Új privát üzeneted érkezett!

Imádlak :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nah, sosem voltam még laptetőn:) Hurrá:)
Vendég
 


Na, most akkor már nagyon kíváncsi vagyok ki jön hozzánk! Időpontban még nem egyeztünk meg...mondtam a csajnak derítse ki (és készítse fel rám :wink: ) hogy ki jön hozzám!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

 
 

Sziasztok!
Akár mehettünk is volna mert mindkét csajnak csak 1x-1x kellett egész délelőtt kifújni az orrát, de bevallom őszintén nem akartunk kórt osztani főleg a legkisebbnek :wink: és itt kivételesen nem az Ancsira gondoltam :) .

Így elmentünk négyesben a repülőgép emlékparkba, tök jól éreztük magunkat, aztán elmentünk az Auchan-ba amíg ők aludtak az autóba én bevásároltam aztán ott ebédeltünk majd a Brendonban játszottak egy nagyot. Jól éreztük magunkat, apával is jó volt lenni bár reggel gondolkoztam, hogy kitekerjem e a nyakát mert az agyamra akart menni :roll: :) .

Évi!
Már én is várom menjen hozzátok az ügynök :lol: , majd nyiss ablakot hátha eljön idáig a kipenderítés hangja :lol:
Ha fáj a fejem akkor nekem is legtöbbször 3 napos kőkemény, de szopi alatt csak Algopyrint lehetett. Remélem ma már tényleg nem fáj.

Gyöngyi!
Na jól nem találkoztunk egész őszi szünet alatt erre a jövőhéten meg már megint dolgozol. :(

Jók a játszóházas képek.

Már megint nem tudom mit akartam írni :roll:

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Anikó,nagyon jó képeket csináltál !!!Elsőre olyan érzésem volt,mintha farsangi buli lett volna :lol: :lol:

Sajnálom,hogy csak egy integetésre tellett tőlem ma délben :oops: ,de már igy is késésben voltam.
Képzeljétek,ma volt az első nap,hogy a Geri mosolyogva ment be a terembe,szemlesütve,senkireránemnézve odaszaladt az ablakhoz és várta hogy integethessen. :lol: :lol:
Végre!!!!Ugy vártam már ezt a napot hogy csak na!Hallottátok a nagy követ amint lepottyant a szivemről :roll: :oops: :lol: ?????
Ma voltam bent a munkahelyemen is :arrow: már a szabimat töltöm :cry: Valahogy semmi kedvem sincs visszamenni dolgozni,de a muszáj nagy úr :cry: :cry:

Olvastam,hogy tanulókutyust kerestek.Itt nálunk a szomszédban a totózóban láttam.Hogy mennyi az ára nem tudom,de ha érdekel valakit megnézem.

most mennem kell, megkelt a pizzatésztám :lol: :lol: ,ja és a fiam is :lol: :lol: sikerült neki is 3 órát aludni :roll: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Szandra!!

Ez nagyonnnnnnjóóóóó!!!!! Jót röhögtem! Akkor már értelek!! :lol: :lol:
Hát!!! :cry: nem jött össze a tali, de remélem lesznek még ilyen napos délutánok és munka után talizhatunk. Jobban vagy?? Bibis nózid??
Jó lehetett a mai napotok!!! :lol:


Évi!!

Nálam tényleg egy nagyon kedves csaj volt! Nem értem a többiekhez miért nem ő ment - hiszen az ő személye fontos.
Sajnálom ezt a fejfájást - nekem évente csak egszer fáj a fejem (ha másnapos vagyok)
- Bocsi Szandra ha nem tudod olvasni, de úgyis tudod :lol: :lol:


Judit!

Gratulálok a laptetőhöz!! Ezt is megérted!! :lol: :lol:
Kedvedért megmértem a Sárát: 98 cm, Marietta meg 120 cm.

Anikó!!

Annyira jók a képek!!! :lol: :lol: Imádom ha fényképezel!! :lol: :lol:

Anita!!

A te képed is jó lett!! Csak az a baj, hogy nem csak a cici látszik de a poci is :lol: :lol: :lol:

Kata!!

Kitartás!! Én tudom miről beszélsz! Nagyon szar!! És csak a Marci segíthet igazán hatásosan- A kis tündérség! :lol: :lol:
Tényleg! Egyéb kajcsival hogy álltok?? Lelkes még a kiskrapek?


Nem tudom mit szerettem volna még írni, előző oldalra már nem nagyon emlékszem :oops: :oops: , csak a képekre :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!

Szinesmosás- nagyon-nagyon-nagyon jó röhögtem... :P

Drága Anikó!

Mondtam, hogy nagyon megszépültél (persze nehéz volt "überelni")

Hurrá! Nagyon örülök!

Judit!

Zorkán ledöbbentem: hihetelen csajszis lett!

...az viszont szomorú, hogy mi is kimaradunk már ezekből a talikból és különbulikból... nade rendezünk majd délutánit...


anett
kállai
 
 


Anett!
Mikor hoztuk el a gépet akkor az Edó köszönt neked és a Tami belebeszélt erre Edó ordítva:
- Fogjad be a szádat ha köszönök az Anettnak!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
Jobban vagyok. NEM MEGYEK DOKIHOZ!!!! :wink: :lol:
Fáj még a nózim az a bajom, hogy nap végére mindig elfogy a türelmem és leszedem a sebemet így mindig nagyobb és nagyobb, majd megpróbálok uralkodni magamon. :roll:

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,

Hol lehet ilyen mosóport venni??? :lol: :lol: :lol: Az enyém ilyet nem tud... :?
Vendég
 


Anett,

Köszi, sokat számít, hogy már lehet neki frizurát csinálni. Nemsokára még fülbevalója is lesz:)

Gyöngyi,

Mondtam én, hogy azért magasabb egy kicsit Sára.
Marietta nem semmi....

Ibolya,

Hú de nem irigyellek...mármint a munka miatt :? Örülök, hogy Geri megbarátkozott a bölcsivel.
Vendég
 


Sziasztok,

kicsit úgy érzem magam, mint Kínában... próbálom megtalálni a mosós pojént, de nem megy :shock: Szandra Drága, én is szeretnék nevetni, beavatnál??? :D

Szép hétvégét CSajok, ebben a f.s időben :D

Ja!
Anikó, köszi, szuper képek szokás szerint.

Judit,
most itt röhögök, mert nézem Zorka vomalzóját és a képernyőn van egy folt, pont a fülénél.... azt hittem már van is neki fülbevalója :D :D :D De jól fog állni neki :)

Ibolya,
hát, nem tudok mit mondani. Készülj fel, amennyire lehet, lelkiekben... Geri meg ügyes nagyfiú :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus,
nézd meg az email-eid :)

Anikó,
elfelejtettem mondani eladó az álomházad, szerintem nem is vészes 50millió. Mostmár tuti mennek innen tegnap este 7 körül amikor pont az utcán voltunk, de az ég világon semmit nem láttunk kirabolták őket, nem tudom mi lehetett pontosan, de ennyi rendőrt egy helyen még csak a tévében lehetett látni.

Dobok néhány ismét jó minőségű képet :D Nem vagyok oda a haloweenért, de tavaly a szomszéd nagylányok kitalálták, Bogi teljesen odavolt érte hát idén ismételtünk, csak megbeszélt ismert helyre mentünk :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anita
putyu
 
 


Anita,

De édesek! Boginak jól áll a süveg, remélem azért nem boszi lesz, ha felnő :D
Éhesen várjuk a további pletyiket a házról és a rendőrökről :D
És képzeld, azzal kezdtem, hogy megnéztem a méljeimet, de mostohagyerek vagyok és kimaradtam a szórásból. Sebaj, most egy életre megint megsértődhetek. (VICC VOOOOOOLT!!!!!)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,
nagyon jó a mosás :lol: Te már kiprobáltad? :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy meggyógyultak lányok! :D
Jó kis napot kreáltatok :D
Az orrodon a bibit kenegesd egy csepp levendulaolajjal, nem csíp és nagyon hamar leszárítja a sebet.

Anett,
tényleg rég látalak benneteket. Néha azért dobhatnál magatokról néhány képet, amig nem találkozunk azokban legalább duplán lehet gyönyörködni :D

Judit,
gratulálok alaptetőhöz! :wink: Csak ért valamit a széles hátad :lol:

Évi,
mikor kell fülelnünk? Hátha idáig is elhallatszik :lol: :lol:

Gyöngyi,
ezek szerint nyúlt a Sára, múltkor mikor összemértük őket Botond tünt nagyobbnak, de nála csak 96cm-t mértem :D

Anita
putyu
 
 


Katus,
benne vagy Szandra listájába :!:

Anita
putyu
 
 



Anita
putyu
 
 


Évi!
Elhiszem én, hogy így még könnyebb! Viszont már se ez, se az van. 10 hete nem tudok hason aludni :-( Minden fordulás kínszenvedés. Beköltözhetnék a WC-be. Közben annyira szeretném, hogy megforduljon, de semmi. Akkor már inkább lennék túl rajta, hogy lássam minden rendben. Ez a CTG vizsgálat is csak szivatás, mert az ember heteken át nézheti a csöpp kis emberkéket a folyosón.

Viszont már csakis novemberi baba lehet :-) A tegnapi vacsi nem hozzott váratlan eseményeket. Végül a Gyertyafényben kötöttünk ki, mert a másikat nem tudtam felhívni. Picit drágább volt, de nagyon finomakat ettünk. Hű, és a méret, igazán nem sajnálták a mennyiséget. Én teljesen kipukkadtam. És még utána itthon 2 szelet torta... Persze hajnali 3kor már korgó gyomorral ébredtem.

Most nézem: behorpadt a hasam a köldököm felett. Hová bújt ez a kisember??? Teljesen lankás lettem :-) Lehet a kaja lehúzta...

Mi ma nem megyünk temetőbe, 1 hete voltunk... Legalább addigra még nem lopták le az összes virágomat, megelőztem a tetteseket. Tavaj az egész eltűnt.

Szép hétvégét nektek! Reni
almi
 
 


[quote="almi"]
írta:
almiMost nézem: behorpadt a hasam a köldököm felett. Hová bújt ez a kisember??? Teljesen lankás lettem :-) Lehet a kaja lehúzta...

Reni,ez már tényleg a szülés előjele,gondolom beilleszkedett már és ilyenkor lejjebb megy a has :lol: :lol:
Cuccaid összepakolva?
bibolya
 
 


Rossz vagyok! Még mindig nem pakoltam össze mindent. Néhány dolgot kikészítettem. És most sem vagyok otthon :-) Szeretek lófrálni :-) Szerintem nov. 14-e lesz ebből. Valami hátsó megérzés vagy sugallat. :lol:
almi
 
 


Név szerint kezdtem, de mindenkinek

Köszönöm!
Tényleg megnőttek!

Ildi!

Nagyon jó lett a beszámolód, végég könnybe lábadt szemmel olvastam, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Már megkérdezték a gyerekek mikor jöttök újra.
István is beteg lett keddre, de már jobban van vettem neki Coldrex-et.
Dávid jobban van már? Megtaláltam neki a hiányzó legó-kereket, és már papírt is gyűjtögettem neki.

Lányok!
Az esküvői beszámolóval még lógok:
Nagyon jól sikerült, szuper volt minden, az ifjú pár másnap megköszönte, mert a vendégsereg igaz csak 32 fő volt de mindenki remekül érezte magát.
Nagyon táncos csapat volt, 3ig roptuk.
Csináltunk nekik hungarocel tortát amibe sikeresen beletörték a kést.
Volt sodrófás tánc, aztán lábszár alapján kellett a párjukat megtalálni, ami igen érdekesen alakult a vőlegény részéről, hiszen a menyasszony helyett a Kevint választotta. Mentségére szolgál, amiért a térd alatti anyajegyet keresve a Kevin szúnyogcsípését találta meg.
Volt álmenyasszony is ami szintén nagyon mulatságos volt.
Összeségében tényleg nagyon jó volt.
Kép Ketrin és Dorina voltak a koszorúslányok
Kép Kevin és a menyasszony
Kép A torta vágása na persze az áltorta
Kép
Kép Így ropták a gyerekek is
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Katus!
Most néztem, az email-edet visszadobta, megpróbálom mégegyszer elküldeni, nem vagy mostoha ebből téged sem akartalak kihagyni. :lol:

Kriszti!
Nagyon szép lány lett Ketrinből, azt hiszem rendesen hesegethetitek a pasikat majd. Kevin is igazi nagylegény lett már.


Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok,

Szandra,
köszi, megjött, már csak videjó lejátszót kell telepítenem :D

Ezeket hoztam Nektek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Megint csak nyűgni jöttem :oops:

Szerintem most meg mellgyuszim van :roll: :cry: Tegnap este fürdés közben éreztem, hogy fáj a jobb mellem alul...aztán elkezdett rázni a hideg...belázasodtam...38.8-ig mértem, de sztem talán nem ment feljebb :roll: ...alvás persze semmi...ha csak megynyikkant szoptattam Manócskámat...hajnalra minden gyógyszer nélkül lement a lázam :shock: ...a mellem még fáj, de egész nap nem volt lázam és rosszul sem éreztem magam...próbáltam fejegetni, de szinte semmi nem jön egyik mellemből sem :o ... most ismét lázas vagyok, 38.4, de gondolom ez megy még feljebb is :roll: ...ilyen a mellgyulladás :?: Hogy lehet, hogy nekem mint kis nyominak a 7. hónapban jön elő :? ? Ilyen béna pics@ is csak én lehetek... :evil:

Na, bocsi, de most tényleg csak panaszkodni jöttem!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, sajnálom, de tényleg :( Kitartást!

Csajok, látjátok a Medvecszkyt a Szombat esti lázban??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi,
nekem tele volt tejcsomóval a mellem, szerintem háromszor akkora lett, két napig volt 37-38. Algopirint bevehetsz, jobb mint ha szenvedsz. KITARTÁS!

Katus,
hát több képet azt hiszem nem merek feltenni :oops: :oops: , tele a topik fotózsenivel :shock: :D

Kriszti,
szépek voltatok és szerencsések, ilyen jó hangulatú lagzit :D
A torta nagyon tetszik :D

Reni,
bátor vagy tényleg! Túl vagy a tegnapi napon?

Anita
putyu
 
 


Évi, sajnálom, hogy beléptél Te is a "klubba" :( :( :(. Nekem azt mondta a kórházi dokinéni, hogy nyugodtan lehet ilyenkor láz- és fájdalomcsillapítót szedni (persze csak mértékkel). A másik dolog, amit javasolt, hogy még a Schöpf-Mérey kórházban anno dolgozott egy idősebb ápolónő a csecsemőosztályon, aki a kórházban disznózsírral (!!!) kenegette a kismamák mellét, ami nagyon szépen lehúzta a gyulladást. Ezt korábban én is már kipróbáltam és működik!
Próbálkozhatsz azzal is, hogy Zétit más pozícióban szoptatod, mint ahogyan szoktad - ezt Gyöngyi javasolta.
Kamillás meleg bporogatást is tehetsz rá, az is jó szokott lenni.
(Az én kálváriám is folytatódik, Marci szoptatása felér most egy akrobatamutatvánnyal, de ennek köszönhetően jobb lett most a mellem, bár még mindig piszkosul fáj, várom, hogy az antibiotikum is hasson. És holnap megyek mellultrahangra...)
Szóval kitartás :!: :!: :!:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus, Ancsi szuper a képeken :) Kiskertész :) Milyen volt az öreglány a tv-ben? Pont a végén aludtam el :oops:

Jó kis lakodalom lehetett, nagyon szép lányod van!

Anita, ne fogd vissza magad, tetszenek a fotóid, jövőre hozzánk is bekopoghatnának a gyerekek :)
Egyébként hova törtek be? Itt, a lakóparkban valahol :?:

Szandra, hogy van az orrod :?:

Mi Marcival ma is 5-kor keltünk, akkor a kiscsávó megint elkezdett kurjongatni, viháncolni, majd evett egyet, és még aludt másfél órát. Mostanában mindig pontban 5-kor kezd kakukkolni, ennek köszönhetően a szomszédok már az ébresztőórát se használják (szerencsétleneknek pont a hálószobája szomszédos Marciéval).

Reggel 9-re már sütöttem egy adag süteményt, jönnek ma Apámék és Anyósomék vendégségbe. Az ebéddel nem fogok sz*rakodni, úgy döntöttünk, hogy elmegyünk Gyömrőre kirándulni, és majd ott eszünk valahol valamit. Évente kétszer megtehetjük :lol:

A holnapi nap miatt vagyok most kicsit ideges, mert délelőtt Marcit viszem két kórházba is vizsgálatra, délután meg nekem kellene az UH-ra mennem, de Péter csak este ér haza, és egyelőre fogalmam sincs, hogy hogyan oldom ezt meg logisztikailag, de majdcsak lesz valahogy :idea:

Szép napot mindenkinek (még mindig nem tudtam megszokni, hogy bár a varjak károgását hallani egész nap, kint 15C van... 8) )

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
csak azért nem ajánlom fel, hogy hozd át MArcit, mert Ancsi most megint f.sik és nem akarom, hogy elkapja. De egyébként máskor nagyon szívesen szittingelem :D

Na, megyek szunyókálok kicsit....

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Felébredtem :-) Ülni alig tudok, fekve is fáj. De jól vagyunk. Meg akart fordulni tegnap. Órákig próbálkozott, én meg azt hittem össze tojom magam. De nem sikerült... mármint megfordulni :-( Most el kell "rohanni" pékterméket szerezni, meg egy szívó berendezést cickóhoz :-) Szükség lehet rá a jövőben.

Jobbulást minden babának és mamának!

Ibolya! Tényleg "lelógós" lett a hasam. Megnéztem tükörben. De hétköznap nem lehet szülni! Senki nem ér rá, mindenki dolgozik, majd pénteken :-) Ja, és még megbeszéltem tegnap a babával, hogy megvárom amíg megfordul :shock: Gyöngyi is, Adri is mondta, hogy az utolsó percig lehetséges.
almi
 
 


Csajok!

Köszi a biztatást :D ! Nem szenvedek ám, mert csak akkor fáj ha "hozzáérek" (max. nem fogdozom :roll: ...és másnak sem engedem :wink: ) és akkor is teljesen elviselhető. A láz meg azért zavar, mert nem nagyon tudok tőle aludni :? Egyébként nem foglalkozok nagyon vele...illetve mégis :arrow: azon parázok, nehogy ettől foggyon el a tejem :( S bár tudom, hogy mást is ehet már Zétikém...azért mégis ez a legnagyobb parám!

Kata!

Hozd át nyugodtan a Marcit, összeeresztjük Dórival meg Zétivel...sztem elszórakoznak együtt :P

Ó, kezdődik a Forma I...na, meg közben Kép

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata,

Én is nagyon szívesen vigyázok Marcira!!!
Vendég
 


NAGYON KÖSZÖNÖM LÁNYOK, de nem akarok senkivel kiszúrni :shock: késő délután Marci már annyira sárkány tud lenni, hogy világgá mennétek tőle és a hangjától... :)
Végülis Péter elhívta az apósomat Győrből, ő lesz itt majd holnap, eljön velünk délelőtt a Bethesdába és a Jánosba, este pedig vigyáz Marcira, amíg én az UH-on leszek... Szorítsatok, hogy mindenkivel minden rendben legyen :roll:
Legközelebb szivesen elfogadjuk majd a felajánlásokat - addig leszoktatom Marcit a délutáni sárkánykodásról :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus!

Én láttam Medvetczkyt! Szájam tátva és a hideg rázott... pedig az én gyomrom nagyon sok mindent bevesz...
KÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNos volt!

Bocs a délutáni villám-köszönésért, de gondolom láttad, a téboly csillogott a szemembe.


Kriszta!

Most a Ketrintől dobtam egy hátast. Húha! Gondolom Apa már tördeli a kezeit rendesen...
:P

Ibolya!

Tök ügyes a Geri. Ma is rendezgettem az állatházat amit licitáltál nekem. Képzeld ne lehet azóta sem kapni.... :D

Szandra!

Esküszöm nem én tanítottam az Edónak... jelzem igaza van...

:P kizárólag a KisTami miatt tudok megbocsátani. :lol:


Anita!

Nincs képem.... komolyan...

Évi!

Nekem is Tami ilyen korában jött a mellgyulladás lázas állapot. Illetve volt a legelején és ilyentájt.

Ildi!

Ma Taminak meg akartam mutatni a szerelme blogját de nem találtam... titkos?

Gyöngyi!

puszi és ölelés... :wink: :lol:


anett
kállai
 
 


és neked is Kata!
kállai
 
 


Sziasztok

Jóbulást a betegeskedő kismanóknak és anyuknak is!!!!!

Segítsetek!
Körkérdés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nincs valakinek ismerőse aki állást keres?

Munkatársat keresek az usziba délelötti munkára (8-14). (Mert elég sokan vagyunk és a maximalizmusom nem hagy békén!!) Lehet pályakezdő fiatal is, aki szereti a gyerekeket!

Hátha valaki tud segíteni nekem!!!

Más
Megint szuperek a képek. Egyik manó aranyosabb mint a másik. :lol:

Ibolya
Azért elég gyorsan beszokott a Geri a bölcsibe. Ez szuper.

Szandra
Én is szeretnék kapni mosási infokat! :lol: Napi 2,3 mosás nálam is lemegy, és utána az éjszakai vasalás!!!!!

Ildi
A héten ne felejts el!!!!!!!! :) Csütörtök!!!!Délután!!!! :)

Sziasztok
Merci
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára merci71 2008.11.03 14:32-kor.
merci71
 
 


holnap gondolok majd rátok!
kállai
 
 


Anett

A héten már jönnek a csajaid?

Szia
Merci
merci71
 
 


Szia Merci!

Mi izzítunk a keddre! Elvileg mind a ketten jól vannak, igaz Szonjunak ma fájt a füle mi is vegyünk olajat?
Nincs Amway katalógusom, majd szóban elmondom miért, de a tapasztalataimat elmondom, ha érdekel.

anett
kállai
 
 


Szia Anett

Nagyon várom a lányokat, a pici lábakat különösen. :lol:

Nem árt a parafinolaj, uszás elött egy-egy csepp és a viz kifolyik a füléből.

Azt hittem van katalogusod, de akkor majd megdumcsizzuk.

Kata anyunak is nagyon tetszett amit a lánykája kedden mutatott. (de gondolom már beszéltetek azóta)


Szia
Merci
merci71
 
 


Kata!
Szorít, szorít! Nekem is volt a későbbi időkben mell gyuszim, ha jól emlékszem 3 nap volt :roll: . Köszi, az orrom már leesett.

Évi!
Neked is hasonló jókat, mi az ez is járvány?? :wink:
Szerintem ne parázz nem hiszem, hogy csökken a tejecskéd.

Merci!
Nagyon ég a képem, hogy nem fizettük ki az uszit és így elmaradtunk, most kedden már mi is megyünk. Mikor elvileg már vagy 10 perce aludt a Tami most este akkor annyi még kijött belőle: - anyaaaaa, anyaaaaa usziba mikor megyünk? :)
Bár a Taminak nagy a lába de azért remélem minket is vársz :lol: , tudom Anettot mindenhol jobban szeretik igaz GYÖNGYI!!! :wink: :lol: :wink:

Ibolya!
Gratu Gerinek, csak így tovább.

És nekem is van bejelenteni valóm, Edó 2 napja nem cicizik ("anyának fáj a cicije") és ma egész nap bugyiban volt és csak egyszer érte pisibaleset mikor engedtem a lavorba vizet
:lol: , hát istenem a víííííííz megindította. :)

Ja tényleg, ha minden délben és minden este csuklanak a gyerkők akkor az azért van mert fel szoktam sorolni, hogy ki nem cicizik (persze senki) majd a végén: - és tudod miért nem cicizik a Sára mert Gyöngyinek is fáj a cicije (szegény gyerek hogy sajnálhatja a Gyöngyi cicijét is) :) de mukodik.

Ma valami tündériek voltak, mindig simogatták egymás arcát ha elmentek a másik mellett, annyira édesek voltak de látszott rajtuk, hogy ma olyan nagyonszeretettel szerették egymást.

Na húzok aludni mert reggel kezdődik a szokatlanul nem hiányzó ovi :(

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Szia Szandra

Jaj már ezt megbeszéltük, nem fogsz elszaladni!!!!!

Különben Anettéknál Szonja a tündéri pici lábak tulajdonosa, háton siklás közben pontosan "barbie babásan" áltak és kilogtak a vízből. Ilyet nagyon ritkán látunk!!!!!

Persze hogy Tamit is várom! És örülök hogy Tami is várja, ez nagy könnyebség!!!!!Végre elindulhat a tanulgatás!!!!

Jó éjt
Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok

Évi
Privátban válaszoltam :)

Ibolya
Emailt küldtem :)


Sziasztok

Merci
merci71
 
 


Sziasztok!

Túl sok jó hírem nekem sincs.
Szegény Dórinál előre örültem a múltkor, mert még az nap délután elkezdett f..sni. (Ezt végülis az Esek mondta.) Azóta minden nap legalább 7-szer kakil, még éjszaka is egyszer. Reggelenként az első mindig sűrűbb, de aztán a többi, olyan mintha víz folyna belőle! Étvágya az van, hőemelkedés és egyébb más tünet nincs, azt leszámítva, hogy patakokban folyik a nyála, és már alig van bőr a fogacskáján. Szerintem már nem sokár kint lesz. Lehet, hogy ettől van hasmenése a drágámnak???? Vagy vigyem el megint a dokihoz???? A fent említett dolgok miatt kissé nyügösek vagyunk, 10-15 perc móka-kacagás után kb 2-3 óra nyüglődés.
Ráadásul ma én is dögrováson vagyok. (Visszatértek a piros napok, görcsök, hasmenés, hányinger, pedig abban reménykedtem, hogy míg szoptatok, nyugtom lesz, de ezt is megszívtam!)

Szandra!
Orrplasztika??? :lol: :lol: :lol:
Szegény cicik! :lol: :lol: :lol:
Ha küldök neked egy e-mail címet, akkor nekem is elküldöd a mosóst? (jul24 kukac freemailponthu)

Ibolya!
Gratulálunk Gernek, neked pedig sok energiát a munkához!

Katus!
Jó volt így sétálni, remélem máskor is összefutunk, és legalább jókat dumcsizunk!
Én is láttam! :oops:

Kata!
Mint ahogy Évi írta szívesen vigyázunk Marcira. Kettem három gyerekkel már csak elbírunk. Du már Dóri is sárkánylánykodik, így legalább jól el lennénk, hátha meglepnék egymást, és mindketten csendben figyelnének! :lol: :lol: :lol:
Remélem mindhol minden rendben lesz! Drukk, drukk,......

Gyöngyi!
Mekkorák már ezek a csajszik!
Első nap a szünet után? :?

Anita!
Nagyon aranyosak a képeken. Bogi, mint kis boszi tüdéri, és ahogy a munkalapon dolgoznak ...

Kriszta!
Tényleg jó lagzi lehetett, mi idén kettőt már kihagytunk, ezeket egy kicsit sajnáltam, Dórival inkább nem válaltuk be.És most szombatn se megyünk el, de ide nem is nagyon vágyunk!

Ildi!
Jó lehetett Tatabányán!

Reni!
Tessék most már összepakolni, mert elég car görcsölve azon agyalni, hogy mit is kell még bepakolni!
Én már a harmadik hónaptól nem tudtam hason feküdni, és sajna még sem a szoptatás miatt. Pedig már alig várom, hogy egyszer végre hasonalhassak!

Anett!
A folt tisztító továbbra is érdekel!
Szívesen néznék én is képeket a csajokról!

Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Megjött az Amway. Szandrához átviszem a három folttisztítót is (Kata, Évi, Adri) 2000 Ft/ db.

anett
kállai
 
 


Igenis, Adri! Hamarosan megteszem! Tegnap láttunk titeket autóból, amikor indultatok sétálni. Mondta a férjem, már mennénk végre mi is. Kicsit kezdünk türelmetlenné válni :-) De ez biztos normális. :roll:

Holnap megint mennem kell dokihoz. Remélem ez már az utolsó! Meglessük hogy csücsül a manó :-) Most lehet nem vonatozok be Zuglóba, picit nehézkesen baktatok már.
almi
 
 


De jó Anett!
Ha minden kívánságom ilyen gyorsan teljesülne! :lol: :lol: :lol:
Köszi!
Az árát elvigyük neked, vagy hogy legyen?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Reni!
Teljesen normális szerintem. Én is túlakartam már lenni rajta!
Drukk, drukk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Laptető! :lol: :lol: :lol:
Már írni kellene megtanulnom! :oops: :oops: :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Katus!

Én is láttam "Ilonka nénit" /én csak így hívom :oops: /...sztem már bocsánat, de nevetséges volt! A szombat esti láz első szériájában már előadott egy hasonló "produkciót"...nem értem miért kellett újra égőznie :roll: Amúgy sztem már mindkét eset fenn lehet a youtube-n.

Ja, és azt észrevettétek, hogy most sem élő volt a cucc?

Szandra!

Hát, akkor már Edó is elindult a "nagylánnyá" válás útján :wink:

Anett!


Köszi, akkor megtámadjuk a Szandrát a cuccért :P

Almi!

Húúúúúúúúúú, de irigy vagyok én rád :oops: Ha beindul a "dolog" dobj egy sms-t és hozom a hírt a fórumra! Nekem sokat jelentett, hogy tudtam szorítanak nekünk a csajok :wink:

Kata!

Ugye minden o.k. volt minden vizsgálaton Marcinál és nálad is?

Amúgy milyen dokihoz kell ezzel fordulni? Bár már nincs lázam, de a csomók még megvannak :? ...és picit fájnak is...gondolom ha nem múlik el csak muszáj lesz megmutatnom egy orvosnak :roll:

Anita!

Neked mennyi idő alatt múltak el a csomók? Próbálom masszírozgatni, meg fejegetni :arrow: mindkettő kevés sikerrel jár :? Ja, és Zétimanó se nagyon akar belőle szopizni :( ...sztem picit sós lehet a tej...úgy olvastam ilyenkor ez szokott előfordulni :(

Kriszta!

Nagyon szép család vagytok! Mennyit változtak már azóta is a gyerekeid, mióta én "ismerlek" :shock:

Jól látom, hogy Ketrin inkább rád, Kevin meg Apájára hasonlít :roll: ?

Lányok!

Nagyon jók a képek ismét!

Bogi nagyon édes kis boszi :P

Ancsi meg ahogy szerel :shock: el kell tőle ájulni :P .

Megmutattam Apának, hogy jövőre már Zézé is így segít majd neki füvet nyírni :lol:

Többiek hol vagytok?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?