Új privát üzeneted érkezett!

Mogyoland: Ez nem semmi! Kíváncsi leszek mikor fog kibújni az a kisbabóca! Hihetetlenül jól érezheti magát odabent, ha ennyire nem akar kijönni!
Azért a drukk továbbra is megy!
Vendég
 


honey

Változott a beosztásom, szerdán megyek éjszakára dolgozni!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok!

Borsika!

Nagyon köszi a számod, felírtam! Biztos találkozni fogunk, ha odabent leszek. Keresni foglak! :D

Csütörtökön megyek NST+UH-ra, kíváncsi vok mit mond a doktorbácsink. Ma még semmi változást nem talált, jól érzi bent magát a kislegény. :lol: Persze az NST-t szinte végigaludta, csak azt várta, hogy végre levegyék a tappancsokat, mindjárt elkezdett boxolni. :wink:

Mogyo!
Látom még mindig itt! :lol: Most már tutira talizunk bent a kórházban. :D Dr nem mondta, hogy beindítja 41.hétre, ha nincs változás? Semmi egyéb vizsgálat nem kell?

Kép
honey78
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük a sok ránkgondolást, drukkot stb. És h Meglátogattatok. Bercike még mindig az intenzíven. Mi apával padló alatt, én is kikészültem rendesen. Már kezdek jobban lenni ( a hormonomok is bekavarnak rendesen, de mindenki szerint ez ilyenkor normális).
Borsika, neked külön KÖSZÖNÖM a törődést, és h átmehettem veled. Azóta sem érinthettem meg :cry: :cry:
Majd a számodat elküldenéd priviben??
Még nem járhatok be hozzá, csak reggelente viszem a tejecskét. Györtöm magam, de van eredménye. Ma már 120at tudtam neki vinni. Ez az egyetlen dolog amit tehetek most érte, így próbálkozom ( bár sok kétségem van, h jól csinálom e stb). :roll:

Mogyó, Honey majd ha bent lesztek küldjetek sms-t, én minden nap járok be, meglátogatlak titeket! És drukkolok, h minden szépen, simán könnyen menjen.
Sok puszi mindenkinek!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Óóóóó szegény Ennn, szörnyű lehet, de kitartás, egyszer úgyis eljön az a nap, amikor hazavihetitek Bercikét, egyre közelebb van!!!!!! Ne idegeskedj, árt a tejcsinek is, úgyis minden rendben lesz (ezt Sz.G. is megerősítette akkor hétfőn a telefonban, t.i. én pont akkor voltam nála rendelésen, amikor elhívták, visszajött, behívott, de közben még vkivel telcsizett, és akkor hallottam én is, h mi történt, akkor még nem tudtam, hogy ti vagytok azok...:(:(:( na és akkor mondta, hogy minden rendben lesz szerinte)
Fel a fejjel, sok puszi!

Kép
kkriszti77
 
 


Szia Enn!
Mi még nem beszéltünk, mert akkor csatlakoztam, amikor ti bent voltatok a kórházban.
Én is nagyon sok kitartást kívánok, és biztosan rendben lesz minden! Bercike pedig hamarosan otthon lehet veletek! Nagyon kívánom, hogy ez így legyen!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi még egyben bár egy kicsit megfáztam vagy apától kaptam el fáj egy picit a torkom iszom a teát meg eszek negrot most már jól érzem magamat bár nem volt vészes inkább megijedtem nehogy valamibaj legyen!
A baba jól mozog bár azt mondták tegnap ismerősők ,hogy ma meglesz a pici hát kíváncsi vagyok mikor ohajt kijönni vagy majd rá kell segiteni neki igazából semmit nem mondott a doki csak hogy pénteken menjek újra nst-re!
De akkor már nem hiszem ,hogy haza is enged!
Tegnap 7 -en voltak fennt a szülőszobán! :)

Enn: pont hívtalak ma de így akkor tudok róllad valamit szerintem bent voltál mikor hívtalak!
Sok kitartást kívánunk nektek mi is!Párom is szokta kérdezni,hogy mi van már veletek!
Hidd el hamar eljön a nap mikor vihetitek haza!
Nincs is jobb anyu tejénél hidd el gyorsan megerősődik Bercike! :wink:

Honey: hát tényleg együtt leszünk majd bent ha így állok továbbra is!



Kép
mogyoland
 
 


Ma nagytakarítást csináltam ebbe beletartozik az ablakmosás is!
Hátha lesz ma valami! :lol: :roll:
MIT CSINÁLJAK MÉG! :lol:
De a derekam meg a hasam fáj úgyan úgy szerintem folyamatosan alakul a dolog! :D


Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyoland!

Komolyan mondom nem semmi vagy! Én is nagyon szurkolok, hogy mostmár tényleg ne kelljen sokat várni! Talán ez a hidegfront kicsalogatja onnan picurit!
Javasolni szokták babacsalogatónak a lépcsőzést, és az összebújást apával! :D
Vendég
 


Nagbri: ha hiszed ha nem hétfőn egész nap mentem tegnap gond nélkül felmentem a 4 emeletre és le . :lol:
Tegnap volt a temetés kimentem oda is meg utánna a rokonokhoz és este 9 körül értünk haza .Tehát azért nem fekszem egész nap! :lol:
Majd ha megérik a körme!(ezt mondják nekem mindig) :wink: :oops:

Most nagyon fáj a derekem de nem tudom ,hogy a takarítástól vagy attól hogy kezdődik! :lol:
De ha történik valami ma akkor felirom mielőtt bemegyek a kórházba!


Fiúk hogy vannak?



Kép
mogyoland
 
 


Szia!

Hát akkor nagyon jól bírod a strapát! Én az elsőnél bírtam így, a másodiknál viszont állandóan fáradt voltam!
A derékfájás lehet, hogy jelez valamit, de azért ne vegyél rá mérget! :lol:
Köszi szépen, a fiúk jól vannak! Leszámítva, hogy Bence nem hajlandó aludni, és Dani az időtől egy kicsit nyűgös! De most alszik! Remélem nem fog esni, és akkor ki tudunk sétálni apa elé a buszhoz!
Várjuk rólad az infót!
Vendég
 


--
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Hát még mindig egyben!
De legalább a megfázásomon már alig lehet észrevenni valamit nyilván jó volt a tea meg a negro kúra !

Pici vészkelődik csuklik meg boxol rendesen.
Szegény párom már izgul nehogy valami baja legyen a babának de mondtam neki ,hogy álltalában egy hetet várni szoktak meg mozog is így nem hiszem,hogy baj lenne!


Majd ha ma sem történik semmi sem kiváncsi leszek,hogy mi lesz holnap! :wink:



Kép
mogyoland
 
 


Szia!
Szegény párod, tiszta ideg lehet! Sajnálom, de szerintem sem lehet baja a picinek, főleg ha érzed is, hogy rendesen mozog!
De holnap már nem hiszem, hogy hazaengednek a kórházból!
Ha így lesz, majd kérd meg a párod, hogy szóljon, mostmár tényleg szoríthatunk neked!
Vendég
 


Igen már tudja ,hogy hova kell ,hogy irjon multkor mutattam neki,hogy hova kell így mindig tudjátok majd ,hogy mi van velünk!

Tegnap kibírtatok sétálni apa elé?



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Megjöttem NST+UH-ról. NST jó lett, mozgott Picúrkám rendesen, meg csuklott is vagy 10 percet. :D
Viszont az uh-on azt mondták, hogy már fogynia kéne a magzatvíznek, így szülés előtt és, hogy óriásbébi lesz, 4kg feletti (4228g-ra becsülték, de lehet, hogy nagyobb), 600g-ot hízott két hét alatt és mindene sokat nőtt.
Vasárnap megyek újra NST-re, és aznap, v.legkésőbb hétfőn befektetnek. Hnap rakás vérvétel, belgyógyászat, megnézik operálható vok-e, sajnos nem valószínű hogy természetes úton meg tudom szülni. :?
Csak az vigasztal, hogy jövőhéten már mképp a karomban tarthatom a Törpikémet. :D Addig is próbálom (drbácsim tanácsára) elfolyasztani a magzatvízem. Megbeszéltük, hogy hnap kertészkedek, lépcsőzök, kutyát futtatok, vmi csak használ... :lol:

Mogyo!
Sztem mképp talizunk bent! Gondolom már Téged is bent fognak 1-2 napon belül. Hnap mikor mégy? Én 7-8 közt megyek a vérvételekre.

Kép
honey78
 
 


ENN!

Nektek továbbra is drukkolok, hogy minden rendben legyen (így is lesz!!!)! Az anyatejcsitől biztos gyorsan kigömbölyödik Berci és hamarosan otthon lehet! :D
Írok privát üzit, elküldöm a számom, (esetleg írd meg Te is a Tiéd!) ha hétfő után bent jársz, velem biztos találkozhatsz! :wink:

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, legalább megosztjátok odabent egymással az örömeiteket, és meg tudtok mindent beszélni! Biztos jó lesz!

Mogyoland: Igen, kisétáltunk. Apa meg is sértődne, ha nem mennénk ki elé! Szereti ha várja a kis család! :D
Párodtól akkor majd várjuk az infókat!

Honey78 és Mogyoland: Vigyázzatok magatokra és a picikre, és ne aggódjatok, minden rendben lesz!
Utána pedig megdumcsizzuk kinél mit csinál a babuci! OTTHON!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Honey. hát én holnap 7-15-re megyek nst-re remélem minden rendben lesz!
Én is azt hittem elküld uh-ra de lehet ,hogy holnap fog elküldeni ,hogy mi is van!

Lehet ,hogy jobb volna !

akkor szerintem talizunk ha engem nem is látsz apát biztosan fogod szegénykém már olyan hűségesen várakozik állandóan!

Nagri: hát már én is azt várom ,hogy tudjunk már ilyenekről is beszélgetni ,hogy mit csinál babuci de nemsokára annak is eljön az ideje! :lol:

Szerintem mi tuti együtt leszünk bent Honeyval!
Szerintem a mi gyerekeink egymáshoz valóak lesznek egyik sem kíváncsi ránk!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok haza engedett a doki!Jó volt az nst eredményem!Így ha NEM lesz semmi akkor vasárnap kell mennem újra és vagy akkor vagy hétfőn be kell feküdjek .
De ezt mondta hogy legkésőbb kedden meglesz a picur! :lol:

Babócák ,hogy birják ezt a hülye időt? :roll:


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Hát jelentem,hogy éjszaka 2 órától nagyon görcsölök hátam és a hasam, keményedek is rendesen!
Baba mocorog, nyilván ő elvan és készülődik kifelé!
Készülődök lassan hajat ,mostam lassan lefürcsizek és remélem nemsokára a kezemben tarthatom a picurkánkat!
Azért birtam aludni de félórás fájásoknál mindig felébredtem reggel 6 órakkor már nagyon fájt és nem birtam már aludni! :lol:
Rendesen nyilal de így legalább mindig eggyel kevesebb van hátra! :D Fő a ++++++: :wink:

Majd írunk ha van valami újság de nagyon remélem már következőleg Apa ír! :D



Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyoland!

Nagy nagy szurkolás neked, ill. nektek! Gondolok rátok!

Az én kisebbik fiam amúgy elég rosszul tűrte ezt az időjárást, rendesen nyűgi volt! Mostmár rendben van, egész éjszaka aludt, 3/4 6-kor kelt enni! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Na most indulunk el kb 15 -10 perces fájásaim vannak de az előbbi fájás alig akart elmúlni és Anyukám azt mondta,hogy inkább induljunk el az a biztos!
Bent biztos kezekben vagyok így hát akkor megyünk szülni Apa még jól tartja magát! :lol:

Na tényleg némelyik fájás kemény de mindig arra gondolok ,hogy eggyel kevesebb!

Sok puszi nektek majd jelentkezünk!



Kép
mogyoland
 
 


Nagyon szorítunk!!!
Vendég
 


Mogyo,

SZORÍTUNK!!!

Remélem lassan már babázol. Látod, tudta a Picurka, hogy lassan ideje megismerkedni anyucival és apucival. Minden jót!
REméljük, apa gyorsan értesít minket.

geli08
 
 


Sziasztok!

Mogyonak tnap megszületett a kislánya, Ágnes természetes úton!
3600g, 49cm
Innen is GRATULÁLOK Nektek! :D :lol:

Én hnap reggel befekszem a kórházba, remélem 1-2 napon belül Patrikbaba érkezéséről is értesíthetünk Titeket! :wink:
Pár hét mva pedig babafotó-dömping lesz sztem... :lol:

Kép
honey78
 
 


Sziasztok csak gyorsan.
Mogyó gratulálok, Honey drukk!!!
Holnap én is befexem, de csak nap közben leszek bent, majd megyek látogatni :)
Bejárhatok Bercikémhez, és próbálkozunk az evéssel.
Puszi mindenkinek!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok 29.-én este 18-30 kor megszűletett Kiss Ágnes 49 cm és 3600g.
15-20 kor értűnk be a korházba és fél 7kor már meg is lett Ágika.
Normál szűlésvolt , de többet majd ha a feleségem és a kislányom hazaér majd mesélnek.
Kitartás a többieknek!
u.i. apás szűlés volt "felejthetetlen élmény" ajánlom mindenkinek!
sziasztok.
űdv: Kiss Menyhért Gergő egy újdonsűlt apuka.
mogyoland
 
 


Szia Újdonsült Apuka!

Nagy nagy gratuláció neked az apás szülésért, párodnak pedig a gyors szülésért!
És éljen a pici Ági!
Nagyon jó egészséget mindkettőjüknek!
Vendég
 


Enn! Szorítok, hogy minél hamarabb otthon lehessen veled a pici fiatok!

Honey: Megy a drukkolás neked is, és várjuk rólatok az infókat!
Vendég
 


Mogyoland: gratulálok!!!!! Sok tejcit és energiát kívánok nektek!

Honey: kitartás! megy a drukk!

Manófalvi, Pálfinoémi: veletek mi van? Mit jelent az hogy átalusszák a babák az éjszakát? Szopni sem kelnek fel? Sára most arra állt be, hogy este 9-kor, fél 1-kor, és hajnali 6-kor eszik, így egész "sokat" tudok már aludni mellette.

nagbri: Dani fiad hogy alszik? Szopik még ugye?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szia Falevél!

Igen, Dani még szerencsére szopizik! És éjszaka nem kel. Pontosabban eszik tíz és tizenegy között, aztán csak 5 óra körül, de van hogy még később!

Tényleg, jól emlékszem hogy Te is akartál mosható pelust használni? Vagy tévedek? Akkor bocsi!

Sára milyen baba? Így az evéséből jó kiscsajnak tűnik! Bence is így evett! Hát igen, minden gyerkőc más!
Vendég
 


Mogyo,

Nagy-nagy gratula Nektek! Az ujdonsült apukának is. Jó egészséget és sok tejecskét kívánok én is.


Honey,

Szorítok!!!

geli08
 
 


nagbri: igen, szerencsére nyugis és kiegyensúlyozott baba Sára, bár örülnék nagyon ha éjjel nem enne annyit, de a lényeg hogy szépen fejlődjön. Ma voltunk védőnőnél, már 4600gramm.
Ja, és igen, mosható pelust használunk, Bambinomiot. Nekem nagyon bejött, meg vagyok elégedve vele. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


B.lin, Mandula, Timcike: veletek mi van? gondolom nálatok is rohamosan nőnek a babókák... :D

Pálfinoémi: Te a szalagházaknál laksz ugye (vagy valahol a környékén)? Merre szoktál sétálni? mi minden délelőtt megyünk a főtérre, még nem láttalak... Pedig szívesen meglesném a kislegénykét... :D

Manófalvi:
te viszed a babádat babaúszásra? Én tervezem, de szerintem leghamarabb tavasszal viszem, most még olyan kicsi Sára, meg mindjárt itt a tél... De baba-mama tornára lehet, hogy benézünk hamarabb...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Először is gratula az újdonsült anyukáknak! Sok tejcsit és minden jót kívánok!

Üdv az újaknak!!!

Köszönjük szépen a hiányolást!
Jól vagyunk, volt egy kis torokgyuladásunk, de már nincs semmi gond. Most nyűglődünk, minden rossza, mert jönn a fogacskánk, már az alsó középsőnek kint a hegye.

Rengeteget nőttünk, most a hat hós mérésen 7050 g-ok voltunk.

Enni eszünk nagyon sok mindent, zöldségeket, gyümölcsöket és már csirke husit.

Már magunktól felülünk, elég sokáig bírja úgy, néha néha már fel is guggolt, szerintem ha megtalálja, hogy hol is kell kapaszkodni lassan feltérdel. Ha felállítjuk azt nagyon szereti, bár még egy kicsit még erősödni-e kell a lábának, kicsit inog még.

Puszi mindenkinek és jó babázást!

Fényképet is próbálok összeszedni.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Csodálkozom:

Kép

Lepedővel küzdök:

Kép

Megszökök anya elől:

Kép

Csücsölök:

Kép

Hintázok:

Kép

Apának segítek zenélni:

Kép

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Falevél: Örülök, hogy neked is bejött a mosható pelus! Én is szeretem, de én monát használok. Dani is jobban szereti mint az eldobhatót, mert ha az van rajta, és már pisis rendesen, addig bömbizik, míg le nem cserélem.

Babaúszás: Tudja valaki konkrétan hol van Kecskeméten? Én anno Bencét hordtam a Sport hotelba. De most nagyon szeretném vinni Danit! Ha valaki tudja, mondja már meg legyen szíves! :D Köszike!

b.lin: Szia! MI még nem találkoztunk! Nagyon aranyos a lánykád!
Vendég
 


Nagbri:
Köszönöm szépen. Az SZTK alaksorában van a Metamorf illetve úgy tudom a Refi uszodájában is van.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Nagbri: a metamorfban van ,amit B.lin is írt, 1500 ft/ alkalom. www.metamorf.hu weboldalon utánanézhetsz, meg asszem ballószögön is van.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Köszi az infót! Azt hiszem megérdeklődöm még a Sport hotelban is, mert ott ettől sokkal olcsóbb volt! Már ha még van egyáltalán! De én szeretném vinni, mert imádja a vizet, és anno Bencét is hordtuk. Ő is nagyon szerette!
Vendég
 


Sziasztok!!

Nagyon fontos hír!!! :-)))

Megszületett Hodoneczki Patrik Felicián, Honey kisfia!!!!! 4400 g és 51 cm!!! Császárral érkezett.

Puszi!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!!!

Nektek is nagyon-nagy gratula!!! Szép nagy baba lett Ágnes!


Falevél!

Valamit félreérthettél, mert nem ott lakom, ott csak laktam, kb 3 évvel ezelőttig. :-))) Aranyos vagy. :-) Már a Széchenyiben lakunk. De majd tervezek bemenni legkésőbb jövő héten a városba Bálinttal!!! Előtte szólok!
És úgy alussza át Bálint az éjszakát, hogy kb este 10-11-től reggel 4-5-ig és addig végig alszik, nem kel fel. Ügyeske.


Lányok!
Ez a babaúszás dolog engem is érdekelne. Vagy szerintetek, ha Bálint nagyon nem szereti a fürdést akkor ne próbálkozzunk vele?

Puszi!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szia Noémi!

Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz vele! Biztosan meg fogja szeretni a pancsizást! :D
Ja, és Bálint nagyon ügyes baba, hogy így alszik éjszaka! Dani is pont így csinálja! :wink:

Honey: NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK!!! Éljen az újdonsült anyuka és babája!!!
Vendég
 


Pálfinoémi: bocsi, akkor tényleg félreértettem valamit... A babaúszást 6 hetes kor felett lehet elkezdeni, addigra biztosan megszereti a vizet a kisfiad... Sára kb. két hete élvezi a fürdést, addig ordított...

honey:
nagy gratula! Szép nagy babád született! Majd várjuk ám a képeket és a szüléstörténetet tőled is és Mogyolandtól is!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Látom mióta nem voltam mindenkinek megszületett a picurkája. :D

Mogyo, Honey! Hatalmas gratula a babákhoz, sok örömet és tejcsit kívánok! Szép nagy babák lettek! :D

B.lin! Mekkora már a kislányod! Annyira szépen ül, hogy tegnap megmutattam apának milyen ügyes. Ádámnak is megemlítettem, hogy igazán példát vehetne róla. :)

Noémi! Ádám is félt a víztől, de a "nagy víz" nagyon tetszett neki. Amúgy én köszöntem ma Rád a főtéren a szökőkútnál, nem tudom megismertél-e. Nem akartam zavarni azért nem mentem oda. :oops: Ha legközelebb összefutunk, és nem zavarok majd ugye megkukkanthatom Bálintkát? :wink:

Falevél! Jól esik, hogy hiányolsz bennünket! :) Ádám most kicsit lelassult a fejlődésben már 2 hete ugyanolyan súlyú, legfeljebb pár dekát hízott. Most kicsit több mint 8 kg.

Most ennyi fért bele puszilok mindenkit!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

MOGYOLAND, GRATULÁLOK ÉS SOK ENERGIÁT ÉS TEJECSKÉT KÍVÁNUNK NEKTEK!

Falevél, mi sem alusszuk át az éjszakát. Még néha változó mikor kel, de általában este 8 körül eszik (ez a fürdetéstől is függ), utána éjfél körül, majd 4-5 között. Ez így nem is lenne vészes, csak utána fejek még, és mire visszaalszom... Ezért a két etetés között így még sem olyan sok idő marad alvásra.
Korábban a doki javaslatára éjszak nem fejtem, aminek az lett a következménye, hogy begyulladt a mellem. Szóval azóta még éjszak is fejek... :roll:
Úszára majd szeretnénk mi is menni, de azt hiszem, mi is csak jövőre kezdjük. :D Tornának még nem néztem utána, és amíg a szopi nem áll be, addig nem is tudom magunkat mihez tartani. De remélem, hogy 1-2 hét, és addigra tényleg kialakul a napi rendszer, mert addig nem lehet még tervezni sem! Tornáról tudsz már valami infót, vagy csak a honlapon nézted???

B.Lin, gyönyörű Hanna!!!!!! :D :D :D És azok a kék szemek!!!! :D

HONEY, NEKED IS NAGYON GRATULÁLOK ÉS SOK TEJECSKÉT KÍVÁNUNK NEKTEK! :D


Noémi, köszi az infót!
Ti is már sétáltok? Mi is szoktunk menni, de egyelőre kiszámíthatatlan az időpont. Néhány hét múlva akár össze is futhatnánk... :D

Nekünk az első héten volt ordítás a fürdetésnél. Kiderült, hogy mire Apa beért a szobába az akkor még pont jó hőmérsékletű vízzel, az addigra annyit hűlt, hogy szegény Bende már fázott benne. De mire rájöttünk, hogy kb 2 fokkal melegebb vizet kell engedni neki, és mire belekerül, az akkor lesz pont jó. Na azóta előtte bármilyen sírást is rendez, a vízben megnyugszik! :lol: :lol: Szerencsére. Bár a medencében nincs 37 fokos víz... :wink:

Manófalvi+Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


És akkor Bende születéstörténete:
(Végre eljutottam idáig... :lol: )

2007.09.04-én éjfél után nem sokkal arra ébredtem a kórházban, hogy csikar a hasam. Na most jön a must, amit előző nap bevedeltem… Legalább a székletemmel nincs baj. :wink: Gondoltam.  De aztán kb 20 percenként kellett menni 1 óra tájékán. Ekkor már úgy tűnt, mint valami menstruációs fájdalom, de mivel korábban is csikart így a hasam, ezért biztos voltam, hogy az. Aztán gyanús lett a dolog és elkezdtem nézni az órát. Ekkor már hajnali 2 óra lehetett. 10-8-6 percenként volt fájás, de rendszertelenül. 3 óra körül szóltam a nővérnek, akivel fel is mentünk a szülőszobára, hogy megnézzék, esetleg nem szülünk-e és a babával minden rendben van-e. Ott is jöttek a görcsök, de a gép alig jelezte és továbbra is rendszertelenül. Az ügyeletes doki megvizsgált, szűk 2 ujjnyira mondta és tiszta volt a magzatvíz. A szülésznő fél4-4 körül mondta, hogy csak jósló fájások lehetnek, próbáljak meg aludni. De vissza már nem engedtek a szobába, mert reggel újra meg akartak vizsgálni. Persze nem ment az alvás a szülőszobán… (próbálta már valaki??? :lol: )
Reggel 6-kor a doki újra megnézett, de semmi változást nem tapasztalt. Ennek ellenére én egyre intenzívebben éreztem a fájásokat. Szerencsére felkelhettem és sétálhattam, ami nagyon jó volt, és néha az ágyra támaszkodva hintáztattam a csípőmet. Apát 7 körül hívtam, hogy lehet, ma szülünk, de azért ne vegye készpénznek, mert itt csak jósló fájásoknak mondták. Apa kb 5 perc alatt beért, és szerencsére egy nagyon kedves szülésznővel keveredtem össze, aki behívta Apát, de addig is, míg nem jöhetett be, közvetített neki mindent. A dokim épp nem volt aznap, de szóltak neki, hogy jöjjön be és ő döntse el, mi legyen a további fejlemény. Kb 10 órára ért be, addig én megkaptam az előkészítést, hogy ha esetleg mégis szülünk, akkor ne azzal kelljen foglalkozni. A dokim szerint már szűk 3 ujjnyira voltam tágulva, és bekötötték az oxitocint. A kérdésemre, hogy mikor várható baba, azt mondták, kb kora estére. Hát nem biztattak túlságosan. A dokimnak el kellett menni, de mondta 2 óra múlva visszajön. Szerencsére hamarabb jött, mert fél 12-kor már majdnem teljesen kitágultam, csak nem tűnt el a méhszáj. Ekkor már a 2 órát célozták be, de Apa és a szülésznő megbeszélték, hogy jó poén lenne, ha délre megszületne. Ez volt 3/4 12-kor. Ekkor volt néhány vaságyat markoló fájásom, de csak néhány nyögésig futotta tőlem, meg Apától igyekeztem a szünetekben a nedves gézlapot szopogatni. A doki ezután mondta, hogy menjek el fürdeni, meg pisilni. Na a Wc-ig kijutottam, de már ráülni nem tudtam, mert éreztem a tolófájást. „rohantam” vissza a szülőágyra. Nagy nehezen felkászálódtam az első tolófájás alatt, de mire felértem éppen vége lett. Aztán már jött is a következő fájás. Kb 3-ra megszületett 12:15-kor Bende! :D
Apa fotózott, és elvágta a köldökzsínort, aminél kértem, hogy várjon még, mert fotózni akarom. Erre felültem és fotóztam. :D :D Utána a mellkasomra tették a babát, de csak néhány pillanatig. Gyönyörű volt!!!!!! :D :D :D A csecsemős nővér elvitte, és kb a varrás utánra hozta vissza, amíg a 2 órás megfigyelésen voltam. De olyan gyorsan elszaladt az a 2 óra! Alig vártam, hogy lekerüljek a szobámba és újra magamhoz ölelhessem! :D :D :D :D

Hát lehet, hogy szerencsés vagyok, de azt kell mondanom, bármikor újra kezdeném!!!!! :D :D :D :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manófalvi: jó hallani rólatok is! Mi is csak jövőre megyünk, ha megyünk úszásra. Tornának még részletesen nem néztem utána.

Néhány kép Sárikáról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél, Sára egy tünemény! :D :D :D

Nekem a mostani kedvenc képem Bendéről:
(Bocs lányok, ha túl sokak vagyunk... :roll: )

Kép mosolygó Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?