Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.
Képzeljétek a kisfiam felfedezte a kezét, majd egy órán keresztül nézegeti.
Puszi
Betti
betti1977
 
 


Halihóóóóóóóóó Mindenkinek!

Nem tüntem el végleg csak átmenetilegKép
Mindenkinek Boldogságos Ünnepeket, és sok pihenéstKép

Nálunk végre csend és béke honol. Dec.1-től 23-ig felváltva voltak betegek a gyerkőcök, majd vidéken pihiztünk. Szegény Zorán fülét felszúrták, Manka lázongott ..stb.Kép
De most már mindenki jól van Kép

Mondiri!
Látom nálatok is zajlik az élet. Szerintem jó jel ha Betti azért nyafizik mert még az oviba szeretett volna maradni. Új autóm szupi: Fiat Stilo 2 éves és szép sötétkékKép

Meskete!

Gyógyulást Kép RendőrökKép Ha vigasztal én nyáron ugyan így jártam: 1-2 hete járt le a műszaki, nem vettem észre, gyerekek hátul aludtak a kis 12 éves opel corsábanKép Éppen nagyon pocsék napom volt, szégyen nem szégyen elsírtam magam, megsajnáltak elengedtekKép

Sofia!

Üdv köztünk! Milyen bölcsibe jár Máté? 2007 01-től lehet hogy Manka is bölis lesz, így érdekelnének a lehetőségek a környéken. Keresek tuti jó kozmetikust, a régit a XI-ben hagytamKép

Hencsi!

Gyönyörű AjsaKép Remélem minden oké nálatok.

Oxi!

Vikka teljesen jól van?

Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!

Fabri: Nocsak, már hiányoltalak, Kerestelek Jucon!
Vikka tök jól van, januárban kezdik újra az oltásokat, ha a kontroll vérvétel negatív lesz, de ez a dokinéni, akinél kikötöttünk egy tündér, nagyon jó javaslatokat tett, immunerősítünk, úgy hogy azóta semmit nem szedett össze (kopp-kopp), pedig elvileg le van rongyolódva az immunrendszere Kép

Most már ne tűnj el ilyen sok időre!


Boldog Új Évet! (Addig már sztm nem leszek)

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Fabri!

Köszönjük a bókot...Kép

Igazándiból most az ünnepek alatt csend volt, de már 3 orvosnál jártam a hülye ekcémája miatt és az uj évben folytatom a közvéleménykutatást....a gyerekorvos köti az ebet a karohoz, h szerinte tehéntej allargia, a gödöllöi bőrgyogyo mondta h csak sima gyermekkori ekcéma, szőke, kékszemű fehérbőrű, ún atopiás alkat, egyek nyugodtan tejet, el sem küldte megnézni h esetleg a tehéntej-e mégis a probléma....

Ha valakinek van/volt az ismeretségi körében ekcémás csemete jelezze már légyszi, h eszmét cserélhessek tapasztaltabb emberekkel is.
Köszönöm.

Mindenkinek boldog uj évet kivánok!

Heni+Ajsa 2ho+1nap

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Oxi!

Örülök hogy minden jól alakul. Mi is találtunk igazi homeos fül-orr gégész dokinénitKép
Káoszt elkiabáltam: Manka kipróbálta milyen üvegdíszt enni, szerencsére a szájába nem jutott, de ez csak a kórházban tükrözés után derült kiKép Reggel jöttünk haza a H-bólKép Indulás előtt pedig lefejelte a H-s kisasztalt, így most úgy néz ki mint akinek behúztak 1-tKép
Így már nincs is kedvem bulizni menni, pedig anyós epekedve várja Manókat.

Hencsi!

Nővérem kisfia ekcémás volt sajna majd asthmás. Homeos dokik aztat mondják nem szabad elfedni szteroidokkal a csecsemőkori ekcémát, mert később más pl.: asthma alakulhat ki. Nem akarlak ezzel ijeszgetni. Mankának is volt kb. 6 hós korában a kezén ekcéma szerű elváltozás mi nem kezeltük és szépen javult így is. Bőrgyógyászt nem, de homeosdokit tudokKép

Mondiri?

BUÉK MINDENKINEK!!

Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!
Boldog ÚJ Évet Kívánok mindenkinek.
Betti
betti1977
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek!

Fabrika: Végül voltatok bulizni? Manka biztos hamar meggyógyul, olyan sűrű baleset ez ilyen korban...

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

BUEK mindenkinek!
Es meg egy szemelyes megjegyzes:ma vagyok 30 eves.....nagy bulizas es pezsgobontogatas nincs igy a szilveszteri buli utan, mindenki faradtan es rekedten jegyzi meg, hogy boldog szulinpot es ennyi.......de mar megszoktam!De a parom es a gyerekek megkoszontottek, sugalltam, hogy a vekerdy:A pszichologus ujra valaszol c. konyvenek orulnek.S lam, vettek a lapot!

Hencsi!

Nalunk is Matenak -2 eves-ekcemas a bore sajnos, neha el-eltunik, de aztan van, hogy durvan elojon.Tudok egy profi borgyogyasz szakembert, sajna maganpraxisban, de kb. 20 eves gyerekkorhazi tapasztalata van, mi oda jarunk, ha gondolod megadom az elerhetoseget.Nyugatinal rendel.
Ha mar itt tartun:ti veresi anyukak hova hordjatok a manoitokat gyerekorvoshoz?Kihez van bizodalmatok?Nekem a veresi dokik nem jottek be, s szerintem fontos, hogy az anya bizzon a gyereke dokijaban.Kene nekunk egy maganorvos is, mert mi kaposztasra hordjuk matet es lenat is, de neha az messze van, plane ha tenyleg betegek es meg 25 percig kocsikaztatom oket, tuti,hogy bealszanak vagy borul a napi ritmus.Jo lenne itt vagy a kornyeken, godollon egy bevalt, ajanlott orvos!Tud valaki ajanlani?

Fabri!

A homeodoki altalano vagy speci doki?en elegge hiszek a homeopatiaban, nekem a kaposztasmegyeri dokink szokott ajanlani bogyokat es nagyon sokat segitenek!

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

Oxi!

Voltunk bulizni, du 6-ig hezitáltam, de a végén nagyon jól sikerált a sziveszterKép Manka jól van leszámítva hogy monoklis a kiskirálylányKép
Nálatok milyen volt a szilveszter?

Sofia!

Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Homeos doki szakorvos, de van ált. homeos magánrendelése. A fül-orr-gégészeti rendelése az Örsön van az IKEA melletti rendelőben. Kicsit furi a stílusa, de a gyerekekkel tündérKép Ja és neki sikerült mindkét manót meggyógyítani 2 hét betegeskedés után, 3nap alatt homeovalKép Ha lehet csak bogyókat eszünk.Háziorvos még nálunk sem alakult ki, van 1 Gödöllőn nem 100%-os a bizalomKép

Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!

Sofia!

Ird meg légyszi mailban a doki cimét/elérhetőségét...
Ma megjártuk a Heim Pált is...szteroidos cuccot kaptunk...sztem oda se megyünk többet....

A homeopátiában én is bizom, de mg kicsi hozzá Ajsa, igy várom h növekedjen és mikor tud bogyeszt szopogatni házha.....

Nagyon sokat olvastam erről az ekcéma témárol és félek kicsit h nehogy asztma is társuljon hozzá, de lány gyermeknél ritkább az előfordulás állitolag...

Bocs, h csak itt regélek a nyomoromrol, de eléggé bánt a dolog h senki nem akar normális ellátást biztositani a gyermeknek se pénzért se nélküle, szemlátomást most erősebben kijött rajta ez a nyavaja mint multkor és nagyobb felületen is...Kép

Megyek is lassan, lepihenek, mert eléggé elfáradtam ma, majd egész nap szaladgáltunk...

Sziasztok.

Kép
hencsi
 
 


Hencsi,

a homeopatias bogyokat nalunk sem tudja meg mate szopogatni, meg eleteben nem kapott cukorkat sem, de egy falatka kanal vizben feloldva kapja oket meg, s a vegeredmeny ugyanaz, amugy is a bogyok a nyallal oldodva fejtik ki hatasukat.

de a lenyeg:Dr. Lencsér Katalin borgyogyasz foorvos, Madarasz utcai korhazban dolgozik.Maganrendelo:XIII.Kádár u. 5. fsz
rendeles:szerda:17-19h.telefon:270-04-70
Lakastelefon:369-0451
Korhaz telefon:3408-756
Amugy a szeroidos kremeket szoktak mindenhol nyomatni,hogy gyorsan legyen hatasos.
Fontos, hogy a mano ne sokaig furodjon estenkent, hogy babamososzert hasznalj, oblitot lehetoleg ne, de max. hippoallergent, hogy levegoztesd a boret es lehetoleg vidd a tengerhez nyaron.....Ez utobbit mi meg nem tettuk meg......de tervben van.CSak mosakodokremmel furodjon, semmi habfurdo es hasonlok.Nyaron speci, illatanyagmentes napkrem.
S etelek is kivalthatjak.Osszetett a dolog.
Sok sikert, nekunk bevalt a doki.
Itt amugy szoptatasi szakembert es ortoped dokit is tudok ajanlani, ha barkinek kell.Regi doki ismerosok berelnek itt egy rendelot.

Hulla vagyok amugy en is, Lena ejjel orankent kel fel szopizni, neha az az erzesem, hogy mar nem eleg neki a tejecskem,(4 ho) nagyon faradt vagyok, mate is zokogva kel ejjel 2x, neha azt sem tudom ki kivel van.

Kidolok, sziasztok!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

Sofia!

Köszi szépen, holnap megyünk megint 1 helyre, aztán jöhet a következő.....Kép

Ma megyünk az első oltásra(uj), kiváncsi leszek, bár mivel utálja ha korlátozzák a mozgását, gondolom h sir, mert nyilván megfogják a combját...Kép

Nem tudok aludni, mert este 10 óta még nem kajált a szentem és már szét fog durranni a mellem, sehogy nem tudok feküdni.....fejni lusta is vagyok, mert ilyenkor, a köv kajánál és este lefekvéskor tömi magába a legtöbbet a szentemKép

Heni+Ajsa 2 ho 6 nap

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok,

Egy lehetőség gyesen/gyeden lévő anyáknak:

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS NÕKNEK: Helyi, munkaerőpiaci képzési programban való részvételre.
Gödöllőn és a környező településeken élő kismamák számára is.

Info: www.euconsult.hu

Üdv,
Kinga
milanka
 
 


Sziasztok!

Hencsi!

HOgy birta az oltast?
Nekunk hetfon lesz a 4. havi, a 3.-nal mar az ujat kapta, paraztam, hogy mi lesz, de meg sem nyikkant, olyan vekony a tu es tenyleg nem zavarta az egesz Lenat!Pedig vittem
kupot, hogy beadom neki es lenyugodjon a haza uton, de szerencsere nem volt ra szukseg!
Draga az oltas, de jo dolognak tartom a fejlesztest!
Lenanak jon a foga es napok ota nyugos, hasmenes es nyaladzas, ejjel orankent felkel!!!S neha Mate is felsir..pihent vagyok mondhatom!!!

Nekem a bedurrant cicik miatt 3x volt mellgyulladasom, azert vigyazz a nem-fejessel lustasagbol!En nem tudtam, hogy ilyen fajdalmak is leteznek!!!

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztak!

Téli álmot alvók ébresztőKép

Hencsi!

Első oltást túléltétek? Homeo bogyó bevétele ua. mint amit Sofia írtKép Dokik: nem elég hogy beteg a gyerkőc, még azért is rettegsz hogy jól kezeljékKép Szerintem ez nagyon kiborítóKép

Sofia!

Szerintem is jó dolog a fejlesztés, sajna mi már lecsúsztunk róla. Lénának már jön a foga, korán kezdi a csajsziKép

Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!
Mi is ma voltunk oltáson, három hónapos adagon. Mi még a régi rend szerint kapjuk, hát elég nyűgös a szentem egész nap. Próbáltam utána kúpot adni, de rögtön kikakilja. Kettőt próbáltam utána nem kínoztam tovább. Van ennek valami trükkje? Mérem a lázát de semmi szerencsére. Remélem a nyűgi is elmúlik.
Hencsi!
Én most jutottam oda, hogy már a hátam közepére sem kivánom a fejést, próbálok leállni, de félek, hogy elapad a tejcsi. Ezen kívül nekem is egy csomószor majd szétpukkadnak a melleim, ilyenkor mégis fejek nehogy begyulladjon. Ennek a körforgásnak soha nem lesz vége???
Megyek megnézem a kis nyűgöst
Sziasztok
Betti
betti1977
 
 


Sziasztok

Tegnap megjártunk 1 ujabb bőrgyogyót, a férjem jellemezte találoan ugy a történteket, hogy tovább tartott levetkőztetni, meg felöltöztetni, mintt a vizsgálat...:-( (de legalább itt le kellett vetkőztetni....
Megint kaptunk szteroidos kencét, illetve 1 már más kollégája által is ajánlott testápolot ajánlott a tünetmentes időre.....
Azthiszem, több bőrgyogyot nem keresünk fel, felesleges akár magán akár sztk....következő uticél a gasztroenterologus, illetve homeos dokit akarok megnézni még....

Sikerült beszereznem garbos bodyt(a gyerekdoki azt ajánlotta, h azt hordjon, h ne pálljon be a toka és mellkas közt...), a kenguru goldoson nincs patent, kiváncsi leszek, mikor nyukik meg a nyakrész, a c und a-s oldalt patentos, viszont csak világoskék micimackos volt minden méretből 1-1 db, gyorsan megvetem a ránk valot...:-) a prince oliverben is voltam, ott nincs egyáltalán garbos az elado elmondása szerint....

A csütörtöki oltás(régi, mert teljesen tájékozatlanok voltak a gyerekdoki és védőnő is a témában, igy jobbnak láttam ezt) semmi galibát nem okozott, méricskéltem szorgosan a hőjét a gyereknek, de 37,3 volt a legmagasabb, igy nem adtam még fél kupot sem, éjjelre sem...borogattam aznap meg éjjel utána, de péntek nappal ota nem, se csomo se folt, pedig jol megfeszitette magát a gyerek mikor kapta, a csomora számitottam....
Az a tapasztalatom h sem aluszékony sem nyugos nem lett tőle, viszont éjjel gáz volt, mert a szokásos 6-7 óra helyett már 3-kor jelentkezett enni és utána vagy 1 órát szorakoztattam, mire visszaaludt....ezt az injekcio hatásának tartom...

Kiváncsi leszek a rettegett 3 hosra, elotte 2 napig alszom majd h kipihent legyek...:-)


Heni+Ajsa 10 hét-1 napKép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!
Heni+Ajsa!
Az első oltást még mi is nagyon jól vettük, én nem tudtam, hogy a harmadik havi ilyen szivatós.
Szépen hőemelkedése lett a drágámnak ami két napig eltartott, kúp és panadol ellenében is. És három napja olyan nyűgös a kisfiam, hogy majd megőrülök. Mindenért sír, pedig nem egy hisztis gyerek. Erre tényleg fel kell készülni ahogy te is írod. A negyedik havit febr. 3-án kapjuk majd beszámolok róla mire számíts.
Betti
Ui Tutja valaki mit jelent az hogy a kutacs 2/2-es?
betti1977
 
 


Sziasztok!

Holnap a parom viszi a kocsijat Pestre szerelohoz es elviszi MAtet is es visszafele eleteben eloszor fog metrozni, kivancsi vagyok hogy elvezi majd, sajnos mi Lenaval nem megyunk be erre a projectre....S delutan viszem a 2 manot dokihoz, MAtenak a 2 eves kontroll, Lenanak a 4. havi oltas.Gyurom elore az idegeimet.....Lena amugy is nyugos, mindig hasra fordul es csak fordul es fordul, szerintem elszedul sajat magatol, raadasul ugye a foga is fesziti.Mate pedig ismet elkezdte a bolcsit Csonkason, amit imad, igy porog ezerrel.Szep mutatavany lesz a holnap delutanom!!!


Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

Betti várom majd a 4 hos tapasztalatokatKép remélem akkor csupa pozitiv dolgot fogsz irniKép
Biztos én is szivok majd, már csak azért is, mert 02.07-én viszem beoltatni és ugyebár 02.15-ig 1 csomo bevallás határideje van, tuti, hogy nem fogom tudni addigra leadni a fasz ügyfelek miatt őket és tiszta idegbaj leszek, h mit csináljak, bevallásokat, vagy a gyereket pesztráljam...Kép

Sofia!

Biztosan nem lehet egyszerű 2 gyerekkel sem, ha némi vigasz, akkor a 3 gyerekesek még jobban el vannak havazvaKép
Fura, mert mig nem volt gyermekem, azthittem, h minden második és további gyerkőc már gyerekjáték, de azt kifelejtettem a számitásbol, h a már meglévők nem szünnek megKép

Heni+Ajsa 10+1

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Beköszönök én is...
Megvagyunk ám, csak elkezdtem egy kicsit dolgozgatni és estére hulla vagyok...
Majd ha összeszedem magam, aktívabb leszek.
Oltástól ne féljetek!

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!
Heni!
HÁt nem lehet egyszerű meló mellett a gyerkőcökkel. De én lehet hogy kimaradtam valamiből három gyerkőcöd van?
Én valószínűleg áprilistól fogok elkezdeni dolgozgatni itthon, egyenlőre kisérleti jelleggel, meglátom hogy bírjuk. De ahogy olvasom (Oxigen) ez általános jelenség. Egy kicsit vágyom is rá hogy visszakerüljek a véráramba, de nem tudom hogyan fogom összeegyeztetni a bébivel.

Betti
betti1977
 
 


Sziasztok,

Betti, nem maradtál ki semmiből, csak 1 csemetém van, de olvasom a több gyermekesek tapasztalatát...Képamugy 3at szeretnék, de ez nem csak rajtam mulik...Kép

Már 1 ideje csak vakarozik a gyerek és ha nem akkor tömködi a szájába a kezét...ime néhány mai termés:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Heni+Ajsa 10+2

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Vegul 1 nappal elneztem a naptarat es majdnem hetfon indultam el oltatni, mire indulas elott kb. 20 perccel esett le, hogy ma kell vinnem oket......S mara MAte belazasodott es ez kidobta az ekcemajat es nyugos volt es hisztis es folyton karban akart lenni, igy felhivtam a dokinot, hogy az egeszsegesekhez vigyem Lena oltasahoz MAtet agy ad a betegrendelesre idopontot es a betegekhez vigyem MAteval a Lenat oltasra?Mondta, hogy akkor var az elkulonitoben...es mentem egy beteggel, aki karban akart lenni es egy almossal, aki aludt volna akkortajt.Lena az oltastol , Mate matricat kapott es akkor mar o is mosolygott, szoval renben ment minden.
Amugy en 1 eve mentem vissza melozni, akkor kezdte MAte a csaladi napkozit es 5-kor keltem, mert ugy vallaltam a melot a Samsungban ujbol, ha 6-ra jarhattam, s 2 utan rohantam MAteert es boltba es fozni vacsit, meg bepotolni az idot, amit nem velem toltott a gyerek.ELeinte fel akartam forulni, de belejottem, s igy csinaltam ezt amig Lena 6 honapos nem lett a pocakomban, akkor ereztem, hogy ez picit sok es abbahagytam a melot.
Ti idevalosiak vagytok a kornyekre eredetileg?
Holnap Mateeknak babszinhaz lesz, kb. 30 perc, ha ejjel nem lesz lazas, akkor bemegyunk megnezni!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

Nem baj, ha befurakodok közétek?Kép Fabrikával találkoztam ma (mi is Szadán lakunk), és töle hallottam erröl a topikról. Olvasgattam ezt az oldalt, próbálom memorizálni a neveket.
Az én kisfiamat Bálintnak hivják, és január 4-én volt egy évesKép

Hencsi,
nagyon édes a kicsidKép

Sofia,
végül voltatok bábszinházban? Léna jol viselte az oltást?

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Fibi!

Üdv köztünkKép

Kösz i a dicséretet Ajsa nevébenKép

lÁNYOK!

Ma reggelre kicsit taknyos lett a lányom, vettem sterimart, meg porszivozokKép remélem hatásos lesz....szegény a garatbol nem tudja kiköpnyi meg lenyelni sem a cuccot, de remélem előbb-utobbvmelyik szopikor kijön majd....

Ma egész nap szaladgáltam, hulla vagyok, igy nem is szaporitom tovább....

Sofia!

Ha voltatok a bábszinházban ird meg h milyen volt légysziKép

Ne nevessetek ki, de én már ugy várom ,hogy a lánnyal ilyen helyekre járhassak, lennék gyerekKép

Heni és Ajsa

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Én is megosztok egy képet, pont ma egy hónapja készült Kép

Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Oxi!Kép

Milyen nagylány már VikiKép Hihetetlen h hogy nőnek....

(mi meg öregszünkKép)

Kép
hencsi
 
 


Heni,
köszönömKép

Mi is porszivozunk, már lassan két heteKép Sterimar valamiért nem vált be Bálintnak, csak visszafolyik a vizes spray, de az orra nem dugul ki töle. Holnap megyünk homeos dokihoz, remélem segit rajtunkKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!
Oxi, Heni!
Gyönyörűek a lánykák, gratula.
Fibi!
Üdv itt, remélem sokszor jössz.
Sofia!
Mi újság az oltással, nagy a csönd körülöttetek, remélem nem viselte meg a gyerkőcöt nagyon. Bábszínház megvolt? Csatlakozom Henihez, én is alig várom hogy hozzam, vigyem a csemetémet, de gondolom akkor majd nem ez lesz a véleményem.

Mondi???

Betti
betti1977
 
 


Betti,
jövök én gyakran, de nem nagy itt a forgalomKép

Te babád mennyi idös? Nem látok rola képet a profilodban.

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Irtam jo hosszut, de elszallt.....
Igy csak roviden:mate taknyos es nyugos, en taknyos vagyok es nyugos, lena nem taknyos, de jon a foga es nyugos....szep kis csapat!!!

Teszek ide en is kepet ha siku, a robbit majd holnap .ujbol.

Sziasztok

SofiaKép
sofia
 
 


Sziasztok!
Az én babám most három és fél hónapos, Márknak hívják és sajnos nem tudom hogyan kell ide képet felrakni, szóval ha profik pl Sófia megosztjátok velem akkor hálám jeléül megmutatom a babámat.
Nagyon édesek a csöppségek!
Betti
betti1977
 
 


Hencsi: Én nem öregszem Kép Most fiatalodok a csúszómászó csajomhoz Kép

Betti: Max 600*600-as képet tudsz feltölteni a küldés gomb melletti melléklet feltöltése gombbal, kiválasztod, melyiket és feltöltöd.

Sofia: Jobbulást a dedeknek és Neked!

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok,

1 kezezem, mert 2-3 napja anya seggében jo csak...(bocs), most épp alukál, de ahogy letenném kipattan a szeme....tudom, hogy vannak ilyen fejlődési ugrások, minden 3. honapban,mikor megváltoznak teljesen, de a lányom még csak
2,5....mi a fene lehet vele...

Sofia,

A képen olyan nagy babának tünik 4 hos létére a lányod....csaloka a foto v tényleg nagy..ezt most jo megaszontam...

Fibi, a kisfiad már ismeri az órát?KépKépKép

Fabriról és Móniról tud valaki valamit esetleg

Valahogy az én csemetém nem gyorsan,látványosan nő....tegnap ruhátlanul 5,6 kg volt, a cm-rő fgalmam sincs, 58+- 1-2 cm lhet, de fura belegondolni, hogy 1,5 ho mulva akár akkora is lehet mint Sofia lánykája...Kép

Oxi: nekem még itt a 15 éves hugom is, szal lépten nyomon szembesülök, h telik az idő...Kép
Ettől függetlenül tetszik nekem ez az anyukaságosdiKép

Heni+Ajsa 11-2

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Hencsi!

Vagyogatok, de ez az oviba járás kezd kikészíteniKép Idén 3 napot vót a fiam oviba, de már az egész család betegKép Úgy de úgy fáj a torkom ! Szegény Manócskák meg szörcsögnek, zörögnek. Már kezdek kételkedni benne hogy jó-é nekem hogy ovis a nagyfiamKép
Jaaaaaa és 2 napig nem igazándiból volt netemKép
Móniról nem hallottam, de Betty lehet hogy már ovis?

Anyatejet próbáltad már orrcseppnek hasznosítani, nekünk bejött amikor Manka kicsi volt.

Oxi!

Viki gyönyörű, olyan a képen mint 1 játékbabaKép

Sofia!

Kőcökhöz gratulaKép Remélem már javult a helyzet nálatok.Mi sokat járunk CBA -ba a termálfalunál lévőbe( szeretjük a friss meleg kiflitKép)
Családinapköziről szertnék infót lécci-lécci.

Kozmetikust még mindíg keresek, senki nem tud jót?????

Szia Fibi!

Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!


Fabri!
Kozmetikusom nekem van de pesten, ha az jo....?Kép

Mi is sokat járunk/apa és én már külön-külön/ az uj cba-ba, egyszer lehetne bevásárlos találkozost tartaniKép

Az orrcsepp infot már mondta más is az anyatejről, tul képp ki fogom probálni, de mostanra majdnem "meggyogyult", igy nem erőlködöm....Kép

Uj gépem van, vazze, olyan gyors, h le se nyomom a billentyűt, már irja amit szeretnék...Kép

Csak nagyon sok cuccot kell a régiről átpakolnom majd.....macera....

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Fabrika: Tudsz valamit arról az új babavitaminról, amit most reklámoznak? Valami Viacolan a neve és állítólag egy hóapos kortól adható. Ez csak nekem új info? Nem próbáltátok?
És csak hogy bizonyítsam, hoyg nem játékbaba:
Kép
Kép
Én lekopogom, mióta Aloét eszünk, tényleg nem volt, még náthánk sem Kép Lehet, hogy mégis hiszek benne? Mindenki beteg, csak mi nem (pedig ez nem Béres csepp)

Hencsi: Jó az új gép, belakod és lelassul Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!
Megpróbálkozok a képekkel.
Hencsi gratula az új géphez, mi is az új Cbaba járunk, tényleg egyszer összefuthatnánk. Kibújt már a fenekedből a lányod?
Fabri!
Én a CSonkáson voltam kozminál, nagyon szupi volt csak kicsit húzósak az árak (már nekem). Most nyilt egy fiatal kiscsaj a cuki utcájában nagyon rendi.
Mégsem rakok képeket, mert nagyok majd csinálok olyat amit fel lehet rakni. Na ezt jól elmondtam.
Sziasztok
Jaaajjj! Majd elfelejtettem, írta valamelyikőtök (bocsika nem néztem vissza hogy ki), hogy a Csonkásra jár bölcsibe a csöppség. Ez a lehetőség majd engem is érdekel, légyszi írd meg hol a bölcsi és milyen. Magán?
Köszike
Betti
betti1977
 
 


Remélem most nem szállnak el a képek
Oxi!
Édes ez a mosdós megoldás
KépKép
betti1977
 
 


Sziasztok,

Betti, Oxi, nagyon cukrok a gyerkőcök, többiektől is kérnék képeket, nagyon jo látni, hohy hogy nőnek...meg h az enyém is fog fogkefével bohockodni egyszer....

A lányka ma tolerálta a zelfoglaltságot, egész délelőtt aludt, 2 után meg jött tesom...majdnem mindennel meglettem asszem a gépet illetően....
Tegnap már nem volt amugy sem annyira bujos...

Most megyek merd gyött apááááá

Kép
hencsi
 
 


Halihó!

GyógyulgatunkKépKép

Oxi!

Aloe? Lehet hogy ránkférne? Vitamint nem ismerem, mi csak cebiont használunk. Na jó igazi a leányzó és milyen profin mossa a fogátKép Nekünk már 8 fogunk van de csak rágjuk a kefétKép

Hencsi!

Pesten nekem is volt jó kozmetikusom, de azért köszi. a környéken keresek, mert nincs rá 1 egész napomKép
Új gép szupiKép

Betti!

Mit jelent kb. nagyságrendben a drága? Mármint kozmetikusKép

CBA-s tali jó, de csak 1-2 hét múlva mert bárányhimlő dúl az oviban. Kivárnám a lappangási időt.Babák közé nem viszem őket hátha elkaptuk és akkor mi működnénk a biológiai bomba üzemmódbanKép

Majd elfelejtem Manka 8-án volt 1 éves!!!!!!!!!
Szalad, olyan mint 1 durcell nyusziKép

Fabri

FabriKép
fabrika
 
 


Még 1!!!!!!!Kép
fabrika
 
 


Sziasztok!

Fabri!

Nagyon cuki a kiscsaj és az a szoknya....Kép)))mint a nagyokKép
( a brendonban én is néztem valami kis csini darabot, hát ne tudjátok meg 5000 volt, sajnáltam érte).

Ezek szerint 1 évesen már igy nyomul majd az én lányom isKép

Lányok!

Ki használt kengurut? Most én több helyről hallottam, (védőnő, ortopéd doki), hogy amig egyedül nem tud ülni nem tesz jot a gerincének....szerintetek???

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

A barátnőm ajánlotta,hogy nézzek fel hozzátok, főleg, hogy itt többet beszélgethetünk.
Mi Veresen lakunk, a csajom 4 és fél éves, ovis és Flóra a neve.
Nagyon szeret oviba járni és szerencsére nagyon jók az óvónők is.Olvastam, hogy valamelyikőtök volt homeopátiás orvosnál,szeretném elvinni a lányt, mert folyton középfül gyulladása van. Milyen a doki és hova vitted?
Moncsi puszi. Írj, ha lesz netetek!
Heni a babahordozó jó,ha bírja a gerinced ababaának nem hiszem,hogy káros néha én is használtam és nincs baja.
mmanka
 
 


Sziasztok!

Hencsi!

Fiam 4 hetes korában kitalálta hogy csak kenguruban hajlandó csendben maradni. Szerencsére védőnőm jófej volt és megnyugtatott- kicsi, de nem hülye- tudja mi a jó nekiKép

Hááááááááát igen a szoknyától mindenki elájultKép

Mmanka!

Szia, mi voltunk homeos fül-orr gégésznél az örsön van. Dokinő stílusa furi, de a gyerkőccel nagyon rendes és homeoval gyógyít.

Fabri
fabrika
 
 


Fabri: Mit veszthettek? Ártani biztos nem fog Kép
Vikka súrolja is a fogát a kefével, most én rágom aztabizonyos másikat, holnap kapjuk a 4hós oltást (így 7 és fél hósan úgy néz ki, kiheverte a betegséget). És aztán megyünk családilag vérvételre, zicher, ami fix, nemámhogy megfertőztük egymást... Kép
Mankának utólag is boldogságosat, nagyon tuti ez a szoknya rajta Kép Tiszta nagycsajos Kép

Hencsi: Ha nem egsz nap abban van, nem lesz tőle baja, de vannak olyan kenguruk, amiket direkt a nagyon babáknak találtak ki, ha félsz, hogy baja lesz, akkor olyat vegyetek. (Azt hiszem a Chicco is gyárt olyat)

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok,

Oxi köszi, 1, a chicconál is drágábbat és remélem jobbat néztem ki, babybjörn márkáju.....meglátjuk.

Kép
hencsi
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Köszönöm Fabrika megnézzük,majd a címet megadnád nekem? Ha lenne tippetek farsangra megköszönném,valami olyan kéne amit egy 0 kézügyességű is megtud csinálni.Vigyázzatok a gyerkőcökre hasmenés járvány van.
mmanka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?