Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bogi!

Igen itt szültem Győrben a Bodai Karcsinál. Láttam Te is nála szülted az egyik lányodat. Meg voltál elégedve vele? Én nagyon kedvelem őt, a két kicsi nála született.
Mikor jártál nálunk a Kodakban? Októberig én is dolgoztam. A húgom szőke, szemüveges,alacsony , a másik lány magasabb szőkésbarna hajú. Melyikükkel találkoztál?
Szerintem nem baj, hogy ilyen aktív vagy. Amíg a gyerkőcök engedik, addig nincs gond. Azért ne terheld túl magad. Rám is sokan azt mondják pörgök ezerrel és biztos nem fogom sokáig bírni az otthonlétet. De még bírom.Kép

Bea
beátab
 
 


Szia Zsu!

Miért aggódsz a második baba miatt? Bőven ráérsz még. Úgy tudom azt is elfogadják, ha a lejáratkor már várandós vagy. Szerintem csak akkor szülj, ha már teljesen felkészültél rá. Én is az előre eltervezett dolgokat szeretem. Nálunk a két kicsi között 3 év van, nem biztos, hogy ez az ideális, de én a korom miatt nem várhattam tovább.
Milyen vállalkozásod volt?
Ismerek egy nagyon aranyos csajszit Dunaszegről, Gabinak hívják alacsony, szemüveges, két kislánya van, a nagyobbik Nóra kb. 3 éves, a kicsi Luca /ebben nem vagyok biztos/ 8-10 hónapos lehet. A Gabi kontaktológus, szemvizsgáló. Nem ismered véletlenül? Nem tudom mekkora Dunaszeg. Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem.Kép

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Katunk ma egy érdekes emilt, ha nem bánjátok megosztanám veletek!
Olvassátok el, érdemes!
Éppen ma olvastam egy másik cikket a Kisalföldben is a vírusról.


"H5N1
Avagy miért húzunk 10km sugarú karantént egy elhullott hattyú köré?

Kedves Barátunk,

Az elmúlt egy pár hónapban a média pánikot keltett a madárinfluenza világjárványtól rettegve. Jó lenne tiszta vizet önteni a pohárba ezzel kapcsolatba. A jelenlegi madárinfluenza vírus állati megbetegedést okoz és az ember csak akkor betegedhet meg ha tartósan és nagy mennyiségben lélegzi be a madárinfluenza vírust tartalmazó levegő szennyeződést. Még ha meg is betegszik az ilyen ember, a vírus jelenlegi formában nem képes emberről emberre terjedni, így járványt sem tud okozni.

De mi is a vírus?

A mi világunk legparányibb élő részecskéje, amely fehérje burokból és benne rejlő valamilyen örökítő anyagból (DNS vagy RNS) áll.
Ennyi.
Így önálló szaporodásra, életre nem képes. A fehérje burka segítségével kötődik a megtámadott szervezet sejtjeihez és a sejt belsejébe juttatja az örökítő anyagát, „megbolondítja” a sejt működését és a sejt a saját kárára elkezdi a vírus fehérje burok és az örökítő anyagának masszív gyártását. Ezt addig folytatja, míg ebbe belepusztul. Az ebből a sejtből kiszóródott vírusok újabb sejteket támadnak meg és minden kezdődik elölről. Tehát a vírusok az élő sejtek élősködői. Ezért semmilyen antibiotikum nincs rájuk hatással, az antibiotikum csak a baktériumokat pusztítja el, hatástalan a vírusokkal szemben.

Az ember influenza vírus viszont emberről emberre terjed és világjárványt tud okozni. A szakemberek attól félnek, ha mindkét vírus egyszerre betegíti meg ugyanazt az embert, örökítő anyagában az egymás közötti cserének köszönhetően létrejön egy ÚJ, ami most már emberről emberre képes lenne terjedni. Ilyen vírus azonban jelenleg még NEM létezik. A védőoltások úgy készülnek, hogy a beoltott szervezet képes lesz felismerni a „betolakodó” fehérje burkát és azonnal megtámadja azt. Az influenza vírusa roppant jó túlélési mechanizmussal rendelkezik. Rendkívül rövid idő alatt képes mutálódni és emiatt nem lehet védőoltást kifejleszteni addig, míg a járvány el nem kezdődött.

Akkor viszont nagyon gyorsan kellene kifejleszteni, legyártani és kijuttatni a lakossághoz.

Ahogy Dr. Robert G. Webster mondta: „amennyiben ma kitörne egy világjárvány, nem lennénk képesek védekezni ellene, mivel a gyártási kapacitások sokszorosan alatta vannak a várható igényeknek”.

Az influenza vírus olyannyira hajlamos a mutációra, hogy a fehérje burka, akár egy járvány alatt is megváltozhat, így a járvány elején kifejlesztett oltóanyag nem biztosít védelmet a járvány közepén mutálódott köpenyegforgató vírus ellen.

Reménytelen a helyzet?
Mindenáron el fogja kapni az ember ezt a fránya influenzát?

És most jön az, amiről még a média sem szívesen beszél: a China Daily cikke szerint az eddig megfertőződött 39 emberből 28 meghalt. Ez egy elég agresszív vírus. Nem lehet egy százas csomag papírzsepivel elintézni.

Miért nem hal mindenki, aki megfertőződött?
Miért van az, hogy páran a nélkül gyógyultak meg, hogy a kezelésükre gyógyszert használtak volna?
Miért van az, hogy találtak eleve rezisztens eseteket, akik korábban találkozva a vírussal anélkül, hogy megbetegedtek volna ellenállóvá váltak? Csak egy későbbi vérvizsgálat mutatta ki, hogy korábban valamikor átestek a vírussal való találkozáson.

A válasz kézenfekvőnek tűnik és elolvasva néhány könyvet egyértelmű számomra, hogy az emberi szervezet képes minden gyógyszeres beavatkozás nélkül is megbirkózni a feladattal. És szinte mindenki egyet értett azzal, hogy az immunrendszer állapota határozza meg, hogy a találkozás a vírussal hogyan fog lezajlani.

A védekezést el kell kezdeni most. Nem 5-6 hét múlva.

Tudom, hogy azok közül, aki elolvassa ezt az írást, 99%-uk kidobja és éli tovább megszokott életét. Néha megbetegszik, esetleg folyik az orra és fáj a torka, de ennek nem tulajdonít nagy jelentőséget. Pedig ez ugyan az a probléma. Csak szolidabb kivitelben.

Mikor a "várt" vírus megjelenik - ha egyszer megjelenik - már késő lesz. Az emberek 99%-a várni fog addig, míg késő lesz.

Nekem már a fiókomban vannak az alább felsorolt termékek egy része, és rövidesen az összes ott lesz. Ezt javaslom mindenkinek. Ne bízzatok a kormányban. Õk nem fognak megmenteni benneteket. Hatalmi harcaikkal és adminisztrációjukkal vannak elfoglalva és nem azzal, hogy egy hirtelen bekövetkező járványra felkészítsék a hazai szétosztó hálózatot, vagy tájékoztassák az embereket a védekezések lehetséges módjáról. Amennyiben te tovább küldöd ezt az írást 5 barátodnak, többet tettél a járvány megfékezése érdekében, mint az illetékesek legtöbbje.

A saját túlélésed érdekében pedig szerezd be az alábbi bizonyítottan hatásos készítményeket, melyek képesek olyan mértékben támogatni az immunrendszeredet, hogy az fel tudja venni a harcot egy tetszőleges influenza vírussal. Együtt biztosabban.

Optimum omega, mert fokhagyma olajjal van dúsítva
IgGBoost
G3
Zöld tea
LifePak
Marine Omega
Overdrive, hogy a terhelés ne rontsa az immunrendszeredet
Cortitrol, mert a stressz is gyengítheti a védekező képességedet

A fentiek nem jelenthetik azt, hogy amennyiben lehetőséged van, ne adasd be az oltóanyagot magadnak, amennyiben hozzájutsz. Csak…

A WHO szerint nagy esélyünk van rá, hogy nem jutunk hozzá időben, vagy nem a megfelelő mennyiségben. Ekkor nagy hasznát veszed a fenti jó tanácsomnak.

A saját immunrendszerem olyan állapotban van, hogy valószínűleg visszautasítanám a védőoltást ha véletlenül hozzájutnék, és ezzel lehetővé tenném egy másik ember számára a túlélést, aki miattam esetleg nem jutna hozzá.

A saját testemmel teljes mértékben rendelkezem, és jobban jön az a vakcina egy olyan fickónak, aki nem ilyen szuper kajákon él, mint jómagam. Pedig ő is megtehetné, hogy a saját egészségét a saját kezébe veszi.

Ez nem azt jelenti, hogy én nem kaphatok el egy vírusos fertőzést. Ez azt jelenti, hogy egy ilyen esetben nem nyomom napokig az ágyat, hanem egy-két marék speciálisan összeválogatott vitamin és gyógynövény, majd egy kiadós alvás után másnapra kutya bajom, és az olvasottak alapján valószínűleg addigra az immunrendszerem már fel is van készülve erre a vírusra.
Így lesz ez a H5N1 "emberevő" változatával is ha egyszer létrejön. "


Elgondolkodtató, nem?!

A gyerekekről nem írok, mert nem akarok elkiabálni semmit, mint a múltkor.

ÜDV Mindenkinek: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 

 
 

Hát, szerintem az ember étrendkiegészítőkkel foglalkozik. Komolytalan.

Bea!

Nem ismerem, pedig jó lenne. 6 hónapja lakunk itt, de tegnap ismertem meg először egy anyukát.
Szépségszalonom volt. Nem nagyon pörgött a vége felé, és nekem is pár hétig feküdnöm kellett a bébi miatt,ez alatt elgondolkodtam, mi a fontosabb.

Zsu
zsu2
 
 


Hmmmm...
Márti, ezeket a termékeket nem Ti forgalmazzátok véletlenül? Kép

Én utálom ezt az egész pánikkeltést a madárinfluenzával kapcsolatban. Sztem az, hogy Ázsiában meghaltak 28an egy "járványban", ez már eleve nevetséges. Magyarországon az "ember"inluenzában és szövődményeiben egy év alatt többen halnak meg.

Abban tökéletesen egyetértek, hogy akinek rendben az immunrendszere (és a magánélete), az nem lesz beteg.

Tünde
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde, de igen.
De nem emiatt másoltam be, hiszen ezt már egyszer kibeszéltük. Nem akarok erőszakosnak tűnni!!!
Megragadtad a lényeget: akinek rendben az immunrendszere, nincs mitől félnie!!! És ez az embereken múlik!

Zsu, nem hiszem, hogy komolytalan lenne.

Üdv: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Szia Zsu!
Nincsenek körülöttetek fiatalok? Hát az nem valami jó. Mi új lakóövezetben lakunk, tele fiatalokkal és gyerekekkel. Nekünk szerencsénk van , sok 3-4 év körüli kislány van a közelünkben, így Kyrának mindig van kivel játszania. Több kisbaba is született és még fog is pár hónapon belül. Tehát lesz Marcellnek is társasága. Persze csak ,ha itt maradunk. Ha lesz rá lehetőségünk szeretnénk nagyobb házba költözni, de nem akarunk messzebb menni.
Ti építkeztetek?

Üdv.:
Bea
beátab
 
 


Bea!

Nem mi építettük, 90%-ban kész volt már. Akkor költöztünk, amikor Krisztofer 2 hetes volt. Előtte Révfaluban, társasházban laktunk. Na, ott pár hét különbséggel négyen is szültünk! Itt nem ez a helyzet. Bár nem a faluközpontban, de nem is az új részeken lakunk, pedig ott gyanítom több a fiatal.
Egyik nap épp arra sétáltam, így ismerkedtem meg az ominózus anyukával. Jó, hogy van társaságotok!

Márti!

Nem a téma komolytalan, hanem az ember, aki írta.
Érdekes, az elején úgy ír, mintha elő sem fordulhatna, hogy megfertőződhetünk, utána meg leírja a lehetséges "ellenszereket" ?! Tipikus okoskodó. És komolyan hiszitek, hogy a vitaminok megvédenek? Mert én nem.
Lehet, hogy semmi nem lesz belőle /adja isten/, de a lehetőség fent áll. Ha egészséges immunrendszerrel ez kivédhető lenne, senki nem foglalkozna a dologgal!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsu
zsu2
 
 


Sziasztok!

Én már bele sem szólok a madárinfluenzás témába Kép

Zsu! Szerintem tökéletesen igazad van.

Tünde! Neked is!

Én még abban sem nagyon hiszek, hogy a Cvitamin meg a Béres csepp segíthet elkerülni a megfázást. A férjem minden nap szedi már egy éve, és már 3 hete kűzd a megfázással, ami mostmár persze rosszabb.
Én pl. nem szedek soha semmit, mégsincs szinte soha semmi bajom. Egyszerűen ilyen alkat vagyok, ahogy a férjem is olyan, hogy bármit szedhet, akkoris elkap mindenfélét.
Én nem szeretek belemagyarázni mindenbe valami összeesküvés elméletet. De mindkét oldalnak vannak pro és kontra érvei, a szegény ördög átlagember meg igazodjon ki rajta.

Ma kaptam egy jó kis ppt-t Kép Az van benne, hogy marhahúst nem lehet enni a kergemarhakór miatt, csirkét a madárvész miatt, disznót a sertéspestis miatt, zöldséget, gyümölcsöt a permetszerek miatt, akkor mi marad? : a CSOKI Kép
És hogy a stressed szú visszafelé olvasva desserts.

Bea!
A húgodat láttam ma is a Kodakban. Oda akartam menni,de nem mertem Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Bogi!

Nyugodtan odamehettél volna, beszéltem neki Rólad. Van ott sok fotó a gyerekeimről.


Bea
beátab
 
 


Igen? Õk azok, akik ki vannak téve?
Már néztem Kép
Tök jó Kép

Lányok van itt egy fotó Kaccáról, szerintem behaltok rajta Kép

Kép

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Jó a fotó, édi a kiscsaj!

Tündi!

Mi újság a pici lánnyal? Voltatok már a vizsgálaton?
zsu2
 
 


Szia Bogi!

Nagyon klassz ez a fotó.

Voltatok már Győrújbaráton bábszínházban? Dobtak be hozzánk szórólapot, kiváncsi lennék milyen

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Bogi, Lili tök jóóóó! Kép Kép Kép

Zsu,
hétfőn megyünk.
Vendég
 


Sziasztok!

Bogi
Nagyon jó a kép!

Bea
Zselykét ismertünk, igy számunkra nem volt új a név. A sok név közül ez és Lili tetszett mindakettőnknek. Igy lett a gyermek Katona Zselyke Lili. Amúgy ez egy régi szerb, magyar név kispatakot jelent.

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Bea!
Akartunk menni, de még nem voltunk. Nem tudom, hogy lesz-e még, vagy már vége, mert nekünk csak februárit dobtak be.
Most szombaton meg nem leszünk itthon.
De ha még lenne, akkor mennénk. Egyszer a végére értünk oda Kép

Tünde!
Elírtad Kép A képen nem Lili van, hanem Kacca.

Orsi!
Nekem is nagyon tetszik a Zselyke név.
Meg a Pöttömökben nemrég született egy kisfiú, akit Barangónak hívnak. Ez is magyar név, egyik írónk alkotta. De nem lehetett anyakönyveztetni így. Engedélyt kellett kérni az Akadémiától rá. Aztán úgy volt, ha nem adnak, akkor Becse lesz a neve, vagy Bendegúz. Kép De végül adtak.

Nekem kezdettől fogva Lili Lili volt. Hülyén hangzik, de nála első perctől tudtam, hogy lány, és Lilinek fogják hívni. Katicánál semmit nem tudtam. Kép
Ja, meg az sem mellékes, hogy Lilivel végig rosszul voltam, de az első Rókarudi Lili napján látogatott meg, július 11-én Kép Hihi.

Katica névválasztásának történetét meg már végig kísérhettétek. Az is jó buli volt Kép

Tünde!
Szorítunk a vizsgálat miatt!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Hahó!
Olyan ritkán írok ide, bocsi, de nagyon elmúlt a grafomániám, pedig igazán nem panaszkodhattam rá. Viszont mindig nagyon szívesen olvasok.

Bogi!
Végignéztem a honlapodon a gyerkőcök összes fényképét, annnyyyyyyyyyira gyönyörűek! Amennyire Lili tiszta apa, Kacca annyira totál te, irtó aranyosak!!!

Orsi!
Akkor már ketten vagyunk ezzel a szerb eredettel, Száva neve is szerb eredetű, bár én Vernétől kértem kölcsön.

Újabban lusta vagyok írni, viszont szívesen mennék talira, ha még mehetek, a távolmaradásom miatt, mert szívesen megismerkednék veletek, bár volt akivel már Zenekuckóban összefutottunk. Múltkor is úgy mentem volna, de aznap vizsgáztam, hogy a fene essen bele.
Sőt, néztem a táblázatban, hogy ráadásul többen is vagyunk szabadhegyiek.
marengo
 
 


Sziasztok!

Krisztofernek lehet, hogy jön a 3. foga. Annyit sírt ma szegényem. Az uzsit is kihagyta. amikor kicsit jobban lett, elaludt,és aludt 2 órán át. Amikor felébredt, olyan volt mintha mi sem történt volna.
Azért kíváncsi vagyok, milyen éjszakánk lesz...

Többi bébivel minden ok.? Kép

Zsu
zsu2
 
 


Sziasztok!

A lányom névadási története is érdekes - szerintem legalábbis.
Elmesélem,ha nem untatlak Benneteket.
Kb. 5 évvel ezelőtt lett először internetünk. Mivel információéhségem volt, minden érdekelt,mindent ki akartam próbálni. Egy nap ráakadtam a chat.hu csevegőre. Hát ezt is kipróbáltam. Imádok beszélgetni, ez pont nekem való volt. Kyra Patrícia felhasználói nevet választottam. Már az első alkalommal bejelentkezett hozzám "Angyalfiú" néven egy srác. Gondoltam "a majom, milyen hülye nevet választott magának", de azért válaszoltam neki. Meglepően kellemesen elbeszélgettünk. Kiderült, hogy ő is Győrben lakik, az irodájuk az én üzletem közelében volt - akkoriban gyerekruha üzletem volt - . Aztán mindennap beszélgettünk, már telefonon is. Egy hét után már találkoztunk, és aztán........
Õ lett a férjem.Kép
Elhatároztuk,ha lesz egy lányunk csak Kyra Patrícia lehet a neve. Amikor várandós lettem 100 %-ban biztos voltam, hogy lány lesz. És az is lett. És természetesen Kyra Patrícia a neve.
Hát ennyi a mi kis történetünk.
Bocs, ha kicsit hosszúra sikerült, remélem nem untattam senkit.

Jó hétvégét mindenkinek!!!!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Na milyen éjszakátok volt?
Kyránál nem okozott gondot a fogzás. Igaz, elég későn jöttek a fogai, 8 hónaposan jött az első kettő.
Marcell is nyügösködik, nekünk pocak problémánk van. Két napja nem kakilt és már nagyon szenved.
Eddig naponta többször is volt széklete. Nem értem mi lehet a baj, úgyanúgy szopik, mint eddig.

Nincs valakinek ötlete mit csináljak?
A Zenekuckó bennünket is érdekelne. Hol van és mikor?

Bea
beátab
 
 


Bea!
Zenekuckó átmenetileg felfüggesztve, mert aki csinálta épp most szült.
Aranyos a névadásotok története!

Zsu!
Dentinox nem segít? Baby Panadol?
marengo
 
 


Szia Kriszta!

Sajnálom ezt a Zenekuckót, biztos jó lehetett.
Gyönyörű a kislányod. Mennyi idős?

Bea
beátab
 
 


Szia Bea!

Jó a sztori! Kép
Éjjel 4-ig fél óránként keltünk, bár nem sírt, csak mindig megébredt. Innentől együtt aludtunk reggelig,úgy nyugi volt. Ma Fehérváron voltunk a férjem exnejééknél, (ez nem olyan jó sztori) és ott is nagyon elkezdett egyik pillanatról a másikra sírni szegényem. Aztán amikor elmúlik, tök jó kedve lesz.

Amikor Kriszt szoptattam, nekünk se volt kb 6 hétig gond a széklettel. Onnantól viszont...! Én a 4-5. napon mindig adtam glicerines kúpot, mert bár azt mondják, hogy anyatejes babánál ez természetes, és nem baj, azért rajta már mindig látszott, hogy rossz a közérzete. Amikor áttértünk a tápszerre, ez a gond egyből megszűnt.

Kriszta!

A Dentinoxot használom, néha segít,néha nem. Párszor adtam éjszakára Viburcol kúpot, de annak meg abszolút semmi hatása!

Zsu
zsu2
 
 


Bea!
Száva már nagyon megváltozott ahhoz a fotóhoz képest, ott féléves volt, most meg holnap lesz 13 hónapos. De azért természetesen köszönjük a dicséretet.
Lehet, hogy ki is cserélem.
marengo
 
 


Szia Kriszta!

Cseréld ki, vagy rakjál ide fotót.
Nekem sajnos nem sikerül fotót felraknom, túl nagy felbontásban fotózunk és nem tudom annyira tömöríteni, hogy elfogadja a rendszer. A Babaszoba.hu-ra simán tudok képet tölteni, a program alakítja a kép méretet.
Pedig vannak nagyon jó fotóink a gyerekekről.
A Zenekuckón kívül jártok valahova Szávával?

Bea
beátab
 
 


Szia Zsu!

Sajnállak Benneteket, nem lehet kellemes éjszakázni.
Végre sikerült Marcellnek kakilnia. Sokat tornáztattam. Szegénykém elkapta a torokfájásos vírust a tesóktól. Nagyon csúnyán köhög. Volt itt a doktornőnk, meg is ijesztett, hogy ez nagyon veszélyes ilyen pici babánál. Klacidot kapott, jó erős gyógyszer. Ennyit arról, hogy a szoptatott babák védettek a betegségekkel szemben.Kép

Bea
beátab
 
 


Zsu!

Már bocs, nem tartozik rám (csak, ha már írtad), de mit kerestetek az exnél??? (Nalunk is van olyan, de én még nem láttam közelről, nem is akarom)




Bea!
Száva talán két-három hétig szopott, sajnos, de nem volt beteg egy éves koráig, szóval, ma ez már tényleg nem bizti, hogy igaz, meg gondolom, egyéne is válogatja.
marengo
 
 


Lányok sziasztok!

Anyut holnap műtik! És még egy fontos kérdés!

a terhességi teszten a halvány csik is "CSIK"?
Pedig apát nem is láttam jóformán ebben a hónapban. egész mással foglalkoztam, és mégis, Talán? Esetleg? Kép
rusnya
 
 


Szia Emőke!

Igen, a halvány csík is babát jelez.Kép Gratulálok!!!
Terveztétek?

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet.
Most költöztünk Győrbe, a Marcal I-en lakunk.
Van egy férjem és egy 3,5 éves kislányom, Hanna.

Hát így elsőre talán ennyi.
Ha valaki szeretne többet tudni rőlunk, írjon!

Sziasztok!

Judit
juditta2
 
 


Sziasztok!

Bea! Óvatosan a gratulációval Kép

Rusnya!
Igen, nekem sokáig, majdnem a 6. hétig halvány csíkom volt, sőt vérezgettem is, de minden rendben zajlott aztán. De Neked nagyon kell vigyázni tekintettel az előzményekre!
Azonnal doki, dehát Neked mondom? Kép

Zsu!
Nekünk is van exünk Kép De mi szerencsére nagyon jóban vagyunk. Szerintem egyikőjük sem tehet róla, hogy nem illettek össze. Náluk nem volt gyerkőc, így a kapcsolattartás nem kötelesség egyik fél részéről sem, és szerencsére nagyon szépen váltak el. Na nem napi szinten tartjuk a kapcsolatot, félreértés ne essék, de azért mindig tudunk egymásról.

Képzeljétek tegnap a balesetin kötöttünk ki. Katica leesett a pelenkázóról. Szerencsére semmi baja nem lett, azonnal fel is sírt, csak az volt a baj, hogy amikor megnyugodott, azonnal el akart aludni, és ettől ijedtem meg.

Nálunk Katicának még nyoma sincs a fogzásnak, de tegnap a röntgenen megnéztem, minden fogcsíra megvan Kép

Bea!
Én is internetes feleség vagyok. De nálunk a lánykérés is stílusosan interneten zajlott Kép E-mailben Kép
Azért hatalmas mázli, hogy gyereket még csak a hagyományos módon lehet csinálni Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bea!

Krisz amikor köhögött, a dokinénink elkerülte az antibiotikumot. Csak köptetőt írt, majd a végén calcimuskot. Be is vált, hál istennek. Erős gyógyszert pici babának? Ez nem túl jó szerintem.

Enikő!

szorítok neked!!!!!!!!!!

Kriszta!

Hogy mit kerestünk ott? A férjemnek van egy 12 éves lánya,és szülinapja volt. Eddig mindig nálunk köszöntöttük, ha volt valami, de most hogy megszületett az öcsikéje, gyökeresen változott minden. Azt akarta, hogy ő is ott legyen Fehérváron. Húzták az agyam, hogy menjünk, mert különben kegyetlen vagyok... Na én nem hiányoztam volna, csak hát nem engedem el a fiam egyedül. Az apjával,úgy értem.
Hát ez nagyon ronda válás volt,az ex barátkozása is hamis. Még mindig túl sokat találkozunk,ugyanis neki a legjobb barátnője az anyósom, a második a férjem sógornője. minden családi eseményen ott van ő is,én is.
Amilyen hülye vagyok, egyszer elhívtam hozzánk is, mert annyi mindent küldözgetett a Krisznek, hogy úgy éreztem ez a helyes. Na innentől egy darabig hetente jött az anyósommal.Szerintem marhára nem velem kéne barátkoznia. Főleg,hogy tudom, bármilyen csúnyán hangzik, de annyira hülye, hogy ennyi év után is bármikor a nyakába ugrana a férjemnek. Ez van.

Zsu
zsu2
 
 


Sziasztok!

Rusnya,
az első teszt nekem is halvány csíkos volt. Kép
Gratula, és vigyázz magadra!
Szorítok Anyukádnak!

Judit,
üdv, és írj magadról!

Képzeljétek, Zitának kibújt az alsó 2 foga, és úgy vettem észre, hogy megharapott!
Ma 12-re megyünk vizsgálatra, szorítsatok nekünk, légyszi!
Én nem vagyok se internetes, se feleség. KépKépKép

Tünde
Vendég
 


Sziasztok!

Bogi!
Megnéztem a honlapodat. Nagyon tetszik. Szuper jók a fotók. Szerintem mi már találkoztunk, sőt a férjem is ismerősnek talált, ő is sokat volt az üzletben amikor Marcellel terhes voltam, mert nem keverhettem vegyszert stb.
Ti hol ismerkedtetek meg a férjeddel?
Katica is mozgékony kis csajszi. Még szerencse, hogy nem lett semmi baja.
Milyen minőségüek a pelenkák amivel foglalkozol?
Mi jelenleg Huggiest és Liberot használunk.

Zsu!
Azért kaptunk antibiotikumot, mert apa, Dani és Kyra is ezen a betegségen estek át. De én sem örültem neki. Köptetőt is és calcimuskot is kapott. Már jobban van.
Nekem ex férjem van.Mi teljesen normálisan váltunk, eleinte minden a legjobban alakult közöttünk.Dani velem maradt,mindent meg tudtunk beszélni a gyerekkel kapcsolatban.Aztán megszületett Kyra. Onnantól szóba se állt velem, csak Danival üzengetett. Eleinte próbáltam vele kapcsolatot teremteni,de teljesen elzárkózott minden kommunikációtól. Aztán feladtam. Pedig ha az ember megtalálja a középutat, válás után is maradhat baráti a kapcsolat. Nekünk nem jött össze. Viszont szerintem az sem jó, ha túl jó a viszony. Úgy veszem ki a szavaidból Neked sem túl kellemes ez a helyzet. És az sem valami jó, hogy a családi események közösen zajlanak. Engem zavarna. Az én ex anyósom ha véletlenül meglát engem, elfordul, hogy még köszönni se kelljen nekem. Mondjuk miattam váltunk, azért ez is ront a helyzeten.

Szia Judit!
Én is új vagyok itt. Jó kis csapat jött össze.
Írj magatokról. Mivel foglalkozol, hova jár óviba a lányod stb.?

Bea
beátab
 
 


Szia Tünde!

Jó korán jöttek a fogai Zitának.
Szorítok Nektek a vizsgálat miatt.
Írj majd, hogy mi az eredmény.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Tündi
Szorítok. Majd ird meg, mi volt. Gratula a fogakohoz. Nálunk még csak a nyügösködés van, de fogaknak semmi jele. KépÉn azt hittem, hogy feleség vagy?!

Judit
Üdv a csapatban. Orsi vagyok. Van egy 6 hónapos lányom. Fenntebb találsz egy táblázatot, hogy ki kicsoda. Honnan költöztetek Győrbe?

Márti
Holnap tudsz jönni? Gyermekek, hogy vannak?

Internetes feleségek
jó ezt hallani, hogy működik ez a fajta ismerkedési forma. A barátnőimet szoktam biztatni, hogy ismerkedjenek nyugodtan interneten, igy legalább pozitiv példákat is mondhatok nekik. Kép

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Köszönöm az üdvözléseket!

Eddig Móron laktunk, s 3 hete költöztünk ide. Én születésem óta ott laktam, de úgy döntöttünk olyan helyre megyünk, ahol önállóbban élhetünk. Meg így közelebb vannak az anyósomék, könnyebben segítenek, ha kell.

26 éves vagyok. Lányom most kezdte az ovit a Kovács Margit Óvodában. Eddig néhány reggeli sírást leszámítva könnyen megy.
Én még GYES-en vagyok, mert a kislányomnak volt egy veseműtétje, így tovább itthon maradhattam vele.
Most már lassan szeretnénk neki tesót, így lehet, hogy addig nem is keresek munkát. Próbáltam itthon dolgozni, de úgy látom minden ilyen lehetőség kamu. Van valakinek erről jó tapasztalata?

Judit
juditta2
 
 


Judit!

Szia,én Zsuzsa vagyok, egy 6 hós kisfiú anyukája. A férjem szintén a környékről jött Győrbe, Fehérvárról. Szeretsz Győrben lakni?

Tündi!

A papír mit sem ér, mi sem terveztünk esküvőt, csak hát a kölcsön, szocpol,stb... Úgyhogy tavaly 8 hós terhesen kimondtam a boldogító 2.igent!
Szorítok a vizsgálat miatt, és gratulálok a fogacskák miatt!!!!

Bea!

A helyzet tényleg nem túl rózsás. Az anyósom mindig is imádta az exet, engem kevésbé, mivel miattam volt a válás. Én is váltam.Örülök, hogy jobban van a bébi!

Zsu
zsu2
 
 


Sziasztok!



Fotó MarcellrőlKép

Hogyan tudok több képet feltenni egyszerre?
Nem sikerül.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Sokat írtatok , mióta nem voltam!
A hétvégét az anyuméknál töltöttük az ikrekkel! Nagyon élvezték, és jót tett a falusi levegő nekik! Azért a végleges gyógyulást nem mondom ki, de láz és hőemelkedés már néhány napja nincs, de a nátha még megvan!

Orsi,
szívesen megyek holnap, bár egy kicsit én is náthás vagyok! Nem szeretném a csládodat megfertőzni.

Judit,
üdv köztünk! Márti vagyok, 1 hét múlva 22 hónaposak lesznek a manóim.
Miért kellett műteni a lánykád veséjét?

Nálunk se exférj, se exfeleség nincs, remélem nem is lesz!!!
Nem irigylem azokat, akik ilyen helyzetbe kerültek. Szerencsés helyzet, ha sikerül megtalálni a középutat.(micsoda hülye közhelyeket írok!!!!)

Enikő,
csak suttogva gratulálok! Mostantól mindenképpen problémamentes heteket, hónapokat kívánok neked!
Tudom, hogy nem egyszerű, hiszen aggódsz anyukád miatt is! Biztosan minden rendben lesz!

Tünde,
gondolok rátok! Nem lesz semmi baj!
Majd írd le, hogy mi történt! A fogacskákhoz, pedig, gratula!

Bogi,
ugye nem esett baja Katicának?
A frászt tudják hozni az embere azek a kis fürgék!

ÜDV: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Régen írtam ide, bocsi, hogy ismételten bepofátlankodok tataiként győriekhez... De emlékeim szerint voltatok itt ex-TK-sok! Marengo Rólad biztosan tudom! Mit tudsz erről a szombati estélyről? Az emailben azt írták, hogy elegánsan kell öltözni, de nem kimondott báli ruhába. A férfiaknál ez öltöny? Ti jöttök?
Még egyszer bocs, de egyszerűen nem bírtam rájönni, hogy kell itt a társalgóban privit írni!Kép
Andisz
andisz
 
 


Bea!
Ugyanúgy, ahogy először.
Miután betette azt az egy sort , hogy csatolt, akkor nyomsz egy entert, és újra kezded a folyamatot.

A pelenkák? Hát én eddig megmondom őszintén sokat kipróbáltam. Lilinél Liberóval kezdtünk, adjuk a gyereknek a legjobbat. Csakhogy állandóan átázva ébredtünk. Áttértünk a Pampersre, hogy adjuk a másik legjobbat. Azzal egy darabig nem volt gond, amíg Lili mozdulatlanul feküdt. Amint mászni kezdett, elmozdult, átáztunk.
Aztán egy idő után sajnos az ár dominált, amikor láttam, hogy húzós dolog ez anyagilag. Akkor egy darabig a Metroban volt kapható egy pelenka, a nevére nem emlékszem, de olcsó volt és jó.
Aztán áttértem a Tesco-s lila zacskós pelenkára. Az jelenleg a bolti pelenkák közül a legolcsóbb, és szerintem a legjobb. Semmi gond nem volt vele, csak ritkán.
Aztán böngésztem a neten, találtam ezt a házhoz szállítást, és kipróbáltam a pelenkákat.

1. Mindegyik fajta légáteresztő
2. Tépőzáras
3. derékgumírozott
4. belső felén dupla gumírozás (kifolyás ellen)

Lényegében éppen olyanok, mint a bolti jó minőségű pelenkák, csak más a mintájuk (bár pl. a tengeri állatos az a Tesco pelenka). Van vizeletjelzős, a közepén egy csíkkal. Ha pisis a pelus, akkor elszíneződik a csík. Midnegyik nagyon jó nedvszívó. Én nyúzom, mert Lili sokat iszik.
Aztán most, hogy kettőt pelenkázok, már tényleg az ára számít, meg az, hogy nem kell elrohannom érte a boltba.

Ja, és jövő héttől indul a házhoz szállítás! Nem a posta hozza, és nem kell előre fizetni, hanem amikor átveszed!

Judit!
Üdv!
Én ugyan távmunkában itthon dolgozom, de amúgy normális lehetőségről én sem nagyon hallottam még.

Hú gyerekek. Ahogy olvastam azért sok helyen van kusza helyzet az exekkel Kép
Akkor én nagyon szerencsés vagyok Kép

Orsi!
Van pozitív példa, tényleg. Én is hallottam már. Bár én már nem is úgy gondolok magunkra, mert csak egyszer cseteltünk, aztán találkoztunk is. Úgyhogy csak az első lépés, a megismerkedés volt a neten keresztül.

Tünde!
Már biztos vége a vizsgálatnak! Mi volt?
Gratula a fogacskákhoz. Nekünk még se híre se hamva.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Andisz!

Miről van szó?
Lesz valami TK-s rendezvény?
Én nem kaptam semmit.

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi, te is TK-s voltál? Szüleidhez sem kaptál? Volt hallgatók bálja lesz szombaton a Bridge-ben! Én anyuékhoz kaptam, mert mikor odajártam, akkor ugye az volt még a címem.
andisz
 
 


Bogi!

Köszi az infót a pelenkákról, ki fogom próbálni.

Bea
beátab
 
 


Szia Mindenkinek!

Szia az újaknak és a régi-újaknak is!Kép
Kriszi vagyok,27 éves(inkább 28.mert március 23-án lesz a szülinapomKép).Férjezett,március 19-én egy éve.KépEz a március:csupa ünnep-imádom!Kép
7és3/4-ed hónapos kisfiunk van.Márton.Nincsenek exek(csak múló csalódások) és nem neten ismerkedtünk össze,de így is elég izgalmas volt az egymásratalálás.Sokáig nem akartunk összeházasodni,de megnyugtató érzés "gűrűt viselni".Végül is házasságkötésünk előtt már hat éve éltünk együtt.
Beátab,Juditta,Andisz!Mondhatom a többi társalkodó nevében,hogy írjatok minél többet,mert nagyon kíváncsi természetű csacsogók vagyunk.Minden és mindenki érdekel bennünket,még akkor,is,ha nem mindig reagálunk az elhangzottakra..Kép

Beátab!Gartula csöppödhöz:csak ismételni tudom magam-tüneményes!Ebben a társalgóban kifejezetten gyönyörű babák gyűltek össze.Kép

Mi Liberót használunk,bár korábban nekünk is sok bosszúságot okozott a szivárgások miatt.Ám a maxi discovery tökéletesen bevált.Ha valami oknál fogva ismét csalódnánk,elhatároztuk,hogy csatlakozunk a pelusrendelőkhöz.

A hétvégi öreg diákok Tk-s buliról én is kaptam értesítőt,de nagyon gondolkozunk párommal,hogy elmenjünk-e.Oly rengetegen vagyunk öreg diákok,előfordulhat,hogy a saját évfolyamunkból,csoportunkból nem lesz ott senki.Oda a felszabadult muri.Akkor következik az "édeskettes",vagy a szemérmes ismerkedés.Nehezen elegyedünk szóba ismeretlenekkel,s ha már kiöltözős bálról van szó,hát ne kelljen feszengeni emiatt...Persze,ez csak a mi megközelítésünk.Tehát még fontolgatjuk a dolgot...
Amúgy 1996/97-es tanévtől tanítós-ének-zene szakos voltam,és 2001/02-es tanévtől szocped-művszerves.Énekeltem a női körusban,a vegyes kórusban s a kamarakórusban is,többször szólóztam...Valakinek dereng valami...?Kép

Jobbulást a betegeknek!
Kis nyugalmat a hajszoltaknak!
Szép és vidám napot Mindenkinek!

Szia Nektek!
Kriszi
asszonyfajzat
 
 


Szia Kriszi!

Köszi a dícséretet. A Te kisfiad is gyönyörű. Tetszik az idézeted. Nekem is van egy kedvencem a szülésről:
"A szülés-születés magánya páros magány,
lehet körülötted segítő ember számtalan,
magad vagy.
Azt, akkor, ott, egyedül kell tenned,
és akire vársz, megérkezik.
Vele leszel amíg élsz,akármilyen is a gyereked.
Lehetsz parasztasszony, szövőnő,tanár.
A saját gyerekedet csak Te szülheted meg,
senki más.
Mindenhol pótolható vagy,
csak anyaként vagy pótolhatatlan,
HA IGAZÁN ANYA VAGY."

Nem osztanád meg a megismerkedésetek történetét velünk? Engem érdekelne.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Hideyoshi!

A kislányom 4 vesével született. Ebből egyet kivettek neki, amikor 1 éves volt. Hát, nem volt könnyű időszak, de szerencsére minden oké lett.

Zsu2!

Igen, szeretek itt lakni. Hannának jó az ovi, ráadásul nagyon közel is van.

Pelenka
Bár minket már nem érint, de én is a tescost szerettem a legjobban. Most nagyon dicsérik a Lidl-ben kaphatót is.

Mi a véleményetek a homeos gyógyikról?

Szép napot!

Judit
juditta2
 
 


Sziasztok lányok!
Rég nem írtam, most már talán lecsengenek az év kezdési jelentések, évzárási feladatok. Azért olvastalak titeket, csak irni már nem volt időm.
Rusnya drukkolok anyudért és érted is hogy sikerüljön amit szeretnél.
Tünde aggodom a kicsinyedért, bár nem tudom mi a konkrét probléma, de remélem minden rendben lesz. Gratulálok a fogakhoz. Nálunk sorba jönnek ki a fogak - már kilencnél tartunk és még jön a tizedik is - ami miatt kissé nyügös lett a kicsikém, de igy is tüneményes, bujos baba.
Üdv az újaknak, próbálom nyomonkövetni a családi viszonyokat, hát nem mondom hogy mindig sikerül. Kicsit megnyugtató, hogy nem csak nálam vannak kusza helyzetek. Eddig különcnek éreztem magamat, több tekintetben is.
Szép napot mindenkinek.
nicsi1
 
 


Kriszi!

Tényleg szép az idézeted!

Bea!

Nincs nálatok on line rendelés? A te idézeted is tök jó!!!Szép a pici fiad! Dobj fel a többiekről is!!

Zsu
zsu2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?