Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok, megnyugodtam, de már mennem is kell mert ébred a kölyök.
Betti
betti1977
 
 


Hali!

Zorán még a kádban áztatja magát és semmiféle hajlandóságot nem mutat aludniKép Apa mondta du. aluszkálja ki magát, ne ébresszük fek 4-kor. Itt az eredmény, persze rám maradt a nehezeKép

Meskete!

Gödöllőre járok( enyhe tulzás 2x voltam) mozogni. Hétfőn 18-kor,szerdán 19 -kor. Közepes a csajszi, eléggé BarbisKép Veresen is szét szeretnék majd nézni.

Na megyek kihalászom a csimotátKép
Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, megint minden összejött, de már haladok kifelé.
Jelentem, szombaton elvitték a maradék kutyust, úgyhogy sikeres projektet hajtottam végre Kép .
Viszont a rossz: a hasmenésem mégsem szűnt meg, csak átmenetileg. És most csak délelőttönként jelentkezik. Szerintetek???
Zabálom a banánt, máskor ekkora mennyiségtől olyan vagyok, mit egy nyuszi, de most semmi hatása. Nincs valami ötletetek?

Betti,
Kutacskérdés látom, lezárva, de én is csatlakoznék az előttem szólókhoz Kép , szóval nyugi!! Bettimnek is bentebb volt, én is paráztam, de mindenki megnyugtatott, hogy ez alkati kérdés.

Fabri,
Örülök, hogy visszatértél Kép !
Majus jobban van már?
Világváros lakója Kép .
Új autó fajtája?
Tegnap Betty tiszta Zorán volt, délben nem akaródzott aludni. Erre háromkor kiverte a balhét, hogy ő miért nem aludt Kép ?
Lefeküdt, el is aludt, 5 után ébredt. Este 10-kor még itt lavírozott, én meg majd' össze estem.

Hencsi,
Volt egy ilyen fajta sejtésem, hogy a cégednek dolgozol vissza! Nem bírsz szabadulni tőlük Kép ?
Megint csatlakoznék Mesketéhez ( hiába, mindig olyan okosakat ír Kép ), jobb, ha az első év alatt betegszik meg többször, mert így erősödik.

Meskete,
Akkor Ti már teljesen betegség-mentesek vagytok?

Bettinek most van egy újabb mizériája:
Múlt héten vettem neki egy gatyót, de nagy volt a dereka, megszerkesztettem benne a gumit. Amikor rápróbáltam, már láttam, hogy szorosabb lett a kelleténél, le is vettem, hogy korrigálom.
Erre Kisasszony behúzta a hasát, hogy őrá ez bizony szoros. Meg is beszéltük, hogy megcsinálom úgy, hogy jó legyen.
Namármost azóta minden nadrágfelvételnél megy az oooordítás, hogy ez "behúzós" gatyó, és az istenért nem hajlandó kiengedni a hasát. Tegnap már olyan szinten volt, hogy begörcsölt a hasa, alig bírta kiengedni Kép .
Hozzáteszem, hogy egyik gatyája sem szoros, ez tuti. És mégis ezt csinálja velem.
Ha nem foglalkozom a sírásával, csak felöltöztetem, aztán otthagyom, egy pici idő múlva már abbahagyja, és egész nap elvan az épp aktuális nadrágban.
Remélem, mihamarabb leszokik róla, már kezdem unni...

Egy kérdés még a végére: felétek is dugdosnak JYSK katalógust? Nem tudom, látta-e valamelyikőtök az utsó lapon azt a felfújhatós ágyat ( a hercegnőset )? Van bele matrac, úgy néztem, ugrálóvár-szerűségnek is megfelel.
Ember kitalálta, hogy majd ő befektet erre a 13. havi fizujából ( 6000 forint, szerintem egy ágyért nem vészes ).
Kéne egy kis vélemény/tanács, Ti mit gondoltok róla?
Vagy ha esetleg jártok a fóti CORA-ban, ott van ilyen üzlet, megnézné nekem valaki, hátha van felállítva belőle, hogy mégis milyen.

Mennem kell, hív az anyai kötelesség Kép .

Oxi????

Szép napot Nektek!


 
 

SZiasztok!

Jelen, csak kicsit elhúzódott a kirándulás, amióta hazajöttem takarítok, mert a zapa egyedül volt itthon Kép
Megvan az első fog, most jön a második is Kép Íg nem is nagyon haladok semmivel, mindig felsír a hercegnő. Ma viszont még nem volt ébren sem, csak enni, úgy hogy legalább kipiheni magát, erre áram sem volt eddig, nem jutottam semmire Kép

Maj alkalmasint visszaolvasok, de remélem mindenki jól van!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!
En is veresen lakok a termalfaluban, a kis torol latni az ikerhazunkat amelyikben lakunk.2 manocskam van, Mate 2 eves, Lena 3 honapos.Eddig a Godolloiekhez irogattam, mar amig dolgoztam Lenaval meg a pocakomban, de matol van itthon is internet es alig vartam, hogy a szerelok elmenjenek es birtokba vegyem a szamitogpet.....

Jo ejszakat mindenkinek, lassan kel Lena szopizni, addig meg probalok picit pihenni!
sofia
 
 


Kedves Sofia!

Üdv köztünk!
Heni és Ajsa baba 4hét+5nap

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Pénteken teljesen behalt a netünk, ma délelőtt jött vissza. Rendesen elvonási tünetekkel küzdöttem Kép !
Tegnap voltunk egy másik fórumos csapattal Mikulás-bulizni, nagyon jól sikerült. Rengetegen voltunk, vagy 40 anyuka plusz gyerek/ek, na meg néhány apuka.
Ma kimentünk a Fő térre, jöttek a Mikulások a kisvasúttal, Betty ezt is feletébb értékelte.
Most aludt el, teli ingerekkel, szerintem nem lesz nyugodt álma.
Ma megkapta anyóséktól meg anyumtól is a Mikulás-hozta csomagokat. A miénket reggelre hozza a Miki Kép , kiraktuk a bakiját az ablakba.
Na, tömören ennyi rólunk.

Oxi,
Remélem, Királylány jól viseli a fogzást! Lehet, már teljesen ki is bújt?

Sofia,
Szia itt köztünk! Legalább gyarapodunk Kép !
Melyik tóról látni a házatokat?
Nekem egy 2 év 8 hós lánykám van, gondolom, nevét már láttad, Bettina Kép .

Na megyek, becsempészem már most a szajrét a bakancsba Kép !

Jó éjt Nektek!



Meskete,
Ha még jársz erre Kép , a Műv.Házban van a várandós torna, szerdánként 17.00-18.00-ig. 400 forint alkalmanként, itt a Műv.Ház száma is:
06-28/589-830.



Sziasztok!
Sofia, üdv itt. Az én nagy fiam 10 hetes, szept. 23-án született, Balogh Márk névem a fotóalbumban is bombázik.
Csáó
Betti
betti1977
 
 


Csajok!

Nehogy már így eltűnjetek Kép !
Senkivel nem történik semmi???

Mondi



Sziasztok!

2fogú a királylány már szombat óta, nagyokat harap, amikor keresem a következőt Kép

Ma megyünk a Heim Pálba a hemangiómájával, remélem semmit rosszat nem mondanak Kép

Néha idenézek, de Viki nem akar napközben aludni, így estére mindketten zombik vagyunk.

Fabrika? Meskete? Ésmégatöbbiek?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Mondiri!

Remélem, bár ritkán írok, de jókor. Gondoltam ne árválkodj itt egyedül a topikban. Milyen volt Bettinek a Mikulás? Az én fiam bár nem egészen értette, hogy mi lesz, de lelkesen pucolt csizmát, aztán matricázott, hogy biztosan idetaláljon a Miki. Utána reggel csak ült álmosan az ágyon és izgalmában csak azt kérdezgette, hogy Mi ez? Mi ez? Aztán befalt egy pár csokit (ezt a hibát többet nem követem el) és egész nap nem is akart mást enni. A te leánykád jól eszik? Nekem mostanában szinte semmit nem hajlandó megenni, bár nem egy vékony gyerek, de azért aggódom. Nagyon várja a karácsonyt, és egyre szófogadatlanabb. De egyre okosabb is és tündéri dolgokat tud mesélni.

Oxigén!

Bár nem tudom mi az a hemangióma, de azért szorítok, hogy minden rendben legyen.

Mindenkinek jó ünnepi készülődést, egészséges családot kíván:

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, olvasgatok, csak írni nem mindig jut időm mostanában. A karácsonyi készülődés, vásárlás, plusz megint taknyos mind a kettő....

Monika! KÖszi a telefonszámot! Kép

Oxi! Gratula a fogacskához!! Kép
Az egyik ismerősünknek a kisfiának a száján volt ilyen hemangiómája és többszöri lézeres kezeléssel teljesen rendbe hozták. Vikinek hol van?

Na megyek, felkeltem Botit, lassan indulni kell az oviba. Meg Csongit is elviszem megmutatom a Doki néninek, mert vasárnap óta csak rosszabb a megfázása és tegnapra be is lázasodott, remélem nem fertőződött felül valamivel a nagy össznépi Apa-munkahelyi Miluás bulin.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Halihó!

Úgy látom, mindig reklamálnom kell...Kép!

Oxi,
Gratula a kis kétfogúhoz Kép !
Ez a hemangióma olyan kis szemölcs-féle? Vagy nagyon benéztem??
Remélem, minden rendben volt!

Csilla,
Köszönöm az együttérzést Kép!
Néha úgy tűnhet, mennyire ráérek, de közben nem, csak amikor egy kis időm van, benézek.
És mindig az én előző hsz-emet látom Kép .
Na ezért reklamálok!
Betty élvezte a Mikizést, ő rakta be a csizmijét is az ablakba, hogy : -Hátha hoz bele valamit!
Reggel nyűgin ébredt, én pont ezzel dobtam őt fel, hogy nézzük meg, hátha hozott valamit a Mikulás.
Csokizabbantás most nálunk is ment, pedig nápolyin vagy kekszen kívül nem igazán ment Nála semmi más édesség.
Evészetével nekem is gondom van, a múltkori hányás, utána meg ez a hasmenés nagyon betett, azóta alig-alig kajál. Jobban mondva, ami fogára való, abból azért eszik, de nem olyan mennyiséget mint régen. Gondolom, ez a rossz élmény maradt meg benne.
Most kaptunk C-vitamint, szopogatós tablettában, állítólag ez is étvágyat csinál. Még teszteljük...
Ennek a kornak szerintem ez a hátulütője, most próbálkoznak leginkább, mit lehet és mit nem.
Betty is rossz, na csak a maga módján, de általában véve jó gyerek. Csak figyel ezerrel, és tanul, hogy mi a megengedett távolság, ameddig elmehet.
Adri-bébi Kép ? Jó nagy csaj lehet már!
Múltkor azt hiszem, Te említetted ezt az e-mailben iderakott képet. Homályosíts már fel légyszí, hogy is kell, hátha tudok Bettiről berakni képet. Nagyok a fotóink, azért nem tudom rendes úton Kép .

Meskete,
Jobbulást ismét a fiúknak!
Karácsonyi készülődés nálunk még csak most fog kezdődni, gyűjtöm rá az enerdzsit Kép !
Felesleges lenne már most nagytakarítanom, majd jövőhéten elkezdem.
Betty ajándékjai letudva, még Ember családfája van hátra, na meg az enyém. Bár az én részemről a "nagyokkal" megbeszéltük, valami kis apróság és kész. Szóljon arról, ami: a szeretet ünnepe.
Anyósékkal bajban leszek, fogalmam sincs, minek örülnének...

Barátnőm csörgött, hozza a kétésfélévesét "megőrzésre", úgyhogy ma elleszek Kép .

Pussz Nektek, meg az elveszeteknek is Kép !



Jo estet!
Sajna csak ilyenkor jutok a gephez, napkozben megy a porges.
lena lanykam a heten kapta a 3. havi oltast, azt a dragabbikat, de minden egy szuriban felet, s meg sem nyikkant, a doki neni szerint, mert ez mar kimeletes fele.orultem neki, mert felkeszultem, hogy kupot kell neki adni, hogy megnyugodjon, bealudjon, ahogy ezt 2 evs mate fiamnal rendszeresen megtettem "annak idejen".
Voltunk mi is kint a CBA-nal a mikut megnezni, nagy orom volt es izgalom, mate kb. 10x ebredt,riadt ejjel, gondolom a sok inger.Mert vasarnap is elmentunk telapot keresni az allatkertbe, meg a bolcsibe is ment latogatoba, szerintem besokallt.
Tegnap leszaladtam a piacra es persze muszaj volt par szep, natur kracsonyfa diszt beszereznem es fel is diszitettem veluk a hazat, ngyon buszke voltam magamra, egesz mas a haz hangulata igy!
Mar nezegetem a szakacskonyvekben az egyszeru-gyors, de erdekes recetepteket az unnepekre, nalunk nincsenek ngymamak, a papak is messze laknak es 2 mini-pici mano mellett nem sok idom lesz, de igyekszem majd ujitani valamit a menuben.Nincs valakinek valami bevalt receptje?Az biztos, hogy a haéaszéenek nem allok neki, eddig minden evben a Marikaban vettunk es isteni finom volt!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

A hemnagióma érdaganat, nem veszélyes, általában magától eltűnik, de azért megmutattuk a dokibácsinak, nehogy baj legyen. Kicsit fagyasztottak rajta, meg el kell mennünk UHra, de valszeg semmi komoly Kép

Sofia: Mi az a haéaszée? Milyen bevált recept kellene? Süti, vagy kaja?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok,

Csak gyors bejelentkezem, dolgozom 1000-rel, ha a lányom hagy....Kép
A nagylányok igy játszanak amugy(ha épp jo kedvük van)KépKépKép:Kép
Kép
Kép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!
Mi is itt vagyunk ám, de írogatni nem volt időm csak olvasni. Hencsi tündér a lányzó, pont ma nézegettem ilyen játszószőnyegeket én is, de végül olyat vettünk ami alá be lehet fektetni és lógnak rajta a kütyük.
Csajok nekem már megint parám van.
Ma csatangoltunk egész nap, így vittem neki fagyasztóból kivett tejet, hogy majd délben üvegből megetetem. De amikor oda akartam adni neki megszagoltam és megkóstoltam iszonyú íze van. Megette kb a felét mert éhes volt, de utána túrta ki a szájából. Szóval fogtam magam és megszopiztattam a parkolóban a kocsiban. Van valaki köztetek aki adott a gyerkőcnek fagyasztott tejet? Vagy van valami trükkeje ennek? Pedig a méreg drága Medelás zacskóba lett elrakva, két hónapja van a fagyasztóba, szóval nem hiszem hogy megromlott volna. De ha mind ilyen szar és nem is kell neki akkor mit küzdök ezzel a fagyasztással? Na megint feltettem a heti kőrkérdésemet.
Amúgy ma 12 hetes a kiskölyök, a munkahelyemen is bemutatkozott. Jól elfáradt egész nap a három órás evés frankón át is aludta.
Oxi, és a többi betegesnek jobbulást!
Puszi
Betti
betti1977
 
 


Szia Betti,

En Matenak adtam fagyasztott tejet, de en a helyeben nem ittam voln meg.....eleg furi volt szamomra a szaga valahogy.Pedig en meg Aventos zacsikban taroltam oket, s nem volt lehetoseguk honapokig ott allni, mert szukseg volt sajna hamr rajuk, mint potlsra.De Mate (2 eves) tapszert is kapott es kap meg ma is, az is budos szerintem.
Azert Lennak is tettem el (szul.2005.08.23), hatha o is issza majd, de fel vagyok keszulve, hogy esetleg elloki.Mert itt a szomszedoknal a csemetek, akik csak szopizta jo darabig, elutasitottak a fagyasztott tejet.Mas meg elfogadja.Nem vagyunk egyformak.
Amugy hogy engedted fel?lassan, kimeletesen?

zsofi
sofia
 
 


Sziasztok!

Tegnap nagyon besűrűsödtem, már nem volt időm benézni.
Délelőtt voltunk nagybevásárolni anyósékkal, délután azt pakolásztam, meg főztem is.
Estére ( pont altatásra ) betoppantak a barátaink, akik Ausztriában laknak. Tökre beszéltem volna a barátnőmmel, mert három hete nem láttam, csak e-mailt váltottunk. Erre nem bealudtam Betty mellett Kép ? Tök égő, remélem, nem érti félre a helyzetet!
Mostanában pedig mindig így "alakul" az estém: elalszok Betty mellett 9 körül, felébredek 11 körül, 3-kor vissza tudok aludni, és mint láthatjátok, fél 7 körül megint ébredek. Pedig a Csaj tök nyugis, alszik 8-ig, 9-ig. Mi van velem, nem értem...

Sofia,
Nekem is van egy ismerősöm, aki ilyen fajta oltásokat adat a kislányának ( pár nap van a Te csajod és közte Kép ), ő is nagyon dicséri. Bezzeg a mi időnkben Kép , vagy volt már akkor is, csak én nem hallottam róla?
Betty a Mikulások óta mindig jön a játék telcsijével, hogy : -Anya, hív a Mikulás Kép ! És mindig kell vele beszélnem Kép .
A lakást mi is díszitgetjük, tényleg sokkal jobb hangulat van így. Én még kívülről az ablakpárkányt is kidekoráltam, fenyőágat meg bogyókat szedtünk, még nyomtam rá két szolid piros masnit, teljesen más így.
Milyen receptre gondolsz?? Nekem is van egy pár a tarsolyomban Kép !

Oxi,
Sofia szerintem halászlére gondolt Kép , mondom én, de nem biztos.
Örülök, hogy Viki-bébinek semmi komoly nincs!

Hencsi,
Még mindig csak azt tudom írni, hogy Csajod gyönyörű Kép !

Betti,
Bocsesz, én ehhez már tényleg nem tudok hozzá szólni Kép . Drukkolok, hogy
megoldódjon a gondod Kép !

Főzök egy teát. Pussz Nektek!

Mondi



Sziasztok,

Mondi, vagy aki tud segiteni....

Hol lehet lyukat fúratni/lövetni a kuslány fülébe, végigkérdeztem itt kertesen meg veresen a kozmetikákat, de sehol.....

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Akinek holnapra incs progija, vagy jovo hetvegere, annak ajanlom, hogy a godolloi kastelyba adventi hetveget szerveznek: allatsimogato, koripalya, kurtoskalacs, kezmuvesudvar es hasonlo erdekessegek, ingyen!Szerintem jo progi lehet!

KOrbekerdezek a fulbeloves vegett, vacratoti baratnem valahol itt a kornyeken csinaltatta!

Ha en altatom Matet be, akkor szinte mindig elalszom mellette, arra ebredek, hogy lenat szopiztatni kell ismet, igy mostnaban nem vagyok egy erdekes esti beszelgetorprtnere a paromnak.neha azt is eltevesztem, hogy melyik gyerekre milyen pelust is kell adnom???!!!meg jo, hogy lena puffancs, mig mate csipkehusu es bar 21 honap van koztuk, lena sulyban hamar utoleri a tesot....hiaba, egyik pici, masik kicsi, rengeteg orom es sokat nevetunk, de azert faraszto, na, be kell vallanom!

Sziasztok!
sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

Délután írtam egyet Hozzád, Hencsi, erre most látom, hogy elszállt, nincs itt Kép .
Szóval a füllövetés:
Én Bettynek 8 hósan lövettem ki, a "Báj-Boxban" az állomásnál, a volt főnököm feleségénél. Hamarabb nem vállalta be Kép . Tesóm középsőjének a doktornő szúrta ki még pár hetesként, na ez az, amitől óvlak: úgy megkínozta a kiscsajt, hogy még hónapok elteltével is gyulladásban volt a füle Kép .
Mírának már lövette, a Fő úton van a "Zita kozmetika", de ott is vagy 1 évesen vállalták.
Szóval összegezve a "tapasztalatom"Kép :
Lövesd inkább, pikk-pakk kész, az elsőt észre sem veszik, már bent is, a másik fülénél kell jobban fogni, tartani, de nagyon gyorsan kész van. Forgatni kell utána, de nekünk semmi gyulladás vagy egyéb nem történt.
Érdeklődj utána, bár szerintem nem merik majd vállalni. Azért még én is szétkukkantok Kép !

Sofia,
Olvastam ezt a kastélyos adventet, de hiába lett autó a háznál tegnap Kép , sajnos munkahelyi, és csak kétszemélyes Kép . Tudom, busz is van a világon, majd meglátjuk...
Ma is elaludtam Betty mellett, az előbb riadtam fel. Én tutira lefáradok estére, inkább agyilag, úgyhogy Téged meg teljesen megértelek az egyik kicsi, másik pici felállásban Kép .
De ez a pelenkás duma tetszett Kép , jót mosolyogtam!

Jó éjt Nektek!

Mondi



Sziasztok!

Mondi!

Voltam ebben a báj-boxban is, és aztmondták h nincs aki ilyennel foglalkozna....

Azthiszem volt valami rendelet féle, hogy ilyen "egészségügyi" beavatkozásokat csak bizonyos végzettséggel lehet elvégezni, ami miatt a legtöbb szépségszalonban megszünt ez a dolog...Kép csak igy karcsira nem tudjuk beletenni a füliket a lányka fülébeKép(((((((

A gödöllöi kastélyrol én is hallottam, sajnálom h Ajsa még ilyen kicsi, nem élvezné....én mondjuk annál inkább, de a férjem nem hiszem h eljönne velünk...Kép

Kép
hencsi
 
 


Hahó!

Hencsi,
Igen, valóban nincs már ott a csaj, most kapcsoltam, szült ő is, úgyhogy gondolom, még otthon van GYED-en.
Max. marad a doktornő általi fülszúrás....
Ti Kertesre jártok dokihoz, igaz? Érdeklődj esetleg utána, hogy ő mennyire jól csinálja, vagy hogy vállalja-e egyáltalán. Én ugye a veresi doktornőről írtam...Akivel tényleg nincs problémám, csak épp a fülszúrás Kép .

Nálunk is ez van, Embert 6 lóval meg egy szekérrel sem tudnám elvontatni egy ilyen kastély-beli rendezvényre Kép .

Megyek, most értünk haza nemrég anyóséktól, ledugom a Csajt aludni.

Szép napot Nektek!



Jó reggelt Kép Kép !!



Hello!

A lánykám még alszik...Kép
Nem akarom elkiabálni, de lassan kezdi 4-5 órákra elhuzni az éjszkai evéseket, cserébe nappal szinte semmit nem alszikKép

Megyek is, mert hivnakKépfelébredt...gondoltamKép

Heni+Ajsa 6+2

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!
Csak gondoltam megosztom veletek, hogy az adventi, godolloi kiruccanas nagyon jo volt, setaltunk a parkban es utana allatokat simogattunk, forraltbrt ittunk, kezmuves kirakodokat nezegettunk!S most hetvegen megint lesz, igazan erdemes elmenni, tok jo!
Vsaranap elmentem a szomszedasszonyommal moziba, mi itt a sportfold u-ban olyan joban vagyunk a szomszedokkal, hogy egymsa manoira vigyazunk es nyaron a jozben jokat csacsogunk, mig a gyerekek kretaznak, motoroznak, de igy telen is at-atjarunk egymashoz,bekopogunk egymashoz, ha megyunk a boltba, piacra, jon-e a masik, kell-e valami, s nagyon orulok ennek, mert mateval a pocakomban koltoztunk ide, akkor tel volt es alig vartam, hogy tavasz legyen es hasonlo oromokkel, gondokkal kuszkodo anyukakal ismerkedjek.S lassan-lassan, de ez osszejott es tenyleg segitjuk, batoritjuk egymast.
Szoval, moziztunk:Csak sex es semmi mas, nagyon jo film, kikapcsol es megnevettet.Csak sajna arra jottem haza (mindig ugy megyunk, hogy mindenki lefeteti otthon a gyereeket es az esti 9 oras eloadasra), ejfelre ertem haza es lena duzzogva, reklamalva, de tapszert nyomott, mert ehes volt es anyatejet ennyi
ido alatt nem tudott volna parom kiolvasztai.S a kiscsaj ugye csak anyatejes, igy a cumisuveg es a tapszer is uj volt neki, reklamalt is ahogy a torkan kifert, me jo, hogy mate hulla faradt volt es nem ebredt fel!!!Bantott a dolog nagyon, de meg jo, hogy volt itthon mukaja!
Szerdan őedig fodraszoz szaladok el, lenat szomszedba adom, kb. 35 perc alatt megjarom, mar alig varom, kesz kikapcsolodas lesz!!!
Szombaton pedig a volt foiskolai csoporttasrsak jonnek el latogatoba, egykalap alatt meghivtam akikkel joban voltam es meg nem jartak nalunk, kb.15-en jonnek, eleinte jo otletnek tunt, de most kezdek parazni, hogy mit fozok es mikor es meg 2 gyerek melle az unnepi bevasarlas hiszti elott pont erre van valojaban szuksegem????!!!!de most mar mindegy, csinalok kuglofot, kokuszgolyot es kesz!
na, megyek, kidolok!
sofia
 
 


Sziasztok!

Hencsi,
Itt akkor már mérlegelned kell, melyik a jobb: ha nappal alszik rendesen és éjjel nem, vagy épp fordítva Kép . Gondolom, a nyugodt éjszakák jobban bejönnek, nem?

Sofia,
Ez igen, mozgalmas napjaid Kép .
Ez a jó az ilyen "társasházi" lakásoknál, tényleg olyan, mint a filmekben Kép .
A filmet én is meg szeretném nézni, imádom Csányi Sándort, de hogy mi jön be rajta, na azt nem tudom Kép . Valami van benne, az tuti!
Tápszerezés Apával Kép .
Sokszor én is vagyok így, meggondolatlanul teszek kijelentéseket, és utána meg verem a fejem a falba, hogy miért???
Mindenesetre kitartást küldök a szombati banzájhoz, szerintem Rád is fér egy kis küldött energie Kép .

Magunkról csak annyit, hogy jól vagyunk, nekem fáj a torkom, olyan a hangom, mint egy mutáló kamaszé, de Bettyvel minden oké.
Rohangálok ajándékok után, olyan nehéz, kinek mit vegyek-dilemma.
Háztakarítással haladgatok, apránként mindent Kép .
Ember tegnap volt utoljára dolgozni, most leálltak, majd csak januárban kezdenek.
Örülök is, meg nem is, mert ilyenkor felborul a mi megszokott napirendünk Bettyvel, és ilyenkor ő is meg van zakkanva.
De legalább többet lesznek együtt (???), játszhatnak vagy mit tudom én.
Bár ez tegnap kimerült abban, hogy Betty is ideült az apja ölébe, és megtanulta, hogy a "Need for Speed Underground"-nál melyik billentyűket kell nyomkodni Kép Kép ..
Nagyon ügyes volt, mert egyszer megmutatta Neki a párom, és utána kérdezés nélkül nyomta, na de én nem ilyenre gondoltam. Mondjuk kockázás, vagy egyebek.
De mit is várok én Kép ??

Megyek Csajok, ma is ezer a dolgom!

Mondi



Sziasztok!
Én is itt vagyok, most végre van időm írni is.
Mondi!
Gyógyulgass, nehogy a családra is átragadjon a torokfájás.
Az én programom is az ajándékrohangálás. Pedig már félig megvoltunk, csak elkövettük azt a hibát, hogy az elektroba vettük meg a szajrét Dunakeszin és utána átmentünk az Auchanba. Gondosan bezártuk a cuccot a kocsi csomitartójában, hát mire kijöttünk elvitték. Három vezeték nélküli telefon bánta. Nagyon vigyázzatok az értékeitekre Dunakeszin, mert kifigyelik az embert.
Sofia!
Kíméletesen engedem fel a tejet, mégis nagyon rossz íze van. A te lánykád így elfogadja a fagyasztottat is pedig csak szopizik? Én is szeretnék moziba menni, nagyon kiváncsi vagyok erre a filmre. Szerintem csajszik össze kellene fognunk és lelépni egy estére?
Fodrász kozmetikus a következő nagy álmom, remélem el tudok szabadulni, apuka vigyáz a kölykeszre. Ezek a programok most valódi világmegváltás.
Nagyszülőknek karácsonyra van valami ötlet?
Pusszancs
Betti
betti1977
 
 


JO estet!
Kaposvaron esik a ho (en onnan jottem fel mlozni a Samsunghoz Godre, s igy koltoztunk veresre), apukam irta nekem, remelem eljon idaig is es kitart jovo heten is, Matenak a csonkason levo bolcsi jovo hete bazar szunetre, jo lenne, ha tudnank szankozni.Igaz, meg szankonk sincs, allitolag a piacon lehet jo massziv szankot kapni, jo lenne venni egyet.
Voltam ma fodrasznal-iszonyu jol esett es doppingolt es jovo heten kozmiba megyek el,muszaj egy kis tuningot magamra dobni....

Lena csak szopizik, ahol megehezik, ott cicire dobom, diszkreten csak a cicimet veszem elo, latni a mozdulaton, hogy szopizik, de semmi mas nem log ki.Igy en a fagyasztott tejet meg nem hasznaltam, most vasarnap kapott apajatol tapot, mert orjongott es kerdeses volt, hogy matet feluvolti mire en a mozibol hazarepesztek.De tenyleg ehes volt es lazadva, de benyakalta.
Holnap verge eljutok szomszedasszonnyal a Kikaba, mara terveztuk, de a lanya nyuszi volt es eltoltuk holnapra, kene meg egy-ket ajadek.S most meg csak lenara kell figyelnem, jovo hettol mate is itthon lesz, ugy mar nem merek elindulni vasarolni.A kajas nagybevasarlast is ugy keszulok, hogy fektetes utan egyik hetkoznap atmegyek a tescoba, este mar csak nincsenek sokan, nem?

Jo ejt!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok,

Megint segitséget kérnék.
Ma látta a gyerekorvos a kislányomat, kaptam tőle beutalot bőrgyogyóra, mert aztmondta nem akar elkeseriteni, de valszinűleg tehéntej allergiája van a gyermeknek. Csak szopizik és én is csak 1 pohár kakaot iszom reggelente, joghurtot persze meg sajtot eszem-iszom....kérdeztem tőle h ennél a vizsgálatnál is karcolják-e a bőrét, mint a virágporoknál, de mondta h itt vérből nézik majd.
A tünete annyi h a toka részen szabálytalan fél 1 ftos nagyságú piros foltok vannak, amiknek érdes-varas szerű a teteje....

Nem értem, h akkor a bőrgyogyász vesz vért is, vagy külön laborba is küld majd, vagy nem is bőrgyógyászhoz kéne menni vele?
A másik hogy interneten olvastam elég ijesztő dolgokat is erről az allergiárol....
Ha valakinek van tapasztalata ezen a téren vagy tippje h hová kéne vinni a csemetét irjon légyszi!

köszi

Kép
hencsi
 
 


Hahó!

Látom, nincs nagy pörgés...
Na jó, felmentést kaptok karácsonyra tekintettel Kép Kép !

Betti,
Ez a nem semmi, hogy így kifigyeltek Titeket Kép .
Moziban benne lennék, de már csak jövőre...
Nagyszülős ajándékra nekünk nincs túl nagy gondunk, csak a párom nagymamája él, Neki mindig valami kis apróságot veszünk, tavaly gyertyatartót meg egy desszertet kapott.

Sofia,
Gondoltam Rátok tegnap este a hó miatt, de látom, reménytelen, elolvadt az egész.
Remélem, karácsonyra fog esni még.
Két éve emlékszem, sütött a nap....

Hencsi,
Látom, Nálatok sincs nyugi Kép .
Erről az allergiáról én is csak olvastam, de nem volt benne részünk, hála az égnek!
Gondolom, a bőrgyógyász elküld vérvételre, és az eredménnyel kell visszamennetek.
Drukkolok ezerrel, hogy csak gyanú legyen!

Tegnap voltunk az ovis karácsonyon, mi is meg lettünk hívva. Ez így tök jó, nem, hogy még nem is járunk ( igaz, már be van íratva, de csak ápr. környékén megy ), és üzennek hogy mi is menjünk.
Nagyon szép volt, leszámítva az én gyerekem oooordításait Kép .
Már itthon kezdte azzal, hogy ő szoknyába jön, mert táncolni akar. Nadrágot alig bírtam ráerőszakolni, mire megértette, hogy befagy a nunija harisnyában.
Aztán az ovi tornatermében ( nem kicsit visszhangos ) rákezdte, hogy miért nem szól a zene...
Tök ciki volt, mert pár hós bébikkel is voltak, akik olyan szépen nézelődtek, az enyém meg...
Végül lenyugodott, de a hazajövetel már megint rémálom ( na nem az Elm utcában, hanem végig Veresen volt Kép ), pedig kapott ajándékot is az ovónéniktől. A hazautat végig picsogta, hogy miért nem aludhat ott az oviban, meg miért nem ebédelhetett ott.
Szóval biztassatok, hogy nem lesz Vele gondom a beszoktatásnál Kép .

Ma piacolok egyet, még vennem kell pár ajit.
Holnap mézeskalácsot szándékozok sütni a Csajjal, van esetleg jó kis receptetek? Már kaptam egyet, de hátha van egyszerűbb, vagy tényleg bevált Nektek.

Na pussz, szép napot!

Mondi



Sziasztok!

Szabadságot szeretnék!Kép

Nem hiszitek el, apának A tipusos tüdőgyülája van....remélem bennünket elkerül...Kép

Hétfőn megyek 1 privát allergologushoz, kiváncsi leszek!
A kislánykám egyre értelmesebb, nayon élvezem, már egész jol "elbeszélgetünk"Kép
És igy nevet:

Kép
Kép

Majd megfáradtan a sok nevetésben:
Kép

Kép
hencsi
 
 


Hencsi Kép ,
Csajod tündéri!
Párodnak gyors-gyors jobbulást!
Hétfőre drukk, hogy az allergia-mentességet állapítsa meg a doki!
Majd gyere a fejleményekkel, érdekelne.

Pussz!



sziasztok!

Ma volt itt egy rakat ember nalunk vendegsegben, osszeszamoltam, 15-en szuszogtunk a nappaliban, orokke kinalgatni enni-innivaloval oket, udvarsan figyelni mindenki ohajara, kozben kordaban tartani 2 eves Matet es neha diszkreten megszoptatni Lenat, hat nem volt egyszeru!!!Tok jo volt, hogy ennyien itt nyuzsogtek es elveztem id, de most hulla vagyok, nem is csodalom, hogy a gyerekeim igy kifaradtak!Raadasul ahogy az utolso vendeg is elment, paromat hivtak es be kellett mennie a Samsungba dolgozni valami szallitmany miatt es a romok eltakaritasa es furcsi, vacsi ,altatas ram maradt......igy a nap levezetesekent!!!Nem kaptam rohogogorcsot....
Szerettem volna ma piacozni, de a takaritas, sutes-fozes melle az mar nem fert be!Sokan voltak?Jo volt?
Megyek, lemerultem.
sofia
 
 


Szép havas reggelt Nektek!

Gondolom, Mindenki ezerrel készül a karácsonyra Kép .
Vasárnap mi is mézeskalácsoztunk, igaz, Betty az ötödik szaggatásánál kijelentette, hogy nincs kedve hozzá. Még jó, hogy miatta kezdtem bele...

Sofia,
Romeltakarítás Kép .
Piacon sokan voltak nagyon, ahhoz képest, hogy milyen csúszós út volt.
Már csak anyósom és a sógornőm van hátra aji-vásárlásból, de hogy mit??? Még szerdán szétnézek a piacon, aztán fogalmam sincs.

Betty úgy köhög, és ami a legérdekesebb, csak reggelente, és ugatva. De napközben meg nem. Hogy ez mitől lehet?
Nekem is fáj a torkom még mindig, most is arra ébredtem, hogy nem tudok nyelni...

Valaki bekukkanthatna néha Kép !

Pussz Nektek!

Fronttarttó Mondi



Bekukk!Kép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!
Megvásároltuk végre az ajándékokat!!! (Sajna ez már a második szett)
Mondi!
Nem lehet, hogy száraz a levegőtök azért köhög reggelre a lányzó? Nekem volt ilyen és jót tett a párologtató.
Holnap még én is szeretnék kinézni a piacra, jó lenne ha apa jönne velünk, mert ugye egy 3 hónapossal még nem egyszerű. Kéne vennem egy felsőt, mert este lesz a céges buli és a szülés óta csak úgy kapkodom fel a kilókat. Szóval nincs egy rongyom sem. Ez a szoptatás mindenkinek ilyen, vagy csak én zabálok, mintha félnék hogy elveszik.
Ma már karácsonyítottuk a lakást, feltettem egy sor égőt a lépcsőre, Márki kuksizta.
Na megyek mert ébred
Betti
betti1977
 
 


Mondiri: Egyetértek Hencsivel, a száraz levegő tehet ilyen "csodát". Állítsatok be egy hidegpárásítót. Vagy a radiátorra párologtatót, szokott segíteni. Ha van páratartalom-mérőtök, akkor ellenőrizd le. A fűtés tud tenni ilyeneket.

Tönkrement a gépem, gurunál van, drukkoljatok nekem ,azon volt a kiscsaj összes fényképe. Szóval egy javaslat, hogy néha írogassátok ki a képeket, akkor nem kaptok gyomorideget, ha egyszercsak nem indul a gép.

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Hencsi, Hencsi Kép !

Csajszik,
Van párologtató a radiátoron, bár ma mostam, és a ruhákat direkt beraktam a szobánkba, kíváncsi vagyok, ekkora páratartalomnál is köhög-e a Csaj.

Oxi,
Drukk a géphez!
Nekem is volt már ilyen parám...

Betti,
Én nem tudtam sokat enni, míg szoptattam, talán a nagy meleg miatt, vagy nem tudom.
De szerintem természetes, hogy sokat eszel, a környezetemben mindenki így van/volt.
Úgyhogy nyugi Kép .

Na fürdetés...



Sziasztok!

Betti,

En amiota szoptatok, remegek az edessegert, de akar ejjel is felkelek, mert felriadok, hogy nem birom ki hogy ne nassoljak.Pedig MAteval 30kg!!!!!ot kapkodtam magamra es nem faltam es nem mertektelenul zabaltam, de megus jottek a kilok, igaz, 6 honap szoptatas es hasfajos korszak utan ismet visszametem az eredeti sulyra.lenaval kb.15 kg-ot hiztam es meg 4 kg rajtam van, de dobbenetes miket nem eszem....igy gondolom gurulni fogok.....probalom visszafogni magam, s regebben mindig is tudtam, de mostanaban!!!???Nincs nap, hogy ne ennek edesseget!
Holnap piac, jo lenne lemenni, remelem lena birni fogja, csutortoktol mate is itthon lesz, szunet lesz a bolcsiben, s kisse aktiv a srac, minden reggel 6-kor kelunk, mert kialussza magat...en nem annyira...
Nalatok mennyit alszana a manok?

Sofia
sofia
 
 


Sofia,
Nekem Betty általában 1 óra hosszat alszik ebéd után. Este olyan 9 körül elalszik ( éjjel átmászik mellém, de félálomban van, szóval fel sem ébredek, mert nem zajong ) és reggel általában 8 körül ébred. De van, hogy ez változik, ma például 7 előtt már fent volt, megérezte, hogy nem fekszem mellette Kép . Olyankor mindig hamarabb kel.

Megyek, hulla vagyok, ma megint takarítottam.
Azon röhögtem, hogy Szentestére be fogok zuhanni a fa alá Kép !

Jó éjt Nektek!



Sziasztok!

Szeretnék mindenkinek nagyon Békés, Boldog Ünnepeket Kívánni!!!

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék mindenkinek kellemes ünnepeket kívánni!

Természetesen nálunk is az ünnepi készülődés megy. Illetve szokásosan betegek vagyunk. Tüszős mandula. Az egész családot leterítette. Egész héten az orvosi rendelőben ültünk.
Most amúgy sincs valami pozitív időszakom, mert ráadásul a rendőrök igazoltattak a kocsival és ott derült ki, hogy lejárt a műszakim. Úgyhogy büntetést is kapok, plusz pár hétig nem járkálhatok autóval, amíg le nem zajlanak a hivatalos ügyek. Persze tényleg a mi hibánk, figyelmetlenek voltunk, nem néztük mikor jár le. Két hete járt le, szóval nem hónapok óta és a rendőrök persze végezték a dolgukat és szépen bevontáka forgalmit. Lehettek volna egy kicsit elnézőbbek így Karácsony tájékán. Ha nem veszik el a forgalmit egy-két nap alatt le tudtam volna vizsgáztatni a kocsit. Ott ültem a két gyerekkel a hátam mögött, ráadásul nem egy BMW-ben, hanem egy Twingoban. Be is kellett diktálni a foglalkozást, a keresetet, mondtam, hogy GYES stb, de nem hatotta meg őket. Én meg nem tudok "vesztegetni", úgyhogy maradt a büntetés. Jó, ez a szabály én tudom, de akkor is elkeserített így ünnepek tájékán a dolog.
Úgyhogy ilyesmi ügyekkel vagyok mostanság elfoglalva, kevés időm jut gép elé ülni.

Remélem azért mindenkinek pozitívabban telik az ünnepi készülődés. További kellemes Jézuska-várást!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


HÁt lehettek volna rendesebbek. Bezzeg akit kéne azt nem merik sziv...ni.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Csajok,
Ezúton kívánok Mindenkinek békés, szeretettel teli karácsonyt, ragyogó gyermekszemeket Kép !
Oxi Vikijének pedig boldog névnapot Kép !

Meskete,
Sajnálom a rendőrös "kalandodat", de hát ők nem néznek sem GyESEN lévő anyukát, sem gyerekeket. Persze, végzik a dolgukat, na de az a két hét??? Pláne kari előtt a nagy fejetlenségben???
Na mindegy. Szorítok, hogy minnél hamarabb és zökkenő-mentesebben tudj intézkedni!
Családnak jobbulást így a fa alá!

Csilla,
Kép, megjöttél??

Na lépek, rápihenek a holnapra!

Pussz Nektek, vigyázzatok Magatokra!
Azért még idén írjatok Kép Kép !

Mondi



Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyt kivánunk mindenkinek!

Heni Ajsa (8-1)

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Meghitt, boldog karácsonyt, finom kajcsikat, nagy pihenéseket kívánok!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Kép


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: