Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Köszi a bókot :) .Én is láttam a te képeidet a másikon.Az a cumisüvegtartás nem semmi :D .Kiváncsi leszek a hajadra.De szerintem azért ne legyen nagyon rövid,mert jól áll a hosszú!
Hát rajtam még 6,5 kg van Már 1hete fogyózok,mivel nem szoptatok ezért már el tudtam kezdeni szerencsére.Edzést is elkezdtem a sífutón,de pár napja nem csinálom,mert megjött.Képzeld dőőőlt belőlem a vér,pedig régen alig-alig volt vm.Ma mult el,úgyhogy szerintem holnaptól megint taposok.
Réka szerintem is cuki a kalapjában :D .Tényleg 1-2 képet feltehetnél a másik topikba is ha nem gond :? .
Milyen kengurutok van?Nincs kép róla?Szeret benne lenni?Nem tartja benne magát még kicsit szerencsétlenül?Én is alig várom,hogy legyen majd ilyenünk.Hol vettétek?

Kép

Timi
tftimi
 
 


Szia!

A cumisüveg csak a kezére lett téve, nem tartja :) Azért írtam, hogy ügyesen tartja ha anya a kezére rakja :lol:
Remélem jó lesz a hajam, az a baj, hogy azt se tudom milyet akarok! Igazából csak valami könnyen kezelhető hajat akarok ami olyan, hogy megrázom és jól áll :lol:
Nem akarom túl rövidre, de ez a hossz már sok :)
Meg akarom kicsit ritkíttatni is, szóval még nem tudom mi lesz belőle, de majd holnap estére kiderül :) Max nem megyek utcára fél évig :lol:
Én ma kezdtem el tornázni, remélem lesz hozzá erőm, hogy csináljam minden nap! Egy 20 perces edzés is csak 3 részletbe ment,mert Kyra nem igen hagyta :lol:
De sajna ugye én nem fogyózhatok még...soká fog még lemenni rólam...na de mindegy, kezdek beletörődni, hogy nem megy olyan gyorsan... :cry:
Melyik képet tegyem fel? Vagy ha megmondod melyiket, akkor szívesen lekicsinyítem és elküldöm neked, hogy te tudd feltenni, de feltehetem én is, mindegy, csak mondd meg te melyiket akarod :)
Hát ha legközelebb visszük benne lefényképezem és megmutatom majd a kengurut, vagy pedig majd jövőhét kedden, ha jössz!
Szeret benne lenni, mert hallja a szivünket, és testközelbe van :)
Ez nem olyan mint a Dórié, hanem tartja a hátát a fejéig, és felém van fordulva, nem kifelé! Van olyan is mint az övéké, de az majd egy következő időszak kenguruja, ez meg az újszülötté! A tartása nem rossz, lényeg, hogy a fejét meg tudja tartani Réka, és akkor lehet használni! Kyra már nagyon rég óta tartja a fejét, ezért próbáltuk ki, és bejött :)
Mi kaptuk, ugyhogy nem tudom mennyibe kerülhet és hogy hol vették, de körbenézek a neten, és ha látok hasonlót belinkelem ide!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép

Ezt a brendonba lehet kapni 11.900 forint, ha gondolod nézd meg, itt az oldal:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

A mienk nem ennyire profi, nincs kéztartója, de ez jó, még jobban tartja mint a mienk! Szóval én ajánlok ilyet ha nem túl drága ez nektek! Szerintem megéri, mert nem mindenhova lehet babakocsival menni, és hát nem állhat meg az élet azért mert babád van, menni kell velle, szóval szerintem hasznos!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Ját eddig a kertben sütkéreztünk :) ,Réka az árnyékban(azóta is szundít).Hát ennyit a jégesőről.
Azt a képet rakd fel légyszi amin ketten vagyunk Rékával,meg egy sapisat.
Ezt a kengurut már én is néztem.Marha jó.A jövő hónapban beruházunk egyre,csak most ez a pihiszék földhöz vágott egy kicsit minket anyagilag.
Képzeld már a Réka is hasfájós.Most is aludt,egyszer csak elkezd üvölteni szegényke,és ahogy maszírozom a hasát jönnek belőle a pukik.Neked használt a Mecsek tea vagy mit adsz neki?
[/img]

Timi
tftimi
 
 


Na sziasztok!

Timi, mindjárt kicsinyítek képet és felteszem a másik topikon!

Egy kérdés! A jövőheti találkán zavarna valakit ha esetleg a másik topikról is jönne pár anyuka? Szóval többen lennénk? Mert Barbamami pl. Érdi, szóval nem lakik messze, és neki tetszene ha nálunk taliznánk és nem egy vadidegen helyen! Tudod Timi, most a másik topikon is a tali a fő téma :)
Szóval ellenetekre lenn?

Én az édeskömény teát adom neki! Pukizik tőle nagyokat, de szerintem így kevesebbet fáj a hasa, mert kijön belőle! Szóval érdemes kipróbálni! Szerintem! A Mecsek teát nem használom, de valaki a másik fórumon igen! Kérdezz rá ottis!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Már miért zavarna?Sőőt örülnék neki.Az édeskömény teának az a neve,hogy édeskömény tea?Ez értelmes volt :lol: .Mármint,hogy a patikában hogy kérjem?

Kép

Timi
tftimi
 
 


Hát az én teámnak a neve Babamosoly de csak édesköményt tartalmaz, ugyhogy ha esetleg ez nincs akkor simán ha édeskömény tartal,ú akkor jó :)
Legalábbis szerintem :)
Na, annak meg örülök, ha nem zavar, mert akkor lehet, hogy barbamami jön, meg még ki tudja, de lényeg, hogy jól érezzük magunkat :)
Nekem elég nehéz lenne bemennem Pestre babával, szóval én ezért is preferálnám ha kijönnének inkább hozzám...tudod én még becipelem Kyrát kenguruba, de ott egész nap lógjon kenguruba? Mert a babakocsit meg nem tudom elcipelni? Hát nem igazán jó ez a megoldás...szóval...jobb lenne itt :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Hát igen.Én sem szivesen bumliznék be a városba.Nem is tudom hogy oldanám meg.A babakocsi bazi nagy,direkt tereprevalót vettünk.Kocsival meg nem merek bemenni.
Ők is kocsival jönnek kedden?Gondolom.
Akkor a teát majd beszerzrem.Hajnalban volt kaki,szerencsére már csak kicsit híg.Szerintem javul a helyzet.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Remélem én is, hogy Réka széklete hamar rendbejön!

Azt még nem tudom, hogy ki jön, de barbamami valószínűleg igen, ő Érdi, és akkor őt elvileg a férje tudná áthozni ide, de még nincs konkrétan megbeszélve, csak valószínű, de még beszélnie kell a férjével, hogy aznap ráér-e :)
hát szerintem én az első tali amire el mernék menni az ősszel lenne, mikor már tud ülni és vennénk neki egy kicsire összecsukható sprotbabakocsit! Na avval már bevállalnám Pestet még Volán busszal is!
De evvel a mostani böszmenagy kocsival tuti nem! :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Találtam neked egy képet a mi kengurunkról ami mint mondtam nem olyan profi, de jó :)

http://www.libero.hu/Pages/BuySell/BuyS ... 1;1;10;;-1

Itt meg tudod nézni, van kép, és ha tetszik, és nem félsz a használt dolgoktól, akkor ez csak 3000ft :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi!

Tök jó.
Már írtam is neki,hogy merre lakik.Mert akkor elmennénk érte.
[/img]

Timi
tftimi
 
 


Remélem nem a város másik felén :D

Timi
tftimi
 
 


Örülök ha segítettem :)

Én sűrűn veszek így dolgokat!
Az utazóágyat is így vettük 15.000-ért (origi csomagba sose használták)...tényleg mennyi volt újjonnan?
És ágyneműt is vettem neki így, meg pelenkázólapot is!
Szóval én úgy vagyok vele, hogyha jó állapotba van, miért ne! Igy megvehetek neki több dolgot és esetleg márkásabbat! Amit szakboltba nem vehetnék meg, vagy csak gagyibbat :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát nekünk 15500 volt,de mi olyan helyen vettük,ahonnan kiszállítják minden felé,tehát máshol drágább.Mi itt vettük (nagyon messze van):http://www.babaholmiolcson.hu/shop.php?kat=jaroka
De most nézem,hogy már nem is lehet itt kapni :shock: .

Kép

Timi
tftimi
 
 


jaja, ezt ismerem, itt néztük mi is, de amik itt vannak azok ennyit nem tudnak és a legolcsóbb 14500! Szóval megérte !
De tuti azért nincs már itt se mert olyan baromi nehéz összerakni :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát képzeld,a kengurus persze,hogy Újpalotán lakik :lol: .
Még megbeszélem Apával,de nem hiszem,hogy rajongani fog az ötletért.

Timi
tftimi
 
 


Hát nincs közel újpalota, de talán megéri :)

Mi a kiságyat Fótról vettük, hát gondolhatod, az se itt van a közelbe :D
De megérte, mert szupi, és mi sokat használjuk, csak vágattam bele egy szivacsot, mert az nekem nem tűnt úgy, hogy jó a hátának! Szóval most már tuti a dolog :lol:

De szokták postázni is a dolgokat, egy kenguru nem akkora hogy olyan drága legyen! Pár száz forint! És ha utánvétellel fizetsz akkor meg még a postai költség se lehet kifogás! Mi lenne ha így próbálnátok meg?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Hát én is ezt gondoltam ki,hogy postán küldje.Remélem belemegy a dologba.
Képzeld tegnap kipróbáltam a Mecsekteát,ebbe kamilla+édeskömény van ,és úúúgy jöttek belőle a pukik mint a szél :D .Azóta jobban van szerintem sokkal.Ennyit a védőnő hülyeségeiről,hogy nem szabad neki még teát adni,mert összezavarja a pociját :roll: .
Ja és tudod a Réka nem túl jó evő,de amióta issza a teát szerintem megnőtt az étvágya is.Rá van írva a teára,hogy növeli az étvágyat.Mondjuk hátránya is van,mert 10korelaludt,és 2kor már sírt,hogy éhes,utánna meg 3/47kor,de nem baj,az a lényeg,hogy végre eszik.


Kép

Timi
tftimi
 
 


http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... t=2;p=4;k=

http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... t=2;p=5;k=

http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... t=2;p=7;k=

Ezeken az oldalakon is van kenguru, nézd meg, hátha tetszik valamelyik és még talán közelebb is van!
Egyébként itt a babaszoba apróhirdetéseit ha nézegeted nagyon jó dolgokat lehet találni! Nézdd tovább ezeket az oldalakat szerintem! Én eddig bármit kerestem találtam itt! Szóval sok sikert! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jajj ne is mondd, az én teámra is rá van irva, hogy étvágyat csinál, pedig nekünk nem kell, hogy étvágyat csináljon :D
Kyra már így is dagóca :D
Már 5550gramm volt kedden! Ugyhogy én félek, hogy mégjobb étvágya lesz tőle :D Már a pelusból is a harmadik méretet használjuk! Annyi kis pelenka maradt meg, hogy nem is tudom mit csináljak vele! Pampers is meg Libero is maradt :evil:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nincs ismerős terhes kismamátok?Add oda a pelusokat én is azt csináltam.Nekem 2 kismama is terhes akit ismerek.Beindult a baráti társaságunk,a mi példánkat követve :lol: .Sőt egy másik barátunkék meg jövőre tervezik.Ha gondolod én el tudom passzolni.
Írtam a csajszinak,hogy ha tudja küldje ki postgán a cuccost.Ha nem akkor tovább nézelődök.Köszi a tippeket.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Szia :)

Hát nem tudom, majd megkérdem egy két kismamát kell-e nekik, de azt vettem észre, hogy halál besértődnek ha felajánl nekik valamit az ember ami nekem már nem kell! :shock:
Mintha ez megalázó lenne...hát hogy akarjon így jót az ember? :roll:

Kiváncsi vagyok mit intézel kenguru ügybe! Ha megvan akkor majd tegyél fel képet róla :)

Hát olvastam a másik topikon, hogy mi történt a dokinál...Hát ne haragudj a kifejezésért, de az a doki egy állat aki ezt mondta nektek... :evil:
Mennyivel egyszerűbb korházba küldeni a gyereket mintsem kísérletezni egy-két új tápszerrel! Még jó, hogy volt másik gyerekorvos! Szerintem ahhoz többet ne is menjél! Simán visszamennék hozzá beolvasni neki! Hihetetlen, és ez nevezi magát orvosnak... :evil:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jaaa,tiszta ,,állat".Képzeld a védőnő is ott volt és mondja az orvosnak,hogy : ,,nem kéne előbb kipróbálni egy másik tápszert?ˇ"még ő is furcsálotta a dolgot.Az a baj,hogy már nagyon idős ez a doki.Szerintem a végére már el is felejtette,hogy csak 7 hetes a Réka,és felírta azt a kanalas tápszert.
Remélem mostmár javulni fog a helyzet.Látod ilyenkor látszik,hogy mennivel jobb lenne a szoptatás :( .Na mindegy.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Hát igen, a szoptatás jóval egyszerűbb és kézenfekvőbb, meg a babának is tuti izlik, de én meg nem tudom mikor mennyit eszik, max ha állandóan méregetem, de ahhoz meg nincs hangulatom :?
De remélem mostmár hamarosan jobban lesztek, és kedden már kutya baja sem lesz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia :) !
Hát remélem javulni fog a helyzet.Tegnap még elég nyügös volt.Etetés közben megint ordítás volt :( .Mára remélem már hatni fognak ezek a gyógyszertári kütyük.Azt a Gripe Water-t ti is kipróbálhatjátok ha gond van.Ez egy angol víz,kapormagolajjal.Hascsikarás és szelekokozta bántalmak ellen.Mellette nem kell az Infacolt is használni.Ha a bélbacikat szeretnéd helyre állítani,arra meg a Normaflor nevű ampullát tudod használni.Mind a kettő recept nélküli.Gondoltam megosztom veled az infókat,hátha szükség lesz egyszer rá(bár sose legyen :) ).Ezt egy csecsemőgyógyász ismerős mondta nekem a telefonba.
Na jó hétvégét nektek!

Kép

Timi
tftimi
 
 


VAGYOK!!!

Csomó ideig nem írt senki, és akkor leszoktam, hogy minden nap megnézzem a topikot, aztán meg 1 hétig Írországban voltunk a barátainknál, és nem voltam netközelben!

Jaj, annyi minden történt veletek, de mindent szorgosan elolvastam, és képben vagyok. :D

Jó lenne egy tali valamikor. Mikorra terveztétek a négyesbeni randit? Majd mesélek Írországról is! Nektek gratula a babócákhoz, szépen fejlődnek! Meg cukik is!

Boldi növesztett 2 fogat még Írországban. Ezt a luxust!

pussz :D

Kép

Kép
odod01
 
 


Na sziasztok :)

Dóri, de jó végre téged is látni :)
Már pont most akartam írni Timinek, hogy kedden talizunk, ugyhogy ha nem jelentkezel akkor én holnap hívtalak volna, hogy mi ujság veled :)
De persze Írország mindent megmagyaráz :lol:
Remélem hozol majd jó sok képet :) Meg élménybeszámolót tartasz :) Gratula Boldinak a két új fogacskához :)

A mostani talira nem hiszem hogy jön más is, mert szerintem ez túl korai a többieknek, de talán a következőn már többen is leszünk :) Egyenlőre még csak alakulgat, hogy ki tudna eljönni ide a másik topikról :)
De majd időben értesítünk arról is :)

Tim, hát lehet, hogy kipróbálom azt a viz dolgot...milyen áron van?
Nagyon szenved mostanság a pocóval a kis drágám :(
Ugy sajnálom! Ma alig elvett valamit, mert pár korty után már rángatta is a lábát meg el is kezdett üvölteni, azon a tipikus fájós hangon :cry:

De remélem Réka már jobban van!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Dóri:De jó nektek,hogy kint voltatok :) .Én is Írországba szeretnék menni majd nászútra,vagy Skóciába.Kiváncsi vagyok milyen volt.
Gratula a fogacskákhoz.Jössz holnap?

Orsi:Hát igazából most nem tudom eldönteni,hogy Réka jobban van e.Talán egy kicsit jobban mint szombaton.Nálunk is az van,hogy elkezd enni,megeszik kb. 40et és utánna üvöltés és nem is eszik többet.A súlya is alig gyarapodott.Hétfőtől vasárnapig pl. csak 110dkg-t hízott :( .Most a súlya 4850dkg ami elég karcsú :roll: .Tegnap pl. csak 470-et evett.Ha ma sem javul,akkor holnap kérek időpontot a csecsemőgyógyásztól.Annyira rossz,ha látod a babádat szenvedni.Nagyon ki vagyok :cry: .
Az a víz (Gripe Water) 1400 körül van.

A holnapi napot a mai naptól teszem függővé.Ha Réka jobban lesz akkor megyünk.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Tudom milyen ez az üvöltés, mi is szenvedünk...de talán te is próbáld meg azt hogy h aüvölt akkor elveszed tőle, járkálsz vele, böfizteted, utána meg leteszed az ágyra, kicsit megtornáztatod, megmaszírozod a hasát és ha látod hogy jobb kedvű, kijött egy két böfi vagy puki, akkor megpróbálod újra odaadni neki! Tudom nehéz és hosszas, van hogy nekünk is egy órás egy evés, de megéri! Ha ez bejön akkor talán jobban fog hízni is! Mert valószínűleg Réka most annyit eszik amennyi a létfentartáshoz szükséges, de nem többet! Szóval érdemes próbálkozni! Vagy tényleg teát is! Mert azért az is valami! :? :roll:

Dóri akkor holnap?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Olvastam,hogy túl vagytok a szurin.Remélem nem lesz láz,de nem hiszem.A barátnőm mondta,hogy az Ő Barnikája meg sem érezte.Szerintem nem lesz semmi.
Hát megpróbáltam a sétafika-pocimaszír utáni továbbetetést,és bejött.Köszi a tippet.Eddig átvágott mindig :) .Kidugdosta a nyelvét,hogy már Ő jóllakott,de mikor egy kis sétafika után megint kínálgattam,akkor továbbevett.Már nem olyan vészes talán a helyzet.Ha holnapig nem lesz jól,akkor a szerda is jó lenne nektek,vagy neked?Mondjuk attól még ti talizhattok.Legfeljebb mi átmegyünk hozzád szerdán csak egy kis dumcsira.

Timi
tftimi
 
 


Dóri nemrég írt és megbeszéltem vele, hogy Boldi 10-fél 11 körül kel fel, és utána jönnek át! Én kettőig érek rá! Neki nem jó a szerda! De nekem jó az is! Szóval Dóri mindenképpen jön holnap, de ha Réka nincs még teljesen jól akkor nekem jó a szerda is, és akkor egyik nap Dóri és Boldi, másik nap meg Te és Réka :)
Legalább nem unatkozom :lol:

Szóval lényeg, hogy úgy csináld ahogy neked jó :) Nekem bármelyik nap jó a héten :)

Örülök, hogy használt valamit a tippem :)

Jó éjt nektek!

Reggel még benézek, hogy megtudjam jöttök-e ti is :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Kyra hogy van szuri után?
Réka már jobban van.Mondjuk tegnap is csak 500-at evett,de már nem volt annyira nyügi talán.Este 10től aludtunk reggel fél 5ig,aztán fél hattól még most is alszik (fél9).Nem megyünk ma :( ,de akkor lehet,hogy holnap átugrunk vagy csütörtökön.
Sétáljatok jóóóó nagyot helyettünk is :D 8) :D !

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Tegnap kicsit nyügi-bügi volt, igényelte, hogy ölbe legyen és szeretgessüs sokat, de hát evvel nincs is probléma :)
De ma már jól van, megy minden a megszokott kerékvágásba :)
Remélem ti is hasonlóan jól fogjátok viselni jövőhéten az első szuritokat :?

Örülök, hogy ha nem is evett sokat, de azért valamicskét már eszik, hidd el, kitartással lesz ez jobb is :) És nem a napi adag számít hanem, hogy egy hónapba mennyit hízik! Mert hát ebbe a melegbe valljuk be mi se sokat eszünk! Szóval nincs min csodálkozni! Én ezért is adom a teát neki! Mert látom rajta, hogy szomjas! Ugy isssza a teát mint aki még sose kapott inni! Ha csak tejet kapna, hát egész nap a mellemen lenne! Szóval nekünk jó a tea :)
Akkor várlak holnap vagy csütörtökön :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Milyen volt a séta?
Hát reggel mi 135-el kezdtünk,aztán 100,kezdtem örülni,de aztán mostanáig ilyen 40-35-55 öket evett csak :( .
Nem tom mi van :( .De tegnap mértük,és 140et hízott egy hét alatt.Szerinted az kevés?Lehet,hogy vérszegény?Az elveszi az étvágyat.

Timi
tftimi
 
 


SZia megint!

Képzeld holnap 8ra megyünk a Jánosba,kivizsgáltatni a Rékát :( .
Remélem nem váratnak sokat.Végre kiderülhetne,hogy mi a gond.Most adtam neki Sinlac gyógytápszert,és úgy ette mint a bolond.Nagyon ízlett neki szerencsére :) .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Hát a 140 az szerintem jó! Hidd el nincs baja Rékának! De ebbe a melegbe te sem eszel annyit! Kyra is kevesebbet eszik, meg kevesebbet alszik, de ez nem gond szerintem! Én ezért is teáztatom! Mert szomjas! Szoptatni meg nem tudom folyamatosan! Van, hogy 20 percente inna! Nem erre találták ki a mellem! Szóval nálunk 3 óránként kaja, közbe tea! És jól elvan így! Van, hogy én is azt hiszem éhen fog halni olyan keveset eszik, de nem, csak épp nem olyan éhes! Aztán egy két nap mulva bepótolja! Meg látod te is, délelött Réka jól evett, mert nem volt olyan meleg, a nagy melegbe meg kevesebbet! Aztán gondolom este megint eszik!
Szóval szerintem türelem!
Miért viszed korházba? Ennyire aggasztónak találod? De hát ha hízik akkor miért? Nem lehet mindenki kiselefánt mint egyes babák... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, még egyszer bocsi, hogy lemondtuk a sétát, de egyikünk sem bírja ezt a hőséget! Boldi nagyon szenved, pedig már mindent levettem róla, amit lehet, de állandóan izzad, meg nyűgös. Én is... :D

Ha kicsit mérséklődik a hőség, vevők vagyunk a sétára!!!
Timi, mi a baj Rékával, hogy kórházba viszed? Meg mit mondott az az "állat" doki, amiről csak a másik topikban írtál? Ugye nincs nagy baj?

A babák hogy bírják a meleget?
Én mindig délen akartam lakni, de mostanában olyanok a nyarak, hogy lehet, hogy Finnországba költözöm. :lol:

puszi

Kép

Kép
odod01
 
 


SZiasztok :D !

Hát az a baj,hogy pl. a mult hét előtt is csak 110et hízott(200helyett).Állandóan ordít evés közben meg nagyon nyügi.Ezek a gyógyszertári szarok sem értek semmit,úgyhogy nem sima levegőnyelős hasfájás :( .Ma gyógytápit kapott(tejfehérje+szójamentes),és érezhetően jobban van.Ma du. is egy csomót vigyorgott.A testsúlytáblázat szerint is a legalsó határt súrolja :( .Most kell lépni,mert állítólag élég sok idő mire megvan az eredmény.
Teáztatni én is szoktam,de sajna amikor nem volt meleg akkor is alig evett.Már több hete alig eszik,és ezt már nem lehet tovább húzni :( .Nem lehet állandóan tápszereket össze-vissza próbálgatni,mert nem jó a pocijának.Csinálnak neki egy vérvételt,és akkor tudni fogják mit kell felírni(kaját).

Dóri:AZ orvos azért volt állat,mert rossz gyógytápszert írt fel.
Nem tápot,hanem pépet,kanalasat.
Aztán most már gyanús,hogy lehet,hogy a gyógyszertárban cseszték el.Én meg hőbörgök itt :D .
Én már 2 hete alig alszom olyan ideges vagyok,jobb ennek utánna járni.

Na pussz nektek!

Timi
tftimi
 
 


SZiasztok!

Tegnap voltunk a Jánosba kivizsgáláson.Nem találtak semmit,vettek vért,ma de. lesz meg az eredmény.Azt monta az orvos,hogy ha továbra sem eszik akkor be kell feküdnünk pár napra :( .Képzeljétek tegnap csak 11kor volt hajlandó enni 140et,aminek a felét minimum kihányta,és aznap már nem is volt hajlandó enni,csak inni.Én már nyugtatót vettem be.Komolyan nem tudom mi van.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Kedves Timi!

Olvastam, amit a kislányod etetésével kapcsolatban írtál.
Van egy öt éves kislányom, aki még mindig tejérzékeny.
A férjem orvos és tápszerekkel is foglalkozik.
Van egy nagyon jó gyermekorvos ismerősünk, aki karcolásos módszerrel meg tudja állapítani a különböző érzékenységeket. Ez azért fontos, mert a vérvétel nem 100%-os. A barátnőm kisfiának pl. vérből kimutatták, hogy nem tejérzékeny, a másik módszer szerint pedig pozitív lett a tesztje.
Szívesen segítek, ha gondolod. Átérzem a problémádat, én is nagyon sokat aggódtam évekig az evésével kapcsolatban.
Különben angol nyelvtanár vagyok. Három évig éltünk Budakeszin, most Pátyon lakunk, amíg Telkiben felépül a házunk.
Írj a freemail címemre, azt majdnem mindennap olvasom: may0907@freemail.hu.

Szép napot!
Glória
glória
 
 


Szia Timi!

Ha gondolod telefonon is felhívhatsz. Az a leggyorsabb.
Tudom,hogy ebben a mai világban furcsa, ha valaki önzetlenül segíteni akar....
Már sok kismamát felvilágosítottam és rendbe jöttek a babával kapcsolatos dolgok.
A telefonszámom: 0630/6190964

Üdvözlettel
Glória
glória
 
 


Szia Glória :) !

Nagyon kedves vagy :D .Tényleg ritka aki önzetlenül segít :? .Képzeld közben megjött a vérvétel eredménye,és kiderült,hogy kicsit vérszegény a Réka.Kaptunk vas cseppeket.Valahol olvastam,hogy a tejallergia vagy a tejcukor allergia vérszegénységet is okozhat.EZ igaz?
Kaptunk Pepti-Junior tápszert is,amióta ezt esszük javult a helyzet és az étvágya is kezd megjönni a vastól.Gondolom azért nem ártana egy allergia vizsgálat.
Ezt hol csinálják?


Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Hát rég jártam erre :lol:

Timi, mi ujság Rékával? Remélem jobban van! Jó ötletnek tűnik ez az allergia teszt dolog! Én tuti megcsináltatnám! Soha nem lehet tudni! És sok idegeskedéstől megkímélhet!

Dóri, veletek mi ujság?
Remélem a héten össze tudjuk hozni a találkát! Már itt lenne az ideje! :lol:
Most nem is lesz elvileg annyira meleg, szóval hajrá! Kinek milyen időpont lenne jó?

Glória, te is csatlakozhatnál hozzánk :)
Hisz Timiék Keszisek mi meg Pátyiak vagyunk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Glória: Persze jó lenne ha csatlakoznátok a sétához :D .Írtam emailt neked.

Dóri:Hogy vagytok?

Orsi:Réka jobban van,de azért tényleg nem ártana ez az allergia teszt.Szerintem elmegyünk.Hogy telt a hétvége?Mi sokat voltunk a kertben,meg apósoméknál is vendégeskedtünk.Olyan hamar eltelt :( .
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Hát igen hamar elrepült a hétvége, pedig nekünk hosszabb is volt mert párom kivette a csütörtök pénteket, mert csütörtökön vittük Kyrát hasi meg koponya ultrahangra, és akkor már pénteken hülyeség lett volna bemennie :lol:
De még így is, hogy 5 nap volt, így is hamar elment! :cry:

Mikor lenne jó a séta nektek?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Csütörtökön dokihoz viszem a Rékát.Nem tudom hogy kap e szurit,mert vérszegény.Lehet,hogy kitolják a dolgot.
A párom rendelt az autójába dolgokat amit nem tudom hogy mikor szállítanak.Attól függ a séta.Legkésőbb péntek szerintem jó,de gondolom előbb hozzák a cuccot.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Sajnos, mi megbetegedtünk, először Boldi lázasodott be, majd a sok babusgatástól én is elkaptam.
Jellemző, hogy nyáron vagyunk betegek... :D

Timi: nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Rékával!!! Már annyit idegeskedtél, szerintem, hogy egy évre is elég...

Orsi: sajnálom, hogy valami mindig közbejön, de már mi is nagyon várjuk a közös sétát!

Legyetek jók, üdv az új beszélgetőtársnak is!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Orsi:Most kaptam az email,hogy holnap jön a cucc,úgyhogy ha nem kapunk csütörtökön szurit,akkor pénteken átmegyünk ha az jó neked.Ma sem nagyon produkál a Réka.Megint ilyen 70-75-öket hamizik.Ma a rekord 110 volt reggel :( .Mondom neki,hogy kiporolom a fenekét,ha nem eszik erre nem kiröhög :lol: .Kis boszi.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Dóri:Jóbbulást kívánok nektek.Remélem mihamarabb meggyógyultok.
Kép

Timi
tftimi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: