Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
írtam sok mailt! megkaptad?
k
kriszta13
 
 


Kriszta!
Mail ment!

Pusz mindenkinek!
Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Sziasztok!
Sajna a hétvégi utazás elmaradt!
Erre nagyon esett az eső, így Apa lebeszélt.
Hétfőn mégis útnak indultunk! Fotók a gportalos oldalamon!

Orsi!
Csudaszép helyen laktok!
Úgy rémlik, hogy van egy tó is arra, jól rémlik?

Hétfőn útban Szilvásvárad felé úgy döntöttem, hogy lesz ami lesz, ha úgy alakul akkor megyünk Heves-megyébe lakni!
Nagyon sokat utazik Apa!

Mi újság?
Hogy telt a hétvége!

JA!
Holnap, 19-n, 30 db képet ingyen lehet előhivatni a www.photohall.hu-n!
Sok sikert!
k
kriszta13
 
 

 
 

Sziasztok!

A többség eltűnt, remélem, minden rendben veletek!

Kriszta, várunk Heves megyében! Köszi az infót, holnap rendelek képeket okvetlenül. Egyébként a tar.hu oldalra is megéri felmenni, ott 20 forint körül van egy kép.

Hétvégén esküvőn voltunk, a legjobb barátaink szánták rá magukat. Nagyon jó volt, hajnalig táncoltam, szerintem Botond (szerintem ez már a végleges név) is nagyon élvezte! Kép
Ma már az apja is érezte, hogy rúg (vagy bokszol), olyan jó volt! Kép

Mára csak ennyi, mert még nagyon sok javítanivalóm van. Nagyon összejött: nappalis dogák, estis vizsgadolgozatok és még az érettségi...

Vigyázzatok magatokra, legyetek jók!

Puszi, Judit
Vendég
 


Szaisztok!

Andi hozta a hírt, hogy megszületett Kecskés Bálint.

Most csak annyit, hogy jól,vagyunk, már itthon, és most is kéri a cicit, mennem kell. Majd részletesen beszámolok.

Fényképek itt:http://www.babanet.hu/album/main.php?own=5&album=4233&page=1

Puszi mindenkinek

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Bocsi!
Nem jó címet másoltam be:http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4233&page=2&image=132940

Szóval itt vannak a képek!

Ciao

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!

Betti!
Nagy gratula a Kicsihez! Remélem, jól vagytok! Majd ha lesz egy piciket időd, mesélj! Nagyon várjuk!!!

Már nagyon örülnénk a jóidőnek! Lett a kertben hinta, megvették a nagyszülők a homokozót, de esőben egyik sem túl jó! Én is hintáztam Kép Aaaaannnnnyira élveztem Kép

Pusz Mindenkinek!
Andi
messyke
 
 


Sziasztok,

Betti,
sok örömet kívánok a kistesóhoz is,bár most biztos nagyon bldog vagy!

Úgy látom, mindenki jól el van havazva... Nekem még 5 vizsgám van. Már gyűlölöm. Mindig a vizsgaidőszak felénél jön ez az érzés.

Már mozog Csipiszke a hasamban!!!

Andi, én is engedtem a gyerekkori csábításnak, és VATTACUKROT ettem. Csak jól tudja meg anyukám is, kiskoromban sosem kaptam. Szóval most kettőt ettem...Kép
Liza életében először belázasodott, rögtön 39,2-vel kezdte, de szerencsére 2 nap alatt elmúlt, a torka is ronda volt, de már csak kicsit szörcsög.

Kismamák, minden OK? Nekem nagyon jó lett az AFP-m. Zita, én is ugyanott voltam 4D-n Lizával, mint ti. Az a szonográfus bácsi nagyon rendes!

Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok Betti!
Úgy látom a fiad elég élelmes és már élete második pillanatában tudja hol a helye Kép (igaz, az első pillanatról nem Õ döntött, valószínűleg azt átugrotta volna Kép)!
Na és milyen a "kétgyerekes anyuka"-lét?

Kriszta!
Igen a síkfőkúti-tó van itt. Nem vagyok egy vad lokálpatrióta, de sztem is nagyon szép vidékek vannak erre felé... (Egyébként itt sem volt nagyon jó idő, de az esőt megúsztuk, úgyhogy nagyon jól sikerült a vásár.)

A kismamáknak jó gömbölyödést!

Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Sziasztok!

Betti, nagyon örülünk, gartulálok én is, és jó egészséget és sok örömet a picihez. Milyen nagy lehet most az öröm a családban! Bulcsú hogy fogadta a kistesót?

Itt a mindenki által várt jó idő, persze így még nehezebb dolgozni és tanulni... Kép Zita, hány napod van még a munkából?

Kata, jó hamar megérezted, hogy mozog. A másodiknál korábban is lehet, azt mondják. Liza, remélem, teljesen meggyógyult!

Kriszta, köszi a photohallos infót, rendeltem is 30 képet. Kép Egyébként a tar.hu-t ajánlom mindenkinek, ott 20 forint egy kép, és 2-3 nap alatt készen van, én hétfőn veszek át egy adagot itt Egerben.

Na folytatom a javítást, most éppen levelezős fogalmazások vannak terítéken... Kép

A pici egyre többet mocorog, olyan csodálatos érzés! De jónak mondom, ezt ti mind nagyon jól tudjátok! Kép Botondnak hívjuk, szerintem ennél a névnél maradunk.

Vigyázzatok magatokra, és pihenjetek, jön a tavaszi fáradtság!

Puszi, Judit
Vendég
 


Sziasztok!

Elfelejtettem tegnap megírni, hogy tettem fel képeket a hétvégi esküvőről arra a weboldalra, amit megtaláltok a bemutatkozó oldalamon!

További kellmes hétvégét!

Puszi, Judit
Vendég
 


babyonboard
 
 


babyonboard
 
 


Sziasztok!

Egy hete mindenki eltűnt? A melegben nincs kedvetek semmihez? Nem csodálnám, ha így lenne, mert én ezt érzem folyamatosan... Kép
Vendég
 


Sziasztok!

MA reggel 9-kor megszületett a nővérem kisfia, Marcika a SOTE-n. Kicsike, de egészséges, 10/10-es Apgar. Mindketten jól vannak, tesóm még az intenzíven van, mert császár volt.
Nagyon felpörögtem, és sírtam is, jobban izgultam, mint a sajátomnál. Hétvégén megnézzük őket.

Kata
Vendég
 


Sziasztok!
Egy gyors bekukk!
Szóval az ingyen képeknek nincs vége! Kép
Holnap megint www.photohall.hu /kodak minőségKép/ ma vettem át a 19-i képeket! Kép
A dm honlapján is lehet, még a héten, 10 db ingyen.
A jún 12-ig tartó akció: www.rtl.hu (lap alján).

Idő :itt is tök jó!
Szombaton Mazsola Muzsika buli lesz az MMK-ban.

Nagyon gáz a hangulatom!
k

Kata!
Nagyon-nagy gratula a jövevényhez! Kép
Isten hozta!
kriszta13
 
 


Kriszta,

mi a baj a hangulatoddal? Augusztustól szeretnénk járni mazsola muzsikára, mert 1 éves kortól lehet. Te tudod milyen? Jártok? És a buli miből áll majd?


Kata
Vendég
 


Kriszta,

mi baj a hangulatoddal?
Ti jártok mazsola muzsikára? Liza nyáron lesz 1 éves, mennénk, milyen?? Van nyári szünet? És ez a buli milyen jellegű lesz?

Kata
Vendég
 


Kata!
Elég gáz most itt a helyzet! Kép Együtt lakunk a szüleimmel és most kitalálta az apám, hogy eladja a házat és vesz kisebbet és mi megkapjuk a járandóságunakt! Kép Húúúú! Nagyon gáz!
NAgyon ragaszkodnék a megszokott dolgokhoz! Kép
Szombaton ha ráértek gyertek el az MMKba! Ott a fogl. vezetővel meg tudjátok beszélni a részleteket! Kép
Köszönöm! Kép
k
kriszta13
 
 


De béna vagyok, 2x küldök mindent, küldök mindent...Elsőre nem jelent meg...Kép

Kata
Vendég
 


SZIASZTOK!

Mi is mentünk volna, ha... épp most vagyunk túl egy vírusos hasmenés-magas láz fertőzésen.

Kriszta!
Meg vagy értve! Mi is anyumékkal lakunk, de nem könnyű....

Pocaklakókkal mizújs?

Pusz
Andi
messyke
 
 


sziasztok!
Én is itt vagyok!

Kata!
Gratulálok a családi gyarapodáshoz!

ENGEM IS ÉRDEKEL A MAZSOLA MUZSIKA!!!!!!!
Nem szervezkedünk?

Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat mindenkinek!

Hogy vannak a pocakosok?

Kata!
Hogy repül az idő, még szinte most újságoltad, hogy Csipiszke a pocakodban van! És már érzed, hogy mozog?

Csajok! Meddig véreztetek szülés után? Ez hihetetlen, még csak 3 és fél éves Bulcsú, de már nem emlékszem, hogy volt. Most meg itt aggodalmaskodtam a héten, mert kicsit erősebbe lettr, mint pár napja, és jól berezeltem. Szerencsére most megint csökkent.

Bálint szépen fejlődik, két hetes korára fél kilót gyarapodott. Nagyon jó baba, hagy nekünk pihenésre is időt. Ma pl. mindkét fiú egyszerre aludt ebéd után.Tök jó volt.

Judit!
Képteld el, az orvosom majdnem lekéste a szülésem végét, mert kiszaladt vhová. Zsolt ott volt pont, és már majdnem jött agyerek, úgyhogy egy pillanat alatt ott termett, hogy akkor szülünk. Tök rendi volt, beszélgettünk Vele is közben, bátorított, dicsért. Pedig én ugye lejöttem Tőle. Tök korrekt ez az ember, kár, hogy milliónyi betge van.
A VIP szobában voltam. Ha Eger mellett döntesz, én mindenképpen ajánlom, mert így én sem zavartam senkit, és mi is szabadok voltunk. Ráadásuél a sima kórtermekben nincs látogatás-ami érthető is- ide viszont bejöhet Hozzád bárki.

Majd leírom a szülés részleteit is. A kórházról még annyit, hogy mindenki tök rendes volt, a takarítók is, és már nem azzal a büdössel mosnak fel reggel hatkor. Ez is tök jó.A csecsemősök között volt ilyen is-olyan is.

Andi!
Remélem már jól vagytok?! Mit szedtetek össze, és mit gondolsz, hol?

Puszi mindenkinek.

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!

Betti! Pontosan nem emlékszem a vérzésre -már én sem Kép de azt tudom, hogy csodálkoztam, hogy milyen nagyon sokáig tart. Asszem, még a 6hetesen is volt valami pöttyözés -kérdeztem is, hogy nem gond e. Nekem is változó intenzitással jött-időnként felerősödve.

Annyi derült csak ki róla, hogy vírus volt, nem baktérium. Hál'Istennek Zazus már el is felejtette, viszont nekem nagyon fáj a torkom, kezd folyni az orrom. Itt, a Babaneten olvastam hasonlókat, úgyhogy valszeg valami járvány. Drnő szerint elég, ha egy "hordozó" közel hajol a picurhoz. Kivédeni igazából nem lehet.

Pindurkáknak szigorúan vírusmentes pusszantós Kép
Andi
messyke
 
 


Kata!
Voltatok????

Azt még nem írtam meg, hogy én vagyok a Mazsola Muzsika programvezetője az egész országban! Kép
Fontosnak tartottam ezt leírni!

k
kriszta13
 
 


Krisztikém,

jó ez az inkognitó...Nem voltunk, mert iszonyat meleg volt, Liza 2 órát aludt du., és nem árultad el, hogy hány órakor lesz. 5-kor meg szabadtérre mentünk szalonnát sütni. De akkor talán 1-2 dolgot leírhatnál a Mazsoláról, nem árt egy kis promó!!Pl. nyári szünet? Programok? Alkalmak,időpontok? Csoportok? Módszerek? Életkorok?

Betti!

Nagyon örülök, hogy minden rendben, Bálint rendes baba! Nekem a vérzés kb 2 hétig tartott, agyre csökkent, 1 hét után már csak foltok, de hát ebből is látszik, hogy mennyire egyéni ez is. Ne izgulj, olvastam hogy normális, ha szakaszosan néha erősödik.


Andi,
szerintem rajtunk ugyanez söpört végig, én is elkaptam. Zazus mit művel mostanában?

Kata
Vendég
 


Sziasztok!
Betti! Megnéztem az újabb képeket Bálintról, nagyon szép baba, a vonásai nekem nagyon hasonlítanak a Bulcsúéra. Persze csak így fényképek alapján. Szerinted hasonlítanak egymásra?
Mi már a 31. héten járunk, a héten már nem dolgoztam, és nagyon élveztem, hogy végre itthon lehetek. Nem is sokat pihentem, mindig mentünk valahová, nem tudtam betelni a szabadsággal. De szerencsére jól vagyok, a keményedéseket, és a fél óránkénti vécére szaladgálást leszámítva.
Csütörtökön kezdjük a 32. hetet, már nagyon várom az ultrahangot, kíváncsi vagyok mekkorát nőtt Jázmin. A pocakom elég nagyot, mindenki meglepődik, hogy még 2 hónapom van! Teszek fel egy pocakos fényképet, ha sikerül.
Juca! Elkezdtük a papás felkészítő tanfolyamot. Két nagyon kedves védőnő tartja, már 3 alkalom volt, még 2 lesz. Nekünk nagyon tetszik, ajánlom majd nektek is, a jövő héten egy szülész-orvos jön, ő mesél a szülésről, hoz filmet, és tényleg minden kérdésedre választ kaphatsz. Ha érdekel, a védőnőd biztos meg tudja mondani, mikor indul a következő.
Bár most ez kérdéses, mert átszervezik az egész védőnői hálózatot, én is új védőnőt kapok. Nagyon nem örülök neki, így az utolsó hetekre, főleg, hogy az előzővel meg voltam elégedve. Még azt sem tudta megmondani ki lesz helyette, lehet nyugdíj mellett jön vissza valaki, vagy a frissen végzettek közül. Egyik sem biztató, tartok tőle.
Holnap megyek babázni Tesómhoz, mert később már nem nagyon szeretnék utazgatni messzebbre.
egyedül.
Betti!
Mennyibe került a VIP szoba? És ez hány ágyas? Akkor te ezt ajánlanád? A fénykép alapján nekem is nagyon szimpatikus.
Zita
anzizi
 
 


Halihó!

Zita! kitaláltad a gondolatomat, mert éppen kérni akartalak Titeket, hogy TEGYETEK MÁR FEL LÉCCCCCI POCAKOS KÉPEKET! Az olyan jó Kép

Hogy bírjátok a meleget?

Mi Bécivel taknyososkodunk, hál'Istennek Zazus már teljesen jól van! Kicsit félek, nehogy visszakapja!

Kriszta! Tényleg mesélhetnél kicsit bővebben a Mazsola Muzsikáról!

Andi
messyke
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok!
Nagyon mérgesen!
Pénteken az egyik köz.szolg. tvben láttam egy hirdetést azaz egy ajánlást, hogy ma gyereknapi program lesz Aggteleken.
Nem volt!
3 asztal: 1 mézeskalács festés /mézeskalács 150-200 ft / db/, mikroszkóba kukkantás, fűrészporlabda készítés. A barlang ára: 1900 Ft / fő. 1 km, 1 óra. Hihetetlen!
Utazunk kb. 80 km a nagy melegben! Király!
Brrrr!
Mazsola Muzsika:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=118983&post=436152#POST436152
Néhány szót találtok itt.
A lényeg:Együtt lenni, együtt örülni, együtt játszani és dalolni- erre
mindannyiunknak, felnotteknek szüksége van. Hát még gyermekeinknek!
A kisbabák már a mama-pocakban szeretik, ha ringatják, ha dúdolnak nekik.
Kodály Zoltán szerint a zenei nevelést mára fogantatástól el kell kezdeni,
ezt ma már egyre több szülo és szakember is felismerte és fontosnak tartja.
Ha nem is ettol az idoszaktól, hanem a születést követo 6. hónaptól (kb. 3
éves korig) tartanak azok a játékos, zenés - mondókás - mesés foglalkozások,
amelyek külföldrol hozott alapelemekre épülnek. Az együttlétek során az
anya-gyermek közötti összhang, kommunikáció még mélyebbé válik. A babák a
biztonságot nyújtó szüloi háttér mellett kerülnek be a közösségbe, ahol
sok-sok baba-társukkal együtt ismerkednek a gondos szakértoi munkával
kiválogatott gyermek- és népdalokkal, mondókákkal, mozgásos játékokkal és a
különféle hangszerekkel. A gyermeket nem fejlesztjük, hanem az egyéni
fejlodésüket segítjük - elfogadva, hogy mindannyian más-más személyiségek.
Segítségül hívjuk még a zene-éneklés összetartó és gyógyító erejét, hiszen a
dalok mondókák varázslatos világa nem csak az egészségeseknek ad örömet.!

A fenti MM foglalkozások heti egy avagy igény szerint két alkalommal
kerülnek lebonyolításra!
Egy-egy alkalom félóra. 30 perc az MM. Utána persze még marad ido a
beszélgetésre, játékra.

Az egri foglalkozásokról bővebben
toth.cili@freemail.hu
Cilitől tudtok érdeklődni. Õ az egri foglalkozások "FőMazsola"-ja! :9

k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Kriszta, köszi az infót, én nagyon szeretném kipróbálni Lizával!

Teszek fel új fotót!

Ma voltam uh-n, Csipiszke fiú!!nagyon örülünk, bár én nehezen tudom elképzelni, hogy nem lányos mama vagyok!

Kata
Vendég
 


Kata!
Nagyon jó fiús anyának lenni! annyira, de annyira tud ragszkodni egy kispasi! Kép
Igaz most nekem az az elképzelhetetlen, hogy lányos anya legyek! Kép
k
kriszta13
 
 


Kata!

Nagy gratula Csipiszke gyönyörűségesen szépséges nővérkéjéhez és Lizácska picuri öccséhez! Kép
messyke
 
 


Andi,

köszönjük! És megnéztem Zazust. FÉRFI!!!És nagyon jó pasi...

Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Most már tuti, hogy költözünk!
Kérlek szóljatok ha tudtok kiadó házat!
Előre is köszi!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Mizújs Veletek? Hol vagytok????

Zaznak valszeg foga jön, mert már a sokadik éjszaka nem tud aludni... itt ez a vacak idő is: nem tudunk ma sétálni....brrr....

Pussz
andi
messyke
 
 


Sziasztok!

Tökre örültem, mikor kiszámoltam, hogy májusban szülök, remélvén, hogy szép idő lesz, és hamar mehetünk sétálni. Erre.....

Bálint holnap 1 hónapos lesz. Hihetelen hamar elrepült ez az idő.

Kata! Már mások is mondták, hogy a második szülés után gyorsabb a regenerálódás, és ezt én is alátámaszthatom.Igaz az utófájások sokkal erősebbek, mint az első szülés után, de hamarabb erőre kap az ember lánya.

szépen gyarapodunk, hétfőn 4,17 kg-t mértünk, ami azt jelenti, hogy 82 dgk az össz gyarapodás.
Remélem elég a tejcsi, már nem érzem azt a durranásig telítettséget, de nekem Bulcsúval is kb egy hónapig volt olyan.
Érdekes dolog ez a szoptatás. Néha rámijeszt ez a kis Manó, pl. tegnap este 9-kor csak 50grammot szopizott, de aludt vele fél 3-ig. Ilyenkor szeretném tudni, hogy azért ennyit evett, mert nem volt több, vagy csak ennyire volt szüksége.

Lányok Ti meddig szoptattatok?

Andi!
Kitartás, ezek az éjszakák nekünk is emlékezetesek Bulcsúval.Idővel majd megszépül....

Hogy vannak a babavárók? Ki hol tart már?

Képzeljétek! V., a sztárnőgyógyász állítólag kesztyű nélkül vizsgált meg egy lányt. Nem ismerem a lányt, de azóta már dokit váltott. Létezik ilyen? Nehezen tudom elképzelni.

Kriszta!
Lakást vagy házat? Hány szobást? Milyen városrészben?

Bocs, ha kicsit hosszú lett!

Puszi: Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!
Ma kezdtük a 33. hetet. A héten voltunk uh.-on, már 2110g Jázmin. Ez teljesen jó súly szerintem, néztem Betti, hogy Bálint még nagyobb súlyú 32hetesen 4 naposan, pont ahogy én is voltam, és még sem lett óriásbébi, ahogy téged is ijesztgettek.
Sajnos nagyon sokat keményedik a hasam, hiába, hogy sokat pihenek, pár napja az éjszakák a legrosszabbak. Biztos ezt az időjárást is megérzem. Holnap du. ügyel a doki, bemegyünk hozzá a kórházba, megmutatja a szülőszobát, meg mindent. Ahogy közeledik a szülés, egyre kevésbé félek, de a kórháztól még mindig tartok. Remélem holnap ha szétnézek, az ismerős hellyel könnyebben megbarátkozok.
Judit! Nagyon el vagy tűnve! Remélem jól vagy!
Már én is nagyon várom a jó időt, még a nagy melegben is jobban éreztem magam, mint ebben az esős időben. Reméljük már nem kell sokáig várni rá!
Puszi: Zita
anzizi
 
 


Halihó!

Zitus!
Hát ne is félj, mert szülni a legjobb dolog a világon!!! Kép Komolyan!

És a kórház sem szörnyű!!!


Betti! Én 11 hónaposan választottam le Zazust, magam miatt. Õ még szopizott volna és még most is van néhány csepp tejci...

Időre én is haragszom, mert nem tudunk hintázni, homokozni, sétálni. Pedig szeretünk!!!

Csajok! Tegyetek fel pocós képet is!! Kép

Pussz
andi
messyke
 
 


Sziasztok!

Dühönghetek kicsit???
Csak az uhról... mert már tizennapja késett, csináltam 4 tesztet -negatív és most elmentem a dokimhoz... Természetesen elküldött uhra. Megittam majd' 2 liter vizet -már igazán rosszul voltam. Bementem, lefeküdtem...
Egyszerre kérdeztek tőlem... mivel csak 1re tudtam válaszolni hirtelen, a hölgy már-már kiabálva:
"azt kérdeztem, mikor jött meg utoljára!"
A másik sem volt semmi:
-Már szült?
-Igen
-Pedig még nagyon fiatal...

Ekkorra már síkideg lettem....1részt semmi köze hozzá, másrészt 24 éves vagyok, nem 16. Mindenki azt feltételezi, hogy csak megd...tak egy diszkóban. Pedig Zaznál tervezettebb gyerek nincs!!!

Ha van hotelszintű ellátás, miért nincs fizetős uh??? Szívesen kifizetnék 1-2 ezer forintot inkább, hogy kedvesebbek legyenek. Komolyan olyan rosszul esett...

Kezdek lehiggadni... jó volt Nektek elmondani Kép

pussz
Andi
messyke
 
 


Ja, Betti!

Én nem hiszem, hogy a doki bárkibe is kesztyű nélkül nyúlna... mégcsak nem is a kismama miatt... Gondold el, Te megtennéd???
messyke
 
 


Andi!
Ez gáz!
Itt, Miskolc, annyival gázabb a helyzet (személyesen nem tapasztaltam, csak már többen meséléték), hogy futószalag szerűen megy az UH és unott hangon odakérdez az UH-s: Megtartja?. Meg sem nézni, hogy ki fia, borja vagy!
Ezért van az, hogy Isten segedelmével inkább Pestre járnék a dokimhoz, magánra, vagy szakrendelőbe. Magán az 4e volt, 3 éve. Ott is van UH. Minden vizsgálaton dokim behívta Apát és olyna családias volt a hangulat! Néha úgy kellett rájuk szólni, hogy én is ott vagyok! Kép
Kitartás! Jól üresbe kell őket tenni!!!
Tudom , hogy nem ezzel kellene elsősorban foglalkozni, de tudniuk kell, hogy mi azaz egyenlőre Ti nem betegek vagytok!!!Kép
Mélylevegő és NYUGI!!!! KépKépKép
Küldök most sok-sok pozitív energiát! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Albérlet: ház jobb lenne, bár szerintem az nagyon drága, elnézve a hirdetéseket.
Most volt egy jelentkező Hortról. Nem tudom! Félek!
Hülység, ugye?
Egyszer már vágtam neki a nagy ismeretlennek. Most miért is hezitálok? Ki tudja?
Apa se valami határozott!
NÁlatok milyen az idő?
ITt most egy kicsit süt a nap!Egyébént vacak!
k
kriszta13
 
 


Andi!

Írtam, hogy nem ismerem a csajt, lehet, hogy csak fel akarta hívni magára a figyelmet.
És végül mondtak valami értelmeset az uh-n, vagy csak kötözködtek?

Képzeljétek!
A tesómnak pozitív lett a tesztje! Ennek annyira örülök!!Persze ők mégjobban, hiszen már tervben volt a kistesó! Olyan jó, hogy megint együtt babázhatunk majd! Egyébként ő is Varga Zs.nél szülte a kisfiát, és ezúttal is hozzá fog menni.

Zita, a Te nővéredéknek mekkora a babjájuk? Úgy értem hány hónapos?
Tényleg nagyon jó szülni, ezt az eufórikus boldogságot csak akkor kétszer éreztem életemben, amikor a kisbabáim a mellemen megnyugodtak a fárasztó út után.

Jöhetne már az igazi nyár!!

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Jó estét!

Mondani nem nagyon sok konkrétumot mondtak, csak nagyjából, hogy minden rendben van, nincs sem pocaklakó, sem valami gond! Ez jó! AMúgy kaptam valami gyógyszert, amitől -elvileg- tuti meg fog jönni! Hát, remélem, mielőbb. Az elmúlt hetek elég húzósak voltak: nem tudtam enni, aludni, folyamatosan ideges voltam. Ez lehet az oka a kavarnak!

Aztán írjatok!!!!

Pusz
Andi
messyke
 
 


Andikám,

miért idegeskedsz? Nyugi!! Mondom ezt én, aki egy napig bőgtem, mert szerdán 1 perc alatt buktam meg a vizsgámon, kihúztam ugyanis az EGYETLEN tételt, amit nem tudtam. Nem ez az első egyesem az életben, de terhesen baromi érzékeny vagyok, és még azzal is hergeltem magam, hogy a paraszt tanszékvezető 2 ajtón kiment előttem, mert annyira szarba vett. Jó buktasson meg, de azért én felnőtt, terhes nő vagyok, aki minimális udvariasságot érdemel...
és még utána a szakadó esőben bezárva kushadtunk itthon, Liza meg csak nézett, hogy anya mit csinál ilyen furcsán...azt hitte nevetek, én bőgtem, ő kacagott rajta...

Tegnap elmentünk wellnessbe, a pezsgőfürdő után Csipiszke hajnalig nem mozdult. Pánik 2. felvonás. Pedig csak annyira elringatta őt a víz, hogy csorgó nyállal aludt bent. Addig kopogtam, míg kegyesen jelzett egyet...Kép

Liza eszelős módon mindenhol egyedül feláll, mióta rájött, hogy ez mekkora buli. Persze néha dob egy hátast, de ügyesen tompít. nagyon édes, mutatja, hogy hol a virág, és mondja rá, hogy ha(pci), mutatja a tiktak-ot, spenótevés közben puszikat dob, és simán kiiszkol a szobából ha nem figyelünk.
Mazsola muzsikát buktuk, nyári szünet van, de amúgy is de. volt, amikor Lizucs nagyon alszik. Mindegy, majd ősztől.

Betti, jó hogy ilyen hamar regenerálódtál, remélem majd én is!
Marcika uncsitesó holnap hazatér!!

Judit, merre vagy??

Kata
Vendég
 


Sziasztok!
Érdekel valakit egy 19-es cipő? Siesta. Itt található kép róla:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=118983&post=556664#POST556664

Jómagam a szandit vettem meg és egyben lehetne postázni és akkor kevesebb a posta ktg. Hogy jut át? Apa megy minden nap, na jó, lehet, hogy csak minden második nap, de megy! Kép

Hogy vagytok?

Ja! Cipőre holnapig írjatok légyszi!

Napsütéses szép napokat!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kózházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jelentkeztem, de elég húzósak voltak az előző hetek.
Az érettségi előtti javítási, ismétlési mizéria minden energiámat kiszívta. A tételek összeállítása és legépelése két napomat vette el, és közben itt volt az év vége, le kellett zárni a nem érettségiző osztályokat...
Ma elkezdődött a szóbeli érettségi, de ez nem olyan megterhelő, elég nyugis tempóban vizsgáztatunk, szerda délután fogjuk befejezni.

Egyébként teljesen jól vagyok, minden rendben Botonddal is. Most jöttünk a dokitól, szerinte még mindig fiú, bár most nem látszott olyan határozottan. Megfordult a 18. hét óta, bár ez biztos nem végleges még, mert sokat mozog nagyon. Az érettségi feleleteket is végigrugdosta, okos gyerek lesz, hogy ennyi okosságot hall. Kép

A múlt héten volt a terheléses cukorvizsgálat (holnap leszek 25 hetes), hát elég horrorisztikus volt, mert reggel kétszer szúrtak meg, mert először az egyik karomból semmi nem jött. Pedig állítólag vénát találtak. Sírva jöttem ki, mint egy kisgyerek... A tűtől eleve nagyon félek, úgyhogy miután megittam a löttyöt, két órán át izgultam, hogy másodszorra sikerüljön vért venni egy szúrással. De az eredményem szerencsére jó lett,alig ment feljebb a vércukorszint.
Most tudtam meg, hogy már 32 hetesen is van terheléses cukorvizsgálat, eléggé kiakadtam, azt hittem, csak egy van. Ez valami új találmány megint a megyétől... Kép Na mindegy, a cél érdekében mindent.Hős leszek és kibírom! Kép

Örülök, hogy mindenki jól van, legalábis remélem, hogy nem változott semmi, mióta írtatok. A képek nagyon jók, a legkisebb ugrifüles nagyon édes, Betti! Még nem írtad le, milyen volt a szülés! Vagy nem akarsz bennünket elriasztani? Mondjuk engem nehezebb, mert én még mindig szeretném az epidurálist. Illetve peridurális, mint megtudtam, mert ezzel járkálhatsz, nincs 24 óra fekvés. De a részletekeet még nem kérdeztem.

Kata, örülök nagyon, hogy fiúnak tűnik Csipiszke, az apja biztosan nagyon boldog. Rosszullétek vannak még vagy teljesen renben vagy? Hogy állnak a vizsgák? Andi neked? Zazus és Liza tündéri babák! Illetve már nem is babák, mert a képeken egy komoly úriembert és egy valódi hölgyet látok. Kép
Andi renben vagy már, hatott az a gyógyszer? Az uh-sok miatt egy percig se idegeskedj, nem érnek annyit! Hiszen te ismered őket, te nyugtattál bennünket, amikor néhány hete aggódtunk! Én úgy tervezem, a 32 hetesre is viszek be 2000 forintot, annyit megér, hogy emberszámba nézzenek. Na meg legalább lesz még egy felvétel erről a kis makiról! Kép
Ja, a jövő héten szerdán megyünk Gyöngyösre a 4D-s uh-ra. Kíváncsi vagyok nagyon. Kép
Zita, gondolom, egyre nehezebben viseled, közeledik az a csodálatos nap! Kép Hogy tetszett a kórház? A VIP szoba mellett döntöttél? Hány heted van még? 5-6? Persze biztosan nem olyan vészes a terhed, mert te nem híztál sokat. Hol tartasz? Én le sem merem írni, mert már 9 kilót híztam. Ez 9 hónaposan elég lenne, nem 5,5 hónaposan... Kép Na mindegy, annyira nem aggódom, csak néha fog el a kisebbségi komplexus és akkor nagyon csúnyának érzem magam... Kép

Na megyek, mert már nagyon hosszú leszek! Legyetek nagyon jók, vigyázzatok magatokra és a picurokra is!

Orsi eltűntél! Minden ok?

Petra, nekem ez az első bébi, nem tudok segíteni. Kép

Sok, puszi, Judit

Csajok, bocs! ha elkezdek írni, nem bírom abbahagyni. Régen írtam. Kép
Vendég
 


Ja, még valami! A galériába tettem 3 képet az osztálykirándulásokról. Június 2. és 3. hétvégéjén voltam. Az elsőn Pisti is volt, nagyon jó volt. Képzeljétek, a visegrádi fellegvárba gyalog mentünk fel, és aznap 20 kilométert gyalogoltunk. Hegyen völgyön... Persze nyugodt tempóban, de azért kellemesen elfáradtam. Kép

Na most már tényleg megyek. Kép Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Judit vége már az érettséginek?

Úgy tudom, hogy a 32 . héten csak annak kell cukorvizsgálat, akinek a 24 hetes nem lett jó.

Szivesen írok majd a szülésről, ha lesz időm, most csak egy kicsit beugrottam.Egyébként én csak jó dolgokat tudok írni,ha akarnálak sem tudnálak elrettenteni, mert gyönyörű élmény maradt.

Andi, Kata mi újság Veletek?

Bulcsú bárányhimlős Kép lett, ezért most nem jár bölcsibe. Tegnap jöttek ki a pöttyök. Nagyon nehéz, mert igyekszem szeparálni Bálinttól,de remélem emiatt nem fog Tőle elhidegülni, mert nagyon szereti. Most is mindig puszilgatná.

Bálintka már 4800 gramm volt hétfőn, pénteken pedig 1 hónapos lett. Kedden pedig belépett a csecsemőkorba, már nem számít újszülöttnek, mert 6 hetes elmúlt.Gyönyörű hurkás combija van, sokat mosolyogKép, és gagyarászik amikor beszélgetünk Vele. Nagyon cukorfalat.Kép Jó kisbaba.

Puszi Nektek: Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: