Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is mindig olvasás szintjén maradtam az utóbbi napokban...Kép Nem vagyok túl jó formában mostanság, a természet ellenem játszik. Tavaly március óta most először újra megjött, és mit mondjak, elég érzékenyen érintett. Totál kivagyok, de a mélypont már a hátam mögött van! Most meg ezek a buta frontok...2 napja egyfolytában fáj a fejem. Na, de csak jobb lesz pár napon belül, nem is siránkozok tovább!

Csirkesz!
Jó ötlet ez a közös pancsi, aranyos tőled, hogy megszervezed!!! Kép
A pocaklakóhoz (most, hogy már hivatalossá vált) nagy-nagy gratula!!!!!!!

Kirri!
Mi volt az ortopédián? Remélhetőleg minden rendben... Főleg, ha ilyen ügyi Joci! Én a két kezemen meg tudnám számolni, Enikő hányszor fordult meg hasról hátra. Visszafelé még egyszer sem, a mászás meg hajjaj... Lehet, hogy ő egyből menni fog? Szerintem Ákos kedvéért fog megtanulni járni, annyira rajong érte. Már most legszívesebben mindenhová követné.

Anyapoc!
Jó pihenést neked, most már fellélegezhetsz! Kép
Az a két hét hajókázás jól hangzik! Merrefelé fog járni az a hajó?

Andi!
BOLDOG SZÜLINAPOT BENCÉNEK!!!!
Az utolsó napokhoz pedig kitartást! Nagyon fogom várni az SMS-t Kép!
Tényleg Bencét mikor szülted a kiírt időponthoz képest? Nekem mindkét gyerkőcöm négy nappal előbb bújt ki Kép.

Pussz mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok MamikKép
Csak gyorsan, mert megyünk nagyiékhoz , papinak szülinapja vanKép
Ortopédián minden rendben volt!!!KépKép
Múltkor egy pici eltérést találtak, de a csüt-i UH-n minden oké volt,a legnagyobb renben-képet is kaptunk Joci csípőjérőlKép
Bencének boldog szülinapot!
Mindenkinek kellemes hétvégét!
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Hát ezek a frontok borzalmassak és én megint bekaptam egy megfázást..KépKépKép.Éjjel alig tudtam aludni,egyszer úgy megfájdult a hasam,hogy meg is ijedtem,de szerencsére semmi gond...
Tegnap du 4 (!!!) órát aludtam,Bulcsú 3-at,még jó,hogy anyuéknál voltunk...Ilyen dög időt...Kép

Asszem kezd kijönni rajtam a fáradtság,de majd pihenek aktívanKép.

Csirkesz

Majd küldök tecsiszámot,de nekem a kedd és a szerda nem jó,mert akkor apázunk,legalább is a jövő héten.Utána nem megyünk,de aztán meg 2 hétreKépKép.Kedden aztán beszámolj,hogy van a pindurka!Kép

Kriszta

Azért nem panaszkodhatsz tavaly március ótaKép!Az viszont tuti,hogy iszonyatosan megszokja az ember a jót..KépKépKépEgyébként emlékszem,nekem is az első pár ciklusom rosszabb volt,mint valaha,de aztán rendbe jött...
A hajó Passau és Pest között fog menni,vagyis két teljes utat csinálunk Apával.Feltéve,ha találok olyan biztosítót,aki hajlandó ennyi idősen biztosítani.Ugyanis eddig az összesnél a 28. hét volt a határ,hogy szüléssel kapcsolatos ellátást fizetik,utána már nem...mert ugye minek mész már akkor bhova isKépKépKépPedig azért a 34. hét is simán koraszülés...De most hétfőn eldől,hogy Apa biztosításába beleférünk-e,mert akkor esetleg nem kell külön kötni.Talán kint okosabbak és kitalálnak vmit...

Orsi

Örülök,hogy minden rendben van JocivalKép!
Jó ünneplést,most már jó időtök islesz!Kép

Puszi Mindenkinek

Anyapoc

Ui:elveszettek????

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok

Megérkeztünk a nagy kiruccanásból. Pakolás nagy része marad holnapra. Jönnek a fejlemények Nórámról:
1. semmit nem kell turmixolni neki minden mehet darabosan
2. marhára érdekli a járás, sokat kell vele már sétálgatni Kép (és még csak 12 napja áll!!!)
3. ma kapta meg első igazi lépegetős szandiját (piros-drapp) szép, hát még az ára! Kép

Hosszú idő óta most először érzem úgy hogy kipihent vagyok.Kép Jövő héten erre rápihenek egy kis strandolással, de aztán majd jövök ám topicozni is!

puszi mindenkinek
bocs, hogy ma nem írtam személyre szólót, de vár a pohár bor apával Kép
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Megpróbálom aktivizálni magam Kép. Miért vagyok mostanában olyan lusta esténként?????

Kirri!
De örülök, hogy minden rendben van Jocival!!!! Kép Kép

Anyapoc!
Megfázás: Kép Kép Kép Próbáld kikúrálni magad, és pihenj sokat!!!!!! Szerezz be homeós cuccokat (pl. Homeogéne, Gripp-Heel, Echinacea 5CH), és egy-két nap alatt el is felejted!
Biztosítási dolognak mi lett a fejleménye?? Mikor is indultok?

Rupetra!
Most aztán Nóra gondoskodik róla, hogy az események peregjenek nálatok Kép! Nagyon ügyes, hogy 12 nap állás után már sétálgat! Még 12 nap, és már futni fog...KépKép
A kipihentségedet nagyon irigylem! Hogy csináltad?

Voltunk ma Bp-en, és elmentünk megnézni az állatkertet. Hát én teljesen lenyűgöződtem... Tíz éve voltam utoljára, és azóta nagyon szépen rendbetették. Ha tehetném, minden nap ott sétálgatnék órákon át! Ákosnak és Apának is nagyon bejött, lehet, hogy gyakoribb látogatók leszünk ezentúl...Kép Enikőnek az akváriumi halak tetszettek iszonyúan, mozdulatlanul és tátott szájjal csodálta őket.

Történt ma egy szomorú esemény is velünk, Enikő lefordult a kanapéról Kép Hál' Isten nem lett sérülés, csak ijedtség. Szerencsés volt a földetérés (hasra esett úgy, hogy a fejét fent tartotta), meg a kanapé is elég alacsony. Szegényem...lehet, hogy most örökre elment a kedve a hátról hasra fordulástól. Pedig pont ma, a leeséskor próbálta először. De hát én vagyok a hibás... csak teljesen megszoktam, hogy nyugis baba, nem ficánkol, nem tekereg, nem forgolódik. Most megvolt a lecke!

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


KrisztaKép
Ne vádold magad a leesés miatt. Sajna nem lehet őket megmenteni az összes baba-balesettől. de tény, hogy most már neked is jobban oda kell figyelned, mert ficánkoló csajszi lett Enikőből.

RupetraKép
Holnap 10-kor a jógán talizunk, igyekszem nem késniKépKép

AnypocKép
Irgum-burgum megfázásKépKép Biztos kilógott a lábad a takaró alól múlt héten, amikor ApáztálKép A két hetes hajókázásra vigyél hálózsákotKép

CsajszikKép
Szerdára nem mondanak rekkenő hőséget, de csütörtökön szupi idő lesz. Én tutira megyek pancsolni, valószínűleg szerdán is. Balmádi - Nereus hotel strandja budataván. Akinek van kedve, csatlakozzon! Rupetrával (ha azóta nem változott a programja) valószínűleg lent leszünk szerdán.

A kórházban mára végeztem, immáron a leghivatalosabb fórumok szerint is babát várok. Az uh alatt persze végig aludt, csak végén ébredt fel, de akkor olyan arin nyujtózkodott, hogy rögtön szerelmes lettem a Kistesóba isKép A paraméterei alapján 11 hetes "nagy-gyerek". Van neki kettő keze, kettő lába, és egy hangosan kalimpáló szívecskéje, szimmetrikus agya, feje szemmel-szájjal. Szóval úgy tűnik minden alkatrész a helyén vanKépKép Búcsúzáskor ( a vizsgálat végén) állítólag szalutált - na de beszélek én a fejével, hogy még mielőtt megtanulná mi az, felejtse is el a katonaságotKép

Na megyek pakolni, nemsokára indulunk haza.

puszi: Csirkesz + 1

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok



Segitséget kérnék ,itt Veszprémbe kellene nekem egy jó nőgyógyáasz sos-be


ha van valakinek jó és tudna nekem tel számot is adni azt megköszönném(lehet maszek is )annak érdekel az ára;)


Elöre is köszi mindenkinek
aanita
 
 


Sziasztok!

Igggeen, igggeeeen itt vagyok. Sjna nem volt időm mostanában. Gyorsan vázolom a történteket:
megtudtuk, hogy 40 éves korig jár a szocpol, úgyhogy kinéztünk egy jó kis újépítésű társasházat, hogy megvesszük. Kép
De ehhez össze kellett gyorsan házasodni. Június 23-án de. 10 órakor volt az óriási esküvőnk. 2 tanú, Mór, mint koszorús lány Kép Kép Kép
...és persze a mennyasszony meg a vőlegény.
Azóta meg vezényelünk a munkásoknak, ugyanis mindent eldönthetünk, milyen legyen a még épülő lakásban. A kőművesek annira idióták!!! A nappaliban az egyik falunk pucolatlan bontott téglából lesz, de már 3-szor lebontattuk.

Mórunk már óriás bébi, kb. 8 kiló, 70 cm. 25-én féléves lesz. Még szopizik. Néha adok neki gyümit pár kanállal, de nem díjazza az uraság. Nem erőltetem, csak gondoltam, enne, mert mindig kinézi a kaját a szánkból.
Nem akarom elkiabálni, de 2 éjszaka negyed 6-ig aludt fél 9-től. Megetettem, majd visszaaludt 8-ig. UGYE EZ MÁR ÍGY MARAD?????

Orsi
Hála az égnek, minden ok Jocival. Nem tudom, mikor megyünk Fűzfőre, majd jelentkezem előtte. Nyáron nem megyünk Alsópáhokra a lakásvásárlás miatt. Áttettük decemberre, amikor jön a Mikulás a szállóba.

Rupetra
Engem érdekel a feng shui. Ha elköltözünk, úgy szeretném berendezni a lakást. Tudsz ötleteket adni? Be is akarom méretni a lakást, nincs-e valahol negatív energia. A szüleim már régen meghaltak rákban, azóta minden ilyen dolog érdekel, mert ki tudja, nem ezen múlik-e???
Nagyjából olvastam az eseményeket. Gratula Nórának, ügyes csajszi, hogy felállt. Az étvágya meg...

Aanita
Remélem, Kevin jobban van.

Naaa, majd még jövök, ha udok, mert hív a Zsarnokom.

Pusszantás Mindenkinek. A többieknek ígérem írok máskor.
móranya
 
 


Senki nem tud???????????????????????????????????????




Hát még mindig jól jönne ;)
aanita
 
 


Szia Anita!

Én a Csergőffy dr-hoz járok, teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, bár nem olcsó... Neki a magánrendelése az Egry utcában van, nem is kell hozzá bejelentkezni, érkezési sorrend számít. A pontos cím: Egry J. u. 4/A. (Vetésivel szemben kell bekanyarodni a kis utcába). Tel.: 325-090 Rendelési idő: szerda 16-18 h, csütörtök 16-19 h
Utoljára a 6 hetes kontrollon voltam nála, akkor 6 ezret fizettem.

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


jajaajajaj nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!
aanita
 
 


Aanita
Én Jósát ajánlom, ő is 6000, az SZTK-ban rendel, tel: 06304360359

sziasztok Mindeninek
Ezer éve nem jártam erre, s még most sem vagyok legális, mert nem olvastam végig a topikot. amint ez megtörtént, jövök bővebben isKép
bringa
bringa
 
 


Sziasztok

Péntek du. Csirkesszel B.almádiban leszünk a Budatava strandon. Akinek van kedve, jöjjön!!! Megtaláljátok könnyen a két zabizó kopasz mászóbajnokot (két anyával).Kép Rossz idő esetén persze nem megyünk.

Aanita
Remélem, Kevin meggyógyult már! Oltás megvolt? Mi ez a sürgős nőgyógyászhoz rohanás? Turcsányi asszisztense: 20/5686261 Azt hiszem nála egy vizsgálat már 8000 Ft.Kép

Móranya
Elsőként szeretnék gratulálni az ifjú arának!!! Sok boldogságot! Aztán nászútra menjetek ám majd, nehogy elfelejtődjön.Kép
Feng shui témában remek kiadványok vannak az ezoterikus könyvesboltban a Levendula Üzletházban. De ha kell konkrét segítség: kérdezz! Tudod, színválasztás és praktikusság nagyon fontos. Semmit ne hagyj úgy, hogy idegesítsen. Jól tetted, hogy lebontattad a falat! Ha értetlenek, dolgozzanak többet! Most már rendben van? Hol van egyébként a ház?

Anyapoc
Külön szia neked! Tök jó, hogy összefutottunk. De látom, most hogy már nem dolgozol, ritkábban is írsz a topicba! Hogy van ez?Kép
Apa itt volt? Merre jártatok? Mikor is mentek vele hajókázni? Pénteken gyertek strandolni, ha tudtok. Leírom a számom, ha esetleg... 20/3120052.

puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


MóranyaKép
Nagy grat az esküvőhöz...Alsópáhokra mi sem mennénk, mert apa közben "meglepett" egy nyaralással HorvátországbanKép
Absz.meglepi volt, mert már tavaly leszögeztük, idén nem megyünk nyaralni, pláne babával nem-aztán aptya eldöntötteKép
Kérdés: szocpol jár anak is, akinek van már egy háza??Vagy ez naív kérdés volt?
AanitaKép
Én is Jósa dokira szavazokKép
CsirkeszKép
Mi is mennénk pancsolni, holnap nem leszünk ugyan itthon,mert Bp-re megyünk, de jövő héten szívesen csatlakoznánk hozzátokKép
AnyapocKép
Soha kellemetlenebb dologra ne kössek biztosítást: mint pocakosan egy szuper Passau-Pest hajóútraKép
puszka mindenkinek
Kirri/Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kirri
Szocpol nem jár annak. Mi a lakásunkat rendelővé nyílvánítattuk, így nincs lakáscélú ingatlan a nevünkön. Az ÁNTSZ nem tudta, hogy itt lakunk, mivel rendelőben amúgy sem lehet lakni a csatlakozás óta.

pussz
móranya
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönni ugrottam be. Holnap be kell feküdnöm a kórházba terminus tullépés miatt.
Mindenkinek jó nyaralást, strandolást, pihenést.

Puszi, Andi.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!Kép

Vagyunk mi is,de a megfázás még mindig kínoz kicsitKép.
Ma voltam 32 hetes UH-on,aminek eredménye: kislányKép(újabb megerősítés),becsült súlya 1869 g(nekem ez nagynak tűnikKép),koponyavégű fekvés(ennek külön röltem és igazából el sem akartam hinniKép).
Ja,és ezen felbuzdulva gyorsan vettem pár lányka bodyt a Plusz-ban,mert olyan jó áron voltakKépKép!Legfeljebb majd elajándékozzuk..Kép

Anita

Én Torcsányira szavazok,de 6000 Ft egy vizsgálat nála is,akkor 8000,ha citológiát is csináltatsz.
Remélem,azért nincs semmi baj!

Kriszta

Köszi a homeos infókatKép.A gond csak a torkommal van igazából,az is csak inkább reggel,de majd igyekszemKép!
Szuper lehetett az llatkert,mi tavaly voltunk,Bulcsúnak is nagyon tetszett!Szt lassan a Veszprémi is kikupálódik,mert ott is nagy átalakítások lesznek.
Enikő milyen ficánka lett!KépSzt nem gyerek a gyerek,ha legalább egyszer le nem esik az ágyrólKép.Na jó,olcsó poén,de a lényeg,hogy jó lett a vége.És nehogy azt hidd,hogy ez majd elveszi a kedvét!KépKép
LustaságKép..lassan engem is elér..Kép
Biztosítást még nem intéztem,de egyenlőre nem sok jót várok.Két hét múlva megyünk,addig megpróbálok vmit letárgyalni vmi tárgyalóképes biztosítónálKép...Ma mondtam a dokinak,teljesen el volt képedve,mert azért ez mégsem az utolsó hónap lenne...Kép

Csirkesz

Hát akkor nagy gratula az "óriásbébihez" és külön ahhoz ,hogy ilyen jól bírod...én itt még nagyban hánytamKép!
SzalutálásKép...csak nem fiúcska lesz?Kép
Méghogy kilógott a lóláb!Ne hülyéskedj,már el sem férünk Apával egy ágyonKépKépKép!

Rupetra

Hát sziaKép.Igaz,nem voltam kirobbanó formábanKép,de azért örülök,hogy találkoztunk.Így már tudok arcot társítani a névhezKép.
Nóri édes volt és nem is gratuláltam,hogy ilyen ügyesen jön-megy már...
Ritkább írás oka a megfázás volt alapvetően,na meg a fészekrakó ösztön elkezdődött(érdekes, az előzőnél nem volt ilyen durvaKép),és ezerrel varrogatok mindenféle dolgokatKép.
Apa Pesten volt,szerdán ott voltunk,nagyon jó volt és ugyan megfogadtuk,hogy nem mászkálunk sokat(visszér,meg egyebek),így is fél 11-től este fél 6-ig jártuk Pestet gyalogKép.Két hét múlva megyünk hajózni,már nagyon várom,hátha kicsit tudok még pihenniKépKép!
Péntek elvileg jó nekünk,csak hát nem tudom,milyen idő lesz.Majd írok sms-t,hogy merre vagytok,mikor mentek,mert nekünk amúgy is délután lenne jó...Ha rossz idő lesz,nem jöttök állatketbe?Mármint ha nem esik,csak nem strandidő van....

Móranya

Hát nem is tudom,mihez gratuláljak először!!!KépKépKépesküvő,lakás,6 hónapos Mór...!!!KépKépSzóval mindenhez gratula!
Eszméletlen ,hogy megy az idő.Nem is olyan rég itt izgultunk,mikor bújik ki Mór,erre tessék,már mekkora..Kép
Akkor Ti sem unatkoztok.Na,egész jól alakulnak az éjszakáitokKép.Biztosan marad,csak legyél következetesKép.

Bambika

Hát sok sikert,nem akar ez a kicsi lány kibújni????Kép
Várjuk a híreket és nagyon drukkolunk!!!!Könnyű és gyors,legfőképp szép szülést kívánok!Kép

Orsi

Na ja,nem rossz a biztosítás,csak nincsKép.28. hét után már nem kötnek,eddig úgy néz ki...
HorvátországKép.

Na,most aztán sikerült írnom bővenKép.

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


MóranyaKép
Feng-shui-ról nagyon tetszett, amit írtál, nagyon jól teszed,h. beméreted a házatokat majd..beletetted a bogarat a fülembe, h. esetleg súlyos betegségek előzhetők meg vele, vagy segítenek a negatív energiák leküzdésében..megyek és keresgélek is vmit gyorsan a neten a témáról!

mindenkinek puszi
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ilyen nyüzsis a topik Kép!!!

Csirkesz!
Nagyon-nagyon szeretném én is azt a talit, de az időjárás nem akar kegyes lenni hozzánk. Nem jósolnak túl sok jót holnap délutánra, sőt a jövő hétre sem Kép Kép Kép.
Szalutálós pocilakó: Kép Kép Kép

Móranya!
Örülök, hogy újra vagy!!!!!!! Az esküvőhöz meg gratula Kép!!!!
Kőművesek: Erről a férjem tudna mesélni Kép (ő építésvezető). Mindig azt mondja, hogy az összes szakma közül velük van a legtöbb baj.
Éjszakák: Lehet, hogy a hozzátáplálás számít Mórnál? Jobban tele lesz a poci, és csak reggelre éhezik meg... Mióta Enikő is eszik egyebeket, azt vettem észre, hogy reggel nem követeli annyira a reggelijét.

Bringa!
Üdv, veled még nem találkoztam, csak olvastam a régi hozzászólásaidat. Gyerkőceid hogy vannak, mit csinálnak mostanság?

Kirri!
De jó ez a meglepi Horvátország!!!! Össze kellene ereszteni párjainkat, hátha tanulna a tiedtől az enyém Kép. Még nászúttal is tartozik. Úgy látszik, ez családi szokás, mert a sógorom is most viszi el a feleségét nászutazni (10 éve házasok).

Anyapoc!
Ez a fránya megfázás!!!! Kép De gondolom az még elviselhető, ha csak reggelente fáj a torkod... Reméljük a nyaralásra azért meggyógyulsz!
Na és mit varrogatsz a leányzódnak???
Bulcsú hogy van? Bölcsibe jár még?
Azt áruld el: hogyha Rupetrával még soha nem találkoztatok (így értelmeztem), akkor honnan tudtátok egymásról, hogy kik vagytok. Vagy nem véletlen összefutásról van szó? Érted mit akarok kérdezni? Úgy belebonyolódtam, hogy én már nemigen Kép Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta

Mit keresel Te fent ilyen későn?KépKépAztán még hogy lustaságKép...inkább fáradtság,nem?
Varrogatás:Bulcsúnak csináltam falvédőt,meg akarok egy sátorszerű függönyt csinálni az ágya köré,amivel egyrészt kicsit el tud "határolódni",másrészt besötétít,mert a reluxa nem mindig elégKép.
Aztán varrni akarok pelenkázótáskát,ha már a babakocsit áthúzzák,legyen hozzá illő táska,még úgysem voltKép.Aztán a rácsoságyhoz körbe posztert filcből,de ez lelombozott,mert elég drága a filc,nem fondoltam volna...KépAztán hordozókendőt,mert találtam itt egy elég jó szabásmintát,amit egyszerűen el lehet készíteni.
Kimaradt valami?KépKépKép
Lehet,hogy mindez csak a harmadik gyerek érkezésére készül elKép,de azért próbálkozok....Na nem vagyok ám egy varrótündér,majd meglátjuk,mi sikeredik.Anno Bulcsú ágyneműjét,meg a baldachint is én varrtam,meg a fejvédőket a kiságyra...Na igen,még Bulcsúnak kell új ágyneműt varrnom,mert a régi már kicsi lesz...
Bulcsú is meg van ám fázva kicsit,de úgy tűnik,ez egy ilyen év.A tél sem volt semmi,de egyszerűen nincs olyan huzamosabb ideig jó idő,hogy normálisan meg lehessen gyógyulni...KépBölcsi sajna már nincs,majd augusztusban lesz újra.Igazság szt nem is bánom,mert az utóbbi időben olyan keveset voltunk együtt,hogy ránkférKép.
RupetraKép:Bringával futottam össze bent a városban és ő talizott pont Rupetrával,így az ismerkedésKépKép.Ja,és én értettem,mit kérdeztélKép!
Nászút:jó tudni,hogy nem vagyunk ezzel egyedülKép.Igazából még mi sem voltunk,bár az esküvő után mentünk ki Kölnbe dolgozni,ami félig nászútnak is felfoghatóKép,de igazán még sehol nem voltunk együtt nyaralniKép.Vagy a pocakosság,vagy meló miatt.Persze azért sok szép helyen voltunk együtt a hajózás kapcsán,de hát ugye ez nem nászút...De azért azt is jó tudni,hogy 10 év múlva számíthatok ráKépKépKép!Mondjuk az én nagy problémám,hogy repcsire nem akarok ülni,így télen elég nehéz vmi jó meleg helyre menni,pedig párom menne....
Tényleg,Enikő hogy áll a hozzátápival?Még mindig csak gyümik,vagy már eszeget mást is?Kép
Ákosról is írj ám néhaKép!

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok megint.Kép

Orsi
Úgy gondolom a feng shui-t, nem nagy ügy, úgy berendezni a lakást, nem kerül semmibe. Ha hülyeség, akkor sem járunk pórul, nem? Ha meg igaz, amit "állítanak", valamit tettünk egészségünk érdekében. Amióta megszületett Mór, még jobban félek a betegségektől.Kép
Ha találtál jó oldalt a Neten, írd meg, jó?

Anyapoc
Szerintem is gyorsan megy az idő. 32. hétben jársz már??? Nem gondoltam volna.
Éjszaka Mórickánk úgy döntött, megint felkel óránkéntKép Eléggé kemény voltam szegénnyel, de ez most rosszabb volt, mint amikor tudtam, felkel éjjel. Most reménykedem az éjszakában, hátha front volt csupán Kép
Ha jól emlékszem, Villő lesz a kislányotok neve. Nekem is ez a név tetszett legjobban mostanában. Jókai Anna: Ne féljetek című művében találkoztam először ezzel a névvel. Csak az a baj, Sárváron pont 1 hete született egy Villő. Így már én nem adom.
Jobbulást! Bulcsú jól van?

Hardik
Kösssz a gratulátKép Kép Kép
Õszintén sajnálom a férjedet!!!
Én soha többet nem akarok kőművessel találkozni. Annyira korlátolt egy banda, hogy csak naaaa!!!
Annyi eszük van, mint egy marék kavicsnak Kép Kép
A hozzátáplálás nem hiszem, hogy számít, mert 3-4 kanál gyümit nyel le összesen Mór. Az szerintem semmi. Vagy?
Azt figyeltem meg, ha hagyom aludni fél 7 körül is este, akkor pihentebb az esti elalvásnál( fél 9 ), és mélyebben tud aludni. Vagy ez szerinted hülyeség?
Enikőnek milyen sorrendben adtad a gyümiket? És mennyi idő után? Mennyit?
Főzelékkel megvárom a féléves kort.
Jól vqannak a gyerkőcök?

Rupetra:
Vettem ki könyvtárból ma könyveket, majd elolvasgatom őket lassan, ahogy Mórunk engediKép
Már rendben van a fal, és Sárváron vettünk.

Na, megyek. Sikít a gyerek márKép))))))))))


Pusszantás
móranya
 
 


MóranyaKép
Nem hiszem, h. hülyeség lenne ez a feng-shui, azért nézzük meg a keleti népeket:kevesebb az elhízott, stb. emberke, nézzük meg a nőket: gyönyörű az arcbőrük, jó minőségű a hajuk-sorolhatnám, amit így laikusként látok.Kiegyensúlyozottak, harmónikusabbnak tűnnek,mint mi.
Én mindenesetre rendeltem 3 kristályfüggőt az ablakokra, viszek haza is Sárvárra.
Ha kell,szólj, neked is rendelek.
puszka
O

KépKép
KépKép
kirri
 
 



KépKép
KépKép
kirri
 
 


Én is ezt akartam Neked javasolniKép

Szeptembertől folytatom a sulitKép Le kéne már diplomázni, nem?
Most neki állok szakmai nyelvvizsgára készülni Móricka mellett. Érdekes lesz, de majd meglátjuk...
Te? Suli?

Van Sárváron is egy bolt, holnap megnézem. Lehet kapni feng shui cuccokat. Körülnézek. Szerintem is igaz. Most esténként könyveket is olvasok róla. Egyre meggyőzőbb. Hétvégén ha tudunk talizni Fűzfőn vagy Füreden, mesélek.
Mikor van asz ülinapod? Juni vagy juli? Ha júniusban volt akkor, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Megünnepeljük hétvégén. Rágyújtok Veled Kép Kép Kép
Ha júliusban lesz, akkor is.

Pusszantás
móranya
 
 


júli 30-án...Képmég nem késtél le rólaKép
Itt Balcsin, v. Sárváron "ünnepeljük"?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Közben leesett, hogy júli, hiszen oroszlány vagy Kép A 30-a stimmelt. Csak megijedtem, hogy elfelejtettem...
Nekem jobb lenne itthon, mert akkor Mórunkat itt tudom hagyni egy pár órára. Neked?
Hétvégén akkor megbeszéljük. pussz
móranya
 
 


Nekem is okéKép
Voltunk babaúszáson...jövő szombaton "merülünk".Már előre parázok, mert Józsi épp dolgozik, nekem kell szegény gyereket lenyomni a víz alá.Amúgy tetszik ez az egész, Jocinak van rendes igazi úszósapija+gatyija, ami alá nem kell pelus-Vízipók Egyesület hímzéssel..olyan trendiKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


dobok 1 képet a kis vízipókunkrólKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Édes a VízipókKép
Látom, i is kicsit nagyobb cipőt hordtok...
Azon röhögtem ma, az egyik pulcsija pont most jó Mórra, aztán már 2 hetes korában is ráadtamKép Kép
De jó Nektek, hogy jártok úszásra, mi rácsesztünk ezzel a SzombathellyelKép
Jól ellevelezgetünk, de így jobb, mert tudom követni az eseményeket Kép

Pusszantás

Ott is szar idő van? Itt szakad, mint az állat...
móranya
 
 


Itt is szakadt, most állt meg.
A cipője nagyon nagy -de feladtuk rá, mert jól néz kiKép(egyébként a felsőt és a cipőt is a bátyámtól kapta az USA-ból, majd szeptemberben jön hazaKépNagyon jó cuccokat kaptt a kis Vízipókunk a nagybácsijától, de könnyen megy,mert neki még nincsen gyerekeKépJocit meg úgy imádja,mintha a sajátja lenne.
Egyébként megállapítjuk, h.Joci a család legjobban öltözött tagjaKép
Tényleg, tesód mit szól Mócikához?Gondolom odavan ő is a fiatalúrtólKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Látom,jól eldumcsiztokKépKép!

MóranyaKép

Mórod még mindeig kel éjjel,vagy csak a front miatt?KépRemélem,nem kiabáltad el az alvást!De ami késik...Kép
Igen,Villő lesz a leányzó(ha nem az lesz,akkor még nemtomKép).Nekem volt egy gimis évfolyamtársam,onnan tetszett meg már rég,na meg Apával ebben tudtunk megeyezniKép.Egyébként ha jól emlékszem,Kodály Zoltán névalkotása ez(legalább is a Ladó féle utónévkönyv szt).Igen,én is ismerem a Jókai művetKépKépKép.A bánatom az,hogy mindenki egyből azt kérdezi,hogy az nem fiúnév?KépDe ...persze...azt adom a lányomnak..ilyen hülyeséget?KépKépKépMajd lassan megszokják...Persze,kicsit erős hangzású,de ez van.Egyébként miért ne adhatnád attól még Te is ezt a nevet?Mire odajuttok,már ki emlékszik rá,hogy van ott másik Villő is?...vagy?KépKépKép
Alvás:szt jó,ha igényeinek megfelelően altatod,pláne ha azt vezsed észre,hogy ettől jobban laszik éjjelKép.Ha nem pihen leget nap közben(akár este 7-kor),akkor felpörög annyira,hogy nyugtalan lesz éjjel is.Aztán majd beáll ám emberi időpontokra isKépKép!
Gyümi:ejha,gratulálok a haspókhoz,azért a pár kanál is teljesítmény ámKépKép!
Mi jóé vagyunk,Bulcsú isKép,éppen itthon élvezni velem a nyári szünetet,mert nincs bölcsiKép.Aztán jövő héten indulunk hajókázni,remélem,jól fog sikeredni,de hát tavaly is élveztükKép.Ja,ja,már 32. hét...)Pont most gondolkoztam,mire hazajövünk,lassan szülök,még pihenni sem tudok majdKép!Így rohan az idő!Mórról dobhatnál képetKép.

Orsi

Hát ez a Vizipók...KépKépKép
Na én is az árak miatt feküdtem ki anno,mert nagyon drágák szt.És akkor olyan tömeg volt,hogy élvezni sem lehetett igazánKép.Most már rutinos leszek,viszem kora reggel hétközbenKép.
Egyébként Bulcsú is vhogy fél év körüli volt,ha jól emlékszem,de lehet,hogy még fiatalabb.Asszem 4 hósan lehet elkzedni,nem?
Jó a képKép.És mondja azt bki,hogy a fiúkat nem lehet öltöztetni!KépKépÉn imdáom,olyan vagány cuccokat lehet venni nekik!KépFuri is lesz fodros rucikat vásáolniKép.

Na mentem,mert pihenni is kéne,amíg éngyerek alszikKép!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Azért én nagggyyyon irigyellek, h. fodros rucikat vehetsz majd Villőnek...a kislányokat külön öröm lehet öltöztetniKéphétvégén Apa azért mégiscsak megjegyezte: "jó lenne egy kishugi majd Jocikának"!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Remélem nem gond, hogy bejelentkezem hozzátok.
Anyapoc szíves invitálására teszem.Eddig az őszi babásokhoz írtam.Ott ismerkedtem meg Anyapoccal.
Látom itt már mindenkinek van legalább 1 csemetéje.
Nálunk még csak pocaklakó van.Most vagyok 32 hetes.Veszprémben lakom.Annak idején mikor keresgéltem a legmegfelelőbb topikot, sztem nem élt ez a topik,de örülök, hogy vannak pestieknél közelebbi emberkék is.

Röviden ennyi!Kép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

SzilviKép

Na,örülök,hogy idetaláltál,szt hamarosan a többiek is meglesznek,csak gondolom,ilyenkor mindenki nyaral ezerrelKép.Persze nem vagyunk olyan pörgősek,mint az őszi,de azért lehet itt is jókat eszmét cserélniKépKép!
Egyébként Móranya is pocakosan kezdte itt,aztán lám,már Mór is mekkoraKépKép.Na meg Neked sincs már sok hátra..Kép

Orsi

Hát akkor úgy látom,nem fogsz Te soká irigykedniKépKépKép!Ha már Apa is mondogatja...KépKép.Aztán csak ügyesen ám,hogy tényleg az legyen!Jaj,nem tudom hol van az a kínai naptár,ami megmutatja,mikor mire nagy az esélyed.Szt azt azért nézd meg,mert nekem pl. utólag bejött.Igaz,Bulcsút még meg sem néztem...Na meg a "2 nappal előtte" c. dolog is jóKépKépKép!

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Orsi

Na,nem kínai,az más volt,hanem itt: http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

Most néztem meg Bulcsút is,az is bejöttKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Először is Rupetra Nóra babájának NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!! Kép

El voltam veszve, bár mi nem "nyaralunk ezerrel" (idézet Anyapoctól Kép). Sőt mint ma kiderült, augusztusban sem fogunk, mert szemét módon visszamondták az orfűi szálláshelyünket, amit már áprilisban lefoglaltunk KépKépKép. Kellett a hely egy olyan bandának, akik két hétre mennek... Hát nem hiába, jobb üzlet, mint a mi négy napunk. Egész délelőtt sírógörcs kerülgetett. Már annyira beleéltük magunkat! És most már esélyem sincs, hogy augusztus első hetére valamit is találjak Kép.

A tali részetekről még OK? Mert a hét második felétől nyáriasra fordul az idő...

Anyapoc!
Varrás: ágynemű, baédachin, fejvédő, poszter...még hogy nem vagy "varrótündér"?!?! A kislányka meg majd nem győzi kapkodni a fejét a sok gyönyörűség láttán! Kép
Kölnben mit dolgoztatok? Mennyi ideig voltatok kint? Bocs, hogy kérdezgetlek, de nagy álmunk, hogy egy-két évig mi is Németországban éljünk, dolgozzunk. Gyűjtöm a tapasztalatokat...
A repcsizéssel kapcsolatos érzéseim nekem is hasonlók, de egyszer úgyis rá kell, hogy szánjam magam. Főleg most, hogy eljött a fapados gépek ideje.
Hozzátápival jól állunk, bejött ez a "semmi erőltetés, majdcsak alakul"-dolog. Most már azt is megeszi Enikő, amitől eleinte öklendezett Kép. Kedvenc továbbra is a banán-őszi mix és a tejpépek. A brokkoli az egyedüli, amit teljesen elutasít. Ákosnak meg az volt a kedvence KépKép!!!
Ákos jól van, élvezi a szünetet. A délelőttjei nagyon nyugisak, olyankor mindig 100%-osan leköti magát a dínóival, katonáival, kártyáival. Délutánonként meg sokat játszunk, rajzolunk, sétálunk. A kis barátait azért rengeteget emlegeti, augusztusig kell is valami gyerekzsúrt szervezni, hogy találkozhassanak.

Móranya!
Nem semmi, hogy még marad energiád a nyelvtanulásra!!!!! Mit tanulsz egyébként? Mi leszel, ha nagy leszel? Kép
A feng shui-ban biztos, hogy van valami... Mi nem figyeltünk ilyesmire a lakás berendezésekor, de tuti, hogy itt-ott véletlenül is sikerült jót alkotni, ugyanis érzem, hogy bizonyos helyeken baromi jól érzem magam. Sokkal jobban, mint máshol.
Gyümik: Én almával kezdtem, amikor Enikő 5,5 hónapos volt. Majd három nap múlva próbáltam az őszibarackot, újabb három nap múlva a banánt. Később meg kettőt-hármat mixelve. Meggyet is adtam, de az nem ízlett neki. A mennyiség változó volt. Pl. az őszi nagyon ízlett, így annál nem érvényesült az "elsőként egy-két kanál"-szabály KépKép. Abból rögtön befalt 100 grammot. A főziket én is csak hatodik hónap után kezdtem. Első lépésben a krumplit, répát, salátát anyatejjel "ízesítve". Most tartunk ott, hogy kezdjük a husievést.
Az esti elalvással kapcsolatban: Én is észrevettem, hogy ha 6-7 körül van egy akár rövidke alvás is, akkor sokkal nyugisabb az esti szertartás és könnyebb az elalvás. Anyukám sopánkodik mindig, hogy miért altatom este hétkor a babót, csak az elalvás időpontját tolom ki vele. Holott ez pont nem igaz!

Kirri!
Nagyon vagány Joci a szerelésébenKép! Ha tudnának, már most futnának utána a csajok KépKép!!!!!!
Õ miket csinál már? És Ti hol tartotok a hozzátáplálásban?

Szilvi!
Üdv a topikban!!!!!! Kép Jó helyre csöppentél, mert szuper a társaság! Én is csak nemrég csatlakoztam, de iszonyú jól érzem magam... Két "kisbabónk" is születik szeptemberben ezek szerint!!!!!!!! Kislány vagy kisfiú lesz??? Gondolom már tűkön ültök! Mesélj, hogy viseled a terhességet! Merrefelé laktok?

Puszi, leszállok a billentyűkről, mert hosszúra sikeredtem!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Olyan régen dobtam már fotót...íme kettő:
Kép
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Én is jöttem boldog névnapot kívánni NóránakKép!

Kriszta

Nagyon eltűntélKép.Bár ilyen időben mihez is van kedve az embernek...Kép
A tali nekem ezen a héten még jó,de jövő héten már megyünk hajózni...repül az időKépKépKép.
Varrás:na azt nem mondtam,hogy jók is lesznekKép!A pelenkázótáska már majdnem kész,jó nagy lettKép.Persze az utolsó pár méteren fogyott el a cérnámKép!
Köln:hát mi hajón voltunk kint és nem csak Kölnben,hanem Köln Frankfurt,ha jól emlékszem,mert annyi utat csináltunk már,hogy nem emlékszem,mikor hol voltunk.Az tuti,hogy akkor Kölben szilvesztereztünkKépKép...
Én szeretem Németországot egyébként,bár néha furák tudnak lenni az ottaniak,na meg sok a bevándorló,tele van törökkel...De azért más,mint ittKép.Egy darabig én is el tudnék lenni ottKép.
Repülő:engem is egyre jobban foglalkoztat,de vhogy nem tudom rávenni magam.Meg megint ez a sok terror-dolog,valahogy itthon biztonságosabbKép!
Örülök,hogy ilyen jól megy Enikőnek az evészetKép.Érdekes,nálunk anno nem volt semmi olyan kaja,amit nem evett meg Bulcsú...Ja,bocs,tévedtem, a krumplit csak úgy,mivel azzal kellett volna kezdeni.Na,az nem csúszott...bár meg is értemKép!
Ákos hogy bírja ezt a csúf időt bent?Bár ha elvan a kis játékaival,akkor nem olyan vészes,gondolom,lefoglalni.Nálunk is megy a gyurmázás,de pl. a rajzolás nem érdekli...Most a ragasztást akarom vele kipróbálni,hátha az jobban megy,de nem egy művész,inkább műszaki emberKép!
Gyönyörűek a gyerkőcökKép!Enikő már így tornázik?KépÁkos szőkeségén még mindig csak ámulokKépKép!
Na,majd hajókázás után én is dobok új képeket,mert addigra lesz nekünk is digitgépünk,nem a kamerával kell szenvednemKép!

Na megyek,kicsit pihizek,asszemKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Tényleg,Bambikával mi a helyzet???KépKép

anyapoc
 
 


Sziasztok

Köszönöm Kriszta, most már jobban vagyok.Az elején a szokásos hányás, haskeményedés,még kórházba is akartak küldeni.Nem mentem, mert pihenni itthon is tudtam.Kép
Nem kérdezzük meg, hogy mi leszKép, ez a meglepi.
A nevek: ha lány akkor Réka, ha fiú akkor Gábor.Ez kb 90%-os.Kép
Veszprémben a Haszkovón lakunk.Látom te meg Kádártán.Merre felé?Annyira mondjuk nem ismerem.
Az unokanővéremék laknak ott.A vasútállomás közelében.

Édesek nálatok is a "kölköcök".Jó, hogy itt már mindenkinek van babája, legalább okosíthattok!
Első kérdés:ti is bújtátok a könyveket, van értelme?Kép

Anyapoc
az apuék Tobrukban laknak, ismerem azt a strandot.Most nagyon szépre megcsinálták.DE már nem is ingyenes!KépÉn a Balcsiba nem merek bemenni.DE a tengert kimondottan ajánlotta a doki.
Ma megyek a Kalmár térre dokihoz.Egy utolsó kontrol az utazás előtt.Végül Szlvovénia mellett döntöttünk.Holnap majd megírom, hogy mi lett a biztosítással.(Remélem lesz rá időm.)

Na, azt hiszem most már elegetek van belőlem.

Sziasztok!
Szilvi

ui.Anyapoc, ezt tényleg egyszerűbb követni.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre a topicra, gondoltam, én is csatlakozom. Veszprémi, pontosabban Szentkirályszabadjai vagyok, 14 hónapos a Gergő fiacskám. Nagyon nyüzsgő gyerek, reggeltől estig "teszek-veszek-intékzedek", csak akkor pihen, amikor alszik. Már 10 hónaposan elindult, így már jó ideje szaladok utána. Imád nevetni, szinte állandóan jó a kedve, a kialvatlanság okoz néha problémát.
Sziasztok! Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokibácsitól.
A picurral minden ok.Méhszáj rendben.Mehetünk a tengerre.Holnap éjszaka indulunk.KépDe vasárnap már itthon is leszünk.Úgy fogtok nekem hiányozni.Kép!
Most 32 hetes vagyok.12-13 kg van rajtam, a doki nagyon komolyan leszúrt és azt mondta, hogy fog is vele csesztetni, mert mérgezést okozhat a kismamánka és a babának is(terhességi toxémia).Gondoltam, hogy ennek is el fog jönni az ideje.De hát az én dokim már csak ilyen.A dokim szerint egyébként a 8 kg az ideális hízás.KépNekem már a 12. héten meg volt a 4kg.
Ja!Képzlejétek el, sima uhán voltam, de mégis olyan szépen láttam, hogy nyújtogatta a nyelvét, láttam az állát, a köldökzsinórt, tele volt a hugyhójagjaKép, lábujjak, kézecskéje.Jaj, nagyon édes volt.Ennyire jól még soha nem volt számomra kivehető.Az apuci nagy sajnálatára, most pont nem volt ott.Kép

Szia Móni!
Én is tegnap csatlakoztam a lányokhoz.Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

MóniKép

Üdv itt,nagyon örülünk neked( a többiek nevében is mondhatomKép,gondolom)!Kép
Gratulálok Gergőhöz,azért majd többet is írhatsz magatokról!KépNa,meg azért megkukkantanám azt a kispasitKépKép!
Jó korán elindult a kislegény,akkor Te tényleg nem mostanában pihiztélKép.
Beszéddel hogy álltok?Kép

SzilviKép

Na,örülök,hogy minden rendben és így már be tudtam azonosítani a dokidatKép.Legfőképpen arról,hogy hova mentél hozzá,de arról méginkább,hogy lerámolt a kilók miattKép.
De ne adj annyira a szavára.Na nem azért,mert ő,hanem mert egyáltalán nem biztos,hogy sok ez a hízás.Igaz,nem tudom,Te mennyiről indultál,de én anno Bulcsúval 16 kg-ot híztam és senki egy szót sem szólt érte.Jó,nem voltam egy nehézsúlyú világbajnok,de azért mérvadó az indulási súly.És ha eddig rendben volt a vérnyomásod,akkor már nagy gondot nem okoz a toxémia.De ha mégis félsz tőle kicsit,akkor figylej a hirtelen súlygyarapdoásra(ez tényleg hirtelen)Kép.De gondolom,ezt elmondta...
A 8 kg ideális hízás max Rubint Rékának jön be,szt egy normális kismama ennél jóval többet hízik.KépNa de a dokik mindig könnyen beszélnek,hiszen annyiszor voltak már kismamikKépKépKép!
Szuper lehett az UH,azért egy jó minőségűn sokmindent lehet látni!Én már bánom,hogy nem vittem magammal kazit a legutóbbira,mert minden további nélkül felvette volna a dokimKép.Amúgy súlybecslés,ilyesmi nem volt?
Anyukámék is Tobrukban laknakKép.Na,majd priviben ezt kidumáljuk,ha visszajöttetek.Még a végén kiderül,hogy ismerjük egymástKép!Bár őszintén, a neved nem ismerősKép.
Jó utazást és vigyázz magatokra!!!!KépKépÉn meg csendben irigykedek majd..Kép

Na,megyek én is,mert mesélés tipikus esete forog fennKép!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc

54 kg-ról indultam.Így is nehéz megbarátkoznom a testalkatommal, hátha még ezt fogom hallgatni a dokitól is. A hátamra, karomra, de még a vádlimra is jöttKépa csípőt és a combokat nem is említem.

Nem is lehetek ismerős név alapján, mert nem adtam meg az igazi nevemet.Pont a mi topikunkban volt ilyen "csámcsogásos" dolog, én ezt el akarom kerülni.KépA Szilvi az igaz, de a többi nem.Fényképet is csak priviben küldök, vagy fej nélkül.Nem nagyon akarok a neten keringeni.Kép
Lehet, hogy bunkó vagyok? De priviben persze más.

A baba most 1900gr-os.Képzeld most szept.15. a várható idő.Mondtam a dokinak, hogy azt azért nem szertném megvárniKépTermészetesen fejfekvéső a kis okos!Most nézem, hogy elírta a terhsségi hetet.31-et írt, én 32 vagyok.Te kihez jársz?

Mire is irigykedsz? Arra az 5 napra? Ha jól emlékszem te 2 hétre mész!KépÉs még talizol a lányokkal is ha minden jól megy.
Az őszisek is szerveztek, de természetesen Pesten.Oda azért nem mentem fel.Kép

Egyébként a párod talán "tengerész"? Vagy valamit félreértelmeztem?Õ miért van Pesten, te miért itt?
Nehéz lehet most így egyedül.

Jó éjszakát!

Szilvi

ui: tök muris volt.Elfelejtettem fizetni a dokinakKépÚgy kellett visszamennem.Igaz azt mondta, hogy mással is előfordult, de szetm csak vígasztalni akart.Tisztára szét vagyok esve.KépKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Rupetra

Boldog névnapot Nórának!
Apumnak 11-én van a szülinapja,a páromnak meg ma.Ezek a napok már csak jók lehetnek.Kép

Kép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Vagyunk ám, csak új lett a gépünk, ezért a párom minden este rátelepedett, telepített, tesztelt stb. De most talán újabb fél évig nem kell semmit lecserélni.Kép Tudjátok... informatikus a párom.Kép

Kriszta
Köszi a névnapi gratulációt! Gyerkőcök aranyosak(még mindíg)!Kép Miket játszotok ilyen pocsék időben? Nekem ma teljesen olyan bezártság érzésem volt, mint novemberben. Ki sem mozdultunk, csak jöttek hozzánk. Jó lesz holnap sétálni. Utcazene fesztiválra nem terveztek jönni?

Anyapoc
Még hogy nem tudsz varrni. Ha-ha.Kép Biztos szépek lesznek az alkotások, és külön öröm a gyerkőcöknek, hogy az anyukájuk csinálta.Kép Néha rám is rám tör a fészekrakó csinálahtnék. Múlt héten épp egy padot és egy kulcstartó szekrénykét festettem át. Ezen a héten kertépítés, ami jövő hétig eltart az idő miatt. Szóval nincs unalom.Kép
Persze a pénteki strand elmaradt, az idő miatt sehová se mentünk. De ezen a héten utcazene! Sétáltok majd a városban? Mi holnap is bent leszünk Bringáékkal.

Csirkesz
Mi újság veletek?

Szilvi, Móni
Üdv a topicban!

Móranya
Hogy áll a ház bemérése? Mondtak valami használhatót? Neked nem volt olyan érzésed a feng shui tanulmányozásánál, hogy "igen ezt a dolgot én is így csináltam volna, de most mekaptam a magyarázatot, hogy az miért jó!"?

Kirri
Ez a Joci egy igazi menő kissrác! Ha nem vigyáztok, gyorsan rácsapnak a csajok!Kép
Olvatam, hogy vettél kristályokat az ablakokra. Vigyázz velük! Ha nem jó helyre teszed őket negatív energiát is vonzhatnak!

Még valami!
Képzeljétek amit februárban redeltem meg a Pampers-től, most érkezett meg. Fél év kellett nekik!!! Hihetetlen. Ti is így jártatok?

Na, megyek
puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Szilvi!
Úgy látszik egyszerre küldtük el!Kép
Köszi Nóra nevében. Holnap megmutatom neki!
Boldog szülinapot apudnak meg a párodnak!
Párodnak hányadik? Enyém idén 30 lesz.
Tényleg jó időszak ez az ilyen ünnepekhez! Lehet grillezni... mármint ha jó az idő! Ti hogy ünnepeltetek?

rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


SzilviKép

Na,akkor azért szt a 12 kg nem olyan vészesKép...Nekem is ment mindenhova,még anno is,pedig tényleg nem látták rajtam pl. hátulról,hogy pocakos vagyok,sőt,volt olyan ruha,amin állítólag előlről semKép.De ez természetes,ilyenkor átrendeződnek a dolgok..KépNa meg ilyenkor tényleg kerek a világKép!
Én Turcsányihoz járok,persze nem túl sűrűn,most is inkább már csak az UH-k miatt,mert benne bízokKép.

Nem,teljesen normális,hogy nem adsz meg minden adatot.Nekem ugyan még gondom nem volt semmiből,de ha az ember olyan topikba irogat,ahol sokan vannak sokfelől,hát lehetnek gondokKép.
Dobj majd egy mélt a címemre,mert nagyon izgat,hogy kik a szüleidKép.Na,aztán lehet,hogy fogalmam sem lesz,mert én meg 14 évesen már "elmentem" otthonról tanulni,és sokszor alig ismernek meg az emberekKépKép.Úgy töröm ám a fejem,de semmi...Kép

Az UH szt-i kiírással ne törődj, a 18 hetes szt a mérvadó.Ha aszerint szept eleje,akkor valszeg az is lesz.Nekem is ekkora volt mosta a leányzó,de esze ágában sem volt módosítani a dátumot a doki.Egyébként ennyi idősen ez normális méret.Nem tudom,miért tolta ki a terminusodat...

Az 5 napra azért vagyok irigy,mert tengernél még nem jártam...mi mindig csak tervezzükKépKépKép.Mi már csak ilyen folyamiak vagyunkKép.A párom majdnem tengerész,csak folyami hajón és ott is amolyan luxushajón hoteligazgató vagy mi...Nem tudom pontosan fordítani,de itt annak felelne meg...Szezonális a dolog,vagyis 7 hó kint, a többit töményen itthonKép.Nem könnyű,de meg lehet szokni.KépJa,és minden héten Pesten köt ki a hajó,mert Passau és Bp között jár,hát ezért megyek én mindig PestreKép!
Hát mondanám,hogy gyere talizni,de nem tudom,mikor leszKép.De majd azért még belátható időn belül(szülés előtt) összehozunk mégegyet,ha éppen nem ruccantok a tengerreKép!

Olvastam,hogy elfelejtettél fizetni,én ilyenkor mindig a terhességi szenilitásra fogomKép!
De gondold el,én meg a saját osztályom bankettjére felejtettem el elmenni múlt pénteken,úgy teleztek rámKépKép!

Ja,azt is olvastam,hogy keresed a Tena bugyit...Hááát,nem tudom,hogy sikerült-e beszerezni,de szt tök felesleges...Egyrészt kapsz bent jópár betétet.Na persze az nem elég,de mire a vérzés nagyja lefut,a sima Tena szuper betét is elég.Nekem meg is maradt vagy fél csomag régről,azt viszem be most,áldom is az eszem,hogy nem dobtam ki annoKép.Viszont érdemes pár nagymamabugyit(remélem,érthetőKép) beszerezni.Azok biztosan tartják a betétet és ha kicsordul vmi,akkor azt felszívják.A hálós bugyiban én azt a problémát látom,hogy ha ott kifolyik vmi,akkor aztán minden menthetetlenül olyan lesz....
Én azt csináltam,hogy kértem egy extra lepedőt és azt keresztben ráraktam az ágyra.Ha olyan lett,akkor csak azt kellett lecserélni, az egészet nem.Egyébként szt csak akkor vészes a dolog,amikor a doki a reggeli vizitnél megnyomkodja a hasad,mert akkor aztán tényleg folyik minden,amúgy meg nem.
Hálóinget érdemes az ottanit használni,mert ha beindul a tej,akkor úgyis az egész olyan leszKép.Volt,hogy naponta kétszer cseréltem hálóinget...hát ennyit úgysem veszel gondolomKép.
Törölközőt vigyél majd 2-3-at,és lehetőleg sötét színűt,mert azon nem látszik meg semmi...
Na,nem fárasztalak ám,csak olyan sok felesleges dolgot írtak a másik topikban,hogy arra a 4 napra két utazóbőrönd is kevés lenneKép.Nem akarok megbántani senkit,ezek csak saját tapasztalatokKép.

A családnak meg boldog szülinapot!KépKép

Na ,eldugulok,mert velem lesz tele a topikKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Rupetra
természetesen grillel.KépIdén úgy szerveztem meg, hogy együtt ünepeljük apuét,és páromét(29Kép).Jól sikerült!10-en voltunk.Kicsit elfáradtam a végére, mert de. Fehérváron voltunk vásárolni a babának.Kép
Nekem is informatikus a párom!KépVett nekem a terhesség lején egy lap topot(bizti nem így kell írniKép),hogy ne unatkozzam a tpénz alatt.A drága!!!!Kép
Mi tavaly is lemaradtunk az utcazene fesztiválról,és az idén is lemaradunk.De nem baj!!!Tavaly pont a haverokkal voltunk a nászutunkon.Most meg kettecskén megyünk nyaralni.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: