Új privát üzeneted érkezett!

Mérnökasszony, de cuki a kiscsajod!:)
Sajnálom, hogy hozzá kell táplálnod. Mi okozhathatja, hogy nincs elég étvágya, mit mondtak? Mondtak egyáltalán erről valamit?
Mikor mentek a védőnőhöz?
Sajnálom a sírást oltás után, nálunk is ez volt, úgy sajnáltam a babót! És közben mondták a dolgokat és én sem hallottam semmit, a fülembe sírt szegény baba.
A védőnői szolgálatnál simán lehet szoptatni, szoktak mások is, nem gond az. Hirtelen azt hittem, hogy ti nektek is a Misszióba kellett mennetek és ott szoptattál az előtérben:)))
Hát, ma mégsem tudtunk menni sétálni, pocsék idő van. Ma csak a teraszra vittem ki babakocsiban Dorkát.
Csütörtökön nekünk is védőnő a program, de esetleg utána tudnánk sétálni. Szólj, ha jó neked. És remélem, hogy nem lesz rossz idő, mert akkor megint sztornó az egész:-(

Tényleg, Esztónak is nagyon boldog névnapot kívánok utólag is!!!

Fildi, mizu Gáborkával? Hogy bírod a nagy pocit így, a terhesség végefelé?
Vendég
 


Twist: Köszi,megvagyunk,ezek a frontok,zivatarok,stb nem tesz jót,annyira utálom ezt az időt,hogy az valami hihetetlen.
Még nem a vége, majdnem 3 hónap van még :)
Vendég
 


Fildi: kitartást neked! Állandóan sunyi zivatarok jönnek = haskeményedés. Pihenj sokat, ha tudsz Fannika mellett.
Jó az a link a súlygyarapodásról, bele is vetem magam.
Vendég
 

 
 

Fildi: kösz a linket. Elolvastam, de az a gond, hogy a havi súlygyarapodás nálunk folyamatosan csökken. Az Első 2 hónap volt csak oké, 1200 gramm fölött mindkét hónapban. De a 3. hónapban 600 gramm volt, a 4. hónapban pedig már csak 390 gramm. Engem a tendencia aggaszt. Egyébként nem néz ki alultápláltnak a Kisangyal elég husis :), bár csak 6390 gramm, pedig minden januári baba 7 kiló felett van már.
És egy kép ami a lagzin készült, ahol 2 hete voltunk
Kép

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


De gyönyörű ez az Esztike!:))
Olyan szép szemei vannak!!!
Vendég
 


Köszi a bókot, tényleg gyönyörű, de Ti sem panaszkodhattok :)

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Már innen Erdőkertesről írok, habár még nem költöztünk teljesen át. Sőt még egyáltalán nem. Másfél hete itt vagyunk Rékával, nagyon élvezzük az új házat. A földszint gyakorlatilag rendben van, be is pakoltuk a bp-i lakásból elhozott bútorokat. A pince még sehogy, tehát a garázs, tároló, mosó helyiség jó kis betonos-vakolt, koszos, de ez van... Majd az is sorra kerül. Egyenlőre várjuk a riasztóst, mert nem merjük itt hagyni a házat több napra enélkül (azt hiszem főleg a kazánlopás miatt). Csabim most épp itt, mert amúgy ő dolgozik Pécsen még, az ő laptopjáról, mobilnettel szörfölök...

Ha minden jól megy hétvégén beszerelik a riasztót, akkor megyünk le Pécsre összecuccolni, és jövő héten átköltözünk teljesen.

Holnap meg holnapután tuti ráérünk, ha esetleg valakinek van kedve talizni egyet valahol (és az idő is olyan), én benne vagyok.
Itt a telószámom, mert netem az még nincs, és holnap Apa viszi el a gépét: 06302390037
Összekészülni biztos kell egy fél óra nekünk, és reggel f9-9 körül kelünk. ezután csak a délutáni alvás köt minket, ami f2 körül van.
Még lehet, hogy beugrunk dokinénihez megmutatni magunkat. Ha jól tudom, 10ig van egészséges rendelés. Utána szabadok vagyunk....


Eszti baba nagyon szép! Tényleg nem látszik rajta, hogy gond lenne a súlyával. Azért azt is vegyétek figyelembe, hogy ti milyen alkatúak vagytok... De ne aggódj, az a lényeg. Egyre többet mozog, nyilván nem hZik annyit, mint amennyit az elején. Meg mondják, hogy egyik hónapban hosszra, másikban súlyra nőnek a babók. RÉkára ez tök igaz volt...


NA mentem aludni... Hétvégén tudok bekukkantani legközelebb azt hiszem.
Üdv: Panna

panna1
 
 


Panna, üdv Erdőkertesen!
Aha, most már értem, miért szerelt be riasztót a szembeszomszéd a házába. Néha megszólal, ütős egy hangja van és beszakad a dobhártyám tőle. Nagyon ki vagyok akadva miatta, de akkor megértem, hogy valószínűleg ő is fél a kazánlopásoktól.
Vendég
 


Súlykérdésben én amúgy nem vagyok kompetens, Fanni 3 hósan volt 8 kg 1 évesen 15 :D

Úgyhogy halvány fogalmam nincs mennyi egy átlagos gyereksúly de nem is érdekel ,engem sem lehet semmi módon semmilyen táblázatba beleerőltetni-sose lehetett. (nem súlyban, semmiben).

A védőnők tudását pedig erősen megkérdőjelezem és létezésük értelmét is,igy inkább hallgatok :)

Eszti nagyon céééééép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Csajszis :)
Vendég
 


Jöttök Gyerek Napra vasárnap? Én nagyon szeretnék menni, remélem, hogy semmi sem jön közbe.

Itt a program:
http://veresegyhaz.hu/index.php?option= ... &Itemid=12

Hol van az a Majális tér? A Termálfürdő előtti téren?
Vendég
 


Twist! Remélem a mi riasztónk nem szólal meg csak amikor kell. És sose kelljen.... Mi igazán nem is a kazánt féltjük már csak, hanem úgy mindent. elég car az érzés, hogy egy kazánért simán besétáltak és elvitték, ezek után a mindenféle konyhai gépekkel, műszaki eszközökkel felszerelt házat nem tudom nyugodtan itthagyni több napra. Azért is vacak az egész, mert a kazánlopás előtt sose volt iilyen érzésem. Eddig bárhol laktunk mindig elkerült minket szerencsére mindenféle betörő
MAjálisra mi is kinézünk remélem. BÁr azt én se tudom, hogy hol is lesz pontosan... Hol is van a termálfürdő??
Sokat szerintem nem maradunk, mert utána megyünk tovább Pécsre. De azért jó lenne összetalálkozni!
HOlnap még beszéljünk!

Mára kidőltem....
Jó éjt nektek is!

panna1
 
 


Megint nem tudok fél négytől aludni...

Mi ma reggel úszni visszük Fannit 8-ra,aztán kirongyolunk virágért hozzátok a piacra (balkonládába valóért) , utána ebéd az én nagyimnál,aztán Fanninak alvás,utána fél-3-ra én WestEnd és mozi a barinőkkel (Sex n NY 2) addik ők apával Alma Klubb a Millenárisban mindezek hatig.
Koraeste szalonnasütés anyósnál.

Másnap délelött apa focizik 11-ig,utána Liget vagy Minimax Gyereknap, aztán alvás, utána az amelyik délelött kimaradt, este Demjén koncert.

Szép hétvégét Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, a Pamut tó nem a termálfürdő mellett van, az nem a Majális tér, hanem kifele még a medvefarm felé. Sajnos nem tudom jól leírni... de ha mentek Szada felé a főúton, és a sinek előtt közvetlen elmentek jobbra, akkor az az út oda visz végülis. Egyenesen kell menni végig, de biztosan segítenek majd az arra járók ha érdeklődtök. :wink:

Mi is lehet kinézünk majd, bár mivel Emma igencsak szégyenlős korszakát éli, nem hiszem hogy tetszik majd neki. A Majáliskor is csak bújt belénk, semmit nem akart megnézni, nem hogy kipróbálni... Meglátjuk, mindenesetre jó szórakozást mindenkinek!!!!! :) És minden jót a gyerekeknek!!!!!! :lol:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Annaemma, az Ivacsi állomásnál van? Tudod, a vasúti megálló két oldalán van egy-egy tó. Hátha az. Majd megtaláljuk holnap. És remélem, hogy nem lesz eső, meg vihar. Ma csúnya vihar volt, bár csak rövid ideig tartott.
Dorci pedig aludni fog végig.)) Igazából énmiattam megyünk, hogy kimozduljak végre, mert mindig itthon ülni picit monoton dolog.

Panna: persze, nehogy elvigyenek valamit is, ne szólaljon meg a riasztó soha, ne legyen rá szükség, azt kívánom!
Vendég
 


Na meglátjuk, nálunk is alakul még a holnapi nap. Vagyis az biztos, hogy gyereknapozunk, csak nem biztos, hogy itt Veresen, hanem lehet, hogy Dunakeszire megyünk, ismerősökkel. De ahogy ismerem magunkat ez kb csak holnap 10- kor derül majd csak ki... :oops:
Twist!
A számom 06302390037, ha esetleg kint vagytok 11 körül dobj egy sms-t, hátha sikerül összetalizni. Addigra remélhetőleg már mi is leszünk VALAHOL....

Jó éjt nektek!

panna1
 
 


Egész éjjel szakadt az eső, majdnem kimosta a virágládákból a virágokat,az elsőn lakók JÚLI 31-ig tartó felújitásba kezdtek a mai naptól, valami hihetetlen hangerővel, a felső szomszéd megint éjjel fél 1-kor aktivizálta magát arra ébredtünk fel.

Viszont Fannit felvette a körzetes szuperovoda (ami tavaly nem,ha emlékeztek) ,voltunk szülőin, alma lett a jele :D :D :D

Ettől függetlenül bármikor megvehetik (a bármikor azt jelenti,h 1 hét vagy 10 év múlva is, náluk ennél pontosabban nem lehet tudni) a Zoli hugáék a házukat valahol, és akkor anyós jön ide mi oda, innentől nem tudom,h marad ez az ovi napi 2* 30 percet az autópályán a gyerek mikor viszi az apja vagy inkább a helyi szolidabb de közelebb lévő kertesi ovi.

Gyereknap kinek hogy telt ?
Vendég
 


Twist: hogy sikerült a gyereknap? Voltatok a Majális téren? Mikor babakocsizunk megint? Szörnyű ez az időjárás :evil:
De egy kis jókedvre derítő sztori mindenkinek:
Múlt héten pénteken elsétáltunk Esztivel a kertesi CBA-ba, a kenguruban vittem, persze babakocsi is volt nálunk, de félúton elkezdett nyafizni, úgyhogy kénytelen voltam felvenni. A boltban éreztem, hogy rotyi volt, leginkább a szagát. Kicsit később észrevettem, hogy kifolyt a kaki a pelusból, végigfolyt a lábán és már a szoknám is kakis. Gyorsan behúzodtam egy csendes sarokba és popsitörlővel letörölgettem magunkat, amennyire tudtam. Aztán gyorsan mentem és beálltam a sorba a kasszáknál. AMíg vártunk, megint éreztem, hogy jön a kaki és persze mióta almát is kap, már nem az a barátságos anyatejes-kaki szaga van. Az előttem álló fickó ekkor felajánlotta, hogy menjek elé nyugodtan, ő annyira nem siet... Mikor kiértem a boltból, akkor láttam igazán mennyire kakis a szoknyám, és persze akkor vettem észre, hogy pelus sincs nálam tiszta.. :roll:
És utána még a jó 20 perces séta haza.. HÁt ez van.

Fildi: gratula az ovihoz. Kertesen is most épül az új ovi, nem?

MI gyereknap alkalmából Szentendrén voltunk a SKanzenben. Nagyon klassz volt, érdemes akkor menni amikor kézműves foglalkozások is vannak, azt hiszem szombatonként.
Kisgyerekeknek is jó program. Csak ajánlani tudom

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Fildi, a felújítás hatalmas szívás:((( Sosem lehet pihenni tőlük. Nálunk is kezdik mindkét oldalon a nyári építkezéseket, de most az eső miatt szerencsére leálltak. De különben egész nap kopácsolás és flexelés megy és dudálás. Mert nincs még kerítés és csengő, ezért ha jön valaki, dudálnia kell:(

Gyereknapozni voltunk, tök jó volt, 3 órán át maradtunk. Lestem az anyukákat, de nem ismertem fel senkit :oops:
Nagyon jó volt az erőművész száma, meg az ovisok táncai. Az egész nagyon tetszett. Jövőre még jobb lesz, amikor már kézen fogva jön velünk Dorci:)
Vendég
 


Szia Mérnökasszony!))) Hogy vagy? Ezer éve!
Jaj, minden nap annyira mennék sétálni, alig várom már a legközelebbit!!! De most is rémes idő van. Holnap muszáj lesz kimennem, nagybevásárlást kell tartanom, már minden elfogyott.
Jaj, a bolti sztori igazából szörnyű történet lehetett, de olyan vicces is: szétröhögtem magam.)))))))))))))))))) Hát legalább előre engedtek a sorban, megérte!:) Érdemes okkersárga szoknyában járni, ne látszódjon a baleset:))
Vendég
 


Ma kimerészkedtünk a pocsék időben, mert kongott már a hűtő. Hát a Triangolónál olyan jégeső kapott el, hogy nem mertem kiszállni a kocsiból. Ott ültünk percekig. Undorító volt az egész és féltem is.

Kicsit hadd örömködjek: Dorka átfordul mindkét irányba és nagyon szívesen és örömmel teszi:) Végigperdül az ágyon: hason, háton, hason, háton. A játékokkal hason is játszik kicsit, aztán háton is, minden irányból megvizsgálja őket.) Annyira élvezi, hogy dumcsizás közben is átcsapja magát hasra, úgy "beszél" (gőgicsél) tovább, aztán fél mp múlva megint háton van. Tök jóóóó:))
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Jó rég voltam... :? az az igazság,hogy zajlanak az események nálunk.
Igyekszem reagálni is majd, de hadd meséljem el mi is történt, vagyis mik is történtek még , mert lassan a múlt homályába merül már a történet.
Hosszú lesz, bocsesz.

És akkor a nagy helyzetünk:
2 hete csütörtökön kezdődött a peches sorozatunk következő felvonása(a baba elvesztés volt ugye az első sorscsapás)
Hétvégé esküvőre készültünk, amit már nagyon vártunk, mert nagyon jó barátanink esküdtek + a balatoni banda közül utánunk ez volt a következő esküvő. Szóval vártuk nagyon, ezek miatt is meg hogy jól
kikapcsolódjuk.

Ennyit az előszóról.

És akkor történt csütörtök este, hogy vittük Andort fürcsizni, ment a móka meg miegyéb, ficánkolás, rúgkapálás a pelenkázón... Andor szereti ha gyorsan rántom le a lábáról a zoknit, amelyik olyan persze,hogy könnyen lejön, ezért most is erre készültem. Rántottam a lábáról, amikoris Szabolcsom valahogy hirtelen mellém/mögén jött és én egy szép mozdlattal belecsaptam a hüvelykujj körmömmel a szemébe :(((((
Ő szépen oda is kapott, de reméltem,hogy semmi komoly.

Én gyors elvittem Andort zuhizni, lefektettem, majd látom, hogy a Drágám még mindig nagyon küzködik a szemével, hogy baromira fáj neki.
Megnéztem, hogy nem látok-e látható sérülést, de a pirosságon kívül nem láttam. így vártunk még. Miután 1 óra múlva sem javult a szitu, elkezdtem keresni, hogy hol van ügyelet.
Kiderítettem, hogy az Uzsoki kórházban van szemészeti ügyelet aznap. Ok, momdom, akkor megyünk.
Andor pont felsírt, nagyon fájdalmasan, uccsó rágóival küzködik + be is taknyosodott, szóval mondom így nem bízom a szomszédra, jön ő is.Gyorsan összecumóztam és bementünk.

Bent egy undok nővér mellé kifogtunk egy rendes dokit, aki megállapította, hogy szépen meghorzsoltam a szaruhártyáját, szóval most le kell ragasztani, cseppenteni antibittikumos cseppel + hámosító géllel és 3-4 nap múlva javulnia kell.

Boooorzasztó fájdalmai voltak szegényemnek, de napról napra volt valami változás. Viszont folyamatosan feküdt, mert nem bírta egyik szemét sem nyitni, hisz együtt működnek a szemek, nagyon fényérzékeny volt, szédelgett, hányingere volt...ahhh...

Azért pénteken lementünk Balatonra, hogy hátha szombatra már jó lesz és tudunk menni az esküvőre. sZerencsére az utat jól bírta, de utána is folyamatosan feküdt, bekötött szemmel.
Szombaton d.u.-n végül összegyűjtötte az erejét és elmentünk az esküvőre, de csak a szertartásra tudtunk maradni, mert magyon nem jól érezte magát szegényem a végére - szédelgés, gyenge, hányinger...
Szóval irány haza és hátha jobb lesz, akkor talán még csatlakozunk, de hamar letettünk róla, mert egyértelmű volt, hogy elég volt ennyi a szemének, a szervezetének.
Szóval lemaradtunk a buliról.
Persze a legfontosabb ,hogy rendbe jöjjön a Drágám.

Vasárnapra már jobban volt, hétfőn már levette a kötést, viszont homályosan látott még.Visszamentünk a szémészetre kedden itt D.keszin, ahol megállapította a doki, hogy ennyi idő alatt igazából helyre kellett volna jönnie, szóval csütörtökig ad haladékot (akkor telik el ugye 1 hét a balesettől) és ha akkor sem tökéletes, akkor le kell, hogy kaparják újra az EGÉSZ szaruhártyáját, majd kap egy ideiglenes lencsét, hogy egyszerre szépen nőjön újra a szaruhártya és akkor jó lesz. Mert így lehet, hogy nem hegedt be jól és azért lát homályosan :(((( (ez volt múlt héten)
Doki szerint ez nem vészes dolog, de akkor is borzasztóan hangzik és ha belegondolok, hogy akkor lehet az megint annyira fájni fog ha gyógyul.....
ahhhh

Csütörtökön izgatottan mentünk a szemészeten és szerencsére nem kaparták le neki a szaruhártyáját. Azt mondta most a doki, hogy így rendben van, viszont valszeg korábban is gyengébb volt az a szeme és most "mégjobban a baleset által ez kijött" (érdekesen hangzik) ezért hordhat szemügöt, ha gondolja. Mivel csak -0.5-est írt fel neki, így mondta,hogy max vezetésnél kellhet, vagy ahogy érzi. Én is azzal kezdtem, most -0.75 van, de napközben nem hordom, csak vezetésnél, olvasásnál meg ilyesmi. Bár neki is, nekem is inkább távolabbi látáshoz kell ugye.
Viszont mivel volt már barátnőmnek is ilyen, és ő most mondta, hogy 1 hét után jól volt (úgy mint akkor Szaboolcsom) de tökéletes csak még kb 1-2 hét után lett neki is, így gondoltam, hogy neki is még javulni fog. Mert azért még piroskás volt neki.

És akkor ezek után a 3 a magyar igazság (remélhetőleg befejező balszerencséje):
Múlt hét péntek: Nem hiszitek el, de újabb baleset érte Szabolcsom már korábban sérült szemét. Azt hittem a szívbaj jö rám!
Kint csinálták az asztalosok a kerti faházat,amikoris ő kiment megnézni, hogy hogy áll. Egyszercsak robog be, hogy a szemével belement egy szerszámba, valami kiálló fém cuccba. Azt hittem összerogyok. Majd hirtelen észlelte, hogy valahol vérzik! Jesszus mondom. Majd láttuk, hogy szerencsére "csak" a szemhéját vágta meg a fémmel. Elrobogott a háziorvoshoz, akinél pont aznap volt, hogy a táppénzes papírját rendezze. Ő mondta, hogy ezzel ő nem tud mit kezdeni, menjünk a szemészetre.
Mire visszajött észrevettük, hogy tiszta véres, amolyan véraláfutásos lett a fél szemgolyójának a fehér része. Ok, mondom akkor most robogunk a szemészetre.
Gyerek bepakol, munkások itthagy, mi meg vágtáztunk a dokihoz.
Szerencsére hamar, talán soron kívül került be, majd jött is ki, hogy ez most csak esztétikailag durva, de nem vészes, mint a múltkori.
Igazából a szemhéj sérülésből került a vér a szemébe, ami szerencsére nem okoz fájdalmat, viszont eltelik egy időbe míg az onnan felszívódik. És baromi ronda, mint aki mokeszt kapott. Elég vad. Viszont most nem fáj.
Meg csepegtetni kell ismét antibios fertőtlenítős szemcseppel.

Mára már javult a véraláfutás, de még látszik.
Tegnap volt pont a cégnél szemvizsgálat és ott megállapították, hogy a legutóbbi (pénteki) vizsgálat óta már 0.3 dioptriát javult a szeme. Szóval szerintem tényleg helyre jön.
Valamint megállapította a doki, hogy nem is érti ,hogy itt D.keszin,hogy-hogy nem rendelte vissza a doki,hisz azért ezt a véres szemet ellenőrizni kén,hogy hogyan szívódik fel. így majd megy ezekhez megnézetni valami komolyabb műszerekkel jövő héten.
És itt Keszin miközben várakozott, a idősebben meg ódákat zengtek az itteni szemész dokiról,hogy milyen jó,ezért kell annyit várni nála. Háááát nemtom. Ezek után én megkérdőjelezem ezt azért.

Szóval ennyit a kálváriánkról.
remélem vége a peches sorozatnak.

Rólam meg annyit, hogy tegnap voltam nődokinál rákszűrésen+megvizsgált uh-gal és megállapította, hogy minden a legnagyobb rendben visszaállt, szóval szabad utat kaptunk. Nem kell megvárni a 2 mensit. :)

Mérnökasszony,
Jó a boltos sztori :lol:

Anna, Ildi, hogy vagytok?

Kora, Szilvi???? Merre jártok?

Most mennem kell.

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gab: Csak gyorsban most : ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !

Rosszult voltam végig ,ahogy olvastam :(
Vendég
 


Gabolino, ez valami borzalom:-( Jó lenne, ha a párod védőszemüvegben járnak otthon, vagy ilyesmi. Legalább napszemüveg legyen rajta mindig. Érdekes, hogy milyen lassan gyógyul a szem. Azért jó, hogy nem kaparták le a szaruhártyáját és rendesek vagytok, hogy így is elmentetek az esküvőre. Gondolom, hogy nem mered már lerántani gyorsan a kisfiad zokniját ezek után mi? :wink:
Jó hír, hogy zöld utat kaptatok és indulhat a baba projekt:-)

Mérnökasszony, ma is mentem sétálni, de mint minden nap: ma is elkapott az eső, ezért futottunk vissza a kocsihoz. A postára, és a boltba el kell mennem minden nap szinte és próbálkozom a sétával utána, de mindhiába. Minden nap eddig elkapott egy-egy zuhé. A babakocsi huzata már nedves, nem is tud jól kiszáradni. Elegem van:-(
Jövő héten viszont kánikula lesz, akkor jöhet a menet!!!!

Felteszek képet, hogy én milyen voltam kiskoromban és Dorci mennyire tiszta anyja:))

Kép
Kép
Vendég
 


Gabolino: szörnyű volt olvasni a szembaleseteket. Elég gáz, jobbulást a párodnak.

Twist: Hát bátrak vagytok a séta próbával ebben a kiszámíthatatlan időben. Igaz mondjuk mi is lesétálunk esténként apa elé a vasútállomásra. Volt hogy hazafelé már sietni kellett. Ja és tegnapelőtt én is eláztattam a babakocsit, de Eszti szerencsére nem volt benne :D Csak miután őt már behoztam kinn felejtettem a babakocsit a terasz mellet és egyszer csak jött egy nagy eső. De kinn a teraszon 1 nap alatt megszáradt. NA mennem kell, felébredt a kisasszony.
Remélem jövőhéten sétálunk már tényleg!
JA és Twist tényleg nem lehet megkülönböztetni Téged és Dorkát a csecsemőkori képeiteken.

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony, akartam kérdezni, hogy Esztike hízott a hozzátáplálástól, jól bevált a dolog? Ízlenek neki a gyümölcsök?
Képzeld, sajnos Dorka nem hízott 2 hétig semmit. Amit "megeszik" egy nap alatt, az reggelre lemegy róla. Már tiszta ideg vagyok.
Bár talán mintha ma reggel már maradt volna rajta valam súly....talán.... :roll:
Vendég
 


Twist: nem tudom hízott-e Eszti, mert nincs már mérlegünk, csak kölcsönöztük De nekem nehezebbnek tűnik, de persze lehet, hogy csak én gyengültem el :D
A hozzátáplálás elég döcögősen megy, a tejpép csak az apjának ízlik :wink: a gyümiket meg leginkább csak anyatejjel szereti, elég hígra keverve. Eddig almát, banánt és őszibarackot próbáltunk, vettem körtét is, de abból inkább sütit csináltam :oops: Ja és szerintem ez nem is hozzátáplálás, hanem mellétáplálás, mert a kaja fele rendszerint az előkén köt ki :lol:
De a kedvence szerintem a kevés alma sok tejjel. Szerintem de aggódj Dorka miatt, mikor utoljára láttam szép husis baba volt, bár igaz, hogy ránézésre Eszter sem vézna :lol:
Én most úgy érzem, hogy Esztinél mintha hirtelen gyors súlygyarapodás indult volna be, biztos Dorka súlya is meg fog ugrani hirtelen. ÉS egyébként lassan ígyis-úgyis el kell kezdeni a hozzátáplálást, hiszen már mindjárt 5 hónaposok, szóval még kb 1 hónap és mindenképp adni kell nekik mást is. Úgyhogy kitartás!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


ja és ezt találtam a hozzátáplálással kapcsolatban:

http://babafalva.hu/hozzataplalas-menet ... -tanacsai/

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is előkerülk egy kicsit!

Gabi jesszus isten, szegény Szabolcs!!! Sajnálom, hogy ennyi rossz dolog történt veletek mostanság! Gyors javulást a párodnak és hajrá baba-project!!! :)

Ez az Eszter-lány nagyon szép babó!!! Dorottya mindig nevet?? ÉÉÉdes!!! Na meg szuper ügyes!!!:D

Mérnökasszony, anno nekünk is tovább kellet járni mérlegelésre, Levi sem akart hízni. Viszont ő ránézésre is vékonyka volt (nekünk nem, de aki ritkábban látta azoknak igen) és iszonyatos mennyiséget bukott mindig! Csak a hozzátáplálással múlt ez el, illetve amikor már nem kapta azt a napi 1x-i tápszert sem. Anno nálunk a sinlac Í(azt hiszem így kell leírni) jött be nagyon, szerette főleg sok gyümölcspéppel!

Voltunk a múltkor gyereknapon mi is, Levi nem akart leszállni a paciról, de a trambulinról sem. :D Bár az látszott neki, hogy a tömeg nem nyerte el a tetszését, mindig ida ment ahol alig voltak. Na ebben ránkütött!

A múltkor egy este rendkívül önérzetesen kijelentette, hogy: Én félfi vagyok! 8) Mondjuk valamelyik nap meg megkérdzte tőlem: Anya, neked hol a fütyid? :D

Persze már nem bölcsis egy jóideje, a pelusról meg nem hajlandó lemondani. :cry: É járok angolra szombatonként Pestre, olyankor vagy az apja vigyáz rá, vagy vmelyik nagyi jön el. Most pénteken viszont elvitték és másnap hozták vissza. Sokkal könnyeben vette az első külön töltött éjszakát, mint bárki gondolta volna! :shock:

Megyek, mert puszilgatnom kell a nyakát és ezt nem hagyhatom ki!!!! :D

KépKép
kora
 
 


Na úgy látom nem voltam a toppon gépelésben! Remélhetőleg azért így is értitek!

KépKép
kora
 
 


Mérnökasszony, köszi a linket, rávetem magam. Ha lehet, még egy hónapig húzom a hozzátáplálást. Örülök, hogy nehezebbnek érzed Esztit, az élő mérleg a legjobb:) Aranyos a mellétáplálás:))))
Dorcit nem tudom megmérni a mérlegen, mert már olyan nagylány, hogy lelóg róla mindene és különben is megtámaszkodik a radiátoron és megkapaszkodik a függönyben, plusz kalimpál ezerrel. Minden pillanatban más érték jön ki 6900-tól 7200-ig mindenfélét látok.

Kora, rég jártál itt, szia!:) Dorci mindig nevet, tényleg:) Ha engem, vagy apát meglátja, fülig ér a szája, reggel is így ébred, amint meglát:) Idegen emberekkel nehezebben oldódik.
De cuki ez a Levi, hogy ő igazi férfi!:)) Hát az is!
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre végleg itt. Vagyis átcuccoltunk Pécsről, még hó végén vissza kell mennem pár napra takarítani, pakolni, hogy tisztán hagyjuk ott az albit. Ahogy apát ismerem lesz felfordulás és kosz rendesen.

Gabolino! Szegény férjed! Még jó ,hogy nem lett nagyobb baj!
És hajrá babaprojekt! Már mi is úgy vagyunk kistesóval, hogy ha akar, akkor jöhet :D

Fildi! Szép nagy pocakod van :) . Szomszéd felújításához kitartás! Mikor költöztök Kertesre? Melyik részre?

Mérnökasszony! Nem semmi a kakis-sztorid! Édesek ezek a gyerkők, tudják mikor kell nagyot alkotni! :lol: Nálunk hasonló nem volt, csak egyszer olyan, hogy kb fél évesen dokinéninél a vetközés után Réka szépen végigpisilt rajtam...

Dorci meg Eszti nagyon édes babókák! Csodaszépek!


Twist! Mi is kint voltunk gyereknapon, de csak kb11-kor értünk ki, és vagy 1,5órát voltunk. Én is nézelődtem, hátha vklit felismerek, de annyian voltak, és még anniyra én se vagyok képben :oops:
Réka csak az egyik trambulint próbálta ki, és azon is csak a legvégén ugrált párat, mert annyira be vol ttojva attól, ahogy mozog alatta (mivel más gyerkőcök meg nyomták az ugribugrit ezerrel). Sajna elhagyam Réka sapiját, viszont gazdagodtunk egy felfújhatós nyummusszal (ahogy RÉka mondja a nyuszit).

Köszönjük az útbaigazítást így utólag, Annaemma!

Mi csütrötök délután érkeztünk vissza, péntek estére kipakoltam a dobozokat, szombaton bevásárlás, és jöttek a tesómék az 1 éves kisfiúkkal, ma reggel mentek el. Bográcsoztunk is,, gyerkők édesek voltak együtt , na meg vasárnap délután kimentünk a medvefarmra. Gondolom ti már mindannyian voltatok, de muszáj lelkendeznem, mert annyira király volt! Még nekünk is nagy élmény volt a sok maci ilyen közelről, mézes-fakanalat nyalogatva :lol:
Egy párszor még biztos meglátogatjuk még majd a macikat!

kora! Pelus-leszoktatásra van tipped (Fildi esetleg neked?)? Te hogy csinálod? Nálunk is időszerű lassan, vagyis ha bejön a kánikula mindenképpen szeretnénk Rékával megpróbáltatni... Ma egész délután kint voltunk, levettem Rkáról a pelust, csak a halászgatya maradt rajta (bugyit még nem vettem neki :oops: ) , de azt sikeresen összepisilte a billi helyett...

panna1
 
 


Jaj, és még annyi kérdésem van.... előre is bocsi, de próbálom belakni magam a környezetbe:
-tudtok jó fodrászt, kozmetikust itt a környéken?
-fitness, aerobik: neten néztem, a splash tűnik a legjobbnak így első ránézésre. Jár valamelyikőtök valahova? Ki mit próbált, tapasztalatok? Muszáj már átmozgatnom magam, és rendszeresen járnom is kellen ugribugrizni mert nagyon el vagyok punnyadva. Na meg jön a nyár, a rövid-ruhás időszak, rajtam emg minden borzalmasan áll... :cry: :cry:

-mikor van Ringató Veresen, hol? Ki tartja?

-Uszoda a suliban látogatható nekünk is? Réka is bejöhet velünk néha pancsizni?

-jó fogorvos ,fogászat. Ki mit ajánl?

Még próbálok bogarászni a neten mindenféle infót persze, de fontos az elsőkézbő hallott vélemény!

panna1
 
 


Panna: én Erdőkertesen tudok jó fodrászt, Hajasnál tanult és nagyon ügyeskezű, gyerek és férfihajakat is vág.
Ringató van Veresen, de ezt Mérnökasszony tudja, szokott odajárni. minden kedden van 9.30-tól. Egyszer már mi is meg szeretnénk nézni :wink: Aszem az okmányiroda feletti emeleten van, 700 Ft/alkalom.

Jó edzőhelyet sem tudok, de talán a többiek. Majd én a szoptatás után sportolhatok csak, addig azzal riasztgatnak, hogy elapadhat a tejem sajnos.

Az úszoda király, régen én is jártam. Tiszta a víze, kellemes, csodálatos hely.

Van a Veresdent fogászat (Őrbottyán felé). Nagyon jó. És üdülési csekkel is lehet fizetni és egészségkártyával is és nagyon modern.
Éppen pénteken megyek oda fogat tömetni.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsban:
Ringatót egy aranyos csajszi tartja (régen járt a védőnős klubba), sajna pontosan nem tudom hol van az Innovációson belül, de a portán biztos megmondják, illetve innen is voltak már páran.

Fogászat: én a körzetihez mentem Szentesi dokihoz, van belőle idősebb és ifjabb is, egyszerre rendelnek. Engem az ifjabb műtött és nagyon rendes volt, szerintem jó fogorvos. Viszont azt nem tudom, hogy kertesről lehet-e hozzá menni. Nekem a veresdent borsos sajnos, de tényleg szép és modern és gondolom mivel fizetős bárhonnan lehet hozzájuk menni. Ha mész előbb telefonálj szerintem, mert úgy hallottam már a körzetihez is be kell előre jelentkezni.

Sajnos fordászatban nagyon cefetül állok, mindig ugyanoda megyek és mégis mindig más van ott, ráadásul most el is cseszték a hajam. :roll: :twisted:

Pelusleszokással sajna még sehogy sem állunk, egyszerűen hallani sem akar róla a nyavalyás! :twisted: Kezdem azt hinni, hogy pelenkában fog megnősülni! 8) Elhiheted, hogy én is ezt kérdezem mindenkitől és az általános válasz, hogy majd most nyáron le fog szokni, lehet meztelenül kint + ilyesmi, de nem vagyok túl deűlátó. Ma kisgatyóban volt kinn délután és igaz nem pisilt be, de egyáltalán nem pisilt egyész délután. :shock: Egyébként tuti nem szólt volna. :roll:

Sportolni meg nem járok, de innen már voltak többen is, bár ha jól látom ők is régen jártak már erre.. Ha jól tudom van egy a Ligetek ovinál is. Kiera talán??

Na megyek, mert rágicsálja a zsírkrétát rajzolás helyett... :roll: :? :twisted:

KépKép
kora
 
 


Twist, átdobnád a fodrász nevét címét, éelérhetőségét priviben?
Sportolás: szoptatás alatt én se nagyon mentem, vagyis egyszer elmentem úszni (Réka volt vagy 3 hónapos), és utána nem nagyon tudott mit kiszívni..... Fagyasztottal kellett pótolni. Úgyhogy én is mellőztem minden sportot akkor.

kora! a kieráról is olvastam, az is szimpi amúgy, lehet, hogy mindkettőt megnézem, aztán kitalálom.

Köszönöm az infókat mindkettőtöknek!
Többiek még azért írhattok ötleteket a kérdésekre... :wink:

panna1
 
 


SZiasztok!

Jó rég jártam erre...

Gabi! Jobbulást a párodnak, és hajrááááá babaprojekt.

Kora! De rég írtál... Meló semmi? Levit kitették a bölcsiből? :roll:

A szobatisztasághoz annyit, hogy mi a héten kezdtük ahogy meleg lett, és Emma nagyon ügyes. Első nap csak kérdezgettem, és úgy mentünk a wc-re. Első nap egy baleset volt.
Tegnap óta viszont ő szól, és mindíg sikerül is neki. Azt hozzátenném, hogy egy ideje esténként fürdés előtt- után szoktunk wc-be pisilni, szóval nem volt idegen neki. Emellett meg ha én vagy az apja (újabban a mamával is megy) ellátogatunk a slózira, tuti ott terem, figyel, ilyenkor elmondom neki hogy a nagyok ezt így csinálják, és kész.) Nagydolog még nem sikerült csak pelusba, de mivel úgy néz ki két nap alatt szobatiszta lett, gondolom ez sem várat majd sokat magára. Reggelre is már másodszor száraz pelussal ébredtünk. Remélem nem kiabálom el, és ilyen ügyi lesz ezután is!
Próbálkozzatok, beszélgessetek! Hajrá!

Panna! Mi is lelkesen járunk a macikhoz, bár ebben a hőségben most hanyagolom...
Fodrászhoz mi Csonkásra járunk, elvagyunk vele.
Fogorvosnál még nem voltunk itt. De ha valaki meg tudná adni a körzetes telefonszámát, megköszönném.

No, most mennem kell...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Panna: Én fodrásznál egyszer voltam, mióta itt lakunk, a kertesi vasútállomással szemben, a telszámát nem tudom, de ki van írva. A nő elég normális, nekem nem cseszte el a hajam, de szerintem semmi extra. Mellette van egy kozmetika-szolárium-körmös is. A körmös csaj tök aranyos, bár én csak nagyon ritkán megyek hozzá, mert olyan béna vagyok rendzserint, hogy mire kijövök már elcsesztem a lakkot :? A kozmetikus csaj is kedves, elég jól dogozik, bár én az előzőt, aki novemberben ment el szülni jobban kedveltem, mert több közös témánk volt+ nála lehetett választani, hogy Ilcsi vagy GIGI, de a mostani sem rossz, bár csak GIGIvel dolgozik.
Sportolni nem járok, jógát akartam elkezdeni az Ezerkincsben, de még nem sikerült. De van jóga, meg sokminden (aerobic, pilates, spinning) más az Innovációs centrumban. A honlapján van naptár is, hogy melyik nap melyik teremben mi van. A ringató is itt van, keddenként 9:30-tól, a 2. emeleten, az okmányiroda felett, a lifttől balra. A csaj tényleg nagyon kedves és mikor másodszor voltunk már tudta Eszti nevét. Ha alkalmanként fizetsz akkor 700 ft, az 5 alkalmas bérlet pedig 3000 ft. Mi rendszerint járunk, ha Eszti felébred addigra, vagy nem alszik vissza :D

JA a jó fodrász engem is érdekelne, lehet csináltatnék valami frizurát, mert most csak lóg. Azt hittem kb egy hónapja, hogy elkezdett hullani a hajam, de közben rájöttem, hogy nem, csak Eszti tépi állandóan :lol:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Anna mivel elromlott a telóm és újat kellett venni sok szám elveszett, köztük a tied is (meg anyué is), ha kérhetném újra... :) Nem lehet annyira sem bekapcsolni, hogy gyorsan kilesném a számokat amit oda mentett a nyavalyás...

Körzetis telszámot szerintem meg tudod nézni a veresi honlapon...
Igen, a rendelőnek van telszáma: http://veresegyhaz.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=33 Azt viszont nem tudom melyikhez tartozol, biztosan megmondják.

Gratula Emmának! Ne hidd, hogy én/mi nem magyarázunk Levinek, a wc-re meg nem is tudok nélküle menni, akkor is mondom neki. Egyébként szívesen ráül, de szinte soha nem csinál bele semmit. Tegnap délután után ma délelőtt és délután is csak kisgatyában volt kinn (vizeskedés erejéig meztelenül). Nem pisilt be (kakilni viszont igen 1x), de hiába kérdezem mindig azt mondja nem kell neki pisilni igaz nem is pisil. Viszont az az érzésem, hogy visszatartja és megvárja amíg pelus kerül rá, mert kb déltől háromig cirka 3x cseréltem rajta pelust, mind tele volt pisivel...

Meséljetek, ki hogy van? A pici babák és a kismamák hogy bírják ezt a hirtelen meleget?

Ja! Anna, persze, már ezer éve kirakták Manót a bölcsiből, persze most el tudnék menni Roli munkahelyére 4 órában dolgozni... :roll: . Ha minden igaz és lesz ovis szept-okt.-től Levi akkor fel is vesznek, de nem tudom még. Ők biztire mondják, de most 3 hóra felvesznek valakit erre a munkára (bár úgy tűnik most találták ki, hogy legyen egyáltalán egy ember erre külön..) Majd kiderül. Most szombatonként járok Pestre angolra (alapfokig egyenlőre) munkát meg jelenleg nem is keresek mivel nem tudnék menni.

Megyek, már én is elálmosodtam!
Mégegy kérdés azokhoz akiknek kb 2-2,5 éves gyerkőce van: minden délután alszanak? Levi egyre kevesebbszer. :roll:

KépKép
kora
 
 


Ezúton kívánok Dorkának nagyon-nagyon boldog 5. hónapot!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony köszi szépen:)))) Átadom a kiscsajnak!:)
Hétfőn ti is eléritek ezt a nemes kort! :wink:

Szerintetek nagyon gáz, hogy csak 20-as védőfaktorú naptejet vettem a babának? Mondjuk végig árnyékban van, úgy forgatom a babakocsit és pelenkával le szoktam teríteni, nehogy nap érje a lábát, vagy a karját. Az 50-estől kiütéses lett, ezért azt eladtam. Most vettem egy 20-asat, az kellemes, könnyű felkenni, egész jó. Csak hát nem kevés? (Egyelőre nem lett tőle piros sem, tehát jól műkszik).
Vendég
 


SZiasztok!

Kora! Privi ment! :)
Emma minden nap alszik, nagyon ritka ha nem, de előfordult már. Amúgy ha nem alszik, akkor is bírja este fél 10-ig... Én még mindenképp ragaszkodom amúgy a pihihez, nekem is szükségem van rá. :lol: :oops:
Meg mióta itt ez a nagy meleg, és sokat vagyunk kint, jól elfárad azért, és simán alszik napközben is és este is.

Twist! Szerintem nem gáz, de figyelj oda azért.
Mi 50-est haszálunk, bár Emma sokszor van napon, jön megy ugye egész nap, szaladgál, motorozik, pancsol.... Neki mindenképp kell is szerintem.
Dorkának mi is boldog hófordulót kívánunk!

Gabi! Ugye a te tesód asztalos??? Megadod az elérhetőségét? Előre is köszi!

Jó éjt!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Anna, szerintem Eszter tesója asztalos.
köszi a privit!

Az a baj, hogy Levi is kibírja alvás nélkül estig és úgy tűnik ő nem fárad el annyira odakinn, pedig rohangál mint egy kiscsikó! Nekem meg marhára szükségem lenne az ő alvásidejére... 8)

Twist milyen naptejet próbáltál amitől kiütéses lett? Mi is 50-eset használunk mindig, bár most avonos van és az nem olyan jó szerintem, valahogy kevésbé tetszik.. tavaly meg előtte vichy-t használtunk, van gyerek 50 faktoros belőle és az szuper volt! De jó még szerintem a bebe is, igaz abból csak felnőttet használtunk. Egyébként ahogy Anna mondja, nem gáz, de figyelj oda, illetve szerintem azért próbálj ki más márkát magas faktorúból.

Mi is kívánunk boldog hófordulót Dorkának meg előre Eszternek is!

Képzeljétek, holnap először megyek bulizni amióta Manó megvan (lánybúcsúztató), nagyon fura érzés....

Megyek, délelőtt már nem megyünk ki többet, megpróbálom rávenni, hogy segítsen takarítani. 8)

KépKép
kora
 
 


Köszi a naptej hsz-eket.
Kora, a Babe tök jó naptejet használtuk, de nagyon sűrű volt az 50-es és felkenni is nehéz volt és utána színtelen ragyák lettek Dorka arcán. Pedig ez hypoallergén és tök jó és mégis gond lett.
Most az egyszerű Niveát (Kids) használjuk és tök jó. Csak kevés a védőfaktor. De Dorka nincs napon, mindig árnyékban van és textilpellussal takarom, ha a nap megsüti.

Most jöttem a Veresdentből, nagyon szépen betömték két fogamat, hurrá:) Most már nem kell mennem egy ideig:))) Na és jó hír, hogy szombaton is nyitva vannak mostantól. Nem kell többé a páromnak szabit kivennie, ha kilyukad egy fogam.
Vendég
 


Twist!

Fogorvos: hurrá! Nekem is mennem kellene, és az nagyon jó hír, hogy szombaton is vannak!

kora! Jó bulizást! Rúgj ki a hámból rendesen!
Réka is alszik még mindig délután. De mondjuk ő még nincs is 2 éves. Nem is bírná alvás nélkül. Vagyis úgy lehet, ha 7-kor lerakom. Így meg f9-9 körül indulunk fücsizni.

panna1
 
 


Annaemma, nagyon ügyi vagy, hogy felismertél a piacon bennünket!:)) Jó volt végre személyesen is találkozni, nagyon helyes kislányod van és tetszett a babakocsitok:)))
Király, hogy Dorkáról meg tudtál ismerni minket.))
Kép

A piacnál nyílt egy hamburgeres, ma ettünk ott egy jót, hát valami isteni!!! 100% marhahúsból vannak a hamburgerpogácsák, ott sütik frissen, fincsik nagyon! Ajánlom nektek is, nyamiiiii!!!
Vendég
 


Mérnökasszony: Esztikének nagyon boldog 5. hófordulót kívánok! És most már ti is megkezdtétek a 6. hónapot, tök jó!:-)
Vendég
 


Szasztok!

Na hát nem panaszkodom, sikerült jól kirúgnom a hámból szombaton! 8) képzeljétek szombat reggeltől nem látott Levi másnap du. 3-ig és nem úgy nézett ki mint aki ezt nagyon nehezményezné! Ami nem volt baj, mert teljesen halott voltam vasárnap és csak estére értünk haza. Gyerekek én olyan jól éreztem magam, most jöttem csak rá, hogy ez mennyire hiányzott már! Nagyon régen nem látott, de imádott barátokkal sikerült így most találkoznom! olyan jól sikerült, hogy szeptemberre megint szeretnénk egy ilyet ugyanott, mert akkor meg négyünknek is lesz szülinapja! :D

Anna tényleg ügyi vagy, hogy kiszúrtad twistéket! Lehet én is láttam valakit innen a fórumról a gyereknapon csak nem ismertem fel... Anna ti tuti nem voltatok, mert titeket megismerlek! :D

Panna sikerült már belakni a házat? Hogy érzitek ott magatokat?

Többiek?

KépKép
kora
 
 


Kora, de jól hangzik ez a buli:))) Jó lehetett kicsit lazítani, nevetgélni, stb.)

Mi is jól elvoltunk szombaton a barátainkkal és a babáinkkal, tök szuper volt:) Csak a sok szúnyog megevett.
Vendég
 


Kora! Örülök, hogy jól sikerült a bulitok! Akkor jól kikapcsolódtál hosszú idő után! Én is vágyok már egy csajos dumálós, esetleg a végén táncizós partira....
házat lassan sikerül telepakolni. Mondjuk még beépített szekrények nincsenek, a régiek vannak beállítva, meg dobozolva még a cuccunk egy része. Nincs még étkezőasztalunk-székek, tehát vannak még hiányosságok. De minden nap pláne hogy iylen jó idő van, a teraszon eszünk (műayag kerti garnitúra van kölcsön), madárcsicsergés közepette. NAgyon szuper! Úgy érzem, mintha valahova elmentünk volna nyaralni, csak furcs hogy innen nem kell semmikor hazamenni :lol:

Gyerkőink meg nagyok már! Egy napot simán el vannak mással, akit ismernek! Nem kell aggódni....

... mondom én, aki épp most vittem el pici lánykámat anyumékhoz Nyíregyházára. NAgyon rég volt már náluk hagyva 1-2 napra, eddig a két este volt a maximum (még áprilisban), és akkor apja 2. este már ott volt (még Pécsen). Most meg csütörtökig marad :cry: Hirtelen felindulásból kitaláltam, hogy elviszem nyaralni, mert egyszerűen itthon nem haladtam a munkámmal, amit bevállaltam. Takarítanom, dobozt szétpakolni, csempét padlót súrolnom is kell még a fugától, meg ilyen apróságok, és hétvégére megint nagy partit sikerült összeröffentenünk, lesz vagy 16 felnőtt és 12 gyerek.... RÉszben ittalvós. Szóval van mire készülni.
És olyan rossz érzés, mert tudom persze hogy jó helyen van, meg szereti is anyumékat és nekik is a mindenük, de akkor is. Persze hogy bőgtem a kocsiban vagy 10 percet miután elindultam visszafelé.... Remélem minden rendben lesz! Nagyon fog hiányozni csütörtökre az tuti, mert máris hiányzik!

Tegnap voltunk a veresi usziban mindhárman. Réka nagyon élvezte. A pici karúszóival önállóan pancsizott, a végén már nem is hagyta, hogy megfogjuk, egyedül akarta. És végig vigyorgott. Nem is akart kiszállni röpke 1,5óra után sem.... :lol:

Jaj, na megyek, mert holnap-holnapután sok melóm lesz, ideje aludnom! Még holnap biztos bekukk....

panna1
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan:
Ki akar jönni capoeira edzésre? Gödöllőn szerdán és pénteken 20-21 óráig....
Ha érdekel valakit, írjon légyszi az e-mail címemre: nagyivanszilvia@gmail.com

Én mennék, mielőbb!!!

pussz
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: