Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.21 18:20-kor.
almi
 
 



Sziasztok!

Szandra,
Sajnálom, ami Tamival történt/történik :cry: Valóban rátok jár a rúd, de ennél most már csak jobb jöhet :roll:
Miért nem szabadna kijönni a sírásnak? Én attól mindig jobban érzem magam, ha nem is oldódik meg a gond, de kicsit jobb. Ide is mindig jöhetsz sírni, mi még közel is vagyunk :P
Tami hogy viseli?
A pen-drive sajna nem lett meg (biztos van a lakásban 1 fekete folt :evil: :wink: ), de Tomi meglepett egy másikkal :D Úgyhogy tudom majd vinni Neked a színezőket. De most figyelek :lol:
Tökjók a vonalzóid :P
Tökjók a képek is :P Nem csodálom, hogy jól éreztétek magatokat :P Sok lett? A képekből sosem sok! Nagyon szeretem nézegetni. Az meg ismerős, hogy nehéz szelektálni a rengetegből :oops: :roll: :lol:

Ibolya,
Tökjók lettek a képek, főleg hogy mobillal készült :D Az én mobil tökgagyi képeket csinál :? Átküldenéd nekem mélen?
Tényleg hol vannak a balatoni képek :?:
Köszi, hogy rám csörögtél! Nagyon jól esett.

Katus,
Ancsiról édesek a képek a lilavirágos rucijában :D A napernyő is tökjó a babakocsin. Én is szeretnék ilyen pillekönnyű, rohangálós babakocsit. Ti hol vettétek? A Tescóban láttam anno olyan 5-6 ezer körül, de akkor nem vettük meg, mert igazán akkor kell kocsi, ha Pestre megyünk, akkor meg jó hogy van alul nagy háló. Nem is tudom megéri-e még venni.
Milyen volt tegnap a buli?
És mi volt ma a dokinál?
Hol vannak az ígért képek?
Jó volt tegnap összefutni! Lehetne máskor is ilyen spontán akciónk :D

Gyöngyi,
Ami késik, nem múlik..., szakítunk mi még időt a pletyire :lol:
Jók a szigetes képek :P Oltogatod a lányokat :?: Végül is nem lehet elég korán elkezdeni a pályaválasztást... :D
A fátokat nagyon sajnálom :cry:
Bemondták a tv-be, hogy vihar jön, mindent összeszedtem, elpakoltam a kertben, ahoz képest itt nem volt semmi extra. erre olvasom, hogy nálatok annál inkább. Nagyon gáz. Régen azért nem voltak ilyen viharok... :shock: :x

Adri,
Hozzánk is jöhettek, ha azt szeretnéd, hogy Dórababa aludjon egy kicsit :D
A rokonlátogatás nagyon gáz. Én nagyon hamar rövidre zártam anno. Bár az is igaz, hogy nekem nincs ekkora rokonságom. Inkább barátok, ismerősök jöttek volna, őket meg megtudtam győzni, hogy majd máskor/ később.
Az én nagymamám kisteleki. Szuper nyarakat töltöttem ott, ill. Szegeden. Imádom azt a várost!
Boldog szülinapot!

Ildi,
Juditték bőröndjébe sajnos én sem fértem be :cry: Sajna több vagyok, mint 20 kg :roll:
Tökjók a tiszai képek. A fagyizó Réku a kedvencem :D Fogtatok halat? Volt halászlé?

Zsanett,
De rég írtál. Mizújs Veletek? Házproject?

Évi,
Köszi a mákossüti receptet. Ma meg is csinálom :P
Tökjók lettek az Anettnál készült képek. Nem tudom miért a megjegyzés, hogy nem olyan jók, mint az Anetté, vagy az én képeim :?: :roll: Jó, Anett profi, de nekem könnyű jó géppel, jó alanyokat fotózni :D
Nekem van egy tökegyszerű sósreceptem. Mindjárt bepötyögöm, csak már a végére akarok érni gigászi hsz-emnek :wink:

Andi,
Még mindig anyukádéknál?
A kérésedre fotóztam eleget Anettnál, csak még nem volt időm válogatni a rengetegből és kicsinyíteni, de igyekszem pótolni :D

Denesandi,
Hogy áll a felújítás? Gondolom kellően ki vagy :( De azért adj hírt magatokról :!:

Juditték megérkeztek szerencsésen, bár nem akadálytalanul Mallorcára. Reggel 6 óra helyett 10-kor indult a gépük, és az út is 1 órával továbbtartott :x Zorka egész jól bírta, indulás előtt rohangált a váróban, így a repülőn elaludt :wink:

Na most már elküldöm ezt a levelet, mert a végén még elszáll és akkor kardomba dőlök :shock:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Persze az előbb elszállt, de rutinosan lementettem előbb. Nem tudott kifogni rajtam a Babanet :twisted: :D

Reni,
Jó hogy itt vagy!
Ahogy a Szandra írta, tuti a hormonok is tobzódnak benned :?
Gyere többet, talán ha kiírod magadból jobb lesz. Semmi képen ne gubózz be :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Basszuskulcs Szandra, sajnálom Tamit :cry: :cry: :cry: De gondolj arra, hogy valószínűleg ezt tényleg muszáj volt így csinálni, mert máshogyan nem lehet kiírtani azt a sz@rt a szervezetéből... Reméljük, hogy őt nem viseli meg nagyon a tortúra, és gyorsan visszanő a haja... Te pedig hol adnád ezt ki magadból, ha nem itt??????

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anett,
Ennyire kikészítettünk, hogy már nem is írsz? Lidérc túlélte a kiképzést?

A képek (rengeteg van, nehéz volt így is meghúzni a határt :oops: :wink: ):
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lesz még...

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Senki?

Na én azért még pakolgatok fel "pár" képet:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Ha eddig azért nem írtatok, mert vártátok a képsorozat végét, akkor jelentem jöhet a töménytelen mondandó, mert befejeztem. Nincs több kép (mára) :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,
A Te képeidre nem is reagáltam :oops:
Szivárványt mi is láttuk, csak nem voltam ilyen szemfüles, hogy lefotózzam. :? :P
Az állatsimogató is a szigeten volt? Tavaly olyan nem volt :x Jól lemaradtunk végül idén erről a buliról :cry: Na mindegy, majd jövőre! :P
A költözős kép haláli :lol: Látom a legfontosabbakat pakolták össze :lol: A kis kalóz meg kész... :lol:

Ildi,
Most vettem csak észre az új vonalzóid :oops: Tökjók :P

Csajok!
Most végre van egy kis időm, Maja is békén hagy és senki :?: :?: :?:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na, akkor írogatok én :wink:

Évi,
A recept - Sajtos lapok:
30dkg liszt
10dkg vaj
10dkg reszelt sajt
2dl tejföl

Az alapanyagokat összegyúrjuk és 3 cipót formálunk.
A cipókat egyesével tepsi nagyságúra nyújtjuk (jó vékony lesz), megkenjük tojással, megszórjuk sajttal. Sózzuk (kell, mert íztelen lesz), esetleg pirospaprikázzuk, köménymagozzuk. Kis négyzetekre vágjuk.
Előmelegített sütőbe, 200 fokon 5-10 percig sütjük.

Judit most írt sms-t:
"Zorka nem nagyon eszik, a vízből nem lehet kiszedni, nekiindul egyedül is! Jó meleg és tiszta a víz. A levegő is még elviselhető, 28 fok körüli és kellemes szél is fúj."

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


a gyerekek gyönyörűek :D , az anyukák csinosak :D , mi pedig sajnáljuk, hogy erről a buliról lemaradtunk :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
Azért ti sem voltatok rossz helyen :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Hú Szandra,szegények!!!
Sok sok gyógypuszikát küldünk!!!!

Anikó!
Köszi mindent! :wink: :lol:
hú de gáz rólam ez a kép:( de a többit elmentettem :lol: :lol: :lol:
De jó Juditéknak!!!még számolunk,hogy nem vitt :x :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: és akkor képes ilyen sms-eket küldözgetni,fújjjjjjjj :o

Anita!
Hú de szép ez a szivárvány,mi nem is láttuk:(
a költözösön én is jókat mosolyogtam,annyira édesek,és látom,hogy van remény,hogy együtt is tudnak majd játszani az enyémek is.
egyelőre még csak együtt hármasban nyomulunk:
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Anita!
te hogy szerkeztetted útólag a hsz-ed?????????? :shock: :shock: :shock: ezt nem lehet mióta új lett a Babanet.
ilgya1
 
 


Szandra!

:cry: :cry: :cry: - megbeszéltük :cry: :cry: :cry: Szólj, ha sírni akarsz, beállok a sorba , együtt viccesebb.
Tényleg nagyon jók lettek a vonalzók!!!

Reni!!

Emlékszem én is erre az időszakra :roll: Amikor a Mariettával voltam terhes, akkor nem volt szabad reklámot néznem, mert majd mindegyiken elbőgtem magam - és még én is értetlenül álltam a rekcióm felett - hát még a párom :roll: :roll: :lol: :lol:
Azt meg felejtsd el, hogy haszontalan tagja lennél a társadalomnak :twisted: :twisted: :twisted: A legfontosabbra készülsz, amit csak a társadalomért tehetsz!!!l Próbálj inkább a babádra koncentrálni, és sokat pihenni, megtenni amit akarsz, mert a szülés után mindezekre nem igen lesz időd :wink: És igaza van Szandrának - készülj fel : lesz még pár ilyen hagulatváltozás a szülés után is! De alapból is, ha az ember anyuka lesz, akkor sok mindent másképp él át, más dolgok kapnak hangsúlyt, ezt meg kell szokni - nem könnyű.

Anikó!

Képek!!?? Ragozzam még???? :lol: :lol: :lol: Szuperek!!! Megint az elkapott pillanatok! Én ilyenekre nem vagyok képes (szerencsére Sanyi igen) , lehetne akármilyen gépem :oops: :oops:
Maja és Boti tényleg nagyon egymásra találtak :lol: :lol:

De jó lehet Juditéknak!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Többiek??? Tényleg nagyon eltüntetek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szandra,
ezt nagyon sajnálom :( Én lemaradhattam valamiről, de ezt hogy kapták el a lányok? Edón jelent meg először?
Antibiotikumot is kell rá szedni?


Anikó,
nem mertem hiányolni a képeket...
Ezek nagyon szuperek lettek! És milyen jó sokan voltatok! Jövő héten már mi is tudunk csatlakozni, hétvégén megyünk haza.

Katus,
már többször is fagyiztunk a Nelsonban, gondoltam rád! :wink:

Anita,
hát az a "költözös" kép isteni! :D:D:D

Kriszti,
jó Balatonozást nektek! :)



Csajok,
itt nincsenek olyan esőzések, mint otthon! Itt semmi nyoma esőnek, dög meleg van egész héten.
Képzeljétek, az elmúlt 2 hétben, amíg itthon voltunk, Rebekának kijött 4 foga! 2 alsó rágófog és 2 alsó szemfog. Na, Lőrincnél nem jöttek ilyen könnyen, Rebekánál meg mindig csak akkor veszem észre, ha benyúlkálok időnként a szájába :oops: Már 13 fogú :)

Andi
idna
 
 


Szandra, egyébként meddig kell kezelni a sebet? Remélem, nem sokáig :(
Szivárványt mi is fotóztunk, de sz@rul sikerült, semmi nem látszik a képen... pedig élőben állati szép volt, ekkorát még soha nem láttam.
Ildikó, ezek a lábnyomok és kéznyomok tök jók! Nekünk a kórházban csinált ilyeneket a doki nénink, jódba mártotta a gyerekek lábát, rányomta egy kartonpapírra, és azt leragasztotta. Lassan szeretnék Marciról újabbat csinálni, mert az utolsó a születésétől számított 2 hónapos korában készült, most pedig már biológailag majdnem 3 hónapos.... Csenge tappancsáról is van egy kis lenyomatunk, ami hónapról-hónapra fakul, és nem tudom, hogyan lehetne ezt megőrizni... :cry: :cry: :cry:
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


SziasztoK!

A szülinapom majd csak 24-én lesz, de mindig a húgommal együtt tartjuk, neki 12-én van. Így nincs egy köztünk!

Tegnap valószínüleg a szél miatt sokat szenvedtünk, ráadásul egész nap nem is kakilt Dóra baba, pedig ő naponta legalbb 3-4 szer szokott. Hajnal kettőkor vérfagyasztó visítására ébredtünk vagy fél órát üvöltött és ekkor beadtam neki egy kúpot (Mexalent). Majd szopíztunk és egy óra múlva végre elaludt. Reggel 6-ig bírta aztán újra jöttek a szenvedések, de most már fél óránként bekakilt, nem kicsi mennyiségeket produkált. Megdöntöttük a napi pelenka fogyasztási rekordunkat délelőtt. Közben 12-re mentünk UH-ra, ahol szerencsére minden rendben volt. Majd még kétszer kakilt és most fél 3 óta alszik. Pontosabban aludt, megyek mert újból érdekes hangokat hallok és szaga is van. :oops: :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

A sírást úgy értettem, hogy nem a Tami előtt kéne lerendezni, ne féljetek este bepótoltam. :roll:

Anikó!
A képek szenzációsak, remélem 2 hét múlva már mi is tudunk csatlakozni minden bulihoz mert már kicsit hiányoznak az össznépik.

Andi!
Edótól eredt a dolog, csak az volt a baj, hogy a Tami nagyon vakarózós típus és több mint valószínű így sikerült saját magára is átvinnie pedig nagyon nagyon vigyáztam, hogy mindig fedve legyen Edó minden sebe de a doki azt mondja, hogy egy törölköző vagy akár csak egy játék is lehetett a "hibás". Most meg takarítunk ezerrel, sikálunk mindent.

Kaptunk antibiotikumot, én már egy nap után is nagyon sok javulást látok rajta. Ma is kellett menni kötözésre és most viszont egy hang nélkül tűrte a Tami (tegnap 25 perc folyamatos ordítás és rúgkapálás kísérte az egész kezelést), biztos sokat segített a bátorságért kapott póni és VIRÁG :wink: .

Kata!
Annyira édes Marci, olyan jó lenne már látni élőben is. Csenge lábnyomatát nem tudom hogyan lehetne megőrizni, talán ha körbe vágnátok akkor már az alakja megmarad így ha elhalványul akkor is látható. Remélem a többieknek van jobb ötlete.

Megyek mert kajcsi, pancsi kezelés van.

Szandra

szandrakiss
 
 


Ezt a pangást... :roll:

Szandra,
Sóstón, a sógornődék háza aug. közepén szabad esetleg 1 hétre? A barátnőm keres akkorra szállást (3 fő).
Köszi
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, csak az újabb parám miatt nem írtam... :oops: :? Jajj, hogy milyen fárasztó paraanyunak lenni :!: :!: :!: Sokszor több energiát kíván, mint maga a gyereknevelés :P Szegény Gyöngyit zaklattam is priviben a hülye kérdéseimmel...a nyílt fórumon nem is mertem megkérdezni tőle...

Gyöngyi!

KÖSZI neked így "nyilvánosan" is, hogy kezeled a néha betegnek tűnő agyamat/agyunkat :oops: :D

Szandra!

Szegény Tami (és persze szegény Te) :( ! DE a lényeg, hogy meggyógyuljon és a szép kis hajacskája meg újra kinő majd :wink: A sírásról meg csak annyit, hogy én világ életemben egy bőgőmasina voltam...mostanában sem telik úgy el túl sok nap, hogy legalább 1x ne bömbiznék...biztos ciki ez így felnőttként, de én ilyen vagyok...(arra persze én is vigyázok, hogy lehetőség szerint ne is lásson senki akkor)


Kata!

Nálam az a csúcs, amikor a Marci téged ölelve alszik :P sajna nálunk ez nincs túl gyakran...Zétimanócska az apán való alvást preferálja :( :P
Nagyon jó a huncut mosolyos is! Ilyen nálunk is van :D !

Hát a tappancs lenyomat megőrzésében nem nagyon tudok segíteni :oops: ...de valami kémikus agyú tuti tudná a módját...én max. azt tudnám amit a Szandra írt, meg sztem beszkennelném amíg még látszik :roll:

Andi!

Ha hazajöttök el kell majd beszélgetnünk! Gyöngyi szerint Zéti hasonló kvalitású babó, mint a Te Rebekád :wink:

Addig is jó pihit nektek!

Reni!

Jól rád ijesztettünk, hogy átmegyünk ugye :shock: ?
Ezt nem azért írom, hogy megijesszelek, de szülés után sokkal érzékenyebb leszel, mint amilyen valaha is voltál :P .
DEPI??????? Nekem az csak szülés után jelentkezett (míg várandós voltam sosem…úúúúúgy szerettem pocakos lenni) és néha most is rám tör néminemű kedvtelenség, de akkor talizunk a csajokkal és husssssssssss már el is tűnt! Ajánlom neked is ezt a terápiát :wink: !

Ildikó!

Mi is kaptunk ilyen láb/kéz-lenyomat készítő készletet…de még nem csináltunk vele semmit :oops: :oops: :oops:

De, igenis kinézem belőled, hogy tudsz sütni! Csak hallottam mintha azt mondtad volna, hogy vetted… :wink:

Anikó!

Köszi a sajtos recit! Holnap vagy inkább vasárnap ki is próbálom, úgy is megyünk barátnőmékhez kertipartizni :D

Megcsináltad a mákosat? Lekvárt vagy pudingot tettél rá? Gondolom úgy finibb… :roll:

Ja, és igazán dicséretes, hogy rólam csak távoli fotó készült…az mégis csak előnyösebb ugye :) !

Anita!

Én nem is tudtam, hogy volt szivárvány :( …pedig tekingelődtem az esőben és utána is. Tavaly viszont nekem is sikerült lefotóznom egy ilyen duplát…ha megtalálom a képet majd feldobom.

Boga napszemüvegje nagyon vagány :lol: És Boti is az abban a csajos pólóban :shock: :D

Ibolya!

Nem ér elbújni, mert hiányoltuk tőled a balatoni képeket 8) ! Merre jársz? Elvitt a Judit?

Hú, és csak most látom, hogy kérdezted miben mikróztam a sütit :oops: …én egy sima jénai tálban…de ha van szép műanyag vagy szilikon formád abban is lehet…

Katus!

Hol vagytok :cry: ? Ugye nincs baj? Ha neked is jó 7végén vagy 7főn vinném a Vileda cuccot… Ha nem jelentkezel zaklatlak ám majd telefonon :wink: !

Anett!

Ennyire megviselt a látogatásunk :( :cry: :( ??? Azóta még nem sikerült kipihenned minket :shock: ? Ha megígérjük, hogy többet nem megyünk akkor írsz???

Kriszta!

Jó pihit nektek :) !

Upsz, mennem kell…hív a főnök :P ! (mit hív, magához parancsol)

Puszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Na, én aztán jól elijesztettem mindenkit :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :cry: :( :cry: :( :cry: :shock:

Akkor most egy darabig inkább nem jönnék... :roll:

Tiétek a pálya :wink: !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
Nem értem mi a gondod? Én is magammal leveleztem tegnap :roll: :P
Megcsináltam a sütid. Fél óra múlva már csak pár szelet volt belőle, úgyhogy süthettem a köv. adagot, mivel ezt holnapra szántam a nővéremékhez :x :lol:
Ilyen lett:
Kép


Csajok!
1 hétig nem vagyunk Majával. Nem biztos hogy tudok majd írni.
Aztán jók legyetek, vagy ép hogy nem?
Remélem sokat kell majd visszaolvasnom :P
Ha valaki Sóstón jár, csörrenjen rám!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anikó! Jó utat!Meddig maradtok?
Istenien néz ki ez a sütemény!!! :lol:

Évi!
Nem ér lelépni! :lol: valakinek tartani kell a frontot!!!
de azért fótókat szívesen nézegetünk:)

Kata!
A vigyorgós a kedvencem,olyan cuki:)

Nem tudom olvassa-e,de Nórinak
sok boldog névnapot kívánok!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Anikó!


Na, pont erre gondoltam, amikor azt írtam az Ibolyának, hogy vmilyen szép formában lehet/kell sütni :lol: :lol: :lol: /nekem ilyen nincs :oops: / Nagyon jó lett!!!!!!!! Sztem én is csinálok a vasárnapi bulira... veszek valami szép formát...és még a sütővel sem kell fűtenem a lakást :wink: De a sósat is kipróbálom, csak azt majd a barinőmék telkén...ott van nagy kert, el lehet menekülni a meleg konyhából :oops: 8) :wink:

Ja és mi tuti járunk arra a jövő héten :wink: :lol: Hívlak :P

Ildikó!


Pedig hamarosan mi is lelépünk...pihenünk, wellneszezünk picit Zétimanóval...DE nem szabadultok tőlem :!: Mindenhol lesz netünk :wink:

Többiek! Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nóra!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nóra!

Kép

Anita
putyu
 
 


Évi!
Akkor nektek is jó nyaralást kívánok!!!
Ha jövőhét végén még lesz lent valaki Sóstón,akkor lehet,hogy mi is bejelentkezünk:)


a kép lemaradt az előbb :oops:
szóval Nórinak!
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Borzalmasan sok a lemaradásom :shock: :oops: :oops: :oops:
Nem is kezdek bele most :oops: :oops:

Szandra, mi újság Tamival? Gyógyul?

Kellemes hétvégét Mindenkinek!!!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Szombat, dögmeleg, apa dolgozik, Tami gyógyulgat de még nem szalonképes. Tegnap a dokinéni megdicsért minket, mert elég gyorsan gyógyul a sebe, jól kezelem le ő pedig jól tűri már. Már csak jövőhét csütörtökön kell visszamennünk akkor már elvileg teljesen gyógyult lesz, hát bízom benne.

Anikó!
A sógornőméknek Siófokon van (Széplak felső) a nyaralójuk, 10 személyes a ház és így kerül egy nap 25ezerbe. Ha így is érdekel a dolog akkor megadom a számát. Jó pihit nektek.

Évi!
Szerintem ez tök természetes, hogy szülés után még érzékenyebb vagy, nekem ez kb egy évig tartott mire normalizálódtam aztán másfél éves volt a Tami mikor Edóval várandós lettem így nem volt hosszú normális periódusom :wink: .

Húúú ez a mákos süti nagyon jól néz ki, ha jól értettem akkor tőled indul a recept, elárulod nekem, hogy ezt a receptet hol találom, bevallom kicsit mostanában nem vagyok a topon olvasás ügyileg, nem nagyon volt időm topikozni.

Mit főzzek ebédre? Valami 5let?

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Szandra!

Nagyon ugyik vagytok, csak igy tovabb, mielobbi gyogyulast Nektek!

Anita!

1 korul megyunk a Balcsira, majd gondolok Ratok ;)
Tenyleg sajnalom amugy h nem jottok
:cry:
Tok jol ellettek vna a gyerkocok, raadasul tesomek is 3 poronttyal nyaralnak :) Durvan nagycsalados lett vna :D
Remelem azert mar jobb kedved van!
Este meg benezek.

zsanett
 
 


Szandra!

Mikor az Anettéknál bandáztunk akkor vittem ilyet, de az enyém nem volt ennyire dizájnos mint az Anikóé :oops: :oops: :oops: DE ma veszek ilyen szép formát :wink:

Íme a recept: (most ez a kedvencem, mert nem kell a sütőt bekapcsolni a dög melegben)

Mikrós mákos süti:

15dkg liszt
15dkg cukrozott mák
1/2dl olaj
1 1/2dl víz
1 tejföl
1 sütőpor
1 csapott kk.szódabikarbóna
2 egész tojás
1 reszelt alma /na én ezt helyettesítettem sárgadinnyével /

Mindezt jól kikeverni és mikróba 750w-on 10-12 percig kell sütni. A tetejére lekvárt vagy pudingot is tehetünk.


Főzés: nekem a 7-en eddig 1x sikerült :oops: ...csilis babot...amit ugye én elvileg nem is ehetek...ma nem terveztem...de ha van valakinek jó ötlete, én is vevő lennék rá :arrow: Katus, Ibolya :?: :arrow: Ti mindig tudjátok mit főzzetek :P ...segítsetek nekünk :!:

Kis Tamikának gyors gyógyulást :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!

A Tescoban veszel ilyen formát? Mekkora kell? Mennyibe került? Lehet, hogy hétfőn meglepem a családot egy ilyen sütivel mert holnap lemegyünk a Tiszára ha minden igaz, le kellene már vágni a gazt. Így csak hétfőn lesz időm formát venni. Hétvégén meg ha már gyógyultak leszünk akkor jönnek unokatesómék és addigra jól begyakorolom a mozdulatokat, hogy csak nézzenek szájtátva mikre vagyok képes. Asszem az én mikromnak nem állítható a watt-ja de 800-as, az is jó nem?

Különben kitaláltam mit csinálok kajcsit, tejfölös csirkepöri lesz, a csajok úgyis nyomatják ezerrel a tésztát meg a szaftot.

Megyek is megnézem kiolvadt e a husi.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szia Szandra!

Ma megyünk az Auchanba, így ott fogom megnézni a formát...megírom az adatait, ha kapok.

A mi mikrónk is 800-as, de mivel én egy kisebb kerületű jénaiban csináltam nekem picit magasabb lett és így is kellett neki a 12 perc...ha közben kinyitod és ránézel nem lesz semmi baja...én többször is megtettem :wink:

Le se merem írni... én végül is tojáslevest főztem :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

A főzéshez nekem se volt kedvem, így a mai menü maradék húsleves, tejfölös tésztával. Kiváncsi vagyok Zoli meddig bírja majd ezzel a könnyű ebéddel.

Anikó!
Nagyon szuperek a képek, a Dóriról is nagyon jól sikerült. A süti meg egyszerűen fenomenális. Még a végén én is kedvet kapok hozzá, pedig én nem vagyok konyha tündér :oops: :roll: :roll: . Mondtam is már az Évinek, hogy ő főzzön nekünk, én pedig foglalkozom a gyerekekkel, akár németre is megtanítom őket! (Én inkább ehhez értek! :oops: )

Ildi!
Holnap ilyenkor javában áll a bál, és mi túlélésre fogunk játszani. Ráadásul hétfőtől rossz időt mondanak hideg fronttal, így nagyon kiváncsi vagyok, hogy Dóri mit szól majd a dologhoz. DE szerencsére közel lakunk, így majd sűrűn lelépünk és amíg lehet itthon maradunk! A kertkapunkra pedig kiteszek egy behajtani tilos táblát! :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Remélem gyorsan gyógyultok! Egy kis kendővel pedig biztos szalonképes Tami! Manapság ez úgy is divatos. Szerencse, hogy ilyen jól tűri a kezeléseket, nagyon ügyesek vagytok!

Kata!
Nagyon édes a Marci. Nekem a törölközös kép tetszik a legjobban, olyan édesen mosolyog! :P :P :P

Katus!
Mi újság, hogy vagytok??? Remélem valahol jót nyaraltok, vagy legalább pihiztek!

Reni!
Szívesen látlak bármikor egy tracspartira. Kibeszélhetjük a sulikat és bármit ami könnyít a lelkeden! Élvezzük az itthon létet! :P :P :P Tényleg használd ki minden percét és főleg csak olyanokat csinálj, amihez kedved van és egyébként alig volt rá időd, mert nem sokára megint nem lesz!

Ha túl éljük a holnapot majd jelentkezem. Ha nem jönnék egy darabig akkor sírba vitt a rokonságom, és romjaimból kell majd kiszabítani. :evil: (Messzire nem is kell vinniük, hisz tesómék háza alatt már temető volt! :oops: )
Minden nyaralni indulónak jó utat kívánunk, a már nyaralóknak pedig további jó időt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Hali!

Sehol senki???

Azért egy kis időjárás előjelzés: mivel Dóra baba kissé nyugtalan, ezért szeles idő és hideg front várható, lehet, hogy vihar is lesz. :? :? :?
A vendégség javában zajlik, de mi leléptünk. :lol: :lol: :lol: Egyébként most egész jól türte a dolgokat, főleg, hogy a hordozóban, ill. az ágyon feküdt, és most nem engedtem kézről-kézre adni. Így gyorsan el is aludt és mindeki messziről nézhette. Igaz most anyukám sem pörgött annyira, hogy mindenkinek a kezében le legyen fotózva, mert most az ebéd és a kiszolgálás jobban leköti. (Az is igaz, hogy most apukám rokonsága van itt, és szerencsére ők nem olyan erőszakosak. :P :P :P )
További jó hétvégét!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok.Köszönöm a választ.Sajnos tényleg a főúton nics már az a bolt.De van egy http://www.katibababolt.hu/ csak sajna ez meg a világ végén :)).De azért köszönöm Viszont a Vásár centrumban a Magma boltba nagyon sok édi mindenség levan értékelve :)).
anyóka67
 
 


Most olvastam a sebekről.Hmm sajnos nekünk is van fiam fején alami 3 seb nekünk hidrogén peroxidot és jódos krémet írt doki néni hát elég lassan gyógyul sajna ezekszerint lehet nekünk is ez van?Elösször azt hittem a fodrásznál kaptunk valami gombát hát most már végképp nemtudom.
anyóka67
 
 


Sziasztok!

Végre megoldódott az internetszolgáltató problémánk :) így végre megint fel tudok néha tűnni :oops:

De ahogy látom, nagyon sokan már elmentek nyaralni vagy csak a hétvégére ugrottak le valahova :D :D :D
Nekik nagyon szupi időt és jó pihenést kívánok :D

A kőműves végre szombaton volt nálunk, így Laurát "eladtam" a nagyszülőknek, így tudtunk dolgozni nyugodtan. Mondjuk én kellettem betont keverni, hanem "csak" ebédet kellett készítenem, amit gyorsan elintéztem egy bográcsos paprikás krumplival :)
Azt mondták, hogy jó lett, bár ez volt az első bográcsozásom...
Szerencsére már tegnap befejezte a kőműves - konyha plafonjának visszavakolása, fürdőszoba csempézés - így nekem délutánra és mára már csak a romok eltakarítása maradt :( :( Szerencsére nem hagyott maga után nagyon sok koszt, de úgy voltam vele, ha már a fele konyhát kitakarítom, akkor essünk neki a többinek is.... Na ez egy kicsit nagyobb falat lett, mint gondoltam, de már túl vagyok rajta, így most egyelőre ragyog a konyha, amíg férjemék el nem kezdik a tapétázást.
Na aztán megint kezdhetek mindent előlről.... de hát ez van.

Nem tudom, Ti hogy bírjátok ezt a meleget? Bár most nálunk esik az eső:!::!::!:
Laurát egyszerűen nem tudom behozni a kertből, állandóan kint akar lenni, de persze nem jó neki az árnyék, hanem a napon akar lenni. Csoda, hogy még nem kapta le a nap :wink:

Ma is majdnem 2 órát pancsolt az apjával, amíg én takarítottam.

Bocsi, de időm sajnos nagyon nincs visszaolvasni :( :(

Mindenkinek! A feltett képek nagyon szuperek, nagyon édesek :lol: :lol: :lol: Úgy látom, csak mi vagyunk ilyen paraszülők a férjemmel, hogy nem mertünk tavaly még sehova sem elmenni Laurával, mondván, hogy milyen kicsi és tessék Marci már Horvátországot is megjárta :)
Nagyon jók lettek a találkozóról készült képek is. De inkább nem ismétlem magam, mert mindig csak ezt tudom írni.

Szandra!
Taminak jobbulást kívánok, és drukkolok, hogy a haja is gyorsan visszanőjjön :)

Ildi!
Mi is próbálkoztunk a hazai gyurmakészítéssel, de nem volt jó a lisztem, így a kézlenyomat szétfolyt a sütőben :( :( Majd holnap veszek újabb lisztet és akkor kezdjük előlről az egészet :)

Én is megcsináltam a mákos süti receptjét. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy sikere lesz :oops:
Utána kénytelen voltam még egyet csinálni, mivel az elsőt kitettem anyuméknál a teraszra, de a kutya ellopta és megette az egészet :twisted: :twisted:
Azt hittem, hogy megüt a guta, mert találtam egy nagyon jó formát, amit sajna csak egyszer lehetettt felhasználni, így a 2. csak egy sima kör alakú formában lett megsütve.

Adrienn!
Látom Dóra baba tartja magát a megfelelő idő jóslásához. Mondtam Zolinak, hogy ma este már várható egy kis eső, aki először nem akarta elhinni, honnan tudom én ezt. Aztán mutattam neki a hozzászólásodat és most, hogy esett az eső, mondta, hogy akkor nézegessem gyakrabban az oldalt, mert így akkor tudunk előretervezni :)

Anyukák!
Elárjuljátok nekem, hogy lehet csatolni az aláíráshoz a volnazót? Én már próbálkoztam mindennel, de vmiért nem jön össze :( Úgy látszik tényleg igaza lesz Laurának, hogy "aja béna". Mostanában ezt mondja állandóan, ha vmit nem tudok rögtön megcsinálni, de legtöbbször akkor kapom meg tőle, ha az ebédnél nem a szájában landol a kanál, hanem mellé :)

Nem tudom, hogy ez normális-e vagy sem, de teljesen ki vagyok akadva JÓ ÉRTELEMBEN, hogy ezek a gyerkőcök milyen okosak. Egy-egy szót csak egyszer mondok el Laurának és már hallom is tőle vissza. Most az elmúlt 1 hónapban rettentően beindult a beszélőkéje :) és egész nap csak mondja, mondja, mondja. De a legjobban az tetszik, amikor leül vagy megáll és megbeszéli magával a dolgokat. És ezt olyan komolyan teszi, hogy ilyenkor meg tudnám zabálni.

Mindenhova motorral járok Kép

Elmentem fodrászhoz, ahova persze Laura utánam jött, és ahol végre sikerült két gumit a hajába tenni Laurának, de csak 5 percig bírta. Nem bírom őt rávenni, hogy csat vagy gumi legyen a hajában, mert állandóan kiszedi, pedig már elég hosszú a haja.
Kép

És ha nem figyelek oda, akkor egy másodpercen belül mindent megeszik, ami a kezébe kerül:-)
Kép

De most már megyek is, nem akarom rabolni a drága időtöket.

További szép estét mindenkinek

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Hogy bírják a babók ezt a változó időjárást?

DénesAndi!
A két copfos a kedvenc képem Lauráról,nagyon jól áll neki:)
Vonalzót úgy tudsz csatolni,hogy rámész valamelyikünk aláírására,amelyik neked tetszik,majd ott követed az utasításokat. A végén kapott kódt pedig bemásolod itt a Babaneten a profilodnál az aláírás mezőhöz.

Adri!
Örülök,hogy ez a party kevésbé volt fárasztó!
Köszönjük az előrejelzést,majd hétvégén szeretnénk újakat kapni ,mert mi is megyünk Balcsira.


Kaptam Anditól sms-t,már itthon vannak csak nincs nete. Biztos ez a fránya idő :evil: én is kikapcsoltam a gépet egy ideig,ezt a villámlást apám....kár,hogy behalik a gépem.....

Fel se tudom sorolni névszerint hogy kivel mi van? Lányok jelentkezzetek!!!Mindenkit elfújt a szél?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Dénesandi!!

Húúú, szép kis munka van mögötted(előtted?) :lol: :lol:
Édes a képeken a csaj!!! És tündér lehet, ahogy dumál - én is imádtam ezt a korszakot. Nagyon élveztem, hogy már kommunikálnak - bár már néha kicsit sok, amikor ketten nyomják :lol: :lol: :lol:
Vonalzó: kattints rá arra, amelyik szimpatikus (én kizárólag magyar nyelvűt voltam hajlandó :oops: ) és a többit az utasítás szerint. Ha elakadsz szólj! Vannak itt páran, akik tutin értenek hozzá (pl.Ildi) én csak kontárkodom :roll: :lol: :oops:

Évi, Adri!!

Eszembe jutott, hogy én botmixert használtam a csajoknál, amikor még mikro adagokat ettek - ezt kölcsön tudom adni!!
És bár még odébb van(?), hogy a gyerkőitek egyenek egyebet is mint az anyatej, kérlek benneteket, hogy előtte beszéljük át az egész táplálást - én ezt nagyon fontosnak tartom :!: :!: Mármint a táplálást, nem azt hogy én beszéljek :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Adri!!

Akkor nem is volta olyan gáz ez a vendégeskedés most??? :lol: :lol:

Évi!!

Tojásleves (miért csak apróbetűvel?) , szuper ötlet, régen volt nálunk is és imádjuk!!! :lol:

Kata!

Húú, de jól kikerekedett MArci (ezeken a képeken nagyon jól látszik) :lol: :lol: És tényleg feltünő, hogy mindig milyen kiegyensúlyozottan mosolyog!!

Voltunk végre mi is a gyömrői strandon! Hát, a csajoknak kicsit túl vizes volt :roll: :roll: :lol: :lol: Ha a bokájukon túl ért a viz, akkor már paráztak :roll: :roll: De ott ahol bokáig ért nagyon élvezték :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hali Ildi!!! Beelőztél!! :lol: :lol:
Látod Dénesandi, Ildi profin ért a dologhoz, csak bátran kérdezz :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hú Gyöngyi! NAgyon klassz képeket csináltál. A Sárás a kedvencem,ekkora vagány kiscsajt még életemben nem láttam.
Valakikkel voltatok? Vagy rosszul látom,hogy Marietta barátkozik a kisfiúval?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Dénesandi!
Nagyon édes Laura, az a két copfos az nagyon ott van :wink: .

Ildi!
Jó rég írtál már. Mi van veletek?

Adri!
Most jutott eszembe, hogy még az aventos pohárkákat nem adtam oda, szólj ha vigyem, vagy ha talizunk valamikor akkor elviszem oda.
Vendégekkel így kell bánni, nem ők a fontosak hanem TI!!

Gyöngyi!
Nagyon jó lenne már együtt is elmenni a gyömrőire, :roll: hát reméljük még idén sor kerül rá. A képek szuperek. Akkor a csajok sokkal szívesebben játszanának a sivatagban? :wink: , mikor ez enyémek kúsznak négykézláb mert kiszáradtak a tieid még pörögnek ezerrel. :wink:

Anett!
Itthon? Mesélj!

Anita!
Nagyon el teteszett tűnni. Vagy nyaralósra vettétek a figurát?

Mi is csináltunk pár képet, voltunk a Tropicariumban és tegnap voltunk lent a Tiszánál a telkünkön. Tami pecázott, sétáltunk az erdőben egy kicsit, hazafelé beugrottunk a hugomékhoz, így elég mozgalmas volt a napunk.

Akkor a képek:

Kép
Ez egy igazi teknős volt, annyira durván nehezen vonszolta magát, de a Taminak nagyon tetszett, meg is simogatta.

Kép

Kép
Ez már a tiszai birtokunkon van :wink:

Kép
Buborékoztunk

Kép

Kép

Kép
Tami a pecakirálynő, van saját pecabotja

Kép
Edó úgy gondolta, hogy a halak már elég zsömi darabot kaptak, most ő jön.

Kép

Kép
Itt tök jó volt a háttér, mondom a Taminak, hogy nézzen rám és vágjon valami kedves pofit, erre ez sikeredett belőle

Ezt meséltem múltkor a Gyöngyinek, hogy egy idő után megelégelik a gyerekek ha sokszor fotózom őket :roll: :) . Különben a Tami egyébként is nagyon szeret "hülye" fejet vágni.

Na pussz mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Ildi!!

Nem látod rosszul - ő a sokat emlegetett Ricsi barátunk!! :lol: :lol: :lol: A Ricsi!!

Szandra!

:lol: :lol: :lol: :lol: igen a sivatag jobb lenne nekik. Semmi baj a vizzel, csak ne lenne olyan vizes! :lol: :lol: :lol:
Jók a képek - Tami gyönyörű abban a csajos kalapban :lol: És ahogy szembenéz azzal a a.............az izével!!!! :wink: :wink:
Edó meg gyönyörű és azon a kalapos képen nagyon hasonlít rád!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!

Ez az utolsó Tamis kép eszméletlenül jó!!!!! :lol: :lol: :lol: ekkora arcot.....
Edókának micsoda fürtöcskéi vannak,vetekszik a Rékáéval:) Igaza van Gyöngyinek nagyon hasonlít rád :)
Jó sűrű programotok volt hallod. :lol: Végül is úgy jó,ha zajlik,nemigaz?
És fogtatok valamit?


Gyöngyi!
Ja, a Ricsi....... :lol: :lol: :lol: ?!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem riasztotattok el! Sőt! Lehet újra buli!

A szokásos dolog: nagyon sok az elmaradásom a munkába és nyomatnom kell ezerrel.

Nem tudom emlékeztek-e (bizos sokan), de Zoli búvároktató is. A hídépítés miatt sokáig nem indított tanfolyamot, de most addig rágták a fülét, hogy rászánta magát. Megígértem neki, hogy már a múlt héten, a buli elmondom neketek hátha van érdeklődő, de elfelejtettem. Az utolsó pillanatban pótolom mégis:

holnap este 6-tól 8-ig a Maláv uszodában lesz az első ismerkedés. A tanfolyamnak ez az a része, amit mindenki látogathat és ha tetszik neki a foglalkozás csatlakozhat.

Szerintem , ha valakit kicsit is érdekel nézze meg, csak a pálya bérletet szokták ilyenkor szétdobni.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Szandra,
nagyon jók a képek, bevállalsz a gyerekeimről egy-két képet? :wink: :lol:
Mi újság Tamival, Múlnak a sebek?
Megvagyok, csak apáztunk ezerrel! :roll: :)

Dénesandi,
Laura kész nagylány! És azok a copfok :D

Adri,
az a jó a rokonlátogatásokban, hogy amig pici a baba és még te is tudnál pihenni, és talán még időd is lenne rá, jön boldog-boldogtalan ezerrel. Aztán amikor már nagyobbacska a gyerek és jól is esne, ha jönne valaki a kutya nem jön.....

Katusnak nincs net :( :( de jól vannak :)

Anett,
szólok egy-két ismerősőmnek hátha érdekli :D

Évi,
én is ráindultam a mákos sütire, erre folyton elfelejtek mákot venni :oops: :evil:

Gyöngyi,
nem semmi Sára :shock: bár már meg sem kellene lepödni a produkcióin :lol:

Ildi,
Te merre időztél mostanában?

Anita
putyu
 
 


Na még két kérdés...

Gyöngyi, ki az A Ricsi?

Ildi, hogy csináltátok a kéz- láb lenyomatokat?

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?