Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régen jelentkeztem már, úgyhogy akivel még nem találkoztam üdvözlöm és itt egy gyors bemutatkozás is /vagy emlékeztetõ/:
Anettnak hívnak, Vecsésen élek a férjemmel és két lányommal. A nagyobbik két és fél éves Tamara, a kicsi nyolc hónapos Szonja.
A hsz felett a gyerekek gyönyörûek, Nóra!
Az alvásmódszerhez. Mi is csináltuk Taminál, egy éjszaka legalább 10-szer volt fent, egy hét alatt teljesen átaludta az éjszakát, kiegyensúlyozott, vidám lett napközben, magamról nem is beszélve. Anita! Kitartás! Nekünk többször újra kellett kezdeni, mert engedményeket tettünk, szóval elrontottuk. Anett
kállai
 
 


Különben tanulnom kellene, anyosom itt van, õ vigyáz a gyerekekre, én meg olvasgatok a neten
kállai
 
 


Sziasztok!
Jujj,de jó nagyon-nagyon sokat írtatok!

Anett!
Üdv,mi még nem "találkoztunk".Nekem is van egy Tamarám,7 éves.És a másodiknál esélyes volt a Szonja,de fiú lettKép
Mit tanulsz?

Ildi!
A Lecitin jó,mióta szedem legalább nem ájulok el délután,amikor a Viktort altatom.Meg úgy,ahogy te is mondod szétszórt voltam.Nálunk az összes számlát meg befizetést én intézem és állandóan elfelejtettem.Akkor volt a csúcs,amikor megbeszéltük a biztosítós nővel,hogy délután jön,még fel is porszívóztam meg minden,aztán,amikor Apa hazajött,kitaláltam,hogy menjünk el az Auchanba.Ott telefonált rám a nő.Tök ciki volt,akkor határoztam el,hogy tenni kell valamit.Vettem a patikában Lecitint,de sajna csak a folyadék volt.Ha veszel,sztem kapszulát inkább,mert a lötty tiszta alkohol.Olyan,mint a kávé v. cappuccino likőr.Nekem nem jött be.Én kb 2 hónapja szedem,de még csak most kezdem utolérni magam.
Nekem mondjuk az hiányzik a legjobban az "egygyerekes életmód"-ból,hogy akkor tudtam olvasni meg kötni,a lakásban meg tök rend volt.A nagy nekem egyátalán nem volt pakolós típus,könnyű dolgom volt.Bezzeg most...Kép
Sztem mi,többgyerekes szülők semmivel nem csináljuk jobban,csak más dolgok fontosak.Ha ugyanazt akarnám elérni,amit 5 éve,akkor egész nap pakolnék,porszívóznék.Ja és az is igaz,hogy jóval kevesebbet sétálunk,legalábbis délelőtt,mert minden este elmegyünk a pékségbe kenyérért.
Köszi a jobbulás tündért,remélem lassan segít,mert már nagyon dögrováson vagyokKép
Beszkenneltem már a keresztelős képeket,most kezdem betölteni a Babaszobára, az előző albumot alakítom át egy kicsit.Majd bemásolom ide a címet.

Most megyek,sziasztok.
Többiek merre?

Nóra.

KépKép
KépKép
krivita
 
 

 
 

Sziasztok!
Kész a keresztelős album:
http://www.babaszoba.hu/services/albums/admin/list?alid=15190
Címe:Gyermekeink keresztelői

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ez nagyon tetszik!Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ildikó!
Visszavittük a kazit/egy kicsit Nimród kezébe is kerültKép / Sajna nem tudtuk megnézni.Nem hiszitek el,de itt a környékünkön senkinek nincsen videója.Mondja valaki mégegyszer hogy rosszul élnekKép
Majd egyszre talán sikerül megnézniKép

Még mindig nagyon beteg vagyok,lehet nem is megyünk a babaklubba.
Anett!

Mi nem engedtünk ebből az elalvás mizériából,ha egyszer bekerült aludni az ágyába onnan már nem jön ki ,csak reggel.De bevállt és most olyan jó,hogy csak beteszem és marad egy csomó időm,és nem kell mellette ott ülni órákig.Persze meg így nem is ébred fel csak reggel 7-körül.

Tök jó,hogy így süt a napocska,sétáltunk is egy nagyot délelőttKép

Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Ma voltunk fodrásznál Üllőn,családilag.Apa,anya,nagymama.Kristóf,Viktor.Bár a Viktornak épp csak egy pár szálat szedett le,ami már nagyon kilógott a fülénél.Elraktam,majd bekerül a Babakönyvbe.

Még mindig nagyon köhögök,de a közérzetem legalább már jobb.

Holnap lesz a Tamara műtétje,ha minden jól megy,akkor ébredés után 3 órával haza is jöhetünk.
Remélem így lesz,mert ha mégis ott kell maradnia,akkor az Anyukám fog ott aludni vele.A Viktort még nem merem itthagyni éjszakára.
Na majd beszámolok holnap ilyenkor.

Nálatok megvan még a karácsonyfa?Nálunk igen,a 2 fiú annyira odavan érte,hogy nincs szívünk leszedni.

Alváshoz még annyi jutott eszembe (merthogy a Viktor ma is 1/2 órát kínlódott mire elaludt),hogy mi lett volna a másik 2 gyerekkel,ha mondjuk kimegyek és hagyom ordítani?Pedig nem is egy szobába vannak.

Na mindegy,minél több gyerekem van,annál jobban érzem milyen hamar felnőnek és mindjárt azt veszem észre,hgy már nem is alszik itthonKépMajd akkor kialszom magam.
Ha anyagi helyzetünk lehetővé tenné én biztosan szülnék még vagy 2 gyereket,de valszeg ilyen típus vagyok.

Jó éjt nektek,majd holnap jövök.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Szurkolunk Taminak a műtétjéhez,biztos minden rendben lesz és nem fog soha többet kiújulni szegénynek.!!!!!

Nagyon tetszett a keresztelős album!
Jól állt a hosszú haj!Mikor vágattad le?
Az még nagyon tetszett,hogy mindig egy kis aprósággal bővült a létszám a csopi képeken.

FodrászKép
Miért pont Üllőre?
Nekem még nincs babahajam KépKépKépKépKép

Nálunk már nincs meg a karácsonyfa,7-én leszedtük,mert Dávid állandóan az égőket piszkálta (volna,ha hagytuk volna)Kép
Viktor már nem piszkálja?Vagy ki van kötve?

Anita!
A kazi ráért volna!
Sajnálom,hogy nem tudtátok megnézni,amúgy meg nem sok mindenről maradtatok le,szerintem a te élménybeszámolód alapján apa jobban eltudja képzelni,hogy milyen volt.

Hol vetted a pellust?És milyen,úgyértem nem folyik ki meg ilyenek?)

AlvásKép
Örülök,hogy ilyen ügyesen tartjátok magatokat a módszerhez.
Nálunk ez nem kivitelezhető,mint írtam.

Szia Anett!
Jó hogy jöttél!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hú,de jó ez a nap is véget ért!Tamara itthon van,minden rendben ment.Köszi a szurkolástKépKépKép
Igaz reggel mindjárt akadt egy kis gubanc,ugyanis nekem azt mondták decemberben ,hogy 7-8 óra között kell odaérni az osztályra.Mi odaértünk 8 előtt,de úgy fogadtak,hogy elkéstünk,mert már előző estére vártak.Ezt nem igazán értettem,mert direkt kértem,hogy ne kelljen ottaludnia.Mindegy mondták,de legalább 7-re be kellet volna érni,mert már elkezdték az altatásokat egy másik műtőben és csak dél körül tudják megcsinálni.
Nem tudtunk mit tenni,vártunk.Tamara tök jól viselte,bár eléggé unatkozott.Csak az volt a baj,hogy addig nem ehetett és nem ihatott semmit.
Jött az altatóorvos 1/2 10 körül.Azt kell mondjam vele nagyon nagy szerencsénk volt.Elbeszélgetett a gyerekkel,mindent részletesen elmagyarázott neki.Tamara annyira megnyugodott,hogy úgy döntöttek,a műtét előtt nem is kap semmi nyugtatót,hogy ezzel is gyorsítsák a felébredést
Végül 3/4 12-kor jöttek érte,egészen a műtő ajtajáig elkísérhettük.Ott meg jött elé a rendi dokinéni.Kb 25 percet volt bent és amikor kitolták már teljesen ébren is volt.3-kor vették le neki a kötést meg húzták ki az infúziót,akkor ihatott és ehetett is bár csak joghurtot meg ilyesmit.1/2 5-kor jöttünk el végül,de a Tamara már olyan jól érezte magát,hogy nem is akart hazajönni.Most még egy kicsit piros és duzzadt a szeme,de azt mondták ez 1-2 napig normális.

Ildi!
Örülök,hogy tetszik az album,igyekeztem direkt hasonlóakat válogatni.Arra gondoltam,hogy csinálok majd szülinapi öszehasonlításokat is.
A hajamat 3 éve vágattam le,mert a hosszút mindig csak összefogtam egy csattal és olyan uncsi volt meg ápolatlan.A barátnőm is levágatta nem sokkal utánam.Megbeszéltük,hogy végre megszabadultunk a GYES-frizuránktólKép
Amúgy azóta járok Üllőre,amióta megismertem a férjemet,neki ismerőse,az Anyukájának a barátnője volt.Mindig időpontra megyünk és mióta megvannak a gyerekek,senkit nem fogad,amikor mi ott vagyunk.Kristóf ésViktor születésüktől fogva járnak velünk,mert meg is tudtam szoptatni őket,ha kellett.
Õ csinálta az esküvői frizumat is bár akkor még(!) rövid hajam volt.

BabahajKép
Felhívnám figyelmedet,hogy Viktor 2 hét múlva 20 hónapos lesz és mi is most vágattuk előszörKépKépSemmi elkenődés,Dávidnak is dús hajkoronája lesz.

KarifaKép
Naná,hogy ki van kötve,3 gyerek mellett!!!
Már azon is elgondolkoztam karácsony előtt,hogy le kéne csavarozni a betonba,de végül nem piszkálják nagyon.Csak egy kicsitKép
Viktor pl valamelyik nap beesett alá és gondolta,ha már ott van meg is vizsgálja.

Írjatok,hahó!Sokan eltűntek,mi van veletek?
Jatka,Judi,Szilvi?


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyes volt Tamara!
De ez a kavarás a kórházban ez siralmas.Miért nem mondták,akkor,hogy menjetek oda 7-re?Vagy nem? Na hagyjuk.....
Az a lényeg,hogy túl van rajta!
Mondjuk az jó,hogy a doki néni és az altatóorvos is rendesek voltak.

Betonozott karifaKép
(Szabadalmaztatni kéne!Kép)

Egyetértek a Gyes frizura problémával!Nekem is 10 évig volt hosszú hajam,vagy még több,de már úgy untam. Most meg ezt utálom,mert minden reggel be kell lőni,hogy kinézzen valahogy!Fúj!

Dávid még mindig hörög,én már nem tudom mit csináljak?Már tök régóta beteg.
A kedély állapota az tök jó,meg eszik is rendesen,csak reggelente hörög,meg az orrát persze szívnom kell.
Mit csináljak szerintetek?

Most mennem kell,mert teli van a pellus....Kép

Puszi:ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ildikó!
Fixies pelust vettem itt Erzsébeten a Valéria utcában van egy nagyon kis igénytelen pelusdiszkont.De jó a pelus nem folyik ki jobban minden mint a másik pelókból.Jó és még olcsóbb is.
Na ennyi mert én még mindig nagyon beteg vagyok

Pussz.Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Szia Ildi!
BetegségKép
Lakosnál is voltatok?Mert ilyenekben elég jó sztem.Amúgy is mennetek kell lassan az oltás miatt,nem?
Mondjuk a köhögés nálunk is több hétig szokott tartani.A porszívózásról meg ne is beszéljünkKép
A gégész ajánlani szokta a Bioparox spray-t.Bár rá van írva,hogy csak 2 éves kortól lehet.
A Baby Luuf Balzsamot már próbáltátok?Patikában lehet kapni,gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.Be kell vele kenni a gyerek hátát lefekvés előtt.

Megyek,mert most ebédelünk.

Pusz

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra,
Nem voltam még a Lakosnál,mert azt hittem,hogy a héten már tényleg megygyógyulunk,és annyi gyógyszert szedett már szegény,hogy szüneteltetni akartam.Meg amúgy az antibiotikumot csak 7 napig lehet szedni.Vagy nem? És az Ambrobene-t még tegnap is adtam,de ez köptető és ettől úgyanúgy hörög.

Nem tudom mit csináljak,mert hétfőn lesz 15 hónapos,és ilyen betegen a Lakos dr. nem fogja beadni neki az oltást.Hétfőn d.e meg amúgy is tanácsadás van,nem fogom egészségesek közé vinni. Lehet,hogy ki kéne hívnom? Na majd meglátom hétfőn.Köszi a gyors választ,majd meglátom.

Ja és közben én is alkotttam,nem valami komoly,de mint első mű,megteszi.
Kép(A ceruzatartót kell nézni!)

Anita!
Mielőbbi gyógyulást kivánok!Köszi a választ!Nekünk az messze van,nem éri meg.

Írjatok,ha tudtok!Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Sztem a Lakos nem fog antibiotikumot írni,mert mint írtad amúgy nincs rosszul.Szokott viszont valami mentholos kúpot írni köhögésre,fillérekbe kerül.A Baby Luuf nem érdekel?Tényleg jó és 3 hónapos kortól lehet hasznáni.Végül is ez csak egy kenőcs,mi baja lehet tőle?Persze ki kell próbálni egy kis területen,hogy nem allergiás-e rá.
Amúgy mi most is 10 napig szedtük az antibiotikumot.Tudom,hogy nem jó sokáig szedni,de az is káros lehet,ha nem szedi elég ideig.Füleseknél pl azt szokta mondani a dokinéni,hogy 2-3 hét,mert a fülbe el is kell jutni a gyógyszernek.Ez persze rátok nem vonatozik,csak írom a tapasztalatokatKép

A ceruzatartó nagyon jó!!!Mondtam én,hogy ügyi vagy,csak neki kell állniKépKépKép(Ja,gondoltam,hogy a ceruzatartót kell nézni,mert a másik "alkotásodat" már láttam párszor.Igaz,simán lekőrözi a ceruzatartótKép)
Ilyen Micimacis szalvétát hol vettél?Nekem is kéne újakat alkotnom,mert ami van azt kinőttük.

Most szaladok,megyünk a gyerekekért.Most szedtük le a fát,vagyis elvitték az angyalokKép
Este jövök még,írjatok!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

A Baby Luuf-ot feltétlenül kipróbálom,de a mentolos kúppal is sokat segítettél. Köszike!
Van még itthon egy pár ilyen kúpom,este be is adtam neki egyet és láss csodát reggelre nem hörgött annyira.Úgyhogy nagyon nagyon köszi a tippet.
Remélem így is marad.Még 3 darabom van,ha így haladunk hétfőig;ig kutya baja lesz.

És bátran írd meg a tapasztalatokat máskor is!

Ó,most nagyon pirulok!Kép

Mit szóltak a gyerekek,hogy elvitte a fát a Jézuska?(vagy az angyalok?)Nem hiányolták?
Dávid először észre se vette,mikor rákérdeztem,akkor oda nézett és intett a kezével hogy nincs,és mondta is.Nem izgatta magát miatta.
Gondolom majd jövőre!Akkor mi is tovább hagyjuk meg.

A micimacis szalvétát az Auchan-ba vettem,még a Dávid szülinapjára.Ott az edényeknél volt valahol,ahol ezek a műanyag-ill. papír tányérok.
De nekem van még egy pár,ha kell viszek neked a talira.(Ha nem is erre,de a következőre vihetek.)

Na megyek,majd még benézek,csak írjatok!

Ildikó

(Nem tudom mi lett,de hosszú betűket nem ír,csak ilyen krix-krax-ot!)
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Örülök,hogy Dávid jobban vanKépRemélem így is marad!
Erre a talira miért nem tudsz szalvétát hozni?Na nem követelőzök,csak remélem,hogy nem azért,mert nem jöttök.
KarifaKép
Hát egyedül a Kristóf vette észre,pedig a Tamara jött be először az ajtón.Nekiállt simán levetkőzni.Kristóf belépett és rögtön felkiáltott,hogy hová tűnt a karácsonyfa.Aztán kereste a szaloncukrot.Mikor megmutattuk neki egy tálban,akkor megnyugodott és azóta nem is emlegeti.
Viktortól ma délelőtt megkérdeztem,hogy hol van a karácsonyfa,erre mutogatott oda,ahol volt.Mondta is hozzá,hogy ott-ott.Aztán meg azt,hogy nincs.Végül is nem keresik.
Ezt a képet tegnap csináltam,olyan jól elvoltak.
Kép

Majd később megpróbálok még jönni.
Sziasztok

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Hát leszedtük mi is a fát.Nimród eléggé zokon vette,már egészen hozzá tartozott az esti elalváshoz,meg délihez is.De látnotok kellett volna azt az örömöt az arcán mikor az udvaron megtalálta a fátKép
Most csak beugrottam,holnap megyünk házakat nézniKép Majd jövök utánna
Jó éjt!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy nem voltam mostanság, de még mindig "élvezem" Párom társaságát... Kép Kép
Doreszqval minden rendben, megkaptuk a 3 hós oltásunkat is, gond nélkül... Úgy örülök! Bár azóta kicsit felborultak a dolgok....de majd visszatérünk a régi kerékvágásba... A pukimanókat sajna még nem sikerült elűzni...Kép De már nagyon gügyög a csajszi...Olyan édes!!! Most nagyon gondolkozok a hozzátáplálósdin... Ti mivel kezdtetek? Még csak elméletben izgat a dolog... De kíváncsi vagyok, hogy Nálatok hogyan volt, mert eddig csomó mindent hallottam, olvastam... Tapasztalat is érdekelne... Dórit ma kellett volna mérni, de itt van Tesóm és teljesen meg vagyok zavarodva! Kép Kép Kép De múlt héten 7,21 kg volt és 65 cm! Jó esélyem van, hogy én legyek a legalacsonyabb a családban! Kép Kép Képet most nem took feltenni, mert nem saját gépről írok...

Remélem a csemeték már Mindenkinél jól vannak!!! Gondoltunk ám Rátok, mert olvasásra azért benézek, ki sem bírnám, hogy ne tudjak Rólatok! Kép Kép Kép
Utólag is sok-sok boldog névnapot az Ünnepelteknek!
Gratula a keresztelőhöz is! Nem toom nálunk, hogy lesz, mert a kiszemelt Keresztapa jelölt, nincs megkeresztelve.... Milyen a Halász? Már ajánlották nekünk....

Most megint mennem kell! Elkezdődött a felébred-altatom mókánk... Nem toom mi van Vele az esti elalváskor... Elalszik, majd kb. 30-40 perc múlva felébred és be kell menni Hozzá visszaaltatni! Van, hogy csak egyszer, de néha hétszer is....

Vigyázzatok Magatokra és a Manókra!

Mindenkit puszil, Doreszq és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Annyira jó ez a kép!Nagyon hasonlítanak főleg ezen a képen!Mindig ilyen jól elvannak?
Klassz a libikókátok!

Igen,azért nem viszek erre a talira szalvétát,mert lehet,hogy nem megyünk.Délutánra megint rosszabodott a helyzet!Nem tudom mikor lesz már vége!December eleje óta tart.Ha nem gyógyul ki 100%-ig,akkor ezt most kihagyjuk.

Ti már teljesen kigyógyultatok?

Ja és van még egy fontos kérdésem.Lányos anyukáktól előre elnézést kérek.Szóval tudnátok valami használható tanácsot adni kukihuzogatás ügyben?(Nóri,Kriszti,Anita,Judi)
Gondolom 15 hósan már nem szabadna letapadva lennie,november óta egy kicsit se tudok rajta mozdítani,olyan szoros.Kép Megsérteni pedig nem akarom neki.Ti nálatok hogy működik ez?

Anita!
Hova mentek házat nézni?
Majd gyere mesélni!

Kriszti!
Ne haragudj,hogy még nem válaszoltam,különben meg sztem jó nekünk is a 28-i hétvége.Jövőhéten disznót vágunk,de még addig beszélnünk kéne.
Puszilom családodat!

Jatka!
Sajnálattal vettem tudomásul,hogy már ezer éve nem jelentkeztél!Remélem nem bántottunk meg,szeretném,ha ide is bekukksiznál néha!
Sokszor puszikáljuk Dorcit is!

Szilvi!Judi!
Nektek is érik a fegyelmi!Mi lesz velünk nélkületek?Irgum-burgum!

Anett!
Nem eltűnni!Lányok?

Írjatok!!!!!

Jó éjt!
Ildikó
ilgya1
 
 


Jaj de jó!Kép

Minden kivánságom,így teljesülne!Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ma sütöttem muffint és mivel tudom,hogy sütirajongó a topik,ezért gyorsan meg is osztom veletek a receptet.
Szóval a karácsonyra kapott Stahl-féle könyvből van,tehát még az is lehet,hogy kicsit kevésbé hízlal.Lássuk:
10 dkg finomliszt
10 dkg teljes kiőrlésű liszt (én csak finomból csináltam)
1 1/2 kávéskanál sütőpor
1 kk. szódabikarbóna
5 dkg apróra vágott csokoládé
1 tojás
1 kk. vaníliaaroma
10 dkg barnacukor
1/2 dl olaj
2 dl tej
Sütő 200 fokra.
Egy tálban összekeverem a lisztet,sütőport,szódabikarbónát,és éles késsel-épp úgy,mintha petrezselymet aprítanék-morzsásra darabolom a csokit.A csokimorzsát a liszthez szórom és előveszek egy másik tálat.
Ebbe beleütöm a tojást,rácsepegtetem a vaníliaaromát,hozzáadom a cukrot,az olajat,meg a tejet.Kézi habverővel alaposan összedolgozom az egészet,és ha már sima,gyorsan hozzáadom a lisztes-csokis egyveleghez.
A tésztát fakanállal összeforgatom és szétosztom a muffintepsi mélyedéseibe.Mehet is a sütőbe kb 20 percre.
Ennyi.Hihetetlenül egyszerű,gyors és nagyon-nagyon finom.Pontosan 4 ilyen adagot kellett gyártanom(48 db),mert az első 2 (eleve dupla adagot sütök mindig) egy pillanat alatt elfogyott.

Jatka!
De jó,hogy jelentkeztél.Örülök,hogy minden rendben veletek.
Miért akarod hozzátáplálni a Dórit?Túl sovány talánKép
Tapasztalatot kértél:Tamara 5,Kristóf 6,Viktor pedig 7 1/2 hónapos volt,amikor az első reszelt almát kapta.Utána pedig vízben főtt krumplit,majd főtt alma-krumpli pürét a főzővízzel turmixolva.Aztán szépen lassan a többit.1 éves korukra mindhárman ettek már majdnem mindent,zöldséget,gyümölcsöt,húst.Tamara kapott tejet is,ezt máig nagyon bánom.Kristóf csak tejterméket(sajt,túrórudi,joghurt),de végül ezt is meggondoltam és a Viktor 1 éves koráig semmi tejterméket nem evett.Ja,tejpépet is csak a Tamarának adtam.
Bocsi,de én arra az irányzatra hajlok,miszerint a babának 6 hós koráig nincs szüksége semmire még teára vagy vízre sem,bár,mint látod én is csak a 2. gyereknél tudtam megvalósítani.Bár előtte nem segített senki,sőt a védőnő 2 hónaposan almával etette volna,meg az Anyukám is.
Ne haragudj,hogy ilyen hosszú lett.Kép

Pusza mindenkinek

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Ildi!
Mikor elkezdtem írni még sehol nem voltál(hű,de lassú vagyok,mi?)
KukitémaKép
Kristófnak elég lassan haladt,de egyértelműen haladt.Voltunk itt az SZTK-ban,amikor 1 éves volt,de azt mondták 2 éves korig semmit sem kell tenni.Azért minden este fürdéskor egy kicsit húztam neki,de csak addig,amíg nem fájt neki.
Most voltunk a sebésznél 1 hónapja,csak egy picit húzott rajta,azóta tökéletes.
Viktort is elvittük decemberben,neki szűkűlete van,meg sem lehetett mozdítani,kapott rá kenőcsöt.Azóta elmúlt a szűkület(bár neki nem a végén volt,hanem egy kicsit feljebb),a letapadás lassan oldódik nagyon.
Itt rendel az SZTK-ban a Heim Pál-ból egy doki,Bognár Zsoltnak hívják,kedden 5-7-ig.Sztem rendi,nem kínozza a gyereket feleslegesen.

Jó éjszakát

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Jatka!
Te elveszett!
Már hiányoztál ám! De hát érthető,aki a családjával "élvezkedik",azzal nem tudjuk felvenni a versenyt!

Akkor nálatok is zajlik az élet,jól van.

Hozzátápi?
Én személy szerint nagyon szopi párti vagyok!
Remélem senki nem érti félre a kijelentésemet,ezzel nem akarok senkit sem bántani.
Mi 6 hónapig kizárólagosan anyatejcsiztünk,és utána kezdtük a gyümi- ill. zöldsi- félékkel.
Először kis alma lé,vagy őszilé,répalé,majd fokozatosan pürésítve.Persze mindezt fokozatosan bevezetve,minden héten új ízt kostoltatva.
Csak úgy a szopik között,nem kiváltva vele étkezést.
Mondanom sem kell,hogy nem sok sikerrel,de azért próbálkoztunk ezerrel.Arra emlékszem,hogy kb. 8 hósan vagy lehet,hogy 10 hósan újra kezdtük a próbálkozást,mert egy darabig nem fogadott el a cicin kivül semmit.Mi sokat szenvedtünk az evéssel,remélem ti sokkal szerencsésebbek lesztek!!!!!!

Doreszku kap mást is anyatejen kivül?
Amúgy meg tényleg szép kisbaba,és a súlya is nagyon rendben van. Kikerestem Dávid ennyi idősen: vagyis pontosan 3 hónaposan:7290 g volt és 66 cm.
Én még ekkor minden kajánál szinte mértem,most meg olyan jó vissza nézni!Kicsit nosztalgikus hangulatom támadt!Jó lenne,ha már összejönne a kistesó,mert kicsi babát akarok,és kész!!!!!!!!!

Alvás ügyileg nem tudom mit javasolhatnék?!Kép
Nem lehet,hogy a fogacskája jön?Máskor végig aludta az éjszakát?Csak mostanába ébred fel?
Monjuk az jó,hogy csak 1x vagy 2x,nálunk volt mikor sokkal többször is.

A Halász részemről rendben van!Kép
Mi általában itt tartunk minden nagyobb családi eseményt(keresztelő,esküvő,ballgás) és még nem csalódtunk.
Két személyes tálakat rendeltünk a keresztelőre,de olyan sok minden volt rajta,hogy simán 3 ember is jóllakott vele.Belül nagyon kultúrált és a személyzet is normális.A szakács is jó.(Most mondjuk a hátszín kicsit keményebbre sikerült,de amúgy minden fincsi volt!)
Az árak meg olyan jó közepesek!

Na jó hosszú lettem,bocsika!

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Nóra!
Látom te is befutottál!Kép

Köszi a gyors választ!

És a sütike receptet is!Kifogom próbálni az tuti.Lehet hogy már holnap.Majd irok,de most megyek aludni mert mindjárt kelni kell!

Puszi!

I.
ilgya1
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap este jól elkerültük egymást,mindenki egyszerre írhatottKép

Jó későn sikerült lefeküdnöm,majdnem 2 óra lett mire elaludtam.
Most csak dícsekedni jöttem.Dávid elkezdett utánozni.Szavakat eddig nem mondott,csak hangutánzókat,mint például bú-bú vagy gá-gá,vau-vau meg ilyenek.Ma reggel meg utánam mondta a szavakat.Nagyon meglepődtem,mert eddig nem mondta.Most meg olyan aranyosan utánoz.Mondom neki,hogy baba és utánam mondja,vagy azt hogy lufi és azt is.Persze próbálok nem túl nehéz szavakat találni neki,de olyan aranyos hangja van.!Persze apja rögtön azt akarta,hogy apát mondjon és azt is kimondta.Az anyát nem!

Remélem mostmár így is marad,és elkezd dumcsizni.

A tieitek mennyire beszélnek?

Kuki ügyben ráfogok kérdezni a Lakosra,majd csak utána gondolom,hogy beszélek az általad ajánlott dokival.Hátha megtudnánk oldani házon belül.De köszike!

Mennem kell,majd este jövök!
I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!

El se hiszem! Ilyen gyors válaszokat! Köszike! Kép
Édesek vagytok, hogy hiányoltok....Kép
Még mi is csak szopizunk... Bár amikor Doresznak sírósabb napjai voltak egyszer bevetettük a limonádét...ami kis is jött belőle.... köményteát is próbáltuk pár kiskanál erejéig... hatástalan... most egy kis vízzel kínáltuk meg (miután csak úgy behörpinti a pukiellenes szert), de nem kellett Neki.... Doki javasolta még a csipkebogyós-hibiszkuszos bébiteát... ezek után nem toom.... Hát a bevezetéssel én is akarok várni 6. hónapig... Már bánom, hogy eddig is engedtem a nyomásnak...

Muffin Kép
Tök jó.... Van vmi ötletetek, hogy ne ragadjon bele a papírba... Van egy jó almás-diós-mézes receptem, ami nekem nagyon bejön, de elég nehéz leszedni a papírt veszteség nélkül.... Kép

Alvás...
Igazából az esti elalvás a gond... Napközben már ügyesen elalszik egyedül is, de este képtelen....ha elalszik, akkor felébred többször is mielőtt végleg elszundizna...utána már nincs gond, mert 8-9 órát is alszik folyamatosan, esetleg 1-2 szopival... Lehet felhívok vmi alvással foglalkozó helyet....

Ildi!
Szorítunk tesóka ügyben! Jövő hétvégén utazunk mi is disznóvágásra! Kép

Nóra!
Nem toom kiverni a fejemből azt a képet, amit először feltettél a csemetékről! Azt a pocakot a csepp fiadnak! Kép Kép Kép

Anita!
Én ott laktam a Valériában...sokat járunk arra most is, mert Anyós pajtiék is ott laknak... Jó a diszkont? Csak Párom volt egyszer...

Ilyen időben ki lehet vinni levegőzni Doreszt szerintetek?

Puszika, Doreszq és Jutka

U.i.: Párom igazi gépfüggő lett! Ha ide férek, jövök! Kép Kép Kép Most elment vásárolni az Öcsémmel, szabad a gép, HURRÁ! Kép Kép Kép
jatka
 
 


Sziasztok!

Újra itt.......

Jatka,feltétlenül vidd ki Doreszt ebben az időben is!Jól öltöztesd be,de a friss levegő nagyon fontos!

Mi újság a jogsival?Sikerült levizsgáznod?

Na rohanok,csak éppen bekuksiztam,és nem bírtam,ki hogy ne írjak!Kép
Üssetek le,ha sok vagyok!!!!Kép

Ja és Kriszti,ha olvasol minket!Most indultak el az Istvánék tőlünk.
Megbeszéltük a jővő hét utáni hetet,de ez még nem biztos,mert Zsolti csak akkor akar menni,ha horgászni is lehet!Kép

További szép hétvégét mindenkinek!

I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Megjöttem én is!Tök jó,hogy megint ilyen sokat írtatok!

Ildi!
Kukiügyben nem protezsálni akarom a dokit,de sztem modernebb felfogású kicsit,mint a Lakos.Ebben a helyzetben fontos tényező lehet,mert tudod pár éve még kicsit szadistább elmélet uralkodott.Megint csak tapasztalatot osztok meg.
Az enyémek már beszélnekKépNéha túl sokat és túl egyszerreKép
De persze én is imádom a legkisebbet hallgatni,ahogy minden nap tud valami újat.Irtó gyorsan tanul,de hát neki azért van is kitől.Tisztán mondta pl,hogy karácsonyfa.A díszekre meg hogy gömb,az is gömb,az is gömb.A legújabb az,hogy köszönöm.Akkor is nagyon drága,amikor úgy dél tájban elkezdi mondani:ebéd-leves-hús.
Na jó,azt hiszem lassan engem is le lehetne ütni.Mondom,hogy sokat beszélnek és,hogy van kitől tanulniukKép

Jatka!
Sztem is kiviheted a Dórit,lehet jót fog aludni.
Muffin:nekem egyszer ragadt bele a papírba,amikor kifelejtettem belőle a margarint (olajat,mindegy valami zsiradék kell).Mondjuk most szilikon formában sütök,de annál meg meg kell várni,hogy teljesen kihűljön,mert különben széttörik a süti.

Pussz

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk,házat nem találtunk,egyenlőre.
Fütyitéma!
Nimródnak is letapadt,de mi húzogatjuk neki minden fürdéskor.Nagyon szépen javul neki.Nekem azt mondta a sebész hogy 2 éves korig csak tornáztatni kell.

Jatka!
Elég igénytelen az a diszkont viszont ez a pelus nagyon bevállt nekünk.Végülis 40 forintra jön ki apelus darabra.Jobb mint a pampers,eddig az használtuk,de az kb 74 forintra jön ki darabja.Az kicsit húzós.Főleg most,hogy van hogy egy pisi után pelkenkát kell cserélnem,mert addig kiabál a manó,hogy anya pisi gyorsanKép)
Szóval kinek hogy.

Ildikó!
Igaz Nimród idősebb Dávidnál,de rendesen kifejezi már magát.Szinte nem is halandzsázik már.Nagyon szépen beszél és 2-3 szót is összetesz már.

Na ennyi,most megyek és "élvezkedem" a gépen.Apa biliárdozni van,végre netezhetek egy kicsitKép
Jó éjt !
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita!
Az alvás témához: Mi sem a módszer bevezetésénél engedtünk, hanem jóval utána, és többször elõrõl kellett kezdeni. Én a mai napig hálás vagyok, hogy kezembe került a könyv.
Nóri!
Esztétikát tanulok. Még csak az elsõ félévemet húztam le, de gyes/gyed alatt ingyenes a másoddiploma, és nem akartam kihagyni, no meg régi vágyam volt, hogy ezt tanuljam.
Ildi!
Elindult az angol tanfolyam? A lányok nagyon jól vannak. Szonja, mászik, ül és kacarászik.És a kilókról szólva: nyolc hónapos, de nincs 7 kg. Tamara egy dumagép, szógyártó. Elszenvedi a nagyobb gyerekek hátrányát, mert minden szeretetünk ellenére, szokott igazságtalanul rajta csattani az ostor. Már saját szerzeményei vannak, amiket énekelget.
Anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Ildikó,Jatka itt az éjszakai randi,hol vagytokKép

Anett!
Képeket kaphatunk a csajokról?Nagyon kíváncsi vagyok ám!
Azt tudom,hogy fotós vagy (jól tudom?),miből van diplomád?A GYES végéig be tudod fejezni vagy tervben van még1 gyerkőc?
Nekem annyira nincs kedvem tanulni(nem vagyok büszke rá egyátalán) és félek,hogy nem lennék elég kitartó.
Mikor Tamara 1 éves volt elvégeztem egy biztosítós tanfolyamot,tetszett nagyon,le is vizsgáztam.Amikor el kellett járni megbeszélésre,stb már hiányzott a gyerek.Mi lesz így velem?

Megyek,mert reggel Tamarának suli.

Kriszti!
Egész héten nem jöttél,minden rendben?Dohányzás?Ütögesd a billentyűket pótcselekvésnekKép

Jó éjszakát

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Bocsi de nagyon teli vagyok munkával most épp megint beteg a Kevin: hányás hasmenés Kép

Ildi!
Köszi az infót most vettem észre.
Üzenem a Zsoltinak vagy pecázzon akkor amikor lehet vagy vágjon léket! KépKép
Örülnék ha jönnétek már nagyon nagyon hiányoztok.
Lehetőleg már pénteken!!!


Dohányzás kicsit gázos nagyon nehéz.
Ütögetném a gépet de nem férek ideKép
István függő lett, de ha szólok neki megsértődik.

Miért nem tudom megnézni az albumokat??
Nagyon kiváncsi lennék.

Sütircept nincs elfelejtve csak várólistára tettem bocsika Kép
Na most nekiállok dolgozni mert ugyi ahhoz hogy itthon legyek a beteg gyerekkel hazakellett hoznom a melótKép
Puszi:K.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Sikerült beszélnem a dokival,délután kijön és akkor kiderül,hogy be adjuk-e az oltást a Dávidnak.Jól összehoztam,mert angolra is ma kell mennem először,és 5-ig tart,a doki meg fél 5 után jön.Na ennyit a szervező készségemről...............

Jézusom,Nóri,hány óráig voltál fent?

Dehogy ütünk le,legalábbb van élet!Gyere csak bátran!

Anett!
Igen,ma indul az angol.Kiváncsi leszek,milyen lesz,majd beszámolok róla.

Akkor nálatok is zajlik az élet!Téged sem irigyellek,két kicsi,meg tanulás,meg házimunka,ez igen.Kép
Neked segít valaki(anyós,anyukád,férjed)?

Nem mondod,hogy Tamara már saját dalokat szerez?????????Nem semmi kis csajszi!

Anita!
És mikortól kezdett el szavakat is mondani a Nimród?Hány hónapos volt kb?

Merre voltatok házat nézni?

Jatka!
Ki vitted Doreszkut?

Na megyek hajat mosni.Este még benézek!Irjatok!

I.
ilgya1
 
 


Szia Kriszti!

Most látom csak,hogy írtál.Albumokat a cím (amit a Nóra írt)szerint keresd,ha a linkre lépve nem jelenik meg.Enyémek meg a profilomban a honlapon vannak,fényképek rólam és cs. menü alatt.

Szegényke! Jobbulást kivánok neki!
Ez a téli időszak komolyan mondom,már az agyamra megy,szerdától meg havazást is mond.Mindenki elkap valami nyavaját!

Jó lenne talizni,remélem összejön minél hamarabb.

Meddig leszel itthon?
Addig is benézhetnél néha,délelőttönként,míg István melózik.

Jó munkát,de pihizz is egy kicsit!

puszóka:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Már írtam egyszer.de megint szórakoznak.

Kriszti!
Örülök,hogy jöttél.Szegény Kevin!Arra gondoltam,mivel én egy kicsit jobban vagyok,elküldöm neki a jobbulás-tündért,amit Ildikótól kaptam:Kép
Ez a vírus nálunk általában az egész családon végig szokott söpörniKép

Ildi!
Fél kettőig voltam fent,addig írtam,amíg Apa fürdött.És reggel 1/2 7-kor már kelni kellettKép
Írjál,kíváncsi vagyok mi volt angolon,meg hogy mit mondott a doki.

Anita!
Már régebben is akartam kérdezni,hogy nem tudsz feltenni képeket arról,amit a Nimródnak varrtál?Miből veszed a szabásmintákat?Ha gondolod,esetleg cserélhetnénk is,nekem is van egy csomó.

Este még jövök,mert Apa megy nemsokára dolgozni.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Na szóval,itt vagyok!

Remélem kicsit begyorsít ez a sz..... Bnet,mert Kép
ilgya1
 
 


Én is itt vagyok!
Tényleg nagyon lassú,egy óra mire megnyitja az oldaltKépKépKép

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Egy mozdulat=egy törlés!Kép
Leírtam a beszámolómat,majd jött a pici fiam és annyi!!!!!!!!!Úgyhogy iszonyatosan mérges vagyok!!!!!!Kép

Majd jelentkezem!Csak ezt elküldöm:I.
ilgya1
 
 


Na szóval........

Hamarabb eljöttem angolról,így ütköztem a dokival háromnegyed 5 körül.Azt hittem nem érek haza,mert két sorompót is kaptam,de ő is később jött szerencsére.

Megvizsgálta és írt fel mentolos kúpot,ill. valami gyógyszertári kutyult orrcseppet.Apa ki is váltotta,de Baby loofot csak elfelejtettem hozatni.
Jövőhéten megint jön,és akkor kiderül,hogy megkapja-e az oltást.Már az újat kapjuk.

Kuki ügyben úgy néz ki,hogy oké minden,folytatnom kell a huzogatást minden pelenkázásnál.


Az angol az csúcs volt!
A tanár tunéziai,alig tud magyarul.Beszél arabul,franciául meg ki tudja hány nyelven. Végül is szépen megérteti magát.Ez jó lesz majd nekünk a kiejtésnél,mert főleg a beszédre mennek rá,nyelvtan alig lesz.
Úgy néz ki,hogy 5-en leszünk a csopiban,elég szimpi csajok voltak,még van egy idősebb néni is.

Már házi feladatot is kaptunk szerdára.

Szóval röviden ennyi a beszámoló!

Üdv. mindenkinek!!!!Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gyertek,mert egyedül vagyok.Bár Apa itt van a fülemen közbenKép

Ildi!

Tényleg jó lehetett az angol.Össze kéne szednem magam és nekem is belevágni valamibe.
Viktor is náthás megint,egyelőre csak orrszívás meg Bioparox,majd meglátjuk.Ez a tél már csak ilyen,egymást érik a betegségek.

Gyorsan elküldöm,nehogy megint elnyelje a rendszerKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Jó reggelt!

Merre vagytok?Mit csináltok?

Hova menjünk? Vagy mi?????Kép
Hol van apa?A füledbe??????

Viktornak jobbulást kivánunk!
Csak nem jön össze a Babaklub, úgylátom.

Írjatok!
I.
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Arra gondoltam,hogy gyertek dumcsizni a BnetreKép
Apa meg telefonon volt a fülembenKép,miközben írtam.
Most szaladok,mert sütit sütök,majd jövök vissza.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, de írni sem könnyű, ha kiesem a körforgásból.
Ildi! tök jó, hogy elkezdted, az angolt. Én is akartam, de az államvizsga, meg a szakdolgozat elég lesz egyenlőre, így inkább el sem kezdem. Emmának úgy tűnik, jön a foga, nagyon nyűgi-bűgi. Nem is sikerült ma egyszerre letennem őket, ezért is érek most rá, csak Ábi alszik, a tanulásomnak meg lőttek. Na megyek is, mielőtt felköltené Ábit. Este felé visszajövök. SZiasztok!
J.
judi
 
 


Sziasztok!
Nóra!
Én a kismama újságból szedtem a szabásmintáimat.De nekem mosr rugdalózó minta kellene,kivagyok,hogy horror árakért vannak rugik.Ja és 92-est nagyon ritkán lehet jó áron kapni.Szóval cserélhetünk.Meg van valami más újságból is de azok felnőt rucik,abból varrtam amelegítőt magamnak.

Na majd megbeszéljük
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Éppen angolozok,Dávid elaludt.Persze nem bírtam ki,hogy nem kukkintsak be.

Szia Judi!
Már azt hittem,hogy nem jösz többet.
Nem csodálom,hogy nem érsz rá,te is több mindent csinálsz egyszerre.
Nekem is erőt adtok különben,csak jó példát látok magam körül.Egyelőre én is örülök,hogy belevágtam remélem végig tudom csinálni.

Sok sikert kivánok az államvizsgádhoz és dolgozatokhoz is!Remélem sikerülnek,majd azért néha gyere és oszd meg a tapasztalataid.
Emmának van már foga?Vagy most jönnek neki az elsők? Kenegeted valamivel?
Ha tudsz,néha gyere és kukkints be hozzánk!

Nóra!
Bocs,hogy ilyen érthetetlen vagyok!Kép
Milyen sütikét sütöttél már megint?
Remélem ebből is kapok.

Viktor hogy van?
Mi az a Bioparox?


Anita!
Szóval te is ilyen kis házias vagy?Varrás meg miegymás?Mi a szakmád különben?

Többiek merre?

Megyek tanulni.....
I,you,he,she,it,we,you,they!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nekem vannak kisebb szabásmintáim (rugi is 62-estől),de csak úgy,hogy régi Bébiburdából van kirajzolva.Ja,meg nem tudom,hogy neked mikortól van meg a Kismama,én 1998-tól gyűjtöm,abból is van.Az elmúlt 4 évben pedig vettem a Gyerekburdát,abban mindenféle méret van.Ez viszont már nem jelenik meg magyarul,csak német nyelven horribilis összegért.Még tavasszal voltam bent Pesten a Burda boltban és ott fedeztem fel,hogy árulnak darabra is szabásmintát,ami azt jelenti,hogy egy szabadidő ruha van benne 92-116-os méretig.
Bocsi,ha sokat kérdezek,de az anyagot hol veszed?Tudsz valami jó olcsó anyagost?Most mondjuk farsangra kellene valami.

Judi!
Jó,hogy jöttél!Mi újság veletek?


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Ildi!

Mikor elkezdtem még nem volt itt a leveledKép
De lassú vagyokKép
Megint azt a muffint sütöttem,amit a múltkor(csokidarabos).
Viktor nem az igazi,már be is jelentkeztem a doktornénihez a fülészetre.A Bioparox egy spray,antibiotikus hatású,lehet fújni orrba is meg szájba is,ha pl torokgyuszid van.Felnőtteknek is jó és recept nélkül is kapható.
Én bocs,hogy ilyen zagyván írtam tegnap este.
Képzeld,időben lefeküdtem,gondoltam pótolom az előző éjszakát,erre 1 óráig olvastamKép

Jó tanulástKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Dehogyis vagy lassú! Elkerültük egymást!

Meg különben is ez a bnet egy katasztrófa mostanába.

Mikorra jelentkeztetek be dokinénihez?És ilyenkor apa visz?Vagy mivel mentek be?


Mi jót olvasol?
Csaknem a farsangra készültök már?Minek fog beöltözni Tami tudjátok már?

A többieket is üdvözlöm,irjatok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megint egyedül vagyokKép

Ildi!
Holnap 1/2 1-re megyünk a dokinénihez,előtte meg délelőtt Tamarát kell vinni kontrollra a szemészetre.Megint jó kis nap leszKép
Viktor amúgy nincs jobban,sajna,lázas is volt és mutogatta is fülét.Mondta is közben:fülem-fülem.
Szegény,de messze van még holnap délKép

Ja,és ilyenkor Apa visz,igen.Most sajnos csak a főállásában dolgozik,mert a másikban nincs munka egyelőre.Viszont így nagyon sok a szabadideje.

Már gondolkodom a farsangon,mert mire megvarrom a jelmezt meg mindenKépEgyszer végre nem akarok kapkodni.Tavaly bohóc volt,az utolsó este lett kész a ruhája.
Már gondolkodtunk mi legyen,de nem tudta eldönteni.Kis hableány és Hamupipőke van műsoron.Persze én jobban szeretnék valami erdetibbet,de hát......

Csak ún ponyvát olvasok (á,ez túlzás,csak olvasGAtok).A mostani könyvet még augusztusban kezdtem el és tegnap lett végeKép
Szeretnék többet olvasni,de annyire nincs energiám éjjel,amikor 1-kor ágyba zuhanok.

Most beszélek Apával egy kicsit telcsin.

Írjatok!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Én vagyok! KépKépKép
Doreszqval éjszakázunk ma is...tegnap is éjjel fél 2kor tudtuk csak letenni...de délután 1-ig aludt.... Miket művel....
Én tettem a muffinba 1/2 csésze olajat...mégsem akar lejönni a papír... Bizti a recept a hibás... A mai citromos-joghurtosról simán lejött.... Pedig olyan fincsi...
Van gépünk már! KépItt a múmia:
Kép

Puszika, Doreszq és Jutka
jatka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: