Új privát üzeneted érkezett!

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:53-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Végre megírtam a dogát, úgyhogy most egy ideig könyvet nem akarok látni.
Zsuzsi! Örülök, hogy a fiúk jobban vannak. A férjednek jobbulást, majd írd meg légyszívesen, ha kiderült valami.

Betti! Ez a rosszullét a vérvételtől nem tudom, mitől van amúgy de szerintem én ebből már nem "növök" ki, de nem baj túlélem.

Amúgy meglett az eredmény is. Pár csillagocska volt is benne, anya meg is ílyedt mivel először csak telfonon kérdezte meg, aztán értement a papírért szerencsére nem nagyon az eltérések, meg elvitte a dokihoz is, és azt mondta, hogy nem kell aggódni, majd kb. fél év múlva meg kell ismételni de lehet hamarabb fogom. Majd meglátjuk.

Ma voltam fent Debrecenbe a városba, olyan sok szép babát láttam. Fuh erről jut eszembe, a múltkor amikor Nyíregyen sétáltam a sétálóba láttam egy anyukát a kislányával (olyan másfél két éves lehetett a kislány szerintem) a kislány sírt és az anyukája úgy meg rángatta meg egy olyan pofont lekevert neki szabájosan hallottam a csattanást meg ahogy a kicsi feje oldalra csapódott. Én úgy sajnáltam szegény gyereket :cry: Pedig az anyukája nem látszott agresszív anyukának... Jajj de nagyon rossz volt... :cry: Hát szerintem nem így kell nevelni egy gyereket... Na de nem is idegesítem magam ezen tovább

Szép napot Mindenkinek! Iwiw-re meg mindjárt megyek jelölgetni :lol:
brigi0923
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:40-kor.
20150601134430
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:40-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is eddig csak olvasásra futotta.
Pénteken megvettük az új ülést Annának, úgyhogy szombaton már ki is próbáltuk. Nem volt vele gond csak az alvásnál, meg egy picit szerintem zavarta a védő pajzs. Nem volt semmi különös fent Anna kiszaladgálta magát a párom megnézte amit akart. És jól elfáradtunk.
Tegnap megjött a triciklink is, csak hiányosan küldték 1-2 csavar meg valami kis tartozék hiányzik, így nem tudtuk még kipróbálni, de Annának így is nagyon tetszett. Ott fontoskodott apa körül.

Már napok óta nem alszik du úgyhogy ma úgydöntöttem kipróbálom mi van ha d,e nem rakom le és csak 1x alszik. KIváncsi vagyok mert az ebédnél már tiszta nyűg volt most alszik.

Detti!
Várjuk ám a képeket!!!!
Annával én is bevéreztem az elején azért feküdtem utánna meg keményedett a pocakom:(

Viki!
Ne aggódj a kilók miatt ha eddig csak ennyi jött fel már csak nem lesz lesz olyan rosz.
Bár én is az 30,héttől gyüjtögettem, és 20-ig meg se álltam :roll:

Zsuzsi!
Hogy van a párod? Te hogy bírod?

Brigi!
Az a pofonos dolog tényleg nagyon durva :( én az ilyen szülőt......áh nem is mondok semmit.
Engem is jelölhetsz nyugodtan.

Bettinah!
Vonatoztatok a hétvégén?? Csenge hogy bírta??

Kriszta!
Bori várja már a kistesót??


Többiek?? Élvezik a jó időt???

Képzeljétek mióta leszigetelték a házunkat minden tavasszal előjönnek a hangyák és télig el se mennek.Már kész vagyok tőlük annyira picik, de mindenütt ott vannak még a pelenkázón is.
Eddig fujkáltam őket biokillel de most Annától nem lehet (bár emberre nem veszélyes mégse szeretném ha valahonnan lenyalná)
Van v.mi ötletetek hogyan űzhetném el őket??
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:53-kor.
Vendég
 


Sziasztok!Hát ugy néz ki vége a jó időnek! :( Brigi!Hát tényleg szomorú ilyet látni!Pláne ok nélkül!Tényleg ,tapasztalt anyukák!!!!!!!!!Ti hogy kezelitek a hisztit?nekem Kíra mostanában kezdte el és fogalmam sincs mit csináljak!a multkor elmentünk sétállni és megállt h nem mozdul tovább.Orditott mint a sakál pedig baja nem volt,elöször szépen szóltam,majd vártam h elindul végül hazavittem.Az utat is végiorditotta aztán otthon semmi baja!Aztán a játszóházban hiszti mert nem volt elég helye motorozni!Sir mint a bolond én meg olyan hüén érzem magam főleg nyilvánosan! :oops: Sensi!nekem Kíra kb 1hete állt rá az egyszeri alvásra,de sokkal jobb!Nekünk is hangyacsapda van de havonta kell uj,az ágy alatt van eldugva!Képek lesznek igérem! :oops: Brigi!Engem is jelölhetsz nyugodtan!na Sziasztok!

Kép
kíraanya
 
 


Sziasztok!

Enci!
Hangya...:)
Detto, de most már lassan egy féléve nincs.
Nekünk is anno a tatarozás után jöttek elő. Állítólag meglettek bolygatva, ezért. Gondolom nektem sem a tipikus mezei hangyátok van, henem a kis vörös fáraóhangya. Úúúúgy utálom őket!!!!!Kiírtani nehéz Őket, mivel több anyakirálynő van, nem egy. Ezt kell elpúsztítani, vagy medővé tenni, ahogy az egyik írtó mondta. Próbálkoztam a falra ragaszható kis műanyag csapdával is, az első adagot elhordták, utána szabályosan kikerülték... :shock: És csak 3 hó után kezd el hatni, mikor már bevitték a vészekbe, és elcsócsálták.
Majd a többi spray formátumot is próbáltam, de az csak helyi kezelésre jó. Mortein jött be. Séta előtt befúlytam a falakmentén a földön, majd ablak ki, mi meg el. Legutóbb a biokill-t vettük. Azóta nincs, most köszönhető annak, hogy Apa véletlenül a felét a konyhában kiborította. :? nem tudom. De ez nem káros a gyerkőcökre, persze ez sem fogyasztásra van.

Nyilvános bünti...Néha kell, de egyszer tuti. Otthon nem hiszem, hogy kapnának a gyerkőcök, sőt. De mikor már az egész tér visszhangzik, a gyerek már azt sem tudja miért bőg, na akkor már lehet okot adni rá, és talán magához is tér. Bocsi, most tuti megbotránkoztok, de akkor még nem voltattok ilyen helyzetben, de még lehetek. Legutóbbi téren való kitörésnél, hagytam sírni, vergődni, bőgni, szó nincs rá, amit ott művelt...Itt már nem segít, hogy mi a baj, mert baj nincs, legfeljebb más motora kell, és már nem elég kipróbálni...hanem enyém...Na és minden akalommal nem is lehet újat venni. Nem szeretem mikor elveszi más játékát.
A menekülés sem megoldás, miért mi menjünk haza...mindig.Legutóbb is kezen fogtam, inkább karon, mert ilyenkor elengedi magát, és félő, hogy kimegy neki. Így mentünk egy jó darabig, majd magához tért. Figyelem elterelés sem jön már be, mert ilyenkor olyan jól eltudja játszani a süketet. :) Tehát ezt a korszakot túl kell élni, mi most nagyon nagy dackorba vagyunk. Ha nem sír, imádnivaló, de imádom a műkönnyeit is, csak ne nyilvánosan csinálná sokszor.

na ennyi voltam. :)
Amúgy minden ok. Áruljuk a lakást. Ki melyik környékre költözni, vagy sem, várom a tippeket. Kertváros, borbánya, lakóparkok, sóstó környéke, Rozsrét, Újkistelekszöllő....belváros kilőve, most sem nyertem a lottón.

Jók legyetek, szép napot!

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:41-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Nem tartott sokáig a szép idő!
Nevelés, nehéz ügy. Jolkával értek egyet, lehet mert nekem is 2 fiam van :D . De tényleg van olyan pont amikor már egyszerűen nem tud az ember mit csinálni. Ennek ellenére Nimród még sose kapott nyílvános helyen, de nem is az a hisztis típus.
Jolka! Kertváros jó, én is idekerültem és azt hittem nem fogom szeretni, de pozitív csalódtam. Van ovi, suli, játszótér, jó környék, csendes... Persze buszoznom is kell, jó ha van egy autó. De ez a többi helyre is igaz. Borbánya tesóméknak nagyon nem jött be, szeretnének is költözni. Nem gondolkoztatok a malomkert környékébe, amerre Zsuzsi lakik, az tök jó és közel is a központ.
Na jó mára ennyi voltam!
Hajni

Kép
Kép
nimbot
 
 


Sziasztok!

NA jó régen voltam erre, volt amikor olvastam de irni ritkábban van időm.

Először is köszönöm a köszöntést Dórika nevében. Ma nem tartjuk csak az oviba vittem nekik egy kis süti félét meg üditőt. Ithol szombatra van tervezve a tortázás. HA ha haza jövök a piacról utána, de csak szűk családi körben én nem értesítem a másik nagyszülőket meg a keresztanyját, én azt gondolom ha fontos nekik ez a nap akkor jusson már eszükbe hogy az elsőszülött 5 éves. Na jó lehet kicsit szigorú vagyok velük de soha egyetlen egy érdeklődés nincs utánuk hogy smint vannak a gyerekek, akkor látják őket ha elvisszük őket. NA nem panaszkodom tovább.

Hangya!!! Nekünk is van de még szárnyas is már én is ki vagyok tőlük, én tavaly szegfüszeget raktam le és nem is volt ennyi mint most állitólag nem birják a szagát, most is megpróbálom csak mindig elfelejtek venni, ha a gyerek megtalálja baja nem lessz tőle.

Pofon az utcán, hát igen ezen lehetne vitatkozni én azt mondom két gyerek mellet, hogy nézőpont kérdése!!! Szóval nagyon kemény helyzeteket tudnak ám alakítani ezek az aprók, és én is JOLKA véleményén vagyok. Ha helye van annak a fenyítésnek akkor bizony muszály.

Örülök hogy mindenki jól van a kismamák vigyázzanak magukra!

Nálunk is minden oké, nemsokára kezdődik a suli amibe végül belevágok, hétvégén piac, esténként meg előadások, bemutatók, konzultációk, család, olvasás, szóval zajlik az élet.

MOST MEGYEK MÉG HÁTHA MARAD EGY KIS IDŐ A MÁSIK TOPIKAR.

Ja találtam egy jó kis oldalt, nézzetek be: www.böbsi.hu

Sziasztok Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


igy próbáljátok:

böbsi honlapja G portál. szerintem így meglesz.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Sziasztok

Csak egy gyors bekukk.
Kész vagyok Anna éjjel 4x kelt addig míg mellette voltam csend ahogy két lépéssel odébb mentem ordítás. Nem tudom mi a fene van. Egyszerűen ha elmozduzlok az ágy mellől ordít de úgy behergeli magát 1 perc alatt. a multkor hagytam sírni kb 10 perc után egy nagy hányás lett a vége. És jó nagy lelkiismeret furdalás hogy milyen gonosz voltam vele :oops:
Nem tudom hol rontottam el a dolgokat régebben enm volt ilyen. Most folyton a nyomomba van, ha a szobából kijövök esetleg zárnám az ajtót ordítva lohol utánnam :cry:
Enni és elég rosszul eszik és 1 hó alatt 1dkg.t se hízott.


Hangya! tegnap még a kiságy szélén is szambáztak úgyhogy én is befújtam a fal mentén, a csapda nekünk se jött be. Utálom Őket!!!
Télen nekünk se volt most a jó idő hozta őket elő

Na megyek mert még ma nem ebédeltem :cry:
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:53-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:54-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:54-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Na látom jó kis "vitát" indítottam útjára! :) :(
Igaz, hogy kívülállóként biztos máshogy fogom fel a dolgot, sőt gondoltam is már bele, hogy vajon én hogy fogom ezeket a dolgokat kezelni, s biztos lesz olyan hogy a karjánál fogva kellesz elrángatni valahonnan vagy hasonlók de olyan nagy pofont biztos nem fogok adni szegény kis gyereknek amitől a feje úgy elcsapódik, hogy szegény azt se tudja hol van. A pofon még nekem is jócskán fájt volna , ahogy csattant... Na de tényleg nem akarok ellentét ezzel kapcsolatba. Remélem nem baj, hogy felhoztam a témát...
Szép napot kívánok Mindenkinek!
brigi0923
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:41-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Viki!Brigi! Sensi! Többiek :wink: !
Köszi az érdeklődést, férj még mindig kórházban :cry: holnap még mindig nem jöhet, de remélem már pénteken igen, doki szerint 4-5 napnál tovább nem tartják ezzel bent, ő már ma taposta a 4. napot odabent. Hátfőn 4x!!! röntgenezték+ 2 uh, kedden 1 röntgen +4 uh, ma "csak" 3 uh+ 1 ct. Be volt írva egy órára ct-re, hogy majd szólnak, meg jön érte valaki, aki odakíséri, járkált ő a nővérpulthoz, hogy mikor mehet, és végül este 7-kor le is ment egyedül... addig kaja-víz nélkül. Persze csak holnap értékelik ki...
A lényeg, hogy nem találják a követ, kb egy színes gombostű-fejnyi (az a nagyobb tűzőgombostű). Azért kellett mennie ct-re, mert a mai uh-on talált vmit végre a doki, de nem tudja mit. Remélem semmi komoly...
Vannak alternatívák, de egyelőre míg nem tudnak konkrétumot, addig nincs mit csinálni. A doki szerint a fájdalomküszöbe megfelelő :wink:

Jolka!
Hajninak igaza van, ez nagyon jó környék :wink: Zolkó otthon van már?

Sensi!
Mi is a biokillt használjuk. Kristóf is ilyen hányós volt, ha sírt, szinte azonnal kihányta. Kinőtte már szerencsére. Amúgy nálunk is most nehezebben alszik Tomi sajna... :oops:

Tündi!
Boldog szülinapot Dórinak. Én meg tudlak érteni :wink: helyzet hasonló itt is :wink: most pl fel nem hívott volna anyós, hogy hogy bírom, kell-e segíteni :evil:

Brigi!
Van az úgy, hogy időnként besokall az ember,úgy van, ahogy Tündi meg Jolka mondják, egy nagyobb gyerek bőven tudja, hogy mivel lehet legjobban felhúzni az embert :roll:

Jó éjt mindenkinek, holnap is benézek :wink:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:41-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszönöm a köszöntéseket Dórika nevében!


Zsuzsi! Ha jól értem a mostani hsz edet akkor a férjednek veseköve van?? nem nagyon olvastam vissza a régebbi hsz-eket. bocsánat, nem azért mert nem érdekel csak időhinyba vagyok.
Az enyémnek is volt, úgy jött haza mint aki meg akar halni még soha nem láttam ilyen elhagyatotnaqk, de neki adtak valami gyógyszert és valeszeg kijött, mert azóta nincs panasza, vagy csak nem nyavajog nekünk kisbb fájdalmaktól, végül is ő sem tudja hogy ki jött e neki ez agusztusba lessz 1 éve. végül is nem ártana egy röngen, de ez nem olyan egyszerű, a mai világban.
Mindenesetre kitartás neked reméljük, hogy hamarosan hazaengedik, és minden renben lesz. Hát anyós téma úgy látom egyforma a tied is olyan mint az enyém, én is mindíg és mindenben csak anyukámra és az öcsémre számíthatok.

Brigi:
Szerintem nem baj h felhoztad a témát sőtt, ez a topik arra való, hogy megbeszéljük a dolgokat állástfoglaljunk, különböző témákban. Nyilván neked még nincs gyereked és ezért volt megrázó élmény amit láttál az utcán, képzeld amikor én is látok ilyet engem is megráz és elgondolkottat, hogy én is ilyen, vagyok mikor már a cérna szakad, persze próbálom én is, a végsőkig szép szóval, de amikor A kicsi elhatározza h a parkolóba akar egyedűl közlekedni rohangálni és nem tetszik neki, hogy fogjam a kezét akkor igen nagy hisztibe kezd , és akkor jön az a karonfogós jelenet, hogy elengedi fűlét farkát csak nehogy nekem legyen igazam.

sziasztok Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


Sziasztok csajok!

Nem tűntem el, megvagyok, csak nem nagyon van időm társalogni... vagyis eltöltöm az időm mással (séta, Marcizás stb.) és így nem jöttem közzétek.. De nemsokára sikerül visszaolvasnom a történteket rólatok, és akkor már én is írok.

Remélem jól vagytok! Kismamák is bírják magukat! Gratulálok, aki időközbe megszült!!!

Kép
kallosnejudit
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:42-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Egy mondtad erejéig még a Kossut téri esethez. A karrángatás nem lep meg, biztos vagyok benne, hogy nálunk is lesz ilyen, engem az az irdatlan nagy pofon rémisztett meg amit az a szegény kis másfél két éves kislány kapott úgy, hogy a feje úgy félre vágódott, hogy csak na.
Zuszsi! Örülök, hogy a férjedet lassan hazaengedik. Talán már otthon is van... :)
Kispaszuly! Én is Boldog Születésnapot kívánok így utólag Dorkának! :) Szerintem is igazad van, hogy a nagyszülőknek, keresztszülőknek kell eszükbe jutni a szülinapnak, névnapnak. Az én keresztszüleimnek nincs is gyerekük, szóval nem tudják milyen az, és iszonyat rosszak és hát nem akarom ócsárolni de olyat tettek, hogy ...... (ide képzeljetek el jó csúnya káromkodást)

Rubinitáról nem tudtok valamit?
Na most megyek, majd még benézek olvasgatni. Mindenkinek szép napot kívánok! :lol:
brigi0923
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:42-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Én már egyáltalán nem beszélek velük egy elég durva tettük után, és még nekik áll feljebb, hogy én nem mentem oda a keresztanyámhoz amikor találkoztunk vele puszit adni neki. Hát majd megtudják amikor megöregszenek, hogy nem lesz senkijük és nem megy hozzájuk senki látogatni őket.... Amúgy sokszor eszembe jut és gondolkodom hogy miért alakult így és elszomorodom, hogy a szüleimen és a bátyjámon kívül úgymond nincs semmi. Se nagyszülők, se keresztszülők, nagybácsik nagynénik senki.... :cry:
Na de ez nem az ilyen szomorkodás helye :lol: Olyan szép idő van odakint, lehet ki is megyünk sétálni... :lol:
További szép napot Mindenkinek 8)
brigi0923
 
 


Puszi mindenkinek!

Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!
Sajnos nincs valami sok időm itt lenni, Ruben mostanában főszerepet játszik a "Hiszti " c. előadás forgatásán... :( Remélem ez hamar lecseng. De azért mindig megpróbálok visszaolvasni.
Zsuzsi jobulást kivánok a párodnak!
Lányok vigyázzatok magatokra, gyerekekre, pocaklakókra!
Hétvégén Debrecenben bababörze!
Sok puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:42-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
A hivatalos értesítés majd április végén érkezik meg Jenninek. De a pontszámok alapján a Széchenyiben bent van. Nem rossz suli az országos listán 3. helyen van szakközepek közül.
Pici pocaklakó mozgását érzed már jól? S meddig dolgozol?
Puszi!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:43-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Igen most már az ülés lesz egye kényelmetlenebb s a terhesség vége közeledtével pedig már majd tágulni kezd a szeméremcsont nekem ez is új érzés volt .
Az jó, hogy ilyen fit vagy s nem hagyod el magad, ismerek olyan kismamit aki egész terhessége alatt nem mert kimozdulni otthonról, pedig egészséges terhessége volt de ő nagyon félt szinte mindentől.
Már sok mindent megvásároltál a picurkának?
Dorkamama, hogy érzed magad?
Krisztinának is lassan elkezdődik a visszaszámlálás :)
( Majd izgulunk minden kismamiért és lelkiekben veletek vagyunk)
Puszika!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:43-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:44-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak nincs kedvem mostanában írni. Nincs semmi oka, csak lusta vagyok :oops: de olvasni azért olvasok!

Zsuzsi! Remélem férjecskéd már otthon van és kiderült mi is okozta pontosan a pnaszookat! Remélem semmi komoly! Írj ha van egy kis időd!

Viki! Köszi az érdeklődést! Hétfőn kapom meg ha minden igaz az afp eredményt és kedden megyünk uh-ra. Nagyon várom és nagyon kíváncsi vagyok már ki lakik a pocakomban. Ma éjszaka azt álmodtam, hogy Rékám született :lol:

A nyilvános neveléshez csak annyit, hogy Jolkáékkal egyetértek abban, hogy ha az út kellős közepén vágja magát hanyatt vagy olyan helyen akar olyasmit csinálnia i rá vagy másra veszélyes, akkor sajnos tényleg a karjánál fogva kell elvonszolni onnan miközben úgy lóg mint a rongybaba. Ez kivülállóként mindennek tűnik ilyenkor, csak jó anyának nem, de ez van. A pofonnal viszont én sem értek egyet, olyan szinten nem, hogy még itthon is többször van a férjemmele emiatt nézeteltérésünk, hogy mikor üssünk a gyerek kezére és mikor nem (én azon vagyok csak ha magára, másra vagy a berendezésre veszélyes dolgot csinál). Na persze egy anyai és egy apai pofonnak helye van egyszer az életben, de sztem nem 1-2-3 évesen és később sem nyílvánosan semmiképp. Na ezt jól kifejtegegttem :oops:

Viki! Abevásárlás dolgot ne kapkodjátok el, az a legjobb az egész babavárásban :)

Anita! Köszönöm kérdésed jól vagyok, Picuri mocorog a pociban, nemsokára apa is érezni fogja :lol:
Ruben jobban van?

Zsuzsi, Enci! Dorka is nehezen alszik el mostanában olyannnyira, hogy ott kell ülni az ágya mellett, kb 2 hónapja, pedig sose csinált ilyet, mindig is egyedül aludt el. Utánaolvasgattam és ez a szeparációs szorongás egyik megnyilvánulása. Most eljutottunk odáig, hogy nem mellette ülök, hanem nyitva hagyom az ajtaját, és az étkezőbe ülök le, ha feláll a kiságyban így lát, megnyugszik és lefekszik. Ha nagyon nyüzsög akkor szoktam szólni neki, hogy anya itt van, legyen nyugodtan. Na meg napközben sokszor beszélgetünk, hogy anya a másikszobában alszik, de itt van, ha Dorka szeretne vmit akkor jön, stb...

Na sokáig nem jöttem, most bepótoltam :) Megyek vasalni...

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:44-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Azért írtam, hogy Többiek! mert nem mindig van képben az ember, főleg, ha siet :D úgyhogy egyáltalán nem volt bántó, hogy konkrétan nem kérdeztél ránk :wink:

Judit! Rubinita!
Jó volt hallani rólatok egy kicsit :wink:

Helyzetjelentek:

A szerdai ct eredményére csütörtökön délután zúzták apa vesekövét (4 mm-es volt). Ma délután pedig egy részét ki is pisilte, azóta megszűntek a görcsei, délután 4-kor haza is engedték :D csak nagyon fáradt, nem sokat aludt az elmúlt egy hétben :cry:
Tomi úgy fel volt pörögve, hogy hazajött az apja, egyfolytában kacagott, huncutkodott, szédületesen tüneményes volt :lol: Kristóf inkább este élvezte ki az apja társaságát, miután Tomit lefektettük.

Tegnap elvittük a húgommal Kristófot cirkuszba. Kaptak az oviban egy kupont, amivel 1 jegy áráért kettőt kaptunk. Igazság szerint megbeszéltük, hogy apa nélkül nem megyünk, inkább majd csinálunk közös programot. Erre csüt. reggel ovónéni egy anyukával lelkesen beszámolót tartott az öltözőben, Kristóf meg nagy ártatlan szemekkel, tátott szájjal hallgatta. Olyan kis árva volt, hogy inkább megvettem a jegyeket :lol:
A gyerek megint kiváltotta a tesóm megrökönyödését. Míg a többi gyerek visongatott, tapsikolt, ennek milliónyi kérdése volt: miért ilyen a ruhájuk, miért csinálják azt, nem fognak leesni? stb.
A legaranyosabb akkor volt, mikor egy kenyai vendégcsoport lépett fel, 8 tök fekete néger.
Kristóf: Anya, ezek magyarok?
Én: Nem, Afrikából jöttek.
Kristóf: És a magyarok tudnak ilyet?
:lol:

Jujj, de sok lettem, ne utáljatok ki :wink:
Jó hétvégét mindenkinek:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsuzsi!
Örülök, hogy férjeddel minden ok, kipiheni magát és te is kérhetsz egy délutánnyi szabadidőt :wink:
Tomi nagyon édes lehetett ahogy örült az apjának! Dorka is olyan áhitattal tudja mondani, hogy papa, amikor megjön az apja a munkából :lol: (csak egyszer mondaná így azt is, hogy anya :roll: )
Kristóf is nagyon aranyos lehetett a cirkuszban a kérdéseivel! Milyen kis okos!

Tegnap voltunk Dorkával szemésznél, minden ok vele, megnyugodtam, mert kicsit tartottam tőle (na jó nagyon) hogy nehogy takarni kelljen a szemét, mert néha nagyon kancsi tud lenni, de a dokinéni megnyugtatott, hogy csak azért látjuk annak, mert az orrnyerge még nem emelkedett ki teljesen. :P

Na megyek mert kész a reggeli :D
Szép hétévégét ebben a csúnya időben!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!
Viki! A Ruben név már nagyon régen tetszett nekem, nem is emlékszem már,hogy mikor találkoztam először vele. Egyébként bibliai eredetű név. Amikor kislány voltam megfogadtam ,hogy majd lesz egy Gerda nevű kislányom is (Andersen meséből ),...de nem lett :(

Dorkamama! Örülök, hogy jól vagytok. Ruben is amikor fáradt nagyon ritkán "bekancsít" de engem is megnyugtattak,hogy ez élettani.Tehát picilányt álmodtál ismét? Írd kedden a híreket!

Zsuzsi! Az jó,hogy már otthon van a férjed,könnyebb a gyógyulás is hazai környezetben. Nagyon édes lehetett Kristóf a kis kérdéseivel. Ügyes.

Picit mérges vagyok, ismét feltörték a nyaralónkat. Az idén már másodszor. De most nem volt szerencséje mert az előző betörő szinte mindent kipakolt , így csak apró dolgokat tudott elvinni. Én meg vehetem ismét újra meg a berendezéseket.

Holnap bababörze Debrecenben. ( már anyiszor írom lehet kapok valami jutalékot a reklámozásból :) )
Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


DRÁGA VIKI!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!

PUSZI!


Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Viki!
Boldog születésnapot kívánunk Neked!
Kép

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Viki!

Én is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED! :)
Kép
brigi0923
 
 


Anita!
Örülök, hogy nincs semmi gond Dorka szemével :wink: várom én is az eredményt :D

Rubinita!
Nekünk is van Ruben ismerősünk, egy hónapos :D lehet, most ez lesz felkapott név. Becézitek amúgy?

Viki drága!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!


Szép hétvégét mindenkinek!
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:45-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Vikikém!
Nagyon sok boldogságot kívánunk:)
Kép


Jó, hogy ilyen sokat írtatok!!

Zsuzsi!
Jó, hogy végre kiengedték a párod. Nehéz lehetett egyedül :( Mostmár teljesen jól van?


Képzeljétek pár napja egész jók az éjszakáink max 1x kel Annám akkor kap egy kis dentinoxot és alszik 6-ig,megissza a tejet és van mikor 8-ig is húzza.
Áttört mostmár a 2 felső rágófoga, gondolom amiatt ébredt fel, csak nem tudott egyedül vissza aludni, mert én elrontottam:(
De most a felvesz/letesszel sikerült le is szoktatni erről.

Elkezdte enni a darabos kaját is. Mindenkitől kunyerál :D meg a tányérjából is szedi kifelé, és eszi egyedül.

Már csak a hangyáktól vagyok kész.
Anna eteti őket :roll: vannak bőven, már este a kiságyba is találtam.
Valaki mondta a szegfűszeget a konyha szekrénybe kiöntöttem egy zacsival,remélem elűzi őket.

Szép estét
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:45-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Én is ideértem végre, jó sokáig kellett visszaolvasnom.

Viki, Boldog születésnapot kívánok én is!
Tündi, Dórinak is boldog szülinapot! Remélem, jól sikerült a családi buli.

Zsuzsi, férjed kialudta már magát? :) Örülök, hogy rendbe jött. Nagyon kellemetlen lehet egy ilyen dolog.

Voltunk szüleimnél, vonattal mentünk haza, és végül vissza is úgy jöttünk. Csenge tünemény volt, nagyon jól bírta. Odafelé Debrecenben felszállt egy néger srác, és persze pont velünk szembe ült le. Csenge először csak nézett nagyra nyílt szemekkel, aztán meg 10 percig mutogatott rá, és azt hajtogatta (persze nem halkan), hogy "pijos bácsi". :lol: Tök ciki volt! :oops: Semmivel sem tudtam elterelni a figyelmét... De azért túléltem. :)

Otthon jó volt, voltunk csatában (persze nem igaziban, csak annak az utánzatában - 1849-es tavaszi hadjárat tápióbicskei ütközet). Sok ló, sok tüzér, nagy füst, ágyúdörgés 40 percen keresztül. Végülis tetszett Csengének, csak bújt hozzám, és a végén mondta, hogy "megijedtem, hangos volt". De azért megtapsolta őket. Főleg azért is, mert a családom férfi tagjai is aktív résztvevők voltak, és a végén a felvonuláson integettek nekünk.

Rosszul-alvó babák anyukái! Mi is küzdünk éjszakánként, még mindig kel Csenge. Vettem neki cumit, hátha rá tudom szoktatni (pedig nagyon ellene vagyok, de a sírni hagyáson kívül más alternatíva már nem jutott eszembe). Tegnap éjszaka oda is adtam neki, mármint a kezébe, mert a szájába nem tudtam bedugni. Úgy eldobta, hogy a szoba másik végében csattant... Azért még megpróbálom majd, hátha.

Ma megyek este dokihoz uh-ra, remélem minden OK lesz. És azt is remélem, hogy ez a jégesős ítéletidő, amit jósolnak, nem ér ide...

Megyek egy kicsit vasalni, az utóbbi időben mindig a férjem vasalt, egy kicsit kiveszem én is a részem a házimunkából. :)

Sziasztok
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:45-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok!

Betti!
Nagyon édes lehetett Csenge a vonaton is meg a csatában is! :lol: Ilyen szépen beszél?
Te hogy vagy? Émelygés, hányinger?

Mi ma voltunk a védőnőnél, afp rendben van, és végül nem holnap, hanem hanem szerdán mehetünk uh-ra, a dokimnak vmi közbejött kedden :cry: és így Dorkát is vinni kell... nem akartuk stresszelni, klinika meg minden, de nincs aki vigyázzon rá :cry:

Sensi! Gratula a két fogacskához, jó, hogy Anna is megnyugodott.
Alvás/elalvás: nekünk az jött be, hogy nyitva hagyom a szobabajtaját és így nem kell ott ülni vele amíg elalszik. Úgyhogy örömhírként mondom, hogy két nap alatt sikerült Dorkát leszokatni az ágya mellett ücsörgésről. Este énekelek 3 dalocskát, jó éjszakát kívánok és kijövök. HA nyüzsög akkor visszaszólok, hogy legyen nyugodtan itt vagyok, és ennyi rendszerint elég is! :roll: Na azért még gyorsan lekopogom :D

Anita! Betörés: :x :x igaza van Vikinek!

Szépen süt a nap, menni kellene vhová :roll: talán egy fagyizóig, mmm....

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:46-kor.
20150601134430
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?