Új privát üzeneted érkezett!

encu van msnd
anha
 
 



Kép
Kép
encu
 
 


Gabó!
Most kiszámoltam és 23 nap telt el a másik óta, szóval lehet menstruálok, nem tom. Viszont Nonó szerda óta nem igazán eszik, ugyanis 5720 volt szerdán, és ma meg csak 5700, érdekes. Lehet más az íze most a tejcsinek és nem kell neki?! :?

Móni!
Miket lomolsz a teszveszen? Lehet engem is érdekelne valami! :)

Encu!
Nekem is van egy kutyum (havanese), de egy kis véreb, minden kutyának nekimegy, nem érdekli hogy kicsi, vagy nagy, sőt az sem, hogy fiú e vagy lány. Nem normális. :lol: :roll:

Anikó!
Minden rendben veletek?
Éjszakát már végig átaludja Patrik?
Nálunk most volt az első éjszaka ami eddig a leghosszabb. Este fél tízkor feküdt le, és hajnal négykor kelt. De nem volt valami jó, mert úgy bedurrantak a melleim, kénytelen voltam félálomban fejni :?

Csilla!
Visszajelöltelek :)

Kép
niki+baba
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
Most nézek be utoljára!

Encu!
A kismamajógát a 30.héttől ajánlják!
Én tudok itt valakit, mi is hozzájártunk, ha ráér akkor amikor hazajöttem, akkor felhívom nektek!
Egyébként tényleg jó!

Niki!
Előfordul, hogy veszít a súlyáb ól,de ha nem nyűgös és nem sír az átlagosnál többet akkor nincs miért aggódni!
Az a 20gramm pedig lehet akármi!
Ne izgulj!

Móni!
Sok puszika nektek is míg nem leszünk!

Encu!
JObban aludtál most éjszaka?
Sokat gondolok rád odakint!
Zsuzsa!
Pusszancs nektek is!

Niki!
Legyetek ti is jók!

Anikó!
Bár régen jelentkeztél, de remélem minden rendben van!

Csilla!
Jó pihizést és fel a fejjel!

Amint hazaértünk jelentkezem!
Sziasztok!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!


Encu, hát a kismama jóga nem tudom mennyire megerőltető, attól függ mit mond a doki, mert Szilárddal már ekkor feküdnöm kellett...mert estére bizony eléggé keményedik a pocim. Én már 10-et híztam :( , ügyi vagy, hogy csak 5-öt.
Niki, bizony más az íze a tejnek, állítólag.
Jó hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


sziasztok


Pusza mindenkinek . megyünk Hévizre nnyaralni

Holnap indulunk Pénteken jövünk . Jok legyetek . mindenki vigyázon magára eg a babákra


pusszy
anha
 
 


Sziasztok!

Niki: a havanesek is nagyon aranyosak:) Csak nálunk örökké tök mocskos lenne, mert azért nem kímélik ezek ketten a virágágyásokat..:)

Gabó: ari vagy, én is sokat gondolok Rátok, hogy ki hogy bírja a nomád életet ;) Ja, jobban aludtam sokkal, egész emberi formét öltöttem regglere:) Még egy kiló vakolat sem kellett a szemem alá:) Jó utat, vigyázzatok magatokra!! 8)

Barbi: akkor sztem el lehetne kezdeni a mamajógát, nem? egy-két hét ide vagy oda nem számíthat olyan sokat. Neked mekkora a pocid amúgy? Mert nekem mondja a párom, hogy szerinte nagyon nagy, anyósom szerint pici, meg vannak még ilyen szélsőségek...én meg nemtom. Nem akarok ezen is aggódni ;)

Zsuzsa: kellemes nyaralást, felvettelek msn-re, majd ha leszel:)

Na, most elég kevesen vagyunk ;)

Pusza!

Kép
Kép
encu
 
 


Hol vagytok? :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Nyaralóknak sok-sok napsütést kívánok, érezzétek jól magatokat :wink:


Niki!

Noel gyönyörű :lol: Nagyon nagy haja van, szegénykém izzadt a nagy melegben. És nagyon szépen tartja magát!

Nekem még nem jött meg így ehhez nem tudok hozzászólni, de kostóld meg a tejcsit érezni fogod hogy megváltozott e, márha az eddigit megkostóltad :roll: Én egy csomószor kostóltam mikor c.üvegből etettem a Ricsit anno és hát tényleg változik az íze, elég neki egy fél óra állás akár. Akkor bizti változhat ha megjön.

Méricskézés: szerintem teljesen felesleges, mi mérleget sem vettünk. Annyit szopott a Rics amennyit akart és ahányszor akart. Szóval ehhez sem tudok értékeset hozzászólni mert szerintem teljesen felesleges méricskézni a babákat. 8)
Ha nem akar egyfolytában cicizni akkor elég neki az amit szopik, ha meg éhes akkor azt úgyis jelzi :lol: szerintem




Tesz-vesz: most hugom cuccait tettem fel, de minden kacatot felteszek amit amúgy kidobnék hátha valakinek kell. Hétfőn indulnak majd az aukciók tmoni82 alatt futnak majd, most főleg terranovás felsőktől akarok megszabadulni. Párom akar mindenárom pénzt csinálni, azt mondja gyűjtünk a Ricsinek hogy ne legyen olyan csóró mint mi :lol:


Na asszem én is felnézek az iwiwre mostanság hanyagoltam ott a dolgokat, el is veszett egy meghívóm, lejárt mire eszembejutott hogy van :lol:


Most totál kivagyok, tele van a hócipőm. Éjjel óránként kelünk, nappal meg nem képes egy percet sem egyedül lenni a Ricsi, folyamatosan hisztizik ha egy percre is magára hagyom. Semmi sem jó neki, ha ölben van az a baj, ha nem az, ...... :evil: szeretnék már túlleni ezen a problémán is :roll:


Na mennem kell, hív a rabszolgahajcsárom :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Barbi!

Vissza jelöltelek :wink:

Képzeld én is könyvelő voltam és én is a Petőfibe jártam csak pestre :lol:


A többiek hogy futnak az iwiwen?????????????????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja, és Szilárd tényleg nagy fiú :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu, szerintem a pocakméreten ne aggódj, még most is hatalmasat fog nőni, nekem is a párom azt mondja, hogy óriási, kolléganőim szerint meg most két hét alatt is nagyot nőtt, mindegyik szerint jót gömbölyödtem. A kismama jógát akkor tényleg el lehet kezdeni, és ez segít a szülésben? lehet hogy hülye kérdés volt :oops:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi: én úgy tudom, hogy segít, de ha rákeresel bárhol a neten, ott biztos megvan a leírása, hogy miért hasznos, meg ilynek..rá is nézek, hátha találok egy jó oldalt:) Találtam egy ilyet: www.kismamajoga.hu , ez jónak tűnik, válaszol a felmerülő kérdésekre. Jönnél? ;)

A pocakom nő, de érdekes módon, amikor hanyatt fekszem, akkor hol nagyobb, hol kisebb. Aztán azt a magyarázatot találtam, hogy bizos hol följebb van a baba, hol elbújik lent :)

Kép
Kép
encu
 
 


Szép estét!

Látom tipikus hétvégi forgalom :cry:


pociméret: na ez aztán tényleg változó, van akinek akkora van hogy csuda, és akad akinek meg alig nő. A szomszédunknak alig volt nagyobb egy átlag 6 hós pocinál a hasa mikor ment szülni. És tényleg igaz hogy ahogy rendezkedik odabent a manó úgy változik a poci alakja :lol: Csajszik! Nyugi :wink: Bizti szép kerek pocakotok van és tuti eléritek azt az állapotott mikor nem látjátok majd a cipőtöket :wink:


Gondolom ma már senki nem kukucskál be ezért elköszönök!
Szép éjszakát! Encu! Neked különösen :wink:

Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Estét:)

Móni : látod-látod, még benéztem, és nagyon ari Tőled, hogy gondolsz rám a "nehéz pillanataimban" :D Vettünk egy habszivacs matracot, azt rátettük az ágyra, az én oldalamra, és tegnap éjjel csak 2x ébredtem fel, viszonylag hamar visszaaludtam (na jó, volt plussz egy pisikommandó), és reggel csak kicsit fájt a csípőm, szóval megcsillant számomra is a remény ;) :D De azért a pozitív energia sosem árt :)
A pocim alakja meg nekem nagyon tetszik, a párom odavan érte, és akkora, amekkorának lenni kell, ez most a vezérgondolatom. A pocaklakóm extramocorgós, szóval semmi okom aggódni.

Ha nem néz már be senki, akkor mindenkinek szép éjszakát :)
Pusza

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Csilla visszajelöltelek az iwiw-en, mesés a menyasszonyi képed :D

Encu, elolvastam a kismamajógáról a dolgokat, és néztem a battafit hírdetését is, de engem biztos nem tud elkísérni a férjem (reggeltől-estig dolgozik :( ), de ha nem kell még feküdnöm, akkor lehet kipróbálnám :) .
Remélem jól aludtál, egyébként én sem alszom túl jól, általában 2 órát biztos fetrengek éjjelente :( .

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi!

Én sem a párommal mennék (ő is elég elfoglalt) , hanem egy kicsit eyedül relaxálni. Ha mégis van kedved, szólj. :)Miért kellene feküdnöd amúgy?
Egész jól alszom, mióta puhítva van az ágy, bár most éjjel félálomban átvonultam a gyerekszobába, mert a párom horkolt, és az idegeim nehezen viselték. De rossz volt nélküle ;)
Olvastam, hogy ez a rosszul alvás ezzel a korszakkal jár.. :?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen mindenkinek a letolást! Magamba szálltam, átgondoltam a dolgok fontossági sorrendjét! Rájöttem, hogy lesz itt még nagyobb rumli is, ha a két babóca kibújik, így most letojom, hogy hogyan néz ki a lakás! :wink: :roll:
A felajánlott könyveket és újságokat nagyon köszönöm és elfogadom, ha nem gond! :oops:
rnecsi
 
 


Csilla! Ez a beszéd! :) Ha a séta neked jó progi, és tele vagy szabadidővel, akkor szólj :) Nekem sem árthat ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Má' megin' egyedül :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Hogy tudtatok írni tegnap? Engem nem engedett fel, kiírt valami 500-as hibát :shock:

Csilla!

Örülök hogy írtál, féltem hogy elüldöztelek innen de látom ez nem jött össze :lol: egyáltalán nem akartam bunkó lenni és örülök hogy nem is úgy jött le :wink:

Már el is kezdtem összeszedni a dolgokat, egy polcnyi újság van :lol: Örülök hogy igényt tartasz rájuk, nagyon szívesen adom, remélem nem gond hogy csak kölcsibe de ha jön majd a kistesó akkor ismerve magam újra bújni fogom őket :lol:

Leghamarabb holnap délután tudnánk elvinni neked, az jó lenne? Itt a számom: 0630-380-7632 Írd meg vagy privin vagy sms-ben hol laktok vagy megdumcsizhatjuk is akár és akkor visszük, ok?!

Encu!

Pisikomandó :lol: ezt a szupi részét már látod el is felejtettem, pedig úristen én is mennyit jártam pisilni :roll: Örülök hogy már megyeget az alvás, én meg a puhán voltam rosszul szerencse hogy kemény az ágyunk, hát külömbözőek vagyunk :lol:


Szép hétfőt kívánok mindenkinek!
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Én elég sokat próbálkoztam tegnap, egyszercsak felengedett :)
A matrac most sem lett puha, de ahogy "nyílik" a csípőm, meg ugye csak oldalt alszom...azért durván kemény volt. A miénk a legkeményebb matrac, ami a piacon van...:D A párom azt szereti, nekem meg eddig mindegy volt. De most így jó.
Ja, ma este is 3x voltam kinnt félkómásan:) A gyerek előszeretettel fekszik rá a hólyagomra.. :shock:
Jók ezek a riszálós babák :P

Csilla, hogy vagytok?

Pusza

Kép
Kép
encu
 
 


Látom leginkább távol mindennemű internettől :D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Én vagyok, csak nem hajlnadó aludni a Ricsi, így most is itt ül a kezemben én meg egy kézzel pötyögök..... :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Értem, Móni:) Én is várom ezt az állpotot:) Ehelyett én két kézzel pötyögök, és az oldalamat rúgják ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Úgy nyekereg a Ricsi mint egy rozoga ajtó :lol: Asszem tök süket lettem, itt vinnyog a fülembe :lol:

Nemsokára Karcsika begurul a célvonalba :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ámen :)
Nincs messengered? Azzal egyszerűbb a helyzet...vagy Skype. Ahhoz bőven elég egy kéz is:) A barátnőmmel beszélgettem úgy, hogy a kisfia, aki 2 hónapos,ott ült a karjában, ennek örömére gyorsan meg is szopiztatta...tök jó volt...nem sokat láttam ilyet :)

Kép
Kép
encu
 
 


Itt vagyok :lol:

Ricsi alszik, kiteregettem már csak ki kell bontani a hajam. Másfél hete nem fésülködtem, pár napja próbálgatom kifésülni de nem megy így meg nem tudok hajat mosni. Vizesen nehezebb kibontani :? Ha nem lettem volna mindennap lusta fésülködni most nem lenne ilyen problémám. :roll: Viszont hajat sos kéne mosnom :oops: tegnap már kínomban 20 cm-t levágtam belőle de még így sem megy :evil:

Skype van de én azon furik közé tartozom akik utálják...

Olyan jó kis sétálós idő van, csak ne fújna a szél... :evil: így ma nuku séta ha csak nem lesz szélcsend.

Na megyek enni, húzom a loboncfésülést.... :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok!

Ennyit feküdni a tv előtt, mint én szinte lehetetlen! :lol:
Már akartam kérdezni, hogy milyen a Főtéren ez a Nyári fesztivál? Érdemes valamit megnézni? Fizetni nem szeretnék, de ha van valami érdekes ingyé, akkor egy laza sétát délután megejtenék! :roll:
rnecsi
 
 


Sziasztok csajok!

Nem sok minden történt mióta nem jártam erre. :)
Encu, mikor van ez a kismamajóga? Mikor megyünk :D ? Voltam ma dokinál, és minden rendben, csak azért paráztam, mert Szilárddal már ilyenkor kezdett nyílni a méhszájam, és utána feküdnöm kellett a TV előtt (együttérzek veled Csilla).
Érdekes nekem is rá szokott feküdni a hólyagomra, nagyon jó érzés :wink: , és szét szokott ott mindenemet rúgni alsó tájékon, és közben mintha kapaszkodna a bordámba... :lol: Szilárd ennél sokkal nyugisabb volt, nem használt ki minden lehetőséget :D

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Aki szereti az állatokat, annak a Minden6ó-t is ajánlom ;)

Móni! Neked milyen hosszú hajad van??? :shock: :shock: Régen nekem is derékig ért, aztán jött a hülyegyerekkorszakom, ls lekapattam ... Most megint nő :)
A Skype-ot én sem használom túl gyakran, de azért néha jópofa...egész nap itthon, néha be-beugrik egy barát dumcsizni, vagy ha épp nincs mikrofonja, akkor pötyögünk egymásnak..:)
Sok sikert a hajprojekthez!! ;)

Csilla: hajrá-hajrá, pihengess csak, ha sétálnál, szólj, szerintem benne lennék..Ha kell a számom, szólj ;)

Barbi, a kismamajóa után még érdeklődök egyet-egyet, mondhatom akkor, hogy van rá két érdeklődő? ( Lányok, még valaki???) A kicsi egész mozi alatt a hólyagon ugrándozott, végig az volt az érzésem, hogy becsurrantok...aztán persze a végén egy-két csepp jött (már amikor persze engedtem neki ;) ).. De örülök, hogy ilyen kis izgága babóm van, legalább tudom, hogy minden rendben vele és jól érzi magát!

Pusza Nektek, gyertek vissza! ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Megint csak én? :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Na ez a hétvége is gyorsan eltelt. :) Mi hétvégén vásárolgatni voltunk :lol: , meg a szüleimnél voltunk ebédelni vasárnap, tesómékkal, ott vannak ugyebár az ikercsajszik, és imádják Noel babát :).
Nonó még mindig nem eszik sokat :( , de már valamennyit legalább hízott, ami jó jel.
Ja és ma reggel hattól nem aludt semmit, csak egy fél órát, most aludt el fél kilenckor, gondolom ez a hülye idő betett neki.

Móni!
Írtad hogy ne méregessem Nonót. De tőlem a doki, meg a védőnő minden héten megkérdezi, hogy mennyit gyarapodott, nekem azt mondták hogy mérni kell, mert heti 150-300grammot kell híznia. És a szerdáig nem fogja elérni a 150-et sem, ilyen még nem volt, mindig a 300hoz volt közel :).
Ja és a rózsaszín cicás felsőd nekem nagyon tetszik!! :lol:
Ricsike aludt ma?

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Szia Niki!

Ma nagyon sokat aludt délután a Ricsi csak panaszkodnom kellett.... :)

Ki a dokid és a védőnőd? Fura, nekem meg pont a doki mondta hogy ne mérjem ne is vegyek mérleget, a védőnő meg nem szolt bele. Kiakasztóak ezek itt battán :) Ja dokink: G.Zsanett, védőnőnk Cs.H.Anna. Na meg pont ezért nem is baj hogy nem mértem, nálunk is volt rossz evős idő és mégis toppon van a súlyunk. Amúgy most mekkora Noel súlya? Mi holnap mérjük tanácsadáson, kivi vagyok hogy meghaladjuk e a 9 kilót :)





Nem is mondtam, nagyimnak rosszindulatú a daganata és nem élhető túl csak életminőséget próbálnak javítani a kemoval. Nagy gázban vagyok nem tudom mit csinálja, mi lenne a jó. Egyedül lakik óbudán, anyummal meg hugommal összeveszett csak velem van jóban így csak rám számít mindenben (olyan mint egy pióca sajnos). Ha egyre szarabbul lesz nem tudom hogy hogy lesz megoldva az ellátása, ide nem tudom leköltöztetni esetleg mi költözhetnénk oda, panel egy szobánk lenne ami most üres. De egyáltalán nem akarok, főleg a Ricsi miatt, meg amúgy is de a tisztesség úgy kivánná, nem???? Ezen vacilálok már pár napja és nem tudok egyszerűen dönteni hogy mi legyen. Hát nem tudom mi lesz ....


Na hogy sikerült lehúznom a topikot akkor jó éjt, holnap korán kelünk, mikor nem? :)

Szép éjszakát mindenkinek!


Csilla!

Holnap jövünk :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Vagyis ide tudna költözni a Ricsi szobájába, de ha esetleg itt halna meg én nem tudnám utána beköltöztetni a Ricsit oda. Nem azért mert annyira rossz érzés lenne, hanem a tudat hogy ott halt meg. Na meg pestre kéne vinni kezelésekre azt meg hogy, volánnal? A kocsit párom használja munkábajár vele. Hát nem tudom mi lesz...


na jó tényleg off

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok,

Encu, mondhatod, hogy ketten már bizti vagyunk, csak Szilárdot kell leadnom, de vagy anyukám, vagy a nagymamám szívesen vigyáznak rá, aztán meg majd kezdődik az ovi.
Hétvégén sógoréknál összeszedtük az összes gyerekcuccot, vagy két zsák ruha, meg babakocsi, gyerekülés, meg még ki tudja mi...tele lett apa kombija. :D Én is már úgy várom, hogy babázhassak :)

Móni, sajnállak a nagyid miatt, én sem tudnék dönteni az biztos.
Niki, szerintem ne aggódj, ha most a héten nem lesz meg az optimális gyarapodás, majd behozza a baba a jövő héten :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


encukam-latom nem unatkozol :lol: 8) Eleg kevesen vagytok... :?

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


niki-latom a manocskad csak 1 nappal idosebb,mint az en kicsi eletem. :lol: 8) A Jo Isten eltesse sokaig!

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Móni, igazán együttérzek a nagyid miatt, nekem csak egy nagyim van, más nagyszülőmet nem is ismertem, úgyhogy ezt az egyet nagyon szeretem, és hiába öregszik és kezd szenilissé válni, eléggé ragaszkodom hozzá, úgyhogy értem, miért a nagy vacilálás..:(
Nekem is az Anna a védőnőm, ezek szerint jó helye költöztem, mert eddig róla csak jót hallottam és tapasztaltam is :)

Barbi, akkor rákérdezek, hogy lesz-e, mik a feltételek meg ilyenek :) De jó! :) Feldobódtam! ;) Gyerekcuccokat kaptam én is egy barátnőmtől, nagyon aranyos, szinte vadiúj ruhák..hát majdnem nap mint nap nézegetem őket, hogy milyen lesz benne majd a pici :lol:

Lányok, jó, hogy itt már mindenféle "problémák" felmerültek sok-sok témában, majd ha oda kerülök, akkor lesz, kit nyaggatnom ;) Előre is bocs :D

Timci: nem, nem unatkozom, meg többen szoktunk lenni, csak minimum 2-en most nyaralnak..:) Hogy van Atticy? Tegnap majdnem magzabáltam!!! :D

Pusza

Kép
Kép
encu
 
 


Jol,koszoni szepen,zabalja a kezet,pedig most szopizott... :lol: Hat Karesz?

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, Karcsika karatézik, most reggeliztünk a nagymamájával és a dédijével, mind a kettejüket jól tenyéren rúgta ;)

Kép
Kép
encu
 
 


enci-Atticy sose szerette ha valaki más simogatja az apján meg anyján kivül.Más senkinek nem mutatkozott kis mozdulatokkal sem...Nah egyszer Lacinak meg egyszer anyának,de annyi.Az is véletlen volt.De nekünk aztán,mintha bulizott volna.Majd meglátod a végefele,olyanokat fog rugni meg mozogni jobbra ballra,h.élvezet lesz nézni,meg érezni. 8) Legalábbis Atticy nagyon bulis volt a végefele.


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hááát, engem megrúgott a babád!! :) Bibiii! ;)

Az enyim csak néha szégyenlős, de szereti mutogatni magát. Én meg nem bánom! Megölelgetném már Atticyt nagyon!

Lányok!!!! Hol vagytok? :D

Kép
Kép
encu
 
 


Lehet,veletlenul elkaptad jokedvebe... :wink: :lol: 8) Majd megolelgeted,mikor idejosz. :wink: Johetsz most is meg egy honapmulva megint. :wink: 8)

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, meglátjuk, hogy hogy érek rá, meg az anyagi helyzetem hogy engedi... A legfelső vonalzódon miért egy pillangószárnyas kislány van? ;) Hmmm? :D

Lányok, van valami érdekes a főtéren?

Barbi, kérdeztem a kismamajógát, még nincs, de mondtam, hogy 2-en már lennénk :) Szólok, ha van infóm. Még esetleg a művházban lehet vmi..

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Timcike!

Üdv itt! Ki vagy? Barcsinők vagytok Encuval? :lol:


Csilla!

Örülök hogy megismerhettelek :wink:
Aranyos vagy és tényleg nagy a pocid a korodhoz képest :wink: De csini :wink:




Na és akkor az adatok:

Ricsike 9370 gramm és 69 cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És megeszik egy barackot már :lol:


Na ennyire futotta tőlem mára, Ricsi elveri apát épp, megyek megmenteni. Teljesen meg van vadulva, harap, csíp, ököllel üt, szőrt és hajat tép nagyon brutál. Itt sikongat apa, na megyek beszállok :lol:

Pusz mindenkinek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


momcsi-koszi az udvozlest. :lol: Igen.Encut bebi kora ot ismerem.Mind2-en erdelyiek vagyunk,es mind2-en itt vagyunk Magyar o-on,csak annyi kulombseggel,h.o csaladostol,en megcsak jomagam. :lol: De mostmar nekem is van itt kis csaladom,egyebkent jarok haza rendesen honvagyam van. :oops:


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kibovult a cucc,jeeeeeeeeeee,ez tetszik. 8) :lol: Kossz momcsi!

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Móni: asszem Timci válaszolt ;) Láttad Csilla pocakját? Most jutott el a tudatomig, hogy azért lehet neki nagyobb pocakja, mert ketten is lakják :D Jó dolog lehet...Nálunk a családban apa öccsei egypetéjű ikrek, meg a párom édesanyjának is van egy egypetéjű tesója...szóval még nálunk is esélyes majd...

Csilla! Neked egypetéjűek? Volt valami hormonkezelésed, vagy így sikerült ;) ? Jaj, de nagy lesz a pocód a végére...majd remélem teszel föl képeket :)

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?