Új privát üzeneted érkezett!

Dina!
Kösz az infót a Berniékről, majd fölveszem vele a kapcsolatot, ha nem változott meg a telefonszáma....

Nagyon édes a kisfiad, a képen igazi fiús vonásai vannak.
Nálunk a telefon téma-már ha nem kapja meg az édes- üvöltéssel szokott végződeni. Mostanában nagyon akaratos, hisztis Szilárd.

Gabi! Köszi a pizza receptet.
Kórház: a múltkor én írtam, hogy Takáts Starjánban van, de a hír nem igaz, egyenlőre sehol sincs, csak hétfőnként van meg este a magánrendelése. Katibhoz jár a szomszéd kismamánk, (tehát lehet hozzá is járni) és Hatvanban lehet nála szülni- információim szerint.
Többet nem tudok.
Dina! Csak nem Ti is kistesót terveztek????? Nektek a Benedek az egyetlen gyerkőc?

Gabi! A többi tészátval mit csinálsz? Ha készre csináltad a tésztát hagyni kell pihenni? A többi tésztával mit csinálsz? Vagy mind a 3 tepsi elfogy egyszerre? Vagy lehet hűtőben tárolni? Bocs, de teljesen tudatlan vagyok ezen a téren. Gyúrás, dagasztás terén is....de úgy gondoltam ezen változtatni fogok! Tanulásra fel!

Többiek?

Kép
szuzy
 
 


Kukk altatás közben.

Dina: Babafalvás vonalzót ahogy készíted, van rajta hogy kép feltöltése a kért volanzóhoz és meg van adva, mekkora méretű képet fogad el hozzá. Majd ha ezt sikerült megcsinálnod, van hogy vonalzó megnézése, a képpel együtt fogja mutatni és azt kell emlentened a profilodba. De ha beteszed ide a képet szívesen megcsináljuk a vonalzódat és elmentjük neked.

Köszi csajok az aggódást de szuperul érzem magam. Úgy vettem észre, egyenlőre babára hízok, mert súlyom az ott tart ahol volt. Picur jól van, lassan várom, mikor ficánkol igazán. Néha vannak fura érzéseim, de nem 100%.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Tegnap vhogy nem volt kedvem irni :oops: , ma meg délben elvitte apa a gépet -éppen akkor, mikor a gyerekek aludtak, tehát nyugi lett volna :?

Szuzy
Egy tuti pizzarecept, nekem ez nagyon bevállt!

30 dkg liszt
2 dkg élesztő
2 ek olaj
kb. 1,5 dl viz
só, kenéshez kevés olaj

Élesztőt kevés langyos vizzel és 1 ek liszttel felfuttatjuk. Ezt a kovászt a liszthez keverjük, hozzáadjuk a sót, olajat és annyi vizzel gyurjuk be, h az edény falától elváljon. A tésztát kevés olajjal lekenjük és duplájára kelesztjük. Ezt az adagot a sütő tepsijébe tedd v. 2 db 25 cm-es formához. Kinyujtjuk, majd a tetejét megkenjük olajjal, villával néhány helyen megszurkáljuk és 230 fokos sütőben 8 p-ig elősütjük. Ezután megpakoljuk és készre sütjük.

Dina
Üdv. ujra közöttünk :lol:

Ma a Plusban találkoztam a védőnőnkkel és mondta, h ha nem gond hazafelé menjünk be a rendelőbe, uis mikor a 2 éves státusz vizsg. esedékes lenne éppen szabin lesz. Mivel hazafelé menet utba esik, természetesen bementünk. Dani 93 cm és 14,3 kg, Lili 115 cm és 20 kg :lol: :lol: Mindkettővel elégedett voltam :wink:

Megyek, lassan fürdök. Bocsi, h ilyen rövid voltam 8)

Kép
Kép
mókuska
 
 

 
 

Móni
Te már ilyenkor altatod Levit????? Nekem igy, h nincs ovi és reggel alhatnak ameddig jól esik este 10 előtt nem igen alszanak el! Kár is próbálkozni, mert a vége csak az lesz, h én is kibukok :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szuzy
igen kelesztem.
Nálunk elfogy mind :wink: :wink: ha megcsinálod a teljes adagot rögtön ha kész a tészta tedd zacsiba és fagyóba.
Ha kiveszed a fagyóból akkor be kell lisztezni és úgy kell olvasztani, és persze közben meg is kel valamennyire :wink: :wink:
Ja ez a recept pizzériás, úgyhogy tuti :wink: :wink:

Ildi
ez a pizza nem lesz így nagyon száraz, hogy duplán sütöd?
Jó súlyban vannak a gyerkőcök, nagyon szépen fejlődnek :D :D

jó éjszakát!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
Egyáltalán nem lesz száraz, csak a felső része sül ennyi idő alatt (mármint a 8 p alatt), igy nem fogja a feltét eláztatni. A tészta közepes vastagságu lesz. Mi nem szeretjük a nagyon vastag pizza tésztát.

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ildi igen, nekem Levi 7körül fürdik és alszik. Éjszaka így majdhogy átalussza. Kicsi pólyás korában így kezdtem és a mai napig igényli. Így reggel 6-7körül kel, rutkán kel 5körül. Volt olyan is. Utána pedig dél tájékán 2órát alszik, majd csak este fürdés után. Énnekem ez jó mert haladok mindennel.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Üdv csajok, remélem, vki emlékszik még rám...
Visszajöttem nosztalgiázni, időm nem sok van, de hátha sikerül újra csatlakoznom hozzátok...
Pásztói csajok: gyerekdokinénije vkinek a Szabó drnő?

Mi ma magyünk nagymamázni, egy ideig újból nem leszek, de ha visszajöttünk, remélem, rendszeresen tudok jönni hozzátok.
(akik nem ismernek: Pestről leköltözött kutasói 4gyerekes nőszeméy vagyok)

üdv mindenkinek

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!


Teljes lázban égek az augusztus 9-i UH-tól. Már nagyon várom, hogy láthassam azt, hogy Manócskával minden a legnagyobb rendben van.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!


Teljes lázban égek az augusztus 9-i UH-tól. Már nagyon várom, hogy láthassam azt, hogy Manócskával minden a legnagyobb rendben van.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsóka
De jó, h benéztél! Üdv. ujra itt :lol: Majd mesélj, hogy boldogulsz a 4 gyerkőccel :wink:

Móni
Na igen, ha jobban belegondolok mi is 1/2 8-8 között altattuk Lilit egészen addig, amig Dani meg nem született! Onnantól borult a szokásos házirendünk!

Aliz
Az első hetek tényleg nagyon lassan telnek! Biztos minden rendben lesz az UH-on! Rosszullétek vannak még?

Szuzy
Na, sütöttél pizzát?

Olyan pipa vagyok, a házban Digi tv hálózatot épitenek ki. Na mikorra értek az emeletünkre a szerelők?? Hát persze, h mire hazaértünk a városból! És mikorra értek a szomszéd lakás ajtajához? Altatásra! :twisted: Most meg persze már a mi ajtónk előtt furnak és kopácsolnak :twisted: Remélem nem ébrednek fel a gyerekek!!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Zsóka
hát persze, hogy emlékszünk Rád :D :D
Kellemes kikaocsolódást a maminál, és szeretettel várunk :D :D

Szabó dr. nő, nekünk és úgy tudom Szuzyéknak is ő a gyerekorvosunk :wink: :wink:

Ha van időd gyere minnél többet, hogy vagytok? Gyerekek?

Alíz
hát el is hiszem, hogy izgulsz, de már csak 1 hét :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Üdv újra itt lévők. Bár nem ismerlek titeket, de majd bepótoljuk.
:)


CSajok én rakott krumplit akarok csinálni, ha lesz időm. Ugye abból rengeteg kell hozzá.

Ildi, szerintem, ha meglesz a pici, LEvi ugyanúgy fog aludni, mint eddig. Nagyon igényli a pihenést ha olyan az időjárás. És a játszást stb.-t is. Abba nagyon ki tud fáradni. Mostanság a mániája a folyosón szaladgálás. Hát 20perc után kidől vagy pihen. MAnapság esti programnak is megfelel alvás előtt.

Szerelők. Nálunk tavaly májusban szerelték a kábeltv-t és az interrnetet. Levi aludt végig, pedig mellette is fúrtak. + a védőnő is megjelent, magyarázni és közöltem, most nincs időm őt hallgatni, legyen szíves visszajönni máskor. Nem jött újból, sőt azóta csak telin beszélünk.:)

Na most ennyi, este még próbálok jönni.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok Lányok!

Sütötem pizzát. Remélem nem haragusztok érte, de egy 3. (anyós féle) recept alapján. Annyi a különbség, hogy ebben a tésztában tojás is van, és csak tejjel és nem langyos vízzel dagasztottam a tésztát.
Tojás nélkül nem túl kemény a tészta? Azért majd a tiéteket is kipróbálom legközelebb. Egyébként finom lett, elég vékonyra sikerült, így nekem ízlett.

Zsóka! Nekünk is Szabó dr a háziorvosunk.

Alíz! Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Altatás: Eleinte Szilárd is 7-8 között aludt, de nagyon korán kelt. 5 körül, majd 5-6 között. Aztán nyáron amikor már a játék lefoglalta annyira, hogy este kibirta tovább átálltunk az este 9,30-kor fürdetés, aztán altatás napirendre, amiből kb 10 körül alvás van. Így most a héten rendszeresen 7,30-ig alukáltunk. Amikor nagyon meleg volt sajnos 6 előtt ébrdet újból, igaz akkor napközben pótolta az alvást, de 3 órát, du 1,5 órát aludt. Most, hogy reggel sokáig alszik de 2 óra, du 1-1,5 óra az alvásigénye.

Most mennem kell....

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a vonalzós segítséget, de én úgy kérdeztem, hogy ha már van akkor hogyan lehet odatenni, vagy esetleg így értettétek? Na mindegy lehet hogy ehhez én buta vagyok, és nem elég a frissen szerzett diplomám!!! :lol:

Szuzy:)
Nagyon szívesen az infót, ha esetleg gondolod, megadhatnád a pontos neved, és üzenhetnél neki valamit, mert hétfőn lesz itt nálunk Baba-mama klub, és általában itt szoktak lenni Berniék is. :)
Ja és még valami, a 183-as hozzászóllásnál említetted, hgoy a férjed jár rendezvénybiztosításra és stb..., talán rendőr?

GAbi :)
Igen szerencsére Petrásnál tudtam szülni! Akkora nagy szerencsém volt, mert ugyebár szept. 3-ra voltam kiírva, és ő aug-ban betegállományra ment, amit előre jelzett nekem!!!! Tehát az utcsó hónapra átadott Berzének, hát mit mondjak féltem is egy kicsit! :cry: De szerencsére Benedek aug. 29-én jelentkezett hgoy ki szeretne jönni, és mikor betelefonáltam a szülészetre hogy indulnék mert itt az idő, akkor azt mondta a szülésznő (Andi) hogy Petrás meghagyta , hogy énhozzám bejön levezetni a szülést, de máshoz nem ! :) Na szerintetek nem egy kész csoda egy doki???? Én imádom, de sajnálnám ha már nem tudnám nála szülni a következő porontyot!!!!! Igaz még nincs eldöntve hogy mikor jöjjön a köv. baba, de olyan jó lenne megint biztos kezekben tduni magam és a picurt is.
Na jó hosszúra sikerültem!!! :oops: Te Berzénél szültél ugye, jól emlékszem?

Na jó most már lassan megyek, mert a picurkám is már letettem aludni, de hát már előre félek az éjszakától, mert úgy láttam hogy felül 4 foga is készülődik kibújni, és hát egész nap nagyon nyűgi volt, és valószinű hogy emiatt kel fel éjszakánként is megint. :cry:
Annyira sajnálom, de nem tudok vele mit kezdeni, mert szopival vagy teával alszik el, és még a Dentinox géllel sem tudom így bekenni neki a kis ínyét.
Esetleg nem tudnátok valami segítséget adni a számunkra???? Előre is köszi!!

Pussza mindenkinek

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Dina!

Igen, a férjem rendőr.
Fogacskákra: Chamomilla vulgaris CH 15: ez egy homeopátiás bogyó. Vizet kell forralni, és 5 golyót egy kiskanálnyiban felolvasztani, majd ezt a folyadékot a kicsivel megitatni. Én régebben reggel és este ismételtem ezt a dózist. Egyébként az ismertető szerint fél óránként adható ez a dózis. Most már nem adom neki, de a fogzás elején bevált.
Ja! A Viburkol nevű kúpot is nagyon dicsérik. Ez is homeopátiás szer. Nekem ez nem vált be. Egyszer adtam neki, de azon az éjszakán még nyűgösebb volt a szokásosnál így többet nem adtam. De a homeos cuccok először ráerősítenek a tünetekre, s utánna hatnak. Így lehet, hogy egy-két nap után jó lett volna. De én egyébként is idegenkedem a kúptól így többet nem adtam.
A nevem Nagyné Rózsa Zsuzsanna. Bernit Pásztón ismertem meg. Ha megemlítenéd neki- hogy kérdeztem felőle, és , hogy ha van nekik net jöjjön ő is ide - azt megköszönném! Egyébként üdvözlöm őket és gratulálok a kisfiukhoz! Ennyi!

Az unokatesómnak éjszaka 5 perces fájásai voltak. Azonban mire hajnalban a kórházba ért megszüntek. Drukkolok nekik, hogy simán menjen minden. És, hogy a kis trónörökös még ma kibújjon. Akkor ugyanis együtt ünnepelhetjük a szülinapunkat. Lányok 32 éves lettem én, meglepetés........ez nekem is. Szentül meg voltam győződve róla, hogy 31 leszek. A nyaralás során döbbentem rá, hogy milyen hüle vagyok, hogy azt sem tudom hány éves vagyok!

Timi drága! Merre vagy? Nika, Zita?

Kép
szuzy
 
 


Jajj Szuzy!
Pedig annyira nem akartam elfelejteni, mikor a multkor irtad, h mikor lesz a szülinapod :oops:
Sebaj, akkor igy utólag:

Nagyon boldog szülinapot kivánok!!!
Kép

Ja, amugy tojás nélkül nem lesz kemény a tészta :wink: Van egy tuti kalács receptem, abba sem kell tojás és először én is hivtam anyukámat, h nem-e hibás a recept! Aztán mondta, h nem feltétlenül kell bele a tojás!

Dina
Most nézem, h dorogházi vagy, nekem is vannak ott ismerőseim :wink: Cserbikék :lol:
Fogzás ügyben nem nagyon tudok tanácsot adni, egy ideig mi is használtunk Dentinoxot, de nem vmi nagyszám, ha nagyon nyügi volt adtam egy kis Nurofent. A Szuzy által ajánlott Chamomilláról hallottam, sokan dicsérik.

Móni
Háááát, az egy dolog, h Te ugy gondolod, h Levinél minden marad a régiben :wink: Én is igy voltam vele, dehát.... Na és nálunk is az van, ami Szuzyéknál, mivel nyáron eleve később megyünk levegőre nem kényszeritjük őket korán az ágyba. Menésben Danit és Lilit sem kell félteni, nekik is megvan a napi jópár km adagjuk :lol:

Na megyek keresek vmi müsort, apa elkisérte vadászni a haverját, hátha fel tudok maradni amig hazaér :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Huh, most olvasom vissza mit irtam... hát az első mondatomat jólmegaszontam :oops: :oops: :oops: Szóval a multkor irtad, h mikor lesz a szülinapod és akkor megfogadtam, h nem fogom elfelejteni.... kb. ezt akartam irni :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


jó reggelt!

Ildi
nem maradtál le a köszöntésről :wink: :wink: Szuzynak ma van a szülinapja :D :D :D

Szuzy
nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!
Kép Kép

Kor meg tudud mindenki annyi amennyinek érzi magát :wink: :wink:
A múltkor nem írtad megcsinálták e a kisbiciklit :shock: v. én olvastam felületesen, akkor bocsi :oops: :oops:
Szilárd szereti?
Jó lenne végre találkozni valamikor :wink: :wink:

Dina
igen én Berzénél szültem. Én hozzá kb. 7 éve járok, én nagyon meg vagyok elégedve vele :wink: :wink:
Szülés, hát nekem a 2 kicsi született nála, és mind a 2 indítással lett, szóval még be sem kellett hívni :wink: :wink: :wink:
Fogzás nekünk Krisztikével volt nagyon nehéz, minden fog előtt hőemelkedés v. láz, hasmenés, sőt sokszor megfázás. Én akkor még nem ismertem a homeós bogyókat, úgyhogy mi csak Dentinoxot használtunk, és abból a gél jött be jobban :wink: :wink: nagyon ritkán Panadolt, na azt sem használok már Ildi átszoktatott a NUrofenre :wink: :wink: :wink:
Szomszédasszonyom a kórházban ápolónő, majd mondom neki ha lesz egy kis ideje, kérdezzen rá merre van Petrás. Dolgozik e valahol :wink: :wink:

Töltök fel képeket, és jövök még :D most még alszik minden manóm :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Dina
képkicsinyítés: a babafalvás vonalzót is ahol készíted van így tallózás, próbálj beletenni képet, ha nagy nem tudod megnézni a vonalzóban, de ki is írja akkor már mekkora méretű képet lehet tenni.
Én is szórakoztam egy csomót, mire jó lett a méret :wink: :wink: :wink:

Na és képek:
Kép kibukva még a kánikula idején :D
Kép kicsavarodva
Kép a Kiss lepkevadász
Kép neki is tetszik a LIli baba :wink:
Kép anya most kinézem a műsort, aztán odakapcsolom a tv.-t jó? :twisted:
Kép relaxációs pózban is tudok ám aludni :wink: :wink:

Na megint kicsit sok lett :oops:

Szép napot mindenkinek

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket.A nagy nap 2.-án volt egyébként. És.... az unokatesóm kisfia belehúzott, így még tegnap megszületett, tehát teljesült a kívánságom a közös szülinapozást illetően. A kisfiút Márknak hívják, 3720 gr és 53 cm. Jól vannak, és már szopizik a fiatalúr!

Gabi! A bicót nem csinálták meg, és azóta is úgy van. Szilárd egy ideig el van benne, de aztán ráun. Most sokkal jobban szeret a saját lábán közlekedni. A napokban kapott rá a lábbal hajtós motorjára. Meg tolja a taxiját, a babakocsiját, és a triciglijét is előszeretettel.
Nagyon aranyos a leányzó a képeken. Neki is hatalmas szemecskéi vannak.
Már, hogy nyújtózkódik a pillangók után, s bizony szépen, erősen tartja a fejét is hason fekve.

Voltam kozmetikusnál s csináltam kétféle sütit. Egy kókuszos fatörzset, meg egy gesztenyés piskótát. Az egyik nem marad itthon, ugyanis holnap kerti partyra vagyunk hivatalosak, az egyiket oda készítettem. Holnap tiramisu tortát csinálok. S úgy döntöttem, hogy vasárnapra amikor jönnek a vendégek pizzát csinálok 3-at és kész. Holnap délelőtt megyek fodrászhoz is. Már nagyon rám fér egy kis karbantartás mert rémesen nézek ki......

Ildi! Este olyan későn már aludni kell ám!!! Én most olyan álmos vagyok, hogy majd lefordulok a székről. Pedig még sokára lesz alvás. Szilárd 18,45-kor ébredt föl a délutáni szunyókából, s délelőtt is aludt 3 órát, így biztos későn fog elaludni.

Na üdv lányok!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Most én jövök egy kicsit kásőn, de ha a tegnapi utcsó bejeletkezésemet nézem nem is olyan biztos! :)

Szuzy:)
Ha Berniék jönnek hétfőn a b-m kluba akkor átadom az üzidet.
Ja RENDŐR! Csak azért kérdeztem, mert az én párom is rendőr, de ő itt Bátonyterenyén, és hátha netalán ismernék egymást! Egyébként a párom is Pásztón született, de korán elköltöztek onnan. De azért sok rokon él még mindig ott! Néha szoktunk lemenni hozzájuk!

Mókuska :)
Cserbikéket én is ismerem, 1 utcával mellettünk laknak, de én jobban csak Mariannát ismerem, mert ő is "(t)ősgyökeres" Dorogházi!!!

Gabi:)
Az infót Petrásról nagyon szépen megköszönném. Azért jó volna tudni, hogy esetleg ha valmi baj van tudok fordulni valakihez, akiben megbízok!!!
Ja és a kishölgy ő egy tüneményes babóca! Büszke lehetsz rá, csakúgy mint a többi gyerkőcre!!!!!

Fogacskákra a tanácsokat köszönöm, ma adtam neki elalvás előtt egy kis Panadol szirupot, de holnap kipróbálom a Chamomillát is! A kettőt lehet egyáltalán egyszerre adni????? :?: :?:

Lassan ennyi voltam, majd holnap megpróbálok még jönni!

Pussza

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Dina!

Priviben megiírod a párod nevét? Akkor meg tudom kérdezni a férjem, hogy ismeri e.

Szerintem a Chamomillát és a Panadolt nem érdemes egyszerre adni, de szerintem egyébként nem tiltja semmit. Ha nem olyan vészes akkor elég a Chamomilla is. Amikor nagyon sokszor ébredt és sírt keservesen akkor inkább add a Panadolt. (én is átszoktam a Nurofenre, szerintem is jobb) De ezt azért csak végső esetben, mert csak egy pár napig szabad egymás után alkalmazni. Szóval egy hónapig minden este már sok lenne. Néha azonban egy-két-három napig simán adhatod azt is.

Ja! Voltunk a kerti partyn. Tök jól éreztem magam, igaz a gyerkőcöt végül is nem vittük. Nagyi vigyázott rá egész nap. Reggelről fodrász, aztán torta sütés, utánna beéd a nagyinál, majd aluka itthon, s utánna buli. Csak aztán hoztuk haza. Jól viselkedett egész nap, s a nagyszülők szerint simán ott is aludt volna. Így lehet, hogy most már egy-egy éjszaka átadjuk uraságát valamelyik nagyinak. Jó volt nélküle egy kicsit. Ez csúnyán hangzik, de így van. Viszont amikor mentünk érte már nagyon hiányzott, és ő is csak úgy bújt hozzám! Olyan cukorfalat!!

Na megyek pihenni, mert holnap fárasztó napom lesz. Holnap jönnek a vendégek délután. Igaz még ebédre megyünk anyámékhoz. Délelőtt előkészítem a pizzára a feltéteket, s délután már csak gyorsan össze dobom. Minimum 14-en leszünk, így azért lesz pakolnivaló utánna :cry: :cry:
Jó éjt

Kép
szuzy
 
 


Dina!
Most jut eszembe. Nem írtam, hogy a homeopátiás szerek bevétele előtt és utánna sem szabad enni, inni 30 percig csak max tiszta vizet, különben nem hatnak rendesen!!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy pangás van a topic-ban! Vagy mindenki élvezi a jó időt? :D

Szuzy :)
Szóval azt mondod, és a többiek is hogy a Nurofen jobb mint a Panadol? Van esetleg rossz tapasztalat erről? Nekem egyelőre bevált, a védőnőm és a háziorvos is ajánlotta, sőtt többen használják itt a kismamák közül.

Na pussza mindenkinek! Jó éjt, én is elteszem magam holnapra, és felkészülök a sok kiskölyök viháncolására a babamama klubban. :lol:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


sziasztok!

Dina
a hétvége általában csendesebb, bár vannak kivételek is :wink: :wink: :wink: :wink:
Na beszéltem szomszédasszonnyal, az biztos, hogy Petrás itt van még. Majd pontosan utánajár, hogy anesztesként csak v. nőgyógyászként is :D :D :D

Nurofen-Panadol,szerencsére túl sűrűn nem kellett eddig.
Nurofen tovább eltartható is felbontás után, hígabb nem olyan fullasztóan sűrű, elég jó az íze, és hatékonyabb is :wink: :wink: röviden az én részemről :wink: :wink:
Nálunk a Panadollal bevételi gondok is voltak, síráskor félrement, és az bizony elég sűrű :shock: :shock: :shock:

Szuzy
hú de jó lehetett kettesben apával.
Hétvégén arra a rock-bulira ami a Kis-hegyen volt hívtak minket is. Tibi ki is ment este 10 órakor, én nem, mert az én kicsim nélkülem nem tud enni :shock: :shock: :shock: meg fáradt is voltam.
Napközben szeretek én menni nem éjszaka.
Lehet, hogy öregszem? :shock:

Hogy sikerült a tegnapi nap? Melyik pizzát csináltad meg?

Többiek, merre vagytok?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

A mai napom azzal telt, hogy a tegnapi "buli" nyomait pakoltam, takarítgattam, és egész nap mostam. Még szerencse, hogy jó idő volt, így lehetett cserélni a szárítón, mert különben egyszerre nem tudtam volna hová terigetni ennyi ruhát.
Holnap jön a vasalás.....

Dina! Milyen volt a babnap? Találkoztál Bernivel? Tudta, hogy ki vagyok egyáltalán?

Gabi! Három féle pzzát csináltam, az egyiken csak sonka és sajt volt, mert a nővérem gyerkőcei csak azt eszik meg. A másik a mi kedvencünk volt, azon csirkemáj, kukorica, hagyma és császárszalonna volt, a harmadik meg egy kicsit konzervatívabb apukámék szája íze szerint? darálthusi, gomba feltéttel, és mindegyiknek paradicsomos alapja volt.

Van egy tuti thiramisu torta receptem, tök egyszerű megcsinálni (sütni sem kell) és nagyon finom. Érdekel valakit? Most csináltam én is először, egy apró hibától eltekintve szerintem fini lett.

Anyósom hozott diós tortát, anyukám meg citromosat, így volt édesség bőven. Ja és persze én még csináltam gesztenyéset is.

Timi! Már legalább egy hete nem hallottunk felőled. Remélem nincs semmi baj!!!!! Ha tudsz írj!

Alíz! Már nemsokára láthatod a picurkádat! Nagyon izgatott vagy már? Rosszulléteid megvannak még?

Móni! Neked, hogy telnek napjaid. Levi baba hagy azért időt egy kis napközbeni ejtőzésre?

Nika! A párod szülinapja óta rólad sem tudunk semmit. Gyere írj mi van veletek!?

Ildi Te merre jársz????

Zita gondolom nyakig a ház festésében és takarításában....

Remélem nem hagytam ki senkit!
Szóval gyertek írjatok!!
Üdv.

Kép
szuzy
 
 


Halihó!

Úgy látszik csak én járok erre mostanában.
Szomorú vagyok, hogy nincs mit olvasni. Lányok! Félre a házimunkával! Írjatok!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Tegnap olyan nyomi voltam, h szó szerint semmit nem csináltam, még irni sem volt kedvem :oops:
Ma meg mindenképpen takaritanom kellett, mert du. jönnek hozzánk.

Na, hát nagyon klassz volt anyáéknál a hétvégén! Szombaton még moziban is voltunk Lilikével, a Shrek 3-at néztük meg. Olyan jókat kacagott rajta, nagyon élvezte :lol: Ő lent maradt, ugyhogy a héten csak Danival vagyok. Annyira fel volt pörögve, h egyedül fog nyaralni, h már szombaton haza akart minket küldeni :lol: :lol: :lol:

Szuzy
Klassz lehetett a buli! Sztem Gabit az érdekelte, h melyik tésztát készitetted el a pizzához :wink: Tiramisu receptem nekem is van, egyszer már csináltam, de ird le, hátha más, mint az enyém!
Gyerekmentesség: ne szégyeld, h jól érezted magad Szilárd nélkül!!! Nekem is hiányoznak, mikor nincsenek itthon, de muszáj egy kicsit időnként kikapcsolni, különben bekattanok :shock:

Dina
Mi azért tértünk át a Nurofenre, mert hatékonyabb, mint a Panadol. Még a dokinőnk ajánlotta, és igaza volt! Ja és a másik előnye az, amit Gabi is irt, felbontás után nyugodtan tárolható! Az elején ugye Panadolt használtunk, max. 2 kanálnyit, a többi ment a kukába :x

Móni
Mi ujság, hogy vagy?

Nálunk dörög az ég. Kiváncsi vagyok, h lesz-e eső!? De legalább tudom, h miért fájt tegnap a fejem :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Nálunk most volt egy jó kis vihar, igaz hogy eső nem sok volt, de dörgés, és szél az nagyon!

Szuzy :)
Mondtam a páromnak a párod nevét, és az volta válasz hogy mióta rendőr? Az én párom 99-ben szerelt fel. szinte végig járőrözött, kis idő kieséssel mert akkor kmb-s volt.
A babanap köszi jól telt, de Berniék nem voltak, mert most vannak nyaralni. Legközelebb kb. 1 hónap múlva lesz.

A panadol egyelőre bevált, de ha majd eljön az az idő is hogy nem fog használni, akkor majd veszünk nurofent.

Most ennyi, mert a "főnök" hisztizik hogy a gép előtt ülök! :(

Na pussza

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Mókuska :)

Tarjánban merre laktok? Ha nem vagyok indiszkrét?

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Dina
Az Arany J. uton :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

én is vagyok :D :D :D

Ma viszem a kicsit a bőrgyógyászhoz. Ugye 1 hete kaptunk Pimafucort krémet, kb. 3 nap után úgy nézett ki helyre jön a bőre. Aztán hétvégére megint pirosabb lett, na Tescos pelusunk volt, de volt itthon Liberó, váltottam hátha :roll: :roll:
Na tegnapi meleg után este amikor megláttam, pedig most sűrűbben teszem tisztába, és napközben nem volt még csúnya :cry: :cry: ennyire.
Holnap leviszem tanácsadásra, de ott is. kb. csak mérekezünk mert neg. vizeleteredményünk még nincs, úgyhogy szerintem még mindíg csúszik az oltás :roll: :roll: :roll:

Nekem meg tegnapra begyulladt az ínyem :cry: :cry: sajnos olyan félévente előjön, és kell 3-4 nap, hogy a corsidol helyrehozza :cry: :cry: Algopirint vettem be este, de folyamatosan fájt, alig aludtam valamit :cry: :cry:

Egyébként szoptatás alatt milyen más fájdalomcsillapítót lehet használni? Valahogy most az Algopiryn nem használt :roll: :roll: :roll:

Dina
Eszterke örül ha ideülünk, rögtön nyúlik is a billentyűzet után :lol: :lol: annál jobban csak az ujságokat szereti, azokért rendesen remeg :lol:

Nekünk most az a legnagyobb baja, hogy ülne állandóan. Egyébként nagyon ügyes, babakocsiban rájött hol kell kapaszkodni, ott nagyon szépen ül.
Földön, járókában egy ideig tartja magát de utána eldől. Ha a járókában megy a picsogás, hogy vegyük ki :roll: :roll: persze kézben rögtön fülig ér a szája :wink: :wink:
ha a földön van, akor leülök mellé, és úgy elvan, na de mindíg nem ülhetek vele :roll: :roll:
Most a héten itthon van megint a párom, így mindíg van vele valaki :wink: :wink:

Mi vasárnap megyünk majd anyuékhoz 1 hétre.
Azt még nem tudni Tibi is marad e vagy sem :roll: :roll:
Idén most ennyi lesz a nyaralás, de már a gyerekek úgy várják

Szuzy
jól hangzanak a pizzák :wink: :wink: nálam mostanában a paprikásszalámis a menő :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ildi
elkezdtétek már a radiátorcserét, festést?
Tudjátok már hol lesz Danika szülinapja megtartva? Tavaly ugye felmerült a telek, idén?

Zita
Ti végeztetek már?
Olyan rég jöttél, ha tudsz gyere és mesélj, nem baj ha nem olvasol vissza, csak gyere :wink: :wink: :wink:

Timi???
ha tudsz gyere Te is írj :wink: :wink: :wink:
Fiúk várják már az ovit?
Nekem Adri már várja a sulit :D :D

Oviba meg majd 20.-a után megyek be. A másik oviba aki itthon van annak a gyerekét csak 4 órára veszik be, na annyira nem viszem :shock: :shock: akkor állandóan csak rohannék, és semmit nem tudnék elvégezni :shock: :shock:
Kíváncsi leszek rá mit mondanak :roll:

Alíz
már csak két nap :wink: :wink:
Rosszullétek gyengültek már?

Nika
tényleg rég voltál Te is. :cry:
Jól vagytok?

Móni
és Te??Én a múltkor a rendszerhez nem szóltam. Immár 3 gyerekesként látom, hogy nincs két egyforma gyerek. Hiába ugyanúgy próbálsz mindent csinálni.
Nálam egy azonosság van mind a 3 Duracell elmes :lol: :lol: :lol: állandó mozgásban vannak egész nap :wink: :wink:

Na szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Ildi!
A párom nagyija is az Arany J úton lakik, így ott elő szoktunk fordulni néha. Bár az utóbbi időben inkább ő jön hozzánk, mi inkább télen megyünk, amikor ő nehezebben mozdul ki. De ha arra járunk írok előtte, hátha összefutunk.

Gabi! Szoptatás alatt szerintem algopyrin nem szedhető, nekem a Panadolt ajánlották.

Dina! A párom is 99-ben végzett a sulival ha jól emlékszem..... Ő már korábban is dolgozott a rendőrségen, de akkor polgári alkalmazottként. Azóta ó is folyamatosan járőrözik. A párod a miskolci vagy a bpesti suliba végzett. A férjem Miskolcra járt. 97-ben kezdte a sulit.

Na jó éjt mindenkinek.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szuzy
Sztem ahány orvos annyi félét mond, az ismerőseim körében mindenkinek az algopyrint javasolták terhesen és szoptatás alatt is. A legjobb persze ha egyikre sincs szükség.
Na és melyik házban lakik a nagyitok??? (priviben)

Tegnap lementünk a Tescoba apróságokért, de megint szerencsém volt, vettem Daninak egy nagyon dögös farmergatyót (rövidet) 750 ft-ért, és egy pamutot, ami féllábszárig ér 400 ft-ért :wink: Láttam nagyon klassz férfi ingeket is, nagyon olcsón, de s, m, max. l méretben, apának meg kell az xl, de sokszor még az xxl-is :roll:

Többiek merre vagytok?????

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Itt Pásztón és ha jól emlékszem Bpesten sem ajánlották az algopyrint sem a terhesség allatt sem a szoptatás alatt...
Na akkor erről ennyit!!! Az ember hiába akarja a legjobbat , hiába fogadja meg a tanácsokat nem biztos, hogy jót cselekszik!

Nálunk a Milli krémtúró és a Danoninó mindennapi uzsi volt, erre lehet, hogy rákkeltő anyag van benne. Jó lenne már végre biztosat tudni róluk. Tegnap azt mondták két tejtermékben van a mérgező dioxinból. De, hogy melyik ez a két termék azt véletlenül sem közölték. Minek van egyáltalán még forgalomban???????Aki nem néz tv-t, vagy nem veszi komolyan az forduljon föl???!!!! A párom ma kenőmájast reggelizett, persez abban is van E412. Persze lehet, hogy amit én ettem túrista szli abban is van, csak ugye annak a csomagolását nem láttuk.....
Teljesen kivagyok ezeken a dolgokon bukva. Mérgeznek itt bennünket mindennel. Nem beszélve a romlott húskészítményekről, az átdátumozott többi élelmiszerről. Itt már semmi sem szent. Csak a haszon a fontos, hogy hány ember szenved tőle, vagy hal bele az nem érdekes!!!!

Nem birom már ezt a hőséget. Most egy szál fehérneműben ülök a gép előtt. A konyhában hőgutát kaptam, persze megint ment a sütő is így még elviselhetetlenebb a hőség.

Lányok! merre jártok?

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nagyon pang ez a topic. Sehol senki?
Ildi! A 17-esben. És Ti?

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Gabi :)
Benedek is örül ha a gépnél ülhet velem, itt akkor van a gond, ha ő nincs itt!!!! :lol:
Ja szopi alatt nekem mondták mind a két féle gyógyit!

Szuzy :)
Az én párom is Miskolcra járt de ő 98-ban kezdte a sulit.

Ildi :)
Milyen szerencséd van hogy találtál ilyen jó dolgokat a Tesco-ban! Én nagy ritkán jutok be de annál is ritkábban találok rá jó dolgokra. Most legutóbb csak egy kis pólót tudtam venni, mert igaz lett volna még egy kis együttes (rövidgatyó+póló) de mire az tényleg jó lenne rá, már vége is a nyárnak! De igaz ami igaz, már és is találtam 100.-os body-t.

Na pussza mindenkinek, lassan aludnom kellene!

Jó éjt!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Hali Mindenkinek!

Látom már megint csak magamban dumálhatok. Még ma sem járt itt senki...

Dina! Azért szerintem ismerhetnék egymást....Sőt lehet, hogy ha találkoznának akkor ismerősek lennének egymásnak. Név alapján azonban a párom sem tudja kiről is van szó.

100Ft-os body: anyósom és párom járt egyszer a Tescoban, kemény 100 Ft-ért volt rövid újjú body, erre vettek belőle egyet, mert nem tudták szükség van e rá. Hát totál kiakadtam. Persze mobil mindenkinek van..... És az volt az első rövid újjas bodyja tavasszal.....Guta ütést kaptam tőlük. De hát ha a férjemnek nincs ennyi esze, legalább anyósomnak lett volna, de sajnos neki se volt.

Na pá

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!
Vagyok én is, csak leragadtam a másik topicnál, ahol elég dilinyós vita van :? :? :?

Tegnap végülis megkapta Eszterke az oltást :D Erzsike szerint is a vizelet v. sokáig állt v. szennyezett volt :roll: :roll:
Egyébként megint hízott szépen. Már 8640g és 73 cm

Akció, most a Tescoban 35 ft.-os gyerekpólók lesznek :wink: :wink: igaz egyszínű, na de otthonra tökéletes :D

Szuzy
jajj ezekkel a joghurtokkal én is gondban voltam.
Krisztikénél 8 hónaposan Nestlé babapudinggal kezdtünk, amitől tiszta kiütéses lett :shock: :shock:
Utána Danone könnyű és finom gyümölcsjoghurtokat adtam, abban nem sok szinezék, és tartósító van, és semmi baja nem volt tőle. Viszont most szerintem ha eljön az ideje sima kefírbe teszek gyümölcsöt, v. befőttet :wink: :wink:

Sajnos tényleg a szalámikból is hiába rengeteg a választék, lehet,
hogy még rosszabb :cry: :cry:
Nekem szeretik a szalonnákat, mindegy milyen fajta, aminek nagyon örülök, mert azt legalább tudni miből van :roll: :roll: Oké ott is a pác és tartósító van a császárszalonnánál, de talán még mindíg nem olyan vészes :wink: :wink:

Dina
Neked Benedek próbálkozik már azzal, hogy menjen?
Mászni mászik?

Ma hosszú éjszakám lesz :roll: :roll: hajnalig egyedül leszek a ygerekekkel, az Eglóban buli van, és anyósom és a párom mentek "segíteni". A párom pultos lesz anyósom, és még hárman felszolgálnak, mosogatnak. Majd valamikor hajnalban jönnek.
Majd este még jövök, remélem lesz még valaki

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


ja, Ildiék már ma délután lementek anyuékhoz. Majd vasárnap este lesz megint :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!

Ma ha nem esik az eső, du. 3 körül lemegyünk a városba Szilárddal a Plázára. Jöttök Ti is? Majd figyellek benneteket hátha össze futunk. Konkrét időpontot és helyszínt nem írok a találkára mert egyedül magyek vele így ki tudja babkocsival mikor és hol leszünk.... Sajnos Szabolcs zárja az utata este 6-ig, anyosóm árul az egyik standnál így csak kettecskén megyünk.

Hogy telt a tegnap éjszaka? Remélem ebben a nagy dörgésben, villámlásban a gyerkőcök tudtak aludni. Szilárd tudott. Remélem most meg alszik legalább három órát, hogy birja a délutáni programot!!!

Többiek mit csináltok hétvégén?

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Bekukkantok én is.

Hát csajok ebben a bolondos időben valamit is csinálni? Én a házban vagyok javarészt, pakolgatok és társai. Este tudunk kijutni a játszira, hagy ne mondjam, 7után ballagunk be, de Levi akkor már a nyakamba lóg.:))

Levi egyre ügyibb lesz. Képzeljetek: egyedül öltözik, pakol, segít, szótfogad "mindenben". (Van mikor 4elmondás után teszi csak.)
A napokban megnéztük az utcabeli babát, 3hós, hát elbámulta fél órán keresztül. A baba anyukájával jót mosolyogtunk rajta. Tetszett neki, és lassan érti hogy ilyen pici lesz a tesója is.
Jövőhéten megyek vérvételre és 18hetes időpont kérésre.

Na ennyi egyenlőre, ha tudok még jövök.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Szuzy :)
Mi ez a pláza dolog ott nálatok Pásztón? Szegény párod dolgozik, nekem is de most ő éjszakás! :(
Az éjszakai "daj-dajt" szerencsére Benedek is jól bírja, nem szokott felébredni, akár mennyire dörög az ég. Vagy ne kiabáljam el? Most is szép édesdeden alszik, meg tudnám őt enni ilyenkor.

Ja egyébkéntnem tudom hogy kinek a hsz-ánál olvastam hogy a strand környékén lakik, de nekem is vagyis a páromnak vannak ott rokonok, igaz inkább a szőlős felé vezető úton, Agárdiék, nem tudom hogy talán lehet hogy ismeritek őket! akkor a lakótelepen is laknak, Tahuék.

Képzeljétek, Benedeknek már kijött a felső két foga is, úgy örülök neki, mert már lehet érezni, igaz szerencsére még nem harapott meg vele! :lol: De gondolom hogy ami késik nem múlik! :twisted:

Na most már lassna megyek aludni, mert nem tudom hogy én hogy fogok már megint aludni ebben a viharban!

Pussza mindenkinek, Ildiéknek pedig jó nyaralást a nagyiéknál!

Jó éjt!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!


Kis_plutó!


Még mindíg vannak rosszulléteim. Csütörtökön voltam UH-n, mindent rendben találtak.

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Dina! A Pásztó Pláza egy rendezvény. Ilyenkor a főút a Plustól a Csillag térig le van zárva. Az úton különböző cégek, kereskedők vannak egy-egy standon kipakolva, hogy cégüket népszerűsítsék. Ilyenkor vannak akciós dolgok is, mi pl egyí Asso cipőt vettünk Szilárdnak 30%-al olcsóbban. Közben a régi Plus parkolóban volt fölállítva egy szinpad, ahol egész nap volt valami műsor. Délelőtt volt rendőrségi bemutató, bohóc műsor, délután Heilig Gábor és Eszményi Viktória gyermekműsora. (erre mi nem jutottunk el) Aztán különböző népdalkörök, iskolás lányok táncoltak. Ami tetszett az a Tóth Vera fellépése volt. Szilárddal az első sorokban voltunk. Aztán volt még ugrálóvár hatalmas csúszdával, kicsiknek sergő és dodzsem. (ezt nem tudom, hogy kell leírni)
Szilárd délelőtt 10,30-tól kettőig aludt, amikor fölébredt megebédeltettem, felöltöztettem, babkocsiba tettem és 3-ra már benn is voltunk a városban. Este 8-ig birtuk! Szilárd nagyon élvezte, azt sem tudta merre nézzen. Tetszett neki a nyüzyi, a sok ember, a sok látnivaló. Szerencsére most nem futott egész délután, elfigyelt a kocsijából, meg kézben cipeltük egy csomót. Ja! Elfelejtettem írni, hogy volt két kisvonat is (kerei voltak) amivel körbe lehetett menni a városon. Apa este 6-ig dolgozott, de utánna még együtt is körbe mentünk. Én is élveztem. De estére úgy kifáradtam.....
Már szerintem 3x volt ez a rendezvény, s mivel jól szokott sikerülni (tömeg van az utcán) szerintem biztos lesz jövőre is. Augusztusban szokott mindig lenni, majd gyertek el, nézzétek meg legközelebb!

Alíz! Örülök, hogy minden rendben! Nemsokáűra 12 hetes vizsgálatok! Akkorra lehet, hogy a hányinger is csillapodik. Nekem utoljára ekkor kezdett el csillapodni a dolog. Neked Petikével meddig voltak rosszul léteid?

Móni! Levi nagyon ügyes már! Mi mikor fogunk eddig eljutni??? Szófogadás..... Hát amikor van kedve megcsinálja amit mondok, ha meg nincs hallatlanná teszi a dolgot.

Fogzás: Szilárdnak megint beindultak a dolgok. Tegnap délután 5 kakis pelust produkált! Enni megint alig akart. Délelőtti alvása során fölsírt. (szerencsére éjszaka nem!) És húzza a kezem a szájáb, hogy masszírozzam meg az ínyét. Egyébként a hetedik és nyolcadik fog kibújását alig éreztük meg. Én észre sem vettem, csak amikor már elég nagyok voltak. Persze vissza gondolva, volt egy pár nap amikor rosszabbul evett akkor is. De tegnap szinte alig akart enni rendes kajcsit. Persze a süti az jöhetett most is! Már dugni kell előle!

Kép
szuzy
 
 


Gabi!

Ma megtaláltam a borítékot amiben a nyuszikat készítettem anno Neked össze, tettem még hozzá újjabbakat, és két Pampers kódot is. S ráadásul a postást is sikerült elcsípnem! El is küldtem anyósodnak. Majd kérd tőle, nehogy elvesszen!
A Pampers kódok 3-3 pontot érnek, ha minden igaz 10 pont szükséges a legkisebb ajándékhoz, így még kell hozzá gyűjteni.(minimum 4-et)
Egyébként én a múlt héten kaptam meg az eslő ajándékot tőlük. (január 4.-én adtam föl a kódokat ajánlva!) A másikat májusban adtam föl így az majd karácsony körül várható ezek szerint. Pedig 2-3 hónapos szállítást igérnek. A Libero viszont a beküldést követően kb egy hónapra küldi a játékokat, iagaz azok nem olyan értékesek, de azért aranyosak.

Látom ma megint csak én vagyok itt egyedül.
Lányok merre vagytok???????????????????

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szuzy :)

Nyugi én is vagyok! :)
Pampers kódokat még mindig lehet gyűjteni, vagy van már újabb játék? Neked tényleg ilyen későn küldték a januárban megrendelt játékot, hát nem semmi! Én nekem sajna csak egy játékra való kódot sikerült elküldenem, mert 15 pontom volt, és ugye 16 pont volt a köv. játék. Hát így jártam! :cry: Ja és még én sem kaptam meg, de a hétem már telefonálni fogok, hogy hol marad!
Ja és a liberós figurákat meddig lehet beküldeni? Fontos hgoy 1 éves kora előtt?

Egyébként az iwiw-en fenn vagytok?

Pussza mindenkinek, este még megpróbálok jönni!!! :D

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjel... :oops: :wink: :D

Bocsi az eltűnésért, de nagyon el vagyunk havazva.( Csak zárójelben, az hagyján, hogy a por belepi a gépemet, de egyre gyakrabban csörögnek rám az ismerőseim, hogy ugyan olvassam már el az üzijeimet a wiwen… :oops: :oops: :oops: ) Lányok, abszolút nem vagyok képben, próbáltam ezt az oldalt visszaolvasni, de teljes káosz … :oops: Az azért leesett, hogy gyarapodott a csapat, üdv az újaknak! :D Meg azt is kiszűrtem, hogy gyerkőkkel minden ok, és ez a lényeg! :D Eszter –sorozat tündéri! :lol: És bocsi, hogy csak így utólag, de Szuzy, Isten éltessen névnapod alkalmából!!! :D

És még két szösszenet:
Pizza tipp: ha a liszt ötödét rétesliszttel helyettesítitek, ruganyosabb, formálhatóbb lesz a tészta! :wink:

Kajapánik avagy guargumi és társaik: mi az átcimkézések óta nagyon résen vagyunk. Tényleg, ahogy Szuzy fogalmazta, már semmi sem szent?! :( :? :x Tudom, hogy sokkal több idő, de mi pl. igyekszünk minél több dolgot házilag előállítani és házi, piaci (megbízható) forrásból beszerezni az alapanyagokat. A mi konyhánk már kezd olyan nagyanyáink korabeli formát ölteni, ráadásul a gyerekek tiszta boldogok,mikor kenyérsütés, tésztagyúrás van, a natúrjogó+gyümi+mézes finomságot pedig már egyedül is elkészítik. :wink: Vannak jó kis topikok, bevált receptekkel, meg a környékünkön szerencsére még szép számban vannak a piacon nénikék, bácsikák saját terméseikkel, ezt igyekszem kihasználni. :wink:
Még egy kis ökoreklám, bocsi, de hátha érdekel valakit. :roll:
Kipróbáltam végre a mosódiót! Nagyon finomak, puhák lettek a ruhák, a színesek élénkek maradtak, viszont a fehérekhez őszintén szólva gáz. Hagyján, hogy kézzel előmostam mosószappannal, áztattam, még előmostam, szódáztam, a homok, fű, kaja, filctoll, meg egyéb foltok benne maradtak és egy mosás után is rettenetes szürkék lettek a ruhák. :? Szóval én csak enyhén szennyezett színes ruháknál használom,jó az ágyneműkhöz, kabátokhoz,kényes textilekhez, de fehérekhez marad az Ariel. :wink: Viszont a mosódióból jó kis bőrbarát tusfürdőt és sampont is lehet főzni. :wink:

Nálunk is zajlik az élet, megkezdődött a takarítás végre az udvaron, belső festések folyamatban, majd bent is lesz nagytakrincs, asszem nekiugrok a töménytelen gyerekholmik szanálásának is.Ezt hó végéig kellene, mert ősztől megkezdődnek a dolgos hétköznapok nem lesz időm. Van még néhány függő talink barátainkkal, és hamarosan megyünk nyaralni is, így fogunk azért pihenni, várjuk ám, nagyon ránk fér. Képeket nem felejtettem, de képzeljétek, azok a fránya ereszcsatornák még nem másztak a helyükre, hanem hagyják, hogy a régi bádogok csúfoskodjanak, én meg jobb szeretném teljes pompájában megmutatni a házikót.Ha bírtok még várni…. :oops: :wink: :D

Sajna mennem kell, kezdődik az esti műszak... :lol:
zichy
 
 


Sziasztok!

Hát én nem tudom, hogy van e Pampers játék.....Úgy gondoltam, hogy ha nekünk volt, akkor biztos most is van. Lehet, hogy tévedtem??? Azt sem tudom, hogy a Liberós nyuszit meddig kell beküldeni.....Bocs!
Az iwiw-en fönn vagyunk, szerintem talán mindenki. Az én nevem már tudod, jölölj be ha Te is fönn vagy Dina!

Zita!
Gondoltam, hogy legkisebb bajod is nagyobb annál, hogy nekünk irogass ebben a nagy hajszában. Bizony már nem sok van az augusztusból, így igyekeznetek kell, hogy mire beköszönt a szeptember ideális környezetből indulhassanak a gyerkőcök oviba, suliba.
Guargumi: hát most gondolkoztam én is el először a kenyérsütő gép előnyén.....Egyébként én úgy voltam vele, hogy ha van készen finom is akkor minek szenvedjek vele. És igazából nekem időm sincs ilyenekre. Én csak ámulok és bámulok, hogy Ti 3 gyerkőc mellett, hogy vagytok képesek ilyeneket csinálni mint pl gyúrás??!!!!!
Szóval le a kalappal előttetek! Merre lesz a nyaralás? Hát jó pihenést kívánok Nektek!
Köszönöm a köszöntést, nem vagy elkésve.

Na szép estét!

Kép
szuzy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?