Új privát üzeneted érkezett!

Anita: Elküldtem mindenkinek a te képeidet is!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy tegnap nem küldtem el a képeket, de otthon nem tudok szkennelni, csak a barlangban, ide meg már nem jöttem be este. Ma viszont én dolgozom, igy már láthatjátok is a kis csajszit.
Hajni nagyon aranyos lány, és igazán nem látszik rajta, hogy már ekkora nagy gyerekei vannak. Még egyszer köszi nagyon a lehetőséget Hajni, ezúton is, ill neked is Andi hogy gondoltál ránk. Ja és ha ki kell fizetned a papirt, akkor csak szólj!!!

Szóval Hajninál (is) elég aktiv volt a kislányunk. Ismét megmutatta a nőiességét, igy mostmár biztosra vehetjük, hogy kislány, hisz 3 különböző doki uazt mondta. Nagyon édes volt, Hajni épp azt magyarázta, hogy látja mind az 5 ujjkezdeményt a kezén, de csak akkor lehetünk biztosak benne, hogy megvan végig mind az 5 ujja, ha kinyitja a tenyerét. Erre ő elkezdte egyesével kinyitni az ujjait, tudjátok mintha számolna. Azt hittem megzabálom, olyan édes volt, még most is elérzékenyülök, ha rágondolok. Sajnálom, hogy apa nem lehetett ott, de Hajninak hála van róla fotó:-)))

Nem mondtam le az esti időpontot, mert kellett az ajakiv miatt Feketének a papir, ill mivel István nem tudott eljönni az OTI-ba igy már miatta sem akartam lemondani. Azt hittem estére már nem lesz olyan aktiv, de tévedtem, az én lánykám kis örökmozgó már most is. Ebben az anyjára ütött. Olyan kis kerek feje van mint nekem, de a lába tiszta apja. Uis Istvánnak olyan a lába, hogy a nagylábujja melletti lábujj hosszabb az össze többinél, és a kiscsajnak is ugyanilyen:-)))) 35 mm a tappancsa, teljes magassága pedig már kb 23 cm. Sokat ivott a magzatvizből, igy olyan volt mintha beszélne hozzánk, és még a lábával is integetett. A dokinő kizárt gyakorlatilag minden rendellenességet, amit ilyenkor ki lehet zárni, úgy tűnik makkegészséges.

Na ennyit rólunk.

Andi nagyon szuper lett a konyhád, én is csak irigykedek. Jó izlésetek van. Most kis pihi aztán jöhet a fűrdő és akkor lesztek csa igazán szépek:-)))

Aliz jó lett a hajad, tényleg.

Ki jön a börzére?Én is szeretnék menni, de még nem biztos. De ha igen, akkor én is inkább nyitás környékén.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Hello Lányok!

De édesek a kis pocaklakóitok, tényleg jó képek sikerültek, örülök neki. Évi, Olimami Ti képeitek is jöhetnek. :lol: :wink: :P


Jó börzézést Mindenkinek, aki megy.
Én még konyhát rendezek, meg épp ma jött meg a piros Mikulásom, nincs kedvem mászkálni. :roll: :roll:
Majd a Mihály-napi vásáron pótolom. :wink:
De majd számoljatok be, mi volt a börzén,kinek mit sikerült vennie, rendben????

Zsu!
Mindenképp hozz Te is a fülbevalóról képet!
Mesélj majd mi volt az uszin, biztos élvezi majd Pannika.

Most megyek, kötik be éppen a vízcsapot és a mosogatógépet.
Ja és köszi Mindenkinek a konyhám dicséretét, édesek vagytok. :wink: :)

Pusssssssssssssz

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Pintyus: gratula az ikrekhez, csak most néztem meg a vonalzódat, kisfiuk vagy kislányok lesznek?
Bendor: szép a konyhabutor. ilyen konyhában kiztos élvezet lesz a sütés főzés :D

hallom holnap lesz bababörze. meg tudnátok mondani hogy hol? és a belépés fizetős vagy ingyenes? előre is kösz

Kép
pupsik
 
 


Szióka!!!

Anita!
Nagyon örülök, hogy rendben a Manócskátok, és hogy már most produkálta magát anyuci (és apuci) nagy örömére. Kis izgő-mozgó csajszitok lesz Nektek is. :lol: :lol: És milyen fotogén valóban. Szenzációs.
Nem kell irigykedni a konyhabútorra :P , hisz szép lesz Nektek is. Irtad igaz nem az idén, de ami késik nem múlik. :wink: De örülök ha tetszik Nektek a konyhánk.

Pupsik!
Félrenéztél valamit: Pintyus a Zita , és neki egy kislánya lesz Patrícia. A "Zita és Sanyi " vonalzón a házassági évfordulójukat jelölte , azzal keverted a dolgokat. (Bocsi Zita hogy belekotokodáltam a dolgaidba :) )
Jaja, konyhában élvezet a főzés, hagy kerekedjünk szép gombóccá. Én már amúgy is jó úton járok. :lol: :lol:
Börze a Hódos Imre Sportcxsarnokban szokott lenni, az pedig a Főnix Csarnok mellett van a Kassai úton. Zsu már irta hogy 400 Ft a belépő ami bent levásárolható Libero pellusra.De ma, azaz szombaton van , nem?????????? :shock: :shock:

Kép
Kép
bendor
 
 


bocsi, hát igen, megesik hogy félrenézek valamit :)

Kép
pupsik
 
 


Sziasztok!

Már csak két vizsgám van hátra!!!!
Pupsik, bocsi, de hol láttad, hogy ikrei lesznek Pintyusnak? Mert én csak a Kiscsaj vonalzóját láttam....vagy én vagyok lemaradva? :shock: Pintyus?
Jaj, nagyon édesek a Pocaklakós fotók....Anita! Tényleg nagyon fotogén a Manócskátok!
Andi! Szép lett a konyhád! Ez a gyerekrablásos sztori csak egy netes körlevél ismételten, nem igaz, csak rémhír. De persze, ettől függetlenül nagyon kell vigyázni a Babócákra!
Na lépek, mert hulla vagyok...
Vendég
 


kauka: neked van igazad, én voltam a bamba, a vonalzón 2 katicabogarat láttam, és két nevet, igy azt hittem, hogy ikrei lesznek :oops: :oops:

Kép
pupsik
 
 


Zsu!

A Lakisoft-on megnéztem a Pannikás képeket, szenzációsak. A 68-as képen elképesztő kis hurkái vannak a csajszidnak, még a férjemnek is megmutattam. Egy kis de ja vue nekünk, Bence volt ilyen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon édes a lányod, a pofija is annyira édesen pufika, drága vele nagyon. :lol: Na majd leúszkálja ezentúl a babahájat. :lol: :lol: :lol: Vagy még többet fog cicizni, mert kell majd az energia . :wink: :lol: :lol: :lol:
Majd írd meg mi volt uszin.

Olyan vacak idő van, teljesen lehangoló... :? :?

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!

Gratulálok a vizsgádhoz!!!!!! Ügyi vagy nagyon.
Nekem már egyáltalán nem lenne erőm tanulni két gyerek mellett :lol:
Igaz főiskolát én is Bence mellett csináltam, mit ne mondjak érdekes volt így államvizsgázni. Soha többet... :roll: :roll:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

SZERETNÉM A FIGYELMETEKBE AJÁNLANI A HÉTVÉGI BABA EXPOT!!!!!
HOLNAP,VASÁRNAP LESZ A HODOSBA, 8-16 ORÁIG.
AMIT MÉG AJÁNLANÉK NEKTEK A NIKICA BABABOLTOT.OTT LESZNEK ŐK IS. GELICS CSILLÁT KERESSÉTEK.
NAGYON JO DOLGAIK VANNAK,ELÉG JO ÁRBAN.
ITT A HONLAPJUK,NÉZZÉTEK MEG.

www.nikicabababolt.hu



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a holnapi börzére sztetek érdemes menni?
A boltok akciósan áron adják a cuccaikat?? bébiőr és légzésfigyelő érdekelne,de ha a boltban is ilyen áron adják, nem autózunk feleslegesen és a pocival sem szívesen tolakodnék már..
köszönöm válaszaitokat!

Jó egészséget a mamáknak és babáknak!
Vendég
 


Hello,

Holnap lesz a börze, de én a neten 9-től láttam a kezdést. Most akkor nem is tudom hány órától is lesz????

7kincs: mi voltunk múlt vasárnap a pesti börzén, nekem ez volt az első ilyen, a debrecenin még soha nem voltam. De a pestin nem láttam olyan boltot aki bébiőrt vagy légzésfigyelőt árult volna. Viszont az anyukáknál lehetett venni használtan. Mi is akartunk venni, de sajnos nem volt túl sok, és én azokat túl drágának találtam, csak 3-4ezerrel adták olcsóbban mint a boltok, és ezekhez ugye már nincs garancia. Milyen messziről jöttök?Mert ha nagyon messziről és csak ezt szeretnétek venni, akkor én a helyedben - mivel látom már nagyon nagy pocakod lehet - nem jönnék. Na lehet sokat nem segitett a válaszom . . .

Pintyus: örülök, hogy el tudtátok anyukdat hozni, sajnálom, hogy ilyen hiperbunkó vevőitek vannak, de szerencsére már vége, ilyenkor már jobb csak előre tekinteni. Találtatok ma vmi jó kis lakást a vásáron?

Bendor: akkor végre kész a konyha. Nagyon szuper lett. Persze tudom a mienk is szép lesz majd jövőre, de nekem most maga a lakás is nagy örömet okoz, szóval nem is irigykedek. Bár már ott tartanánk, hogy költözés az új lakásba.

Zsuzska: jaj, biztos nagyon szép lesz a lánykád a fülbevalójával. És milyen érdekes, hogy ugyanaz lövi be neki, mint neked:-)

Éva, Olgi, Aliz: merre vagytok?

Jaj Kriszti bocsi, hogy az UH előtt nem is mutatkoztam be, de már igy is eléggé késésben voltam, mert 20 perc múlva már a tg kellett lennem. De remélem majd legközelebb más körülmények között találkozunk, vagy legalábbis nem rohanok majd ennyire.

Kellemes estét.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Pontosan mikor is fogtok költözni az új lakásba?
Sikerült rövidebb határidővel ajtókat csináltatnotok??
Biztos csodaszép lesz minden , hisz nekünk egyelőre csak a konyha az új, Nektek meg minden az lesz. Na , majd várjuk a sok-sok képet Tőled, hagy irigykedjünk. :wink:
Manócska neve mindig talány????? :lol: Végülis, az a lényeg, hogy születésére meglegyen, addig meg még van időtök. :P


7kincs!

Jól írta Anita, a használt bébiőrre nincs garancia, abban az a rizikó, a boltok meg amit kivisznek cuccokat szerintem egyáltalán nem olcsóbbak mint máskor. Legfeljebb az a jó, hogy itt több bolt, eladó kipakol és nem kell kismamiknak, anyukáknak bejárni a fél várost ha több dolgot akarnak beszerezni. Ha csak bébiőrt, légzésfigyelőt vennél, szerintem csak ezért nem érdemes menned. Főleg nagy pocival.

Én 2 börzén voltam itt eddig, igaz mindkettőn gyerekkel és rohanás volt az egész, de az az igazság nem voltam elájulva. Bencének 3-4 éve szandit 6 ezerért vettünk itt, később sokkal olcsóbban láttam máshol, majd frászt kaptam. :roll: :roll:

De hátha szerencsésebbek lesztek kismamik, és jó dolgokat láttok, vesztek. :wink:
Majd meséljetek!!!!

Pintyuska!
Én is nagyon kiváncsi vagyok a vásáron találtatok jó lakást???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Majd mesélj, várjuk.


Puszi!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Lolita Bendor köszönöm a válaszokat!!! :)

Ha esetleg vki a börzéről már hazatért,a véleményére én is kíváncsi vagyok.

kellemes vasárnapot!
Vendég
 


Sziasztok!!!

csak gyorsan írok!!!

Tegnap a lakásvásár kiállitáson semmi nem volt, 3 cég volt akinél lehetett érdeklődni a többi mind bank volt és honlap reklámozás! :cry: :cry: :cry: Egy cégnek le adtuk a paramétereket, azt mondták felhívnak kedden ha van valami ajánlatuk4 De nem igazán szeretnénk ingatlanosokkal foglalkozni csak ha mindden kötél szakad!

Mi már haza értünk a börzéről, fél 10re mentünk, nagy volt a tömeg! Semmi érdekes szerintünk! Alig lehetett közlekedni és a legtöbb ruha volt, turkálók és boltok, új és használt ruhákkal. Volt vagy 3 babakocsis, de semmi ami nekünk tetszett volna.

A Nikica Babaoltnál láttunk egy babakocsit ami eléggé jónak tünt csak az anyagja valahogy nem jött be nekem, nagyon durva tapintásu volt, de lehet hogy én vagyok a hülye, ha fent lesznek pesten is akkor még jobban megnézzük, lehet az lesz a vége! 45000 hordozóval.

Ágynemük voltak még és egy pár Aventes termék de semmivel sem olcsóbb mint máskor a boltba!

Hogy ne jöjjünk üres kézzel haza vettünk egy nagyon aranyos kis ruhácskát és egy kis cipőt! Enyi!

Pestre megyünk 19én ott majd bevásárolunk!

7kincs! Jobb is hogy nem mentél el, mert semmi nem volt ami neked kellett volna és nagyon nagy tömeg volt! .

Egy kismamaruhás volt de nagyon drága!!!

Pupsik! Jót kacagtam az ikres storin, jó téma volt! Andi köszi hogy elmagyaráztad, én sem tudtam volna jobban! :wink: :lol:


7kincs! Írhatnál gyakrabban is mihozzánk! Poci fotó???? Kisfiu kislány??? 4D kép???

Andi!!! Milyen az új konyhába ügyeskedni??? Tibinek hogy tetszik? Mit mond, megérte a sok munka???
Vendég
 


Szió!

Köszi Pintyus és a topikba invitálást is!! :)
Azt hittem nincs itt nagy mozgás, de az utolsó két oldalt olvasva nagyon kellemes társaságot vélek felfedezni!
Lehet többször benézek majd,főleg a szülés utáni kérdésekkel :D
A börzétől én is azért tartottam,hogy tömeg és csomó használt ruci lesz,jó hogy nem kerekedtünk fel.
Remélem pesten sikerrel jártok! (mi itt http://www.symbiozis.hu/index.htm vettük a babakocsit csak a miskolci boltjukban, és nekem ez az oldal is bejött http://www.szopiparna.hu/index.html )
A babakocsit nehezen tudtuk mi is eldönteni, és még így sem biztos hogy elégedettek leszünk vele végig.....
4D a Lézerben voltunk :wink: 28hetesen,jó volt nagyon, kiskincs ügyesen pózolt,végig mozgott. A nemét meglepinek szánjuk csak pár emberke tudja ki lakik a pocakban :)
Te hol fogsz szülni? Jól viseled a kismamiságot?
próbálok pár képet rakni..
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok,

7kincs: én is csak Pintyust tudom ismételni, sehol nem láttam babaörző légzésfigyelőt, kár lett volna utaznod. Egyébként valóban nem volt nagy szám a börze, de nekünk sikerült kiságyat és egy használt peg perego-s sport babakocsit vennünk. Nagyon jó állapotban volt mindkettő, és mivel már van hordozónk igy csak egy perego-s mózest kell vennünk - amit már ki is néztünk a pesti brendon outletben, szinben is pont illik ehhez - és kész a járgánya a kiscsajnak:-)))

Pintyus sajnálom, hogy nem volt semmi jó lakás a kiállitáson. Részben megértem az ellenszenvedet a közvetitőkkel szemben, de azért nézzetek szét az irodákban is, hátha találtok vmi jót.

Jövő szombaton költözünk át anyósomék, vasárnap adjuk át a lakást az új tulajdonosoknak, és reményeim szerint legkésőbb június elején már költözhetünk az újba, de ha minden jól jönne össze, akkor lehet már május végén. Sikerült az árpád téren találnom egy ajtóst, ahol van is készleten olyan ajtójuk, ami nekünk a fűrdőszobára kell, viszont a bejáratit csináltatni kell, az 1 hónap, de ennél gyorsabban sehol nem megy. Kedden jönnek megnézni, hogy valóban beszerelhető-e oda olyan ajtó. Remélem igen.

Kellemes vasárnap délutánt,

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziamiau!!!!


Andi, köszi a lehetőséget, sajnos az én kis pufókám nem nagyon mutatta magát, így csak a nőiességét örökítettük meg. Félig látszik a kis arca, de nem az igazi.
Viszon Hajni szerint hajasbaba lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennek nagyon örülök,teszek a hajába csittcsattot. :oops: Hülye vagyok, mi? :?

Éva Szabija olyan szépen mutatta magát, meg tudtuk számolni az ujjacskáit is.
Törő Patriciát is megdícsérem, rendes gyerek, szépen pózolt.
Anita kismanója is szépen látszik. Amúgy szerintem tök jó a Lolita név, van is ilyen csodaszép kislány ismerősöm. :lol:


Ja és Andi szuper lett a konyh, szép a Calvados szín, nem is ismerte eddig, de nagyon bejön.

7kincs, te nemsokára szülsz!!!!!!!!!! Juj, de irígyellek. Első bébi?

Csajok, mi babakocsit a Vateráról vettünk, kukkantsátok meg a Teszveszt is. Érdemes.
A Quinny Buzz-unk 200 e Ft helyett volt 70 e Ft-ba, igaz nem garanciás már, de ennél az árnál ez a legkisebb szempont!
Hibátlan állapotú.
Sokan úgy vásárolnak, hogy jó a lesz a másodiknak és újat vesznek, de ez nekem olyan fura, mi van , ha 3 év múlva nem tetszik vagy nem jön be egyáltalán? Nagy bukóval lehet csak eladni.
De ez megint csak az én véleményem. :wink:

Pannikának gartula a fülcsihez, biztos tuticsaj lesz vele! :lol:

Lépek, ébred Picur.


Kriszti



Helloka Mindenkinek!

Na, nem akartam vészmadárkodni előre, de én is eddigi börzézéseim alatt arra jutottam, hogy nem egy nagy szám és drága is. Ha Ti is igy látjátok, akkor már nem vagyok egyedül. :wink:

7kincs!
Üdv köztünk, valóban gyere gyakrabban és mesélj Magatokról, szívesen vennénk!!! Édes a 4D-n a Picurkád, Te lassan már a karjaidban is tarthatod. Gyors , komplikációmentes és kevésbé fájdalmas szülést és egészséges babát kívánok Nektek !!!!!

Pintyuska!
Óóóóó.... sajnálom, hogy a lakásvásár sem volt a legsikeresebb számotokra. Ha minden kötél szakad akkor lehet mégiscsak az ingatlanosok maradnak, nem?? De hátha nélkülük is találtok jót.Szorítok!!!!
Na, a bababörze a másik.... persze hogy nem olcsó. :roll: :roll: Pedig lehetne, biztos nagyobb lenne a bevétel az eladóknak is. De azért Patrícia nem maradt ruhácska és cipőcske nélkül. :lol: :lol:
Tibinek is tetszik a konyha nagyon, bár néha beszól, hogy én akartam inkább, nem ő. :roll: :P :twisted: De a mosogatógépet kettőnk közül ő kezdte el hamarabb próbálgatni , nem én. :lol: :lol: :lol: Jövő héttől indulunk fürdőszoba és wc-felújítási kellékek körútjára. Nagyon csípi az ilyeneket, gondolhatod. :lol: :lol: Ha tehetné az első helyen mindent megvenne és slussz. Na de én nem ilyen vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Olimami!
Köszi, élvezzük az új konyhánkat, szerdán már asztalunk is lesz, hurrá. Pontosabban pultnak mondanám, mert ugyanolyan munkalap lesz a teteje mint a szekrénynek, 2 m hosszú lesz, az ablak alatt lesz berakva. Akkor jobban ficánkolhatok már a kis konyhámban. :lol:
Nem baj az ha nem mutogatta a csajszid magát az Uh-n, ha minden rendben az a lényeg. Hajni meg tudta azokat nézni amiket a klinikán érdekes indokra hivatkozva elodáztak?

Anita!
Jól haladtok nagyon Ti is, meglátod anyósodéknál hamar eltelik az a pár hét és költözhettek a szép új lakásotokba. :wink: Biztos szuper lesz.

Bea!
Örülök, ha a múltkor feltett sztorim nem igaz, én is kaptam emailben, a Fókuszt meg nem láttam amiben volt éppen erről szó. De nem tudom ki az a barom aki ilyeneknek a kitalálásával foglalkozik, mert nem tartom épelméjűnek. :roll: :evil:

Panka!
Nagyon-nagyon boldog 30. születésnapot kívánok Neked, Isten éltessen nagyon sokáig jó egészségben szeretteid körében!!!!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, senkinek nem tetszett a börze rajtam kívül... :oops: Én vettem 2 felsőt, egy farmerruhát, 2 hosszú, 6 rövidnadrágot (ezek használtak) és egy új nyári sapit, és mindössze 2500 Ft-ot költöttem (belépővel együtt).... Sztem ez megéri.... ja, és nem játszós rucikat vettem, csak jó állapotút! Mondjuk én a boltokat nem is néztem, én csak ruhát akartam, ha meg újat akarok, elmegyek a bababoltokba. Mentem 3/4 9-re, hogy hamar végezzek, mert jönnöm kellett haza szopiztatni.

Anita, Zita! nagyon szépek a Lánykák! :D Köszi a képeket e-mailben! Olimami és Évi babáját is szívesen nézegetném%! :lol:

7kincs! Üdv itt, mesélj Magatokról! :wink: Szép a babócád a 4D-n! Mi is a Lézerben voltunk anno!

Andi! Akkor gépek bekötve, igaz? Mosogatógép hogy tetszik? nekem az a kedvenc gépem, nagyon örülök, hogy megvettük! :wink:

Panka! Boldog szülinapot!!!!! :D :D :D :D

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Uszit a jövő héten kezdjük, mert azt mondta az edző :lol: , hogy ha oltást is kapott a héten, az túl sok egy ilyen csöppségnek, így inkább jövő héten kezdjük!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szülinapos köszöntéseket!:)

Tegnap jól elkiabáltam hogy Emili átalussza az éjszakát :( Ma hajnalban 4 után felébtredt, és csak nyűglődött, nem volt jó neki nálunk sem, apát is felébresztette, aztán 6kor megkapta a reggelijét, és nagy nehezen elaludt.De 8kor már keltünk is, mentünk usziba, utánna ők ketten hazajöttek, én meg mentem a babaexpóra:)Jól be is vásároltam egy csomó kis rucit Emilinek.
És mikor hazajöttem, mi várt???Egy szép torta, és egy csokor vörös rózsa:)
Bizony, ma van a szülinapom, XXX!:DEbédelni is mentünk a Csokonai étterembe, ahl Emili nagyon jól viselkedett, nem kiabált, nem hisztizett, csak tömter ő is a fejét:DKapott pogit, meg sült krumplit:)Na meg tejszínhabot, mert a kávámhoz kértem, de csak 1 kiskanállal kapott belőle, mielőtt a kávéba tettem volna, de nyafogott érte, és a pincér hozott neki egy nagy pohárral magától!:DÉs azt Emili ette egyedül!!!!Kiskanalat bele a pohárba, majd a szájába tette, nagyon ügyes volt!!
És megvan az első szó is:MÁU=miáú=macska nyávogás:DHa kérdezzük tőle, hogy csinál a cica, nyávog:)Olyan édes!És ma volt ATA is=apa!
Szóval jó napunk volt!:D

Majd visszaolvasok, meg hozok képeket is, de majd csak holnap.

Addig is puszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


hoztam képeket:

Kép tetszik a játszószőnyeg!

Kép

Kép ezt a kalapot vettem ma

Kép
zsuzska81
 
 


Expo:én nagyon élveztem, nem kell sok turiba rohangálni, Emili NÉLKÜL voltam!:) Én vettem új hálózsákot is , a gyártótól, így fele annyiba került mint a Kenguruba!És lehetett alkudni is.Én elégedett vagyok nagyon magammal :lol: , jókat vásároltam, jó áron.Még mesekönyvet is vettem olcsóbban, újat.Persze voltak drágán használt ruhák is, de azokat a standokat röhögve skippeltem :lol: , volt elég válogatni való:)

Olimami!
Mi is akciósan vettük a babakocsit, bababolta, újonnan, 60000-ért Peg Peregót, ami amúgy 80000 lett volna, de én nagyon szeretem, és biztos jó lesz a tesónak is:)Ruhák is el vannak téve, na meg ugye minden.Én meg úgy vagyok vele, ha már befejeztük a "gyerekgyártást", akkor eladok mindent. :wink:

7Kincs!
Üdv itt!Nagyon aranyos babócád van!Bizony mindjárt itt a NAGY nap!!Hol fogsz szülni?

Na mégis most olvastam vissza, megyek is Emilit fürdetni, nagyon álmos már.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsuzska!
Naggyyon cukiiiii:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt!

megmutatom a tegnapi zsákmányt! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!
Ügyes voltál, Neked megérte börzézni. Nagyon jó kis holmikat szereztél be, aranyos mind. Nálam a farmerruha a favorit, de mondom a többi is tetszik. :wink: Nagyon csini lesz mindben a lánykád.
:wink:
Csak hogy ne menjen minden simán, tegnap kipróbáltuk (volna) a mosogatógépet. De szegény állandóan leáll pár perc után, egyszerűen nem tudja a vizet szívni. Jött ma aki bekötötte és megnézte a csőben van víz, tiszta víz lett ő is. Férjem hazajön elolvassa A-tól Z-ig a haszn. útmutatót és ha nem jut semmire akkor .. nem tudom. :roll: Ugyhogy eddig nem ez a kedvenc gépem. :oops:
Ja, sütőt még nem is próbáltuk, nem tudom azzal lesz-e valami gikszer. :roll: Gázlap és az elszívó működik azért. :lol:


:)

Kép
Kép
bendor
 
 


Hellóka!

Zsu, ügyi vagy, őőőtöztessed a jányod! :lol:
Alig várom, hogy az enyém is szoknyában, harisnyában legyen... :oops:

Andi, ugye mekkora hasam volt már szilveszterkor? Remélem nem jön be jóslatod, nem szeretnék 6 kg-os bébit.... :?
SZülni szeretnék, bár halálosan be vagyok tojva.
A csípőm majd szétszakad, és állandóan úgy érzem mintha a méhszájam kaparászná, áááááá :?


Panka, nadzson boldog szülinapot neked!!!!

Kincs, te hol laksz? Hol fogsz szülni?

Csajok, a képet hogy raktátok fel? Fényképezőgéppel fotózni és letölteni?
Majd letámadom a férjemet, ha a hazaér, bár ma fodrászdába mennek a deddel. :D

pusza



Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok :oops:

Olimami már neked sem olyan sok idő,hogy a kezedben tarthasd a pocaklakót!
Nem debreceni csak megyei vagyok,és a klinikán fogok szülni.Első babát várjuk,több év volt mire a pocakomba költözött, a kismamiságot nagyon élvezem.
Tényleg nst-n a klinikán csak a baba szívhangját nézik?? összehúzódásokat nem?pedig nagyon kiváncsi lennék..

Zsuzska Panka örülök,hogy tudtatok vásárolni!
Édesek a rucik!
Panka utólag boldog szülinapot!
Vendég
 


Andi! Hát, sajnálom.... :( Na, de majd a férjed jóóóllll megtanulja, hogy kell kezelni, és biztosan nem lesz gond! :wink:

Olimami! tehetnél fel egy mostani képet a pocidról! :wink: Tényleg hatalmas volt szilveszterkor....Nekem a végén volt ekkora :shock: Mondjuk pici volt Pannika, rossz volt a vége felé a lepényfunkció, egyértelmű, hogy ezért nem nőtt nagyra. Pedig kb. 30. hétig minden orvos, aki megtapogatta a hasam, rögtön mondta, micsoda nagy baba....aztán lelassult, de idekint behozta! :lol: Ugye Oli császárral született? A dokid pozitívan áll a "császár után szülhetünk természetes úton" kérdéshez? Hiába, na , engem tudat alatt folyton ez foglalkoztat, pedig még messze van... :roll:

7kincs! Igen, nst-n csak szívhangot néznek. A másik tappancsot, ami összehúzódásokat mér csak a szülőszobán teszik Rád. Mi is elég sokat vártunk Pannikára, de megérte! :wink: van orvosod a klinikán?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok,

Panka, Zsuzska ügyesen vásároltatok, nagyon édesek a rucik. Én csak két rugdalózót vettem, de láttam nagyon édes cuccokat, csak már nem merek vásárolni, mert már tényleg sok ruhánk van. És mostmár kezdek attól félni, hogy mi van ha túl szűk, kicsi ruhákat veszek . . . szóval ezért sem vásárolok már többet. Na meg Istvánnal nem könnyű, mert szerinte már igy is sok a ruha:-)))

Bendor: sajnálom, hogy probléma van a mosogatógéppel, de biztos megoldható, ha máshogy nem akkor cserével. Tudom ettől még idegesitő, de próbálj meg a szép konyhádra összpontositani inkább.

Én változatlanul pakolok, ráadásul István elutazott ma 3 napra Prágába, üzleti út, nem épp a legjobbkor, de sajnos nem volt választása. Elcsaltam öcsémet erre a 3 napra, hogy segitsen áthordani a cuccokat anyósomék, hisz én nem nagyon cipekedhetek. De egész jól haladok.

Olgi irsz majd nekem Feketéről ha lesz időd?Minden érdekel, hogy veled milyen volt, és neked mik a benyomásaid, tapasztalataid, hisz te már két babát is szültél nála. Na jó tudom Tündikét végül is nem nála.

7kincs: neked van választott orvosod?Irtad hogy sokára jött a gólya, de végül is spontán terhesség a tied, vagy orvosi segitséggel sikerült?Már ha nem túl indiszkrét a kérdés . . .

Na megyek folytatom a pakolást.

Puszi
és szép napot mindenkinek, még ha nincs is olyan szép időnk.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!


Pár képe ategnapi szülinapról, meg Emiliről:)
Kép Kép Kép

Lolita!
Hol van szép idő???Felénk nincs :twisted:

Zsuzska!
Édik a rucik:)

Andi!
Mosogatógép: :twisted: nem tetszik neki a piszkod munka, mi? :twisted: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lolita!
Jajj, ezer bocsánat, félreolvastam! :oops: :oops: :oops: Vmiért úgy olvastam, hogy szép időnk van :roll: Biztos mert már nagyon szeretném :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Hétvégére eltüntem kissé...........
Szombaton disznó toron voltunk a férjrm uncsitesójáéknál,és csak este jöttünk haza hullafáradtan. :(
Reganp meg főztem meg házimunkáztam,délután meg elmentünk a Vekerire,mire kiértünk már anap is kisütött,igaz a fű vizes volt de ez Balázst nem zavarta. :lol: Nagyon élvezte a csúzdát meg a hintát.
Köszi mindenkinek a dícséretet. :oops: Puszika érte. :lol:
A börzéről akkor vegyes a vélemény ,örülök azért ezt-azt,kis aprósságot azért mindenki tudott venni a babájának.
:lol:

Kismamik:
nagyon jók a képek és nagyon szépenn növögetnek a picurkátok a pocitokban,és örülök hogy mindenkinél minden rendben. :D

Pintyus:
Köszi a képeket,megkaptam.Nagyon szépen látszik rajta a lánykátok. :lol:
De jó most már anyukád is itt van a közeledben.örülök hogy átcuccoltátok sikeresen.
Az idióta vevőket meg próbáld meg elfelejteni,sajnos nagy az isten állatkertje. :evil:

Pankaa:
Először is utólagosan
Boldog Szülinapot neked erőben és egészségben.

Kép Kép
Ügyi vagy hogy sikerült venned ezt-azt Emilinek.
Kérdezted hogy mikorra tervezzük a kistesót,hát mindenképp a nyaralás után neki kezdünk a tesó projectnek :) ,szóval olyan aug-szept. környékén.Az meg hogy mikor jön össze,a jövő zenéje,de remélem nem kell rá sokat várni.
És ti mikorra tervezitek?

Olgi:
A képek a nagynénéméknél készültek Húsvét előtt voltunk náluk 4 napot,Ők Vácszentlászlón laknak,ez Gödöllő ellőtt van.
Köszi az infót.

Jaj azt akartam még kérdezni az anyukáktól hogy most már a MÁK küldi a gyedet,gyest családi p.-t és ti megkaptátok már?


Andi:
Én még nem dícsértem meg a csoda szép konyhádat.
Nagyon TUTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!Nagyon tetszik a színe is és az a kis keskeny kamra szekrény nagyon ötletes.
Jaj hát sajnálom hogy nem megy zökkenőmentesen a mosogatógép,de majd a férjed áttanulmányozza a használati utasítást és biztos oké lesz utánna.


Zsu:

Nagyon édi cuccokat vettél,nekem is a farmer ruhán akadt meg a szemem.Egyszerüen tündéri!!!!!!
Úgy látom nagyon bejön Pannikának a játszószőnyeg. :lol:
Nagyon aranyos a kis sapiban.

Anita.
Jó pakolást neked és csak óvatosan.
Akkor egyelőre befejezted a ruci vásárlást. :lol:

7Kincs:
Üdv itt.én még nem üdvözöltelek.Ú már nem sok van hátra neked sem.Gondolom már izgulsz,gyere gyakrabban.
Én is kérdezni akartam hogy végül is spontán jött össze a baba?

Na megyek még megfőzöm a tésztát a tejszines gombás husihoz,utánna ebédelünk meg csicsikálunk mert a kisfiam nagyon nyűgi.
Puszika.
Bocsi ha nem reagáltam valakinek. :oops:


Kép Kép

Kép

Kép
aliza
 
 



Sziasztok!!!
Azert nem vagyok, mert Zozi elegge lebetegett :( Nagyon csunyan kohog, taknyol.
Ejjel nagyon felmegy a laza, furdovel lehet csak levinni ( tiszta Apa :? )
A babak csodaszepek, Gratulalok mindenkinek, tenyleg kar, hogy nem vagyok babas, en is szivesen neztem volna 8)

Majd jovok meg, nagy nyugi van :? Remelem Tuncsi nem kapja el...
Pusz

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Aliza: igen par napja megjott a penz, januartol eloszor :evil:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Panka:
Gratula Emilinek az első szavakhoz. :D
Balázs is nyávog ha mondjuk neki hogy cica. :lol:
Neki meg a vau-vau volt az első.
Nagyon jók a képek!! Édes Emili nagyon.
Tök jó a tortádon a gyertya!3 X :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk szépen süt a nap!Megyünk is majd alvás után sétálni.
Pusza.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Megint itt...

32 évem alatt sosem unatkoztam, de ma semmihez sincs kedvem....
1000000 ágról süt a nap, hiányzik a családom. Olyan jó lenne kimozdulni, pláne egy ilyen csúf hétvége után. :cry:
Mindegy. legalább a virágokat elültettük, várjuk a kis palántákat.

Hétvégén lebeszéltünk a tesómmal egy Ikeázást csütörtökre, de persze mikor kell laborba mennem Dr. Attilához???? Talált, süllyedt.
A többi nap meg nekik nem jó. Így most szomi vagyok. :cry: :cry:
Reméltem, hogy hétvégén megalkotjuk a babaszobát.
Zsu, a kérdésedre a válasz: eltökélt szüléspárti a doki, még az EDÁ-ra is hümmögött egy kicsit.... :?
Amúgy Olivérrel kb. fele ekkora volt a hasam. Na most vagy hamarabb jön Száva( bár a nagyságát pontosan terminusnak megfelelőnek tartja az UH) vagy nem tudom. :? Készüljek 4 kg-os bébire? Jááááj, úgy félek, hogy az izomtalan testemmel nem tudom majd megszülni.. :shock: :shock: :shock:


Aliza, meggyógyult Balázska szája? Úgy sajnáltam, amikor olvastam. Ezek a manók mindig úgy megjárják, Olivér is állandóan tele volt foltokkal, mint akit ütnek. :lol:

Panka, nagyon bejön a 3 X!!!! Eszembe nem jutott volna! :lol:
Emili tortájából kérek szépen egy virtuális szeletet. :wink:

Tudtok jó Rákóczi túrós receptet? A tetején azt a műanyag cukorhabot egyszerűen imádom!!!!!!!!!

Kincs, akkor nektek 100x gratula!!!!

Andi, ez a fránya technika! Átvették az irányítást a gépek, áááááá!!

na jó lelépek, éhes vagyok meg hülye is. :evil: :evil: :evil:

Csákó



Naaaa, amikor olvastam még Olgi sem volt és Aliza sem. :shock: :shock:

Jobbulást a kis betegnek!!!!



Csááááááááááó



Panka! SZép a csokrod, a torta meg...nyami! De jó ez a 3x! :D Emili meg nyuszi ül a fűben...de édes! :D

Alíz! Nekem csak a családi pótlék jön a MÁK-tól, de az mindig jött időben, 3. és 5.-e közt a számlámon van.

Olgi! Zozikának jobbulást! reméljük, Tündike nem kapja el!

Úgy látom, Emilinek és balázskának nagyon bejön az állathangok utánzása! :lol:

Olimami! Gondolj inkább arra, hogy minden megy majd, mint a karikacsapás, és hipp-hopp megszülöd a kis Szávát! Az meg tök jó, hogy a dokid ennyire szülés-párti! na, remélem, az enyém is partner lesz majd ebben! :? Második babával mindig nagyobb az ember hasa, nem? lazábbak a sz övetek! na, nekem eddig se voltak feszesek.... :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Bocsánat, természetesen Balázska! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Hellóka!

Zsu:

Semmi gond ,én is elszoktam írni egy -két dolgot. :wink:
Értem .és a gyeded nem onnan jön?
Nekem küldtek a cégtől egy tájékoztatót hogy most már onnan fog jönni,de most nme tudom hogy be kell e mennem vagy az adataimat továbbítják a MÁK-nak?
A családi nálunk a férjemnek megy ,de neki rajta is volt,nem volt semmi gind vele.

Olgi:
Akkor jó hogy elküldték már.
Nekik nem volt sürgős! :evil:
Jaj Zozinak jobbulást kívánok.Gyógyuljon meg hamar.Sok sok gyógy puszit és ezt küldjük neki Balázzsal:
Kép

Olimami:
Köszi a kérdésed,már szép a szája belül,még kívül látszik a horzsolás,de az már nem vészes szerencsére.
Jaj ne is mondd,állandóan szalad,rohan és persze ez a vége,Neki is hol itt hol ott van 1-1 kék folt.Valamelyikről nem is tudom hogy mikor történt mert szerintem már nem is sír mendegyiknél csak amikor már nagyon megüti magát.A kissebbeket fel sem veszi.
Ne aggódj,meglátod nem lesz semmi gond a szülésnél.Ha nagy baba is lesz akkor is meg tudod majd szülni ne félj!
Nekem is 4 kg-os babám volt és meszültem spontán.
Szóval NE AGGÓDJ.

PUSZIKA.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz! én még nem GYED-et kapok, hanm TGYÁS-t, és a mhelyemtől. Úgy látszik, az maradt ott.

Kép
zsuzska81
 
 


Hello Lányok!

Próbálok gyors lenni mert ezer a dolgom. :roll:
Dorka elaludt próbálom utolérni magamat. :roll:


Alíz!
Köszi a dícséretet, kezdem magam kiismerni a konyhában, kezd véglegessé válni mindennek a helye.
A kamraszekrény nem ártana ha szélesebb lenne, de sajna nincs hely nagyobbnak, és a sarokelembe is be kell bújni valahogy, az meg pici ajtón nem megy. (főleg nekem :lol: ) De tényleg.
Remélem nincs nagyobb baja a mosogatógépnek, csak bénázunk itt vele, mindenesetre ma a férjem hivja a Zanussi szervízet, biztos ami biztos.
Akkor dolgosan és fárasztóan telt a hétvégétek. :P
Örülök, ha a kis virgonc fiacskád már rég elfelejtette a nagy esését . Nem is bvaj az, és jó hogy szépen gyógyul a szája. Nálunk is csak ha vetkőztetem Dorkát akkor szoktam észrevenni az aznapi kék-zöld új foltjait, napközben nem sír miatta. Igy volt Becénél is.
Nekem eddig a munkáltató utalta a gyed-et és a családi pótlékot is, most áprilisban viszont csak a gyedemet utalták. Kaptam én is levelet hogy a MÁK küldi ezentúl a családi pótlékot, ugyhogy tárt karokkal várom, még nem ért ide.

Panka!
Nagyon jók a képek, szép a csokrod és a tortád is. Az a 3 x nagyon találó. :wink: Emili tényleg olyan mint a "Nyüszi ül a fűben", édes nagyon.

Olgi!
Jobbulást a kisfiadnak, gyógyuljon meg hamar. Hátha jön már a szép idő és nem lesz beteg senki.

7kincs!
Örülök, hogy írsz nekünk, mesélj magatokról amennyit csak szeretnél.
Dokit fogadtál? Ha igen kihez jársz? Tudom hogy Ti tudjátok már a babátok nemét, csak nem árulod még el, de kislány és kisfiúnevekben miben gondolkodtatok?Ird mindkettőt és igy nem totózzuk ki egyből a nemét. :lol: :lol:

Anita!
Csak óvatosan a pakolással , ne erőltesd meg Magad és meg ne emelj valami nehéz dobozt. Nem hiányozna hogy a klinikán köss ki.

Olimami!
Ha képet szeretnél feltenni ide és nem megy küldd és feltszem Neked, nem gond.
Pocid tényleg mostmár óriási lehet, a szilveszterihez viszonyítva legalábbis nem is tudom elképzelni. :lol:
Nekem is mindkét gyerekkel nagy volt, mondjuk a gyerkőcök méretei is, ezért is lett mindkétszer császár a vége, holott spontánnak készültünk 8 hónapig, de utolsó hónapban egyre inkább körvonalazódott hogy kicsi az esély rá. Dokim mondta is, barátkozzak a császár gondolatával, bár ő is eleinte a spontán szülést tervezett velem, nekem . :lol:
De hátha kipottyan belőled az a kis drága leányzó és nem lesz gond. :lol:
Hát igen, én is azt szeretném ha lánykámnak csinálhatnék csurit, tehetnék bele csatokat, gumikat, de nem hagyja. Ha nagy nehezen rááll a dologra akkoris hamar kiveszi belőle. De sokszor még azt sem engedi hogy megfésüljünk, állandóan kócos . :lol:
Ugyhogy nem mindig az van amit anyuka megálmodik, bele szól már a gyerek is főleg ha öntudatosabb pici korában is. :lol: :P


Pusza!

Kép
Kép
bendor
 
 


Persze hogy kifelejtettem :

Panka!
Ügyes Emilid hogy már miau-zik. Nálunk is mint Balázskánál a vau-vau volt az első állatutánzás. De nem is vau-vau, hanem vá-vá, és még most is az. Tehát idegen nem biztos hogy megérti ha mondja Dorka, de mi már tudjuk mi a dörgés. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,
Olvasgatom itt a véleményeket a fogadott orvosokról... Anélkül, hogy bárkit befolyásolnék, leírom a saját tapasztalataimat:
Első gyermek: ilyenkor az ember lánya azt képzeli, azt a gyereket nem is ő, hanem a csodálatos, fehér köpenybe bújt varázsló fogja kivarázsolni a hasából, csakis rajta fog múlni minden, jó lesz-e, szép lesz-e stb. Ehhez képest az én fogadott orvosom, (akire tényleg nem lehet egy szavam sem a 9 hónap alatt, mert figyelmesen végigkísérte a terhességet) a szülés napján sejtelmesen közölte, hogy esetleg mégsem ér rá, ha én ma fogok szülni(akkor még nem tudtam, hogy ez lesz "az" a nap). Este persze be kellet vonulni, az orvos persze nem jött be, és amikor ez ott tudatosult bennem, akkor hirtelen le kellett számolnom a nagy fehér köpenyes mágus legendájával, és rá keleltt jönnöm, hogy itt most csak én vagyok, no és a baba, aki kifelé igyekszik, és csakis kizárólag egymásra számíthatunk. ( a szülészetesn éppen akkor dolgozók-mivel problémamentes volt a terhesség, és a szülés is annak tűnt- az idő nagy részében diszkréten magunkra hagytak a férjemmel, nehogy "zavarjanak"). A baba persze minden gond nélkül világra jött (az ügyeletes orvos beszaladt a fináléra, és odatartotta a kezét, hogy a baba ott landoljon-esküszöm ennyi volt a dolga).
Második gyerek: fogadott orvos itt is, szintén nagyon lelkiismeretes volt,és javára legyen mondva, bejött a szülésre, de a gyakorlat szerint ismét szinte csak a kitolásra, úgy kellett felkapkodni a kesztyűjét, hogy le ne maradjon a nagy pillanatról.
Egy szó mint száz, szerintem(de ez szigorúan az én véleményem) ha problémamentes a terhesség és minden ok, nincs jelentősége a fogadott orvosnak. A szülésznőnek annál nagyobb.. rengeteg apró tanáccsal, praktikával teheti könnyebbé a vajúdást. Hogy az első gyerek utáni tapasztalatok ellenére miért fogadtam mégis orvost a másopdik gyerkőcnél, annak sajnos szomorú okai voltak, de ez egy másik( és hosszú) történet...

Pave
pave
 
 


Pave!

Igen, igazad lehet.
Én mégsem bántam meg, hogy volt fogadott orvosom.
Eleve azt sem szeretem ha ambulánsan megyek nőgyógyászatra és mindig más vizsgál, igy már a terhességem előtt orvost fogadtam. Ismeri a nyűgjeimet, bármikor hívhatom, ez azért nagy könnyebbség, legalábbis nekem. Terhességem alatt is végig számithattam rá, és áldom az eszem, hogy nem döntöttem másképp. Császármetszéssel végződhet sajna ma már sok terhesség, olyankor meg nagyon jól jön az az orvos akiben megbízom.És nem lehet tudni előre hogy mi is lesz a vége. Én szülésznőkkel sem kerültem kapcsolatba a két császár miatt, hisz nem volt rájuk szükség, csak a dokimra. Első császárnál minden reggel nálam kezdte a napját, szorgalmasan látogatott, ami nagyon jól esett. Második babánál szabadsága alatt jött be megcsászározni és akkor is (mondom szabi alatt!!!) 2 naponta meglátogatott, holott másik városból jár be a klinikára. Ugyhogy én csak emelem kalapom, nem biztos persze hogy mindenki ennyire lelkiismeretes lenne. Fél pillanatig nem bántam meg hogy volt dokim és azóta is hozzá járok.
Szóval én vagyok a pro a dokiválasztásban. :lol: :lol: :lol: :lol: De persze ez is csak egy vélemény a sok közül.

Kép
Kép
bendor
 
 


Olimami !

Lányod 4D-s képeit csak kicsinyiteni kellett, fiad képeit meg bmp formátumból átrakni jpeg-be és utána kicsinyiteni. :wink:

Édes nagyon a kisfiad és persze a Minimanó lánykád is. :wink:

Képek:
Kép Minike 28 hetes 4D UH-on
Kép 14 hetes 4D UH
Kép Újszülött Olivér kb 10. percesen
Kép Olivér mikor hazavittük

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!

Jó sokat írtatok, csak győzzem követni és válaszolgatni mindenkinek!!!

Kincs: Meséljél magadról, hol laksz? Nevekre én is kiváncsi vagyok! És a babakocsira is! Nem tudnál képet fel tenni! Milyet vettetek???? Köszike az oldalakat! Megnézegettem! Ténleg jók!
Már nagyon kevés van hátra, bizti nagyon izgi! Milyen érzés????

Pave: én is nyugodtabb vagyok hogy van egy dokim akihez bármikor fordulhatok!! Nem tudom mi lesz a szülésnél de akárhogy is alakúl szerintem nem fogom megbánni hogy választottam! Örvendek hogy neked ilyen könnyen ment a szülés! Remélem mindenkinek ilyen lesz!

Olgi: Jobbulást Zozinak, szegénykét nagyon sajnálom! Tündike hogy van, remélem nem kiflizik már! :wink:

Andi: Ne aggódjál, megcsinálják a mosogatót és aztán el is felejted hogy milyen volt kézzel fél órát mosogatni!! :D Bár én is ott járnék már! Utálok mosogatni. És ablakot pucolni, ez a kettő amit nagyon nem szeretek csinálni! :roll:
Dorka nem is kócos, hanem gyönyörü a kis göndör fürtjeivel! ÉS ténleg megérteti magát, ,ár én is értem sokszor hogy mit mond! :wink: Sok pihenést nem hagytok magatoknak, de igazatok van, minnél hamarabb túl vagytok a felújitásokon annál jobb! És annál jobban fogjátok majd érezni magatokat. Szerintem a konyhával nagyon hamar végeztetek! Ügyes csapat vagytok!
Ja, amit kérdezni akartam, az ablakot kivel rakattátok be? És menyibe került? privibe is jó. skypon is jó lesz, holnap be kapcsolom most már4 Mindig elfelejtem! Be állitom hogy magátol be kapcsoljon!
Mi is ki akarjuk cserélni itt az anyum lakásánál, az ablakokat és jó lenne egy j szakemberrel csinálni! Itt 4 nagyobb ablak van, vagyis nem széles hanem hosszú, egy fürdő és egy speiz ablak.

Zsuzsi: Gyönyörü a kiscsaj, anyumnak is megmutattam a képeket nagyon tetszett neki!!! Nekem is a farmer ruci tetszett a legjobban! :wink: és az a kalapos kép is nagyon édes. Játszószönyeg is tetszik!
Jó hogy tudtatok vásárolni te is és Panka is! Aki rucikat vett annak megérte, az ténleg nagy választékba volt de más nem nagyon!

Anita: Vigyázz magadra, ne eröltesd meg magad, ha lehet semmit ne cipejél, max 2 kilót! SAjnos sok bajt okozhat a cipelés. Vigyázz a kis manóra! De jó hogy ilyen hamar költöztök már, anyósnál ki bírjátok ezt a kicsit úgyis a legtöbbet az úl lakásnál lesztek! Örvendek hogy már lassan mindenetek megvan ami a picinek kell, mi még nem tartunk ott, nekünk még csak a rucik vannak meg! De remélem pesten sikerrel járunk! Poci fotót miért nem teszel már fel??!!!!

Olimami: Nagyon kivánccsiak vagyunk a pocidra, az Otiba nem sokat látam belőle mert siettünk! Nagyon édes a kis Száva, és Olivér is! Én nem tudok hozzászólni a szüléshez, még nem tartok ott hogy féljek, de el jön annak is az ideje! Csak anyit tudok mondani hogy kibujik onnan a kiscsaj, és meglátod nem is lesz olyan nehéz!!!

pANKA: nAGYON SZÉPEK A FOTÓK, NAGYON ÖTLETES A 3 x! Ki találta ki? Anyira más az arcod ezen a fotón mint az Emilis fotozáson! Vagy csak én nem látom jól ?! :roll: Emili is nagyon édes amikor a fűbe csücsül!

Aliz: Hiáynoltalak ám, fura mikor nem írsz egy pár napig, de hát jó hogy szórakoztok is néha!
Az a játszóteres tali jöhetne már!!! Kezd egyre jobb idő lenni!!! Ma is szép idő volt amig el nem kezdett esni!

Éva!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor lesz már géped???!!!

Patrícia sokat mocorog már, reggel játszottunk vele!!! Sanyi is érezte és most már nagyon szépen látszik ahogy kinyomja a pocim, anyira élvezem, el tudok szórakozni vele órákon át. Én bögdödöm, Ő meg vissza rug! Imádom!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Olyan jó hogy itt van anyum, végül is majdnem egész nap nálam van, csak este megy át anyóshoz! Kertészkedünk, főzünk, sétálun k nagyokat!!! :D :D

Na puszika, mert Sanyi hozott egy kis munkát nekem és meg kéne egy órán belül csináljam!
Puszika :wink:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: