Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nika
Tudom, hogy 9-én volt, csak akkor nem voltam netközelben :cry:

A két hét:
Levi nagyon szeret utazni - bár nem lehetne, de ő elvan úgy, ha fogom és néz kifelé az ablakon :lol: Szereti nézni ahogy rohannak a fák, házak :P
Mind a 4 nagyszülő nagyon élvezte, hogy 1-1 hétig ott volt Levi :lol:
Tisztára elszoktam ezalatt a (majdnem) 8 kiló cipelésétől.
Sokat foglalkoztak vele...
Volt sok látogatónk, kapott 2 táska ruhát, játékot, p.törlőt... és pelust is.
Megtaláltunk az egyik ikerházat Nyíregyen, amit a neten láttam 15,9 millióért... jól néz ki, csak nagyon kint van a város szélén.
De Apa végre kezd megbarátkozni a gondolattal, hogy sorház is lehet a köv. hely, ahol élünk... vagy esetleg építhetnénk is :lol:

Tegnap is "kirándultunk" :)
Voltunk a munkahelyen, és a Teve u-ban is... elintéztük a GYED-et...
A munkatársak örültek, hogy végre látták Manót.
Hazafelé pedig bevásároltunk.

Hol lesz a Bécsin a Tesco?
Melyik részen?

Ha nem kel fel Levi visszaolvasok...

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ám :D
Nika!
Sajnálom, hogy későn :oops: de BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kia!
Gondolom még közelednek az álláspontok ház ügyben :wink: Majdcsak megtaláljátok a legjobbat :!: Levi nagyon kis aranyos!Nem semmi méretei vannak :lol: Bogim 1 évesen volt 8 kg :lol:

Viki!
Nagyon aranyos Fanni baba! Olyan nagylányos a mosolya :lol:

Boszi!
Szuper az új autó! Bár a "régi" is nagyon jól nézett ki. Tényleg nektek adhatták volna :roll:
Nem szép Tőlük az a 60-40% -os gondolat! Gondolom, mennyire eshetett jól :(

Mi is mostanában tervezünk egy autócserét.De ha nekünk csak 2,5 éves lenne, valszeg eszünkbe sem jutna :lol:

Sziasztok!
Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga!
Bocsánat, hogy első körben kihagytalak!
Szuper lehetett a kirándulás! El is hiszem, hogy Áron élvezte!Jó levegő, szabad tér a jövés-menéshez... :lol:

Képzeljétek!Jövőhéten konfirmál a párom keresztfia.Olyan haláli kosztümött vettünk ez alkalomra Boginak :lol: Nagyon vagány.Bécsből jött és egyáltalán nem bántam meg, hogy a zötykölődős rendeléses vásárlást választottam.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

 
 

Természetesen 1 t-vel kell írni a kosztümöt szót :oops: Tudom ám :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Semmi gond és mégegyszer köszönöm szépen :):):):):)

Kia: Levi baba milyen szép gyerkőc:) nagyon édi :)

Gani na de levi baba mégiscsak fiú Bogi meg kislány :):)amúgy Gege is 4 hónaposan 7800 g volt és most 12 kg körül van majd jövő héten megtudom pontossan :) de abszolute nem kövér kisgyerek:)tegyél fel képet a kosztümös kiscsajsziról légyszíves :):):):):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Persze! Meghát a kg-ok aránya nagyban függ az anyagcserétől.Boginak meg igen-igen gyors :lol: 6óra alatt kiválaszt a szervezete :shock:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja és akkor arról még nem is írtam, mit megeszik egy nap alatt :shock: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Boszi,
A dm-be majd vigyazzatok, hogy legyen kupponotok! Igy javaslom, hogy az elso vasarlaskor vegyel valami olcso kajat (pl. muzli szelet), akkor kapsz kuppont, es utana azt fel tudod majd hasznalni.
Nalunk a lakas az en nevemen van, akkor vettuk meg, mikor nem voltunk osszehazasodva, es koztisztviseloi hitelt vettem fel ra, es csak en, mivel csak en voltam akkor koztisztviselo.

Gani,
Nagyon tetszett az a kornyek, ahol jartunk! Olyan szivesen laknek arra. Megneztem a terkepen Aroktot, es az inkabb mar a Hortobagyon van, azaz nem a hegyes-dombos videken. Szerettek arra lakni?
Nagyon kivancsi vagyok en is am arra a kosztumre! Majd tegyel fel kepet (termesztesen Bogival egyutt :) )

Kia,
Ezek szerint biztos, hogy koltoztok???
Mar igenyelned kellett a GYED-et?? Ezek szerint a TGYAST a szules elott igenyelted?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Tesco: az óbudai temetővel szemben épül.

Antal Imre: hát már tényleg nagyon le volt robbanva... de azért sajnálom...

Kia! nagyon jó az a kép, ahol Levi felnéz az apjára! :lol:

Helga: köszi a DM-es tippet!

Ma Székesfehérváron voltam értekezleten, elég későn értem haza, jó fáradt vagyok. Igy ma csak ennyire tellett tőlem... :?
Jó éjt mindenkinek!

horvviki
 
 


KIa: nagyon édes, és milyen jó kis hurkái vannak. Zsófi is elérte, sőt lehagyta születési súlyát :D

Kép
fiora
 
 


Jó reggelt!

Fiora: látom éjjel nem aludtál... háromnegyed egykor fent voltál még? :roll:

Nekünk most elég jók az éjszakáink, már sokszor átalussza, vagy max. egyszer hajnalban 3-4 fele felkel inni, aztán alszik is tovább. Csak nehogy elkiabáljam. Viszont altatni mindig kell, magától nem alszik el. Az altatás mondjuk legtöbbször csak annyiból áll, hogy 3-4 percig sétálok vele, és gyorsan elalszik. Mondjuk már kitapasztaltam, hogy mikor álmos már eléggé... :wink:

Ti mi jót csináltok ma? Én ma délután megyek dolgozni :( Jó sok dolgom van...

horvviki
 
 


Viki: igen, még fennt voltam :? . Aztán fél 4-től kb. 6-ig megint, mert nem akart visszaaludni kaja után.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Kép

Én már megfőztem ebédre finom lencsefőzeléket kolbásszal! :P Holnapra is lesz bőven. Elmosogattam,a gép mos,hajat mostam,s most van kis időm itt lenni. Gabika pihen,majd 12kor eszik ebédet! :wink:
Hétfőn megrendeltem a babakocsit,s holnap már itt is lesz!!!

Apjuk ma elaludt reggel. 5:50kor én keltettem,aztán ekkor már bent kellett volna lennie! :roll: Szerencsére nem volt gond belőle,mert nem szokott sosem elaludni,csak szerintem fáradt lehetett,s lenyomta az ébresztőt.

Nika
én úgy emlékeztem,hogy 12-13 körül van a szülinapod,azért nem írtam előbb! BOCSI!!! :oops:

Kia Levi baba szépen növekszik,s olyan szép kis formás! Még mindig csak anyatejes gondolom! :lol:

Akkor Helga ha jól értem kupon nélkül nem és semmit a 15%,csak úgy?! Olyan rossz,hogy az itteni DM-ben ilyen nincs,mert a túloldalra nem nagyon járok! :roll:

Gani várjuk a sok képet a konfirmálásról! :P
Ez csak a fiúknál van? Mert én is vallásos vagyok,de a keresztelés,elsőáldozás és bármáláson kivül ilyenre nem emlékszem! :roll: Meg kellene kérdeznem a nagybátyám,mert ő püspök! :lol: :roll:

Csajok képzeljétek mivel 10.000 felett vásároltunk az AUCHAN-ban kapott apjuk egy SIMkártyát(DOMINO)amin 1 évig havi szinten 10 percet beszélhetsz el ingyen! :P Jó mi?

És végre lett egy szuper felmosom,nem olyan gatyi,mint a többi! Ezzel álom a felmosás! :) Mondjuk az ára is olyan volt,mert a nyél+vödör,több mint 6000 volt! :wink:

Kép

Kép :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga!
Igen, síkság, ahol lakunk.Igazad van, Hortobágyi Nemzeti Park szélén fekszünk :lol: Szeretünk-e itt lakni?Jó kérdés!Kemény 2 évembe tellett, mire beletörődtem, hogy ide jöttem férjhez(Nyékládházán nőttem föl,1köpésre Miskolctól).Ehez képest Ároktő egy nulla.Na és mi tagadás, kisebbség vagyunk már...Az "indiánok" szaporodnak, mi meg nem. :cry: Mire megszoktam, a férjemet elszólította a munkája.Moostanában már mindketten elvágyunk innen.E miatt (is) vált most a párom munkát.Úgyhogy tervünk az van.De, hogy megvalósul -e... :roll:

Boszi!
A konfirmálás református ünnep! Olyan kaliberű, mint nálunk katolikusoknál a bérmálkozás.Konfirmálnak lányok és fiúk is, nem nem függvénye!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Megérkezett a babakocsi! :P Nagyon szuper,Gabika fel is avatta már és tetszik neki! Nagyon könnyű! :wink:

Apjukra eléggé mérges vagyok,mert nincs sok mani,de mégis vesz új számítógépet! :twisted: Képes az anyjától kölcsönkérni 100.000et erre! Nem mondom,hogy nem kell újítani a gépet,mert kell,de mikor végképp nincs mani,vagy éppen másra kellene,elcseszni erre! :evil: Nagyon mérges vagyok rá,mert makacs,mint az anyja,s amit akar véghez is viszi! :evil:

Nagyon fúj szél,ma nem nagyon volt séta! :roll:

Gani köszike,akkor már értem! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi:):):):) mondom semmi gond :):):)
É ma lasagnet csináltam :) apa meg sajtos rudat :)Kimostam egy adagot voltunk vásárolni mert Gabi holnap is dolgozik meg szombaton is:):):) hála istennek legalább a márciusi számlák ki lesznek fizetve végre :oops: :oops: már csak kettő van aztán jön a z áprilisi aztán májusra már végre utol érjük magunkat :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Konfirmalas :) Azert ezt szerintem illik tudni egy katolikusnak is :)

A babakocsi ezek szerint hamarabb ideert?? Nem semmi ceg! Es ingyenes volt a szallitas??
DM: minden vasarlas vegen uj kuppont kapsz, amit a kovetkezo vasarlasnal tudsz felhasznalni. Valoszinuleg a masik dm-ben ezt kovetoen lesz akcio.

Fiora,
Jo keveset alszol mostansag! :( Zsofi mostanaban erte el a szuletesi sulyat? Akkor eleg sokat fogyott a korhazban, ugye? Aronnal ugyanez volt, eleg sokat fogyott, kozel 400g-ot.

Gani,
Sajnalom, hogy nem erzitek magatokat jol Aroktőn. Nyékládházárol hallottam mar, gondolom, dolgozni, tanulni Miskolcra jartal. Hova koltoznetek kulonben???

Ha van kedvetek szavazni Aronra:
http://bebinfo.hu/babafotok.php
Aron a 4. oldalon van.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga!
Igen!Miskolcon tanultam.Munkahelyem nem volt mielőtt férjhez mentem.Érettségi után volt az esküvőnk, s a munkahely már asszonyként jött :lol:
Ausztriába menne a párom dolgozni, Mi meg követnénk Őt.Ez még azért odébb lesz :cry:

Szavazok mindjárt Áronra! :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Szuper az a kép Áronról!Úgy látom elég jóll áll szavazatok ügyében :lol: Hajrá Áron!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga hát igen én is csak néztem,hogy már ideért kocsi,mivel 1 nappal későbbre vártuk!És még szerencsém is volt,mert a nagy szél miatt tegnap nem sétáltunk,csak lementünk a boltba,s jöttünk is haza. Miután hazaértünk 10 percre rá jött a babakocsi! :P
Szavaztam én is Áronra! :lol:

Trécsi mi van veled? Csinálod a tanfolyamot 1000el? :)

Apjuk végül nem kért anyóstól manit,s nem vett új számítógépet,hanem csak videókártyát,mert az is elég most! :wink:

Ma nem kell föznöm,a gép mos,tükröket mostam meg,az ablakokat majd apával,egyedül nem merem! Holnap a sztrájk miatt nem kell dolgoznia neki,s annak aki nem tudna bemenni! :wink:

Viki mamád már megszokta az itteni otthont?

Képzeljétek anyu már nagyon haragszik arra a nénire,aki a mamára vigyáz. Sosem ágytálazza,meg se kérdezzi,hogy kell-e esetleg neki. 2naponta főz,napont 1-2 órát ott van,és 100.000Ft kellene neki! :evil: A mama saját magát ágytálazza,mert ő nem hajlandó! Sajnos még mást nem talált anyu,pedig kellene nagyon!

Gabika az új kocsiban büszkén üldögél. Most is délelőtt meglátta,s bele kellett tenni,s tologatni! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Elnéztem a lakást: jövőre festés-tapétázás lesz majd tavasszal,mielőtt megjön a második baba! :wink: Gabikát meg levisszük addig anyuékhoz,nagyobb lesz,s talán nem lesz vele gond majd! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: nagyon jó az új kocsitok. A régit (Bergont) már szinte mi nem is használjuk már. Sokkal jobb egy ilyen könnyű kocsi.

És köszi a kérdésedet Boszi, igen, a mamám már jól érzi magát itt. Anyunak meg sokkal könnyebb látogatnia őt. Ide minden nap le tud menni. Párszor magával viszi Fannit is, de csak a kertbe mennek akkor, az otthonba nem viszi be, nehogy a sok öregtől valamit elkapjon. A mamám meg nagyon örül Fanninak. De a sok öreg néni mindig azt hiszi, hogy Fanni anyué :lol: Nem tudja nekik elmagyarázni, hogy az unokája! Mindig elfelejtik....

Mindjárt szavazok Áronra! :wink:

Én ma megint délutánra megyek...

Trécsit én is hiányolom!

horvviki
 
 


Viki Fanninak Boldog 8 hónapos fordulót! :lol:

Kép

El is felejtettem mondani,hogy e hét kedden megjelent a Micimackós újság új száma nagy csészével és kistányérral! :P A következőhöz pedig pohár lesz majd!

Hát nem semmi hideg van most is! :roll: Mikor lesz újra meleg? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fanninak : BOLDOG 8. Hófordulót :):):):):)

Én is szavaztam, Áronra :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Koszonjuk szepen a szavazatokat! Nagyon aranyosak vagytok! :)
Valoszinuleg tul sok eselyunk nincs, a vege fele mar tobb ezer szavazattal nyernek, akik nyernek, arra nem igazan szamithatunk... Nem tudom, ok hogy csinaljak..... de lehet ajandekot nyerni azoknak is, akik nincsenek az elso haromban.

Fanninak boldog hofordulot! Hogy repul az ido! Meg csak most volt feleves a picilany :)

Mi ma delutan mehyunk szivultrahang kontrollra. Hat nagyon kivancsi vagyok! Remenykedem benne, hogy bezarodtak mar azok a lyukacskak!

Gani,
HU, akkor Te nagyon fiatalka lehetsz :) Erettsegi utan egybol ferjhez mentel???
Eleg nagy valtozas lesz majd az ausztriai munka! Es Te is dolgoznal ott??

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!
Boszi!
Boginak is volt esernyőkocsija!Pont ilyen, mint Gabikának, csak sárgában :D Én nagyon szerettem.Mi azt a szüleimnél használtuk, itthon a Bergont.Kb.1 évet használtuk 1-2 éves kora között.

Helga!
20 évesen érettségiztem(nem buktam :lol: csak külön érettségiző osztályba jártam a szakiskola után).Azóta vagyunk házasok.Egy pár meg lassan 13 éve.
Több ezer szavazat?Hú, azt hogyan csinálják ugyan :shock:

Már írtam, hogy autóvásárlás előtt állunk.Ezzel kapcsolatban kérdeznék tőletek valamit.Van 2 autó, amiben gondolkozunk.Csak senkinek nincs ilyen a környezetünkben.Fiat Stiloja vagy Renault Thaliája van valakinek közületek?Vagy valamelyikőtök ismerősének?Milyen tapasztalatotok van a 2 autóval kapcsolatban?
Köszönöm előre is, a segítségeteket (ha van infótok)

Bogi már el is aludt, megyek csinálok valamit vacsira.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga Árot kell szívuh-ra vinni? :roll: Bocsi,már nem nagyon emlékszem!

Gani én is nagyon örültem ennek a kocsinak,s mi is főleg az utazás,közlekedés miatt vettük,de a BERGON-t is használom még.
Anyuéknál is van esernyőkocsi,ami még az enyém volt! :P
Ja és én is 20 évesen mentem férjhez,1 hónapra rá lettem 21! :wink:

Olyan jót aludtam most délután. Gabika elaludt 14kor,s hamarosan utána én is,s nemrég keltem! :lol: Jól esett,Gabika még alszik!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem árt tudni:
Legjobb az, ha a baba mezítláb tanul járni. Amikor a kisgyermek járni tanul, csupasz lábujjaival szorítja a padlót és ez erősíti a lábboltozatot. A cipő csak a hideg és az éles, szúrós felületek elleni védelemhez szükséges.
ezt a pamperstől kaptam mailban a cípőviselésről:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Megjottunk a szivultrahangrol! Aronnak vegre begyogyultak a lyukacskak! Mar semmit sem latott az orvos, es a zorejt sem hallotta mar! Ugy orulunk neki! :D :D :D

Boszi,
Amikor megszuletett Aron, akkor kihallottak a szivzorejt, es a szivultrahang vizsgalaton latszodott 2 pici lyuk a sziven. Feleves korara az egyik benott, es mostanra benott a masik is.

Gani,
Sajnos, nincs semmi tapasztalatom a ket kocsi ugyeben. Igazabol semmifajta autorol sincs tapasztalatom :oops: Aposomek Suzukijat hasznalgatjuk neha, azzal egyenlore elegedettek vagyunk. A Renault is meg a Fiat is jo markak.
Hazassag: ertem! :D Ezek szerint Bogit mar jo par ev hazassag utan vallaltatok :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nika,
Koszi az infot! Nekem is valahogy szimpatikusabb ez a nezet, de a haziorvosok ujabban inkabb az allando cipoviselest javasoljak.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga akkor örülök! :wink:
Anno a párom is szívzörejjel született... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika!
Ez pontosan így van! Minket is ezzel a tanáccsal látott el a Dr.Nénink, mikor anno odaérkezett Bogi a fejlődésben.Nekünk 8 hós kora óta van szandink benntre.Úgy javasolta Dr.Nő, hogy 1 nap elég, ha pár órát hordatom vele a szandit.Így is tettük.Játékidőben ráadtam, kuburcolt benne, aztán levettük.Akkor meg persze ordított érte :lol:

Helga!
Igen, már 5 éve voltunk házasok, mikor jött Bogi.Célunk volt a diplomám, aztán jöhetett a gyerek.Jött is első hívásra :lol:

Nika!
Ti hogyan álltok tesó ügyben? Gyakoroltok erőteljesen? :wink: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga: igen, mostanában keveset alszik Zsófi. Bár ma nem lehet egy rossz szavam se. De nem tudom éjjel mennyit fog.
Ma egész napos kiránduláson voltunk. Elmentünk a szüleimhez :D . Én vezettem, hogx újra szokjam, mert hétfőn el kell vinnem a gyereket a Máv-ba ortopédiai csekkolásra.

Kép
fiora
 
 


jaja rajta vagyunk az ügyön :) :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


Szép jó reggelt! :wink:

Kép

Nika ugye vmikor nyáron eljöttök Békásra? :P Jó lenne egy nagy babatalit összehozni! :wink:

Gabika ma már 6:30kor kelt,s most meg újra alszik. Apjuk lement a boltba,s már össze is porszívozott nekem,s ő is akar felmosni ma! :lol: Ebédre ma hamburgert készítek,meg délután szeretnék sütit készíteni. Délután apjuk elviszi öccséhez a gépet,mert vmi nem jól mükszik,mióta az új videókártya van benne! :roll:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma nem dolgozom :lol: De délután vinnem kell a kocsit szervizbe, mert lejárt a zöld kártyája... újabb kiadás...

Köszönjük a köszöntéseket. Tényleg nagyon repül az idő :roll: Lassan egy éves lesz...

Gani! A tesómnak Fiat Stiloja van. nagyon szép kocsi, de szerintem rengeteg a gond vele. Annyi elektronika van benne, hogy valami mindig beszarik a tesómnak, amit nagyon drága javittatni. Én például teljesen meg vagyok elégedve az Opel Corsámmal. Negyed annyit nem vittem szervizbe 4 év alatt, mint a tesóm a Stiloját 2 év alatt. Persze lehet hogy csak peches...

Helga! Örülök hogy minden rendben. Ezt a szivzörejt úgy hallottam, hogy tényleg kinövik a gyerekek.

Szandi: én is csak néha adom rá Fannira. Inkább zokniban mászkál.

horvviki
 
 


Boszi igen mindenképpen készülödök nyáron fel pestre és nagyon szeretnék talizni veletek:) addigra már szerintem Gege is ellesz a buszon :):):)
A babakocsi nagyon jól néz ki:) mi nem veszünk már kocsit inkább majd olyan bicanglit ami azt hiszem boszi nektek is van hogy most még baba kocsiszerű tolható később meg három kerekű bicaj:)
Nálunk Pizza volt a mai menű meg apa csinált meggyes pitét :):) azt még nem tudom milyen :wink: :wink: még forró
Pár kép:) Már egyedűl felül a kisvonatra amit karácsonyra kapott igaz néha háttal sikerűl :):):)
Kép

Gyógyulgat a monoklija :)

ilyen volt:) Kép
Ilyen most Kép


És így aludt most kelt:) Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Viki!
Köszönöm a segítségedet! Ezt olvastam már fórumban egy Stilo gazditól.Ezek szerint nem csak Ő volt az egyetlen elégedetlen! Akkor azt hiszem, ezt a tipust elfelejtjük.Akar a fene örökké a javításon agyalni.

Nika!
Nekünk is van olyan bicónk.Van rajta tető, meg hátul tesóülés,elején kosár,zenélő, világító gomb.Full extrás kis járgány :lol: Viszont mi csak tolónak használtuk, bicajnak nem. Elég rossz, hogy az első keréken van a pedál.Nehéz úgy hajtani, hogy a kormány közben össze vissza tekereg.Bogi most kapott szülinapjára egy rendes biciglit.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


és így mit szándékozol tenni vele? mert ha nektek már nem kell és nem annyira lányos akkor jutányos áron átvenném :):):):) mert amúgy 10 körül vannak ezek :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kicsit sok volt a héten a tennivaló, de a hétvégén írok többet.

Fanninak BOLDOG HÓFORDULÓT így utólag!
Mindenről lemaradok :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szegény Gege! Biztos nagyon fájt neki a "monokli". :(

...tényleg megyek JÓ ÉJT!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia jó lett a vonalzó nagyon :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Újra jó a gépünk. 4 órát agyalt rajta a sógorom,mire rájött mi a hiba. Újra lett az operácios rendszer is telepítve,ugyhogy most megérem visszatenni a hiányzó progijaimat újból.
A tegnapi gyönyörű idő ugy látom ma nem ismétli magát! Nálunk kora reggel óta szakad az eső! Ma elmarad a séta azt hiszem! :roll:
Apjuk ma dolgozik,majd 16-17 fele ér csak haza. Főzni nem kell,kivettem a frigóból a töltött káposztát! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika nagyon jók a képek!
Hát igen van bicajunk,de amit hiányolok róla az a tolókar hátulról. :roll: Én majd ilyen pedál nélküli motort szeretnék venni Gabikának! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia: nem nagyon fájlalta csak mikor beütötte utána ha hozzáértem már nem nyafizott :):) de már meggyógyult :)

Nekünk is dolgozik apája :) és itt is szakad az eső reggel óta :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát ma nem volt nagy mozgás itt látom.
Gabika ma délelőtt nem aludt,szerintem megérezte a frontot,akkor szokott ilyen lenni. Így a fürdő és a tervezett WC takarítás elmaradt,mert vele kellett játszani! Most,hogy egyre nagyobb és értelmesebb nagyon igényli a sok játékot! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnap sütöttem túrós sütit,nagyon finom lett! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Fiora,
Setalni voltatok mar Zsofi babaval??


Boszi,
Jol nez ki a suti! En mar nem is emlekszem, mikor sutottem utoljara sutit. Kicsit tartok a sutotol, mert Aron eloszerettetl jon-megy, es eleg sokszor megfogja a sutot, egyszer mar meg is egette az ujjacskajat :(
Es tok jok a kepek Gabikarol is, tetszik a kerteszgatyoja :) Hol vettetek? En is szeretnek ilyesmi kerteszgatyot Aronnak, vekony anyagut.

Nagyon jok az uj vonalzok! Csak az a kar, hogy nem napra pontosan irja ki az ido mulasat :)

Nika,
Nem semmi huncut Gege ezzel a monoklival :)
Hasonlo babataxink van nekunk is, Aron csak tologatja. Nem tudja meg hajtani magat rajta.

Mi jol vagyunk, semmi kulonos, apa ejszakas, Aron mar alukal. Holnap remelhetoleg nagyon jo ido lesz, sokat leszunk majd a jatszoteren :) Egesz nap elmaszkalna a teren, ha hagynank. Csak felek, hogy az osszes nadragjat tonkreteszi :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga: már voltunk sétálni. A 3. héten az erkélyre raktuk ki fokozatosan hosszabb időre. De ezen a héten már voltunk lennt is. Az egyetlen bajom, hogy nincs mózeskosarunk. Azt olvastam, hogy úgy nem szabad sétálni hogx a hordozót rakjuk a babakocsiba. Úgyhogy simán lehajtottam a kocsi hátlapját fekvőre és úgy raktam bele Zsőfit. így jó kell hogy legyen, ugye.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!
Tegnap itt is esett egész nap.Reggel elindultunk vásárolni.Akkor nem esett, csak borult idő volt.Gondoltunk egyet és kinéztünk a piacra.Kb.1000 éve nem voltunk.Kiszálltunk az autóból és miért ne, pont akkor kezdett el esni az eső.Én vártam az egyik sátor alatt, míg apa elment esernyőt venni :lol:
Ja és mire nagyjából szétnéztünk, elállt az eső :evil:

Nika!
Igen, ez is 13e.volt azt hiszem. Kerezstszülőktől kapta névnapjára 2006-ban. Eléggé lányos! Narancs és citromsárga,a napellenzője szélén fehér fodrokkal. Azt hiszem ennél lányosabb már nem is lehetne :lol:

Boszi!
A motor nagyon jó ötlet! Biztos imádni fogja Gabika! Ezt általában minden gyerek szereti.
Bogi azzal szokott postást játszani.Azzal jön és hozza nekem a leveleket tucatszám :lol:

Fiora!
Én is úgy levegőztettem, sétáltam Bogival, 3 hetes kora óta. Fekvőre az allja, aztán indulás.

Nálunk tegnap este jég is esett.Olyan kisebb borsó nagyságú. Épp akkor fejeztem be a futómuskátlijaim ültetését.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?