Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!!!



Képzeljétek,úgy néz ki eldöntöttük akislányunk nevét.: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
Pinczés Viktória
Nehezen döntöttük el, mert ami nekem tetszett az a férjemnek nem és persze fordítva ami neki tetszett az nekem enm. :roll: .
Így maradt a Viktória.

Andi:
Nálunk is a Mikulásos téma megy hogy nem fog jönni Balázshoz mert csak a jó gyerekekhez megy.De nem mindig jön be. :D
Tegnap ő is elég hisztis volt nem tudom mi volt vele.
Még napközben semmi baja nem volt.Majd du. elmentünk a városba nekem táskát venni meg a postára azután meg sétáltunk és nem akarta megfogni a kezünket, meg szaladgált össze-vissza,utánna meg hogy vegyük fel.Szóval nem volt neki jó semmi.
Máskor meg olyan szépen jön mellettünk fogja a kezünket. :( Na mindegy.
Nagyon fincsi lett a kinder szelet csak kicsit magas lett a krém ,mert már este sütöttem olyan 8-óra körül és nem akartam tölteni az időt 2 lap sütésével,így a sütőnek a tepsijébe sütöttem ,utánna ketté vágtam a lapot csak így tudod keskenyebb volt valamivel mintha 2-t sütöttem volna.Mert csak 2 habpotló kellett volna bele,de enm baj.Az a lényeg hogy finom volt meg szépen megdermedt a krém,nem folyt szét.Mert nekem nem mindig sikerülnek az ilyen krémes sütik. :roll:
De ez jó lett. :D

Encike:
Gratulálok a kislányhoz. :D
Nekem is tetszenek ezek anevek amiket leírtál,de az én férjemnek sem jönnek be :( :lol:
Örülök hogy minden oké veled és a babával is.

Panka:
Voltál végül a Fórumban?
Hogy tetszett?
A héten én is készülök elmenni kicsit szétnézni mert a múltkor csak végig sétáltunk.


Na megyek készítek reggelit.
Puszika.

Kép

Kép
aliza
 
 


Voltam tegnap az Fórumban, háát...nem vagyok elájulva tőle.Persze debreceni viszonylatban ez nagyon is, meg nagy,de mikor a 2 szintes C&A-ban még mindig nem kapni férfi alsógatyát, na akkor eldurrant az agyam!! :x Van 3 cunda, és még mindig pestre kell járni alsógatyáért!!!(mert persze a férjemnek csak az a jó, amit ott kapni, méretben, fazonban, árban is jók tényleg!).Marks&Spenser is agyobb lett, de hát így sem az igazi, gyerekholmik nincsennek is benne:(
Szóval nekem ezek után is marad pest. :( Na de nem akarom én nagyon lehúzni, csak az én véleményem ez, az én értékrendemhez :lol:Na dea lényeg, hogy van benne Burger King! :lol: 8)
Vettünka Havy toolsba férjemnek szabadidő ruhát, eladók nagyon kedvesek voltak, kaptunk törzsvásárlói kártyát is, előre. :wink: Szval ez pozitívum. :wink: Libri is jó, oda is van már kedvezményem.

Alíz!
Szép neve lesz a lányotoknak!:)
Jó az új vonalzód is. :wink:
Balázs már nem kiságyban alkszik, ugye?Mikor tették le nagy ágyra?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panak:
Köszi. :D
Mi most a nyáron szokattuk át a nagyágyra Balázst mikor ide költöztünk,mert már nem nagyon fért benne,nem volt neki kényelmes.
De szerencsére hamar megszokta,pedig féltem tőle hogy majd átjön mindig hozzánk,de nem.Még tetszett is neki. :wink:
Na akkor te sem vagy elájulva a Fórumtól. :?
Ez jó.... :lol: :lol: :lol: Pestre kell járni alsógattyáért. :lol: :lol: :lol: Tényleg bosszantó egyébként hogy itt nem lehet kapni, csak tetszett ahogy írtad.Aranyos.

Andi:
Azt akartam még írni neked az előbb csak elfelejtettem, hogy próbáld meg hogy veszel Dorkának valami aranyos kis színes poharat ami tetszik neki és hátha nem kell neki utánna a cumisüveg.Balázs már 1 éves kora után pohárból ivott napközben,de a kakaót este meg reggel még a csőrösből,de olyan másfél éves kora körül vettem neki egy Disneys bögrét és nagy sikert aratott nála mindig nézegette a figurákat rajta és nem is kérte a csőröst már utánna .
Persze ez csak egy ötlet, tudod nem okoskodni akarok csak gondoltam leírom neked.Hátha bejönne...de persze minden gyerek más és más.

Zsebi:
Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok én is Gergőnek így utólag.
Szólj és akkor leírjuk a Kinder szeletet,vagy én vagy Andi.
:wink:

Kép

Kép
aliza
 
 

 
 

Sziasztok!
Jelentem: megjöttünk, tele vagyunk élményekkel, nagyon jó volt minden!!! majd ha utól értem magamat olvasok stb.
Pusza!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


utól=utol :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Tegnap egész hamar sikerült végeznem a Klinikán, kb egy órát töltöttem ott.
Encike! Igen, én voltam az! Én olyan béna vagyok, senkit nem ismerek meg, engem meg mindenki megismer. A nlc-s topicból is már többen megismertek a Klinikán, én meg senkit. Úgy szégyenlem, pedig tegnap direkt figyeltem. Na, de szerencsére nem is sok időt ültem ott, hamar megvolt a vizsgálat is, és Sápyt is hamar megtaláltam. Minden rendben, jó a bf is, paraméterek is rendben, most nem nőtt már olyan nagyot Szabi, 2900g körül van. Szerencsére úgy látszik, mégsem lesz óriási baba. Egy rossz hírt mégis kaptam, mégpedig hogy nov.27-30-ig konferencián lesz Sápy Párizsban :cry: . Úgyhogy legalább 1.-ig jó lenne kihúzni. Vagy addig megszülni, de semmi nem utal arra, hogy hamarabb akarna jönni, úgyhogy inkább a kihúzás mellett vagyok.
Panka! Homeopátiával kapcsolatban konkrétumot nem mondott, csak hogy "valamit szedtek", de rákerestem a neten, és találtam konkrét szülőszobai protokollt is rá! Szüléskönnyítéshez, szoptatáshoz is.
Én egyébként azért hiszek a homeopátiában, mert sok mindent kipróbáltunk már, és nagyrészt hatottak a dolgok. Nem minden, de hát a hagyományos gyógyszerek közül sem minden hatásos! Úgyhogy nem vagyok megrögzött "homeopátiarajongó", de mivel sok mindenre jó volt, általában először inkább ehhez nyúlok, mint hagyományos gyógyszerhez. Tudom, hogy sokan eleve elzárkóznak tőle (pl. a férjem is), de ha egy orvos legalább annyira nyitott rá, hogy megemlíti, int lehetőséget, és nem nézi rögtön hülyének az embert, ha ilyesmit használ, az már jó.

Encike! Gratulálok a kislányhoz, és a jó eredményhez!!

Andi, Aliz! Írja már le valamelyikőtök a Kinder szelet receptjét, mert nagyon jól hangzik. Mostanában úgyis elég sokat sütök családom nagy örömére :wink:

zsebi_baba
 
 


Aliz! Nagyon szép nevet választottatok!!!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok kislányok!

bendor.igen még mindig tart a nyavajám.mavoltam orvosnál és elküldött egy hasi ultrah-ra. Nálunk is adnak számlát az alapitványi pénzről ,ugyhogy majd letudom irni az adóbol.A bölcsibe nekünk is adni kellett volna be függönyökre pénzt mert nagyon elavult volt.Az eggyik apuka mondta a gondozónőknek nézzék ki és ő az egésszet kifizeti.(16000-ft volt)Hát ő megteheti.Abölcsik magukat patronálják mert az önkormányzat csak a rezsit fizeti ki.A megunt játékokat is beszokták vinni meg bármit ami ott hasznosnak bizonyul.Tegnap mentem Patriért és másfél órába telt mig hazaértünk .gyalog jöttünk és minden vonatot megnéztünk 2 kukás autonak is integettünk.Alig áltam a lábamon de muszály volt .Mikor apa itthon van minden másnap akkor kocsival hamar megjövünk.Na szóval imádjuk a vonatot és akukás autot.Ráadásul vittem a kis motorját azzal jött minden 5 méteren megálltunk.Képzelheted babakocsi,motor.a végén még ölbe is akart jönni.

Panka.Nekem se igazán jött be ez a forum.Azért Pesten mindig is több,sokkal több helyre eltudsz menni vásárolni és ez tök jó.Én szivesen laknék ott de inkább olyan budai részen a hegyekben.Bár sokan meg menekülnek onnan.

Enci én is gratulélok a kishercegnőhöz.3 lány se semmi.Nekem 3 fiu..

Aliza.Szép neve lesz a kis hercegnőnek.

Szombaton szülinapozunk.Patrikom 2,csabikám 21 Gyuszikám 26 éves lesz.Alig várom hogy manó mit szól a tortához.Még nem tudom milyet kellenne rendelnem de a Corába fogom mert ott nagyon finomakat sütnek és mindig friss.Egyszer a Tescoba vettem és penészes volt a tésztája.

Patrikot mi is áttettük nagy ágyra és állandoan köztünk köt ki.A kiságyba már nem fért mert éjszaka mindig úgy forgolodott hogy beszorult.


Nem tudna a következő gondomra valaki gyógyirt?Patrikom már több mint 1 hónapja köhög és nem igazán jön fel neki a slájm.Már köptető sem használ.A doki azt mondja adjak neki köptetőt de könyörgöm nem használ és amugy is 1 hónapig? :oops: :oops:
cilamila
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Alízkám!
Jajj de jó, csodaszép nevet választottatok, nekem is nagyon tetszik a Viktória. És nektek nagyon jól hangzik a Pinczés vezetéknévvel is. Tök jóóóóóó.
Szép az új vonalzód is!!!!
Dehogy veszem okoskodásnak amiket irtok a cumisüvegről való leszokatásról. Az az igazság mindenféle flancos pohár van már itthon, kisebb- nagyobb, iszogat is belőlük Dorka de azért a cumisüveg eddig biztos pont volt nála. Ma a Tescoban mindenesetre vettem egy utánpótlás üveget, de ha nem nyavajog este érte akkor maradunk itthon is a pohárnál és a csőrös itatónál. Mert tegnap ezekkel is remekül boldogult. Akkor jó lesz tejes cumisüvegnek, mert ehhez még tényleg nagyon ragaszkodik. De ha a teánál át tudom szokatni akkor megpróbáljuk a tejcsinél is. Bölcsiben is azt mondták, hogy ne a beszokatással essen egybe a leszokatás a cumisüvegről, meg a másik szobába való átszokatás, mert az sok lehet egyszerre. De szép lassan ha haladunk, az is jó.
Örülök, hogy jól sikerül a süti. :wink:

Panka!
Igen, bölcsiben pohárból isznak a gyerekek, köztük Dorka is. Cumisüveg nincs is vele egész nap, csak akkor kapja meg ha látják, hogy esetleg keveset iszik, vagy nyügösebb.
Alsógatyáért Pestre menni? Valóban nem semmi. A sógornőm meg állandóan azt állitja, hogy Pesten sosem kap magára semmit, mindig itt kell vásárolnia Db-ben.
:roll: :roll: :roll:

Cilamila!
Jó nagyot sétáltatok tegnap. Kis motorral közlekedés nálunk is elég vontatott tud lenni, feltéve ha éppen nem száguldozik Dorka. Az arany középutat, ill. sebességet ritkán találja el. :lol:
Fúúúúúúúúúúúúúúúúj..... penészes lapú torta. Hát ez nem hangzik valami jól, sőt.... felháborító.
Nálunk köhögésre bejött a kamillás párásítás Dorkánál, panelben egyébként is nagyon száraz a levegő. Nem tudom a kisfiad állandóan köhög-e , mármint éjszaka és nappal is. Nekünk volt időszak mikor Dorka nappal soha nem köhögött, de lefekvés után fél órával rendszerint köhögési roham jött rá. Gyerekorvosunk azt mondta száraz a levegő, párásítsunk. Minden este forralunk vizet, teszünk bele kamillavirágot, és inhaláló, gyógyszertári kis löttyöt. Nem tudom a pontos nevét, de mi mindig úgy kérjük, hogy inhaláláshoz kellene és tudják miről van szó.
Bölcsinkben van sószoba is, oda is gyakran beviszik a kicsiket, az is sokat jelent. Annak idején sóbarlangba is elvittem Bencémet mikor sokat köhögött.
Anitáék a sóbarlangosak a Péterfia utcán levő barlangban, biztos ő is tudja javasolni . Bencénél a köhögéssel már tüdőgyógyász magánrendeléseire is jártunk, őt igaz gyógyszerrel, de meggyógyította, elmúlt az asztmatikus hörghurutja. (Gyakori gyerekeknél, nem keverendő az asztmával, de esetleg előfordulhat hogy asztmába megy át, szerencsére nálunk ez nem így alakult.)

Olgi!
Örülök, hogy jól sikerült az utatok. Majd amint van időd, gyere és mesélj!!!

Zsebi baba!
Ég a képem, hogy felajánlottam leírom a Kinder szelet receptjét, de nem találom. :roll: :roll:
Tudom, hogy anyunál egy lapra irtam le és akkor egyből nem másoltam be a füzetecskémbe ami azóta is elmaradt. A papírt meg nem találom. :oops: :oops: :oops: :oops:
Alíz! Lécci akkor ird már le Te, jó?

Ja de van egy gofri receptem, mi mindig ezt sütjük és nekünk nagyon bejött. Pankáéknál valaki emlitette hogy nem jön össze a gofrisütés. Ez megér egy próbát, nekünk ízlik, főleg csokipudinggal és tejszinhabbal a tetején.

Gofri
25 dkg liszt
1/2 cs. sütőpor
1 cs vaníilás cukor
2 tojás sárgája
1 evőkanál olvasztott margarin (kihűtve)
1/2 liter tej
pici só
A hozzávalókat simára keverjük (gépi habverővel szoktam) és hozzákeverjük a két tojás kemény habbá vert fehérjéjét is.
A gofrisütőt az első tészták sütése előtt kicsit beolajozom, hogy ne ragadjon bele. Következőknél már nem kell.

Kép
Kép
bendor
 
 


Ezt azt hiszem régebben is bemásoltam ide, de az már rég volt. Most újra megkaptam és megosztom Veletek:

A "felnőttség" 25 jele:

1. A cserepes virágaid életben maradnak.
2. A franciaágy körüli kergetőzés abszurd.
3. A hűtőszekrényben több az ennivaló, mint a sör.
4. Reggel 6-kor kelsz (és nem akkor fekszel le).
5. A kedvenc slágeredet a liftben hallgatod.
6. Van esernyőd és figyeled az időjárásjelentést.
7. A barátaid házasodnak és elválnak, nem összejönnek és szakítanak.
8. A nyári vakáció három hónap helyett csak egy hétig tart.
9. Egy farmer és egy póló már nem elegendő a felöltözéshez.
10. TE hívod ki a rendőrséget, mert a szomszédban hangos a zene. :lol: Panka!!!!! Ti már felnőttek vagytok!!!! :lol: :lol:
11. A rokonok nyugodtan mernek obszcén vicceket mondani a jelenlétedben.
12. Már nem tudod pontosan, hánykor zár a söröző.
13. Az autód biztosítási díja lefelé megy, a törlesztőrészlet felfelé.
14. A kutyát Pedigree Pal-lal eteted, nem McDonalds maradékkal.
15. Ha a buszon alszol, megfájdul a hátad.
16. Az ebéd utáni szundítás nem tart este hatig.
17. A randevú: vacsora és utána mozi (régebben ez csak a kezdete volt).
18. Már nem az MTV News a legfőbb hírforrásod.
19. A gyógyszertárba nem óvszerért és terhességi tesztért jársz.
20. A 200 forintos bor már nem számít "egész jó"-nak.
21. Reggel reggelizel.
22. A bevásárlólistán a cola, spagetti, sajt alatt egyre több tétel van.
23. "Régen jobban bírtam az italt..." helyett: "Többet nem iszom ennyit..."
24. A számítógép előtt töltött időd nagyobb része tényleg munka.
25. Már nem "alapozol" otthon (takarékosságból) mielőtt elmész egy bárba.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

De aranyosak vagytok, hogy örültök velem a jo eredmények miatt. Köszi, jol esik.

Zsebi!
De kár, hogy nem szolitottalak meg, csak nem voltam 100% abban, hogy te vagy!!!
De nem néztél volna hülyének, ha azt mondom Hello, én vagyok Encike. De tényleg csini kismami vagy!

Bendor!
Elmentettem a receptet, pont vmelyik nap akartam sütni, de kiprobálom ezt a recit. Biztos fini lesz.

Szilveszteri bulit szervezünk az ismerösökkel. Ebben kérném a segitségetek, hogy vmi jo kis könnyü receptet tudtok adni? Ti mit szoktatok olyankor sütni-főzni?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne az a süti recept :)

Végre kezdem magam kipihenni, bár még ma lesz az utolsó rezidensi felvételim. Már 2 helyre felvettek, aztán a mai után eldöntöm hova tovább. Csak olyan nehéz dönteni...
Hétvégén meg menni kell anyósomékhoz.
:evil:
Mondtuk neki, hogy szeretnénk Bécsbe menni hétvégén, erre kiverte a hisztit, hogy hát a férjem nagymamájának most lesz a szülinapja, és hogy gondoljuk, hogy Bécsbe megyünk és nem hozzájuk (1 helyen laknak) ünnepelni.
Nem mintha a nagymamának nem lenne mindegy, hogy ezen a hétvégén köszöntjük fel, vagy a jövö hétvégén. Szóval teljesen kiakadtam.Már lassan 220 km-ről is ő parancsolgat. Ja meg azt mondta, hogy ne utazgassak olyan messze, inkább vigyázzak a babára. De persze hozzájuk azért menjünk el.
:evil:
Na jó, nem anyós sztorizok itt kora reggel :)
Vendég
 


Sziasztok!

El is felejtettem megköszönni a Gergő nevében a köszöntéseket, úgyhogy most pótolom! Köszönöm!!

Andi! Lehet, hogy én mondtam a gofrit, mert több receptet is kipróbáltam már, és igazából egyik sem jött be. Kipróbálom majd ezt is.

Encike! Én biztos nem néztelek volna hülyének, csak te sem voltál benne biztos, így én sem mentem volna oda senkihez....

Lilla! Hova vettek föl? Bécsbe az adventi vásárra mentek?

zsebi_baba
 
 


Bendor!

Beszéltem Hajnival és fogad holnap.
Nagyon aranyos volt.
encike 2
 
 


Sziasztok!!!!

Balázsom alszik ,így tudok nektek írni egy kicsit.
Köszönöm szépen mindenkinek a név dícséreteket. :D
Ma olyan levert hangulatom van. :( Lehet hogy az idő miatt is,nem tudom. :?

Olgi:
Örülök hogy szerencsésen megérkeztetek,és jól éreztétek magatokat.
Várjuk a beszámolót.

Andi:
Persze ebben igazad van hogy egyszerre nem jó sok újat bevezetni a gyerek kis élet ritmusába,most már megszokta a bölcsit majd lassan leszokik az üvegről is biztosan ,főleg ha látja a többi gyerektől hogy pohárból iszik.
Kitaláltad már mit veszel a szülőknek meg Tibinek Karácsonyra?
Még igazából én nem,pedig már lassan el kellene indulnom beszerző körútra,nem akarom az utolsó pillanatra hagyni,elég lesz akkor az élelmiszert megvenni az ünnepre.

Lilla:
Majd mesélj hogy miredöntöttél.
Melyiket választottad?
Nektek meg van már hogy mi lesz a kislányotok neve?
Anyós. :evil: :evil: :evil:

Cilamila:
Nálunk is ez van ha motorral indulunk el....,mióta itt lakunk azóta Balázs a kerítéseknél szokott megállni és az összes kutyát megnézi és közli:anya vau-vau,de van ahol cica is van akkor azt is meg kell nézni. :roll: :lol:
Hú akkor jó nagy szülinapi buli lesz nálatok.Ennyire egyszerre van a fiaid szülinapja?

Zsebi:
Örülök hogy mindne rendebn volt a vizsgálatokon.
Beszéljél Szabikával hogy legalább 1.-ig maradjon a pocakodban. :D
Máris írom a süti receptet csak ezt előbb elküldöm meg előkeresem a receptet.

Kép

Kép
aliza
 
 


Aliz! Beszélgetek én vele, de az utóbbi napokban elég rendesen keményedett a pocim, éjszaka pedig arra ébredtem, hogy lehet, hogy indulunk, mert fájt nagyon. De aztán elmúlt. És nem is rendszeresen visszatérő, hanem csak egy hosszú fájdalom volt. Mondjuk ezektől még simán maradhat 1.-ig, mert Gergővel is elég hamar kezdődtek a jóslófájások, szóval ettől simán kibírhatunk még 2 hetet is. holnap lesz méhszájvizsgálat, kíváncsi vagyok, mit mutat!

Képzeljétek, valamelyik éjszaka azt álmodtam, hogy elfolyt a magzatvíz, és a férjem épp nem volt itthon, és észrevettem, hogy a telefonját itthon hagyta, és azzal kínlódtam, hogy hogyan értesítsem. Reggel, mikor fölkeltem, mondtam neki, és kiderült, hogy ő is ezt álmodta, csak ő meg a mentősökkel nem bírt kommunikálni :)

zsebi_baba
 
 


Kinder Szelet


Tészta: 4 tojásfehérjét 3 evőkanál cukorral kemény habbá verünk.
A 4 tojássárgáját 1ek. cukorral kikeverünk majd a kettőt összeöntjük.
Hozzáadunk:
1/2 cs. sütőport
4ek.lisztet
1ek mézet
1ek.kakaóport.
Összekeverjük és kisütjük.2 lapot sütünk a másik lap is ugyan ilyen.

Krém:

2 cs. tejszínes pudingport 1/2 liter tejben,6 evőkanál cukorral megfőzzük majd kihűtjük.
Felverünk 3cs. habpotlóport 3,5 dl tejjel.
1dl tejben 2 evőkanálnyi zselatint felfőzzünk,ha kihült összeöntjük a pudinggal és a habbal.
2 lap közé teszük a krémet,a tetejére csokimáz kerül.
Hütőbe teszük.

Jó étvágyat!!!!!

Kép

Kép
aliza
 
 


Zsebi:
Hú ez nagyon érdekes hogy mindketten ugyanazt álmodtátok,vagyis majdnem.
Gondolom azért álmodtok vele mert már teljesen fel vagytok készülve rá hogy bármikor mennetek kell és már a gondolataitok is e körül forog mindig.
Emlékszem én is így voltam.
Kiváncsi vagyok mi lesz a méhszáj vizsgálaton ,majd írj hogy mi volt.

Pusszantó,megyek ebédelni,nem nagyon kívánom a kaját mostanában,néha csak muszájból eszek. :?

Kép

Kép
aliza
 
 


Köszi a receptet, nagyon jól hangzik, hétvégén valószínűleg kipróbálom!

zsebi_baba
 
 


Szívesen ,jó sütögetést. :D

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

zsebi!
Igen, már az is jó, ha elfogadja a doki, vagy ő ajánlja,és nem nevet ki!:)Én is szedtem vajudáskor vmit, de annyira nem hatott:(

Cilamila!
Mióta alszik nagyágyban?És mekkora volt a kiságya?Mert Emili még bőven elfér benne, a miénk 140x70-es.
Ezt kehet heverővé alakítani, ha levesszük a rácsokat.Bár én megvárom szerintem hogy 2 éves legyen, félek hogy szétkapná a szobát alávás helyett :twisted: :lol:
Egy napon született mind 3 gyerek, vagy csak közeli időpontban, és ezért tartjátok egybe?
Köhögés:én elvinném egy gyerek pulmonológushoz,ha ott még nem jártatok(a gyógyfürdőbe rendel Gönczi Sándor, aki gyerekorvos is egyben, kedves, alapos szerintem.Tüdőröntgen volt már?Légzés teszt ilyesmi?Nem allergiás háziporra?Kutya, macska van?Milyen ágyneműben alszik?Toll, gyapjú?Szőnyeg van vagy parketta?Függönyök mikor voltak mosva?Miylen anyagból vannak?Új mosószer, öblítő?Ezeket gondold végig, hátha eszedbe jut mi okozhatja.Nem lehet esetleg rossz szokás?Bölcsibe "eltanult" vmit?Bár az sokáig nem marad meg, elfelejtik.Vagy figyelem felkeltés, dac a bölcsi ellen?Dohányzás van-e a lakásban, egyáltalán dohányzik vki a családban?
Eezeket fogja megkérdeznia doki is, azért is írom, addig át tudod gondolni;)Remélem megtaláljátok az okot, és sikerül kikezelni!Jó még amiket Bendor is írt!

Andi!
Hát igen, férjemnek csak ez a cundas gatya felel meg, meg árban is tényleg jó, 3 db. 2000 ft, máshol 1 db kerül ennyibe!Jó az anyaga, van rajta gomb is;)
Igen, ilyenek az emberek, sosem jó az ami van, akkor sógornőd is jöhet ide ha venni akar vmit:D
Hát igen, ezek szerint mi már végérvényesen felnőttünk:D :twisted:

Lilla!
Gratula a2 sikeres felvételihez, ezek szerint a gyerekorvosi már megvan, ugye?Mit választasz végül?Biztos nehéz dönteni, de legalább választhatsz, már ez is jó!;)
Anyós:"jófej" :twisted: Én mennék bécsbe, igaz messzebb van mint 220 km, de most kezdődik majd akarácsonyi vásár, és az nagyon szép szokott lenni!Majd hozol onnan ajándékot a nagyinak, mond ezt anyósnak :wink:

Olgi!
Örülök hogy sikerült otthon feltöltődnöd:)Apukád hogy van?

Képzeljétek, Emikém mostanában olyan kis meséltetős lett:DTetszik a szitu, már vártam hogy mikor kezdi el, mert eddig csak lapozni szerette a könyveket, és ha meséléni akartam volna belőle, akkor kivette a
kezemből, nem is figyelt rám.De most már ő hozza, és ül az ölembe, megmondja előtte hogy én hová üljek, hozza a mesekönyvét.:DPersze a Kippkopp a menő, azt naponta többször is végig! kell olvasni.Már nagyon unom a mesét, de a mesélést nem :wink: Tegnap a Kisvakond autóját is végig hallgatta!Pedig az elég hosszú mese:)
És kezdi a színeket is egyre biztosabban felismerni :D Már csak ritkán téveszt, de ha másodszorra is megkérdezem, akkor általában megtalálja a helyeset:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsebi!
Érdekes ez az álom!Hiszel az álmokban?Én igen, és ha furcsát álmodok, akkor szoktam is rajta gondolkozni hogy mit jelenthet, milyen üzenet van az életemmel kapcsolatban
:wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Én is szoktam gondolkozni az álmokban, bár ritkán emlékszem rájuk. De ezen azt hiszem, nem kell sokat gondolkozni, itt inkább az a furcsa, hogy egyszerre álmodtunk nagyon hasonlót. Egyébként biztos azért is álmodtam a magzatvíz elfolyásával, mert a legkevésbé szeretném, ha így kezdődne a szülés, mert akkor nem nagyon lehet járkálni. Bogival így kezdődött, aztán 8 órán keresztül nem engedtek fölállni, na, az kemény volt! Legrosszabb élményem ez volt a szülésekben. De ezt aztán végképp nem lehet befolyásolni, de az agyam azért biztos jár rajta akaratomon kívül is.

zsebi_baba
 
 


Zita!
akkor ha nem kellenek neked a tescos pontok, én elfogadnám :wink:

Lányok!
Ha vki nem gyűjti a tescos pontokat, akkor nekem kellenének :wink:

Meg talán kérdeztem már, de van pontgyűjtő most a Rossmannál is Pempesr pelenkánál érvényes.Ha vki nem gyűjti, de ott veszi a pelust, akkor nekem adná a pontokat?(kell a blokk is hozzá :wink: )
Köszönöm!!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem, felvettek az utolsó helyre is. Most már csak dönteni kéne. Valszeg a sugárterápiát fogadom el. Onkológus szeretnék lenni, és azt mondták, hogy ezt csináljam meg elötte. Az a legrosszabb az egészben, hogy amikor az összes helyen rákérdeztem, hogy tudnak-e a 2 év rezidensi után helyet biztositani, mindenhol azt mondták hogy nem. Vagyis 2 évig van helyem Debrecenben, utána meg költözzek oda, ahol találok munkahelyet. :evil:
Mintha ez olyan könnyű lenne család mellett...

Aliz!

3 habpotlóhoz csak 3,5 dl tej kell? Nem lesz nagyon kemény? Amúgy lehet én is megsütöm, most lesz 1 hét pihi. :wink:

Zsebi!

Igen, az adventi vásárba mentünk volna, amig nem kavart be anyósom. De a férjem megigérte, hogy ha jól leszek, meg nem lesz nagy hó decemberben, akkor elvisz. :)

Holnap nekem is mennem kell tg-ra. Megint ott ülhetek vagy 2 órát. Viszont végre bejelentkeztem fodrászhoz meg kozmetikushoz :) 4 hónapja készülök, de most úgy döntöttem, hogy meglepem magam...
Vendég
 


Lilla!
Gratulálok!!!:DHát sajnos tényleg ez van , hogy oda megy az ember, ahol munka van :?
Bécsbe én is olyan szívesen elmennék!Mennyi időre mentek?

Képzeljétek, leteszteltem, Emili már érti a nagy-kicsi fogalmát is:)Vhogy most eszembe jutott, és sikeresen vizsgázott a kisasszony:)Majd kipróbálom a sok-kevés fogalmát is:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lilla! Szerintem most ne azon agyalj, hogy mi lesz 2 év múlva, egyrészt te úgyis babázol akkor, másrészt pedig ki tudja, mi lesz 2 év múlva.... lehet, ha azt mondanák, tuti, lesz hely, akkor sem lenne, és fordítva (remélem, érthető :oops: )
A bécsi adventi vásárra már mi is készültünk egy párszor, de még soha nem jött össze. Talán majd egyszer.

Én is bejelentkeztem ma fodrászhoz jövő hétre, remélem, még el tudok menni, mert utána ki tudja, mikor jutok el megint....

zsebi_baba
 
 


Sziasztok,olvastam de válasz csak holnap vagy holnap után.Fáradt vagyok.Puszi.
cilamila
Debrecen
 
 


Teszek a csajokrol pár képet!

Kép Dorina

Kép Niki

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
encike 2
 
 


Szeretnétek rólam?

Kép

Kép
encike 2
 
 


Sziasztok Csajok!

Teljesen le vagyok maradva mindenről…de kicsit visszaolvastam.
Na egyébként azóta megvettük a mérleget a bababörzén ajánlották egy bizományis bababoltban, 10eFt-ért, de utána nem sokkal olvastam h Andi látott a Saturnban…na erre el is keseredtem, de ez van. Amugy a mérleg megléte ellenére sem tudok rendesen szoptatni, vagy Kamilla nem csinálja jol, de sosem elég neki ha szoptatom, megmérni meg nem lehet pontosan mert ha felvan, mindig ugrál a mérlegen és az meg nagyon ingadozik igy, ugyh csak az esti fürdés előtti súlymegmérésre használjuk és a tejcsit pedig lefejve kapja meg, mostmár 100-110 ml-t alkalmanként, kb napi 6 szor igényli ezt.
Naponta járunk sétálni is fél, vagy egy órát, de sajnos már jön a rossz idő, és azt mondta a védőnő is, h az ujszülötteket nem lehet már kivinni -5 fok alatt, szóval lassan nem tudunk annyit kimozdulni , meg félek az influenza járványtól is. :evil: :cry: :?


Lilla!
Gratulálok az állam vizsgádhoz!!!! :wink:
Én már voltam Bécsben adventi vásáron kétszer is amig pesten éltem. Fantasztikus volt!!!! :wink:
Azt hittem meg lehet unni, de egy év kihagyás után rájöttem h nem, szivesen elmennék most is, habár ebben az évben biztosan nem fogunk, majd legközelebb. Ha gondolod majd teszek fel izelitő képeket! :wink:
Anyós téma…no comment. :twisted:

Encike!
Üdv köztünk, még csak most lett alkalmam irni neked is!
Nagyon édesek a lányaid!

Aliz!
Ne haragudj , de már csak igy utólag szeretnék Neked NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT Kivánni!!!!
Nagyon jol hangzik ez a Kinder szelet receptje és biztosan finom is, ha lesz egy kis időm tuti ki fogom próbálni!
Szupi h kislányod lesz, tudom már Balázska előtt is szerettetek volna, most teljesült az álmotok, és a Viktória név nagyon illik a vezetéknevéhez! :wink:

Zsebi!
Hogy elment az idő, már te is 37 hetes vagy, teljesen le vagyok maradva, szuper, lassan te is babázhatsz ujra!

Andi!
Van vmi igazság ebben a „felnőttség” 25 jelében, nagyon jot szórakoztam rajta! :lol:

Panka!
Képeket tettem fel nemrég..a videók viszont azért nem láthatók, mert nincs feltöltve még benne semmi, az nagyon sok lenne, igy majd csak idővel.


Jajjj csajok!
Jövőhéten már mi is 6 hetesek leszünk, de csak azutáni hétre dec.1-re kaptunk időpontot a Neonatológiára. Nos ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, h hogy zajlik egy ilyen vizsgálat??? Ki fogja megvizsgálni( aki épp ott van orvos, vagy akihez elvileg tartozunk akinél született) és mit néznek, mennyi ideig tart??? És azt halottam, h már nem az ujszülött osztályra kell menni, hanem ha bemegyünk az épületbe ugye szembe a porta, és jobbra van elvileg ez a nőgyógyászati vizsgáloknál, igaz ez??


Ne haragudjatok, egyenlőre ennyit tudtam irni, mert Kamilla már nyöszörög, megyek etetni!!!
Pusszzz
Majd még jelentkezem amint időm engedi!

Edina & Kamilla babu

Kép
dinaedo
 
 


Ahogy igértem, egy kis izelitő bécsi képsorozat...adventi vásár a városháza előtt...gyönyörű!!! még most is érzem a forralt bor izét a számban ha rágondolok, és a mennyei illatokat! :wink: :P

Kép Kép Mariahilfer Strasse Kép Kép Kép Kép Városháza

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Edina!

Köszi a képeket. Tényleg nagyon szép. Én a tavalyi telet Németországban töltöttem, és ott minden városban volt ilyen vásár. Szinte minden nap kint voltam ott is a vásárban :)
Hasonló volt a bécsihez a képeid alapján.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap is akartam jönni este mikor elaldut Dorka, de nem tudtam mert én is elaludtam mellette, vele. :P :oops: :P :lol:

Edina!
Tök jó, hogy írtál, hírt adtál Magatokról.
Emlékszem Dorka is nagyon ficánkolt a mérlegen, alig lehetett normálisan megmérni, de szerintem majdnem mindegyik baba izeg-mozog rajta. AZért ne bánd, hogy megvettétek a babamérleget hamarabb mint ahogy a Saturn megnyilt, nem lehetett előre tudni, hogy jó árban fognak ott is árulni.
Igen, valóban a 6 hetes kontroll a portától jobbra, folyosón végig, majd balra kell menni (nőgyógy ambulancia meg jobbra van). Az éppen ott levő doki nézi meg a gyereket, ami nem tart tovább 10 percnél.Megmérik hosszát, súlyát, bár nekünk elfogadták azt amit mi mondtunk. Megnézik mennyire jól tartja magát a baba, megnézik huzza e fel magát ha az ujjait megfogják, talpra állitják és hogy lépked-e. Kérdezik hogy mennyit eszik, hányszor kakil, ilyesmiket. Egy alaposabb rutinvizsgálat az egész.

Zsebi baba!
Tényleg érdekes, hogy hasonlókat álmodtatok a férjeddel. :P :P :P
Szorítok, hogy Szabi akkor akarjon születni mikor Sápy is a közelben van. :lol:

Lilla!
Adventi vásár.... ne búsúlj, majd legközelebb.
Onkológus szeretnél lenni? Tök jó, hogy a sugárterápián is elfogadták a rezidensi kérelmedet. Hova adtad még be? Mik a lehetőségeid , amik közül választani tudsz?
AZ hogy mi lesz 2 év múlva, még most ne azon rágódj, sok mindent hozhat még a jövő. Való igaz, lehet most azt mondják, hogy nem tudnak állást biztosítani, de mire oda kerülsz már lehet hogy épp két kézzel fognak kapni utánad. Soha nem lehet azt tudni.

Encike!
Szépen a csajszik nagyon. Bár én iwiwen is megkuksiztam már párszor őket. :lol: És Téged is megismernélek már az utcán, azt hiszem. :lol: :wink:
Majd írd meg mi volt Hajninál. Remélem mindent rendben talált, és Te is elégedett voltál vele. :wink:

Alízkám!
Kérdezted mit kapnak a szüleim és Tibi karácsonyra. Anyunak egy infralámpát és kávédarálót vettem. Apunak egy piát, egy ébresztőórát, ami projektoros is,(falra ill. plafonra vetithető az idő), mert Dorka az ébresztőórájukat már párszor kezelésbe vette, így nem árt lecserélni. :lol: Meg egy Moldova könyvet veszünk apunak. Ja meg kapnak nagyszülők és keresztszülők egy -egy kinagyított képet fényképtartóban a gyerekekől.
Tibinek meg elvileg közösen veszünk egy szabadidőruhát, magyarul melegítőt :lol: :lol: , de még nem mentünk a Hervisen kivül sehova szétnézni. :roll: Vele elmenni vásárolni katasztrófa, mert utálja. Én azt meg egyedül biztos hogy nem tudom megvenni. :roll: :evil:

Panka!
Emili nagyon ügyesen vizsgázott nálad, ahogy teszteled mennyire ismeri a fogalmakat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk a szinek Bencének nehezen mentek, Dorkának meg valahogy magától értetődő volt. Bence nehezen társította eleinte, a tárgyakhoz hogy mit is jelent előtte a szín. Pl. zöld autó... szegény megtanulta hogy autó és nem értette mire mondjuk eleinte hogy zöld. Emlékszem már bölcsis volt mikor kezdett letisztulni a kép nála. :lol:
Panka, Tescos MushaBellys matricák kellenének Neked?
Nekem van egy album, teleragasztva mind a 30 db matricával, Neked adom ha kéred.
Viszont tudd, kedden voltam a Tescoban és csak a nagy plüssök voltak, egy darab kicsi sem volt. Nem tudom melyiket szeretnétek, meg egyáltalán lesz-e még kicsi méretű plüss állatuk. Holnap megyek újra, majd megnézem mi a helyzet, egy kicsit szeretnék én is Dorkának, nem tudom kapok-e. De mivel 2 matricagyüjtőnk is tele van, egyiket át tudom adni.

Zsuzsi!
Merre vagy? Rég írtál. Remélem nem vagytok betegek.

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka!
A Termálban Dr. Gönczy Ferenc rendel, nem Gönczy Sándornak hívják. Tudom, hozzá jártunk Bencével mi is. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi,Cilamila!
Bocsi :oops: :oops: :oops:
Andi,köszi hogy szóltál.

Na ennyire volt időm. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Andi!
Most olvasom, igen, olyan nagy katicás plüsst szeretnék Emilinek, nagyon örülnék ha nekem adnád!Neked tényleg nem kell?
Előre is hálásan köszönöm!! 8)

Edina!
Andi már válaszolt is.Az nézi meg aki éppen ott van.
Még mindig nem értem:azért fejed le a tejcsit, hogy tudd mennyit eszik, vagy más okból?? :roll:

Zita!
Előző oldalon is kérdeztem, hogy csináljak akkor cumitartót?

Encike!
De jó hogy tettél fel magadról képet!:)
Lánykáid nagyon aranyosak, és nagyon hsonlítanak egymásra!
:wink:

Holnap megyünk anyósékhoz, szombaton meg lehet Pestre :wink:
Tominak van dolga most.És most lesz a babaexpo és gyerekvilág vásár, lehet oda is benézünk.:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bendor!
Ment a privi.

Jaj, tényleg milyen aranyos az uh-s nénitek!!!!!
Fogadott és mindent alaposan megnézett és minden rendben talált. Le a kalappal előtte!

Kép Ime a csajszi
encike 2
 
 


Hello Lányok!

Kidobott az ágy. :? :( :lol: :roll: :roll: :roll: :roll:

Panka!
Persze hogy Nektek adom, megígértem. Hogy juttassam el hozzád?? És mikor? Hétvégén nem leszünk itthon. De mint írod, Ti sem. :lol:

Encike!
Nagyon klassz a pici lánykád fotója, szépen látszik. :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam megint.... Semmi különös, csak ritkán jutok ide, na meg a héten 2-szer is, mikor írtam volna, nem engedett be a babanet.... :?

Andi! Köszi a hiányolást, szerencsére nem vagyunk betegek! Pannika még köhög, de egyre kevesebbet. mondjuk már nem adom az ACC-t, adtam egy jó hétig, de a végtelenségig nem lehet azt sem. Így csak baby luuf alvás előtt, meg a hideg párásító az ő szobájában megy éjjel. Dorka hogy boldogul cumisüveg nélkül?

Zita! Őszinte részvétem a nagymamád miatt.... :cry:

Alíz! Gratula a névválasztáshoz, igazán szépet sikerült! :wink:

Encike! Nektek pedig gratula a 3. kislányhoz! Nem semmi a 3 csajszi, Apa örülhet a hölgykoszorúnak! :wink:

Panka! Mi liberozunk, és olyan tescos maricám sincs... :( Emili ügyesen érti már a fogalmakat! :D

Olgi! Örülök, hogy jól teltek a napjaitok otthon! Várunk részletes beszámolóval, na meg képekkel, ha időd engedi! :wink:

Kriszti! Olivérnek boldog névnapot!!!!

Zsebi! Gergőnek is boldog névnapot, igaz, kicsit megkésve...

Képzeljétek, vettem Pannikának egy babát karácsonyra, majdnem akkora, mint ő! 55 cm a baba, Pannika 70... :lol: Ketten voltunk a Régióban a héten, sok babát megnéztünk, és ez tetszett neki a legjobban, simogatta, meg örvendezett, hogy baba-baba. Amúgy is nagyon bejött neki a Régió, nyúlkált volna a polcokra a játékokért! Vettem neki egy kis hátizsákot is, ezt majd a hugomtól kapja. Nagyon picike, pont jó a hátára, olyan benne, mint egy lekicsinyített kisiskolás! :lol: :lol: :lol: Tegnap meg a KIKA-ban voltunk, elaludt a drágám az autóban, de a kika-ban biztos tudjátok , van babakocsi,a mit lehet bent használni, fel sem ébredt, hogy beletettem, így jól szét tudtam nézni, végig aludt. Törölközőket és kádkilépőt vettem, szép, színben a csempéhez passzolókat. Már kaptunk karácsonyra pénzt a Laci nagypapájától, így ez már karácsonyi ajándék.... :D A hétvégén a kisasztal mega 2 szék is megérkezett, de még nem szereljük össze csak a szülinapjára!

Kép
zsuzska81
 
 


Jaj, tudtam, hogy kihagyok vkit...


Edina! A 6 hetes kontroll a babának olya, ahogy a többiek leírták. Csak azzal egészíteném ki, hogy uh is van, a veséjét meg a kis agyát nézik meg. Ahogy Panka is írta, azt én sem értem, miért üvegből kapja a tejet? Mert azt írtad, szopizik, csak nem eleget. Mi lenne, ha szopizna, és csak a pótlást kapná üvegből? Félre ne értsd, nem okoskodni akarok, csak gondolom, pokoli fárasztó a sok fejés. Mondom ezt én, aki soha egy cseppet sem fejtem....És ha mindig csak azt fejnéd, amit meghagyott, és azt megkapná következő etetésnél, az biztos egyszerűbb lenne Neked! Na, de tényleg nem kioktatásnak szánom! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Váááá, lyukasagy...


Lilla! Gratulálok a rezidensi felvételidhez!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Jó reggelt!

A héten kaptam meg az amerikai krémes receptjét, ma ezt csinálom meg.

Én még azt se tudom, hogy a csajoknak mit hozzon a Jézuska?!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Tegnap nst-n voltam, most nem volt időpontom, így kicsit hosszúra sikerült, de cserébe Sápy hamar előkerült, úgyhogy végül nem is volt vészes (kb 2 óra :? ). Nst rendben, méhszáj 2100, azaz belső zárt, de a feje már beilleszkedett. Azt mondta, hacsak nem jön valami nagy front, egyelőre nem úgy néz ki, mint aki meg akar születni. Aztán benéztem Hajnihoz is, aki majdhogynem megijedt tőlem :) , mert szerinte az arcom már egészen föl van dagadva. Hát, lehet, hogy van benne valami, mert elég rendesen vizesedek :cry: . De az UH szerint sem nagyon akar még Szabi kijönni, lepény még csak II. fokban érett. De ő is hozzátette, hogy bármi is történhet :wink: . Egyébként mégis úgy néz ki, hogy nem lesz nagy baba, most 2850g-nak becsülte, BPD 90. Hát, hétvégére erős hidegfrontot várunk.......Ha nem szülök meg, hétfőn megint bf.
Tegnap este mindezt megcáfolandó volt vagy 3-4 fájásom úgy 10 percenként, de aztán elmúlt. Ilyenkor mindíg elönt az izgalom, mert bizakodom is, hogy na most, meg kicsit meg is ijedek. Pedig eddig azt mondtam, hogy nem félek a szüléstől, de ahogy közeledik, azért már nem vagyok olyan nagy hős!

Edina! Néha nekem is hihetetlen, hogy már én vagyok soron, hiszen nemrég még Pintyusért, aztán meg érted aggódtunk, és már ti is majdnem 6 hetesek lesztek!

Encike! Örülök, hogy nálatok is minden rendben, és nagyon tündériek a lányaid!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nálunk 6 hetesen semmilyen uh nem volt!!! :shock:
Emili is tudna vásárolni rendesen!;)
Pont ma mértem le, 88 cm!, és 11.2 kg:)Teganp egy nő azt hitte 2.5 éves:o:)

Edna!
Én sem kioktatásnak gondolom, csak tényleg nem értem ezt a fejés dolgot :roll:

Kriszti!
Olivérnek boldog névnapot kívánok!:)

Andi!
Elég rossz ágyad van, ha ilyen korán kidobál :lol:
Szerintem jövő7en vmikor.Meddig dolgozol?Esetleg a klinikára is be tudunk menni érte :roll:
Vagy vmelyik este elszaladunk érte kocsival, ha Tomi hazajött, 6 után, ha jó neked.
Köszi szépen!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jaj Zsebi baba, de tartanék már ott ahol te!
De nekem is eljön egyszer az az idő!
Vigyázz magatokra.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Örülök, hogy előkerültél végre. És annak mégjobban hogy rendben vagytok, leszámitva egy kis köhögést.
Dorkám is kezd köhögni, de remélem nem lesz belőle semmi komolyabb betegség.
Biztos szép babát kap majd Pannika, és így legalább tutira tetszeni fog neki, ha már egyszer ő is rábólintott. :lol: :lol: :lol:
Ja, 6 hetes kontrollon nekünk sem csináltak Uh-t, akárcsak Emilinek. Lehet ezt már az utóbbi időben vezették be?

Panka!
Nekem mindegy, hozzánk is jöhettek (szerda kivételével, mert akkor szülői értekezleten leszek), meg napközben a munkahelyre is, csak előtte szólj, hogy tuti megtalálj bárhova is jöttök. :lol: :lol:
Ma voltam a Tescoban néztem Neked a nagy katicás plüsst, de most éppen nem volt, de reménykedj, hátha kapnak még. De biztos fognak. :wink:
Andi, nincsenek felesleges matricáid? Bármilyen jöhetne ha van. Fiamék az oviban a haverokkal versenyben ragasztgatnak matricákat . Mindenkinek van matricagyüjtő albuma és abba ragasztgatnak. Minden nap nyúzza az agyam van-e újabb matricánk. Még a felesleges MushaBellys matricákat is beragasztgatta. :lol: Csak azért kérdezem Tőőled, mert Veled tutira találkozom a közeljövőben. :wink:

Zsebi baba!
Nagyon izgis napok előtt állsz, el is hiszem, hogy várod is meg tartasz is tőle, de ez igy normális.
Nem baj az ha nem lesz óriásbébid, könnyebb lesz megszülnöd. Meg egyébként is megnő idekint.
Izgulunk ám érted, reméljük gyors és komplikációmentes, kevés fájdalommal járó szülésed lesz és egy gyönyörű, egészséges kisfiatok.

Encike!
Élvezd a kismamiságodat, eljön a Te időd is hamarosan, meglátod. Hipp-hopp és már izgulhatunk érted is.
Ha ízlik a kis családodnak az amerikai krémes , a receptjét megosztanád velünk is???? :shock: :shock: :lol: :P

Kriszti!
Olivérnek nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép

Olgi!
Neked meg tudom csak holnap lesz a napja, de nem leszünk itthon így:
Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!!!!!!!!!
Kép


Megyek, kedvenc melómat végezni: vasalnom kell. :roll: :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Encike!
Milyen parfümöket forgalmazol? Lehet tudni?
Láttam iwiwen az adatlapodon és az üzenőfalon is a kiirást.
Most el vagyok halmozva parfümmel, de sosem lehet tudni mikor akarunk valakinek ajándékozni stb.

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!


Encike!
Parfüm engem is érdekel;)

Andi!
Viszek majd matricákat! :wink:
Megvan a telószámod, szólok majd mindenképp! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!
Most kicsit ráérek…
Szóval: az utunk nagyon klassz volt, Zolcsi tele van élményekkel!!! Vonat már magában nagy dolog volt számára, de már nagy fiú, elvolt magának, nem kellett szaladgálni utána ( már voltunk vele 1,5 évesen , akkor nehéz volt még). Talált magának babákat, aztán labdáztak, játszottak, dumáltak( ez érdekes volt 2 nyelven, de megértették egymást…)
Otthon Nagyika meg Dedushka ( úgy szólítja Zolcsi az apumat) elkéneztettek, csomó ajándékot kapott, alig tudtunk haza hozni mindent. Voltak nagy cirkuszban, elefántokat néztek meg minden mást, voltak reptéren, életében először látta közelről repülőgépet.
Tüncsike meg valószínű a környezet változás miatt olyan „felnőtt”lett! Értelmesedett sokat, ha kérdezem hol van ez-az, keresi és megtalálja, aztán mondja, hogy apa apára meg lámpára is, mama, ama ha eszik, nana, ha tilos. Feláll mindenütt, mászik(eddig kúszott,) tapsől, 6 foga van. Ezeket mind ott kezdte el.
Apukám sajnos nem lett jobban a műtét után ( úgy értem a műtét után jól van, csak a panasza nem múlt el). Nagyon szenved a fájdalomtól, keresik még az okát. 1 órát járkál, kettőt pihen, mert nem bírja. De a szülinapján nagy hős volt_ egész nap lábon volt, mert beosztásából kiindulva a kollégáktól polgármesterig voltak nála köszönteni ( hülye szokás). Este meg a zárt folyósóra raktunk kis vödrökbe közel 500 szál rózsát ( összeszurkáltam magamat rendesem, amíg kibontottam az összest).

Tegnap meg voltunk Tüncsivel a rehabon, ahol nagyon meg vannak vele elégedve, még kell menni, ha elindul, de eddig minden tökéletes. Meg a szemészeten is voltunk, sajnos még is befelé néz kissé a bal szeme, így a jobb szemét 2 hónapon keresztül takarni kell reggel 3-4 órára. Ma már megvolt az első, nehezen, de tűri.

Panka: köszike szépen a köszöntést!!!


Puszika, majd reagálok

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?