Új privát üzeneted érkezett!

Jah, Esztó,
De hüle vagyok, Nagyon szépek a képek!!! Már lassan bandázhatnának Andorral. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Ah, elszállt amit írtam... :evil:

Gabi,
én nagyon nem bírnám ki, hogy ne tudjam a nemét :)

Szerintem a tejital meg a tápi hasonló lehet. De érdekes hogy nem akar enni Andor. És ha vele eszel az nem ösztönzi? vagy olyasmi kajákat adni amit jobban szeret? hátha belejön. :roll:
Álmos pl állandoan kinézi a kaját a szánkból, és ha nem adunk adjuramistenderögtön, akkor kitör a balhé :)
Szóval nagy ötletem nincs ehhez a kaja dologhoz, de kitartás!

Én jártam a dunakeszis 4D babamoziba. Tetszett mert jó képek és videok készültek.

Igenigen, lassan bandázhatnának :)

no, felkelt Álmosom. :arrow:

Többiek? Kora Prüntyi SZilvi??? úgy látom rég jártatok erre :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok

Csatlakozhatok? Remélhetőleg mostmár pár héten belül veresi lakosok leszünk mi is.
Esztó, üdv újra,nem tudom emlékszel-e még rám a májusi babák fórumból??!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

 
 

Hello Pingi :)
persze hogy emlékszem, ne viccelj :)

Hogyhogy ide költöztök? Mesélj!
Nóri hogy van?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Igazából kinőttük a lakást a 13. kerületben, és nézelődtünk, addig addig míg végül Veresen kötöttünk ki.
Aztán gondoltam,hogy keresek itt a fórumon ott lakókat,és erre mit látok? :-)) Kicsi a világ.

Nóri jól van, már ő is nemsoká 1 éves lesz, sajnos úgy tűnik még pont nem tudunk beköltözni a születésnapjáig, de nem baj bepótoljuk!

Közben nekem is viszgaidőszak is van, meg a költözés is húzós lesz...de én már úgy várom hogy ott legyünk. Van egy ismerős pár akik Veresen laknak, de tőlük sajnos nem jutok baba témában információhoz, mert nekik nincs gyerekük. Így kerültem vissza ide.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Tök jó :) És merre fogtok lakni?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


A Széchenyi-dombon, vagyis már a túl oldalán. Azt hiszem így hívják. (Wesselényi utca)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Hát akkor igazán közel fogunk lakni egymáshoz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ezek szerint ti is errefelé laktok..
Jó hely?

Igazából a legnagyobb gondom a gyerekorvos váltás lesz.
Nem fogom sajnálni otthagyni a mostani gyerekorvosunkat, mert bár szakmailag nagyon nagyon tapasztalt,és odafigyelő, alapos, engem zavar a stílusa, és ha ideges akkor elég ilyesztő is tud lenni, és nem szeretném,ha később Nórit sikítva kéne vinnem hozzá, mert fél tőle.

Ti Veresen jártok orvoshoz?
pingi
Veresegyház
 
 


Igen, abban az utcában, ami a wesselényibe "torkollik" :)

Hát én még mindig nem szoktam meg verest, de ettől függetlenül jó hely :) csak nekem hiányzik a duna, meg göd :)

Mi Rónaszékihez járunk, meg vagyunk vele elégedve. De a többiek is biztos tudnak ajánlani mást.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok Lánykák!

Üdv. Pingi köztünk!!!ÓÓÓ mi pont a Széchény-dombról költöztünk el. Jó hely ez a kis Veres. A tavak meg a piac...mmm...nekünk meg még ez hiányzik. Persze ott azért kiváltságosabb helyzetben voltunk az által, hogy sokkal közelebb laktunk a központhoz, mint itt lakunk most D.keszin. De majd megismerjük és megszeretjük itt is. Már sétálgattunk, jó lesz.
CSak sokmindent fel kell még fedeznünk.

Esztó,
hogy kibírjuk-e hogy mi lesz a neme? ..... jó lenne kibírni. De ha elmegyünk 4D-re - márpedig én el szeretnék menni mindenképp, mert így látom fernek a 2 gyerekkel szemben, hisz Andornál is voltunk- akkor a fene tudja , hogy a vonásaiból esetleg nem következtetnénk-e valamire. :)

Pingi,
Hozzál képeket légyszi ha tudsz.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Nnna, jelentem, nem voltam tétlen és lusta, ezért 2009 októberétől visszaolvastam, most végeztem. Nem mondom,hogy mostmár mindenkit ismerek, sok volt az info elég nagy a káosz a fejemben. :shock:

Hozok majd képet én is, csak most mennem kell, mert már hajnal óta olvasok vissza, és mostmár valamit kezdeni kell a háztartással is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
Minden elismerésem!!! Ha lenne itt kézfogós emotikon akkor azt most ide beszúrnám, de mivel nincs és nemtom máshonnan hogy másolhatnék ide, így képzeld ide: :D

Nah, Andor letettem. Én is mindjárt elalszom...

Meg kéne még néznem a neten ezt-azt.

Nem tudjátok, hol lehet kapni olyan félemeletes ágyat, aminek a lábai leszerelhetőek és így normál magasságban is használható először?
Olyat szeretnék Andornak és ha beindul a pocakom, akkor mihamarabb kéne átszoktatni. Már így is elég gáz ha fáradt és nem tudom fellépcsőztetni és cipelni kell és akkor még betenni a 13kg-ját a rácsoságyba....hát még ha pocakom lesz.
Szóval pár hónapont belül szerintem kéne egy másik ágy.
Használt is jó, ha valakinek van ilyen eladó, vagy ismerősnek. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


:D Félelmetes ágynak olvastam először amit írtál, és nem értettem,hogy miért az??? :D :D

Ilyenre gondolsz?

http://www.teszvesz.hu/item950239774_fe ... s_agy.html

Látod ez is elég olcsón kelt el....
De nézd milyen jópofát is találtam:

http://www.ezermester.hu/articles/artic ... ticle=2093

Kép Nóri
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
Tündéri kis Nórikád van!!! :D
Igen, ilyen ágyat szeretnék, csak aminek első körben leszedhatőek hagyományos magasságúra a lábai. Állítólag létezik ilyen.

Jó ez az ezermeseteres is. Én szeretek barkácsolni nagyon. CSak hát időőőőő.......
CSajúú mindjárt rámszakad itt az ég. Ahhh és Andornál 1 cm-re bukóra nyitva hagytam az ablakot. Ahhh, csak nem ázik el a kéró. Meg jó lenne ha nem ébredne fel a dörgésre.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Én ilyen fekete felhőket amióta élek nem láttam.
Ciki vagy nem ciki,felhívtam a páromat,hogy félek. :oops:

Én is akkor tettem le Nórit aludni mikor te Andort, és bízom benne hogy nem kel fel a dörgésre.

Meg abban is bízom,hogy eláll az eső 3-ig,mert elvileg akkor kell indulnunk a gyerekorovshoz.
pingi
Veresegyház
 
 


Hát, nekem felébredt Andor.
Hogy a dörgésre, vagy arra, hogy éhes...nemtom...legalábbis szopja az ujját. Ahhhh, most megint olyan érzésem van, mint anno, hogy egész nap etetek. Mert ugye nem eszik rendes adagot. Grrrrrr

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Itt 2cm-es jágdarabok estek, tetőtérben lakunk (átmenetileg albérletben), olyan hagosan kopogott,hogy féltem betörik az ablak.

Nóri nem kelt fel, de én majdnem szívrohamot kaptam félelmemben.

Sajnálom hogy Andor felébredt. Mi finomat eszik?
Én sokszor azt sem tudom, mi számít rendes adagnak, Nóri sosem eszik meg ugyanakkora adagokat.
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban (itt is zivatar volt az előbb ,épp elötte értünk haza UH-ról)

Pingi: Üdv!!! Nagyon édes a csajszid!!! :)

És akkor a hírek:

FIÚ :)

Képek (egy arcos és a fiúúús :D )

Kép Kép
Vendég
 


Ildii,
gratulaaaaa Gáborhoz :) nagyon cukker :)

most csak ennyi, mennem kell..

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi,
Hatalmas gratula Gáborhoz!!!Nagyon édes baba! szuper kép!!! :)
Ezen a képen a szája nekem tökre a Tiedére emlékeztet :)
Gondolom most nagy az öröm, hogy kisöcsi is lesz :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Eszti,Gab: Kösziii :)

Gab: Igen, nagyon örülünk,tényleg mindneki fiú drukker volt igy kistesónak :) Apa úgy megörült,h mondta,h lehet 3 is,hátha az is fiú lesz :)
Szerintem is ugyan olyan a szája mint nekem, az orra meg mint Fanninak :D

Ma is állatkerteztünk 10-2-ig,holnap úszás után REX ,vasárnap Tűzoltónap.

Haesetleg valakit:

http://www.tuzoltosagbp.hu

http://www.rex.hu

Kép
Vendég
 


Szép jó estét Lányok!

Most csak gyorsban,bocsesz.
Sajna utolért engem is a rosszullét és nagyon durva volt ma.
Nem hánytam - mondhatni sajna, mert lehet akkor utána jobb lett volna -, de nagyon fáj szinte egész nap a gyomrom, megy a hasam és pár babapiskótán kívül 1.5 vajas zsemlét tudtam magamba erőszakolni egy-egy jobb pillanatban.
Ildi, Anna vagy többiek ti éreztetek gyomorfájást? Normális ez?
Most gugliztam egyet erről és ott páran azt írják, hogy sajna az.
Nektek mi a tapasztalat?Lehet ezt valahogyan enyhíteni?

Megyek tespedek tovább...
Jóccakát mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gab:Kitartás!!!!Nekem hányingerem volt mindkettővel,most az első 3 hónapban és ha ettem csak akkor múlt el!!!!!!!!!! Hányni sose,gyomorfájásra nem emlékszem, de mindenkinél más.
Tényleg kitartás!!! Úgy örülök Nektek amúgy :)
Vendég
 


Ildi,
Köszi szépen a bíztatást! :)
Ma már jobb, émelygésem most nincs - lekopogom- de a gyomromat kicsit azért érzem. De ma tudtam enni,inni már, viszont a hasam ment reggel. Szóval Tropikárium ugrott. Pedig üdülési csekkel mentünk volna, ami 11én jár le, most találhatjuk ki,hogy mit kezdjünk vele. Nagyon nem merek elindulni itthonról most, mert azért rohangálok a retyóra sajna.
Max. kaját rendelünk és lefagyasztom vagy nemtom...

Furi az érzés, mert ugye Andornál az álmosságon kívül Semmi gondom nem volt.
Hát ez van.
Viszont már csak 3at kell aludni,hogy végre láthassuk a babókánkat :)

Nagyon édes Fanniról a kép!!!
És köszi szépen a program ajánlót! Tök lenne kedvem most menni valahova, de így...

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Hú, ezer éve nem jártam itt :oops:
Eszti, tényleg láttál minket a piacon? Igen, lehet, valszeg mi voltunk:)) Szoktunk piacolni, nagyon szuper! Most is voltunk hétvégén, csak nem vittünk babakocsit és hordozóban kellett cipelni a kis hölgyet. Nehéz volt.
Nagyon boldog első szülinapot kívánok Álmosnak! Nagyon édi a képeken, már van egy csomó foga!:))

Fildi, nagyon édi Gábor, gratula hozzá!:)))

Pingi, üdv a csapatban, király, hogy végigolvastad a topicot!:)) Nagyon édes kislányod van, milyen kis mosolygós:)))

Képzeljétek, hogy nagyon elestem múlt héten kezemben Dorkával. A kertből mentünk lefelé a kocsihoz és elcsúsztam a sáros lépcsőn. Még mindig alig tudok járni, de a karomon a 40 cm-es horzsolás már egész jól van. Dorcinak semmi baja nem lett, minden erőmmel őt védtem. Ebben az esős időben vigyázzatok ti is a sárral!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist! További jobbulást!

Fildi! Na, csak megmutatta magát ez a kis pocakbaba. :))) Gratulálok a kis Gáborhoz!!!! Klassz nagyon a pofifotó! :)

Gabi! Nekem Emmával is meg most is folyamatos hányingerem volt, kitartott a 11.-hétig, aztán abbamaradt. Most a derekam fáj, más bajom nincs.
A gyomrod is biztos fájhat, mindenkinél más és más a terhesség. De majd kérdezz rá a dokidnál.

Pingi! Üdv itt! :)

Többiek! Merre jártok?

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál,megrövidült a méhnyak (a sok hülye front meg keményedések miatt gondolom),Magne B6 + Magnerot 3* és feküdjek.
Na,hogy hogyan feküdjek egy 4 éves mellett azt nem mondta el pontosan :)
Fanninál ugyan ez volt,ugyan ekkortól éltem magnéziumon (39.hétre 4 kilóval született).
Hanem lehet,h elöbb kicuccolunk kertesre,mert a naponta többszöri harmadikra felgyaloglás sem segit sokat valszeg.
Amúgy minden oké, a frontokat viszont már unom meg ezt az időt de nagyon.
Fanni tüzoltónapon:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos rossz hírem van. Elkezdtem tegnap este vérezni, 10kor bementünk a kórházba - pont ügyelt a doktornőm. Van egy 14mm-es petezsák, de nincs benne sajnos semmi látható életjel. 5+2 napos méretnek felel meg, 5% esélyt ad annak, hogy itt még bármi élet fejlődjön. :cry: :cry: :cry:
Mára erős menstruációs görccsel elindult egyértelműen a vetélés.
Szerencsére nem tartottak bent, hogy műtsenek, mert azt mondta a doktornő, h úgy látja ez most természetesen le tud zajlani.

Nagyon szomorú vagyok, nem egyszerű ezt felfogni, mégha olyan korai volt is a baba, de megpróbálok erőt gyűjteni gyönyörű kis Andorunkból.
Előfordulhat, hogy a 4. hét előtt összeszedett calici vírus okozta láz vitte el az embriót a korai stádiumban és utána felszívódott és megmaradt a petezsák, amit most észlelt a szervezetem.
Remélem nem lesz további gond, és minden "rendben" lezajlik.

Puszi Nektek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino: nagyon sajnálom a történteket! :(
pingi
Veresegyház
 
 


Most csak gyorsan.

Gabi, borzasztóan sajnálom :cry:
Fel a fejjel. És pihenj amennyit tudsz!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gabolino, jaj, nagyon sajnálom:-( Remélem, hogy legalább nem fájt szegénykém:(
Egyébként jól mondod, egy kedves barátnőm (aki azóta már újra terhes lett és 12 hetes és minden rendben van vele) is így járt, hogy a magas láz miatt bizony szegény baba korán elment a hasában:-( De utána újra terhes lett, ahogy írtam és most boldog kismami. Neked is jön majd a következő hamarosan.
Vendég
 


Gab: Annyira nagyon sajnálom :(:(:( Sok erőt és kitartást és mielőbbi problémamentes babavárást Neked / Nektek!!!
:(
Vendég
 


Szisztok, Jó reggelt.

Csak gyorsan benéztem ma is, és szerettem volna elújságolni,hogy úgy néz ki hogy hétvégén megkapjuk a kulcsokat, és ha a vállalkozó tartja az ígéretét, és valóban egy hetet tesznek ki a munkálatok, akkor 1,5 hét múlva már költözhetünk is.

Alig árom

Szép napot Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Álmos Babának Nagyon Boldog Első Születésnapot Kívánok !!!

Kép
Vendég
 


Ildi,
köszönjüüüüüüüüüüük :D

hihetetlen, hogy már egy éves... :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, nagyon boldog szülinapot kívánok Álmos babának!:))

Mérnökasszony, nektek pedig boldogságos hófordulót kívánok Esztikének!:))))) Most már ti is 4 hónaposak vagytok!:)

Kép
Vendég
 


Jaj, Gabi! Borzasztóan sajnálom! Sok erőt kívánok!

--------------------------------------------------------------------

Esztó! Álmosnak sok boldog szülinapot kívánok!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Köszönöm szépen a kedves szavakat!

Esztó,
Utólag is Nagyon Boldogságos szülinapot kívánunk a kislegénynek!!! :)

Gyorsban rólunk:
Jobban vagyok testileg, lelkileg. Talán a tudat,amit próbáltam magamban erősíteni, hogy csak nagyon korai terhesség volt, hamarabbá tette/teszi számomra a lelki felépülést. Hisz valszeg még baba sem volt, nem volt embriótelep, vérkeringés stb. szóval mondhatni majdnem mintha késett volna. Persze ez eltúlozva, de így próbálom magam erősíteni.
Ma voltam a kórházban kontrollon; szépen kitisztultam spontán szerencsére. Megkaptam az anti-D szurit is, mivel én negatív vércsoportú vagyok. Biztos, ami biztos alapon, ár valszeg nem volt semmi kapcsolat a kezdetleges embrió és a szervezetem között.
....
Mi egyéb....
Csütörtökön nagggggyon brutál elkezdtem görcsölni, szülés erősségű fájdalmaim voltak, amit végül sikerült kiütni 4 óránként 2 Nospával. Ez ment 1.5 napig (kivéve éjjel).

Szóval ennyit a kálváriámról.
Remélem nem várat magára a kistesó sokat, de leginkább,hogy egészségesen,szépen fejlődik majd. 2 hó kihagyást javasolt a dokinőm :S (én csak 1et akartam,mivel testileg talán ez nem volt olyan vészes esemény...vagy mégis. Tudom, fő a biztonság.Nah,mindegy. Nem egyszerű ez a türelem játék)

Ildi,
Nagyon szupik a tűzoltós képek!!!!

Pusszantás mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gab:Annyira sajnálom,h ezen kellett keresztül menned, nagyon ügyes a szervezeted ,h egyedül megoldotta, 2 hó múlva semmi akadálya nem lesz a babának és nem lesz semmi baj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én emiatt az idióta idő miatt magnéziumon (de már embertelen mennyiségűn) és vörösboron élek (korházban is alkoholt kötnének be) és igy is állandóan keményedik,újabban éjjel.
Na de itt egész éjjel (most is) szélvihar volt,front, áááá.

Hanem úgy néz ki,h kicuccolunk kertesre, egyenlőre sokan leszünk amig Zoli hugáék megcsinálják maguknak megfelelőre az újpesti lakást és akkor helyet cserélünk.

Ők lesznek itt, mi anyóssal kertesen, amig ők vesznek házat, mert akkor ők abban a
házban ,anyós jön újpestre mi maradunk kertesen.

A lényeg,h a gyerekeknek ott van a nagy kert én meg nem lépcsőzhetek.
Ja és idén sem vették fel a körzetes oviba,ott pedig most épült új ovi.
Vendég
 


Pingi, megkaptátok a kulcsokat és most zajlik a költözködés? Mondjuk az idő miatt eddig nem lehetett nagyon gondolom. Az eső végre elállt, de a szél még brutális.

Gabolino, szegénykém, nehéz lehetett, amin átmentél. És nehéz 2 hónapot várni még. De hát a doki biztosan tudja a dörgést. Szerintem is ügyes a szervezeted, hogy megúsztad a további kínzásokat.

Fildi, igen, nagyon frontos szemét idő van. Elhiszem, hogy Mg-on élsz. Az sokat segít. A végén nekem is már nagyon sok kellett. És folyamatos derék- és hátmasszírozás.

Holnap megyünk 4 hónapos oltásra, de rossz lesz:( Utálom ezt már, szegény Dorci:(
Vendég
 


Pingi: üdv köztünk. Akkor tőlünk sem költöztök túl messzire, mi a Hársas utcában lakunk:)

Twist: túl vagytok az oltáson? hogy viselte Dorka? Úgy látszik a héten sem nagyon fogunk sétálni, ha végig ilyen trutyi idő lesz :evil: Pedig úgy mennék már babakocsizni, most az eső meg a szél miatt csak az előszobában szoktam ringatni Esztit a babakocsiban (csak ott tudom elaltatni napközben vagy cicin )

Gabolino: most olvastam mi történt. Csodálatra méltóan jól viseled a dolgot, de azt hiszem ez a helyes. Ma mikor találkoztunk a Ringatón, nem is hittem volna, hogy min mentél keresztül nemrég.

Esztó: Semmi gond, hogy nem hívtál, majd hívsz ha nektek jó, meg embernek való idő lesz. JA és így utólag is boldog szülinapot Álmosnak! Ja különben nálatok nem volt tegnap meg ma áramszünet? Nálunk tegnap is meg ma is reggel kb 6tól délig :( A végén már csak 19 fok volt benn a lakásban, tök gáz (mert ugye a kazán áramszünetben nem tud bekapcsolni)

Mennem kell, felébredt a kisasszony

Piri

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mérnökasszony,
Azért még sajnos megtörve érzem magam, csecsemős témákat nem szívesen olvasok még...a napokban egész jó volt, most valahogy megint kísért a történtek gondolata. :( De tudom idővel ez jobb lesz.
De e miatt nem zárkózhatok be, főleg nem Andor igényeinek kárára.
Akartam is írni, hogy megyünk Veresre ringatóra, de hirtelen is jött az ötlet, így már nem volt időm. Lehet megyünk majd jövő héten is, majd szólok. :)

Ildi,
Gondolok Rád sokat! Nem lehet egyszerű ebben a rossz időben. Gondolom, hogy egviselnek a frontok! Akkor jól látom, hogy augusztusi babóka lesz? Mikorra vagy kiírva pontosan?

Anna,
Nálatok pedig szeptemberi? :) Jó hónapok ;) hihi

Mérnökasszony,
Tündéri a kis Eszterkéd!!! Nagyon cuki a mosolya! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gab: Augusztus 14-re mondta a doki ,Fannit is elszámolták,igy Aug. elejétől valamikor :)

Cuccolunk már a héten kifelé kertesre, le lesz választva anyósnak egy rész + hozzáépitve és külön órákkal,stb leszünk kint.

Nagyon várjuk, össze sem lehet hasonlitani egy kertest egy lakással- gyerekkel pláne és persze a kutyánk is jöhet végre haza!!! Játszótér a kertben,nem kell mászni a harmadikra, jó levegő...Tiszta hawaii nekünk kertes :)

2 éjszaka nagyon rossz volt, ma eléggé jól elvagyok,szerintem megszokta ezt az időt...én még nem-Fanni 2 napja nem volt kint...
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi! Sokat gondoltam Rád... Sok erőt kívánok továbbra is!

Igen, elvileg szept 6-ra vagyok kiírva, de nagy valószínűséggel augusztus végén lesz már Maja babánk. :) Emma császárral született, sok esély van most is a műtétre, így ha programozott lesz, akkor tuti hogy augusztusi lesz!

Fildi! Vigyázz magadra azért a nagy pakolásban, és kapkodd azt a magnéziumot! :) Én is szedek, de csak mert a dokim mondta, nekem nincs más bajom, csak a derekam fáj, de az eléggé.
De jó hogy végre élvezhetitek majd a kertet, és a kutyus is hazakerül, tök jó. :)

Kép
Kép
annaemma
 
 


Mérnökasszony: igen-igen, én sem megyek sétálni mostanában Dorkával (csak kenuval, indiáncsónakkal lehetne):)) Majd jövő héten már jó időket mondanak. Hétvégén tartunk egy eső és hidegűző grillpartit a barátainkkal, és meghozzuk vele a jó időt!:)
Igen, túlvagyunk az oltásokon. A Misszióba kellett mennünk és nem volt egy baba sem, így azonnal sorra is kerültünk, tök jó volt.) Ez most az utolsó oltás volt 1 éves koráig és végre szuri miatt nem kell már mennünk, hurrá:))
Ti mikor mentek, vagy mentetek? Tudod, úgy volt, ahogy beszéltük, hogy most 2 combos volt, mert Pneumococcus is volt.
Kép

Puszi a többieknek is!:)
Vendég
 


bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Mérnökasszony: Esztikének nagyon boldog első névnapot kívánok!!!!

Kép
Vendég
 


Twist: Köszönjük a jókívánságot :)

Esztó: neked is nagyon boldog névnapot kívánunk így utólag :oops:

Ma voltunk gyerekorvosnál, Eszti megkapta a dupla oltást, eléggé bömbölt, aztán amikor felvettem, akkor meg elkezdte szopizni a karomat, úgyhogy kinn a váróban kénytelen voltam megszoptatni. :lol:
És szegény nem gyarapodott eleget, az elmúlt egy hónapban csak 390 grammot, most 6390 gramm, így írt fel az orvos neki tejpépet + el kell kezdenünk a hozzátáplálást is almával, banánnal ilyesmivel. Persze nem nagyon tudtam figyelni arra amit a doki mondott, mert Eszti közben a karomban ordított az oltások miatt, úgyhogy részben nem is hallottam a gyerekorvos mondandóját
:roll:
De majd a védőnő remélem legközelebb ha jön elmondja nekem megint. Ja és mivel a súlygyarapodás nem volt megfelelő, 5 hónaposan is mennünk kell a dokihoz is, meg a védőnőhöz is. Mert a legújabb, hogy külön-külön kell hozzájuk járni valami új rendelet miatt, amivel az én személyiségi jogaimat védik :evil: Hát az enyémet inkább ne védenék, és akkor nem kellene külön szaladgálnom mindenfelé. Úgyis elmondom a védőnőnek is, h mit mondott a gyerekorvos, nekem sokkal jobb volt úgy, ahogy eddig volt, hogy ő is ott lehetett..
Na mindegy, csak bosszantó. Meg őszintén kicsit rossz érzés, hogy kell már a hozzátáplálás, pedig tejem az lenne elég, csak a Kisasszony étvágya nem elég nagy.
NA bocsánat a panaszáradatért
Ja és még egy kép az angyalkáról
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1274774935.8735.jpg[/img] [/img]

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony: Szerintem igy kép alapján teljesen jól néz ki Eszter,kérdezz meg egy szoptatási tanácsadót,a dokik és védőnők egy hülye,elavult és átlag táblázatot néznek és ezzel nagyon el tudnak rontani mindent.

Ezt fusd át ,ha van időd:

http://www.kismamablog.hu/szoptatas/a-c ... yarapodasa
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: