Új privát üzeneted érkezett!

ÓÓÓ!!!!
Bacca meg!!!! :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Tündi! Batáról én is csak jókat hallottam. valószínű, én őt választom. Lehet, egyszer összefutunk ott.... :wink: :D
Na aggódj, nem lesz baj. De ha megakarsz jobban nyugodni, akkor menj el egy ellenőrzésre. az a biztos.

Boldog Szülinapot és csak jó eredményeket kívánok Tündi és Vicuska!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Andesz!

én is ezen filózok :shock:
de ez is Kaáli, az is Kaáli.
gondolom, mindenhol ugyanaz a séma.... :roll:
végülis igazuk van, ha a 21.napon kell a vizsgálatokat elkezdeni :roll:

Roni!
köszi :D
Vendég
 

 
 

Vicus!
De ha még nem is mennél oda,csak arra lennék kivi,hogy telcsibe mit mondanak! :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Különben tényleg Vicuska, kérdeztem már lehet elkerülte a figyelmed (vagy az enyém :oops: ). Miért pont a Tapolcai? RL ezt ajánlotta?

madiani
 
 


Roni:
Köszi. Felhívom Batát bár a másik topikon azt mondják sokára kap oda időpontot az ember lánya. Meglátjuk.

Izgulok mert gőzöm sincs megint semmiről és úgy megszoktam a Bácskait.
Aggódom és főleg nagyon nagyon tanácstalan vagyok :8

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vagy RL? Nem tudom. Tiszta süsü vagyok. Bácskait akarom!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok,
BB-nél arra figyeljetek, hogy a kórházban ha bent van meg tud vizsgálni, de a magánba jó előre be kell jelentkezni!!! de szerintem megéri!!!!!!

Ani,
terveztem, de sajnos nem, kozmihoz megyek szőrtelenítésre, utána meg Apával pestre... De jövő héten nem menekülsz!!!! :wink: Ott fogok szuszogni melletted!!!!! :P

Akkor jöjjenek a képek :wink: Jó nézegetést :P :P
A pocakkép ma készült, de még pizsiben :oops: , ezért nem az igazi :shock:

Kép Bencus mózes

Kép Bencus jargany

Kép Bencus rugik

Kép Bencus bodyk

Kép 22. het es 5. nap :)
Vendég
 


Imádom a babakocsit meg a rucikat! Kivágna a párom ha vetetnék újat a második babának?
Bizti :)
Édes a pocid :) Nekem még nincs, mármint babapocim, remélem lesz.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi,
ha nagyon aggódsz, megadom BB mobilját és hívd fel, vizsgáljon meg a kórházban. Utána tudsz még dönteni, hogy bejelentkezz-e hozzá vagy sem. Valóban sokára lehet kapni, de egy kis könyörgéssel lehet segíteni a dolgon :oops: .
Ha dokit akarsz választani, mindneképp olyat válassz, akinél szülni is tudsz, szerintem az rengeteget számít.
Ha kéred a mobilját írj és elküldöm privibe. Szerintem rám és Katára nyugodtan hivatkozhatsz, ismer bennünket, mint a rossz pénzt :shock: :P :wink:
Vendég
 


Vicuska,



BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED.


Márti,

Szép nagy már a pocakos, lehet ez lesz az utolsó kép rólad egyben??????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Nati,

Te is szépen gömbölyödsz. :lol: :lol: :lol:
Szupi a járgány meg a rucik. Gondolom már szívesen rá is adnád őket kis Bencusra. :lol: :lol: :lol:

Mi meg ma egy hónapja, hogy megszülettünk. Rohan az idő. :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
amindenit!!! Már egy hónapos Barbi baba... hihetetlen tényleg, hogy rohan az idő!!!!
Gratula nektek!!!!
Jobban vagy már? Jól teltek az ünnepek??
Vendég
 


Judy!
gratula Barbika első hónapjához! :lol:

Ani!
Tapolca egyfajta női megérzés a részemről.... :wink:
meg sok jót is hallottam felőle 8)
RL a BMC-t mondta, de ott tudom, hogy mindíg iszonyú tömeg van, és azt én nem bírom :?, de azt is mondta RL, hogy mindenhol nagyjából ugyanaz a protokoll :roll:

Nati!
jók a babacuccok :D
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi
[size=18]Neked is Boldog Szülinapot,ne haragudj nem tudtam hogy most volt neked is![/size]

Nati
Tök jó a babakocsi meg a kis rucik..hamar elmegy ez a kis idő és már adhatod is KisBencére!Szép a pocakod nagyon!

Márti
Szerintem is ez lesz az utsó pocakfotó!Csini vagy jó ez a haj!!

Vicuska
Én az össszes pirimet neked adom...és nyugodtan bosszankodd itt ki magad azért vagyunk...én is kérdezem Pesttel mi a helyzet?
Vendég
 


Tündi, nekem az a tapasztalatom hogy minden magán dokinál akinél eddig jártam kb 1 hónappal elöbb be kell jelentkezni. Ha dolgozik a korházba vagy a Csnk-ba oda be juthatsz hozzá elöbb is, de magán rendelésre ritka. Általába ha gond van csak akkor engednek előre, de ez érthető is. Ilyen viszont ne legyen. Engem amikor begörcsölt a vesém de még nem tudtuk hogy az, azonnal fogadott a dokim magánrendelésen. Volt is miattam csúszás, de most már ha csúszás van amikor megyek mindig arra gondolok hogy lehet hogy egy aggódó kismama miatt és akkor nem idegesítem magam.
Hát apácskád lehet nem örülne. :) Mi is két gyerekre vettük a kocsit (meg mindent)

Nati, nagyon szupik a képek. Nagyon vagyány a kocsija és szupik a rucik is. A pocakod meg szépen gömbölyödik már.

Judy, repül az idő. :shock: Hogy vagytok?

madiani
 
 


Sziasztok!

Először is rakok képet Grétiről!

Kép

Kép
[/img]
tand
 
 


Andi
Hihetetlen gyönyörű a Grátababa :D
Vendég
 


Andi!
NAGYON ÉDI :)
Istenem de aranyos és mennyi haja van :)
Gratula Grétikéhez !
(ikertesómat is így hívják :) )

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Andi,
gyönyörű Gréti babád van!!!!! Milyen szép az arca és mennyi haja van!!!!! Büszke lehetsz rá!!!!

Tündi,
privi ment korábban :wink:
Vendég
 


Ja, már látom meg is kaptad :oops:
Vendég
 


Igen Nati. Köszi. Belevágok, felhívom.

És ha nem tudom bekönyörgni magam mondjuk jövő hétre? Nem tudom mindegy, nem aggódok már annyit. Vérvételre is mennem kellene már. Távirda utcai kis történet elkedvtelenített. Tiszta nyafi vagyok ma.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Sziasztok!

Kicsit megkésve, elnézéseteket kérem, de mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kivánok! Hosszú és elég zsúfolt volt ez a húsvét :-)

Gréti baba nagyon szép s mennyi hajacskája van :-)

Nem tudjátok ki vehet részt lombikprogramban?

Dorkámnak szerencsére elmúlt a popsipirosodás, most acsoki nyúszikat kell jólé elraknom, mert rákapott nagyon :-)

Ágica
ágicaa
 
 


Tündike

Figyi ha ennyire szeretsz a Bácskaihoz járni , akkor jár hozzá , s az utolsó hónapokban átpasszol valamelyik ismerős doki haverjának vagy amit még a barátnőm is csinált , fogadott egy szülésznőt.

Ágica
ágicaa
 
 


Vicuska25

irtam privit , megkaptad?itt bénázok :-)

Ágica
ágicaa
 
 


Andi, ledöbbentem ezen a kis hercegnőn!!!! Nagyon szép!!! Még nem is láttam babán ennyi hajat.... :shock: :lol: gratulálok még egyszer! :)

Vicuska, ez kész, sajnálom hogy nem jön össze tapolca, no de majd pesten! Hmm én se sűrűn szurkolok piriért :) de most igen!

lányok, köszike a bókokat! Remélem tényleg az utsó kép :D

Nati, teccik a Bencus-járgány. 1 kérdés: lehet úgy fordítani, hogy szembe legyen veled a kiscsávó? :) Ha nem: nem fog zavarni, hogy háttal van? Én ezen filózok, mert a kisebbik babakocsi pont ilyen, ülős-fekvős, de háttal van. Viszont tuti kényelmesebb bánni vele, kb fele olyan nehéz. Szép a pocid!!

Judy, boldog első hónapot Barbikának! tegyél képeket! :)

Tündi, most eléggé gáz nekem is a dokiügy, végig Svarcihoz jártam, erre pont akkor nincs amikor a legtöbb esélyem van szülni...és ugye péntektől vasárnapig keresztanyám se lesz, ettől eléggé félek. Nem a szüléstől, csak eddig tök nyugodt voltam, hogy legalább ismerősök vesznek körül, és most talán nem. Nem baj, a kis prücsök akkor jön amikor akar! Olyan kíváncsi vagyok rá!!! :D Sztem a babakocsivásár attól függ, a másikat mennyiért szerváltátok. Én pl simán veszek 1et a második babónál ha nem válnak be, mivel ingyen voltak... :D
Vendég
 


Márti: Megértelek, de ne aggódj! Minden rendben lesz. Babuci tudja mikor jöjjön. Simán fog menni!

Mi vettük a babakocsit. A nagy az végülis jó, csak úgy megtetszett az a piros a képen :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti,
a mózest (amit fél éves koráig lehet használni és teljesen eldönthető, tehát hason is tud benne aludni és büfizni) és a hordozót (azt még nem vettünk) a mamával szemben is fel lehet rakni a kocsira. A sport rész sajnos nem átfordítható, emiatt én is sokat dilemmáztam, de van a kupoláján kukucskáló és a sport rész is dönthető, de nem teljesen vízszintesig, ezért abban kicsi korában nem tud aludni. Fél éves elmúltával viszont azt mondták, már nem rám lesz kíváncsi, hanem a nagyvilágra, nézelődni fog jobbra balra és akkor jobb, ha előre néz, és nem háttal megyek vele... De majd meglátjuk hogy fogjuk érezni magunkat :wink: Nekem fontos volt, hogy jó legyen a rugózása és nagy kerekei legyenek, mert nálunk terepviszonyok vannak :oops: Enél a kocsinál pedig a sport rész is kellően zárt, ha fújna a szél vagy esne az eső. Tehát remélhetőleg bőven ki tudjuk majd használni :P

Tündi,
próbálkozz csak az időpont kéréssel, de ha aggódsz kérdezd meg nyugodtan, hogy a kórházban mikor tudna megvizsgálni, mert nem szeretnél olyan sokat várni...
Vagy menj el a Bácskaihoz most, s később pedig a kiszemelt dokidhoz már majd időpontra!

Egyébként én anno két dokihoz kértem időpontot, mindkettőhöz elmentem, de egyértelműen BB volt a befutó. Nekem sokat segített, hogy nem egyből egyet kellett választanom és volt döntési lehetőségem. Én elég besz...ri vagyok és fontos hogy biztonságban érezzem magam, ezért én biztos nem bírnám doki és majd szülésznő nélkül... De természetesen nem vagyunk egyformák és mindenkinek a saját belátása szerint kell döntenie!!!

Ágica,
sok locsolótok volt? Ti ünneplitek a húsvétot? Örülök, hogy Dorka baba popsija már nem piros!!!! A nyuszikat meg előlem is el kell dugni, eléggé rájuk járok.... :oops:

Vikike,
Levi volt locsolni? VAgy már írtad, csak én nem figyeltem????

Szilvi,
remélem már alakul a háztűznéző és honapra minden egyértelmű lesz :wink:
Vendég
 


Tnati

Szivesen látunk nálunk, nagyon sok húsvéti nyuszikákat , tojásokat kapott Dorkánk :-)
Ünnepeljük, de szinte azóta nagy öröm a húsvét mióta a kis hercegnőnk megszületett, eldugtuk a meglepiket , olyan édes volt mikor összeszedte őket s keresgélte, majd teszek fel képet este :-)

Ágica
ágicaa
 
 


Andi!

Gréta babácska gyönyörűűűűűű.igazi kis hercegnő..és mennyi a haja :lol: :lol: :lol:

nem mondjátok komolyan, hogy 1 hónapot kell várni a dokira????????????????????????? :shock:
én rácsörgök és mehetek is :wink: ...na jó, lehet van egy kis prot-m :P
Vendég
 


Ágica!

nem kaptam privit :( :roll:
Vendég
 


Vicuska, nagyon jó dokid lehet. :wink: Sztem nem vagyok elég határozott, én még semilyen dokihoz (fogorvos, börgyógyász stb) nem jutottam be elöbb mint 1 hónap. Persze ha gond volt fogadtak elöbb. Te tudsz valamit.....

Nati, nagyon jó hogy nem jöttél tornára, ugyanis nem volt. :evil: Elmentem potyára, az egész furi volt már amikor beléptem az egész Csnk kongott az ürességtől. Mivel 2 hétig intimtornára jártam ebbe az időpontba, nem tudtm hogy nem lesz ma. Gondolom a húsvét miatt. Remélem jövőhéten már lesz.

madiani
 
 


Ani!
basszus..... :shock:
Szerintem te is tudod miért mehetek bármikor hozá.... :oops: :oops: :oops: :wink:
csak vicceltem... :roll:
Vendég
 


Ani, szerintem csak a kölcsönös egymásrautaltság teszi Vicuskáéknál :D nem?
Vendég
 


ööö én a kuttyra gondolok. Nem jól gondolom?? :lol: :lol:
basszus te jó ég, bármit is csinálok, jövő héten anyuka leszek!! (ugye? meddig hagyják túlhordani a babákat? :) )
Vendég
 


kölcsönös egymásrautaltság......ez elég csúnyán hangzik :roll:
Vendég
 


bocsi, nem úgy gondoltam :oops: :roll: inkább lehúzom magam a wc-n, ezt meg felejtsd el Vicuska! :oops:
Vendég
 


Halihó!

Nem tűntem el, csak közben megérkezett a gyerekorvos, na meg a szoptatási idő, ja és nem utolsó sorban nekem is egy kis pihi!

Nos nem is tudom hol kezdjem a szülést!?

19-én reggel bementem NST-re, ahol vizsgálat közben elkezdett szivárogni a magzatvíz. Ekkor készségesen felkísértek a szülőszobára. Ott fél 2-ig várakozó állásponton voltunk, hogy hátha lesznek fájások is, meg elkezdek tágulni, de ez infúzió nélkül nem jött össze. onnantól kezdve, amíg meg nem született Grétike, a szülőágyhoz láncolva voltam. Sajnos tágulni sem tágultam, sőt a fájásokat sem éreztem akkorának amekkorának a mérések szerint kellett volna. Este nyolckor a doki még azt mondta, hogy várunk még egy órát, hátha történik valami, mert ha nem, akkor császár. Kilencre többet tágultam, mint az egész nap folyamán, így a fájáserősítőt növelve úgy döntött a doki, hogy megszüljük természetes úton. 10-11 között eltűnt teljesen a méhszáj, így elkezdődött a "szülés". Csak az volt a nagy baj, hogy még mindig nem éreztem olyan erősnek a fájásokat, mint kellett volna, és így Gréti bő egy órán keresztül volt a szülőcsatornában. Az utolsó egy órában a doki a hasamon feküdt, és segített "kinyomni Grétit (na ez nem volt kellemes). Így lett meg végülis 0.10-kor Gréti. Sajnos a sok szenvedéstől amit a szülés alatt átélt nem sírt fel egyből, hanem segíteni kellett neki egy picit, de szerencsére nem lett ebből gond. Azt sajnálom egy kicsit, hogy emiatt nem maradt ott nálam, hanem rögtön elvitték inkubátorba. De mivel stramm kiscsaj, annyira összeszedte magát, hogy amire a doki összevarrt vissza is hozták nekem egy negyed órára (addigra már e is felejtettem, hogy miket is éltünk meg előtte).

Na ezt most gyorsan elküldöm.

Kép
tand
 
 


Sziasztok csajok!

Judy
Boldog hófordulót Barbikának!

Tüdi
Bocsi, hogy nem figyeltem a táblát. Neked is
Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Vicuska
EZ NAGYON DURVA! Elég nehéz felfogása van a nőnek. :evil: Sajnálom, hogy nem sikerült! Egyébként a BMC-ben nem függ ciklustól az első konzi.
Remélem azért apa meglep valamivel este és jobb kedved lesz! :wink:

Márti
Kisati-lak hatalmas :wink: Bizony, nemsokára anyuka leszel. :D
Hát, amit a Távírdáról írtál.... Felháborító! Hogy milyen emberek élnek köztünk.. komolyan mondom, elkeserítő :?

Nati
Szupi cumókat vettél Bence babának! A babakocsi színe nagyon tetszik. Asszem Aniéknál is ilyen piros-kék. Szupi :wink:
Sajna a típusa nem-persze nem nekem kell, hogy tetszen :wink: -de apának ezek a járgányok jönnek be. Az meg jó, ha a zord terepviszonyoknál szuperul műkszik. Nálunk is elég pocsékok az utcák.

Tand
Nagyon édes Gréri baba. Csodaszép nagy haja van! :D :wink:
bessy76
 
 


Rólam:
Egyik oldalon 2 db 11mm, 2 db 10mm, 5 db 7mm, másik oldalon 2 db 14mm, 2 db 11mm, meg több kisebb. Mnyh. 9mm
Azt mondta, hogy indulgat lassan. Úgyhogy megint megdupláztuk a szurikat.
Most 77.000 Ft-ot fizettem a gyogyitárban. :? Most járunk 178.000 Ft-nál.
Csütörtökön újra megyünk. Azt mondta, legjobb esetben is hétfőn lesz a leszívás. Én is úgy számoltam... :)

Nati
Az előbb nem is írtam: szépen kerekedik Bence-lak. :wink: Nagyot nőtt a pocid a tali óta!
bessy76
 
 


Vicus :) :) :)
Komolyra fordítva a szót, azt kívánom hogy inkább neked is egy hónapot keljen várnod, de minden menjen mint a karikacsapás :)

Márti, bizony ám! Te idén már ünnepled az anyáknapját. Anno amikor megszülettem, édesapám felköszöntötte anyukámat (mivel én még nem tudtam). Katona volt apukám, küldött neki képeslapot, a mai napig megvan és ha olvasom könnybe lábad a szemem. A világ legszebb szava hogy Édesanyám!

Tand, nagyon szép a történet, és ahogy leírtad nem is tűnik oly borzasztónak (mármint a szülés). Remélem nem érted félre. :oops:

Bessy, szupi, szépen nőnek a kis drágák! Sajan jó sokba kerül, de meglásd megéri!

Na csajok, megint bezabáltam, de szerncsére kiürült a hűtő. Már csak a holnapi ebcsi van bent. Remélem este nem lesz belőle gond.

madiani
 
 


TNati: Ez jó ötlet köszi :) Több időpontot kérek, kissé költséges ugyan de megéri hogy megismerjem őket :)
Felhívtam RL, megadta a másik mobilszámát de azt nem vették fel :(

Márti: Ne aggódj! Igen, hamarosan anyuka leszel :)

Bessy: Összesen lealább 13 mid van? És hol van annyi? Bocsi ha esetleg butát kérdezek, de nem vágom...

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Huu,Bessy!!!
Azért nagyon durva hogy mennyibe kerül :shock:
Nagyon szorítok,hogy minden okés legyen!
Andi!
Gyönyörű Gréta baba! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Tündi
Tüszőm a petefészkeimben :D
bessy76
 
 


Andesz
Köszi! :wink:
bessy76
 
 


Bessy: Bocsi a kérdésért de annyi van? Az igen! Nem fáj a pocid? ( vagy ez is butus kérdés? )

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Nem butus kérdés :wink: igen, fáj a pocim egyre jobban, ahogy nőnek. De most az a lényeg, hogy nőjenek, és hogy több legyen, hogy egy jópárat le tudjanak szívni és megtermékenyíteni. :D
Kérdezz bátran, amire kíváncsi vagy :wink: :wink:
bessy76
 
 


Ani
Nagyon tudom ajánlani neked B.B.-t szülésznőnek. Nekem nagyon sokat segített. Nagyon nyugodtan, higgadtan kezelt minden kérésemet, kívánságomat, elterelte a gondolataimat a rossz dolgokról (pl. arról, hogy nem vagyok egyedül - ezt tudod hogy értem).
Én úgy gondolom, hogy jól döntöttem, hogy őt választottam.

Kép
tand
 
 


Tand, köszi :) El van döntve, BB lesz a szülésznőnk! Eddig is őt választottuk volna de most már 100 %. :) Na ezt jól megaszontam...

Kaptok táblikat, aztán megyek mosogatni, mert úgye kizabáltam a hűtőt és most ott a sok műanyag edény. Ha valami nem jó a tábliba szóljatok. Tand, javítottam neked hogy kis segített beírtam BB-t is de az majd csak a köv alaklommal kerül fel, mert mpost már lementettem.

madiani
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?