Új privát üzeneted érkezett!

Írok még, csak nem akartam, hogy elszálljon!

Petri, te úgy szoktad, hogy megírod world-be, mented és bemásolod?

Olyan szép idő volt ma, hogy szinte egész nap kinnt voltunk a kertbe. Anyukánék is eljöttek, és megmutatták, hogyan kell metszeni. Szegény Imi mindig lemarad az ilyen dolgokról, mert ugye estig dolgozik. De lehet, hogy ő örül ennek? :lol: :wink:

Imike még nem aludt ma, mi lesz belőle? Már előre félek az éjszakától!

Mongi!

A babucit apa véletlenül becsukta a kocsiba, úgy hogy a kulcs bennt maradt.

Most lépek, majd holnap beszámolok a bölcsis élményeinkről. És Szilbee, lehet, hogy holnap már lesznek pocakos képes is. De azért ne forgolódj álmatlanul éjszaka. hi, hi, hi.... :wink:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Zsú, én is jobbulást kívánok nektek!!

Petri! Köszi a marcipán leírást. Én sokszor sütök muffint, úgyhogy majd leírom neked a legjobban beváltat (csokis) !

Ildi! Akkor viszem a fényképezőt, jaj csak el ne felejtsem.
Most hogy írtátok milyen a viszony a nagyobb lányotokkal, kicsit úgy érzem hogy bizonyos szempontokból könnyebb lesz hogy fiam van :) Egy lányt sokkal jobban félt az ember, nem?? De azért én is szeretnék majd még egy kislányt is. :)

Mindenki: Ha a hétvégére szavaztok, mit szólnátok a vasárnaphoz?? A mostanira gondolok, mert jövő héten mi elutazunk. j

Most mennem kell mert hajat festek épp!

Judit
judit_79
 
 


Úristen ti mennyit írtok,mire végigolvastam elfelejtettem az elejét!! :D
Már teljesen megnyugottam cukor ügyben,felhívtam ma a védőnő ismerősömet és ő is ugyanazt mondta mint az orvos,és még azt hozzáfűzte,hogy kimamiknál ez természetes!


A képen az a fekete rész mi sem tudjuk hogy mi,de megvan mindene az bizti!! :)

Holnap megyünk 3d-és ultrahangra,majd rakok fel képet onnan is!

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Ildi!
Nem... :) Azt írtam, hogy "nem aggódok", csak mások (nem ti) néznek rám nagy szemekkel, de én olyankor csak visszabámulok... :lol:
szilbee
 
 


SZép jó reggelt!

Úgy látom tegnap este másnál se volt babanet :evil: :evil:

Ildi
igen úgy szoktam.

Tali: nekem jó!

na megyünk is csavarogni :D :D

tegnap jutott eszembe hogy a hónap végén visszaállítják az órát.
Ma fél 8-kor ébredt Timi, akkor fél 7-kor kelünk :shock: :shock: ne mááááár

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

[color=cyan]Zsú! Minnél hamarabbi gyógyulást kívánok nektek![/col

Diácska! Köszi. A Kodályba jár. Sajnos vagy nem sajnos, fene tudja.
A tortátok zagyva cukrászdás? Legalábbis Ők szoktak ilyet csinálni.

Petri! Köszi a marcipános leírást. Nagyon kedvet kaptam. De mostanában nincs szülinap. A fenébe!
Egyébként én szerettem volna tegnap babanetezni de olyan lassú volt, hogy az agyamra ment.

Ildikó! Hát igen! Én nagyon szeretném ha Trixi majd mindent megbeszélne velem. Szerintem a mai lányok többsége nem ilyen. Inkánbb a barátnőjükkel osztják meg titkaikat mint velünk.

Szép napot mindenkinek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

:evil: :evil: :evil:
Kezdhetem elölről, mert elszállt az írásom.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tortás ötleteket és tanácsokat.

Petri: Azért nem én fogom sütni a szülinapi tortát, mert tuti, hogy elrontanám. Általában amit nagyon szeretnék megcsinálni, az nem szokott sikerülni. Ezért inkább profira bízom és rendelek egyet. :) Muffin-t én is nagyon szeretek sütni. Olyan finomak és gyorsan készen is vannak. Nekem van egy muffin receptkönyvem, amiben kb. 150 féle édes muffin van és kb. 50 féle sós. Én már elég sokfajtát kipróbáltam. Nagyon finomak.

Szilbee: Ott konkrétan a második szülinapra gondoltam, hogy majd akkor már rutinosabb leszek. De nagyot nem tévedtél, mert a második manó is tervbe van véve. Egy picit még később, de 2 éven belül. :D :D :D

Gyönyörű idő van ma is. Annyira örülök. :lol: :lol: :lol:
Kép

Szép napot mindenkinek!
Puszi
Kép

Ui.: Menü: tegnapi babgulyás
rakott krumpli és gofri

Kép
agica1119
 
 


Na végre!
reggel benéztem az oldalra, de error-volt, így csak azt olvastam el, amit még este írtatok.

Imike nemrég aludt el, mert odavoltunk csavarogni. Nagyon kellemes az ídő. Délután meg bölcsi!!!!!!Olyan kíváncsi vagyok ,it fog hozzá szólni.

Kati!
Nálunk az a helyzet, hgy én rögtön látom a csajszin, ha valami nincsen rendben. Az osztályukban már kialakultak a klikkek, és van olyan is, amikor nem klappol minden. Sőt volt már olyan is, amikor letörten jött haza, mert a fiú, aki a szerelme, megbántotta. Inkább az irígykedés miatt szokott kiakadni, de szerencsére megoldják egymás között.

Judit!
Igazad van abban, hogy a lányokat jobban félti az ember,én már csak tudom. Akkor voltam szerintem a legjobban kiakadva, amikor egy nagyobb fiú Ancsit elsős korában a telefonjával fényképezgette. Azóta nem járhat egyedől sehova. Még belegondolni is rémes kinek a kezébe kerülhetnek azok a felvételek. Egysze Imi kent fel majdnem egy gimist a suliban, mert dobálták a kislányokat az ebédlőben és direkt eléjüktolakodtak az ebédnél. Úgy kiosztotta a fiúkat, hogy a tanárnéni szeme is csak kerekedet, de Iminek adott igazat.

Szilbee!
Uncsitesóm három éves koráig egy szót sem ejtett ki a száján. Azóta sem bőbeszédű, csak a lényegre szorítkozik.

Szép napot mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!!

Ildi! Te jó ég mik vannak. Annyi veszély leselkedik a gyerekekre, rossz belegondolni :(
Azért is fontos, hogy a szüleivel mindent meg tudjon beszélni a gyerek. Remélem, hogy nálunk is jó lesz a viszony.

Akkor a bölcsiben találkozunk. Váltócipőt hozzatok ám!

Petri! Küldtem neked muffin receptet.

Többiek, merre vagytok?

Üdv,
Judit
judit_79
 
 


Sziasztok!

Zsú!Én is jobbulást kívánok nektek.
Borzasztó lehet ez a hányás hasmenéses nyavalya.

Tegnap hallotam, hogy egy két suliban meg oviban skarlátosak a gyerekek. Hát az is jó lehet. :(

Lányok! Vasárnap kb. mikorra tervezitek a találkozót?

Kép
Kép
mongi
 
 


Mongi
Szerintem még nincs semmi megtervezve. Hát itt legtöbb baba ebéd után alszik, ha jól tudom. Akkor utána kellene vagy még délelőtt. De gondolom délelőtt meg főzés van.
A másik nagy kérdés hogy hol??? És ki jönne???

Judit
Megkaptam a receptet. Majd ki is próbálom, lehet még ma. Holnapra vendégeket várok legalább megkínálom őket.

Timi ma délután 2-kor aludt el először. Remélem alszik annyit hogy estig bírja. NAgyon remélem, sőt ajánlom neki :wink:

Lehet hogy Csabaapa olvassa a hozzászólásaimat? :roll:
Tegnap felhívott kéd hirdetést, garázzsal kapcsolatban. :D

Kati
Lehet ám csinálni tortát csak úgy is :wink: pl nőnapra vagy hétvégére akár húsvétra vagy csak mert kedved van :) Ez nem lehet kifogás :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!
A védőnő még most jön el hozzánk először! Tudod, elköltöztünk és most új lesz!

Elin??
Merre vagy? Jól vagytok??

Hú mennem kell, mert hallom, hogy kiabál a törpe a lépcsőházban. Apjával voltak a játszón!

Csóközön
!!
szilbee
 
 


Sziasztok!

íme Ildi és a pocak:

Kép

Ildi, elküldtem neked e-mailben a rendes méretben a képet, de elmosódott lett kicsit, nem tudom mért :(

A mai játszócsoport is jó volt, tényleg sokan voltunk, de nem is gondoltam hogy egy másik teremben is lesznek.

Tali: Ha gondoljátok, lehet vasárnap délután, miután felébredtek a manók. Felőlem mondjuk a délelőtt is jó, mivel Apa fog főzni :)
Tényleg, ki jönne még?
judit_79
 
 


Sziasztok.

Zsu.

Én is jobbulást kívánok nektek.Hogy van Gergő? Milán nem kapta el?
Beszéltem tegnap Nagyné Évivel és mondtam neki is,hogy mi innen ismi egymást. :) .Mi szoktunk általában hozzájuk járni a Lovasra,úgyhogy majd bizti összefutunk egyszer mi is (remélem).Tudtad,hogy Tella kórházban van?Úgy sajnálom szegényt,majdnem minden nap hívom Évit,hogy mi van velük :(

Letti.

Folytatva előző írásomat-képzeld -fennt említett kislánynak is Coli bacija van.Antóniának is az volt ugye? De őt szépen helyrehozta az antibiotikum úgy tudom.

Skarlát?????? ha így belegondolok akkor valamelyik nap az egyik anyuka erről beszélt az ovónővel.na még ez kéne nekünk :?

Katlina.
Voltatok 3D-n? nagyon várom a képet ám :shock: .Nekem a 4D amit
számolt szülési időpontnak -pont akkor szültem.

Szilvi.
Szocpol???ne is kérdezd,már annyi ideget nyeltünk vele.A lényeg az,hogy mamám/anyukám közös telkére épíkeznénk -egy teljesen különálló házat- ahol már van egy ház (most itt lakunk).Társasház jellegűen szeretnén megcsinálni.De így a szocpol kérdéses,pontosabban nem tudja senki,hogy hogy lenne a jó.(megvenni egy darab földet stb.stb).Még jó,hogy van egy ügyvéd barátunk aki amiben tud.De így is megy a talpalás minden nap.még megoldás nincs...idegbaj a köbön viszont igen!!!


Na,most lépek,mert csöngettek...majd folyt.ha hagynak.

Este vetítek a lurkóknak megint-úgy szeretik.

pusza mki.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Judit!

Mostantól Szuper Juditnak foglalk szólítani. Olyan gyorsan feltetted a képet. Elég jó lett én már egy kicsit szerkesztettem a tónusán.
Remélem Szilbeenek is tetszeni fog!!!!!!

Én sem gondoltam volna, hogy ennyien lesznek. Mi is abba a csoportba szerettünk volna menni, de kijött egy gondozónő és ő irányított át a másikba.
Pénteken mit csináltok? Elnézhetnénk hozzátok, ha nem gond.
Holnap vendégeink lesznek, vagy esetleg a jövő héten, remélem jó idő lesz.
Gondoltam, hogy megkérdezik, hogy Imikét be akarom-e íratni?De már az elején mondtam, hogy mi csak ismerkedünk a környezettel és a játékokkal. Gondolom megnyugodtak.
Amúgy aranyos volt, mindig talált valami új dolgot, de az az érdekes, hogy minden gyerek egyedül játszott. Gondolom azért, mert új játékok voltak és mindent ki kellett próbálni.
Tényleg nagyon szép a bölcsi, gondozott a kert, a csoportok is szépek, tele játékokkal. De hát mi már kinőttünk belőle.

Elin!
Mizujs?
Jobban vagy már?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi, Szilbee: köszi jól vagyok/unk, csak sokat sétálunk, ha meg nem, akkor meg mostanában inkább a jogiforum.hu-n olvasgatok tanács után koslatva :cry: . De ez más téma, és már kaptam is biztatást.

Zsúnak küldtem egy vagon muffin receptet. Petri, elküldjem neked is??
Zsú , amúgy javulgat már Gergő??

Kati, én csak néztelek, de abszolút nem vagy ismerős!! :roll: Merre melóztál eddig?

Szilbee, nem is nagy a buksija Levinek! :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Cleo!Igen sajnos colija volt Antóniának.9 hétig kapott antibiotikumot Cadax babyt 3 hétig utána Augmentint 3 hétig és megint Cedaxot.
Kopp-Kopp rendben van a kiscsaj. Igaz még hátra van egy vese uh mostanában lesz esedékes. Abonyba járunk át egy nagyon kedve sdokinöhöz.
Szerencsére fejlödési rendellenességet nem találtak, mert ilyenkor mindig azt keresnek, utána meg azt vizsgálják, hogy volt-e vese érintettség. Szerencsére nálunk nem találtak hegesedést a vesén.
Mi újság ezzel a kislánnyal? Többször is volt problémája?

Továbbra is szoritok a szocpolhoz.

Betti! Tessék Irni valamit!! Mi újság, kicsi lányod hogy van?

Ildi! Köszi a visszajelölést az iwiw-en, irtam egy rövid üzit.

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


Ildi!
Nagyon formás pocid van!! :lol: :lol: Irigy-irigy!! :lol:
Oldalról elég hegyes a pocid!! Mostanában hogyan helyezkedik el a kissrác??

Más!
Délután jön a védőnő!! Így nem nagyon leszek.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Csak kutyafuttában én is.

Cleo! Mi baja van Tellának? Este hívtam Évit, de nem volt jó az időpontválasztásom:(

Gergő néha mintha jobban lenne aztán megint visszaesik:( Nagy nehezen sikerült megoldanom az "elhelyezését" míg mi bankba és a közjegyzőhöz megyünk.

Elin! Hová küldted a receptet? Nem kaptam semmit:( Egyébként muffinos könyvem nekem is van;-)

Üdv mindenkinek:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


sziasztok.

Ildi. Nagyon szép kismama vagy :)
Látom nem sok idő van Imike és Sziszim között. Idén mentek oviba?

Letti. Örülök,hogy csajszid azóta is rendben van.Bizti okés lesz a vese UH is.

Letti,Zsu. Tellának vesemedence gyulladása van/volt-már jól van-talán ma ki is jönnek a kórházból.Már elég sokszor fel volt fázva,csúnya volt a pisije,már nem is tudom,hogy mióta kínlódnak szegények.Remélem most ki fogják kezelni rendesen.Én is amondó vagyok,hogy inkább szedjenmost 2vagy akár 3hóig is gyógyit,mint hogy valami szövődmény legyen.Lehet,hogy holnap elnézek hozzájuk.

Zsu.Sikerült mindent elintézni?

Szilvi.(majd este válaszolsz) :wink: Milyen volt a védőnői "vizit"?

Elin.Lilcsinek is mindjárt itt a szülinapja.Mit fog kapni,van már terv?

OLVASTÁTOK HOGY JÖN VALAMI MEGA JÁTSZÓHÁZ 16-ÁN A TISZALIGETBE SOK PROGRAMMAL? bIZTI JÓ LENNE,DE ELÉG DRÁGA

Ma Zsolti 5-kor kelt.Nem tudom milyen napja lesz az oviban-ilyen korán még nem is ébredt :roll:

Szép napot mindenkinek.Délután ha minden igaz mi is játszóterezünk

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Ó kössz csajok!

Szerintem a pocaklakó,mostanság vagy fejjel lefelé van, vagy a lábával dolgozza a hugyhólyagom, de néha olyan löketet kapok, hogy majdnem bepisilek.
A férjem szerint negyon szép kismama vagyok, persze neki munkaköri kötelessége ilyeneket mondani, pláne, ha valami finomat kar enni, de félre a tréfát most tényleg jól érzem magam a bőrömbe.
Kb. két hét múlva megyek uh-ra, utánna tanácsadásra, és viszlát tanácsadó.
Tegnap felhívott a szülésznőm, nekem ilyen is van. :shock: Nagyon aranyos volt, érdeklődött a hogylétem feleől. Általában csak akkor keresem, ha valami bajom van, de lekopogom, mostanában jól vagyok.

Remélem pocakos társam is jól van, mármint Katlina, aki egy kicsit hanyagol minket az utóbbi napokban. Lehet, hogy kelengye vadászaton vannak?

Most lépek, még benézek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Cleo! Beszéltem ma reggel Évivel én is. Hát nem semmi dolgokat mondott el. :evil: :evil:

Csajok ha a gyerek bekerülne a kórházba nehogy elfelejtsetek egy köteg pénzt vinni!!!!

Ma délben kell menni a bankba. Kíváncsi vok a szerződésre. Na meg mindenre. 8)

Ma az enyémek is 6-kor keltek(máskor még 7 után is alig lehet őket kiverni az ágyból). Lehet már erősebb sötétítő kéne? A reggelinapsütés már engem is bezavar em-e elaludtunk :oops:

Na mostmár haladnom kéne: Csomagolni a gyereket.

Este írok részletesen mindenkinek!!!!!

Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


sziasztok!!!

szilbe köszi a keresést :-D

zsu mikor akarsz jönni msn-re?
vagy mikor tudnánk beszélni már jó vlna egy kicsit

ildikó mikorra vagy kiírva szülni?

tanulnom kellett eddig és azért nem írtam

de vagyok


puszika

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!
Nahát,voltunk uh-án a kis drágánk nem volt nagyon aktív de azért láttunk mindent!
És lehet hogy KIsfiú


Ildi!
Mi is jól vagyunk,a pocilakó is jól van,szerintem a pocakméretünk megeggyezik :D

Majd képet csak később tudok fölrakni az ultrahangról

Kép

Kép
katlina
 
 


Hú, Katlina, de izgiii!!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Diácska! A fiúknak boldog névnapot!!![b][/b]

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tegnap este már nem volt erőm az íráshoz. De most bepótolom. :)

Mongi
Te jó ég ilyen elvetemült baci ez a coli? 9 hét antibigyó? :shock: Szegény Antónia, biztos nagyon megviselte. Mikor volt, már régen? Ezt a colit csak úgy meg lehet „szerezni” mint egy influenzát?

Én már rájöttem hogy néha miért nem értem kinek is írtok. :roll: Olyan zseni vagyok. :oops: :lol:
Mongi=Letti, Geromilo=Zsú Ti itt sokan név szerint ismeritek egymást én meg csak felhasználó szerint.
Kivéve Diácskát :lol:

Ildi
Csini kis pocid van! Nem csodálom ha nem adják át a helyet a buszon. :evil: :twisted: :evil: Kabátba alig látszódhat. Én detto így jártam. Nagyon pici hasam volt végig. Szinte csak januárban és februárban vette észre egy-két ismerősöm. A téli kabát ápol és eltakar. :lol:

Elin
Igen, hozzám vághatod a vagon muffin receptet! :wink: Te kipróbáltad már mindet? Melyik a kedvenc?

ZSú
Gergőnek továbbiakban is küldöm a gyógymanókat! Remélem most már célba érnek.
Köteg pénz a korházba?? Már ott a vizitdíj..... vagy talán mégse elég? :evil:

Cleó
Milyen drága lesz a játszóház? Tudsz valami bővebbet írni? Én itt Tmiklóson lemaradok mindenről. :evil:

Diácska
A Zoliknak SOK BOLDOGSÁGOT!!!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Judit
Most néztelek az iwiw-en. Nagyon szép esküvőtök lehetett! :D Hol tartottátok?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!!!

Elin!!!! Kössszi átadom nekik!!! :P

Képzeljétek el,hogy jártunk a gépünkkel,felmondta a szolgálatot a wincesterünk :( Minden ami a "c" meghajtóban volt minden elveszett többek között Dius képei :cry: most innen mentegettem le azokat amiket a szülinapról tettem föl ide nektek. Tegnap éjjel 12ig telepítettem újra a windowst de hát nem lett valai jó,ezért ha ránkszakad a bank vennünk kell 1 winyót.....hát egyátalán nem hiányzott most nekünk.
Ildi!!!
Nagyon csini kismami vagy!!!!! :)

Cleo!!!
Olvastam én is erről a játszóházról de én árat nem láttam....mennyi lesz a belépő???? Te tudod? :roll:

Kati!!
Igen a zagyvából volt a torta és nagyon nyami volt :lol:
Ha eltűnnék akkor kipurcant a gépem és nem tudok jönni sajnos...

sziasztok

Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok.

Pircsi.

Én is onnan tudom ezt a játszóházat,mert az oviban ki vannak téve szórólapok, és hogy senkinek ne kerülje el a figyelmét még a bejáratnál is van egy óriási hírdetés.
AMennyit tudok: március 16-án lesznek Szolnokon a Tiszaligetben.Lesz ugrálóvár,bohóc,csúszda-az 5éven aluliaknak külön elkerített játszósarok (passz,hogy ez mit takar) 3turnusban lehet bemenni-egy reggeli egy déli és egy délutáni turnus (pont most nem tali a papírt :evil: :evil: ) A benntlét alatt bármi játék használható.
Gyermekjegy 1500 FT. Kísérőnek: 300Ft

Van egy weboldaluk.majd kukk meg (én megnéztem,de pont a szolnoki részét nem nyitja meg :evil: ),de van képgaléria a játékokról.

Végülis relatív a drágaság,mert ha én elviszem a két gyereket 3/4órára a Dominóba az 1800Ft

www.megajatszohaz.uw.hu


ANDI

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Petri!!!!

Neked is kösssszi átadom nekik!!!!

puszi... ha Szolnokon jártok igazán feljöhetnétek hozzánk Timikével!!!

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Cleo! nagyon sajnálom szegény kislányt, borzasztó lehet a korház föleg, hogy az anyukáknak nem engedik, hogy bent legyenek.
Remélem sikerül kikezelni Tellát.
Milyen érdekes név. Becenév?

Szerintem mi is kikukkantunk majd a játszóházba, hacsak nem megyünk el valahová a hosszú hétvégén.

Nekem is megvan még a régi diavetitőm, gondolkoztam is rajta, hogy be lehetne újból üzemelni. Elég sok filmem is van hozzá.

A múltkor teljesen kiakadtam egy diafilm 950 ft-ba kerül, régen meg kb 25 volt.

Zsú!Gondolom a köteg pénz ahhoz is kell, hogy agyerekekre jobban odafigyeljenek vagy, hogy anyuka esetleg mégis bent maradhasson.
Ettől a kórház témától mindig a frász kerüget Antónia nem birná ki odabent, de a személyzet sem birna az üvöltését.
Remélem Gergő gyorsan meggyógyul.

Petri! A coli pelusból húzott fel. Azt mondta a doki, hogy azért fordulhatott elő mert Antónia immunrendszere egy kicsit meggyengülhetett.
Tavaly márciusban volt beteg, még nem nagyon evett szilárd kaját, jó kis anyatajas kakija volt, ami mindig beteritette a pimit/ahogy Anta hivja/
Rossz időszak volt.
Igen, nekem is volt egy idöszakom, amikor nem tudtam, hogy ki is Zsú, utána gyorsan beazonositottam.

Elin! Tényleg mi újság van nálatok, olyan keveset irsz mostanában.

Szilbee! Kiváncsi vagyok, hogy sikerült a randi a védőnővel.

Ma megint nagyot csavarogtunk, nagyon jó volt.

A talival végül mi a helyzet?

Kép
Kép
mongi
 
 


Cleo
Nagyon tetszik ez a játszóház! De azt hiszem ezt még kihagyjuk. Majd talán jövőre. Megnéztem a Dominó honlapját is, az se rossz. :D

Diácska
Sajnálom a gépet de főleg a fotókat! :cry: Én ki szoktam írni a képeket, persze csak ritkán. De azt hiszem ma kimentem cd-re nehogy itt is elvesszenek. Mostanában hallottam egy pár emberkétől hogy ugyanígy járt. Te ilyen ügyes vagy hogy tudsz egy windows telepíteni? Én biztos nem tudnék. :oops:
Köszi a meghívást, :D majd elmegyünk! Március 26 vagy 27én (nem emlékszem pontosan) mennem kell kontrollra, akkor elugrunk ha nem zavarunk. Majd írok még előtte.

Timi kezd átállni a napi egy alvásra. Tegnap sikerült, szerintem ma is kibírja estig (most még alszik)

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Huu,,de osos vagyok,annyira akartam az előbb boldog névnapot kívánni a Zoliknak (és azért is jöttem fel),hogy elfelejtettem :evil:
Szóval.

Diácska.NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT ZOLIKÁNAK.

AMÚGY MEG BOLDOG NŐNAPOT MINDENKINEK


Letti. A Donatellát becézik Tellának barinőmék.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cső csajok!

Imike még elszik,én is szunyáltam vele. Déleleőtt kinnt voltunk a kertbe, és lész tőle a gyerek. Akkorákat alszik!

Cleo! Betty!
Június 2-re Ancsika névnapjára vagyok kiírva, de szerintem hamarabb meg fogok szülni, én ilyen típus vagyok.

Katlina, mennyire biztos, bizonytlan, a dolog? Ez tényleg izgalmas!Gondolom titeket is lázba hozott, főleg apát, ők elsőre általában fiút szeretnének, tisztelet a kivételnek. Aztán meg úgy imádják a kis hercegnőt.

Zsú, remélem nem kellett sokat várnotok, mert nekünk mind a háromszor - ebből egy csak módosítás volt- sokat kellett várni, ráadásul nem vigázott senki Imikére. Jött velünk, és szórakoztatta a közjegyzőt.

Szilbee!
Védőnői vizit? Ok minden?
Nálunk még nem volt védőnő, igaz a multkor felhívott, hogy megjött a Cooms eredmény.

Diácska!

Boldog névnapot a fiúknak!
Névnap, nőnap süthetsz, főzhetsz!

Mongi!

Tudtad, hogy az Antikváriumban is lehet diafilmet kapni? Legalábbis régebben lehetett.
Mi is szeretjük, csak elég hamar felmelegszik.

Most jött haza Ancsika, virágot kapott a lovagjátó!

Még benézek, szép napot nektek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hali!!

Zsú, én a stormos címedre küldtem a recepteket, de ha van könyved, akkor meg mindegy is!


Ildi! Megkönnyebbültél már?? :wink:

Petri, küldtem a recepteket. Igazándiból tavaly, még Lilcsi előtt sütögettem én sokat, de már nem is emlékszem rá, melyik ízlett....végül is mindegy, csak süti legyen :lol: !
Telepítettél már Windowst?? Megmondja a "buta" embereknek, hogy mit kell csinálni, csak időigényes. Tavalyelőtt 1 héten 3x telepítettem.

Mongi: mi is rengeteget csavargunk! Délelőtt, délután. Most uzsi után már nem megyek sehová, megvolt a mai kilóméterem. Jó lesz majd, ha már majd a kisasszony diktál, hogy ő pedig menni akar...

Diácska! nekem is megvannak még azok a képek, amiket átküldtél!! Majd szóljál és visszaküldözgetem!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Amúgy vannak ügyes emberek, akik ki tudják csikarni a halott vincsiből az adatokat!! Nincs ismerősöd? De lehet, egy szervízben is megnéznék...
Egy 80 Gigás vincsi 11-12 ezer, ha van vállalkozó ismerősöd, aki le tudja írni, akkor még olcsóbb is.

Ildikó! Sül a vargabéles!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
De goni vagy :twisted: , csak így a nagy nyilvánosság előtt! :oops:


Lányok!
Nekem biztos nem jó a vasárnap, mert mi ilyenkor tudunk együtt lenni igazán. Vasárnap délelőttönként ha megtehetjük Templomba járunk, utánna vagy haza, vagy anyósomékhoz megyünk ebédelni.

Torta!
Ancsikának a nyolcadik szülinapi tortáját a Kauriból rendeltem. Vittem egy Barbie babát- mesztelenül- :oops: és ők olyan szépen feldíszítették. Nagy szoknyát csináltak neki, cicitartót stb..de sajna nem emlékszem menniybe került. Lehet választani is elég sok a repertoár.
Imikének a második szülinapjára mézes tortalalpot vettem, téglalap alakút, a férjem autót faragott belőle, és megtöltöttem, és csokimázzal leöntöttem. Színes cukorkát szórtunk rá és a kerekeket, ablakokat tejszínhabbal mintáztuk meg.

Megyek legózni!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi! Nem kellett sehol várnunk, mert tudod mi protekciós ügyfelek vunk és időpontra mentünk :P 2.20-ra végeztünk. Ebben a köteg papír aláírása a közjegyző és az ügyvédes konzultáció is benne van. Már csak biztosítást kötünk holnap, meg a földhivatalos ügyintézés van hátra. Ha ez megvan holnap akkor leadjuk hétfőn és onnantól 7 munkanap és utalnak. Mert ugye elméletileg 7 napon belül utalniuk kell.

Elin! Nem értem miért nem kaptam meg a recepteket :?: Én csak az egyik legegyszerűbb kakaósat szoktam csinálni. Tényleg hétvégére csinálok is.

A Kórházba vigyünk pénzt a Telláék ügyén okulva mondom. Azért voltak az utolsók egyike, mert nem fizetős betegek. Igaz Tellának már 39 felett volt a láza de csak vártak 2 és fél órát a folyosón. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Este majd írok. Most rámbontják a házat :shock: :lol: :twisted: :twisted:

Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Zsú!

Nincsen ismerősöd a Földhivatalban? :twisted: :twisted: :roll: :wink:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
De van:)
Miért:) Neked már nincs????:P

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Zsú!

Hát persze, hogy van. :P Azér nem égettem fel mindent magam mögött. :wink:
Az, aki miatt eljöttem már nem dolgozik ott, de azért maradtak még rosszindulatú emberek :x . Sajnos! :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hali!

Csak egy gyors helyzetjelentést írok!

Védőnő nagyon aranyos, jó fej és úgy tűnik érti is a dolgát!

Holnap hozzák az ülőgarnitúránkat!

Más! :( :cry: Levente délután elkezdett hányni... Voltunk 2x is dokinál, mindkettő azt mondja, hogy nem vírus. Láz nincs, hasa nem fáj, csak hány. Kanálból nem issza a folyadékot. Remélem nem szárad ki! Ja és amit nagy nehezen megiszik, azt meg kiokádja, szegény... :cry: Meglátjuk holnap hogy lesz...

Holnap vagy holnapután majd visszaolvasok. Szerintem mi most nem megyünk a hétvégi talira.

No megyek odafexem a kicsi fiam ágya mellé, mert baromira félek attól, hogy akkor hány amikor a hátán fexik.

Jóccaká mindenkinek!
szilbee
 
 


Szilbee!

Jobbulást Levikének! :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Elin! Hát akkor lehet, hogy csak látásból ismerlek. Egyébként még régen a Metál Áruházban dolgoztam és 5 éve katona vagyok.

Katlina! Ki csinálta a 3d-t? Megérte? Ezt úgy értem, hogy a várakozásodnak elegett tett? Többet láttál mint a ,,sima" ultrahangon? Bocsi, csak azért kérdezem mert engem lebeszéltek róla.

TortaÉn a Trixi szülinapjára csináltattam Barbie tortát a Zagyva cukiba. Ők adták a babát is. Igaz nem emlékszem, hogy 3 vagy 4 ezer volt de 3 napig ette a család és még fagyasztottam is belőle.

MINDEN BETEG BABUCINAK NAGYON GYORS GYÓGYULÁST KÍVÁNOK!!

jÓ ÉJSZAKÁT!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ildi
Mi az a Cooms?

Szilbee
Jobbulást Levinek!!! Ha nem vírus akkor mi???

Kati
A szolnoki 4D-s UH-ról engem is lebeszéltek. Ezért mi Pesten voltunk a Praxis rendelőbe.
Nagyon élveztük, DVD-t i írtak és képeket is kaptunk. Minden szépen látszott nem úgy mint a 2D-n. Nekem az néha csak „mákok háborúja”

Elin
hová küldet a recepted? nincs privim és emilem se :(

Na megyek nézem Fábrit...

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!!

Marcika most aludt el fél 10-kor :evil: Gőzöm sincs miért, ma ilyen napja volt, délután is alig akart elaludni.
Amúgy jó nagyot sétáltunk mi is délelőtt.

Ildi! Nagyon aranyos tőled ez a megszólítás :) köszi.
Bocs hogy nem írtam hamarabb, de ma egész nap itt volt nálam egy barátnőm, így nem neteztem. Szóval a holnap nekem nem jó, mert jönnek a tesómék már délelőtt.
Ha hétfőn ráérsz, akkor jöhetnétek!

Petri! Hogy sikerült a muffin? Az esküvőnk amúgy Fehérváron volt 2005-ben. 5. hónapban voltam akkor, de nem látszott semmi abban a ruhában :) Ja és kardos esküvő volt!

Mi legyen akkor a vasárnappal? Ki tudna eljönni?

Levenének jobbulást kívánok én is, remélem hamar rendbejön!!

Jó éjt mindenkinek!

Judit
judit_79
 
 


Sziasztok!

Diácska! Zolikának nagyon boldog névnapot kívánok!
Nekünk is megvolt 2 hónapja ez a minden eltünt a gépről című esti mese. Bár nállunk du. volt. Természetesen én voltam utoljára a gépnél:roll: Nekünk is odalett a többszáz kép a gyerekekről. Azért sem tudok ide mit feltenni.A férjemnek egy rakás cucca ami a munkájához kell. Felhasználónevekről és jelszavakról meg ne is beszéljünk.:evil:

Tali! Nekem jók a vasárnap délutánok csak a mostani nem. Az öregemnek még most fogjuk elmondani, h mi itthagyjuk és veszünk egy saját lakást.
Ildi! Én ha begyek a F. hivatalba akkor arcról nagyon sokan ismerősek, de a nevek elszáltak már a fejecskémből :oops:
Nagyon fain kis pocakod van:)
Már megint előbb akarsz szülni?:D

Katlina! Kis tökös:) Nekem kettő van, de akárhányszor nézték őket annyiszor más volt a kép. Na jó Milánnál biztosak voltunk, h mire számítsunk, mert Debrecenben a klinikán az ottani uh-on beterpesztett a drága és élesben nézhettük, h fiunk lesz megint:) Gergőt két hetente nézték, és mindig más eredményünk volt. Azt hiszem 24 v. 26 hetes voltam már vele mire ő is bemutatta magát:)

Szilbe! Jobbulást levinek!!!++++++++++++++++++++++++ Az ülőgarnitúrához drukk, h tényleg odaérjen! Örülök, h jó a védőnénitek.

Elin! A te rendszeredben lehet a hiba, mert Petri sem kapta meg a recepteket.

Cleo! Éviék hazajöttek ma? Hát jól összejött nekik is.
Játszóház. Nekem tetszik csak messze van kocsi nélkül. Buszozni meg csak a piacig jó. Buszjegyet 2 megállóért? Nekem nem éri meg. Abból már veszünk akármit a gyerekeknek.

Betti! Nem tudom mikor tudok msn-ezni. Ha nincs itthon apjuk akkor azért nem tudok idejönni a géphez, mert az üziket ide még darabokban csak megírom, de msn...nekem az úgy jó, ha ott vok.
ha meg itthon van az én kicsi fiacskám akkor meg ő ül itt és dógozik. Most is alig jutottam ide. Igaz már szövegel is, h mit írok már megint ennyire :lol: :lol: :lol: :lol: Talán majd megpróbálok szombat este írni neked egy mailt.

Bocsánat ha kihagytam vkit. Már majd leragad a szemem.

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Nem mondta meg biztosra,mert egyszerűen nem akart ficánkolni,csak nagyon minimálisan!

Amúgy Szolnokon voltunk a Mátyás király Úton,én megvoltam elégedve,a hölgy aki csinálta kint dolgozik a Hetényiben,és tényleg többször is megmutatott mindent!Amúgy vizsgált 2d-en is és azon is teljesen látni lehetett,szóval úgy döntöttünk majd még 32hetesen is megyünk!

Ja amúgy 70dkg-pont átlagos!


Írni azért nem nem nagyon írtam mert apa itthon van,autót szeretnénk venni de persze nincs olyan amit akarnánk,vagy ha van horibilis összegért!
Pl:Merci vito 9személyes 97'_es évjárat 3milió,de sajnos kell a válalkozásunkhoz

Március végén jön a festő közben tapétát is keresgélünk+padlószőnyeget!

Tényleg Szolnokon hol érdemes nézni szőnyeget,igazándiból vastagabb padlószőnyeget szeretnénk nem azt a vékonyat!

Elin!
Elküldenéd nekem is a muffinos recepteket!!

Zolikának Boldog Névnapot!


Levinek jobbulást!

Kép

Kép
katlina
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁ!
Képzeljétek a sógoromnak van vitamin kártyálya,és mondtam neki ha patika közelben van akkor hozzon már nekem magnezium citri_t,telefonált is délután,hogy itt áll a patika előtt(ja 20dobozzal mondtam neki)mondtam hogy oké,de inkább MagneB6-ot hozzon mert azt mondták attól majd nem jön fel a savam,csak azt felejtettem el hozzámondani hogy abból elég 1dobozzal is!!!És így ő vett 20dobozzal!!!!!
Szóval ha kell valakinek ingyen odadom,vagy amennyi kell be is visszük Szolnokra úgyis sokat vagyunk bennt!
De hát jó ő csak jót akart! :oops:

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?