Új privát üzeneted érkezett!

jó estét!

Andi,Gyöngyi!

Szerintem ma háromkor fogok jönni Kép mert Réka ma csak délelőtt aludt,és fél 6kor kidőlt. Azóta egyszer volt fent enni és vissza aludt.Kb. fél 3-ig tervezem,hogy aludni fog. :D Kép

Gyöngyi!
Az ikonokról jut eszembe
azt úgy csináld,hogy ahol látsz valami szépet,akár képet,akár ikont....jelöld ki(menj rá) ,majd jobb gomb és mentés másként. Gyűjtőgesd őket egy külön mappában.Majd úgyanúgy illeszted be,mintha képet töltenél fel. Remélem világos.



Együttélés :? (keresnem kell valami találót,ami kifejezi az érzéseimet!) Kép

Nem értem anuykádat,de mindegyj. Neked is van testvéred,nem? Neki nincs? HA nagyobb lesz érteni fogja Sára is,hogy mi van.
Hova költözik haza?
És miért nem adjátok el a házat? Hatalmas,simán kijönne belőle két kisebb.(Nem okoskodás,csak kérdezem,)

Jövő héten lesz a búcsú,nem?Én úgy tudom.
Ki fogtok menni?

Drukolunk,hogy elvigyék a kiságyatokat!Örülök,hogy sikerült eladni. nem fura,hogy már csak nagylányaid vannak?

Most nincs erőm gondolkodni,de mi az IHM? De hűlye vagyok,jól van ahogy leírtam le is esett,biztos hallotátok,ahogy koppant.

Ma voltunk délelőtt a CBA-ba ne tudjátok meg,soha ennyien még nem voltak,fél órát álltunk sorba.Azt hittem ott őszülök meg. éS nincs az embereknek pinze :evil:

Apáék meg Mátraszelén voltak horgászni,nagyon gyönyörű helyen.

Na írjak még?
de csak akkor,ha félórán belül nem az enyém lesz az utolsó :wink: :D
ilgya1
 
 


Jobb ha megyek aludni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

úgy látom felhívást kell közzéteni,hogy a vecsési topik a Babaneten haldokolik,és a sok vecsési és nem vecsési kismama,akik olvassák a topikot,ezek után írjon is!(Újakra gondolok!!! :x mert a régiek nem hajlandók :x )

Kép Kép Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Jelentem: elvitték a kiságyunkat!! :lol:

ILDI!!

Milyen volt az éjszaka, illetve a reggel :?:
Ikonos tanácsai köszönöm, és értettem, jól magyaráztad. :)

A házat el akarjuk adni, mert ilyen feltételekkel nem akarunk együtt élni. Egyébként anyu elköltözött az új barátjához lassan 2 éve, tehát erre utaltam, hogy ő haza tud költözni (mert nem itthon lakik) :roll: Egyébként három felé kell osztani a ház árát (anyu, hugom, én)
De amikor "hazalátogat" sikeresen osztja az észt, mit hogyan kell csinálni, mit csinálunk rosszul, ő nem így nevelt, bezzeg amikor apa még élt, ha nem tetszik valami el lehet menni, és ehhez hasonló szépségeket. Sejthetitek hogy viselem :(

IHM :lol:

Igazad van nagyon kihalóban a topik
:!:
Búcsúba szeretnénk kimenni, tavaly is tetszett a csajoknak (csak legyen annyi pénz, amennyit el tudunk költeni) :D
Ma meg- ha ah időjárás is engedi - elmegyünk a Bókay-kertes programokra.

Ja, azt el is felejtettem írni, hogy nyakig taknyos a Marietta, estére be is lázasodott :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Gyöngyi!
Kösz,hogy írtál....most akartam robbantani :D ,de megmentetted a csapatot :wink:


Hát az alvásunk hihetetlen jó volt,már vártam,hogy fél 3 kor kel a kincsem,hogy na most jól ki aludtam magam és gyere anya játszani,de nem. Fél 7-ig aludt. :D és most is alszik :D

Szegényke! Azért nem irigyellek anyukád miatt,de hogy bírt megromlani ennyire a viszony? az új hapi miatt? Most azon ,hogy megszületett Sára nem kiakadnia kellett volna,hanem örülnie,hogy lett még egy gyönyörű,csodálatos kisunokája.
És a hugodék hol laknak? Ők milyen viszonyban vannak anyuddal?
És milyen sűrűn jön észt oszatni anyukád? Úgy látszik neked ő az anyós :wink:
Jobbulást Mariettának!

Kiváncsi vagyok milyen programok vannak a Bókay kertben,majd mesélj! :D elég hideg van,nem?

Búcsúba mi is ki szeretnénk menni,lehet,hogy jobb lenne délelőtt :D nincs akkora tömeg. Lehet,hogy ki kéne menni együtt egyik délelőtt,mondjuk vasárnap.? Vagy hűlyeség?

Szandra!
Kösz a bizalmat,de egy ekkora kaliberű dolgot nem hiszem,hogy be tudnék (nem akarok) bevállalni. De szívesen támogatok bárkit,és elsőként írom alá a peticíót. :wink:


Játszóház a vasútnál nem üzemel?

ildikó
ilgya1
 
 


Gyöngyi!!!Hol vagy? :cry:
ilgya1
 
 


Itt vagyok! :lol:
A Bokay-kertbe voltunk!! Igen hideg volt, de a élveztük. A lányok lovagoltak. Volt koncert, 4 szimpadon folyamatosan. Gyerekekenek játszósarok, kézműves műhely, Ráma sütő-kuckó , kirakodóvásár, kaja hegyek, mi szem s szájnak ingere. Jó buli lehetett tegnap, mert már láttuk, hogy sok sátor bezárt, és hideg volt.jobban elvéztük volna, ha jobb idő van!

Marietta már jobban van, taknyos, és bűn rossz :lol:
Anyámról utoljára, mert lerágott csont:
2001-ben meghalt az apu, és 1 évre rá költöztünk ide a Sanyival az emeletre, akor már vártam a Mariettát. Lent lakott anyu és a hugom. Amikor terhes lettem a Sárával, már nem volt jó viszony, szinte csak veszekedni tudtunk. De ez egy folyamat volt, szépen lassan elromlott. Szerintem besegített anyu depressziója, és a klimax, de ő erről hallani sem akar. 2006 januárban költözött össze anyu az új hapival, aki jó fej, vele nincs semmi gond. Szegény szeretett volna egy nagy békés családot, nem jött össze neki.
A hugom azóta is itt lakik lent, egyedül. Neki kicsit könnyebb anyut elviselnie, mert békésebb a természete, és nagyothall ( :lol: . Ja és persze azért, mert anyu engem szid és nem őt. Kettőnk közül neki szabad mindent és neki bármi megbocsájtható- ez mindig így volt. Nem a hugom hibája, ő próbál védeni, de amikor a védelmemre kell, akkor anyu beveti a legmeggyőzőbb fegyverét és azt mondja: felpofozlak :roll: Jó kis elintézési mód, igaz? És ezt már mondta nekem is, Sárával a kezemben. Anya csak egy van :evil:
Jó példa ez arra milyennek nem szabad lennem. És ez azért is szomorú, mert nekem jó gyerekkorom volt, mindenki írigyelt a jó fej anyám miatt, tényleg az volt. De most, hogy felnőttünk és nem írányithat minket nem tud mit kezdeni magával.

Na jó befejeztem , Van pozitív is!!
11- én lesz a Sanyival a 7. évfordulónk és előre megkaptam az ajándékom: egy gyönyörű arany gyűrűt!!! (az élet egyik kezével ad, a másikkal elvesz) Ilyen jó uram van nekem :D

Pusza

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
gratulálok az évfordulóhoz! És az Uradhoz is! :D

Furcsa, hogy a szép gyerekkorod után hogy elromlott Anyukáddal a viszony! Ő nem sírja vissza?


Ildi,
ezt a tempót nem bírom! Tegnap este 9-kor még írtam, fél 12-kor meg már le is csesztél.... :wink: Ilyen nagy dumás sose voltam, hogy ennyit beszéljek (írjak) :wink:

A játszóházon már én is gondolkodtam.... vajon működik még???


Szandra,
Te hova lettél????? Nagyon eltűntél!!!

Andi
idna
 
 


NA Andi itt az ideje,hogy nagy dumás legyél! :D jön a hideg ide szorulunk a gép elé :) hamár olyan ritkán találkozunk. :wink:

én azt akarom(szeretném),hogy ne hulljon szét ez a kis csapat,hamár így egymásra találtunk. Próbáljuk megbeszélni a dolgainkat,hogy ne legyenek félreértések,és amikor tudunk azért írjunk. :x juj de mélabús lettem....

Gyöngyi!
Jó lehetett a Bókay kertben.

NEm lehet,hogy túl erős egyéniségek vagytok mind a ketten? Két dudás egy csárdában effektus alakult ki. :?

Évfordulótokhoz gratula.
Várj kaptok egy szép képet!
Kép

Micsoda romantikus férjed van. :wink: majd azért mutizd meg a gyűrűt,hadd gyönyörködjünk mi (irigykedjünk) mi is.
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok csak a tesóm itt bandázott két napig és akkor 3 gyereket kell ellátnom igaz, hogy ő már elmúlt 30 de FÉRFI :roll: :lol: . Ma meg a Zsolt 2 tesója volt itt meg annak 1-1 gyereke így velük voltunk elfoglalva, holnap meg anyukám jön. De jó is a nagy család :wink: .
Húúú, a játszóház az minket is érdekelne. Mit szólnátok ha kedden délelőtt elmennénk a Kisvakond játszóházba?

Az a kicsiknek és nagyoknak is jó hely, mert elég nagy üres placc van ahova le lehet tenni őket és rá lehet látni a nagyokra is. (Persze ezt azoknak írom akik még nem voltak ott).
Jó lenne egy ilyen össznépi tali!!

Most majdnem megkérdeztem a Nórát, hogy mit szólna egy játszóházhoz?! Erre most jövök rá, hogy szólóban nyomja!!!!

NÓRA!!!!
Milyen? :wink:
Olyan üresek a délelőttök mi? :lol: :wink: Ha nagyon nagy az unalom akkor hívjál!!! :lol: :lol:

Húúúú!
Most gondoltam bele, hogy mennyi mindenkinek nincs is két gyerkőce az ovi vagy a suli miatt.......

Kriszti!
Nem is emlékszem mit írtál mikor lesz a köv vizsgád? Akkor jobban szorítok hátha...,
Na mi van Kevin egyedül hazamenetelével?

Ildi!
Ne tessék türelmetlenkedni! Jövünk, jövünk csak egy kicsit lustácskák vagyunk :roll: :lol: :wink: , persze tisztelet a kivételnek. Azt akartam kérdezni, hogy most akkor a Dávidot nem vitted oviba? Felvették nem? Mintha úgy rémlene :roll: !

Drága Tamikám most éppen nyűgösen alszik, fáj a lába biztos azért mert sokat szaladgált ma a kertben :roll: :( .

Gyöngyi!
Látod milyen rendi az urad!! Nem semmi, nagyon tud!!

Anett!
Nagyon el tetszett tűnni!!! Nem ér állandóan csak dolgozni!! Vagy ha mégis akkor lássunk legalább egy két remekművet!

Andi!
Jó lenne már talizni veletek is, nagyon kíváncsi vagyok a Rebekára, hogy mekkora már?!

Most megyek durmizni

Puszi
Szandra

szandrakiss
 
 


Jó reggelt!

Lányok!

Arra gondoltam,hogy holnap ha van kedvetek jöhetnétek hozzánk is játszóház helyett. Andival amúgy is fontolgattuk,hogy össze kéne jönni.Szóval várok mindenkit szeretettel.


Szandra,hivatalosan nem vették fel,ki is küldték a papírt,de van ismerős,így délig tudtam volna vinni. De eleve nem tetszik az ovi,én oda akartam volna ahova a K.Tami jár.
Úgy döntöttem,hogy nem viszem ide,adok még egy évet magunknak,meg Dávid nem igényli annyira,mint a TAmi.Amúgy is vegyes csoportok vannak,így lehet,hogy jobban járok,hogy nem kerül be kicsi 3 évesen a nagy 5-6 évesek közé. Persze családias meg tanulnak egymástól meg minden,de nem hiszem el,hogy nem lökdösik fel a kicsiket, a másik,hogy a rosszat is hamarabb megtanulják. Amig tudom megvédem.
Réka is még kicsi,minden reggel kitenni a herce hurcának,hogy felébreszteni meg mire elkészülünk az egy év. Kocsi ide vagy oda,mire hazaérünk,lassan mehetünk is érte. A betegségekről nem is beszélve. NEm tudom. Úgy döntött a családi kupaktanács,hogy egy évet várunk. MAjd sűrűbben találkozunk veletek,a sorstársakkal :wink: hogy legyen közösségbe azért.
A család is tele van hasonló korú emberkékkel,így nem félek,hogy antiszociális lesz az életem.
De azért támogatom,hgoy nyissák ki az ovit,(amit kétlek,hogy kinyitnak,)de ha indul kiscsoport és normális ovodába, akkor meggondolom magam.
Remélem érthető voltam. :wink:

Ildikó
ilgya1
 
 


Azért szóljatok,ha van kedvetek,hogy tudjam mire számítsak. :D
ilgya1
 
 


Ezek szerint nincs.... :? :? :? :?:

mehetünk játszóházba is,ha gondoljátok.
ilgya1
 
 


Bolond ILDI!! :D

Hát persze, hogy van kedvünk menni hozzátok, csak ebben a jó időben császkáltunk!!!! (gondolom a többieket is kicsábította ez a szép idő) Várj a válaszokkal az alvásidőig, akkor ülnek le a többiek a gép elé, szerintem.
Nekem most nem fűlött volna foga kiadni ennyi pénzt a játszóházra, annak ellenére mentem volna, mert Titeket látni akarlak :lol:
Megnéztem a Kolpingos játszóházat is, de csak hétfőn és pénteken délelőtt van (és szerdán 11-14-ig?).

Viszont nekem a Mariettát is "vinnem kell" mert nem egendtem még oviba, hogy náthás volt a hétvégén. Nem baj???

Szóval ránk számíthatsz!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni: a közelmúltban költöztünk Vecsésre és még nem választottam helyben háziorvost, ami fontos lenne, mert az eddigi orvosom Pesten van a belvárosban és ha valami bajom van elég nehézkesen bírok bejutni hozzá. Ez most különösen aktuális lenne nekem, mert 8 hetes terhes vagyok és ha súlyosbodnak a rosszulléteim szükségem lesz rá, mivel a munkahelyem nem igazán "ideális" légkörű várandósan.

Kérlek, ha ismertek olyan háziorvost, akit szívesen ajánlanátok (pl. "normálisan" áll a terhesség alatti problémákhoz) írjatok nekem akár priviben is. Sajnos sok olyan esetet hallottam, amikor a háziorvos ellenségessé vált a kismamával, amint az valami problémával jelentkezett nála...

Segítségeteket előre is köszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Persze,hogy jöhet MArietta is. :D gondolom már nem fertőző. Andiék is jönnek tudtommal. Juditték nem.
A többiekre várok még.

10 körül jó nektek?

A Kolpingos játszóház eddig is csak déleőttönként volt,de nekünk az jó volt. Csak szünetelt egy ideje vagy nem tudom,de rég nem voltunk.

Szia Benettke!
Előszőr is gratulálunk a picurihoz! :D
Ha van kedved csatlakozz hozzánk és mesélj még magatokról.
Hol dolgozol? És merre költöztetek itt Vecsésen?Attól is függ,hogy kihez tartozol. Tudtommal csak két gyerekorvos van Vecsésen,akinek meg más van,az Pestről hozta magával :wink:


Ildikó
ilgya1
 
 


Benettke!

Üdv köztünk, reméljük maradsz és jelentkezel később is!!

Nekem a Németh doki (Dózsa Gy. út)az orvosom, de ő alapból nőgyűlölő. Ez abban nyilvánul meg, hogy cikizi a nőket. De amikor terhesen vittem neki a nőgyógyász igazolását, akkor szó nélkül kiírt táppénzre. Én tudom kezelni, nekem semmi bajom vele. De van nála kedvesebb is!!!
Lányok tudnak segíteni.

Ja!! Ismerek egy dokinőt, velem egyidős, ő a Béke téri rendelőben van . Én ügyeletben találkoztam vele többször és ápolónő barátnőm dolgozik vele. Na, őt tudom ajánlani, mert kedves és alapos. De kicsit utazni kell hozzá. Bár attól függ merre laksz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Nagyon igaza van a Gyöngyinek! Tessék várni a válaszokkal!!! Nekem nincs bekapcsolva a gép napközben csak 1x vagy 2x mert bekukkantok így van amikor csak később értesülök dolgokról de reagálok!!! Holnap délelőtt az nekünk is jó lenne. 10? Az is szuper!!

Benettke!
Üdv köztünk! Az én dokim a Erzsébet téri templomtól van nem messze, Jós Miklósnak (?) hívják, elégé olyan fazon, hogy amit szeretnél azt el is tudod érni. Én mindig nyíltan elmondtam neki, hogy mi van (persze amikor kellett vetítettem is :wink: ) de a terhességem alatt mindent úgy és akkor tett amikor kértem. 6 hónapos terhesen már nem jártam dolgozni, és a második terhességnél meg felvett betegállományba mert a munkahelyem azt javasolta. Ha gondolod akkor keresd meg.
Tényleg merre költöztetek?

Gyöngyi!
Engem sem zavar, hogy beteg a Marietta hiszen úgyis kerti bulizunk ilyen jó időben nem?! Egyébként jobban van már?

Ildi!
Kerti?

Húúú, jó lesz talizni veletek!

Pussz
Szandra

szandrakiss
 
 


BENETTKE

Elfelejtettem írni: Varga Krisztinának hívják a doktornőt.

Marietta már jól van, hangja még kicsit elhaló, de már alig tudja fújni az orrát, csak szeretem ezt a biztonsági ráhagyást, amig megtehetem.
10 óra jó, sütök csokis muffint!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hűlye vagyok,de ezt már megszokhattátok. :D

Nekünk a Horváth a dokink,szeritnem normális. Az Sztk-ba rendel.
ilgya1
 
 


Én benti partyra gondoltam,de ki is mehetünk az udvarra felőlem. Ahogy akarjátok.
ilgya1
 
 



Sziasztok!

Ildi, én van amikor csak nap végére kukkantok be. Ezért is volt már olyan, amikor valaki felvetett délelőtt egy játszóteret, de nem vettem észre. Ráadásul nekem később is jelennek meg a hozzászólások! Nektek nem?
Ma amúgy is vendégünk volt, nem is voltam gép közelben, csak most.

Mi megyünk holnap. Nem ígérem a 10 órát hajszál pontosra, de mindenképp megyünk!


Benettke,
nekem Végh Katalin a háziorvosom a Telepi úton. Meg vagyok elégedve vele. Igaz, nem sokszor járok hozzá, és még mi is csak 2 éve lakunk itt. Terhesség alatt ő tartott táppénzen.
Merre költöztetek???

Andi
idna
 
 


Sziasztok!
Nem voltunk itthon délután,nem tudtam jönni,de holnap Mindenkit szeretettel várok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hát én besz...ok mennyi hozzászólás!

Tök jó!

Én sajna nem biztos, hogy tudok holnap menni Ildi! Talán.... De köszönöm.

Most vendégek vannak, így megyek le.

Még annyit Szandra: nagyon tetszettek a képek.

a
kállai
 
 


Asszem a kerti bulinak lőttek! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok segítséget háziorvos ügyben, hamarosan felkeresem valamelyiket... :)

Szóval rólunk annyit, hogy 2006 novemberben költöztünk ki Vecsésre egy, -a Budai Nagy Antal utca elején lévő- új építésű sorházba. 1-2 hónapnyi rendezkedés után szakdolit írtam, majd amikor elkészültem vele gondoltuk úgy, hogy jöhet a baba. Tulajdonképpen május óta van nálunk a gyerekprojekt, de júniusban volt az államvizsgám ami ugye nem éppen stresszmentes időszak... Így tulajdonképpen a 2. igazi próbálkozós hónapban jött össze, holnap megyek 8 hetes UH-ra.
Én egy multi központi irodájában dolgozom, a férjem pedig rendszergazda. Van egy 11 éves cicánk, aki kiköpött Garfield. Ha dokihoz visszük a váróteremben tartózkodó gyerekek meg vannak érte őrülve :lol: Rólunk talán ennyit egyelőre...

Én úgy érzem titeket kicsit már ismerlek, mert április-májusban olvasgattam a topikot. :roll: Azóta kicsit lemaradtam, de azért nagyjából képben vagyok. Majd próbálok kicsit visszaolvasni!

Most megyek, mert dolgoznom kell!

Szép napot mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Lányok,nagyon örülök,hogy eljöttetek,remélem jól éreztétek magatokat. Majd még szervezhetünk máskor is bulikat. Fölveszünk valami bébiszittert,hogy figyeljen valaki a gyerekekre,hogy tudjunk normálisan beszélgetni.

Anett,kár,hogy így elrohantál,de azért jó,hogy el tudtatok jönni. Finomat sütöttél! :wink: :D és az a csomagolás....
Mondtam,hogy nagyon csini voltál :wink:

Szandra!
Szorítunk a fogdokihoz!!!Lánykáid nagyon jó fejek!

Gyöngyi!
Isteni volt a süti most is,tényleg be kellett volna csomizni,hogy mások is vigyenek belőle haza. Na azért nem fogjuk kidobni,mert nyami nyami.
Én is kaptam szeretgetést Sarától,bibi. :D

Andi!
Rebóca irtó cuki kispofa. Azért hangját meghallgattam volna.
Hogy aludt a nagy zajban a drága :D
Hűlye vagyok látod a nyári rucit azt nem kellett volna odaadnom :D
na nem baj ,majd visszaadod :wink:

Benettke!
Akkor üdv a csapatban. Akkor az majdnem a lakópark :D
Hol fogsz szülni?Mit szeretnétek,milyen nemű babót? Nevek vannak már? Vagy túl korai a kérdés?
Hogy viseled a terhességet?
Miből diplomáztál?Hogy érzitek magatokat Vecsésen?Na most jól lerohamoztalak....
Jó munkát,de azért ne vidd túlzásba :wink: és tegyél fel képet magadról,ha van kedved.

JA bocsánat,én nem is írhatnék ide a francba,mondták a lányok,hogy túl sovány vagyok és ki közösítettek :oops: :(
pedig nem is vagyok sovány. :cry: :cry: :cry:

Azért holnap Cini muzsikára mehetek?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy úgy kirohantam, mint Zrínyi, csak akkora para, hogy nem tudnak az oviból utol érni, ha valami baj van.

Szandra!

Nagyon sajnálm a beszélgetést, pont akkor dobantottam, amikor kezdett igazán a fontos mondanivaló előkerülni: miért akarod választani a fotózást?

szóval folytassuk minnél előbb...
Nekem annyi szerencsém volt, és olyan sokan jó szándékkal támogattak, segítettek, hogy megfogadtam, ha én tudok valamit bárkinek, megpróbálom.

Ildi!

Nagyon jó volt ez a rövid látogatás is; szuper az otthonotok és tényleg látványosan elhagytad a kilókat... Ha keresed nálam megtalálod öket.. :lol:
És nagyon kedves vagy: csini????

Gyöngyi!

Nagyon finom volt a sütike!

Andi!

A kishölgy gyönyörű, Lőrinc meg nagyon kedves.

anett
kállai
 
 


holnap a 9 órás cinire megyünk Bogyóval...
kállai
 
 


Anett!

Tutti nincs semmi más baj? :oops: nem vagy lehangolt egy kicsit? :(
ilgya1
 
 


Hahó csajok!!

Jó volt ma :lol: :lol: :lol:

ANETT!!
Én holnap a 11.15-re viszem a Sárát, mert utána tudok menni a Mariettáért az oviba. Így nem kell kétszer átmenni, nekem így egyszerűbb.
Azt megértem, hogy rossz, ha nincs veled a telefon, amikor Tami oviban van!!

ILDI!!
Jól éreztük magunkat. Nagyon szép a házatok, csak írigykedni tudok! :oops:

ANDI!!
Édes ez a kiscsaj, és csatlakozom az előttem szólóhoz, nem hallottuk a hangját, pedig jó lett volna :D

SZANDRA!!
Mi volt a fogorvosnál???
Mondjuk Edó és Réka is úgy viselkedett, mintha ott sem lettek volna, olyan jók voltak!!!
Hé, én már holnap fel tudom venni a nadrágomat, és Te?? :P

BENETTKE!!
Jé, Te olvastál minket!! :lol:
Akkor már csak nekünk kell jobban megismerni Téged. Ha bármiben tudunk segíteni, csak szólj (ügye mindenki nevében mondhatom??), többségében két gyerekes tapasztaltnak mondható, tapasztalat-cserére bármikor kapható anyukák vagyunk :!: :lol:
11 éves cica!!! Az igen. Mi sajna mostanság temettük el a pestről hozott 14 éves Mankánkat!!
Ja, és igen nagyon gartulálunk a kisbabádhoz!! reméljük sok örömöd lesz vele, és kívánom, hogy olyan jó baba legyen mint az Andi két gyermeke :roll: Ha olvasol minket, akkor tudod, hogy őt írigyélem a legjobban alvás terén :!: :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Lehangoltnak tüntem?

Nem nincs, csak ez a stúdió építés amilyen örömteli, annyira nyomasztó...

gyorsan csak ennyit.

anett
kállai
 
 


Anett!
Örülök,hogy nincs semmi. :wink: :lol:

Mi a 9:30-as Cinire megyünk,sajnos nem tudok 9-re elkészülni. HA viszont bírják a gyerekek ott maradunk a köv. tornán is és akkor tudunk talizni a Gyöngyiékkel és az Andiékkal.
ilgya1
 
 



Jujj,Szandra bocsesz. Tegnap volt Edobaba 10 hónapos. :D
Sok szeretettel gratulálunk Neki!
Kép
kár,hogy nem tudsz jönni. :(

Mi van a fogaddal?
ilgya1
 
 


Mindenki!

Bocsi, hogy csak most reagálok, de este olyan fáradt vagyok mostanában, hogy erőm sincs leülni a gép elé. Ma meg 8 hetes UH-n voltam és nemrég értem csak be a munkahelyemre.

Ildikó!
-Igen az utcánk végén van a lakópark, ha nem a kocsik között akarunk cikázni (általában ez a jellemzőbb)arra szoktunk bicajozgatni.
-Én a Délpestiben szeretnék szülni, de ez ügyben még lesz intéznivalóm, mert a dokim az Uzsokiban van, de ott nem igazán szeretnék :shock:
-Mi kislányt szeretnénk, de érdekes módon inkább a fiúnévben van köztünk megegyezés: Zétény Benedek/Bertalan. Most egyelőre azon szurkolunk, hogy lehetőség szerint lány legyen, aztán majd jöhet a vita a névről :lol: Egyébként a neveket már akkor válogattuk, amikor még tervben sem volt a gyerek!
-A terhességem szinte "problémamentes" (eddig), leszámítva azt, hogy kb. 2 hétig úgy éreztem, hogy az égben van a gyomorsavam (péntek óta ez elviselhetőbb, csak akkor jelentkezik, ha olyat eszek v. iszok amit nem kellene pl. narancslé), illetve este 7 után már nagyon álmosnak érzem magam.
-A Szent István Egyetem Humán Erőforrás menedzser szakán diplomáztam, nagyon jól szervezett, tuti suli szerintem.
-Szeretünk Vecsésen lakni, közel van Pesthez és mégsem Pest . Ha pihenni akarunk akkor itthon jól lehet, ha viszont "zsizsegni", akkor pár perc a város. Ráadásul szinte minden barátunk Pest környékén él, (sajna senki sem Vecsésen:-( így nekünk is természetes volt, hogy a vidéket részesítsük előnyben. Ja, és mindketten vidékiek vagyunk egyébként is, csak éppen az ország 2 teljesen különböző tájáról.

Gyöngyi!

Köszönöm szépen, hogy felejánlottad a segítséget (akár a többiek nevében is :lol: ) szerintem fogok vele élni, mert első gyerek lesz, ráadásul néha kicsit parásabb is vagyok a kelleténél. Le sem merem írni mi járt ma a fejemben, míg várakoztam a dokinál :oops:

Egyébként a Szandra már segített nekem a Délpestis topikban orvos ügyben, ismét köszi neki!

Most lehet, hogy butaságot kérdezek tőletek: az normális, hogy már most van olyan nadrágom/szoknyám amit nem tudok felvenni? :roll: Én balga meg azt gondoltam, hogy 12 hétig simán el fogom tudni titkolni a tágabb környezetemben...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyöngyi!

Előbb elfelejtettem neked írni, hogy a mi cicánk a költözéskor volt éppen nagyon-nagyon beteg, de a Sahin doktor úr megmentette :) Már ezért is megérte ideköltözni! Az állatkórházban szinte teljesen lemondtak róla. Jó, mondjuk először a Sahin doki is azt mondta, hogy reménytelen, de aztán mégis úgy állt hozzá, hogy a végén megmentette!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ildikó!

Képek ügyében majd szólok a férjemnek, mert elég béna vagyok hozzá, ráadásul rólam szinte csak szörnyű képek készülnek, valamiért nem vagyunk jóban a kamera és én. :evil: Egyébként is inkább az objektív másik oldalán szeretek állni, de az sem megy nekem valami jól. :? Még jó, hogy feltalálták a digitális fényképezőgépet!

A "soványságodért" meg: irigy, irigy, irigy...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Voltunk tornán, Lőrinc élvezte, bár először meg volt illetődve. Most ügyesebb, kicsit önállóbb volt, mint tavaly. Na, meg aztán volt egy tök jó bébiszitterem, aki még ráadásul védőnő is (igaz, Gyöngyi? :wink: ) és hol Lőrincnek segített, hol Rebekát pesztrálgatta. :D

Tornán összefutottam egy régi ismerősömmel, akit még a munkahelyemről ismertem :o Egyik ovis kislányomnak volt a hozzátartozója. Nem akartam hinni a szememnek. Micsoda véletlenek! Pedig nem Vecsésen dolgoztam! :)

Rebóca az imént kapta meg a 3 hónapos oltást (már mélyen alszik). Már az újat, állítólag nem lesz semmi mellékhatása. Na, majd meglátjuk! Lőrinc nagyon utálta ezt a 3 hós oltást. :evil:
Azt mondta Lakos doki, hogy Rebekának nagyon meg van duzzadva az ínye, készülődnek a fogai :shock: De még eltarthat akár decemberig is. Kb. 1 hete tényleg agyba-főbe folyik is a nyála, de erre még nem gondoltam. :shock:
És dícsérte a fantasztikusan nyugodt gyerekeimet! És hogy milyen szerencsés vagyok velük. :lol: Tényleg az vagyok! :D

Erről jut eszembe! Gyöngyi, igazán kedves vagy, hogy ilyen gyerekeket kívánsz másoknak is, mint az enyémek! Ez jól esik! Persze, azért nekik is vannak hibáik. Meg aztán ki tudja?!- lehet nekem majd iskolás korban, vagy ne adj Isten! kamaszkorban lesz velük bajom. :roll:

Ildi, jól éreztük magunkat tegnap nálatok! És nagyon szép lett a lakásotok! :)
A vékonyságod miatt mentél el cini után, és nem vártad meg a tornát? :wink: :lol: Egye fene, egy darabig még megtűrünk magunk között! :wink: :D :D

Benettke, mi is ezért szeretjük Vecsést, mert közel van Pest, de mégse Pest!
Szerintem természetes, hogy nem mennek rád a ruháid már. Ez alkati sajátosság is lehet, hogy kinek mikor kezd nőni a pocakja és mennyit hízik. Én pl. majdnem félidőig titkolhattam volna a terhességem, bezzeg szoptatás alatt több jön rám, mint terhesség alatt. :roll: :shock:
Elősre mi is kislányt akartunk, de kisfiú lett és hatalmas szerelem lett! Annyira, hogy nagyon nem bántam volna, ha másodjára is fiú lesz, és nem is értettem miért akartam valaha is kislányt. Aztán a második lány lett és vele is nagy szerelemben vagyunk. Sablon, de tényleg tök mindegy!
Tök szép név a Zétény! Rebóca is Vencelnek vagy Zéténynek készült, végül a Vencel maradt volna.

Szandra, mi volt a fogdokinál? Életben maradtál?

Jutka, hogy vagytok? Szabina? Dóri? Nagyon eltűntél!!!

Anett, tényeg csinos voltál! De Te mindig is nagyon csinos vagy! Egyszer összefutottunk a nagy postán (emlékszel?), és akkor is az volt a legszembetűnőbb, hogy milyen jól nézel ki, pedig fáradtnak mondtad magad!


Na, be is fejezem, mert már órák óta írom ezt az egy hozzászólást, közben telefonáltam, msn-eztem, és nem értem a végére.

Puszi!

Andi
idna
 
 


Ildi,
ennyi iromány elég lesz????? :lol:

Andi
idna
 
 


Andi!Ez már alakul :wink:



Mi is voltunk,de mi Cinin,és nem a 9:30-ason,ami nem létezik,hanem a 10:30-ason. Moni tök rendi volt,mert nem fogadott el csak egy gyerek után pénzt. :lol: Csak azt nem tudom,hogy melyiket számolta :D mert Rékával csináltuk a feladatok nagyrészét,Dávid nem volt hajlandó együttműködni,kivéve a tojáscsörgőt. :wink:
9 hónapos kortól van igazából,és a végén megbeszéltük,hogy Réka még nincs is 9 hónapos :lol: :lol: :lol: )
Hát bocsi,hogy így alakult,és nem futottunk össze,de Réka kidőlt,vagyis az a jobbik eset lett volna ha rögtön elalszik,de éppen elálmosodott,így nem kockáztattam,és nem maradtam. Dávid nem könnyű eset egyedül se,és még egy nyűglődő picurka nem hiányzott volna nekem.

Oltás :?
nálunk nem volt semmi gond. :wink: Lőri lázas lett vagy nyűglődött?
nekünk is azt mondta a doki,hogy 4 foga készülődik Rékunak,de egyelőre 2 hónapja csak kettő van neki. Nem is értem,hogy hogy telhet el ennyi idő két fognövesztés között :shock:
Nektek még nagyon korai,nem? Nyálzás az volt nekünk is elég pici kora óta és 7 hósan jött ki először a bal alsó rá két napra a jobb alsó.

Kened valamivel az ínyét?Vagy nyűgős egyáltalán?
Ja és jó a homeós bogyi, a chaomilla CH5.Köszi Gyöngyi!

Tök jók ezek a régi ismerősők. Én az Iwiw-en szoktam beléjük botlani :wink:

Benettke!
Örülök,hogy írtál....
már azt hittem,hogy csak a munkahelyeden van net.
Ez a fáradékonyság természetes velejárója :lol: :lol: én emlékszem,hogy majd elaludtam még napközben is sokszor.

Szerintem is normális,hogy kezd átalakulni a tested,de
mennyit híztál már?(csak ha publikus)
másodiknál már ennél hamarabb fog látszani :wink:
Mondjuk ettől még lehet,hogy el tudod titkolni,de ki elől akarod?A szülők se tudják?

Miért van az,hogy a többség lányra gyúr elsőre?Ha meg fiú lesz nem cserélné le senki lányra,akinek meg lány lesz az meg másodjára is lányt akar :P főleg,ha az is lesz. :wink:

Ja, és a lányok túloznak,nem is vagyok sovány. (Végül is ahhoz képest,hogy mekkora nagy állat voltam,ahhoz képest ment le,de még van 5-8 kg. plusszom)
De az leszek :D hamarosan.


JA és köszi a dícséreteket :oops: azért van még mit csinálnunk. :D

Én se egybe írom ám az üziket,de ha erre járok mindig benézek :D

Ildikó
ilgya1
 
 


nem is jó a vonalzóm :? :roll:
ilgya1
 
 


HAhó!!

SZANDRA!!
Mi van a fogaddal :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: (azért én is tudok bunkó lenni, látod)

ANDI!
Édesek voltak a gyerekek, olyan jó volt Rebekát is fogni, de nem éreztem, hogy kellene mégegy ilyen kicsi :oops: . Bezzeg amikor a Lőrinc kezét fogtam :!: Hát ekkora már jöhet, pláne, ha fiú :!:

BENETTKE!
Hogy kin mikor látszik a pocak, az alkati kérdés! Bár engem még jóval a Marietta előtt terhesnek néztek (magához hívatott a főnököm és megkérdezte, hogy babát várok-e, mondtam nem csak bablevest ebédeltem
:oops: .
Az alvásról: nem akarlak elkeseríteni, de az alváshiányod nagy valószínűséggel évekig így marad :lol: Én 4 éve , 3 hónapja és 11 napja nem aludtam végig egy éjszakát sem (jó kicsit túlzok asszem 2X aludtam)

ILDI!
Azért örülök, hogy mi találkoztunk ma :D
fogzásra nálunk is bevált a camomilla, csak használjátok!!
Ja és én is vártam a Mariettánál 4 hónapos korátol a fogat (arra fogtam minden sírást és nyűgösséget), de neki is csak 8 hónaposan jött az első.

ANETT!!
Hogy halad a műhely? Elfelejtettem kérdezni, és mostanában msn-en is ritkán látlak: mennyire érintette Zoliék munkáját az árvíz? El tudtatok menni az esküvőre?
Ha igen milyen volt??

JUTKA!!
Tényleg régen jelentkeztél!!
El vagy havazva, mi? Azért kukkants be, hiányolunk!

Nóra!
Hagyjuk, úgyis hiába
:lol: kinőttek a gyerekeid!!?? Azért legalább néha, mint a Kriszti adj jelet magadról (bár mi találkozunk majd minden délben, de a többiek.......)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Igen, igen, én a Nórit már nem is merem győzködni! :lol: Hiába, felnőttek a gyerekei! :lol: Igaz, Nórika? Tudod mit, akkor mesélj arról, milyen felnőttek szüleinek lenni! :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Tudod, hogy ma Anyukám is és anyósom is jelezte, hogy próbáltak tegnap délután többször is hívni, de órákig foglalt voltam!? :D :wink:

Ildi,
szóval, csak alakul, de még nem tökéletes? :D

Lőrinc nyűglődött is, meg hőemelkedése is volt, de ő még a régi oltást kapta, ez meg állítólag már az új. Rebócának még semmi baja. Remélem, nem is lesz.
Nem nyűgös Rebeka, csak folyik a nyála, én nem gondoltam fogakra. Lőrincnek 6 hónaposan jött az első, nem hiszem, hogy Rebekának sokkal hamarabb jönne.

Gyöngyi,
nem adom egyiket sem! :D :wink: Legfeljebb néha-néha "kölcsönbe" :D Vagy esetleg elmondom a receptet a kisfiúk fogantatásához. :wink: :lol: :lol:

Szandra,
mondtuk, hogy inkább nőgyógyász, mint fogorvos! :lol:

Andi
idna
 
 


Sziasztok Lányok!

Na ezt győzzétek olvasni! :lol:
Rég voltam itt beleadtam mindent!
Ha valaki kimaradt bocsi :roll:

Először is bocs hogy eltűntem, újra raktuk a gépet és mostanság
időhiányban szenvedek.
Elkezdődött a suli, minden nap főzök, stb... :oops:

Köszönöm a lelki fröccsöt, most lesz igazán szükségem a szurkolásra :oops:
pénteken vizsgázom. Remélem sikerül!

Ildi!

Rékát először meg sem ismertem rengeteget változott aranyos tényleg sokat nőtt
és a vonalzód is szuper!
Jó lett az összehasonlítos képösszeállítás!

Gyöngyi!
A megkülönbeztetés szerintem a legtöbb családban sajnos előfordul,
bár talán nem ennyire hát igazán sajnálom Sárát.
Nem biztos, hogy megnyugtat, de sorstársak vagyunk sajnos én sem tartom
az anyámmal a kapcsolatot.Már a gyerekek is megszokták a Kevin szinte nem is ismeri.
Az a szomorú az egészben , hogy a szüleim anno elváltak és egész gyerekkoromban nem
találkozhattam a nagyszüleimmel mert tiltottak tőle, nem akartam, hogy az én gyerekeimmel
is ez történjen, de sajnos a sors ismétlődött.
Egyszerűen nem is kiváncsi az unokáira, de a hugémokhoz elmegy.
Felőlünk nem is érdeklődik, én már megemésztettem de néha elkeserítő, hogy se anyám se apám.
Ha valami gondom van néha jól esne a szülőkkel megbeszélni.
Anyósommal nem lehet mindent ő teljesen másképp látja a dolgokategész más világban él mint
anyám, ez nem teljesen baj mert ő jobb, de ő csak az anyósom.
Egyébként a gyerekkorom jó volt vele nekem is míg férjhez nem mentem.

Alegszőrnyűbb amitől félek, hogy Ketrinnel rengeteget vitatkozunk és nem szeretném ha később
a mi kapcsolatunk is megromlana. Remélem egyenlőre csak a tini lázadás van benne.

Na valami vidám dolog is történik! Boldog évfordulót kívánunk!
Nekünk 18-án lesz!

Szandra!
Köszi a szurkolást neked is!
Kevin egész ügyesen jön haza eddig 1x ért csak később haza mert leállt beszélgetni,
de egyenlőre nincs vele gond.

Benettke!
Üdv közöttünk!

ILdi!
Mit tettél hogy eltűntek a kilóid!? Én nem láttalak , de ha a többiek mondják én is akarom
a repkedést mármint a kilókra gondolok ugyanis van 2 nadrágom amibe nem férek bele!

Én is szeretem Vecsést bár én csak látogatóba járok!Elmondom nektek Tatabányán a neten nem beszélek senkivel, jó mi?

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Úgy örülök,hogy írtál!
Hát a kilóim ellen csak annyit tettem,hogy benyaltam egy csúnya vírusos torokfájást,és napokig nem ettem. :? és rájöttem,hogy nincs is annyira igényem az evésre. 3-4 kg ennyit számít?Csak sajnos jönnek a szülinapi bulik,így könnyen vissza is jönnek,ha nem figyelek.
Mostmár csak éjjel szoptatok,így Rékának nem keletkezik kára belőle.
Nekem meg nincs egy göncöm,ami jó lenne. A régi ruciajimat odaadtam a sógórnőm lányának,a többi meg kezd hatalmas lenni,hogy én tényleg milyen dagadt voltam el se hiszem.

Pénteken gondolunk rád nagyon!
Én simán átegendtelek volna most is! Lányok nem ismeritek a Krisztit,de nagyon gyakorlatias nő (Kriszti ne néz ide! :wink: )mindenben tök ügyes. Itt tutti csak a pénzre mentek.

Andi!
Jól van na tudom telhetetlen vagyok! :wink:

Gyöngyi!
Mondtam,hgoy gyönyörű a gyűrű,amit az uradtól kaptál! :wink: szóval tartsd még meg egy darabig :wink:
Én is örülök,hogy legalább veletek összefutottunk.

Nemsoká indulunk angolra.

Jön/megy valaki a búcsúba hétvégén?


Tényleg Jutka hol vagy? :D és Szandra?Anett?

Na ezt a pár sort reggel óta írom :?De most elküldöm,mert megyek reggelit csinálni.

Ildikó
ilgya1
 
 


Kriszti,
szorítunk pénteken! Sikerülni fog! :wink:


Ildi,
mi megyünk haza Szoboszlóra hétvégén, családi program lesz, a húgomnak most lesz a szülinapja.



Nem lett az oltástól semmi baja Rebekának, nem volt hőemelkedése sem, meg nem is nyűgös. Viszont van egy pici csomó a szúrás helyén.

Andi
idna
 
 


Sziasztok, jó reggelt!


Mi mennék búcsúba, de valószínű csak vasárnap délután. Nem szeretnénk kihagyni, szeretik a lányok az ilyesmit!!

ANDI
A csomó sajna velejárója lehet az oltásnak, ez Rebekának nem fáj, és szépen, bár lassan felszívódik . (Most, hogy írok ideállt mellém a Sára és felkiáltott, amint meglátta a vonalzókat: Lőlinc, Bebeka!!)

ILDI!
Azt hiszem az uramat még egy kicsit megtartom :wink:

KRISZTI!
Drukkolunk!! Nagy kalappal!! :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


JA!!!!

Képzeljétek reggel azzal fogadott az óvonéni, hogy a Mariettát is megmutatja a fejlesztópedagógusnak, mert jővőre esetleg mehet oviba, de akkor is ha marad! Néztem rá nagy szemekkel. Mondta, hogy az összes 5 évest megnézetik. Ja, mondom akkor talán a Marietta kimaradhat, mert csak 4 éves. Ekkor a Szilvi néni nézett nagyot, hogy ő azt gondolta egyidős a Kristóffal :lol: :lol:
Csak lóbébi, én így hívom. Azért büszke voltam rá!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


[quote="ágyöngyi"] írta:ágyöngyimert jővőre esetleg mehet oviba


Miért, eddig hova járt a Marietta??? :lol: :lol: :lol:

Ja, és végre Te vagy felül, nem én! :wink:

Andi
idna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?