Új privát üzeneted érkezett!



Anikó, Tomi!
Akkor itt is szívből gratulálunk! :D
Tényleg tiszta Anikó a kis fickó :D


Kép


Kép

Anita
putyu
 
 

 
 

Szandra, milyen gyors vagy! :lol: Köszönjük!
Ébredés után mondtam neki, hogy boldog szülinapot!
Nézet rám kérdőn :?:
Ma van a szülinapod, 3 éves lettél!
Vigyor.... köszönöm, szeretlek anya!
Hát sikerült megsiratnia kora reggel :D

Jövök majd képekkel és irománnyal.....

Anita
putyu
 
 


Drága Boti!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!!
Kép

Zorka & Judit
Vendég
 


Anita, Isten éltesse a 3 éves fiacskádat! :-)
Nagyon aranyos volt, nem csodálom, hogy megrígatott :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Drága Boti!

Nagyon-nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk Neked!


Kép

zsanett
 
 


Botinak boldog 3. születésnapot kívánunk! :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Drága Boti!! Boldog születésnapot kívánunk!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


csak most olvastam...

Drága Ákos, Anikó és Tomi!

Nagyon szép életet és egészséget kívánok immár négytagú családotoknak!


anett
kállai
 
 


Drága Boti!

Isten éltessen!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Csajok,

Ápr.21.-22.-én van az óvodai beiratkozás!!!Ma mondta egy csajszi cinin, tiszta mázli, simán lemaradtam volna mondván, hogy majd májusban lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Talán most sikerült belépnem, napok óta nem hagy ez az átok oldal... :S

ANIKÓ, Tomi!

Sok boldogságot kívánok ezúton is :D

ANITA!

Botinak boldog 3. szülinapot :D

Judit,

Köszi az infót :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Lányok, nincsen valamelyikőtöknek kismama biztonsági öve/övlehúzója?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata! Én tudok kölcsönözni nektek, ha gondolod!
almi
 
 


napok óta nem tudok írni...:x

Anikó, gratulálunk az édes kisfiatokhoz!

Boti, utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kata, nekem sajnos nincs.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Reni, köszönjük előre is, a részleteket majd megbeszéljük!

A hétre zsúrt terveztem, de tegnap Marci betaknyosodott, folyamatosan szívni kell az orrát. Az étvágya jó, és ugyanolyan tróger, mint egyébként, úgyhogy szeritnem nincs nagy gáz. A jövő hétre biztosan kikupálódik!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

A teszveszen és a vaterán is láttam 2ezer forintért házi készítésű övterelőt, tök ugyanolyan, mint a besafe. Nekem van, de kölcsön van másnál:(
Vendég
 


Sziasztok!

Velem is szórakozik ez a babanet :evil:

Boti Drága!

Bár kicsit megkésve... :oops: BOLDOG SZÜLINAPOT!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Én a Minimanóból kölcsönöztem anno egy Besafe-t (valamiért csak ebben a márkában bízok)...gyakorlatilag ingyen van, mert csak 10000 Ft-ot kell otthagyni letétbe a használat idejére.

Marci nagyfiúnak gyors gyógyulást!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Van egy kis időm Ancsi alszik még, Atti meg korán kelt :D

Hoztam Nektek képeket a hétvégénkről, Szegeden voltunk, nagyon jól éreztük magunkat.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kata,
Remélem Marci hamar kigyógyul!!!

Jó hétvégét mindenkinek ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Katus,

Meg kell zabálni Ancsit!!!Olyan jók ezek a montázsok...
Vendég
 


Anikó!
Gratulálunk, és sok boldogságot kívánunk az egész kis családnak!


Katus!
Nagyon édes Ancsi!

Nálunk a húsvét katasztrófa volt. Lent voltunk Gyomaendrődön apóséknál két napot, amit Dóri szinte végig üvöltött, főleg ha valaki meg akarta fogni. Éjszaka óránként felsírt, majd hajnal ötkor úgy döntött ő többet nem alszik. Útközben is csak másfél órát aludt, a többit ott is végig üvöltötte. Azóta itthon regenerálódunk.
Tegnap voltunk a védőnőnél, és kértünk az Esektől beutalót neurológiára, ahogy azt még az első gyógytornász javasolta. Természetesen nem értették miért, hisz szerintük Dórinak kutya baja, és minden problémát, amit felsoroltam csak megmosolyogtak, és közölték, hogy ezt gyógytornász nélkül is kinötte volna. Arra pedig, hogy görbén ül az aszisztens csajszi közölte, hogy mit akarok, ő még kicsi, és nem tudja úgy megtartani magát, mint felnőttek. De majd erősödik, és akkor szépen fog ülni! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Végül enyhe gúnyos mosollyal az arcukon adtak beutalót, de csak júniusra van időpont, addig lehet, hogy helyre is jön!
Nem értem ezt, miért baj, ha az ember estleg még akkor akar egy picúrnak segíteni, amikor még könnyebben fejleszthető? Mondván régen is ember lett belőlünk, pedig nem voltak ilyen lehetőségek.
Ezt úgy utálom, ilyenkor kérdezem, hogy minek használunk, akkor autót, mikrót, hűtőt, mobilt, ..... hisz régen ezek se voltak! :oops: :? :? :?
Na de lesz@rom őket, mert én látom, hogy egyre többet ügyesedik, és fejlődik Dóri!

Kata!
Jobbulást Marcinak! Remélem jövő héten, már össze tudunk futni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri! Megértelek! Helyzetünk megszólalásig hasonló, csak nálunk anyósék felől.... :twisted: Inkább el sem mesélem. Totál kiakasztottak Húsvétkor. Magánra nem tudod elvinni hamarabb Dórit? Egyébként már akartalak kérdezni: hogy haladtok? Mi ma utánatok kaptuk a kiképzést. Kúszni próbálkozunk...

Foltok még vannak Atin. A doki azt mondta az oltás alkalmával szerdán, hogy majd kinövi....

(Ma kereken 6700 g)
almi
 
 


Sziasztok!
Katus után szabadon :wink: :lol: néhány kép..(írni nincs kedvem :oops: )

Botond szülinapja az ovisokkal
Kép

Kép

Húsvét a Skanzenben
Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Először is nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat! :D
Kissé váratlanul és jó gyorsan érkezett meg a fiatalúr :D Szombaton már voltak jóslófájásaim, de Majából kiindulva (nála már 1 héttel előbb volt) túl sok jelentőséget nem szántam neki. Vasárnapi húsvétolás már nehezebben ment, ott igencsak meg-meg kellett állnom pihengetni. Aztán éjfélkor 12 perces fájásokra ébredtem. Riasztottuk Juditot, hogy őrizze Maja álmát (ez úton is üzenem Neki, hogy örök hálánk!), és irány a kórház. 2 órakor értünk be, akkor már 4 perceseim voltak :? Kissé paráztunk Tomival, mert a dokim a lelkemre kötötte, hogy nem vajúdok otthon az előzmények miatt. Le is szúrt. De hát olyan gyors volt minden. A műtét is. Végül spinált kaptam, és 2 óra 43 perckor már hüppögve elő is bújt Ákos. Pár perc múlva kezdett csak üvölteni, na akkor persze pótolva mindent :lol: Teljesen egészséges, érett lurkó, úgyhogy valszeg elszámoltuk a heteket :roll: Még az őrzőben megszoptathattam, szerencsére van tejem rendesen. Ma már 70-80g-okat szopizott :D
Maja tündérien fogadta :D Simizi, puszilgatja, játszana Vele és nem érti miért alszik ennyit :D 5 percenként megy be hozzá a kiságyhoz, amivel tegnap rendszeresen fel is ébresztette :? Mára már megerősödött a kistesó, és Maja érdeklődése is lanyhult, úgyhogy sokkal könnyebb :D
Ákos hozott Majának egy játék porszívót, na azóta az a sláger itthon. Meg is beszéltük Tomival, hogy rutintalanul hangosabb szerkentyűvel már nem is lephettük volna meg :roll:
Jó hosszú lettem :oops:
Azért még teszek fel pár képet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Drága Barátunk, Boti!
Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk :D
Kép
Maja, Tomi, Anikó

Anita,
Tökjó a montázs! Megyek Hozzád, meg a Katushoz (na persze csak pár nap múlva :lol: ) továbbképzésre :D
A skanzenről meg jól lemaradtunk :wink:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Máris van időd írni?:) Ákos a képeken is nagyon édes:))ÉS SZÉPSÉGES!!!!!Látom már meg is edződött, hogy elalszik Maja kezében:)
Ha bármi segítségre van szükséged, vagy csak dumcsiznál, szólj és megyek!!!:)))
Örülök, hogy mégiscsak sikere van a porszívónak!

Pusszantás!
Vendég
 


Judit,
Ákos szuper kiskrapek! Szinte eszik, alszik - napközben. Na de aztán jön az este!!!! :roll: Mindent bepótol.
De látom Neked is van időd gépezni :D Hogy bírod a magányt?

Lányok!
Nincs valakinek elektromos mellszívóval kapcsolatban tapasztalata? Melyik márka a jó? Avent rengeteg van fent eladó, gondolom az semmit sem ér. Nekem kézi van Aventes, de sz@r :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Zorka ugyanezt csinálta, nappal álom-jó gyerek volt, evett, aludt, éjjel meg üvöltött. 6 hét után egyszercsak rájött, hogy fordítva mindenkinek kényelmesebb, és onnantól kezdve átalussza az éjszakákat. Azt mondják azok a gyerekek, akik éjjel születtek hajlamosak felcserélni a nappalt és az éjszakát.
Mellszívó:passz.
Vendég
 


Anikó!

Nagyon édes ez a kisfickó, tök pasi arca van. Édes Maja, hogy ennyire szeretgeti. Lelki támasznak én is szívesen jelentkezem (ha úgy érzed "gáz" van), vagy ha csak úgy átjönne a Maja akkor szívesen látjuk (elszaladok érte). Hogy oldjátok meg az ovit?? Tomi viszi, hozza??

Anita!
Nagyon megy ez a montázsos cucc neked is. Nagyon ügyik vagytok. És szuperek a képek is.

Gyöngyi!
Szuper volt ma az időtök!!

Sz

szandrakiss
 
 



Anikó, nagyon szépek vagytok és ügyesek! :)
Mellszívóval kapcsolatban csak azt tudom tanácsolni, hogy semmiképpen se kézit vegyél, mert az megkeseríti az életedet (több barátnőm is először kézit vett, és aztán vettek egy gépit is, mert nem bírták a kézzel fejést...). Nekem medela volt, nagyon szerettem!

Anita, nagyon klasszak a képek és jó volt délelőtt dumálni! Köszi még1szer a pólyákat!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Nekem ilyenem van:
http://www.medela.hu/mellszivok/minielct/frames.htm

Amiről még jókat hallottam, az az Avent gépi mellszívója - ez drágább, de szinte hangtalan:
http://www.fotexnet.hu/bababirodalom_on ... _mellszivo

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Anikó,
szuper, hogy már itthon vagytok :D
Édesek a kölkök.

Anita,
látom megtaláltad a szövegbubikat is! Ügyes vagy :D

Judit,
hogy telik a hétvége?

Kata,
Marci meggyógyult?

Mindenkinek puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, ááá, még mindig tök taknyos, délután elkezdett sípolni a tüdeje, de szerencsére pont itt volt az orvos barátnőm, meghallgatta, és nincs nagy gáz, kapnia kell a puffokat + nyákoldót és vitaminokat. És hétfőn elviszem a vecsési sókamrába, hátha az jót tesz neki. Remélem, megtalálom az elérhetőségüket a neten.
Egyébként jókedvű, eszik is rendesen, és a mai 20 fős vendégséget is nagyon élvezte...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anikó,

Találtam Neked egy elektromos Aventet a vaterán nagyon jó áron.
Az összes Aventes cuccal kompatibilis, úgyhogy szerintem ez így tök jó vétel!

http://www.vatera.hu/avent_elektromos_m ... 23934.html
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!

Ti aztán gyorsak voltatok :P

Nagyon szép ez a kiskrapek!!! És tiszta Te :P A legaranyosabbak ketten együtt a Majával :D :D :D ! Én is, én is akarok Zétinek kistesót :wink: :!:

Nekem Aventes kézi mellszívóm van (ill. nem az enyém, hanem a Szadráé van nálam, csak babonából még nem mertem visszaadni :oops: ) és nekem nagyon bevált. Volt, hogy 280 milit fejtem le vele egyszerre... Adrinak is az van, s Ő sem panaszkodott... De úgy hallottam, attól is függ melyik szériát fogod ki...

Anita, Katus!


Nagyon-nagyon szuperek a képek! Ügyik vagytok!!! Talán így én sem lennék lusta felpakolni a képeket :roll: ...talán...


Kata!

Tuti jót tesz Marcinak a sóbarlang...

A cím már nem jó, de a telcsiszám szerintem igen :arrow:

http://wcs.oisz.hu/?h45916

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!

Anikó!!

Üdv itthon Bennteket!!! :lol: Nagyon izgi lehet - nosztalgiáztam én is gondolatban!! Ezek a napok még olyan idilliek voltak nálunk is!! :lol: :lol: Gyönyörű a kiskarpek is!!!! És Maja tündérke vele!! :lol:
5 naposan 70-80 gr???? Erre nem mondok semmit, jó??? :lol: :lol:

Kata!!

Itt éred el a sóbarlangot!
http://www.sobarlang-vecses.hu/
Ellenörizem a telefonomba a számot, még az él, amit írnak!! Ami néni egy tündér, tuti jó lesz Marcinak!! Jobbulást neki!!!

Szandra!!

Álom szép időnk volt!!!! :lol: :lol: Felekkeneztünk...életünkbe először egyedül :lol: de szuperül sikerült, degeszre ettük magunkat. És Büszke voltam a Sanyira, mert ő sütötte meg az összes húsit! :lol: :lol:

Anita!!

Milyen ügyes vagy Te is!! :D jók a képek nagyon!!!! :lol:

Judit!!

Megint egsedül vagy? Gyerek vagy apa nélkül??? Vagy egyik sincs?? :lol: :lol:

Adri!!!

Ne add fel, Te gondolkodsz jól!!! Ma itt voltak a Nóra barátnőmék Szentendréről!! Ő is Dévény Annázott a kicsivel. És csak megerősíteni tudott abban, hogy mindenkinek jót tesz. Nagyon érezhető a két lányán a különbség!! Sajna a naggyal nem csinálták (miért is, amikor minden rendben volt vele :? ) 6 éves és még mindig csámpi - de remélhetőleg más nincs.
Ja, és persze őt is mindenki hülyének nézte ezért. A neurologus meg csak dicsérte, hogy milyen szépen fejlődik a lányzó, pedig nem az ő általa előírtakat csinálta, hanem a Dévény Annásat :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ja, még valami...

Nem tudtok Vecsésen valamilyen szállásmegoldást egy fő /csajszi/ részére 3 hétre?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benettke 2009.04.18 21:20-kor.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!!!

Megelőztél!!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Te viszont pontosabb voltál...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


hejehuja vigalom.......tök jó volt a tegnap! eredménye: Sára nyakig taknyos és lázas, Mariettával meg a fülészeti ügyeleten jártunk, középfül gyulladása van :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Jobbulást a csajoknak!!!
Igen, tök egyedül voltam, Miki ma jön haza, Zorka egy hét múlva:) De már tegnap este kész voltam, úgy hiányzott! Aztán felhívtam telefonon és megnyugodtam:)

Nekem is Avent kézim van, de én ha 30 ml-t kipréseltem magamból vele, már boldog voltam...
Vendég
 


Évi,

Kistesó: Tudod hogy kell csinálni, nem? Hajrá!:)
Vendég
 


Gyöngyi,
basszus :cry: Tudom miről beszélsz pont egy hete volzunk mi is...
Gyógyuljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, ismerősnek?

Kata, én is örültem, hogy láttalak, (csajok gyönyörüséges kismamánk van, csodaszép pocakkal :D ) nagyon szép a kertetek! :D

Anikó,
jó volt látni Benneteket ( lehet irigykedni már én is láttam a kis fickót, bár aludt, de irtó édes nagyon pasi :D )
Az első ismerkedős kép nagyon tetszik, persze atöbbi is, de ez különösen :)
Mellszívóról nincs tapasztalatom, chicco kézi volt, de én nem fejtem :oops:
Azt néztem hogy már majd egy hetes :)

Katus,
minden még nem teljesen tiszta, de azt majd átbeszéljük :D


Lányok, van a majdnem szomszédunkban muskátli futó és álló is 300Ft darabja (nagyon olcsó, szerintem), úgy néztem mindegyik dupla töves és már nagyok :!:

Anita
putyu
 
 


Hali!!

Sára, már láztalan és jól is van. Marietta nem lázasodik sajnos, így egyfolytában szenved :cry:

El szerettem volna mesélni a tegnap esti párbeszédüket:
Apa: Ha nekem kel rendet rakni helyettetek, akkor holnap azt eszünk, amit ti főztök, jó?
Marietta: oké! Akkor én leszek az anya és csinálok nektek rántottát.
Sára: én erre a sámlira állok, meert nem érem el a főzőt!
Marietta: Te leszel az apuka, Sára, neked nem kell semmit csinálnod!!
Sára: De én nem lehetek apka, mert van hajam!
Marietta: azért vannak olyan apukák is, akiknek van hajuk!

Szakadtunk a Sanyival a röhögéstől!!! :lol: :lol:

Reni!!

Annyira elámultam a méreteken, hogy elfelejtettem reagálni: húúú, azannyát!!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Ezen úgy röhögtem itt egymagamban, hogy a szomszédok mindjárt hívják a mentőket:))
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
Nagyon szép a kisfickó! Nekem se volt gondom a kézivel fejővel, nagyon sokat letudtam vele fejni. Lehet, hogy a gépi gyorsabb, de este és éjszaka legalább nem volt olyan hangos.

Kata!
Szerintem tuti használ Marcinak a só, nekünk legalábbis bevált, sőt régebben, mikor az asztmám miatt jártam, sokáig tünet mentes is voltam. A címe: Árpád u.20. Nyitva tartás: de 9-12, du 15-18. De Ami néni tényleg tündéri, és lehet vele időpontot egyeztetni.

Gyöngyi!
Jobbulást a csajoknak! Én biztos, hogy nem adom fel a gyógytornát, mert látom, hogy mennit használ Dórinak. Pénteken egész jó hangulata volt a kezelés után. Bár ehhez kellett Zéti is, hogy feledtesse vele a masszást. És még szobaton, anyu szülinapi buliján is jól tűrt minden vendéget. Ma már azért bepótolt mindent, és a Zéti terápia se jött be, mert végül Zéti is sírva fakadt, így inkább gyorsan hazahoztam. :oops: :oops: :oops:

Most mennem kell! Jó éjt mindenkinek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?