Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bogi,
sértődés? ugyan már! dehogy!Kép

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

tervezzük a zenekuckót most vasárnapra is és a párom megígérte, hogy belegózza mind a hét ülést, így ha akarod van fuvar, Bogi!

Nekünk bejött a járóka ugyanúgy, mint Boginál. Nkeem a klasszikus faléces van, ami sokats egített a felülésnél mind aháromnak. Eltérő technikával, de mind kapaszkodni tanult benne. Kb. 3 hónaposan vettük elő és mostanában is ad még pár perc biztonságot/nyugalmat. Sokat már nem szeret benne lenni a csaknem egy éves Dávid, de kis méltatlankodás után előszeretettel mélyed el egy-egy játékban a kis kuckójában.

Csatolok egy fotót a legfrissebb unokaöcsémről!




Közben megérkezett tegnap a legjobb barátnőm Matyi nevű fia is! Róla is láthattok képet!



És ilyenek voltak a csajok még a múlt szerdán!




Bogi!
A cipőket megkukkoltam. Nagyon jó áraik vannak!De a belsejéről nekem nem derült ki sok. Meg lehet ezeket tapogatni valahol? Neked van?

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


na akkor megpróbálom átméretezve:
a pocakosok múlt szerdáról:

Kép

A húgom meg a Balázs fia:

Kép
a legfrissebb gyermek a csapatban: Matyi

Kép

Csak úgy dicsekvésképpen...

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap nem dolgoztam, így netem sem volt. Vasárnap akkor próbálunk minél többen lenni. Aztán nem csak okasan nézni egymást ám!!

Bogi levelet elkezdtem írni, ha tudom ma befejezem, ha nem hétfőn. Csak még a szavakat is keresem.

Ha tudok még ma jövök.

Mártus
mártus
 
 


Sziasztok!

Mártus!
Nem sürgős!

Piros!
A vasárnap miatt még felhívlak majd, jó?
Cipőnk nincs még ilyen, mert csak most fedeztem fel ezt a gyártót.
Te! ezek a gyerekek baromi szépek! Bocs, hogy így vulgárisan, de kibukott belőlem, hogy mostanában nagyon szép babák születnek. Mert azért valljuk be, hogy mindannyian láttunk már nem annyira szép kisbabát, és itt nem arra gondolok, hogy pár napig csúcsos a feje. De a mieink is, meg ők is annyira bájosak!

Na puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Csajok!

A fogyi témához annyit fűznék hozzá, hogy Nekem szerencsére nem nagyon volt gondom a súlyommal. Mindíg is vmit. csináltam. (mármint mozogtam) De szülés után lett rajtam egy olyan kb. 3-5 kg többlet ami vhogy. marhára jól éerezte magát rajtam. Meg igazából Én sem törtem Magamat az ügy érdekében. Aztán istt a babaneten találtam egy fogyis topicot amit először csak úgy magamaban olvasgattam, aztán egyszer csak bejelentkeztem közéjük. Így ismerkedtem meg a Norbi féle diétával meg ezzel a 90 napossal. Kb. 1 hónapig csináltam és le is ment a kívánt súlytöbblet. Azt nem mindnom, hogy egy Naomi Cambell vagyok, (meg nem is akarok olyan lenni) de most így jól éerzem Magamat. Ja, meg naponta futottam 4 km-t az ipar csatornánál. Most meg tornázom esténként. (legalábbis próbálok minden este) Én sem tudok betartani olyan minden féle diétákat, főleg nem az egyoldalú evészetet nem. Itt lehet enni, sőt kell enni minden típusú alapanyagot, csak ugye mértékkel. Ja, meg aza benne, hogy nem kell fél napot rónod a várost, hogy most ezt vagy azt beszerezd.

Betti!

Most már tökre érdekel, hogy merre laktok, mert azon a részen amit írtál nem nagyon tudom merre van felújított társasház. Na, azért vasárnapig kibírom, ám, de akkor gyertek had ismerkedjünk meg.

Járóka téma: Nekünk is volt a régi típusú fajáróka. András elég jól el volt benne, de csdak addig amíg nem kezdett el járni. Ami pedig Nálunk elég hamar megtörtént, a 10. hónap végére már tök egyedül közlekedett. Onnét a járókba már csak befelé akarta dobálni a játékait és nem kifelé.

Csajok, Aki csak tud jöjjön most Kuckózni.

Én már vasárnapig nem leszek. 11-kor megyek haza.

Puszi Mindenkinek.

Mártus
mártus
 
 


Ja, Piros gratula az unokaöcsihez.

Mártus
mártus
 
 


Sziasztok!

Vasárnap megyek kuckózni családdal. Megbeszéltem anyóssal, ott kajálunk, így mindenki jön.
Lili, Katica, Apa, Anya Kép

OFFTOPIC!
Bocsi, de kicsit propagálom magam.
Én lettem a Pelenkafutár Szolgálat helyi képviselője (Győr, és környéke).
Ha kíváncsiak vagytok a pelenkákra és az árakra, nézzétek meg a honlapomat.
http://jaksy.different.hu

Én hétfőn kapom az első csomagot, de eddig úgy tűnik, hogy olcsó és jó pelenkákról van szó, és nagyon sok féle.
Én voltam már több pelenkadiszkontban, és az árak hasonlók, sőt van aminél jobb ez, és bizony sokszor nem voltam megelégedve azzal amit kaptam.
Itt viszont úgy működik, hogy először kapsz egy 30 darabos próbacsomagot, amiben azonos méretű, sok fajta pelenka van, amit kipróbálhatsz, és később abból rendelsz, ami bejött.

Na puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Ja azt akartam még írni, mielőtt azt hiszitek, hogy agyon keresem magam vele Kép
Egy pelenkáért 2 Ft-ot kapok, vagyis 100 pelenkáért kapok 200 Ft-ot. Ugye nem sok Kép De a kis pénz is pénz!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziaszok!!!

Köszönöm a részletes beszámolókat járóka ügyben! Talán végre rászánjuk magunkat!
Mártus!
Sajna nem az egész társasháznuk van felújítva, csak a sufnirész, meg a belső homlokzat, de így is nagyon szép! Legalábbis szebb, mint az átlag!
Majd személyesen többet!

Bogi!
Hát a sógornőmről is inkább személyesen! Tudod, a személyiségi jogok ,emg egyebek...Kép

Remélem vasárnap egy óriási spontán tali fog összejönni!!! Szinte megszervezték helyettünk, nem?Kép Most úgy sincs semmi esély a szabadban való talcsikra, max. szánkózhatunk egyet!
Csillagfényes éjszakát mindenkinek!
Puszi,
Betti
kábété
 
 


Sziasztok!

Először is gratula az új rokonhoz, Piros!! Másodszor, nagyon kellemes kuckózást mindenkinek...(nálunk sajnos átcsúszott a visszaalvás ideje a kuckózás időtartamára...annyira meg nem vagyok bátor hogy a napi össz. egy órás alvásból kihagyjuk a délelőttit.)
Nálunk a járóka akaratom ellenére is "büntető eszközzé" lépett elő.Az én kis drágám tudja hogy ha oda beleteszem, akkor valamit nélküle akarok csinálni (utazós járóka és húzom oda ahol vagyok). Most ott tartunk, hogy a puszta látványtól is süvít.
Más kérdés. Lehet-e v.milyen ételallergia tünete a lehúzhatatlanul lángvörös popsi?? Biztosan nem gyümölcs az okozója, ezt már teszteltem, meg akkor neogr. kenőcs levitte a gyulladást. Szerintem nem fáj, mert a fürdetéskor nem sír. S.O.S.

Jó hétvégét!
Pici
pici9081
 
 


Sziasztok!

Piros

Üdv az új jövevényeknek. Tényleg szépek a gyermekek.

Újra itthon vagyunk. Zselyke nagyon jól viselte a környezetváltozást, csak egy-egy napo nyügizet. Érdemes nekem a 3 hónapos gyermekkel elmenni a Zenekuckóba? Ha igen, hol is van pontosan?

Bogi
Érdekelne a pelenka, egy próbacsomagot szivesen vennék. Faxon lehet rendelni? Felmentem a honlapra, de nem igazán találtam, elektronikus rendelési lehetőséget. Béna vagyok?

Betti
A lányom 3 hónapos és szeret a járókában lenni, ami fából van és állítható. Nekem is jobb igy, mert kiraktam a napalibba és jobban rálátok.

Évi

Hol lehet a Laveloac szirupot kapni? Ez gyógyszer vagy valami hashajtó? Nálunk is hasonló problámák vannak, annyi különbséggel, hogy Zsezse csak 3 nap után kezd el nyügizni, én már a másodiknál idegeskedek. De nekem is azt mondta a védőnő, hogy ez normális.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi!

Akár itt is fel tudom venni a rendelésed. Amúgy e-mailben tudod megrendelni, vagy telefonon, és a honlapomon a területi képviselő címszó alatt találod az elérhetőségeimet.

Milyen méretből kell? Akkor felveszem a rendelésed.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Most biztosan mindenki Zenekuckózik!
Képzeljétek! Az ikreim ma 3/4 9-ig aludtak!!! És én is velük, mert kivételesen lehúztam a hálószoba redőnyét! Most ezzel ők bojkottálták a Kuckózást, pedig készültünk, megfőztem a leves és a köretet már tegnap este, csak a husit kell délben ripsz-ropsz kisütni.Kép Talán legközelebb végre mi is odaérünk!

Bogi,
Engem is érdekelne a pelenka. Szívesen kipróbálnánk. a Helen Harpert nem találtam az árlistában, csak a képek között. A HH mennyibe kerül?
Egyébként jöhet a próba csomag, nekünk a MAXI kell. Küldjek emilt is?
Ha jól értettem, akkor a pelenkákáért előre fizetünk ugye?

Üdv Mindenkinek: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Ja, Bogi!
Vidékre is van szállítás? Ajánlhatom ismerősnek? Csak náluk nincs internet. Ez nem gond ugye, hiszen telefonon is lehet rendelni.

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!
Eltűntem, de azért olvasgatok ám! Képzeljétek! délben evett a picurikám utoljára, ebéd után levitte a bátyám és a sógornő jelöltem sétálni, és még mindig nem jöttek fel. Hívtam őket, azt mondták olyan szépen elvan a levegőn a drága, maradnak még. Soha nem bírt ki még ennyit cici nélkül az én kis éhenkórászom. Szabad az egész délutánom. Olyan furcsa, ahelyett, hogy kihasználnám, aludnék egy jót, nem tudok. Annyira hiányzik.... Remélem hamarosan jönnek!

Remélem jól éreztétek magatokat a zenekuckón. Meséljetek ám! Sajna megint nem értünk oda, nem igazán passzol ez az időpont.

Fogyitéma: Csatlakozom Bogihoz, én sem hiszek a csodaszerekben. Ha nincs életmód váltás, megette a fene az egészet. De még talán az sem segít mindig! Rajtam is 5-6 kiló van általában. Ez nem is lenne olyan túl sok, de baromi aránytalanul. Tipikus elöl deszka, hátul hordó vagyok. Még most szoptatás alatt is, pedig reménykedtem, hátha megnőnek a szúnyogcsípéseim. Hát nem... Mintha csak a popómon meg a combomon tudna raktározódni minden. Hol lemegy, hol feljön. Vákumkezelés, tekercselés,iszappakolás, 90 napos diéta, kipróbáltam mindent! Pillanatnyilag használtak is, de hosszú távon nem igazán. A legjobb fogyókúra szerintem az idegesség, a lelki gondok. Erre meg ugye senkinek nincs szüksége. Amikor elvetéltem, nem csináltam semmit, mégis lement 10 kiló. Aztán senki nem azt mondta, milyen jó alakom lett, mindenki azzal jött, "de szarul nézel ki, beteg vagy?" Amíg vissza nem szivárogtak a kilók, nem is sikerült teherbe esni. Szerintem mindenkinek tudja a szervezete, mi jó neki, be vagyunk kódolva egy bizonyos súlyra. Finomítani lehet a dolgon, plussz minusz pár kilóval lehet játszadozni, de nincs értelme! Már nem is érdekel! Ha meg jön valami betegség, baj, legalább van miből lefogyni, nem gyengülünk el annyira!
Orsi!
A szirupot gyógyszertárban lehet venni recept nélkül, nekem azt mondta a doktornő, ha elkezdjük szedni, folyamatosan kell addig, amíg nem eszik főzelékeket, gyümölcsöket is. Biztos igaz, mert amikor kihagytam, mondván rendeződött a dolog, minek szedjük, megint jött a szenvedés. Székletlazító, hashajtó, a végbélben fejti ki a hatását, nincs mellékhatása, nem szívódik fel. Nekünk nagyon bejött, egész más minden azóta!
Bogi! Engem is érdekelne a pelenka, írok majd mailt!
Puszi mindenkinek!
Évi
dunyi77
 
 


Na, egyszer jövök, akkor sincs itt senki!
Orsi! Most olvasom, hogy neked is 3 hónapos a kis Zselyke. Mikor született pontosan? Nem találkoztunk a kórházban?
Évi
dunyi77
 
 


Sziasztok!

Már egy csomót írtam, és elszállt Kép

Na mégegyszer.

Márti!
Mivel a posta szállítja a csomagot, ezért bárhova el tudjuk juttatni. Küldök e-mailben szórólapot neked, hogy tudj adni a barátaidnak.

Rendelés menete:
E-mail vagy telefon
Név, cím, méret, darab, típus (vagy hogy próbacsomag).
Én elmondom a számlaszámot ahova utalni kell.
Amint megérkezik a számlára a pénz, a postára kerül a csomag, és a postától függően 1-2 nap múlva a kezedben van.

A Helen Harper pelus 36 Ft/db, Maxi méretben van most.

Amúgy van aloe verás vastag textiles popsitörlő 80 db 420 Ft-ért. Szerintem nagyon olcsó.

Évi!
Kép Én is így voltam vele, de majd eljön az az idő is, amikor ugyan hiányozni fog, de ki is használod a nélküle töltött időt. Kép

Orsi, Évi!
Megkaptam a rendeléseket, írtam is e-mailt.

ZENEKUCKÓ!
Csajok!
Szuper volt a zenekuckó. Jó sokan voltunk.
Ott volt Mártus, Piros, Betti, Bogi Kép
Márti! Már csak a héten lesz, aztán januárban indul újra. Megbeszéltük, hogy vasárnap délután 4, vagy fél 5-re tesszük át, és akkor már sokan tudnak jönni.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi,
köszi az infót. A rendelést elküldtem, remélem minden adatot megadtam.
Ha valóban délután lesz a Kuckó, akkor mi is el tudunk menniKép Most vasárnap még délelőtt, ugye?

Üdv: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Hol van helyileg a Zenekuckó?

Évi én augusztus 13-án szültem egy szombati napon és a következő péntekig voltunk bent. Mikor szültél? A szirupot lehet, hogy hanyagolom, ha folyamatosan adni kell.

A lányom hétvégén úgy viselkedett, ahogy hétvégén kell: este fél 9-től reggel fél nyolcig aludt. De ma az apjával kellt 5-kor.

Fogyókúra témához annyit, hogy szerintem mozogni kell. Annyimindent kell az embernek élete során kényszerből csinálni, hogy úgy vagyok vele legalább enni azt egyem amit akarok és amikor jól esik. A terhesség alatt diétáztam és az a 3 hónap nem a pozitív emlékeim közé tartozik. Előnye is volt: ugyanannyi kiló vagyok, mint a terhesség előtt. KépBár nem ez az állmaim súlya. Kép

Megpróbálok egy képet mellékelni. Nekem nagyon tetszik.

Csók: Orsi
Kép

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok, vagyok ám.

Tényleg szuper volt a Kuckó. Annyira jól éreztem Magamat. és olyan jó, hogy most már pár névhez tudok arcot, hangot is társítani.

Bogi!

A pelus témához azt is mondhatnád a Csajoknak, hogy Aki esetleg Egészségpénztár tag az a pelus és a többi babaápolási termék 30%-át leírhatja az adójából. Ha érdekel Vkit. írok róla, nagyon jó dolog. Addig nem koptatom a billenytűket.

Szóval, Lyányok, felmondtam a kórházban kb. 1 órája. Sikerült a TB.-nél találnom állást. Akkora leépítés van itt, hogy szinte senkinek nem biztos a helye. Így Nekem már (esetleg) nem kell felmondaniuk. Ennek viszont azaz ára, hogy sajnos valószínű nem lesz net.-em. Apucinak már vetítettem a témát, hogy jó lenne vmi. masina otthonra. Persze nem biztos, hogy az új helyen nem lesz netem, de akkor sem hiszem , hogy jó néven vennék ha az új kollegina ilyen elfoglaltságot találna Magának. Ha lesz, akkor munkidő után majd írogatok azért.

Márti!

Ha van még esetleg kérdéseda 90napossal kapcsolatban, a Boginál meg van az email címem.
A héten még biztosan vagyok.

Puszi Mindenkinek: Mártus
mártus
 
 


Csajok!

Na ezért is lenne jó egy rendszeres találka, hogy személyesen tudjunk dumcsizni ilyenekről, mint pl. fogyókúra, kinek mi a tapasztalata. Vagy Pici popópirosságáról (mármint Nelli baba popója piros, nem Picié Kép Kép Kép ), vagy Lili szobatisztaságáról, vagy Katica csak tápszerevéséről, vagy Márti ikreiről, vagy Mártus új munkájáról, Bettiék csodaszép kisfiáról, Orsi édes alvós babájáról, Évi babahiányáról Kép, Jucusékról, Piros szuperanyáról a három gyerkőccel, stb.

Szerintem decemberben, ha nem lesz zenekuckó, akkor egyszer kéne csinálni egy mindenkinek jó időpontban egy összejövetelt.
Mit szóltok?

A másik: Mikulásozás nálatok hogy lesz?

Egy másik topicban felmerült, hogy van aki azt szeretné, ha csak 1 mikulással találkozna a gyerek. Szerintetek ez megoldható? Meg mindenféle meséket kitalálnak. Én nagyon természetesen szeretném kezelni ezt a kérdést, nem akarom túlmisztifikálni. Persze én is szeretném, ha egy jó darabig hinne benne, de nem fogok mindenféle hazugságot kitalálni, hogy miért vannak a boltban a mikulások, stb.

Nekem az a szimpatikus magyarázat, hogy a Mikulás csak a gyerekeknek visz ajándékot. De mivel ilyenkor szokás ajándékozni, ezért a felnőttek megvehetik a boltban is, ha akarják, de a gyerekeknek a Mikulás hozza. És az utcán is azért van sok mikulás, mert nagyon sok a kisgyerek, és egyetlen nap alatt egy mikulás nem tud elmenni minden gyerekhez, ezért vannak segédei.

Na puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi, szuper az ötlet. Persze megálmodni a legkönnyebb, csak tényleg kell egy olyan időpont ami Mindenkinek jó lesz. Hát, ez lesz a diója. Persze ez meg rajtunk fog múlni.
Én benne vagyok.

Bogi!

Majd elküldön a tel.számomat a címedre. Bettynek is meg van már, így talán nem fogok annyira leszakadni a csapattól.

Mikulás téma: Én már egy kicsit más kategória vagyok azzal, hogy András bölcsis már. Azt már megkérdeztem, hogy oda tuttira biztosan fog menni Mikulás. Aztán egy ismerősünk is beöltözteti a szomszédjukban a srácot. Arra gondoltam, hogy elmegyünk hozzájuk, hogy ott is találkozzon a Vele.
Szerintem, egy 2-3 éves még nem olyan furfangos, hogy össze rakja, hogy ha csak 1 Mikulás van, akkor hogy találkozhat vele a Baross úton, a Sparban, meg a szomszédban is.
Vélemény?

Betty!

Fogok jelentkezni, de még kicsit náthás András, így nem akarok Veletek annyira egy légtérbe vinni.
Talán a hét 2. fele v a jövőhét elején össze jöhetünk.

A Kuckózás du.-i időpontjában Én inkább a fél 5-re voksolnék, mert 4-re nem biztos, hogy odaérünk. Andrást most már örülök, ha 1-fél 2-kor el tudom altatni. És szombaton? Vasárnap du. azért lehet, hogy vendégségek vannak, rokon látogatások. Vagy nem jellemző?
Na, jó nem keverek, Ti is írjátok meg, hogy lenne jó.

Mártus
mártus
 
 


Mártus!

Ne keverj Kép Kép
Szerintem vasárnap jó lesz, nálunk pl. inkább szombaton jellemző a vendégjárás.
Évi is fél 5-öt mondott, úgyhogy val.szleg az lesz.

Küldd a tel. számodat!

Orsi!
A Zenekuckó az Árpád u. 9. sz. alatt van.
www.ujakropolisz.hu

Novemberben már csak most lesz 27-én, aztán dec. szünet.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Orsi!
Akkor lehet, hogy láttuk egymást. Én aug. 15-én hétfőn este szültem, és engem is pénteken engedtek haza. Kár, hogy nem még szülés elött találtam ide... Dumálhattunk volna..
Ha nem olyan vészes nálatok a dolog, akkor tényleg nem érdemes elkezdeni a szirupot. Nálunk sajna nem volt más választás..
Na, puszi
Évi
dunyi77
 
 


Mi is voltunk kuckózni! Száva egész élvezi, igaz, ő itthon is szeret dúdolászni, "táncolni". Ez utóbbi megy neki hason fekve, háton, állva, guggolva vagy ülve is akár. Rázza magát.
Bogi!
Pelenka engem is érdekel, maxi méreteben.

Betti!
Naná, hogy járok még Óvárra! Most is amiatt vagyok itt kevesebbet, elkezdtem tanulni, mert ha csak vizsgaidőszakban állok neki, akkor nem lesz semmi sem belőle és van nyolc vizsgám. Így is sajnálom, hogy halasztottam egy évet, én marha már ötödéven lehetnék, de nem volt pofám a pocakommal odatolakodni és arra appellálni, hogy emiatt úgyis megszánnak, nekem ez nem megy. Még akkor is úgy éreztem volna, hogy azt hiszik erre játszom, ha nem is lett volna így. Na, ehelyett most siratom az egy évemet.

Jók legyetek, majd jövök.

Hogy is van az a Benedek Elekes játszóház?
marengo
 
 


Esik a hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Lehet, hogy ti is megköveztek, de én akkor is imáááááááááááááááááádom!!!!!
marengo
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, de azért most tudok már írni!

Sorsoly és a többiek!
A kuckózás szuper volt! Szerintem érdemes kicsikkel is jönni (3-4-5-6-7-8 hónaposokkal), legalább az anyuka is kimozdul egy kicsit, ismerkedik, kikapcsol az egész heti mókuskerékből, legalábbis nekem ez egy jó alkalom erre!
Igaz, rá kell készülni, de megéri, szerintem a piciknek is jó a környezetváltás, a sok új inger. Barni most is 11-től majdnem fél2-ig aludt otthon, mikor hazaérünk egyhuzamban!!! Klasszul tudtunk ebédelni, beszélgetni végre a férjemmel!!!

Időpont! Nekünk jó lenne a vasárnap délután bármikor! Sokkal érdeklődőbb és nyugisabb Barni, ha kialudja magát

Mártus!
Jó volt látni Titeket! A férjed még dörmögött is, bezzeg az enyém csak itthon énekel teljes gőzzel!!!KépKép
Gyertek át bármikor, amikor jó Nektek, szívesen látunk! Egyedül a héten szombaton nem jó, mert anyumék jönnek vendégségbe hozzánk.
A munkahelyváltáshoz sok-sok szerencsét és kitartást a beilleszkedéshez!!! Valahogy próbáld meg kiharcolni a netet!

Bogi!
Jó volt végre személyesen is talizni! Kár, hogy Katica most nem jött el! Olyan kíváncsi vagyok rá is
Engem első körben a törlőkendő érdekelne! Majd megnézem, hogy is lehet rendelni, ha egy kicsit több időm lesz

Marengo!
Kitartást a sulihoz! Nem semmi lehet pici baba mellett készülni, meg hát anyagilag sem éppen semmi a másoddiploma megszerzése mostanság. Tudod, én is tanár vagyok, de mostanában sokat gondolkodom azon, hogy érdemes-e ezt csinálni… Igaz, csak 2 évig tanítottam (gimiben) eddig, de kissé kiábrándultam az egészből. Nem is igazán a gyerekek miatt, hanem talán én nem vagyok rá alkalmas. Úgyhogy jó lenne továbblépni és valami egészen másba belefogni… Csak hát a lehetőségek eléggé behatároltak. Sok dolog érdekelne, de igazán rá kellene szánnom magam (meg persze pénzügyileg is) valami új dologra! Na, ennyit erről!

Lányok!!!
Tényleg jó ötlet a találkozás! Valami olyan helyen kellene, ahol amúgy is szoktak ilyen találkákat tartani. Szóval, lenne egy ötletem, ami most jutott eszembe! Itt, Gyárvárosban van egy baba-mama klub, ahol minden hónapban vannak foglalkozások. Most azt hiszem jövő héten hétfőn lesz 14 órakor (karácsonyi készülődés, kézműveskedés). Szóval, vagy akkor lehetne találkozni, v. meg kellene kérni a védőnőket, hogy adják kölcsön nekünk a helyiséget egy másik időpontban, amikor jó mindenkinek, mondjuk decemberben! (De persze a most hétfő nem épp jó ötlet, mert előtte 1 nappal amúgy is találkozunk a zenekuckóban.) Az itteni védőnő (Zsófi) nagyon rendes és segítőkész! Biztosan tudna ebben is segíteni! Mi még nem voltunk itt soha, de Zsófi (védőnéni) elmondása szerint jó kis hely lehet (a Külső-Árpád úton van maga a helyiség). Na, ez csak egy ötlet, mit szól hozzá a csapat??? Időben rá kell készülni!

Más. Most megint az ötleteiteket kérném. A legújabb gond a mostani fűtési szezonban a párásítás! Ti hogyan oldjátok meg ezt a dolgot? Érdemes párásító készüléket venni (azt hiszem elég drágák) v. egyszerűen rakjunk fel egy tálkában vizet a fűtőtestre? Kérlek írjatok!
Üdv mindenkinek!!
HATALMAS PELYHEKBEN HULL MEGINT A HO-HO-HO-HÓÓÓÓ!::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::
kábété
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,de azért szorgalmasan olvasgatlak titeket.Örülök,hogy egyre többen vagyunkKép

Bogi!
A pelenka engem is érdekelne maxi méretben,a próbacsomag.

Bár úgy néz ki a dolog,hogy nagy pelenka felhasználó család leszünkKép
Azt tudjátok,hogy van egy 14 hónapos kislányunk,és júniusra várjuk a kistetstvért.
Ma voltam az első (12 hetes) ultrahangon,ahol kiderült,hogy az a kistestvér nem egyedül érkezikKépIkreket várunk az egyéves lányunk melléKép
Hát nem fogunk unatkozni az már biztosKép
Annyira boldog vagyok,hogy muszáj volt veletek is megosztanom.

Szép napot mindenkinek

sziasztok Csilla
Vendég
 


Sziasztok!

Tényleg jó lenne összehozni egy igazi talit!

Betti!
Tetszik az ötleted, de szerintem a 2 óra nagyon korai, nálam akkor még javában alvás van. De a terem ötlet is jó. Többiek, mit szóltok?

Csilla!
Gratulálok az ikrekhez!!! Én is 12, ill. 13 hetesen tudtam meg, hogy dupla az áldás!
Sok-sok erőt és kitartást kívánok nektek!!!!
Teljék nagyon sok örömetek bennük!!!

Bogi,
Rózsaszín csekken , mehet a pénz?

Üdv: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Csak gyors leszek Lányok. Most van bent a Férjem a műtőben. totál oda vagyok. Szegényt meg mire kitolják el kell mennem mert megyek Andrásért a bölcsibe. De du. vissza jövök hozzá.

Holnap majd írok többet.

Mártus

ui. Csilla
mártus
 
 


Szasztok!

Csilla
Gratulálok az ikrekhez! Izgalmas időszak vár rád!

Évi
Majd bepótóljuk a beszélgetést. Én a 316-os szobában voltam. Véletlenül nem október 24-én voltatok ultrahangon?

A találkozó ötlete tetszik. Az vidőpont még majdnem mindegy, mert a napi menetrend az ébredéstől függ. Zenekuckót megpróbáljuk, de mostanában semmi se úgy jön össze, ahogy tervezem. Most szombatra megigértettem a gyermek apjával, hogy akkor is megyünk bébiúszásra, ha cigánygyerekek potyognak az égből. Azok talán nem fognak, viszont a keresztfiamék bejelentkeztek szombatra Kecskemétről, és nem birtam nemet mondani. Kép
Párásításhoz serintem elég a hagyományos módszer.
Márti

Férjeddel minden rendben?

Szép napot mindenkinek!!

Csók: Orsi

Ui.: Én nem szeretem a hóesést és a telet. Kicsit depis leszek tőle és mindig költözhetnékem támad.

Kép
sorsoly
 
 


Csilla!

Ikrek??????????? De tuti! Nem lehet semmi az a pillanat, mikor közli az orvos az emberrel.
marengo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat.

Hideyoshi!
Gondolom sokat tudnál mesélni az átélt élményekről,kérdeznék is pár dolgot,de nem tudom,hogy kell privit írni,hogy ne untassuk a többieket.

Marengo!
Tényleg nem volt semmi az a pillanat,ma reggel tudtam meg.Néztem az ultrahangos monitort,és akkor már feltünt valami.De alíg mertem elhinni mikor a doki is megerősítette.Még most is a pillanat hatása alatt vagyok.A mi családunkban sem,és a férjemében sem voltak ikrek,ezért nem is gondoltam,hogy van rá esélyünk.

Szép estét mindenkinek
Csilla
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla!
Na most leesett az állam. Ez olyan izgi.
Ilyenkor annnnnnyira irigy vagyok Kép
Persze a legjobb értelemben!

Csajok megtennétek, hogy a rendelést az e-mailemre írjátok meg?
farkasb@kisalfoldvolan.hu
Név, cím, típus, darab (vagy próbacsomag).
Én meg írok vissza a számlaszámmal, és a névvel.

Márti!
Igen rózaszín csekken is lehet, de jobban jársz, ha bemész egy OTP-be, és onnan utalod át a pénzt. Csak annyit mondassz, hogy egy számlára szeretnél befizetni, és kapsz nyomtatványt. A rózsaszín csekkre még fizetni kell, az nem éri meg.

Mártus!
Mi van apával? Hogy van? És Ti? Átvészelted?


PELENKA!
Lányok! Ma voltam a Spárba, és leírtam az összes Liberó és Pampers árat. Kiszámoltam darabra. Kicsit leesett az állam. Felteszem a honlapomra, érdemes lesz megnézni!!!!

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Csilla!

Nem untatsz. Nem kell privit írni ezért Kép
Sőt, olyan jó lenne tudni rólatok, hogy ilyenkor mi játszódik le az emberben, hogy milyen problémákkal, gondolatokkal kűzd.

Puszi: Bogi

Izzzgggiiii

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi,
tudom, csak a héten nem tudok bemenni, de lehet, hogy megkérem az anyumat. A páromnak ez a sorbanállás bárhol nagyon nehezére esik, még a postáért is könyörögni kell.

Csilla,
kérdezz bátran! Nagyon szívesen válaszolok! Ha a nevemre kattintasz megtalálod a freemailemet, de itt is válaszolok!
Az emberben ilyenkor rengeteg érzés kavarog! Emlékszem, mikor megtudtam nem hittem el, aztán csak ültem az öltözőben és sírtam, mikor kimentem a párom azt hitte vmi nagy baj van a babával mer tiszta könny volt a szemem.
Aztán később azt hittem teljesen felkészültem lelileg és fizikailag is a fogadásukra, de amikor hazajöttünk a kórházból összecsaptak a fejem fölött a hullámok! Eltelt 3 hónap mire redbetettem magam!
Húúúúúúúú, nagyon sokat tudnék írni...feltört újra bennem minden!
Most mennem kell! Iszonyatos kakiszag terjeng! Asszem tele van minden pelusKép

Üdv: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Márti!
Ez engem is érdekel!
Kép

CSAJOK!
Megjöttek a pelusaim. Szuperjók.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok,
nem rég költöztünk Győrbe és most várjuk a 3.babánkat,de sajnos nem vagyok ismerős nőgyógyász téren..főleg olyan vki érdekelne akinél van Uh. Tudnátok segíteni?
köszi :Erzsi
erzsi100
 
 


Szia Erzsi!

Üdv köztünk, reméljük sokat jössz majd!

Akinek UH-ja van, és jó is? Itt mindenki nagyon jó doki, UH-s a Bödecs doktor, vannak itt akik hozzá járnak, ők biztos tudnak mondani bővebbet.
Aztán a Papp Gábor, a Papp Zsolt. Sajnos több nem jut eszembe, pedig van még pár.

És a nagyobbak mekkorák? Fiúk, lányok? És a pocaklakó mi lesz? Hányadik hétben vagy?
Na most aztán jól kifaggatlak Kép
Ja, és honnan költöztetek Győrbe?

Üdv: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szisztok!

Jövök ám, de lótottam-futottam a Férjecském meg az irodám között. Közben intézem a felmondásomat.

A Férjemnek nagyon jól sikerült a műtét (ha lehet így fogalmazni). Úgy néz ki, hogy nem is kell rá gipsz(6 hét megúszva). Elvileg már ma mehet haza, csak senki nem találja a Főorvosurat, hogy bólintson már egyet, hogy mehet akkor tutti.

Vasárnap jöttök? Nálunk megint be van rendezve a háló zenekuckónak. Ez abból áll, hogy beviszi a zenélős állatait, meg van egy kis hordozható zenélő gépét (nem tudom jobban leírni), a trombitáját, a kugli bábukat (ezek akarnak lenni gondolom a rumatökök) és énekel ahogy a torkán kifér. Közbe kiabál kifelé, hogy: Anya hallod? Meg kell zabálni. Teljes extázisba van ettől a Kuckótól.

Erzsi!

Üdvözöllek közöttünk. Én sajnos valszeg nem fogok mostanában írni túl sokat, mert munkahelyet váltok és az a sanda gyanúm, hogy a másik helyen nem lesz netem. Otthonra most vetítem a Férjecskémnek, hogy milyen jó lenne. Amint tudok jelentkezem. Addig írjál még gyorsan Magadról, Családodról. Mekkorák a Gyerkőcök? Nem jöttök el Ti is vasárnap a Zenekuckóba?
Ja, orvos téma: Még a Nagy Miklós dr.-nak is van UH-ja, de ha hozzá mész akkor legyen Nálad hallókészülék is akár milyen jó is a hallásod úgy sem fogod megérteni, hogy mit mond olyan hallkan beszél. Én ebből a szempontból nem ajánlom. Egyébként több ismerősöm-barátnőm szült nála, nincs egy rossz szavuk róla.

Csilla!

Én is gratulálok az ikrekhez. Hú, de átélnék Én is egy ilyen pillantot, mikor megyek az első UH-ra és látom a Doki kikerekedett szemét és egyszer csak közli, hogy: Háát, kedves Kismama, melyik babához gratuláljak előbb a jobb v. a bal oldalihoz. Bizosan úgy kéne felmosdatni. És mikor a Pároddal közölted? Akkor már együtt pityeregtetk a boldogságtól?
Nálunk a Férjem részéről van több ikerpár is, és így állítólag nagyobb esélyel indulnk Neki minden terhességnél az ikreknek.

Betti!

A héten szerintem már nem kereslek. Mármint személyesen. Vasárnap jöttök? Hétfőn fél napos vagyok márcsak, kedd-szerda szabi, szerintem akkor össze tudnánk jönni. Majd személyesen v. telefonon egyeztetünk.

Majd még jövök. Puszi Mindenkinek.

Mártus
mártus
 
 


Sziasztok!

Pelusokat én is megkaptam, tesztelés folyik. Kinézetre nekem tetszenek. Kép

Erzsi

Én a Bödecs doktornál szültem. Nekem bejött, kedves, korrekt ember. De nincs a magánrendelőjében UH. Igy ki kell várni az embernek a sorát a korházban.
Hogy tetszik Győr?

Lenne egy kérdésem. Zsezsének nagyon folyik a nyála, és tiszta piros pötty az álla. A hideg gondolom nem használ neki. Mivel lehet kenni?

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Erzsi,
én a Háromszéki doktornál szültem, de a rendejőjében neki sincs uh-ja, kórházban sorkivárás.
Mesélj magatokról!

Orsi,
nálunk a popsikrém nagyon bejött az ilyesmire, amikor kimegyünk mindig bekenem a kis arcukat, kezüket, ami szabadon van, hidegben, szélben védi a bőrüket. Még a saját kezemre is azt kenekKép

Valszeg holnap bejutok egy OTP-be és végre feladom a pénz, már várom, hogy én is kipróbálhassam a pelusokat.
Bogi,
a törlőkendőt kipróbáltad már?

Mártus,
akkor nálatok leginkább az egypetélyű ikrekre van esély, az inkább apa sara, míg a kétpetélyűeket a dupla peteérés "okozza".
Mi is nagyot döbbentünk, mert eddig még egyáltalán nem fordult elő egyikünk családjában sem. Mostantól retteghetnekKép
Örülök, hogy jobban van a párod! Tulakdonképpen mi történt vele? Lemaradtam.

Üdv: Márti

Márti
Kép
hideyoshi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Neogranormon! A legtutibb mindenre. Popsire egy kicsit drága lenne, így arra rendes doki által felírt krémet használok, de mindig van itthon Neogranormon, mert Lilinek is mindig piros pöttyös az álla a cumi miatt. Kifolyik a nyála, és bepállik.

Én teszteltem már pár pelust, és nagyon tutira meg vagyok elégedve Kép
Pedig mindegyik gyereken egész éjjel rajt van a pelus, és Lili rengeteget pisil (mert rengeteget iszik is), de semmi gond nem volt.

Mártus!
Tényleg mi is volt a férjeddel? Lehet, hogy én sem olvastam el valamit figyelmesen?

Márti!
Nem gond, a rendelést leadtam, ha ott a pénz küldi a csomagot Móni. Már beszéltem vele, össze vannak készítve Kép

Én a törlőkendőt még nem próbáltam ki, mert feltankoltam belőle, de ha elfogy, akkor ilyet rendelek majd. Ha kell, szóljatok csak nyugodtan.
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszönöm a gratulációkat,kinek eddig még nem.

Bogi,
én is holnap utalom a pénzt,az OTP-s számlaszám,ugye?

Erzsi,
én is a Bödecs dokinál szültem tavaly,és most is úgy tervezem,hogy vele fogok.Nagyon megvagyok vele elégedve,ha érdekel telefonszámot tudok adni.

Azt mondta a doki,hogy valószínűleg kétpetéjűek,mert nagyon vastag a válaszfal közöttük.Már alíg várom a következő UH-t,hogy minden rendben van-e odabent,meg nagyon kiváncsi vagyok a nemükre.

Jó babázást mindenkinek

sziasztok Csilla
Vendég
 


Üdv mindenkinek Lányok!

Mártus!
Remélem a férjed mielőbb felépül (sajnos még azt se tudom, hogy milyen műtétje volt) és hármasban lehettek mától megint otthon! Semmi gond, ha a jövő héten jöttök, bár addig még remélem a Zenekuckóban találkozunk! Hétvégére egy kicsit enyhébb időt is mondanak, hátha sétálni is tudunk menni, már elég rég voltunk! Fiacskád jól van már? Olyan aranyos, amit írtál róla, hogy hogyan zenekuckózik otthon, kreatív kis lurkó lehet! Ha jövő héten szabin leszel, akkor még egy kicsit „rákészülhetsz” az új munkahelyedre is talán. Tényleg, messzebb lesz, mint a mostani? Remélem meg leszel elégedve és net-ügyben se lesz gond!!!

Csilla! Még nem is gratuláltam!! Na, szóval sok erőt és kitartást a csöppségekhez! Gondolom, még egy pár hétig nem tértek észhez! Kép Aztán írj folyamatosan, hogy nyomom tudjuk követni a fejleményeket!
Tényleg! A hármasikres anyukával (jaj, ne hari, de nem jurt most kapásból eszembe a neve-talán Hajni Kép és lurkókkal mizújs??? Már kb. ők is hat hónaposak elmúlhattak, mint Barnabás!Kép Hát, Hideyoshiéknak (Márti!)sem lehetett az első időkben semmi. Még nekem is egybefolyt éjjel-nappal, fejés, szopi, háztartás! Minden tiszteletem az övék, ez most nem csak frázis!

Bogi!
Írok emilt a címedre törlőkendő ügyben! Te használtad már, tapasztalatok?

Erzsi!
Üdv köztünk! Orvostémához annyit, hogy én Nagy Miklós dokinál szültem, nála a rendelőben van Uh. Nagyon sokan járnak hozzá, tehát, ha úgy jön ki, akkor sokat kell várakoznod. Amúgy a Pizza Hut utcájában van a rendelője és hétfőként meg szerdán van a rendelése 4-től, de érdemes már hamarabb odamenni és ücsörögni a váróban! (Csodás kortárs műalkotások vannak kigalériázva nála!) Én többszöri orvosváltás után mentem hozzán és meg voltam vele nagyon elégedve. Nem egy túl kommunikatív ember, de amit mond, az fontos és magvas. Nem egy “lelkizős” típus, de én ezt enm is vártam el!Kép A szülésem egy nagyon szép élménynek maradt meg bennem, ebben bizony nagy része volt neki is, abszolút profizmussal kezeli a dolgokat! Én abszolút megbíztam benne és ez tette olyan széppé az egész szülést! Ehhez viszont az kell, hogy valamennyire szimpatikusnak találd és rá tudd bízni magad az orvosra, ezt pedig csak te (személyesen) tudod eldönteni!
A szülésem egyébként teljesen komplikációmentes volt, kb. 3 és fél óra vajúdás után ölelhettem magamhoz a kisfiamat! Nem kellett vízszintesen a szülőágyon vajúdanom, pedig oxitocint kaptam, hanem labdán ültem, meg egy patkó alakú sámlin! Persze ehhez igazán a szülésznő is kellett, mármint, hogy minden simán ment! Én őt is fogadtam, mert úgy láttam jónak, de aki még ott volt, az mind borzasztó szimpinek tűnt, én nagyon meg voltam elégedve az osztályon mindenkivel! Orvosokról is sok pozitívat hallottam!
Úgyhogy nyugodt lehetsz, ez egy jó szülészet! A csecsemős osztály persze már nem ilyen egyértelmű (legalábbis nekem), de ezt inkább hagyjuk most! Írj majd a fejleményekről!

Párásítás ügyben kinek milyen tapasztalata van még?
Találkozó?!
Na, mára ennyit, türelmetlen a kislegény! Már hat foga van!!!Ham-ham-ham!
Aki csak tud jöjjön kuckózni!!! Mars oda kicsikkel, nagyokkal!
Puszi!
Betti
kábété
 
 


Sziasztok!
Mi Győr mellett lakunk, de szivesen csatlakoznék hozzátok beszélgetni. Nekem egy majdnem 2 éves kisfiam van, akinek Botond a neve, 2003 decemberében született Győrben dr. Likár Zsoltnál. Mivel koraszülött volt, 6 hétig a koraszülött osztályon volt, de szerencsére semmi baja nincsen, nem szenvedett semmilyen sérülést.
Remélem meg fogunk besélgetni.
Melinda
queennie11
 
 


Sziasztok Régiek és Újak!

Csak gyorsan üdvözölni akartam mindenkit a csapatban és megnyugtatni az aggódó százakat :-), hogy nem vesztem el, csak kissé elmerültem az évvégi teendőkben. Valahogy mindenkinek most jutott eszébe, hogy dolgoztasson még az idén és a családi események is felpörögtek. Kis túlzással hetente ülünk szülinapot és nyakunkon vannak a téli ünnepek is. Így most kicsit csak olvasgatni foglak Titeket, ha nem baj. Szólítsatok meg, ha konkrét kérdés van.

De mindenképpen akartam gratulálni Csillának a kettőt egy csapásra akcióhoz! Ez igen, így kell ügyesen,gyorsan nagycsaládossá lenni! Lesz mit megemésztenie Pannának! Hirtelen elég sokan lesznek körülötte.

Szerintem Editre gondoltok a hármasikrekkel, akikkel együtt már 4 fiú kényezteti a mamát (az apjukon kívül). Biztosan ő is olvasgat minket, ha van ideje egyáltalán bekapcsolni a gépet. Már biztosan mászkálós korúak az ikrek és nekem néha ezt az egy öntörvényű kis zsarnok házi perpétum mobilét is nehéz lekövetni.

Retimama! Te is lebuktál ám! Örültünk a mamádnak és az Eszternek, de legközelebb jöhetnél Te is. Szerintem már a Bálint is élvezné a Zenekuckót.

Egyébként engem is meglepett mennyire nyitottak a kölkök erre az élményre. A legnagyobbam persze nem mérvadó ebben a kérdésben, de a Sára is énekelgeti az ott hallottakat, sőt Dávid is gyakran mutogatja a tenyerét az ujjacskájával, hogy "nyomassam" az "én kis kertemet", de rögvest. Végülis fontosabb, hogy a gyerek jól érezze magát, mint, hogy én megbántódtam-e alappal vagy alap nélkül és úgy tűnik a babanetes csapat is itt tud összejönni legkönnyebben. Csak sajnos hiába tudom az eszemmel, hogy az egész csak az én gyerekekkel kapcsolatos túlérzékenységem és az Éváék tapasztalatlanságának féreértésekkel terhes szerencsétlen találkozása. Attól még érzem, hogy undok vagyok, előítéletes és innen már nem tudnak jót tenni velem és nem vagyok túl jó társaság sem. Megpróbálom még azért a holnaputánt, azután jó is lesz a téli szünet, hoyg erőt vegyek magamon és túllépjek ezen a butaságon, ne dédelgessem annyit a sérelmeimet. Elvégre háromgyermekes felnőtt nő vagyok már és nem óvodás.

Bogi! Én még nem kaptam meg a pelusokat, de nem tudom mennyi az átfutás, hiszen még csak szerdán utaltam a pénzt. Gondolom ha jövő szerdáig nem jön meg akkor érdemes lenne rákérdezni, nem?

Viszlát vasárnap!

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Szia Piros!

Épp ma írt Móni, hogy tegnap nem fért be 3 csomag a kisteherautóba, és az egyik a tiéd volt. Ma adja postára, és elnézést kér. Úgyhogy legkésőbb kedden meg kell kapnod!

Én már tesztelem őket, és szuperek. Mindegyik. Eddig egy sem volt, amiből kifolyt volna valami, pedig egész éjszakás bevetésen is voltak.

Amúgy nem tűnt fel, hogy morci lennél vasárnap. Már Lilire is néztek ferde szemmel, de ez engem nem izgat. Én tudom, hogy rosszat nem csinál, és Évának is meg kell tanulni, hogy egy gyerek az más üzemmódban működik, mint mi, felnőttek.

Nem tudom hogy alakul a vasárnap. Ma van Kacca Pacca névnapja, és lehet, hogy vendégsereg jön.

Melinda!
Üdv köztünk.
Te is írj majd bővebben. Én is Zsoltinál szültem Lilit. Katicénál pont szabin volt, de végig ő gondozott.
Van egy kis barátunk, aki szintén Botond. Nagyon tetszik ez a név.
És Győr mellett hol laktok?

Betti!
Már 6 fogatok van?
De jó!

Puszi, most mennem kell!
Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Én már nem is merem mondani, hogy megyünk vasárnapKép
Kicsit kezd elegem lenni abból, hogy bármit szervezek, kis szórakozást, kikapcsolódást, kiszabadulást a mókuskerékből, apa mindig megtorpedózza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy érzem, lassan becsavarodok!!!
Hiába szeretnék, nem tudok elmenni sehova, ha apa nem segít, anyukám beteg, nem akarom rángatni, az anyósom pedig hiába lakik itt...olyan mintha nem lenne!
Biztos a borús idő miatt van!

Márti
Kép
hideyoshi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?