Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Betti,
Az endokrinologiai rendeles sajnos ilyen, tapasztaltam parszor, hogy orakat kell varni..
A doki mit mondott? Melyik gyogyszert kaptad?
Az oreg doki van meg?

Hmm, csacsi.. a tietek is erdekes modon adja elo a Fur Elise-t?Kép
A fenykepezogeppel az az egyszerubb, hogy nem kell operacios rendszert valtanom, hogy a kepeket le tudjam szedni, a digigep elerheto linux alol isKép

Na most pussz, sul a pizzam, ehesvagyokKép

Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Hú, de jól hangzik az a pizza Kép
Dobj át lécci egy-két szeletet KépKép!

Csacsival kapcsolatban akkor csak majdnem olyan a miénk, mer ez biza sehogy se zenél Kép Csak sima egyszerű, de külalakra detto ilyen, bár lehet a miénk kisebb akkor.
Aha, értem. Nekünk itthon win van, régebben használtuk a linuxot, de Ati már egy ideje váltott megint.
Propycil-t kaptam, de még nem is váltottam ki Kép
majd délután.
Jött akajcsi, megyek etetek.
Ja, nem öreg a doki, jó nem huszas, de nem mondanám öregnek.
Majd mesélek, bár lehet hogy itt nem kéne..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti,

Pizzarol sajna lemaradtal, elegge mohon befaltam az egeszet melo kozbenKép

A csacsink zenelo, farkat kell meghuzniKép Ezt leginkabb hanyagoljuk, nem birjuk parommal a hangjat, bar a lurkok meg szeretik.. ki erti eztKép
Nalunk a win csak jatekra, meg cdirasra van, nameg a kepek leszedesere a mobilomrolKép Neten nincs is fent, biztonsagtechnikai okokbolKép Mi mindketten megszoktuk a linuxot, napi munkakhoz hozzatartozik, igy nincs gondom veleKép

Sogornom is ezt a gyogyszert kapta anno, hasznalt is nekiKép Lehet, hogy nekem is ez kellett volna, es akkor nem lett volna kalvariam..
Meselj akkor emailbenKép

Most megyek teregetni, lurko ma iszonyat nyugos, nagyon vakarja az inyet, de meg is ertem, nagyon erzodnek a fogak benne. Egyszer majdcsak kibujnak mar.. elaludni is alig akart, pedig mar orditott a faradtsagtol. Most alszik 2 oraja, 2x nyuszitett egy kicsit, de cumival visszaaludt.

Mica
mica
 
 

 
 

Mica!

Kép pedig a kaja is rossz volt. Azaz ma csak a gyerekeknek rendeltem, nem volt ínyemrevaló a cucc, szal maradt a virsli.
Aha, értem. Az enyéim is imádják az ilyen zenélős cuccokat, én már kevésbé. Van pl.egy baba amit kapott (nem tőlünk persze) ami a hasát megnyomva kissé hamisan játssza a Looney Tunes zenét, hát nagyon gáz.
Nekünk is biztonsági okokból volt egy időben linux, de most másképp van megoldva, ezt itten most nem részletezném, mert titkos KépKép
Ok, megírom mailban a titkos részét a gyógyszerügynek Kép
Mostanában tök titkosak vagyunk itt, nem?
Jah, Szilvi azért nem jön, mert nem megy a netük péntek óta Kép De majd megszereli az ura, aztán jön. Ezt szépen értelmesen leírtam ám Kép
Teregetést ne is mond, nekem két adagnyi lóg a szárítón (szóval ma nem tok fogalmazni, mindkét szárítóm dugig van ruhával) és már le kellett volna szednem őket, de semmi életerőm. Pedig a másik két adag ficeg a szennyesben/mosógépben. El kéne mennem postára csekkezni, boltba kajáért Mendinek, meg popsitörlőért, meg kiváltanom a gyógyszert, de semmi lelkierőm nekiindulni.

Jah, szavad se lehet, egy erősen fogzó gyerek, aki így is 2órája alszik?? Az enyém fogzás nélkül se aludt ennyit soha! Kép
De sebaj, lesz ez még így se Kép
Pont azon gondolkodtam hogy nemsokára (jó, még szűk 3 hónap) kezdődnek a szülinapozások Kép Egy éve még mindannyian nagy pocival ültünk a gép előtt Kép (na nem mintha visszavágynám KépKép )

No, megyek mert a lányom bedugta vhova az ujját, és üvölt..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Legkozelebb postazom a pizzatKép Bar a postara en mar semmit se merek bizni..
Ugy latom, hogy masnal is van mosnivaloKép Hajajj, nalunk minidg van, mert Gyuszko ugy jon haza az ovibol, hogy katasztrofalis a kinezete. A cipojebol mindig kiboritom az ovodai fel homokozot, a tobbi pedig a ruhajabol jon ki mosaskor.
Nekem sincs most sok lelkierom dolgozni, tegnap este kicsit elhuztam a lefekvest, mert meg elmentem nagyfiammal Tescoba, aztan volt fel10, mikor hazaertunk. Ot gyorsan agybadugtam fogmosas utan (furdott elotte Zolikaval, mostanaban igy szoktak), aztan meg elinteztem a felbehagyott dolgaimat.. 11 korul indultunk lefekudni, de ha mar annyira nem voltam almos, akkor vegre Apaztam is egy jotKép
Szoval ma hulla vagyokKép
Nemsoka mehetunk Gyuszkoert is, addig melozom meg egy kicsit, mert utana ketten lelakjak az agyamat, es annyi a munkamnakKép

Jajj, szulinapokKép Johetne mar vegreKép Na nem mintha most nem lenne jo, de nem bannam, ha vegre 1 eves lenne ZoltanKép Pont ma reggel olvasgattam bele a topikunk arhivumabaKép Regi, szep idokKép

Na, megyek, mert morog a kishercegKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Megszerelte az uram a "netet", így jövök.

Mica!

Csoda helyes a kisfiad!!!
A fogzással Ancsi rengeteget küszködött és vele együtt mi is: rosszul aludt, lázas, náthás volt, és egyszerre mindig két foga jött.
Most már a maradó fogai jönnek, alul kinőtt kettő, és egy hete esett ki az első tejfoga!

Betti!

Remélem, jól vagy!!! Hihetetlen gyakori manapság a pajzsmirigy-probléma. De azért jó hír, hogy gyorsan kiderült, mi a baj! Anyukám kb. 4 éve küszködött vele, 25 kilót fogyott, és sajnos nagyon hosszú idő után jöttek rá, (a férjem orvos barátja), hogy mi a gond. A gyógyszerek nagyon gyors megoldást jelentenek ilyen esetekben.

Sajnálom, hogy Mendi és Ancsi az oviban nem sokat találkozhatnak majd, mivel a nagycsoportosok a külső épületben lesznek. Kik lesznek az óvónénik?

A fogzásról jut eszembe, hogy valahol olvastam, tendenciának látszik, hogy az Elevit-es gyerekek maradó fogai zománchiányosak. Remélem, csak kacsa!!!!

Sziasztok

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
Koszi a dicseretetKép
Fogzasban meg egesz jok vagyunk, nagyfiam anno tobb liter nyallal novesztette a fogait, Zolikanal ez ugy latszik, hogy elmarad. A nyugosseget meg mar megszokom, gyerek-vonas, nagyfiam is mindig nyugoskodik valamiertKép A pici hozza kepest nyugodt gyerekKép Kivetel, ha hangosan hisztizik a batyja, mert akkor o is besegitKép
Nah, akkor az en lurkoim foga nem lesz zomanchianyos, nekem nem javasoltak az Elevit szedeset, mert igy is nagy babaim voltakKép

Mica
mica
 
 


Jajj, lemaradt valamiKép

Vedoneni megmerte lurkot, 10,4kg, 68cmKép

Ime a pizsamas:
Kép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

celédi vagyok én is, és most vagyok a 14. hétben.
Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni a ceglédi szülészetről, lehetőségekről, orvosokról.
Kérlek benneteket írjatok nekem tanácsokat.

Köszönöm

Böbi
bobett
 
 


Szia Bobi,

Udv kozottunk!Kép Gratula a pocaklakohozKép

Hat nem hiszem el, pont ma toroltem azt az e-mailt, amit valamikor regen Heppi irt nekem a cegledi dokikrol.. pedig o eleg jol osszeszedte a dolgokat. Mi itt, akik Cegleden szultunk (ha jol emlekszem) mindannyian Habony dokihoz jartunk, es nala szultunk. Nekem csak pozitiv emlekeim vannak rola, es a szuleszetrol is. A szulesznok aranyosak, nekem nem volt gondom egyikkel seKép A gyerekagy mar masabb, ott vannak morozusabb csecsemosok, errol Kata tud majd igazan meselni, en egesz jol elvoltam minddel.
Tanacsot nem tudom, hogy milyet varsz tolunk, de szerintem kerdezgess nyugodtan, barmirol, mi valaszolunk legjobb tudasunk szerint.

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica,

De jó, hogy írtál!!!
Én Kopár dokihoz járok, én is nála születtem, és csak jó tapasztalatom van vele.
Terhestornára jártatok?,
4D-s Uh-r mikor érdemes menni?
lesz biztosan sok-sok kérdésem majd menet közben Kép
bobett
 
 


Szia Bobi,

Terhestornara nem jartam, eleg volt nekem az ingazas Bp-re meloba, meg a nagyobbik fiamat reggel-este oviba vinni-hozni, eleg sokaig bicajjalKép Lehet, hogy ha ismet elso gyerekes varandos lennek, jarnekKép
4D-s uh-n en 2x voltam, egyszer a 14. het kornyeken, es egyszer a 30. het kornyeken (ez utobbira nem emlekszem pontosan..) Az elso a szervi vizsgalatok miatt volt nalam ilyen koran (elotte volt egy vetelesem, es egy pajzsmirigy izotop kezelesem, tehat aggodtam). A masodik mar csak kukucska volt, lehet, hogy inkabb kesobb erdemes menni, mert akkor az arcat talan jobban mutatja, mert amugy mar akkora, hogy igazan jo 4D-s uh-t nem lehet rola csinalniKép Ilyenkor mar foleg csak az arca miatt mennek sokanKép Meg a laba koze kukucskalni, ha addig nem tudtak meg a nemetKép
En a Praxisban voltam, nekem bejott a hely es a dokiKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Húú, nem is reméltem hogy ilyen sokan írtok Kép
Annak meg külön örülök hogy még egy új taggal bővültünk Kép!
No, sorjában:

Szilvi!
Köszi, én tök jól vagyok, nemtom visszaolvastál e, én anno azt hittem azért ilyen a nyakam, mert igencsak meghíztam, na mondom már tokát is növesztettem. Aztán egy barátnőm mondta, hogy neki is előjött a szoptatás alatt a struma, menjek el dokihoz. Szóval nekem kicsit egyértelmű volt Kép csak rám kell nézni KépKép
Sajnos a fogyás mint mellékhatás nálam ugyan nem jelenkezik Kép pedig ennek örülnék. Bár nekem nem kéne 25- megelégednék 6-al is Kép
Nekem azt mondta az óvónéni (meg ne kérdezd a nevét , mert biza fogalmam sincs Kép . Hogy a nagycsoportosak alul vannak, a többiek az emeleten. Mi a belső épületben leszünk. Sebaj, majd ha megyek érte, találkozunk ;)

Jaa, az Elevites pletykával kapcsolatban, én is bízom benne hogy kacsa!

Mica!
Fogzás és nyál összefüggésben nálunk Mendinél nem igen volt nyál. Kevinnek az első 6-nál szinte egyeltalán nem, most meg ömlik neki ha kell ha nem.
Én még mindig nem hiszek a nagybaba-Elevit összefüggésben, mert Mendivel elejétől végéig szedtem, és 3650-el született, Kevinnel hébe-hóba (volt hogy két hónapig elfelejtettem) és mégis nagy lett. Sőt az egyik rokonom szintén nem szedte, és 4600gramm,58centis "kis"lányt szült. De alapjában véve, ha vki változatosan táplálkozik (nem úgy mint én..) akkor tényleg felesleges, meg akkor lehet vmi a nagy gyerekben.

Fú, tartja Zolcsi az előnyét, mi is ma voltunk mérésen, 10150gramm, 79cm a srác.
Nálunk ma Mendi a hisztis, ott őt is mérték volna, de üvöltött, és rángatózott (mi lesz még az oltásnál ?? )
Aztán a boltban hisztizett, úgy hogy mindenki minket bámult, ami még nem is zavar, mert megszoktam, de vki megkérdezte hogy mit csináltam vele.. szerinte megvertem, vagy mi??
Aztán itthon is hisztizett egyet a lépcsőházban, hogy ő biza haza nem jön, és ebbe úgy belemerült, hogy közben be is pisilt, szóval mehettem felmosni..

Böbi!
Üdv a csapatban Kép!
Gondolom ha már a 14.hétben vagy, akkor választottál orvost, vagy nem?
Nekem vegyesek az érzelmeim a dokikkal szemben, főleg a Habony dokival.
Szerintem a szülésznők közt is vannak tök közönyösek, meg nagyon odaadóak is. Én két saját és egy "segítő" szülést éltem át ott, találkoztam ilyen-olyan emberekkel, akiben bíztam abban is csalódtam, viszont akitől féltem , abban is (kellemesen)
Na, gondolom ezzel marhára segítettem Kép
Kopár doki egyébként nagyon rendes, igaz én csak a második szülésemnél találkoztam vele, ő volt az ügyeletes mikor beérkeztünk, és baromi rendesen elmagyarázott mindent, megnyugtató volt a hangja meg minden. Ja, és a szülésfelkészítő tanfolyamon is tartott egy előadást ha jól emlékszek, ott is aranyos volt.
Én részemről nem jártam terhestornára, itthon nyomtam Kép
4D-s ultrahangra sztem a 18-hét előtt annyiból nem érdemes, hogy nem sok mindent látsz előtte, amíg pici a bébi. Persze ott is szépen megnéznek mindent 2dimenzióban, utána lehet mozizni.
De az igazi már az mikor félidő körül jársz. SzerintemKép.
Nyugodtan árassz el minket kérdésekkel, sztem ha tudunk mind válaszolunk !

Jaa, merre laktok?


Jujj, tegnap voltam szandit nézni Mendinek, egy borzasztó gyönyörű rózsaszín (persze a mániám a rózsaszín Kép ) szandit néztem ki, de csak 24-es volt, nekünk meg 25-ös kellett volna Kép. Úgyhogy ma felkerekedtem és végigjártam a másik két cipőboltot, de ott még hasonló sem volt. Máshol meg nem árulnak Siestát Kép . Asszem szombaton megnézem Szolnokon is. Ha most meglenne az esernyőkocsi, átmennék vonattal, de így nem merek Kép
Nézek vmit a neten, hátha van vmi online cipőbolt Kép

Betti

Ui. MÉnem jön már az ebédünk??

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mica!
Egyszerre írtunk Kép
Én voltam a Praxisban is, meg a MegaToysban ami van (4Dultrahangrendelő vagy mi)
Mi is kétszer voltunk, a 19. és a 32. héten.
Sajna a Praxisban lemaradtam arról a dokiról (nem jut eszembe a neve, de híres UH-s) egy hölgy volt, de írtó kedves volt, nem volt baj hogy a nagy is jött. De a másik helyen is egy nő volt, szintén nagyon kedves volt.
na, jól elmagyaráztam Kép
tényleg lépek mer felkopik az állunk, nemtom hol van már a srác..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Látom sikeresen elijesztettem mindenkit Kép Kép
Jelentem kajánk megjött, már be is burkoltuk Kép

Úgy fáj a szivem mert a Siesta oldalán megtaláltam AZT a szandit, de a webshopjukban nem árulják AZT a típust Kép Kép
Szóval most kicsit ("") szomorú vagyokKép
Na, nem is rontom itt a levegőt.
Ha tudtok Siesta boltot, vagy olyan helyet ahol árulnak Siesta cipőt, szóljatok Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Nem ijesztettel el senkit, csak miutan az egesz delelottot elszorakoztam a zizi lurkommal, igy volt mit dolgoznomKép Most meg kelt, es kajalt (jo, mi, most ebedeltKép), aztan cici, es most bufizeskor irok 1 kezzelKép

A Siestara keress ra neten, de van cipo.lap.hu is, ha jol tudom.. ott vannak online boltok.

Mica
mica
 
 


Betti,
Én szívesen kölcsön adom a mi esernyőkocsinkat, aztán menj boltot járni kedvedre Kép De tényleg, nálunk csak itt áll, amíg el nem kél Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Jajj, a tegnapi megint nem szemrehányás volt ám!
Én meg itt rinyálok mindig..
Jajj, elég sz.r napom van megint. Én nem tom mindig azt hiszem hogy a kölkeim a leghisztisebbek, és ezt már nem lehet fokozni, de állandóan meglepnek.. Nemtom meddig bírom még!
És az is csalódást okozott, hogy nem is péntek van, még két napot kell kibírnom míg Ati itthon lesz. Igaz, általában rájövök hogy akkor sem sokkal jobb. Mostmár olyan szintre fejlesztették a hisztit, hogy Ati is felhúzza magát rajtuk, pedig ő aztán soha nem ideges.
Kb.egy órája hívtam utoljára, hogy mi a fenét csináljak a lányával, hiába pofázok hogy pakolja el a játékait , semmi hatás, már ordibáltam vele kínomban, de semmi. Aztán eszembe jutott, asszem Mica mondta eccer itt, hogy kidobált mindent a földről, gondoltam egy próbát megér, minden sz.rt összeszedtem, és kivittem a kukához, erre persze verte magát a földön, sikítozott meg minden ami belefér.Aztán kizártam 1percre az erkélyre, hadd nyugodjon le, és beengedtem, persze még mindig üvöltött, aztán már nekem kellett kirekeszteni magam az erkélyre egy negyed cigi erejéig. Most már rekord, mert fél perce nem üvöltött egyik se! Na ezt elszóltam..

Bocsi a panaszkodásért, de másnak nem tok beszélni.. így mindig ti kapjátok a sok hülyeséget Kép
Kép

Jaa, tegnap úgy találtam meg a Siesta oldalát rákereséssel, de sajna nem tudtam végignézni, így nem tudom hogy van e olyan online áruház ahol árulnak pont olyan típusú Siesta szandit Kép
nehogy már valami sikerüljön..

Heppi!
Köszi!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Panaszkodj nyugodtan, mi meghallgatjuk, megertjuk, hiszen hasonlo "cipoben" jarunk. A hiszti is tok ismerosKép Bar halistennek a nagyfiam egyre kevesebbszer adja elo. Mondjuk az is belejatszik, hogy ha csak velem van itthon, akkor probal szot fogadni, ha meg az apja itthon van, akkor hozza menekul, de nincs szerencseje, mert az apja is ugyanazt mondjaKép
Hiszti ellen a hidegviz jott be, ma mar eleg a poharert indulni, egybol jon a Nee, es akkor utana lehet vele beszelni, lenyugszik. Pedig eddig talan 2x kapott a nyakaba vizet, azt is az apjatolKép

Nalunk most tan nyugisabb lesz a nap, Zolika idoben elaludt, igy talan nem lesz zizikeKép

Heppi,
Tudom, hogy nem szereted a babanetet, de azert irja mar rolatok, vagy kerunk kepeketKépKépKép

Mica
mica
 
 


Mica!

KösziKép. Néha azért rosszul érzem magam amiatt hogy állandóan rinyálok. De sajnos tényleg nem tom elmondani ezeket senkinek Kép
Nekem pont azért fura hogy mostanában napi 24órában üvöltenek, mert Mendi eddig abszolút nem volt ilyen! Ha szóltam neki hogy pakoljon el, eltett mindent, jó ketten, de most úgy se hajlandó szót fogadni. Nálunk a hidegvizes fürdő sem ijesztő hatású, ő is kapott már kétszer pedig.
Abban reménykedem hogy majd az oviban tanul egy kis rendet, és jobb lesz. Persze tudom hogy fog akkor is hisztizni, de ki tudja, talán megtanulja kezelni a dolgot.
Remélem meg tudtál csinálni minden melót, és most sütteted a hasad a napon a fiúkkal Kép!

Úgy volt hogy Ati ma később jön, mert tanulnak a haverjával, de megszületett a 2.unokahúga, és most a "nagylányra" ő vigyáz vagy mi.
Küldött képet a kiscsajról, hát zabálnivalóKép!
Most megint úgy vágyok egy kislányra Kép Asszem ezeket az érzéseket eddig még senki nem értette meg. Lehet hogy én se értem?

Mendi mostanában nem hajlandó délután aludni, én nemtom mivel megy ez a lány! Duracellnyuszi vagy nemtomKép
Na, megyek kiszedem a mai 3.adag ruhát a gépből..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
az elmúlt napokban az én gyerekeim is borzalmasak voltak, ma pl.nem telt el másodperc üvöltés nélkülKép Szerintem még mindíg a drasztikus frontokat és a nagyon hideg, nagyon meleg váltakozását nyögjük. Mesi meg kűzd a fogacskákkal, nem eszik, nem iszik tápit se, rinyálok, hogy ki fog száradniKép Ja és az iszonyat melegtől lángol az ekcémájaKép
Na én is panaszkodtam egy sort, hogy ne érezd annyira különcnek magadKép Ahogy Mica is mondta, egy cipőben evezünk...vagy mi a szöszKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Gyorsan elkoszonok, mert vasarnap estig tutira nem leszek, megyunk videkre csaladostol.
Mindenkinek jo 7veget, Momonak kitartast a bulihozKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!
Kép nem örülök hogy nálatok is elmebaj van a köbön Kép Akkor tényleg a frontok lehettek.
Én meg azt figyeltem meg, hogy azóta romlott a helyzet mióta a gyógyszert szedem. De ma éjjel pl a fiam 10-től reggel fél 6-ig aludt! Egyszer se kelt fel, legalábbis szopizni nem akart Kép Meg is lepődtem reggel, hogy nyakig begombolt pizsiben aludtam majdnem hatig KépKép
Teát vagy vizet se tudsz beletuszkolni?
Milyen buli lesz?

Mica!
Jó utat nektek, és jó hétvégét!

Na, rakok még egy képet az esti elalvásról Kép

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Én kecskeméti vagyok, de korház miatt nem szeretnék itt szülni. Tudnátok segíteni orvos ügyben.
Cegléden, esetleg Nagykörösön keresek szülész-nőgyógyászt aki tapasztalt, de nem a végsökig konzervativ és aki, a lehetőségekhez mérten, figyelembe veszi a kéréseimet is.

Előre is nagyon köszi aki tud segiteni!

Üdv,
Nana

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Szia Nana!

Megértelek, marha sok rosszat hallottam a Kecskeméti kórházról. (nekem is volt megdöbbentő tapasztalatom, pedig csak mint látogató mentem be egyszer!)
Én egy Nagykőrösön (is?) rendelő dokit tudok, aki a Szülőszoba c. műsorban egy ladánybenei hölgy szülésze volt, azt hiszem Székely doktornak hívják.
Ceglédi viszonylatban, itt a topikban ahogy fentebb írtuk mindegyikünknek Habony doktor volt az orvosunk. Õ tapasztalt, nagyon jó orvos, de megkockáztatom itt leírni hogy biza a kéréseid nem biztos hogy minden esetben figyelembe veszi. Persze ki tudja lehet csak engem nem csípett. Bár meg kell mondjam nekem mindkét szülésem jó élmény volt, de az első (akinél nem volt fogadott dokim és annál az orvosnál szültem akitől marhára féltem, mert sokan bunkónak tartják, talán nem alaptalanul) gyönyörű volt.
Na, most jól elregéltem itt a dolgot Kép.
Szóval ki kell fogni a dolgot. A szülésznők közül is van néhány akinek jobban állna a börtönőr szerep, szóval abban is szerencsésnek kell lenned Kép
De eszem ágában sincs ám lehúzni az itteni kórházat, mert nagyon sok aranyos odaadó szülésznő,csecsemősnővér, és doki dolgozik itt.
Ha akarod emilben leírom neked ha újra kéne csinálom kit választanék dokinak ;)

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Köszi Betti!

Azt nagyon megköszönném! az első kisbabám én is Cegléden szültem (csak az én volt orvosom már nem praktizál)És nekem is voltak rossz tapasztalataim is, De ehez képest ami itt van...
Minden infot nagyon köszi! A mail cimem: rolandos@fibermail.hu

Üdv,
Nana

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Nana!

Ment a mail!
Kicsit hosszú lett Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,
ÓÓÓÓÓ igazán nincs nekem mostanában semmi bajom a babanettel, csak kicsit zűrösek a napjaim. Orsi egyáltalán nem hajlandó a szobatisztaság táptalajára lépni. El vagyok kenődve, meg szégyellem is magam, hogy más fiatalabb gyerek már csak alváshoz kap pelust, Orsi meg.... Hát soxor csak bugyit kap, de úgy bepisil, hogy szeme sem rebben Kép Viszont a kakis cuccot egyből letépi magáról és körbehordozza a lakáson Kép Fiúk jól vannak, lassan mászni fognak, már elég jól haladnak Kép Igaz, a szó definíciós értelmében nem kúsznak Kép ÉÉÉÉÉs tegnaptól kiváltottunk egy szopit kanalas kajára. Ami azért így nem igaz, mert ebéd után másfél - két órával szopiznak, rendesen, mintha nem is ettek volna Kép De legalább ebéd után nagyjából egyidőben alszanak el, és egész nyugis délutánjaim vannak. Tegnap pl kétféle kalácsot is sütöttem Kép Délutánonként (ha jó idő van) elmegyünk a dédiékhez az udvarra, ott napoznak és pucérkodnak egyfolytában Kép Én meg minden jóval el vagyok ott halmozva (gyümi, sütike, gyermekpesztra stb) és még van kihez szólni is, és nem utolsó sorban nem kell készülni, mint a jáccótérre. Ha elindulunk, odaszólok, és terülj-terülj asztalkám van, mire odaérünk Kép

Képeket majd csinálok a szabadban róluk, és akkor teszek fel ízelítőül Kép

most viszont útra kelünk, mert anyósomék ma jönnek meg a nyaralásból, és egy kis ennivalót akarok nekik betenni a hűtőbe, éhen ne vesszenek holnapig Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Hasonló cipőben járok, mint Nana, csak én az első babámat várom, szeptember végére.
Eddig úgy volt, hogy Kecskeméten szülök, de a rengeteg rossz hír miatt már eddig is gondolkodtam más megoldáson. Ráadásul júliusban költözünk Nagykőrösre (egyébként én eredetileg is kőrösi vagyok) az pedig ugyebár hivatalosan is Ceglédhez tartozik. Úgyhogy most én is információkat gyűjtök.

Betti, elküldenéd nekem is azt a hosszú emailt az információkkal (cím a profilomban)?

Még két kérdés: Ismertek egy bizonyos Anna nevű szülésznőt? És szeritetek mindenképpen kell dokit választani, vagy ügyeletes orvosnál sem éri hátrány az embert?

Előre is kösz az információkat:

Melinda

Kép
Kép
melissza
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Örülök hogy írtál Kép!
Szobatisztaság ügyben tottál megértelek, én is csak lestem, hogy fél évvel fiatalabb gyerekek "szobatiszták", Mendi meg sehol semmi. De most a cikk a kismamában teljesen megnyugtatott, hogy az én gyerekem nem selejtes, csak nem idomítottam be. És láss csodát, két hete szobatiszta lett, szinte egyik napról a másikra, és azóta nem pisilt be! (jó, néhány vendégeskedés alkalmával előfordult párszor, de azért az idegen környezet más )Míg a beidomítottan "szobatiszta" gyerekek rendre bepisilnek. Nem megyek bele a magyarázásba, nem vagyok se szakértő, se pszihológus, de érdemes elolvasni a kismama cikkét ;)
Szerintem abszolút ne aggódj emiatt, bár igencsak rossz érzés, mikor a kisebb gyerekek villognak pelus nélkül Kép. Te egyébként ha nem adsz rá pelust bilire próbálod rakni, vagy wc-re? Én úgy akartam hogy egyből wc-re szokjon, de úgy látszik nálunk ez volt hátráltató tényező. Ahogy elővettem a bilit, egyből nem volt gond, csak a kakával. De elbeszélgettem vele, és aztán azt is megoldottuk.
Hú, ez az anyakímélő és egyben gyermekbarát hely/szitu borzasztóan csábító Kép Hogy neked milyen jó dolgod van Kép
Képeket várjuk!


Melinda!
Persze, elküldöm a mailt, ha meglelem Kép
Nekem (ahogy a mailban is leírtam) az a szülésem volt a szebb (de még mennyivel) amelyiknél nem volt dokim. És hogy őszinte legyek, nem sok hátrányom volt a dologból, vagy inkább úgy mondjam, hogy a fogadott doki nem jelentett előnyt? De biztos van ellenpélda is. Végülis neked kell dönteni,hogy fontos e hogy ismerd az orvost, hogy ne legyen idegen.
Anna nevű szülésznő? Sajna a névmemóriám pocsék Kép

Na, most megyek, nemrég jöttünk meg Szolnokról, és képzeljétek SIKERÜLT olyan szandit találnom!!! Igaz ott meg csak 26-os volt, de jó lesz az oviban benticipőnek, addigra belenő Kép
Meg vettünk egy másikat is, persze kéket. Ott kicsit szinesebb volt a választék, de csak halványpiros, sárga, kék volt, ezért maradtunk a kéknél (sárgát milyen ruhához tudok ráadni? )
Meg volt egy gyönyörű pink színű, csak annak a fazonja nem illik a lány lábára, ugyanis olyan vékony bokája van, hogy libeg benne szegény Kép
Úgyhogy Mendinek csak a háromcsattos megoldás a jó.
De ez a kék legalább jó lesz majd Kevinnek játszósnak Kép.
na tényleg lépek valamit varázsolok..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Melinda!

Ne haragudj, de valószínűleg csak hétfőn tudom elküldeni a mailt neked, mert a saját profilomban van a levrendszerem, azt innen nem érem el.
Remélem azért nem lesz késő vagy valami Kép
Mégegyszer bocsánat!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


OK, köszi, azért a hétvégét még ki tudom várni!Kép
Örülök, hogy találtál végül megfelelő szandát.

Kép
Kép
melissza
 
 


Sziasztok!

Nana és Melinda!

Én ugyan még az előző évezredben '99-ben szültem a lányomat, de remélem, az orvosomról alkotott vélemény még most is megállja a helyét. A többi anyukával ellentétben Harmos doktornál szültem, szívesen megírom e-mailban, hogy miért választanám őt második csemete érkezésekor is.

Egyébként ő nagykőrösi, úgy tudom, ott is van magánrendelése.

Betti!

Jól látom, hogy Kevin az orrán támaszkova alszik?!
REméltem, hogy lesz alkalmunk élőben beszélni, de egyre inkább feladom! Ezért itt kérdezem meg, hogy mikor kezditek az ovit? Egész napra adod be Mendit, vagy alvásig?

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a babó?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a picúr?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Bocsi a duplázásért már késő van. :$
anyatigris2
 
 


Sziasztok,

Előre is bocsi az önzőzésért, csak beszámolok magunkról:

Halál magam alatt vagyok megint. Könnyen lehet, hogy ma bedobom a törölközőt.

Képzeljétek el, hogy Orsi már sorozatban csinálja éjjelente a fesztivált. Egyszercsak (minden előzmény nélkül) felordít, sír, rúg-kapál, alig lehet megnyugtatni. Hiába szólsz hozzá, csak üvölt! Persze mi meg egyből ugrálunk rajta körbe-körbe: vizet kérsz? tejet? fáj vhol? félsz vmitől?
Eredmény semmi És ezt csinálja kb 3 órán keresztül. Maci példáján tanulva, most éjjel benyultam a szájába, hogy a foga miatt-e, de hiába dörzsölgettem a még hiányzó 4 fogacska helyét, semmi reakció, tehát sztem nem a foga kínozza. Mire vmennyire megnyugszik, kér tejet, ebből bevág langyosan olyan fél litert az éjszaka közepén (miután vacsira szintén fél litert lenyomott), majd elkezd dirigálni: apa, vedd fel a szemüveged! ne takarózz be! fordulj az oldaladra! stb. Most éjjel már rászóltam, hogy ne diktáljon itt senkinek semmit --- erre üvöltés volt a válasz!

Nagyon fárasztó ám, főleg, hogy ez a fiúknál két szopi közé esik Szerencsére még nem sírta fel őket, viszont már nagyon tele a hócipőnk. Most éjjel már a férjemet is majdnem elhagyta a türelme, és nemsok kellett hozzá, hogy rácsapjon (akkor legalább tudtuk volna, hogy miért sír). Lövésem sincs, mitől ébred, miért sír, hogyan tudnánk megnyugtatni... Csak azt tudom, hogy fáradtak és nyűgösek vagyunk, és ha még egy hétig csinálja, vmi szankciót fogunk bevezetni, mert már nagyon kivagyunk.

Már az is megfordult a fejemben, hogy elviszem egy alvásklinikára, node a fiúkat hová tegyem addig??? Olyan tanácstalan vagyok Tud vki segíteni?

Ja, akkor még néhány infó, hogy teljes legyen a kép. Orsi velünk alszik, egész éjjel megy a sport-1, tehát nincs sötét, bár a hangot mindig levesszük, és ezen a csatornán valszeg kevés olyan dolgot lát, amitől félnie kéne. Persze reggel meg... mintha misem történt volna. Én ideges, már az első nyafkázásra felemelem a hangom, az első visszabeszédre ugrok

És a legnagyobb gondom, hogy tudom, hogy nem azért csinálja, hogy engem bosszantson. Mégis olyan türelmetlen vagyok vele, mintha direkt csinálná. Ettől persze egyből lelkifurdim lesz. Tehetetlen vagyok

Segítsetek, adjatok tanácsot, mert nem akarom napi rendszerességgel verni Orsit csak azért, mert nem aludtam ki magam --- ez ugyanis nem megoldás, tudom!
_________________
heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Azt gondolom egész napra beadom, végülis szinte mindegy hogy itthon alszik e vagy sem, talán így a fiamat is könnyebb lesz elaltatnom.

Heppi!
Nekem abból amit leírsz, nagyon úgy néz ki hogy féltékenység miatt csinálja Orsi!
Talán mert tudja hogy nappal a fiúkkal kell foglalkoznod/tok, éjjel viszont "ráértek".
Ilyenkor egyébként fenn van igaz teljesen?
Mert ha csak félálomban akkor lehet valami rémálom is, bár minden éjjel, az már gyanús. Én első körben egy pszihológushoz vinném, talán ő tudna valami okosat mondani, hogy mi játszódhat le Orsiban. Talán ha csak felhívod, az is segítene. Az egyik barátnőm "szokta" vinni egy pszihológushoz a fiát, nagyon rendes, ha gondolod megkérdem a számát.
Szóval szerintem a féltékenység lehet az oka.
Azt meg igazán nem tudod kivédeni, mert tudom hogy sokat foglalkozol Orsival. Egy gyereknek nagyon nehéz felfogni ezeket a dolgokat. MEndinek is nemrég jöttek ki az ilyen rohamai, csak neki nappal. Erős a gyanúm, hogy ezért nem is akart szobatiszta lenni.
Ha gondolod elmegyek a lányodért, és elhozom, játszhat Mendivel, te meg pihizhetsz addig. Vagy csak leviszem őket a játszóra egy órára.
Vagy a fiaidra is vigyázok addig amíg elmégy Orsival vhova. Ha akarod még meg is szoptatom őket Kép
Szólj nyugodtan!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Petra!

Hová szeretnéd a válaszokat? Ja, most látom hogy csak a félévesnél fiatalabb babák anyukái a célpont Kép Akkor tárgytalanKép.

Szilvi!

Azt kifelejtettem, hogy a képen igen, valahogy úgy alszik. De inkább azért fotóztuk, hogy még álmában is mennyire ragaszkodik Kép
Van egy közeli is arról hogy aludt el, majd ha hagynak felteszemKép


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Heppi!

Ha a kislányod minden ok nélkül felsír az éjszaka közepén, lehet, hogy "pavor nocturnus", azaz "éjszakai felriadás" a problémája. Ilyenkor olyan, mintha a gyerek rémálomból kelne, de nem reagál vígasztalásra, gyakorlatilag semmire, nincs is igazán magánál. Pontosan nem tudom mi váltja ki, de estére utánanézek. Itt csatolok egy kis cikket, aztán estére a spec. tudományos rész...
popattach{234208,}

Kép
Kép
melissza
 
 


Csatolás újra

<!--attachment: A_pszichol_gus_rovata-234213.doc*mime_msword.gif*application/msword*23.0**A+pszichol%f3gus+rovata%2edoc --><center><pre>
Kép
A pszichológus rovata.doc (23.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
Kép
melissza
 
 


Sziasztok,

Csak gyors bekoszones, megvagyunk a 7vegi kiruccanas utan, gyerkocok nagyon jol ereztek magukat, velunk egyuttKép
Majd teszek fel kepeket is, meg valaszolgatok is a korabbi hozzaszolasokra, csak most ebredezik lurko, es ebed jonKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Petra,

Ha gyorsan adsz e-mailcimet, akkor meg beleferek a hataridobeKép 25-en tolti a 6 honapot a fiamKép

Heppi,
Sajnos nem igazan tudok mit mondani, nalam nem fordult elo meg ilyen. Olyan volt mar, hogy felebredt, es nem tudott magarol a fiam, dumalt mindenfele zagyvasagot, de nem sirt, orditott.
Most hirtelen meg az olvasmanyaimban se emlekszem ilyenre, hogy olvastam volna rola.

Az uj csatlakozoknak udvKép

Most indulunk Gyuszkoert oviba, zaraskent par kep a hetvegenkrol, nagyiztunkKép

Kép
Kép
Kép
Kép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!
A profilomban van cím Kép
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Heppi!

Remélem, így ismeretlenül is elfogadsz tőlem néhány tipppet. Ancsi lányom hasonló próbatétel elé állított bennünket, igaz ő jóval nagyobb Orsinál. Év elejétől küszködtünk azzal, hogy sírdogált, volt hogy Orsihoz hasonlóan nyugtalan volt, a szemét nem nyitotta ki, a kérdéseinkre nem reagált, vagy mindenre nemet mondott. Végül azt kérdeztünk, hogy rosszat álmodott-e, erre egy idő után igennel válaszolt, majd később már erre hivatkozva hívott át minket a szobájába. Kérte a kezünket, én nem aludtam el mellette, de amikor a férjem ébredt a hívására, ő viszont igen. Ebből az következett, hogy szinte mindig vele akart elaludni este. Mi mindig mellette fekszünk a földön, amíg elalszik, de már jó ideje tisztában van vele, hogy utána a saját szobánkban alszunk. Ismerős érzéseket írsz le, mi is nagyon elkeseredtünk, a végén már éjszaka is hangos szóváltásba keveredtünk a gyerekkel. Később változott a helyzet, ő maga rohant hozzánk lélekszakadva... mi meg visszavittük, ezt többször ismételtük egy éjszaka alatt... Kb. 3 hónapja megoldódott a dolog!!!
Ellenszert nem tudok, egyszerűen elmúlt, de visszagondolva, van néhány tippem: a szakemberek azt mondják, minden csecsemő és kisgyermek azt a miliőt keresi az éjszakai felébredéskor, vagy egy-egy éberebb pillanat alatt, ami akkor veszi körül, amikor elaludt.
Mivel ti együtt alusztok, ebben nem történt változás. Az is biztos, hogy a kicsik jól alszanak a tévé, kisebb fényforrás mellett is, de elképzelhető, hogy Orsi "érzékelői" már annyira fejlettek, hogy felébred a tévére. Lehet, hogy nála is úgy működik ez már, mint amikor mi elalszunk egy filmen, de valamivel később arra ébredünk, hogy ki kellene kapcsolni a tévét, mert "emlékszünk", hogy még működik. A leginkább valószínű, hogy álmodik Orsi.. Nem válik be egy kedvenc baba vagy plüssállatka? Nálunk jó szolgálatot tesz.
A másik gond, ami nálunk jelentkezett, hogy télen kb. 28 fok körüli meleg van a lakásban, sőt! Sajnos szabályozni nem tudjuk, Ancsi pedig nagyon izzadós. Tavasszal jött el a pillanat, amikor végre már nem közlekedett át hozzánk, ez egybeesett a távfűtés leállításával.
Még egy ötlet: év elején egy csendes idős bácsi helyére költözött a felettünk lévő lakásba egy igen problémás család, filmbe illő drámákat produkálnak. Ez mindannyiunkat megviselt, sokat beszéltünk erről Ancsi jelenlétében. Szerintem ez is okot adhatott a félelmére.
Nem tudom, lenne-e rá mód, hogy egy-két este nagyszülőknél, vagy ismerősnél aludjatok, hátha segít rájönnötök, mi a gond, ha másutt másként alszik Orsi.
Minket az is megnyugtatott hasonló szituációban, ha a másnap reggelről, a másnapi teendőkről kezdtünk beszélgetni szép halkan Ancsival. Mesére jut időtök lefekvéskor? Ha nem, szerintem keressetek egy rövidke verset, mondókát, amit esetleg akkor is el lehet mondani, ha éjszaka felriad Orsi.
Nehéz ügy, megértelek, nekünk is szörnyű volt, pedig 1 csemeténk van!!
Kitartás, szerintem meg tudjátok oldani!!!

Jó éjt!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Mica!
Nagyon jóképűek a fiúk!
A képeken is látszik hogy jól éreztétek magatokat!

Szilvi!
Na, látod ezt sem tudtam, mármint hogy Ancsi is rossz alvó volt.
Azzal a bácsival mi lett aki felettetek lakott?
Végre tudom hogy melyik ajtóban laknak a "kiabálósék" Kép Borzasztó lehet tényleg!

A tegnapi napom eszméletlen volt! Hiszti soha nem látott mennyiségben, pedig eddig is kitettek magukért, de ez.. brutális volt. Ha nem lennék maximálisan verésellenes, most elporoltam volna mindkettőt.
A mai naptól is félek, mert már Mendi kezdi a hisztit, Ati elment, és ilyenkor fél óráig veri az ajtót, és üvölt..
Ma ráadásul tök egyedül leszek egész nap Kép Már úgy várom a pénteket! Végre túllennénk ezen az egész elmebajon.
Na, nincs időm tovább rinyálni, mennem kell boltba a két hisztigéppel. Csinálnom kéne egy jó kis oroszkrém tortát holnapra. Csak az a baj, hogy sz.r a sütőm Kép bolti lapból meg nem jó.
Na, majd lesz vmi.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki nagyon elfoglalt. Remélem mindannyian a strandon süttetitek a hasatokatKép!
Lekopogom, eddig egész normálisan ment a napom.
Megoldódott a tortamizzériám is, az én drága nagymamim megsüti a piskótát, nekem csak a többivel kell törődnömKép juhhé. És még málnát is hozott nekünk, ami mellesleg a kedvenc gyümim KépKép
Szóval ennyi jó után biztos jön vmi rossz kamatostól!
De nem ma "sütök" csak pénteken, hogy mire Ati hazaér a megmérettetésről megünnepeljük. Ha átmegy akkor azt (is) ha nem akkor csak a szülinapját Kép.
Na, megyek játszom a bébikkel egy kicsit, ne unatkozzanak tele pocival Kép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Strand? AlomkepKép
Ma epp megorulok, nagyfiam kisse kohog, faj a torka, fule, igy hatvanyozottan nyugos. Volt meg oviban, de a tobbi napon mar nem megy a heten. Holnap reggel viszem dokinohoz, csutortokon meg valoszinuleg Anyukamekhoz (viszem haza Nagyimat is, aki vasarnap ota itt segit nekem).
A kicsi is nyugosebb, reggel mondjuk aludt negyed7ig, ami nagy szam, cserebe a delelotti/deli 2.5 oras alvasa helyett bemutatott egy 30 perceset, igy kelloen nyugosse valtozott. Most talan jot alszik, rafer, nameg ram is. Mert mikor ne lenne halom melom? Persze, hogy ilyenkor..
Nah, panasznap vegeKép
Parodnak Boldog Szulinapot, es remelem, hogy a vizsgahoz is gratulalhatunk!Kép
Sutihez sok sikertKép

nah, megyek a nagyobbhoz, anyahianyos eppKép

Mica
mica
 
 


Betti,
Remélem, duplán fogtok ünnapelni, és akkor a süti mellé, még egy üveg kölyökpezsgőt is kinyithattok Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?