Új privát üzeneted érkezett!

na megint laptető :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nahát ezt már szeretem ha ilyen aktívak vagytok!! :D (ki beszél, mi?)

Este még szopizik, az már az ő szobájában, ha elalszik bele akkor úgy teszem le, ha nem akkor ott altatom és úgy. Szerintem akármeddig tudna ordítani óriási könnycseppekel az arcán, folyik az orra, szóval a majd abbahagyja nem megy. Egyszer (nem is tudom hogy bírtam ki) másfél órán keresztül ordított torkaszakadtából, pedig próbáltam vígasztalni is. Nála valahogy nem működik ez az 5 percenként bemegyek és megnyugtatom. Egyrészt simán ki tud ugyebár jönni, másrészt egyszerűen nem hajlandó lenyugodni. Csak lesz vhogy!

Twist édes picike babád van! :) ha javasolhatom akkor szerintem ne szoktasd az ágyatokba (halkan jegyzem meg az sem sokkal jobb ha te alszol nála) hacsak nem ez szíved minden vágya! Vegyetek vagy béreljetek légzésfigyelőt és külön fektessétek. Persze belőlem az elegemvanszretnékmárvégrekényelmesenfeküdni/aludni beszél. 8)
Gondoltál már rá, hogy teszveszen vagy vaterán vegyél kismamaruhát? Esetleg a babaszobán? Vagy nem kedveled a használt ruhákat? Igaz én is inkább csak gyerekruhákban veszek ilyet, de a kismamaruhákat sem hiszem hogy agyonhordják...
Egyébként nekem is azonnal elkezdett nőni a hasam ezerrel!

KépKép
kora
 
 


Van bölcsi Veresen, egyetlen egy állami (meg sok magán, de talán oviból több is van, most is építenek egyet), de akkora a túljelentkezés, hogy az valami elképesztő! Szerintem csak veresiek jöhetnek szóba..

Gabi örülök ha javultok! Mi volt ez a méregtelenítő kúra?
Nekem eddig okés a 27.-és hétvége.

Ildi ezekszerint amelyik bölcsibe felvették Fannit az körzeten kívüli?
Mikor kezdtétek el ezt a sarokba állítást, mert már én is próbálkoznék ilyen fegyelmezési formával, de nem marad ott akkor sem ha 100x odaállítom. Szeretti eljátszani az értetlent, mert tudja ezzel jobban felidegesít. :x

KépKép
kora
 
 

 
 

Ja! Majdnem elfelejtettem! Álmosnak bolsog első hónapot!!!!

KépKép
kora
 
 


Esztó,
Akkor jobbulást Neked is!!! Valami van itt a veresi levegőben ;) :D

Kora,
Még az jutott eszembe, itt az alvás kapcsán,ahogyan Esztó említette a sírni hagyást, hogy én a leszoktatást a köv. képpen gondolom. (mondjuk ezt szakirodalomban is olvastam,de szerintem is így műkszik jól)
Beteszed az ágyába (simi,puszi,jóccakát) és határozottan kimész. Ha sírni kezd rögtön, akkor egy picit várnék (max. 1 percet, csakhogy mégsem rögtön nyissak vissza) és nem venném ki az ágyból, hanem az ágyában próbálnám megvígasztani, simogatni stb. Ha nem megy akkor ki lehet venni, de ezt fokozatosan kell leépíteni,hogy a vége felé közeledve, már elég legyen neki csak a simi,ahogyan az ágyban van.
Ez a rituálé eltarthat akár 1 órát is , úgy,hogy akár 30x kell bemenned hozzá és ugyanezt megcsinálnod.
Tudom ez fárasztó, de végülis nem sírni hagyod Levit, hanem mész és megvígasztalod, és így fokozatosan megérti, megtanulja,hogy neki ott a helye és nem fog félni.
Szerintem próbáld ki.

nem emlékszem potosan mikor, de Andornál is volt pár hónaposan egy (2-3 körül) egy felsírós időszak, de ekkor ezt a simizős nyugatást alkalmaztam és pikk-pakk el is múlt.
Mostanában mikor 1-2x felsírt,akkor hallom,hogy fájdalmas sírás és tudom,hogy a foga és olyankor nyugodtan kiveszem,megnyugtatom.
De tegnap pl. felsírt és hallhatóan csak megijedt valamitől szerintem (vagy rosszad álmodott,ha van ilyen már nekik) és ekkor elég volt,hogy bementem és megsimogattam és kész.
Meg én a felsírásnál (főleg míg pár hós volt fodult elő gyakrabban) nem rohantam be rögtön, mert van,hogy csak álmában sírt fel és ennyi volt. Ha meg bementem volna,tuti felébred. Szóval sztem érdemes várni egy pillanatot, úgyis hallani mi van.

Nah, most kielmélkedtem magam. :) Nem okoskodni akarok, ugye tudjátok! :) Csak hátha ezzel az újdonsült anyuciknak is majd adok 1-2 ötlete.
Én is szívesen veszem a már jól bevált tanácsokat,ötleteket :)

Esztó,
Igen, hihetetlen,hogy már 1 hónapos lesz Álmos!!! És mennyit változnak már ennyi idő alatt is! :)
Logisztika szakirány? Az jóó, nekem is tetszik. Megfordult mostanság a fejemben,hogy valami tanfolyamost esetleg el kéne végezni ilyen szakiránnyal, ha az üzleti életben akarok dolgozni tovább...fene tudja még...igazából saját vállalkozás kellene...szeretek a magam ura lenni (a tanításban ez is egy jó dolog, hogy én szabtam meg,hogy mit hogy csinálok)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi,
én elvégeztem az oktávnál a középfokú és a felsőfokú logisztikai képzést is. Elég nehéz volt, főleg a felsőfokú. Szakdogát is kellett irni, megvédeni, stb. utána helyezkedtem el a logisztikában. (nem tudom eldönteni, hogy ez a mondat elég értelmes e :) ) de mivel diploma nélkül semmire se megyek igy ezért vágtam bele ebbe. én szeretem a logisztikát, bár elég pörgős meg idegbeteg meló néha.
Ja, én is azon agyalok már jó ideje, hogy valami saját vállalkozás kéne..

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Az előző hsz-emet már rég megírtam,csak elfelejtettem elküldeni :D :?
Szóval most látom,hogy Kora írtál azóta. Hát ígen, azt elfelejtettem,hogy Levi már a saját lábán jár :oops: Nemtom, nem könnyű, kitartást kívánok!
Mi sosem aludtunk Andorral, de én nem is szeretném ha köztünk aludna, bármennyire is szeretem őt. Az a mi kis házas fészkünk. Max akkor "jön" be, ha Szabolcsom reggel pont Andorral egy időben kel - én meg még heverésznék, akkor a drágám behozza mellém hemperegni Andort. De akkor már én is fent vagyok és ő meg ott ficánkol. De most már igazából ez sem aktuális, mivel kúszik,így lekúszik az ágyról :D

Twist,
Nagyon cuki a kis felvételed a kis pöttömödről! :)

Most megyek,mert felébredt, sül a süti, és menni készülünk Jyskbe :)

(Kora,elméletileg nekünk is jó a 27.-ei hétvége)

Pussz Lányok!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi, na igen Levi korából adódóan is más tészta. Na meg ugye ő jól el lett rontva. :wink: Ha jól emlékszem neki soha nem volt elég a hátsimizés. Igen úgy kellene egyébként ahogy írtad, csak nem tudom Manónál megvalósítani és ő nagyon akaratos, kitartó ha a bömbölésről van szó... :? :roll: :x Ígérem mindenki érdekében kitalálok vmit! :)

Logisztika jó, engem is érdekelt volna. Anno úgy 2003-2004-ben (már nem is tudom pontosan) gondoltam egy nagyot és kifordítottam sarkaiból addigi életemet. otthagytam akkori melóhelyemet, felköltöztem Pestre, kinéztem egy logisztikás tanfolyamot. Enyhén szólva semmi nem jött be, még szerencse, hogy Rolihoz költöztem fel, mert nem találtam melót hónapokig (volt benne egy biztosítós rút próbálkozás, de nem nekem való munka) a lakbért sem tudtam volna fizetni. Egy szó mint száz feléltem a tanfolyam díját, majd mindig olyan helyen sikerült elhelyezkednem ahonnan nem engedtek el oktatásra. :? :( Most meg pénzünk nincs rá, pedig még mindig érdekelne. Na mind1!

KépKép
kora
 
 


Mindig elfelejtem írni, Gabi még vagy 100 éve kérdezted az autózást. :) :oops: Levit kiskora óta (mert ugye most óriási 8) , úgy értem amióta tud fogni) szereti az autókat, de berregni kortársaihoz képest sokára kezdett hozzá. Azután meg úgy belejött, hogy a kistalicskájának is berregett fel-alá tologálva a kertben igen hosszan. :D

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora: Lehet,h már valakinek irtam itt , de most is csak a Minden gyermek megtanul aldudni! c. könyvet tudom nagyon ajánlani erre (is) !

Nálunk sem aludhatott sosem köztünk, most igy nagy létére kitalálta 1-2-szer,h köztünk akar aludni, de akkor vihar volt mondjuk, és amint elalszik cipeljük a helyére.

Fanni meg van kergülve, még nem alszik...(alapból 7-kor fürdés, 8-kor alvás van már 2 éve)..frontérzékeny, én is..jó a buli :D

A sarokba állitást nemrég kezdtük.

Megyek mert veszekszenek az apjával.
Vendég
 


Helló!

Igen-igen, már írtad itt ezt a könyvet és én meg is vettem még akkor. Ott is ezt az 5 percenként bejárok nyugtatni módszer van (igaz teljesen végig még nem olvastam, de 75%) amit még nem tudom hogyan alkalmazzak nála. Tegnap Levi is nagyon nehezen aludt el. Végül fél4 tájban átvonult hozzánk, de addig is 2x kellett visszaaltatni.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Hoztam Nektek egy Maciparkba csalogató fotót amit múlthéten csináltunk,most küdlet át a sógornőm, az Ö gépével csináltuk.

Mi ma Gyerekszigetezünk, ellenben holnap is :) Éss holnap lesz ALMA koncert a Duna Plázában, ez igazából ebben a topicban nem nagy hir, mert nem ott van, vissszont lesz Erdökertesi Falunapon is Alma,(Július 29 )ez már inkább idevágó hir lehet!!! :)

Szép napot, Jó hétévégt Mindenkinek!!!

Kép
Kép Kép
Vendég
 


UI: Kora: Fanni mióta ez a hülye idö van (velem együtt) 11-kor fekszik és 9-kor kel,remélem a frontal múlik ez,egyenlöre annak tulajdonitom mert több szülőtől hallom a játszin az ilyen alvás dolgokat most ezen a héten.
Vendég
 


Menyasszon, nagyon édi Fanni, abszolút nem fél a macitól:))) Szépen adja neki a mézet, nagyon cuki!!!

Kora, köszi a tippeket, a kismama ruhákkal kapcsolatban is, meg terhes tornát is. Á, amúgy 11-12 óra között van, akkor meg dolgozom. Jobb lesz DVD-re tornázni otthon. Vagy majd Pesten valahol munka után. Igen, aszem körülnézek a Vaterán, vagy a Tesz-vesz-en.
Vendég
 


Sziasztok!
Képzeljétek, hogy ma mentem volna a védőnőhöz, kivettem szabit, 9-re odamentem a rendelőhöz és............ egyszerűen lepattantam az ajtóról. 1 órán át ültem a kocsiban a rendelő előtt és vártam őt, az orvosi rendelőben sem tudtak róla semmit. Egyszerűen nem jött dolgozni. Érdekes, hogy más nem várt rá, csak én, tehát tudhattak valamit a többiek. És ott szívtam a fogam és káromkodtam a kocsiban, aztán 10-kor eljöttem. Pedig múlt héten beszéltem vele telefonon, hogy ma fog rendelni. Így nem kaptam ma kiskönyvet sem:(((((((((((((((((
Vendég
 


Milyen volt az alma konci? Ja! És a Beatrice? Jók a macisok! :)

Twist ez nagggggyon gááááááááááááz!!!!!!!!!!! :twisted: Eléggé úgy tűnik nem nagyon lehet majd rá számítani! Csak hozzá lehet menni, igaz? :cry: Nem volt meg neki a számod???? Próbálj meg beszélni vele minél előbb! Sajnos mást nem tehetsz. :(

KépKép
kora
 
 


sziasztok,

Szeretnék csatlakozni hozzátok itt a fórumon. Mi is Veresen lakunk a férjemmel, most várjuk az első babánkat és biztosan lesz jó sok kérdésünk.
twist: én pénteken megyek először védőnőhöz, remélem a mi védőnőnk normálisabb lesz, a III. körzethez tartozunk, Pénzes Lászlónéhoz. Ismeri őt valaki?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Csak gyors bekukk: Az Alma nagyon jó volt, meg utána a strand is :)
A Riche ma lesz :)
A védönökröl még mindig csak csúnyán tudnék beszélni,igy nem nyilatkozom de nagyon sajnálom,Twist!!!

Üvd a Topciban Mérnökasszony :)
Vendég
 


hahó,
1 kezes vagyok, Álmi rajtam alszik.

Twist,
ez gáááz.én jól elküldeném...

Üdv Mérnökasszony.
nekünk ő a védőnőnk.aranyos.
merre laktok? mennyi idős a baba? mesélj :)

Ildi,
jó bulit :)

itt az egy hónapos képünk :)
Kép

és egy mai sorozat.sikerült lekapni ahogy mosolyogva álomba zuhan (rajtam volt azért ilyen közeli)
Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gabi,
voltatok Balcsin?

Jók a macis képek.
Kérünk majd Fanni csápol a Riche koncerten képet is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti, nagyon cuki a babócád:))))))

Mérnökasszony, üdv köztünk!:) Veresen biztos jó védőnő van és komolyan rendel. Úgy látom, egyidős terhesek vagyunk:)))

Csak itt, falun van ilyen lazaság szerintem. Nem volt meg a számom a védőnőnek, csak annyit beszéltünk múlt héten csütörtökön, hogy kérdeztem, hogy mikor van rendelés. Azt felelte, hogy a szokásos időben. OK. Mondtam, hogy én most mennék először is így nem tudom. Megnézte, hogy páratlan hét hétfőn 9-11-ig. OK, megköszöntem és mondtam, hogy hétfőn akkor megyek.
Erre koppanás volt. De hétfőn még sosem tudtam őt felhívni Galgamácsán, csak csütörtökön.
Az lesz, hogy megállítok nőket babakocsival az utcán, hogy hol lehet megtalálni a védőnőt, ők biztosan tudják.

Csütörtökön megint elkéretszkedem a munkahelyről és elmegyek a rendelőhöz, mert ezen a napon fel szokta venni a telefont is. Hátha ez az igazi rendelős napja....
Vendég
 


Hellóka!

Üdv mérnökasszony! Úgy látom csontra egyidősek vagytok twisttel! :) Pénzesné az egyik védőnő aki a baba-mama klubbot csinálja és teljesen normálisnak tűnik, egyébként nekünk nem ő a védőnőnk. Igazából nekünk most már több hónapja nincs is, mert akihez tartozunk megműtötték gerincsérvre. :( Itt legalább azért van másik akinek felteheted a kérdésed és azt hiszem a várandósaknak meg helyettesítik is.

Twist szerintem azt is kérdezd meg van-e másik védőnő esetleg a környéken, mert ez tényleg durva!!!!

Álmosnak igazán szivet melengető mosolya van!!!!!! :D Édespofa!

KépKép
kora
 
 


Mérnökasszony ti már régóta itt laktok vagy nemré költöztetek? Tervezett babó?

KépKép
kora
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Jaj de jó, ismét gyarapodunk :) Üdv Mérnökasszony köztünk!!! :) És lám de jó, tényleg egyidős várandósok vagytok Twisttel :D Szuper! :) Merre laktok?Rég itt vagytok? Én valamennyire ismerem a védőnődet, mert míg pocakos voltam Andorral, mondhatni hozzá jártam augusztusig (szeptemberben született Andor), mert az én körzetemnek akkor nem volt védőnője és ő helyettesített. Nagyon meg voltam vele elégedve és sajnáltam,hogymikr váltani kellett. De szerencsére a mostanim is egy nagyon kedves,szimpi, jó védőnő :)

Esztó,
Gyönyörűségesek a képek Álmiról! :) Az egyiket már láttam a wiwen is :D Nagyon szépséges, bájos mosolya van már most.

Nem mentünk végül Balcsira, mert itthon akartunk együtt ejtőzni, bár anyósék szombaton felugrottak hozzánk.
Vasárnap meg elmentünk be Vácra sétálni, fagyiztunk egyet, én ábrándoztam közben,hogy milyen jó is lenne ott már egy házikó. A belvározban sátáltunk ás új megvilágításban került a házvásárlás szempontja, ugyanis eddig úgy voltunk,hogy különálló házat szeretnénk, de most úgy megtettszett nekünk a belvározi hangulat, a kis csendes utcák, hogy Szabolcsom is mondta,hogy véágülis, ha utcára néző ablakos is lenne, de magasan lenne a ház ablaka, akkor még egy belvározi udvaros házat is el tudna képzelni. :) De egyelőre nem találok semmit.
Jaj Lányok pedig már úgy berendeznék egy saját fészket. Most tökre rákattantam a vaterára. Találtam ott ugyanis 1 eladód, aki minimál ár nélkül 1 FTról indít régi bútorokat és huhhh, imádom az ilyet. Mivel én szeretek barkácsolni és most akarunk majd beruházni nekem ilyen csiszoló, hőlégfúvó, fűrész stb cuccokra így nagyon bennem van már,hogy felújítgatnék bútorokat,amikkel kicsit egyedibben lehetne berendezni a majd esetleges fészkünket. Ahhhh, kész vagyok már. :D Licitáltam is egy ládás padra,ami ugye le van festve fehérre, de én azt szépen leszedném majd hőlégfúvóval, lepácolnám és lehetne játéktároló vagy akármi és mondjuk 2 szép síszpárnán ülve szupi lenne nézegetni róla a halakat az akváriumban :D Nah, eldugulok, bocsesz. Csak ez már annyira foglalkoztat nap, mint nap :)

Menyasszon,
szupperek a macis képek! :D Alma koncert, mmm de jó, majd mi is megyünk ha nagyobb lesz Andorom. Most egyelőre itthon hallgatjuk :D

Kora,
Mizujs Veletek? Hétvége?

Szilvi,
És Veletek?Merre jársz?

Andor felső fogai kijöttek és el is kezdett kanalasat enni, de még fejlődni kell, mert lehet most nagyon elkényelmesedett a cumisüvegtől és addig eszik kanállal, amíg farkas éhsége csillapodik,majd nem akar (első kivétel tegnap volt, szóval nem akarom még elkiabálni :) )
Sztem most jönnek a mellette levő felsők is, remélem azok nem zavarják meg a kajálását már.
Nah, megyek a kis sajtkukacomhoz, mert itt tekerek :D

Pusszantás mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


csjúúú, néha kicsit zavarosak a mondataim :oops: remélem értitek mit akartam...gyorsan akartam írni :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


mi 3 éve lakunk veresen, 2 éve saját házban, a hegyek részen, ami már majdnem erdőkertes, úgyhogy a vonatra is a kertesi állomáson szoktunk felszállni. szeretünk itt lakni, mert nagyon csendes, és a mi utcánkban kicsi a forgalom is

A babát, vagyis Zalánt (ha fiú, ha lány Zalán :D ) terveztük, és mondhatom nagyon ügyesek voltunk (meg persze szerencsénk is volt), mert az első hónapban összejött :)

Ti veresről hova jártatok orvoshoz? Én jelenleg a RÓkusba járok, mert a Blahánál dolgozok és a főnököm így elenged munkaidőben, nem kell szabit kivennem.

És hol szültetek, vagy hol fogtok?

Ja és nem tudom ki hogy van/volt a hányingerrel: én esténként szoktam émelyegni és akkor vagyok érzékenyebb a szagokra is, bár az elmúlt pár napban mintha javult volna a helyzet. És nekem székrekedés helyett inkább enyhe hasmenésem van. Reméelm ez azért nem kóros:)

Örülök a jó véleményeknek a védőnőről, és annak is hogy twist-el egyidősök vagyunk :)
És lenne még egy kérdésem: a 12. héten az orvosom Down -kór szűrést akar csinálni. Utánanéztem egy kicsit az interneten és ha jól értelmeztem, ilyenkor vérből szokták csinálni. Tud tok erről a vizsgálatról valamit? És szabad előtte enni? Vagy itt is éhgyomorra kell menni, mint a többi vérvételre?

Hú, jó hosszú lett. Előre is köszi a válaszokat:)

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hűha Gabi tényleg jól be vagy sózva! :D Ismerem az érzést! Nekem időről időre lakásátrendezési mániám van.

A hétvége nekem még mindig okés. :)

Az átzoktatás természetesen stagnál, sajátba kezd, végül hajnalban nálunk köt ki, de már ezt is haladásnak érezzük. 8)
Kérdés: Nálatok van éjszakai fény, vagy az hülyeség? Azért az sem jó ha ahhoz zokik a gyerek, nem? Vélemény?

Még az altatással vagyok gondban. Arról hogy a nyavalyába szoktassam le????????????

Mérnökasszony én személy szerint az ÁEK-ba szültem, akkor ott volt a dokim, de azóta már átment a Jánosba. Mi a terhesség nagy részében még Pesten laktunk és az is volt a 2. legközelebbi kórház. Az első a Péterffi, de abban többször csalódtam, be nem tenném többet oda a lábam! Szóval január végén szültem és karácsonykor költöztünk. Nem sokat kellett már bejárni és akkor már nem is dolgoztam.

A 12. héten nem a redővizsgálat van, rosszul emlékszem? az pedig uh. Mintha 100 éve lett volna. A barátnőm mondta, hogy most már sokkal több vizsgáltot végeznek. A vérvizsgálat legjobb tudomásom szerint mindig éhgyomorra megy.

Nekem kb a 6. héttől úgy a 12.-ig volt hányinger-émelygés, de egy hétvége kivételével nem volt vészes, könnyen le tudtam küzdeni ( nem mellesleg ennek köszönhetem, hogy leszoktam a cigiről). Nekem a mély levegővétel és vízivás erre jól bevált, de van akinél ez mit sem ér. Ki kell tapaztalni. (Különben mi is ilyen ügyesek voltunk anno! :D )

Twist mik a hírek?

Prüntyi, Szilvi?

Akkor most kérdezem, milyen volt a konci? :) Remélem csináltál képet a tomboló Fanniról!!!!! :)

KépKép
kora
 
 


Hahó,

Mérnökasszony,
mi is itt lakunk a hegyekben, a kertesi állomásnál.
Én az uzsokiban szültem. pont szar időszakban mert felújítják a szülészetet. Császár után két nappal egy emelettel lejjebb kellett költözni. izgi volt...

Gabi,
le vagyok maradva. Ti nem saját lakásban laktok? albérlet? vagy mi? én gödi vagyok eredetileg (vagyis nagyon eredetileg egri), és nagyon szerettem a Duna mellett lakni. múltkor amikor a váci dunaparton sétáltunk én is kinéztem ott egy kecót :) úúúgy szeretnék ott lakni. mondtam is apának hogy adjuk el ezt és vegyünk ott egy lakást. de ő utálja ha nincs kert...


hú gyorsan megetetem Álmost.bár nem izgatja magát, alszik... :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,
Nem, sajna ez nem saját. Albérlet. :( Egy haver(aki a kollégánk is) családi házának a felső, külön bejáratú szinját béreljük. És hát eléggé el vagyunk kényelmesedve, mert ez 105m2 és ezért elég nehezen költöznénk kisebbe :? Vannak igényeink :oops: 8) (persze minden az elrendezésen múlik, amit kinéztünk anno az 92m2 volt és 3szoba+nappali, tök jó tágas. Itt van egy naaagy folyosó, ami mondjuk most jó a batár nagy akváriumunknak :D de azért az sok m2-t foglal a 105ből. Tavaly itt akartunk venni Veresen, de végül meggondoltuk magunkat- hál'Istennek, mert most nyöghetnénk a hitelt - de végül úgy döntöttünk,hogy inkább Vác lenne az igazi. Vonattal pl könnyebb,gyorsabb bejutni Petre, mint innen. (20perc!)Gyorsvonat.
Szóval most ott nézelődök. Most is bújom ezerrel a hírdetéseket, de úgy látom csak magamat hergelem, mert nincs semmi új. Ahhhh :( :(

Kora,
Azért ez már haladás sztem,hogy "csak" hajnalban meg át hozzátok Levi. Hogyan zajlik az altatás? Hosszú? Ringetni kell? vagy hogyan?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi,
nekem nem kell bemutatni a bp-göd-vác vonat közlekedést. :)
amikor ide költöztem a hajamat téptem ettől a vasút hálózattól, h 1 óra mig beér pestre.bezzeg gödről 20perc alatt bent voltam.
úgy utálom itt a vonatozást h bőgni tudnék néha :) ezért kocsival járok inkább.

a váci dunaparton volt egy eladó, gondolom jó drágán...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Én még nem tudom hol szülök, dokiváltásban vagyok. Ha vele sem leszek elégedett, lépek tovább. Még van néhány doki a tarsolyban. Az a baj, hogy a kezelések előtt nem volt saját nődokim, így nincs az a bizalmas, kedves dokim, aki másoknak szokott lenni. Most kell hirtelen leakasztanom a szuper dokit és nagyon nehéz a válogatás.
Én is Pestre járok be dokihoz, mert ott dolgozom és Pesten több lehetőség van, lehet válogatni:)

Csütörtökön megint megpróbálom a védőnőt, mert elvileg rendel, csak mondjuk nem a Vácegresieket fogadja, de hátha befogad engem is. Ma egyetlen kismamát sem láttam az utcán, nem tudtam kit leszólítani, hogy mondja meg, hol rendel és ki a védőnő. Talán holnap.

Igen, a vonat errefelé elég lassú, de néha kocsival megyek és úgy még lassabb ám. SZóval a vonat még annál jobb. De az biztos, hogy a gödi vonat gyorsabb. Egyszer rossz vonatra szálltam és száguldoztunk. Meg is lepett.

Gabi nagyon szép nagy az albérlet!:) Nekünk az egész ház csak 70 nm alapterületű és mégis nagynak érezzük a pici lakótelepi lakás után (35 nm volt).
Vendég
 


Mérnökasszony, én nagyon hányós kismami vagyok. Az elsőnek örültem, mert régóta várok már a babára.) Aztán már kezd kicsit fárasztó lenni. De most már rájöttem, hogy szinte óránként kell enni nagyon picit, pár falatokat. És akkor nincs hányinger. Még ha jön is az érzés, eszel pár falatot és iszol szénsavas üdítőt és jobb lesz. Egyszer a TESCO-ban jött rám, már futni akartam ki, amikor tettem egy próbát. Ettem egy sütit, ittam üdítőt és lám, jobban lettem. Viszont a savas dolgoktól vissza sem tudom tartani: narancs-, citromlés italok, paradicsomszósz és az olajos dolgok. Ma is voltam vásárolni és csak alig tudtam megvenni néhány dolgot, mert ezt sem bírom, az sem tesz jót. Főleg a gyümölcsöket és a gyümileveket szeretem és bennem is maradnak:)
Vendég
 


Sziasztok!

Twist: Nagyon édes Álmos a képeken :) Én is 2 dokit fogyasztottam mire megtaláltam az igazit, váltani kell,ha úgy érzi az ember.

Gab: Gratula a felsö fogakhoz! Drukk a ház / lakás találáshoz!

Kora: Nálunk Fanni valakitöl kapott ajándékba Micimacis éjszakai fényt de csak nappal kapcsolja be játékból mert olyan erös a fénye :) Nálunk a roló félig van leengedve, annyi fény elég, de mondjuk a lámpák itt nincsenek messze az ablaktól.

Nekem anno csak kicsit volt hányigerem, nem hánytam egyszer sem de reggel egy ideig oda volt készitve a viz és a háztartási keksz, ha abbol nem eszek mielött egészen felülök akkor nem lett volna jó a buli :)

Tegnap voltunk a szülőin, nagyon aranyos az igazgatónő, az ovónéni, a másik ovónéni még nem tudni ki lesz, most veszik fel nyáron, mert kapta engedélyt a bövitésre (ezért lett ezek szerint helyünk) ,pont Fanniék szobája lesz teljesne új,az összesjáték, bútor, meg az egyik ovónéni :)

Fanni jele a Kép le stoppoltam, ebböl a mintából könnyü lesz pamut anyagot beszerezni és az ágynemüt, oviszsákot,tornazsákot ebböl megvarrni, már nem is kell ár himezni jelet :)

Meg ezt rajzolta elöször anno és amugy is szereti ezt a mintát ,a függönyén is van :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én eddig nem csináltam ügyet a dokiválasztásból, mindig a praktikusság volt a célom, ezért járok most a Rókusba. Szóval nekem sincs bizalmas dokim. A Misszió már ott kiesett, hogy kb 1.5 hónap az előjegyzési idő :( A szülést meg úgy gondoltam, hogy jó lesz a Flór Ferenc, mert talán az van a legközelebb, és hogy nekem megfelel az ügyeletes doki. De sokan ijesztgetnek mindenféle rémtörténettel, ami kicsit megijesztett tényleg. De anyukám azt mondja, hogy ő megszült öt gyereket, mindet az éppen ügyeletes orvosnál, és hogy nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Csakhát ő már nem most szült...
De szerencsére teljesen jól vagyok, már az émelygések is ritkulnak, igaz hogy kedd este chipset és két túrórudit vacsoráztam, ami ellen a pocakom utólag tiltakozott, szóval azt hiszem egy ideig lemondok a chipsről, de a túrórudiról soha :)
Holnap megyek a védőnőhöz, ez lesz az első alkalom és már nagyon várom,kíváncsi vagyok mit fog mondani.
Ja és tegnap nagyon jól jártam, mert a főnököm felhívott 3kor, hogy negyed négykor ér be az irodába és addigra induljak el haza, mert izotópos vizsgálaton volt. Ma is ott van, szóval jó korán hazaérek. Persze azért szemétség ezen örülni, mert neki nyilván nem öröm, de nekem azért az, ezért csak magamban örülök, meg itt a fórumon nektek. Tényleg nagyon kedves főnök, mindenben állatira kímél, nagy szerencsém van vele.

Twist: Írd meg hogy mi volt a dokinál meg a védőnőnél!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Egy gyors hir :

Fanni egyik pillanatról , egyik méterröl a másikra megtanult biciklizni, ma délelött, kezdésnak ma 2 órát cangázott :)

http://www.freevlog.hu/play?v=u4a3a135f48489

És az A betű irása :

http://www.freevlog.hu/play?v=u4a38ead79c340

Jelszo: kezdodik
Vendég
 


Sziasztok csajszik!

Twist láttam végre sikerült rátalálni a védőnőre és nagyszerűen sikerült a dokilátogatás is! Már tényleg jó nagy a baba! :) Azt pedig kívánom jobb legyen a kapcsoltod a védőnővel, mint ahogy indult!

Fanni csuda ügyes!!!! Láttam igyekszik mindenki számára jól látható betűt írni! :D Aranyos volt! Úgy látszik mindent megtanul mire oviba, iskolába megy! Jó esze van.
Szóval az ovi tetszett?

Mérnökasszony ijesztgetni ne hagyd magad. Bármiről van szó (pl a dokikról) van példa mindenre hidd el! Sajnos szerencse is kell hozzá! Megvolt már a vizsgálat?

Gabi elhiszem, hogy nem akartok kisebbe költözni. Nálunk ez annyiból jött ki jól, hogy egy garzonban laktunk Pesten, ez a ház meg igaz nagyon pici, de még így is dupla akkora. :wink: Azt megkérdezhetem miért pont Vácot választottátok? Én még soha nem voltam.

Nahát az éjszakai világítást Manó megoldotta, kitépte a konektorból. :shock: :? Azt hiszem arra zúdította a haragját amiért a szobájában kell aludnia. Kedd este inkább nem szopizott (az már csak az ő szobájában van) és el sem aludt csak ne kerüljön át a saját ágyába... :roll: 11 kor megelégeltem, átcipeltem és irfatlan ordításba fogott, meg akartam vígasztalni, de jó darabig hozzá sem érhettem. :? Végül nagy nehezen sikerült. Szerdán pedig reggelig az ágyában aludt, de ettől rendesen megrémült. Már nincs reggel szopi, de akkor azonnal cici kellett neki. 8) Ma megyünk haza a nagyikhoz, mind a kettőnél egy ágyba kell aludjunk, kiváncsi leszek a visszaesésre, mert azért most már haladtunk valamicskét.

Képzeljétek mindent megköszön! Csak úgy odavágja, hoy kössz! Olyan aranyos! És szeret formabedobózni és már nem tépi a könyveit hanem nézegeti és mutogat, némelyiknek pedig mondja a nevét vagy hogy milyen hangot ad ki. lehet, hogy ez ilyen korban természetes, de én annyira büszke vagyok rá!!!! :D
Na megyek, keddnél előbb valszínű nem jövök!
Szorítsatok hétfőn 1 órától allergia-vizsgálat levinek.

KépKép
kora
 
 


Képzeljétek nálunk még a tulajdon anyám sem tudja mi volt a jelem az oviban!!!! :shock: :shock: :shock: :? Én meg nem emlékszem :roll: :oops:

KépKép
kora
 
 


Sziasztok! Kora, nagyon ari vagy, hogy követed az eseményeket nálunk:))) Igen, tegnap hatalmas kő esett le a szívemről, védőnő + kiskönyv megvan, az új dokiról csak felsőfokon tudok beszélni, nagyon alaposan megvizsgált, kaptam beutalókat, szuper, szuper! És főleg a jó hír, hogy picúr jól van és nagyott nőt, pörgött-forgott, rugdosott, úgy imádom!:) Teljesen megjavult a hangulatom most már és nyugodtabb is vagyok. Képzeljétek, még a helyet is átadták tegnap, úgy kiemelik a kismamis felsők a pocimat, jól esett:)
Kora: a picúrod elalszik a saját szobájában is, úgy tűnik, hogy ügyesen meg fogja szokni? Mit csináltok ilyen kánikulában, ami most van? Honnan látszik, hogy a babának melege van? Meg kell fürdetni ilyenkor?

Mérnökasszony, úgy olvastam, hogy a Kistarcsai kórházban is nagyon jó dokik vannak és tényleg nagyon praktikus, hogy közel van. Még esetleg a Váci Kórház van a közelben, bár ott még soha sem jártam, nem ismerem.

Menyasszon, gratula Fanni bringázásához, nagyon ügyi, hogy már így tud egyensúlyozni. Úszni már tud? Vagy mikor tervezed megtanítani? Nagyon szép a szív jelecske az oviban.)

Gabi, szuper, hogy az első fogacskák kijöttek!!! Megszenvedtétek nagyon? A védőnő rendelőjében olvastuk, hogy fogat mosni még nem szabad, de van fogtörlő kendő és azzal kell megtörölni a babóknak minden nap. Sok hasznos infót kaptunk a védőnőnél, örülök, hogy végre találkozhattunk vele. Azóta le sem tudom tenni az újságokat, könyveket, amiket kaptunk.
Vendég
 


Mérnökasszony: A védőnő Vácegresen rendelt hétfőn, azért nem találtam Galgamácsán. Nem volt kiírva mácsán, azért nem tudtam mi a helyzet. De most már minden megoldódott:))) Annyira örülök:))))
Szóval, kaptam tájékoztatót Várandósgondozási Terv címmel és kiskönyvet, amit ő kitöltött. Felvett rólam egy kartont, megmérte a súlyomat, vérnyomást. A doki részt még nem töltöttük ki, mert éppen váltok :) Sok mindent elmondott, van egy ajándékcsomag is, Anyák Lapja van benne és tájékoztató a terhességről, szülésről, csecsemőgondozásról, még ajándék Nívea krémminta is van benne:) Még kaptam Baba újságokat, egy csomó tájékoztatót:) És javaslatot az első vérvétel sorozatra, amit délután be is mutattam a dokinak. De ő már tudta, milyen vérvételek kellenek és adott is beutalót.
A kiskönyvbe kell bevezetni mindent: fogorvoshoz kell menni, belgyógyászat (ezt a körzeti orvos is megcsinálhatja), és a nőgyógyász is írt bele egyből. Azt mondta a védőnő, hogy legközelebb a kész leletekkel jelentkezzek újra.

A doki pedig csodálatos volt, pont olyan volt, amilyennek elvártam: nagyon alaposan megvizsgált. A nővérke még vérnyomást és testsúlyt is mért. Manuális vizsgálat is volt és a méhszájamat is megnézte a doki egy műszerrel. Minden okés volt. És én is megnyugodtam. Az UH-on (még hüvelyi volt) először nem találtuk a picúrt, 10 mp-ig sehol senki. Aztán egyszercsak megláttuk, ott rugdosott, keze-lába járt:))) És hatalmasat nőtt, kiesett a szemem majdnem úgy lestem, el sem hittem, hogy a 23 mm-es babóm mekkora nagy lett.))
Kaptam sok-sok beutalót és a 12. heti genetikai UH-ra is a beutalót. És majd a leletekkel július 16-án megyek vissza második konzira. A doki bejött, nagyon szimpi, pont ilyen dokira vágytam!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kora: Köszi! Teteszett az ovi nagyon :) Remélem nem estek vissaz az alvásos dologgal a vendégeskedés alatt, drukk-drukk!

Twist: Köszi! :) Igen,úszni is jár veresre, imádja :) Ovival nem viszik öket csak nagycsoprtban, de nem is várom el kisebbeknél,én se vinnék 25 3 évest úszni :)
Örülök,h ilyen jó dokid van!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist,
jaj, de szuper,hogy ennyi jó hírrel jössz!! :) Örülök,hogy nejött a doki és,hogy a védőnő is meglett.
Andoromnak nem ezek voltak az első fogacskák ::) alul 2 már 5 hósan kijött, utána nagy szünet és most jöttek a felsők. Kicsit nyűgösebb volt nappal, mint korábban de szerencsére az éjszakákat nem zavarta meg. Viszont a kajálását.... :shock: :shock: :shock:
Nagyno nehezen tudom etetni azóta is. Kicsit bajban vagyok ezzel, mert nem tudom ezt mire vélni. Unja az evést vagy mi. Mert ,hogy már elfogad némi kanalasat (volt most majd 1 hó sztrájk,amíg kijöttek a velsők) de nem eszik úgy sem sokat. Adtam neki a kezébe kajákat (jóóóópárszor már) de a kölesgolyón kívül mindent csak széttrancsíroz. Ez elmúlik bizonyos idő után??csak azért mert mondom már nem 1x-2x póbáltam,hanem sokszor.
Ha én adom a szájába akkor elfogadja (máramikor) de így sem eszik rendes mennyiséget. És utána tápi :? Hááát nemtom.... nekünk most ez jutott ki :D nem szólhatok ugye az alvására egy szót sem (lekopogom) meg amúgy is jó kölök, de ez a kajáltatás most....!!! :?

Menyasszon,
Csjjjúúúúú de ügyes Fanni!!!! Annyira édes leányzó! Gratulálok a bicajhoz + a betűhöz is! :)

Kora,
Levinek is gratula!Cukor lehet,ahogyan utánozza a hangokat :)

Mi holnap Tiszaföldvárra mgyünk szabolcs valami rokonának ált. iskolai ballagására, vasárnap meg jövünk.

Amúgy meg.... jövő héten DM koncert! :D Végre kicsit kimozdulunk. Bár nemtom milyen lesz a koncert,mert ez az új album elég ramaty lett.

Ovisjel: nekem is szivecske volt :D:D:D és szerettem is nagyon! :)

Mérnökasszony,
Doki sztoriról szerintem is hallani ilyet is olyat is. Az a lényeg,hogy Te nyugalomban,biztonságban érezd magad. Ha ezt egy esetleges ügyeletesnél is érzed,akkor minek választani.
Én nyugodtabb voltam a választós módszerrel, nagyon is elégedett voltam,de nekem muszáj is volt úgymond felkérnem vkit, mert Pécsre vagyok bejelentve, oda meg azért nem akartam volna lemennni szülni :D

Kora, kérdezted, miért éppen Vác. Csupán azért, mert hiányzik nekünk Veresből az,hogy nincs történelmi belvárosa. Én pécsi vagyok és valahogy ez nekem nagyon hiányzik. Hogy csak úgy besétáljunk a vározba. kajáljunk egyet, vagy kávézzunk vagy akármi és ehhez ne kelljen kocsiba ülni és ne is valami über zsúfolt város legyen. Érted? :)

Most megyek.
Puszi Nektek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Jah és egy cikk a védőnő kötelezettségéről (ami mondjuk én sem tudtam)
http://www.babazo.hu/bebi/20090531-vedo ... datai.html

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sziasztok,

Én is ma voltam védőnőnél, nagyon aranyos kedves volt. És mindenesetre nagyon jó jel, hogy amikor megadtam a címünket emlékezett a házra, meg a kislányra is aki itt lakott, pedig már két éve vettük a házat, és már akkor is 3éves volt. SZóval minden nagyon poziív volt, és Twist a leírásod alapján én is ugyanolyan csomagot kaptam mint Te. Örülök, hogy minden rendben ment nálatok is:) Én jövőhéten megyek orvoshoz, akkor lesz tarkóredő mérés és nagyon várom, hogy megint lássam Zalánt és halljam a szívhangját :) (azért azt hiszem elég ciki lesz, ha lány lesz, nehezen fogunk átszokni lánynévre :) )
És olyan jó olvasni a bejegyzéseiteket, hogy hogyan fejlődnek a kis lurkók. Mindig elérzékenyülök, bár meg kell mondanom, hogy mostanában mindenen elérzékenyülök, valamelyik nap majdnem bőgtem a híradón, pedig csak fél füllel hallgattam mosogatás közben :).

Most megyek palacsintát sütni, mert már két napja folyamatosan kívánom

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gab: Elolvastam a védőnős cikket, át kéne küldeni a volt védőnőnknek, szerintem nem olvasta :lol:

Most menek reggeliztetni aztán cangázunk,ez a slááger :)

És velünk szemben épül egy hatalmas játszótér !

Más nincs :)

(jövök olvasni is majd :oops: )
Vendég
 


Menyasszony, most épül játszótér? Hol? De klassz!! Igen, biztos nehéz lenne 25 db 3 éves picúrral úszni menni. Van a veresi úszodában pici vízmélység is? Eddig csak a nagy medencét láttam. Van másik is?
Hogy tudtatok cangázni ebben a rossz, esős időben?

Csajok, elnézést kérünk mindenkitől, aki tegnapelőtt éjjel nem tudott aludni a kutyáim vonyítása miatt:))) Szerintem még két faluval odébb is hallatszott!! Még egy autóriasztó is beindult, képzeljétek! Aztán éjjel 2.20-kor kimentem a tüzelő szukámért és behoztam és onnantól kezdve csönd lett. Benti kutya és nem viselte el, hogy azért mert vérzik, kitettem. Aztán a többi kutya is rázendített. Senki sem aludt az éjjel a környéken. Szégyellem is magam. De ma már bent van a kutyus és tudtunk is aludni. (Sajnos nagyon elkényeztettük a kiscsajt).

Mérnökasszony, de jó, hogy jó élményeid vannak a védőnőről!!:)) Ugye, milyen izgi az a csomag, amit kaptunk? Tök jókat lehetett olvasni benne, hasznosak!
Hétfőn lesz nálunk is tarkóredő mérés, legalább megint láthatom Manócskát:) Szerintem nekem is fiam lesz, mindenki megálmodta a családban, aki rámnéz, megérzi, hogy fiam lesz. Ezek után én néznék a legnagyobbat, ha lány lenne:)
Mikor fog megmozdulni, mikor érzem? És mikortól lehet a nemét megállapítani?

Gabolino, lehet, hogy fáj a fogínye a picúrnak, azért nem eszik szívesen. Kb. olyan lehet, hogy a fogíny gyulladás, ilyenkor én sem tudok enni, szenvedek. Erre gondoltam....
Vendég
 


Sziasztok!

Twist: A többiek már tudják itt a topicban-ha esik az esö akkor mi indulunk esötáncot járni mert imádjuk :) Tegnap pl.szakadó esöben cangáztunk a Ligetben :) Elözö esös nap a játszón voltunk meg sétálni tócsát - kerestünk :)

Veresi usziban szerintem babamedence nincs csak tanmedence, mi nem babaúszásra járunk, ez már oktatás.
Gabék járnak babausziba, Ö tudja hol van ilyen lehetöség!

Itt most házak között épül egy játszó de elötte novemberben adtak átegy újat (mi újpesten lakunk).
Vendég
 


Az esöcangás kép :)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj gyerekek, megvolt hétfőn az allergia-vizsgálat. Azt mondta a dokinő, hogy az elmondottak alapján szerinte nem allergiás Manó, de azért vesznek le vért vizsgálatra. Eredmény 3 hét múlva.
Ez a vérvétel naggyon durva!!! Alig találtak vénát (nem az enyémeket örökölte az biztos), nyitott tű mellett döntöttek végül. Nem is tűnt fel eddig milyen vastag egy injekciós tű!! Főleg szegénykém kézfejéhez képest (könyökhajlatban egyáltalán nem találtak vénát, így maradt a kézfej). Olyan borzasztó volt, először nem is akart elindulni a vére, utánna is cseppekben jött és 3 fiola is volt a kezükben.... Ráadásul olyan ciki anyuka vagyok, hogy mindenki kérdezte jól vagyok-e (Roli szerint hulla színem volt ami nagy teljesítmény, mert barnabőrű vagyok) és bőgtem is. Állítom engem jobban megviselt, mint őt.
Ja! A "legjobbat" nem is írom! A dokinő azt mondta világosan hallható szívzöreje van manónak és enyhén szólva csodálkozott, hogy nem tudunk róla (pedig meg szokta hallgatni a dokinő mindig). Persze a körzetis most van szabadságon, várhatok 5.ig, nem akarok ezzel a helyettesítőhöz menni. Szóval a következő állomás a kardiológia. NEM VAGYOK IDEGES EGYÁLTALÁN!!!!!! ÁÁÁÁÁÁ
Pedig amúgy teljesen jól van. Volt egy pici visszaesés a hétvége után az átszoktatásnál. Kedd éjjelt 1 ébredéssel végig a saját ágyában töltötte, de korán örültem, mert a múlt éjjel odított hajnal 1ig. Nem tudom mi baja lehetett. Így végül velem aludt, remélem ez nem vet teljesen minket vissza.
Egyébként minden nap újabb és újabb szavakat mond (igaz, van amit azután nem mond többet :( ) Azért írtó ügyes, olyan büszke vagyok rá!

Na ennyi elég is volt belőlünk!
Kinél mi újság van?Prüntyi már legalább 100 éve nem írt.
Szilvi, Gabi minden okés?
Gabi milyen volt a Mode konci?

Mérnökasszony volt újabb vizsgálat?
Bocs Twist most nem olvastam az oldalad, de ha jól sejtem szerencsére minden rendben.

Igen Fanniék esőmániásak! :) Reggel eszembe is jutottatok (mint mindig amikor esik), mert itt zuhogott.
Hűűű Fanninak már tényleg nagyon megy a bicajozás. Levi is szereti, persze ha hátul ül az ülésben én meg megszakadok a tekerésben. :)

Mennem kell, bocs, hogy csak panaszkodtam!

KépKép
kora
 
 


Kora!

Levinek szerintem semmi baja nem lehet,ha eddig nem hallotta a körzetis,már hallgatták párszor azért !
Vérvétel után-elött szerintem nekem is világosan hallható szivzörejem lenne, próbálj nem idegeskedni 5.-éig sem, szerintem nem lesz semmi baj!

***
Vendég
 


Menyasszon, amikor Pesten laktunk, mi is szerettük az esőt, mert nem volt sár, csak szépen aszfaltozott út mindenütt. A tesómmal táncoltunk az esőben, élveztük:))) Itt vidéken már nem szeretem annyira, mert az emésztő megtelik a talajvíztől és a kutyáim mocskosak lesznek és nagyon nő minden gaz. Szegény párom pedig esőben is motorozik:) Aztán mehet minden ruhája a radiátorra. De ez jó ötlet, hogy a picúrral is megszeretteted az esőt, ez jó példa lesz nekem is!

Kora, igaza lehet Menyasszonnak, ilyen borzalmas vérvétel után nekem is szívzörejem lenne, biztos nincs semmi baj.

Csajok, azt hittem, hogy most már nem lesz hányingerem, de nemrég rohantam ki a melóhelyen a mosdóba. Hirtelen jött. De szerencsére már csak egy héten egyszer van ilyesmi.

Puszika
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?