Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:52-kor.
20150601134430
 
 


Bocsi Kriszta... :oops: Én mentem Petivel Buciékhoz, ott taliztunk. De ha fogunk menni sétálni majd legközelebb, ígérem szólok neked is aztán talizhatunk a főtéren. Na meg persze akinek még van kedve az jöhet! :wink: :wink: :wink:

Viki, a Cebiont már nekünk is mondta a dokinő, hogy adhatom a gyereknek. Mondjuk én még nem vettem, egyenlőre a Normaflore kúrát akarom letudni.
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:23-kor.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nahát, mennyit írtatok ma, egészen furcsa! :D

Kezdem magunkkal, bár tudom, hogy nem szép dolog... :oops:
Én még egyben vagyok, bár a védőnőm már megelőlegezte nekem a szülést, ugyanis a kartonom már kivette a terhesek közül, és magánál tartotta, hogy bele tudja írni, hogy megszültem. :) Megköszöntem a bizalmat, és mondtam neki, hogy remélem, hogy már nem kell visszatennie... De már nem is fogja, mert jövő héten már nem kell mennem hozzá. Azt mondta, hogy elég lesz nekem naponta a kórházba járkálni, ha esetleg nem szülök meg addig. Egyébként szerintük már lentebb van a hasam, de szerintem csak azért mondták, hogy egy kicsit jobb kedvre derítsenek. :) Holnap nst, aztán hétfőig nem kell menni sehová. Vagy igen...
Robi mondta tegnap, hogy ne szórakozzak vele, hogy még akár 2 hétig is kihúzhatom, mert Ő már nem bírja cérnával ezt az állandó várakozást, készenlétet. Férfiből van...

Rubinita, elkezdődtek a mozgalmasabb hétköznapok nálatok is? :) Virágra nekem is azt tanácsolták anno, amit Kriszti írt, de a gyerek úgyis kicselezi, ha nagyon kíváncsi. Szekrénypakolás: nálunk van gyerekzár felszerelve (tesco-ban lehet venni), és van olyan hely, amit kipakolhat. Így viszonylag kezelhető volt.
Én Csengének Cebiont adtam sokáig. Tavasz óta C-vitamin rágótablettát kap, ezt nagyon szereti. A cebionnal az volt a bajunk, hogy ha nem jól nyelte le, akkor öklendezett tőle, mert egy kicsit savanyú. Adok mellé neki FLP-s gyerek rágótablettát is, de ezt csak azért, mert iszonyú kevés gyümölcsöt, zöldséget eszik, és valahonnan azért szeretnék neki pótolni. De most pont el fog fogyni, lehet, megnézem ezt a szirupot, amit Kriszti írt.
Jenni nagyon ügyes, hogy 1 hónap után kivívta a többiek bizalmát, biztosan élvezi is.

Viki, ne is emlegesd az idősebb korosztályt! :shock: Mennyit hallgattam én a nagyszülőktől, hogy tea kell a gyereknek az anyatej mellé, meg ha csuklik, adjak neki citromlevet, stb. Aztán szép lassan leszoktak róla. Azért néha még most is hajlamos anyósom arra, hogy úgy csinálja a dolgokat, mint anno az Ő gyerekeivel (pl. van olyan, hogy még mindig összeturmixolja a kaját, hátha úgy jobban megeszi Csenge, mert nem látja, mi van benne), de mivel a csajt így sem érdekli a dolog, mostmár feladja. :)

Zsuzsa, tényleg fura, hogy ezt tanácsolták neked. Eddig akárhol olvastam, mindenhol azt írták, hogy egy-egy új ízt bő 1 hét alatt be lehet vezetni normál adagra, és úgysem eszik az elején olyan sokfélét a gyerkőc, hogy ilyen korán el kelljen kezdeni a szoktatást. Na, és a 6 hónap sem szentírás, hogy csak addig anyatej, és pont, hiszen nem egyformák a gyerekek sem. De szerintem ha már elkezdted, és tetszik Mesinek, akkor add neki, csak mondjuk szopi után, hogy az anyatejcsiből minél többet kapjon még. Legalábbis én így csináltam még 6 hós kor után is egy darabig.

Kriszti, mennyi Béres cseppet adsz Borinak? Én is tervezem Csengének, már csak étvágyjavítás céljából is, de nem tudom, hogy mennyit lehet neki adni. Vagy rajta van az adagolás a papírján?

Ibolya, továbbra is kitartás nektek!
Mi is Liberot használunk, Pamperssel mi is öltöztünk mindig. Ami még szerintem jó, az a Huggies, most a DM-ben egész jó áron láttam. A tesco saját márkáját még nem mertem kipróbálni, valahol mindig van akcióban Libero, és inkább a beváltat vettem meg.

Csipisz, édesek lehettek a fiúk! Úgy bírom, amikor ilyen kis manók ismerkednek, játszanak!

Na, elég volt belőlem.... :D
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:52-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Egy ideje olvaslak titeket, és most úgy döntöttem, csatlakozom hozzátok, remélem nem bánjátok!

Nyíregyházához közel élek, férjemmel és a szüleivel. Bár egy háztartásban élünk anyósékkal, de szinte teljesen elszeparáltan, és nagyon jól kijövünk egymással. Kisfiúnk augusztusban volt 1 éves, már megyeget, és nagyon anyás. Most éppen nem eszik, csak "eszeget", a 8 foga mellé úgy látom most indult meg a rágófogak fejlődése, reménykedem, hogy csak ezért nem eszik. Egyébként 11 kg, szóval nem esem kétségbe!

A legutóbbi hsz-ekre ha nem bánjátok, csak párt sort reagálok. Egy ideig mi is Pampers-t használtunk, de nekem "szaga" volt a gyermeknek még a pisinél is, úgyhogy átálltunk Liberora, ezzel nagyon meg vagyok elégedve. A Cebiont mi is szedjük, de csak akkor, ha náthás a kicsi, vagy látom rajta, hogy kialakulóban van.

Kép
amatour
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:23-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:23-kor.
Vendég
 


Kriszti nem tudom miért ugy jelenik meg lehet állitani kellene valamit a gépen ,a vonalzót se tudom betenni,meg vannak ezek a hangolatjelek baloldalt azt sem engedi . :
ibolya5
 
 


KRISZTI.: az oscillo.. kérdeztem hogy mi mert ,már a neve ismerős volt veszek , a multikidet vettem én is vassal de azt mondta a dokinő hogy ,gátolja az antibiótikum felszivódását és azt majd csak ha helyrejön.cebiont szedünk amugy,
ibolya5
 
 


BETTI .kitartás neked is már nemsokára a karodban tarthatod ,az utolsó időket én is alig gyöztem kivárni. pedig nekem 3 héttel hamarabb jött Erik,pelust nem váltunk maradunk a liberónál csak azért irtam hogy hátha érdekel valakit .
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:52-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

FLP-s vitamin, az a Forever Living Product terméke, jól írta Viki, ők forgalmazzák az aloe verás cuccokat is. Állítólag sokkal jobban felszívódnak, mint bármilyen más vitamin.
Kriszti, köszi az infot a rágótablettákról, akkor elhagyom őket, nehogy emiatt legyen gond a fogakkal... :shock: Átállunk a szirupokra, cseppekre.
D-vitamint (Vigantol), ugye, nem kell már adni egy ekkora gyereknek? Vagy nem árt, ha kapja télen?

Csenge még nincs 12 kg. :oops: De semmi baja, úgyhogy nem aggódom emiatt. Csak vigyáz az alakjára. :) Ezért eszik sokszor kenyeret tepertővel. :lol:

Amatour, üdv itt! Gyere gyakran, látod, (szinte) minden nap van itt valaki. Csatlakozom az előttem szólókhoz, kérünk beszámolót rólatok, hogy jobban megismerjünk.

Lépek, mert megyek a kh-ba nst-re, majd du még benézek.
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdésem, hogy hogyan tudok feltenni képet? Szoktam más fórumon is írni, és oda teljesen máshogy kell, itt nem ismerem még ki magam.

Szóval rólunk néhány szó: Nyírpazonyban lakunk, nagyon szeretem ezt a környéket. Előtte Nyíregyházán éltünk a párommal, Budapesten születtem, Érden nőttem fel, szóval jól elkerültem a szülőotthonomtól. Andreának hívnak, 28 éves vagyok. Bálint 2007. augusztus 11-én született 37. hétre, 3380 grammal és 49 cm-rel. Jó baba általában, 1 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát. Szoptatni nem tudtam, béna voltam hozzá, de fejni szerencsére tudtam, úgyhogy 4,5 hónapos koráig anyatejet kapott, akkor meg már nem kellett neki, ő utasította el. Mint már írtam írtóra anyás, most van itthon általában autónk, úgyhogy szoktam járni vele a városban, próbálok legalább minden másnapra valami programot kitalálni, ha más nem, hát vásárolok a T-ban vagy az I-ban.

Ajánlottak két játszóhelyet, ahova hordhatnám a kicsit, az egyik az erdei tornapálya, a másik a Boda játszóház. Azért szeretném ilyen helyekre hordani a gyermeket, hogy legyen más babók társaságában, szokja őket. Ha van valami ajánlatotok, szívesen veszem!

Kép
amatour
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Andrea! Gyere gyakran.


Csak egy két gondolta amiért jöttem. A vitaminokkal kapcsolatban.
Talán Kriszti tudja, hogy én a NUTRILITE vitaminokat adom a gyerekeknek.
Miért.?! mert 70 éve van a piacon a világ legelső vitamin, és táplálék kiegészitője.engem ez győzött meg. 70 év!!

NEM TARTALMAZ MESTERSÉGES SZINEZÉKET, IZESITŐT,ÉDESÍTŐT, ÉS TARTÓSÍTÓSZERT.

cukorbetegek is fogyaszthatják.

Én az enyémeknek a rágható narancsízű multivitamint, a rágható kálcium magnézium, és a rágható C- vitamint adok. minden nap.
A rágható vitaminnal kapcsolatban, lehet, hogy amibe van mindenféle izfokozó szinezék édesítő az roncsolja a fogat, de a jó minőségű vitaminok azok nem.

most csak ennyi mert ma kell mennem suliba.

Pá! mindenkinek szép napot.

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy jól vagytok!

Andrea szeretettel köszöntelek, a mi babáink majdnem egyidősek...néhány nap...gyere gyakran!

A mindennapos kismamánknak ( Drága Bettina)megy a drukk mert ma hallottam, hogy vmi front jön... vigyázz magatokra...

Gyors bejelentkezés... a változatosság kedvéért most Én vagyok beteg, nátha , köhögés stb.( szerencse a szerencsétlenségben, hogy a tesóm nálunk alkalmazott s "átcsoportosítottuk "most Rubenre vigyáz tehát tudok pihenni.)


Köszönöm mindenkinek a tanácsot... aranyosak vagytok!

Ha tudtok tegyetek fel képeket...Én is hozok.

Később jövök...megyek kúrálom magam....


:oops: :oops: :oops:


Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:24-kor.
Vendég
 


Játszóházról...ugyanaz a véleményem mint Krisztináé...

Tényleg az is nagyon gyakran előfordul, hogy a szülők egy része eltitkolja a gyermeke betegségét...s a többi gyermek meg simán egyenes úton elkapja Tőle amit lehet :twisted:

Kérdezném, hogy aki kertes házban lakik ilyenkor ősszel "virágoztok" valamit? Szeretnék változtatni...pázsit van s parkrózsák. Nem tudom , hogyan kezdjek Neki...most járja a házakat( nálunk is volt) valamilyen mester kertész aki szívesen.. (jó pínzzzzééért :? ) áttervezi... de emiatt nem szívesen fizetnék... :)

Na megyek..mára már sok belőlem...hónapokig nem jövök most meg naponta többször... :oops:

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Lányok tud valaki valamit a Bababörzéről?

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Én úgy tudom október 19-én lesz bababörze a buszacsában. Valahol olvastam, de már nem tudom hogy hol... :roll:

Bálintanyu, üdv ezen az oldalon. :wink:
csipisz
 
 


csipisz
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:24-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

NST megvolt, most mocorgott rendesen. Mondta a nővér, hogy jövő héttől jó dolgom lesz, mert nem kell időpontot kérnem, csak megyek, és behívnak... Mondtam, hogy ez azért erősen viszonyítás kérdése, mert azért túlhordani, és naponta kórházazni annyira nem jó dolog. De hátha nem jutunk el addig...

Rubinita, hol emlegették azt a frontot? Én nem találtam nyomát sehol. Bárcsak igazad lenne... :oops:
Kert: mi még az áttervezésnél nem járunk, örülök, ha megnőnek valamennyire a fáink jövőre...
Szerintem nézegess sok ilyen témájú oldalt, ha nem akarsz fizetni érte horror pénzeket. Valami elképzelésed csak van, hogy mit is szeretnél. Fákat, virágokat? Évente akarsz vele bajlódni (pl. hagymások), vagy megcsinálod most, és néhány évig nem nyúlsz hozzá. Jó ötleteket lehet lopni a netről.
Illetve egyik ismerősömék úgy csinálták, hogy akinél vették a növényeket, az tervezte nekik a kertet, és így ingyenes volt a tervezés. Nagykállóban csinálták így, ha gondolod, utána érdeklődöm.
Bababörzéről nincs infom. Itt lesz megint Nyíregyen?

Andrea, játszóházi/téri vélemény dettó, mint az előttem szóló tapasztalt anyukák. :) Mondjuk nekünk most ez ki is fog maradni a csöppség miatt, de nem is bánom. Majd nyáron bepótoljuk a játszóteret. Egyébként milyen állapotúak ezek a játszóházak? Én csak azt láttam, ami a plázában volt. Hát az azért hagyott némi kívánni valót maga után. :o Itt főként a játékok állapotára és tisztaságára gondolok... :shock: A többi rendezettebb?

Kriszti, úgy látszik, a lányok egy darabig nem adják könnyen magukat, aztán meg nem győzöd visszafogni őket! :lol: Csenge sem bírja most, ha bizalmaskodnak vele. Ha neki van kedve, akkor közeledik, köszön, beszélget, de ha valaki "erőszakosan" kedves vele, akkor még csak rá sem néz. Aztán van, aki ezt rossz néven veszi... :?

Mára ennyi voltam, hacsak nem történik valami nagy esemény velem...
Vendég
 


Na, miközben írtam, kiderült a bababörze is...
Vendég
 


Sziasztok!
Andi üdvözöllek körünkben!(Bálint anya)
Rubinita jobbulást!
Betti köszönöm az ötletet és a biztatást, most már én is hanyagolom a hozzátáplálást, éppen csak az íze kedvéért kap, inkább a "hazait". Annyira nem fogadja örömmel én meg nem erőltetem. Hízik szépen, nem tűnik éhesnek, szerintem elég neki az anyatej. (Legfeljebb majd lesz ejnye-bejnye a 6 hónapos tanácsadáson.)Ja, a gy.orvos idős, de védőnőm fiatal. A család azért nekem is nyomatta a teázást. Ja a nagyim ma máját akart adni a picinek, mert apukám már ennyi idősen evett. :?
Kriszti neked is jó éjszakáid vannak. Együttérzek veled, Mesi sem vmi jól alszik mostanság.
További szép estét!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Sziasztok!

Mesi, nem is értem én ezt a hozzátáplálás dolgot. Nekem Bálint nem szopizott, hanem fejtem neki a tejcsit, de azt nagyon erőltették a védőnő és a doki is, hogy nagyon kell a babának. Ők még kitolták volna a hozzátápit, és azért kellett elkezdeni 5 hósan, mert nem akarta meginni a tejet. Szóval amíg hízik, én sem igazán hiszem, hogy kéne neki mást adni, mint anyatejet!

Játszóházban még nem voltunk, most már nem is szándékozom. A játszótéren ma voltunk, sajnos pont olyan időben, hogy senki más nem volt rajtunk kívül, illetve mikor mentünk, akkor jött egy anyuka a babóval, és vele tudtam beszélgetni egy pár percet. Bálint nagyon barátkozó lenne a babákkal, csak szegénytől mindig megijednek. Egyébként azt mondják, hogy nagyobbnak is tűnik, mint a korabeliek.....

Krisztina: mi laktunk annak idején a párommal az Ungvár sétányon is. Mind a ketten (sőt, anyósom is), a Bocskai utcán dolgozunk, és meg kell, hogy mondjam, Pazonyból sokkal gyorsabban itthon vagyunk és hamarabb beérünk a munkahelyre, mint a Jósából. Én irodai munkát végzek, amit nagyon szeretek. Kicsit már hiányzik is.

Most mennem kell, majd még jövök, remélem holnap tudok majd többet írni-olvasni!

Kép
amatour
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk... most vettem be egy lázcsillapitót( remélem hamarosan érzem a hatását)

Lányok köszönöm a börzéről az infót mindenkinek!

Kérdezem Tőletek, hogy (rajtam kívül :D ) ismeri valaki személyesen a bababörzét szervező 2 anyukát ?

Bettina! A frontot valamelyik rádióban hallottam... felfigyeltem rá (mert néha fáj a fejem a frontok miatt :( )
Ez a vége már egyre nehezebb...de ügyes kismami vagy!

Mesi köszönöm! Aranyos vagy!

Jó éjszakát s Puszi Mindenkinek!


Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Bepofátlankodom hozzátok egy-két kérdés erejéig, ha lehet!
Nyíregyházán fogok szülni hamarosan, és nem tudom, hogy a kórházas cuccba a baba részére mit tegyek be, tehát mit adnak ott, és mi az, amit nekem kell vinnem? (Pl. hordhatja-e a saját ruháját, popsitörlő, eldobható pelus kell-e, stb. )
Tudna valaki tanácsot adni közületek?
Köszönöm előre is!

Kép
szöszke
 
 


Viki!

Nagyon jó a vonalzód, hogy a vonalzó végén az édes cuki Lacko baba diafilmen ott van...

Hogy csinálod ezt Vikikém?

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Szia Szöszke!

A baba a kórházban a kórházi angol polyában van. Ruházat nem kell neki. Én hotel korteremben voltam s vittem magammal babatörlöt, pelust a biztonság kedvéért...

Nyíregyházán élsz?( Mert Budapestet látom tartózkodási helyednek)

Ha valamilyen kérdésed van szívesen segítünk...gyere bátran!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:53-kor.
20150601134430
 
 


Viki,
én is közéjük tartozom, de legalább van tejtestvérünk, ez is valami :)
Vendég
 


,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:24-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:53-kor.
20150601134430
 
 


,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:25-kor.
Vendég
 


Sziasztok Ismerősök és Ismeretlenek!

Babakocsikat tanulmányozok de úgy látom, hogy kezd össze állni a kép, hogy melyiket is szeretném az én kis drága Petrámnak.De azért ha valakinek lenne egy két tippje, hogy még hol lehetne megnézni szívesen fogadnám.Közeli külföldiába szerintetek érdemes szét nézni baba cuccok terén?PL:Szlovákia, Lengyelország, Ausztria?

Kép
bejcsi28
 
 


Szöszke,
én baba - mama szobában voltam, popsitörlőn kívül mindent adtak. De egy éjjel elfogyott a popsikrém, csak másnap reggel tudtak adni, mert a raktár állítólag zárva volt. Én vittem magammal mindent, pelenkát is, mert amit adtak azt Mesi hóna alatt tudtam volna megragasztani. Elég picike volt a drágám.
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Sziasztok!

Viki
Köszönöm!

Bejcsi!
Peg Perego (Ez többfunkciós) s most nemrég van még egy "gyors szaladgálósunk" az Bebe Confort. Én szeretem mindkettőt. Mi ezeket a Brendonban vettük. DE nekem nagyon tetszik a Bugaboo is.

Krisztina!
Már Nincs angol polya a korházban? Még Rubennél volt... változnak az idők...

Csipisz!



Kép

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!


Később jövök...

Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Rubinita 74, Desviki, Krisztina 75, mesi 25, köszönöm a gyors választ, akkor Ny.házán jobb a helyzet, mint Pesten. :)
Én nyíregyházi vagyok, és 1995-ben kerültem el Pestre tanulni, dolgozni, de az orvosomhoz ragaszkodom, ezért fogok otthon szülni. Pesten egy-két kórházban brutális körülmények, és zsúfoltság van, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy Pesten szüljek.
Ez a Hotel szoba egyenlő az alapítványi szobával, ugye? :)
Megkérdeztem a múlt héten, és azt csak szülés után lehet lefoglalni...mondjuk ez érthető is.
Nem tudjátok, hogy van sima több ágyas rooming in kórterem is, ahol együtt lehet a gyerek a születés után az anyukával? Mert mi van, ha épp foglalt az alapítványi szoba? :?

Kép
szöszke
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket, aranyosak vagytok! Kép
csipisz
 
 


Szia Szöszke, van sima rooming in is, ha bekerülsz, ugyanúgy jelezned kell, hogy oda szeretnél kerülni, amíg nincs hely az alapítványiban. :) :)
csipisz
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:54-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csipisz, boldog szülinapot kívánok én is neked!

Szöszke, írtam neked én is korábban, csak privit, meg elég hosszú lett, nem akartam a topikot terhelni vele. Pont a többféle szobaválasztást írtam le. :)

Én még egyben vagyok, bár mostmár szülhetünk, mert tegnap sikerült férjecském kresz-vizsgája, szóval az utolsó akadály is elhárult előlünk. :D Az övé lett a legjobb, ami mondjuk nem csoda, mert körbe volt véve fiatal suhancokkal. Szerintem azt hitték, hogy részegen vezetett, elvették a jogsiját, és ezért kellett vizsgáznia. :)
Mesélte, hogy a srác, aki a hétfői motorbalesetben meghalt, most járt erre a tanfolyamra, tehát jogsi nélkül vezetett. :( Mondjuk nem Ő volt a hibás, hanem az autós (ha jól olvastam a hírt a hét elején), de azért mégis felelőtlenség az ilyen szerintem.

Egyébként soha nem gondoltam, hogy irigyelni fogom a programozott császárt :oops: , de tegnap az egyik barátnőm így szült. 18-ra volt kiírva, de mivel az első szülése is csaszis volt, és elég nagy volt a baba is, meg a pocakja is, a dokija ezt javasolta, nehogy az előző heg szétrepedjen. Irigykedem rá rendesen... :oops: :oops:

Lépek, mert meglepetésszerűen hazajött az uram...
Vendég
 


Bettinah, köszönöm a felvilágosítást, meg a hosszú leírást, megtaláltam. :) Igen, van orvosom, Losonczy doktorhoz járok 10 éve. Szülésznőt nem fogadtam, és nem is tervezem, hogy fogadnék.

Apás szüléshez kellett valamilyen tanfolyamra járnotok?
Már többször rákérdeztem a nővéreknél, de igazából nem nagyon mondott senki semmit. :(

Kép
szöszke
 
 


Szöszke, volt tanfolyam, 3 alkalmas. 2 éve azt mondták, hogy csak akkor jöhet be apuka, ha részt vesz rajta.
Viszont én úgy tudom, hogy jogod (ténylegesen jogszabályban van rögzítve) van hozzá, hogy valaki bemenjen veled, ha akarod. Szerintem a dokidat kérdezd meg, de én úgy tudom, hogy így van.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:54-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen jelentkeztem, elég sok minden történt, nem nagyon volt időm semmire manapság. Elég volt visszaolvasni, jól termeltetek :D

Jól vagyunk, Andrisnak holnap lesz a keresztelője, arra készülődünk. Kapott etetőszéket és pihenőszéket is, nagyon boldogan visongat mindkettőben. :D :D írtó cuki...

Pelenka: nekem is a Liberó elég jól bevált, de most DM-es Babylove-ot vettem az sem rossz.

Betti: nagyon szurkolok Neked, gondolom már nagyon szeretnél túl lenni a szülésen, ilyenkor már szó szerint terhes az embernek minden mozdulat. Hátha most hétvégén.... :wink:

Andrea: üdvözöllek én is a "klub"ban , képet kérünk Bálintról!

Tündi: én is Nutrilite-ot szedek. Tényleg nagyon jó.

Zsuzsa: én is a debreceni Kaáliba jártam, így sikerült elsőre Andriska. Kihez jártál? BB-hez vagy T-hoz? Én BB-hez. Hányszor voltatok?

Csajok addig kéne összehozni a találkozót amíg ilyen szép idő van nem? Egy séta a belvárosban jövő héten egyik nap? Ki csatlakozik?

És íme egy kép Andrisról a vadiúj etetőszékben:

Kép

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:54-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Dobok képet Petiről:

mosolyka
Kép

ezt nem nagyon szeretem...
Kép

próbálkozom az olvasással
Kép

sokat dolgoztam ma
Kép
csipisz
 
 


Bettinah, Desviki, ez jó hír...nem volt ugyanis lehetőségünk Pestről odajárkálni tanfolyamra. A doki sem mondta, hogy kötelező a tanfolyam. Most már értem, miért nem. Annyiból jobb, ha a kispapát felkészítik, hogy mi várhat rá. Na mindegy, kedden megpróbálunk egy itteni kórházi előadásra elmenni, épp az Együtt szülés lesz a téma.

Kép
szöszke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?