Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak gyorsan feldobom a mákos süti recijét, hátha az Ibolya meg akarja sütni a 7végén :lol:

Mikrós mákos süti:

15dkg liszt
15dkg cukrozott mák
1/2dl olaj
1 1/2dl víz
1 tejföl
1 sütőpor
1 csapott kk.szódabikarbóna
2 egész tojás
1 reszelt alma /na én ezt helyettesítettem sárgadinnyével :wink: /

Mindezt jól kikeverni és mikróba 750w-on 10-12 percig kell sütni. A tetejére lekvárt vagy pudingot is tehetünk. :arrow: most lebuktam, mert az enyémen sem lekvár, sem puding nem volt 8) :oops: (vmilyen savanykás pl. ribizli lekvárral a tuti )


Na, futok tovább...


Szép 7végét mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Judit!

Mi Pamperst hasznalunk, igy csak arrol tok nyilatkozni :) Az bizti kb annyi, mint itthon, de mas a csomagolasa es DODOT-nak hivjak, ha jol emlekszem :)
Tescot nem tudom, h van-e, de Auchan tuti, csak azt meg Alcamponak hivjak :)

Leptem Balatonozni :)

zsanett
 
 


Csak bekukk, most ennyi telik tőlem :oops: :lol:

Kép

Anita
putyu
 
 

 
 

halihó!!!

Anita!!

Csak ennyi??? :lol: :lol: :lol: Kár hogy nem futottunk össze újra!!!! Meddig voltatok???

Ez a kép azért jön, mert látszik az új polójuk: a Tescóban vettem a leárazáson 500,-ért
Kép

Aztán az orvostanhallagtókkal műtöttek!!! :lol:
Fájdalomcsillapító az altatott betegnek:
Kép

Lélegeztetés:
Kép

Szívműtétre volt szüksége a macinak:
Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Judit!!!

Édes a csajszi a nagy autóban!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok.Bocsánat 1 kérdésem lenne bababörze van még Vecsésen? és ha igen hol?és mikor?Vagy hol tudok utánna nézni?A főúton volt régebben egy babahasznált cikk butik szerűség az van még nemtudjátok?köszönöm a válaszokat édik a Picik és nagyok Sziasztok
anyóka67
 
 


Anita,nem voltál túl bőbeszédű :oops: :oops: :lol: ,csak nem a gyerekszigeten jártatok a Gyöngyiékkel?

Gyöngyi,húú vészhelyzet a köbön :shock: ???Ugy látom,most már a csajaidat is "megfertőzted" az egészségügy szépségeivel :lol: :lol:

Évi,köszi a receptet-nem is tünt fel,hogy sárgadinnye lenne a sütiben :shock: Az 1 tejföl az kis dobozra vonatkozik? gondolom :oops: ,és miben sütötted,hogy olyan szép torta formája volt?

Judit,jól néz ki a jövőbeni utánpótlás :arrow: csak nem ő a "női sumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "???????????
Szerintem engem is félreértettél :oops: -én is csak irigykedem,hogy repcsizhetsz.Kocsival én sem indulnék el olyan messzire,főleg,hgoy még kompozni is kell.Mi 1x voltunk kocsival Görögországban,hát a 30 óra utazás után azt mondtam,hogy inkább letelepedek ott kint,de engem 6 lóval sem kényszerítenek mégegyszer ilyen hosszú útra :arrow: na ,ekkor jött a felmentő hadsereg és hazavittek minket 12 óra alatt a háborús övezeten :roll: .A Lajos azóta nem tud rávenni,hogy külföldre menjünk nyaralni-vagyis rátudna,ha ő hajlandó lenne repcsire ülni,de nem ,ő kocsizni akar.Azóta csak belfőldi nyaralásokat szervezek :roll:


anyóka67- júniusban / 23-án / még volt börze a műv.házban 9-12-ig,de juli-aug.-ra nem láttam kiirva.A műv.házban láttam kiirva,de itt a babanet -börzefigyelő oldalán is fel van tüntetve.Ha a profival szembeni turira gondolsz - lila turkáló- ugy tudom még megvan,de nem mernék rá megesküdni :roll: talán 2x jártam ott.
bibolya
 
 


sziasztok.
Hajnali 4-kor hazaértünk Horvátországból, minden nagyon klassz volt, Marci odafelé és visszafelé is végigaludta az utat, kint is nagyon rendesen viselkedett, hatalmas nagyokat aludt a sós levegőn :).
Majd jövök bővebben is, de ki kell mosnom még 4 adag ruhát, el kell mennem kaját venni, hogy ne haljunk itthon éhen, és még a babanetet is vissza kell olvasom :)
Néhány képet már lekicsinyítettem, gyorsan feldobom ezeket,
puszi mindenkinek
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Helló Kata!!

Lejött a feeling :lol: :lol: Húú, nagyon jó lehetett!!!! :lol: :lol: Írigy vagyok!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kata,húúúú tényleg nagyon jó lehetett a nyaralás!Kicsi fiadnak a keleti kényelem az tuti megvolt :lol: :lol: Remélem azért ti is ki tudtatok egy kicsit kapcsolódni.

csajok mi van már, mindenki elment nyaralni :roll: :lol: ?????
bibolya
 
 


Ibolya, szerintem én ijesztettem el mindenkit a képeimmel :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


ne már Kata,hisz olyan kis zabálnivaló a fiad :lol: :lol: :lol: nagyon édi!!!
bibolya
 
 


Sziasztok!

Csak 2 gondolat erejéig, aztán futok magam után :oops: :roll:

Évi,
Tomi most vett olyan kávéfőzőt, ami itthon van bentre a cégbe. A Saturnban 16.990.-

Segítség! Valaki nem tud valamit a pen-drive-omról? Nem adtam kölcsön valakinek? Nem találom sehol :oops: :roll: Már csak bennetek bízom, hátha....

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,hová futsz????Mi az a töménytelen munka,ami nem várhat :roll: :roll: ?

[quote="zumpfi"]
írta:
zumpfiSegítség! Valaki nem tud valamit a pen-drive-omról? Nem adtam kölcsön valakinek? Nem találom sehol :oops: :roll: Már csak bennetek bízom, hátha....

Sajna nálam nincs,de ha kell,tudok kölcsön adni egyet.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Mi még maradtunk Szoboszlón...
Laci csütörtök este jött haza, és ma utazott vissza, aztán most csütörtökön jön majd megint :)
Nekünk még nem volt kedvünk visszamenni, jó itt nagyon. Strandoltunk, voltunk a debeceni állatkertben, vidámparkban, na meg rengeteget rokonlátogatáson :)
Hétégén Lacival többször is el tudtunk menni kettesben, Anyukámékkal jól elvoltak a gyerekek.
A héten még egy fodrászt is beiktatok :)
Képeket már ezer éve ígértem..., de úgy utálom kicsinyíteni őket. :(

Kata, nagyon jó lehetett Horvátországban, és Marci nagyon ügyes, hogy ilyen jól bírta az utat és az ottlétet is!

Judit, nektek jó utat! Holnap mentek, ugye? Én még sosem ültem repülőn, de nagyon szeretnék! :) De ami késik, az nem múlik :)

Gyöngyi, nagyon profik a lányaid! ;)

Puszi mindenkinek!

Andi
idna
 
 


sztem én ijesztettem el mindenkit a fényképekkel,nem te voltál Kata :lol:
merre is voltatok? mi augusztusba Vodice környékére megyünk.
ilgya1
 
 


Péter most a csapatépítésen Vodice-ben is volt, és azt mondja, hogy csodaszép hely :) Mi lentebb voltunk, majdnem Dubrovnik-ban, egy pár házból álló faluban... A hely csodaszép, kikapcsolódni, pihenni szuper, de egyébként semmi élet nincs, nagyon sétálni sincsen hol - ez hiányzott, főleg úgy, hogy Marci megszokta az esti sétikálásokat. De persze ezt tudtuk előre, mert voltunk már itt és ezt akkor is megállapítottuk :D, de az idei évre ez is szuper volt, főleg úgy, hogy ingyen volt. Jövőre meg majd valami mozgalmasabb helyre megyünk (feltéve, hogy az Uram nem rekpüli el az árát :? )
maj még jövök, de Marci ugrál az ölemben...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

A képek jók, nem riasztanak!! Csak valahogy időm nincs semmire, aztán meg kedvem se. :x :x

Volt egy-két zűrős napunk, de volt amikor minta baba volt Dóri.
Péntek du 3/4 2-től szombat hajnal 1/4-ig nem aludtunk szinte semmit. 5 perc alvás után kb fél óra nyüszögés, majd fél óra üvöltő sírás, 10 perc szopizás, majd kezdődött minden elölről. Gondoltam el kellne mennünk valakihez! :oops: :oops: :oops:
Szombaton ráadásul jött a rokonlátogatásos mizéria, ami nem javított a helyzeten, sőt .... :evil: :evil: :evil:
De vasárnap egy kis angyal volt, négy óránként ettünk, sokat vigyorgott és játszott, jókat aludt. Ma megint nyüglődünk a reggeli vihar óta. Szegényke most éppen alszik, de nagyon nyugtalanul, állandóan húzgálja a lábát! :cry: :cry: :cry:

Kata!
De jó volt nektek! Marci is nagyon aranyos a képeken!

Gyöngyi!
Tudom már kit kell hívnom, ha betegek leszünk!!! :P :P :P Jól áll nekik a zöld!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok úszkálódva én is de ha utólérem magam akkor tuti bepótolok mindent.

Anikó!
Egyszer megfordult nálam a pen-cuccos de akkor vissza is vittem neked, erre emlékszem, sőt ha megtalálod akkor lehet, hogy megint kellene mert szerintem elveszett az összes üvegmatricázós cuccom mert tönkrement a gépünk és újat kellett venni :evil: .

Képek fantasztikusak, megpróbálok én is feltenni hamarosan egy párat.

Szandra

szandrakiss
 
 



Most nézem csak ahogy olvasgatom az oldalt,hogy Zéti baba-aki már nem is olyan kicsi baba :oops: - pont ma 3 hónapos nagyfiú már!!

Adri,legközelebb gyertek nyugodtan hozzánk ha ilyen "mozgalmas" délutánotok-estétek van.
Sok rokon van még aki nem látta Dórit????Komolyan,én már biztos bepöccentem volna a helyedben ha minden hétvégén átjáróház lenne .Lehetséges hogy ezért ilyen Dóri-mondjuk a hasfájást azt nem lehet erre fogni,de a többi nyűgösködést simán :twisted: Egy ilyen pici babának még a nyugi kéne-hisz még csak most született,neki is szoknia kéne a kinti létet-nem a kézről -kézre járás napi x emberrel.Jó,nem mondom hogy steril szoba,de a régi időkben is a 6 hét az nem csak a babára vonatkozott hanem az anyákra is.Most meg elvárják tőled gondolom,hogy körbeugráld a vendégeidet és készülj ezerrel rájuk.

Ildi,milyen képekről beszélsz :oops: :roll: :lol: ???Nem is látok semmit ezen az oldalon :oops: -na mindjárt megnézem az előző oldalt,hátha ott látok valami elrettentő képsorozatot :lol: :lol:
Na megnéztem-jelentem nem találtam semmi csúnyát :lol: :lol: :lol:csak egy tök édesen fagyizó Rékát :lol: :lol: -a kis falánk,1 tölcsér fagyi nem is elég neki - ugyhogy tessék irni most már egy rendeset !!!

Judit,de jó,holnap utaztok!!!irigykedem nagyon!!!de csak pozitív értelemben!!!
Az jutott még az eszembe,hogy ha ismerősökhöz mentek akkor nem is kell 2 hétre elegendő ruhát pakolnod-gondolom van mosógép- igy a pelusoknak is marad hely / ha nem bizol meg annyira a kinti kinálatban/
bibolya
 
 


Helló!!

Nem hiszitek el mekkora volt a vihar!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Kidölt a jó kis árnyékot adó fűzfánk!!!!! Egyszerűen hosszában kettétört!!! :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted:

Nincs itt elijesztve senki!!!! :roll: :roll: :roll:
Gyönyörűek a képek és a gyerekek - én személy szerint csak álmélkodom :lol: :lol: :lol:
És ezerrel gazolok 2 napja - de hogy minek?????? :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Nem mondod Gyöngyi....
azt a szép nagy fát???????azta....

mi épp megúsztuk....ahogy beértünk a házba elkezdett esni..... :shock: :shock: :shock:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

CSak gyorsan elköszönök, aztán már itt sem vagyok.
Pelenkát fél csomaggal szétdobáltam a bőröndben.
A túlsúlyért kilonként 2600 Ft-ot számolnak fel a reptéren, annyiból kijön egy csomag pelenka. Úgyhogy addig szelektálom kifelé a cuccokat, amíg nem férünk bele a 20 kiloba:)
SAjnos a 6 db törölközővel kapásból tele egy bőrönd és annak súlya is van...és azt muszáj vinni.
Na megyek-futok.
Mindenkinek pusz, 2 hét múlva ugyanitt:)
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam dobok pár múlt heti napsütéses képet ebben a car időben...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Tudom, tudom hogy nem egy Anett vagy Ankó minőségűek :oops: ...de Zétimanóval a kezemben csináltam ám :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Gondoltam dobok pár múlt heti napsütéses képet ebben a car időben...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Tudom, tudom hogy nem egy Anett vagy Ankó minőségűek :oops: ...de Zétimanóval a kezemben csináltam ám :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ismétlés az "unás" anyja... :evil:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Üd. újra itthon!
Nem elijesztettél minket, hanem kíváncsian várjuk a többi képet is :wink: Ezek is nagyon jók ám! Nekem a "nyelvkidugós" jön be a legjobban.

Ibolya!

Igen, kis pohár tejföl :arrow: ami késik nem múlik ugye... :?:

És igen, ma 3 hónapos Zétimanócska :D pedig tegnap született :roll:

Szandra!

Elfelejtettem neked írni, hogy szólj nyugodtan ha gondotok van a számítógéppel :oops: ! Sokkal jövök úgy is neked :) !

Gyöngyi!

Szomorú fűz :(

Ennyi egészségügyist egy családban :shock: :P

Anikó!

Köszi a kávéfőző infót :!: :)

Nálam sincs a pen drive-d, de tudok adni én is ha kell!

Judit!

Kellemes utat és nagyon jó pihit nektek!

Ó, mennem kell...felébredt a Főnök és követeli a kajáját :wink:

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Évi!
Késő, a gépet elvitte a Zsolt unokaöccse mert mi úgy gondoltuk, hogy a kukába való :? . Képek csodálatosak, húúú Zéti 3 hónapos, akkor isten éltesse.

Judit!
Jó utat kívánok nektek. Lehet, hogy hülye vagyok de a gyerekkel azt hiszem lehet súlytöbbleted, csak azt nem tudom mennyi. Bár lehet, hogy ezt tudod.

Gyöngyi!
:cry: :cry: :cry:

Kata!
Azért az a kép mikor Marci apán fekszik és a hajóban vannak, az több mint szuper. Az olyan falravaló óriáskép. Marci meg egyenesen tüneményes, hogy így bírta az utat.

Adri!
Dóri baba megmondta, hogy ma sz@r idő lesz, látod!! Csak figyeld és írd be mindig a topikba, hogy csajok ma ne tervezzetek szabadtéri programot mert Dóri rossz időt jósól.

Ildi!
Tényleg keveset írsz mostanában, hogy vagytok? Dávidnak hiányzik az ovi??

Andi!
Pihi ezerrel? Ez több mint szuper. El is hiszem, hogy jól érzitek magatokat. Az tök jó, hogy a gyerekek meg ilyen jól elvannak a nagyszülőkkel.

Anikó!
Pen-drive meglett??

Anett!
Mikor kávézunk? Csajok?

Ibolya!
Enikő hogy van suli nélkül? Milyen volt a hosszúhétvégétek?


Teszek fel én is Balcsis képeket:

Kép
Edó, itt látszik a seb a pocakján :(

Kép
Tami a sógórnőmnek súg valamit

Kép
Kicsit nagy volt a szél de ez nagyon tetszett a Taminak mert nagy hullámok voltak

Kép

Kép
Tami a Zsolt bátyjával

Kép
Apa Edóval a Balcsiban

Kép
No komment :roll:

Kép
Tami szántja a vizet :wink: :)

Kép

Kép
Melegedő

Kép

Kép
Edó a Zsolt másik bátyjával csibészkedik

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Játszótereztünk

Bocsi de kicsit sok lett
Alig tudtam így is szelektálni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!!!

Gyönyörűek a lányok képeken is!!! :lol: :lol: Kedvenceim : amikor a Tami súg - nézted a fülét?? Rajzolni se lehet szebben!!! Meg az Edó kézszagolós képe!!! :lol: :lol:
Amikor a Tami repül a Balcsi felett!!!!...............még én is félnék, jaj!!!!

Ma lehetett villámokat fényképezni rendesen!!!! :lol: :lol:
Láttátok csajok!!! Én percekig csak a villámokat néztem...szuper volt. Leszámítva persze a fánkat!!! :cry: :cry: :cry:

Anett!!!

Hogy vannak a csajok????

Anita!!

Úgy eltüntél megint!!!! Ezt nem szeretem!!!! :cry: :cry: :cry:

Anikó!!

Pen-drive!! :cry: :cry: :cry: Úgy szeretném megtalálni nálunk - akkor lenne öröm, de nincs már itt régen!!! :oops: :oops: :oops:

Judit!!

Nagyon jó útat kívánok nektek!!!Élvezzétek ki a nyaralás minden percét fenékig - helyettünk is (igaz Ildi? :wink: ) :lol: :lol:


Évi!!

Szomorú fűz = nagyon jó!!! Értékeltem :lol: :lol:
Tényleg jók lettek a képek!!! És ha hozzáadjuk, hogy a főnökkel a kezedben csináltad, akkor külön dicséret jár érte!! :lol:
Anett milyen szép azon a képen!!!!Csak feketében van - én nem szeretem ezt a színt (Te ezt tudod Anett, igaz!? :lol: )

Adri!!

Gondoltam rátok a napokban, olyan szél volt. Mariettának is fájt a feje!!! Igaza lehet a Szandrának, aki azt mondta, hogy ha ennyire érzékeny a szélre és a frontokra most is a Marietta, akkor miért ne lehetett volna csecsemőként is ez a baja!!! Mindig sírt ha fújt a szél - lehet akkor is a feje fájt, csak nem tudta elmondani. Útólag vagyunk okosak!! Lehet nem lenne baj egy kis fájdalomcsillapító akkor, amikor olyan nagyon sírós és nyugtalan - érdemes lenne egyszer kipróbálni. Senkinek sem jó, ha szenved.
Rokonlátogatások :twisted: Na, akkor már örülök, hogy nekünk nagyon kicsi a rokonságunk - én ezt a népvándorlást nem ismerem :lol:

Andi!!

Fúúúú, de jó lehet, most neked!!! :lol: :lol: Felér egy nyaralással!!! :lol: :lol: :lol:

Anyóka 67

Lilla butik még létezik a Profival szemben. Én a vecsési babbörzéről nem tudok, de Gyálon is szokott lenni az egyik suliban.

Katus!!

Merre vagy??? Remélem nem csónakáztok megint a kertben
:wink:

Ildi!!

Igen az a szép fát!! Hát még emlékszel??? :lol: :lol: :lol: Épp gondolkodtam, hogy lehetne valami összeröffenés nálunk, mert jó kis árnyék van - de ennek lőttek (illetve fújtak) :twisted: :twisted: Mármint az árnyéknak :lol: :lol:

Kriszta!!

Hogy vagytok?? Mi van a ygerekekkel ilyenkor? Suli nincs, de munka igen - ez olyan szörnyűűűűűűű.

Dénesandi!!!

Arról volt szó, hogy van neted!!!! Akkor hol vagy????? :lol: :lol: :lol: Folynak a munkálatok????

ALMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hol vagy? Hogy vagy??????


Megint szakad az eső!!!!!! :roll: :roll: :roll: Oké, hogy nem kell locsolni!!!! De nem lehetne elosztani ezt több napra???? :lol: :lol: :lol:
Nyugis éjszakát nektek!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!Szandra!

Szomorkodom,hogy Judit nem vitt magával.... :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D


nem történik velünk semmi extra nem tudok mit írni :lol: :lol: :lol: olvasni akartam jó sokat és képeket nézegetni....


Szandra!
Tényleg nagyon jók lettek a képek! Mi lett Edó pocijával? :cry:
teljesen átérzem a Balcsis hangulatot. Be merted vinni a gépet a vízbe? :x
Dávidnak nem hiányzik már az ovi,egyre kevesebbet emlegeti.A múlt héten voltunk kint Leventéékel (ovistársuk-a szerk.) a nagy játszón,meg hívott a Bali anyukája Gyömrőre (kettővel egyedül nem merem bevállalni :oops: )de ennyi az ovi...
és Tami?

Gyöngyi!
Nagyon édesek a műtősnőid! Tök jól összenőttek a lányok:)
hát a fát nagyon sajnálom,jó kis árnyékot adott :? mi még homokoztunk alatta :lol: :lol: :lol:

Évi!
Köszi a képeket! Sok boldogságos hófordulót Zétimanónak!!! :lol:
ja és nem lehet megunni nyugi (Anikó! olvasod :lol: :wink: -érted a célzást remélem :lol: )Pendrive tutti nincs nálam :D még az Ibolyáé sem :?

Adri!
Olyan édes Dóra baba!És olyan kis pici még...azt hittem már nagyobb :oops: :D nem mertem megfogni az Anettéknál,olyan kis törékeny volt :lol:


Andi!
Jó pihit továbbra is Szóboszlón. :lol:

Anikó!
Meglett a Pendrive?

Katus???Anita????

hú de villámlik befejezem :x :x :x

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Mindenki jól van?????? (Juditék biztos :wink: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


SZIASZTOK!

Szandra,

Annyira, nagyon és szuperjók, hogy az már szinte zseniális, mit szinte, teljesen, el vagyok varázsolva, na. Szóval a képek. Annyira ügyes vagy Te is, hogy tudtok ennyire jó pillanatokat elkapni, nem fogom megtanulni sosem. Néha nekem is becsúszik 1-2 jó kép, nade ennyi!
Amikor Tami repül a víz felett, mint egy tiszavirág, az egyszerűen hihetetlen. Amikor Edó melegedik, annak meg akkora hangulata van, hogy nekem is kedvem lenne odabújni valakihez. Most , ha nem haragszol, nem elemzem az összes képet, legyen elég annyi, hogy mosolyogtam, amíg néztem őket (pedig mostanában nem mosolygok annyit :? )
Szuper lehetett, na. ÉS Edó sebei elmúltak már? Szegény, pici pocak.

Évi,
jók a képek Tőled is. És figyi, azt is a Főnökkel a kezedben csináltad, amin ő is rajta van??? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viccolok na, Ancsikám egyre többet eszik, úgyhogy gyűlnek lassan az üvegek. Szólj, ha már nem kellenek, ha viszont a hétvégére szükséged lesz már rájuk, visíts kérlek minél hamarabb!
Ja, és tegnap a Praktiban láttam felmosós cuccot, a veder meg a nyeles cucc több, mint 8 rongy volt, annyi most nincs, úgyhogy ha komolyan gondoltad, hogy örökölhetek, annyak nagyon örülnék :)
:lol:



Adri,
Biztos frontos Dóra is, ez a GYöngyi meg annyira okos :) De tényleg, hallgass rá nyugodtan. Ha szél van, vagy front, és sír, fél adag nurofentől nem lehet baja szerintem. Persze csak, ha nem csináltok belőle rendszert. És legközelebb majd jóóól megdögönyözöm a kiscsajt is, mert Zétifőnök már sokat időzött nálam, mondjuk azt sem lehet megunni :) Én megint, annyira szeretnék egy ilyen cseppet!
És nem tudsz kezdeni valamit ezekkel a látogatásokkal? Már olvasni is fárasztó, hányan jönnek hozzátok :roll:

Ibolya,
Az lehet, hogy még nem láttunk képeket Tőled a nyaralásotokról??? Irgumburgum ésatöbbi, kééérlek :)
Geri hogy van?
Ancsi azóta (Neked köszönhetően, ez tutti) ribizlifan lett, Velencén megtámadta a bokrot, a nagyapjával vagy 40 percen keresztül legeltek :)

Anikó,
nincs pendrive nálam sem. Ajjaj. Pedig több, mint valószínű, hogy a topik keze van a dologban, nem? Mondjuk nálam Ibolyáé dekkolt hetekig :oops: :oops: :oops:
Azt hiszem ma sajtosat sütünk Ancsival. :) Jön délután a Gyáli barátnőm Bazsival, el akarom kápráztatni. És nagyon köszi a tegnapi ebédet meg mindent :lol: :lol: :lol: :lol:

Ildi,
az jó, ha Dávidnak nem hiányzik már az ovi annyira, nem?
Nem csodálom, hogy 2 gyerekkel nem merted egyedül bevállalni a tavat. Fú, elképzeltem most, ahogy kétfelé szaladsz :)

Anita,
Mizu, hol vagy????

KAta,
el bírnék képzelni én is egy ilyen hajókázós, nyugis nyaralást. Mikor lesz nekünk ilyen? Félek idén nem :) Szuper lehetett.

Judit,
Hát, nincs mit mondanom, csak annyit, szuper 2 hetet kívánok!!! éS nagyon sajnálom szegény Ildit, hogy nem vitted magatokkal! :)

Andi,
jajj, Hajduszoboszló, egyik legszebb nyaralásom színtere! HA a Nelsonban fagyiztok, feltétlenül gondolj rám! Mi, ha legközelebb megyünk, tutti nem hagyjuk ki a csúszdákat! Ti voltatok ott is? 8)
És megértelek, én se szeretek kicsinyíteni ;)

Gyöngyi,
szegény fa!!! Ez olyan gáz. Meg az idő is, igazad van, miért kell egyszerre leesnie egy-két heti adagnak? És az a szél!!! A villámok szépek voltak, de én annyira utálom a dörgést! Ancsim eléggé nyugtalanul aludt, remélem bírok ma vele.
Egyébként gyerekkoromban kifejezetten féltem a viharban, amíg kicsi voltam, anyuékhoz mentem át, nagyobbacskán maradt a takaró védelme :) Szerencsére már nem félek, csak a következményeitől... Eszembe jutott Anitáék zsindelye.... :roll:
A kistó megvolt, reggelre apályt tapasztaltunk, a homokozó és a muskátlik viszont még alkalmasak voltak némi vízisport gyakorlására - de Atti közbelépett 8)
Egyébként tegnap a praktikerben majdnem vetettem magamnak egy jó kis szobafenyőt, annyira megtetszett. Aztán lebeszéltem magam, mert rájöttem, hogy a növényekkel az a bajom, hogy sajnálom őket kidobni pl, ha már nem férünk el tőlük. Így megbeszéltük Attival, hogy egyelőre nem veszünk új szobanövényt. Azért egy orchideát el bírnák viselni. :lol:
Ja, ez a fátokról jutott eszembe :o
És édesek a műtőslányok, de ezt tudod!

Anett,
akartam kérdezni, hogy a cica túltette-e magát a dömpingen? :)
Hogy vagytok?

Dénesandi,
mizu? Hogy álltok a felújítással?

ALMI, HOOOOL VAGY? TESSÉK JELENTKEZNI, aggódunk!!!!

Na, felébredt, magunkról nem tudok írni nagyon sokat, nincs semmi. Hétvégén Velencén voltunk, életemben először meg kellett tapasztalnom, hogy a gyerekem elutasít (izgibb volt a kersztapa, nagyapa, nagyanya, sógornőjelöltem). Két napig lógathattam volna a lábam, és ahellyett, hogy örültem volna neki, mint majom a farkának, azon görcsöltem, hogy már nem szeret :?
Tiszta hülye vagyok, mi?
Na, majd kicsinyítek képeket, oszt rakok, ha hagy...
Na, mostaztán annyit írtam, hogy csak na, még a végén meg is úntok. :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Írtam, elszállt :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Na, akkor újra:

...szóval ez még a tegnapi adag második fele, csak miután elaludt manócska már nem volt erőm géphez ülni :oops:

Katus! /Te kis szemfüles :lol: /

Vasárnap délután felzavartam Uramat a padlásra a 60 fokba :wink: ...megtalálta a nyelet, a csavarót és a fejet is...de a vödröt nem (képzelheted mi lehet nálunk ott fenn, ha csak úgy eltűnik egy vödör :shock: :oops: :oops: :oops: ) ...azt ígérte ma újra felmegy (úgy is lehűlt picit a levegő, legalább melegszik :wink: )...vagy lehet, hogy felmegyek én ha hazaér és keresgetem még kicsit...gondolom vödör nélkül mit sem ér (mondjuk nekem azzal együtt sem vált be...hiába no, én arra a gőzös balhéra vagyok rákattanva...mikor lesz nekem olyan :roll: :( :?: )

Az üvegek gyűjtését továbbra is köszönöm, annál is inkább, mert mostanában este általában meg is telik egy-egy... Így ha van egy újabb "adagod" elugrunk érte a 7 vége felé :wink: (ha már úgy is visszük a felmosót :P) ja, és nagyon szomjas leszek ám :) :!:

Ja, és én még mindig nem nőttem ki a vihartól való félelmemet :oops: :oops: :oops: ...tegnap is nagyon összebújtam Zétimanóval amikor dörgött :shock: :D (ő nem félt!)

Még hogy nem tudod elkapni a jó pillanatokat! Akkor a vonalzód melletti fantörpikus, plakátra illő kép hogy keletkezett :?: :?: :?:

Gyöngyi!

Szerintem is nagyon szép Anett azon a képen...azért is raktam fel :wink:

Én nem is vettem amúgy tegnap észre, hogy ennyire nagy szél volt :shock: :oops: :arrow: Hiába no, megvan az előnye a sűrűn épített házaknak is :wink:

Ugye azért ültettek másik fát és mehetünk majd még hozzátok "hűsölni"?

Ildikó!

Nagyon sajnálom, hogy Juditék itt hagytak! De legalább itt lehetsz velünk! Ez is valami! Nem :?:

Szeretném tőled elkérni a csütörtöki sós süti recijét, vagy lelőhelyét...mostanában próbálkoztam többfajta sóssal is, de igazán egyik sem jött be...

Most hogy írtad tűnt fel, hogy szerintem Zétit sem dajkáltad :roll: ...na, legközelebb ne úszod ám meg a (Zétimanóhoz képest) pehelysúlyú Dóri dajkálásával :wink:

Almi/Reni!

Ha nem írsz átmegyünk hozzád az Adrival :!: :arrow: és ezt vedd fenyegetésnek :wink: :!:

Andi!

További jó nyaralást nektek! Pihenj sokat :P !!!

Ibolya!

Tényleg: hol vannak azok a balatoni képek ?

Ja, és még 1x köszi a csütörtöki fuvart...szegény Geri őt gondolom megviselte :roll: :oops: .

Anikó/Anita!

Nem lehet ennyi dolgotok! Elvégre nyár van :wink: ! Tessék pihizni is! Vagy titeket vitt magával a Judit :roll: :?:


Képzeljétek, ha nagyobb mennyiségű eső esik le egyszerre nálunk furcsa -olyan kutykorgós, bugyborékos :roll: -hangokat ad a fsz-i wc, az emeleti zuhanyzó és tegnap már a fsz-i mosdó is bekapcsolódott... :? hát, nem túl bíztató ez nekem...valami itt tuti nem jó...vagy a lakásban, vagy a város szennyvízelvezető rendszerében...remélem azért nem áraszt majd el minket vecsés szennyvize :shock: :shock: :shock: :x :x :x

Na, más téma: ezeken az oldalakon sztem tök jó kis mondókák, dalok vannak (lehet, hogy ismeritek már, én még csak most találtam :oops: )...gondoltam a következő mini cinire innen is készülhetünk :wink: :

http://cilizenebolcsije.online-uzlet.com/gyujtemenyek

http://mazsolajatszo.hu/mondoka.htm

Na, most hogy megtöltöttem az oldalt lépek is ...kezdek magammal valamit...mondjuk egy kis takarítás :?

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


SziasztoK!

A vihart túléltük, szerencsére Dóri átaludta az esti felvonás nagyrészét, a délutánin nyüglődtünk. Ma egész nyugis a lányzó (kopp,kopp,kopp), azaz javuló idő várható és remélhetőleg a szél is csendesedik. Süt a nap!!!! :P :P :P
Az érdekes hangok a mi emeleti fürőkádunkból is előtörtek némi víz kiséretével. Ma Zoli újra "szóváteszi" írásban a kivitelezőnél. Kissé uncsi, hogy minden nagyobb esőnél így járunk, és suvickolhatjuk a kádat, mert elég undorító lesz a lefolyóból visszajövő cuccoktól. :evil: :evil: :evil:

Ne is mondjátok a rokonokat, lassan azon gondolkozom, hogy hova meneküljünk a saját lakásunkból, hogy végre legyen egy nyugodt hétvégénk. De nem lesz, mert most hétvégén 8 újabb rokon jön.(Persze ők is az én rokonaim, a Zoli részéről csak az apukájáék és a nővére volt itt, de gyerköcök nélkül!!!) Egy a szerencse, hogy a tesóméknál lesz a kaja (ők május óta kertszomszédaink, egy kiskapuval oldottuk meg az átjárást). A gáz, hogy most ünnepeljük a hugom szülinapját, az egyik unokatesómét és az enyémet, valamint márciusig visszamenően minden névnapot, így egész napos buli lesz. :twisted:
Ráadásul a Zoli itthon se lesz, mert az ő apukájának is most van a szülinapja, így nekem kell egyedül úrrálenni az áradaton. :twisted:
És ezzel még mindig nincs vége, hiszen 26-án újabb rokonaim jönnek. A Zoli ekkor se lesz itthon, mert egész napos céges csapatépítő bulijuk lesz. :? :? :? Ezek is mindig hétvégre tesznek ilyenekt!!!!! :twisted:
Én valószínüleg nem vagyok olyan család- és rokoncentrikus, és emiatt már előre kész vagyok az ilyen összejövetelektől, különösen ha mi vagyunk a célközönség.
Ráadásul még a barátaink nem is látták Dórit, öszintén nekik sokkal jobban örülnék. Míg Szegeden laktam (10 évet) rájuk számíthattam igazán, ők vittek dokihoz, hoztak kaját és voltak mellettem, mikor nagyon beteg voltam, még egyébként is. ( A kedves Szeged környéki anyai ági rokonok általában telefonon érdeklődtek, de nem is engem hívtak, hanem anyukámmal beszélték meg a dolgokat. Ha arra jártak se szóltak nagyon, mindig utólag anyutól tudtam meg, hogy bent jártak Szegeden. :cry: Tisztelet az egy - max. két kivételnek.) De a barátaim, mint mindig most is türelmesek. Mikor visszakerültem Pestre egy ideig nagyon kivoltam, hogy nincsenek mellettem, "be kellett érnem" a családommal, ami persze jó volt, de nekem igazából ők hiányoztak és hiányoznak még ma is. :cry: :cry: :cry: (Főleg, hogy anyukám úgy akart bánni velem, mint iskolás koromban!!! Hova mész, mikor jösz????? Ez kicsit ciki volt a Zoli előtt is. Bár anyu ezt mind csak jó szándékból teszi, és sokszor jó is, hogy ennyit segít, de azért 10 év önállóság (169 km távolság) után elég nehezen tűröm.)
De szerencsére most már itt vagytok ti is, akikre mindig lehet számítani! :P :P :P

Gxöngyi!
Szerinted, mit és mennyit adjak a Dórinak. Katus írta a nurofent, az micsoda, tabletta/csepp/kúp???? Én még nagyon nem vagyok otthon ezekben a csecsemős dolgokban!!! :oops: :oops: :oops:
Ha szeretnél egy kis rokonlátogatásos mizériát megnézni, akkor szívesen látlak vasárnap! Nekünk már úgyis mindegy! :lol: :lol: :lol:
Szegény szomorú fűz! :cry:

Katus!
Máskor is írjál sokat, remélem Ancsi jól van!

Szandra!
A képeket sosem lehet megunni!!! :P :P :P
Az időjárás jelentéseket pedig majd esténként megírom! :lol: :lol: :lol:

Ildi!
Máskor nem menekülsz és a kezedbe nyomom Dórát!
Persze Katus te is dajkálhatod!

Ibolya!
Próbáltam leszerelni a rokonokat, de anyukám kiakadt, és akkor is mindenkit ránk szervez! Végül meghátráltam, mert már nincs erőm ezzel küzdeni, ebben is túlélésre játszunk. :evil: :evil: :evil:
És mindig azon drukkolok, hogy Dóra aludjon, mert akkor legalább őt nyugton hagyják! Aztán meghallgathatom a szent beszédeket arról, hogy engem már két hetes koromban kinek mutatak meg!! Ami már csak azért is érdekes, mert akkoriban az anyu vidéki rokonai nem nagyon jöttek fel Pestre, és ráadásul a terhességem előttig még úgy szólt a fáma, hogy régen az első hat hét sérthetetlen volt, mindent fertőtleníteni kellett, anyukám maszkban szoptatott, stb... Gyorsan változnak a múló emlékek!! :? :? :?
Szóval nem egyszerű, de valahogy majd túl éljük!

Legfeljebb újra ilyen sokat írok, hogy megkönnyítsem a lelkem!!!! :oops: :oops: :oops:

Megyek, mert közben Dóra éhes lett!!! Mégse süt a nap! :evil:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri!!

Ezekre a változó nagyszülői emlékekre én is be tudtam pipulni nagyon!!!! :roll: :roll: :roll: Teljesen másra emlékezett anyám is addig amig nem volt gyerekem, mint miután megszületett az unoka! És mennyit panaszkodott a hülye anyósára, aki mindig csak boszantotta és olyan dolgokat csinált velem, amitől később szenvedtem (itt arra gondolok, hogy nehezen kakiltam és mégis csokival tömött a nagyanyám). És találd ki miket csinál ő?????? Naná, hogy ugyanazokat az idegesítő dolgokat, amik annakidején őt is irrítálták. És ha szembesítem vele, akkor azt mondja, hogy rosszul emlékszem :twisted: :twisted: :twisted: Na, nálunk már ez is könnyebb, mert nem vagyunk beszélő viszonyban :oops: :oops: :oops:
De ettől a segítő szándéktól én is a falnak mentem. Amikor két napig hányt a Marietta, utána én is hánytam 7 hónapos terhesen, akkor megjegyezte, hogy : "húúú, de szarul nézel ki, na megyek a dolgomra". De bezzeg korábban minden nap be tudott nyitni (egy házban laktunk) a legváratlanabb időpontokban. És mint tudjuk kisgyerek melett az intim pillanatok sem mindig este történnek meg :wink: :wink: De semmi nem hozta őt zavarba. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, megértelek!!!!! Csak gyere nyugodtan és panaszkodj!!!!!! Néha már az is sokat segít!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nurofen -fájdalom és lázcsillapító szirup, de csak 3 hónapos kortól adható.
Minden lázcsillapító egyben fájdalomcsillapító is. Szerintem nektek is van otthon kúp formájában (csecsemőknek ez a legpraktikusabb)
Supp. Aminaphenasoni, Germicid, talán ezek, az újabbakat én sem ismerem már :oops: Germicid C -t én nem javaslom, pont azért amit előnyének neveznek, hogy nyugtató hatása van, és ez az idegrendszerre hat. A sima fájdalomcsillapítók is megyugtatják a babákat, ha ez volt a bajuk.
Szóval kúpot (ha nincs, akkor Dóra baba korát megadva neki valót tud adni a patikus). Hanytt fekve Dóri lábait az égnek emelve, a végbélbe nyomni a kúpot. Rögtön jól összeszorítanni a farpofákat, mert székelési ingert vált ki és kinyomja. De lehet, hogy rögtön kakil is, ilyenkor meg kell nézni, hogy a kúp is kijött-e, akkor újra kell próbálkozni. A kúp 10 perc alatt felszívódik a végbélből, ha utána kakil, akkor már nem kell újabb adag.

Évi!!

Hát sajna ez a szennyvizes dolog a Budai-Nagy Antal specialitása :oops: :cry: Régebben is voltak ilyen gondok arrafelé. És akkor azt meg sem kérdem, hogy tudjátok-e mi volt a ház helyén régen??? :oops: :oops: :roll: :roll:
Szertnénk másik fát , persze. Még nem döntöttünk, hogy cseresznyefa vagy diófa legyen :oops: :oops:
Ha nem kell hűsölni - és a romokat is eltakarítottuk, akkor azért majd szervezek ide egy kis bulit!! :lol: :lol: :lol:


Katus!!

Amit a végén írtál.......hogy nem "kellettél Ancsinak......na, azt jól megkönnyeztem. Tudom mit érezhettél!!!
Én nagyon önző módon sokáig ki sem adtam a kezemből Mariettát. Igazából amikor oviba ment, akkor váltunk el elöször (leszámítva a Sára születését :lol: ), de abba egy kicsit belehaltam. Mondhatják, hogy a gyereknek akkor jó, ha minél több embert ismer és szeret, ezzel csak gazdagodik - tudom, hogy igazuk van, de.........nagyon nehéz kiengedni a kezünk közül (vagy a karmaim közül :lol: ). Szörnyen féltékeny tudtam lenni arra is, ha az apja vigasztalását kérte valamiért, vagy vele játszott elmélyülten és vidáman. Hülyeség és az agyam tudta is, hogy ez mennyire jó, de a szívem féltékeny volt! (Ooopsz Andi - tudok féltékeny lenni :cry: :lol: )
Nálunk ekkor még nem nagyon voltak a képben nagyszülők. Sára már elég korán elkezdett szoktani ahhoz, hogy neki más is kell :lol: :lol: :lol: És a mamáékkal (anyósomék) is egyre jobb lett a viszony, így el kellett fogadnom, hogy más is van az életükben rajtam kívül. 4 éves volt a Marietta, amikor elöször (és egyenlőre utoljára) ott aludt anyóséknál - komolyan mondom szörnyűűű volt :oops: :lol: :lol: Pedig tudtam, hogy szeretik, odafigyelnek rá (4 felnőtt), jól érzi magát, de mégis, az, hogy nem velem van, nagyon rosz volt.
Mostanság jutottam el oda, hogy jó érzéssel tölt el, ha a lányok a nagymamához, nagynénjükhöz bújnak.


Asszem ez az idő nincs rám jó hatással :oops: :oops: -monológokat írok :oops: Bocsi érte

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

A mi házunk helyén tudtommal régen focipálya volt...de szerintem nem erre gondoltál :wink:

Mikor ideköltöztünk még temető volt mellettünk...tavaly "exhumálták" /ezt láttam is, mert akkor voltam itthon tanulni az államvizsgára/ mielőtt elkezdték felhúzni az előttünk lévő házsort. Amúgy a temető dolog engem nem zavart mikor idejöttünk...Ők már nem bántanak...a szennyvíz probléma annál inkább :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!!

Erre gondoltam, igen!! :oops: :oops: De valóban a szennyviz zavaróbb :roll: :cry: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

A nyár telik amunkában töltött idő nem annyira főleg amikor visszanézem a képeket most annyira irigykedem hogy már nagyok a gyerekek, bár ha belegondolok, hogy azért így már könnyebb a nyarat megoldani....
Ketrin szinte egészen négy óráigminden nap bent van aztán megy a barátnőjéhez, Kevin márkicsitnehézkesebb, igaz ő a mamánál elvan napközben meg sokat kijár a gyerekekhet. Szerencsére olyan környéken lakunk ami valamelyest elzártabb a belvárostól, ( kb olyan terület mint ahol az Ildiék laknak,sőt...) ezért nem kell annyira aggodnom mivel játszótér nincs a közelben a gyerekek kint bicigliznek vagy mindig bent vannak valaki kertjében.
Én meg csak nyomom a melót apával együtt, de már csütörtökig. Péntektől 1 hét szabadság, irány a Balaton!
Márigazán ránk fér a pihenés, talán az időt is kifogjuk.

Nagyon jók a talis képek!
Ilyenkor nahgyon irigykedem ám... :oops:

Mindenkinektovábbiszép időt kívánok a nyárra!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Ég a pofám :oops: , de annyi az elmaradásom a visszaolvasásban, hogy csak na... Ma sem volt semmire időm, mert mennünk kellett megint kontrollra a kórházba. Szerencsére minden rendben van, csak egy hónap múlva kell újra mennünk. Marci annyira tetszett mindenkinek, hogy még a tejkonyhás néni is kért róla egy fényképet, ha legközelebb megyünk :D . Aztán voltunk ma Dévény Anna néninél is, ő szintén jól megdögönyözte Marcit, és azt mondta, hogy nagyon stramm a kiskölyök, csak a nyaka miatt kell néhány hónapig tornára járnunk, semmi más probléma nincs.
Remélem, a holnapi nap nyugisabb lesz és végre vissza tudok olvasni mindent :shock: Addig pedig sajnálkozunk Marcival, hogy lemaradtunk a múlt heti összejövetelről :( :( :( MIKOR LESZ A KÖVETKEZŐ :?: :?: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Pedig megígértem az Évinek,hogy szabira megyek :lol: :lol: :lol:

Katus!
Örülök,hogy jelentkeztél.
A képeket nem látom??????!!!!!
Szobafenyő meg elfért volna nálam is,ha ki akartad volne esetleg dobni. :wink: :lol: :lol: :lol:

Pedig szeret :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:


Évi!

Jól van no :D :D :D jók vagytok ti is,ha nincs ló tudod....

Hát az a gőzős balhé nem egy nagy szám :x :x :x
nehéz és nagyon vízes, és a padlónkra nem is jó,tök matt lesz tőle-mivel csak sima víz kell bele..... ha nem ajándékba kaptam volna,nagyon haragudtam volna magamra,hogy kidobtam ennyi pénzt az ablakon :oops: :?

sós finom süti: Péksarok (vasútnál és a Postával szemben)

gondolom nem is nézted ki belőlem,hogy tudnék ilyet sütni,pedig ma sütöttem Kuglófot:)

Igazad lehet,biztos elvitte magával a csajokat (Anikót és Anitát) Judit,ezt jól benéztem..... :shock: :D
sztem Anikó a hétvégére készülődik :wink: :lol: vagy nem most mennek a Balcsira? :oops:

Anitának már mondtam,hogy jöhet takarítani ide is,de nem jött,szóval neked is mondom:)



Adri!

Köszönjük az időjárás jelentést! :lol: Dóri babának.
Megértelek a rokonlátogatásokkal kapcsolatban,nálunk is hasonló volt a szitu,kész átjáróház voltunk.
Kitartás!!!
És mikor volt a szülinapod,ha szabad érdeklődni????? :lol:
Kívánjunk jó bulizást? vagy csak kitartást? :lol: :lol: :lol:

Mi itt vagyunk Neked,max. jól meghallgatunk.....

Gyöngyi!
Én a cseresznyefára szavazok :lol: :lol: :lol:

Kriszti!
De jó,hogy bekuksiztál.....
Nem tudom mi lesz a látogatásunkkal hétvégén,mert az István(Zsolti munkatársa ) éppen szabin lesz szerdától,így nem biztos,hogy le tudunk menni azon a héten,max. hétvégén,még nem tudom. Ti meddig maradtok?

Kata!
Ez tök jó,hogy már csak egy kis torna kell Marcinak:)
nem csoda ha lenyűgőzte az egész kórházat :lol: minket is rendszerint elkápráztat. Én még mindig nem teltem be a horvátországi képekkel,nincs több?

Majd ha jobb idő lesz nálunk is lehet tali a kertben :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Követem ám az eseményeket, de most kérek egy kis elnézést :oops: :oops: Laci itthon van a héten :lol: ez nálunk ritka, mint a fehér holló... Holnap lehet lehúzunk a Balcsira, úgyhogy gép közelben sem leszek.
Nagyon jók a képek és az új vonalzók! :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Láttátok tegnap este a szivárványokat??

Kép
Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy a Tami is elkapta az Edó nyavajáját, azt az elfertőződött sebes bacit mert a Taminak is van tök csúnya két sebe, délután elmegyünk a dokihoz kiváncsi vagyok mit fog mondani.

Anita!
Szivárvány közben pont altattam ha ez az ami 8 körül volt, de szép lehetett.

Katus!
Mikor lesz Ancsinak a következő vizsgálata, hogy hatott e az antibiotikum? Majd mesélj.

Adri!
Ha a kertszomszédságodban lesz a buli akkor angolosan távozzatok nyugodtan Dóri babával egy fél óra után, azt mi is mindig így csináltuk, lent bulizott mindenki anyósomnál mi meg az éppen aktuális csöpséggel feljöttünk. Ha elaludt akkor bedugtam az örzőt amin hallottam ha felkelt és így (ha akartam :wink: ) le tudtam menni, vagy én is szunyáltam vele. Ezt mindenkinek meg kell értenie, aki nem érti az elmehet oda ahová csak gondolod :wink: , de ezt szerintem így kellene megoldanod mert különben természetes lesz nekik, hogy Dóri babát nyüstölik ami viszont se neked se neki nem jó. Csak keményen, annak a drágának te vagy az anyukája és ha te úgy gondolod, hogy elég akkor annak úgy is kell lenni. Mindig van valaki aki egy kicsit megharagszik de mindenkinek nem járhatsz állandóan a kedvébe mert akkor te/ti szorultok háttérbe és azt a saját lakásodban ne má. Okosan csapj az asztalra :wink: :lol: .

Na megyek, pussz

Szandra

szandrakiss
 
 



Dobok néhány képet :D
Kép
Ez bánt?? :lol:
Kép
Az állatsimogató mindenhol bejön :)
Kép
Kép
Kép Kép Kép
Anya, összepakoltunk..költözünk! :lol: Ja és Botond Boga pólójában :lol:
Kép :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára putyu 2008.07.09 20:19-kor.

Anita
putyu
 
 


Szandra, mi van Tamival??????????

Anita
putyu
 
 


Bekerült a véráramába egy baci ami ilyen hójagos sebeket okoz és neki a fején lett egy nagyon nagy seb amit csak úgy lehet tisztán tartani, hogy leszedték a haját. Komolyan mondom a sírás folytogatja a torkomat de ennek most nem kellene kijönni.

szandrakiss
 
 



Nyugi :!: :!: :!: Biztos én is rohamot kapnék, ha velünk ez történne...tudom, hogy sovány vigasz, de gondolj arra, hogy csak a haja és végülis utána meggyógyul!!!!!
Hozzám pedig jöhetsz sírni bármikor, nekem jobb, ha kijön...

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?