Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok csak annyira jöttem ma 12után 2 percel meghalt apu majd jövök ha tulleszünk mindenen,sziasztok.
ibolya5
 
 


Ibolya, fogadd őszinte részvétem!

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:25-kor.
Vendég
 

 
 

Ibolya!
Fogadjátok őszinte részvétemet!
20150601134430
 
 


Ibolya, őszinte részvétem.[/b]
csipisz
 
 


Ibolya: őszinte részvétem

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Ibolya, fogadd őszinte részvétem.

Lányok, milyen jó fejek ezek a fiúcskák! És milyen jó erőben van mindegyik, látszik, hogy a gondos anyukák nem éheztetik őket. :)

Én még egyben, holnap reggel magzatvízvizsgálat, remélem, hogy ez segít beindítani a dolgokat. Olvastam, hogy sok kismami a vizsgálat után nem sokkal szül. Hát, nem bánnám... Napközben egész jól elvagyok, csak éjszaka van gond, amikor meg kell fordulni vagy fel kell kelni, vagy ha esetleg leülök Csengével játszani a földre, és onnan kell felállni... :o Hát az valami szörnyű már! :shock: :shock: Mintha szét akarnék szakadni. Ez nekem fura, mert Csengével nem volt ilyen. De már nincs sok hátra, legrosszabb esetben is "csak" 2 hét. :lol: :o

Tegnap este vendégeink voltak, barátok. Az egyik apuka (most várják a 3. babát) megszakértette, hogy ma este 6-ra megszülök. Ezt persze némi bor és pálinka után tudta megállapítani. :lol: :lol:

Megyek, nézek egy kis F1-et.

Holnap vizsgálat után jövök, ha tudok.
Vendég
 


Sziasztok!

Iboly, én is őszinte részvétemet szeretném kifejezni, így, még ismeretlenül is. Erőt kívánok az egész családnak az elkövetkező időszakra. :cry:

Nagyon aranyosak a babák, és tényleg nagyon erős mindegyik, szánom-bánom, még nem tettem fel képet Bálintról, kicsit macerásabb, mint gondoltam, mert mindegyik kép a gépemen túl nagy. De majd megpróbálom lekicsinyíteni....

Bálint mostanában szabotálja a zöldséget, most is csak egy kis levest evett ebédre tésztával, a zöldséget kiköpte. Ja, kijött viszont a 9. foga, most jön a 10., illetve úgy látom, hogy már úton van.

Kép
amatour
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:55-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:26-kor.
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, minden OK. Holnap ismét randi a kórházban - nst, uh, ismét amnioszkópia.
Azt mondta a doki, hogy 1 hetet tutira várunk, ha addig nincs semmi gond, aztán majd megbeszéljük, mi legyen.

Futok Csengéhez, hiányolt egy kicsit reggel, bepótoljuk, hogy nem voltam, mikor ébredt.
Vendég
 


Na, megpróbálok feltenni először is képet. Kép Szülinap érdi nagyikkal

Kép Szülinapi tortaevés

Kép
amatour
 
 


Sziasztok!

Betti, a vonalzód szerint Zselyke mára várható :lol: Még mindig jól érzi magát odabent.

Kriszta, jól telt a szülinap, tegnap tartottuk meg. Peti hozott rózsát az apja segítségével, annyira édes volt, fogta a kis kezében... és nem akarta elengedni :lol: :lol:

Valószínűleg kedden lesz egy nagyobb séta Buciékkal a városközpontban, ha van kedve valakinek jönni, akkor megbeszélhetünk egy találkozót valahol.
csipisz
 
 


Eddig nem volt gond a fogakkal, az első 8 viszonylag nyugisan kibújt. A mostani, az első rágófogacska viszont eszméletlenül megviselte a kicsit. Napokig nem evett, csak ivott, ebben a pár napban nem csak reggel, de este is tápit vagy junioritalt kapott. Még most is szabotálja az evészetet, főleg a főzelékek, zöldségek nem smakkolnak neki. Mivel nem eszi, amit én főzök neki, és már a bébiételekről is leszokott, ezért általában az evészetnek az a vége, hogy azt eszi, amit mi. Tegnap pl. húslevest evett ebédre, a kanálba bele tudtam csempészni egy kis tésztát is.

Szerintem Bálint most keveset eszik, de nem fogy, úgyhogy még ráérek aggódni. A reggeli általában Milumil 3 vagy Juniorital kakaóval (Ovomaltine, nem normál kakaó), aztán vagy van tízórai, vagy nincs. Ha van, akkor gyümi. Utána jönne az ebéd, hát az katasztrófa, teljesen változó, hogy most megeszi-e, vagy sem. Az uzsonna vagy egy banán, vagy egy babapuding. Vacsi tejpép, ezt olyan fél 7-7 körül szokta megejteni, tévé előtt. Lefekvéskor már csak teát fogad el. Már kb. 3 napja teljesen végigalussza az éjszakát, este fél 9-től olyan reggel 7-8-ig. Cumizni már "csak" éjszaka, és a nappali alvásokkor szokott, még kétszer alszik napközben.

Na, most aztán elláttalak titeket infókkal.
Ja, nem igazán emlékszem, hogy ki, de valaki kérdezte, hogy kinél szültem. Leskó Tibornál, és teljesen meg voltam vele elégedve, nagyon lelkiismeretes volt, és emberséges is. Volt szülésznőm is, ami sokat számított. Krisztián, a férjem csak az elején volt velem, utána őt felváltotta anyósom. Egyébként elég hosszú volt a szenvedésem, mert éjjel fél 1-kor ment el a magzatvíz, és délután 3/4 3-kor született meg Bálint, epidurállal.

Kép
amatour
 
 


Sziasztok,

Egy kis tanács nagyon nagyon jól esne sajnos kijött a régen nem várt aranyerem és teljesen kivagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!A fájdalmam enyhítése érdekében az én hibámból rossz végbél kúpot használtam amit kismamáknak nem szabad, csak fél napig sírtam és a kiborulás szélén álltam, hogy mit tettem!Most akkor megbuktam mint felelőség teljes anyuka???????mi lesz így????????????Kész vagyok még egy egy kicsit!

S.O.S!
Beszéltem két nőgyógyásszal is és megnyugtattak, hogy semmi baj nincs!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Szomorú hírt olvastam :( :( :( Kedves Ibolya Őszinte részvétem szeretném kifejezni...erőt, vigasztalást kívánok Nektek... :cry: :cry: :cry:

Nagyon aranyosak a babák a fotókon...


Bettinah... most már ez tényleg visszaszámlálás....s ilyenkor már persze neBm kényelmes az éjszakai pihenés...csodás az emberi test, az emberi természet..felkészíti az anyát az éjszakázásra...

Krisztina! Gratula a kis fogacskához Orsi babának...s az éjjeli pihenéshez.

Viki de szép nagy fiú lett már Lackó!

Bejcsi! Nem buktál meg... s fő, hogy nyugodt legyél, ne idegeskedj...attól az egy kúptól semmi baj nem lesz... vannak homeopátiás készítmények aranyérre azokat nyugodtan alkalmazhatod..tehát nyugi...

Amatour! Az én Kicsi fiam sem eszik...könyörgöm szinte Neki... :(

Csipisz! Édes lehetett a picikéd a rózsával! Kedden mennénk szívesen de Én még nem gyógyultam meg totálra...s így nem....
Készítsetek képeket ha tudtok...

Elnézést ha nem reagáltam mindenre! ( Ruben alszik s Én készülődöm...temetésre :( )

Puszi mindenkinek![/b]

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Egy kép Rubenről...

Volt az egyik ismerősömnél s ott sok fotót készítettek....

Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:55-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Először is aranyosak a fiúcskák!
Buci én T-hez jártam és szerencsére nem túl sokáig.
Kriszti irigyellek a kellemes éjszakákért, én most is 4× keltem Mesihez.
Bejcsi ne szomorkodj, én is követtem el már olyat, ami miatt megbuktattam magam anyaságból. Nekem is voltak hasonló problémáim, az orvosom a Hemorid kenőcsöt ajánlotta.
Csipisz mi is csatlakoznánk a sétához.
Betti drukkolunk, hogy minél kevesebb randid legyen már a kórházban. Ilyenkor a legnehezebb mozogni és ilyenkor kell a legtöbbet jönni sajna.
További szép napot!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:55-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ruben nagyon nagy legény, és tényleg komolyabbnak látszik, mint egy 14 hónapos baba! Már nem is baba...

Nem tudom, hogy holnap délelőtt be tudok-e menni a városba, de azért olvasom, hogy hol és mikor lesz séta, hátha. Mondjuk az is hozzátartozik még ehhez, hogy Bálint mostanában egyáltalán nem marad el a babakocsiban. Állandóan gebeszkedik kifelé, és ő akarja tolni. Ezért nem nagyon szoktunk sétálni babakocsistol. Hétvégén voltunk kint Sóstón, körbejártuk a tavat, meg egy kicsit játszótereztünk. Hárman voltunk apával, és nagyon jól éreztük magunkat. Bálint persze akkor sem akart a kocsiban lenni, és inkább mellettünk jött kézenfogva, vagy a babakocsit tolta.

Rubinita, Bálint ma úgy ette meg a főzijét, hogy közben nézte a tévét. Szégyellem is emiatt magamat, mert nem akarom hozzászokatni, de hát a kajcsiért ugye mindent....

Kép
amatour
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:26-kor.
Vendég
 


Körülbelül egy-két óra felé szándékozunk a városba menni. Nem tudom kinek hogy jó, ugye függ az etetéstől, meg az alvászattól is.
Ha gondoljátok, a Kossuth szobor elég ismert ahhoz hogy ott összefussunk. Adhatok pü-ben telszámot, hogy tudjunk egyeztetni.

A mai sétánk viszont kész hiszti volt... végig az ölembe cipeltem Petit, mert a kocsiban üvöltött... ma ilyen nap volt, és nem is aludt valami sokat.
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:27-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:56-kor.
20150601134430
 
 


Mi is alszunk olyankor, sajnos így nem tudunk menni. :(
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Majd legközelebb máshogy szervezzük. :wink: :wink:
csipisz
 
 


Sziasztok!

Még mindig itt vagyok, csak Csenge az ölembe ül, nem tudok visszaolvasni, sokat írni. Nem hajlandó leszakadni rólam, lehet, hogy érez valamit? :)

Nst, uh OK, holnap megint megyek mv-vizsgálatra. Kérdezte a doki, hogy nem fájok-e... Mondtam, hogy de, de ez még korántsem olyan, mint a szülésnél volt. Legalábbis emlékeim szerint.

Megyek is, mert türelmetlen a kisasszony (anyaaaa, nem szeretem a betűket!!!).

Du megpróbálok benézni alvásidőben.
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig itt vagyok, csak Csenge az ölembe ül, nem tudok visszaolvasni, sokat írni. Nem hajlandó leszakadni rólam, lehet, hogy érez valamit? :)

Nst, uh OK, holnap megint megyek mv-vizsgálatra. Kérdezte a doki, hogy nem fájok-e... Mondtam, hogy de, de ez még korántsem olyan, mint a szülésnél volt. Legalábbis emlékeim szerint.

Megyek is, mert türelmetlen a kisasszony (anyaaaa, nem szeretem a betűket!!!).

Du megpróbálok benézni alvásidőben.
Vendég
 


Sziasztok!

Kár, hogy nem tudtok jönni sétálni. Nekem is alvásidő van, de a babakocsiban sokkal jobban alszik és többet, mint itthon az ágyában. Legközelebb mehetünk délelőtt, csak nekem ilyenkor szokott felkelni, enni Andris...

21-én megyünk csípőszűrésre, remélem minden rendben lesz.

Kriszta: nekünk a gk templomban volt a keresztelő, semmi nagy felhajtás nem volt. Csak a szűk család volt ott. Max fél óra volt. Andris nagyon szépen viselkedett, egy hangja sem volt még amikor leöntötte a pap akkor sem. Itt stóladíj nincs, a keresztszülők adtak a papnak egy borítékban mikor bementek a végén aláírni. Nagyon szép élmény volt.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Kár, hogy ugrott a közös séta, bár nem tudom, hogy mi is bementünk volna-e. Ma nagyon későn keltünk, babám este fél 9-től húzta a lóbőrt reggel fél 9-ig! Folyománya, hogy nemrég tettem le aludni, remélem legalább egy fél órát fog is, mert még nem bírja ki a napot egyszeri alvással. Tegnap vele is nagyon nehéz volt, lehet, hogy volt valami a levegőben. Egyébként kijött a 10. foga is, de este többször is csinálta, hogy szépen játszogatott, majd egyszer csak elüvöltötte magát, alig lehetett megvígasztalni. Úgyhogy mi is Nurophen sziruppal aludtunk, biztos, ami biztos. Mondjuk tegnap délután minden hülyeséget megevett, ami csak az asztalon volt. Evett ismét levest, aztán csirkemellet natúrban, banánt, szőlőt, abonettet, pászkát.

Krisztina, nem tudom, hogy mit szólna nagylánykád Bálinthoz, mert a kicsi fiam mindig nagyon intenzíven közelít a babákhoz, kisgyerekekhez, akik sokszor meg is ijednek tőle. Egyébként annak ellenére, hogy tud egyedül is menni, ezt kizárólag az itthoni környezetben teszi, az utcán-udvaron az egyik kezecskéjét még fogni kell.

Bejcsi, mindenki csinál hülyeséget, mikor várandós, nyugodj meg, utána is fogsz. :) Én pl. arra emlékszem, hogy nagy pocakkal kezdtem el takarítani, és úgy belejöttem, hogy gondolkodás nélkül húzkodtam a tévéállványt, rajta a 30 kg-os tévével. Aztán egész éjjel nem aludtam, vártam, hogy rugdaljon a kicsi, és tiszta ideg voltam, hogy mit tettem vele.

Lányok, akinek van otthon légzésfigyelője, milyen idős korig kell használni?

Kép
amatour
 
 


Sziasztok!

Bejcsi, én is ezt a Hemoridot kaptam anno (szülés után), de nem tudtam használni, mert nekem iszonyatosan fájt tőle. Persze, lehet, hogy neked jobb lesz. A kajára figyelj tényleg, az sokat jelent!

Rubinita, mekkora Ruben! Amikor csak a képet néztem, nem tudtam hová tenni... :oops: Tisztára, mint egy ovis nagyfiú! :o

Amatour, nagyon helyes Bálint! Látom, a torta ellen nincs kifogása! :D
Nekünk van légzésfigyelőnk, de nem emlékszem rá, hogy meddig használtuk. :oops: Szerintem nektek már nem kell, mert nagyfiú Bálint.

Nekem is van egy kérdésem: gyomorsav ellen mit lehet tenni? Eddig nem volt, de most 2 napja nagyon érzem.
Vendég
 


Bettinah: nekem Bálinttal a terhesség kb. felétől gyomorsavam volt. Tanácsok: lefekvés előtt 2 órával már ne egyél semmit, és lehetőleg kerüld délutántól a gyümölcsleveket, inkább sima vizet igyál. Segíthet még, ha megemeled a párnádat, hogy magasabban legyen a felsőtested. LEgalábbis nekem ezt tanácsolták, én az evést nem tudtam betartani, mert állandóan éhes voltam. :)

Kép
amatour
 
 


köszi amatour, de nekem akkor is van, ha nem fekszem. :roll:
Erre nincs vmi tipp?
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:56-kor.
20150601134430
 
 


Köszi Viki, holnap kipróbálom. Bár nekem a homeos cuccok eddig nem jöttek be az allergiámra. De hátha most...
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:27-kor.
Vendég
 


Peti és András tegnapi találkozója... :D :D :D Kép
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:56-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:56-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ibolya: Őszinte részvétem, neked és a családnak. :(


Csak gyorsan bekukantok mi ujság , látom Betti még mindig (egyben)

Rólunk röviden, hétvégén szinezték a házat és most nagytakarításban vagyok az ablakokat tisztitotam, meg az udvart takarítottuk, a nagy kupi után, már nem sok van hátra de nagyon jól jött ez a jó idő a lomolásra. Ma a kerti butort surolom, mert még az is kapot egy kis szint :shock: Lassan csak végzek mindennel. A héten nem sokat voltunk bent a házban, csak kint a levegőn. Pakolunk, lomolunk egész nap.Dóri oviban Dávid meg kint lomotol velünk, :lol:
Pénteken ismét suli, szombat, vasárnap piac.

nem reagálok, most semmire ha tudok jövök.

szép napot mindenkinek

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Sziasztok köszönöm mindenkinek nagyon rendesek vagytok,olvasó üzemmódban vagyok,sajnos a hamvasztás miatt húzódik minden.
ibolya5
 
 


Amataur: mi nemrég vettük ki Erik ágyából a légzésfigyelőt,de sokszor, be sem kapcsoltam,meg a miénk volt úgy, hogy a zenélőforgóra is bekapcsolt az érzékenysége miatt.Na meg a miénkre 10kg súlyhatár van írva,és Erik közeliti a határt.
ibolya5
 
 


Nagyon édesek a fiúk, a szemükön már most látni, hogy a lányok kedvencei lesznek!

KépKép
mesi25
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, és egyben. Reggel minden OK volt, tiszta a víz, és a doki szerint azért szépen tágul(gat)ok is - 1 ujjnyi. Tegnap elment a nyákdugóm, de tudom, hogy ez nem feltétlen jelent bármit is, így akár még heteket is el lehet lenni. De legalább már közel a cél... Robi nagyon bízik a hétvégi hidegfrontban. :D

Sav: a tejtermékeket szoktam próbálni, jobban mondva tejet és joghurtot. Ideig-óráig jó is. Egyébként semmi olyat nem eszek, ami savat csinálna, hacsak nem az a néhány szem szőlő, ami néha lecsúszik. De azt is szüneteltetem tegnaptól. Már csak kibírom vhogy... :wink:

Kriszti, látom, szorgosan gyűjtitek a fogacskákat - hol Orsi, hol Bori. :) Csengének is kinn van már az utolsó, de szerencsére a rágók úgy kibújtak, hogy egy nyekkenés nem volt. Csak azt láttam, hogy néha az ujja matatott a szájában ott hátul, ahol éppen jött. Jó lett volna, ha mindegyik ilyen simán megy.

Andi, de jó kép! :lol: Milyen jópofák lesznek majd, ha másznak, meg tapogatják egymást. :lol: Viki, szerintem a sörözésbe Lackó is bekapcsolódik majd, csak egy kis idő kell még, hogy utolérje a fiúkat.

Tündi, tényleg szerencsétek volt az időjárással! De ilyenkor jobb is kinn lenni, mint benn. Én is szívesebben lennék kinn, ha süt a nap, de olyan macerás, mert a homokozóba már nem jó gubbasztani Csenge mellett, sétálni már nem nagyon bírok utána, mert rögtön bekeményedik a hasam (mellesleg ellóg a kisasszony, és nem érem utol :o ). Azt meg nem szereti, hogy játszik egyedül, én meg csak ülök a padon, és nézem. Úgyhogy főként akkor vagyunk kinn, ha valaki még van itt.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!
Üdv mindenkinek. Én még újként :)
Van egy tündéri kislányom - Emma. okt 27-én lesz 8 hónapos. Kérdésem az lenne, hogy pár napja sírásba fullad a déli ebéd, ki hogy oldotta ezt meg?
Betti!
Remélem már nem sokáig leszel egyben. Én 2 napig voltam 1 cm-es tágulással, aztán 3. nap ripsz-ropsz világra pottyant a kicsi lány :D Szóval kitartás!
Kata
pla-kat
 
 


Sziasztok!

Üdv a csapatban Kata! Reméljük te is gyakran írsz majd, és mesélsz magatokról. Na és fényképeket is várunk arról a tündérlánykáról. :wink: az ebédeléshez nem tudok hozzászólni... majd a tapasztalt anyukák. :)

Viki, a sörözésbe Lackót is csatlakoztatjuk :lol: Amúgy Peti 7kg, Andris ennél több, de nem akarok hülyeséget írni, majd Buci megmondja. :)

Zselyke baba kényelmesen várakozik a megfelelő napra... :)
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:27-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:57-kor.
20150601134430
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?