Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Szia Bellana! Kép

Kép Nagyon sajnálom amin végig mentetek, mi is voltunk már hasonló cipőben.

Kép Minket egy úgynevezett Rota vírus támadott meg, de mi nem voltunk olyan "szerencsések", mint ti, én a Szent László kórházban kötöttem ki a két gyerekkel. Kép

Kép Egyszerre lett beteg mind a kettő, Benikém hányt, mint ha muszáj lett volna, Domikám meg napi 20 pelust pusztított, ha nem többet Kép !
3 napot voltam velük, és mindezért még volt pofájuk 10.000,- Ft-ot is elkérni! Kép

Én is nagyon szarul voltam, mert ugye én sem úszhattam meg, de muszály volt rogangálnom a
gyerekek és a WC között, ha szóltam volna, hogy én is milyen rosszul vagyok, akkor engem átvittek volna a felnőtt osztályra, de akkor ki lett volna a csöpségekkel??????
Domi 1 éves volt, Benikém meg 2,5.

RETTENETES NAPOK VOLTAK!!! Kép

Jobbulást nektek!

Puszika

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kép

Bocsi Bellana!

Már megint kétszer tette fel ugyanazt a szöveget, de jól összekeverte a Gifeket!!!

Remélem nem érted fére!!!

Bocsika Kép

Puszi

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Evey, köszi a tippet azóta sikerült visszaküzdeni magunkat az éjszakánként 2 szopiraKép
Hol van ez a torna? Mekkora gyerekeket lehet vinni? (fél éves?)
Szirom, kicsit tanácstalan vagyok ezügyben mert elvileg neki ugye már át kéne aludnia cici nélkül az éjszakát, de most nem hízott semmit, a papit meg csak most keztük úgyhogy nem merem megfosztani ettől, mert az is lehet, hogy ilyenkor eszik a legtöbbet.

Bellana, nagyon sajnálom ami veletek történt, remélem már jobban vagytok!!!

Puszi mindenkinek,
Kata
s.kata
 

 
 

Sziasztok!

Bellana,
remelem jobban vagytok, ez tenyleg nagyon szornyu lehetett. Meddig kell meg hormont szedned?

Zit,
abban a hazban laktok ami kozvetlenul a Hev mellett van? Nem vagyok egeszen kepben, csak tegnap lattam. Iszonyu bosszanto, hogy miert kell valamit szarul megcsinalni, ha jol is meglehet. Raadasul alig tobb munka. Itt is vannak gondok, de azert szerencsere nem ekkorak.

Evelyn,
itt is keves az ovoda, de azert en remenykedem, hogy felveszik majd a fiamat 3 evesen. Az az ovit neztem ki en is ahova a baratnod kislanya jar, orulok, hogy jot hallok rola.

Sziszike,
miert kertek penzt???????? Ezt nem ertem....

Mindenkinek betegsegmentes napokat!

SZiasztok,

Reka
Reka
 


Kép

Szia Réka! Kép

Hogy miért kértek pénzt???

Mert éjjel nappal együtt akartam lenni a fiacskáimmal.

Kép 3000 ft / éjszaka, ez volt a tarifa!!!

Csak annak nem kell fizetnie állítólag, aki szoptat.

Ha csak reggel 8-tól este 18-ig lettem volna a fiúkkal akkor nem kellett volna fizetnem, csak arra lennék kíváncsi, hogy akkor melyik nővér tette volna óránként tisztába a gyerekeket, és ki figyelte volna, hogy Benikém kétóránként hány???
De annyira, hogy éjjel többször is ágyneműt kellett cseréni nála!

Hát ennyi a történet!

Egyébként Te hogy vagy? Hány hetes is vagy most?
Mi újság veletek?

Írj!

Puszi

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Lányok!

Azt hiszem meggyógyultunk! Kép
Sziszike, nekünk is rota vírust mondtak, igaz nem a doki hanem más. Nekünk is fizetni kellett volna a kórházért! Csak, hogy ott alhassak a kicsivel!
Holott akkor az anyuka látja el a kicsit , a nővéreknek nincs vele gond és akkor még mi fizessünk?!
Megnéztem a képeid, nagyon jók! És milyen szép pocid van már! Kép

Evey: köszi az energiát rámfért már. Kép
Kata, Réka, köszi a drukkot, jól esett!

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek most is. Csenge beteg volt az elmúlt napokban, most már kifele megyünk belőle.

Alvás rendeződni látszik, de nem akarom elkiabálni. Dokinénitől kaptunk homeos bogyót CINA 15Ch, lefekvés előtt 2 golyócska, tutira bejött eddig. 1/2 8-hajnali 5-ig mukk nélküli alvás van!

Bellana, de jó, hogy meggyógyultatok!

Sziszike, írok ígérem, nem felejtettem el!

Evey, igen-igen, ők azok. Nagyon kedvelem őket. Talán tavasszal kipróbáljuk a tornát, Marika néni már többször invitált!

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Sziasztok!

Az elobb irtam egy csomot, de megette a technika ordoge (fene a belet).
Meg egyszer nincs hozza energiam (meg idom se). Bocs.

Szoval, miert nem ir senki???

Reka
Reka
 


Sziasztok!

Philissa, jól vagytok már??
Mi helyre jöttünk, már csak én hányogatok időnként, de csak azért mert valaki bujkál bennem Kép
Tegnap voltam hüvelyi uh.-on, minden ok. Láttam kezeit-lábait, úgy hadonászott, pörgött-forgott, hogy csak na! Kép Nagyon boldog vagyok vele!
Dani egy csibész, alig hagy békén, ha fennt van -márpedig nappal alig alszik valamit-akkor nem hagy netezni, se mást csinálni. Néha úgy érzem megződülök. Kép Mi lesz itt 2 lurkóval??????
Sziszike?

Réka, mizújs veletek???

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Na, remélem, ma nem száll el amit irok.

Bellana,
örülök, hogy meggyógyultatok!!!
Nagyon klassz lehetett az Uh, gratula a második kis örökmozgóhoz is!! Most vagy a 12. hét körül? Kell még szedned a hormont?

Mi jól vagyunk, kezdek egy kisebb fajta hordóhoz hasonlitani. Kristof is nagyon igényli, hogy vele foglalkozzam egész nap, főleg mert a múlt héten itthon volt Apa is, és egész nap együtt játszottak. De azért szerencsére nekem hajlandó aludni napközben. A tiéd mennyit alszik éjszaka, hogy ennyire bírja nappal?

Tegnap nagyot lendültünk előre névválasztás ügyben, de most meg sikerült 7 nagyon jó nevet találni, amiből képtelenek vagyunk választani, mert mindegyik tetszik. De azért már ez is haladás!

Én a jövő héten megyek orvoshoz, már nagyon várom!

Udv mindenkinek!

Réka
sthfdh
 


Bocs az azonosito miatt, de mashogy nem engedte elkuldeni, meg nevtelenul sem.

Reka
sdrhdh
 


Szia Réka!

Örülök, hogy jól vagy! Most hanyadik hetet taposod? Milyen nevek jöttek szóba?
Én a 12 héten járogatok. Kép
Dani az egész éjszakát végigalussza, már 2 hónapos korától, úgyhogy ez nagy mák. Csak most azért jó lenne ha kevesebbet atomkodna dél körül. Kép
A hormonból van egy megkezdett és egy teli, még azt be kell szedni és kész. Állítólag addigra a lepény átveszi a hormontermelést. Úgy legyen.
Amúgy nekem a mail címem hülyült meg, sok levél eltűnik jövet is menet is...

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Bellana,
ha jól számolom, most vagyok a 23. hét vége felé. Nagyon soknak tűnik, szalad az idő. De azért a május még messze van. Legszívesebben babaruhákat nézegetnék, vennem is kéne pár dolgot, mert sok ruhát, ami az unokatesómtól volt vissza kell adni.

Apropó, tud valaki jó használt ruha boltot Szentendrén. Én kettőt ismerek (a posta mögöttit, meg a Római Sánc közben lévőt), azokat szeretem, de szivesen látogatok újakat is.

Szerintetek mennyire gyakori mostanság a Szabolcs, meg a Csongor?
Bellana, ti hogy álltok a névválasztással? Vagy még nem gondolkodtatok róla?

Úgy tűnik ketten maradtunk. Hol vannak a többiek? Remélem nem vagytok betegek!

Reka
fdtghdrh
 


Szia Réka!

én meg elszámoltam magam, mert csak ma kezdem a 12-ik hetet. Kép
Névválasztással még sehogy sem állunk. Kép
Szerintem a Szabolcs meg a Csongor nem túl gyakoriak mostanában, de valahol utána lehet nézni a toplistáknak csak nem tudom hol.
Mostanában állandóan rémálmaim vannak, már alig merek este elaludni. Mitől lehet?
Amúgy én még mindig kómás vagyok, Dani nem hagy pihenni, néha úgy érzem kiborulok. Kép
Mit nem adnék ha lenne családom, na persze normális. Kép Azért biztos könnyebb ha az ember nincs mindig egyedül a gyerekkel örökkön-örökké...

Bellana

UI: Kedves többiek, alias: Ecsv, Evelyn,Jamina, Philissa,Kata, Szirom,Sziszike és Zit kerüljetek elő! Remélem nem hagytam ki senkit?
bellana
 
 


LÁNYOK HOL VAGYTOK?????

ECSV,EVELYN,SZISZIKE,JAMINA,PHILLISA,KATA,SZIROM, ZIT!!!!

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!
bellana
 
 


Vagyok, vagyok, csak lusta disznó is vagyok, noKép

Bellana, Réka! Itt egy link, ez a 2001-es lista, újabb gondolom még nincs, mert ez van fent a BM népességnyilvántartóján:
http://www.nyilvantarto.hu/BMKOZP/hivatkozas/inform/fuzetnepes/nep12/nepesseg/f- fiu.html

Ugyanez megvan lányneveknél is. Jó nézelődést!Kép Azért a Szabolcs eléggé elöl van ámKép

A rémálmokról annyit, hogy nekem a terhességem első harmadában, vagy inkább felében rendszeresek voltak, és ez állítólag normális, több könyben részletesen is írnak róla. Akora marhaságokat álmodtam, hogy magam is csodálkoztam. Olvass utána, hátha megnyugtat!

Többet most nem tudok írni, mert Miksabuckó nyűglődik!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
igen ismerem ezt a listat, es pont az a bajom, hogy e szerint az osszes szoba kerult nev kozul a Szabolcs a leggyakoribb. Szoval nem tudom, hogy kihuzzuk-e a Szabolcsot a gyakorisag okan (kb. 500-an adtak, az sok?) vagy ne. Meg ugy erzem, hogy bizonyos nevek, amik a lista alapjan ritkanak szamitanak, nagyon gyakoriak az ismeretsegi koromben (pl. Csanád), es ez forditva is igaz (pl. Zoltan, Laszlo). Nem konnyu, na. Az ember nem szereti utolag megbanni, hogy nem ezt adta, hanem azt.

Bellana,
En is nagyon rosszul aludtam a terhesseg elejen, es rengeteg zagyvasagot tudok almodni meg most is. Remes dolgok is voltak koztuk, ugyhogy szerintem ezen nem kell agggonod.

Amugy mennyit setaltok Danival napkozben? Marmint nem babakocsival gondolom, hanem a laban. Egy ora hidegben gyaloglas utan sem kepes eldolni? Bocs, csak agyalok rajta, hogy mit lehetne csinalni, de nincs jobb otletem. Nagyon hulla lehetsz mar, en is az voltam az elso harmadban (sot egy kicsit tovabb is). De azert kitartas, hidd el karpotolva leszel mindenert.

Udv

Reka
bbb
 


Sziasztok, de jó, hogy azért van aki megkerül!

Szirom köszi a listát, majd tanulmányozom. Kép
Réka, én úgy tudom, hogy a Dani és a Viktória voltak a favoritok.

Rémálmok: köszi a megnyugtatást, akkor van esélyem, hogy vége lesz.
Réka. mit tudsz a haskeményedésről? Nekem már most van többször és elég ijesztő. Szedek már magne b6-ot, de a dokim szabin van 3 hétig és nem tudom elérni. Ez most komoly baj, vagy nem? Danival nem volt ilyen, ezért félek tőle.

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de mostanában Csenge non-stop foglalkozást igényel, pedig máskor szépen eljátszik magában! Remélem nem állandósul a dologKép

Hétfőn kapja a 15 hós szurit (ma 16 hós), kicsit késve a betegség miatt, amin már szerencsére túl vagyunk.

Nevekben nem nagyon tudok segíteni, kevés fiúnév tetszik. Talán az Ábel, Domonkos, Jakab, Tamás, Ármin most így hirtelen.

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Szia Bellana!

Én itt előbb jártam, mint ahol Te hiányoltál KépKép

Pussz:
Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, nem olvastam vissza, mert manókám végre bealudt és gyorsan leültem írni kicsit.

Egyrészről azért nem voltam mostanában, mert Beni folyton cirkuszolt, egész nap váltogatta a nyafogást a hisztis üvöltéssel. Szinte csak kézben volt jó neki. Ja, és állandóan ébredt éjjel, volt, hogy már 23:30-kor és mint csecsemő korában, 3 óránként evett éjjel ismét. Hulla voltam. Ebből kifolyólag és a lakás állapotán, valamit a szomszédokon elkeseredve volt, hogy naponta 1-2 órát sírdogáltam bezárkózva az egyik szobába. Szóval kicsit kivoltam. Néha benéztem a chatre, de általában ott se írtam semmit, mert minden és mindenki csak idegesített. Talán már túl vagyok ezen, Beni 2 napja már csak egyszer kel éjjel megint, csak most már 06:30-07:00 körül végleg felkel. Nappal megint nem akar aludni, főleg ha sétálunk, akkor alszik kb fél órát, aztán üvölteni kezd, muszáj haza vinnem. Szóval így vagyunk, bocsi, hogy nem jöttem.

Evelyn:
Tőled külön bocsi, mert férjem megnézte az üzidet és ügyesen ki is törölte, ráadásul csak két nap múlva jutott eszébe szólni. Sajna így nem tudtam tárolni a számod. Remélem nem haragszol!

Egyenlőre ennyit rólunk, remélem pocisok jól vagytok és mindenkinek kellemesebb napjai voltak, vannak, mint nekem voltak!

zit
zit
 
 


Szia Lányok!

Philissa, bocsi, de már lasszóval próbálom összefogdosni a jó népet! Kép
A szuri az rossz dolog, főleg, hogy ez is dupla lesz, ugye? Jaj,szegény lurkó!

Zit! : Na, végre! Csak nem a foga jön a kicsinek, hogy ilyen nyűgi? A szomszédokkal mi van? Piszkálnak?
Szegényem,megértelek, Dani még így "vénségére" sem alszik nappal, csak alig valamit, pedig most jó lenne nagyon.
Én jól vagyok, kiderült, hogy csütörtökön már betöltöttem a 12.ik hetet, de valamiért eltájolódok állandóan. Kép
Nyugis nappalokat és éjszakákat kívánok!
PuszI.
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok lányok!

Összeomlott a gépem és mostanra sikerült a férjemnek visszahozni a dolgokat rá és egyáltalán megcsinálni.
Sajnos elkaptam a múlt héten a fosós-hányós (elnézést a kifejezésért)vírust, sikerült is 3 kg-ot fogyni.Kép
Elolvasgatom, hogy mit írtatok eddig, aztán írok válaszokat is.
Azért Zit a hozzászólásodra odaugrottam és láttam, hogy mit írtál. Jelentkezem a héten! Péntek séta?

Puszi nektek,

Evey
evey
 
 


Szia Evey!

Hű, te szegény! Akkor te is elkaptátok a kórságot. Az nagyon sz*r lehetett.Tapasztalatból mondom, mi is kikaptuk, Dani ugye majdnem kórházba került.
Tessék meggyógyulni és visszaszedni a kilókat. Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Evelyn:
Jobbulást neked! Nekem is jól jönne egy kis fogyás, bár nem így. Kép Ált minden nap megyünk sétálni, kb 13-13:30 körül, de mostanában nem jön be a gyereknek, fél óra után ordít és vihetem haza. Remélem azért tudunk majd találkozni! Kép

Bellana:
Örülök, hogy jól vagytok! Én még mindig tartózkodom egy új babától, főleg ebbe a lakásba. Úgy néz ki, holnap végre jönnek a szerelők egy héten keresztül, meglátjuk mire jutunk. Amúgy a foga is jön a kicsinek, de jó lassan. Vettünk neki amit Evey írt, ezt a Chamomilla Ch 30-at, úgy tűnik, ez hat. Ja, képzeld, sajna rá kellett jönnünk, hogy összefüggésben van a gyerek rossz alvása az alsó szomszéd itthon tartózkodásával. Péntek és szombat éjjel, amikor nem voltak itthon, akkor csak 1x kelt éjjel, fél négy körül és utána is aludt reggelig. Tegnap hazajöttek és 3x kelt éjjel, ráadásul már fél egykor. Kép Persze, mert éjfélkor még azt halljuk, hogy hogyan fürdenek, dübögnek, csattognak, beszélnek. ÚÚÚÚÚÚÚgy utálom már ezt a lakást!!!!!!

Na, nem panaszkodom tovább.
Szép napot!
zit
zit
 
 


Sziasztok!

Bellana,
nekem ilyen nem volt, de ugy emlekszem, volt valami olyasmi, hogy naponta hanyszor kemenyedik, asszem 8-nal tobb az mar sok. Nem hat a magne-b6? Sajnos tenyleg nem tudok bovebbet, vedono nem tud valami okosat mondani?
Azert probald minel kevesebbet emelgetni Danit, javaslom a foldon pelenkazast, meg azt hogy ha olyan a helyzet inkabb elobb ulj le es csak aztan vedd olbe.
Mas okossag most nem jut eszembe, de amugy is mennem kell.

Udv

Reka
bbb
 


Sziasztok!

Zit, nem kertes házban laktok?
Sajna a szomszédok nálunk se normálisak. Kép Én már tutira kivertem volna a balhét. Nincs ott közösképviselő vagy valaki aki leállíthatná őket?
Remélem sikerül a szerelőkkel egyeztetni.
Mi másfélszobásba várjuk a Tesót. Nem tudom továbbjutunk-e valaha nagyobba, de én boldog vagyok, hogy jön a Tesó, igaz kicsit tartok is az új helyzettől, de mjd megoldjuk ha ott leszünk.
Mit szólsz, hogy elűzték a Kukaczot a babanetről?
Félelmetes mi folyik itt némely topikban. szabályos boszorkányüldözés.

Réka: Te jól vagy? Szedem a magneB6-ot, mintha jobb lenne. Csak este van keményedés.
Próbálom Danit ritkán emelgetni, köszi a tanácsokat, puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Bellana:
A gondnok alkesz. Ezzel mindent elmondtam. A régi egy fiatal csaj volt, babával, na ő normális volt, erre nem kellett. Ki érti ezt!?
Esküszöm visszamennék én is a garzonba, a panelba, ott nem hallottuk a szomszédokat. Sajna nem kertesben lakunk, akkor nem panaszkodnék. Új építésű, kétszintes, 20 lakásos tégla. Kívűl szép, belül rohad. Kép Ennyi.
Kukacz témához Dühöngőben hozzászóltam, ott láthatod a véleményem, persze már le is hurrogtak miatta. Kép

Csajok, merre vagytok?

zit
zit
 
 


Sziasztok!

Tegnap lementettem, amit írtatok, most meg elolvasom és válaszolok:

Sziszike! Rettenet, amin végigmentetek! Ahogy belegondolok, hogy én milyen rosszul voltam és csak
feküdni tudtam 1. nap, te meg még a gyerekeket is istápoltad....

Kata! A torna itt van a betongyárral majdnem szemben, a buszmegállótól 20 méterre, Szendrey Anna
Wellness club. Hétfön, szerdán és most már pénteken is van, szerda, péntek 9.30, hétfö 10.30.
Egy nagyon kedves hölgy vigyáz a gyerekekre, akik imádják öt. Szokott fent lenni már 6 hónapos baba is.
Eredetileg 1 éves kortól volt, de most már nem. Nagyon jó a társaság, voltunk pénteken kajálni is a csajokkal, kibeszéltük a pasikat, stb.
Szuper jó kikapcsolódás volt, ismételni fogjuk havonta, bárkit szívesen látunk. Muszály feltöltödni idönként gyerek nélkül.Kép
Ha lemerészkedsz, rikkantsd el magad, hogy ki az Evelyn. Én hétfön és szerdán járok. Elöször célszerü egy napijegyet venni és megnézni, hogy hogyan tetszik.
Más: ilyen szerintem nincs, hogy át kellene aludja az éjszakát, nekem Adrian 1 éves koráig szopott minden éjjel, a barátnöm gyereke 1 hó híján kettö éves és éjjelenként többször szopik.
Misi még böven abban a korban van, hogy nyugodtan szopizzon éjjel és a kétszeri alkalom nem sok. Egyébként sok olyan baba van, aki eleinte átalussza az éjszakákat, aztán utánna kezdi az éjszakázást. Ez föleg az anyatejes babákra vonatkozik.
Sokan itt esnek bele abba a hibába, hogy azt hiszik, hogy kevés lett az anyatej, hogy éhezik a baba, közben általában egész másról van szó. Persze lehet ez egy növekedési kiugrás is.

Réka! Használt gyerekruha boltok: Van még egy a Vasúti villasoron is: 101 kiskutya, ez szerintem elég jó, meg van egy ahol a Püspökmajor ltp-re mész fel, mindjárt a lámpa után, neve: Pelenkaház (itt még nem voltam).
Szerintem ne nézd azt, hogy hányan adták, mert lehet, hogy csak mitudomén Szabolcsban adták 300 gyereknek és a környéken meg nincs is nagyon. Add azt, ami nagyon tetszik, mindkettö aranyos szerintem, nálunk az oviban talán egy sincs egyikböl sem.

Bellana! Szerintem a hormonok teszik a rémálmokat. Én is sokat álmodtam. Haskeményedés: tessék többet pihenni!!!Nekem a másodikkal 6 hónapos kortól, Jázminnal már az 5. hónaptól kezdve voltak keményedéseim.

Philissa! Marikával beszéltem, egyböl tudta kiröl van szó, pedig én csak a Csengét tudtam rólad, az igazi nevedet nem, de most már azt is tudom.Kép
Hogy viselte Csenge az oltást?

Zit! Ha máskor így kivagy, majd szépen áttolod hozzánk a babakocsit és egy jó kis tea mellett majd jól kibeszéljük a szomszédokat, gyerekeket lekötjük és megnyugszol, csak bírjunk már egyet talizni! Ok?

Mindenkinek minden jót!

Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Csak egy rövid helyzetjelentés: Csenge tegnap megkapta az oltást, egy kis hős volt. Utána még játszani is hívta a dokinénit Kép

De éjjel többször felsírt és először csak nagy bűzt éreztünk. Éjjel 4x cseréltünk pelust a hasmenés miatt. Annyira nem lenne nagy baj, mert jó kedve van, enni nem kíván, de sokat iszik, és a mai adag sem volt vészes, viszont úgy kicsípte a popsiját, hogy vérzett. Nekünk ilyen még nem volt (mindig szép volt a popsija, alig használtunk krémet), de most ez horror. Sűrűn cserélem a pelust, de van amikor alig bír menni. Már alszik, de eddig is többször felsírt miatta. Kép Úgy sajnálom

Evey KépKépKép

Zit, remélem jutnak valamire a lakásotokkal. Nem tudom, most, hogy van, de úgy tudom, hogy az Elhelyezésnek tuti meg kell csinálni, ki kell javítani a hibákat.

Pocisoknak kitartás Kép (Mi egyelőre feladtuk a tesó-projektet, ezért sem jövők sűrűn, próbálom "kímélni" magam, több kevesebb sikerrelKépKép)

Jajajjj megint sír, szaladok, bocsi!

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Sziasztok,
Evelyn nagyon köszi, megpróbálok a jövő héten sort keríteni erre a tornára, mert már nagyon rám férne egy kis mozgás.

Philissa, jobbulást nektek, szerintem próbáld meg napközben minnél többet levegőztetni a popsiját. Misi imádja, ha kicsit meztelenkedhet.

Többieket is puszilom, mostanában valahogy nem ragadok oda a babanet elé, de azért néha benézek (már csak ide)

Honnan űzték el Kukaczot?
s.kata
 


Kép

KépSziasztok lányok! Kép

Kép Már nagyon régen nem jártam itt, köszike a hiányolást Bellana! Kép

Mostanában nagyon keveset vagyok neten, főleg azért mert nekünk korlátozott a netünk azaz havi 40 óra van előfizetve, és csak estefele, meg hétvégén lehet használni, de ugye akkor vagy apa, vagy a gyerekek nem hagynak! Kép

Nálunk minden rendben, Benike lelkesen jár oviba, Domika meg már halálraunja magát otthon, de csak áprilistól veszik be az oviba, pedig nagyon hiányzik neki a társaság.

Kicsi pocaklakóm Olivér is jól van, rengeteget mocorog. Betöltöttük már a 30. hetet. Kép
A hétvégén megvettünk szinte mindent amire szükségünk lesz itthon és a kórházban, már csak néhány apróság hiányzik!
Már a táskámat is nagyjából össze pakoltam, hogy ha bármi történne akkor ne kelljen annyira kapkodni, de ez így volt a fiúknál is a 7. hónaptól már készenlétben állt a csomag. Kép

Mára ennyi, mert már nagyon késő van és hulla fáradt vagyok, egyébként már mindenki az igazak álmát alussza nálunk! Nem is csoda, lassan éjfél.

Remélem minden anyuci, kismama, és pocaklakó jól van!

Vigyázzatok magatorka és jó egészséget mindenkinek!

Sziasztok

Sziszike

Kép

Utóirat:

Minden csemetének, aki januárban ünnepelte, vagy fogja ünnepelni a születésnapját, nagyon boldog szülinapot!!! Kép

bedoli
 
 
 
 
 


KépHa a táblázatra kukkantok, akkor nincs is olyan csemete aki januárban ünnepli a szülinapját!Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!!

Megint kihalóban a topik úgy látom. Kép
Nálunk borzasztó éjszakák vannak, állandóan kel Beni, múlt éjjel cúcsot döntött, 5ször kelt, így én is 5 órát aludtam 5 részletben. Kellemes volt a tegnapi napom, mintha másnapos lettem volna, néha arra sem emlékeztem, hogy öt perce hol voltam és mit csináltam. Azért hihetetlen mit ki nem bír az ember. Ugyanúgy elvoltam a picivel, pedig azt hittem türelmetlen leszek. De nem. Kép)
Múlt héten el kezdték a lakásokat rendbe hozni. A szakemberek (persze nem azok akik csinálták eredetileg a házat) szerint sok hiányosság van, pl az ablakoknál tuti nincs szigetelés, mert nem szabadna érezni a hideget ahogy áramlik be, stb...Már mindegy, nem is érdekel, nem életcélom itt megöregedni.

Kata, Réka:
Hogy sikerült a vizsgaidőszak?

Pocisok jól vagytok? Remélem mindenki jól van!!

puszi!
zit
zit
 
 


KépSziasztok lányok!Kép

Nagyon eltüntetek mostanában! Jól vagytok? Mindenkivel minden rendben?

Kedves Zit! Kép

Örülök, hogy legalább Te írtál néhány sort, mégha nem is túl bíztató dolgokat.
Az én Benikém már ugyan 4,5 éves, de még mindig nagyon rossz alvó, van hogy egy órán át forgolódik míg sikerül elaludnia, és hiába alszik el 10-11 óra fele, éjjel többször is megébred, és reggel korán kell. Kép
Annyira minimális az alvásigénye, hogy már én is hulla vagyok tőle!Kép
Soha nem volt jó alvó, 3 éves koráig ő is rendszresen fent volt éjjel 5-ször, vagy még többször, és csak hosszas altatás után aludt vissza! Kép
Emlékszem, lehetett, kb. 6-7 hónapos amikor éjszaka megébredt, és legalább 3 órát fent volt, már nem tudtunk vele mit csinálni ezért betettük a járókában és ott elvolt egy idelyig.

Domika kicsit jobb alvó, de mostanában ő is többször felriad éjszaka! Ez akkor is buli, hogy ha egymást ébresztik fel és akkor is, ha felváltva Kép Kép Kép !!!

Nem is tudom, hogy fogom bírni, ha a kicsi megszületik, csak azért imátkozom, hogy ne legyen annyira rossz alvó, mint Benike volt!!!

Na de én sem panaszkodom tovább!

Puszi

Sziszike ( 31 + 3 )

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sziszike:
Köszi, hogy írtál, már kezdett letörni, hogy senki nem ír. Olyan jól beindult a topik, aztán tessék.
Elpanaszoltam az alvást, de azóta rendeződni látszik a dolog. Vettem neki egy homeopátiás kúpot, most azt kapja. Az első nap nagyon rossz volt, mert akkor 7x kelt éjjel, aztán utána már csak 3x kelt és tegnap csak 2x és elsőre is csak kettőkor. Talán hozzászokik ehhez és így marad, lehet, hogy a hat hós ugrásban is van, mert nappal is két óránként eszik. Majd meglátjuk. Hétfőn meg már fél éves lesz, megkezdem a hozzátápit. Kíváncsi leszek mit szól majd hozzá.

Remélem nem lesz rossz alvó tényleg a pici. Nem tudom hogy bírod így is. Félelmetes. Kép Azt nézem, hogy már csak 2 hónap van hátra. Kép Izgalmas Kép Jól érzed magad? Nem vagy nagyon fáradt? Van új kép az albumban?

Bellana, S.Kata, Ecsv,Szirom, Réka, Philissa, Evelyn, Jamina, fd merre vagytok???? Írjatok!!!

zit
zit
 
 


Kép Kedves Zit! Kép

Örülök, hogy megint írtál pár sort, a többiek tényleg nagyon eltüntek innen!!! Kép

Én jól vagyok, jövő héten pénteken megyünk ultrahangra, akkor leszek 32 + 4 napos. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy 6 hét alatt mekkorát nőtt a picikém mert legutóbb 26 hetesen voltam és akkor még csak 894 gramm volt.

Pocis képem nincs új Kép , talán jövő héten csinálunk amikor hazajöttük a kórházból, délután úgyis lesz farsang az oviban, ott meg úgyis fogunk kattogtatni Kép Kép Kép!

Kép Képzeld már lassan 5 hete, hogy nem híztam, tartom a 9 kg, annyira örülök, neki, megilyedtem a terhesség elején mert nagyon pattogzottak rám a kg. Remélem megúszom 12 kg-val!

Mára ennyit röviden!

Kellemes hétvégét és jó pihenést!

Puszika Sziszike és a fiúk

Benikédnek külön puszika! Nyugodalmas jó éjszakát nektek, ha még ma benéznél ide!!!

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kedves Sziszike!

Látom már csak ketten maradunk, lehet nem is volt jó ötlet ez a topik. Mindegy.
Tegnap végre Ati végzett a vizsgáival. Úgy volt, hogy ma mentesít a gyerek alól kicsit, kitakarítjuk a lakást, összeszerel még pár polcot, amire eddig nem volt idő, aztán du kimozdulunk a szabadba, holnap meg mentünk volna a coryékhoz. Persze, hogy a sors közbeszólt. Apámék hívtak, hogy Ati ma menjen disznót vágni, tehát hajnalban elment, ki tudja mikor jön haza. Ennyit erről a hétvégéről. Hétfőn meg már megy dolgozni. Két hónapja szinte nem láttuk, mert állandóan reggeltől estig tanult, meg éjszaka is. Csak fürdetésre jött elő. Kép És még ezt a két napot is elveszik tőlünk. Kép

Ügyes vagy, hogy nem híztál 5 hét alatt semmit. Hogy csináltad ezt? Kép Biztos a fiúk is besegítettek. Kép Kíváncsi leszek a képekre majd. Nekem a terhesség elején havonta csak 0,5-1 kg-ok jöttek fel, aztán az uccsó 3 hónapban megindult de nagyon, végül 18 kg-ot híztam. Kép Még mindig van rajtam 7kg. Most néztem viszont egy konditermet ahol tartanak edzéseket, majd megyek és ledolgozom. Kép Ráadásul nincs is messze, két utca. Kép

Na, ennyi egyenlőre. Puszi nektek és kellemes hétvégét! Kép

zit
zit
 
 


Sziasztok Zit és Sziszike!

Bocs, hogy eltűntem, szánom-bánom. Kép
Megint betegek voltunk, most Dani füle gyulladt be, ráment a nátha...
Én megvagyok alig várom, hogy menjünk már dokihoz, de az csak jövőhét utáni héten lesz...Jó lenne tudni, hogy jól van a bébi. Most vagyok 14+2 napos. És azt hiszem érezgetem már a babát, de lehet, hogy csak képzelem. Kép
Sziszike, neked már nem sok van a nagy találkozásig! Kép Pocis képet várunk ám!

Zit: jó ötlet volt a topik, tényleg kár, hogy össze-vissza kódorgunk. Kép Pedig még talit is csinálhatnánk ha jobb idő lesz! Igyekszem többször jönni, csak amikor jöttem akkor meg irogattam itt magmban, meg üldöztem 1-2 csavargó leányzót...

Amúgy képzeljétek áprilistól nem lehet apás szülés a váci kórházban, mert felújítják a szülőszobát és az ideiglenes helyre nem engedik be az apukákat...Nem tudom mi lesz, mehetek majd pestre valahova ha tényleg így lesz...
Tényleg Sziszike, te hol szülsz?

Sok puszi:
Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana!!!!Kép Kép Kép

Örülök, hogy megvagy. Kép Remélem hamarosan meggyógyultok mindenből és nem lesztek ilyen sűrűn betegek!
Az jó, ha már érzed a babát, de szerettem azt az időszakot!Kép
Jó ötlet a tali, úgyis nagyon egyedül érzem magam legtöbbször, most is jól kicseszett velünk nagybátyám és megint egyedül vagyunk egész nap, de majd leírom, ha több időm lesz.

Hát ez nem jó hír, hogy nem lehet bent az apuka. És ha Pesten szülnél, beérnétek időben? Biztos, hogy én is apával szülnék megint, nem tudnám egyedül, jó volt, hogy ott volt.

puszi!
zit
zit
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi isKép A pocakosokat máris irigylem, de tudom, hogy nekünk még korai. Miksa még csak 3 és fél hónapos, és ráadásul császárral szültem. És még le kell fogynom, meg meg kell erősödnöm kondícióban, mert úgy érzem, hogy a béka feneke alatt vagyok. De már járok egy kicsit mozogniKép

Bellana! Azt mondják, hogy a második vagy többedik babát jóval előbb meg lehet érezni, mint az elsőt. Úgyhogy lehet, hogy tényleg már a legminibb birizgál belülrőlKép

Én sem szülnék papa nélkül, én is elég sokáig vajúdtam, és nagyon-nagyon sokat segített, hogy ott volt a párom. De most a Szülőszobát nézzed szorgalmasan, és láthatsz benne egy halom kórházat, talán valamelyik megtetszik!

Zit, köszi a hiányolást. Mindig idenéztem, de valahogy sosem írtam...Kép Könnyebb már a kisfiaddal?

Sziszike! Vigyázz magadra a pocakkal ám!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kép Sziasztok lányok! Kép

De jó hogy előkerültetek!!! Kép

Kedves Zit! Kép

Kép Sajnálom, hogy nem jött össze neketek a hétvégi programotok és hogy ilyen keveset vagytok együtt apával.
Nálunk sem jobb a helyzet. Az utóbbi 4 hétben Zsolti rengeteget dolgozott. Kép
Hajnalban meg 4-5 körül és csak este 6-7 óra körül ér haza, de ez még a jobbik helyzet. Mostanában keddenként 36 órázik, ami azt jelenti, hogy kedden hanalban megy, és csak szerdán esete jön haza, és természetesen szünnap nélkül csütörtökön megint megy, és azért, hogy a hétvégét velünk tölthesse péntekenként 24 órázik ezért csak szombaton délelőtt keveredik haza.
Hulla fáradt nagyon ingerült, elég nehezen viseli, de a pénz muszáj!!! Kép Akkor kell menni, ha van munka!

Úgyhogy nálunk sem rózsás a helyzet!!! Kép

Kitartás nektek! Kép

*************************************************

Kedves Bellana! Kép

Örülök, hogy te is előkerültél!!! Kép

GRATULÁLOK neked, a baba mozgolódásához!!! Kép

Az én kisfiaim nem voltak ennyire aktívak. Kép
Benikét csak 21 hetes korom körül éreztem, Domikát 18-19 hetes korom körül, és Olivért is elég későn, 18 hetesen, pedig reménykedtem, hogy korábban fogom érezni!

Én a Szent Magrit kórházban fogok szülni, de ezt abból is gondolhatod, hogy ott kerestél engem, hogy hová tüntem! Kép
Hétfőn leszek 32 hetes, már csak 8 hetem lesz hátra!
Jövőhéten pénteken én is megyek ultrahangra és már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mekkora Olivér!

**************************************************

Kedves Szirom! Kép

Remélem ti id jól vagyotk és minden rendben veletek!
Biztosan nagyon édi már a Miksa!
Ti is vigyázzatok magatokra!

Mindenkinek sok puszit küldök Kép

További kellemes hétvégét és jó pihenést!

Sziasztok

Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Szirom! Kép Kép Kép

Jaj de jó, hogy te is megvagy. Kép Hogy repül az idő, már milyen nagy Miksa. Kép Köszi kérdésed, most, hogy már mászik, sokkal jobb, mert ha nagyon unja magát akkor utánunk jön. Kép Imádja, ha a konyhaajtó mögül kukucsolok neki. Kép Miksa miket csinál? Ja és képzeld, képzeljétek, két napja ilyeneket mond: babababa, mamamamama, vávávávává. Szóval dumál ezerrel. Kép

Sziszike!
Titeket sem kell irigyelni úgy látom és akkor még engem is bíztatsz! Rendes vagy! Kép Azért most hétvégén együtt vagytok? Szörnyű, hogy a pénz miatt hogy kell hajtani. Ez van sajnos.

Szép estét mindenkinek!
zit Kép
zit
 
 


Sziasztok!
Tudom, hogy már nagyon régen nem jelentkeztem, de mindig teljesen elmennek a napok felettünk. Sajnos a betegség minket sem került el. Kép De szerencsére már majdnem teljesen egészségesek vagyunk. Kép
Kornél nagyon ügyesen fejlődik. Múlt héten szerdán megtette élete első lépését egyedül. Kép Azóta 2-3 lépést megy egyedül. Kép Már mond pár szót is. Szóval nagyon ügyes.

Nem tudom, hogy legközelebb mikor tudok jelentkezni.

Sziasztok! Kép

ecsv

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Szia Ecsv!

Örülök, hogy jobban vagytok!
Kornél nagyon ügyes! Gratulálok neki! Remélem azért tudsz majd sűrűbben is jönni! Puszi nektek!

Tegnap volt Beni fél éves. 8300 garmm és 68 cm. Jó nagyot nőtt. Kép)
És egy friss kép róla ( fél évesen ):

http://www.babanet.hu/album/albumimages/1099/29233.jpg

Üdv mindenkinek!
zit
zit
 
 


Zit!

Nagy gratula Beninek a félévességhez! Kép Szépek vagytok a fotón!Kép

ecsv, tök, jó, hogy megkerültél!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok, én is rég írtam, olvasgatni szoktam, de valahogy lusta vagyok írni.
Szirom, felvetetted a Szülőszobát, hát én eddig mindig kiakadtam tole. Olyan erőssen visszajönnek a szülés élményeim, hogy utána nem is tudok elaludni. Egyébként volt a váci kórház is.

Bellana ez nagy kiszúrás, hogy máshova kell mennetek, de még mindig inkább mint papa nélkül szülni! Nem is értem régen hogy bírták ki egyedül a nők. Daninak megmondtátok már, hogy lesz kistesó?

Zit én is gratulálok Beninek, súlyban akkor már lekörözte Misit, aki egy hete egyedül felült és napról napra gyorsabban mászik. Elkezdtétek már a hozzátáplálást? Hogy megy?

Kornélnak is gratula az első lépésekhez (úgy látszik február eleje tele van ilyen fontos eseményekkel)

Sziszike tök jó, hogy végig lehet követni itt valakinek a terhességét. Még pár hét és arról fogsz írni, hogy Olivér egész éjjel nem hagyott aludni (vagy éppen azt hogy hagyottKép)
s.kata
 


Sziasztok!Kép

De jó, hogy megkerültetek!! Kép Már teljesen elbizonytalanodtam. Kép
Köszönjük a dícséreteket, jól esik. Kép

Kata:
Misi is nagyon ügyes. Nem tudom nálatok hogy megy a kaja dolog, én most úgy látom, hogy soha nem fog enni. Kép) Hétfőn kapott almát, ki is köpte. Kedden reszeltem bele egy nagyon pici babapiskótát (amit piciknek is lehet adni, olyat), na úgy összesen talán egy fél kanállal lenyelt. Először persze úgy nézett rám, mintha hülyének nézne, hogy mit is adok neki, ez van. Kép Kép Ma a sárgarépával fogok próbálkozni. Kép Amúgy Beni is egyre gyorsabb, mindenhova jön utánunk. Kép Állandóan fel akar állni, hogy hova siet...Kép

Evelyn:
Remélem benézel mostanában! Vannak mellékhatásai a homeos dolgoknak? Az alvás (inkább nem alvás) problémákra ajánlották a Viburcol-t, de nem alszik jobban, sőt...Állandóan kel, két óránként. Mit csináljak? Most abbahagyom a kúpot, mert azóta kakilni sem tud rendesen. Viszont jó lenne, ha legalább arra visszatérne, hogy csak kettőkor kel és hatkor. Nem tudsz mondani valami használhatót? Előre is köszi!

Pocisok, hogy vagytok? Írjatok!

Puszi mindenkinek!
zit
zit
 
 


Drágáim, örülök, hogy újfennt együtt vagyunk!
Most nem tudok írni, de késöbb visszajövök, addig is sok puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Először is gratula a hófordulós babáknak KépKépKép!!!

Mi kikeveredtünk a hasmenésből, csak a popsi gyógyult sokáig Kép

Zit,
alvásproblémákra én nem a Viburcolt adnám, az inkább fogzás körüli problémákra (pl: hasmenés) jó. Szokták adni nyugtalanságra is, de tapasztalatom szerint nem mindenkinek jön be arra is. Mi a CINA 9 Ch-es bogyót használjuk erre a problémára és elmúltak ezek kínok, olyan, mint régen. Este leteszem, puszi, pápá, simi és kijövök. Ennyi. Van azért persze, hogy ébred vmi miatt, mostanában pl. a fog, de csak egyszer, és ki simi után vissza is alszik.
Jaj, és nagyon édi Beni! KépKépKép

Bellana, hogy vagytok? Pocakot érzed már?

Sziszike, írtam ám KépKépKép

Üdv:
Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: