Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Erzsó!
Együtt érzek veled, ismerős a szitu, bár 1 év van a gyerkőceink között, én is azon parázom, mint Viki, hogy ha már most ilyen, milyen lesz később? :shock:

Tegnap szegény Violkámmal megetettem a többnapos brokkolilevest, ami ugyan hűtőben volt, de nem esett jól neki, egész este hányt tőle! Hát, olyan lelkiismeret-furdalásom volt, de tanultam belőle, szerencsére ma már jobban van!

Az ígért képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Jevi!nagyon klassz képek!mi az a nyalókán?
Amúgy ne legyen lelkiismeretfurdalásod.Szerintem mindannyian csinálunk olyat, amit nem kéne , csak legfeljebb van aki utólag letagadja, és játsza a tökéletest, hogy rosszul érezzük magunkat.Én már pl. a picurim 6 hónapja alatt egyszer fejbedobtam egy naranccsal, egyszer rosszul mozdultam és megütöttem /pedig direkt még a kutyámat sem ütöm meg/egyszer meg elaludtam /Hódocska ez az első hulla időszakban volt/, és legurult mellőlem az ágyból.Szegénynek nincs szerencséje a topa anyjával, pedig őt imádom legjobban a világon.

Hódocska!Örülök, hogy alakulnak az éjszakáitok! !! Azon gondolkoztam, hogy talán a szülés utáni hormonváltozások miatt is nehezebb az első időszak.

Ja, Anna ma kapott először gyümölcsöt, és bár a hiúságom abban reménykedett, hogy undorral kiköpi, kicsit fintorogva ugyan de 2-3 mokkáskanállal lenyelt.Eddig csak szopizott, de hiába, öregszik.Ti hogy csináltátok ezt a kiegészítés dolgot, hogy azért a szoptatás is fennmaradjon minél tovább?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok felrakni képeket. :)

Szal a teljesség igénye nélkül íme néhány a pár száz fotónk közül:
Kép [/img] Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Hát ezek vagyunk mi így nagy hirtelen. :D :D :D

Szép estét!
Monee
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

 
 

Sziasztok!
Jevi!
Ne legyen bűntudatod, nem direkt csináltad!
És alényeg hogy nem lett semmi komoly baja!
Ilyen kisebb balesetek még elő fognak fordulni.

Bea!
Eltudom képzelni Anna babát milyen pofit vághatott amikor neki repült a narancs!
Mi is gyümivel kezdtük a hozzátáplálást. Aztán fokozatosan nőtt a mennyiség és a kínálat. 1éves koráig alig ette meg a bébikajcsit. Mindig sopánkodtam, hogy milyen rossz evő. Aztán észrevettük hogy a mi kajánkat sokkal szívesebben ette. És így simán átállt a felnőtt étrendre. Ennek ellenére 25 hónapos koráig szopizott.

Nálunk is volt ilyen baklővés. Amikor Adél megszületett, mindenki (gyerekorvos, védőnő stb) aztmondta hogy 37 fokos vízben kell fürdetni. Apával minden este belöttük a víz fokot. Mondanom sem kell hogy a gyerek minden este végig üvőltötte a fürdést. 3 hónaposan beírattuk bébibúvár tanfolyamra. Ott mondták ,hogy kezdjük szoktatni a 30-31 fokhoz. Azóta nem sír!!
Hadd ne mondjam ez miatt nekem is baromi bűntudatom van! Itt is látszik hogy egy kezdő anyukának nem könnyű a dolga!

Na most jó sokat írtam!

:lol: Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Jevi, Monee!

Tök szupik a képek! :D

Bea!
Én is jártam már úgy, hogy véletlenül megütöttem Petit, még amikor egy-két hónapos volt és köztünk aludt el, volt, hogy véletlen, mikor a szopihoz fordultam megütöttem a kis fejét a könyökömmel! Szerintem is ez mindenkivel előfordul, kizárt, hogy ne így lenne!!! :)
Hozzátápi:
én olyan 5 hós korában adtam neki először almalevet, majd almalevet sárgarépalével és ezután sárgarépalevet. Tulajdonképpen nem panaszkodhatom, mert Peti az első alkalommal nagyon fintorgott, de ekkor kihagytam 3-4 napot, ahogy tanácsolták is, és asszem 3 nap múlva nagyon szépen megette azt a 2-3 kiskanálnyi almalevet, amit kapott, és így szépen növelhető volt az adag, meg a választék! :D Ma már megeszi a kiflit, zsemlét, főzeléket, husit, meg szinte mindent, amit kap, és ne aggódj, még van, hogy most is 5-6x szopizik is mellé!!! Még éjjel is 2x, pedig már én is szívesen átaludnék egy éjszakát ám!!! :roll: Ja, és mostmár őrületes mennyiségeket képes enni!!!Valamelyik nap ebédre megevett 1,5 üveg főzeléket (én főztem, csak én is babakajás üvegekbe teszem, hogy kb. tudjam mennyit eszik) meg egy danoninot!!! :shock: kb. így néztem :shock: , mivel ált egy üveget sem szokott teljesen kivégezni!

Én tul.képpen már nem bánnám, ha Peti lassan áttérne a reggel-este szopira! Végülis egész nap olyan jól ellehetne már cici nélkül! Egyszer már előfordult, hogy a reggeli szopi után csak du.4-kor jutott eszébe ciciért nyikorogni, én meg ugye nem erőltettem délben, ha nem kérte! A reggeli-esti szopival nincs bajom, ne értesetek félre, nem szabadulni akarok a gyerekemtől, csak jó volna már így majd egy évesen, ha egy kicsit legalább napközben nem kötődne kizárólagosan hozzám a cici miatt!!!

Erzsó!
Fürdővíz: én soha nem mértem a víz hőfokát!!! Belenyúltam, megkavartam, beledugtam a gyerk lábát, ha én jónak találtam, és soha nem volt nyivák, mondjuk Peti imádja is a vizet, minden formában: kádban, medencében, na meg inni is! :lol: :lol: :lol:

Jaj, tegnap megint esett szegénykém egyet, és olyan béna voltam, hogy még fogtam is a kezét, és úgy esett el!!! :cry:

Szép napot Nektek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Gira!

Hát elmúlt a 8-adika is. :)

Bea!

Mi is jót nevettünk a narancsos sztorin és próbáltuk elképzelni, mégis hogy történhetett. :lol:

Jevi, Monee!

Jók a képek. Vioka kis maszat-Rozi! :lol: A Forma 1 meg nagy élmény lehetett, régi vágyam nekem is 1x eljutni.

Ancsa!

Kismamabolt több is van,Régió mellett, Kórház térnél a szülészet bejáratával szemben, a bababoltokban (pl. Plazaban) is vannak ruhák, szerintem mégis a legjobb áron a Nagy Lajos király úti van, az Árkádhoz közel, az egyik bejáróban. Ott varrják a ruhákat és ingyen fel is varrják pl. a nadrág szárát, ha hosszú.

Erzsó!

Mi ugyan már nem mérjük a víz hőfokát, de én is 37 fokosról tudtam. :shock: Azért a nagy kánikulában kicsit hűvösebb vizet csináltunk.
Én is tapasztalom, hogy sok újságot, könyvet, szórólapot máglyára kéne vetni, hihetetlen a káosz. Eddig úgy tudtam, 6 hós korra "illik" megduplázni a születési súlyt, aggódtam is, mert Tami már most 4100 gramm (3500-al született), hogy mi ez a rohamtempó. Tegnap meg 1 helyen azt írták, hogy 3 hós korra (??) kell megduplázni a súlyt. Persze mindenki mást mond, én meg megyek a saját és a gyerek feje után. :lol: :lol:

Lányok, nem akarom elkiabálni, de Tami éjfélig még általában nyűglődik, aztán felkel 4-kor meg reggel 6-7 körül. Micsoda rendszer! :D :D :D A nappali káoszhoz képest ez nekem tiszta boldogság! :)

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Viki!

Jaj, szegény Peti! Remélem nem ütötte meg nagyon magát. Jó, én is elmesélem, hogy a másfél hetes bébit fésülködés közben fejbekólintottam a babakefe nyelével (műa.). :lol: De nekem is olyan "bűntudatom" volt, csak szopizott tovább szegény, mintha meg sem érezte volna. :)

Kép
hódocska
 
 


Hát lányok, nagyon szépek vagytok, meg kell hogy mondjam! Aprítjátok itt a kölköket!!! :D:D:D:D

Timi!

Nekem Norbinak az a képe tetszik nagyon amin a levegőben van a GP2-es autón ülve. :D:D:D:D Nem a kép miatt, hanem azért, mert egyrészt lovagol az autón bár nem született huszárnak :D, másrészt meg kis túlzással a hokedlin is szédül és pont őt emelgették jó magasra. :lol: :lol:
Egyébként azért szerintem nem érdemes vagyonokat költeni a jegyre, hogy kimenj megnézni a futamot, mert a második kör után már azt sem tudod ki-kivel van. Pláne a lelátóról, ahonnan ugye elég messze van a pálya.
Az időmérő edzés ilyen szempontból talán jobb, amolyan jut is-marad is, mert látod az autókat, de lényegesen olcsóbb. Aztán a versenyt meg szépen otthon meg lehet nézni az ágyból és ha a zümmögés elálmosít, alhatsz is egyet (ahogy én rendszeresen szoktam is 8) )

Monee
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Híradás testi és lelkiállapotomról:

Az ég világon semmi jele a szülésnek. 8)
Most épp úgy érzem, szívesen szülnék, nem félek, remek hangulatom van... boldog vagyok :D

Gira
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!

Elfelejtettem Anna babának boldog feledik szülinapot kívánni! :)

Monee!

Én sem a verseny miatt mennék, az szerintem is élvezhetőbb tv-ben, hanem a benzingőz meg a hangos motorok miatt egyszer megnézném.
Tériszonyos Norbi? Akkor tényleg nagy teljesítmény volt tőle! :D

Gira!

Hát nálam is így kezdődött.. a POSE-n még nagy vígan elvoltam, épp ott volt Tomi is, ide nekem az oroszlánt is...aztán ahogy vége lett elfolyt a magzatvíz és rájöttem, hogy ez már élesben fog menni. :lol: :?
Amúgy 16-ával kapcsolatban: az lesz az első POSE? Mert nekem az 5. hatott és ugye a 42. héten. :(

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


A narancsos dolog úgy történt, hogy a kisbabámat akartam szórakoztatni, és dobáltam fel, meg egyik kezemből a másikba a narancsot, aztán remek koordinációs képességgel fejbedobtam.Szegény úgy meglepődött, még sírni sem mert, csak lebiggyesztett, aztán gyorsan megöleltem, úgyhogy szent lett a béke.

Hódocska!köszönjük!el is vittem az állatkertbe.nem mintha még különösebben értékelné, de legalább jó levegőn sétáltunk.


Gira!igen, szerintem ő az.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok,
már megint le vagyok maradva, de meghalni sincs időm... Zeze most éppen szokik lefelé a napi két alvásról, Cicónak meg vmi lelki gondja lehet, mert visszatartja a kakit-pisit, pedig már hogy örültem, hogy milyen szépen szobatiszta :( Nagyon sajnálom szegényt, de nemigen tudok mit tenni a dologgal, azon túl, hogy nem nagyon macerálom, ha bement a cucc. Pedig belül majdnem üvöltök, szeptember 1-én ovi, ez a kisasszony meg most csinálja itt a drámát...
Ehhez a fiam alszik de. 11 körül, aztán meg este hatkor :shock: Gondolhatjátok, hogy ezek után mikor tudom lenyomni este...

Na mind1

Marcsy, Monee(?), Bea (?), Viki (?), Hódocska (?), Jevi(?), ne haragudjatok, de nem emlékszem, hogy Marcsyn kívül még ki gratulált, de tényleg Kriszti vagyok én is :)

Hódocska,
a káosz általában a régi meg az új szemléletek ütközéséből meg keveredéséből ered, legalábbis szerintem. Ugye a 6 hós duplázás az anyatejes mellett a tápszerrel és vegyesen táplált, és mindenekelőtt nem igény szerint etetett babák átlagából jön (régi reflex), a 3 hós meg abból, hogy az igény szerint szoptatott ill. etetett babák az elején bitangul híznak, nagyon hamar dupláznak, aztán sokszor drámaian leállnak. Ami mind a kettőre érvényes, hogy a duplázás után jelentősen lassul a gyarapodás. És nagyon nagyok a különbségek, pl. a lányom mint kizárólag szoptatott, elvileg igény szerint etetett gyerek éppenhogy hozta a hat hós duplázást, a fiam meg három hósan úgy duplázott, hogy két hónapos korára már rajta volt két és fél kiló :) . És születéskor a lányom volt a nagyobb...

Fürdésben sem vagyunk egyformák, nekem mind a kettő melegben szeret dagonyázni, eleinte is hidegellték a 37 fokot, és még a kánikulában is éppencsak egy kicsit vehettem langyosabbra a vizüket (még mázli, hogy ők legalább uazt szeretik, mert együtt fürdenek).

Éjjeli kelés: hm, ne aggódj, ez csak átmeneti :wink:
Na de viccen kívül, a legfontosabb dolog, amit a kölkök körül megtanultam, hogy semmilyen megoldást, eredményt (és persze problémát) ne tekintsek véglegesnek :lol:

Tami egyre szebb, hát én aptya helyében lassan beszerezném a sóspuskát a nemkívánatos udvarlók ellen...

Jevi,
Violka tündéri, és egyre jobban hasonlít rád :)

Bea,
nekem két dolog volt, ami szerintem hozzásegített, hogy az alapból nem valami nagy szopifan kölkeimet addig szoptattam (ill. szoptatom), ameddig:
1. a más kaja mindig a szopi után jött
2. sosem hagytam el szopit csak azért, mert már evett mást is. Mindkettővel úgy léptük át az egy évet, hogy egyetlen szopit nem hagytuk el a mondjuk 6 hónaposhoz képest. Aztán is nagyrészt ők irányítottak-irányítanak a dologban, nemkellés, alvástolódás stb. formájában. Pl. most a fiam 14 hónapos. Reggel sosem szeretett szopizni, csak hajnalban, ez eddig ok. Na de most már a déli szopi egy ideje nem kell neki, és az esti (ez nem az elalvós, hanem a vacsora előtti, és még utána cicin alszik el) már kimarad, mert a "délutáni" alvása lassan hat óra utánra tolódik. Marad hát a hajnali, a délelőtti (elalvós), a koraesti (ez a délutáni, ez fog legközelebb elmaradni), és a napot berekesztő. Ja meg éjjel, ha éppen felébred, ill. ha fogzik.

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Timi!

Ma lesz az első POSE délben :shock: Elég zaklatott vagyok emiatt. Nem nagyon akarom ezt a beavatkozást a kiírt időpont előtt. Elég durva behatásnak érzem. Szegeden ilyen nem volt. Itt mindenkinek csináltak közületek? És kinel indult be tőle a szülés?

Gira
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan megint képek Tamaráról :D . Hát picit rajongok csak a lányomért, bocsi. :lol:
Az ne tévesszen meg senkit, hogy alszik, mert csak ilyenkor kapom elő a gépet. :)
Mindjárt írok is.
Sziasztok: Timi Kép Kép Kép

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Bea!

Hát erre a zsonglőrködésre gondoltunk utoljára Tamással. Olyan vicces! :lol: :lol: :lol:

Kriszi!

Hát gondolom, hogy kicsit vagy ideges, hogy az ovi előtt rakoncátlankodik Cicó. Az nem lehet, hogy picit szorong az ovitól? Vagy várja? Általában szokták várni, míg oda nem érnek, mert ettől is már olyan nagynak érzik magukat.
Hát az elért eredményekre én sem gondolok úgy, hogy hú, ezt is elértük, ez már csak így lesz, vagy még jobb. És ahogy írtad, a problémák sem állandóak. Erre a jóságra a legjobb példa, hogy Tamara a délutáni sétát az üvöltés után szépen végigszunyálta, este is nyugis volt, elmentünk fagyizni (lehet, hogy utálja nézni, hallgatni :lol: ahogy nyaljuk), de megint rájött a sírhatnék, amíg meg nem ettük. :D
Köszönjük az elismerést, nekünk is ő a kedvencünk és néha már úgy magyaráz, tegnap a telefonommal fel is vettem a pelenkázás alatti szövegelését és este Tamásnak lejátszottam, hogy nem csak sírni tud. :)

Gira!

A megyeibe mész POSE-ra? Hát nem mindenkinek adnak, én is ezt furcsállottam, hogy én már kaptam 39 hetesen is és mikor a 4. után reklamáltam, hogy nem akarok többet, azt mondták, ez nem kívánságműsor és mindenféle papírt akartak velem aláíratni, hogy bármi baj esetén enyém a felelősség. Persze nem írtam alá, mert így is aggódtam eléggé (ez már a 42. héten volt), én szerettem volna már előbb szülni. ne az én lelkemet nyomja, ha bármi baj lesz (szerencsére nem lett), mert ez olyan, mint az ittas vezetés, mindegy ki száguldozott, szabálytalankodott, az a hibás, aki ivott. Ellenben a mellettem lévő ágyon lfekvő csaj mikor kérdezte a 41. héten, hogy neki nem lesz-e POSE ua. az orvos azt mondta, hogy addig örüljön, amíg nem kap. Szóval változó.
Szerintem is elég durva beavatkozás, én sokszor 2-2,5 órát is fent voltam, fájt is, de főleg feleslegesnek tartottam, bár az 5. hatott, de az is lehet, hogy csak eljött a mi időnk.

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Hódocska!

Tamara gyönyörű baba még mindig!!!! :lol:

POSE:
Én a Klinikán szültem, oda jártam NST-re, mag POSE-ra is. Én már a 38. hét elején kaptam egy POSE-t, meg a 39. hét elején, meg a kiírás napján reggel!!! Ekkeo még annyira nem történt semmi, hogy azt mondta a szülésznő, hogy tuti még egy darabig nem szülök meg, erre hajnalban mégis :lol: :lol: :lol:
Amúgy nekem annyira nem fájt, és viszonylag gyorsan 25-30 perc alatt végeztem is az összessel. (az utsó tartott kicsit tovább, mert egy görbe sem akaródzott összejönni :) )

Gira!
Hajrá!!! :D

Kriszi!
Szobatisztaság :( Maj csak visszaáll az eredeti helyzet előbb utóbb!


Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hódocska :)

köszönöm az infót!

Ancsa
ancsa34
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, majd 3000km autókáztunk!
Gyerekek jobban bírták mint,mi:)!
Néha, volt visítás meg hajtépés, de aludtak is,akkor végre nyugalom volt.Persze Wc-re is külön időpontokban kellett megállni.


Gira!

KItartás már nem sok van vissza, élvezd amíg lehet!
ÉN mind a 2 alkalommal csak 1* jutottam el POSÉRA, utána megszültem mire a következő időpontot adták.Nekem sem volt rossz élmény és tényleg csak 20percig tartott.

Hódocska!

Látom belejöttél az ANYAságba, Tami gyönyörű, igazán lehet vele dicsekedni:) !

Ma voltam állásinterjún, szorítsatok hétfőn vagy kedden kapok választ.

Kriszi!

Az én kisfiam is szeptemberben kezdi az ovit és az alváshoz még mindíg kell neki pelus és elég sokszor tele is van.Nem,tudom mi lesz, de abban bízok hogy a többiek előtt majd kontrolálja magát és nem fog bepisilni,mert ott már nem fog pelust kapni.


Majd még jövök képekkel is most rohanok valami ebédet főzni holnapra, Apának!
sziasztok
diadora
 
 


Hahó,

mi az a POSE vagy mi? Vagy örüljek, hogy én nem találkoztam vele?

Timi,
Tami még mindig gyönyörű...izé, vagyis egyre szebb :) És tényleg egyre könnyebb is lesz vele, meglátod :) Hang, ez ari, a párom egy időben Cicó Süss fel, nap-előadását tette fel magának csengőhangnak. Most meg Zeze "a-ppa...a-ppa" szövege van a helyén :))))
Cicó biztos szorong is egy kicsit, de már nagyon várja, ma arra jártunk, és alig lehetett elvonszolni onnan...

Diadora,
Cicónak is kell még pelus éjjelre, de délutánra már rég nem, ezzel remélem, az oviban sem lesz gond. A napközbeni dolgokra viszont figyelni kell, mert eljátssza az időt, és nem ér oda idejében a bilire. A kakit meg nem akarja mostanában elengedni vagy mi. Úgy látom, hogy így kér figyelmet magának, mert ma jóformán egész nap vele foglalkoztam, és a világon semmi gond nem volt. De ezt nem tudom mindennap megcsinálni, mert akkor meg Zezére nem marad idő és figyelem, pedig ő a kisebb, mégiscsak rendesen el kell látni őt is. Hajaj, nem könnyű ez...

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kriszi!

A POSE olyan vizsgálat, mint az NST, annyival bővítve, hogy adnak oxytocin infúziót, hogy fájásokat idézzenek elő vele és aközben figyelik a baba szívverését!!! (bocs, valaki pontosabban le tudja írni)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!én sem tudtam, mi az a POSE, lehet, hogy azért mert Anna 36-37. hétre született.


Tami tényleg egyre szebb! :lol: :lol: :lol:

Diadora!remélem sikerül.Hova jelentkeztél?

Én meg továbbképzéseket keresek, t.i. tanítónő vagyok, lelkesen kivárom három évet itthon, de azért tanulni még szeretnék.Csak azt nem tudom mit?Pésten olyan jó kis tanflyamok vannakpedagógusoknak /ringató stb./, de itt sajna nem tudok róla.Engem meg csak a gyerekek érdekelnek.Ha tudtok valami jó kis elfoglaltságot egy lelkes tanítónak, szóljatok.

Még valami!nem ismertek megbízható, kompetens gyerek pszihológust itt?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Hát az írásomból nem derül ki, hogy ezt tanítom. :oops: :oops:
Bocsi a millió melléütésért, de most is, mint általában, itt tekereg Anna az ölemben.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Diadora!

Üdv újra itthon! Balázs is jól viselte az utat? Időtök milyen volt?
Az túlzás, hogy belejöttem az anyaságba, de erősen igyekszem. :lol:

Nem tudom nekem miért tartott olyan sokáig mindig a POSE, pedig voltak fájások. Lehet, hogy a tachikardia miatt figyelték olyan sokáig. Egyszer volt csak, hogy kicsivel több, mint 1 óra múlva vége lett. Amúgy 20-25 perc NST és utána még jó bő két óra, nagyon kényelmetlen volt, néha már majd bepisiltem és a kórházban csak szóltrak, hogy MOST menjek, így sokszor épp délidőben dekkoltam ott.

Köszönjük a bókokat, ma nem fotóztam, mert 1 percet sem aludt, sétakor is sírt. :cry:

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Hódocska!
Sajnálom, hogy megint rossz napotok volt! Hidd el, lesz ez még jobb is! Kitartás!!! :)

Bea!
Tanfolyam ügyben megkérdezem anyósomat, hátha tud valamit, majd írok, ha tudtam vele beszélni!!!

Egy két Peti kép az elmúlt napokból:
Kép Kép Kép Kép

Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ja, elfelejtettem az előbb írni, hogy Petinek tegnap áttört az 5. foga is!!! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Kriszi!

Én is azt olvastam valahol, hogy az aki már szobatiszta volt és visszaesik igényli még anya figyelmét úgy, mint előtte.
( Kérdezgetni kell-e pisilni, elkísérni, felöltöztetni stb...) Hát ,nehéz az biztos és ahogy nőnek nehezebb lesz, nem könnyebb...de megéri :) !
Balázs még du is bepisil, ha véletlenül elalszik.A fiúknál ez lassabb dolog, annyira nem görcsölök rajta majd rájön ,hogy pelus nélkül jobb aludni is! :)

Bea!

Kertvárosba (régi) körzeti nővérnek. Azért izgulok csak, mert suliba is járok és ez nem nagy előny.
Majd, kiderül jövő héten, azért optimista vagyok!
Mit tanítasz?

Hódocska!

Köszöni jól, néha akadt ki csak!
Az idő változatos volt,de inkább hűvösebb.A forró napokat kihasználtuk strandolásra a többi napon pedig utaztunk és nézelődtünk!
Régi német városokat, Malburg( Kereszteslovagok vára) , Gdansk, és megnéztük a Hitler bunkert ahonnan irányította a háborút.(libabőrös lettem a helytől)

megpróbálok képeket felrakni.Majd még jövök...kicsinyíteni kell.
diadora
 
 


Megint én...

Kép LODZ
Kép MAZURI TÓ
Kép DÉLUTÁNI PIHI..
Kép GDANSK
Kép Kép
diadora
 
 


Diadora!Sok sikert hozzá!És nagyon jók a képek!

Viki!Előre is köszi.

Képzeljétek, hogy jártam ma!Még most is majdnem bőgök.Lementünk a Vásárcsarnokba, vettem a bio-árusnál némi ezt-azt, és vele szemben van sajt-tej-ilyesmi.Ott elvettem egy darab kecskesajtot, és mentem a nőhöz kifizetni.Hallom, hogy mögöttem kiabál egy férfi, hogy tegye vissza azonnal ...stb.Nem figyeltem rá, nem sok értelmét láttam annak, amit mond.Állok szemben az eladónővel, kezemben a sajt, meg a pénzttárcám, ott áll mellette a férfi, és még mindig mondja, hogy el akarom lopni, és tegyem vissza.Néztem rá, akkor fogtam fel, megkérdeztem tőle, hogy miért, nem lehet megvenni, és , hogy normális-e, aztán elrohantam onnan.A bioárus még megkérdezte mi a baj, de én alig láttam.Most sem értem.Ennyire fura lett a világ?Nem voltam rosszul öltözve, el sem távolodta a sajttal a pultjától, kenguruban rajtam a gyerek....Nem értem, csak rohadt sz@r, így még sose beszéltek velem sehol, így még nem aláztak meg........ :cry:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Siasztok!

Bea!

Úristen, szegény... :cry: most tényleg azt hitték, hogy el akarod lopni? És nem is kértek bocsánatot, vagy ilyesmi? Hát ez nagyon gáz lehetett. :( Én mondjuk gyűlölök a Vásárcsarnokba járni, gyerekkel meg tuti messzire elkerülöm majd. Eddig főleg a sok tülekedő öreglány, meg hát izé...etnikum zavart, aztán egy idő után azt is észrevettem, hogy az árusok legtöbbje is nagyon barátságtalan, nemigen hagyják, hogy te vedd el, amit akarsz.
Sajnálom, ami veled történt, de tudod, hülyékkel nem foglalkozunk. Azért -a bosszú dologozik bennem is- lehet, hogy visszamennék oda mégegyszer vásárlóként és mire nyélbe ütnétek az üzletet faképnél hagynád őket vagy ilyesmi. :D

De hogy jó hírem is legyen, ma de. kint volt Kriszta, van már egy próbakendőm, a hétvégén elkezdünk kísérletezgetni vele (nem merem egyedül belevarázsolni még Tamarát). Ha minden igaz, holnap du. ki jön megmasszírozni is, köszi, hogy erre is felhívtad a figyelmem. :)

Diadora!

Nagyon jók a képek, szépek a helyek, a szökőkút (vagy micsoda) is tök jó lehetett.
Én is sok sikert kívánok az álláshoz? Nem lesz gond majd így a beszoktatással?

Viki!

Gratulálok Peti 5. fogához! :) :) Ja, és nagyon szép a konyhátok is. :)
Én nem tudom, Tami már most annyira nyálzik, volt ilyen ennyire korán másnál is?

Monee!

Hát Te merre jársz? Mindig megállítom a csúszkát annál a képnél, mikor átugrasz a szalagkorláton, annyira jó! :D Hova siettél akkor?

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Bea!

Vásárcsarnok :( ua. a véleményem, mint Hódocskának!!!
Beszéltem anyósommal, azt mondta, ő nem tud semmit, de a munkaügyi kp-ban próbálj érdeklődni, szerinte ők tudnak segíteni tanfolyam ügyben! Mást nem tudtam meg :(

Hódocska!

Peti már 3 hósan annyira nyálzott, hogy azt hittük (mi is meg a doktornő is) hamar lesz foga, erre 9 hós volt, mikor kijött neki az első!!! :lol:

Diadora!

Jó kis nyaralás lehetett, a képek szupi jók!!! :D


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Bea!
Én is sajnálom, ami történt, de mint Hódocska is mondta, hülyékkel nem kell foglalkozni! Sok sikert kívánok neked tanfolyam ügyben!

Kriszi!
Köszi a bókot, Violka nevében is!

Diadóra!
Nagyon tetszettek a képek! Neked is sok sikert kívánok!

Hódocska!
Tami tündéri kislány, a képekből ítélve el se hisszük, hogy nem mindig egy kis angyalka! :wink:

Viki!
Petike már kész nagyfiú! Nekem is tetszik a konyhátok! Gratula az 5. fogacskához! :D

Mi tegnap voltunk a 18 hónapos oltáson, Violkám kicsit zokon vette, nagyon sírt szegény, ráadásul kettőt kapott, mert most adattam be a bárányhimlő ellenit is! :shock:
Azért mi is gyarapszunk, most 9480 g volt, hát, nem egy jó evő továbbra sem. Nincs ideje enni :D , szoktam mondani!

Ez a kép a még az oltás előtt készült:

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Viola nagyon édes a képen! Oltás :( Én már előre félek a szeptembertől, mert akkor adatom be Petinek a nem kötelező ayghártyagyulladás ellenit!!! Mire végre megbarátkozott a doktornénivel, addigra kezdhetjük előlről. :? Tényleg 18 hósan mit kapnak, én úgy tudtam a 15 hós után nag szünet jön, vagy nem???? :shock:
Örülök, hogy tetszik a konyhánk :oops: Nekem is :lol:

Hódocska!
Örülök, hogy Neked is tetszik a konyhánk! Majd megnézheted ám igaziból is, ha már jobban tudtok Tamival mozogni!!! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!

A mozgással nincs baj, mert mi megyünk, ha kell ha nem, általában :lol: , csak ez a sírás zavaró, mikor sorban állsz a postán, boltban, ezért szeretném mégjobban megismerni mivel tehetek ilyenkor jót. Ma alaposan megetettem, mielőtt elindultunk orvoshoz, még bukott is :oops: , mégis a szopi vígasztalta csak. 17éves fiúk, férfiak (mostanában mindenki apával jár orvoshoz???) előtt kaptam megint elő a didkókat, de hát mióta megvan Tami ez zavar a legkevésbé.
Akkor ezek szerint ebből a nyálzásból nem lehet semmire következtetni.

Jevi!

A képen Viola még teljesen bátran néz a nagy "trauma" elé :lol: :lol:
Aranyos, nem látszik éhezőnek. :)

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan dicsekszem egy kicsit:
A Fiam Beszél!!!!!!!! :shock:

14,5 hónapos (kb.), és egészen kb. egy hónappal ezelőttig egy nyikkot sem mondott (vagyis semmi olyat, amit akár nagy jóindulattal is szókezdeménynek lehetne minősíteni).
Kb. két hete viszont már nagyon akar. Amit pedig ma alakított, a következő:

1. A nagyinál kedvence a dvd-lejátszó. Most is odalohol, és kapcsolgatni kezdi, közben fülig érő szájjal hajtogatja: "nemmm sza-ad!! neccsi-ááád!!!" (!!!!!!)

2. Hoz nekem egy hajkefét (a sajátját). Rám néz, azt mondja: "fessü...kéem" (!!!!!). Jó, mondom neki, "kérem a fésűt". Ideadja, majd mondja: "kösszö-nöm". Jó, mondom neki, köszönöm. Én leteszem a hajkefét a heverőre, ő megragadja, elkezdi (már bocs) rágcsálni, majd egy hirtelen mozdulattal lehajítja a padlóra. Utánanéz, majd közli: "le-esset".

3. Kicsit később: a szoba másik végéről tárt karokkal rohan felém, a nyakamba ugrik, a vállgödrömbe fúrja a fejét, majd a következő szózatot intázi hozzám:
"szeet-ek!" kicsit vár, majd még mindig vállgödörbe fúródva elkezd kotorászni a pólómban: "cicciiii..."
Hát nem kell megzabbantani? 8)

Bocs, mindenkinek írok majd hamarosan, csak most sürgős beszélgetnivalóm van az öregfiúval :lol:

Üdv
Krisz
kriszi
 
 


Hódocska!Azt hiszem én se megyek a büdös életbe többet oda, csak biogyümit akartam a lánynakTényleg lehetetlen emberek járnak be, de azért egy tisztességesen felöltözött, fehérbőrü kisbabás nőt tolvajnak nézni....Na jó, nem idegesítem magam tovább.Anyám elmesélte mikor panaszkodtam ma neki, hogy ő egyszer véletlenül a tescos kosárban hagyott egy szemceruzát, és ráfogták , hogy el akarta vinni .Ő is meglehetősen rendezett külsejű, diplomás , ezt most csak azért írom, hogy elhiggyétek, nem volt ránézésre alapja a dolognak.Szóval ő akkor azt mondta a biztonsági őrnek, hogy azt kívánja neki, kerüljön ő is véletlenül ilyen helyzetbe.Mellesleg a szemceruza mellett fizetett vagy 15000 Ft-ot, az meg ért 500-at.Na, tényleg abbahagytam... :oops:
Nagyon örülök, hogy Krisztával tudtál beszélni, a masszírozás jól fog esni.Asszem én is felhívom, régen volt itt. :lol:

Kriszi!ez szuper

:lol: :lol: :lol: :lol:

Olyan aranyos lehet!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Kriszi!

Haláli lehet a kisfiad! :D
Ezek szerint lehet, hogy Peti is "nem szabad"-nak hívja majd a Dvd-játszót!!! :lol: :lol: :lol: Ez a pólóban kotorászás ismerős nekem is, csak még nincs hozzá szöveg!!!! :lol: de minek is, mikor én úgyis tudom, hogy mit akar :lol:

Hódocska!

Sírás :( Hidd el, lesz ez még jobb is! :) Tamarának boldog hétfordulót!!! :lol:
Hajrá hordozókendő!!! Ha bejön a Picinek, neked is sokkal könnyebb lesz! :)

Jó éjszakát Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Kriszi!
Haláli a kisfiad! Ezek az "első" szavak a legédesebbek.
Jevi!
Violka nagyon édes :)
Képzeljétek!
Tegnap kitapétáztuk a mi szobánkat...annyira szép, annyira más és olyan nagy helyünk lett hirtelen miután teljesen máshogy rendeztük be. Krisztike egész nap a gyerekek szobájába volt és annyira élvezte, ahogy játszanak. Azon gondolkoztunk vajon felébrednék-e, ha otthagynánk éjszakára is, de végülis úgy döntöttem, hogy még kicsi a külön szobához.
Úgy néz ki alakulunk, tegnap nagyon ízlett neki a sütőtök répával, de még a feje búbja is pépes volt :oops:
Nah, megyek nekiállok még takarítani, tegnap este 8 órakor abbahagytam, a hétvégi bevásárlás után már nem nagy kedvem volt tipp-toppra kitakarítani. :oops:
Marcsy :)
marcsy
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám mindig és folyamatosan, csak nem tudok írni, mert egyszerűen nem tudok időt keríteni rá. Hétköznap munka vakulásig és ezen a héten eléggé későn értem be ahhoz a melóhelyre hogy írni is tudjak. :shock:

Jól vagyunk - megvagyunk, minden oké nálunk.
Tegnap Szilveszter óta először elmentünk "bulizni" (ez ilyen beülős, beszélgetős dolgot jelent nálunk) és hát mit is mondjak, egy idő után a Páromnak gondja akadt a mozgás és a beszéd koordinációval. :D:D:D Annyira nevettem rajta, mert még elvétve sem láttam piásan... :lol: :lol: :lol: Ma persze egésznap feküdt, most kászálódott ki az ágyból nem olyan régen. :lol: :lol:

Bea!

Tényleg nagyon gáz szitu... én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben...
Speckó engem az is nagyon zavar, ha bemegyek egy drogériába és az unatkozó biztonsági őr fontosságának teljes tudatában elkezd követni és árgus szemmel nézi hogy mit veszek le a polcról. Ilyenkor két féle verziót szoktam alkalmazni: vagy nem veszek semmit és dühöngve tépek ki az üzletből vagy minden szépen alaposan megnézek, elolvasok, megszagolok, és ha még mindig nem kopik le, akkor kezdek egy kört újra előlről. :twisted: 8)

Marcsy!

Lehet csak én nem figyeltem, de felújítás van most nálatok? Akartam már kérdezni hogy miért látlak ritkán most itt, de akkor ezek szerint ezért. Jó munkát! Kellemes szórakozás ez! :D

Hódocska!

Köszi! Azt a képet én is szeretem. :D:D:D
Ez még reggel készült nem is tom melyik nap. Éppen a másik poszton levő Toi-toi WC-től tértem vissza a pályára, hogy Norbival menjünk a helyünkre. Azért van ez a nagy koncentráció, mert vizes volt a cipőm és átugrás közben rá kell lépni a csúszós korlátra és nagyon nem akartam átesni mondjuk azért mert kicsúszik alólam a lábam. :D De leginkább azért nem vágytam erre, mert a hátam mögött levő lelátó már félig tele volt éshát BIZTOS mindenki röhögött volna... :D:D:D:D

Viki!

Már az 5. fognál tartotok?! Nemrég újságoltad hogy megvan az első kettő! :D

Kriszi!

Ez a baba beszéd annyira aranyos! :lol: :lol:

Gira!

Pocaklakó hogy van? És Te? ;)

Jevi!

Aranyos nagyon a kislányod! Remélem hamar elfelejti a szúrkálódást!

Diadora!

Gyönyörűek a képek! Nekem főleg az a terasz tetszik ahol ültök!
Vajon miért van az ha nekem azt mondják nyaralás akkor a tengerpart jut eszembe?! Ezen már gondolkoztam régebben is. :) Lehet hogy nekünk is egyszer meg kéne látogatni ezeket a helyeket, mert nagyon tetszik így képről.

Netty! Holdviola!

Ezer éve nem jártatok errefelé? Miújság?

Pussz mindenkinek!
Monee
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Monee!

Igen, én is így vagyok vele,hogy ha nyaralás akkor tenger vagy valamilyen víz,de az idei igen strapás nyaralásunk is jól sikerült! :)
Nem ez az úticél volt betervezve, de a barátaink meghívását már teljesíteni kellett, ők már sokszor voltak nálunk, most mi mentünk.Egyébként nagyon szeretik a magyarokat.

Az 5. kép hátterében a Balti tenger, csak épp nem sütött a nap :(.
A teraszos kép pedig egy étterem, ahol nagyon finom halat ettünk, a Balázs pedig kiütötte magát előtte és alszik két összetolt széken.

Jó hétvégét mindenkinek!!
diadora
 
 


Sziasztok!

Én még nagyon új vagyok itt, mivel az elhatározás is új, hogy babát szeretnénk.

Gondoltam megkérdezlek benneteket, tudtok-e jó szülészorvost ajánlani? A Megyeiben szeretnék szülni, és eddig a Borsay Pétert meg a Koppán doktort ajánlották. Érdemes elmenni hozzájuk előbb is, vagy csak akkor, amikor már biztosan babát várok?

Köszi a segítséget, a barátnőim ugyanis a Klinikán szültek, nem tudnak ebben segíteni. :?:
netti31
 
 


Monee!
Igen, már ráfért a szobára egy új tapéta. Már tavaly nyáron akartuk amikor végülis költöztünk, dehát a pénz a pénz a pénz...Na meg az idő is, 3 gyerek mellett elég nehéz. De már csak pihi van, kész a takarítás is. Az egész házat felnyaltam, el is fáradtam rendesen.
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!
Marcsi ! Örülök, hogy szépek lettetek!Képek????

Hódocska!találkoztam Krisztával , mondta, hogy megy ma.Számolj majdf be légyszi, hogy milyen volt.Állítólag szerdán elmegy nyaralni, úgyhogy nekem is gyorsan ki kell találnom egy időpontot!

Monee!Tényleg így van, bár haláli unalmas lehet biztonsági őrnek lenni, azért csinálhatnák kevésbé bunkón is.Azt sem értem miért nem elég a kamera?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Marcsy!
Örülök, hogy megszépültetek!!! :D

Netti 31!
Én is a Klinikán szültem, úgyhogy nem tudok segíteni!!! :)

Monee!
Igen, ez már az 5.fogacskánk, és ezzel semmi gond nem volt!!! Se nyafi, se semmi! :D

Bea!
Valóban tök bunkón tudnak viselkedni egyes helyeken a biztonsági őrök, de szerintem nem elég a kamera: a kamera nem tudja megállítania tolvajokat kifele menet, nem tud rendőrt hívni, hogy igazoltatni lehessen, és felelősségre lehessen vonni a tettéért! Szóval én is azt mondom, hogy utálom, mikor folyton a nyomomban lebzselnek, de szerintem szükség van rájuk (már arra aki rendesen végzi a melóját és nem csak a falat támassza egész nap).

Hódocska!
Masszázs! :D
Kendő hogy vált be, próbáltátok már???

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönet Violka nevében is a dicsérő szavakért!

Netty31!
Sajna én is a Kinikán szültem, úgyhogy nem tudok segíteni, de szerintem biztosan nem árt, ha előtte is felkeresel egy orvost, és aztán, ha szimpatikus, nála szülhetsz. Kívánom, hogy minden rendben menjen, és a babavárás időszaka is problémamentes legyen!

Kriszi!
Nagyon ügyes a kicsi fiad, mi még nem tartunk itt Violával, pedig már 18 hónapos. Szavakat már mond szépen, de csak rövideket egyelőre.

Marcsy!
Irigylem az energiádat, már alapban az, hogy három gyerkőcről kell gondoskodni, meg még felújítás is..., nem semmi! :)

Szeretnék valamit megkérdezni: jövő héten megyünk pár napra B.pestre Violával, szerintetek egy másfél éves kiskölyökkel milyen programokat lehet csinálni? Állatkert be van tervezve, azon kívül nincs ötletem, hátha tudtok ebben segíteni... :?:

Ja...a múlt éjszakánk egész egyszerűen szörnyű volt. Éjfélkor aludt csak el Viola, és nem tudom, mi lehetett a gond, ma is nyugtalanabb, mint szokott lenni. Egyszerűen nem akart elaludni, még Germicid-C-re sem, talán a foga miatt, jön most több is. Amúgy is problémás az alvás nálunk, ált.ban este 10-nél előbb nem alszik el, és mindig külön harcot kell vívni. Reggel 7 körül kel fel, és 11-től 1-ig van még alvás. 7-8 körül már nagyon álmos, de minden nap ez a mizéria, így már nem is probálkozom 9-nél előbb lerakni. Csak hát nyűglődés van minden este, végül, mint írtam, 10 körül elalszik, de rengeteg hisztivel előtte! Nem tudom, hol szúrtam el, vagy mit kéne tennem! :(

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Kriszi!

Hú, haláli lehetett Zeze fiad! :lol: :lol: Annyira aranyos... mi is már nagyon várjuk ezeket a pillanatokat, szerintem csodálatosak! Gondolom mennyire meglepődtetek, hogy ennyire keni-vágja a témát, csak titkolta! :)

Bea!

Kriszta átadta az üdvözleted, köszi :) . A masszázs meg nagyon-nagyon jó volt, arany keze van a lánynak. A hordozókendőt eddig kétszer próbáltuk "élesben", eddig nem igazán tetszik neki, de majd kialakul.
Tejcsi meg nem tudom, talán indulgat. Van, hogy 1 óra után is csak 10 grammot mutat a mérleg, de volt már 50-60 is. Ma már a reggeli pótlást is kihagytuk, de este még kap, azt nagyon be szokta nyakalni és egész tűrhetőek is az éjszakák, legalábbis a nappalokhoz képest.
Biztonsági őr :? . Én még szerencsére nem jártam így, csak néha észrevettem, mintha kiszemelt volna magának, úgy járt utánam. Egyszer a dm-ben válogattam a parfümök között, amik ki vannak rakva, ajándékba akartam venni, de olyan feltűnően beállt mögém a biztonsági őr, hogy átmentem inkább egy parfümériába (ez az Árkádban volt). Tudom, hogy vannak, akik lopnak, meg mivel én is eladóként működtam, tudom, hogy vigyázni kell, főleg akik csapatostul járnak, de akkor is bosszantó, mikor az embert ennyire figyelik.
Szerintem már annyi helyen van kamera, hogy meg sem fordulna a fejemben, hogy valamit elrakjak fizetés nélkül. :(

Marcsy!

Hát tök jó, hogy 3 gyerkőc mellett tudtatok lakást-szépíteni. :)
Én ma reggel (korán) belenyomtam a férjem kezébe a babát és órákon keresztül takarítottam, mert már annyira zavart a kupi. Persze közbe néha etettem is, meg ő megcsinálta a felmosást, porszívózást, de olyan jó, hogy végre nem a poros polcokat, vízköves fürdőt nézem. Na, ezek után jól is esett a masszírozás, mit ne mondjak. :lol: :wink:

Monee!

Jaj, de jó, hogy kicsit bepiált/atok/ :lol: . Ketten voltatok, vagy társaságban? Én Tamásom is nagyon ritkán iszik, de akkor ő is kicsit mulatságos, mert olyan felszabadult olyankor. Na nem úgy, hogy löki a hülyeségeket, csak olyan más, vidám. :lol:
Nem ám bolondra dolgozod magad! Csak szépen, komótosan. :)
Nyaralásról nekem is a punnyadás jut eszembe, mi nem vagyunk olyan nézelődős típusok, de lehet, hogy a kislánynak majd egyszer szeretnénk megmutatni néhány dolgot és ez változik(vagy punnyadunk tovább a vízparton, mert azt legalább élvezi :lol: :lol: :lol: )

Netti!

Üdv közöttünk. :) Én a terhességem alatt a Koppán dokihoz jártam, nem is volt vele semmi gáz egészen a végéig, mert az egy dolog, hogy épp elment szabira a szülésem alatt, de ezt az utolsó pillanatban közölte velem és azt már "nem kötötte az orromra", hogy meddig vakációzik. Persze én kiderítettem. :lol: Amíg a gyerekágyon voltam vissza is ért (jóval túlhordtam a babát), de fel se nézett. A kórházban megszűnt a terhesrendelése, de szüléseket még azt mondta vállal, a Ferencesek utcájában van a magánrendelője, oda tudsz menni hozzá.
Borsayról sok jót hallottam, egyik bnőm pár hete szült náka, és hazajött a Balatonról, aztán ment vissza. Én rá szavaznék, ha a kettő közül mégegyszer választhatnék. Meg ő olyan kis mackós, aranyos.

Na, asszem mindenkinek írtam!
Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Netti!Sajna én is a klinikán szültem, így nem igazán tudok segíteni!

Monee!Irigyellek ám a buli miatt!Én is ilyen beüldögélős voltam.Valamikor volt a Joe's Pub, oda jártunk mindig.Sajna megszűnt, nem mintha nem öregedtem volna ki belőle.Az a baj, hogy mindenhova 14 évesek járnak, meg, mivel egy ideig nem lakatm itt, nem is tudom, hol van most olyan hely, ahva be lehet ülni iszogatni, zenét hallgatni, esetleg táncolni /ha eleget iszogattunk :oops: /, és nem diszkó.Nem mintha ez most aktuális lenne, de sose lehet tudni.

Hódocska!Örülök, hogy jól sikerült a masszázs.Nekünk a kenguru vált be, nem a kendő, de sokan esküsznek rá, remélem jó lesz nektek.Még kicsi volt Anna ölbaba volt, teljesen.Viszont akkortájt, ha beraktam a babakocsiba azonnal elaludt.Később jött a bojkott-időszak, mikor nem volt hajlandó megmaradni benne, úgy 3 hós kora körül, akkor kezdtünk kenguruzni, csak hát az azért strapás a hátnak.Most, hogy már fel lehet ültetni, megint elmarad a kocsiban, de például , ha buszozunk, mindig kenguruban van, csak mostmár kifelé fordítom, és akkor egy hangja sincs, mert öklben is van, és nézelődhet.De ehhez sajna meg kell várni, hogy legalább 5 hós legyen a neurológus szerint.Mármint hogy kifelé lehessen fordítani.Így voltunk az állatkertben is.

Lányok!Nem csinálunk egy talit még jó idő van??Mostmár Tamival is ki lehet mozdulni.A Tettyén, vagy a Mandulásban el lehetne lenni kissebb-nagyobb babákkal is, és ott szoptatni is lehet közbotrány okozása nélkül is. :lol: :?: :?: :?:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok mert megyek főzni!

Netti!

Én a Borsaynál szültem és nagyon meg voltam elégedve vele! :lol:
Nálunk is úgy volt, hogy az nap épp Sellyén rendel egész nap de aztán a miattunk ott hagyta a rendelést.
Szerintem megbízható, szerény és egyáltalán nem pénzéhes (manapság ez is fontos) orvos. Egy nagyon picit feledékeny, szétszort de ha kell akkor nagyon is ott van az esze, nem az az ideges tipus.
Üdv. Mindenkinek!
Zóra

Kép
zóra
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a választ! :)

Zóra! Hódocska!
Azt hiszem segítettek dönteni, én egyszer voltam a Borsay dokinál, és sok jót hallottam róla ezelőtt is. Velem is nagyon rendi volt akkor, pedig csak rákszűrésen voltam. Szóval ő lesz a dokim!
Remélem hamarosan én is közétek tartozom, várom már hogy pocakos legyek :roll: !

Üdv mindenkinek, szép vasárnapot!
netti31
 
 


Sziasztok!

Gira!

Csak nem??? :) :)

Jevi!

Én nagyon nem vagyok képben Bp-en, de tán még a Tropicarium jó lehet.

Bea!

Nekem az ilyen messzi helyekkel csak az a bajom, hogy hogy jutok oda? Én még így is 5x meggondolom, hogy bemegyek-e Tamival egy boltba, mert sokat sírdogál, buszon azért még nem szívesen kockáztatnék, mikor tudom, hogy milyen. Meg amíg nem telik le a 6 hét nem szívesen emelgetem egyedül a babakocsit.
Erről jut eszembe! Normális az, h én még mindig elég erőteljesen vérzek? Volt már 1-2 nap, mikor úgy tűnt, lassan elmúlik, de péntek óta (különösen szoptatáskor) nagyon erős, 4-5 betét elmegy egy nap.

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Hódocska!Szoptatáskor húzódik össze a méhed, azért vérzel erősebben. Nem véletlen a 6 hét, azt várd ki türelemmel, aztán a doki úgyis megnéz.Szeded az Ergamot?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?