Új privát üzeneted érkezett!

Lillának boldog névnapot!Kép

Nekünk is inkább a hétköznap lenne a jó.
Ezen belül az időponthoz tudunk igazodni,elég nagyfiú már hozzá,meghát az autóban tud aludni útközben.
Mondjuk,ha pl megbeszéljük,hogy du.2. Akkor is érkezhetünk szépen egymásután,ki mikor ébredt.
Szilvi?

Zsanett!
Tényle nem lehet orvost fogadni,de meg szoktak lenni elégedve az ügyeletessel./na ez szép magyaros volt/
Nekem se nővérekkel,se a csecsemősökkel nem volt gondom ,segítőkészek voltak.Szerintem ,ha normálisan állsz hozzájuk akkor ők is rendesek.

Nem tudom kell-e terhesgondozó az utolsó napokra,mert úgyis járnod kell NST-re,ott pedig figyelnek rád.
Miért költöztetek Várpalotára?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Jaj,és az aktuális kedvencem Barnabásról

Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Vége a fogorvosi tortúrának,remélem,belátható ideig nem kell mennemKép!

Viszont az idő tényleg pocsék...nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de engem nagyon bosszant,hogy a nagy köd ellenére sok autós a városban sem kapcsolja be a világítást...Baromira félek,hogy nem veszem észre és kihajtok vki elé.Így is óvatosabb vagyok,de szt annyira felelőtlenség...KépKépKépPedig a KRESZ elég egyértelműen előírja..na mindegy,bocs,csak kibukott belőlemKép!

Kriszta

Gratulálok Encinek a jövés-menéshez!!!KépÜgyi a csaj,az biztos!ÉN is várok már vmi hasonló fordulatra..nem azért még nem járás terénKép!
Hát azért Amerikába nem engedném Apát!!!KépCsúnya lenne azzal a hajóval kimerészkedni akkora vízre!Még a Rajnán,Dunán is képesek balesetet szenvedni,iagz nagy gond nem lehet,legfeljebb a zsilipben,mert ott igen mély a víz...
Séta:sebaj,Ti legalább egészségesek lesztekKép!
Hűűű,jön felénk a napsütés?Kép


Andi

Gratulálok Lilla tolatásáhozKép!Fekve,vagy négykézláb?Kép
Bence tényleg 7ördög!!!KépKépLegalább elintézte,hogy nehogy elfelejtsétek az ágyatlejjebb tenniKép!
Gesztenye:kösziKép...most meggyeztünk,bejött.Aztán majd cékla,aztán majd meglátom ezt a gesztenye-dolgot...pedig én is imádomKép!

Móni


Hát igen,de ennek is örülhetünk,mert sajna lehetne rosszabb is.A másik lehetőség az lett volna,hogy végig a Dunán,de le a Fekete-tengerig,azok meg 2 hetes utak és azok a hajók alig állnak PestenKép..Szóval ez a kevésbé rossz volt...Arról ne is beszéljünk,ha végig mondjuk a Rajnán lenneKép...Vhogy majd csak kibírjuk,addigra nekem is lesz suli,legalább leköt, a gyerekekkel meg sűrűn nézünk fényképeket!KépBár félő,hogy Villő így is el fogja felejteni...de majd megszokja!Kép



Zsanett

Szia,Üdv köztünkKép.
Valóban nem lehet orvost fogadni,de szerencsére a rendszer jó.Eddig legalább is senkitől nem hallottam rosszat.Én fél éve szültem az ügyeletesnél(3,5 éve fogadottnál) és igazából nem látok különbséget.Jó orvosok vannak,figyelnek rád,jók a szülésznők is.Ha mégis szeretnél dokit magadnak legalább terhesgondozásra,akkor írj mélt,szívesen írok pár sort...
Azért remélem,maradsz köztünkKép!
És persze gratulálok a kicsi lányhozKép!

Timi

Tündéri Barnus!!!Micsoda szemek!KépKépJó husiban van ,az biztos!!!!KépKépKis csókoszájú... Kép

Pusz,Anypaoc

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

Help, help, help tali ügyben.

Most nézegetem az időpontokat. Lehet, hogy nem is lesz olyan egyszerű a dolog? Nálunk 3-kor már újra alvás van. Még soha nem próbáltam , hogy mennyire tud Márk úgy aludni, ha ennyi ember van körülötte. Ha jó idő lenne, nem lenne érdekes mert a a bkocsijában aludna az utcán, de így a lakásba..... húúúúú nem tudom.
Mi tévők legyünk?
Valakinek valami építő jellegű ötlete?
Igazán nem akarom lemondani, és ha másképp nem megy,legfejlebb megnézzük, hogy alszik MÁrk ennyi embre társaságában. Kép

pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok Lányok!

Anyapoccal egyeztettünk, és úgy döntöttünk, hogy náluk lesz a tali. Márk alszik abban az időpontban amikor a leginkább jó a nagyobb babáknak, így sajnos nem tudom vállalni a háziasszony szerepét. De azért a taliról mi sem fogunk lemaradni, mert átsétálunk Anyapocékhoz és addig a Márk tud aludni a bkocsijában.
Most az a kérdés, hogy melyik nap legyen szerdán vagy csütörtökön? Egyébként 15 órától lehet menni Anyapocékhoz. Ha valaki nem tudja ponosan hová kell menni, akkor mailben kérhet Anyapoctól felvilágosítást.

Zsanett
Gratula a kislányodhoz!Kép
én is most szültem a vp-i kórházban. Az ügyeletessel nekem sem volt gondom. A csecsemősök között van egy két bunkó, de vannak nagoyn aranyosak is. Ha kérdezel válaszolnak, de nem viszik túlzásba a nyaggatásodat.

Timi
nagyon cuki Barnabás!Kép

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Annyira pörögtök, nem is bírom követni. Lehet, hogy én is letompultam, mint az idő. Kép

Kriszta
Gratulálok Enci ügyeskedéséhez! Most aztán majd pakolhatsz! Kép Mi hír jelmez ügyben? Megvan már a tuti ötlet?

Zsanett
Üdv köztünk. Ne félj! Nem bánod meg, ha a vp-i kórházban szülsz. Sokkal jobb a pestieknél (1-2 t leszámítva). Jártál már a szülészeten? Érdemes körülnézni, hogy tudd, mire számíts. Egy bizonyos előadássorozat keretein belül körül lehet nézni ott. Az előadásokat megtalálod kiplakátolva a kórházban, SzTK-ban, keresd a Nyitott szülőszoba címűt. Amúgy még én sem hallottam béna bunkó szülésznőről itt. Az orvosok közül is csak kettőről tudok rosszat. Mindkettő vezetékneve megegyezik egy nemzetiséggel. (ez véletlen?)Kép De itt most inkább név nélkül. Jó felkészülést!

Szilvi
Örülök, hogy ilyen emlékezetes volt az első út az új autótokkal. Biztos kényelmesebb vele az életed. Szép az új etetőszék is.Kép

Mindenki!
Hogy ne csak babás témáink legyenek. Látta már valaki a München c. filmet? Milyen? Tényleg nyomasztó, vagy megéri az élményt?

Kirri
Csivitelő ügyben van fejlemény?

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Helló LányokKép

Elöször is köszi a szíves visszafogadástKépKép Nagyon jól esett. Sajna most is csak rövid leszek, mert a srácok mindjárt hazaérnek, Csenge meg most szunyt be.

Ha ennyit írtok, ne várjátok, hogy utolérem magam visszaolvasás ügyben!KépKép

Minden Szülinaposnak, és Névnaposnak utólag is nagyon boldog Szüli-, illetve Névnapot kívánokKépKép

RupetraKép
Én nem láttam a filmet, de nagyon az az érzésem a bemutató alapján, hogy nem egy szívderítö, ellazító film. Engem az üvegtigris 2 érdekelne.. Arról tud vki vmit???
Vp-be csak vmikor március második felében megyünk elöször, de utána már tuti rendszeresek lesznek az utazások, és akkor megcsörrentlek. Bár tök jó lenne, ha nyárra már megtalálnánk a vityillónkat....

AnypocKép
Fogászat miatt minden elismerésem. Nekem szerencsém van a fogaimmal, eddig minden évben elég volt a kontroll, nem csinálnak velem semmit. De a férjem kínszenvedéként éli meg az összes "fogas" randitKép csak abban bízom, hogy a lurkók az én fogaimat örökölték.

Szia ZsanettKép
Üdv a Vp-ieknél, bár az az igazság, hogy én is ritkán és "messziröl" írogatok. Mi most akarunk visszaköltözni, de egyelöre még Bp-en lakunk a férjemmel és a két gyerköccel.
Én nem hallottam itt a lányoktól rosszat a vp-i szülészetröl, de én annyira megtaláltam a számomra tökéletes dokit itt pesten, hogy öt nem cserélem le akkor sem, ha sikerül a visszaköltözés.

KrisztaKép
Igazad van, ami a fövárost és a segítséget illeti. Tényleg nem emberléptékü, és sajna tényleg nincs segítségünk, így kész büntetés a séta, sétáltatás. Ráadásul a gyerekeknek káros isKép Na de költözünk, és akkor mindkét dolog megoldódik.
Jó tapasztalatod van a kinti ovival kapcsolatban?

Gyors helyzetjelentés rólunk:
Csenge tegnap volt 4 hetes, le is mázsálták a tanácsadóban: 5350 gramm, azaz 1350 grammot hízott a 4 hét alattKépKép Tuti, hogy van viking valamelyikünk ösei közöttKép
Sajna vadhúsos a köldöke, ezért jövö pénteken megyünk börgyógyászatra, és erös a gyanúm, hogy mindezek tetejébe még köldöksérves is. De max nagykorában nem tesz majd bele piercingetKépKép
Apa nélküli napjaink elteltek, de eléggé elfáradtam, mert csütörtökre virradó éjszaka szinte egyik kölök sem volt hajlandó aludni, folyton ugrálnom kellett hozzájuk. De eldöntöttem, ha így megérzik a frontokat, akkor meteorológusnak adom mindkettöt!

Íme a banda:

Kép

Apropó! Van jég a Balcsin?

Mindenkinek üdv:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok MamikKép

Megjöttünk mamiéktól, nagyon szuper volt!
Mostanában apájának nyitott hétvégéi vannak+autós bemutatói a cégnél, azóta kicsit "kétlakiak" lettünk, és a nagyszülők is kiunokázhatják magukat.

Zsanett!Kép
Üdv a topikban!
Gratula a pocaklakóhoz, de jó, hogy egyre több kiscsaj születikKép

CsirkeszKép
Édesek a gyerkőcök!
2 hete még szuper volt a jég,legutóbb hétfőn sétááltunk a parton, még koriztak rajta... Csengéd szép súlyban van!Kép

PetraKép
A héten telefonálok akarok Csivitelő-ügyben telefonálni, majd írok, melyik csoportba kerül(t)ünk.

LILLA!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!

KrisztaKép
Gratula az újabb fogacskához!
Fogmosás: nálunk is ugyanez a forgatókönyv, és megnyugodtam, mert ajánlják a fogmosást már ebben a korban is!
Enikő lányod nagyon ügyes!Joci még félénk, ha észreveszi,hogy egyedül lépeget-leül inkábbKép

TimiKép
Nagyon helyes Barni a fotón, és tiszta apja!
Nem jöttök tavasszal "babaúszni"?Kép


SzilviKép
Én is 30 múltam!
És-ha lightosabban is-de 30-on túl is van életKép
Puszi

Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a köszöntést!!

Anyapoc

Interspárban most van egész gesztenye isKép
Lilla hason tolatKép. TApsol is de nem visszintesen hanem függőlegesenKép
FogorvosKép
Nekem is vissza kellene mennemKép

Zsanett

Üdv köztünk!
Én is csak jót tudok mondani a vp. kórház szülészetéről. KIvéve egy -két csecsemőstKép.

Csirkesz

Csenge köldökeKép. Nagyon aranyos a " bandád". Látom már eldöntötted mi lesz a foglalkozásukKépKép

Petra

Mozi, de jó is lenne. Sajnos nem tudok hozzászólni. Kb. 3,5 éve kérem apát, hogy vigyen el mozibaKépKép

Na ezt most elküldöm mielőtt újra lefagy a gépKép

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Mindenki!

Ha esetleg szeretnétek pár ruhát venni az intersparban a butikban padlón vannak az árak.

Tali : ha sikerül elmennünk sütök valami sütit és viszek innivalót. Vagy sósat szerettek inkább?? Bocs még nem voltam egyszer sem . Hogy is szokott lenni? Mindenki visz valamit, vagy ??????
Van már konkrét időpont??

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!


Sajnos le kell mondanunk a talit,mert Bulcsú megfázott.Tegnap a délutáni alvásból kruppal ébredt és már folyt az orra.Ma már kiteljesedettKépKép...
Hát,sajnálom...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Pörgős hétvége után én is itt vagyok.
Szombaton Csenge volt buliban,vasárnap nálunk volt.Szóval nem unatkoztunk...

Anyapoc!
NAgyon sajnálom,hogy Bence beteg lett!Kép Ugye ezt a kruppot kinövi ????
A tali miatt ne aggódj,majd legközelebb.Most a lényeg,hogy meggyógyuljatok.

Orsi!
Hova mentek babaúszni?
Ha délelőtti az időpont,akkor mehetünk!!Kép
Mikor találkozunk a héten? Úgy tűnik nálunk mindenki rendben van.Kép
KOP-KOP-KOP....

AndiKép
NAgy gratula Lilla tolatásához! Ennek emléxem én is nagyon örültem!Most meg egyre sűrűbben eszembe jut,hogy milyen nyugi volt mikor egyhelyben játszottKép
Ne halogasd a fogoprvost!!!

CsirkeszKép
Szépen gyarapodik a kisasszony! "Szumobírkózhatnak" majd a Barnabással.Kép
barnabásnak is volt köldöksérve-nem is kicsi-De ragasztással szépen renbe jött.Nyoma sincs neki.

PetraKép
Nem láttam ugyan a filmet,de a bemutató alapján azt hiszem nem igen fogom megnézni.Valahogy nem visz rá a hangulatom.
Talán majd egyszer....


KrisztaKép
Gratula Enci kétlábon közlekedéséhez! Jelmezötlet???Annyira kíváncsi vagyok!

SzilviKép
Azért köszöntelek most,mert márciusban úgyis el fogom felejteni!
Bolgog szülinapot!!!
Gyarapítsd te is a 30-on túliak csapatát!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Hát, lányok azt kell mondjam hogy a Münchent nem a fárasztó gyerek fárad anyukájának találták ki. Olyan vontatott a film, hogy a felénél bealudtam, de a férjem is. Szóval, nem ajánlom. Inkább én is az Üvegtigris 2-re szavazok, bár még azt se láttam.

Anyapoc
Jobbulást kisfiadnak!Kép

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
sehol senki?

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntetek, remélhetőleg nem azért, mert mindenkit ágynak döntött a betegség. Bennünket szerencsére eddig elkerült, pedig a környezetünkben sokan kaptak el különböző járványos betegségeket.

Tegnap megvolt a farsang, jól sikerült. Aranyosak voltak a babók nagyon, anyukák elővették kreativitásukat. Voltak nagyon ötletes jelmezek. Én nem tartozom - sajnos - az ilyen anyukák közé, mert sem kézügyességem, sem türelmem nincs saját készítésű jelmezt gyártani.
Gergő cowboy volt, íme:
MóniKép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Megérkeztek a bacik hozzánk, és a két kicsit le is döntötték a lábukról. Ákos tegnap volt nagyon rosszul (nátha, köhögés, hányás, láz), bár még ma is nagyon rossz bőrben van Kép. Lemaradtunk a "kalózpartiról" és a holnap délelőtti farsang is kérdéses. Enci is náthás, porszívózunk szorgalmasan, de félek tőle, hogy a többi tünet ezután fog következni. Iszonyatosan nyűgös, nappal alig alszik, szóval nem valami happy felénk az élet Kép. Az éltet bennünket, hogy a farsangi ünnep kapcsán Apa irodája holnaptól jövő hét keddig bezár Kép.
Indulunk fürödni, mert Enci nem bírja tovább...

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


KrisztaKép

KépKépJobbulást Encinek és Ákosnak!
Azt hiszem az ilyen betegségek nagy része a gyermekközösségnek köszönhető, remélem hamar kilábaltok belőle..
De legalább apátok otthon lesz veletekKép

TimiKép
Babúszás: B.Fűzfő, Vízipók egyesület,mi már egy 10 alkalmas turnuson vagyunk túl, Joci nagyon imádja a vizet, és nagyon hamar megtanult merülni is..arra gondoltam, egy picit várunk, hogy jobb idő legyen.Különben szombat délelőttönként van a foglalkozás, jó kis délelőtti programKépÉs nagyon édesek a kis pockok, ahogy együtt pancsolnak!

MóniKép
Nekem tetszik a kis cowboy-od!
Már most látom, jobb lesz, ha én is megtanulok farsangi jelmezt gyártani!Na, a farsangi fánksütést már nem is említemKép

PetraKép
Mi is láttuk az Üvegtigris 2-őt, mondjuk ahhoz is kell szerintem egy kipihent agyKép
A párommal viszont biztos most éljük második gyerekkorunkat, mert nálunk a Harry Potter filmek a nyerők!
Mozi???Már 1000+1 éve nem voltamKép
Legközelebb talán majd a gyerekkel egy délelőtti matiné?Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Minden kis manónak jobbulást kívánok!

Nálunk minden ok, hála az égnek.

Móni
ne aggódj! én is kétbalkezes vagyok! Nálunk biztos anyós fog jelmezt varrni Kép Gergőci jól mutat cowboyként, de abban az időben még nem voltak ám motorok Kép Lovat kellett volna szerválni, tuti ő lett volna a nyerő egy igazi pónivalKép

Timi
30 KépNem baj.
Azt hiszem azért nem olyna rossz harmincasnak lenni. Legalább nem érzem, hgoy a MÁrki miatt valamiről lemaradtam.
Mentek babaúszásra? Én is terveztem, de mint a babatalival, ezzel is meg kell várnom, hogy Márk kicsit kevesebbet aludjon. Nem mintha bajom lenne azzal, hogy ennyit alszik.Kép

Kirri
mindent bele jemezügyben, már most gyakorolhatszKép
Mennyibe kerül az úszás? Kb hány gyerek van egy csoportban? Nálunk Márk most fedezte fel a pancslás örömeit. Úszik minden este a kisszoba, usziba már nem is kell mennünkKép
Sztem a délelőtti matiné is egy nagyon jó program.

Lányok képzeljétek!
Márk az oldalára fordult! Talán nem fog örök életére a hátán feküdni. Kép

Petra
először azt beszéljük meg, mi az a film???Kép
Az ÜvegtigrisII minket is érdekel, remélem pénteken meg tudom szerezni.

Andi
Lilla talán már az uccsó bejelentkezésed óta előre is haladKép. Ügyes a kiscsaj!
Bence legújabb csínytevése?


pusza
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Anyapoc, Kriszta

Jobbulást kívánok a gyerkőcöknek!!

Szilvi

Lilla forog mint a ringlis.Kép Végre, már kicsit aggódtam, vagy most aggódok igazán nem is tudomKép. Stabilan ül és próbál előre mászniKép. Bence háááát nincs annyi időm ,hogy leírjam az újjabb csínyeketKép.

Megyek is mert most éppen az emeletről dobál le mindent ami a kezébe kerül. Persze hiába szólok ráKép

Puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Minden betegeskedő gyerkőcnek jobbulást és minden betegeskedő gyerkőc anyukájának sok türelmet és szorgalmas orrporszivózást kivánok!

Moni!
Nagyon aranyos Gergő jelmeze. Mitől volt kreativabb a többi?

Szilvi
Gratulálok Márk forgolódásához! Biztos, hogy nem marad háron, sőtt visszasirod majd még te is azokat az időket, amikor letetted egy helyre és úgy maradt!Kép

Kirri
Holnap csivitelő!! Jöttök?

Kriszta
Farsangi munkahely bezárásról még nem is hallottam, de tetszik az ötlet. Eljutottatok a gyerkőcök bulijába?

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


PetraKép
Beszéltem telefonon a hölggyel, és szerdán megyünk első alkalommal a Csivitelőre, 9.30-ra a városi kvt-ba.Már nagyon várom, de sajnálom, hogy nem egy csoportba kerültünk veletek..Képnem baj, majd a talin megismerkedünk!Kép

SzilviKép
A babaúszás:7500 ft 5 alkalom,(+még vehetsz órákat, mi is vettünk 5-öt +ban) "rucival" együtt 12000-re jött ki.Ez egy babaúszógatyi+egy úszósapka.
Akkor két hölgy vezetett csoportokat, mind2 nagyon szimpatikus volt.

AndiKép
Gratula Lilla ügyeskedéséhez.
Csíny: Joci múlt hét óta rákapott a "másszunk fel az ágyra, onnan meg az ablakba" c. műsorra..azt hiszem most fog bekeményíteni a fiatalúr, a karámban már nagyon keveset van.
pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Mindenkinek jobbulást!
Szerencsére mi most rendben vagyunk! KOP-KOP-KOP!!!!

SzilviKép
Gratula a forduláshoz! Nem fog mindig a hátán feküdni.Az Anyukának túl nyugalmas lenne. Neked se lesz jobbKépKép

MóniKép
Nagyon helyes a gergő jelmeze és szerintem nagyon jól áll neki!

AndiKép
Na akkor Lilla is elmúlt kisbaba lenni.Mostmár hogy így mocorog,jobban tudnak játszani is a tesóval,nem?
Vagyis nálunk így volt.Míg egy helyben feküdt ,nem tudott vele igazán mit kezdeni,de mióta helyváltoztató mozgást végez,nagyon jól elvannak egyutt.

KrisztaKép
Nekem nagyon tetszik ez a farsangi szünet!
Jobbulást a gyerkőcöknek!
Vágül eljutottatok a farsangra?

OrsiKép
A babaúszást megbeszéljük. Hétköznap nincs?
Bár ha kicsit jobban belegondolk,nekem nyaktó-bokáig búvárruhára volna szükségem!Kép

Hétfőn jön a támadónéni. Ja és tegnap megmérték Barnust.
Kiderült az igazság.8800 gramm a lelkem.
Hát szó ami szó,nem fújja el a szél.

Most megyek,mert készülnöm kell a délutáni zsúrra.
Sziasztok

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok Lányok!

Én még nem írtam ide, csak néha olvastalak benneteket. Igaz, Bambika és Anyapoc már segített kis bizalmat verni belém a veszprémi szülészettel kapcsoltaban! Kép
2005.12.24-én megszületett kislányunk Lili 3100 g-al és 51 cm-el. Jól vagyun, szépen fejlődünk. Tejci sajnos már nincs. Elejétől fogva nagyon kevés volt, és már kb. 3 hete nem tudok szoptatni, így maradt a tápi. Ennek "megfelelően" Lili jó kis hurkáknak örvendezhet (02.20-án 5435 g volt). Holnapután megyünk a 2 hónapos oltásra, remélem, aránylag majd jól viseli.Sokat sétálunk, ha nme esik, sajna most 3 napja nem voltunk már kint. Kép De majd ma! Remélem.
Ja, igen! Hajmáskéren lakunk, itt vettünk 3 évvel ezelött egy öreg házikót. Ezt újítgatjuk apró ütemekben. Remélem, mire Lili totyogós lesz, a kerten is lesz egy rendes zuga, ahol majd eljátszogathat!

Anyapoc, Bambika: Köszönöm a biztatás! Tényleg nme volt semmi gond a szülészeten! A szülésznők aranyosak voltak. A szülésnél rendes volt a doki (pedig annál szültem, akinél még véletlenül sem akartam), igaz, tényleg csak a kitolási szakban foglalkozott velem. A csecsemősökkel is szerencsém volt. Igaz, volt egy nagyon tuskó, de szerencsére ismewrős dolgozott vele, így simán kikerültem. Remélem, ezáltal Lili is! (mert ugye ki tudja mit nme lát az ember mikor nincs vele a baba?)
Hirtelen ennyi!

Nagyon szép napot kívánok indenkinek!!!!
(képeket tudtok nézni a www.tulelo.hu/lili oldalon!)

Üdv!

Zsuzska
flajar
 
 


Sziasztok!

Javulgatunk, bár még nem az igazi... Ákos tegnap már jobb kedvű volt, de alig eszik valamit . Enikő étvágyával nincs gond, de az orra rendületlenül folyik, porszívózzuk naponta többször. Természetesen ha meglátja a gépezetet, már ordít KépKép.
Óvodai farsangból és "kalózpartiból" sajna kimaradtunk, de a városi kárpótol, mert hihetetlen méreteket ölt. Csütörtöktől jövő hét keddig tart a karnevál, és hat napon keresztül mindenki (öregek és fiatalok) jelmezben járkál. Tényleg kivétel nélkül jelmezeznek az emberek, ha mást nem is, a fejre valami kalapot, fejdíszt vagy maszkot tesznek. Pénteken voltunk az egészségbiztosítónknál, a bankban, még az ügyintéző csajok is jelmezben fogadták az ügyfeleket. A férjem munkahelye (és a legtöbb másik m.hely is) hat napra be is zárt mint már írtam... Holnap lesz a csúcspont Ravensburgban, oda mindenképp el akarunk menni. Majd teszek fel képeket, hogy milyen jelmezeket öltenek. És a legfőképpen azt remélem, hogy sikerül a tél elűzése!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tegnap mi is behavaztunk, úgyhogy egyenlőre még nem volt elég az ijesztgetésből...KépKép

Flajar!
Üdv köztünk, gyere csevegni, amikor csak tudsz!! Kép És gratulálok a kis karácsonyi ajándékotokhoz! Kép Sok örömet, boldogságot és egészséget kis családotoknak!!!!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

nem lehetett jönni a hétvégén a netre.KépBambiak neked is ez a baj?Kép

Zsu!
Üdvi itt isKép Gratula Lilihez!Kép Jó, hogy neked is pozitív élményeid vannak a kórházzal kapcsolatban. Gyere amikor csak tudsz. Keretesház...., de jóóóó! Mire totyogós lesz a kiscsaj biztos elkészül a saját kis zuga.

Kriszti
Örülök, hogy jobban vagytok!
Olyan jó amiket írsz! Úgy irigykedek, na nem azért, mert ott vagytok,henem azért mert itthon is lehetne iylen hagyomány. Mondtam Apának is, amiket írtál, és azt mondta, szívesen megnézné..... Kép

Anyapoc
merre vagytok?

Timi
mennyi idős most Barnus? Képzeld Márk is lassan nyomja a 8kilót. Nem semmi súlya van.Kép

Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Boldog névnapot ÁkosnakKép!

Kép

anyapoc
 
 


Boldog névnapot kívánunk Ákosnak!
Orsiék
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Ákos!
Boldog névnapot!

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


KépKép Köszönjük szépen a köszöntéseket!!! KépKép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Ákosnak Boldog Névnapot!Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok
Már régen jártsm erre már megint... Gondoltam, benézek hátha felvidulok kicsit. Mostanában nem nagyon megy. Meg ha idejövök, csak elrontom a Ti kedveteket isKép
Képzeljétek, olyan jó kis Valentin napunk volt, hogy soha nem felejtjük el a férjemmel. Elmentünk Szombathelyre, hohy megtudjuk, biztosan kislányunk lesz-e. Hááát, kislánynak kislány volt, meg még kiderült az is, hogy olyan súlyos szívrendellenessége van, hogy születéskor meghal. Így 5 hónapos várandósan Pesten a Női 1-esen február 17-én Éduánk angyalka lett. Én nem tudom szegény Orsin kívül járt-e valaki ezen a klinikán, de felháborító volt, hogy 26 órát vajúdtam, csesztek rám, és az összes rezidens engem túrkált + szegény Édua szerintem már meghalt születés előtt... Ezt nem mondják meg. Meg hát semmit. Az egész olyan borzalmas volt, és megalázó, hogy ha most kellene döntenem, kihordanám 40 hétig a babánkat. Bár lehet, nem élt volna 40 hétig...
Bocsi, hogy terheltelek Benneteket, de jönni szeretnék a későbbiekben ebbe a topikba, úgyhogy valamikor meg kellett osztanom Veletek is. Kép Kép

Jó hír: Mór elindult ma egyedül Kép

Képrsi
jöttök valamikor Sárvárra? Talizunk? Jó lenne. remélem, Te nem kerülsz! Mindenki kerül, amióta történtek ezek a szörnyűségek... Olyan buták az emberek, azt hiszik leprás vagyok Kép Kép

Na, megyek, majd még jövök, talán összeszedem magam lassan, muszáj Móci miatt.

pusszantás Mindenkinek:

Móranya
móranya
 
 


Móranya
Õszintén sajnálom ami veletek történt.Kép
Dehogy terhelsz minket!!!!!!!!
Remélem minnél előbb sikrül összeszedned magad. Móci biztos sokmindenben kárpótol. És ha eljön az idő, akkor újra lesz egy kislány a pocidban.

pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Móranya

Azt hiszem, erre nincsenek jó szavak, de nagyon sajnálom, hogy ez történt. Az élet majd kárpótol, hidd el. De amit a kórházról irtál, az tényleg felháboritó, mintha az embernek nem lenne meg a maga baja....
Gratulálok Mór ügyeskedéseihez! Most legalább lefoglal, hogy után a rohangálj utána és pakolj előle. Mielőbbi testi és lelki felépülést kivánok neked!

Hardik
Kiváncsian várom a képeket!!!!

Anyapoc
Régen jártál erre. Mi van veletek? Meggyógyultatok?

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Móranya: tényleg szörnyű ami veletek történt! Az év végén egy közeli ismerősömék is így jártak (és nekik is a második babájuk lett volna). Akkor még én is babát vártam, és nagyon belegondoltam. Azt a kórházat pedig egyáltalán nem bírom megérteni. Emberek dolgoznak ott? Van egyáltalán szívük? Vagy etikai érzékük? Tényleg jó, hogy ott van nektek a kis Mór! Azt hiszem, így könnyebb lesz feldolgozni. Kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön, és akkor jöjjön az új kis jövevény, amikor a legjobban szükségetek van rá!

Én is boldog névnapot kívánok Ákosnak! Kép

Hardik, Kismama: köszönöm a fogadtatást, és a gratulációkat! Hát igen, kertesház! Kertesházban nőttem fel, aztán majd 15 év panel következett. Mindig vágytam vissza! Az élet pedig úgy hozta, hogy abból a kis pénzecskéből, amit hitelre fel tudtunk venni, Veszprémben csak egy garzont kaptunk volna, itt viszont a régi házikót. Megkaptuk, megszereztük azt amire vágytunk! Kép Lassan haladunk, de kitartóan. Kép Remélem 20 év múlva már készen leszünk. Kép))

Mindenkinek szép estét kívánok!
(Holnap megyünk az első itthoni oltásra. Nagyon izgulok!)

Sziasztok

Zsuzska
flajar
 
 


Sziasztok!

Móranya! Kép Úgy, ahogy a többiek, én sem találok szavakat, vígasztalókat meg végképp nem... bár ilyenek nincsenek is gondolom. Csak az idő fog enyhíteni a fájdalmon, kis családod pedig segít a feldolgozásban. Kívánok ehhez rengeteg erőt, mind lelkiekben, mind testiekben!
Itt a topikban talán mi is egy icipicit hozzá tudunk segíteni a "megerősödéshez", gyere beszélgetni gyakran!!!!!!!

Millió puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Móranya

Megdöbbenve olvastam,mi történt...Igazából nem tudok mit írni,nem jutok szóhoz....Kép
Én is csak azt tudom mondani,hogy gyere gyakran!!!Kép
A kórház hozzáállásához pláne nem tudok mit hozzáfűzni!Kép
Mórnak gratulaKép,cseperedik a kislegényKépKépKép!
Azért ha van kedved,mesélj a dologról,biztosan jól esik kiírni magadból, és ahogy a többiek is írták,nem megterhelő...Tudod,mi itt jóban,rosszban...KépKép


Zsuzska

Üdv itt,örülök,hogy csatlakoztálKép!
Gratula a kisasszonyhoz,remélem,sok örömetek telik benneKép,na meg a kis házikóbanKép!
Oltást hogy viselte Lili?Enyémgyerkőcök mindketten csak ezzel küzdöttek meg, a többi oltást szinte észre sem vettékKép!
Örülök,hogy jó tapasztalataid lettek a kórházzal kapcsolatbanKép!

Szilvi

Gratula Márknak az oldalazáshoz,lassan elindulKép!
Látod,nem marad ő sem így,csak lusti..
Én épp a minap olvastam vissza Bulcsú naplóját,ő februárban már négykézláb "állt"Kép,pedig meg voltam róla győződve,hogy ő mindent későn csináltKép!

Petra

Meggyógyultunk nagyjából,de azért még van kis takonykór.Bulcsú most nem megy oviba,mert Apa szerdán megy el,így még marad nekik ez a pár napKép.
Villő fogzik ezerrel,elég nehéz vele most...Kép
Nálatok mi újság?Használt az antibogyó???

Kriszta

Hű,de jó lehet ott!Nálunk meg a szülőket is alig lehet rávenni,hogy az ovis farsangra beöltözzenekKépKép!
Képeket várjuk!
BetegeskedésKép...nálunk is hasonló a dolog,porszívó nem a kedvencKép...
Tél elűzése nagyon nem sikerült,met még ide is nagy havazást mondanak,pedig már úgy unomKép!
6 nap szünet:de jó!KépKépKép

Timi

Gratula Barnus szép súlyához!!!KépHát tényleg nem fújja el a szélKép!
Krupp:azt hittem,már kinőtteKép!Elvileg egyébként tényleg,majd 4-5 éves korára.Már igen ritkán fordul elő,így tényleg elindultunk a jó útonKép!

Orsi

MoziKépKép...ugyan,én már az uszit sem tudom,merre vanKép!
Joci csínyeiKép...nem semmi a krapekKép.Nem irigyellek,én bizti rettegnék,hogy kimászik az ablakon és meglógKép!
Hova jártatok Ti usziba???Anno sem volt olcsó,de hogy 12 000-re jön ki,az nagyon durva...vagy én vagyok eltájolva?Kép
Harry PotterKép...én is csípem,képes voltam fent maradni és végignézniKép!

Andi

Gratula Lilla forgásához,jól beindult a csajszi!!!KépAkkor már őt sem lehet ott hagyni sehol..majd amikor már kétfelé futsz a két gyerkőc utánKépKép!

Móni

Szuper a jelmezKép.Azért elég kreatív vagy ám,ne aggódj!
Régen jelentkeztél,mi újság????Munka?Kistesó??Kép

Csirkesz

Szépen a lurkókKép!
Régen voltál erreKép!
Fogászat...hát nekem sincsenek szerencsére nagy gondok,de nem akart a doki egyszerre megcsinálni mindent.Most nem voltam a terhesség elején,ezért "gyűlt" össze...De most elhatároztam,megyek fél éventeKép!


Róéunk: még tart a takonykór,bár már nem vészes.Bulcsú csüt-ig marad itthon,mert Apa szerdán utazik el.Kép
Farsang szuper volt,teszek majd fel képet.Nagyon édes műsort adtak a gyerkőcök,volt egy csomó játék gyerekeknek,felnőtteknek és persze közösen is.Kép
Villő fogzik ezerrel,eddig egy durva éjszakánk volt,ami azt jelentette,hogy 9-től hajnal 2-ig kb fél óránként kelt sírva.Igaz,nem mindig volt fent igazán,de elég durva volt.Aztán 2-kor adtam neki kúpot (Germicid-C),így amikor elaludt,6-ig csend volt.Akkor evett,aztán 9-ig csend voltKép.
Előtte nap közben is csak fél órákat aludt,tiszta fáradt volt már.Most javult a helyzet,de fog még sehol,csak tiszta púp a kis ínye és gyulladtKépKépKép.

No,akkor kép NoddyrólKép:

Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Patri!

Dehogy kerüllek, csak mivel én is hasonló tragédián mentem keresztül, úgy tartottam jónak, hogy egy kis időt hagyok, amíg valamelyest magadhoz térsz.Amikor Dorina elment, nekem is ugyanilyen érzéseim voltak, hogy sokan inkább kerülnek, gondolom nem tudták, mit kell ilyenkor mondani, egyáltalán mit lehetKépVolt aki most látta Jocit először, hogy 1 éves elmúlt, meg hasonlók.

Sote l: nekem csak annyiból rosszak a tapasztalataim, hogy aki ott szül -és most a kényszerből való "ottszülésre" gondolok-ott sajnos gyakran nem kis probléma van.
Az enyémnél voltak cifrább esestek is, és az egészben az volt talán a legmegrázóbb, hogy mivel egyetemei klinika, becsekkoláskor automatikusan aláíratnak veled egy papírt, hogy demonstrációs célra "felhasználhatnak"-így kerültem én az ikreimmel egy 50 fős nemzetközi ultrahangdiagnoszta-kongresszus elé feltálalva a szemléletetőasztalra, miközben egy mozivászonra kivetítették a babákat.

A többit inkább priviben írom meg, de ide is mindig gyere, mert azért Mócira mindig kíváncsiak vagyunk és hatalmas gratula, hogy elindult!KépKép
De azé' doktor lesz 20 év múlva, igaz?KépKép

Sokszor puszillak benneteket+ a kis gézengúz Mócit!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kép

anyapoc
 
 


No,az előző kicsire sikerült,remélem,ez jó lesz...:

Kép

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Na,asszem az utsó már egész jól olvashtaó Kép!

A hiányzó adatokat majd írjátok meg(ha megírtátok már,akkor bocsiKép...

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Móranya

Õszintén sajnálom ami történtKépKép. Gyere közénk gyakran.

Zsuzska

Üdv köztünk! Örülök, hogy te sem csalódtál a veszprémi kórházban!
Szép karácsonyotok lehetettKép.
Csak megsúgom, hogy a férjem kerteket épít és tervez. Ha segítség kell csak szóljKép.
Megnéztem a képeket, nagyon szép a kicsilány!

Kriszta

Ákosnak boldog névnapot utólag is!
de jó nektek hogy ilyen jó farsangi szokások vannak ott!

Anyapoc

Ilyen gyorsan lejárt apa pihenője?? Nem irigyellek biztos nem lesz könnyű.Kép
Örülök, hogy nagyjából túl vagytok a betegségen.
Jó a jelmez, igazi kis csibésznek néz ki Bulcsú.
Mi is még mindig a fogzással szenvedünk, de nem akar kibújni az a fránya fogacskaKép

Szilvi

Én nem csak hétvégén nem tudtam feljutni a babanetre, előtte pár napig sem sikerültKép Mikor végre megírtam amit akartam lefagyott a gép és eltűnt minden. Na akkor gondoltam, hogy kivágom az ablakonKépKép. De lehet, hogy kap mégegy esélyt hisz még alig 1 évesKép Szerelőt hívok hozzá.

Puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

MóranyaKép
Hát, nagyon-nagyon sajnálom, ami Veletek történt!KépKépKép Ehhez tényleg nem lehet semmit hozzáfűzni, mielőbbi testi-lelki gyógyulást kívánok!
Egy barátnőm is hasonlóan járt, igaz ő Győrben. 12 hetesen derült ki, hogy több rendellenessége is van a babának. Meg kellett szülnie, hogy elvégezhessék a genetikai vizsgálatot, ezért ment Győrbe, aggódott, hogy ez egyszeri "hiba", vagy magában hordoz valamit, amitől megbetegedett a bébi. Na, több mint egy napig vajúdott egy szokványos kórteremben, miközben másokhoz a látogatók jöttek-mentek. Mikor végre sikerült bejutnia a szülőszobára és megszülni a babát, hát akkor tévedésből formalinba rakták, így a genetiaki vizsgálatnak lőttek!!! Teljesen kikészült, hogy hiába vajúdott és szült, minden hiába volt egy figyelmetlen ápoló miatt.
Õ akkor lett igazán túl a dolgokon,mikor már sokat beszélt róla velünk, a barátaival.
Szóval, gyere minél többet, öntsd ki a lelked, az is rengeteget segít, ha tudod, meghallgatnak és együttéreznek Veled.
Mórnak gratulálok a sétáláshoz!!!

AnyapocKép
Hú, de hamar eltelt apa szabadsága! Hihetetlen, hogy máris mennie kell dolgozni! Persze Nektek sokkal-sokkal gyorsabban telt az idő gondolom.
Õsszel már Te is mész vissza dolgozni? Mintha a múltkor ezt írtad volna. Villőre akkor nagymami vigyáz, vagy megy bölcsibe?
Nagyon vagány volt Bulcsú a jelmezében (is)!
Munka és kistesó ügyében semmi fejlemény.

KirriKép
Nahát, nem is tudtam, hogy Neked is ilyen szomorú történeted van. Mikor és mi történt? Persze csak akkor válaszolj, ha úgy gondolod.
Nekem egy "sima" elhalt magzatom volt a Gergő előtt, 12 hetes UH-n derült ki, másnap kórház, műtétes befejezéssel.

SzilviKép
Na látod, gyerkőcöd is beindul lassan, ő az a típus, aki nem kapkodja el a dolgokat. Voltatok már Lionesséknél?

KrisztaKép
Mi is boldog névnapot kívánunk Ákosnak!

ZsuzsiKép
Üdv köztünk, gyere minél gyakrabban! Jó, hogy Te sem csalódtál a veszprémi kórházban! Én is élveztem a "vendégszeretetüket" majd két hétig, de rossz tapasztalatom nem volt. Nagyon szép a kiscsajod, megnéztem a képeket.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


MóranyaKép

Én is csatalakozni szeretnék a többiekhez! Nagyon sajnálom a történteket!!
Talán igazuk van,ha kibeszéled magadból akkor hamarabb elfogadod és feldplgozod a történteket!

Gratulálok a nagyfiad "önálló mozgásához"

AnyapocKép
Nagyon gyorsan elrepült Apa szabijaKép
Hát,most egy darabig nem leasz egy sétagalopp!De kitartás ,nemsoká megint eltelik az idő és megint a tietek lesz!!Kép
Nagyon helyes kis Noddyd van!

KrisztaKép
Fotók???? Nem menekülsz ám!!!!

ZsuzsiKép
Üdv közöttünk!Én is meg voltam eláégedve a veszprémi kórházzal! Nagyon aranyos a kislányod!
Gyere sürün beszálgetni!

AndiKép
Mi úgy kinlódunk a fogzással,hogy nyáladzik,viszket és még egy fogacska sincs!!!!!!
De ami késik nem múlik!

OrsiKép
Megbeszélhetnénk a köv. vacsit!
A jövő héten 5 órás Apa?
Ja! bekapcsolnád a telefonodat napközben?Kép Köszi!Kép

Kép

Kép
aba
 
 


MóniKép

Igen, talán Ti páran, akik később kapcsolódtatok be a topikba, nem olvastátok a történetünket.
Jocinak volt egy ikertestvére, aki 5 napig volt velünk, és 2004.dec. 6-án még a kórházban angyalka lett.Discordáns fejlődés volt az ok, vagyis amíg az A magzat(Joci)jobban fejlődőtt, addig a B(Dorina) annál kevésbé, így nagyon kis súllyal született.Kép
De egy igazi kis hős volt, mert ha méhen belül lett volna Angyalka, akkor Jocinak sem lett volna sok esélyeKép

És nem kellemetlen róla írnom, csak nem akartam a kis vidám topikunkat szomorítani.

puszi
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


TimiKép
Olyan szupik lettek a képek a gyerkőcökről!Majd átküldöm őket, Joci az egyik cukis képen úgy néz ki, mintha pár felest lehúzott volna előtteKép
Én is várom a legközelebbi vacsit, nagyon jól éreztük magunkat, úgy kéne szervezni, hogy a picurok jól kialudják magukat előtte.
Telefon: tudom, a bátyám szokta emlegetni, hogy minek neke, soha nincs nálam, vagy elfelejtem bekapcsolni/feltölteni!

AnyapocKép
Bulcsú édes a képen, én kis tudatlan, ki az a Noddy?Kép
Villő-fogzás: KépKép
Táblicsku nagyon jó lett, köszönjük!

Ja, nekünk ma volt a házassági évfordulónk, apja nagyon szép virágcsokorral kedveskedett!Kép

jóéjt mamik, menek aludni!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Bambika

Pénteken randi Herenden?
Majd telcsin egyeztetünk.Kép


Ayapoc
vasárnap Tobrukban leszünk úgy néz ki.
Ti véletlenül nem lesztek ott?

Pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kirri

sajnálattal olvasom ami Veletek történt.KépSzerencse, hogy Dorina ilyen kis hős volt, és segítette Jocit!!KépÖrülök, hogy már (az írásod alapján)túl vagytok rajta. Gondolom, hogy egy kisbaba elvesztése óriási tragédia és talán egy szülő soha nem dolgozza fel igazán, de kívánom, hogy Joci mindenben kárpótoljon!

pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Vége a nagy farsangi mulatságnak, minden visszaállt a rendes kerékvágásba, mindenki kibulizta magát. Egyetlen dolog hibádzik: a telet nem sikerült elijeszteni, ugyanis ma hófúvással, baromi hideggel bekeményített az időjárás KépKép.
Az ígért képeket megmutatom, remélem legalább Mo-on megijed a tél...Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?