Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Prüntyi: Te jó ég, nagyon sajnálom !!! Mostanában olvastam máshol is ilyen járványról,egész ovikban-bölcsikben :(
Nagyon sok gyógypuszi Neki, Neked pedig kitartás!!!

Mi aztán nem voltunk csak anyósnál , közben nekem meg az apjának is elkezdett fájni a torkunk, de nagyon, ma már alig van hangunk..

Jöhetne már a baci-stb.mentes napos tavaszi gondtalan vidámkodás,ránk meg a gyerekekre is ráférne már- fél éve van tél...
Vendég
 


Sziasztok!

Jaaaj Prüntyi!!! Ez borzasztóan hangzik! :( :( :( Nagyon drukkolok,hogy hamar kimásszatok ebből! Jöjjön mán a tavasz!!! :x

Menyasszon,
Nektek is gyors gyógyulást. Úúúútálom,hogy még mindig nincs szép idő (na jó, most kisütött, de nemtom meddig) és ennyi a betegecske.

Nálunk ugye Szabolcsom bulija szombaton volt és nagyon jó lett. Bent voltunk Pesten, anyum vigyázott Andorra, de mi fürdettük még és tettük le így nem volt gond. Viszont reggel!!! Képzeljétek A reggeli etetést anyum vállalta, mert én baromira álmost voltam még. Majd utána mikor 10 körül felkeltem és odamentem Andorhoz - kint játszott anyummal a nappaliban - egyszerűen mogorván nézett rám :shock: :shock: :shock: SEMMI de SEMMI mosoly!!! Ilyen SOHA még nem volt. Csajok, Andor tuti megsértődött,hogy nem én üdvözöltem reggel!!!!!!! Vagy mi lehetett?
Olyan rossz érzés volt mintha veszekedtem volna a még beszélni nem tudó gyerekemmel nagyon fura volt. :? :shock: Majd felvettem és képzeljétek, úgy ráborult a vállamra a drága, mintha tényleg megörülne, megbocsájtana vagy nemtom:) Azt hittem elpityergek :D :oops:

Áhh, most mennem kell, mert felébredt. Végre aludt kint is egy picit - jó sétáltunk előbb és hazafelé bealudt, így még kint tudtam hagyni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Prüntyi nagyon sajnálom, gyors gyógyulást! Majd írd meg mit mondott az eredmény!

Mi is köhögünk (ill. csak Levi) még mindig. Holnap kiderítem hogy kell bejutni az allergia vizsgálatra, meg egyáltalán mikor lesz. Én több gyógyszert már nem akarok neki adni.

Ildi veletek mi van? Le is betegedtetek vagy csak átmeneti kis torokfájás volt? (Nekem szokott lenni). Minden esetre jobbulást!

Gabi örülük, hogy jól sikerült a buli! Majd egyszer az ajándékot is megnézném! :) Ügyes és ötletes vagy!!

Abban biztos lehetsz, hogy Andor megsértődött! Levi is szokott ilyet, volt már olyan is, hogy az ételt sem volt tőlem hajlandó elfogadni és mejdnem egész nap levegőnek nézett. Csak a szopi enyhítette meg! 8) Végülis érthető, mi mindig velük vagyunk, még hozzá kell szokniuk, hogy néha bizony el kell mennünk ide-oda. Ha egyedül megyek boltna akkor már nem sértődik meg.

Egyébként oké minden, a gazfickónak is jó a hangulata. Igaz már 3x csattant szét a szája ( kb 4 nap alatt :roll: )és megint van folt a homlokán is. Olyan kis csetlő-botló, de lehetetlen állandóan a sarkában lenni. :?

Szilvi, Eszti rendben minden?

fanni elég kemény azzal a metszőollóval!

KépKép
kora
 
 

 
 

na...amit tudunk...a hemokultúra negatív...ami sok vírust/bacit vizsgált...konkrétan nem tudom mit...a skarlát még nincs kizárva (streptococcus ) fertőzés, de ezt csak torokváladékból tudták volna megállapítani, amit nem vettek le...ki tudja miért...
holnap altatásban kiveszik a szemetet a szeméből, és remélem azután jöhetünk haza...a vérképe már jó...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi akkor most nem is tudják mi a baja?

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Prüntyi: Akkor reméléem jöhettek haza szerdán! majd irj,.h kiderült -e valami! Sok gyógypuszi Tüncsinek!!!!!!!!!!!!!!!!! (mi volt a szemével ? )

Eszter: Hahó! :)
Vendég
 


Gab: Bizti,h megsértödött, anno minket se akart megismerni 2 óra imenö után mikor pici volt :D De nyugi, el is felejtette már :)
Vendég
 


Sziasztok,

vagyok, csak zsúfolt volt ez a pár nap, no meg a babanet is szaraxik állandóan nálam és nincs türelmem megvárni, míg belép :)
meg ugye néha a fősuliba is be kell menni, és itthon meg írni a házidogákat. szóval nem unatkozom. Gyanítom nem is fogok úgy 4 hét múlva se :D

Menyasszon,
nem vagyok türelmes ember ám :) de elszámoltam sokáig és nem alkalmaztam erőszakot :)
majd jövőhéten, ha megint belekötnek, na akkor lesz nemulass :D

Gabi,
köszi az infót a babausziról. Tolmácsolom apának :) sztem megfogadom a tanácsodat, lévén nulla tapasztalatom van (ebben is)
Tök jó ajándékot csináltál. Fotók nincsenek?

Prüntyi,
jobbulást Tüncsinek!
szegény :(

Kora,
Remélem Levi is már jobban van. Én is beteg vagyok, gyakorlatilag ha levegőre megyek már meg is fázok...nem értem miért. Bár sose volt valami hu de jó immunrendszerem :)

Tegnap megvettük Álmos ruhás szekrényét. Pontosabban én kinéztem az ikeában egy szekrényt, amit aztán apa lefikázott, és igy egy komódot vettünk. Szombaton pedig jön egy lány felfesteni az állatokat a falra. Már nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz. Majd lefotózom és felteszem, már ha érdekel benneteket :)

Na dugulok :)
szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Boldog Ápr. 1-et :)
Kép

Eszter: Naon kivi vagyok a szobafalra,tetszenek az ilyen müvészi dolgok :) Örülök,h minden oké!!!
Vendég
 


Menyasszon,
akkor majd teszek képet, ha kész van a festés :)

Gabi,
asszem Téged láttalak ma babakocsit tologatva :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban :)
Eszto, igen? :D és messze voltam? Vagy miért nem szóltál? Hol láttál?Én tegnap láttam egy pocakos mamát azt hiszem a Béke utcában :) Nem arra voltál? )jaj, pedig de jó lett volna összefutni) :D

Tegnap elindultam a tavakoz, hogy majd az ott levő kis kocsmában/vendéglőben ebédelek egy jót, erre zárva volt :x Indultam vissza (dél volt) és pont hívott a babuszis csajszi,hogy betegek sokan a csapatból így lehetne fél 3ra vagy szombat reggel 10re menni. Én a fél3at választottam, de így gyorsabbra vettem a tempót visszafelé, meg ugye dög éhes voltam, de a főtéren találtam egy jó kis kajáldát, és ott vettem magamnak ebédet :)
're hazaértünk,gyors megkajáltam, majd Andor is és indulhattunk is uszira.
Hááát, mikor hazaértünk én elég fárádtnak éreztem magam :) Plusz még itt alattunk volt egy kis kerti sütögetés este, most meg itt van a (takartós :D) haver :) szóval lesz program. Most Andor még visszaaludt, a fiúk valami új játékot nyomnak vérre menően :D szóval gondoltam írok gyors. 10re meg megyek fodrászhoz, szóval majd Apája eteti kanalasan (először :oops: ) Andort. :) Ő mondta,hogy most már ő is szeretné etetgetni :) Édes. Én nem szeretek erőltetni semmit, mert tudtam,hogy majd eljön az idő, amikor majd ő is bátrabban merti ezeket a dolgokat csinálni, csak egy picit nőnie kellett Andornak ;)

Felébredt Andorom...mennem kell... :)

Remélem a betegek már meggyógyultak!
Ma a macifarmon maci guiness rekordot akarnak felállítani :) lehet kimegyünk, bár tuti sokan lesznek....
Szép napot mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi, a lámpás kereszteződésnél láttalak. De kocsiban ültem, a férjem vezetett és épp késésben voltunk, ezért nem álltunk meg :)
de majd legközelebb :)

szép hétvégét mindenkinek.

alakul a gyerekszoba, nekem nagyon tetszik :)
majd teszek képet :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Helló csajok!

Naggyon örülök, hogy ennyire jó idő van! A kedvem is sokkal jobb!
Szinte egész hétvégén az udvaron voltunk (csinálgatjuk), Levi csuda jól elvan! Kapott a nagyitól lapátot, gereblyét, talicskát meg ilyeneket. A lapáttal lelkesen hányja a földet a saját fejére. :roll: 8) Ne tudjátok meg hogy néz ki mire beviszem, tetőtől talpig tiszta kosz, mint egy utcagyerek! :)

Na most már nem jönnek simán a fogai, azt hiszem írtam már, hogy egy szemfog + egy kisörlő kibújt, azokkal nem volt nagy gond. Ellenben ez a kisörlő ami most jön elég kegyetlen, véres az ínye és olyan mintha nem lehúzódni akarna, hanem leszakadni egy darab belőle. :? Szegénykémnek nagyon fájhat! Éjszaka többször felsír, felébred a homeós bogyó ellenére, pedig az eddig jó volt neki!

Egyébként teli van horzsolással. :oops: Sokat esik, mert előre + a lába elé nem annyira figyel, nomeg elég lendületes is a manókám.


Köhögni nem hiszitek el, de még mindig köhög! :twisted: Telefonáltam többször a rendelőbe, ahol először azt mondták, hogy ilyen kis korban még nem csinálnak allergiavizsgálatot, végül adták a doktornőt és megbeszéltem vele, hogy ma bemegyek egy beutalóért. Kisült, hogy csinálnak csak nem bőrteszteset. Szóval majd kell időpontot kérni és Tarcsára kell menni. Jó lenne ha kiderülne már miért köhög ilyen régóta!

Gabi várjuk a képet az ajándékról! A tavaknál melyik kiskocsmában akartál kajálni? (Mi ugyebár a tavaknál lakunk! :) )
Roli nálunk mindig mindent lelkesen csinál (persze ha nem túl hulla, akkor nincs türelme). Nálunk is önkéntes alapon megy egyébként, bár néha előfordul, hogy mondom etesse meg, mert éppen benne vagyok vmi más melóban.

Eszti én is nagyon kiváncsi vagyok a szobára! :) Izgulsz már? Vagy van elég dolgod és nem gondolsz a szülésre (én így voltam).

Volt vki végül a maciknál? Ildi?

Szilvi? Veletek mi újság van?

Prüntyi Tüncsivel mi van? Meggyógyult? Kiderült mi konkrétan a betegség? Timike?

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora: Örülök,h kaptatok beutalót allergia vizsgálatra!
A fogával én a helyedben bemennék a gyerekfogászatra ahol kb. 1 mp alatt megoldják a dolgot-érezni nem érez semmit mert fesziti igy is de este már alhat a család.

Nálunk ugyan nem volt gond egyik foggal sem, de ezer helyröl hallottam anyukáktól ezt.

Gab: Micsoda menő-manó vagy ! :) Éljenek a fodrászok (meg a kozmetikusok,én most szerdán oda megyek,yeahyeah ) :lol:
A takaritós haver fotóját nem mostanában tetted fel ide de emlékszem ám :oops: Nemcsúnya :D
Apának hajrá, nemsokára focizni is tanithatja :)

Fanni bőszen énekli kivülröl,hibátlanul és a megfelelö helyeken hangosabban az újpest indulót, apja nem igen panaszkodhat,h nem fiu lett, egyenlöre csak az arcán és a pisilés módján látszik a különbség mert továbbra is autó / vonat fan a gyerek a babákat meg nem gyözöm leporolni :D

Prüntyi: Csatlakozva Korához én is remélem,h már jól vagytok,majd irj,h mi lett!!!

Szilvi?

Mi nem maciknál voltunk hanem bulizni (párom barátjának szülinapja) , Fanni meg kertesen a nagyanyjával,ott is aludt,2 napig szinte csak a kertben volt fellelhetö,vasárnap du.még át ment a kedvenc 8 éves barinöje is a szomszédból.
Hoztuk haza, hát azt a koszos gyereket ,komolyan,szappan és mosópor reklámba kellett volna egyenest vinni plussz szintén horzsolások mint Levinek, plussz nyitott szájjal alvás a kocsiban beülés után 2 perccel,hazafelé vasárnap este :D

Konkrétan igy :

Kép
Vendég
 


Sziasztok,
ime a szoba, még a képeket fel kell rakni a falra, ha kész teljesen,megmutatom :)

Kép Kép

Kora,
de már kezdek parázni :? pénteken voltunk szülésfelkészítőn, megnéztük a szülőszobát, vajúdót. Megtudtuk mi a process a császárnál. Néha már bőghetnékem volt/van :) még 3 hét...:)
közben a szomszédban is megszületett tegnap a baba, így mégjobban tudatosult bennem, hogy most én jövök :D

Menyasszon,
Fanni nagyon édes :)

Na, készülődök, megyek dokihoz. Most elvileg fixáljuk a szülés időpontját, hacsak nem lesz megint vmi nyelvtani probléma a szüléslevezetés ajánlásommal :) :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gabi, tényleg a nem csúnya-takarítós fiatalember miatt akkor olyan sok dolod nem volt, ugye? :) Legközelebb küldhetnéd hozzánk is! Kertet is vállal? :D

Fodrászhoz már tényleg jó lenne eljutni!

Fanni csuda jól néz ki a képen! Ééédes nagyon!

Esztó, naggyon tetszik a szoba nekem így is és az a kising sem néz ki rosszul ami az ágyra van felakasztva! :)


Csütörtökön este indulunk az idei "nyaralásunkra"! Várom már!
Gabi ti mikor is mentek?


Van Veresen ilyen külön, hogy gyerekfogászat??? :oops: :oops:

KépKép
kora
 
 


Jaj, egyébként én is nemsokkal szülés előtt voltam ilyen szülésfelkészítőn ahol meg is mutatták a vajúdót meg a műtőt is. Hááát engem is elég rosszul érintett! :?

KépKép
kora
 
 


Kora,
köszi :)

hova mentek nyaralni?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Eszter: Naon édes és szép a festmény a falon, csini a szoba és a kising is naon cuki :)
Jó ötlet volt,tényleg jól néz ki!!!
Ne izgulj, minden rendben lesz!!!
Figyelemelterelés 1 : Milyen a babakocsitok? Babakocsi mániás vagyok :D

Kora: Köszi! Wow,örülök,h nemsokára itt a nyaralós idöszak Nektek, biztos szuper lesz!

Épp tegnap vettem sorra,hogy mennyivel lesz másabb az idei nyár nekünk ,akár egy alap Balcsis napot is véve a tavalyihoz képest :

1: Nem kell pelus igy nem kell popsitörlö , krém és pelus alátét ill. úszópelus sem.

2: Nem kell Milupa Junior,forralt viz / babavíz,etetőszékes étterem :)

3: Nem kell babakocsi :) De ez nem fog feltünni a kocsi csomagtartójában mert van helyette motor / bicikli és 600 homokozós / strandos kellék :)

4: Nem kell babakád , cumisüvegsterilizátor, ételmelegitö (e két utóbbi már tavaly se kellett de elötte lévö nyáron annál inkább ).

4: Nem kell hazarohanni egy kis lázzal a dokinkhoz, miután tavaly elött sirva röhögött a telefonba,h elindultunk a lázas, megtejcsiztetett gyerekkel ,kocsival haza hajnalban és még csodálkoztunk,h hányt :) (ellenben továbbra is kell útipatika hidegvér és ép ész).

Igazából a babás / kisgyermekes nyaralásnál jön rá az ember, hogy a pihenésnek sok különbözö jelentése lehet, illetve,hogy már az is teljesen megnyugtatóan és pihentetöen hat ,ha ugyan az van,mint otthon de közben egy szép,kék vizet is lát az ember és süt rá a nap :)

Apa meg majd kipiheni a munkahelyén a szabadságot kb. :)
Vendég
 


Kisújbányára megyünk a Mecsekbe. Ez egy nagyon pici falu, Roli főnöknőjének van ott több háza is és felajánlotta, hogy mehetünk, szóval kedvezményezettek vagyunk. Állítólag húsvétkor vannak újjbábozók + kézművesek. Térerő ellenben nincs. Majd kiderül, engem az sem érdekel ha semmi nincs és "csak" túrázgatunk kicsit a hegyen. :) Kb kedden térünk vissza. :D

Ildi ne is mondd, pont tenap este mondtam Rolinak, hogy kb a fél házat vinnünk kell Cuci miatt... mondanom sem kell alig várom hogy ott tartsunk mint ti!!!

Te Eszti, milyen képekről van szó amiket még fel kell rakni?

KépKép
kora
 
 


Szisztok Lánykák! :D

Befutottam :D csjúúú, jövünk-megyünk most,hogy jó idő van, na meg még mindig élvezzük, hogy a verdával is eljutunk a barátosnékhez :)

Eszti,de szuppper lett a szoba!!!Nagyon tetszik! Csjúú, 3 hét?! :) jajjj de jó lesz. Olyan jó ez a várakozás, nem? Megvan a varázsa :)

Kora,
Jaj, de sajnálom szegény Levit! :( Lehet tényleg a fogászat jó ötlet,amit Menyasszon mondott.
A tavaknál a "Veresi csárda" nevű hiper kék tetős csárdába szoktunk időnként betévedni. :) Eddig volt egy nagyon mókás pincér nőci, aki most sajna nincs már, de azért jó így is. Jó a kaja,imádom a hagymalevesüket cipóban :) Sztem majd húsvét után megyek arraegy hagymalevesre az tuti,mert akkor már hétköznap is nyitva lesz. Majd összefuthatnánk ha gondolod :) vagy akármikor :)
Jó nyaralást Nektek! Gondolom,hogy már hogy várod. Mi 17-21ig megyünk és én is be vagyok sózva :)

Menyasszon,
Buli buli hátán? :D Helyes! :) Jó volt a párti? De édes Fanni. ahogy így kidőlt :)

Szilvi, Püntyi? Jól vagytok? Betegek meggyógyultak?

Mi ma is csavarogtunk, holnap Gödöllőre viszem Andoromat gyógytorna kontrollra. Kíváncsi vagyok nagyon mit mond majd a nő. Szerdán meg egy giga babás talákozó lesz a Lurdyban (kb 17, 6-7 hónapos baba+anyukái! :D a szeptemberi babás fórumból.Kíváncsi vagyok milyen lesz :D majd hozok képeket a gyerekseregről)
Elkezdtem frissíteni ismét az Andor oldalt és be is állítottam magamnak emlékeztetőt, hogy minden héten kedden frissítsek :oops: mert különben elhanyagolom. szóval van pár új videó + kép, de a képek továbbra is fekete-fehérek és ez így is marad sajna, hacsak nem lesz időnk és az egészet újra csináljuk :(

szombaton eliundultunk a macifarmra gyalog - én gyalog +babakocsi, a fiúk meg bicajjal. Előre is tekertek, majd kb még 20 perc volt vissza gyalog és azt mondták nekem,hogy ne menjünk, mert messze van még. Én bírtam volna, mondtam is, de igazából azért gondoltam meg magam, mert mondták, hogy eléggé tele van a prakoló. Szóval így lehet nem tudtunk volna leülni egyet a "büfénél" (vagy mi az) és enni egyet. így elmentünk a kéktetős kocsmába :D jó, mert ugye kint voltunk, ettünk egy jó kis húslevest :)(Andor tejet :D tápit mármint)
Hoztam pár képet :) (ez már fodrász után, denem igazán látszik, mert eltűztem, mert meleg is olt,meg nem jól szárította be a frufrumat és így a szemembe lógott. De én ma jól megcsináltam :) )
Nah, eldudulok :D jöjjenek a képek :)
Kép áll a baba áll Kép ismerkedik Andor a fűvel Kép Családos heverészés Kép Andor és a kavics

Jóccakát mindenkinek! Pusza.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


jaj, bocsesz, nem felejtettem ám el csajok a képeket az ajándékról, csak még nem csináltam róla. De most amint befejezem a tornázást,lövök párat és felteszem :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


íme a képek a Dárgámnak készített albumról: (eljétől kezdve,ahogyan kinéz, ahogyan lapozom) Kép Kép Kép érmék doboza kinyitva Kép Kép Kép Kép Kép [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1239044256.5022.jpg[/%20[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1239044315.0486.jpg[/img] Kép img]

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


a "megszülettél"nél látjátok milyen cuki volt a Drágám 1 évesen? :D (most is az) "kicsit" hasonlít rá a fiacskája, nem, :D
Nah, léptem mára.
Pusza

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Gab: Eeee, nagyon jóóó ez a szülinapos emlékezös könyv, naaaagyon tetszik és fullllllllll eredeti/egyedi!!!! Nagyon hasonlit apujára Andor de a kirándulós utsó képen konkrétan miliméterre ugyan úgy néztek lefelé Ti is Andorral!
Csini vagyol a képeken, Andor cuki,a hajad meg szerintem tök jó lett, habár múltkor is tök jó volt,szóval összességében minden tök jó ! :lol:

Mi a Holdfény éttermet imádjuk veresen, de megnézzük ezt is szerintem majd 8)

Jó babatalizást, tavaly mi is voltunk 2006 Nyári babák topic talin, édes dolog tud lenni :)

Kora: Mindig van valami, egy 3 évessel relative kevesebb (azaz azt hiszem nem kevesebb ám csak teljesen más ) cuccot kell vinni, de mivel a mozgástere is nagyobb valamivel ezért plussz 2-2 szem a hátra is kéne nekünk,úgyhogy pihenésben Ti lesztek a nyerök jobban azt hiszem, dacára a fél ház vitelének :)

Ma (is) kivonatoztak anyóssal Kertesre, 9-re értünk haza, zuhi és alvás (8-kor szokott rendesen).Elötte egy kis játszi a szomszéd kislánnyal, szerdán meg ovis torna.
Vendég
 


Szép jó reggelt! :)

Köszi szépen Menyasszon a szép dicsiket! :)
Jó lehet így programozni már Fannival:)

Most látom egy kép nem sikerült az albumból. Megprószálom most feltenni még.
Azt megyek készülődni, mert menni kell majd gyógytornára. Kép

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Jó reggelt,

Gabi,
nagyon jó ez az ajándék , tök ötletes. Nagyon ügyi vagy. :) Biztos jó nagy meló volt.
A családi 7végés képek is tutik. Már nagyon várom, hogy nekünk is legyenek ilyen képeink. :)


Kora,
irigyirigy a nyaralás miatt :) én is úgy mennék vhova már.
Kép:
dekopage (vagy hogy kell irni) képeket akarok még rakni, ezeket:
Kép

Menyasszon,
pierre cardin babakocsink van :)

na, kaptunk még egy kis időt, szóval nem 3 hanem még 4 hét a császár :) ugyhogy van még idő intézni a dolgokat. Talán még azt is el tudom intézni, hogy a férjem szülinapján legyen Álmos szülinapja is :) 12kg-t híztam :shock: Jövőhéttől ctg, meg laborokat kell intézni, ami majd kell az anesztesnek is. Meg megint ekg, de hogy az minek? na mindegy.

megyek, takarítok mert szalad a lakás...:)

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Eszter: Naon édesek ezek a faliképek!!!Nekünk is volt PC babakocsink,meg az első kettö autós gyerekülésünk is az volt ,szerintem tök jó márka!

12 kg szerintem teljesen jó, a felénél kevesebb marad meg csak az meg szoptatásnál lemegy,úgyhogy no para :) Én 7. hónapig alig hiztam,csak a pocak volt,aztán bepótoltam ám :oops:

Naon szép idö van, voltunk mocizni,most leteszem aludni aztán du. torna anyóssal.
Vendég
 


Ui: Gab,novemberben majd számithatsz kérdésekre és ötletkunyizásra,mert Fanni apuja is 79'es és leszek olyan jófej,h nagy vonalakban hasonlót csinálok,mert naaaaagyon tetszik :D
Vendég
 


UUUIII: Ééééés Boldog 7. Hónapfordulót Andornak !!!
Vendég
 


Menyasszon,

eddig én is alig híztam, most jött fel pár hét alatt 5kg :?
de mindegy, annyira nem izgat, majdcsak lemegy vmikor, azért koplalni nem fogok :)
így is azt mondják, hogy csak a hasam nőtt :)

Én is úgy tevékenykednék kint, de ehelyett bent írom a hülye házidogáimat...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok lányok...

nincs jó hírem...kedden hazajöttünk, csütörtökön lázasak lettünk...apa, Tüncsi és én is...én 1 nappal megúsztam...apika 4 napig volt benne és még köhög...
...Tüncsi azóta lázas...de legalább nem magas...csak 38,5 ig ment fel eddíg...eléggé köhög..., a kontroll vérvétel szerint, ami miatt kórházban volt, az elmúlt,,,most egy vírussal kűzdünk, éés egy hugyuti fertőzéssel...remélem az ünnepek már lázmentesek lesznek...elég kimerült vagyok, és reményvesztett...ha összeszedtük magunkat, majd jövök...de már csak jó hírekkel szeretnék jönni...
Timcikém jól bírja...de neki a popóját ütötte ki a kaki, valszeg a foga jön...holnap oltást is kap...

Gabolino, nagyon tuti ajándék!!

Eszter, gyönyörű szoba! Imádom a levendula színt...nekünk is olyan a fal...:)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi sajnálom a betegségeket és remélem mostmár kilábaltok ebből a sorozatos kórságokból! Jobbulást az egész családnak!

De jó, dekupázs (úgy tudom magyarul is lehet írni ilyenformán 8) )!
Én elkezdtem csinálgatni, igaz csak kettőig jutottam, vagyis háromig, de a harmadik említésre sem méltó + egy emlékdoboz Cucinak, de az sem sikerült túl jól... Ezeket te csináltad? Nagyon jók!
A 12kg meg egyenesen semmi az én 19 kilómhoz képest! Egyébként a szülés utáni hónapokban pont 12 ment le és igen sajna a maradék még mindig nem távozott... :(

Végre van hullahoppom, de vhogy nem tudok vele hullahoppozni... :oops: :oops: . Pedig ilyen még nem fordult elő velem. Nincs jól lekerekítve a széle, én arra gyanakszom ez az oka a kudarcomnak. (Persze nem én! 8) ) Tényleg elég szögletes. :?

Gabi nagggyon jó az az ajándék!!! Mondanom sem kell, hogy a képeken meg csudajól néztek ki!
Macikhoz gyalog????? Huh! Én innen nem vágnék neki, nemhogy tőletek! Bicajjal viszont voltunk igaz még tavaly.

Na gyerekek az biztos, hogy szerdáig utoljára jelentkezem! :) Már várom nagyon ezt a kimozdulást, több úgysem lesz az idén!

A fog egyébként aznap estére felszakadt és elkezdett az egyik oldalra húzódni, szóval kibújt a 11dik is. Éjjel viszont felkelt és sírt szegénykém nagyon, jön a többi szemfoga is (nem a rágók).
Ma még elszaladok délután a fogdokihoz, mert kiesett az egyik tömés a fogamból. :roll: :? :x A legjobbkor.

Allerigiavizsgálatra még nem sikerült időpontot kérni, mert vmilyen dokinő pont nincs, de az már biztos, hogy jun. 15nél előbb nem lesz időpontunk. Addig be vannak táblázva. :?

Kellemes húsvétot és jó hétvégét mindenkinek!!!!!

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Tüncsi: Sajnálom,h nem vagytok jól még és remáélem,az oltást jól birta a kicsi!

Kora: Jó pihit Nektek!

Mi reggel 5:30 kor indulunk anyósért aztán go dédi mama 2.5 órás autóútra :)

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Kép
Vendég
 


Jaj hát hihetetlen milyen lassú ez a babanet!


Sziasztok, megérkeztünk, látom semmiről nem maradtunk le. 8)
Nekünk nayon jól telt ez a hosszú hétvége! Szerencsére nagyon jó időnk volt végig, Levi pedig jól bírta a 4 órás utat, egy szavam sem lehet!

Szedett 3 tojást is, le-föl rohangált a meredek emelkedőkön-lejtőkön (engem meg a frász kerülgetett). Nagyon jót tett a járásának a Mecsek domborzata, nagyon stabil lett. Egy régi parasztházban laktunk (igaz még nem 100%osan volt felújítva, de azért már jól nézett ki. Kemencével fűtöttünk (kell nekem is egy kemence!) Majd rakok fel képeket is, de még nem raktuk fel őket a gépre, viszont előre figyelmeztetek mindenkit nem kis mennyiséget fogok ide rakni!!! :)

Csak gyorsban írtam pár sort, mert elborít a házban a por, a szennyes, az udvarban meg a gaz.

Levivel juni 22.én megyünk allergiaviszgálatra. (A Mecskben sokkal de sokkal kevesebbet köhgött!) Most meg jön egyszerre 4 foga, szóval kissé kínlódunk,de ahhoz képest nagyon jól bírja szegénykém!

Írjatok mi van veletek! Ildi milyen volt a dédinél? Szilvi rólad már vagy 100 éve nem hallottunk semmit! Esztó hogy bírod a hirtelen nagy meleget? Gabi ti hol voltatok? (biztos csavarogtatok vhol! :) )

KépKép
kora
 
 


Sziasztok,
vagyok én is, csak elég gáz volt ez a pár nap.
3 napig hánytam, állandoan gyomron rúgott a "kicsi" fiam.eléggé megviselt már. De ma jobb (kopp kopp), és nem mozgolódik olyan nyugtalanul.
Voltam ctg-n, minden rendben volt, ott is eszeveszettül mozgott.

Kora,
a képeket nem én csináltam, én béna vagyok ilyenekhez :)
Örülök hogy jól éreztétek magatokat, kiváncsi vagyok a képekre.

na, tanulok, holnap vizsga... :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon röstellem de azért utólag kívánok mindenkinek Kellemes Húsvétot! :oops:
Gondoltam ám rátok - ok, ez nem mentség - de állandó rohangálásban voltunk. Hátvágán meg Balcsira mentünk és ma megint megyünk :D
Holnap megyünk Kehidára ezért megyünk már ma le Fűzfőre,ennyivel is közelebb leszünk majd és nem kell akkorát utazni.

Örülök Kora,hogy jó lett a nyaralás! Tök jó! Majd hozz képeket.
szegény Levi fogacskái :( Jó,hogy jót tett neki a levegő.

Eszti, drukk hogy ne legyenek gyomorrúgások.

Prüntyi, jól vagytok már?
Menyasszom, hogy telt Nektek a húsvét?Biztos jókat programoltatok ti is :D
Szilvi????

Mi jól vagyunk, bár Szabolcsom lehet Balcsin a nagy jó időben (de kisebb szélben) megfázott. Jókor szegényem. Eddig átvészeltük...most meg...Most tolja a neocitránt,mézet,stb. Ma már jobb.
Andornak is csurgott hétvégén az orra, de most már okés. Nem lett belőle szerencsére gond (lekopogom) Nagyon csalóka ez az idő :S

Most pakolok ezerrel. Nálunk is most mindenütt motyó :D

Kedden jövünk haza, aztán szerdán gondolom pakolás, mosás,csütörtökön szurira megyünk és lehet már aznap este lemegyünk Pécsre :D Jó mi? :) De ez még kiderül. Drágámnak vagy pénteken lesz dolga a pécsi depóban vagy hétfőn - ettől függ,hogy csütörtökön vagy pénteken megyünk.
Na megyek, mert unatkozik a csöppöm és ilyenkor hason leteszi a kis fejét és szopizza az ujját :) megzabálom :)))
Amúgy egyre erősebben szebben tolja ki magát haon, pörög forog körbe, de kúszni még nem kezdett el. Meg 4kézláb sem állt még. Sebaj :) Viszont veszettül "zongorázik" a kis játékzongoráján :D :D

Pusszantás mindenkinek!
Szép hétvégét ha nem jönnék már! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Csak képek erejéig, majd később írok és reagálok!


Az első rajz életében, a másikon meg bemutatja hogy kell az erdőben lapátolni 8)
Kép Kép

Tojáskeresés, ezekkel a vadidegenekkel meg fogta megát és lelépet, hátra sem nézett! :cry: :x
Kép Kép
Túra köben, ezt a tallérmicsodát meg a fejére ragasztotta :)
Kép Kép

KépKép
kora
 
 


Még pár a Mecsekről és a házról, de nem akartam egybe.
Egy szobrász házában laktunk, talált az útszélén egy elütött Jézust, hazavitte és beépítette a falba...

Kép Kép
Kép Kép

Na nem tudom mi baja van, az összes képet ugyanakkorára kicsinyítettem, de a tájképeket nem akarja feltenni. :twisted: Akkor azokkal majd később jövök! :wink:

KépKép
kora
 
 


Na gyorsan újra próbálkozok, holnap megpróbálok jönni.
Hozzáfűznivaló: ez tényleg csak bemutató sok-sok képet tudnék még tenni! :)

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép

KépKép
kora
 
 


Na itt vagyok pár sor erejéig!

Húú, esztó, így rugdos ez a lurkó?? Szegény! Lehet már jönne ki! :wink: Na jó, csak vicceltem! 8) A lényeg, hogy minden rendben. Szerencsére levi nagyon "jó kisfiú" volt a pocakban, nem szakadt meg a mozásban. most meg le sem lehet lőni. :)

Gabi , de jókat csavarogtok! Irigy-irigy! Majd írj milyen volt!
Szóval Andor-baba csodásan ügyeskedik! Helyes-helyes!

Na, mennem kell, nyügi van + büdös, be van kakálva.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora: Örülök,hogy jól telt a pihenés,nagyon szépek a képek, Levi nagyon édes rajtuk, amugy Fanni is ilyen, simán lelépne az alkalmi cimbikkel azaz akik épp szembe jönnek , gyerekkel vannak és szinpik :)

Gab: Igy szép ,ha zajlik :) A megfázás ilyen kiskorban nagyon gyakori, nem attól fázik meg,hogy hideg volt ,az csak segit annak a virustipusnak,ha épp le van kicsit gyengülve, de ez fogzáskor meg alap,úgyhogy fel a fejjel, mire megszokod,kinövik :)
Jó pihit Nektek is, nagyon jó lesz bizti! Pécset puszilom úgy ahogy van :)

Eszter: Jó erös baba lesz akkor, kitartás és drukk,h gyomor mellé célozzon, ne bele :)Pihenj sokat, hülye frontos idö van.

Mi apai dédinél voltunk vasárnap,hétfön pedig kisvasutazni, képek a blogban :

http://fannihermina.blog.babaszoba.hu

Most Fanni is épp köhög, de ha nagyon nem merül bele akkor holnap Hondatalira megyünk apával, vasárnap pedig T Com Városvédö gyaloglásra.

Szilvi, Prüntyi,remélem jól vagytok!!!!!!!!

Szép Hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok, bocs, hogy ennyi ideig nem voltam és nem jelentkeztem de ez a tél katasztrófa volt.Konkrétan okt.1-től folyton betegek voltunk egész ápr elejéig kispicur még mindíg taknyos :x no,de ez van.Hoztam képeket ha szabad.
Olvastam,hogy sokat betegeskedik mindenki, hát jobbulást nektek és gyógypuszi.A '79-es évjárat jó árcsak tudom 10-én ünnepeltem a 3. X-em és párom közölte, hogy mostmár tudja mit vesz karácsonyra, mire én néztem hülyén és közölte: Járókeretet hisz innét kezdve az amortizáció csak nőni fog :twisted: :roll: :wink: no milyen kedves a 34 évévvel.
Képek
Itt vannak a gyerkőcök:


Nagy fiam 7 évesen és lánykám 4 évésen farsangolnak:

Kép


Kis csüntöm az én óriásom locsolásra készen:

Kép


Nagyokkal családi reggel indulás előtt:

Kép


Szülinapi ajándék +nyúl a maminál:

Kép
tappancs28
 
 


Sziasztok,

Kora,
nagyon szép helyen voltatok! Irigyirigy :)
Levi nagyon szép :)

Gabi,
aranyos lehet, ahogy Andor unatkozik :D

na, dobok egy ma délutáni pocak képet. malac fejemet nem nézni :)

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!


Köszi a dicséreteket! :)

Kinek hogy telt a hétvége? Nekünk munkával, lebontottuk a fészert, ami nem volt egyszerű, de végeztünk vele. Viszont mellette meg egy kicsit alatta is találtunk egy szakadéknyi lyukat, amiről semmit nem tudunk. Egyenlőre Levi miatt be van tömbve, de majd ki kell bontani meglesni mi is az vajon... :?
Egyébként mi jól vagyunk, Levi továbbra is növeszti a fogakat és szenved is tőle. Megint elkezdte ütni a fejét úgyhogy mostantól ezt kötöm a fogzáshoz. Szerintem dühös a fáldalomra és hogy nem tud mit kezdeni vele. Szeénykém!


Ildi voltatok bobozni? Vagy rosszul láttam a képeken? Látom a kiskád még hasznosítva van.... :) Voltatok Critical Mass-on? Fanninak milyen szépek és nagyok voltak már piciként is a szemei! Ja és ezekkel az emberekkel nem volt gyerek és egyébként Levi nem is ennyire barátkozós. Nagyon tetszehettek neki. :?

Tappancs tényleg jó rég voltál!!! Szép kis családod van és Jézusom Dávid mekkora!!! Igaz már akkor sem volt kicsi amikor megszületett. Nagyon jól néznek ki! örülök, hogy már gyógyultak vagytok!


Esztó ne viccelj már! Egyáltalán nincs malac fejed és a képen nem is látszik nagynak a pocid!!!! A szoba hogy áll? Teljesen kész van? Lassan jő az időőő! :)


Prüntyi veletek már minden oké?
Gab? Szilviiiiii??????

KépKép
kora
 
 


Kora,
persze, mert mondtam hogy fentről fotózzon apa, onnan nem vagyok akkora :)
kész a gyerek szoba teljesen, minden a helyén. :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kitörölték a hozzászólásomat???
Grrrr!!!!!!!!

Most nem tudom újra leírni.

Azért a két képet csatolom újra:
Kép Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tappancs: Nagyon jók a képek, szép a családod nagyon!És Dávid már mekkora :shock: !!!

Esztó: Szerintem is csini vagy, hidd el, ha nem igy lenne akkor az fenti kameraállásból is látszana :)

Kora: Nagyon szépek a képek Kép Izgi a fészer alatti barlang, lehet,h kincs lesz benne, megérdemelnétek mert jó kis munka lehetett vele foglalkozni!

Mi bobozni voltunk vasárnap visegrádon, a blogban vannak képek, nagyon jó volt, imádták a gyerekek (Fanni és Zétény, a pasija) :)

Kép

Kép
Vendég
 


na egyszer akartam ám, csak tegnap nem engedett bejegyzést irni a babanet, elmentettem doksiba most meg ujra csatoltam ezek szerint...
Vendég
 


Sziasztok,
jók a babás képek :D ééén is akarok már ilyeneket feltenni :D

Voltam tegnap dokinál, május 4-én akarta megcsinálni a császárt, de kértem egy hét haladékot és 13án lesz végül, így apja fia egy napon ünnepli majd a szülinapját :) Már ha kibírja addig Álmos.
ami olyan jó lenne, mert haladnék a vizsgákkal.

na megyek is tanulni, holnap két vizsga egymás után :evil: 10 percem lesz a kettő között ahhoz hogy átmásszak egyik épületből a másikba, pisiljek, stb....

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?