Új privát üzeneted érkezett!

Letti,jó,hogy írsz :) Ati még nincs elkésve a beszéddel :) Luca is most kezd úgy igazán belenüdlni :wink:
Tetszik a balett Antának?Hányszor jártok egy héten?

Judit,klassz lett a torta :) hm..jó lenne egy nagyot beleharapni :) Hétvégén mi is ünneplünk,degeszre fogom enni magam édességgel :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi: Köszi, hogy még maradhat a mei-tai. :D Nagyon úgy tűnik, hogy egy darabig mellőzd a hiradót. Nálunk már az a furcsa ha megnézzük a híradót.

Köszönöm az érdeklődést én már jobban vagyok, de sajnos most Dávid meg az apja van benne. Dávidnak kedden délután kezdett el folyni az orra utána következett egy nagyon szörnyű éjszaka (2 óra hosszát aludtunk összen) annyira tele volt az orra, hogy csak na szívatuk neki ezerrel szegénykém meg úgy ordított mint akit ölnek alig bírtuk lefogni az apjával.Szerdán délelőtt be is vittük Ildikóhoz kaptunk 2 féle orrsprét (egyiket orrszívás előtt a másikat meg orrszívás után) meg cseppeket. Ma már nem folyt az orra de azért még szívattam az orrát nem sok minden jött már belőle de azért még jött. Lázza az nem volt és még a kedve is.

Judit: Nagyon ügyi vagy nekem nagyon tetszik a torta. :D Én eddig még nem mertem belefogni a torta sütésbe, pedig szeretek sütni.

H1N1: A múlt héten Zsoltiéktól is megkérdezték, hogy ki akarja beoltatni magát, és alá is kellett írni, hogy ha valaki nem kérte. Mi Zsoltival nem oltattuk be magunkat.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Judit: Nyamnyammm...

Mongi: Képetképet!

Betti: priviben egy e-mail cím?

Ivett: csak e-mailben tud menni meghívó.
jaimee1
 
 

 
 

Kriszti,akkor jobbulást továbbra is!!!Majd vmikor elmegyek a mei-tai-ért,csak a kapuig megyek! :wink: De amjd megcsörgetlek,valszeg szombat vagy vasárnap vmikor.Mert Bettiékhez elakarom vinni vasárnap,hogyha nem maradna Zsombika akkor beleteszem :wink:

H1N1:apáékat kötelező jelleggel beoltják állítólag :roll: :? :evil:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Letti, de jó hallani rólatok! Balett...hm, azt én is szerettem volna gyerekkoromban, csak pont akkor törtem el a csuklóm, amikor kezdődött volna. Így elmaradt! Biztos nagyon aranyos lehet Anta, van fajin kis ruhája, meg cipőcskéje is?
Beszédfejlődésben szerintem sem vagytok lemaradva...Csongi elmúlt két éves, amikor elkezdett összefüggően beszélni.

Én végül úgy döntöttem beadatom Csonginak (nem sokan vagyunk az osztályban), sőt már szóltam a dokimnak, a jövő héten magamnak is. Úgy vagyok vele, jobb félni, mint megijjedni...

Hú, Judit, de klassz lett ez a torta. Én még életemben nem sütöttem tortát :oops: A muffin-nál tovább nem tart a sütitudományom. Mondjuk nem is sütis a család, akkor eszünk egy-két darabot, ha a mami süt :lol:

Erika, én is kíváncsi lennék már az esküvőre...kérnék meghívót...egyszer már küldtél, de fogalmam sincs jelszóról meg ilyenekről.

Kriszti, rémálmaimba nem jöjjön elő az orrszívózás! Volt mikor ketten alig tudtuk apával lefogni Csongit! De muszáj volt! Jobbulást Dávidnak, remélem már túl is vagytok rajta!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dobok képet, aztán majd jövök még!

Kép
Kép
Kép
Kép
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Erika! Jaj de jó képek, nagyon szépek voltatok!!

Tegnap voltam dokinál, UH-t is csinált. Úgy néz ki, minden rendben. A babácska nagyon mozgékony volt megint :) Keresztbe fekszik, és egyelőre inkább lánynak néz ki. Persze ez még nem biztos, majd meglátjuk :)
judit_79
 
 


Erika, nagyon szépek a képek!!! Mindegyik, de a 2. a legjobb :shock: :D

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!!

Erika!

Nagyon jók a képek,a ruhád is nagyon tetszik!!

Én ugy döntöttem hogy nem adatom be az oltást,de a doktornő is és a tanárnő is azt javasolta hogy ő sem ajálja!

Judit!

Nagyon ügyes vagy biztosan fincsi lehetett a torta!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sztem a 2. képen nem is Erika van :wink: :mrgreen: Nekem az az összebújós tetszik nagyon, ami a blogban is van :)

Kint voltam a Corában. Karácsony, Mikulás kipipálva...ollan 80%-ban. Majd biztosan látok még ezt-azt...ha valaki Fifi plüssfigurát lát reális áron, az sikítson!!! Értem ezalatt, hogy max. 3000 pénz legyen :roll:

Voltam dokinál, mert összeszedtem vmi vírust. A gyerekek az oviban már rémülten néznek rám és keresnek búvóhelyet, olyan a hangom 8) Kaptam köptetőt meg szedjek aspirin -c-t. Oszt jónapot...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Erika,nagyon nagyon szépek voltatok! :) Gyönyörű volt a ruhád :wink: Popi kisasszonyosat is kapunk majd?Vagy ne legyek telhetetlen? :oops:

Judit,akkor nálatok is párban lesznek a gyerekek úgy néz ki :) Meddig fogsz dolgozni?Ízlett a családnak a torta? :wink:

Nóri,vannak már a corában akciós játékok?Fifit én a Müllerben láttam 2300ft-ért :wink: Jobbulást!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Csáó!

Na Fifit nem ismertem, de most már megvan. :wink:

Örülök, hogy tetszenek a képek!

De, a másodikon is én vagyok. :lol: :lol: Vannak egészen "idegen" szemüveg nélküli képek....azokból nem is raktam.

Nóri, jobbulást!

Judit: Szupi, hogy minden rendben. Ki is a dokid? E.?

Akkor Popis kép:

Popi készülődik. Ő is kapott egy mini csokrot. Örült neki.
Kép
Kép
jaimee1
 
 


Hát ez a vigyor.....tisztára a te mosolyod Erika!!! :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri! Én is láttam a Müllerben Fifiket. Marcinak is van Fifije :) az övét még a Corában vettük.

Tündi! Most úgy tervezem, hogy január végéig dolgoznék. Bár már sokszor elegem van az itteni bolondokházából. De az idő gyorsan telik.
Igen, finom lett a torta :)
Névnapoztok a hétvégén?

Erika! Nagyon cukik a Popis képek :) Igen, E. dokihoz járok. Te hozzá jársz tg-re?

Most már nemsokára indulok haza, aztán megyünk Békéscsabára! Mindenkinek jó hétvégét!
judit_79
 
 


Judit: Igen, de csak ha ...mődi a neve vége. :wink:

Jó hétvégét!
jaimee1
 
 


KATLINA! Megszerezted már az Újholdat? :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri!
Könyvben megvan,mozizni akarok majd 19.-én lesz elősször a mozikban.de már nagyon várom!
Nagyon tetszett az Alkonyat,most névnapomra könyvben szeretném ha apa meglepne 8) :oops:


Judit!
Úgy hallottam E.doki nagyon jó uhus
Torta nagyon szép lett,nameg biztos finom is


Én még nem tudom mit kap Robi karácsonyra,télapóra biztos valami elmosat-de itt be is fejeződtt a tudomány :roll:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Erika,csodaszép leányzó Popi :) És az a mosoly,tündéri :wink: Mikor kaphatok meghívót? :oops: Hogy telt a hétvégétek?

Judit,akkor már nem sok van a melóból! :) Igen ma névnapozunk keresztanyáméknál + 3szülinapot is tartunk! :wink:

Katlina,nekem olyan nagyon sok ötletem van mostanság,csak pénz is kellene hozzá :roll: Mondjuk Zsombival bajban vagyok,de Lucának rengeteg ötletem van :wink:
Robika nem szereti a verdákat vagy thomast?memória?domino?egyszerű társasok?
Én Lucának ezt vettem egyik ajándéknak:http://www.gyerekalom.hu/jatek/beillesztos-jatek-micimackoval

Ezen az oldalon ki lehet fogni jó kis játékokat akciósan,amugy nem vmi óccsóó :(
De 20kg-ig a postaköltség 740ft utalással,és ha többen rendelünk vmit,akkor szinte a posta ingyen van :wink:

Nóri,tegnap láttam a corában fifit 2990ft volt! :) Gondoltam is rád :oops:

Csajok,tudtok vki olyat szolnokon aki csinál képet a gyerekekről és utána készítene belőlle egy naptárt is?Mert nemigen vannak olyan klassz fotóink amiből tudnék egyet összeállítani.

Vagy Erika...férjed nem vállalna itthon fotózást?? Természetesen kifizetnénk,és csak ha cd-n megkapnánk a képeket az is jó lenne:) Vagy ne kombináljak??? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi: Jó bulizást mára! Zsombinak BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Zsombinak boldog névnapot kívánunk!!!

Kép
pimelinda
 
 


Nóri, technikai jellegű kérdésem lenne hozzád. Lemezeket töltenék le az oldaladról, ha a rar fájlokat utána meg is tudnám nyitni. Honnan tölthetnék le hozzá programot? Köszi, ha segítesz :)

Kép
pimelinda
 
 


Kriszti,nagyon szépen köszönjük! :)

Nóri,itt a beígért kép arról,hogy milyen hajat szeretnék.De csak akkor ha lefogyok vagy 15kg-t :roll:
Kép


Liz,te hogy állsz a fogyókúrával?Rég nem írtál?meggyógyultatok?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linda,neked is nagyon szépen köszönjük!!!! :) Hogy vagytok?ritkán írsz te is! :(

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hali!!

Először is:
Kép

Linda! Tettem fel neked progikat :wink:

Katlina, én meg majdnem elküldtem neked Zséda számát :oops: :lol: De akkor nem egy csónakban evezünk :lol:

Tündi! A Rossmann fotószolgálata is csinál naptárat, többfélét is, falit, asztalit, meg ilyet meg olyat.... Az nem jó? Ha már lesz miből válogatni, persze :wink:
De csak a fazonja lesz ilyen, a színe nem, ugye :roll: :lol: Klassz amúgy, kócolgathatod majd :P
Én most az enyémet mindig állítgatom, mert hátul úgy kéne lennie 8)

Isteni fincsi volt levezetni ilyen időben 90 km-t.... :evil: Jojózik a szemem is

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


sziasztok

Először is utólag is Boldog Születésnapot minden mostanában ünneplőnek.

És Boldog Névnapot a most ünneplő Zsombornak!

Azért olvaslak titeket, csak írni nem sikerül. Gyógyulásunk részleges, kis Pisti és Emma jól van, de szegény Enci kicsit taknyos , ráadásnak pedig az egyik szemén van egy makacs kötőhártya gyulladás, amit hiába csöpögtetünk , krémezünk nem akar múlni. Be kéne már szerezni a homeopátiás bogyót amit a nővérkém mondott, csak még nem jutottam odáig, hátha az használna.

Tündi: jól haladok a fogyással, most tartok - 10 kg-nál. Jó sok centi is lement, a nyár végén vett új farmerom lötyög rajtam, egy másik ami pedig szűk volt kényelmesen hordható lett. Persze még jó sok van hátra, de jövő júniusig meglesz az is. Igazából remélem a bőrőm is szépen visszamegy, kenegetem is bőrfeszesítővel, tornázom is heti 4-5 alkalommal, és végül is nem olyan hirtelen ütemben fogyok hetente megy le egy kiló. Azt mondják heti 0,5-1 kg a normális és később tartós fogyás, akkor ezek szerint nem csinálom rosszul. És persze hetente cserélgeti a fülakupunktúrás csajszi a tűket a fülemben. Most ,hogy elértem a -10 kg-t kapok egy grátisz tűcserét :-)
A tervezett új frizurád nagyon klassz, nekem még a szín is tetszik, bár lehet,hogy neked világosabb árnyalatban lenne a tuti.
Nekem is fűzi néha a fejem barátosném, hogy befesthetnénk a hajam , néha hajlanék is rá , aztán eszembe jut amikor még festettem, és nem hiányzik a sok macera havonta, ráadásul évekbe telt mire teljesen eltűnt , mikor meguntam.

Új hírek rólunk: Enci szépen eszi már a főzelékeket is (ugye mivel tápis baba lett hamarabb kezdtük), már a kanállal is kezd megbarátkozni. Kis Pisti egyre jobban beszél, bár néha szótár kell hozzá mert jó pár dologra saját szava van.
Emma elvan az ovival, azért az aranyos kis barátnőjével nagyon jól megvannak :-). Most készítettek róluk fotókat, kíváncsi leszek , milyenek lesznek (bár óvónéni szerint Emma nem igazán mosolygott..).
Na nem is töltöm tovább az oldalt, még jól rámuntok.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Először is Zsombinak nagyon boldog névnapot!

Tündi! Nekem is nagyon tetszik ez a frizura, ezzel a színnel is ahogy a képen van :)

Nekem is sok ötletem lenne, hogy Marcinak mit lehetne venni karácsonyra, meg szülinapjára, még azon felül, hogy már megvettük neki az ajándékokat. Csak hát igen, ahhoz sok pénz kellene... Ennyi idősen könnyebb is neki játékot venni, és ő maga is közli a kívánságait.
Most már lehet vele játszani egyszerűbb társasokat meg memoryt, igaz, nem bír veszíteni :roll:

Lizocska! Gratula a fogyáshoz, heti fél-1 kg teljesen jó! Remélem, Encinek hamar rendbe jön a szeme.

Megjártuk Békéscsabát, szakadó esőben oda-vissza. De tegnap legalább jó idő volt, el tudtunk menni sétálni, vásárolgatni.

Jó éjt!
judit_79
 
 


Nóri,de a hajszín is ez lenne :) Sokkal élénkebb vörös,mint ahogy sikerült fotózni,nekem nagyon tetszik,csak nem tudom hogy állna :roll: Na meg ugye a macera...
Rémes idő volt ma.
A naptárat megcsináltatnám én a rossmannban,/anno apának cisnáltattam már rólunk a dm-ben/csak hát ahoz értelmes képek is kellenének,ami ugyebár nincs :roll: De lehet gyűjtögetek még :)

Liz,akkor szépen haladsz a fogyássalMennyi is a cél?10kg már igencsak meglátszódik,nem? :wink:
Jobbulást Encinek!!!

Judit,majd megtanul veszíteni is Marci! :) Lucával már elkezdtünk memorizni,de még csak párkeresés szintjén,tehát nem fordítjuk le neki a kártyákat csak az azonos képeket kell megkeresnie.NAgyon ügyes ha odafigyel :wink: De ő még hamar megunja,de végülis nem kell még ezt tudnia :P
Merre voltratok csabán?Én is szeretek ott vásárolgatni :wink: :P

Erika,köszi a meghívót! :) Bejutottam a blogba :wink:

Megyek ,elteszem magam holnapra!:)
Jó éjt mindenkinek!

Zsombika nevében is köszönjük a köszöntéseket!! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: igen a -10 kg már elég jól látszik, arcon, combon , posin, hason is valamennyire. Bizony még sok van hátra még szeretnék 29 kg-tól megszabadulni. De ezzel a heti -1 kg-val június 1-re meglesz! (fő a pozitív hozzáállás :-)

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Tündi, nekem is tetszik a színe...de ...na, mindegy... :roll: A sajátod szebb :wink:

Pár éve csináltam itthon falinaptárat...kutyásat...programmal :wink: Kinyomtattattam, fűzettem. Úgyhogy megoldhatod te magad is 8)

Holnap még nem dolgozok, majd megnézem Fifit kint a Szandai réten :lol: Bár neten találtam 1800-ért 20 cm-eset, majd megnézem azért emezeket is.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Háj! Morgen!

Zsombinak boldog névnapot!!!!!!!!

Tündi: Ahogy leszűrtem a lényeget, elég lennének a fotók is? Azt szívesen vállalja Apa sztem. Naptárat még nem csinált egyébként (pedig tök jó ötlet :) ) A meghívó elment már régen, csak 7 helyett 77-et írtam az e-mail címbe. HOgy miért??? Nem tom.:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Majd jövök még, cupp!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Hogy tudtok ti még éjjel is fent lenni? :roll: Én igen hamar kidőlök :)

Liz,te nagyon belehúztál ebbe a fogyásba ha még 29et le akarsz adni,nem lesz az egy kicsit sok? :roll: :roll: :shock:

Nóri,nekem ezzel az otthonival az a gondom,hogy nem jön ki olcsóbbra sztem mintha csináltatnám,a másik meg,hogy az angol progikhoz hüle vok :oops: te meg egy szgép zseni vagy :wink: Olyanokat tudsz hogy csak na :wink:
Vigyél engem is csavargyárba :wink: MAjd számolj be miket szereztél be!:)

Erika,köszi neked is a köszöntést!:) Lehet a kismamaság miatt írtál77et :) :wink: Igen elegek lennének a fotók is! :)
egyébként hogy érzed magad?Gratula a 12.hét átlépéséhez!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Zsombinak utólag is Boldog Névnapot kívánunk!!!!!!!!



Pesten voltunk tegnap családi röff volt,hát az eső nem kellett volna



Tündi!
Megnézem ezt az oldalt :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


Liz: 29?? :shock: :shock: :shock: Akkor elfogysz! :D
Réka dumáját is elsősorban én értem. Miam a cica, abú a fotóalbum, amit gyakran nézeget, poá a pohár, stb stb....Majd a 2 éves státuszon a kérdezi a doki/védőnő, hogy hány szót tud, vakargatom a fejem, hogy most erre mit válaszoljak.

Tündi: Most úgy maradtunk fenn, hogy Rékám este 7-9 ig aludt, miután nap közben arra nem volt hajlandó. Egyébként 10 után én már mélyen alszom mostanában.
Nem tudom, miért írtam 77-et....mert még csak nem is vagy '77-es. :roll: Köszi, megvagyok. Nonstop hányingerem van, de egyébként nincs panaszom. Szerdán megyek dokihoz gen. uhura, remélem, minden oké lesz.
jaimee1
 
 


Tündi! Ott volt N.Fifi nevű hölgy, ahol mondtad :lol: És kellemes csalódás ért. Mert ugyebár 3000 volt a limitem, ráírva meg 3990 volt, azért betettem a kosárba :oops: . És a pénztárnál már csak 3190 volt 8) Kicsit sétálgatok még, lehet, lentebb is megy :lol:

Vettem 2 harisnyát a fehér házi kínaiban, és az egyiknek a csomagolásán 4-6 év volt, de benne meg 1-3 éves :evil: Kell nektek, vagy visszavigyem kicseréltetni?
Úgy örültem pedig, mert mindenhol ki van fogyva a 4-6-os méret, egyedül itt volt, ez a 2 db...vagyis 1 :?

UPC-nél is voltam, de kiderült, nem is kellett volna mennem, mert nem cserélik ki a beltérit, hanem a helyszínen javítják :evil: Úgyhogy holnap is itthon leszek, várom a szerelőket :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina,tetszett az oldal?Merre jártatok pesten?

Erika,majdcsak túl leszel a hányingeres időszakon!!!Akkor jól kidőlt este Popijány :wink: 10kor én is durmolok már :)

Nóri,megdumáltuk akkor a harisnyát! :)

Képek:)
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Nagyon helyesek!!!! Zsombor rengeteget nőtt, amióta nálatok voltunk. Látom, volt pár ajándék is. :)
jaimee1
 
 


sziasztok

Nem fogyok el a -29 kg leadásakor, ugyanis akkor leszek 65 kg. Szerintem az még nem elfogyás...az az igazság,hogy sok-sok kilóról indultam (ha összeadjátok kiderül), és bizony így sok-sok kilótól kell megszabadulnom. Majd ha elértem jövő júniusra a célt rakok ilyen volt , ilyen lett képet és majd kiderül ,hogy mégsem fogytam el annyira :-))

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Tündi!
Megnéztem az oldalt nem rossz!

Karácsonyra biztos lesz valami traktoros valami ez alap 8) ,meg valami pároztató kártya,wall-e nyomda.szerintem tőlünk ennyi,mindenki más meg gondolkozzon :D


Zsombi hatalmas baba,na és ezek a játékok!!!!!!!!!!!!!!!!!


Liz!
Mire lefogytam jött a bébi,szóval ennyit a hatalmas alakváltozásról :wink:


Nóri!
Pénteken én is harisnya keresésben leszek suli után

Pesten családi összeröff volt.temető meg egy kis vásárlás,kabátot kellett vennem-de rájöttem hogy ebbe sem fogok beleférni tél végéig-de sogórom biztatott-odaadja a kabátját,majd csak jó lesz 120kilós pasi kabátjába csak beleférek :lol: 8)

Kép

Kép
katlina
 
 


Réka nagylánynak boldog névnapot!!! Kép
jaimee1
 
 


sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket!Tényleg sokat nőtt Zsombi.az ajándék meg úgy volt,hogy mindenkitől 1vmit kapott,mert hát ugye Lucától egy csomó ilyesmi maradt :wink:

Katlina,tehetnél ám pocakos képet! :) Na meg Judit és Erika is! :)
egy kabátra nekem is nagy szükségem lenne.de nem jutok el odáig hogy szétnézzek rendesen.

Rékáinknak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!
Kép

Linda,a zenebölcsiben nagyon hiányolta a Rolika Rékát!:) Anyukája mondta is,hogy múltkor sem+most sem voltatok,aztán látni kellett volna,hogy megörült akisfiú amikro meglátta Rékát :wink:

Nóri,voltak az upc-sek?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Rékáknak boldog névnapot!!
Kép

Tündi, igen, 10 körül már jött-ment a UPC-s pasi :D
Azóta meg varrogatok...most éppen 1 bundát alakítok....még ott is szőrös vagyok, ahol ált. nem :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit elmaradva: Zsombinak nagyon boldog névnapot kívánok!

Kedves Rékák! Boldog névnapot!

Tündi, mekkora nagyfiú Zsombi :roll: Hát Te, ne panaszkodj, hogy nincs elég tejed :lol: Valld be, mellette szalonnával eteted :lol: Nagggyon édes!!!!

Erika, én még nem is szóltam hozzá a képekhez! Egyszerűen fantasztikusak! Nagyon-nagyon szép voltál, és tényleg, süt rólatok a szerelem (hm, ezt én hogy irigylem :oops: )! Réka olyan nagylány lett! És nagyon fotogén!

Csongiék tegnap kaptak papírt, pénteken oltják őket. Én jövő hét elején próbálok a dokimhoz elszabadulni. Remélem minden rendben lesz.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Rékáknak nagyon boldog névnapot kívánok!!

Oltás: Most én is afelé hajlok, hogy beoltatom magamat és Marcit is. Bár úgy néz ki, már nem dolgozom sokáig, de nem is kívánok egész télen otthon ülni a négy fal között.
judit_79
 
 


Nóri,akkor hamr letudtad a upc-t:) Bunda varrás..az kellemes lehet :roll: :wink:

Évi,biztosan nem lesz semmi gond sem az oltás után!sokan kérték?
Apa szertne már Zsombinak szalonnát adni,de még csak tejcsit kap :wink: Még ha 3 hónapig kihúzzuk akkor elégedett leszek,most egy kicsita tlán megint kevesebb van,de méág elég az 1 cici :wink:

Judit,bemered magd oltatni?Én nem merném :oops: vmi gond van hogy már nemsokáig melózol?Nem úgy volt,hogy januárig mész?igaz már nem olyan messze van az sem.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Az nagyon jó, hogy elég az 1 cici, mi 3 hónap táján álltunk át a kétcicire (kb...), frász ki is tört, hogy lassan, de biztosan elapadok, aztán tessék, még tán most is szopna Réka, ha rajta múlna.

Én nem merem bevállalni az oltást, de majd meglátjuk, mit mond a dokim holnap..... Sztem ő sem fogja ajánlani, de lehet, hogy meglepődünk.... :shock: :shock:

Nóri: Akkor te is bundás lettél? :lol:

Ivett: Válaszoltam, de sztem nem kaptad meg....Nem fogadja el a freeblog az e-mail címet, sajnálom. :( Másikat kellene nyitni. Freemail. gmail, citromail, ilyesmi....

Évi: Mmm....szalonna....megkívántam a füstölt szalonnát lila hagymával. Nincs itthon, de talán addig jó. Tegnap megettem egy kis üveg céklát. :shock: :shock: 8)
jaimee1
 
 


Erika, nekünk van itthon füstölt szalonnánk, kérsz? :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem már én is :oops:
Olvasni rendszeresen olvasok,de az írásra már lusta vagyok :oops: Annyit bicózom mostanában,mint talán életemben sem :roll:

Először is:

Erika:Itt is megjegyzem gyönyörű szépek voltatok :) Mégegyszer hatalmas gratula nektek :) Réka pedig,mint egy kis hercegnő,gyönyörű és nagyon csini :)

Zsombinak utólag kívánunk Nagyon Boldog Névnapot!

Rékáknak pedig mára Boldogságos Névnapot! :)
Kép

Rólunk pár szó:Milánnak nagyon megy az ovi,szeret járni :) És amióta ovis jobban eszik és már hízott is másfél kg-ot,ez nálunk nagyon nagy szó :? Lucával 2.hete bölcsizünk,most ott tartunk,hogy 8-tól ebéd utánig van ott.Elvan,jókat játszik,habár állítólag tegnap és ma volt egy kis pityergés,de azt mondták ez semmi nem volt...gyorsan megvigasztalódott egy újjabb játékkal :) Ami viszont nagyon aggaszt,egyáltalán meg sem kóstolja az ebédet :( Most még ok,mert hazahozom és ebédel,de ha már ott alszik...?A másik dolog pedig az ottalvás...hát az kemény dió lesz,szerintem.Itthon már kb 1 hónapja nem tudom letenni ebéd után...Hát kíváncsi vagyok ott hogyan sikerül majd...
Zolcsival holnap megyünk a Hetényibe,gyerekneurológiára a Darvas Éva főorvosnőhöz.Már nagyon izgulok,remélem semmi komoly nem lesz.Egyébként idegrendszeri fejlődési rendellenességnek lehetnek a tünetei amik most Zolcsin vannak :cry:
Oltás:Mi egyenlőre nem kérjük és Ildikó sem ajánlja.Tündi,te már rákérdeztél tőle?Ja és még megakartam jegyezni,gyönyörűek a gyerkők :) Zsombi pedig hatalmas kisfickó :)

Karácsony:Én már teljes lázban égek :oops: Ötletek vannak már...Sőt...tesómnak,aki holnap utazik Franciaországba már megvan az ajándék,a barátnőjének is,Lucának is van már,a többi pedig még fejben.

Abonyi lányok:Nem tudjátok véletlenül,hogy a most épülő Egészségházba hol lehetne érdeklődni munka ügyben?

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Sziasztok!

Írtam egy csomót és elszált. :(

Rékáknak Boldog Névnapot!
Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Erika,keresztfiam anyukája is kismama.És D. doki nem javasolta neki az oltást.De kiv vagyok neked mit mondanak,de sztem ezt végülis mindenkinek magának kell eldöntenie.

Móni,köszi neked is a köszöntést!Lucus biztosan fog majd aludni,ha a többiek is lefekszenek!:) Oltást mi sem kérjük..nekünk is elmondta a véleményét doktor néni...
Mennek a drukkok és ha hazaértetek írj!!!!De biztosan minden rendben lesz!!Ha idegrendszeri gond lenne az nem jelentkezett volna már?

Nóri,bunda megvarrva?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linda, csajok, ha Rékának egy hete kb. kiütése van, amely hol eltűnik, hol megjelenik, itt ekkora, ott akkora, nem vakarja (amennyira látom) semmi egyéb tünete nincs....az ugye NEM HIMLŐ?????????????????????????????????????????

Tündi: Én is kiv. vagyok.

D. doki az melyik doki is? :oops:

Köszönjük a köszöntéseket, jól megültük a nagy napot, Réka nem kapott semmit, csak egy halom köszöntést. Pislogott is nagyokat.

:lol:
jaimee1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?