Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örülök, hogy jó éreztétek magatokat az állatkertben, a képek is fantasztikusak.
Kicsit örülök, hogy mégsem mentünk mert a Tami zakkantagyutyúk volt ma. (hál istennek már csak volt mert alszik :wink: )

Gyöngyi!
Nem mondod, hogy ezt nem tudtad..., hát persze, egy halom szabi üti a markunkat a gyerkőcökkel itthon töltött idő miatt, mármint hogy nem vettük ki. Én ezért leszek dúsgazdag :wink: amikor mennék vissza dolgozni mert már 9 éve leszek a cégnél az azt hiszem 3 hónap végkiegészítés + kb 90 nap szabi ami kb 4 hónap munkaidőnek felel meg így 7 hónapot fizetnek ki. Hát legalább ennyi...
De nagyon szorítok, hogy akkor sikerüljön a gyáli meló és természetesen ha sikerül akkor CCafé :lol: :lol:

A családi kupaktanács úgy döntött hogy holnap irány a Balcsi :) , az időnk az nem lesz a legszebb de a sógórnőm azt mondja, hogy Balcsin soha nincs olyan rossz idő mint Pesten. Remélem ránctalanul 20 kilóval kevesebb súllyal :lol: :lol: és kisimúlt idegrendszerrel jövök haza. Azt még nem tudjuk mikor érkezünk. Egyszercsak!!!! Úgyhogy vigyázzatok mert ki tudja mikor köszönök rátok a boltban :lol: .

Most megyek mert ma meggyötört az idegem és holnap még sokat kell pakolnom.

Mindenkinek Pussz

Szandra

szandrakiss
 
 



Nórának!

Kép
ilgya1
 
 

 
 

Hahó!!!

Nekem nincsenek ilyen szép képeim, de akkor is:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NÓRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Nóra!

Boldog szülinapot!
jatka
 
 


Sziasztok!

Ő mászott a járdánkon:

Kép

A "nagylányom" szomszédol:

Kép

A "pici" lány, aki már 4610 gramm:

Kép

Az arc....

Kép

Sziasztok!!!!!
jatka
 
 


JUTKA!!

Szabina gyönyörű, és Dóri is, nagyobb kiadásban!! Büszke lehetsz rájuk!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Jutka!
Az a patkány undorító! :x Robi csapta le? :oops:


Lánykáid csodaszépek!Dóri milyen nagynak látszik már,nemhiába elvégre lassan két éves lesz. :D

Szandra!
Jó pihit nektek a Balcsinál!

Andi!!!!Veletek mizujs?

Gyöngyi!
Mesélj,hogy legyen mit olvasni! :D

Anett?

Mi ünneplünk...apa 32 éves lett. :shock:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!

Te Jutka az nem kisvakond??? Én annak láttam! Áruld el mi volt??

Ildi!! Apának boldog szülinapot!!

Meséljek? de mit?? Hogy milyen béna voltam ma??
Bementünk ma az Europarkba, de vonattal, metróval, mert azt a csajok nagyon élvezik. Előtte odatettem főni a krumplit - gondoltam, ha hazaérünk, csak melegíteni kell a töltött paprikához. Ja, odatettem, és ott is hagytam. Amikor leszálltunk a vonatról itthon, akkor jutott eszembe, hogy nem zártam el, mint az őrült rohantam haza, vajon ég-e a ház. De szerencsénk volt, mert csak az alja égett oda, a lakás megmaradt!!

Milyen szar idő van!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Az idő kuva szar, a ház kuva hideg, Edó kuva nyűgös mert olyan hideg a ház hogy nem mászkálhat négykézláb, a Tami itthon akar kakilni, a konyhában nincs melegvíz, a tűzhelyen fél óra egy tea elkészítési ideje az ágy úgy ki van feküdve, hogy négyen egy helyre akarunk összegurulni így ellen kell tartani magunkat alvás közben is. Szóval a tökünk kivolt, így hazajöttünk. Kemény egy nap volt a nyaralás :roll: . Itthon viszont jó mert meleg van, tisztaság (kitakarítottam tegnap indulás előtt tuti durván), Edóka teper ezerrel és a saját kényelmes ágyamban aludhatok.

Röviden ennyi

Majd jövök

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, ez tök jó otthon leszel fizetnek, kell ennél több? :lol:

Jutka!
Szabina tiszta Dóri! Helyesek!

A patesz tényleg ronda! Nekünk egyszer a kocsiba költözött be a motortérbe teljesen rosszul lettem amikor megláttam a nyomait.Még jó hogy István épp megmutatta a haverjának különben nem vettük volna észre. Kerestem a képet de nem találom :cry:

Ketrin köszöni a köszöntéseket!

Nórának és Zsoltinak Boldog Születésnapot!

Ildi! jók a képek tök jól nézel ki a tónál Réka meg zabálnivaló :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Bocs Judit,nem voltam elég figyelmes. :D tényleg nem patkusz. De Kriszti nyugodtan rakd fel a képet,ha megtalálod,mert irtó jó,én emlékszem. :D

Gyöngyi!
nem vagy semmi....még jó,hogy nem történt baj. :?
Töltött paprikához krumpli? :oops: még nem is hallottam.
Egyszer majd mi is benevezünk egy ilyen vonatos dologra,de majd ha a Rékának nem kell babakocsi :D


Szandra! Ez marha rosszul hangzik,még jó,hogy haza jöttetek.
Még ha az idő jó lett volna,de így...

Kriszti!
köszi,átadom.
Na végre valaki észrevette :wink:
:D :D :D
csak hűlyéskedtem :D :D :D ,a hasam ba van húzva megnyugtatok mindenkit :D

Túl vagyunk az első "csapaton" és most,hogy nem kell órákat mosogatnom,Lujzi megcsinálja,így itt vagyok :D ne legyen rám panasz.
Nemsoká eltűnök,mert jönnek sógórnőmék. Most az ünnepelt is lelépett,ja és itt is qurva szar idő van,így itt vagyok.

Ildikó
ilgya1
 
 


hú de zavaros lettem a végére00 :shock: 0 :x 000000
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

ILDI!!

Milyen volt a tegnapi buli??? Apa jól érezte magát??
Igen töltött paprikához főtt krumpli, bár igazából én csak paradicsomos húsgombócot csinálok. És nagyon finom így együtt és laktató, én is tanultam egy barátnőmtől. És a csecsemőknek is adható a krumpli és a lé (a húsgombóc nem mert tojás van benne)

És egyébként azon a bizonyos képen az arcodon látszik, hogy igenis fogytál. Végül is, azt mondják, hogy ahogy 9 hónap a terhesség, úgy 9 hónap kell, hogy visszanyerd az alakod drasztikus fogyókúra nélkül.
Jó úton haladsz!!


SZANDRA!!!!

De írígyellek benneteket ezért a szép nyaralásért!!! Mi idén nem mentünk nyaralni, bezzeg Ti 1 napra is el tudtatok menni!!!

De hát hol voltatok, hogy ennyire nem lehetett lent maradni??? Nem az sogórnődnél?? Bár mondtad, hogy szar időben nem túl jó, és a szar időt megkaptuk!! Sajnálom!!!


ANETT!!!

Itthon vannak a lányok, igaz, már nem is jelentkezel!!?? Pedig de jó volt, amikor Te is itt voltál rendszeresen!!!

KRISZTI!!

Mi van a jogsival, arról nem írsz??
Gondolom most Ti is rójátok a szokásos iskolakezdés előtti útakat!!! Hát ezt mi még nem tudjuk, de nem sokára, ahogy rohan az idő!!

ANDI!!!

TE is hiányzol, nagyon eltüntél!!! Képeket is rakhatnál fel, régen láttuk Rebekát!!!!!

Nóra!!!

Hát neked már nem is írok, úgysem jársz erre soha!!

JUTKA!!

Jöhetnek a képek, mégha nem is írsz, nagyon jó látni a csajokat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hát Szandra, úgy tűnik jól tettétek, hogy haza jöttetek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak a tesóm itt bandázik nálunk és mindig lóg a gépen így most a pisiszünetben jöttem :wink: :lol: .
Jól vagyunk, kivéve, hogy az éjszakát csak úgy hajlandó végig aludni az Edó, hogy lógok a szájából a cicimnél fogva. Na ettől kivagyok teljesen.
Az idő szar, rettenetes, hogy ezt így kifogtuk na nem baj holnap apa megy egyet pecázni legalább ő lépjen ki az unalmas itthonlétből :wink: mert hát ez a gyereknevelés....

Szóval szokás szerint tartom a frontot csajok téren, dehát aki nyaral az nyaral nem :lol: :wink: ?!

Viszont azt mondják az okosak, hogy holnap lesz napsüti is és ha ez tényleg így van akkor délelőtt egy játszó? Persze én már nem merek semmi programot szervezni mert anya tervez gyereke végez :wink: :lol: :lol: .

Sőőőőőt, apa délelőtt peca (tesómmal mennek) akkor nekem egy kis délutáni pihi a gyerekek nélkül!! CCafé???? Mennnnyünk!!!!


Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!
Ildi!

Has behúzva? akkor is jó!

Gyöngyi!

Jó kérdés jogsi: hétfőn vizsgázom 9,20-kor reggel elkísérem a gyerkőcöket suliba 8-ra jön értem az oktató még vizsga előtt megyünk!
Ma autópályán voltam 120-al nyomtam :lol: nem rossz, de azért még így egy kicsit bizonytalan voltam. Városban már alig várom hogy mehessek. Ma elmentünk a gyerekek iskolája felé is ha majd vinnem kell őket ne legyen ismereletlen autóval sem :shock:

Egyébként sulihoz még lesz egy pár kör mert még nincs meg teljesen minden Ketrinnek nem mondtak semmit mi kell 7.-be.
:roll:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Sehol senki? Ilyen még nem igen volt hol van mindenki?

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Hahó!!

Hát ez az Kriszti!!! Végre itt vagy és akkor eltünnek a többiek!!!
Felháboríííító!!

Én azért is írok valamit!!! Csakhogy ne halljon ki a topikunk.
Ma köszöntöttük fel a Sárát, mert holnap szülinapi buliba megyünk, (ami nem az övé lesz). Kapott smink-készletet!!! Ne tudjátok meg hogy néztek ki a lányok!!! A Marietta tiszta kék volt, de az egész arca, Sára még nem tud ilyen "profin" sminkelni.
Jöttek anyósék is, kapott szép katicabogaras fülbevalót (hasonlót mint a Marietta), nagyon édes benne.
Néhány kép a mai "buliról":
Kép
Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kedves Sára!
Szeretettel köszöntünk 2. szülinapod alkalmából!!!!
Kép


Kedves,kicsi Rebeka baba!
Neked pedig nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

KépKép
KépKép
krivita
 
 



Sára!

Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk!

Kép
Rebeka!

Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!

Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntést mindenkienk! Tegnap volt nálunk nagy-nagy családi buli, 16-an voltunk összesen, mindkét gyerek névnapját most ünnepeltük, és még egy rokon kislány 2. szülinapját is. Rebeka kicsit kevesebbet aludt a szokásosnál, mivel nagy volt a felhajtás, de Lőrinc nagyon élvezte! :D Igaz, este ő is nehezen aludt el, gondolom rengeteg volt az élmény, az ajándékok. Majd teszek fel képeket! Rebeka már amúgy is olyan sokat nőtt! Kész nő! :D :lol:



Drága Sára!
Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Neked!!!!!

Andi
idna
 
 


Csajok!!!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést !!!!
Jól esik nekünk!!

Mi is kívánunk Rebekának BOLDOG NÉVNAPOT!!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mivel ilyen szupi idő volt ma, úgy döntöttünk, hogy felmegyünk a Gellért-hegyre és sétálunk egy kicsit. Húú olyan rég voltam csak úgy sétálni (lakóparkot kivéve :wink: ), eszméletlen jól éreztük magunkat.

Teszek fel képeket amiket csináltam

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

Hát tényleg jó volt. :) :)

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Na, megvolt az első oktatási nap!!!! Marietta már nagyon várta!! És jól is érezte magát!
Többiek??
- Kriszti milyen volt az első nap a suliban?
- Anett: Tami szívesen ment?
- Nóra: Viktornak hogy tetszett az első nap?

Én is rakok fel még képet: finom a paradicsomleves címmel:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hát az első nap lezajlott :roll: Majd most jön a java: Kevin holnaptól egyedül jön haza mivel sokat kellenne várnia a Ketrinre és idén nem akarnak menzásak lenni. Már most tiszta ideg vagyok mi lesz, hogy lesz. Elvileg ügyes de olyan nagy a forgalom, remélem egyedül ügyes lesz így legalább nem vitatkoznak hazafelé mert eddig mindig ez miatt aggódtam ha vitatkoznak esetleg kilökik egymást. Holnap minden kiderül.
A vizsgám sajna nem sikerült ezért eléggé elkeseredtem elcsesztem egy francos kereszteződést mert nekem lett volna elsőbségem dea másik marha elkezdett integetni, hogy mennyek így elrontottam azt sem tudtam a végén kinek kellett volna először mennie. Na majd legközelebb. Bukott szamár lettem még sosem veszítettem semmit :cry: :cry: 1x ennek is meg kell történnie :oops: :evil:

Gyöngyi!
Paradicsom leves ez jó ötlet ezer éve nem csináltam!

Szandra!

Tényleg szép időtök volt, jók a képek is!
Ha más képeit nézem mindig olyan profi beállításnak tűnnek tök jó fotósok vagytok!
Lehet hogy le kellenne már nekem is cserélnem a gépet? :roll:

Ildi!
Mi van veletek? Gondolom nem voltatok otthon hétvégén hogy nem írtál :roll:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!!

Hát pár napig nem volt jó a gépünk, de amint látom nem maradtam le semmiről!!!????

KRISZTI!!

Sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád elsőre, de szerintem ha végig kérdeznél minket, mindenki azt mondaná, hogy ha beléd akarnak kötni, akkor beléd is tudnak!! Nem mindig rajtad múlik!! És amikor megvan a jogsi, akkor az ember még nagyobb bakikat csinál, és nem történik semmi!! Mi van, ha megállsz és áll a forgalom mert bizonytalan vagy?? Semmi, ezt tapasztalt vezetők is megcsinálják!!! Oszt??? Csak hát a vizsga az más, azon túl kell lenni szabályosan!!! Na de utána.........!!!
Meglesz, csak ne keseredj el!!Keveseknek sikerül elsőre!

A többieknek nem írok semmit, mert úgy tűnik elhagyták a topikot!!
Cáfoljatok meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Ugyan, ez semmit nem jelent, majd legközelebb sikrül vagy utána. Nekem is csak harmadszorra sikerült ez a vizsgám pedig az összes vezetési (kresz, eü, rutin) elsőre sikerült. Aztán már 10 éve van jogsim, 6-7 éve folyamatosan vezetek és még egy koccanásom sem volt. KOPP-KOPP 8)
Na hogy telik az egyedül hazamenetel? Minden oké?

Gyöngyi!
:lol:

Ildi!
Mi újság veletek? Nagyon régen írtál, mi az oka? Akkor végül is Dávidot vitted oviba? Tamit nem vették fel :roll: .

Anett!
Hát, aztán te is jól eltűntél. Sok a munka? Csajok?

Nóra!
Hülye tesóm elállította az mns-emet így nem is tudok belépni se. Apa próbálja helyrehozni de nem nagyon megy. Írjál már magadról, hogy mi újság!!!

Jutka!
Tessék írni!!!

Kénytelen vagyok mindenkit megszídni mert nem írtok, persze tisztelet a kivételnek.

Andi!
ááááá...., már nem is mondom :wink:

Sziasztok
Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Volt egy iszonyú szar hetem, így hazamenekültem...

De volt apropója is, mert a barátokkal kibéreltünk a Körös parton egy házat ott báloztunk. :)

Most pedig dolgoztam.

Lányok rendben, Tami kezd belejönni az oviba...


Később többet.

anett
kállai
 
 


ANETT!!!

De jó, hogy Te is itt vagy végre (hiányzók jelentkezzetek!!)
Mi volt a héten??? Remélem a bálozás (írígykedem) jobb kedvre derített (engem derített volna)
Jelentkezz még!!

Többiek?, Többiek??
Hol vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nekem is volt 2-3 iszonyú szar hetem, a hullámok csapkodtak a fejem fölött, minden felől csak a baj jött... (nem is szeretnék erről beszélni!) :(
De most már látom a fényt.... Talán most már jobb lesz!

Egyébként jól vagyunk. A gyerekek között továbbra is nagy a szerelem :D Rebeka nagyon kiegyensúlyozott baba, mosolygós jó kislány. Az éjszakák továbbra is szuperek, alszunk estétől reggelig. Jövő héten már kapja a 3 hós oltást. :shock:

Csajok, nem rég még a 40 fokban pihegtünk, "szidtuk" a Balaton parton nyaralókat, most meg mi ez a béna idő hirtelen??? Megfagyok! :twisted: Utálom!


Kriszti, legközelebb sikerül! Csatlakozom Gyöngyihez: a vizsgán szabályosan túl kell esni, de a mindennapi vezetésben még mindannyian követünk el hibákat. Fel a fejjel!
Hogy megy az egyedül haza járás Kevinnek?

Gyöngyi, Szandra, tök jók a képek! :D

Ildi, találj vissza hozzánk! Látod, itt vagyok én is újra! :wink:

Puszi Mindenkinek!
Andi

Andi
idna
 
 


Andi rendben. Itt vagyok. :D
ilgya1
 
 


Nekem a paradicsomot evő Sára és merengő Tami a kedvencem. :D
ilgya1
 
 


Kaptatok imélt a Mónitól? Jövő héten lesz már Cini. Jön valaki?
ilgya1
 
 


Sziasztok!! (ide mosolygós fejet raknék, ha tudnék)

ANDI, ILDI!!
De jó, hogy újra itt vagytok!!

ANDI!! Mi volt a baj?? Emésztetted??
Mit mondjak látszik a képeken, hogy nagy a szerelem a két gyerkő között. Ezt látni egy anyának maga a paradicsom (nem a leves).
És kérlek az éjszakákról ne beszélj, mert mardos a féltékenység!!!
Marietta tuti 1X kel valamiért, Sára legalább 2X ki tudja miért. Így a 3X kelés garantált!!! És ezek a jó éjszakák!!! És a Sára is elmúlt 2 éves!!!
Aludni akarok!!!!!!!!!!!!!

ILDI!!

Én nem kaptam e-mailt (át tudod küldeni), már nem is emlékszem pontosan mikor mi van, de mennénk!!
Kipróbáltuk a cinit a Kisvakond játszóházban, és nem volt nyerő. Bár csak 400 ft. Sokan voltak és a Sára figyelmét mindig elterelte a sok játék, le se akart ülni. A csaj aki tartotta meg a Móni nyomába sem ér!!!! Úgyhogy cini esetében maradunk a Móninál!!
De ha ilyen szar idők vannak majd elmehetnénk délelőttönként néha (jővő hónapban már talán jobban állunk anyagilag, ha jön a nagy fizum).

Képzeljétek ma a Marietta anyóséknál fog aludni!!! Ő akarta!! Annyira izgulok, hogy milyen lesz nélküle. Ő biztos jól fogja érezni magát, de nekem már most görcsben a gyomrom. De hát 3 utcával arrébb lesz, bármi gond van hazajöhet. Nagy lányom van (sajna).

Puszi mindenkinek, remélem most már mindenki belendül!!!
ja, Ildi furcsa az új vonalzód, nekem jobban tetszett, ahol a gyerekek képe is ott volt (bocsi)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi! Átküldtem!

És ez hogy tetszik? :D mármint a vonalzóm

Cini:)
Mi is a Mónira esküszünk. Voltunk egy pár helyen,de tényleg ő a legjobb! :D
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 


Ildi,
Réka rengeteget változott! Talán megnőtt, vagy nem is tudom, de rengeteget! Nagyon-nagyon aranyos! :D

Én se kaptam e-mailt Mónitől cini ügyben. Jó lenne menni! Főleg ilyen időben!

Tetszik a vonalzód! :)


Gyöngyi,
hogy mi volt a baj? Volt rengeteg.... :? Majd egyszer..... Most inkább túl szeretnék lenni rajtuk, és nem gondolni rá.... :(

Na, éjszaka ügyben majd telefonálok Sárának, oké? :wink:


Puszi,
Andi

Andi
idna
 
 


Megjött az e-mail Mónitól!
Gyöngyi, átküldtem!

Andi
idna
 
 


Hahó!!

E-mailt köszönöm, megkaptam. Szerintem mi megint a 11.15-re megyünk, mert utána tudunk menni a Mariettáért. A kilences is jó lenne, de nem tudom odaérnétek-e????

ILDI!!!! Szuper a vonalzó, igen ilyenre gondoltam: olyan jó őket látni!!!!
És RÉka!!! Tényleg régen láttuk, mert sokat változott!! Gyönyörű nagylány!!

Andi várom a Sárának szánt telefont!!

És majd egyszer elmondjátok, hogy hogyan tudok ikonokat rakni!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,
amikor írsz ebbe a négyzetbe, itt balra vannak az ikonok, valamelyikre rákattintassz és már be is illeszti a szövegbe.
Erre gondolsz :?: :?: :?:

(Ildinek még vannak másfajta ikonjai is, de azokat fogalmam sincs honnan veszi. Talán majd elárulja nekünk egyszer. :D)

Andi
idna
 
 


erre gondoltam :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


na és amint látom sikerült is!!! :D
pedig már próbáltam és akkor nem jött össze, hiába fejlödöképes vagyok!! :lol:

Köszi Andi!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!!!

Itt volt anyám és nagyon felbosszantottam magam (többek között: felköszöntötte a Sárát egy avas macskanyelvvel, miközben a Marietta egy 16.000 forintos ugrálóvárat kapott. Remélem értitek hogy a megkülönbözteteés fáj és nem az anyagi vonzata!).
Szóval levezetésképp csináltam egy fórumot azoknak, akiknek a gyerekeit nem vették fel oviba, mert kisebb testvére van! Gyermekek- betegségek, gondok címszó alatt (3 éves és nem mehet óvodába). Ha van róla gondolatotok írjatok , és terjesszétek.

Fos az idő, mit csináltok???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hú Gyöngyi,ez kiakasztó!
De miért kivételez ennyire?
ilgya1
 
 


Így nem látszik olyan jól,de az összes bal oldali kép Dávid ,a jobb oldali pedig Réka :D ugyanannyi idősen. :D
Kép
ilgya1
 
 


Gyöngyi,
mindig is ennyire kivételezett Mariettával Anyukád? :shock: Neki nem tűnik fel ez a nagy-nagy különbség? :o

Délutánra már egész elviselhető idő volt, mi kint voltunk az udvaron. A fiúk fűvet vágtak, mi meg csak pihiztünk Rebekával.


Ildi,
jól hasonlít egymásra a 2 gyerkőc. :D


Na, megyek beülök egy kád meleg vízbe, gyerekek már alszanak.

Andi
idna
 
 


Írjatok, írjatok!!!!! Én is utálok felül lenni! :wink: :x :roll:

Andi
idna
 
 


Helló!

Én szeretek felül lenni :lol: , olyan fontosnak tűnök tőle :oops: , gondoljatok rá ti is így :!: (Mit szoltok az ikonokhoz, milyen ügyes vagyok?)
ILDI!!
Nagyon jók a képek így egymás mellett, és amennyire hasonlítanak egymásra, annyira feltünő, hogy különbőző neműek. Mondom én, akinek mindig fiúnak nézték a lányait!!

Anyámról: úgy idióta, ahogy van.Csúnya ilyet mondani, de már nem tudok mást tenni, csak nagyívben kerülni, még a rágondolást is. Akkor romlott meg a viszonyunk, amikor a Sárával voltam terhes. Bár mindig is gusztustalannak tartotta, ha valaki különbséget tesz a gyerekei, vagy az unokái között. Szóban, mert mindig így volt.
Nagyon fáj! És ezért nem nagyon emészthető. Hogy az én születés vagy névnapom nem érdekli, azt megemésztettem, de tudjátok ti is , hogy a gyereket ért sérelem jobban fáj az anyának.
Felköszöntötte a Sárát, és ugyanazt megkapta most a Marietta is!! Már arra is gondoltam, hogy azért teszi, hogy nekem fájdalmat okozzon, mert a kicsi még nem érti (szerencsére).
És megint (mindig) csak azzal tud jönni, hogy ha valami nem tetszik el lehet költözni :!: Két gyerekkel, amikor a negyed ház az enyém, hülye leszek. Bár ha haza költözik, akkor tuti megyünk innen.
Szóval az a bizonyos közös ló!!! Anyós, anya egykutya, egyikkel sem szabad együtt lakni, ez a jó kapcsolat titka!!

Viszont, tegnap a Marietta ott aludt anyóséknál, és nagyon élvezte. Mi egy kicsit nehezen viseltük, hogy nincs itthon, szokni kell még. Sose volt még távol mindkettőnktől. Jó, az ovit leszámolva. Jól sikerült, legalább ez. És ők egyformán szeretik mindkét lányom.

Igen, nagyon jó idő lett délutánra, mi is kint tobzódtunk a kertben. Bár még fűnyírásra nem vetemedtünk :lol:
Este meg IHM koncerten voltunk a profinál!! Marietta imádja őket, mi is. :roll:
Még holnap is lesznek programok a Bokay-kertben (szeptemberfest, vagy valami ilyesmi)

Ki tudja mikor lesz a búcsú??

Holnap jönnek vevők a kiságyunkra, drukkoljatok, hogy tényleg elvigyék!!

Na nem lehet panasz: írtam eleget. Írjatok Ti is!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?