Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:46-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Na, megjöttem én is. Vendég el, gyerek alszik. Legalábbis a kinti, mert a benti nem bír magával, majd kirúgja az oldalam. :)

Jót dumcsiztunk, még mindig jó fej a főnököm. :) Kaja elkészült időben, ízlett is neki. Szóval jól sikerült.

Mostmár megy a mosógép, én meg pihenek. Mára nincs más dolog tervbe véve.

Kriszti, de jó, hogy a lányok hagynak aludni! Épp tegnap mondtam egy ismerősömnek, hogy remélem a kicsinek majd olyan napirendje lesz, hogy Csengéhez igazodik. Jót röhögött rajtam. :lol: Mondta, hogy neki most kezdenek napközben együtt aludni a lányok (2,5 és 1,5 évesek), szóval készüljek fel. Egyébként meg nem kis melója van benne, hogy ezt így sikerült összehoznia mostanra.

Viki, az is hír ám, hogy minden OK veletek! Ezt az időt én sem szeretem. Nem is lesz már vénasszonyok nyara???

Bejcsi, várjuk ám a híreket! Reméljük, megtudjátok, ki lakik benn!

Zsuzsa, remélem, mielőbb kibújik az fogacska! Csenge is szerette ezeket, mondjuk a tejpépet nem ette meg. A sütőtök volt még nagy kedvenc.

Csipisz, jó hír, hogy Peti baba jobban van. A dokikat Csenge sem szereti, de legalább mostmár nem sír a látványuktól. Nálunk is volt ilyen korszak egyébként...
Én nem használtam ilyen ecsetelőt, nem is hallottam még.

Lejárt a gép, teregetek.
Vendég
 


Sziasztok!

Mégse váltottuk ki az ecsetelőt... valahogy nem bízok benne. Inkább vettem Dentinox-ot. :)

Többiek? Merre vagytok?
csipisz
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegap irtam egy hsz-t csak kikapcsoltam véletlenűl a gépet :shock: és már nem volt időm ujra pötyögni.

Na szóval három napig a sötétitőt és a drapériát vartam a nappaliba és az étkezőbe, alig birtam rájönni, hogy is kéne hozzákezdeni, de végül az eredeti elgondolásom lett megvarva és nagyon szépen sikerűlt gyönyörű lett. Az egész háznak más a hangulata, ha lefotózom rakok neketek képet, róla. anyukám segitett szabni meg méregetni, ha Ő nincs itt nem hiszem, hogy meg tudom csinálni, sok okos tanácsot kaptam tőle. Ő szokta mondani, hogy jó az öreg a háznál. :lol: Ma egész nap takaritottam, mert az egész ház cérnás volt, meg a héten nem is volt rá időm, holnap ismét suli, szombaton, vasárnap piac.Na ha minden igaz szinezik a házat is végre.szombaton és vasárnap, remélem jó idő lesz. Rólunk röviden ennyi.

Kriszti!
A suli nagyon jó minden pénteken megyek 2-6 ig. ruházati eladó, vagy már ezt irtam? :roll: nem emlékszem bocsi ha már irtam.

Betti!!!

Nem voltál ma mi a helyzet?? vagy már helyzet van?? :roll: :lol:


nem tudom mit akartam még irni, de ma nem volt nagy mozgás itt remélem nem jár úgy mint a régi topikunk.

el is köszönök mára holnap ha lesz időm benézek délelőtt,
Szép estét és jó éjt mindenkinek!!!!!

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Sziasztok!

Még nincs helyzet, egyben vagyok. Voltam itt du, csak mivel az én hsz-em volt az utolsó, ezért nem írtam.

Tündi, tök jó, hogy tudsz varrni. Én már annyiszor gondoltam rá, hogy meg kellene tanulni, de aztán meg mindig eszembe jut, hogy úgysem használnám ki a tudást szerintem, így elmarad.

Többiek, merre jártok? Bár most nagyon jó idő volt, gondolom, mindenki kihasználta.

Jó éjt mindenkinek, holnap jövök én is.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:47-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok,

megtudtuk a hírt és úgy tűnik egy hosszú combú szégyenlős kislány növekszik a pocakomban.Már 18cm nagyok vagyunk.De ma genetikára is megyünk és megerősítik a hírt!!!!!!!!
este többet tudok majd még írok!

puszi Mindenkinek!

Kép
bejcsi28
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:20-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!

Na te aztán tényleg a kedvében jársz, Borinak, lehet hogy már ez a baj, vagyis nekem az uram szokta mondani, hogy mert mindent rájuk hagyok és már csak kihasználnak, és a vége csak nyávogás ismerős téma. :roll:

Bejcsi !

Én is gratulálok a kislányhoz, mert mostanában olyan kevés kislány születik, vagy nem?

Viki!

Aranyos nagyfiad van, ugy látom nagyon fotogén! :lol:

Betti!

Hogy telt az éjszakátok??


A varrással kapcsolatban, csak annyit, hogy tényleg jó ha tud valaki varni, mert egy röpke fejszámolás után, rájöttem, hogy mennyi pénzt takaritottam meg ezzel, hogy 3 napot rászántam a függöny varrására, mert bementem az egyik helyre és monták, hogy megvarják nekem cirka 40 ezerért, de csak a drapériát a sötétitő ebbe nincs benne. Ja és ha a fényáteresztőt is hozzáadom mert azt is én vartam, csak kb 1 hónapja akkor már nem is tudom mennyit kértek volna mert csak a nappali fényáteresztő függöny 10 méter. és még a szobák, meg az étkező. :roll:

Úgy hogy ez a pénz megmaradt a kasszába :lol:
Egyébként anyukám közel 30 éves orosz varógépén varrtam. :wink:


megyek hajat mosok és még teszek veszek, Délben megyek Dóráért utána Anyukámért, Ő lesz velük délután, meg holnap.

mindenkinek jó hétvégét kívánok!!

Tündi

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


T---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:21-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Bejcsi gratulálok a hosszú combú pici lányhoz! Majd írj, hogy mi volt genetikán.
Kriszti, nagyon ügyes és kreatív anyuka vagy, honnan van ennyi energiád?
Én már a kittikkadás szélén állok. A ma éjjel volt a csúcs, legalábbis remélem a 4-szeri keléssel. Bár az megnyugtatott, hogy Orsinak is vannak gyengébb napjai. (Mert már azon gondolkodtam, hogy valami baj van velünk!)Mesi napközben is nyüszög, nála is hasonló a helyzet, hogy semmi sem jó.
Remélem, hogy előbújik már az a fog és lesz egy kis nyugi.
A tejpépet elég rosszul fogadta, de azért próbálkozom. Szegény úgy megörült a tányérnak amiből eddig a gyümölcsöt kapta, aztán jött a nagy csalódás.
Szép napot mindenkinek!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:21-kor.
Vendég
 


sziasztok!

itt vagyok én is...

Bejcsi: gratulálok én is a kis csajszihoz :wink: :D

Andriskám már meggyógyult, a héten meg is kapta a 4 hónapos kötelezőt, meg a második Rotarixet. Szerencsére nem volt semmi gond. Fogacska szerintem nálunk is készülőben, állandóan a keze a szájában van. Néha kapja a Chamomillát este és bekenem neki a Dentinox cseppel.
Alvás mostanában nagyon jó, ma is reggel 7 kor kelt este 8 óta és utána még bebújtattam magam mellé cicizés után és punnyadtunk fél 10 ig. Nagyon jó volt :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak du aludtam egyet én is, amikor Csenge aludt, utána meg átmentünk anyósomékhoz, kihasználtuk a jó időt, egy kicsit megfuttattuk Csengét. Most is majd leragad a szemem, pedig nálunk nem is volt éjszakai 4 kelés. :)

Viki, jól vagyunk, bár néha egész jó kis jóslóim vannak, de elmúlnak. Lackóhoz tényleg kell az izom... Ha ilyen ütemben nő, Ő lesz a király a játszótéren tavasszal. :D

Bejcsi, grat a csajszihoz! Mi volt ma?

Kriszti, várunk még azzal az sms-sel. :) Bár valami erős hidegfrontot mondanak holnapra...
Csengének is vannak ilyen napjai, hiába játszunk, semmi nem jó. Attól vagyunk már ki teljesen Robival, hogy állandóan az állataival meg a babáival kell beszélgetőset játszani. Vagyis két kézbe 1-1 valami, és akkor beszélgetnek, boltba mennek, vonatoznak, esznek stb. Ezt képes 1 órán keresztül is játszani. Mit mondjak, néha nem túl szórakoztató. :D Ja, és ha közben nem úgy fogjuk a szereplőket, ahogy elképzeli, akkor ránk szól: "hogy fogod azt, te???". De azért ezzel sokat tanul, mert ilyenkor a ki mit is eszik, hogyan kell viselkedni dolgokat azért elismételjük rendszeresen.

Ne ijesztgess azzal, hogy már a dackorszak jön!!! :o

Tündi, tényleg jó sokat spóroltál így. De ha valaki ügyes, akkor az meg is érdemli!

Zsuzsa, tejpép szerintem is korai még, de ha a gyerekorvos, védőnő azt mondta, hogy OK, akkor biztos lehet. Én is inkább tápit adnék, ha már kell valami. Mondjuk nálunk Csenge összesen két kanállal nem evett meg soha tejpépet, mindegy volt, hogy híg vagy sűrű. Egyszerűen nem jött be neki. Inkább gyümölcsözött. Most bezzeg gyümölcs nem kell, inkább tejbegríz, tejberizs csúszik.

Buci, mekkora mázlista vagy ezzel a jól alvó gyerkőccel! Csak maradjon is így! Nálunk is volt 3 hónap ilyen időszak, aztán a fogzás ezt szépen el is intézte... :( Visszatértünk az éjszakai szopihoz. Remélem, nálatok ez nem lesz így.

Na, lépek lányok, fürdetés van! Igaz, hogy apa intézi, de az öltöztetés utána az enyém.
Vendég
 


sziasztok,

a genetikán 3 perc alatt lerendeztek minket, különösen nem volt semmi minden rendben volt!
Az októberi hónap név nyertese Petra, tehát most jelenleg Petra babynek hívják a pocaklakót!

Szép hétvégét!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:47-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Kriszta köszönöm az ötletet, kipróbáljuk.
A tejpépet a gyerekorvosunk írta fel receptre, Milupa HA pép. De már feladtam a próbálkozást, Mesi nagyon nem bírta én meg nem erőltetem. Kicsit bántott a lelkiismeret, hogy nem vagyok elég kitartó, de a megnyugtató hozzászólásoknak köszönhetően már nem bánom. Maradunk a gyümölcsöknél.
Én szívem szerint 6 hónapos koráig semmit nem adtam volna neki anyatejen kívül, de a védőnő és a gy.orvos azt mondta, hogy már kezdjem hozzászoktatni az ízekhez.
Sajna a pici lánynak még nem bújt ki a foga, de valahogy a tegnapi nap már kicsit nyügisabb volt. (Lehet, hogy apát akarja elkábítani, hogy ő milyen jó baba :) )
További szép napot és jó étvágyat az ebédhez!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Sziasztok!

Bejcsi, szép név a Petra. De ahogy olvasom, nem végleges még a döntés. :)

Viki, hogy van Dorkaanyu? Mesélt valamit?

Zsuzsa, ne bánkódj a tejpép miatt. Mindennek eljön az ideje. Ha szüksége lesz rá Mesinek, megeszi, de lehet, hogy Ti is úgy jártok, mint én Csengével, hogy soha nem fog ilyet enni. De az sem baj. Tudják ezek a manók, hogy mi kell nekik.

Az enyémnek ma 11-kor pl. májkrém kellett kiflivel, nem volt hajlandó megvárni az ebédet, mert állítólag nagyon éhes volt. :D Aztán f1-kor evett tésztát is, de pörkölt nem kellett hozzá, sőt, még szaftot sem tehettem rá. De már nem is idegesítem magam ilyeneken. Helyette nem ehetek, megtömni meg nem lehet.

Egyébként még egyben vagyok, bár gondolom rájöttetek. :) Holnap este doki+uh, kíváncsi vagyok, mit mond, vagy egyáltalán mond-e valamit. A héten már 2 nst-m lesz. Jó lenne, ha nem hordanám túl, nincs kedvem naponta bebumlizni a városba, befeküdni meg végképp nem akarok... :shock: :?

Nincs valakinek olyan ismerőse, aki jártas lakástakarékpénztári kiutaláshoz felhasználható számla témában?

Sziasztok
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:48-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni a tapasztalt anyukáktól, hogy meddig szabad háton aludni?Elvileg a két oldalamon alszok szerintem párnákkal a lábam közt de párom szerint amikor ő látja mindig a hátamon vagyok és szerinte már nem lehet úgy aludnom!

Ki, hogy aludt?vélemény?tapasztalat?

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Bejcsi, szerintem addig aludj háton, amíg kényelmes. :) Ha már nem lesz jó, úgysem fogsz úgy aludni, önkéntelenül megfordulsz. Nagyon tud ám nyomni a gyerekkel teli pocak...

Azért ezt elég nehéz programozni, legalábbis én biztosan nem tudnám. :oops:
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:48-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kicsit előre hoztuk az esti uh-t, mert lánykánk alig volt hajlandó megmozdulni a déli nst-n. Adhattam én neki csokit, rázhatták a hasam, mindegy volt neki, aludt nagy nyugalomban. Úgyhogy addig nem engedtek haza, amíg a dokim le nem jött, és meg nem nézte uh-n. Azt mondta, hogy semmi gond, nagyon jól érzi benn magát a kisasszony, és még nagyon fenn van a feje. Ha hétfőig nincs semmi, akkor hétfő reggel találkozunk magzatvíz- és méhszáj vizsgálaton.

Viki, első terhességnél én is nagyon szerettem a szopipárnán aludni, de most nem bírom megtalálni vele a megfelelő pózt. :o Meg most az is zavar, hogy csörög. Pedig Csengénél észre sem vettem. Tényleg igaz, hogy minden terhesség más. :)

Röviden ennyi mára. Többiek? Megérkezett az indiánnyár, mindenki a szabadban?
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:48-kor.
20150601134430
 
 


Meglátjuk, mi lesz... Most úgy vagyok vele, hogy jön, ha akar, csak ne idegesítsenek ilyenekkel, hogy nem jó az nst és társai. Ennél rosszabb ilyenkor nem nagyon van, mint 1 órát várni a dokira nem tudva, hogy mi van. :o

Egyébként ma elég sokat keményedik a pocakom, meg ilyenkor a derekam is fáj, csak hát ezek még korántsem rendszeresek...

Óhhh, ott még nem tartunk, hogy forgalomba eresszék. :lol: Kreszvizsgája lesz csak, de áttették csütörtökre. Azt még nem tudjuk, hogy egyáltalán idén megcsinálja-e a többit, mert mocit úgyis csak jövőre vesz.
Vendég
 


Sziasztok!
Én Nyíregytől 30km-re lakom,2005.dec.30-án született a lányom!Kistesót szeretnénk már lassan egy éve,de sajna nem jön össze.Réka is több mint 1 év után sikerült clostival!
Váltani szeretnék orvost,mert a mostani:Kelecsényi Sándor nekem nem vállik be!
Valaki nem tudna nekem ajánlani egy tényleg jó orvost Nyíregyen?!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Betti ne izgulj, nekem is nst-n azt mondták, hogy retardált a gyerek, ezért kell kétnaponta járnom. (A főiskolai hallgatóknak magyarázott az oktató hölgy rólam, mintha én ott sem lennék :? )
Amikor az orvosomnak feltettem a kérdést, hogy ezt velem miért nem közölte, hát kissé kiakadt, mert erről szó sem volt. Amit Mesi már igazolt is. Szóval átérzem a helyzetet.
Engem a doki csütörtökön engedett úgy haza uh-ról, hogy majd hétfőn találkozunk, aztán pénteken hajnalban megjelentem nála. Épp volt az ügyeletes. Próbált viccelődni, hogy elnéztem a napot? Én nem voltam vicces kedvemben. :lol:
A szopipárna nekünk csak az alváshoz jött be, Mesi azon aludt hason, amíg fájt a pocakja.
Bejcsi, én sokáig aludtam háton, csak akkor fordultam oldalra amikor már a babóca súlya miatt volt kényelmetlen.
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:49-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:21-kor.
Vendég
 


desViki:Neked mennyi idő alatt sikerült?És milyen orvosi beavatkozással?
Ez a doki hol rendel és mennyit kér?

Kép

Kép
syl100
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:49-kor.
20150601134430
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:22-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:49-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:22-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:50-kor.
20150601134430
 
 


Viki:Köszi az infót! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Szívesen ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kriszti, hát igen, a nagy, vészjósló csendek... Ilyenkor mindig gyanús, hogy valami huncut dolog történik. :) De én azért szoktam hagyni, hogy egy kicsit élvezze, hogy olyat csinál, ami újdonság, és igazából baj nincs belőle, csak legfeljebb egy kis plusz munka nekem. Az meg belefér. Mondom még most, hogy nincs itt a kistesó. :D

Syl, egyetértek Krisztivel, mindenki a saját dokijával elégedett, hiszen ha nem lenne az, nem járna hozzá. Az én dokim is jó, egyik ismerősöm lombikot csinált vele végig (persze a beültetést, stb. nem itt csinálták, de Ő kísérte végig az egészet), nekem Ő ajánlotta anno. Dr. Fábián Antalnak hívják. Az is kérdés szerintem, hogy magánrendelésre akarsz-e járni, vagy a kórházba, mert szerintem nem mindenki rendel a kórházban (de ezt nem tudom pontosan, szóval ezt inkább ne vedd készpénznek).

Ebéd: hát én nagyon jól vagyok tartva, anyós hozta ma is a kaját. Mivel nem volt ma ideje főzni, ezért 3/4 9-re már itt volt a paprikás krumpli és a szilvásgombóc. Na, ez utóbbit nem kellett volna hoznia, mert már megettem 5-öt... :o :shock: De már így 1 héttel a vége előtt úgy vagyok vele, hogy minden mindegy. Mostmár mindent szabad. 8)

Ma du megyünk makkot szedni, egy kicsit sétálunk, hátha lesz eredménye. Ha más nem, hát annyi, hogy Csenge korábban elalszik. Épp tegnap sóhajtozott Robi, hogy milyen jó lenne, ha már 8-kor aludna Csenge. Jót nevettem rajta, mert soha nem volt olyan, hogy 8-kor aludt volna, még csecsemő korában sem. Hiába, nem nagy az alvásigénye, olyan, mint az apja. :D

Majdnem elfelejtettem megint... Az ugye nem gond, illetve nem befolyásolja a későbbi szopit, hogy semmi előtejem nincs most? Anno Csengével volt már néhány héttel a szülés előtt, de most semmi. Megkérdezem a védőnőt is holnap, csak tapasztalatok is érdekelnének. Köszi
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:50-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Kriszti, ha gondolod priviben megírom, de a személyiségjogok.... :P . Akkor szerintetek sem kell erőltetni. Azt mondták, hogy azért kell már most hozzászoktatni, mivel 6 hónapos kora után nem lesz elég az anyatejes táplálás és ha akkor kezdem el, akkor éhezni fog. Első gyerekes és elég szabálytartó személyként én hiszek/hittem nekik. De nem erőltetem, ma is 3 kiskanál gyümölcspépet kapott. A tejpépről letettem, azt már néhány napja nem próbálom. Én is megkóstoltam, annyira nem gáz, de nem élnék rajta. Majd később, ha akarja, ha nem akkor majd eszik mást.
Betti nekem sem volt előtejem, és a kórházban is nehezen indult. Szedtem a golyókat és ittam a laktoherbet, aztán 3. napra beindult.
Syl én a debreceni Kaáli intézetbe jártam és Kornafeld doktor volt a "támogatóm" itthon. Ha érdekel írok többet priviben.
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


sziasztok csak 1 mondat erejéig jöttem ma volt a védőnő megigényelte a prevenárt az ántsztől kell igényelni és a védőnő hozza a dokinak ki.
ibolya5
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom már ezer éve :oops: :oops: :oops:

De zugolvasok rendesen s magamban válaszolok, csodálom a gyerekeket, bébiket, mosolygok stb... na jó , hogy Lipót már talán bezárt :D :D :D

Irni sajnos nincs mindig időm... amikor elkezdem Ruben drágám megjelenik és vigyorogva kikapcsolja a gépet ( szóval teljesen szabálytalanul...már csoda, hogy bírja.. mármint a gép :P )


Ruben ismét beteg volt ... :( 1 éves koráig semmi... most meg egymás után kétszer is... ez elszomorít...

Ti adtok valamilyen vitamint a gyerekeknek?
Én anno még Jenninél észrevettem, hogy amikor vitaminoztam akkor volt beteg... na ezt nem tudom miért volt így de ez történt.. s most Rubennél szintén ez van.. vagy csak beképzelem... :oops:


Jenni suliban ... osztálytitkár lett, őt szavazták meg...szóval bűszke vagyok... :D

Kérek jó ötleteket a szekrények nyitogatása.. a virágföld kiszedése...a mobilom megfürdetése... ellen( Ruben baba új hobbijai :twisted: ) tehát egész nap pakolok...mindig várom apa megérkezését( sűrűn nézem az órám az utóbbi hetekben)... Nekem ő a "felmentősereg" ... de természetesen így tündéri, imádnivaló kismackóm van aki minden percem beosztja de ez így van rendjén...s Ő nem mondja, hogy" anya ciki, hogy mindig hívsz telón" ( ezt Jenni mondja ... kb.2-3 óránként felhívtam amikor kirándulni volt... :) ) De anyából vagyok...


Vigyázzatok magatokra, gyerekekre...

Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:51-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:51-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki, nézd el nekem hogy nem töltök képet, amióta megcsinálták a gépet, azóta nem tudok felrakni egy képet sem, valami támogató program hiányzik, de már rajta vagyok az ügyön. :)

Hétfőn össznépi találkozót rendeztünk Bucival. :lol: A két gyerek olyan aranyos volt, gagyorásztak egymásnak, meg fogták egymás kezét :lol:

Csütörtökön kapjuk a következő kötelező oltást, már előre sajnálom pöttömkémet hogy már megint szúrni kell... :(
csipisz
 
 


Sziasztok én is olvasok rendszeresen de irni lusta vagyok,erik még nem 100% os még taknyolunk mindig,és én is ugy érzem minnél több vitamint kap annál többet beteg,az ikreknél is ezt vettem észre. Apu mostmár alig van fönn alszik állandóan kihullott a haja teljesen és bébiétellel etetik kecskemétivel szegény rossz igy látni de sajnos már ez van nem tudnak segiteni rajta a kezelést se birta abba hagyták nálla ,na megyek most mert Erik már ordit.
ibolya5
 
 


helló Desviki!

Már kétszer küldtem át!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:51-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:22-kor.
Vendég
 


Kriszti az amit irtál homeós gyógyszer? mennyi idős kortól lehet nekik adni?Voltunk a védőnőnél de nem mérte meg meg hideg volt a tanácsadóban az oltás miatt keresett hogy akkor kérem-e?mert eddig sorba lemondták a szülök hát félek az biztos kriszti ennek is az a mellékhatása mint a kötelezőknek?Pénteken voltam nyiregyen anyut vbittük a tb hez a szökökútnál császkáltunk de senki nem volt ismerős figyeltem ám benneteket de az idő is rossz volt.Leszólitottam a multkor a tescóba egy anyukát mert nagyon vitte mindenki a tescós pelust hogy milyen,vettem én is egy csomaggal és nem olyan mint a liberó de nem rossz,leteszteltem vele az éjszakát is kibirta jobb mint a pampers.és az ára csak 29 ft volt darabja a csajok imádják eriket csak nem birják a fenekét Dávid meg nem meri fogdosni csak ha mi adjuk az ölébe.mátol már nem napközisek gond van a romákkal és besokalltam.Apu nem akar látni senkit sem fáj neki hogy ugy lássuk ,nem beszél csak alszik folyton,.
ibolya5
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?