Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!

Benne vagyunk a taliban mi is !! :wink:

Edusso25: üdv. és köszi a lehetőséget !!!

Sis.: veletek miujság ???

Üdv. Mindenkinek, megyünk élvezzük a jó időt :wink: :wink: !!!!

Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Sajna,mi megint betegek lettünk,ma reggelre Lili megint belázasodott.Fáj a torka.Igy estére,már nekem is.Szóval már elegem van a betegségekből.Ezért is jó lett volna a hidegebb idő.
Majd még jelentkezem.
Puszi:E
szherika
 
 


Sziasztok.

Jobbulást mindenkinek, én kisfiam Márk is betegeskedik Doktornéni szerint csak nátha.
Viszont infóim szerint Szigetszentmiklóson bárányhimlő járvány van.
Vigyázzatok!!!



Más:
Egy barátnőm vállalja kisiskolások angol oktatását.
Itt Dunaharasztin.
Ha érdekel valakit irjon megadom nevét telefonszámát.

Sziasztok

Csilla
fehérné csilla
 
 

 
 

Jobbulást a betegeskedőknek!

Nem tud valaki Harasztin magán gyermek fül-orr-gégészt?
szinti
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00. Szakmai felvilágosítás: Viczkó Andrea 30-407-8301, bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690; www.babauszas.atw.hu, www.esemenyrogzites.hu - video

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00. Szakmai felvilágosítás: Viczkó Andrea 30-407-8301, bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690; www.babauszas.atw.hu, www.esemenyrogzites.hu - video

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Sziasztok !!!

Kihalt a topik ??? :cry: Remélem nem !!!! :wink:
Hogy van mindenki ??? Ugye már mindenki meggyógyult !!!!!

Nállunk minden oké most mult a Dani 2 éves, nagy volt a jövés-menés a szülinap miatt!!!!!! :wink: :? De túlvagyunk rajta !

Ha ilyen jó idő lesz összehozhatnánk egy talit ! Ha benne vagytok???

Pussz mindenkinek !!!!!!

Dani,Judit
babi24
 
 


Sziasztok! :)

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano @ gmail.com címre, és küldöm az infókat :D

Köszi...

További szép napot:

Titati
titati
 
 


Sziasztok! :)

Mostmár mi is jól vagyunk. :lol:
Ha az eső nem esne,nagyon kellemes idő lenne.
Daninak így utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! :wink:
A taliban feltétlenül benne vagyunk!
Többiek:Kivel mi újság van?
Gyertek sűrübben,ha időtök engedi.
Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok !!!!

Erika: köszi a jókivánságot !!!

Elég ramaty ma is az idő :( !!!!

Igyekszünk mi is többet írni !!!!

Üdv.: mindenkinek !!!!!

Judit
babi24
 
 


Sziasztok!!

A változatosság kedvéér most középfülgyulladása van Lilinek.
Szóval ez van!! :cry:
Antibiotikum,és csütörtökig nem levegőzünk.
Szinti:Van magán fül-orr gégész harasztin csütörtökön rendel.a Damjanich u-ban.
Majd még jelentkezem.
Üdv:Erika :roll:
szherika
 
 


Sziasztok Anyukák! :P

Én ezen az oldadon és Dunaharasztin is új vagyok. Van egy kislányom, Olívia (júliusban lesz 2 éves). Dec.-ben költöztünk ide. Kaptam egy remek állásajánlatot szeptembertől, és bölcsőde gondokkal küzdök.A segítségeteket szeretném kérni. Tudtuk valami jó megoldást a Pici elhelyezésére????
A válaszokat nagyon köszönöm (e-mailben is: lusi@citromail.hu)
lusie
 
 


Sziasztok!

lusie:Üdv a csapatban.Mit jelent a gond?Már elutasították a leányzót a bölcsiben?Mert,ha nem érdemes már most bemenned,és beiratnod,hogy tudjanak rólatok.Van harasztin magán óvi is,ha érdekel szólj.Merre felé laktok?

Többiek:Hogy van mindenki?Mit szóltok a jó időhöz?
Lassan szervezhetjük a talit!!!

Üdv:Erika :wink:
szherika
 
 


Szia Erika, heló Többiek!

Nem utasították el a felvételt, sőt már be is irattam, azt a választ kaptam, hogy júni végén érdeklődjek a felvételről, de mi van, ha nem lesz a válasz, akkor hogy oldjam meg egy hónap alatt a problémát.
A legfőbb gondom még sem ez, hanem a hírek, melyek a bölcsiről szólnak, iszonyat állapotok, 80 %-ban ovis korú gyermekekkel (akiket kényszerből vesznek fel, mert az ovik tele vannak???!!!) Szerintem egy bölcsinek nem erről kell szólnia! A másik, hogy 25 fős csoportok vannak, szerintem 25 pici bölcsissel nem lehet megfelelően foglalkozni, figyelembevéve az egyedi nevelés, foglalkozás elvét. Merthogy a bölcsiknek ezt kötelező lenne követni! Na meg a téli levegőzést egy az egyben kihagyják, mondván, hogy nincs kapacitás a sok gyerek öltöztetésére!!!???
Egy szó mint száz, felháborodtam, pedig nagyon szép reményekkel indultam neki. Alapból bölcsipárti vagyok, főleg, mert tudom, hogy kellene működniük. Édesanyám Kiskőrösön vezető-gondozónő, így gyermekkorom óta jártas vagyok a témában.
Aztán lehet, hogy ezek a hírek mind csak rémtörténetek? Bár kétlem, miért hazudnánk mi Anyák egymásnak?

Ha valakinek van híre, kérem írjon!

Köszi, sziasztok!

Livi
lusie
 
 


Sziasztok!

Odáig vagyunk, meg vissza az elmúlt napokban tapasztalt jó időtől! :)

Erika: köszönöm, már a doktor néni mondta, hogy van magánrendelés, Tamás doktort ajánlotta, megnézzük.

Livi! Üdv itt (is)! :) Kedden találkoztunk a játszótéren, emlékszel? Az én kislányom a Bianka.
szinti
 
 


Sziasztok!

Szia Szinti! Igazság szerint két Biankával találkoztam. Majd ha újra találkozunk koppints a fejemre, hogy Te vagy az.
Jó ez a kis játszótér, teljesen felélénkülnek a gyerkőcök végre kint a szabad levegőn. Sajnos ma ronda idő van, de biztosan hamarosan talizunk újra.
Heli: Livi
lusie
 
 


Sziasztok!

Hallottam, hogy miklóson a Bailador tánciskolában lesz valami gyermek klub.
Tudtok erről valamit, vagy hogy hol van ez egyáltalán?
Jó lenne egy ilyen program a gyerkőcöknek.
csicseriborsó
 
 


Sziasztok!

Én sajna nem hallottam a gyerek klubbról.
Lányok,melyik játszótérre jártok?
Itt a jóidő!! :lol:
Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre eltűnt Dunaharasztiban a két 1 éves németjuhász-belgajuhász keverék kutyánk. Teddy és Lujza névre hallgatnak. Ha valaki látta őket, kérem hívjon a 30 631 58 68-as telefonszámon!
Nagyon köszönöm a segítséget!
pihi
 
 


Sziasztok !!!

Pihi: remélem már meglettek a kutyák! Ha nem érdemes utánna kérdezni a kutyatelepen hátha bevitték vagy valaki aki megtalálta beszolt oda ha keresnék a gazdik a kutyust. A barátnőm kutyája igy lett meg !!! :)

Erika: mi nem voltunk még játszótéren be kell ,hogy valljam !!! :roll:
Nem nagyon vagyok oda értük (a szabad homokozó este jó célpont a macskáknak stb.) persze kell a gyerek társaság meg nem is vagyok lökött sem de ez az egyetlen félelmem van annyi rosszat hallottam már a játszótéri fertőzésekröl pont a homokozóban összeszedettekről is !!!
Itthon szoktunk játszani a kertben vagy a fiam barátöjénél (itt laknak közel). :wink:

Többiek miujs ????

Sis.: el vagytok tünve nagyon !!!!
Remélem minden oké nállatok !!!
Írj ha tudsz !!!!

Ohh... nem is mondtam még nállunk jön a kistesó, nem most terveztük de igy is örülünk neki !!! :D :wink:

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Livi: már rég nem voltunk a játszón, de ha legközelebb összefutunk, majd szólok, hogy mi vagyunk azok a Biankáék! :) Egyébként zenebölcsibe nincs kedvetek jönni?

Erika: mi ha megyünk, a Bezerédiben lévő játszóra megyünk.

Csicseriborsó: Én sem hallottam még semmit erről a Bailadorról, csak szórólapot dobtak be a minap. De ha megtudtok valamit, érdekelne, hogy milyen! Egyébként a szigetszentmiklósi játszóházat ismeritek?

Judit: Gratulálok!!! :D

Sz.
szinti
 
 


Helló !!!!

Szinti: köszi !!! :)
Hallottam én is a SzSzMiklósi játszóházról állitólag jó !! Még nem mentünk el de tervbe van éve !!!!

Üdv.: Judit
babi24
 
 


sziasztok. Nemrég költöztönk harasztiba. Van egy 20 hónapos kislányom, és most várom a kistesót. a szszmiklósi játszóházról tudtok bővebben?
Judit
biijudit
 
 


Sziasztok !!!

Üdv.: biijudit körünkben !!!! Gratula a babákhoz !!! Merre laktok???

Többiek ???

Pussz mindenkinek !!!!!
babi24
 
 


Sziasztok!

Judit üdv köztünk.
Mi megvagyunk.Várjuk megint a jobb időt.
Láttátok,hogy lesz hétvégén cirkusz,a piramisnál?
Mi elmegyünk,Lili már nagyon várja.Tavaly is voltunk,és nagyon tetszett neki.
Üdv:Erika :lol:
szherika
 
 


Sziasztok Csajok!

Megint rossz az idő, de azért a jókedv megvan, remélem!

Szinti: Ha jó az idő, mi kint vagyunk a játszótéren, remélem találkozunk majd, egyébként szerintem rájöttem ám, hogy kik vagytok. A zenebölcsi mikor és hol van pontosan? Szeretnék majd elmenni.

Babi24: Teljesen igazad van a homokozókkal kapcsolatban, de ott tudják leginkább elkezdeni a gyerekek a társas kommunikáció alapjait. Legalábbis én így vettem észre a kislányomon. Nekünk is van itthon hol homokozni, de azt nem igazán csípi. Ráadásul ez a Bezerédi játszótér elég nagy barátkozási lehetőséget biztosít, hiszen sok gyerkőc jár oda. Mondjuk a babahintát eléggé hiányoljuk, de örüljünk annak, ami van.

Én is gondolkozom ezen a cirkusz dolgon, hátha már élvezné, eddig bábjátékon voltunk, az teljesen lenyűgözte. Talán ez is tetszik majd neki.

Jók legyetek, hív a kötelesség, felébredt a lánykám!

Sziasztok: Livi
lusie
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan aztán majd bővebben is!
Ne menjetek a cirkuszba,mert ma nagyon átverték a jónépet,köztük minket is,de inkább a 4 éves lányomat.
Megvesszük a jegyeket fél6-kor.A belépés 6 kor.Állunk kb 50-en a szakadó esőben.Majd 6 után 5 percel kijön egy sima lópucoló,aki közli a kisgyerekekkel hogy az előadás elmarad,mert nekik igy nem éri meg.Mit gondoltak,hogy mennyien lesznek 1000-ren??Persze nagy zúgolódás,majd közlik,hogy vissza lehet váltani a jegyeket.
Persze a síró gyerekkel te értesd meg hogy most mi van.
Szóval megvan a véleményem.Senkinek nem ajánlom!!!

Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok !!!

Livi: igazad van a komunikálásban !!!!

Erika: sajnálom,hogy így jártatok a cirkusszal !!!
Mi nem mentünk el végül is, szerencsére !!

Annyira furcsa ez, az ember azt hinné,hogy a gyerekekért van a cirkusz, mert hát belőlük élnek végülis !!
Erre anyagi okokból elküldik őket, jövöre szerintük ki kockáztatja meg mégegyszer ??!!!
Meghát szerintem a kevesebb bevétel is több mint a semmi !! Vagy nem ???

Üdv.: Judit
babi24
 
 


sziasztok!
Nem tudtok véletlenül egy jó kozetikust Dunaharasztiban, aki kifúrná a kisbabánk fülét? (8 hónapos).
Köszi,
Zsuzsi
zsulilla
 
 


Szia Lilla!

Én ismerek egy aranyos kozmetikus lányt a Viktória üzletházban (Bezerédi lakópark), aki lyukaszt fület, de ő belövéssel csinálja, nem tudom, hogy babáknak vállalja-e, azért megadom a számát. Fajta Timi 70/225-0629.
Nálunk, igaz a Pici két hetes korában, a kórházból jött ki egy csecsemős nővér, mint maszek, ő tűvel szúrta, egész jól türte a kislány.

A cirkuszt mi is megúsztuk rossz tapasztalatok nélkül, mivel nem mentünk el, a férjem ötletére a Tropicariumba mentünk helyette, rettenetesen élvezte a 20 hónapos Nagylány! Érdemes kipróbálni, ha még nem voltatok.
lusie
 
 


Sziasztok!

Most költöztünk Dunaharasztira az Andrássy utcába. Van egy 3 és fél éves lányom (Brigi) és egy 13 hónapos fiam (Barnus).
Tudnátok segíteni gyermekorvos kérdésben? Kit ajánlatok?

Köszi, Szabina
aproszem
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: Bocs, hogy "lelilláztalak"!

Szinti: Beszéltem a csajjal (hc), megadtam a telszámodat, elvileg ma este hívni fog!

Szabina: Mi is nemrég (dec.) költöztünk Harasztiba, mi a Dr. Gellért Zsuzsannát választottuk, nagyon aranyos doktornéni, türelmes, kedves, nem erőszakos.
lusie
 
 


Lusie: köszi, felhívom. egyébként a kislányomat hívják Lillának.

Szabina: mi tavaly költöztünk Dunaharasztiba, és mi is a Dr. Gellért Zsuzsannát választottuk, nekünk is ajánlották. Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Üdv,
Zsuzsi
zsulilla
 
 


Gyerekorvos kérdésben nekünk is a Gellért Zsuzsanna doktornőt ajánlották, imádjuk!

Livi: köszi!
szinti
 
 


Sziasztok!

Ez már jó hogy kezd pörögni a topik!!!Csajok csak igy tovább :lol:
Nekünk a Kovács Zsuzsa a doki nénink mi nagyon dícsérjük.
Szabina:Mi is az Andrássy utcában lakunk.Ti merre??Nekem Lili lányom 3és fél éves.
Nekünk annó a védőnő csinálta meg Lilinek a fülét.
Ma eléggé hűvös volt.De majdcsak a nyuszika meghozza a jóidőt... :wink:

Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket a gyermekorvos kérdésben.

Erika: Mi az Andrássy-Kölcsey sarkán lakunk.

Üdv: Szabina
aproszem
 
 


Szia!

Mi meg a Honvéd u-nál a sarkon.Szóval jó közel!!!Ez jó!!!
Majd egy tali??
szherika
 
 


Benne vagyok. Nekem általában bármikor jó. Itthol vagyok a gyerekekkel.

Üdv: Szabina
aproszem
 
 


Sziasztok !!!

Nekünk is a Kovács Zsuzsa a doktor nénink és nagyon szeretjük !!!
Kedves,figyelmes és nem antibiotikum mániás ! :)

Jó ,hogy pörög a topik :wink: lassan ha jobb lesz az idő szervezhetnénk egy talit!!! Nem lányok ???

Pihi: kutyákkal miujs???? Meglettek???? Remélem igen !

Szabina: szia, mi most várjuk a kistesót két és fél év lesz közöttük. Nállatok könnyen ment a kistesó megszokása ill. efogadása (a nagynak) ??
Remélem nem baj,hogy ilyesmit kérdezek !? De ettöl félek egy kicsit !!

Üdv. Judit
babi24
 
 


Judit: Szia! Egy biztos, ami lesz bármekkora a korkülönbség, féltékenység. Csak kérdés, hogyan mutatkozik meg. Egy két és fél éves gyerek már sokmindent megért, el lehet neki magyarázni. Amit semmiképpen nem szabad, azzal áltatni, hogy milyen jó lesz neki, hogy kistesó születik, mert egyáltalán nem lesz az. Elején szinte csak a negatívumokat fogja érezni. Briginek soha nem mondtam olyant, hogy milyen jó lesz neki mert lesz játszótársa, mert ez nem igaz, így nem is várta a tesót. De elmondtam, hogy anya kórházban lesz néhány napot, hogy a kisbaba sírni fog, úgy fog enni, hogy szopizik, éjszaka is fel fog ébredni. Így az elején nem volt nagy csalódás.
Amit nagyon bánok, hogy megtettünk, hogy bejött a kórházba, félóra után sírva menekült, félt a helytől, a fehér ruhás emberektől. Én persze egész nap csak sírtam emiatt. Több anyukától hallottam azóta, hogy nagyon rosszul sültek el a kórházi látogatások, miközben elég jól viselik a nagyok az anyahiányt apával, jót is tesz a kettőjük kapcsolatának.
Amikor már hazamentünk a kórházból, minden rendben volt. Pár hét után már természetes volt a kistesó jelenléte. Később jött egy féltékenység. Barnus már mosolygott, gügyögött, Brigi meg utálatos volt. Persze inkább a kedves, aranyos picurral foglalkoztam szívesebben, ami rontott a helyzeten. Rendbe raktam magamban a dolgokat, és próbáltam mindig egy kis időt csak Brigivel tölteni, sokat szeretgetni, ölelni, dicsérni, és minden rendejött.
Most azzal küzdünk, hogy a pici mindenhová odatuszkolja magát, és elronta a nagy játékát, és utána veszekednek. De ez már nem felém irányul, hanem már tipikus testvéri civakodás.

Bocs egy kicsit hosszúra nyúlt, de ezt nem lehetett röviden.

Ami még fontos, hogy kis apróságokkal el lehet kerülni, hogy a nagy kirekesztve érezze magát: a látógatok vele foglalkozzanak először, ne a tesóról kérdezgessék, hozzanak neki is ajándékot, és legyen egy kisidő mindennap, ami csak az övé.

Üdv: Szabina
aproszem
 
 


Köszi a gyors választ !!!! :)

Igyekszem odafigyelni azokra a dolgokra is amiket említettél !!
Sokat olvasgattam a témáról de más egy gyakorlott,tapasztalt anyunkától tanácsokat kapni.
A kórház kemény dió, mi is beszélgettük a férjemmel,hogy mi lenne a jobb behozni vagy nem?!
Arra jutottunk ha el lehet kerülni inkább nem!!!
Aztán meg minden gyerek más mindenre ugysem tudok felkszülni :P !!!
De amit lehet az ember próbál elkerülni !!!! :wink:

Köszi még egyszer !!!!!!

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Halihó !!!

Ma beszéltem Sisékkel jól vannak !!!

Többiek ???

Üdv.:Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!! :lol:

Erika.
szherika
 
 


Sziasztok!
Én már lassan 7 éve Dunaharasztin lakom, de még mindig nem ismerek itthon nagyon senkit.. Eddig pesten dolgoztam, de most itthon vagyok a kislányunkkal, Annával. 2006 dec. 28-án született.Remélem befogadtok:)

Anna fülét a védőnéni fogja kilőni, de ahhoz az 5 kilós súlyhatárt el kell érni. Már elértük, de azért várok még ápr. végéig, biztos, ami biztos.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Mágnes üdv köztünk!!Merre felé laktok??
Ki hogy bírja még a sonka evést?? :wink:

Erika
szherika
 
 


Erika!
A Kandó utcában lakunk,klassz kis földes út, szuper a babakocsinak! :?
Ti merre laktok?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok! Nekünk is a Kovács Zsuzsa a doktornénink, nagyon szeretjük alapos bármikor el lehet érni ha gond van! Csak ajánlani tudom! :D
alda
 
 


A mi doktor nénink Varga Irén. Róla is csak jókat tudok mondani!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is most költöztünk ide Dunaharasztiba az év elején! Van egy 16 hónapos lányom, és egy 3,5 éves fiam! Remélem nem baj, hogy írok nektek, csak jó lenne minnél több anyukával és gyermekével összeismerkedni, mert elég magányosak vagyunk!

A fiam egyébként ovis, de nem itt harasztiban, mert ide nem vették fel, hanem alsónémediben és csak ajánlani tudom nektek!

A bölcsivel mi is megvagyunk lőve, mert erről a bölcsiről semmi jót nem hallottam, és jövő januárban mennék dolgozni! Most elvileg alsónémediben indítanak mini csoportot, ahová a 2 év feletti gyerekek mehetnének, és akkor egy helyen lennének a gyermekeim!

:)
okri
 
 


Szia okri!!

Üdv köztünk.Merre felé laktok?
Többiek kivel mi van?
Puszi:Erika
szherika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: