Új privát üzeneted érkezett!

Viki!
Tüüüündér ez a Lackó fickó! Annyira édes :)
Tomi tejes hasmenése nagyon híg, folyik mindenfele, azonnali öltözés, szagra nagyon büdös, savanyú szagú. Egy adag pillanatok alatt kicsípi a popókáját.
Tboy szája szépen gyógyul. Látszik a sebhely, de már nem sebes.
Kristófnak (ki hinné?) motor alakú tortát szeretnénk. Egy cd lejátszót fog kapni tőlünk. Most nagy sláger a transzformersz autó is (amiből robotot lehet csinálni), úgyhogy anyukáméktól sztem azt fog kapni.

Bejcsi!
Örülök, hogy rendben volt minden a vizsgálatokon. Nekünk először Kristófot kislánynak mondták. Tomi az elejétől fogva mutatozott már :)

Kriszti!
Aranyos Bori a képen :) Tomim a héten fél tubus fogkrémet maszatolt rá egy ujjal a bébitaxijára. Gyanús volt a nagy csend...Orsi baba hogy van?

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!!

Én is itt vagyok újra. :lol:

A másik topik bedöglött és ha van időmm akkor ide fogok járni ismét.
Üdvözlöm az újjakat , és megpróbálok visszaolvasni hogy tudjam ki kivel van. :roll:

Látom Kriszti te is itt vagy .meg ZSuzsi örülök! hátha visszatérnek a többiek is :wink:

Na most elköszönök. Süt a nap!!!!! HURRÁ!!

SZÉP NAPOT MINDENKINEK.

egy kép rólunk.( Kép julius.)

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Megint én

Egy kicsit vissza olvastam.

Buci! Lehet hogy már nem aktuális a szájpenész, de ha előfordulna megint, vagy valakinek a jövőben, akkor egy tanácsot szeretnék adni.
A szájpenész a kicsi szájában a megaludt tejtől van, és a rózsaméz az tökéletes rá úgy tudod kezelni, hogy alapos kézmosás után az ujjadra tekersz egy pár réteg gézlapot és erre öntesz rózsamézt és alaposan kitörlöd a kicsi száját belül a szájpadlást, mindkét oldalt, és a nyelvét. Nem fogja díjazni, de muszály mert nagyon komoly baj is lehet belőle mert ez egy idő után fájdalmas és nem igazán tud enni a baba. És megelőzésként én mindíg cseppentettem a cumira rózsamézt neki.
Volt olyan amikor nyűgi volt akkor is cseppentetem neki. az nem árt. na nem azt mondom hogy meg kell vele itatni egy üveggel de naponta lehet neki adni a cumira. Én igy tanultam anyukámtól.

NA lépek mert nagyon itt ragadtam. :oops: :oops:

Kép
Kép
kispaszuly
 
 

 
 

Sziasztok!

Buci, tök jó, hogy ilyen kötetlen a torna. Így egy kicsit olyan, mint egy baba-mama klub, nem?

Zsuzsi, kijutott nektek a jóból! :( A lényeg, hogy Tomi jobban van, "jósághegek" meg minden gyereken vannak szerintem (Csenge homlokán is van egy maradandó forradás már...).

Viki, nagyon helyes Lackó! Látom, Ti is sokat fotóztok. :)

Kriszti, Bori :lol: :lol: :lol: !

Tündi, jó, hogy visszataláltál ide! Mindig jó, ha egy kicsit többen vagyunk.

Nálunk minden OK, este doki, jó lenne, ha egy kicsit bíztatna valami olyasmivel, hogy elkezdtem tágulni, vagy ilyesmi, mert már nagyon türelmetlen vagyok. Csengével valahogy jobban bírtam a végét... :o De hát siettetni úgysem tudom. :wink:
Vendég
 


sziasztok!

látom nem nagyon pörögtök...nekem is alig jut idő a gép elé ülni.

Kispaszuly:köszi szépen a tanácsot, így csináltam én is, bár a nyelvén nagyon nehéz volt. A védőnő megmutatta, hogy fülpiszkálót mártsak bele rózsamézbe és azzal könnyen át lehet törölni, mert az ujjunkkal nehezen lehet hátulra hozzáférni, mert öklendezett. Mostanra már szépen eltűnt szerencsére, kopp-kopp lekopogom, remélem nem jön vissza.

Ma este Andriskámnak 37,9 volt a láza, adtam neki éjszakára egy Germicid kúpot. Apa is tiszta beteg, lehet elkapott valamit és átragadt a babára. Nincs semmi tünete azon kívül, hogy tüsszög nagyon sokat. Kíváncsi leszek holnapra hogy alakul, lehet felhívom a dokinőt, nézzen rá nem piros e a torka.

Többiek hogy vagytok? hol vagytok?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:43-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Buci, én is jobbulást kívánok a fiúknak! Remélem, gyorsan meggyógyulnak.

Hát igen, jó lenne már "túl lenni rajta". Ezt most ne úgy értsétek, hogy mindenáron, de már egyre nehezebb. Csengével gondolom azért volt könnyebb, mert nem volt még mellette másik gyerkőc, akivel állandóan foglalkozni kellett, többet pihentem.
A lényeg, hogy a doki szerint még egy darabig nem fogok szülni. 3100 gr-nak mérte, a lepényem 1 fokon érett. Méhszájat nem nézett, mert azt mondta, hogy ilyenkor már nem bolygatja. Egyébként mondta, hogy ne türelmetlenkedjek, majd kibújik, ha már nem jó neki benn. Várjuk csak meg az idejét, és ha esetleg túlhordom, majd akkor beszélünk róla, de akkor is csak 1 hét után esetleg. Na, remélem, erre azért nem kerül sor. Mármint a túlhordásra. Meg arra sem, hogy bármi miatt indítani kelljen, mert akármilyen türelmetlen is vagyok, csak jobb, ha Zselyke dönti el, mikor kíváncsi a kinti világra.
Egyébként megnéztem a korábbi kiskönyvemet, akkor is 1 fokon volt érett a lepényem az utolsó vizsgálatkor, és rá 3 napra megszültem. Én azt hittem, hogy van összefüggés a kettő között, de ezek szerint nincs. (Bár ebben Kriszti a szakavatott...) És akkor a súlyát pont eltalálta, amennyit mért hétfőn, annyival született Csenge csütörtökön. :) Ő egy héttel jött korábban. Kedd éjszakától voltak fájásaim, kedd éjjel 10-20 percesek, szerdán nem volt rendszeres, szerda éjjel 8-10 percesek, csütörtök reggel 5 percesekkel mentünk, nagyon fitt és kipihent voltam 2 éjszakai nem alvás után... :o

Ma voltam nst-n, ott is minden OK.
Szóval egyelőre még várunk.

Többiek? Remélem, nem lett mindenki beteg, és nem azért nem jöttök.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:15-kor.
Vendég
 


jelentem Andrishoz kihívtam dokinőt, mert nagyon betaknyosodott. Kapott Sumetrolimot, orrcseppet... elég nyűgi szegény, úgyhogy majd később írok.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:44-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:15-kor.
Vendég
 


sziasztok mindenki!!!Mi is betegek vagyunk Erik amoxicilin b-t szed taknyolunk de ő szereti a porszivós orrszivot nekem ez vállt be van pesztonkám elektomos de szerintem ez gyenge és lassú.Nekem a dokinő a sterimárt javasolta még orrscepp mellé ,olvatalak benneteket rendszeresen de időm nem volt jönni.Erik ujabban ölben alszik el folyton fogni kell,a nagyokkal tanulni kell Szandi menne matekversenyre ugyhogy a feladatlapokkal kiborit.Na majd benézek még.
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:44-kor.
20150601134430
 
 


Szia Viki!Már javulgatunk Erikkel láza már nincs,hát apu az változatlan,hétfön vitték át mátészalkára de már nem kapja a kezeléseket mert egyre rosszabbul volt tőlle.Haza nem engedi az orvos egyenlőre bár ahogy kivettük a szavaiból jobb neki ha felügyelett alatt van .Már csak fájdalom csillapitót kap. [/i][/b]
ibolya5
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Ne is mond Dávid egy kis égedelem nagyon rossz, eleven, kis krapek, egy Nő csábász ,imádnivaló édes pofa.mindíg valami roszban sántikál. :shock:
Dóra Ő középsős nagylány bár néha Ő is meghazutolja a korát Ő is tud hülyeségeket csinálni. :roll:
Ja egyébként Dávid nem jár már bölcsibe kivettem majd decemberben kezdi az ovit.
Én éppen ma iratkoztam be a Sipkay-ba Péntektől sulis leszek :roll: :lol:
Hétvégén még mindíg piacolok.
A gyerekek nekem is taknyolnak Dávid szedi is az antibogyót lassan elfogy.

Két hete voltunk pesten esküvőn, és Dóra volt a koszorús lány majd teszek képet csak kicsinyíteni kell.

A beteg babóknak gyógyulást.!!!
Betti ! Neked kitartást kívánok,! én is nagyon türelemtlen voltam már a másodikkal alig vártam hogy meglegyen erre 5 nappal vittem túl, magátol indúlt be de a vége csaszi lett. :roll:

szép estét mindenkinek, majd jelentkezem. :wink:

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Kriszta,

láthattam ma délután Borit az apukájával a cityben???????

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Tegnap olyan rossz kedvem volt, semmihez sem volt hangulatom, még írni se... Ma egy kicsit jobb, de nem az igazi.

Buci, Andris jobban van? Én is úgy tudom sajnálni az ilyen picurokat (is), ha meg vannak fázva...

Viki, nagyon ügyes Lackó, hogy így viseli az orrszívást. Csengének hullámzó volt. Először ordított (félt a porszívótól sztem, hangos volt neki), aztán később élvezte, saját magának szívta. :) Most legutóbb (tavasz végén) könyörögni kellett neki, hogy hagyja kiszívni, persze nagy sírás közepette. :( Pedig mondta, hogy nem fáj. Reméljük, nagyobb baj nem lesz. Adsz neki C-vitamint? Vagy ilyenkor még nem lehet? :oops: (Húúú, már nem emlékszem ilyenekre...)

Ibolya, Eriknek is jobbulást! Remélem, mostmár gyorsan túl lesztek rajta.

Kriszti, de jó, hogy tudtatok anyatejcsit szerezni! Meddig szeretnéd adni neki? Amíg lesz, vagy csak 6 hónapos koráig?

Tündi, mit fogsz tanulni? Nem vagyok nyíregyi, nem tudom, milyen suli a Sipkay. Mit árulsz a piacon? A képet várjuk, édes lehetett Dóri csini ruhában.

Ne is mondd a túlhordást... Ezt az egyet nem szeretném. Olyan rossz lehet, hogy már túl vagy a kiírt napon, és minden nap csak vársz, hogy történjen már valami. :shock:
Tegnap este elég sűrűn keményedett a pocakom, meg majd' leszakadt a derekam. Remélem, hogy készülődik a kiscsaj, bár tudom, hogy ez még hetekig is eltarthat (főleg, hogy még ficánkol ezerrel), de legalább volt minek örülni. :D

Majd du még benézek, most levegőzünk egy kicsit, ki kell válogatnom a virághagymákat, a szomszédasszonynak odaígértem egy csomót, mert én az idén úgysem tudom elültetni, Robi meg nem küzd vele. Inkább vett rózsabokrokat. :lol:
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:16-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:17-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:17-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:44-kor.
20150601134430
 
 


,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:17-kor.
Vendég
 


Sziazstok!


KRISTÓFNAK MI IS BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK.!!!!

Rólunk. A suli amit ma kezdek a Sipkayban. Nem kell semmi komolyra gondolni, egy ruházati eladóit végzek 4 hónapos januárban vizsga.
EZ a gondolatom azért jött mivel nagyon szeretek eladni és a piacon is ezt gyakorlom már egy ideje , de papirom nincs róla, és januárban Dávid betölti a 3 at és gondolom én hogy jobban el tudok majd helyezkedni, ha nem csak gyakorlattal rendelkezem. Ez a tervem, igaz, hogy pénzes de remélem nem csak a fiókban fog heverni a bizonyítvány és vissza hozza az árát.
A gyerekekről Dávid már nem taknyol tehát javúl Dórinak nincs baja, ő oviban van.
Irtam már hogy Dávid is szobatiszta lett már lassan az éjszakai pelust is elhagyjuk, mert minden reggel az is száraz. ugy hogy minden készen áll arra hogy kezdje az ovit :wink: :lol:
Ja a harci sérülésekről én is tudnék irni nálunk Dávid az aki mindig balesetet szenved és a feje az áldozat volt olyan, hogy nekieset az ajtófélfának egy szerdai napon, akkor dudorral vittem az ügyeletre, szerncse nem maradtunk bent, rá 4 napra a másik oldalon ugyanolyan púp akkor meg nekiment egy oszlopnak. :roll: :shock: :shock: ha megüti magát mindíg a fejét, mondani szoktam hogy bukósisakban fog járni míg meg nem nő.Dórika soha nem ütötte be a fejét amikor kicsi volt olyan hamar megtanult elesni, Dávid meg mint egy darab fa. BUMM :roll:
na jó befejezem.

BETTI!! MI A HELYZET HOGY VAGYTOK?

megpróbálok képet rakni, a gyerekekről.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, én is boldog szülinapot kívánok Kristófnak!

Kriszti, köszi a virágos rétet! Jó egy kis nyári hangulat ilyenkor! :)
Szerintem Viki arra gondolt, hogy tervezed a harmadikat, hogy írtad, hogy majd következő alkalommal megkérdezed a védőnőt arról, hogy itt nyíregyen lenne-e tejcsi vhonnan. Ezt értette félre szerintem. :)
El is felejtettem írni, hogy nagyon klassz a házikó! Birtokba vette már Bori? Hová raktátok? Befért a szobájába? Gondolom, elég nagy helyet foglal.

Tündi, tüneményes gyerkőceid vannak! Gondolom, Dórinak nagyon tetszett a ruci, pörgött-forgott benne.
Remélem, beválik a suli, és tényleg hasznát veszed!

Az esésekről anyósom mondta, hogy a kislányok mennyivel ügyesebbek, mert Csenge is csak egyszer szedett össze a fejére egy sérülést, de azt elkerülni sem tudta volna, az Ő fiai viszont mindig fejjel estek valaminek. Tisztára, mint nálatok. Lehet, hogy van benne valami???
Kriszti, Csenge lába is szörnyen nézett ki egész nyáron, de mostmár azért a nadrág sokat véd. Mondjuk a kék-zöld foltok még így is meglátszanak, de legalább már nem horzsolja le magát állandóan.

Viki, mostanában nagyon tömör vagy... Nem hagynak a fiúk kibontakozni a gép előtt?

Többiek? Egyetértek Krisztivel, tessék jönni, még ha csak néhány szóra is, hogy tudjuk, jól vagytok!

Kriszti, mehet neked sms, ha megszülök? Bár Robi azt mondta, hogy behozza majd utánam a gépet a kórházba (mobil netünk van), hogy ne unatkozzak, amikor a kicsi alszik, Ők meg nincsenek benn, de nem tudom, hogy ebből lesz-e valami.
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:18-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Végre befutottam... :lol: azt hittük bec@rt a számítógép, elvittük megjavíttatni. Kiderült hogy csak 1-2 dolgot kell frissíteni, ám itthon mégsem indult el a net. :evil: Aztán a UPC-nél azt mondták hogy lekorlátozták, mert hátralékunk van... végül rájöttek, hogy nem könyvelték le a befizetést. :shock: :shock: röviden ennyit a hiányzásomról :lol:

Beteg lett Peti, természetesen... (és apának köszönhetően :D ) Szombatra belázasodott, keddre rendbe jött, tegnap 3szor is belázasodott... Úgyhogy szegénykém hol jól érzi magát, hol meg csak pityereg... szerencsére nem nagyon taknyol, szintén amoxicilint kell adnom neki, de valahogy nem rajong érte... :?

Mégse fogzunk Kriszta, valószínűleg csak ez a nátha előzménye lehetett. Nagyon király a babaház!

A baba-mama torna elmaradt, pedig már 2hete tervezem... :(
Igaz Buci? :lol: megvárjuk, amíg a fiúk jól lesznek.

Tünde, üdv itt, nagyon aranyos gyerkőceid vannak. :)

Nézzétek, nálunk hasonlóan megy a házfelújítás:
Kép :lol: :lol: :lol:
csipisz
 
 


sziasztok!

itt vagyok én is... Andriska már jobban van szerencsére már nem lázas, csak még picit taknyos. Szívjuk neki porszívóval, jól bírja. Nem sír közben :)
Kriszta: a Sumetrolim szirup-ra azt mondta a doki ez a legkímélőbb ilyen picinek. Egyébként én nagyon antibiotikum ellenes vagyok, de ha muszály... Piros volt a torka, ezért is írta fel, nehogy még betegebb legyen. Örülök, hogy sikerült szereznetek tejcsit. Én nagyon szívesen adnék, de Andris mindet kiszopizza, nekem sosem sikerült kifejni 10-20 ml-nél többet.

Kispaszuly: nagyon aranyosak a gyerekek, jól bírták a bulit? vagy oda nem vittétek Őket?

Betti: lassan beindul a visszaszámlálás! Nagyon drukkolok. Nekem Andris 38 +5 naposan született.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:45-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Először is Isten éltesse Kristófot!
Gyógyulást a beteg babáknak és kitartást az anyukáknak.
Kriszta nagyon jópofa a babaház, Bori biztosan szereti.
Buci köszönöm a múltkori baba - mama tornáról a tájékoztatást, sajnálom, hogy még mindig nem tudtunk becsatlakozni.
Betti együttérzek veled, az utolsó hetekben már én is minden vizsgálatra úgy mentem, hogy hátha már csak a babával jövök haza.
Mi a fogunkkal kínlódunk, Mesi elég nyűgös, ezért csak olvasni volt időm, írni nem. Remélem most már gyakrabban tudok jönni!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Sziasztok!

Csipisz, Peti jobban van?

Buci, de jó, hogy Andris jobban van. Szerintem vidd ki sokat a napocskára, az állítólag kitisztítja az arcüreget.

Viki, mekkora nagy már Lackó! Lassan egyedül is fog ülni, nem csak így, egy kis csalással! :)
Nem baj, ha sokat írsz, szeretjük olvasni. :D

Zsuzsa, Mesinek ezek szerint kibújt a foga, vagy már csak kevésbé nyűgös? Kenegeted az ínyét valamivel? Mi anno Dentinoxot (azt hiszem, ez a neve) használtunk, szerintem az jó.

Kinek hogy telt a hétvége?
Mi tegnap szalonnát sütöttünk, jól behagymáztam, meg ittam egy fél pohár bort. Mondta Robi, hogy reméli, nem fogok szülni, mert majd kinéznek minket a kórházból (füst- és hagymaszag, kellemes páros volt :D).
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:46-kor.
20150601134430
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:18-kor.
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:18-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, még mindig beteg Peti... hiába adtam az amoxicilint, olyan mintha nem is szedtük volna. :evil: minden nap belázasodik egyszer-kétszer, és még mindig piros a torka. Most injekcióra hordom, nagyon makacs ez a baci... Remélem, hatásos lesz.
Amikor mi utoljára szalonnát sütöttünk, Peti befutott egy hét múlva...
Hú de nagyon jól esett a hagymás zsíros kenyér, beteg is voltam tőle akkor éjjel... :lol:

Buci, Andris jobban van már? Azt hiszem már megint kimarad a jóga... :(

Többiek? jól vagytok?
csipisz
 
 


Sziasztok!

Igen, még egyben, és semmi jel nincs. Zselyke ezerrel mocorog benn, nem akar lenyugodni. :) Pedig állítólag szülés előtt le szoktak egy kicsit.
Takarítási láz nincs, de kell takarítanom ma v. holnap, mert szerdán ebédre jön a főnököm (Robival van közös üzletük, és ha már itt van Nyíregyen, meghívtuk ebédre), szeretném, ha rend lenne. Nagyon igényes az ilyenre. Nem mintha egyébként nem takarítanánk, de azért frissen mégis szebb minden. Egyébként nagyon bírom a pasit, jó lesz látni, 2,5 éve nem találkoztunk. Remélem, hogy időre készen lesz a kaja, mert védőnőhöz is kell mennem szerda de. :o , de holnap megpróbálok előkészülni, hogy csak az utolsó simítások maradjanak szerdára.

Baba körül minden készen van, overált nem vettem csak, mert nem tudom, hogy kell-e egyáltalán. Ha esetleg annyira rossz idő lesz, amikor jövünk haza, akkor majd Robi elugrik, és vesz egyet.

Egyébként mindenki azzal bíztat/riogat, hogy hét közepén jön vmi front, majd akkor megszülök. Robi azt kérte, hogy hétfőig húzzam ki, mert akkor lesz a kresz-vizsgája, meg szombaton még ki akar menni a meccsre. :) Mondtam, hogy majd visszatartom, ha úgy alakul, mert ugye ezek nagyon fontos dolgok. :lol:

Kriszti, hát igen, a kinti zajok... Én a repülőktől kapok idegbajt. :evil: Némelyiknek olyan hangja van, amilyeneket a háborús filmekben szoktak mutogatni. És persze előszeretettel repkednek nyáron hajnalban, és egész évben kora délután, amikor még alvásidő van. Szerencsére Csenge megszokta már, de én nem tudom...
Orsi tényleg nagyon ügyes, hogy már így tornászik. Nemsokára szaladhatsz kétfelé, hogy melyik lány hol "ügyeskedik" valamit. :lol:

Viki, és Te ellen tudtál állni a cuccoknak, hogy csak apa kapott frissítést? Vagy magadnak is becsempésztél valamit? :wink:
Én ilyenkor nem tudok úgy hazajönni, hogy Csengének ne vegyünk valamit :oops: , még ha nem is nagyon van rá szüksége. De azért mégis, hogy néz ki, hogy a felnőttek kapnak vmit, a gyerek meg nem. :lol:

Csipisz, sajnálom, hogy Peti nem nagyon gyógyul. :( De a szurik majd biztosan segítenek.
Egyébként mi sem győztük inni a tejet tegnap este, hogy a gyomrunk egy kicsit elviselhetőbb legyen. :roll: De hát így jár az, aki dorbézol. :wink:
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:19-kor.
Vendég
 


Krumplipüré lesz, sajtos-tejfölös sült karajjal. Ezzel elkészülök még akkor is (remélem), ha csak 10 körül érünk haza.
Meg sütök néhány palacsintát, amíg sül a husi, fő a krumpli.
Úgy döntöttem, hogy leves nem lesz.
Vendég
 


Csipisz: sajnálom, hogy Petikéd így betegeskedik és injekcióra kell járnotok. Úgy látszik tényleg nagyin makacs ez Nálatok.
Andriska jobban van, már "csak" taknyos kicsit. Gyógyszert már nem kap. Szerdán kapja az oltást, akkor majd megvizsgálja a doktornő.
Nekünk most Andriska feneke van kipirosodva, pici pöttyök vannak rajta és nem tudom a szájpenész miatt e vagy kicsípte a kaka. Pedig annyira ügyelek a penekájára, hogy mindig tiszta legyen rajta, rögtön cserélem mindig, de éjjel mikor átalussza az éjszakát nem keltem fel azért. Sudocremmel kenegetem most, de majd ezt is megmutatom dokinőnek.

Betti: Andris nekem sem nyugodott le szülés előtt sem, előtte való nap még nagyon élénk volt, úgyhogy ez sztem semmit nem jelent :wink:

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:19-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, beprogramoznám én, ha tudnám, hogyan kell. :o Még az órát sem tudtam beállítani rajta, pedig nem vagyok egy kétbalkezes, de valahogy nem sikerült. Lehet, hogy most van itt az ideje annak, hogy keressek hozzá egy magyar nyelvű leírást a neten? :D

Buci, a Sudocrem szerintem nagyon jó, mi végig azt használtuk Csengével, és most is azt vettem. Nekünk nagyon bevált!
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:19-kor.
Vendég
 


Kriszti, Ariston, felül gáz, alul elektromos. De nem kijelzős, az órája mutatós, és azzal van bajom, mert nem tudom, hogyan kell benyomni-kihúzni a beállító gombot. De rajta vagyok a témán, köszi. :)
Vendég
 


Teljesen hülye vagyok... Külön van a főzőlap és a sütő. :) Szóval elektromos.
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:20-kor.
Vendég
 


sziasztok csak olvasgattam nem igazán tudtam mit irni az msn ugy müködik hogy valakinek megkell hivni?na ezt sem tudtam szoval ezért volt valami a registztrációmmal.
ibolya5
 
 


Sziasztok,

Holnap megyünk doki bácsihoz, hááát nagyon nagyon kíváncsi vok, hogy a kicsikém kicsi lány vagy fiúcska?Pénteken meg újra genetika, tehát úgy gondolom, hogy valamelyik nap megkel, hogy mutassa magát.Állandóan rugdos mocorog a picikénk és az apja nagyon türelmetlen, hogy ő még nem érzi,Deeeeeee tegnap megtörtént a csoda kettőt is rugót apának amit elég határozottan érzett is és nagyon boldoggá tette.

Röviden ennyi történt velünk, de azért olvasgatom, hogy a babásoknál nincs unalom.

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!
Sajnos korai volt az öröm, hogy Mesi kevésbé nyűgös. :( A foga még nem bújt ki, lehet, hogy csak az ínye fáj és még heteket kell várni a fogacskára.
Mi a múlt héten voltunk védőnéninél, Mesi 6740 gr és 69 cm. Most kezdem a szokatást az ízekkel. (Lehet, hogy emiatt sem alszik olyan jól, kicsit megkavarja az emésztését.) Az almát és a barackot egész jól fogadta eddig, ma kezdjük a tejpépet.
Az alvást nekünk a mentők szokták megzavarni, én már fel sem veszem, de Mesi még fel - fel riad rá.
Betti az én párom is programozni szerette volna a szülés időpontját, azt kérte, hogy a május elsejei hosszú hétvégén legyünk otthon. Szerencsére sikerült is. :D
Csipisz babóca jobban van már, használt a szuri?

További szép napot!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:20-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Peti jól van, használt az injekció... ha a dokinénit meglátja, ordítani kezd... :lol: Ráadásul jövő héten megkapja a kötelezőt is.

Viszont tényleg ingerelheti a foga, mert szinte marja az ujjaival. Kaptunk gyógyszertári ecsetelőt. Használta már valamelyikőtök az Anaesthetica-t?
csipisz
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?