Új privát üzeneted érkezett!

Hajrá Timi!Remélem rendben lesz minden és szép szülésed lesz!
Ha tudtok infót írjatok!!!
20140113113746
 
 


Timi, izgulok Értetek!!! Ügyes légy!

Kép
szilcsi
 
 


Timi! MI is veled vagyunk, csak ügyesen. Drukkolunk, hogy minden jól alakuljon.

Kép

Kép
sznanna
 
 

 
 

Sziasztok!

Timikának drukkok mennek tőlünk is!!!!!!!!! Még nincs baba? Már elég rég óta vajúdik!

Anett: Igen, Gréti :)
Nagyon jó volt az Alma koncert, mi is nagyon élveztük!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Szegény Timi, jó sokáig elhúzodik, vagy ez ennyi szokott lenni 2. babánál is?? :o

Bea! én nem mertem megkérdezni, de nekem is gyanus volt hogy Gréti van a képen, de biztos nem voltam benne, valahogy a beállitás olyan volt, hogy csak Nóri lányai voltak egyértelmüek számomra:) arra meg nem emlékeztem már milyen szerkóban is voltatok ott:)

Anett! Drukk a szigorlatokhoz! Utolsó év amugy?

holnap reggel megyünk Orsival a mandula és fülmütétre, igy ma este már becuccolunk Szegedre, majd csak vas. este leszek. Azért Timinek drukkolok még én is és ha meglesz a baba gratulálok igy elöre is!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen: Orsinak is mennek a drukkok, holnap ki is veszik neki?
Timi az első császár miatt "elsőszülő" nőnek számít, nem?
Vagy ő vajúdott Kristóffal is? Erre nem emlékszem.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Karmen!
Húh,Orsinak is fülműtét?Na,tényleg megérdemli a vigaszdíjat mostmár egy táborozás formájában!!!
Szurkolok nektek!

Timika!
Hajrá!!!Sok sikert és sok szerencsét!!!:)

Enikő!
Érdekes a zene.Köszi.Kedves tőled!
Nem ismeretem ezeket...
Érzem rajtad,hogy szárnyalsz,és te most tényleg megéled a szépet és jót végre!!!:) :wink:

Anett!
Üdv. itthon.:)
Sikeres vizsgákat kívánok!!!

Bea!
A mi ovink miért nem megy Alma-koncertre?:(Mennyit fizettetek?

Sznanna!
Hogy halad a góckutatás?írnál róla miből áll és mennyi ideig tart?

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde: Nem az ovi vitte őket, hanem mi :) 800 Ft volt kettőnknek.

Anna: Kinél góckutattok és miért?

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Még gyorsan benéztem, de nincs Timihir:(

Bea! Nem tudom de nekem ugy rémlik hogy ö vajudott az elsövel is.

Orsinak meséltem a hallása nem jó, amugy nem szokott beteg lenni, de a hallásromlás miatt kiveszik az orrmandulát és a fülét is felnyitják van-e más ok is a halláscsökkenésre.
Lovastábor ugy néz ki mégis sikerülhet, mert étteremben ebédelnek, de azt mondták megoldják az allergiás étkeztetést is. De azért én aggodok kicsit, tényleg mennyire veszik ök szigoruan ezt. (bár ugy gondolok mivel nem tudják Orsinak mennyire erös az allergiája és milyen formában jelentkezik, akár fulladhatna is, igy remélem ezzel nem viccelnek és ha vállalják akkor betartják amit kell). Szoval ugy tünik mehet lovagolni, már annyira várja amugy:)

Edit! 800 ft volt a jegy. Sok ovi ment, söt olyan is volt hogy ovibol mentek csoportok de nem az összes (tudom mert odajár ismerös) szoval attol függ ovonénik akarták-e ezt felvállalni és a szülök is benne voltak-e. Jövöre amugy a bérletes végén meg a Bojtorján lesz, de mi a szini elöadásokra is megyünk majd, igy havi 1 szabit mindig kiveszek emiatt:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ajánlok egy-két hasznos és kedves kis oldalt...:)
http://www.tengerecki.hu/
http://www.gyermekszoba.com/index.html

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Karmen: De ha nem volt hüvelyi szülése, akkor abból a szempontból most első szülő. Szerintem.
Na, de tök mindegy, csak jöjjenek már a hírek Flóra babáról és anyukájáról! :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Látom mindenki nagyon várja már a jó hírt :P
Remélem hamarosan üdvözölhetjük Flóra babát .

5 percenként bekukkantok én is, hátha olvashatom a jó hírt!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Én is sasolok ezerrel, Timiiiiiiiiiiiiiiii +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ drukkdrukkdrukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Na, amíg várunk, elmondom, hogy voltunk ma tanácsadáson Levivel :)
11070 gramm és 78 cm a nagyfiú :)

Jójó, tudom, nem ezekre az adatokra vár itt mindenki :lol:

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bocs, hogy nem reagálok semmire, csak a Timi hírekre.

Első szülőnek számít, Kristóffal nem vajúdott, elfolyt a magzatvize vele is, de egyáltalán nem indultak be a fájások, 6 órát vártak és megcsászározták.

Fél 1 körül beszéltem a szülésznővel, akkor azt mondta, hogy addig lassan haladtak, csináltak egy burokrepesztést, hogy teljesen elfolyjon a víz (remélem jól értettem, nagyon gyorsan beszélt), és reménykedett benne, hogy begyorsul tőle a dolog, és Timi jobban fog tágulni. Azóta semmi hír, de már a szülésznőt se merem hívni, nehogy Timi párját... Tűkön ülök, már sírdogáltam is.

Viszont másra se tudok ma gondolni, csak a szülésre, ezért ma végre befejeztem a szüléstörténetemet. Még átolvasom aztán felteszem, de nem ma, ez Timiék napja. :):)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Zsuzsi!
Köszi a híreket!!!
Remélem mostmár hamarosan megszületik a kiscsaj!!
Nagyon várjuk már ezen a világon :P
Nagyon szép napsütéses délután lett Flóra születésére!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!

Karmen: 116 cm, az tényleg sok. Szerintem az én lányaim az átlag közepén ballagnak egyelőre növésben.

Apnoe: az apnoe-val nem tudnak mit csinálni, az okát sem tudják, mint annyi másnak. Van olyan gyerek, aki tudatosan csinálja, mert az elején megfigyeli, hogy a szüleit ez mennyire megijeszti, és ha el akar valamit érni, akkor ezzel „zsarol”, ezért nem szabad megijedni, na meg azért is, hogy észnél légy és tudj cselekedni. Elég szörnyű, hogy a gyerek csuklik össze, fennakad a szeme és lilul a szája, nem vesz levegőt, de ezt is meg lehet szokni, főleg ha már számítasz rá. No meg tudod, hogy levegőt venni egyszer csak mindenképpen fog, csak egyrészt igyekezni kell ezt az időt lerövidíteni, hogy minél hamarabb kapjon megint oxigént az agya (arcütögetés, hideg víz stb), másrészt arra kell vigyázni, hogy nehogy megsérüljön, amikor elvágódik, mert ugye teljesen öntudatlan ilyenkor. A ráfújás nálunk is bevált, de nem mindig tudtuk megelőzni így. Marcsinál egyébként nem alakult ki sosem, ha már sírt, hanem amikor sírni kezdett volna, az első nagy levegővétel után. Mindig félve figyeltük, jön –e az első ordítás, mert ha jött, akkor már fellélegezhettünk. 8 hónapos korában fordult elő először, egyévesen azért vittük el orvoshoz, mert volt egy hét, amikor majdnem minden nap, aztán megritkult szerencsére. Átlagosan 3-4 éves korukra növik ki, de olvastam már olyat, akinek 16 évesen volt az utolsó rohama. Nekünk Sztriha prof felírta a Notropilt (idősebb embereknek, pl. cukorbetegeknek írják fel egyébként, agyértágító), persze hogy ki se váltottuk, még az kéne.

szilde: az apnoéval kapcsolatban lásd fent. Almán nem ovival voltunk (nálunk a kiscsoportosok sehova nem mennek), egyébként 3200-ért voltunk 8-an, 4 felnőtt, 4 gyerek, szerintem ez baráti ár.

Haragosi: értem. :wink: Almázás: Alma együttes koncerten voltunk kedden, ahogy Karmenék is Orsival.

hefe: Doró egy hős!!! Színes tömés, te jó isten… :shock: Múltkor csiricsáré színűre festett szerencsétlen divatkutyákat láttam a tv-ben, szörnyűűűűűűű. :evil: Te vagy Hefepok? :wink:

Zituska: jobbulást! Szegény Noémi tényleg sokat beteg. :cry: Ha nem tudnak vele mit csinálni úgyse, akkor minek a vérvétel? :roll:

Timika: akkor nagyon drukkolunk! Tiszta sor, hogy ő először szülőnek számít szerintem, de ez akkor is jól elhúzódik... DRUKK!

Anett: igen, Gréti, meg Dóri van M mellett a fotón.

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


hú, Timika bejelentkezett msn-en....de nem merek odaszólni, nem tudom ki lehet a név mögött

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea, nekem még nem jött hír. Ki jelentkezett vajon be???

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Zsuzsi: Passz, de ki is jelentkezett hamar. Lehet, csak valaki bekapcsolta a gépet.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Aha, mert Kristófra tuti otthon vigyáz valaki. De erre hirtelen nem is gondoltam. :)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Átalakultunk chat szobává :):):)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Hali chates csajok! :)
Ez ma a netmentes napom, na de itt ülök fél óránként :oops: Várom a híreket...
Vendég
 


Lali ma megkapta a 15 hós szurit végre, és ma először rajzolt. Persze a kint felejtett munkámat firkálta tele, de a szerkesztőm is kisgyerekes, remélem, nem fog haragudni (bár mivel piros tollal csinálta és ez korrektúrapéldány, azt az oldalt kékkel kell javítanom). :lol:

Alma együttest én is nagyon szeretem :oops: és sztem tök helyes az énekes pasi. :oops: 8) Lali is imádja, újabban pedig még Süsüért van oda.

Panaszkodtam ma a védőnőnek meg a gyerekorvosnak, hogy nem tudom Lalit elválasztani, és nem issza meg sem a tejet, sem a tápszert. Azt mondták, legyek drasztikus, és ha már nem kap cicit, el fogja fogadni valamelyiket. Asszem, még erre nem vagyok elég erős. Most kitűztem magunk elé, hogy megvárjuk, lesz-e mellékhatása a szurinak, és utána jöhet az elválasztás.

TIMI???

Kép
szilcsi
 
 


TIMIHÍRADÓ!!!!!!!!!!!!

Most beszéltem Sanyival, hívtam nem vette fel, és visszahívott!!!!

8 cm a méhszáj, nem kapott semmi oxitocint semmit, már fel akarta adni Timi, nagyon fáj neki, de Sanyi mellette van és kitartanak!!!!!

És Sanyi ezáltal kér mindenkit, a drukkolásra+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hát drukkoljuuuuuuuuuuuuuuuuunk :D

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Nekem már 9centiről vannak híreim! Timi párja szerint pár perc!
Hatalmas drukkok kéretnek mindenkitől!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
zituska28
 
 


Húú de jó Enikő, én nem mertem már őket hívni, gondoltam a vége felé járnak!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Timiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Flóóóóóóciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i++++++++++++++++++++++++++++++++

hajrá hajrá


hú csajok síkideg vagyok :D

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


én is Enikő :) Matyi pont 6 hete született, most átélem újra az egészet... kicsit irigylem Timit :):):):)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


szilcsi,
Boldi sem itta meg, én is halogattam, halogattam, mindig volt valami kifogásom ...

aztán már majdnem 3 éves volt, a hasam egyre nagyobb a tejem nulla a terhesség miatt, aminek következménye volt, hogy csak marcangolt, és akkor eldöntöttem, hogy ennek véget vetünk

volt egy átordított éjszaka, majd egy átsírt, majd egy átnyöszörgött és vége lett a cicis korszaknak :) igaz, ő már nagyfiú volt, át lehetett verni, hogy a maminak beteg a cicije (be is ragasztottam, hatalmas nagy kötéssel, már attól féltem legombásodik :D :D . hetekig, hónapokig még kérte, kérdezte, hogy meggyógyult-e a cici, aztán kb. 2-3 hónap után próbát tettem és engedtem szopizni, de már nem tudta hogy hogy kell, csak majomkodott

több hét kellett, mire rákattant a kakaóra, addig nem kapott, de különösebb baja nem lett tőle. sosem ivott cumisüvegből, aztán itthon dobáltam ki a százéves sosem használt cumisüvegeket, ő segített, majd kiválasztott magának egy csiricsáré mintásat, hogy ez az övé és azóta reggel-este 3 deci kakaót megiszik
Vendég
 


Kikelt egy csibénk a tojásból! Ez jel? Timi?
Vendég
 


Zsuzsi: Hát nekem régebbiek az emlékeim, de én imádok szülni. :D Veszettül fáj, de olyan felemelő élmény, hogy nem lehet szavakba önteni. 8) Minden fájdalmával együtt átélni a gyermeked megszületését, az a nem mindegy.... :wink: Úgy örültem, hogy neked is sikerült!!!! Sokat gondoltam ám Rád és drukkoltam ezerrel :) :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ha minden úgy alakul, mint eddig, akkor kb negyed óra és megvan a baba (nemmondom el kitől van az infóm 8) )

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Utólag is köszönjük, ránk fért :):):) Én is alig várom már a 3. gyereket. :):) Flóra azóta már tuti kibújt, de nem akarok telózni, ezek a legszebb percek. :)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


15 perc??? akkor sanyi az előbb elszámolta magát! :):)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Az lehet, de már próbanyomtak :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Úgy rágom itt a körmöm, mint egy apuka a szülőszoba előtt, még pisilni se merek, nehogy lemaradjak valamiről.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Megvan a béb :)

Adatokat nemtok, most méricskélik, de megvan!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! :D :D :D

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sanyi a telefonba:

"Enikő gyorsan mondom, MEGSZÜLTÜNK HÜVELYI ÚTON, ADATOKAT NEM TUDOK, MOST MÉRICSKÉLIK, DE MEGSZÜLTÜNK :D "

Nagyon édes volt és az a boldogság..... áááááá énisénis :D :D :D

Nagyon kiváncsiak vagyunk a paraméterekre! Soksok boldogságot és jó egészséget az egész családnak :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Úgy örülök! Sanyi azt üzeni, hogy mindenkit puszil, nagyon köszöni a drukkokat, nehéz volt, de minden oké!!!!

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Könnyeim potyognak, sok boldogságot az egész Timika családnak! Nagyon ügyes volt és bátor!
Flórát Isten hozta!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Timiéknek óriási gratulácóióóóóóóóóóóó!!!
Nagyon jó egészséget kívánok Nekik!!! (a tejcsivel szvsz nem lesz gond :wink: )
Olyan jó, hogy Timi is átélhette a term. szülést, hisz annyira vágyott rá!!! :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Wow :) GRATULÁLOK!!!! Hűűű, mintha én is szültem volna egy kicsit :)
Vendég
 


TIMIKA! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek, a legszebb és egyik legnehezebb feladat többgyermekes anyának lenni! Kitartást, sok örömet ebben a szerepben! Flórának pedig (Flóra lett végül???) sok-sok tejcsit, mosolygós napokat kívánok!

KépKépKépKép
hefe
 
 


Flóra 52 cm és 3770 gramm! :) Szép nagy baba!!!! 8)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


No akkor Flóra lett! Gratula! :lol: És külön le a kalappal, hogy csaszi után sima szülést produkált! Remélem, majd elmeséli nekem, hogy milyen szülni! :lol:

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!

Timinek hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!! :lol: Így ismeretlenül is.
Egy hónapja olvasgatlak benneteket. Majd írok magamról, de most örüljünk Timiéknek!!!!! Bocsi, de már nem bírtam ki, hogy írjak :D

Kép
kicsi80
 
 


Hú itt aztán pörögtek az események.

TIMIÉKNEK HATALMAS GRATULA, TÖK JÓ, HOGY ÖSSZEJÖTT A SIMA SZÜLÉS! FLÓRA SZÉP NAGY LÁNY! :D

Kármen!
Még csak 2. éves vagyok! :?
20140113113746
 
 


Ezer millió jókívánságunk Flóra babának és családjának!! :D Szép nagy baba lett, nagyon várom az első babaképeket róla! :)

Norus! Lindi sírás közben ájul el. :roll:

Anett! dr. K.Zs. az ügyész a büntin?
Én ugye már 10 éve végeztem, de néhány vizsga a mai napig él bennem. :)

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Timikáéknak hatalmas gratula!!!!!!!
Jól megszenvedett azért szegény, egész nap szültek. :shock:
Sok boldogságot és jó egészséget nekik. :lol:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?