Új privát üzeneted érkezett!

Nagy hírem van Lányok!!!!!

Pár perce hívott Pintyuska. A szülőszobára fel kellett most mennie, meginditják nála a szülést, mert kevés a magzatvíz. (70 helyett 41, de mértékegységet ne kérdezzetek, nem tudom miben számolják :oops: :oops: ). Mondták neki a mai napot szánja a szülésre. :lol: Sápyval is beszélt, ő azt mondta hogy folyamatos kapcsolatban van a kollegákkal, estére azonban itthon van és amikor szólnak neki megy be rögtön. Szerinte amúgy sem lesz rövid folyamat a vajúdás, szülésre meg valószínűleg beér.

Drága Zita!
Gyors, komplikáció- és fájdalommentes szülést Neked és gyönyörű, egészséges Patrícia babát kívánok Neked, Nektek!!!!! Nagyon-nagyon szorítunk!!!!! Lélekben Veled vagyok!!!!!!!!!


Amint van újabb infó, jövök! :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka köszi a picasat, én már próbálok is feltölteni képeket, igaz egyenlőre még csak olyanokat amiket már láttatok. És sztem érthető ahogy leirtad, bár én amúgy is ismertem már nagyjából, de mivel magyar igy sztem másnak is világos lesz hamar, ha belép.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!!!


Pintyus:

Drukkolok nagyon!!!!!!
Kívánom hogy mindenoké legyen és gyönyörű egészséges Patríciádat a kezedben tarthasd minnél előbb.
Én is kívánok Patríciádnak :
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!Tényleg a névnapján fog születni a végén. :D

Andi:
Várjuk majd a híreket.
Írtam már skypon is hogy ne izgulj biztos
szerencsésen megérkeznek Tibiék.

Panka:
Szegény Emilid.Sajnálom a kiütést,reméelm most már helyre jön.
Megnézem mindjárt a privit,remélem sikerül majd feltöltenem képeket. :?
Na akkor jól érezteétek magatokat.Kár hogy az idő nem volt megfelelő.Mi is megyünk most hétvégén Győrbe ilyen céges családi hétvégére péntektől-vasárnapig.
Jövőhétvégén meg itt Db-be az Agráron lesz E-on családi nap ,ez is hasonló mint amin ti is voltataok.
Gyerrekeknek rengeteg program a felnőteknek főzőverseny meg sport verseny,karaoke stb.

Bea:
Várjuk a beszámolót és a képeket.



Zsebi:
Én is kívánok a férjednek:
Sok boldog névnapot!!!!!

Reggel voltunk Balázzsal a védőnőnél megcsinálta akiskönyvet ,megmért stb.
Délután majd megyek uh-ra,szerdán meg tg-ra.
Majd még jövök később.

Puszó.

Kép

Kép
aliza
 
 

 
 

Pintyuska!

NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK!!!! Kívánom, h minden a legnagyobb rendben menjen, és komplikáció nélkül, egészségesen világra jöjjön a kis Patricia, akinek NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!!!!Alig várom már az információkat, olyan izgalmas!!!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Zita: szoritunk értetek nagyon!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon izgatott vagyok, mintha én szülnék megint:-)))

Tegnap voltunk 2 hetesek, és már 3070 grammosak vagyunk. 10 napja 2760 gr-mal jöttünk ki a kórházból. Ez sztetek - akik már tapasztaltabbak - jó?Nem tudom mi az elvárás, de gondolom ha hizik, akkor csak jó lehet, nem?
Sajnos az elmúlt 2-3 napban még többet szenvedtünk a kis hasunkkal, annyira sajnálom szegénykémet, egyik este már együtt sirtunk, én sem birtam tovább. Annyira tud neki fájni!Most azzal próbálkozom, hogy minden etetés előtt lefejem az előtejet, mert azt hallottam, hogy az cukrosabb és attól is fájhat a kis hasa. Napközben alig tud emiatt aludni, igy pl múlt éjszaka 5 óránként kelt csak fel enni. De én nem ébresztem fel, hadd pihenjen, sztem felkelne ha éhes lenne. Most nagyon ráfért egy kiadós alvás.

Hajrá Patricia!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Zita!
DRUKKK+++++++++++++++++++++
Patríciának tegnap el is felejtettem boldog névnapot kívánni :oops: .Szóval remélhetőleg akkor ma boldog születés-névnapja lesz a kislánynak! :D

Andi!
Szerintem sem ördöngőség a Picasa, majd meglátod :wink:
Tudom hogy ide is kicsinyítve vannak a képek, de ha sok van egy oldalon, akkor azt sokáig tölti.:?

Anita!
Szerintem ne nézd mia z elvárás, én úgy voltam vele, hogy ha hízik(mindegy mennyit), akkor az jó.Felnőttek közt is van hízékonyabb, és alig hízós :lol: Én is lestem mindig, hogy mennyit eszik, mennyit hízik, de ebbe egy idő után bele lehet őrülni, így szerintem ne parázz ezen.Én sem ébresztegettem, hoyg egyen, vagy fürödjön, de szerencsére egy idő után beállt, hogy este 6 felé meg tudtuk fürdetni szinte minden nap.
Sajnálom a hasfájást:(Nálunk is volt ilyen időszak, én is írtam meg Emili is:(Infacolt szedte, de szerintem sokat nem segített, csak az idő:(:?Remélem nektek hamar elmúlik!!!

Alíz!
De jó, megvan akiskönyv :wink: Mostmár "hivatalosan" is kismama vagy(sajna sok doki szemében csak innen kezdődik a terhesség :twisted: :twisted: :evil: )Uhra nagyon kivi vagyok, majd ygere hiogy mi volt.

Még eygszer:ha vkinek nem tetszik a Picasa, az továbbra is tegye ide fel a képeit, szivesen megnézem őket, ez csak egy felvetés volt!!! :wink:

Voltunk ma a rehabon:a bal alsó lábszára fél centivel rövidebb:(Dokinő szerint most még ennyi belefér, mert az elmúlt hónapoban nagyon sokat nőtt!(4 cm-t),és ez is okozhatja, de szinte
minden embernek van különbség a 2 lába közt, egész minimális is.
Decemberben kell visszamenni, ha akkor is nagy a különbség, akkor tetetnek a cipője sarkára egy kis emelést, hogy agerince ne ferdüljön el.Viszont a cipője talpa egyformán kopott, és ez jó.:)
Trnára nem kell már járnunk, kicsit örülök is neki, meg nem is.Jó volt a közösség, és Emilinek is használt szerintem,csak nekem volt fárasztó.
Evett s ma ebédre majd egy egész üveges gyümit(ő választotta:))

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, mert ma bent voltam a munkahelyen, mert holnap lesz az akkreditációnk, úgyhogy holnap egész nap bent leszek. Fél 3-ra pedig megyek a pajzsmirigy szakrendelésre.

Köszönöm a férjem nevében a gratulációkat, tőlem egy számítógépes játékot kap, ez most nem meglepi, de azt mondta, hogy most az új géphez ezt szeretné, mert a régin ez már nem futott volna. (Age of Empire Gold, ha mond valamit ez nektek. Nekem nem mondana semmit :) ).
A képek betöltése valóban nem csak az internet sebességétől függ, mint már írtam, a régi gépen én is sokat szenvedtem vele, azaz a géptől is függ!

Pankaa! Megkaptam a privit, de nem olvastam még végig, majd este. Jó ötletnek tartom, hogy ne legyenek publikusak az albumok kívüklállók számára, így esetleg olyan képet is fölrakhatunk, amit nem akarunk ország-világ elé tárni.

Zita! Komplikációmentes szülést kívánok, és kívánom, hogy Sápy is megérkezzen ! Pici lányodnak pedig boldog születést és névnapot!!!

zsebi_baba
 
 


Helloka!

2x hivtam Pintyust, de nem vette fel, amin nem is csodálkozom. Biztos fontosabb események közepette van most minthogy telefonálgasson. :P :P
De remélem a kis Patrícia már nem várat sokat magára és a gyönyörű pofikáját a szülei megcsodálhatják minél hamarabb.
Jajj, nagyon izgi, szorítunk, drukkolunk Zita!!!!!!!!!!!

Férjem Frankfurtból hívott, megérkeztek, hamarosan repülnek tovább. :wink:
Dorkámért a bölcsibe ma délben kellett menni, a drágám kisírt szemekkel jött hozzám. :( Délelőtt minden oké volt, evett, játszott, ügyes csaj volt. Ebéd utáni alvásnál volt gond, nem akart aludni, ágyban csendben fekve meg unatkozott és eltört a mécses.
Remélem holnap már jobb lesz kicsit a helyzet, szerdán már mindenképp teljes napot kell ott töltenie, hisz dolgoznom kell. :? :(
Rákérdeztem, hogy reggelizett-e Dorka ma a bölcsiben, mert itthon nem szokott. Hát ott sem.
Éva néni szerint jól evett ebédre, hát ez nem tudom mit takarhat. Mióta itthon vagyunk nem győzi magát teleenni. :roll:

Alíz! Te hivatalosan is kismami!
Várjuk az Uh-n látottakat, hallottakat.
Örülök, hogy elmúltak a pöttyeid.
Míg éjszaka nem fog telefonálni a férjem hogy megérkeztek addig izgulok továbbra is. :twisted: :lol:
Te is biztos izgulnál ha a férjed repülne fél napig. :wink:

Zsebi baba!
Igen a legrosszabb időpontban ment el a férjem, mikor a gyerekeket is vinni kell, nekem is kezdődik a munka. :? Mikor kérdezték tőle mikor lenne megfelelő neki az időpont az utazásra, kérte hogy csak ne aug. vége-szeptember eleje legyen, vagy előtte, vagy utána lenne jó. Hát ez lett belőle. :roll:

Anita!
Szépen növekszik a babád, nincs okod aggodalomra. Egyik gyerek gyorsabb ütemben, másik lassabban növöget, de míg nőnek addig nincs gond. :wink:

Panka!
Örülök, hogy Emilinek már nem kell tornára járnia, ez mégiscsak azt jelenti, hogy jól haladtatok.
A lábszárának méretbeli különbsége meg hátha valóban csak a gyors növekedés következménye.

Zsuzska!
Doki mit mondott Pannika lábujjára???????????? :shock: :shock: :shock:

Megyek, megpróbálom alvásra bírni Dorkát hátha..... 4-kor menni kell az oviba Bencéért , jó lenne ha addig pihenne.

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsebi!
Age of Empire mond valamit. :lol: :lol: Férjem azon nyomult régen, most a neten World of Warcraftozik. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Na vagyok már én is..olvastam mindig, csak időm nem volt irni! Izgatottan néztem be minden nap, h vajon Pintyussal miz ujs, de látom csak ma lesz?! Valami izgalmas dolog :wink:

Végre múlthéten elment a festő is, nagy port hagyva maga után, a sírógörcs kerülgetett h hogy lehet ilyen „trehány” h ilyen mocskot hagy maga után. :twisted: :twisted: Szerencsére viszont a festő távozásával elvitték innen az összes szemetet és festő cuccot, már látni sem bírtam! :twisted:
Elkezdődött a takarítás…ez volt kedd délután és csak nagyjából sikerült mert olyan fáradtak voltunk…másnap meg 20.-a volt, nem volt kedvünk takarítani így inkább megnéztük a karnevált, nagyon tetszett, de mire hazaértünk abból a nagy melegből fel-le séta után, úgy bedagadt a lábam, h itthon csak feküdni tudtam.
Aztán másnap már munkanap volt, párom dolgozott engem meg nem engedett nagy takarításba fogni, ugyh csak pakolásztam, mert hajolni már nagyon nem bírok. Pénteken meg pesten voltunk, párom üzleti ügyben, én pedig meglátogattam a volt kolléganőimet a Mahartnál, ugyh elment a nap. 7végén meg rokonoknál voltunk főzés-sütés volt, ugyh volt program. Ezen a 7en még meló van, igy megint csak apró dolgokat csinálgatok mosás-mosogatás-gyerekszoba rendezgetés. Igazából tényleg nem birok sok mindent csinálni és ez nagyon is idegesít :evil: , mert már rég kitakarítottam volna az egész lakást ha bírtam volna és nem kellene minden negyed órában leülnöm, mert éppen elszédülök, vagy nem bírok állni.
Szóval a gyerekszoba tul képpen kész van (szerintem szép lett a bordó szőnyeg a rózsaszín falhoz, nekem sokkal jobban tetszik mint a parketta), de még csak egy kupacban vannak szépen bedobozolva a gyerekruhák és a többi használati tárgyak, mert a szekrényét és a pelenkázó szekrényt a 7en hozzuk el Miskolcról, és a falra még fel kell fúrni a díszeket. Ezek már apróságok, nem jár olyan nagy kosszal mint a festés, de ennek is alig várom már a végét :!:

Na és végre megkaptuk a Klinikától a papírt, szept.1-jén és 2.-án kell mennünk apás szülés felkészítő tanfolyamra. Nagyon kíváncsi vok már. :wink:
Azt hiszem egyenlőre ennyi történt velünk.

Panka!
Megkaptam a privit, majd én is fogok oda feltölteni képeket. Jó ötlet ez a webalbum, szerintem olyan szempontból is, h ha vki feltett már régebben is képeket (pl a talis képek) akkor azt nem kell visszakeresni, hanem csak az adott felhasználó fiókjában megnézni, és nem marad le senki semmiről, könnyebb visszakeresni. Arról meg nem is beszélve, hogy igy biztosan gyorsabban fog bejönni az oldal, nekem is sokat vacakolt és sohasem gondoltam volna, h emiatt, de akkor lehet.

Anita!
Szerintem szépen növekszik Anna baba, igaz nincs még hasonlítási alapom, de biztosan igazuk van a többieknek mint ahogy minden ember más és más, ugy minden baba is az, ugyh szerintem sem szabad hasonlítgatni őket, mert abba bele lehet őrülni.

Aliz!Kiváncsian várjuk az uh-infokat! Reméljük minden rendben lesz!

Zsebi!
Boldog Névnapot kívánok a férjednek!
Irtátok ezt a kismamatornát…én is szerettem volna mindig, de sosem jutottam el odáig, viszont nem tudtam, h létezik ilyen DVD is. Szerinted 34 hetesen el lehet kezdeni, vagy már nem ajánlott??? Én jártam úszni az nagyon jól esett, kb. havonta 1-2-szer, de már oda sem merek menni.

Andi!
Csak szólok, a táblázatodban már 36 hetesnek irtál, és azért még nem vagyok annyi, még csak 34 hetes vok, és a hétvégétől leszek 35 hetes. A vonalzó is kicsit előrébb számol, meg az orvosok is, de most még „csak” 34 vagyok.

Férjednek kellemes utat kívánok, és remélem rendesen megérkeznek.
Nem a legjobbkor jött neked ez az utazás a gyerekek és a munkád miatt sem, ezért reméljük h Dorka szerdán már fog tudni aludni a bölcsiben, és ügyes kislány lesz, mint eddig is!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Andi!
Látom megy neked is aképfeltöltés :wink: 8) Nagyon szupi, ügyes vagy Te! :D
Aludt végül Dorka?

Csak majd szóljatok, hogy ha tesztek fel új képeket, hogy megnézzük őket:)

Edina!
Na végre, akkor már nem sok van hátra a lakásfelújításból! :D
Pihengess is.Én is nehezen viseltem, hogy nem tudok úgy pattogni mint előtte, dehát ez most egy más állapot :wink:
Mit csináltál a Maharatnál? :roll:
Szerintem te most kitronűáztad magad rendesen
:lol: .Nem késő elkezdeni a kismamatornát, bár nem is 34 hetesen kezdik.De ha neked jólesne, akkor csináld :wink: Nem olyan fárasztó, szerintem a netről is le lehet tölteni.

Emili most ismét alszik, de nem evett, pedig főztem neki alma-körteszószt májjal.Ezt szereti.Hátha majd ha felébredt...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Edina!
Igen mikor felraktam ide akkor észrevettem, hogy az én táblázatomban igencsak öregítem a terhességedet, előrébb járok. Bocsi, ki fogom jaitani. :oops:
Biztos szép lett a babaszoba, na meg a többi helység is. Nem is csodálom, hogy várod már mikor lesz minden a helyén szépen , tisztán, hogy végre pihizhess. :wink:
Nemsokára itt a szülésfelkészítő, húúúú de izgis. :wink:

Panka!
Lányom alszik, megnéztem a picasa-t. Tettem fel 3 képet. Nem nagyon akartam elkólintyálni az albumtól, igy még nem néztem meg: mekkora képeket lehet ide feltenni ? Mekkora a max. méret amit enged? Kb. mint ide a babanetre? Ja meg irtad, hogy egyszerre 5 képet lehet feltölteni. Ha 6 db-ot akarok akkor ki kell lépni és ujra bejelentkezni? S.O.S. :oops: :oops:
Meg hány kép fér kb az albumba összesen? Mondjuk egy tali után meg tud telni egy könyvtár, nem? Azok majd közös albumba menjenek?
Na hirtelen ennyi kérdésem van amivel bombázlak, bocsiiiiiiiiiiiiiiiii: De sosem használtam még, a picasa telepitőjét is most töltöttem le .
Épp Skypen irtam Aliznak, hogy szegény Kriszti fél év alatt nagynehezen belejött, hogy kell ide képeket feltöltenie és most újítás van. :lol: :lol: :lol: Na meg ha új "tagokkal" bővül a kis csapat majd csinálsz nekik albumot? Vadmacska/Cilamilának, szegénynek az írás is alig akart összejönni, a képfeltöltés nem tudom hogy fog menni.
Félre ne érts, nem lehuzni akarom a picasa-t, hisz én is töltöttem már fel oda, csak kiváncsi vagyok, hogy fog-e menni az embereknek a töltögetés. De szerintem nem nehéz, elsőre összejött nekem is, :oops: :oops: :oops: , örültem is neki. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a sebészetet.... Ott voltunk negyed 8-ra, a rendelés 9-kor kezdődött, az egésznek fél 12-re lett vége. Először az ambulanciára mentünk, mondta az orvos, hogy nagyon csúnya, ezt mindenképp felnyitják, de előtte röntgen, hogy van-e benne idegen test, szerencsére nem volt. Röntgenbe 10-kor jutottunk be. Pannika itthon még 7 előtt szopizott, oda kaját nem is vittünk, nem gondoltam, hogy ilyen soákig leszünk... Még szerencse, hogy nem vizet, hanem gyümölcslevet vittem, abban legalább egy kis kalória van. Átmentünk a pavilonokhoz, a műtőbe.... :( Ekkor már sírva hívtam a férjemet és anyukámat. A férjem ugyan kijött velünk, maradt egy ideig, de dolgoznia kellett menni. Anyukám viszont ekkor mondta, hogy indul kifele hozzánk. Ott még szintén vártunk egy ideig. Egy aranyos kis fiatal doktornénit kaptunk. Kérdeztem, hogy hol tudom megszoptatni, mert már 4 órája nem evett. Azt mondta, pár perc a kisműtét, inkább utána, mert akkor legalább meg is nyugszik. Mivel ugye ez "csak" kisműtő volt, így bent lehettem. Hát, Lányok, annyira sírt szegény, Vele sírtam én is..... A lábfejébe kapott injekciót, de 2-szer, mert először rossz volt a tű, és kilőtt... :shock: Kb. 10 perc volt, addigra anyukám is odaért, és végig hallotta, ahogy ordít a kis drága... Utána viszont hamar megnyusgodott, evett, és jöttünk haza. Azóta is jó hangulata van, így gondolom nem fáj, pedig mondták, hogy ha kimegy az érzéstelenítő hatása, akkor fájhat. Holnap megint megyünk, kötéscsere.

Zitának nagyon drukkolok!!!!!! Reméljük, hamar meglesz a kis Patrícia! :wink: Boldog névnapot Neki!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Andi!
:D Mindt mondottam, nem kötelező oda töltögetni, ha vki csak ide tudja, akkor tegye ide :D
1:albumonként 500 fotó, 1023 MB tárhely, amit lehet bővíteni.Ha nézegeted az oldalt, akkor látni fogod jobb oldalon, amikor képet akarsz feltölteni, hogy mennyi hely van még.
2:aki akar új albumot, az tud magának is csinálni, van egy olyan ikon, hogy új album.
3:van egy olyan is fent, hogy új funkciók, piros betűvel van írva.Abban van szó a kép méretről, kicsinyítésről, nagyobb méretű kép, stb.
Bár gondolom ide is akisebb képet hamarab feltölti, én nagyot még nem próbáltam erre az oldalra, csak máshová, és oda nem is tudta feltenni.
4:egyszerre 5 képet lehet feltenni igen, de lehet vhol be lehet állítani, hogy többet is lehessen, de ezt én sem tudom hogy lehet-e? :oops:
De ha feltöltötte az 5 képet, akkor ismét rámész a feltöltésre és akkor újból enged 5öt, persze ha össz. 6ot akarsz, akkor nem kell még 4et feltölteni mellé. :D Bocsi hogy iylen szájbarágós, de Te kérted :wink:
5:talis képeknek lehet csinálni közös albumot, pl. talis képek címmel, vagy pl.:Andi talis képei, XY. talis képei, stb., akkor megint csak van külön album, esetleg így könyebb keresgetni, mint az ömlesztett képek közt, és akkor abba mindig csak az adott illető tölt fel tali után. :wink:
De bárhogy lehet, ahogy szeretnétek, ahogy kényelmes. :wink: Csak legyen egyfajta rendszer, és azt kövessük, hogy ne legyen nagy kavarodás. :wink:
6:új tagok is csinálhatnak majd albumot, ha úgy gondolják, hogy aktív tagok lesznek, és szertnének nem csak 1-2 képet mutatni :wink:
Persze ezentúl is, ha pl. csak 1-2-3 képet akar vki megmutatni, akkor tegye fel ide nyugodtam, csak ha egy oldalon 2-3 ember is feltesz 2-3 képet, akkor az már sok kép, és ott vagyunk ahol a part szakad :lol:
Na ha van még kérdés kérdezz :wink:

Zsu!
Jesszusom, ez nagyon meredek, szegény Pannika!!!! :cry: :cry: Én is biztos nagyon bőgtem volna :cry: Klinikán voltatok?Még jó hogy ottlehettél vele, és hamar végeztek!De hogy még rtg is kellett??? :shock: Jól kijutott nektek!És mit mondtak mi volt benne?Vagy azt már nem is lehetett látni, felismerni? :roll: Nagyon kis ügyes stramm csajod van, puszika a kis tappancsára!!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! A privit én is megkaptam, majd tanulmányozom. Nem találtak Pannika lábában semmit, se a rtg-en, sem mikor felvágták, úgyhogy nem is tudtak semmit mondani, mi lehetett... :? Csak annyit, hogy megszúrta vmi, bele nem ment, de befertőződött..... De nagyon hamar ment, péntek délután láttam először, hogy piros, szombat-vasárnap dunsztkötés, de tegnap este már látszott, hogy nem történik semmi, és sebészet lesz.... :( Persze a klinika logikája: miért nincs beutalónk??? Mondjuk, mert péntek délelőtt még nem tudtam, hogy be fog gyulladni a ygerek lába.... Így most utólag viszünk beutalót... :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!
Klinikai bürokrácia :twisted:
Most esett le,néztem a vonalzódat, és látom hogy Pannika szilveszterkor született, így a vonalzódból mindig tudom mikor lesz szilveszter :lol: :lol: 8) 129 nap múlva. :wink:

Tettem fel egy kis cicás képet az album neve mellé, ne csak az az üres fej legyen, de ha vkinek nem tetszik, vagy mást tenne fel, nyugodtam cserélje le.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsuzska!

Ti voltatok akkor ma délelött a klinikán a gyereksebészet rendelőben? Emlékszem rátok, én ott ültem egy kis széken a bejárat közelében. Csak sajnos nem ismertelek meg :oops: , mondjuk még nem is találkoztunk. Magyar doktornőnél voltatok? Ő tényleg nagyon aranyos. Nagyon sajnáltam a picit, amikor azt mondták, hogy meg kell neki nyitni. Remélem hamar rendbe jön. Amúgy meg tündér kislányod van!
Jobbulást nektek!

Puszi
Vendég
 


Lilla! Igen, én is emlékszem Rád! Holnap is ott leszel? :wink: Igen, Magyar doktornőnél, nekem is szimpi volt, elmondott mindent részletesen, utána pedig megengedte, hogy a rendelőben szoptassak, és nem engedett be addig senkit. Merthogy a gyermekklinikán nincs olyan ehylség, ahol szoptatni lehetne.... :shock: Panniak dicséretet ksözönjük! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Pintyuskáékról még mindig semmi újabb hírem.De ami késik, nem múlik. :P
Remélem szegény nem szenved sokat és minden oké lesz, szép élményei maradnak a mai napról.

Zsuzsi!
Ahhhhh... horrorisztikus amin ma szegény Pannika keresztül ment, sajnálom nagyon szegénykét. De egy hős a lányod, ügyes nagyon ha már el is felejtette a mai szörnyűségeket. :wink:
Beutaló.... áááááá. :twisted: :roll: :evil: :evil: :evil: :evil:

Panka!
Jajj de drága vagy. Na pont ilyen szájbarágósra reméltem a válaszodat, ezer köszönet is érte. :P Már mindent értek. Ha mégsem , kérdezek . :lol: :lol: :lol: Cica felőlem maradhat, engem nem zavar. :wink:
Ja képzeld, valamelyik nap megszagoltam a lányom lábát, és egyből mondta hogy EMI ANYU MEGTA..... (megszagolta) tudod a talin Zsuzsiéknál, mikor az orrod alá nyomta a lábát. :lol: :lol:
Ma látott egy szőke fürtös kislányt az utcán , nézte egy ideig majd megállapitotta: E NEM EMI (ez nem Emi) :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu, Lilla!
Jól összefutottatok :lol:
Zsu!
Hát ez tényleg elképesztő, hogy még egy szoptatós szoba sincs!!! :evil: :evil:

Andi!
:DDorka egy tündér!!!!! :D Puszi neki is a büdi tappancsára :lol:

Zita!
Jajj remélem én is hogy "kellemesen" telnek ezek az órák,és talűán már babázol is!!!Drukk megy továbbra is!!!!++++++++++++++++

Emili még mindig alszik, de mostmár kivasaltam, így felébresztem :twisted: :lol: Eszik, utánna jön Tomi és megyünka Sparba.

Ja és így nem is mentünk dokihoz, majd reggel.Bár a püöttyök már alig látszanak :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hírek Zitáékról:

Most hívott, még mindig egyben vannak. Most repedt meg a burok magától, a magzatvíz már zöld volt, Patri baba belekakilt. EDA-t kapott, most jobb, kezdi nem érezni a történéseket. Oxytocint is nyomják neki.
Sápy másfél óra múlva érkezik, szeretné Zita ha még addig bent lenne a kicsi, utána meg jöhet bármikor.

Szegénykémnek reggel még vidám hangja volt, most meg nagyon fáradtka. Izgul nagyon, reméli minden rendben lesz. Ezt mi is reméljük. Ügyes csaj ő, nemsokára babázhat.
:wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Ja és a drága férje ott van vele, amit a szavaiból kivéve sokat jelent Zitának. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zita drága! Drukkok mennek továbbra is! :wink: Hamarosan a kezében tarthatja a kis Drágáját! :D Benézek még majd, hogy lássam a jó híreket!

Kép
zsuzska81
 
 


Zita:

Drukkolok neked!
Nemsokára a karjaidban tarthatod a kis csodádat.
Ügyes vagy!Már nam sok van hátra!

Kép

Kép
aliza
 
 


Szia!

Sajnos holnap már nem leszek ott. Ma volt az utolsó napom :(
Vagyis elvileg múlt hét péntek lett volna az utolsó napom, csak akkor a férjemnek intéztem a helyet a tüdőklinikán. Szegény bekerült csütörtök este, és még mindig bent van :( És sajnos rájöttem, hogy ismeretség nélkül ebben az országban nem megy semmi.
Szóval nagy nehezen kitalálták, hogy tüdőgyulladása van, de addigra már bejártunk 3 klinikát...
Úgyhogy naponta 4-5 alkalommal szaladgálok be a klinikára hozzá. Csak a picit is féltem, hogy nehogy elkapjak valamit, aztán valami baja legyen. De hát a férjemnek is szüksége van rá? Hogy ilyenkor mi lenne a jó megoldás? :shock:
Vendég
 


Ja tettem fel én is 2 képet a picasara
Vendég
 


Még mindig semmi hír Zitáékról. :(

Lilla!
Sajnálom a férjedet, szegény jól megjárta. Neked sem könnyű most pocisan rohangálnod, főleg a tüdőklinikára. :roll:
Megnéztem a képeidet, szép menyasszony voltál. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


ÖRÖMHÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008.08 25.-én 20 óra 10 perckor megszületett Törő Patrícia , a kis hajasbaba 3510 gr-mal és 50 cm-rel.
Anyukája szerint egy gyönyörűség. (el is hisszük neki :wink: )
Zita azt mondta az utolsó 1 óra hossza volt a vészes a többi nem, az EDA nagyon sokat segitett. Végén nyomták a hasát, és úgy nyomták ki a pici Patríciát. Pörög Pintyus ezerrel, nagyon boldog, azt mondta holnap ismét végigcsinálná ha kellene. Mindketten belázasodtak, így a babucit elvitték, ha lehúzták a lázát visszaviszik.
Sápy egyből rohant be, nagyon rendes volt, és a szülésznő is. Zitának pozitív élményei maradnak a szülésről, szerencsére. Belül 7 , kivül 4 öltést kapott.

Zita Drága!
Szívből gratulálunk a kis Patríciához, sok tejcsit, gyors összeszokást, vidám, hasfájásmentes napokat kívánok!!!!!!!!!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Én is debreceni vagyok és szoktalak titeket olvasgatni. Látom megszűlt Zita,gratulálok neki igy ismeretlenül,is sok---sok tejcsit.
Egyébként aranyosak nagyon a szülésznők a klinikán,barátnőm is ott dolgozik.

Én belölem is kisnyomták a kis fiam.4140grammal született,a bordám nagyon de nagyon megnyomták. Sokáig fájt még utána,vagy 1 hónapig. De megérte. Már 2 hónapos elmult.

Nos azért jöttem hozzátok hogy megkérdezzem nem-e tudjátok hol van Debrecenbe BLA-BLA bolt???? :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Zita!!!!

Hatalmas GRATULA Patricia baba érkezéséhez!!!!
Örülök h minden a legnagyobb rendben ment és végül Sápy is odaért, annyira izgultam h sikerüljön minden komplikáció nélkül!
Mostmár h a karjaidban tartod a kis babádat, megnyugodhatsz és nagyon kíváncsian várjuk az élménybeszámolót és a fényképeket!!!
A legjobbakat kívánom Nektek és legyen sok tejcsid!!!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


bendor!!!
Hol készültek azok a szép fotok???
Kaktuszos,házikos,kövi rózsás::::??????????? :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Zsuzska!
Sok-sok gyógypuszit küldök Pannikának, h ne fájjon a lábikója!
Hihetetlen miken mentetek keresztül, nagyon borzasztó , el is hiszem h együtt sírtatok, de az a szerencse, h legalább a doktornő kedves volt! De azért h ilyen sürgős esetben is a beutaló miatt zaklatnak, na ez felháborító!!!! :twisted: :evil:
Amugy akkor nem is lehet tudni h mi volt a baj okozója??? :?: :roll:

Panka!
Emilinek is csak gyógypuszikat tudok küldeni!!! (bocsi, h eddig nem reagáltam, de aztán mikor megirtam a mai első levelem, utána már itthon sem voltunk)
Ja igen…kérdezted mit csináltam a Mahartnál…hát mielőtt megismerkedtem a mostani párommal és Debrecenbe költöztem, azelőtt Pesten laktam és dolgoztam 4 ill. 2 évig, a Mahartnál marketing asszisztens voltam, nagyon szerettem ott dolgozni és akkor még a pesti életet is. Most néha kicsit visszavágyom, de családdal már nem biztos h a legjobb pesten, ugyh az majd csak a jövő zenéje, ha netalántán évek múlva oda szólítana minket a munka.
Kipróbálom....h tényleg lehet-e módosítani a hsz-einket, eddig nem tudtam mire gondolsz..és tényleg működik :wink:

Andi!
Bencének utólag is kívánok NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!
Dorka milyen aranyos lehetett mikor Emilit emlegeti, mondtad már ezt máskor is h emlegeti, biztos nagyon szereti őt

Lilla!
Férjednek jobbulást kívánok!!!! És te hogy érzed magad? Hány hetes kismami is vagy? (bocsi, de nem emlékszem) :roll: :oops:

Na akkor ahogy Panka mondta, szólok, h tettem fel én is képeket. A legtöbb már a babaszobáról készült, de nem a legjobbak a képek, mert nagyon besütött a nap. A kiságyat még nem fényképeztem telibe, mert mondtam h még van mit rajta és körülötte alakítani, ugyh majd együtt az egészet később felteszem. Azért dicsekszem vele, h a függönyt, a pelenkatárolót (ami a kiságy végén van) és a csillárra valót anyukám varrta, nekem nagyon tetszik, olyan igazi csajos. :wink:

Jó éjt mindenkinek!!!!!
Pintyusról várjuk a fejleményket!!!!


Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dinaedo 2008.08.25 22:49-kor.
dinaedo
 
 


ZITA!
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!Jaj de örülök hogy minden rendben van!!És hogy pozitív élmény lett a szülésed!!!!Ugye micsoda boldogásg? :wink: Nagyon jó egészséget nektek, sok tejcsit, és sok boldogságot kívánok a kicsi Patríciához!(na ugye, hogy megmondtam, hogy ma fog megszületni, a névnapjára várt a kisasszony :wink: :lol: )

Andi!
Köszi a híradózást! :wink:

Lilla!
Szépe vagytok, megnéztem a képeidet!:)
Férjednek mielőbbi jobbulást kívánok!Sajnos tényleg nagyon sokat számít a protekció!!!! :( :evil:

Oszman!
Üdv itt.Bla-bal szerintem nincs itt, de turikban akadhatsz ilyesmire. :wink: Vagy teszveszen, vaterán.De miért pont ezt a márkát keresed? :roll:
Ezt találtam:
Bla­Bla 2000 Gyermekruha Készítő és Forgalmazó Kft.
Kategória: Butikok, divatruházat
Település: Hajdú-Bihar megye, Debrecen
Utca: Bajcsy-­Zsilinszky utca 61.
Erre gondoltál?
Meg még ezt:Kenguru kid-ben, kenguru goldban, a Piac utcán forgalmaznak ilyen terméket, ill. kint a Cora mellett épült új bevásárlóparkban, ahol a KIka is van, ott van a másik Kenguru bolt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Mondjuk azért nem jó ha utólag módosítjuk a hozzászólásainkat, mert akkor nem tudjuk h elolvastuk-e amit más irt, vagy még irt-e hozzá, nem fogjuk tudni. De azt vettem észre, ha akarnám akkor más felhsználó hozzászólását is tudnám módosítani vagy azt csak un. idézetben megnézni? Mert annak semmi értelme nem lenne.

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Zitának és az újdonsült Apukának szívből gratulálok a kis Patríciához!!!!!! Sok tejcsit a Kisasszonynak! Lázatok meg múljon el minél előbb!!!

Azért vagyok már itt, mert elég rossz éjzsakánk volt... Este mársírt Pannika, biztos akis lába fájt, adtam is Neki fájdalomcsillapítót. Sokszor kelt az éjjel, és kétszer hosszabban mellettem is aludt, úgy gondoltam, jobb haitt van, úgy féltettem. Ma reggel megint megyünk, biztos megint nagyon fog sírni.... :(

Kép
zsuzska81
 
 


Megnéztem a képeket, mindenkinél nagyon jók!

Én is tettem fel!

Kép
zsuzska81
 
 


A férjem odatette az aláírásomba a Picasát, így csak rá kell kattintani, és belépni! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zita:
Szívből gratulálok nektek a kis Patríciához jó egészséget,sok tejcsit és sok örömet boldogságot kívánok.
Örülök hogy minden rendben,remélem a lázatok is elmúlik hamar.
Nem volt könnyű,de mint írta Andi ,azért szép élmény marad neked és ez a lényeg.
Jja nagyon örülök tényleg.Sok puszi nektek!!!!

Andi:
Szerencsésen megérkeztek a férjedék?


Zsu:
Jaj nagyon sajnálom Pannikát,szörnyű hogy a gyerek klinikán még
szoptató helység sincs,Elszégyelhetik magukat!!!!!!!
Elhiszem hogy sírtál én is biztos sírtam volna,remélem helyre jön
neki hamar.Gyóypuszit küldök a kis lábára.

Panka:
Estére sikerült már belépnem végre a picasa-ra mert nem engedett be mivel a felhasználó névhez valamilyen oknál fogva és .hu-t írtam és nem com-ot gondolom a megszokás miatt. :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
De Andival skypoltunk és írom neki hogy mit írtam és ő szólt.
Szóval sikerült belépnem de még képet nem raktam fel majd igyekszem. :wink:

Anita:
Ne aggódj,biztos eleget eszik Annád ha hízik akkor minden oké.
A hasfájást sajnálom.Nekünk csak az idő segített,én is kipróbáltam
mindent de hiába.
Remélem hamarosan elémúlik szegénykének.

Zsebi:
Nekem is miond valamit a Age of Empire Gold. :lol: :lol: :lol:


Tegnap voltam du. uh-on ,Szikszai Péter volt,elég normális doki rendesen megnézte a kicsikémet és azt mondta minden oké,
nem lát eltérést.A placenta jó helyen tapad.Elegendő a magzatvíz.
A nemét még nem látta. :cry: :cry:
Nem baj majd legközelebb.

Na megyek vasalni míg Balázskám alszik.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Hát megszületett végre a drága kicsi Patricia is!!!! Szívből gratulálok a kis családnak!
Szuper, hogy a doki is befutott . :D

Zsu Pannikának jobbulást ezerrel! Sajnos ez már csak így lesz, amíg mi vigyázunk rájuk (na meg utána is ), jönnek majd a kék foltok, esések, nyugi sosem lesz...
Olivér is mindig úgy néz ki, mint akit ütnek, tiszta kék-zöld folt.
A kajcsit én is saját káromon tanultam meg, azóta teljes menetfelszerelésben közlekedek, enni- és innivaló, váltás ruha, málháscsacsi anyuka.
Olivérrel mindig rohantunk haza szopizni, de 1x nem tudtam mit tenni üvöltött az éhségtől és a Békásnál megszoptattam. Azóta nem érdekel hol vagyok, mellre teszem Nelly-t is.
Persze próbálom diszkréten, de már nem szégyellem.

Zsebi, mindig elfelejtem írni neked a Lézert. Mi ott voltunk 2x, nagyon kedvesek voltak. Nellykém elbújt, nem mutatta magát, de a nőci nagyon kitartó volt és a fél óra helyett lett 1 órás felvételünk . Teszek fel neked pár 4D-s képet.

Kép 14 hetes Nelly

Kép 28 hetes Nelly


Blabla boltot mintha a Belvárosi udvarházban láttam volna (Kistemplom mellett, a Kenguru bébiáruház udvarában), de ez nem 100%.
Az viszont igen, hogy a vásárban több standon is árulnak.
Mit szeretnél venni?

Andi, milyen a dolgozó nők élete? Gyerekek hogy viselik a reggeli ébresztést?

Aliz te hivatalosan is kismama, gratulálok a kiskönyvedhez! Olyan megható, amikor megkapjuk, ugye?

Anita, Anna csodaszép. Álom az a nagy haja! Édes békésen alszi k a hasadon. Szerintem pocifájásra igazán gyógyír csak az idő, amíg kis fejletlen a bélrendszerük és egy helyben fexszenek sajnos nem nagyon megy a szél stb.
Bevált az előtej lefejés? Nem szomjas, hogy nem kapja? Esetleg nem lesz túl tömény a tejcsi, ha csak a hátsó zsírosat eszi?
Váltott mellből szoptatsz? Egyből mennyi ideig? Bocsi, nem okoskodni akarok, csak kiváncsi vagyok..
Mostanában Nelly is csak hőmérővel kakil, de nem izgulok, majd ha elkezd jobban mozogni megoldódik ez is.
Ugye milyen sokat nőtt Nelly? Én is látom, hogy hatalmas( 6650 gr és 59 cm most), de eszik is , mint a gép. Szerncsére van is mit (hál a kecskerutafű teának)

Képzeljétek Nelly tud fordulni (vagy gurulni? :lol: ) a hátáról az oldalára! Jobbra is és balra is.
Ha ölben van állandóan húzza fel magát ülésbe, ha nem engedem üvölt....... :shock:
Mostanában meg azzal szórakozik, hogy áll az ölünkben és rugózik a lábával (fülig ér a szája). Sajnos rájött erre is és feküdni nem hajlandó.

Márti, még nem érkezett meg a légzésfigyelő, pedig nagy reményeket fűzök hozzá. Bár ma éjjel csak 2x kelt fel, este 8-kor már aludt.
Napközben az ágyban nem, csak a hintában..... :shock:

Éva, hol vagy??? Jobb már a helyzet? Fájsz még? Fejed a tejet és szoptatsz is, vagy hogy oldottad meg?

Olgi, nem baj az adzsika, hozod, amint tudod. :wink:

Végre van keresztelősapink, igaz még időpontunk nincs. :shock:
Holnap intézi apa, szeptember 7.-ére tervezzük, remélem lesz még hely. Bár a református keresztelő nem nagy szám, csak állunk a oltár előtt sorban, de azért mégis fontos (hiszünk, de nem vagyunk templomba járók).

Most ennyi, majd még jövök, hátha lesz Patriciről kép!

Panka, jó ötlet a Picasa, majd még dolgozok rajta, mert csak megkukkantottam, de olyanokat írt, hogy telepítem-e stb. Itt megriadtam és kiléptem. Kép Ezt a kalapot vettem először a keresztelőre, de még óriási

Ja és mindig elfelejtem, ilyen házszámot hol lehet venni?

Kép Spanyolo.-ból hozunk anno, de a régi lakásunk ajtaján maradt

Puszi



Sziasztok!!!!

Küldött Zita telefonon képet a kislányáról, de sajnos nem tudom ide felvarázsolni, mert nincs kábelem hozzá. :evil: :oops: Elküldtem a képet Alíznak is, de ő meg csak délután tudja feltenni, akkor tud ebben segiteni neki a férje.
Ha valaki esetleg fel tudja tenni hamarabb vagy szeretné, hogy küldjem el neki telefonon szóljon és továbbitom. :wink:
Hivtam ma 3x Pintyust telefonon, de nem vette fel, gondolom le van némitva neki és nem veszi észre, meg egyébként is elfoglalt, nyilván babázik. :wink: AMint tudok valamit, szólok.

Edina!
Megnéztem a képeidet, tényleg nagyon szép lett a babaszoba. Büszke lehetsz rá. Húúú... és anyukád milyen ügyes, tényleg klassz és igazi csajos kiegészítőket varázsolt Nektek.
Köszi a névnapi jókívánságodat. :wink:

Oszmann!
Üdv itt újra köztünk. Nagyon ritkán irogatsz ide, de emlékszem Rád, hogy szülésed előtt párszor jártál erre. Milán fiad nagyon drága a kis képen, gratula hozzá!!!
Kérdezted a kaktuszos, kunyhós képeim hol készültek. Nyíregyházán a Vadasparkban. :wink: :wink: :wink: Illetve Nyíregyháza -Sóstó Állatparkban, azt hiszem ez a hivatalos neve.

Zsuzsi!
Szegény Pannikának nem csodálom, hogy fájt a kis lába, hisz szépen megpiszkálták neki. Ma a kötözést remélhetőleg hősiesen viseli majd, és nem fogtok együtt sírni. :(
Képeket megnéztem, szenzációs a csajszi a cipősdobozban és a pelenkázótáskával is. :lol: :lol: :lol:

Kriszti!
NAgyon szép kalapot találtatok Nelly babának a keresztelőjére. Remélhetőleg a szept. 7.-ei időpontot is el tudjátok intézni simán. Nagytemplomban szeretnétek keresztelni? Keresztszülők családon belül lesznek, vagy ismerősök, barátok????
Nekünk mindkét gyerek a Nagytemplomban lett keresztelve, és mindkettőnek az öcsém a keresztapja, a férjem huga meg a keresztanyja. :wink:
Kérdezted milyen a dolgozó nők élete. Hát drága, holnaptól tudom meg, holnaptól megyek végülis dolgozni. De már előre látom hogy siralmas, hisz nem vágyom egyáltalán. :? :?
Bölcsiben ugyanis bekavartak, mert a múlt héten csüt. és pénteki napon nem volt ott a gondozónőnk így a beszokatás sem lett elsietve. Tegnap délben mentem Dorkáért, ma meg fél 1-re kell mennem. Holnaptól viszont nincs mese, fél 4-től hamarabb nem tudok ér te menni. Sajnálom is szegényt, dehát nem tudok mit tenni.
Ma is sírva hagytam ott, illetve ez az első reggel, hogy bekísértem a szobácskába és elsírta magát, jött volna vissza hozzám. Azt hittem megszakad a szívem, :oops: :( rá is nyomja a mai napomra a bélyegét ez a kis "jelenet". Megvisel rendesen. Mindkettőnknek edződnünk kell még úgy veszem észre.
Bencém tegnap nagy kedvvel ment oviba, de hogy találkjozott a barátaival és megvan mindenki aki számít, este már azt mondta jó lenne ha nem kellene oviba járnia. Na kész vagyok tényleg. APa meg a világ végén. :?

Alíz!
Mint mondtam is telefonban, megérkeztek a férjemék rendben, minden gond nélkül. Nemrég hívott telefonon, most fejezték be az ebédet, most értek vissza a szállodába. 3 óra hossza múlva már viszik őket vacsorázni. :lol: :lol: :lol:
Nagyon lelkesek a kínai vendéglátóik,etetik, viszik őket mindenhová. Holnap egész napos városnézés lesz , holnapután egy falut mennek megnézni. Hétvégére 3 napos programot, túrát szerveznek a környező vidéken.
Jövő hétfőre is van már valami program. Kérdezték isférjemék tőlük, hogy a tudományról esetleg mikor beszélgethetnek, :lol: azt a választ kapták, majd kedden. Szerdán meg már jönnek haza. :lol: :lol:
Kellemes az idő, de nagyon magas a páratartalom.
Ennyi "tömören". :lol:
Majd fél 5kor hív skypen, a gyerekekkel is szeretne beszélni, ugyhogy igyekszünk majd haza az oviból. :wink:

Mint mondtan nagyon örülök, hogy minden okés kis pocaklakóddal. Szépen növekedjen is a drága, fejlődjön az most a dolga. Hátha köv. alkalommal kiderül már a neme is, én is izgatottan várom kisfiú lesz-e vagy kislány. :wink:
Most hívtam újra Zitát, de éppen foglalt. :(

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Küld el nekem is légyszi a képet!!! Én azonnal fel tudom tenni, vagy kábelről v memóriakártyáról, de elég hamar, ugyanis én is arról szoktam. Ja ha itt vagy akkor jelentkezz msn-en, ott elküldöm a 30-as számom ami tud képet fogadni!
Jajjj...nagyon kíváncsi vok :wink:

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Andi elküldte nekem is a képet, akkor most felvarázsolom ide a kis gyönyörű Törő Patriciát!!!

Kép
dinaedo
 
 


Helló!

Andi:
köszi hogy hívtál meg elküldted a képet.
Tényleg nagyon cuki kis hajas baba.
De így akkor jó ha Edina felteszi mert én csak du. tudnám mert az uramnál van a blutooth.
Örülök hogy megérkeztek a férjedék szerencsésen,és mennyi programjuk van.
Tök jó.
A tudomány az meg ráér nekik ezek szerint. :lol: :lol: :lol:

Kriszti:
Igen ,igen tényleg jó érzés hogy már hivatalosan is kismami vagyok mert kiskönyv nélkül már nem is számítok annk. :? :lol:
nagyon cuki Nellí bab a sapiban,naygon szép lesz a keresztelőjén.
Remélem sikerül a szept. 7-ei időpontot elintéznetek.
Gratula az oldalra fordulásához.

Puszi ,megyek főzöm az ebédet.

Kép

Kép
aliza
 
 


Edina:

Köszi hogy felraktad a képet.
Tényleg nagyon édes.

Zita:
Mégegyszer gratulálok ehhez a kis gynyörűséghez.

Pá,pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Szerintetek hány hetesen érdemes elöször 3-4 D uh-ot csinálni?
Vendég
 


Sziasztok!
Irt sms-t Zita.
Szegénynek nagyon fáj a gátsebe. :cry:
Pici épp alszik mellette.

Képek:

www.patricia.honlapgyar.hu




Lilla!
4D-t leginkább 23-30 hét között szokták ajánlani, addigra már látványos a szülők számára is. Persze lehet hamarabb és később is nézelődni.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nagyon édes Pannika a dobozban:DÖrülök, hogy neked is sikerült feltenned aképeidet!:)Én is akartam az aláírásomba tenni, de nekem túl hosszúnak gondolta :?
Mi volt ma a dokinál?Szegény Pannikát biztos megviseli ez a bibi:(

Lilla!
Nekem úgy mondták, hogy 24 és 30. hét közt a legoptimálisabb menni, de persze lehet előbb is, főleg ha genetikai vizsgálatra akarod használni, ne csak mozizni :wink: Később meg már nem látszik annyira a baba arca, nem is fér bele a képbe, mert nagy lesz:D

Zita!
Gyönyörűűű a kiscsajod!!!!!Remélem már nem vatyok lázasok!!!

Jó lenne élőben is látni ezeket a kis falat babákat! :wink:

Kriszti!
Nem kell semmit sem telepíteni, nálam is látszik ez a lehetőség, de nekem megy anélkül is, azzan nem tudom mi változna.Lényegében ha belépsz az oldalra, akkor ot megtalálod a nevedre szóló albumot, és rámész a képfeltöltésre, és már pakolhatod is ötössével a képeidet!:D
Nagyon üyges alánykád, még csak most született, és már forgolódik, meg álldogál!Ez igen!Emili is iylen volt, ah nem engedtük ülni, vagy nem húztuk fel állásba, akkor ment a hiszti
:twisted: :lol:
Nagyon csinos asapi, szép a hímzés rajta!És hát az a pofika...:D
Házszámot szoktam ilyesmit látni Praktikerm, Bamuax és társai, kertészetek, kreatív boltok,virágboltokban.Tunéziában volt nagyon sok :lol:

Alíz!
Nemét nem is szokták ilyen korán látni biztosra, inkább a 18 hetesen :wink: De a léynerg, hogy minden rendben van a babókával4Nevek vannak már?

Edina!
Másét nem lehet szerkeszteni, ott nincs is ez a lehetőség.Én sem módosítom később, de ha pl. rögtön az elküldés után kapok észbe, hogy vmi lemaradt, akkor gyorsan ki tudom javítani :wink:
Gondoltam én is, hogy mégegyszer ugyanazt nem olvassa senki sem. :wink: :lol:

Emilivel voltunk ma reggel dokinál, bár műár egész jól van.Kiütése nincs, kis seb van még a szájában, és már csak kicsit büdi a lehellete :lol: .Ínye is javulgat, doki azt mondta, hogy ahogy nő majd a foga, letolja magáról az ínyt. :roll:
És ma már evette szépen!!!!11kor a tegnapról maradt almaszószt, utánna aludt is másfél órát, majd nemrég fél üveg darabos kaját, halasat:), és az előbb megivott 2 dl. gyümileves levét:DÚgyhogy most ennek örülök nagyon, kezd visszatérni az étvágya!!:D

Andi!
Akartam kérdezni, hogy van-e Dorkáról maradt tavalyi téli ruha?Ami eladó :wink:
Neked holnap lesz a nagy napod, sajnos meló :( El is hiszem, hogy nincs kedved menni!Sorkában lehet most kedz tudatosulni, hogy ez a bölcsi dolog nem 1-2 alkalom lesz :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zita!
Megnéztem a képeket, nagyon édes kis husibaba Patrícia!:D
Kívánom, hogy hamar gyógyuljon a sebed is!!:(Van rá homeós bogyó is, ha érdekel megkeresem a nevét!

Aki beszél Zitával, ezt az üzit adja már át neki, légyszi!Köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka help!

Rákattintottam a feltöltésre, de nem enged tovább, mindig telepíteni akarja a Picasa-t!!!!!

K.


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: