Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örülök,hogy egy kicsit beindult itt az élet.

Ildi!
Írtam emilt,elküldtem a zabpelyhes süti receptjét.Bocsi,tök kiment a fejembőlKép
Igenis nagyon-nagyon ügyi vagy sütés terénKép
Ma megcsináltam én is a kókuszos házat,az legalább sikerült.Ugyanis nem lett az igazi ma a mákos muffin.Halódik a sütőm,a karácsonyi sütijeim nagy részét tönkrevágta.

SzalvétatechnikaKép
A dobozt először is lekentem akrilfestékkel(olyannal ami megy a szalvéta alá),majd amikor megszáradt rátettem a szalvétát és arra kentem a ragasztólakkot töményen.Kell hozzá spéci lapos decu ecset,mert a sima az szaggatja a szalvétát.

Köszi a névnapi köszöntést!
Ugye mondamon sem kell,hogy Apósomék nem köszöntötték fel.Bár,amikor ott voltunk és már jöttünk el a kezébe nyomtak egy 1000-t,hogy vegyen rajta valamit.7 éves gyereknek!!!Kép

A mai vendégség jól sikerült,újabb 2 autóval bővült szerény készletünk(de ezek legalább jók).
Tamara meg egy társast kapott.A sütinek persze itt is nagy sikere volt.

Holnapra megint nagy havazást jeleznek,remélem lesz is belőle valami.Talán ki tudnánk menni egy kicsit.

KeresztelőKép
Viktornak májusban volt,a szülinapja előtt a református templomban.Dávid hol lesz megkeresztelve?És melyik étterembe mentek?
Nagy mulatság lesz vagy csak a szűk család?
Nálunk itt volt az udvarban "kerti party".
Majd tegyél fel képeket,ok?!


Judit!
Nagggyon-nagggyon aranyos a Dóri!Jó kis pufók az arca!Nyugi,a Viktor is ilyen volt,sőt,3 hónaposan pont 8 kiló volt.Aztán ahogy elkezdett mozogni már egyre kevesebbet hízott.Akkor meg persze az volt a védőnők baja,hogy alig hízik!
Most kb 11 kiló lehet,nem szoktam mérni,mert jól néz ki,jól is érzi magát.Teljesen átlagos súlyban van sztem.Ja és a kis dugó csak 77 cm,pedig Ildi Dávidja 4,5 hónappal fiatalabb és 78 cm.Kép


Na most egy kicsit pótoltam az elmúlt napok hiányát.

Szilvi,Judi veletek mi újság?
Írjatok,írjatok,írjatok!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Látom nem csak nálunk volt sűrű a karácsony.
23-án éjjel egyig ajándék gyáros voltam mindent becsomagoltam szépen ahogy kell és egy szempillantás alatt mindent letéptek. Kép
24-e délelőtt fadíszítés a gyerekekkel , mert másképp sajna nem tudtam megoldani, de nagyon örültek neki. du 4 kor templom betlehemezés:
Kép
Templom után mentünk Anyósomhoz onnan mihozzánk.
Anyóstól mindketten laptopot kaptak nagyon tetszett nekik.
Tőlünk Ketrin : telefont korcsolyát meg 1-2 apróságot, Kevin: autópályát kicsit extrém nagyon tuti meg a kori, ezeket még nem tudtuk kipróbálni mert térdig érő hó van nálunk.
KépKép
25-én az én mamámékhoz mentünk ott volt az egész család nagynénik, keresztszülők, hugomék sok sok ajándék.Idén jó volt a gyerekek részéről mert mindenki velem vetette meg úgyhogy most mindennek örültek olyat kaptak amit szerettek volna. Ez így bejött csak nekem volt rázós.
A mamától még mentünk Éva napot köszönteni is.
Utána éjfélig parkolóház építés , és monopoli a Ketrinnel.
25-én Istvánapoztunk úgyhogy kezdtem előről a főzést de jó volt minden. Ja a páromtól Puma parfümöt kaptam! Kép Anyóstól HotPlate-t (főző-sütő edény árammal működik.)
Kedden dolgoztam enyhén rázós volt, de majd csak kedden megyekKép
Ja ekkora hó van:
Kép
A sütiket majdnem elfelejtettem, nem túl nagy szám de így együtt olyan guszti, tudom , hogy büdös az öndícséret :D de én is akartam egy kicsit mutogatni miket tudok ha van egy csepp
időm, íme:
Kép
Majd még jövök de bejöttek a gyerekek megszárítgatom őket. Kép
Pusza Kriszti
UI: Ildikó!István köszöni a képet jöhetnél Msn-re

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Dávidnak nagyon sok szeretetel és mindenki másnak is akinek van valamije:
Kép
Kép
Kép

Ha addig nem jönék mindenkinek BÚÉK!
Kép
BÚÉK!
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Hát most akadt egy kis időm.
Ildi!
Dávidkának boldog névnapot kívánunk!
Köszönöm Viki nevében is a gratulációt!

Nagyon sűrű volt a karácsony nálunk is.24-én 12-kor fadíszítés, ezután ajándékozás.3-ra mentünk át anyósomékhoz, majd 6-ra Apuékhoz.Este 10-re értünk haza.
25-én dabasi mamához, majd 26-án pesti mamáékhoz mentünk.Így van ez gyerekkorunk óta.
A 24-én kellene vmit változtatni, csak nem tudom mit szólnának hozzá a szülők.Talán majd a második gyerek után.Elég nehéz!
A fa alja nálunk is megtelt, azt hiszem új polcot-a játékoknak- új ruhásszekrényt is be kell szereznünk.
Nagyon szép képeket raktatok fel, mindannyian.
Sajnos én még mindig nem tudok kicsinyíteni, de most már tényleg megkérem a páromat, hogy segítsen.

Holnapután megint egy új Év kezdődik, mindenkinek kívánok nagyon boldog, szerencsés, sikeres, termékeny és persze egészséges újévet!
nsyl
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de már megint csak most értem ide.
Úgy látom már jól kicsúsztam az időből,hogy Dávidkának NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNJAK!
Talán nem haragszik meg,hogy csak mostKép,elég sűrű napja lehetett amúgy is.
Remélem minden rendben volt a nagy hó ellenére.
Én bíztam benne,hogy ilyen szép idő lesz.

Dávidnak sok-sok puszi

Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Nekem az Irfan View van meg és azzal nagyon egyszerű a képméretezés. Netről is letölthető.


Langy esőben, tömör ködben, hót részegen, mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, négykézláb az árok partján, átölelem a világot és Boldog Új Évet, Kívánok!

Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot, ha bármi bánt, neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet, lelkedet. Kívánom: tegye szebbé a következő évedet! BUÉK

Új esztendő új jót hozzon, régi jótól meg ne fosszon, s ha már több jót nem is hozhat: vigye el a régi rosszat! BUÉK!

Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Hurrá-hurrá,én vagyok a 2006-os év első versenyzője!
Mindenkinek nagyon boldog,sikerekben (gyermekáldásbanKép) gazdag Új Évet kívánok!!!

Kép


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Hasonlókat!
Kép

B.Ú.É.K. minden kedves topiklakónak!

Ildikó és Dávid
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet kívánunk!

Anita és kis családja

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita!
Most nagyon szégyellem magam!Kép
Sajnos elfelejtettem odaadni a kazettát,pedig sokszor voltunk anyukádéknál tegnap.Tiszta zizi vagyok.Majd valamikor csak eljut hozzád,ha már felvettem.

Jatka!
Köszike a képeket!Olyan kis tűneményes csajszikád van,hogy eszméletlen.Milyen nagy már,nem semmi,most született nemrég.

Gyere mesélj miket tud már a kiscsajszi?Mosolyogni azt ezerrel azt látom.
Pocakmanók kínozzák még?

Szilvi!
Köszike a jókivánságokat neked is.
Miket csinálsz mostanába?Jöhetnél sűrűbben is.

Akkor ti se unatkoztatok az ünnepek alatt,hol egyik mama,hol a másik.
Te hogy állsz anyósoddal?
Majd a másodikkal biztos jobban lehet egyezkedni velük,hogy a tiétek legyen a 24-e.Nekünk amióta megvan a Dávid,anyukámékhoz csak másnap megyünk,anyósomék meg alattunk laknak,őket nem lehet elkerülni.Kép

Alig várom,hogy tudjál kicsínyíteni,olyan szép a kis Viki,hogy mindenki a csodájára fog járni!Aztán meg vannak itt nagyon jó képű kishapsik is ámKép

Nóra!
Tudom,te éjjel fogsz jönni.KépLehet,hogy mire végére érek ennek talizunk isKépKépKép:
Köszike a Micimacis képet,imádjuk!

Olyan édesek vagytok,hogy gondoltatok ránk!Kép

Jók a megérzéseid,nagyon sűrű napjaink voltak,majd mesélek .Képeket is asszem csak később rakok fel. Jól sikerült a keresztelő.Különben itt volt a Petőfi téri katolikus templomban,majd ebéd a Halászba!(Nálatok ki református?)

Mizujs veletek?

Ja és köszi,a receptet azt is megkaptam.

Kriszti!
Olyan jó,hogy legalább így tudok rólatok valamit!Tök jók a képek,amit felraktál.És micsoda sütike hegyek,István biztos dözsöltKép
Nagyon aranyos a Kevin abban a sapkábanKép
De amikor ketten vannak az udvaron a nagy hóban az is olyan édi.

Marha jó kis versikéket raktál fel,és az imélt is megkaptam csak nem volt időm válaszolni.
Nálunk még mindig bolondokháza van,remélem csitul már egy kicsit és akkor tudunk dumcsizni.

Mindenkinek mégegyszer nagyon boldog, örömökben gazdag,békés új évet kivánok!

Remélem a hiányzó topik tagok is előkerülnek és sok sok vecsési és nem vecsésivel fog bővülni kis csapatunk!

Puszika:Ildikó&Dávid
ilgya1
 
 


Ildikó!
Úgy látom én nagyon lemaradtam nem is tudtam , hogy most lesz a keresztelő! Kép Kép
István kivételesen nem dözsölt de a Kevin annál inkább. Azt hiszem mától diéta lesz mindenkinek. Phü , tele vagyunk mindennel.
Most csak ennyi nem jut eszembe semmi különös.
Jóéjt mindenkinek és mégegyszer Búék!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Most kivételesen nem éjjel jövök!Na nem azért,mert aludtam netán,hanem Viktor az új Év tiszteletére beteg lett.
Már péntek óta kötőhártyagyulladása van,Szilveszter éjjel meg lázas is lett.Pont éjfélkor ébredt!Kapott egy kúpot,aztán tegnap délutánig semmi.Pont Anyuhoz készültünk,amikor éreztem,hogy megint meleg.
Azt hiszem ma beviszem a fülészetre,mert elég gyanús.Majd beszámolok.
Apa épp a Tamarát vitte vérvételre a műtét miatt ma reggel.Már pénteken akartak menni,de a havazás miatt nem mertek elindulni.Holnap meg már kezdődik a suli.

Ildi!
Várom a képeket,nagyon kíváncsi vagyok!
Nálunk Apa református én meg nem vagyok megkeresztelve,de ha meg lennék,akkor reformátusra én is,mert Anyukám is az.

Most hirtelen ennyi,majd később még jövök(megpróbálok).

Pusz

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Ábikának sok boldog névnapot kivánunk!
És azt üzenjük az anyukájának,hogy nagyon eltűnt,és jöjjön vissza!
Kép

Ildikó és Dávid
ilgya1
 
 


Viktorka te pedig gyorsan gyógyulj meg!

Tamika fel a fejjel!Szorítunk neked!

Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ildikó!
Nem baj a kazi,most úgysem tudunk menni mert Nimród elég beteg.Folyik a nózija és nagyon de nyagyon köhög.Délután visszük dokihoz őt.Gondolom majd megint harcolnom kell vele.Annyira idióta a gyerekorvosunk.A magán doki meg elég messze van.De megfogadtam ha elköltözünk az lesz az első hogy keresek egy jó magángyerekorvost.Majd egész éjjel köhögött szegénykém,meg most is ahogy alszik.Szerencsére megissza a hársfateát az talán segít neki egy kicsit.

Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Szia Anita!

Oké,akkor majd valamikor eljut.Kép
Jobbulást kivánok Nimródnak!Szegényke!KépEgy kis jobbulást tündért küldök neki is!

A gyerekorvosokkal úgy látom meg vagyunk áldva.
De jó neked,hogy megissza a hársfa teát a fiad,Dávid csak a vizet,semmi tea,semmi lötyi.
Kanalassal is szenvedünk.

El felejtettem írni,Nóri,hogy a Lakos nem rendel ,mi is az Esekhez vittük a Dávidot.Gondolom már rájöttél.Vagy, hova vitted a fülészetre?Nem kell beutalót adnia a gyerekorvosnak?.(Hörghurutja van ,el is felejtettem írni.Kép)

Nektek is további szép napot!
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Voltunk a fülészeten,sajna fülszúrás lett.
Hosszú történet,de nem járunk ilyesmivel a Lakoshoz.
Nem akarlak untatni,ha akarjátok leírom a történetet.
Az I.gyerekklinikára járunk egyébként már 2 éve,nem kell beutaló,először sem kellett.
A doktornő nem egy gyerekpuszilgatós típus,de nagyon érti a dolgát,sokat megéltünk már együtt.
Tehát mindkét füle be volt gyulladva,felszúrták,azóta jön belőle a váladék,de a Viktort mintha kicserélték volna.Sokkal jobban van,már nem olyan nyomott és nyűgös(az éjszaka óránként kelt).Kaptunk Augmentint is.Egy hét múlva kell visszamenni,ha addig nincs semmi különös.
Tamara túlesett a vérvételen.Bátor volt,nem sírt.

Ildi!
Mikor voltatok az Esseknél?Úgy hallottam,hogy a múlt héten meg csak a Lakos rendelt.
Dávid jobban van már?
Viktor is utálja a kanalasokat.1 évvel ezelőtt még csak anyatejet kapott és beteg lett.Kapott antibiotikumot,de állandóan kihányta.Végül vénásan kellet neki adni,de nem fektettek be a kórházba,hanem naponta 3x be kellett vinni.

Anita!
Nimród hogy van?Mit mondott a doki?Miért kell vele harcolni?


Jobbulást kívánunk minden kedves betegtársunknak!!!



Kép

Nóra és Viktor

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóri!

Már mér untatnál?!?!

Viktor fülszúrásKép
Jaj szegényke!De legalább mostmár jobban érzi magát.Olyan kicsik még,és annyit szenvednek!

Átérzem az éjszakai műszakodat,nem hogy jöttünk volna dumcsizni.Mi is sűrűn fent vagyunk,mert Dávid meg hörgőtágítót kapott,és abban meg koffein van,olyan mintha be lenne lőve,tisztára fel van pörögve.Most csökkentettem az adagot neki felére,mert tiszta zizzencs!

Le a kalappal Tami előtt!

Mi csütörtökön mentünk az Esekhez,mivel a Lakos nem rendelt és a telefonját sem vette fel.Pedig szívem szerint kihívtam volna.Most is úgy paráztam,hogy ne kapjon el valami más betegséget is a rendelőben.Most is volt egy kislány,akinek csak az apukája jött be szólni,hogy a kislánya bárányhímlős és kint vár a kocsiban és mit csináljon?
Kicsit félek,nehogy gubanc legyen.
Most kellet vissza mennünk kontrollra hétfőn,de nem gyógyult meg sajna,így még szedjük tovább a Ceclorettát és az Ambrobene-t.Na meg a kúpot és orrcseppet(Nasivin) és orrszívás ezerrel.

Ti voltatok már b.hímlősek?(Mindenkitől kérdezem?)Kevin az volt azt tudom.

Megint csináltam egy albumot a keresztelőről:
http://www.babaszoba.hu/services/albums/admin/list?alid=15141
Egy pár képet feltöltöttem,majd még rakok fel mást is csak annyi idő elmegy a kicsinyítgetéssel.

Jó éj nektek!
I.
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Ismerős a helyzet,Kristóf is kapott anno az Essektől hörgőtágító kúpot.Egyszer annyira szenvedett,hogy adtam neki egy Germicid-c-t is,hogy legalább tudjon aludni.Az a legjobb,hogy van egy szirup is,ami hörgőtágító és annak nincs ilyen mellékhatása.Kristóf kb 15 hós volt,amikor (már tapasztalattal a hátam mögött)megkérdeztem,hogy nem kaphatná-e a szirupot,mire azt mondta,hogy ő még túl kicsi ahhoz.3 nappal később felírta a barátnőm 3 hónappal fiatalabb fiánakKép
KözépfülgyusziKép
Kristónak 1 1/2 éves korában volt először.Nyűgös volt nagyon meg lázas is(38C),szombat volt,felhívtam a Lakost,azt mondta vigyem el hozzá.Elvittem,hallójáratgyulladás,fülcsepp,antibiotikum.1 hét múlva újabb nyűg,láz,szombat,stb.
Lakos:a hallójáratgyull. beljebb húzódott,középfülgyuszija van.Újabb (másik) fülcsepp,újabb(másik) antib.
Eltelt még egy hét,megint hétvége,gyerek nyűgös.Elegem lett,felhívtam a Heim Pált,hogy melyik a fülészeti ügyelet.A Budai Gyerekkórház volt.Elvittük(dec.6-a volt).Megnézték,igen,középfülgyusz,újabb antib.,hétfőn azért vigyem vissza.
Hétfőn úgy gondoltam tök felesleg átutazni az egész várost elkezdtem telefonálni.Az I.Gyerekklinika volt az első.Elmondtam mi a gondom a Doktornő azt mondta menjünk be,beírt 0-ás sorszámmal.Persze fel kellett szúrni mindkét fülét,azt sem tudom hol fért el a gyerekben annyi genny.Leoltották és 5 nappal később már célzott antib.-t kapott.Kristóf elég vacak fület örökölt,mert állandóan beforrt neki a lyuk,így 3-4 naponta újra kellett szúrni.Január 20-án végül kivették az orrmanduláját,de májusig még több fülszúrása volt és beszedett vagy 30 üveg antib.-t.Tavaly ehhez képest már csak egyszer fájt a füle és melegítéssel meg 1 üveg antib-mal meggyógyult.
Viktor tavaly(előtt),szintén dec. 6-án kezdte.Középfülgyusz(már tudtam,nem is mentünk a Lakoshoz,egyből fülészet),szúrás,antib.Igen ám,de mint írtam az előbb,kihányta,így vénásan kapta 10 napig.Teljesen rendbejött.Még 1x volt neki márciusban,de akkor már bevette a szirupot,így nem volt komolyabb gond.

Mondtam,hogy hosszú leszKép

Nálunk a Tamara és a Kristóf volt bárányhimlős,pont,amikor a Viktor született.
Az oviban járvány volt,tudtam,hogy el fogják kapni,csak arra nem számítottam,hogy utoljára.Már mindenki meggyógyult,mire a Tamara elkapta,majd rá 2 hétre a Kristóf is.Õ pont tele volt kiütésekkel,amikor mentem szülni.Meg sem látogathatták a Viktort,csak lejártam hozzájuk a portára talizni.Mire hazajöttünk már szerencsére nem fertőztek.
A rendelőbe a gyereket is bevitték vagy csak Apuka ment be?Mert úgy tudom csak az fertőz,akin a kiütések vannak és csak addig,amíg hólyagosak.Amikor száradnak le,akkor már nem.

Na megyek,mert reggel már suli és kelni kell,Apa is megy korán dolgozni.

Puszka,jobbulást,jó(jobb) éjszakát!!!


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Na most panasznapom leszKép
Voltunk dokinál,persze megint smmi értelmét nem káttam odamenni.Persze nektek nem meséltem a tavalyi történetet így nem értitek.
Szóval tavaly ilyenkor 3 hónapig betegek voltunk.Tudjátok nagy járvány volt(hasmenés-hányás)Idióta orvosunk olyan gyógyszerekkel tömte volna a gyereket amiket csak két éves kor felett lehet adni,persze kimagyarázta magát,,de én akkor sem adtam be a gyereknek.Tegnap szintén mentünk,vizsgálat immel ámmal,ismét olyan gyógyszer ami nem neki való.Sedotussin kúp amit csak két éves kor felett lehet adni és légzésleállás lehet a mellékhatása.Mondja ezt adjam neki éjszakáraKép Erre már nem is mondtam semmit,hanem kértem hogy mit írjon fel gyógyszert.Így most a biztonság kedvéért kiváltottuk a kanalas gyógyszit,meg kértem barna orrcseppet,meg vettem neki Stodal köhögéscsillapítót.Szóval mindig így járunk.
Ráadásul mára én is beteg lettemKép

Nóra!
Hát most nem irigyellek,jobbulást nektek is.

Meg persze minden betegnek is!

Gyerkőcöm most alszik még,apa reggel korán elment dolgozni egy kicsit,fel is kelt a manó,nemrég aludt vissza,mellettem.

Bocs az untatásértKép
Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Ja azt elfelejtettem írni,hogy még szopiznak ababák addig nem lesznek bárányhimlősek,meg semmi ilyen fertőző betegséget nem kapnak el.Védi őket az anyatej.Legalábbis ezt olvastam.

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki jól benne van a dolgokban.Lassan csak gyógyszernevekből áll szegény kis topikunk.

Anita!
Nem untattál,dehogy!
Sajnos szakmai ártalom,de megnéztem a gyógyszerkönyvemet és a Sedotussin kúpnak van kisgyermek változata,ami 1 éves kortól adható 2x naponta.
A Stodalt nem ismerem.Recept nélkül is kapható?Mi Sinecod cseppet szedünk köhögéscsillapítónak.
Meg Mucoporontot szoktunk köptetőnek,amire mindig az volt írva,hogy 1 éves kortól,a Viktor is kapott már,erre a mostani üvegen az van,hogy 2 éves kor alatt nem adható.Ki érti ezt?


Viktor valamivel jobban van,már csak 2x kelt éjszaka,akkor is szopizni.A szeme is mintha javulna kicsit,bár reggel nem tudta kinyitni,csak miután lekamilláztam.Akartam íratni neki Neomycin szemcseppet,de doki hiányában elmaradt.Anyukám felhívta náluk a szemészetet,hogy tudnak-e adni,de ott azt mondták,hogy sokkal jobb a kamilla.Végül is csak azért aggódtam,mert már pont 1 hete gyulladt a szeme.De állítólag ez nem gond,majd elmúlik.
Ahhoz képest,amikor a Viktor megszületett el volt záródva a jobb oldali könnycsatornája és egy picit váladékozott.A Lakos,amikor kijött megnézni a babát egyből felírta a szemcsppet.

BárányhimlőKép
A barátnőméknél is hasonló volt a szitu,mint nálunk,csak nála a nagyok akkor kapták el,amikor hazajött a babával.És a 2 hetes,csak szoptatott újszülött is bárányhimlős lett.Igaz,csak pár pötty volt rajta,de a doki látta és azt mondta,hogy az.

További jobbulást minden kis (és nagy) betegnek!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg beteg ez a topik!Kép Ha valaki idetéved véletlenül nem fog eligazodni a sok gyógyszer között.

Jézusom,hogy ti már milyen tapasztaltak vagytok gyógyszer ügyben,én még csak ismerkedek velük.
Legalább lesz kitől segítséget kérjek.

A homeopátiáról mi a véleményetek?

Anita!
A kazetta már a sogórnőmnél van.Kép

Mennem kell!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Visszatértünk, az ünnepek alatt a szüleinknél voltunk vidéken. Mindenkinek gyógyulást!
Mi is betegek voltunk végig, Ábit 25-én reggel, indulás előtt elvittük a Heim Pálba, mert csak ott volt orvos, annyira csúnyán köhögött, mint valami öreg kuta. Aztán Emma is elkapta. Közben jól taknyosak is lettek. SZerencsére már kigyógyultak.
Boldog új évet mindenkinek.
Mennem kell.
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Egy pár szilveszteri kép:Kép
Kép

Kép

Szia Judi!
Örülök,hogy már kigyógyultak a gyerkők!
Gyere sűrűbben,ha tudsz!
Emma miket csinál már?
Ábi miket kapott karácsonyra?

Nóri!
Mi újság felétek?
Kis betegecske?Hogy van a szeme?
Taminak kezdődött a suli?
Mikor is műtik?

Anita!
Nimród jobban van?
És te?

Kriszti!
Úgy látom nálad megkezdődött a meló.Mikor jössz egy kicsit mesélni?

Jatka!
Doreszku jól van?

Szilvi!
Ne tűnj el!
Megtanultál már kicsínyíteni? Várjuk türelmetlenül a képeket!

Jó éjszakát mindenkinek!

IldikóKép


Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors helyzetkép rólunk,mert megint bagoly vagyok.
Viktor elég jól van,a fülszúrás csodákra képes.Mondjuk reggel másfél órával az antib. után hányt,de sztem a lényeg már felszívódott.Paráztam is eléggé az este miatt,de nem volt semmi gond.Igaz igyekeztem elosztani az adagot,hogy ne egyszerre terheljem a gyomrát.
A szeme is elég szépen javul,már csak alváskor ragad össze.
Tamarának ma már volt suli.Jövő héten csütörtökön műtik,addig még mennünk kell az altatós dokival beszélni.A laborerdményei egyébként tök jók lettek.

Ildi!

Tök arik a képek!Mi is vettünk ilyen kalapokat,de csak a két nagy vette fel,a Viktor nem volt hajlandó.Képeket meg nem tudtam csinálni,mert tele volt a mkártya.

Most ennyi,jó éjszakát nektek!

Pussz

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nóra!
Örülök,hogy jobban vannak már a gyerkők!
Dávid is úgy néz ki talán kigyógyul végre.Holnap délelőtt még visza viszem kontrollra.

Úgy utálom ezt az időt!Ti szoktatok ilyen időbe sétálni?Pedig muszály lesz kivinnem a levegőre,mert teljesen beposhadunk.

Csak tiszta trutyi minden.Legalább havas lenne,de ez a sár az agyamra megy.

Na puszilok mindenkit és írjatok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Tényleg borzasztó ez az idő.Reggel felkeltem elindítottam Tamarát suliba.Viktor is felébredt már,de mondtam neki,hogy pihizzünk még egy kicsit.Kapott cicit és jól elaludtunk,most ébredtünk fel.
Kristóf tök ari volt,itt kirakózott csendben a nappaliban.
Ma reggel már egyátalán nem váladékozik a Viktor szeme,úgy néz ki rendbe jött.Remélem a füle is így javul.

Ildi!
Tök jó,hogy az Essek legalább visszarendel kontrollra.Állítólag L. újabban nem.

Megmondom őszintén,Viktor meg én tegnap nem voltunk kint.Kristóf 5 órakor elment Apával a pékhez.Viktor is szokott máskor,de ez a ködös,nyirkos vacak idő a legrosszabb.

Na megyek megpróbálkozom az antib.-mal.

Szép napotKép mindenkinek,írjatok!

Nóra
Kép

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Aranyos kiskutya!

Levittem egy kicsit az udvarra,a Dávidot,hogy legyen egy kicsit friss levegőn.

Mi is vissza aludtunk egy picit,csak a Dávid orra eldugult,így fel kellett kelnünk kiszívni.

De ari a Kristóf!

És könnyen beveszi a gyógyszereket a Viktor?

Mit csináltok ma?(Csak úgy kérdezemKép)

Pusz:Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Annyira nincs kedvem semmihez!
Főztem egy kis paradicsomlevest meg bepakoltam a mosogatógépet,ennyi volt a mai ténykedésem.Kép
El kéne még pakolnom a mosott ruhákat,esetleg porszívózhatnék is,de olyan enervált vagyok.
Inkább kerestem a gyerkőcöknek játékokat itt a neten.Találtam egy oldalt,ahol tök jó mesés kirakók vannak.Meg egy másikat,az kicsit bugyutább,de a Kristóf is tud vele játszani.Õ nagyon szeret kirakózni,ugyebár reggel is azt játszott.Kapott karácsonyra egy mesekönyvet,ami kirakó is egyben.

GyógyszerKép
Hát kell vele küzdeni picit.Van,amikor megérti,hogy be kell venni,van,amikor nem.De a lényeg,hogy a ma reggeli adag benne van.

Dávid egyszer alszik egy nap?Gondolom délután.Mennyit szokott?
Viktor van,amikor csak 1 órát,van,amikor meg úgy kell felébreszteni 2 1/2 óra után.
Kristóf meg a téli szünet eleje óta nem is aludt.
Pedig Szilveszterkor is éjjel 1-kor feküdtek le.
Másnap ő kelt legelsőnek.
Ezt pl nem gondoltam volna magamról.Mármint,hogy hagyom,hogy ne aludjon a gyerek.Tamarát még nagycsoportos korában is lefektettem.Na jó,általában nem aludt,de mindig le kellett feküdnie.
Mondjuk a Kristóf sokkal nyugisabb,mellette tud aludni a kicsi.
Tegnap is mesét nézett,amíg a Viktor aludt.

Lassan ebédelünk.Maradt tegnapról rizs meg fasírt,az lesz a leves után.

Ti mit ebédeltek?Gondolom a férjed nem jár haza enni ilyenkor csak este.

Elkezdődött már az angol?

Ja,akartam még kérdezni a keresztelőről:hogy választottatok ker.szülőket?Nálunk nem a tesók lettek (mármint nem a húgom meg férjem öccse).

Délután sztem jövök,írjál!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóri!

Én is úgy vagyok a mai nappal,mint te,semmihez nincs kedvem.Megcsináltam az ebédet,rántott húsi volt,sült krumplival,mert ki kell űrítenem a hűtőt,jövő héten disznót vágunk. Fúj!

Aztán Dáviddal játszottam,mondókáztunk meg könyveket nézegettünk,s közben zenét hallgatunk.
És kapott egy rajz táblát névnapjára,hát azzal nem tud betelni,nem is gondoltam,hogy ekkora gyereket leköt a rajzolás (vagyis ákom-bákomozásKép)
Nyugodtan megadhatod azoknak az oldalaknak a címét,amit találsz,majd később bizti jó lesz nekünk is. Majd felrakom a honlapunkra!Kép
Mi is kaptunk puzzle-s könyvet a Csizmás Kandurt.Ti melyiket?

Dávid is csak egyszer alszik egy nap,általában ebéd után 12 és 13 között alszik el,és van mikor 3 órát is alszik egyben,de van mikor csak egyet.
De minek ébreszted fel szegény Viktorkát?akkor későn aludna el?
Én is úgy akarom szoktatni,hogy aludjon még később is.De vannak olyan gyerekek,mint a Kristóf,akik egyszerűen nem fognak,hiába erőlködik az ember.Én is ilyen voltam.Az istenért se aludtam az ovodába,a dadus néni kivitt a folyósóra,hogy ne zavarjam a többieket.Dávid remélem nem ezt örökli.

A paradicsom leves az egyik kedvencem.Fénypostán küldhetnél egy tányérral! Na majd holnap én is azt fogok csinálni.

16-án kezdődik az angol,addig még tudok jönni sűrűn,de aztán megkezdődik a tanulás.De igyekszem időt szakítani rátok is.Kép

KeresztszülőkKép
Mi a Zsolti nővérét és a férjét választottuk,itt az a szokás.A nagyobb testvér az első gyereknek,majd a köv. gyereknek az én családomból választom a hugomat.

Nálunk reformátusoknál ez nem megszokott,nekem se a nagybátyáim vagy nagynénéim közül került ki a keresztszülőm.
Nálatok ki?

Jövőhéten kapjuk a 15 hós oltást! Kiváncsi leszek az új rendszerre?Mi már az új oltoanyagot kapjuk,igaz?
Titeket megviselt ez az oltás?Láz meg duzzanat volt?Ezt is a combiba kapja?

Ja és a férjem nemsoká itthon lesz.Nem szokott este végezni,csak ritkán.Kora délután általában már itthon van,attól függ hova kell mennie.Ma Tökölön volt.Reggel már hivott 9 kor hogy ébresztő,közben meg mi lent voltunk az udvaron,ki volt akadva,hogy minek nekem rádiótelefon.Nem tudta,hogy mi van miért nem vesszük fel a telefont.Kép

Na csáó!

A többieket is várjuk,hogy írjatok ám!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia!

A fenébe egy csomót írtam és amikor be akartam tenni az oldalak címét törlődött az egész.

Szóval:bocsi,hogy csak most jövök,de 2-kor váratlanul beállított az egyik barátnőm.A Viktort is csak 3-kor bírtam elaltatni.4-kor már fel is ébredt.

Paradicsoleves repül...
Picit sós lett,igaz?Kép

Most meg még Apa is hívott,hogy mindjárt indul haza!

Puzzle-könyv:mi a Piroska és a farkast kaptuk.

Keresztszülők:
Nálunk ez hosszú sztori.A 50 éve a nagymamám megismerkedett a boltban egy nővel,aki akkor költözött ide a férjével és terhes volt.Jóban lettek.Amikor meglett a baba,a nagyszüleimet hívták kszülőnek.
Anyukám meg a másik lány felnőttek és mivel egyiküknek sem volt testvére egymást hívták.A keresztanyámnak egy lánya van,ő mind3 gyerek kanyja,de neki még nincs gyereke.
Remélem érthető volt.

Internetes oldalak(remélem most nem rontom el)
http://www.jumpstart.com/toddlertown/ a kicsiknek való egyszerű kirakó és színező.
http://www.szenteskep.fw.hu/mesejatek/ ez pedig nagyon jó kirakós meg memóriajátékos oldal,még én is elvagyok veleKépHa nem nyitja meg a képeket,akkor kattints a segítségre,megad egy programot hozzá,amit le kell tölteni meg beállítani,de ez még nekem is sikerültKép

OltásKép
Úgy emlékszem mindkét combjukba kaptak,nemtom az új milyen.Nekem csak a Tamara lett beteg,de csak 1 hét múlva.Ezt mondták is,hogy lehet.
Be kellett borogatni,az tuti.
Ja,a Viktor 1 hónappal később kapta,mert akkor volt beteg.Pont aznap lett lázas,amikor az oltásra készültem vele.Aztán meg jött a kórház...
A Lakos azt mondta várjunk 2-3 hetet,hogy teljesen összeszedje magát.Lehet nektek is várni kéne,nem?Csak gondoltam...

Este még megpróbálok jönni.

Többiek merre vagytok?

Jatka!Rólatok rég hallottunk!Doresz jól van?3 hós oltás?

Na pusz mindenkinek!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Na látom egyik üzit se küldte el az a fene gép.Majd írok havégre jó lesz már.Most beteg vagyok eléggé.
Majd jövök
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Nagyon fincsi volt a pari leves,nekem nem volt sós,(szerelmes a szakácsnő?)

Végül is nem főztem,mert anyósom adott gulyáslevest,és maradt húsi is tegnapról.
Elnapoltam.

Vissza vittük a dokihoz a Dávidot és fodrásznál voltam,nagyon nagy volt már a hajam.
Még mindig adnom kell neki a kupot,hétvégeig teljesen le kell csökkenteni,az Ambrobene-t pedig addig kell adnom,míg hörög a mellkasa,és ez még nem szűnt meg.Nem tudom mi van szegénykémmel.

Ja és találkoztam a Katival (Babaklubos szervező csajszi) a rendelőbe,26-án lesz legközelebb babaklub,akit érdekel.

Jók az oldalak,amiket megadtál,majd felrakom a weboldalunkra(Dávidbabáéra) és akkor mindig kéznél van.(Ugyanolyan Micimackójuk van nekik is,mint a mi oldalunkonKép)

Köszi az oltás válaszokat.Én is úgy gondoltam,hogy csak utána kapná,ha teljesen meggyógyult.

Anita!
Kazi lepasszolva!Remélem mostmár meg tudod nézni hamarosan,majd ird meg,hogy tetszett.

Jobbulást kivánok!Gyere ha tudsz!
Nimród hogy érzi magát? Õ kigyógyult már?

Kriszti!
Irgum burgum!
Rég nem jelentkezett!Balhé lesz!
És persze a sütike recepteket is nagyon várom!Olyan gusztákat csináltál,hogy azóta is folyik a nyálam!

Jatka!
Halihó!Híreket akarok a mennyasszonykánkról!Mikor megyünk horgászni?

Szilvi!
Mi újság?
Viktória?

Judi!
Visszazökkentél már a hétköznapokba? Gyere mesélni!

Mindenkinek jó idő tündérkéket küldök!

Vigyázzatok magatokra:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon gyógyulgat a mi kis topikunkKép
Bár a Viktor elég jól van sztem.Hétfőn kell visszamenni vele.
Olyan vacak ez az idő,komolyan mondom legszívesebben az ágyból se kelnék ki egész napKép
Még jó,hogy maradt tegnapról leves,mert grízestésztát akartam csinálni,de a grízt leégettem,a tészta meg szétfőtt.Így legalább valamit ettek a gyerekek.Majd Apának összedobok valamit.Csak mit????????
Ez sem az én napom.
Ha már nem esik a hó,legalább a nap sütne!

Ha meggyógyulunk addig,akkor biztosan elmegyünk a babaklubba.Legalább megint talizunk.

Keresztelői képeken felbuzdulva,csináltam egy albumot a Viktoréról.Igaz rég volt,meg hiányos is,mert a templomi képek még a keresztapámnál vannak.Mindegy,egy pár kép:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15190
Arra gondoltam,hogy beszkennelem a másik két gyerkőcét és csinálok az egészből egy albumot.Jó lesz összehasonlítani.

Mi újság veletek?
Mit csináltok így,a nagy ünnepi rohanás után?
Azt veszem észre,hogy a felpörgött tempó után most nehéz visszaszoknom a hétköznapi főzés-mosás-rámolás tevékenységbe.

Kriszti!
Már régebben írni akartam,hogy a sütis kép bal oldalán látható nagyon fincsinek látszó valami receptjét elkérhetném-e.Izgatja a fantáziámat!
Ráér,most nem akarok sütni,mert felszedtünk pár kilót sztem,bár szerencsére elromlott a mérlegünkKép

Ilyen időt szeretnék,mint egy héttel ezelőtt:

Kép


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Jól el dumcsizunk így kettenKép

Megnéztem a képeket!Olyan sokat változtak a gyerekek,pedig nem is olyan rég volt. A Kristóf az nagyon nagy fiú lett,talán nála a legszembetűnőbb a változás.
Nagyon édes a keresztelő rucija!Nagyon elegáns benne!Milyen szép napos idő volt,teljesen jó kedvem lett,amint nézegettem a képeket.

Az tök jó lenne,hogy felraknád mind a három gyerkőc képeit,és tényleg össze tudnánk hasonlítani.Ha lesz egy kis időd megcsinálhatnád.

Nagyon aranyos a hóember !Nálatok van az udvaron?

Főzésben nem nagyon tudok segíteni........Kép

vagyis van egy ötletem,a sogórnőm régen nagyon sokat csinált,májkrémes kenyeret!Kép

Örülök,hogy Viktorka jobban van.
Tényleg gyógyulhatna már a topikunk! Én is köhögök már!

Igazad van nehéz visszaszokni a hétköznapi életbe,mennem is kéne mosogatni,na pá!

I.Kép
ilgya1
 
 


Szia Ildi!
Majd később írok többet,de találtam valamit...

A babaszobán találtam a szülinapi fotóalbumát Dávidnak és megértettem miért dumcsizunk mi ilyen jókat.Íme:
Kép

Szkennelek majd több képet is a keresztelőkről.

Most pusz.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Hová tűntetek?

Ildi!
Találtam még egy érdekes képet:
Kép

Többiek biztos nem értik miért tettem fel ezeket.
Melléteszed a tieteket?

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Bocsi ma nem nagyon tudtam jönni,vagyis tegnapKép
Itt vannak a képek!KépKépKép
Kép

A ruha hasonlóságára miből jöttél rá?Nem emlékszem,hogy felraktam volna erről képet.Elárulod?
KépKép


Most megyek aludni,holnap se igérek semmit,de mostmár ti jöttök!Írjatok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ildikó!
Elhoztam akzit,majd megnézem a szomzédban(ugyanis nekünk nincsen videónk)
Nimród már majdnem meggyógyult,de én eléggé köhögök még.De már nem fertőzünk,szerencsére.Megyünk is ma a barátainhoz babázni,már ezer éve nem voltunk.

Babaklubba megyünk mi is.Remélem sikerül eljutni,addig apának is kész lesz az autója és akkor már lesz sajátom.

Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Ma már ez a 4-ik alkalom hogy írok már nagyon bosszús vagyokKép Kép
Olyan szupi képeket találtam hogy meggyógyítsam egy kicsit a beteg topikos csemetéket de állandóan lefagyott ez a nyavalyás gép.
Most kép nélül írok mert már nem merek próbálkozni.

A süti recepteket is majd legközelebb felteszem mert az is elszállt.

Ildi!
Ja , sajna megkezdődőtt a meló, szokásos napi hacihő. Suli, ovi csak az örökös rohanás.
Azt hiszem ez az év még rosszabb lesz ebből a szempontból mert a Kevin ősszel suliba megy.

Látom azért akik itt vannak napi rendszerességggel náluk legalább zajlik az élet , igaz nálunk is csak kicsit másképp.

Van egy tapaszom, már 3,5 napja nem gyújtottam rá.Kép Kaácsonyi ajándékként befizetett bennünket a főnököm egy nikotinstop kezelésre. Jó mi?
Most már ha akarom ha nem le kell szokni, habár jobb ez így mert a gyerekek is nagyon örülnek neki.Kép
Egy baj van: a diétámat így elég nehéz betartani mert azért hiányzik a mozdulat és ugyi az a fránya pótcselekvésKép Ja meg egy kicsit dinka vagyok azóta bár az sem mindig. Valahogy csak túlélem.Kép
Na nem untatok senkit, mindenki egyen sok-sok vitamint és gyümölcsöt nehogy megint beteg legyen. A gyógyképet most nem merem feltenni de azért sok sok minden jót mindenkinekKépKépKépKépKépKép
Pusz: Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Ezt el kell meséljem nektek is.Nimródn egyedül alszik el este.Csak beteszem az ágyába és kijövök.Ma már csak pár percet sírt.6 napja mikor ezt elkezdtük még 40 percet üvöltött majd csak azután aludt el.Ennek most annyira örülök:D
Lehet kicsit drasztikus megoldás.kicsit furdal is a lelkiismeretem,de így végigalussza az éjszakát is,reggel 7-ig alvás van.

Jó éjt
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors köszönés,mert mindjárt visszük vissza a Viktort a dokihoz.A Tamarát meg délután az altatóorvoshoz,hogy megbeszéljük a műtétet.

Ildi!
A rugdalózóra Dávid homlapján találtam meg valamelyik topikban is van róla egy kép,azt hiszem a "megszülettünk"-ben.
A torta egyébként még a Kristóf 1. szülinapján volt.A Viktoré is aranyos volt,majd ha lesz időm ideteszem.A többi képet sem sikerült még beszkennelnem.

Kriszti!
Szerintem tök jó,hogy nem gyújtasz rá,sok sikert és kitartást kívánok neked.Azon azért elgondolkodtam,hogy kötelező volt?Vagy csak "ajánlott".

Anita!
Jó,hogy Nimród átalussza az éjszakát.Viktor is megtette már párszor,de ugye jött a betegség....
Bár ő este még cicin alszik el,vagy ha nem,akkor ott ülök mellette és pár percen belül álomba szenderül.
Sokat olvastam erről az altatási módszerről,én azt hiszem az első nap feladnám.Főleg úgy,hogy látom,minden gyereknél eljön az idő,hogy képes egyedül is aludni.

Na pusz nektek,majd estefelé jövök beszámolni,hogy mi volt az orvosoknál(micsoda programKép).

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok !
Csak gyorsan benézek mert ma korábban eljöttem melóból de sajna a melót meg hazahoztam.
Kevinnek fájt a foga most jöttünk haza a fogdokitól.Szegénykém nagyon fájt neki,
Kép
de legalább túl van rajta.Lukas de nem lehet
betömniKép


Itt van az egyik sütike:
Kinder szelet
Kép
Hozzávalók:
Tésztához: 25 dk cukor 5 dk vaj 2 evőkanál kakaó 2 evőkanál méz 2 egész tojás pici só 45 dk liszt Krémhez: főzött krém:7 dl tej 1 (kicsit púpos) evőkanál liszt 3 cs. Tejszín ízű pudingpor Ezt sűrűre főzzük, és még melegen hozzákeverünk 1 pohár (2 dl) tejfölt. Hűlni hagyjuk. Kevert krém: 20 dk cukor 25 dk vajjal/margarinnal habosra keverjük és apránkét hozzáadjuk a kihűlt masszát, ezzel is habosra keverjük.

Elkészítés:
A tésztához valókat gőz felett fel kell főzni. Amikor már langyos hozzáadunk 45 dk lisztet, melybe előtte 1 kávéskanál szódabikarbonátot keverünk. Teljesen hagyjuk kihűlni, mert különben ragadós a tészta. Kettéosztjuk, kinyújtjuk. A tepsi hátlapján (én sütőpapírt teszek rá, így nem kell vajazni-lisztezni) sütöm meg a lapokat. Óvatosan kell leszedni róla, nehogy eltörjön, mert ilyenkor még kemény a lap. A két lap közé töltjük a krémet. Én a felső lap alá még egy kis lekvárt is kenek. Csokoládémázzal vonom be a tetejét. Másnapra megpuhul a tésztája. Hosszúkás szeletekre vágva tálalom. Tárolása hideg helyen történjen.

Az árvácskát is küldöm majd de még nem volt időm begépelni.

Remélem a legutóbbi látogatásom óta már mindenki jól van, egyetek sok sok vitamint és gyümölcsöt!!
Kép

Nóra!
Ez érdekes kérdés. Már mi is elgondolkodtunk rajta de azért jobb így. De biztos van hátsó gondolata a főnöknek mert így , szerinte többet dolgozunk.

Ildi!
Most én kérdem mi van veletek??
Soha nem vagy bejelentkezve. Kép

Pusz Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Hát egy kicsit eltűntem,bocsesz.
Itt vannak az igazolásaim:
Kép

Kép

Kép

És még 3 ráadás:
Kép
Kép
Kép

Ezt most elküldöm,nem akarok pórul járni.És megyek olvasgatni!
I.
ilgya1
 
 


Na sziasztok!

Nóra!
Tényleg van valami közös bennünk!Kép
Úgy látom,te már mindent tudsz rólam!

Akkor menjünk szép sorjába:

Valami keresztelős képeket igértél´Kép,(csak hűlyéskedtem,persze,hogy ráér,csaknem elfelejteni)

Majd várom a beszámolót,mit mondott a doki?Megy a sok sok drukk!!!!



Anita!
Csak gratulálni tudok az átaludt éjszakáitokhoz,nagyon ügyesek vagytok!Nimród már kész nagylegény!

Nálunk se nagyon kivitelezhető ez a módszer,márcsak anyósómék miatt sem,akik alattunk laknak.NA hagyjuk!

Majd a klubba talizunk,remélem.
Már mi is gyógyulófélben vagyunk,de még nem az igazi.


Kriszti!
Neked is csak gratulálni tudok!Csak így tovább!Nem feladni,sikerülni fog!!!!Milyen rendi ez a Csaba!

Aranyos képeket raktál fel nagyon!Megfogadjuk ám a tanácsoodat,eszünk sok vitamint!!!!!!Kép

Köszi a sütike receptet!
Ari vagy,hogy erre is szakítasz időt.

Mi jól vagyunk köszike kérdésed.Vasárnap a Balatonnál voltunk az Andiékkal,eladjuk a kocsimat,lehet,hogy motorra cseréljük(Zolinak kell talán???) és azt voltunk megnézni.Utána elmentünk bowlingozni Szárszóra.Jó volt nagyon.

Holnap írok egy mélt,oké?

Szegény Kevin!
Nem irigylem a fogacskája miatt,én úgy utálok fogorvoshoz menni,pedig nekem is elkéne mennem fogkövet szedetni.Hogy hogy nem lehet betömni?Akkor miért nem húzta ki?Szegényke!Sok sok gyógypuszit küldök neki!
Ja és Ketrint is puszilom ám sokszor!

El se hiszem,hogy Kevin már suliba megy,nemrég született!
Jó lenne már talizni!Még mindig akkora hó van felétek?

Jatka!Szilvi!Judi!Halihó!Kép

Holnap délelőtt nem leszek!Megyünk uncsitesóhoz játszani!Írjatok sokat!Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megjöttem,bár megint hajnalodik lassan.
Tök beteg vagyok én is,köhögök nagyon meg fáj a torkom.Ez biztosan azért van,mert a sok gyógypuszit és képet átadtam a gyerkőcöknek.
Viktor szinte teljesen meggyógyult.Doktor Néni azt mondta,hogy már nem kell visszamenni,de az üvegben lévő gyógyszert még szedjük be.
Tamarával minden oké,lehet altatni csak az egyik mozgó fogát ki kell vennünk csütörtökig,nehogy lába kéljen az altatás alattKép
Vettünk neki pizsit is (még sosem volt kórházban,nincs egy normális pizsamája,csak amiket én varrtam neki).A Visegrádi utcában van egy gyerekruha üzlet,ott vettünk egy Kis Hableányost.Nagyon vagány csajos.

Ildi!

Tök jó lehetett a hétvége,a képek nagyon szupik.Nekem a tükrös tecc a legjobbanKép
Lehetne majd egy szakmádba vágó kérdésem(esetleg priviben)?
Jó játszit nektek holnapra!
A mi uncsitesónk márciusban fog megszületni,de kétlem,hogy valaha is megyünk hozzájuk játszaniKép

Kriszti!

Köszi a receptet,nagyon-nagyon guszti.Már látom magamon azt a 2-3 kilót,amit a hétvégén fogok felszedniKépVárom a másikat is!
Megfogadtam a tanácsod látod,az előbb is bevágtam egy narancsot,de hiába...Pedig Supradynt is szedek.Ja meg Lecitint,mert annyira dekoncentrált voltam állandóan,mindent elfelejtettem.Most meg nem tudok aludni,mert pörög az agyam.

Megyek,mert,Apa megvár mindig a lefekvéssel és ráférne az alvás,bár most egész héten itthon lesz velünk.De azért majd jövök,amikor csak tudok.

Jó éjszakát,puszka

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Eszembe jutott,hogy meg sem mutattam,hogy mit kapott az Anyukám karácsonyra.Egy Ikea-s képtartót vettünk,amibe 3 kép fér és itthon fényképeztem le a gyerekeket.Sajna csak a képeket tudom megmutatni,mert a kész ajándékot nem fotóztam le.
KépKép
Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Nagyon szép ajándékot csináltál anyukádnak!Gondolom örült neki.Helyesek nagyon!

Nyugodtan küld a kérdést,ha tudok,szívesen válaszolok.(Inkább priviben sztem,hogy ne offoljuk szét a topikotKép)

Na te szegény!akkor nem küldök gyógypuszit,hanem jobbulás tündéreket,oké?Kép
Úgy látszik,hogy valami járvány van,mert sokan panaszkodnak ezekre a tűnetekre.

Lecitint nekem is kéne szednem? A párocskám állandóan azzal akar etetni,mióta reklámozták a tv-ben.És hatásos?
Én azért kezdtem el különben tanulni (angol),mert olyan szétszórt lettem,amióta itthon vagyok,hogy az eszméletlen.Kicsit vigasztal,hogy nem csak én küzdök ezzel a próblémávalKépKép
Remélem bejön!!!!

De ügyes vagy,hogy még varrni is tudsz!
Hát én még ahhoz se értek!Varrogépem az van,de nincs türelmem varrogatni,ha nagyon muszály,aakor a Zsolti varrja meg vagy a sógornőm varrónő.Én csak legvégső esetben.
Pedig azt hittem,hogy Dávid mellett mennyi időm lesz,majd szépen megtanulok varrni a 3 év alatt,meg suli hegyek,meg nem tudom én miket kitaláltam magamnak.Hát túró.t!
Örülök,hogy élek.

Mostmár így,hogy benne vagyok a dolgokban,másképp látom.(Szóval ne aggódj,Judit(Jatka)!Semmit nem csinálsz rosszul!!!!!)

Nem is értem,akinek tényleg több van,az hogy ér rá mást is csinálni.Ezt tanítani kéne!Tényleg ittvannak a többgyerekes anyukák (Nóri,Kriszti,Judi,)és leköröznek minket (Vagyis engem az tutti,nem akarok más nevében irni)

Mi jól kijátszottuk magunkat délelőtt.épphogy hazaértünk Dávid be is aludt.Babakocsival mentünk,mert itt laknak a másik utcában,de különben is olyan szép idő van.Mindenki sétál?

Na megyek csinálok valami hasznosat,mert elcsavarogtam a délelőttöt.

Írjatok elveszettek is!Mi van veletek?
Judi!!!!!!!!!
Szilvi!!!!!!!
Jatka!!!!!!!!

Puszi nincs!Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Na végeztem a nagytakarítással 2 nap alatt.Tudjátok én ilyenkor csinálok nagytakarítást nem az ünnepek előtt.

Érdekes,nekem általában mindenre jut időm.Mostanában elég sokat varrtam/sapikat ,melegítőt meg ilyesmit a manónak/meg sokat üvegfestettem.A párom már ki is van tőle,most kezdtem el pingálni a konyhán a csempéket.Már az első sor kész is van.Minden másodikra tettem valami gyümölcsöt meg zöldségetKép

Sajna beteg vagyok még mindig nagyon.De a szomszédba már átjárunk.Ma voltunk velük pelenkát venni.130 darab pelust vettem 5000 forintért,Fixiest.Remélem jó lesz.
Ildikó!

Szólj ha kell a kazi,még nem sikerült megnézni.De nem soká megnézzük és akkor visszajuttatom.
Na pussz:Anita

Kép

Kép
anita23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: