Új privát üzeneted érkezett!

Judit,
Igen, én is hallottam arról, hogy aki éjszaka születik hajlamos éjszaka ébren lenni. Meg a pocakomban is este-éjjel kezdte a murit, főleg mikor végre lefeküdtem, olyan 9-10 körül :? Most is inkább ezzel az időponttal vannak a gondjaink. Nehéz megnyugtatni, elaltatni. Az éjszakára igazság szerint nem lehet panaszom. Ugyan 3 óránként kell (leszámítva az 1. itthon töltött éjszakát, akkor volt egy 6 órás szakasz is :D ), 10 perc alatt szopizik, majd alszik tovább. Legalábbis általában. Van hogy egyszer-kétszer vissza kell menni hozzá, de a cumi csodákat tesz :lol: Maja egyáltalán nem cumizott, még cumisüveg is kimaradt Nála. Na most pótolja :roll: Majd rakok fel képet.
Köszi az Aventes linket, de nekem gyanús hogy miért ilyen olcsó :shock:

Szandra,
Köszi! Tuti élek majd a felajánlásoddal :D
Az ovit úgy oldjuk meg, hogy Tomi viszi-hozza Maját, kivéve hétfőn és szerdán, mert akkor suliba megy. Ma Anita vállalta be Maja szállítmányozását :)

Kata,
Marcinak jobbulást!
Köszi a segítséged szívóval kapcsolatban! Kézim nekem is van, ráadásul 2Avent, Chicco), de már Majánál falhoz csapkodtam volna szívem szerint :evil: Aztán a patikából beszereztem egy kicsi pumpás szerkentyűt, de azzal meg egyszerre olyan keveset tudok lefejni a kis tartálya miatt, hogy az agyam elunom, míg lejön minden. Általában feladtam :oops: Viszont most olyan nagy igényei vannak a krapeknak, hogy muszáj lenne valahogy több termelésre bírni a ciciket :wink: A Medeláról én is jókat hallottam.

Katus,
Köszi a dicséretet :D

Évi,
280 milit???? Én annyit soha nem tudtam kipréselni :shock: :cry: Nekem is Aventos van, de régebbi típusú, és vagy hiányzik belőle valami alkatrész (örököltem), vagy rosszabb széria, vagy (és ez a legvalószínűbb) egyszerűen béna vagyok :?
Az Önkormányzattal szembe, a Telepi út sarkán van egy panzió. Vagy nem ilyen szállásra gondolsz?
Kis tesó - A prototípus szuper, úgyhogy mindent bele!!! :lol:

Gyöngyi,
Jobbulást a lányoknak. Főleg Mariettának.
Ezek az idilli napok? Akkor csak rosszabb lesz? :roll:
A tej mennyisége egész jó, bár néha úgy érzem többet enne a lurkóm. Bár asszem csak lusta, mert az elején is kicsit fejek, hogy könnyebben beinduljon Neki, mert különben begorombul. Gondolom a végén meg már fáradt és lustika kiszívni a nehezebben jövőt. Muszáj lesz megtanulnia :wink: Na meg persze rendesen kéne fejni, nem csak immel-ámmal :oops: :(
Nagyon jó ez a gyerekszáj :lol: Nagyot röhögtem rajta. Sanyi is röhögött? :D

Anita,
Köszi a mai napot! Még beszéljünk.
Én szeretnék muskátlit. Kiagyalom mennyit.

Ennyit az én okos, nagylányomról..... :roll: :)
Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
Köszi a dicséretet :D
Neked is Aventes szívód van? Használod még?
A babamasszázsos könyv Nálad van, vagy az Évinél? Lassan visszakérném. Lassan- mert egyenlőre minden vetkőzést, meztelenkedést utál :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Szerintem az az Aventes két ok miatt olcsó:
1. Semmi tartozékot nem ad hozzá
2. Nem adapteres, hanem ceruzaelemes. Ez kb a gyári csomag negyede, úgy már nagyjából stimmel is az ár.
Maja:)))Tényleg, mit szólt, hogy Ákos cicizik?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Anita!

Lehet, hogy én is szeretnék muskátlit... :roll: Nekem igazán egy gondom van vele :arrow: a teleltetése.

Ti ezt hogy oldjátok meg?

Anikó!
..."prototípus"... :lol: :lol: :lol:

Én szívesen odaadom a SZANDRA mellszívóját... :wink:

Nagyon furi Maját cumisüveggel látni :shock:

A babamasszázsos könyv Adrinál van...Zétit már egyáltalán nem lehet "birizgálni" :(

Valami olcsóbb szálláslehetőségre gondoltam...

Gyöngyi!

Gyógyulást a csajoknak!

"Párbeszéd" :arrow: :lol: :lol: :lol: :arrow: Uramnak is felolvastam...még ő is röhögött!

Adri!

A Zéti nem a Dóri miatt fakadt sírva, hanem mert akkor már rég alvásideje volt...csak úgy szeret a kertben lenni, hogy mindig drámázik ha be kell jönnie...

Valamit még tuti akartam...de hogy mit is :roll: :?:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Hát a muskátli teleltetése nekem eddig sosem jött össze. Tavaly a padláson próbálkoztam, nem jött be. Az idén meg fogtam lenyírtam őket tök picire és behoztam a belső ablakpárkányra. Élnek, de elég gyenguszok és nem igazán akarnak virágot hozni...
Vendég
 


Anikó!
Akartalak is már kérdezni, hogy mikor vihetem át a könyvet, csak kissé szétszórt vagyok néha! Mikor nem zavarunk, bár egyelőre inkább csak gyorsan beadnám. Holnap de megyünk Pestre a mamámat megnézni hazafelé esetleg beugrunk. Pontos időt még nem tudok, mert nálunk most [b]még[/b a kis csajszi a főnök!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Helló!!

Köszi a jó kívánságokat!!! Szerencsére ma már tök jól vannak!!! :lol: :lol:

Anikó!!

Szerintem a kiskrapeknál jobb mellszívót keresve se találhatnál!!! :lol: :lol: :lol: Én nem hiszek a mellszívókba, ha kéznél a gyerek :oops:
Csak a kórházba fejtem, amikor nagyon bedurrant a cicim, és amikor a tejkövem volt, de azt is a Marietta oldotta meg :lol: :lol:

És igen, a Sanyi is röhögött :lol: :lol: :lol:

Édes Maja a cumisüveggel!! De szerintem ez tök normális, ha kistesó születik. Bár nálunk a Sáránál volt ilyen időszak. :lol: :lol: 3 évesen szokott rá a cumira - igaz csak 2 hónapra, de akkor is muris volt :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Anikó, nagyon édes a fiacskátok! :-)
Kata által említett egyik kézivel kezdő barátnő én voltam :-) 2 hétig bírtam, vettünk egy medelat és nem bántam meg. Most kölcsön adtam, így nem tudom felajánlani.

Gyöngyi jobbulást a lányoknak! Nagyon jó volt a párbeszéd :-)

Mi is betegeskedünk, lassan egy hete Ábel is náthás, u.az mint Marcinál így nyugodt szívvel összeengedjük a fiúkat :-) Ma nagyon édesek voltak először játszottak úgy igazán egymással.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Csajok! sikerültek az ovodai beíratkozások??? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

1 hónap múlva kiderül, de szerintem igen.
Kérdezte a vezető óvónő, hogy le van-e zsírozva a munkahelyemen, hogy visszamegyek, mondtam, hogy igen...a végén azt mondta, hogy kb 1 hónap múlva a kapura ki lesz rakva a felvételt nyert gyerekek névsora, akit nem vettek fel azt meg levélben értesítik, úgyhogy ne akarjak levelet kapni.
Ja és volt egy vicces momentum...be kellett ugye írni apuka nevét is. Kérdezte, hogy milyen származású apuka. Mondtam, hogy szerb. Következő kérdés apuka munkahelye, címe: Aranykéz utca. Asszem elég meggyőzöek voltunk:))))
Vendég
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Én elfelejtettem, hogy ma beiratkozás van és nem is jutott eszembe csak cirka 2 órakor de mivel nem voltunk itthon így nem is mentünk, majd holnap. Ugyanis ma lógtunk az oviból, megnéztük a telkünket, sétáltunk egy iszonyat nagyot egy erdőben (mindez a Tiszánál), szép idő volt így nem bántam, hogy apa reggel rávett a lógásra.

Teszek is pár képet:

Kép

Kép
ezt imádom a legjobban

Kép

Kép
ez az őzike úgy 8-10 méterre volt tőlünk

Judit!
ÁÁÁÁ, akkor te oda mentél reggel ilyen csinosan felöltözve?? Azt hittem valami állás interjúra....., olyan csini voltál.

Sz

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Na, végre eljutottam odáig hogy lekicsinyítettem pár -jellemző- sznapi képet:

Ilyen/ek volt/ak :arrow:

Kép

:arrow: Ilyen/ek let/tek (mármint Zéti és a torta :) )


Kép


Kép


Kép

Csak megjegyezném, hogy a fekete darabkák nem "koszok", hanem vanília...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Évi,
nagyon szuperek a képek, Zéti nagyon édes és olyan kis habosbabos :D

Szandra,
szép nagyon az erdő, hát még a Csajok! Nekem az első a kedvencem, ahol 3-an vagytok.
Egyébként este 5-ig lehet menni beíratkozni, a szomszédom délután ment, jóval kevesebben voltak.

Mi nem voltunk még, mert mindenki lebeszélt, hogy nem érdemes :D vagy: :( ?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi! Zétit öröm nézni! Gratulálok az első nagy-nagy tortafaláshoz! Még a haja is :lol: :lol:
almi
 
 


Évi, Zéti húsgolyó-hajasbaba nagyon édes a képeken, ahogyan teljes eksztázisban majszolja az ajándékát :)

Adri, Gyöngyi, köszi a sóbarlangos elérhetőséget, tegnap és ma is voltunk Emőkéékkel, és szerintem nagyon jót tett a kisfickóknak!

Szandra, szuperek a képek, hol van ez telek pontosan?

Anikó, hogy vagytok? Holnap megkérem az Uramat, hogy kotorja elő Viki fejőgépét, és eljuttatjuk valamikor hozzád! (Viki, bocs mégegyszer, hogy eddig nem adtam vissza...) Az enyémet is lassan elő kell szednem és beszerzeni hozzá az elhagyott alkatrészt, mert lassan arra is szükség lesz :).

Képzeljétek, Marci ma biológiailag is elérte az 1 éves kort, éppen egy éve annak, hogy hazahoztuk a kórházból. Csatolok néhány ilyen volt- ilyen lett képet:
Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra,

Igen oda mentem én naív:) Rajtam kívűl mindenki mackónadrágban és sportcipőben volt...ami szerintem azért gáz, dehát én lógtam ki a sorból, úgyhogy lehet, hogy mégsem:))
Akartalak is kérdezni, hogy Ti nem jöttök-e, de épp Katussal beszéltem telón:)
Nagyon jók a képek, az őzike miatt meg aztán pláne irigy-irigy.

Évi

Zéti nagyon édi!!!A tüzijáték a tortán meg akkora, mint ő:)))
Vendég
 


Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Én is hoztam képet! Nálunk is volt a napokban torta! Még csak messziről vizsgálgatjuk :-) (Apa hétvégén nem borotválkozik :wink: )

Kép

És van most egy másik kedvencem is! Repcsi másképp :-) :

Kép

Ma voltunk bent a suliban, Ati nagyon elfáradt, de élvezte!
almi
 
 


na, ezeket jól összekeverte a rendszer... én kérek elnézést :oops:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata! Csodálatosan megnőtt Marci! Nagyon ügyes és szépséges!
almi
 
 


Sziasztok!

Elmesélem mi h jártunk ovi ügyben, de csak azért, hogy legalább "hozzáértők" is meghallgassanak :)

Tegnap mentem szülőire az elsőszámúnak kiválasztott óvodánkba. Annyit kell tudni róla, hogy önkormányzati alapokon lévő, alapítvánnyal rendelkező ovi, ahol az angol nyelvet sajátíthatják el a gyerekek az alapítványi kereteken belül. Ez annyit takar, hogy napi 8 órában (8-17) a magyar nyelvű óvodapedagógus mellett szerencséltetünk egy angol anyanyelvűvel, aki magyarul egyáltalán nem beszél. Nem ecsetelem, sztem mki látja h ez szupi dolog. Havi 40 ezerért. Mindegy, m még erre is azt mja az ember lánya, hogy mindent a gyermekért.
Ami számomra felháborító (már-már nevetséges): 20 fővel indítják a kiscsoportot. Ebből kb 10 hely le van foglalva a már oda járók kistesóinak, további 6 hely az oda jártak kistesóinak (ez egy ovi- középsuli keretprogram), szóval marad 4, azaz négy darab szabad hely.

Amire egyelőre 60-an jelentkeztünk....

Máshol is ennyire szörnyű a helyet?

zsanett
 
 


Zsani,

A 20 fő sajnos tényleg kiscsoportnak számít. Vecsésen 30 fősek az óvodai csoportok. Tavaly azt hiszem 100 an jelentkeztek 30 helyre, vagy valami ilyesmi volt az arány. És semmmi fakszni, ezek a sima mezei önkormányzati óvodák!Idén nem tudom hányan jelentkeztek, de én tegnap a beiratkozás első napján 10 óra után kerültem sorra és a 21. voltam az adott óvodában.
Nálunk a kisebbségiek, a halmozottan hátrányos helyzetűek vannak előnyben, és azután kezdik életkor szerint megtölteni a csoportot. A január-május között születetteknek jóformán esélyük nincs. Én azért reménykedem a novemberrel:)
Vendég
 


Ja bocs elfelejtettem még előnyt élveznek azok is, akik bölcsiből mennek.
Vendég
 


Zsani,
bocs, hogy beleokoskodok, de ha már fizetsz mért nem keresel egy kisebb létszámú fizetős ovit? 20 főre két óvónő :? Vagy ennyire fontos az angol? Azt külön órákon is lehet, még Vecsésen is van ovisoknak angol és ahogy hallom (2-ről is tudok) elég jól megy a gyerekeknek. És szerintem ha már lehet nálatok választani ovit, ne azt válassz hanem óvónénit (szerintem)

Jók a képek :D majd később még jövök......

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Szuperek a képek!
Most húzodtunk , mert kint ég valami az Erzsébet tér felé, és nagyon hullik a pernye, a kertünk helyenként lassan fekete.

Reni!
Mi van veletek, hogy vagytok? Boldog szülinapot az ünnepeltnek!

Kata!
Hogy van Marci? Nekünk is nagyon bevált a sószoba. A jövő héten már jó lenne találkozni, és persze a többiekre is iváncsiak vagyunk!

Anikó!
Élőben még aranyosabb a manó! Most örülök, hogy nem adtam vissza hamarabb a könyveket, így legalább láthattam Ákost.

Anita!
Jó volt látni, hogy Boti ma sokkal jobb hangulatban volt, mint a múltkori cinin.
Most mennem kel!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Judit!

Holnap délután megyünk sima "mezei önkormányzati" óvodába nyílt napra(ez a kettes számú jelölt).
A nyelvi oviban kezdünk, mert itt még azt is megszabják, hogy melyik gyerek mettől meddig mehet, mi a 11-től délig tartó turnusban vagyunk, 1-re megyünk a másikba.
S ráadasul nincs következő évekre előjegyzés, csak az aktuálisra.
Ahogy nézegettük a honlapokat Lilkának úgy is az önkormányzati (2-es számú) tetszett a legjobban.

Anita!

Itt a környékünkön 4 órás ovi havi 60 alatt nincs, s ez még csak 4 óra és alapellátás. Jártunk mi külön ovisoknak és még fiatalabbaknak való angolra, de az az a kategória amit itthon is meg tudok neki tanítani(ráadasul sztem irreálisan drága), más az ha tényleg vki egész nap csak angolul beszél Hozzá (persze próbáltam ezt is, de veszekedett velem:) )

Legrosszabb esetben marad a körzetesünk(3-as számú). Nem idegesítem magam ezen már, én is jó kis szoci önkormányzati óvodába jártam, minden extra nélkül, mégis egész jól megtanultam angolul, sőt még felnőnöm is sikerült :)

Azért köszi h meghallgattatok, legalább kiírtam magamból :)

zsanett
 
 


Adri, a mellettünk lévő nádas égett majdnem 10 hektáron délután, volt nagy felfordulás... Ilyen volt a kilátás a kertből:
Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Mire megjöttünk este a mi kertünk is csupa fekete lett. De legalább tudom mitől. :shock:
A ruhánk úgyis füstös lett, mert az iskolában diáknap alkalmából volt nagy bográcsolás. Most megyünk hajat csutakolni, mert olyan szagunk van!!! Napvédő krémet is be kell szereznem, mert már rendesen éget.
Ma meg kellett fordítanom Atit a kocsiban, már nem lehet háttal fekve tolni. Most előre néz, nagyon picit megemelve. Szuper, nagyon élvezi a nézelődést.
Jó éjt!
almi
 
 


Judit!

Nagyon boldog születésnapot!! :D

Kép

Anita
putyu
 
 


Judit! Csatlakozom Anitához, és Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánok! (Bár én nem tudom, hogy ki mikor ünnepli :shock: )

Ma reggelre úgy ébredtem, ahogy nem kellett volna :-( Nem tett túl jót a lelkemnek a munkahelyi látogatás. Nem értem miért ilyen rossz érzés. Én úgy érzem nagyon szeretek itthon lenni, babázni. Valami viszont megmozdult bennem. Eddig simán lesöpörtem a bölcsi gondolatát, de most :? (Lehet tényleg eljön az idő, amikor az ember azt mondja, hogy menni kell.) Reggelre azon kezdtem el filózni, hogy jövő ilyenkor talán már beiratkozásra kell menni. Találkoztam egy munkatársammal, aki éppen oda idult tegnap. Nem sikerült a kistesó, még.... Belegondolok hogy ez velünk is így lehet... Pillanat alatt eltelik ez az 1 év :-( :cry: :cry:
Remélem néhány óra alatt törlöm a fejemből a negatív gondolatokat. Ki kell használni ezeket a hónapokat! De most milyen hülyén érzem magam :( Bocsánat, hogy rátok zúdítottam, de nagyon furcsa helyzet :-(

Adri! Vettem olyan színes puha labdát, amivel nálatok megkacagtattam Atit! Nagyon szereti :-)
almi
 
 


Anita, Reni köszi!!
Anita hol találtál ennyi orchideát?:)))
Reni,

Szerintem időnként mindenkinek vannak ilyen hullámai. Legtöbbünknél elmúlik:) Ha viszont úgy érzed, hogy vissza akarsz menni dolgozni azt jó, ha tudod, hogy a bölcsibe kb 1 év a várólista!!
Vendég
 


Judit, biztos nekem is elmúlik. De ha esetleg a természet beleszól, és menni kell :-( 1 év??? Ezek szerint, ha én 2010 őszétől dolgoznék, akkor most ősszel jeleznem kell? Vagy a bölcsibe is csak tavasszal van a jelentkezés???
almi
 
 


Judit,
boldog szülinapot! :D

Reni,
a bölcsibe folyamatos a beíratkozás, ha rám hallgatsz, bemész és beíratod Atit, biztos, ami biztos alapon, nehogy úgy járj, mint én. HA beíratod, tuti összejön a tesó :D

Mindenkinek szép napot!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit, boldog szülinapot!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Ma kész voltam az ovis képtől :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Anyák, nagymamák szeretünk :?

Anita
putyu
 
 


Judit, nagyon boldog szülinapot!
majd ha legközelebb találkozunk, viszek gyöngyvirágot! :)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Anita, nem hiszem el :!:
ezt komolyan gondolta a fotós+óvónénik :?:

Reni, mi több, mint egy éve iratkoztunk be a bölcsibe és még mindig nem vették fel Esztert. nem mintha vinném :oops:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Köszönöm mindenkinek!!!

A tegnapi tűzről video is van és további képek:
http://www.langlovagok.hu/cgi-bin/lang/ ... res&ID=165
Vendég
 


Judit!
Mi is kívánunk nagyon boldog szülinapot!

Kata!
Elég félelmetesen nézett ki a dolog.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anita,
na neeeee :( Sürgős fotósváltást javaslok. Azért ekkora bakit csinálni, szerintem nagyon nagy gáz.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Azért voltam nagyon mérges, mert direktbe így állította be a fotós, mert van egy seb az állán :evil: Eddig minden évben a tavaszi fényképezés előtt egy nappal leütötte az állát, de ez eddig egy fotóst sem zavart, lefényképezték és levarázsolták a képről, de ha még ott van akkor sem zavar, miért kell takargatni az arcát, főleg így :evil:
Bogi meséje az ovis orvosi vizsgálatról:) :
Képzeld anya a fiúknak a kukijukat is megnézték...nekünk nem. És még azt kérte a doktor bácsi, hogy forduljuk háttal, de neem csinált semmit, csak nézett, nem értem miért :D

Anita
putyu
 
 


Judit, nagyon boldog születésnapot kívánunk! Ábel nyaggatott, hogy írjak :-)
Egyébként csak 11 nap és jó néhány év van köztünk a javamra :-)

Anita, mit ne mondjak, van érzéke a fotosnak.

Viki, legközelebb ne rohanjatok, Nyuszinéni hamarabb szokott nyitni. 5 perc múlva már nyitott :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Judit! Boldog születésnapot kívánok!!!

Anita!!

Ez nagyon gáz!!!!!!!!!!!!! :? :? :?
Mondjuk nekem is ez a véleményem a fotós bácsiról :? Mi képeink is szarok lettek. És tényleg furcsa, hogy őszi a háttér :roll: :roll: Mondta a Sanyi, hogy nem jól öltöztettem a Sárát, mert a zöld ruhája nem érvényesül ennél a háttérnél - hát annyi szín van benne, hogy nem tudom mi érvényesült volna jól!! :roll:
Valóban nem hallott még a retusálásról???? Vagy az ennyi pénzért nem éri meg??? Direkt fotós váltás volt, mert az előző szar volt!!!
Anett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szandra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekünk is Ti kelletek!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Judit!

Isten éltessen sokáig!



Gyöngyi!

Szerintem aranyosak az egyénin a lányok... :-) Jó hamar odaadta, kész képeket kaptatok nem lehetett vállogatni?

Anita!

Na ez tényleg nagyon ciki....

Mi meggyógyultunk, de jól el vagyok maradva mindennel. Lányok voltak úszni Mercinél (talán még emlékeztek, írt egy rövid ideig ide is). Hát le a kalappal, ősz óta járunk és a lányok gyorsban átúszák a medencét.

Anikó!

Ma többször hívtunk Szandrával nem vagy kapcsolható...

Évi nem feledtelek benneteket


:oops: :P

anett
kállai
 
 


Anita, Gyöngyi, a lányok nagyon szépek, de a fotós...!!!!!! Hogy valakinek ennyire ne legyen érzéke hozzá! :evil: :evil: :evil:

Anett, azt nem tudod véletlenül, hogy Mercihez mekkora kortól járhatnak a gyerekek? Marcit esténként alig tudjuk kiszedni a kádból, annyira szereti a vizet. Jó lenne egy olyan helyet találni, ahol úszkálhat kedvére, és nincsen messze...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Gyöngyi,

egyetértek Anettal :D
A közös kép nem sikerült, ez tény. Béna egy ficere.

KAta,
Merci nem híve a babaúszásnak. Monoron tudok egy helyet, amiről jókat hallottam, meg Pesten van egy csomó. :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Köszi mindenkinek a köszöntést.
Gyöngyi, Anita én a helyetekben megkeresném a fotóst és elbeszélgetnék vele egy kicsit...

Kata,
Zorkát a kispesti uszodába hordtuk babaúszásra, aztán kicsapta a bőrét valami, valószínűleg a medencevíz, de nem tudom...már mi is tervezzük, hogy megpróbáljuk újra, nagyon szerette. És ahogy Katus írta Monoron is van babaúszás.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?