Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alíz!
Nagyon helyes a kis Hunor,majd ha lesz egy kis időd gyere,és mesélj!Pocakod hogy van?

Enikő!Nagyon ügyesek vagytok,szép a hordozó amit vettetek!Tényleg jó árban volt!Szép nagy a pocakod,és szerintem is lejjebb ment,ahogy megláttam a képeket,ezt mondtam! :)

Orsi!Te is csini vagy!

Tündi!Remélem már jobb kedved van a tegnapi nap után!

Ildi!Szépen lement a hasad,és még csak 2 hét telt el!
Bencéd nem fog elhízni,anyatejes babáknál teljesen normális ez a gyarapodás,nyugodtan adj neki annyi tejcit,amennyit csak kér!!

Vicuska
kismami,hogy vagy???? :D

Ani!Szép helyen jártatok,gondolom jó volt kimozdulni a városból,friss levegőt szívni! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Felvettem egy-két emberkét akinek van msn-en címe, remélem nem baj.

Olyan furi, hogy már szeptember van, nemsokára szülök :D , már csak két hónap, már nagyon várooooooooooom!!!
Szerintem Levi is örülni fog a kistesónak, legalábbis erre az álláspontra jutottunk apával, van ugyanis régi játék babám és állandóan cipeli meg (nahát ezt nem akartam elhinni) ringatja :D , annyira édes. Múltkor odaadtam neki a cumisüveget és mondtam neki hogy etesd meg a babát és már dugta is a szájához. A férjem eleinte mondta, hogy ne babázzon már, mondom nem lesz attól még h..kos, így legalább valamennyire fel tudom készíteni a kistesóra, aztán majd meglátjuk mennyire fogja bírni a sírását, bár mikor mentünk a b.netes talira akkor sírdogált Roni az autóban nem nagyon izgatta :D .

Gabi köszi a festék infót, még annyi, hogy milyen ecsettel festetted? Egy órára meg akkor igényt tartanék, szólj ha elkészült és akkor egyeztetünk, szólok a férjemnek, hogy menjünk el érte.

Ildi tényleg szépen lement a pocid, elhízáson ne aggódj, inkább örülj, hogy kis husimusi :D , majd ha elindul úgyis ledolgozza, Levi is pufók volt picinek aztán megnyúlt.

Vicuska miújság, pihizel sokat? Mégegyszer nagyon örülök nektek!!!!!!!!!!!

Antám, szép helyen voltatok, mi egész nap pizsipartit rendeztünk itthon vasárnap :D , lustálkodtunk, csak este mentünk fel Viktorékhoz, akkor is filmet nézni :D , bár Levi elvolt a lányok játékaival. Ha mentek kirándulni legközelebb akkor szóljatok, persze ha nem zavarunk :roll: !

Nati annyira édes Bencus, olyan jó volt látni benneteket, nagyon bevállt a háromkerekű kocsi?

Tündi olyan jó alakod van neked is, ne bálnázd magad :) , kislányrucik gyűlnek? Vesztek babakocsit is? Barnikának az ovi elkezdődött?

Alexa annyira édes Martinka, megnyugodtam, hogy nem csak az én fiam tud szeleburdi lenni :D , Levi is így szokott kajlákodni.

Judy, szép a menyem(ha még szánhatjuk Levinek :lol: ), tényleg be sem mutattuk őket egymásnak. Na majd legközelebb :) .

Na ébredezik Levi, mindenkinek sok puszi, majd jelentkezem.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Viki: Szia itt is :) Látod csak csak feljutottunk a babanetre :)
Kislányrucik igen gyűlnek, de én csak úgy kb 3 hét múlva tudom elkezdeni bepakolni a szekrénybe.
Nagyon édi lehet Levi ahogy babusgatja a babát. Olvastam néhány cikket hogy hogy készítsük fel a gyermekünketa tesóra, és ajánlják a babát bizony. Állítólag jó ha van. Babusgatja, meg később azon vezeti le a dühét (biza lehet akár olyan is).
Lehet hogy mi is veszünk a Barninak egy babát :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Sziasztok

Itthon vagyunk. Most tettem le Manót, ugyhogy van egy kicsi időm, gyorsan átfutottam miket írtatok, bocsánat, de most tudtam mindent visszaolvasni.

Köszönöm mindenkinek a drukkokat és a gratulációkat, és kép dicséreteket.
Egy pár sor rólunk: Eléggé kivagyok purcanva még, de nem baj. A sebeim fájnak még, szerdán kell visszamennem varratszedésre. Holnap jön a védőnő. Nagyon hirtelen jött Huni baba, tele vagyok leírhatatlan boldogsággal.Annyira jó a kezemben tartani, magamhoz ölelni, puszilgatni, szopiztatni, a szuszogását hallgatni közben. Ahogy kinyitja rám a kék szemeit, és a szájával csücsörít totál levesz a lábamról. Nem cserélném semmire, leírhatatlan szerel em ez. Nagyon nyugis baba, jókat, és sokat alszik, mindig jelzi amit szeretne. A szopizás az első két napban nehezen ment, mert a bimbóm nem emelkedett annyira, no persze nekem meg kellett tanulnom, hogyan rakjam a szájába, de a 3. napra már ment. A tejci is hamar beindult.

Köszönöm Chrissy, hogy megírtad a többieknek az eseményeket, és bejöttél hozzám, igazán jól esett.

Ahogy hallom, jól sikerült a tali, örülök neki.

Ildi, köszönöm! Nem lett koraszülött, mivel megvolt a súlya , és már betöltött 36. héten túl voltam. Pár óra híján lett volna 37. hét. Úgy tudom, hogy koraszülött akkor, 2500 gramm alatti, vagy 36. hét előtt születik. Szerintem is rám hasonlít, a te fiad viszont tiszta apja.

Később jövök születés történettel. Egy kép Hunor babáról:
Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Ildi, sztem nem sok, nyugodtan szopiztasd. Én úgy tudom nem lehet túletetni egy anyatejes babát, ami nem kell azt úgyis kibukja. Na meg ha kicsit pufikább lesz akkor sincs gond, mert amint el kezd menni el is tünik róla. Én pl nem is tudnám Roninkat elképzelni vékonyan, imádom a kis hurkácskáit puszilgatni. Na meg a cicit se venném el tőle csak azért hogy ne legyen ducika.
Szóval ezen ne aggódj, örülj hogy sok tejecskéd van.

Alexa, köszi nagyon jó volt. Többször is körbementünk élveztük a jó levegőt és a napsütést. Sokan voltak, volt aki számháborúzott.

Vikikém, gondoltunk is rátok hogy ha majd nagyok lesznek a lurkók mi is mehetnénk számháborúzni. :) Bizony ám minjá szülsz. Nagyon várom már. A dédink állítólag vett egy csomó rucit Roninak (anyukám mondta) viszont sajna 56-os méretbe. Szegény mindent elfelejt, de nem baj apu is mondta hogy majd az Andrisnak jó lesz. :D

Alíz, örülök hogy már otthon vagytok és hogy ilyen szuperül megy minden. Csodálatos dolog anyává válni, és igen ez egy leírhatatlan szerelem. Nagyon jó hogy boldog vagy. Amint olvastam a soraid melegséggel teli érzés fogott el. Köszönöm neked.

Nya megyek vacsikázni, holnap dolgozom (majd leírom), de estefelé talán tudok jönni. Pussz mindenkinek.

madiani
 
 


Alíz!Olyan szépen írtad le ezt a szerelmet,hogy a könnyem is kicsordult!!Ez örökké megmarad,tényleg csak akkor tudja meg az ember,hogy milyen,amikor a kezében tartja a kincsét!
Örülök,hogy jól vagytok!:D

Viki!Jó,hogy jelentkeztél,aranyos lehet Levi,ahogy szeretgeti a babát!:D

Jó éjszakát mindenkinek!:D
Vendég
 


Ezt nézzétek, Gabi küldte: Ronikám órája:
annyira teccik :D

Kép

Alexa, látom téged is meghatott Alíz írása. ;)

Na most már ténnyleg megyek.

madiani
 
 


Sziasztok

Bocsi,hogy mostanában nem írok,nincs nagyon időm.

Alíz
Hunor baba nagyon cuki :D ésszerintem nagyon hasonlít rád!

Ani
Örülök,hogy tetszik az óra,az érdem a tesómé.
Ma 9 körül mi megyünk el itthonról,és nem tudom mikor érünk haza.Szerintem olyan 11 körül.De ha neked nem jó akkor,az Anikónál ott van az oviban Roni órája,tehát ha gondolod nyugodtan átmehetsz érte,ő olyan fél 2-ig van ott.Neki fizetheted is.
Ja,ha beszélsz Vikikével,említsd meg neki légyszi,hogy neki is küldtem egy privit.Köszi

Bocsi a többiektől,hogy most nem írok,de nem igazán érek rá.Majd vmikor jövök.

Puszi
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Alíz: Már nagyon vártunk :) Gyere amint tudsz :) Csodaszép Hunor baba, és nagyon örülök hogy ilyen boldogok vagytok :)

Alexa: Mára lett csak jobb kedvem, bár tegnap úg yörült nekem Barnika amikor mentem érte az oviba. Annyi puszit még nem kaptam mint akkor :)

Lányok. Lehet hogy túl vállaltam magam ezzel az egy hónappal még. Egyre nehezebb bejönni meg állandóan álmos vagyok :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Alíz! Annyira örülök, hogy jöttél.
Én is ahogy olvastam a soraidat eszembe jutott 16nappal ezelőtt mikor a cicimre tették Bencust. Akkor zokogtam a boldogságtól, most, hogy olvastalak, folyott a könnyem. Azt kívánom, maradjatok mindig ilyen boldogok.
Ja, és örülök, hogy jól vagy. A fáradság az még szerintem megmarad egy darabig. Tényleg! Milyen volt az első éjszaka otthon?
Ja, és gyönyörű baba Hunor.
(Bocsi a sok "Ja"-ért)

Vikike! Bizony, gyorsan megy az idő. Nemsokára babázhatsz újra Te is. Olyan jó, hogy Levi várja a tesót. :) Kis Édes!

Ani! Nagyon szuper ez az óra. Nem tudod, milyen képeket csinálnak még Gabiék?
Ezt a vuk-ot Te küldted, vagy csak azt mondtad, ilyet szeretnél?
Mert mi is szeretnénk órát, és hasonló színben. (A kis Vuk színe menne a tapétához :) )

Tündi! Szerintem ha azt érzed, hogy már nagyon nem megy, inkább hagyd abba. Az egészségetek mindennél fontosabb. Meg a pihenés sem utolsó dolog.
Örülök, hogy mára jobb a kedved.

Vicuska! Remélem jól vagy!

Bessy! Merre vagy?

Orsi!!!!!!!! Hogy vagy???????? Jelentkezz!!!! Izgulunk ám érted!!!!!!

Én nagyon fáradt vagyok. Bence éjjel 1,5 óránként kelt, és 15perceket szopizott, aztán bealudt. Olyan kis nyűgi.
Ügye ez sem baj, hogy ilyen sűrűn evett?

Ja, egy kérdés: Ti is adjátok a babáknak azt a napi egy csepp olajat?
Lehetséges, hogy Bencusnak attól picit hígabb a kakija?

Sok puszi!

Elveszett báránykák jelentkezzetek!
n.k.ildi
 
 


Itt egy elveszett bárányka...

Apa éjszakás, ezért nem tudok jönni. Martin is néha nyűgösebb, lehet jön a másik foga is.
Majd jövök!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Megnéztem a talis képeket, nagyon édesek és aranyosak a picurkák! :P Szépen nőnek! :P Jól sikerült a tali!Annyira sajnálom, hogy nem lehettünk ott. :(

Alíz!
Nagyon-nagyon gratulálok a kisfiadhoz!
Nagyon édes, kis csöppség!Mielöbbi felgyógyulást! :)

Chrissy
Gratulálok a 3. fogacskához! :P Lehet, hogy már a 4. is kibujt?

Ildi
Nem is látszik, hogy kb. két héttel ezelött még nagy pocid volt! :) Bencus nagyon aranyos a tejcis képen!És szépen hizik! :)

Tündike
Nagyon csini pocid van, nem is híztál olyan sokat szerintem!Szép a Bianka név!Meddig dolgozol még?

Csütörtökön elutaztunk négy napra, az első napot nagyon nehezen viselte a fiúnk.Gondolom a teljes környezet változást viselte nehezen, meg, hogy teljesen idegen rokonok vették körül.Az esküvön már egész jó volt, szinte végig aludta. :) Majd teszek fel képeket is!
Tegnap meg volt az első oltás, Gergő csak egy picit nyöszörgött mikor megszúrták, nagyon ügyi volt.Ma meg szinte egésznap alszik.Aluszékony ma, de láza nincs!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Csak gyors bekukk.

Ildi
Írd meg milyen mesefigurákat kedvelsz,vagy milyen illene a szobába és küldök néhány mintaötletet.


Ja Csajok,képzeljétek ma végre kibújt a 4. fogacskánk,már azt hittem soha nem akr kibújni.

Puszi,most lépek
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors ezt a képet mindenképp fel kell tennem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Bent ágyaztam a hálóban, Levi a kanapén volt a nappaliban, természetesen kint felejtettem a popsikrémet, és neki az a kedvenc elfoglaltsága, hogy szereti kenegetni a krémet. Hát én mikor megláttam, agybajt kaptam meg nevettem is :lol: . No akkor a JÓSÁG!

Kép

Kép

Kép

Majd még jelentkezem, pusz mindenkinek!

Tand szavaztam a tündérkédre!!!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok, mert nagyüzemben nyomom a Gréti szavazatokat.

Kérlek titeket is, hogy szavazzatok Grétire!

Szavazni itt lehet:
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 9923#19923

Bejelentkezni meg itt:
http://www.babavilag.com/index.php

Aki már megtette annak köszönöm! :lol:

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Gabi, mégegyszer ezeregy bocsika hogy nem írtam. Jövőhét kedden ha otthon lesztek felugrok érte, de mindenképp hívlak majd. Oksi? Gratula a 4. fogacskához.

Tündi, ne dolgozz ha nem esik jól!

Ildi, a D vitaminra gondolsz mint olaj. Igen adjuk Roninak (bár néha elfelejtjük :oops: ). Nem kell aggódni a híg széklet miatt amíg nincs rossz szaga vagy nem nyálkás. Roninak világ életébe híg mustársárga kakija volt. Jó a védőnénitek? Ilyeneket nyugodtan beszélj meg vele, sőt én még az elején a kakis pelust is direkt elraktam és megmutitam, neki is és a gyerekdokinak is.
Az órára direkt vukkos képet akartam, küldtem Gabinak egyet, de az nem volt túl szerencsés, ő ajánlotta hogy inkább ezt. Nagyon teccik. :lol:

Ibi, várom a képeket!

Turi infók!!!!! :!: :!: :!: :!:
Csajok, voltam ma a Távirda utcai turiba. Tegnap volt bontás. Annyi de annyi cuccot vettem, olyan édesek. Majd lefotózom. Vikike Andriskájának is találtam, de sajna csak 2 tudtam vinni neki mert nem volt nálam annyi píz. Nagyon sokat visszadobáltam, ha gyorsak vagytok még találhattok szupikat. Így is 8 ezret hagytam ott. :shock:
Holnap meg a TB-vel szemben lesz bontás. Aki rucikat akar venni feltétlen menjen!!!!

madiani
 
 



Tand! Én is szavaztam, gyönyörű Gréti, mint mindig.

Gabi! Gratula a 4. fogacskához.

Már nekünk is látszik a 4., várjuk, hogy áttörje az ínyét.
Nyílt egy új turi a Tobak utcában(Korona diszkont mellett vhol), ott is kg-ra vannak a ruhák.

Vikike! Levi csuda jól néz ki krémesen! :lol: :lol: :lol: Köszönjük, hogy megosztottad velünk.

Nibcsike! Örülök, hogy jól viselte Gergő az oltást. Várom a képeket!
Vendég
 


Andi! :lol:
szavaztam :P :P :P
Vendég
 



Eltűnt amit írtam :twisted: :twisted: :twisted:

szóval...

Alíz!
nagyon aranyos Hunor baba :lol:

Vikike!
Levi is jópofa kiskrapek :wink:

Andi!
Gréta baba még mindíg szépséges 8)

Gabi!
nagyon ügyes az óra 8)

több nem maradt meg, szita az agyam :oops:

ja, megnéztem a talis képeket, nagyon jók 8)

Ani!
tünet nem nagyon van :shock: , kivéve a cicik :oops:
hányinger csak elvétve, de folyton álomkóros vagyok és olyan tompa :roll: :D
és kezdek belejönni a NEM dolgozásba :wink: nehezen ment :shock:
hétfőn lesz uhu Tapolcán, remélem meglesz a végleges létszám(mondjuk 2 :P ), meg már szívhang is kellene legyen :roll:
szerencsés dátum lesz remlem a szülinapod :lol:
Vendég
 


Andi,
szavaztam, nagyon helyes Gréti!!! Sajna van egy fiúcska előtte eléggé vezet :cry: Pedig Gréti szépségének a közelébe se ér!!!!

Vikike,
hát ez csúúúúúúúúúúcs!!!! hogy tudjátok kitisztítani??? De nagyon édes!!!!

Vicuska,
juj, de jó, hogy fáradt vagy!!!!! Ezek nagyszerűűűű jelek, örülj neki, hogy nincs hányingered!!!!

puszi mindenkinek, megyek fejni :shock: aztán csicsika!!
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nibcsike: Szia! :) Szeptemberben még dolgozom, de egyre nehezebb. Gergőnek gratulálok hogy ilyenbátor volt az oltásnál :9 nagyon ügyi :) Képeket vérom!

Gabi: Gratula a 4. fogacskához :)

Viki: Nagy huncut ez a Levi baba! :) Kanapéból kijött a krém?

Tand és lányok: Hogy lehet Grétire szavazni? bejelentkeztem de nem találom hogy hol lehet szavazni azon a Weblapon. Az agyam eldobom mindjárt. Így is felhúztak már reggel, moist meg a weblap szivat :(
A link segítségével megvan de sehogy nem találom a főoldalról a szavazást. Ilyen Weblapot sem láttam még...

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Csajok köszi mindenkinek a szavazatokért!

Tündi

http://www.babavilag.com/index.php?p=gallery&t=1

Ide kattints rá a 36. heti babaszépségversenyre, és keresd ki Grétit. Ott lehet rá szavazni.

Ezt kellene megtalálnod:
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 9923#19923

Kép
tand
 
 


Tand: Megvan köszi. Szavaztam! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok,

bocsi, hogy a héten nem tudok jönni, de egy csomó minden összejött. Sulikezdés, persze egy jó pár dolgot még be kell szereznem ami nem volt felírva :evil: :evil: , tegnap egész délelőtt a szervízben ültem, műszakira fekészítés 40 000ft ugrott, mert egy jó pár dogot cserélni kellett, holnap meg vizsgázik + 20 000ft. :evil: :evil: :evil: Sajna kocsi nélkül 3 gyerekkel meg vagyok lőve, így mindenképpen ki kell fizetni. Pénteken meg okmányiroda, az is egy fél napos elfoglaltság. :lol: :lol: :lol:

Voltunk tegnap mérésen, Barbika 8,11 kg, megint hízott 60 dkg-ot, 69 cm hosszú, védőnéni nagyon meg volt elégedve. :lol: :lol: :lol:
Ettünk almát, barackot meg körtét, naponta egyszer, kicsit fintorog, de megeszi. :lol: :lol: :lol: Cici még mindig jobban ízlik neki. :lol: :lol: :lol:

Orsi,

Merre vagy???Lehet már szülsz??? Ma van a napja, ha jól tudom. :lol: :lol:

Ildi,

Tényleg szuper jól lement a pocid. :shock: :shock:
Meg sem látszik, hogy szültél.Nagyon csini vagy. :lol: :lol:

Enikő, Szerintem is lejjebb ment a pocakod. Már neked sincs sok hátra. :lol: :lol:

Tand,

Én is szavaztam Grétire. :lol: :lol: Gyönyörű kis hajasbaba. :lol: :lol:

Vicuska,

Már csak 5 nap és megtalálják a kistesókat is. :lol: :lol: :lol:

Gabi,

Gratula a 4. fogacskához.
:lol: :lol:

Vikike,

Azt a mindenit :shock: :shock: :shock: Levi jól kikente magát, meg az ülőgarnitúrát. Még jó hogy bőr és le tudod mosni. :lol: :lol: :lol:

Ibi,

Örülök, hogy Gergő baba jól viselte az oltást. Stramm kis kölyök. :lol: :lol:

Chrissy,

Remélem hamar kibújik Martinka következő foga és nem fog sokat kínlódni. :wink:

Ani,

Szupi ez az óra, csajok nagyon ügyik vagytok. :lol: :lol: :lol:
Roninak biztos tetszeni fog. :lol: :lol:

Alíz,

Nagyon szép kisfiad van.
Pihenj sokat, a sebed napról napra jobb lesz majd, de óvatosan az emelgetéssel. :roll: :roll: :roll: :roll:

Tündike,

Talán itt lenne az ideje a pihenésnek. :roll: :roll: :roll: :roll:
Én bizti nem dolgoznék már a helyedben. Inkább készülgess a kislányod jövetelére. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ani! Aha, jó a védőnénink. Tényleg nagyon aranyos. Mármeg is beszéltem vele a dolgokat, meg volt itt a dokija is Bencusnak.
Mindketten azt mondták,nagyon szépen fejlődik. Már 3660gramm. :)

Viki! Levi baba csúcs. Ez a krémes kép :lol:

Judy! Akkor kitartást Neked! A fiúknak hogy tetszik a suli? Gondolom még meghosszabbították volna a szünetet ha lehet.

Tündi! Szerintem is jobb lenne, ha már pihiznél!!

Vicuska! Szupi a tüneted. Nekem is a cickókám fájt először, vagyis duzzadt vagy nem tudom, de a lényeg, hogy valami van vele.
Kíváncsi vagyok, hány babácska fejlődik a pocódban.

Gabi! Ilyen narancssárgás színű állatkák mennének a szobába. Mint a tigris, Vuk stb. Ilyen mintákat küldhetnél. Előre is köszönöm!!!
És gratula a 4. fogacskához!! Nagyon édes lehet Noel baba.

Alíz Drága! Ha összeszoktatok gyere ám!!

Orsi?????????????????????????????????????

Tand! Ment a szavazat a gyönyörűségedre. Szerintem is szebb Gréti bármelyik gyerkőcnél. Főleg a kisfiúnál. :lol:

Ibi! Ügyes kis Gergő babád van!!
n.k.ildi
 
 


Ja, Ani! Nem tettél képeket a ruhácskákról!

Chrissy! Kitartás a következő fogacskához!
n.k.ildi
 
 


Lányok: Tud valaki rácsos kiságyat (akár használt is) jó áron?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!

csak bejelentkezem,hogy ne aggódjatok. Még semmi jele annak,hogy ki akarna bújni a kismanó. De ha lesz valami akkor tudni fogjátok. :lol:

Kép
csehi77
 
 


Orsi! De jó, hogy bejelentkeztél.
Mostmár naponta kell majd NST-re járnod? Magzatvizet nem néznek?
Na vigyázz magatokra!
És kitartás!!

Tündi! Én sajnos nem tudok.
n.k.ildi
 
 


Bár Enikő mondta, hogy nyílott a Fő utcán egy babavolt, és nyitási akciók vannak. Ha gondolod, ott nézd meg, hátha van.
A Színházzal szemben van a bababolt.
n.k.ildi
 
 


Gabi, Kriszti
én is gratulálok nektek az új fogacskához!!!! Ügyik vagytok, remélem a többi könnyebben jön!!!

Tündi,
a tesz-veszen körbenéztél??? ott biztos találsz rácsoságyat!!

Ildi,
örülök, hogy jó a védőnénitek, az egy kincs!!! Nekünk sajna nem az igazi, de már elég jól feltaláltam magam :wink:

Ibi,
milyen ügyes fiacskád van!!! Látod, meg se kottyan neki a szuri!! Hozzál képeket!!!

Alíz,
gyönyörűséges kisfiad van!!! JObbulást neked, pihenj sokat!

Judy,
kitartás az első héthez, a következő már biztos jobb lesz!!!

Lányok,
az édeskömény teát a ti gyerkőcötök megissza??? Milyen arányban készítitek (én 1 dl vízbe tettem 5 szemet, de semmi íze nem lett - ez jó így?) Köszi!!

Van aki nem szeretné magát látni a bneten a talis képeken? mert akkor nem rakom fel őket :wink:

Ani,
jót turiztál, látom :)! én holnap megyek piacozni Bencével :shock:

Orsi, Anna, Vikcy,
merre vagytok???
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, a napokban csak olvasó üzemmódban voltam/vagyok, rendezgetem a cuccokat és pihizek :D

Tündi, nem tudom, hogy az ágyak milyen árban vannak a Fő utcai boltban, csak összehasonlításképpen írom le: a hordozó, amit vettünk, máshol 15-16 ezer, ennek a boltnak a webáruházában 11100 Ft, most meg odaadták a nyitási akció miatt 9900-ért. Szóval szerintem egy próbát megér! Milyen árban gondolkodsz?

Alíz, gratulálok Hunorhoz, nagyon szép baba!

Ildi, hűűűű, te aztán nagyon csini vagy! Mit csináltál, hogy ilyen szépen lement a pocid? Mintha nem is lett volna benne lakó!

Voltunk UH-on, minden rendben, buksi lefelé :D Súlyát 3,5-4 kg közöttire saccolta. Hát, nem valami pontos becslés, de remélem, inkább az előbbi felé fog tendálni. Tegnap megvolt az első NST is. Nagyon jó volt!

Na most megyek, talán majd holnap tudok jönni.


Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja a súlyt úgy kell érteni, hogy ha végig tart a terhesség! :D Szóval nem most ilyen hatalmas - remélem! :shock:

volt egy kérdésem, persze lemaradt az előbb...
Aki használ homeós bogyókat: hol szerzitek be? Van egy, amit nem kapok sehol sem, pedig már annyi gyógyszertárban jártam...

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit megkésve bár....
Szüléstörténet:
Jun.27.-én reggel mentem Nst-re, aminek nem lett jó az eredménye, ezért a dokim(Dr.Csetényi Zsolt)bent fogott a kórházban és mondta, hogy egyben már nem megyek haza.A hétvége elég uncsi volt bent reggel-este Nst.Vasárnap magzatvízet vizsgált.Minden eredményem jó volt.Hétfőn reggel Nst közben elment a nyákdugóm, szóltam a növérkének aki azt mondta, hogy az még semmi.Nagyvizitnél mondtam az Orosz dokinak, hogy mi van és mondta, hogy menjek a vizsgálóba magzatvízet néz.Nagyon féltem töle mert hallottam, hogy elég durván vizsgál.Pont mikor bementem a vizsgálóba akkor fojt el a magzatvízem, ugyhogy megusztam. :) Egyből a szülőszobára küldött.Kb fél tíz körül.
Telefonáltam apácskának meg a szülésznömnek(Bali Mónikának), hogy megindult a szülés.Mind a ketten hamar ott voltak.A dokim az Uh-n volt pont dolgozott.Szoltak neki is.Mónika elvitt elökészíteni, borotválás, kúp,stb.... A doki megvizsgált mondta, hogy sokáig is eltarthat, attól függ, hogy birja a baba.Délután 3 körül adnak tágitóinfuziót, és meglátjuk.10 perces fájásaim voltak és elég gyengék.Pedig adagoltuk a homeos bogyókat.Ugy 2 körül burkot repesztettek, megnézték a maradék magzatvízet, ami akkora már zavaros volt.(Kaptam egy nagy injekciót.)Utána egy picit felerősödtek a fájások.3 körül megkaptam a tágítóinfuziót ami elég rossz volt mert feküdnöm kellett, és folyamatosan néztek Nst-n.Elég rendesen felerösödtek a fájások(gondoltam nemsokára vége!).És hirtelen leesett a baba szivhangja, elkezdett csipogni a gép és pirosan villogni.Nagyon megijedtünk apával, és utána meg hirtelen felment magasra a szivhang.Mónika egyből levette az infuziót, és nyugtatott hogy nincs semmi baj, csak a baba nembirja az infuziót.Jött a dokim, és az ügyeletes orvos(Illikman) és megbeszélték, hogy tesznek még egy kisérletet, ha nem lesz jó, nem tágulók, akkor császár.Közben megvizsgált a doki szűk két ujjnyi.Ismét felrakták az infuziót, megint nem lett jó.Akkor már szinte egyfolytában görcsöltem.A császár mellett döntöttek(8 és fél órával késöbb),amitöl én nagyon féltem.Apa nyugtatott, hogy jobb ez igy, nagyon rendes volt végig mellettem volt, biztos nehezebb lett volna nekem ha Ő nincs velem, a császárnál is ott volt.
Gyorsan előkészítettek a műtéthez, az érzéstelenítőt másodszorra sikerült beadni, mert az elsőnél megugrottam.5 perc allatt kiszedték a Gergőt és hallottam, ahogy felsírt.Este 18.12-kor megszületett Gergelybaba.Egy kicsit odahozzták a fejemhez az arcom az Ő arcához ért, és olyan rossz volt hogy nem ölelhettem magamhoz.Sírtam vele együtt a boldogságtól.A mi fiúnk sírását hallottam!Nagyon jó érzés volt!Soha nem felejtem el!
Amíg elvitték a Gergőt mérni meg fürdetni addig engem összepakoltak meg összevarrtak.Apa elkisérte a fiúnkat és utána Ő fogta elsőnek a kezében,olyan boldog volt.
Kitoltak a műtőből, mondták, hogy csak reggel hozzák a Gergőt, addig pihenjek.Egész éjjel fent voltam, nem birtam aludni vártam, hogy reggel legyen és magamhoz öleljem a pici fiamat.Mónika reggel jött és segített felkelni, meg zuhanyozni, nagyon kedves volt.És utána hozzták is Gergőt,addigra meg apa is beért.Elöször hármasban!Jó volt.
Apával beszéltük, hogy nembántuk meg, hogy a Csetényit választottuk,meg a Mónikát.Nagyon kedvesek voltak és végig ott voltak velünk, és megtettek mindent.Mi nagyon megvoltunk elégedve velük.

Remélem nem zavarosan írtam le.A fogalmazás nem az erösségem! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Enikö
A városban a Szent Anna patikában biztos van én is ott vettem.

Orsi
Nagyon drukkolok neked!

Képeket majd rakok csak le kell még tölteni a gépről.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok,

Örülök, hogy mindenki jól van! Én nem annyira!
Nati,
Vegyél a kicsinek mecsek babateát, van benne minden jó és segít a puffadás ellen, ráadásul egész kicsi babócának is lehet adni! Ha mégis édesköményezel egy jó nagy evőkanálnyit tegyél kb2-3dl vízbe, akkor lesz íze, és áztatni kell legalább 10 percig ! Régen adtam a Gaskónak, de ma már vannak ezek a jóféle gyógynövényes filteres teák, könnyebb használni őket!

Na jó megyek, örülök, hogy mindenki rendben, jelentkezem, ha van valami!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a doktorbácsit :) Megint csak picurkát sírt a kis drágám és amint magamhoz öleletem meg is nyugodott. Igaz utána csúnyán nézett a doktorbácsira. :D Felírattuk a rota vírus elleni oltást, 5 és 6 hónapossan fogja kapni. Ezt a szurit nagyon jól bírta, nincs még csak hőemelkedése se, a kedve is nagyon jó. Már alszik, azért adtunk neki fél kúpot (mondta a doki hogy mindenképp adjunk neki) Volt mérickélés is: 62 cm és kereken 6 kg. Megjegyezte a doki hogy fél éves babák szoktak ekkorák lenni. Olvastam is valahol hogy fél éves korára kell elérnie a születési súlyának kétszeresét. Sztem mi kb 2 hét múlva elérjük. Kérdeztem hogy úgye azért nem gond hogy duci, de természetesen nem. Örülök hogy minden rendben vele.

Vicuska, örülj neki hogy nincs hányinger. Az álomkor jóóóó. Pihizz, aludj sokat. :) Én is hamar hozzászoktam a nem dolgozáshoz, most furcsa is ez az egynapozás (nem teccik a koránkelés). Remélem nagyon szép nap lesz nektek is szeptember 8-a. Meddig kell Tapolcára járnotok? Szívhang/ok után nem lehet már itt Fehérváron a dokidhoz járnod? Megkímélne a sok utázástól, ugyanis az nem túl jó a kismamiknak.

Judy, hát persze hogy jobban izlik Barbinak a cici :) Sajnálom hogy ennyi minden összejött. Szted hülyeség ha már 4 hósan elkezdeném az almát Roninak adagolni? Megnyalattuk vele nagyon teccet neki.

Ildi, egy jó védőnő aranyat ér. Örülök hogy meg tudsz vele beszélni mindent.

Tündi, sajna ágyat nem tudok.

Orsi, hát még mindig semmi? Nagyon izgi....

Nati, sajna a teához nem értek, de látom van itt segítség. Piacozni? Hova mentek?

Enikő, semmi de semmi baj. Pihizz sokat. :) Örülök hogy minden rendben a pincurival. Homeós bogyeszt a belvárosba a Heimer háznál lévő patikában (nem tudom a nevét) tuti hogy kapsz.

Ibi, nagyon szép a születéstörténeted, teljesen beleborzongtam.

Anna, nagyon sajnálom hogy nem vagy jól. Mi fáj? Már nincs sok, kitartás.

És a képek a turis cuccokról:
Ezeket turiztam én, Andriska két rugija már nincs közte
Kép
Ezeket pedig anycám turizta a Budai úton lévő Bali bálába, darabja 300 Ft volt és nagyon jó minőségüek. Kép

madiani
 
 



Jó reggelt! :D
Bocs lányok,ha egy kicsit kevesebbet jövök :oops: !
Képzeljétek,tegnap végre kibújt az első fogacskánk!!!
Ani!
Nagyon szupik a képek Roniról,és tök jó rucikat turiztatok :D
az az adidas melegítő...hát nagyon tuti :D
Judy!
Mentek kincsesbe a bányász napokra?Jó progik lesznek!
Ibi!
Nagyon szép a szüléstörténeted! :)
Enikő!
Pihengess csak,mert nemsokára nem lesz alkalmad rá :D
Nati!
A teához sajna én sem értek!
Tündike!
Szerintem is a neten keresgess kiságyat!
Kata!
Mi újság Veletek?Nagyon ritkán jössz!
Vicus kismami :roll: hogy teccik lenni :roll: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!
A Hiemer háznál lévő patika a Szent Anna, de sajnos ott nem kaptam. Azért még holnap elnézek oda.
Tegnap a sógornőm megtudta, hogy homeós bogyót akarok szedni, ennek örömére feljött, és jól leszólta, még egy könyvet is hozott róla, hogy miért felesleges. Szerinte nincs semmi hatása, átverés az egész, valakinek csak egy jó üzlet, stb....
Lányok, akik szedtétek: vélemény????

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Andesz, köszike. Gratulálok az első fogacskához! Nagyon sokat szenvedett Bencus?

Enikő, oh nem tudtam hogy az a Szent Anna. Én szedtem a homeós bogyeszokat. Nem tudom hogy mi az igazság. Lehet hogy csak pszcihésen hat, de nekem hatott. Mivel az ára nem sok sztem megéri, még ha igazából nem is csinál semmit. Na de csak a saját nevembe beszélhetek. A szülés elött is szedtem és néha most is a szopi miatt. Bajom nem lesz tőle, 500 Ft más szarra is elköltök, elhiszem hogy segít és lehet ettől a nyugodságtól megy minden ahogy mennie kell. Tehát lehet hogy átverés, de ha müxik így is...

madiani
 
 


Ani! Gyönyörű Roni baba!!!!! A szemei...mindig levesznek a lábamról. Csodaszép!
Szuperek a cuccok! Nekem is a melegítő nagyon bejön. Mega a kantáros naciktól is elolvadok. Olyan édes dolgokat csinálnak már piciknek.

Erről jut eszembe! Már feljönnek Rám a régi M-es ruháim. Az S-esek még nagyon nem, de már ennek is örülök. :)

Enikő! Most nézem, hogy 15.-én vagy 16.-án szeretnél szülni?? Ezek szerint nem szeretnéd kivárni a 40.hetet? :lol:
Tényleg! Joslók vannak? Nekem a 36.héten már jócskán voltak.(Igaz a 37.en szültem. :) )

Andesz! Gratulálok Becédnek a kis fogacskához! Nagyon megszenvedett?

Nati! A teához én sem értek sajna. :( Mi még csak tejcit eszünk, semmi mást.

Anna! Sajnálom, hogy nem vagy jól. Erősödj, hisz tényleg mindjárt a célban vagy!!
Gaskónak hogy tetszik a suli újra?

Ibi! Neked is szupi a szüléstörténeted. Annyira megható. Nem is egyszer olvastam el. Ezeket többször is elszoktam.

Majd én is jövök még szüléstörténettel. Meg Nati Te is! És Alíz is.

Orsi! Még mindig semmi????

Vicky! Te hogy vagy??
n.k.ildi
 
 


Alíz! Boldog egy hetes évfordulót Hunornak!
Hihetetlen mi, hogy már egy hete szültél!?!
n.k.ildi
 
 


sziasztok,

Andesz,

Gratulálok az első fogacskához. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem megyünk Kincsesbe, mert nincs egy kanyink sem. A műszaki elvitt mindent. :evil: :evil: :evil: Már hitelkártyából élünk fizuig.

Ani,

Az én véleményem, hogy ha van elég tej és hízik a baba eleget, akkor nem kell nekik elkezdeni a gyümit 6 hó előtt. Elég az anyatej, az a legfontosabb ebben az időszakban. Persze vannak bizonyos okok, mint pl Katánál ahol probléma volt a kaki és a barack rendezte a székletet, de alapvetően nem kell nekik semmi más csak cici. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szupik a cuccok amiket turiztál. :lol: :lol:

Enikő,

Nekem nem használtak a bogyók, de nálam csak azért nem ért semmit, mert műtőtt a méhszájam és azt a jó isten sem tudná felpuhítani. Amugy szerintem jók a homeos dolgok, fiuknak szoktam adni pl köptető. Ja és tényleg nem drága, szerintem nyugodtan szedd be. :lol: :lol: :lol:

Anna,

Mi a baj??? Miért nem érzed jól magad??? :shock: :shock:

Orsi?????
:?: :?: :?: :?: :?:
:?: :?: :?: :?: :?:

Ibi,

Hát te is jól megszenvedtél a kicsikédért, de a lényeg a végeredmény. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ildi, köszike :oops: .
Jaj de jó neked. Rám mikor fognak feljönni a régi cuccaim? Mindenk bíztat hogy jó vagyok így, de sok cuccom kicsi még. De nem adom fel!!!!

Judy, nagyon köszike. Azért gondoltam hogy adok neki mert szeretném ha ismerné az izeket. Nem akarom kiváltani az egyik szopizást csak néha néha egy kis friss gyümit adni neki. Hát a tejcim biza elég neki, hisz láttad milyen kis pufók. Tegnap este is majd széttdurrantam, pedig nem is ittam alkoholmentes söröcskétni. Anyuméknál rengeteg alma van, de sajna nem az elálló fajta. Na meg amikor dolgozom jobb volna ha nem cumisüvegből kapná a tejecskét hanem akkor egy kis gyümit, így talán nem szokik rá a cumisüvegre. Mindensetre nagyon köszönöm, akkor nem erőltetem még.

madiani
 
 


Köcsi a dicsiket,hát nem igazán volt nyügim Bencus a szokásosnál :)
Patrikomnak is 9 hósan jött az első fogacska,de Ő végig ordította az éjszakát :?
Enikő!
Én is szedtem a bogyeszokat,de ahogy Ani is írta,lehet hogy csak phszihésen hat tényleg :roll: Nem tudom!
Ildi!
De jó Neked,hogy ilyen vékonyka vagy :D
Az éjszakáitok milyenek? :roll:
Judy!
Lehet mi sem megyünk át!
Patrik ilyenkor megvetetne mindent velünk :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


sziasztok,
Enikő,
én nagyon hiszek bennük, mi mindenre homeot használunk. mi aliszt ferenc utcai patikában vásároltunk, azt nem tudom melyik... :shock:

Andesz,
gratula az első fogacskához!!!!!!!!!!!!!! :P vezetni mikor kezdesz???????????

Judy,
hát, nem csodálom, ha lemerültetek.... :shock: iskolakezdés, kocsi... hogy bírjátok a gyedből??? azt tudjátok, hogy ilyenkor el lehet menni betegállományba?? (bár még nem próbáltam, de hallottam róla :wink: )

Anna,
köszi a tea tippet!!!!! Fáradt vagy vagy a pocid fáj???
A receptet el tudnád küldeni? lehet hofy a hétvégén megsütném :P :P

Ani,
nagyon jók a rucik!!!!! Roniról készüt képek is zseniálisak!!!!!!!!!!4 csúcs egy hapsika!!!!!!!!!!! :P :P

Ibi,
nagyon szép a születéstöténeted!!!! hát, nem lehetett könnyű... :shock:

Ildi,
ti hogy vagytok? Bencus sokat alszik?? mivel fejsz?? teát mi pocakfájásra adunk Bencének, majd meglátjuk használ-e.... :shock:

Kata,
milyen volt a nyaralás??? tényleg ritkán jössz!!!

többiek???

Andi,
s nektek hogy telt a csajos balcsi?? hogy áll Gréta a versenyben??? meddig lehet szavazni???
Vendég
 


Sziasztok! :)

Néztünk rácsos ágyat.
A Nicitában (vagy valami) a babahordozó tényleg olcsóbb mint a Brendonban, viszont ágyuk 11500 Ft-ért volt, a Brendonban meg volt 9900-ért ami nagyon tetszik, szóval érdemes mindenhol körülnézni :)
Teszvesz és vaterán is 10000 körül vannak a jobb ágyak + postaktg vagy ugy a benzin, akkor már inkább veszek egy újat.
Vettünk a Brendonban egy kádra akasztható nagy szűrős (azaz a víz alul kifolyik) játéktartót. Csúcsszuper, az ára meg bagatel volt. Azt hiszem 2500 körül volt. Nekem nagyon bejön mert állandóan tele volt a fürdő a játékokkal :)

Orsi: Mi újság???

Nati: Én utálok képeken szerepelni jelentem! :) Tudom hogy csak poénból kérdeztél, de ha valamelyiken rajta vagyok és látszik a pofim ahoz nem ragaszkodnék hog ykitedd, de bele sem fogok halni természetesen :)
Tudom tudom. Fárasztó vagyok de most mit csináljak ? (pszihológus? :) )
És hogy vagytok? Bence baba változott? Hogy alakul az éjszakátok.

Enikő: Állítólag nagyobb babát könnyeb kitolni ert jobban segít, a súlya miatt nem kell aggódni! :)
Köszönöm a tippet az bolttal kapcsolatban :)
Sógórnődet nem igazán értem hogy ezért elrohant és le akart beszélni? Szedett homeós bogyikat?
Mindegy.
Na szóval: Én úgy tudom ártani nem árt, nem mindenkinél jön be a hatása ez tény, de károsítani nem károsítja a szervezetet.
A gyógyszerek is üzlet nem is akármilyen, és hányunknak már volt hogy az agyon reklámozott fejfájás csillapító semmit sem ért.
Homeós bogyikról még annyit hogy sokan eskösznek rá akik szedték és használt, pl én a tejci teremelésben, és ez nem könyv, de tény hogy van olyan akinél nem használ, mert a szervezete másképp dolgozza fel.
Lehet hogy a könyvet a gyógyszertárak írták?
Babádnak és neked nem ártasz vele és nem vészes az áruk.

Nibcsike: Nagyon szuper a szüléstörténet, de párodtól tudom hogy a köldökzsinor biza kicist necces volt :) Képek Gergő babáról? Kérek szépen!!! :)

Anna: Mi a baj?

Ani: Szupereket turiztál :) Jövő héten én is megyek, meg most vasárnap lesz bababrze a Kígyós suliban. Elsétálok oda is hátha találok valami szupi dolgot :) Roni egy gyönyörűség!

Képzeljétek, mentünk az oviba reggel és előttünk egy édes két copfos kislányka ment. Úgy eltudtam képzelni az én kislányomat is ilyennek. Két aranyos copf, kislányos vonások és ruhácskák...

Andesz: Gratulálok a fogacskához! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?