Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen bár nekünk ez az első majd a másodiknál mit irok! :wink:

Holnap Nst majd jelentkezek ha nem én akkor apa majd megirja ,hogy mi van velünk! :D

Jó éjszakát nektek és a picuroknak!


Kép
mogyoland
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!
Várjuk a híreket!
Vendég
 


Mogyoland, az jó, ha pozitívan állsz hozzá! Sokat számít, hidd el! Én sem féltem, és igazából tudtam, hogy fájni fog, de nem tudtam, hogyan. A tolófájás előtti néhány (tényleg csak néhány) fájás eléggé hosszú és fájdalmas volt, de igazából bármikor újra végig csinálnám!!! Illetve Apa büszkén mesélte, hogy még kértem, hogy várjon a köldökzsínór elvágással (Apa vágta el), mert le szeretném fotózni. És felültem és fotóztam... :lol: :lol: :lol:
Sőt a szülőágyon varrás közben mondtam Apának: Jöhet a következő!!! :):):)

Várjuk az NST eredményt... :)

Ja, igyekszem nem elveszni, de nem mindig marad időm és főleg energiám olvasni és írni. De most is a délelőtti szunyóból keltettek :? , így akkor gondoltam, néhány hasznos dolgot is beütemezek: mint pl a babanet... :)

Manófalvi + Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Sziasztok!

Na ez tetszik!
Főleg ,hogy mondtam Apának ,hogy ha végzünk a szüléssel lehet ,hogy mondom jöhet a következő!
Mily egy rúgóra jár az agyunk!

Honey együtt voltunk Nst-n jó volt !
Jó volt talizni és,hogy megismertük egymást! :lol:
Minden rendben ha semmi nem lesz akkor vasárnap kell mennem újra!

Voltunk fent Enn-nél jobban vannak mind ketten!

Igen a babanet hasznos dolog! :lol:
Én is mindig ide jövök fel elsőnek és mindig lelombozodok mikor még mindig az én nevemet találom utolsó bejelentkezőnek de majd kiderül ha meglesz ez a picilány én is mennyire érek rá !De akkor azt csinálom,hogy apára rábizom a csemetét és jövők!!! :lol:



Kép
mogyoland
 
 


Nektek mikor még a picurkák a pociban voltak sokat csuklottak-e?

Mert nekem szokott szinte minden nap és van mikor kétszer is !



Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyoland!
Örülök,hogy minden rendben volt!
Igen, nekem is csuklott mindkettő odabent, én nagyon szerettem, olyan jó érzés volt, hogy tudtam csuklik éppen. Volt aki nem hitte el, hogy tényleg tudom, most bizony csuklik! Az ő bajuk! :D
Örülök, hogy Enn és a pici fiú is jól van!
Mihozzánk hamarosan jön a doki bácsi, mert kismanó köhög, folyik az orra. Hát majd kiderül!

Ja, az első után megkérdezte a dokim, hogy lesz-e második. Azt mondtam egyből, hogy igen.
A második után nem kérdezte meg, de tutira nemet mondtam volna!
Kellett pár hét, mire azt mondtam, hogy talán nekiugrunk annak a kiscsajnak!
Vendég
 


Sziasztok!

Mogyo!

Örülök, hogy talizunk! :D Jó eséllyel bent is összefutunk még, ha nem igyekeztek nagyon. :wink: Drbácsi azt mondta, hogy babóka még remekül érzi bent magát, nagyon fent van még, szval inkább jövőhétvége felé várhatjuk. Viszont ha jövőhéten nem születik meg, akkor hétfőtől kórház és legkésőbb 3.-án beindítják a szülést. Szval max.13 nap múlva a karjaimban tarthatom Patrikmacit. Addigra Apukája is hazaér Németből, de remélem már itthon várjuk. :lol:
Ja! Csuklás! Patrik is rengeteget csuklik, volt hogy napi 3* is rájött és alig akart elmúlni. Úgy sajnáltam már szegényt! :oops:

Enn-ék szuper, hogy javulnak, sztem hamarosan jöhet ő is mesélni! :)

Nagbri!
Jobbulást a kisfiadnak!

Manófalvi!
Hú de jó lenne, ha én is így éreznék szülés után! Kicsit parázok, hogy ma már a dr is mondogatta, hogy elég nagy ez a baba. :roll:
Dehát hátha nem nő már sokat és könnyen kipottyan! Szeretnénk még mi is kistesót, egy hugit. De ha fiú, az is jó lenne! :D

Kép
honey78
 
 


Hűha még egy harmadik!
És ha fiú lesz akkor a negyedik már biztos lány lesz! :lol:
Nekem három bátyám van !Tudom miről beszélek! :D
Sok gyógypuszit a picikének!


Honey: te is már a második babára gondolsz!
Nálunk már apa van nagyon benne múltkor azt mondta kiszámolta mikor tellik le a hat hét! :shock:
Ha pontosan születik a csajszika!

Hát amilyen szerencsénk van biztos összejönne , mert most Mogyokára vártunk majdnem 5 évet !Sokakól hallotam,hogy igy járt és utánna egyből összejöt a következő!
Nem tudom mit szólnák hozzá ha gyorsan jönne még egy , de azt tudom a család nagyon örülne! :wink: :roll:


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, doki bácsi megállapította, hogy semmi baja, csak tele van a szája nyállal, valószínűleg kezdődik valami a fogacskáknál, és attól van ez az egész. Mindenesetre még jó nyűgös is mellé!

Negyedik nem lesz! Az tuti! 5 pasi? Meg is őrülnék, azt hiszem!

Honey78: Nem lesz semmi gond, ügyes leszel, és gyorsan meglesz a babóca! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Híreim vannak Enn-ről, ma hazament, mert még nincs teje meg még a baba se szophat, de jól vannak, már nincs gépen, a cukra jó, csak ég emészeni, nagyon aranyos formás.

Beék, Kingus nagyon sárga, fényezni kell, de még igy sárgán is nagyon szép baba.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Nagbri: na de jó ,hogy semmi komoly a babókának! :D
Bár idejében kezd nődögélni a fogacskája!



Hát igen mondta tegnap Enn ,hogy haza akarják engedni de nem nagyon akart még eljönni!Megértem persze!
De akkor már biztos,hogy eljöhetett!

Ja én még egyben semmi sem jelezne ,hogy kiakarna jönni a babuci! :wink:



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Honey, Mogyo! Mostmár nagyon közel vagytok! Szorítok Nektek, hogy könnyen szüljetek! :D

Nagbri! Nem semmi, hogy Dani még csak 2 hónapos, és már bújik a fogacskája! :shock: :D

Ennn! Ne izgulj, gyorsan felhízlalják a kislegényt, és már vihetitek is haza. :wink: Drukk, hogy minél hamarabb legyen tejcid!

Borsika! Te talán tudsz segíteni. Császár után mennyi idő után próbálkozhatunk következő babával? Gondolom van valami ajánlott idő, aminek el kell telnie. Ugye? Előre is köszönöm! :)

Végül képek Ádiról:

Kép

Kép

Ádám úgy nő, mint a gomba. A doktornő csak óriásbébinek hívja. Már 8200 gramm, és 70 centi körül van. Még mindig szopik, hála az égnek, de már adom neki a gyümölcspépeket is.

Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Szia Mandula!

Hát ez az Ádibaba nagyon fajin kiscsávó!

Ezen az utolsó képen olyan mint egy manóka!

Hát nem baj az hogy ilyen szépen fejlődik annál jobb és egészségesebb!


Hát várjuk már azokat a fájásokat nagyon! :D
Érdekes más nem én meg igen alig várom már ,hogy láthassuk! :lol:
Apa is persze nagyon izgul már! :D


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mandula!
Köszönjük a szorítást, remélem hamarosan mi is jöhetünk babafotókkal! :wink:
Ádám gyönyörű fiúcska, gratulálok hozzá! Tündéri ez a szerkó is rajta! :D

Mogyo!
Látom még mindig egyben! :lol: Na nem lesz ez sokáig így! Legkésőbb 41hetesen biztosan beindítják a szülést. Mondjuk erre nagyon nem vágynék, oan jó lenne, ha minden természetesen zajlana! De persze a lényeg a végeredmény, akire már én is nagyon kíváncsi vok! :D
Egyébként Neked nem fura belegondolni, hogy egyszer csak kint lesz és megölelheted, a pociban meg nem boxol senki? Tudom hülye kérdés, de ahogy közeledik az idő egyre többet gondolok erre. Mindenesetre arra vágyom most a legjobban, hogy túl legyünk a szülésen, és végre itthon lehessünk Patrikmacival! :D

Kép
honey78
 
 


Hát igen -igen Apa mondta minap ,hogy biztos furcsa lesz nekem ,hogy nem lesz nagy a hasam! :)
De biztosan nagyon furcsa lesz vagy pont nem ez az amit még mi nem tudunk de a többiek tudják már ,lehet hogy tök természetes és nem fogunk ilyenre gondolni!

Hát én sem nagyon szeretném ha beinditanák a szülést jobban szeretném ha magától szépen itthon és majd ráérnék bemenni!
:wink:

Na nemsokára mind a ketten megtudjuk mi lesz a vége! :wink:


Ma megszült az egyik ismerősőm és neki is még egy hete lett volna hátra hát kérdem én mindenki hamarabb megszül mint én?

:lol: :lol:



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Szülés előtt állók: Szorítok, hogy minden rendben legyen. Igen, tényleg fura lesz, hogy nem boxolnak odabent, de annyira jó lesz megölelni a picit, hogy ez csak futó gondolatként átsuhan az ember lányán, és már el is felejti!
Hát Mogyoland, az utolsó órákban már tényleg türelmetlen az ember! :D
A mi kis Dani fiunk meg jól megtréfált minket, csak beteg lett. Kezdődő vírusos torokgyulladása van.
Na megyek, éhes lett!
Vendég
 


Sziasztok,


Először is köszönöm mindenkinek, hogy együtt örültök velünk az egy fiú és egy lány párosnak. Sokan kérdik lányt szerettem-e volna. Igazából, nem tudom. Annak idején 20 hétig hittem azt, hogy Gergő lány lesz és nagyon meglepődtem, amikor B.I. azt mondta fiú lesz. Most igazából csak azért szurkoltam egészséges legyen. Kicsit nehezebb most minden. Gergő olyan, mint a mágnes, mindig fel kell vennem, és csak én, senki más. Ha fiú lenne, az is jó lenne, mert nem kellene ruhatárat újítni, mert azért egy lány akkor csajszi igazán, ha színes rucikban van, Gergőnek azonban van egy jópár igen pasis darabja. De így meg valóban van egy fiú és „remélhetőleg” egy lány a csapatban, így kiegyenlített lesz a nemek aránya otthon.


Nagbri,

Üdv itt a topikban.


Mogyo, Honey,

Megy a drukk, hogy ne sokáig kelljen várnototk a nagy napra, és tényleg magától jöjjön el a pillanat.


ENN,

NAGY-NAGY gratula a fiúcskához. Ne aggódj, hamarosan otthon dajkálhatod, és ha megnyugszol, tuti a tejcsi is megindul. Innen könnyű mondani, de fontos a babának, hogy te nyugodt légy. Tudod, ők mindent megéreznek.

Mandula,

Szépen növöget Ádám. Nem semmi kis pasi. Édes manócska. Kistesó? Mikorra tervezitek?

Blin,

Merre vagy? Gréti tuti hatalmas csajszi már.

Manófalvi,

Örülök, hoyg nálatok minden rendben, és tök jó, hogy tudsz pihizni.

Noémi,

Remélem hamar belerázódtok a hétköznapokba, és megint lesz időd jönni.


Mindenkinek szép hétvégét!

geli08
 
 


Szia Anita!

Neked is köszi az üdvözletet!
Kicsit irigyellek az egy fiú egy lány felállásért! :D Mi is így terveztük! :(
De az én kis pasijaimat imádom!
Jó hétvégét!
Remélem Honey és Mogyoland jól van!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én jól vagyok!
Még mindig semmi holnap nst! :lol:

Gyógyulást Danikának!




Kép
mogyoland
 
 


Szia!

Hát én már azt hittem, csak babóca után talizunk!
Annak örülök, hogy jól vagy!
Köszi, Dani ma már sokkal jobban van, nagyokat vigyorgott délelőtt is! És gőgicsélt hozzá!
Mi most este elmegyünk Charlie koncertre, itt Félegyházán. Visszük a manókat is, mert a nagyobbik imád bulizni! A nagyapja rászoktatta! Őrült módon hallgatják a zenét, csápolnak+üvöltenek. Jópofák! :lol:
Hát, neked szurkolok!
Vendég
 


Nektek meg jó tombolást!

A tesóm kislánya meg a tankcsapdát fújja ezerrel meg az Eddát! :shock: :D
És két éves!
Most Németországban laknak és azért ragad rá egy kis német is!


Kép
mogyoland
 
 


Na megjöttünk a buliból. Jó volt a Charlie, és az Apostol is, de a mi nagyfiunk úgy behisztizett, hogy el is kellett jönni! Hát ilyet még nem csinált, teljesen ki is akadtunk rajta.
Na igen, ott volt a mama és megint menni akart hozzájuk, pedig csak tegnap jött haza.
Szegény mama is jól ledöbbent! Mondta is neki, hogy csúnyán viselkedett!
Na ennyit erről, holnapra kialussza magát.
MIndenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagbri:Hát van ez így néha !

A pici hogy bírta a bulit?


Én már egy órája fent vagyok megint nem birok aludni talán már izgatott vagyok mikor indulhatunk már szülni! :shock: :lol:

Na kíváncsi leszek az nst-re is tegnap is úgy boxolt a kisasszony már reggel is folytatta nagyon jól érzi magát odabent ! :D


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!Én is kecskeméti csajszi vagyok remélem befogadtok :wink: Van egy 14 hónapos kislányom Zsófi

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


[quote="kata84"]S írta:kata84ziasztok!Én is kecskeméti csajszi vagyok remélem befogadtok :wink: Van egy 14 hónapos kislányom Zsófi
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Mogyoland: Majd írd meg mi volt az nst-n!
Hát, nekem mindkét fiú hamarabb jött pár nappal, és már akkor is tűkön ültem!
Nem semmi lehet most neked! Biztos nagyon jól érzi magát, de azért hamarosan tutira kijön! :lol:

Kata84: Szia! Megjegyzésként, én is nemrég csatlakoztam, és egyből befogadtak. Jó kis csapat van itt!
Vendég
 


Köszönöm az üdvözlést :D Olvasgattam és láttam hogy jó kis csapat van ittKép :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata: üdv a csapatban!

Mogyoland: látom még egyben vagytok! Gondolom most már tűkön ülsz! Drukkolok nektek!

Honey: Megy a drukk neked is!

Egy-két fotó Sárikáról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szia Falevél2!
Meg akartam kérdezni, hogy használod-e a mosható pelust? :wink:
Vendég
 


Jaj, elfelejtettem, hogy tündéri Sára baba! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hát megvolt az nst minden rendben! :D
Voltam utánna dokinál és megvizsgált reggel és két ujnyira kivagyok tágulva azt mondta ,hogy a 100-ból 30-at megtettem!Ha jellemezné a szülés fázisát!
Hát fáj is a derekam meg a hasam is most úgy figyeltem meg ,hogy 30 percenként! :lol:
Ha netán semmi nem lesz akkor kedden kell mennem újra nst-re!
Bár azt mondta a doki ,hogy ma nyugodtan meg is szülhetnék és azzal nyugtatott hogy viszonylag könnyü szülésem lesz!


Szia Kata ! :wink:
Persze ,hogy befogadunk legalább többen leszünk!És megoszthatjuk egymással tapasztalatainkat! :D

Falevél: köszi szépen ,hát már várjuk!
Apa már oda van nagyon! :lol:


Nagbri: kipihiztétek már magatokat? 8) Nagy legény megnyugodott! :wink:



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a szurkolást!
Még mi is egyben vagyunk, leszámítva, hogy mindenem fáj, jól vunk. :lol:

Szia Kata! Üdv a csapatban! :D

Falevél! Gyönyörű Sára, és klassz az ágyneműje is! :wink:

Mogyo! Hú, Te aztán belehúztál! :shock: Lehet, hogy ma szülsz is? Feltétlen írjatok, ha vannak hírek! :lol: Drukkolok!

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!
Mogyoland: Hát azt hiszem ez már a finish, ebből még akár ma is lehet babóca. Legalábbis, amikor én így álltam, szültem is! :D
Igen, kipihiztük magunkat, nagyfiú is megnyugodott!
Remélem a doki jóslata bejön, és tényleg könnyű szülésed lesz!

Honey78: Neked is nagyon szorítok, hiszen nálatok is bármikor megszülethet Patrik!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát még mindig úgy állok ahogy voltam délután de azzal nyugtatnak anyumék,hogy semeddig nem tart már ilyenkor hogy felgyorsuljanak az események! :lol:

Honey: ha neked is fáj mindened akkor lehet ,hogy neked sem sok van hátra! :wink: 8)



Kép
mogyoland
 
 


Mogyoland!Apás szülés lesz?
Nagrabi!Nagyon édesek a fiúk :D
Falevél! még mindig gyönyörü Sára :lol:
Hony!Nálatok apás szülés lesz?
Bocsi ha már irtátok :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


sziasztok!

Még mindig egyben nem tudom már mikor akar kijönni ez a drága! :lol:

Kata: igen szeretnénk nagyon,hogy apás szülés legyen remélem az is lesz!

Majd jövők csak be kell menjek a városba!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Nagbri!

Köszi, igen már közeleg a nagy nap! :D

Kata84!

Apás szülést terveztünk, (persze azt nem lehet tudni, hogy végig bírná-e, vagy "csak" a vajúdásra maradna bent) de most valószínűbb, hogy "nagymamás szülés" lesz, mert sajnos kint van a Kedvesem Németországban (a munkája 4 hónapja kintre szólította, nem lehetett máshogy megoldani) és csak 3.-án jön haza. :roll: :cry: Addigra már szeretném, ha otthon várhatnánk és akkor másfél hetet hármasban tölthetnénk! :lol:

Mogyo!
Kezd a hasam leereszkedni, kb.6 hónapja nem tudtam fekve aludni, mert mindig feljött a gyomorsavam, most már valszeg nem nyomja úgy a gyomrom. Biztos már nem sok van hátra. Sokat fáj a vesetájékom, az alhasam és rengeteget keményedik is. Hnap NST+dr, majd látjuk mit mond! ;) Te mikor mégy NST-re? Hogy bírod az utolsó napokat/órákat?

Kép
honey78
 
 


BORSIKA!

A héten mikor dolgozol? ;)
Szted abszolút tapasztalatlan anyukaként (se kistesó, se baráti körben nincs még kisbaba) merjek rooming-in-be menni? Mert én nagyon szeretnék, csak félek, hogy nem boldogulok egyedül. :? Gondolom Nektek se sok időtök van tanítgatni az embert, de nem tudom egyedül elboldogulok-e mindennel. Most még attól is félek, hogy megfogjam, nem szeretnék rosszat neki, bár azt mondják, hogy saját babánál ez természetes lesz.

A másik kérdésem, hogy császár után tényleg nem lehet babás szobába menni?

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! Köszönöm a további gratulációkat is! Nagyon aranyosak vagytok! :-)

Bocsánat, hogy ennyire el vagyok veszve!
Viszont büszkén jelentem, hogy Bálint két hetes kora óta átalussza az éjszakát! :-)))

Már hiányoltátok a szüléstörténetet!

Aznap csak uh-ra mentünk, úgy is készültünk, hogy utána robogunk össze-vissza a városban. Még ki is voltam festve, pedig nem nagyon jellemző rám, csak akkor reggel éppen jót tett a lelkemnek. :-) Végeztünk az uh-val, ahol megállapították, hogy kevesebb a magzatvíz. Végül is már kétnapos túlhordásban voltam, így a doki azt mondta, hogy ebben az esetben, mivel a méhszájam teljesen zárt, a Kicsinek viszont már kint van a helye, és volt egy szívműtétem, inkább megcsászároz. Azt mondta, hogy azt szokták mondani, hogy a Természet tudja, hogy mit csinál, de ebben az esetben nem tudja, így be kell avatkozni. Teljes mértékben elfogadtam. A szülőszobán vártunk, mert volt előttem két sürgős császár, aztán dél körül megindult körülöttem is a nyüzsgés és vittek a műtőbe. A férjem felkísért a liftben és aztán kint várakozott. Megkaptam az érzéstelenítőt, hanyatt feküdtem és aztán viszonylag gyorsan /ilyenkor pedig nincs időérzéke az embernek/ azt mondta a doki, hogy "Gratulálok"! Na, mondom, akkor ezek szerint megvan a Baba!!! Én nem éreztem semmit, se húzást, se nyomást. Mondták, hogy fordítsam balra a fejem és ott fogják mutatni! És ott volt!!!! És nagyon üvöltött és fényes volt a magzatvíztől!!!! És cuki volt! :-))) Aztán persze vitték az újszülöttosztályra és csak este láttam. De az is fantasztikus volt! A műtét végén azt mondta a doki, hogy szép, formás kisbaba! Tök jól esett! :-)
Este lehozták megmutatni, akkor én még nem kelhettem fel, de odatették mellém. És figyelt a hangomra! Felfigyelt rá!!! Előtte nem is gondoltam volna, hogy tényleg megismeri majd! De tényleg!

Így történt.

Puszi Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok,

Kata,

Üdv itt a topikban.


Negabri,

Nem semmi fiaid vannak, hogy ennyire imádják a zenét. Az enyém is tombolt, de csak tavaly, most nem táncikál annyit.
Jobban van Dani?


Noémi,

Köszi a szüléstörténeted. Tuti jó érzés, volt, amikor láttad, hogy ismeri a hangodat. Gratula az átaludt éjszakákhoz. Azóta már te is tudtál pihenni egy kicsikét? Jobban telnek a napok? Sebed fáj még?

Honey, Mogyo,

Ti még egyben? Vagy Mogyo ti már kettőben?


Honey,

Én is abszolút kezdőként mentem baba-mama szobába, és semmi gáz nem volt. a csecsemősök nagyon rendesek voltak, mindig kérdezgetek tudok-e vmit? Segítsenek-e? Meg van egy, azaz 2 éve volt egy védőnő is, szinte minden nap benézett ő is. Engem ő tanított meg fejni.

Falevél,

Sára nagyon tündéri baba. Mesélj róla, ha van időd.


Szép napot Mindenkinek! Szülőknek meg minél könnyebb szülést!

geli08
 
 


sziasztok!

Hát még mindig egyben !
Ma voltunk csavarogni azért a hátam,hasam fájdogál meg nekem is lejebb van a hasam!És keményedik is de rengeteget mozog még a baba pedig azt mondták,hogy az utolsó napokban nem szokott már !
Apa ma elvitt étterembe ebédelni! 8)
7-45-re megyek nst-re?

Honey:te mikor mész?

Noémi : örülök,hogy jól sikerült minden!
Fotókat is szeretnénk majd ha lesz időd!
És ez nagyon jó,hogy alszik egész éjszaka a babóka!így legalább tudsz alukálni és pihizni! :wink:



Kép
mogyoland
 
 


ja az kijelentés volt ,hogy holnap megyek nst-re!márha ma meg nem szülök! :lol:

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyoland, még egyben??? Meg a drukk Neked és Honeynak is!
Nálunk is napi min. 2 csuklás volt. Na azóta is minden nap legalább 1* csuklik! De nem sír, csak csuklikm, szegénykém. Nem adtam neki citromot, amit szoktak javasolni, az elég durva lenne magamnak is. Ez meg elmúlik egy kis ringatásra. :lol: :lol:

Nagbri, hajrá annak a kiscsajnak!!!!! :wink: Mi is beszéltük most Apával, hogy esetleg még lesz egy 3. is... De ezt majd a 2. után meglátjuk. :roll:
És jobbulást Daninak!

De jó, hogy Ennn és a kisfia jobban vannak!!!!! :D Gondoltam rájuk! :)

Jó ez a női szervezet, fantasztikusan kitalálták! Hogy képesek vagyunk egy babát kihordani és megszülni. :D Én még elnézve Bendét néha csak ámulok és bámulok, hogy odabenn volt, és persze valahogyan elfért... :wink:
Szóval Honey, ügyesek lesztek! Arra gondolj, hogy nem TE szülsz, hanem Patrik születik!!!! Te pedig segítesz neki ebben a nagy utazásban! :D :D

Mogyoland, hát ne várjatok sokat a kistesóval!!!! Mi sem akarunk túl sokat várni vele. Reméljük hamarosan Ő is úton lesz majd. :D :D

Köszi Borsika a híreket Ennnről! :D

Mandula, Ádi nagyon édes kislegény! Ez a Manósipka!!!!! :lol:

Lányok, nekem nem volt fura, hogy nincs hasam... Inkább a fürdésnél a látvány volt kicsit szokatlan, de az érzet egyáltalán. :)

Üdv itt Kata84! :D

Falevél, Sára egy tündér!!!!!! Majd felhívom rá Bende fiam figyelmét is... :wink: :wink: :oops:

Mogyoland, engem sem engedtek el ilyen adatokkal a szülőszobáról, max az előkészítőig... :roll:

Noémi, örülök, hogy jól vagytok! És az átaludt éjszakákhoz külön gratula!!!! Igaz, 2 napja mi is csak 1* kelünk éjszaka, de remélem, majd még ezt is leredukáljuk egy kicsit! :wink:

na megyek, mert éhes lett a kisfiam! Jelzi... :wink:

A szüléstörténetet írom, de így nem jutok a végére... :wink:

Manófalvi+Bende

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, Dani már jobban van, holnap viszem este kontrollra!

Honey78: Én Bencével is baba-mama szobában voltam, és Danival is! Szerintem ha teheted, kérd, mert nagyon jó dolog. Én úgy gondoltam, hogy otthon is úgyis velem lesz, ki mással is lenne, és hát mi akartuk, szóval legyen velem. Ráadásul sokkal hamarabb beletanul az ember a dolgokba, akkor szoptat amikor éhes a baba, stb. Szerintem segítenek a nővérkék, bár én Félegyházán szültem, de gondolom Kecsón se más a helyzet. Ha pedig fáradtnak érzed magad, csak beadod a nővérkéknek, és addig gondoskodnak ők róla. Itt ez így működik!
Hű, az nem semmi, hogy így apa nélkül így bírod, és ilyen jókedvű vagy! Klassz csaj lehetsz!

Mogyoland: Nem tudom, hogy kinek jött be ez, hogy kevesebbet mozog a végén a baba, de nekem nem. Mindketten az utolsó percig nagyon izgágák voltak, szóval ebből nem lehet kiindulni! De még mindig nagyon szorítok!

Noémi: Gratula az éjszakai alváshoz! Így a második után, már én is tudom milyen jó, ha nem kel az ember 3 óránként! Dani is csak egyszer kel, 4 és 5 között! Ez szuper jó!

Manófalvi: Nektek is gratula az éjszakákhoz! Valószínűleg mostmár így is marad! Nálunk is kb két hetes kora óta van így!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi szépen a drukkot!
Ez így van mert nekünk kell világrahozni de ezt mind "ő" érte tesszük!
Pontosan ezért vagyok pozítiv persze azért kíváncsi leszek milyen lesz a szülés de már nem sokat kell várni rá! :wink:

Hát én már úgy indulok holnap,hogy szülünk!
Bár rendesen fájdogál a hátam nem bánnám már ha indulhatnánk most rögtön! :D

Már szinte minden nap hív a család ,hogy mi van már!Csak nevetek mikor mondom,hogy nincs még meg!Anyukám is felhívott ma már 3-szor hogy na mi van?
Nem mintha nem telcsiznék neki azonnal vagy a közelebbi rokonoknak!
Bár az beárnyákolja a dolgot ,hogy holnap lesz a temetés! :cry:

Na majd jelentkezek ha van valami!
Vagy Apa! :lol:




Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszi a támogatást babás szoba ügyben, mképp oda szeretnék menni, mert még az is sok időnek tűnik, amit éjjel nélküle kell tölteni!
Csak itthon lesz segítségem, bent meg nem tudtam mennyire tud egy kezdő boldogulni.

Nagbri!
Nem bírom ám oan jól, de sajnos nem volt mit tenni, a mai világban nem válogathat az ember a jobbnál jobb munkahelyek közt. És mivel épp miattunk ment ki, muszáj kibírnom! Szerencsére idáig két hetente hazajött és ha Patrik időben megszületik, akkor másfél hetet hármasban lehetünk, amit mindketten nagyon várunk. Anyáék a közvetlen szomszédaink, így segítségem lesz, de persze lelkileg így is elég megterhelő ez a helyzet. Mindenesetre november végén hazajöhet végleg és onnantól minden sokkal jobb lesz! :D

Mogyo!
Én is 7.45-re megyek! :lol: Pedig össze se beszéltünk! :wink:
Kíváncsi vok mit mutat az NST, mert ma kifejezetten sokat görcsölgetett a hasam... Akkor hnap tali! Esetleg a szülőszobán... :roll:

Kép
honey78
 
 


Honey78: Igen, sajnos ez az igazság, tényleg nem lehet válogatni, de akkor is nagyon szép dolog, hogy vállalkoztál az egészre a párod nélkül. Én valószínűleg kiharcoltam volna, hogy az utolsó hónapban legyen itthon a férjem!
Viszont az jó, hogy anyukádék ilyen közel vannak, és segítenek.
És hajrá november vége!
És ne izgulj, tök jól fogsz bent is boldogulni, csak hallgass az ösztöneidre. Amíg nem szültem, el sem tudtam képzelni, hogy működik, de igen, tényleg a legjobb dolog a világon, mert valahogy érzed, mi a jó a te babádnak, és ezt rajtad kívül senki nem érzi, mert te vagy az anyukája.
Vendég
 


Honey

Olvastam kérdésed szerintem is próbáld meg ha lesz hely, de az a lényeg hogy kérdezz nyugodtan kérj segítséget, de ha végkép nem megy akkor még mindig van lehetőség arra ki gyere onnan minden következmény nélkül. Én a héten szabin meg pihenőnapokat töltöm. Majd csak vasárnap dolgozok!Pü-be megírom a számomat nyugodtan hívj fel, de tényleg nyugodtan.Amig be vagyok kapcsolva nyugodtan hívhatsz!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk majd csak pénteken kell mennem nst-re!
Amúgy minden rendben!Fájdogál a hátam a hasam de az nst nem mutatott semmit! :lol: :roll:
Hát várjuk már nagyon!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!
Tudtok vmi hírt Enn-ről? Vagy a babuciról?

Kép
kkriszti77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?