Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rég nem jártam felétek, kicsit sűrű az élet, meg aztán lefoglaltak a tematikus beszélgetések, a mániáim...Kép
Képzeljétek, csak nagyon óvatosan, de azért leírom, hogy talán-talán-talán lesz holnap autónk!
És ha lesz, akkor a héten, de legkésőbb vasárnap megyünk Akaliba!!!
Ami a szüléstörténeteket illeti, szeretném megírni már régen, de még nem született meg a Nagy Elhatározás. Ha elkészülök, először nektek írom meg! És nagyon jólesett az érdeklődésetek ám!
A szombati tali részemről még bizonytalan. Nagyon szeretnék elmenni, de nem csak rajtam múlik.
Kivel találkozhatnék ott közületek?

Csóka!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


sziasztok
Gyors bejelentkezés Kép Majd egy hétig nem voltam gépközelben, megint leugrottunk a dédikhez. Nem akartam ennyit maradni, de olyan jó volt Kép
Hanna már szépen megyeget, és már felmászik minden bútorra. csk persze még nem tudja, hogyan kell lejönni Kép
Majd írok részletesebben is ám, csak még hulla vagyok, mert6 után értünk haza, aztán mosás, öntözés, a szokásos. Ja, és szombaton meg a másik nagymamikhoz megyünk Kép (de csak egy napraKép)
na pussz,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!
Nálunk nem történt semmi mostanság. Már csak egy hét és megyünk Kenesére!Kép Már nagyon várja az egész család!

Éva: Nem csodállom hogy haragszol a digitális fényképezőgépre engem megölne az ideg!Kép
Milyen volt a keresztelő egyébként?
Mi is szeretnénk már megkereszteltetni Bencét, de még a keresztszülők kiléte nem tisztázott!Kép

Anyapoc: Nagyon ügyes és nagyon aranyos lehet Bulcsú!!!KépKép Nagyon klassz lehet a szobája!Kép
Mikor mentek Tobrukba?

Kiváncsi: Voltál a nagy babanetes talin?
Várjuk a szülés történeteidet!!!!!Kép
Majd írd meg milyen volt az Akali nyaralás.

Bringa: Sokáig nem adtál hírt magadról de így már érthető.
Nagyon ügyi Hanna!KépKép
Majd még jelentkezz!

Na legyetek jók!

Üdv.: Kati
kfk
 
 

 
 

Sziasztok!

Akkor én is bejelentkezem.
Kata! Ti is akkor mentek mikor mi. Érezzétek jól magatokat és remélem jó idő lesz! Kép

Mi hétvégén vidéken voltunk a keresztanyukáméknál és GErgő nagyon jólérezte magát. Egész nap kint volt a kertbe, szaladgált, játszott, pancsolt, és ami a legjobban tetszett neki, a háziállatok. Állandóan a malacokat meg a tyúkokat és a kakast nézte! Szóval nagyon jó volt minden, kicsit feltöltődtem/tünk Kép

Binga!
Látom ti sem unatkoztok!

Kiváncsi! Ha votlál a talin légyszives számolj be, hogy milyen volt. Köszi!

Éva!
Tényleg nagyon bosszantó lehetett, hogy elvesztek ezek a képek, ami pótolhatatlan sajna Kép

Jók legyetek, Giti
Giti
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk :-)

Éva: Ti kihez, hova jártatok baba ügyben? Mikor?
Elhiszem, hogy haragszol a gépre! Sajna nekünk sem sikerült jól a keresztelő képügyileg. Nem vittük a filmes gépet, s aki videózott (keresztszülők fia) elbaltázta az egészet :-( Rossz helyre állt, messze volt, szinte semmit sem venni ki :-(

Bringa: Azt hiszem egyenlőre kihagyom a plusz szurikat. A 'kullancs-táblázat' szerint nem lakunk veszélyes helyen. Agyhártya ellen meg amúgy is kap szúrit. Azért még beszélek a védőnővel, ő mit tanácsol. Ebben tényleg nagyon bizonytalan vagyok.
Anyapoc: én alig vártam, hogy hazamehessek. Annyira, de annyira nem szeretk kórházban lenni. Nem éreztem jól magam. Jobban szeretek a saját kis 'vackomban' lenni.

Kiváncsi: Mi van a kocsival? Lett?

http://babanet.hu/album/main.php?album=679 találtok képeket Katáról, ha érdekel.
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!
Anyapoc
Megpróbáltam feltenni képet a profilomba, de gondolom a mérete miatt csak tölt, tölt, tölt, de nem hajlandó elfogadni. Na de sebaj, majd megkérem a férjem, hogy segítsen. Mindenképpen szeretném Nektek megmutatni a mi kis manócskánkat.

Bringa
Hanna már nagyon ügyes, Andráska is próbálkozik a bútorokra felmászni, de egyelőre kevesebb sikerrel. Engem amúgy is a szívbaj kerülget, ahogy közlekedik. Mondjuk egyelőre csak bútorokba kapaszkodva járkál, és nem egy szabvány gyerek, mert nem mászik, hanem a fenekén csúszva megy mindenfelé. Újabban kapaszkodás nélkül szeretne felállni, ennek pedig legtöbbször előrebukfenc a vége.

Kati
Most újabb kártyával kísérletezünk a gépben, de a keresztelőt mégsem ismételhetjük meg.
Amúgy jól sikerült. Csak szűk családi körben ünnepeltünk. Nekem egy öcsém van, ő lett a keresztapuka. Csodálkoztak is, hogy nincs keresztanyuka, de mi így tartottuk jónak.

Neked, Gitinek és mindenkinek, aki nyaralni indul, jó pihenést kívánok! (Mi is holnapután indulunk.)

Szilvi
Akkor nálatok sem lesz képek által visszaidézhető a keresztelő. Engem is nagyon bánt ez az egész, mert olyan édes volt a kisfiam a képeken. A legbosszantóbb pont az, hogy előtte még végignéztük, hogy milyen jól sikerültek, aztán két perc múlva kiírta, hogy semmi nincs a kártyán.

Mi először Győrbe, majd Budapestre jártunk baba-ügyben, elég hosszadalmas dolog volt. Ha érdekel bővebben, magánban szívesen leírom, nem akarom ezzel terhelni a többieket.

Mindenkinek jó pihenést, legközelebb csak augusztus 10. után jövök.
Sziasztok!
déenes
 
 


Anyapoc!
Végre sikerült feltenni képet!

Akit érdekel, kisfiamat a profilomban megnézheti.

Sziasztok!
déenes
 
 


Sziasztok!

Aki éppen nyaral,annak jó nyaralást.Aki befejezte,annak meg remélem,jó volt!KépKépKépKép

Nekünk sajna nem jött össze.Úgy volt,hogy anyuéknál leszünk Tobrukban,amíg ők nyaralnak,de Bulcsú nem hajlandó aludni ott éjjel.Nap közben semmi gond,egy hang nélkül elalszik,de éjjel üvölt.Gondolom,szokatlan neki a hely.ez van.Úgyhogy két napja este kilenckor szépen hazajöttünk,amikor éppen megint üvöltött.itthon egy hang nélkül azonnal elaludt....KépEnnyit a nyaralásról.A házunk előtt éppen az utat túrják már 3 hete,de szerintem ez csak nekem okoz gondot,Bulcsút nem nagyon érdekli.Jobban alszik a zajban,mint amikor csend honol...

Kíváncsi

Milyen volt a tali?Ha még jársz erre,mesélj nekünk!KépKépNa meg a szüléstörténeteket is várjuk.Jó úgy is,ha csak apránként írsz..Mondjuk csak 1-1 -t esetenként.Kép

Bringa

Már megint úton?!Aztán vigyázzatok ám magatokra!Ha éppen itthon is lesztek egy kicsit és nem lesz mit csinálnotok,akkor találkozzunk!!!Kép
Hanna nagyon ügyi.Bulcsú csak lépeget a bútorok mentén,de a járás úgy önmagában nem érdekli.Ha akarom "sétáltatni",hogy fogom a kezeit,akkor azonnal leül.Legfeljebb néhány lépés..KépDe felmászni ő is szeretne mindenre.Asszem,ezzel már vigyázni kell!KépAztán hamarosan itt az első szülinap!KépKép

Szilvi

Úgy látszik,csak én éreztem magam ilyen jól ott bent.Persze sokszor azért is nosztalgiázom,mert szeretném újra átélni az egészet.Terhesség, szülés stb...És a kórház mindig erre emlékeztet.Éppen most nézem meg Kata képeit.Megy már ügyesen?Vagy már szalad is és utól sem éred,mi?KépKépNagyon édi!És nagyon jók a képekKép

Éva

Nagyon édi a gyerkőc!!!!KépKépÉs éppen jó pillanatot kaptatok el!De táged nem látlakKép,így nem tudom,hogy emlékszem-e Rád a kórházból...Ha nem vagy szégyellős,majd dobj fel egy képet magadról is.Csinálj egy albumot itt a babaneten és oda több kép is elfér.Oda,ahol Szilvi Katája is fent van.Egyébként nekem is sokáig tartott,amíg a profilba felment a kép.Kép
Nekünk is van albumunk itt:http://babanet.hu/album/main.php?album=71 ha minden igaz...
A történetedet mi is szívesen fogadjuk ám,ha megosztod velünk.De ha nem szeretnéd,akkor nem akarok ám erőszakos lenni!Kép


Mindenkinek csók!

Anyapoc és BulcsúKép

anyapoc
 
 


sziasztok
Hát mi vagyunk is, meg nem is. De azért most inkább igen Kép Voltunk kapolcson is, egész jó volt, naja a parkolást kivéve.
Hanna tündibündi, már tényleg tudatosan oda mutat, amit szeretne. Ja, meg oda is megy Kép Sikerült elég hamar megtanulnia, hogy lefelé hogyan kell jönni a bútorokról, úgyhogy már nem félek annyira. Nagyon anyás, állandóan bújik. Csak éppen nem alszik még mindig. Még négyszer szopik nappal, meg éjjel X-szer Kép Most állunk át a napi 3-szorra lassan, hogy hamarosan készen álljunk a kistesóra. Úgy ősz vége felére Kép
Na ennyi dióhéjbanKép

Anyapoc
Hétfőn pl ráértek? Séta v strand, ha nagyon meleg lesz?
Én is nosztalgiával gondoltam az egészre, de most már picit máshogy. Nem tudom, most már nem olyan különleges, valószínű azért, mert Hanna már nagylány, no meg sok ismerősöm szült azóta, s valahogy már nem újdonság. Nincs az a misztikum, mint előtte, amikor még nem tudtam milyen az egész Kép

Éva
Nagyon aranyos a fiacskád. És milyen álmos Kép Én is igyekszem egy újat feltenni.

Giti, Szilvi
Részletesebb beszámolót kérünk! Kép hogy vagytok?

Kíváncsi
Már sokmindent megtudtam Rólatok a kül. topikokban, s egyre kíváncsibb vagyok a sztorikra. Kép


na üdv,
bringa és hanka
bringa
 
 


Sziasztok!

Éva: érdekel, kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra, érzéseitekre, benyomásokra. A képet nézve, bármi is volt nagyon megérte! :-)

Anyapoc: köszi! Kata már megy, szalad. kb egy hónap kellett attól, hogy elöszőr önállóan felállt, hogy biztonságosan menjen. Ha megyünk sétálni, kész hisztit csap le, ha megfogom a kezét. Hiába ismételgetem neki, hogy vannak helyek, ahol nem mehet egyedül, sok az autó stb...
Ő is mászik mindenre, azt csinálja amit nem szabad. Kész ördög :-)

Bringa: tesó ügyben drukk! Most küszködök tüszös mandula gyuszival. remélem hamar túl leszek rajta, s Kata nem kapja el! Férjem már elkapta :-(

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Bringa

OK a hétfő,majd meglátjuk,milyen idő lesz,jó?
Hanna irtó édes lehet.Egyébként megdöbbentő,hogy milyen hamar -úgymond- önállóak lesznek.Én is csak azt veszem észre,hogy Bulcsúban már semmi kisbabás nincs.De már egy pillanatra sem.Kész nagyfiú..KépAmi tök jó,de azért hiányzik a kisbabaság.
Nem félsz bevállalni még egy babót?Mármint hogy nem is tudsz pihenni,mert Hanna még nem alszik rendesen és akkor mi lesz,ha jön a köbóvetkező?Vagy már úgyis mindegy?KépKép
Én még mindig nosztalgiázok a kórház láttán.Persze nekem fel van véve közvetlenül a szülés után minden és sokszor megnézem.Az első időkben még sírtam is,olyan jó volt újra átélni így.De azért ez már elmúlt..Kép
Ja,egyébként én is drukk a tesóhoz.Aztán majd lesz irigyKép

Szilvi

JobbulástKépGyors volt akkor Kata.Bulcsú is már régóta feláll,de nem nagyon érdekli a járás.Maximum a bútorok mellett.Persze,mert gyorsabban odaér mindenhova négykézláb.De a lányok úgyis mindig gyorsabbakKép
Ezek a Manók egyébként hihetelenek!Tényleg mindig azt csinálják,amit nem szabad.Bulcsú a számítógépet kapcsolgatja(közben lesi,hogy látjuk-eKép),az akvárium porlasztójával babrál stb...Ami tényleg veszélyes.Mintha csak tudnákKép

Na,megyek én is,mert vkinek takarítani is kell...KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Mindenki!

Mielőtt elutazunk még beköszönök + elköszönök, mert már nemigen lesz időm utazás előtt netezni.
Hétvégén még szülinapi partyra is megyünk és még csomagolni+vásárolgatni kell ezt,azt.
CSak ezt nem szeretem az egészben, a pakolászást, a készülődést, a sok csomagot és a párom mindig azt mondja, "minek ennyi cucc".Brrrrr!

Ha hazajöttünk, majd megirom,hogy milyen volt, de remélem, hogy csupa jó idő lesz, mert szeretnénk egész nap kint lenni a szabadban és sokat fürcsizni, meg sétálni, meg fagyizni.

Anyapoc!
Bulcsut ezek szerint nagyon hazahúzta a kicsi szive! Ez nagyon érdekes, hogy ennyire nem tudott ott aludni, otthon viszont igy megnyugodott.

Éva! Tényleg nagyon aranyos a kismanócskád!(és Szilvié is, meg persze Bulcsu is, és senkit sem lehet kihagyni a sorból az itteni babócák közül)
Mostmár kép alapján nagyjából mindegyik babamanócskát ismerek, csak még mi hiányzunk a sorból. Kép Jajj, úgy szégyellem már magam! (lehet,hogy ma egyet azért feldobok ide)
Pedig mostanában olyan jó fotókat gyártottam,hogy még magam is meglepődtem, mennyire jól sikerültek, főleg ha visszagondolok a fényképezési stilusomra és arra,hogy azt hittem semelyik sem fog sikerülni. Néha olyan volt,mintha nem fotóznék pl. a vidámparkba, hanem kameráznék, mert ahogy ment a kis körhinta, úgy mozgattam én is a gépet és kattogtattam. Majd meglátjátok milyen jók lettek. Kép
De megnéztem és ahhoz,hogy itt az albumba fel tudjak tenni fotócskákat, ahhoz be kell magam itt regisztálni és úgy lehet. Vagy csak ott kell és az nem baj ha itt nem vagyok?

A héten nálunk nem történt semmi érdekes, különös dolog. Szinte állandóan esik az eső, úgyhogy még játszóterezni semigen tudtunk lemenni. Kép


Bringa! szintén drukk a tesóhoz! Kép

Ha tudok, még bejelentkezem egy fotóval!

Legyetek jók, vigyázzatok magatokra, sziasztok: Giti
Giti
 


Giti

Szetintem regisztrálni kell,mert ugyanazzal a jelszóval mész oda is,mint itt.ÉS NAGYON KÍVÁNCSIAK VAGYUNK ÁM MÁR!!!!!!!
Egyébként az alvás dolog nem is olyan különös.Főleg,hogy sokáig nem aludt rendesen a fiam és úgy kellett rászoktatni.Azóta csak az ágyában altattuk és talán azért.Na jó,nap közben anyuéknál is rácsos ágyban,mert csak abban hajladó elaludni.Kép

Jó időt és jó nyaralást!képeket meg csinálj ám!!!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Megpróbáltam regisztrálni magam, de azt irja ki,hogy ezen az email cimen regisztráltak már. Tudtommal én még nem.
Remélem nem haragszotok meg nagyon, beteszem ide az én pici manóm fotóját, egyelőre jobbat nem tudok A fotóalbumhoz is a regisztráció kell és már itt szenvedek több mint fél órája

Ime, Gergő:
{image}Kép
Giti
 


Giti!

Gergő nagyon édi!És igazi nagyfiú már!
KépKépKép

A regisztrációs gubanc azért lehetett,mert sajna sok ide nem illő elem teszi ezt,hogy a Te mailcímeden regisztrál,így nem utólérhető.KépGondolom a Keres.kínálba tetted be többször a címedet,talán innen szedték.Szerintem írj a szerkesztőnek,hogy mi a helyzet és biztosan tudja orvosolni.Aztán már csak egy ugrás és regisztrált felhasználó vagy!!KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc. A felállást úgy értem, hogy ültéből kapaszkodás nélkül, s pár lépés önállóan megtétele után kellett ez az idő. Kata 8 hónaposan állt fel először, s kapaszkodva közlekedett. Ez az első pár lépés 13 hónaposan következett be, tehát nem volt nagyon gyors :-)

Giti: jó utat, jó bulizást! A könyv pontos címét meg tudod adni? Most úgy érzem, hogy hullám-völgybe kerültem babóval, s nem szeretném elrontani. Kezd verekedős lenni, de fogalmam sincs honnét tanulja! Sem tv, sem mi, sem más babák. Elég érdekes dolog. Van egy tippem, hogy mikor valamiben megütötte magát férjem is, s anyukám is úgy vigasztalta, hogy dá-dá annak, ami bántotta. Talán innét van az, hogy, ha nem jó vmi, ütni kell. Szerintetek?
Nagy fiú már Gergő!

Szerencsére már jól vagyunk. Eddig Kata még nem kapta el, remélem már nem is fogja!

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok lánykák!
Szerintem már én is csak egy hét múlva jelentkezem ismételten mert megyünk nyaralni!!!!!!!KépKép Már nagyon várom, főleg Béci mert ő már nagyon el van fáradva. Az előrejelzés - mármint időre - jó!!!!! Férjem ma is holnap is dolgozik, úgyhogy vasárnapra jut a nagy bevásárlás!Kép Úgy szeretem ezeket az utolsó pillanatra hagyni!Kép

Giti: Nagyon aranyos Gergő!!!KépKép
Majd integetek az északi partról neked, de ígérd meg hogy nagyon fogsz figyelni!Kép
Nektek is jó nyaralást kívánok és remélem jó időt fogunk ki.

Szilvi: Kata még mindig nagyon aranyos!!!!Kép
Ne aggódj a "verekedés" miatt. Én is azt hittem hogy ez valahonnan átvett rossz szokása Bencének mert mi nagyon sokat járunk le az udvarra és láthatta a sok gyerektől, de megnyugodtam hogy ez a kórhoz köthető sajátosság. Nagyon sok kérdés és válasz van http://www.babanet.hu/szak/index.htm itt. Pszichológusok válaszolnak az ilyesfajta kérdésekre.

Éva: Nagyon tündéri a gyerkőc!!!KépKép Bencének is volt ilyen bodyja mint a fiadnak. Nagyon szerettem olyan kis fiús!!
Köszi a jókívánságokat a nyaraláshoz!!!

Anyapoc: Nagyon sajnálom hogy nem jött össze a tobruki nyaralás. Még az a szerencse, hogy nincs messze Veszprémtől. Egész nap kint tudtatok lenni a levegőn?

Bringa: Hanna bírja ezt a sok utazgatást?Kép

Na elbúcsúzom tőletek, jók legyetek!!!!!

Kati
kfk
 
 


Hát sziasztok!

Végre rávettem magam,hogy írjak.Na nem azért,mert nem érek rá,csak lusti vagyokKépKépDe ilyen melegbenmilyen is lehetnék?De jó annak,aki most nyaral...KépNagyon irigy vagyok ám!

Bulcsú még mindig nyomát sem mutatja,hogy menni szeretne,vagy legalább álldogálni egyedül.Ha vezetni akarom,akkor vagy nyafogni kezd,vagy egyszerűne leül,hogy -köszi,elég volt-két lépés után.De egyedóül már ügyesen lépeget a bútorok mellett,sőt,egyikről a másikra átkapaszkodik.Tegnap két baleset is érte.Magára rántotta a ventillátort(mert persze érdekli,mivel pörögKép),illetve egy ajándékba kapott padlóvázámat rántotta el,ami persze eltört.De ügyesen megragasztotta.Szóval a tegnapi nap sok volt a jóból.És mindehhez másfél órát aludt két részletben napközben..KépKép
Voltunk homokozóban,de vhogy nincs kibékülve a homokkal.Csak ül és nézi,hogy mi a helyzet.Aztán feltalálta magát.Kimászott a homokozó lapos kőperemére és ott mászkált az autójával..KépKép

Ennyit a helyzetjelentésről,mindenkit puszilunk!

Anyapoc és Bulcsú

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Úgy látom,mindenki nagyon nyaralKép.És ez nyáron így is van rendjén...Kép

Nálunk nagy fejlődés következett be kb. 1 nap alatt,ezt akartam csak elújságolni!!!
Úgy kezdődött,hogy a Medela mellszívóhoz tartotó kis flakon tetejével játszott,aminek van egy betétje,ami kivehető.Apa megmutatta neki,hogyan kell visszarakni a kupakba és azonnal ő is utánozni kezdte.Azóta bmit mondok,hogy tegye bele ide vagy oda,megcsináljaKépKép
Jó,jó,tudom,hogy így normális,de annyira tetszik!!!KépÉs nagyon mutogatni sem kellett,egyszerűen csinálta és kész.Azóta mindent mindenbe bele akar rakni,de persze nem mindig megyKép.Aztán a következő lépés az volt,ha elkértem tőle azt,ami a kezében volt,szépen beletette a kezembeKép.Annyira édi!Aztán persze visszavesziKép...
És nagy felfedezés,a CUMI,amit régóta nem látott.Tegnap megtaláltam,beletettem a szájába és akkorát vihogott rajta,hogy csak na!Aztán fogta és betömte az én számba!Most ez a legújabb szórakozásKép

Aztán ha megjött mindenki,élménybeszámolót kéerünk!!!!KépKép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!
Na, tegnap megérkeztünk Balatonkeneséről. Szép volt, jó volt, elég volt.Kép Egy hét pont elég a nomád életből! Bence nagyon élvezte hogy reggeltől estig kint lehet a levegőn és 2-3-szor fürödhet naponta a Balcsiban. A mi lakókocsink volt a legközelebb a parthoz de a legmesszebb a WC-hez és a zuhanyzóhoz. Talán ez volt a legrosszabb az egészben. Képzelhetitek mikor éjszaka ki kellett mennem egyből felébredtem!!KépKép
Átmentünk a déli partra is kirándulni. Akartunk egy nagyot strandolni Siófokon, de ott inkább dagonyázni lehetett az iszapban mint fürödni a vízben. Elkeserítő a Balcsi helyzeteKépKép Kíváncsi vagyok majd Giti hogy nyilatkozik!
Egyébként nem történt semmi érdemleges.
Hétvégén megyünk Kecskemétre a repülőnapra. Biztos nagyon klassz lesz!
Szeptemberben szeretnék még egy hetet lent tölteni Apósoméknál Bélatelepen ha összejön.

Anyapoc: Te tartod a frontot egyedül?Kép
Nagyon ügyes Bulcsú!!!!!!!!KépKép Nagy élmény tényleg amikor megérti a dolgokat!
Mikor elindult Bence én még el is sírtam magam!Kép
Most a múlt héten nagyon jó időnk volt, úgyhogy nem panaszkodhatok. Ti is strandoltatok sokat?
Legyetek nagyon jók!!!!!!!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Szia Kati!

Igen,igen,én vagyok csak talpon e vidéken!De majd jön a sötét,rideg tél és leszünk még többen is!KépKép

Na,örülök,hogy jól éreztétek magatokat,bár hallom, a víz cikis volt.De ez szerintem a kicsi gyerekeknek igazán jó.Annak idején már a lépcsőnél térdig ért nálunk,úgy nem nagyon tudtam volna BUlcsút bevinni.KépDe most!Úgy lökte magát az úszógumival,olyan édes volt!
Egyébként szerintem teljesen normális,ami a Balcsival történik,hiszen felmelegedés van,kevés a csapadék és persze az ember már elég régen jól belenyúlt a dolgaiba.Ezért tök természetes,hogy kiszárad vagy feltöltődik.Sőt,előbb-utóbb úgyis vmi hasonló lenne a sorsa,nem tudom,miért kínlódnak rajta.Na ja,mert ugye a turizmus.Hát,ez van.De a Pannon tenger sem volt örök életűKépKépKép

Én is nagyon elérzékenyülök,amikor vmi újat csinál Bulcsúa,nnyira jó!Egyre kommunikatívabb,egyre több hangot ad ki.Ha kutyát lát,már vmi vau-vau féle elhagyja a száját,de még elég esetleges.KépDe a pakolászás nagyon jól megy neki.És ahogy ma néztem,elkezdődött a toronyépítés is.Próbál mindent egymásra rakniKép.ÉdiKép

Mi egyébként nem strandoltunk sokat,mert nem nagyon voltunk most lent Tobrukban.Amíg ilyen sokat alszik Bulcsú nap közben,nem sok értelme van.Majd jövőre,mert akkor már nem kell annyira ahhoz igazítani!Akkor már csak du lesz alvásKép

Na,megyek!

Puszi
Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép

Na, megjöttünk és itt vagyok.
8 napot voltunk lent a Balcsin és végre-végre jó időt fogtunk ki,úgyhogy minden nap nagyokat lubickoltunk a vizben. Gergő nagyon élvezte a fürdőzést, igazi kis vizikacsa.
Kati! Mi szeretjük Siófokot Kép Igaz,a viz alacsony, de nekünk ez pont optimális Gergő szempontjából, nem kell azon izgulnom,hogy lép kettőt és elmerül. Ha meg úszni akartunk bemenni,akkor mamára biztuk őt. Igaz, kellett kicsit gyalogolni, de sebaj.
Nekünk az is tetszett, hogy a cucc-mucct nem kellett kint hagyni, hanem bevittük a vizbe és kitettük ott,ahol kis "szigetecske" volt, igy könnyebben szemmel tudtuk tartani a motyót.

Kati!Figyelgettem én Kenese felé , hogy integetsz-e Kép

Szóval még egy hajókázást is beiktattunk Tihanyba. Hétvégére jött egy baráti házaspár (az ő fiúk és Gerike között 2 hónap van, igy jól megértik egymást) Szóval a gyerekek miatt elmentünk hajózni. Mondhatom nem élvezték annyira, mint azt mi gondoltuk volna, ráadásul az órás hajókázásból lett majdnem három, mert nem szálltunk át Tihanyba a visszajövőre, igy még Füredre is elvitt. Kép

Szóval összefoglalva igazán jó volt, sokat fürdőztünk,nagyokat sétáltunk,sokat fagyiztunk és pihentünk.
Azért jövőre már szeretnénk külföldre menni, ha sikerül.

És Ti hogy vagytok? Látom Anyapoc te tartod a frontot. És olvasom,hogy Bulcsú mennyire ügyes és miket produkál! Kép
Tudom,hogy ilyenkor az ember lánya minden egyes új dolognak,amit csinálnak úgy tud örülni és minden egyes dolog egy apró kis csodának ér fel!
Szóval gratula ! Kép

Lányok! Nemsokára hozom el az őszi dolgokat (kb. 2 hét múlva),akkor fotózok és küldöm nektek a listát, legalábbis aki kérte. (Szilvi, Kati, Anyapoc)

Puszi nektek: Giti
Giti
 


Sziasztok!

Csak bekukk,mert már nagyon álmos vagyok!

GitiKép

Szia!

El akartam itt is újságolni,hogy Bulcsú 4 napja átalussza az éjszakát.Na jó,kicsit az én kezem is benne van,mert a hajnali szopiról leszoktattam(muszáj volt,mert dolgozom szeptembertől),2 napig kicsit hiányolta,de nem nagyon,aztán egyszer csak nem kelt fel.De még inni sem!!!KépKépKépAnnyira megijedtem,hogy meg is néztem,minden rendben van-e vele!Kép
Szóval itt tartunk!
Ja,és kijött a 7.fogacskaKépHa már járni nem akarunk..Kép

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap elindultunk Kecskemétre a repülőnapra. El is jutottunk az M5-ös autópályáig de ott hallottuk a rádióban, hogy 3 óra alatt lehetett 1,5 km-t haladni. Úgy döntöttünk hogy ennek se magunkat de főleg Bencét nem tesszük ki. Mivel előző nap repülőgépeket ígértünk neki ezért úgy döntöttünk hogy kivisszük Ferihegyre. Kimentünk a teraszra és megnéztünk pár gépet le- és felszállni. Kb. 10 percre kötötte le, úgyhogy ismét bebizonyosodott hogy jól döntöttünk. Már megint abba a hibába estünk, hogy többet vártunk tőle!!Kép Utána elmentünk a repülőmúzeumba ami ott van a reptér mellett. Hát engem meg Bécit jobban érdekelt mint BencétKép
Azért jó volt ez a szombati nap!!

Giti: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Siófokon és sokat tudtatok pihenni.KépKép Biztosan klassz lehetett a hajókirándulás.
Integettem Keneséről,de ezek szerint akkor nem vetted észre!Kép
Várom az őszi kollekcióról a fényképeket!

Anyapoc: Nagyon ügyes már Bulcsú!!!!!!KépKép
Gratula a 7. foghoz! Na és hogy átalussza az éjszakát igazán dícséretes!!
A járás is menni fog ne aggódj!

Na sok puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Anyapoc! Mész vissza szept-től dolgozni? Jól emléxem , hogy tanitasz ? Muszáj visszamenned, vagy szeretnél már visszamenni? Bulcsú azóta produkált újabb dolgokat?

Kati! Gondoltam, hogy megrohamozzák Kecskemétet. Egyébként sokszor mi is hasonlóan vagyunk, hogy azt gondoljuk "na ezt nagyon fogja élvezni" és a végén mégsem igy van. Lásd a hajókázást. Azt hittük ki fognak ugrani a gyerkőcök örömükben a bőrükből, de annyira nem hatotta meg őket-mint mi azt hittük. Persze az is lehet, hogy az kis idő, amig nézte a repülőket neki épp elég intenziv élméeny volt.
Hosszabb időre Gergőt egyelőre a Tom és Jerry mesefilmek kötik le. Kb. 2 hónapja kezdett el mesét nézni, azelőtt nem érdekelte a TV. Mostaztán állandóan Tom és Jerrizne és annyi de annyi butaságot tanul el belőle, hogy mostmár kénytelenek vagyunk szűrni, melyikek azok a részek, amik nézhetők.

EGyelőre ennyi! Puszi nektek: Giti
Giti
 


Sziasztok-sziasztok!

Látom,még tart a nagy meleg és mindenki lusta...na jó,tisztelet a kivételnek!

Mi megvagyunk,jól vagyunk,csak meleg van és állandó jelleggel immár 2 hónapja eztKép csinálják az ablak alattKép!

Kati

Akkor jó buli volt KecskemétKép!Egyszer én is voltam,de akkor még nem volt ilyen felkapott.Azt sajnálom,hogy többet itt Szentkirályon nem lesz,mivel ugye megszűnt a reptérKép.Pedig az itteni is jó volt.Ha jól emlékszem,régen úgy csinálták,hogy egyik évben itt,másik évben ott volt a repnap.De gondolom,hogy Ferihegy is nagy élmény volt neki!Főleg,ha szereti a repcsiket.Hajók nem érdeklik?Igaz,most nem nagyon járnak,de majd ha több lesz a víz,érdemes megnézni a Belgrád rakparton,amikor jönnek a nagy utasszállítók,annyira gyönyörűek,amikor beállnak kikötéshe!Amikor az a nagy hajó olyan kecsesen fordul meg a víz közepén!Ha érdekel,írok menetrendet,mert meg tudom szerezni.Tavalyelőtt még Apa is ott dolgozott,én minden héten láttamKép.
És lehet,jövőre is ott fog.Akkor majd talizunk,jó?Kép

Giti

Igen,jól emlékszel,tényleg tanítok.Muszájnak annyiból muszáj,hogy építkezni akarunk és majd kölcsönmt is kell felvennünk és nem hiszem,hogy a Gyed-re olyan sokat adnánakKép.Egyébként elég jól meg tudom szervezni a dolgot,mert anyós fog Bulcsúra vigyázni,így nem kell a böli,ami ellen ugyan nekem nincs kifogásom,de rohannom nem kell érte egyszer sem.Aztán ugye itt van az összes szünet stb...Kész gyereknevelős állás!!!KépKép
Na,akkor jók a rajzfilmek,mi?A Minimaxon vannak nagyon jók is,amikből tanulni lehet.Bár lehet,hogy Gergőt az még nem köti le.Emlékszem,hogy bátyám volt élettársának a kisfia állandóan a varázslatos iskolabuszt nézte.Egyszer én is megnéztem és nagyon sok jó van benne.Egyébként a butaságokat úgy lehet a legjobban szerintem kiküszöbölni,ha ott ülsz mellette és magyarázod neki,mit miért nem szabad.Csak akkor nem csak őt fogja lekötniKép...
De vannak az Egyszer volt,hol nem volt sorozatok,azok is nagyon jók!!!!
Bulcsú sokat fejlődött,csak menni nem akar.Igaz,így is lejut mindenhová,minek is erőlködjön.De mindent ügyesen beletesz oda,ahova kérem,szó nélkül.Odaad mindent,amit kérek tőle,sőt, a cumit hatalmas örömmel nyomja a számba,ha éppen megtalálja.De a kajájából is ad,nagyon aranyos.Legújabb mutatványa a hűtőmágnesek pakolása.Leveszi,majd vissaztapasztja őket.Sokáig lefoglalja a dolog.Na meg hogy kinyithatja a hűtőtKép...

Anita!!!!!

MegvagyKép

Na,mergyek,majd még írok!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Sajna nem tudok mindig mellette ülni mikor TV-zik, mert ilyenkor csinálom azt meg, amit mellette nem tudok, vagy nem jut rá időm. Van, hogy kéri üljek oda, mert meg akarja mutatni nekem a "fát,aminél fut a Tom" stb. És olyankor látom, hogy az egész mese a brutalitásról szól és hiába próbálom meg szűrni a Tom és Jerryket, mindegyikben van "nesze neked piff-puff".
A Cartonon szokta nézni a Dórát, az nagyon aranyos mese és oktató, de egyébként más mesék még nemigen érdeklik. Próbáltuk már az Oroszlánkirályt és hasonló kedvesebb mesét, amit még hajlandó volt nézni az a Donald kacsa volt. És utána megszólal: na most már jöhet a Tom és Jerry. Kép
De majd ezen is túljutunk. Tegnap voltunk a barátnőmnél (a kis haverjánál) és ő méginkább TV mániás, de őt a Minimax köti le, amin azért jóval értelmesebb mesék vannak a Tomnál. Ezek a gyerekek.....

Az jó,hogy meg tudtad oldani,hogy ne kelljen bölcsibe adni Bulcsút. Meg gondolom nektek nem úgy van,hogy 8-4-ig van a munkaidő, hanem ennyi órát tartasz és akkor kell bentlegyél, igaz?
Irtad,hogy Bulcsú most hűtmágnesezik. Olyan édesek tudnak lenni, mikor egy dologgal hosszú-hosszú ideig képesek elszöszmötölni. Kép

Sziasztok: Giti
Giti
 


Jó reggelt,délelőttöt,délutánt, meg minden!

Giti

Hát igen,én is erre gondoltam.Az ember azért is igyekszik lefoglalni a gyeremeket,hogy tudja csinálni a dolgátKép.
Azért ez a Tolm&Jerry dolog nem semmi.De majd ahogy érdekelni kezdik más dolgok,biztosan más mese is bejön majd.Én előre rettegek,hogy nehogy TV mániás legyen a gyerek,mint ahogy a kishaverról írtad..KépPedig most is nézegeti,de csak a reklámok zenéje érdekli,igaz,akkor nem lehet hozzá szólni sem!KépPl. az RTL klub Reggeli c. műsorának főcímdaláról le sem lehet vakarni.Ilyenkor sem enni,sem inni,sem semmi....Csak néézi-nézi!Volt,hogy meghallotta,odarohant megnézni!Olyan édi egyébként!

És igen,nekem is tetszik,amikor "szöszölnek" vmivel.Az a borzasztóan koncentráló tekintet olyan édes,hogy meg tudnám zabálni!Képes lennék órákig nézni!
A pakolós műsor is nagyon jó,mert azzal is sokáig elbíbelődik.És hogy mik nem jutnak eszébe,hogy hova pakolja a kis autóit!De mindenhová!!!!

Na pussz

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Tegnap 20-a lévén nem mentünk sehova, itthon volt pihi. Jól is esett!Kép
Képzeljétek el, tegnap feljöttünk az udvarról és mentünk fürdeni. Levetkőztettem miközben engedtem a vízét. Kivittem a szemetesbe a pelusát és mire visszamentem a fürdőbe addigra elővette a bilijét és belepisilt!!!!!!!KépKép Nagyon boldog voltam és nagyon büszkeKép
Reggel elővettem a bilit, hogy abba kakiljon de felállt a biliről és összekakílta a szobát!Kép Még jó hogy parketta van!
Na majd egyszer biztosan összejön!Kép Nem erőltetem majd amikor már tudatosúl benne hogy van valami a pelóban.
Ti voltatok valahol 20-án? Este néztük az erkélyről a tűzijátékot, de félt tőle és inkább bementünk.

Giti: Nagyon nehéz megszűrni a mesefilmeket mert nagyon sok van köztük ami erőszakról szól. Na meg azonosíthatatlan és felismerhetetlen mesefigurákról. Egy lovacskát még csak el tudok magyarázni Bencének, de egy felismerhetetlen figurát nem. Őt még nem köti le a mesefilm, de azért napközben amikor főzök vagy egyéb dolgom van azért be szoktam neki kapcsolni a Minimaxot vagy a Nickelodeont.

Anyapoc: Benne vagyok a taliban!!!!!KépKép Nem tudom, a hajón már én is gondolkodtam. Beszéltük Bécivel, hogy el kéne menni egy rövid kis hajóútra hátha tetszik neki. Aztán lehet hogy annyi érdeklődést mutatna csak mint Giti fiacskája.
Nagyon jó, hogy Bulcsút nem kell bölcsibe járatni mert meg tudod oldani. Biztosan nagyon fogod élvezni hogy kimozdúlhatsz otthonról és tényleg sok szabadidőd lesz szerintem.
Nagyon aranyos lehet Bulcsú!!Kép
Bencének a "Danon éden" reklám a kedvence. Mikor meghallja ugrál és táncol.Kép

A többiek hol vannak????????? Szilvi, Bringa, Kíváncsi, Éva????????
Nagyon leálltak az írogatással!
Na jó mára én is befejezem, legyetek nagyon jók és vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre.
Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Gergőt sem igazán kötötte le a tűzijáték. Igaz, nem volt kedvem a tömegben aszalódni és nyomorogni, igy mi is otthon az ablakból +Tv-ből néztük, de néhhány perc után Gergő megszólalt, hogy ő fáradt és aludni akar. Talán majd jövőre kivisszük, lehet, hogy élőben élvezetesebb lenne neki.

Eleinte gergőt is a reklámok kötötték le, meg az RTL szignója-mindig azt mondta rá: "Kertéel" Ez a mesenézés nemrégóta van nála. TEgnap este nézte egy kicsit, de nagyon lelkesen és megbeszéltem vele, hogy 4-et megnézhet (ezek nem túl hosszúak) és utána kikapcsoljuk. Mikor az utolsó mese volt,szóltam,hogy ez az utolsó és utána nem tiltakoott, tudomásul vette, hogy kikapcsolom.

A másik jó dolog,ami történt, hogy a játszón megismerkedtem egy anyukával+gyerkőceivel,akinek a lánya ugyanabba a csoportba fog járni mint Gergő az oviba. És olyan szépen játszottak együtt, hogy ennek örültem.

Tényleg, a többiek hol vannak? Lehet, hogy még nyaralgatnak,pihiznek?

Kata! Azért próbáljátok ki majd a hajókázást, lehet, hogy tetszeni fog neki, sosem lehet tudniKép
Gratula a bilizéshez!Kép Nagyon ügyes volt a kislegyényke! Kép
Mindig legyen szem előtt a bili,de ne erőltesd,hogy ráüljön, hidd el,hogy magától fog rájönni,hogy ez milyen jó dolog Kép

Na most elköszönök, vár a munka!
Sziasztok, kellemes hétvégét mindenkinek!

Giti
Giti
 


Sziasztok4

KatiKép

Érdekes lehetett a kakilós-mizéria!KépDe tényleg nagyon ügyi Bence!Előbb utóbb úgyis önálló akar lenni,aztán már a WC-ről sem tudod majd ledumálni!Kép
A hajózás lehet,hogy érdekelné,de ha szereti a nagy járműveket,akkor a hajók érkezése biztosan!Ezek,tudod,nem olyan picik,mint a kirándulóhajók,hanem kb 3szor akkorák,de legalább 2szer.Majd ha Apa fent lesz,megdumálom vele,hogy vigyen fel minket,jó?KépDe ez majd csak jövő nyáron.Addigra Bencét is érdekelni fogja biztosan!
Tüzijátékot én még TV-ből sem nagyon néztem(éppen keresztöltöttem),mert amíg itt csinálták nálunk évekig,mindig láttuk a próbát,így nem egy nagy élmény.Amióta meg egyszer látam a vízről(hajóról),tudom,hogy nem lehet olyan a felvétel,mint amit élőben látszKép.

Giti

Szerintem nagyon ügyesen csinálod a filmnézés dologt.A gyerekek azt szeretik,ha mihez tartaniuk magukat.És ha esetleg egyzsre-kétszer próbálkoznakis,de az ember tartja magát,akkor hamar megszokják és nem ellenkeznek.Csak légy mindig következetes,ha néha nehéz isKép!
Egyébként 4 Tom&Jerry tényleg nem sok,de bőven elég,szerintem is.
Szóval már kötöd az új ismeretségeket?KépAz nagyon kell!!!!Lehet majd kivel pletyizni,miKép?
Jó,ha együtt tudnak játszani a gyerkőcök és legalább nem lesz idegen az ovi nekik,mert már ism,erni fogják egymást...Kép

Tüzijáték plussz:Vasárnap lesz Bulcsú szülinapja és csinálok neki tortát.Anyum adott tortatüzijátékot,de nem merem rá felrakni,mert szerintem félni fog,ha meggyújtjuk.A felvételt meg nem akarom elrontani azzal,hogy sírni fog,a hangulatot meg főleg nem!KépAzért is gondolom,hogy félni fog,mert anno a csillagszórótól is félt.Igaz,akkor még kicsi volt,de azóta semmi ilyet nem látott,hogy megbarátkozzon vele.Nem tudom,mit tegyek.Van vmi tapasztalatotok?Kép

Ja,kijött a 8. fogacska is..Kép

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!

Hétvégén megyünk le Almádiba. Ma még itthon maradunk mert szalonnasütést rendezünk a lakókkal az udvaron. A jó múltkor is sütöttünk és tök jó volt, összegyűltünk vagy 20-an.
Jó lenne ha hétvégén még jó idő lenne és még ki tudnánk menni a strandra.

Giti: Jövőre biztosan Gergő is nagyon fogja élvezni a tűzijátékot!Kép
Mi is megpróbáljuk jövőre a hajókázást.
A dédije nyert egy bingóhintózást a Margitszigeten. Az biztosan nagyon fog neki tetszeni, mert gyereknapkor is bekéretőzött egy idegen hintóba és alíg lehetett kiszedni belőle miután mentek vele pár kört. Csak múljanak el ezek a meleg időszakok és kimegyünk.
Szerintem is nagyon okosan csinálod ezt a mesefilm nézést, csak tényleg következetesnek kell lenni.

Anyapoc: Gratula Bulcsú 8. fogacskájához. Bencének is nem sokára lesz a szülinapja. Mi az első szülinapjára csináltattunk neki egy külön kis tortát. Arra raktunk tüzijátékot és mondhatom nagyon tetszett neki de nézd meg a képeket ezen a címen: http://babanet.hu/album/main.php?album=465
Jövőre megpróbáljuk a hajózást és remélem fel tudtok jönni és találkozunk is!Kép
Előre is boldog szülinapot Bulcsúnak!!!!!!!!!KépKép
Próbáltam neki egy tortát küldeni de nem sikerült!Kép
Puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Kati!

Nagyon jók a képek!!!!KépKépKépErre várok már én is,hogy jól széttúrja!Azért majd kipróbálom a tüzijátékot,hátha sikerre lesz,de csak messziről!De mivel 2 van.lehet,előbb csak így natur megmutatom neki,és akkor tudni fogom a reakciót!

tortát köszi azért,majd idegondolom!És köszi a jókívánságot!Annyira úgy érzem,hogy egy csomó tennivalóm lenne,de még semmit nem csináltam ezzel kapcsoltabanKép

Na megyek,mert csinyálom az ebédet.Úristen,mit fogok főzni???Gőzőm sincsKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Na előkerültem én is :-) Ebben a melegben egyszerűen nincs lelkierőm írni.

Anypoc: sok puszi a kis szülinaposnak! Gratula a fogacskákhoz! Nem baj, ha még nem hajlandó menni. Kata is 13 hónaposan indult el. Alig kellett 1 hónap, s már szaladt is!

Giti: várom a képeket. Megsúgom, a mai napig IMÁDOM a Tom&Jerry-t :-) Ha túl brutálisnak tartod, próbáld meg a Szilvesztert megszerettetni. Abban is macska van, meg a sárga csőrike, meg a nagyanyó. Abban is van egymással kicseszés, de nem annyira brutál, mint a Tom.

Kati: Gratula Bencéhez, nagyon ügyi. Kata 'ravasz'. Tudja, hogy, ha hozza a bilit, le lesz vetköztettve. Ráül a bilire, de fel is pattan, s meztelen hátsóval megszökik :-)

Szilvi
fksz
 
 


Szia Szilvi

Hát nem semmi Kata!
És milyen igaza van!Ilyenkor legjobb bugyor nélkül lenni!!!KépKép
Köszi a gratulát,majd átadom a fiatalúrnak!
A járás miatt nem is aggódom,csak már annyira várom!Meg azt is ,hogy végre megszólaljon.Mert már annyit gagyarászik és van,aminek direkte mindig ugyanazt mondja,de gőzőm sincs,hogy mit jelenthet..Kép

Lányok!!!
A táblázatról nem tettem ám le,csak meg kell néznem,hogy mit enged a Babanet.Asszam,megvannak az adatok,akinek még nincs,majd elkérem,szólok.Aztán majd próbálkozom!Így majd tudhatjuk,hogy kinek mekkora a gyerkőce,mikor van szüli vagy névnapKép,jó?

Pussz
Anyapoc

anyapoc
 
 


<pre>
anya gyerkőc született lakóhely babanévnap
Szilvi Kata ? Balatonalmádi ?
Kati Bence ? Budapest ?
Bringa Hanna 2002.08.22 Veszprém ?
Giti Gergő ? Budapest? ?
Anyapoc Bulcsú 2002.08.24 Veszprém júl.4</pre>

Na,vhogy így gondoltam.Bocs,de nem találtam az adatokat,csak így emlékezetből mindent...Na,hogy tetszik?Remélem,sikerül....

anyapoc
 
 


Bringa!!!!!

Boldog első szülinapot nektek!!!

Majd írj,hogy milyen volt!

Kép
Kép

Pusssz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Anyapoc!
Először is nagyon-nagyon boldog szülinapot Bulcsúnak. Milyen volt a szülinap? Végül megmutattad neki a tűzijáték gyertyát?
Nálunk nagy sikert aratott 2 évvel ezelőtt,azóta mindig van a tortáján és imádja.
Mesélj majd ! És persze ha lesznek képek, azokat is várjuk Kép

A táblázat nagyon jó ötlet és szerintem igy ahogy megcsináltad jó is lenne. Adatokat szivesen szolgáltatok, ami kell. Csak a névnap,szülinap?

Lányok! Meghoztam az első adag ruhát. Fényképek csak jövő hét folyamán lesznek remélhetőleg, akkor küldöm a listát.
Aki kéri a listát, irja már meg,hogy mekkora méret kell.

Szilvi!
A képet már feltettem Gergőről ide,ebbe a topikba.

Most ennyi, sziasztok: GIti
Giti
 


Sziasztok!

Először is nagyon boldog szülinapot Bulcsúnak és Hannának!!!KépKép Megünnepeltétek?
Bulcsú mit szólt a tüzijátékhoz? Majd mesélj!!
Bence születési ideje: 2001. szeptember 14. és a névnapja augusztus 23.

Giti: Bencének 92-es a mérete.
Igazából nem is tudom hogy mire lenne igazán szüksége mert van mindene de azért ha felkelti valami a figyelmemet biztosan meg fogom rendelni neki.Kép
Puszi nektek: Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a gratulációkat!Egész jó volt a buli,de azért lehetett volna jobb is...vagy csak én vagyok kishitű??Kép
A tüzijátékot bírta Poc,de azért előtte megmutattam neki egyet a biztonság kedvéért.Persze a gyertyát azonnal meg akarta fogni,így gyorsan el kellett fújnom..na és bebizonyította,hogy semmit nem csinál úgy,ahogy ált. a Manók szokták,vagy ahogy én tervezem.Így nem volt hajlandó széttúrni a tortát,hanem nekem kellett adagolni..KépKép
Szóval én turtam szétKépDe aztán egy kicsit ő is..Kép

Giti:alapvetően ezek az adatok kellenek,de ha van jó ötleted,hogy mivel egészítsük még ki,akkor írd meg,ne kímélj!Kedvenc kaja,vagy amit nem szeret...első mondat,jó beszólás,kinek mi jó emlék..

Hmmmm?Csajok,gondolkozzatok!KépKép

Na megyek,mert hambit kell csinyáni vacsira Apának!

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Megvagyunk ám mi is Kép Csak tanulok nagyon, jövő hétfőn vizsgázom.
Köszönjük a gratulációt, nagyon jó volt a szülinap. Most az egyik ajándékról van fenn kép a profilomban, majd a tortáról is teszek Kép
Bulcsónak sms-ben gratuláltm, csak nehogy úgy tűnjék, eléfelejtettem Kép
Nagyok már ezek a gyerkőcök.
Szerintem én szept. közepétől fogok bővebben jönni, mert addig még elmegyünk egyszer Horváto-ba is nyaralni, meg most ugye tanulás van. De azért szorgalmasan olvasgatok mindenkiről.
Addig is üdv, szép napokat!
bringa és hanna
bringa
 
 


Bocs: Bulcsú
Névtelen
 


Sziasztok!

táblázathoz:
szülinap: 2002.04.06
névnap:04.29

Giti: hát Kata most 86 körül van. Fazontól függően talán 92-98-as méret. Köszi


Bringa: Mi is kívánunk minden jót Babónak!

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

A táblázathoz én is, én is: Gonzálen Dávid Gergő 1999.10.14, nevenapja: december 30 (+a Gergőt is megüljük)Kép

Akkor a listát küldöm Szilvinek, Katának is. Anyapoc te is kérsz?

Binga!
jó nyaralást Horvátországban és a vizsgádhoz peddig drukkolunk Kép Ügyes légy! És bocsánat, de asszem kihagytam Hannácskát mikor Bulcsúnak kivántam boldog szülinapot, úgyhogy Hannácskának is Boldog Szülinapot igy utólag is!

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Akkor megpróbálkozom a táblázattal!

<pre>
Anya Baba Születési idő és hely Névnap Lakóhely
Giti Dávid Gergő 1999.10.14 12.30 Budapest
Kati Bence 2001.09.14 08.23 Budapest
Szilvi Kata 2002.04.06 04.29 Balatonalmádi
Bringa Hanna 2002.08.22 Veszprém ? Veszprém
Anyapoc Bulcsú 2002.08.24 Veszprém 06.04 Veszprém</pre>

anyapoc
 
 


Na,így jó?Ha vmi adat nem stimmel,vagy hiányos,akkor szóljatok!
Még arra gondoltam,hogy a baba nevéhez be tudok linkelni egy képet róla,akár magát a profilt is,vagy az album képét,így bmikor meg tudjuk nézni egy más babáit egy kattintással.Jó?

Giti

Szerintem őszi cucc nem kell most,de majd akkor nyilatkozom bővebben,ha végre elhozzuk anyóstól az összeset.Talán majd téli dolgok.Ha van ebben is téli,akkor küldd a listát,elgfeljebb nem kérek semmitKép!
Bár szerintem majd csak jövő tavasszal kellenek új cuccok!

Pussz,Anyapoc

Ui:Kati,Bencének utólag boldog névnapot!

anyapoc
 
 


Sziasztok!!!
Eltelt a nyaralás, sajnos...Kép. Az ember nem is gonolná, milyen rövid tud lenni öt hét. Közben gondoltam rátok egy csomót, de sajna nem jártam netközelben, így nem tudtam ennek tanújelét adni.
Senki sem járt Akaliban? Pedig klassz!

Anyapoc, te is Veszprémből? Nem is tudtam! Kép

Többen kértétek a szüléstörténeteket, de ezzel még adós maradok kicsit, mert ahhoz idő kell, most meg nemigen van, itthon van velem mind az öt. Egyelőre annyit, hogy egyik se volt diadalmenet.

Pussz!
kíváncsi
 
 


Sziasztok!Kép

Ezerrel készülődök mert szombaton tartjuk Bence névnapját. Leszünk vagy 10-en. Úgyhogy ma délután bevásárolunk a párommal és elkezdek sütni, főzni. 2 hét múlva meg a szülinapja lesz, akkor meg arra fogok készülni.
Hétvégén voltunk Almádiban. Szép csendben eltelt a hétvége, nem voltunk sehol csak pihentünk.

Anyapoc: Majd a következő szülinapján szét fogja túrni a tortáját!Kép Mi most Bence 2. szülinapjára nem csináltatunk külön tortát, hanem egy nagyot és rányomatjuk a fényképét.
Szerintem nagyon tuti a táblázat és a képről az ötlet. A profilomban levő képet felhasználhatod.
Köszönjük szépen a jókívánságaidat!!!Kép

Bringa: Majd írd meg hogy hogyan sikerült a vizsgád! Jó nyaralást Horvátországban, biztos nagyon klassz lesz! Majd kérünk élménybeszámolót!

Giti: Várom a listát!!

kiváncsi: Hát jó régen nem jelentkeztél! Remélem nagyon klassz volt a nyaralásotok. Sajna Akaliban nem jártunkKép
Majd ha több időd lesz, akkor Te is írd le nagyjából hogy milyen volt a nyár!

Na legyetek nagyon jók, puszilok mindenkit:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi

Hát Te?KépKépTényleg jó hosszú volt a nyaralásotok,mert már nagyon régen jelentkeztél!
De ha már itt vagy és éppen van 5 perced,akkor írd már meg a gyeremekeid fenti adatait és akkor beraklak a táblázatba,mint olyakor-olykor(reméljük,egyre gyakrabban) előforduló személyKép!Jó?
A szüléstörténeteket meg tényleg várjuk,mert ha már 5-tel büszkéélkedhetsz,akkor ott lesz mit mazsolázni...Majd egyesével,jó?Tényleg,akkor Te főállású anya vagy?Kép
Ja,és igen-igen,Veszprémből...De miért is?Kép

Kati

Drukkolok,hogy minden rendben menjen,aztán majd írd meg,hogy milyen volt.A fénykép dolog nagyon jó,nekünk anyuék az első házassági évfordulóra csináltattak ilyet,így nézett ki:
Kép
A háttérben a "hajónk" van,ahol megismerkedtünk és együtt dolgoztunk.De nagyon ötletes és még vagy 3 napig tisztán látszott a kép.

Pussz:Anyapoc és Bulcsú

anyapoc
 
 


Hű,ennél sokkal jobb volt ám rajta a kép,csak asszem a kamera miatt ilyen csúnya.Nem csinál szép képeket az az átkozott és még sötét is volt,amikor a kép készültKép.
Névtelen
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: