Új privát üzeneted érkezett!

tündike: a 2000-es adat azt jelenti,hogy a méhnyak kicsit megrövidült,de minden méhszáj zárt.Mondjuk azt nem értem,hogy egyszer teljesen jó a méhnyak,egyszer megrövidült,aztán meg megint teljesen jó ....... :shock:
hát már nem sok idő van:) Egy picit izgulok,de már nem annyira :)

ildi: köszi a drukkot :)

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Ez nagyon gyönyörűűű!!! Millió drukk péntekre! Remélem jössz a talira!

Ildi! Gratulálok a gyarapodáshoz, ügyesek vagytok.

Tündi! Ez a magyar egészségügy, úgyis kidumálják magukat.

Nati! Hogy vagytok? Bence baba? Már régen jelentkeztél.

Alíz! Örülök, hogy jól érzed magad.

Ani! Szuper, hogy jól viselkedett Roni!

Rólunk: voltunk játszóterezni, Martinka ismerkedik a homokkal és a kavicsokkal de nagyon élvezte. Hintázni nagyon szeret. Még mindig nem törte át az ínyét a foga.
Vendég
 


Ilid, ez aranyos volt :) Persze hogy nem kell ülve szopiztatnod. Úgy csináljátok ahogy kényelemes. Javítottam a táblit, de most nem rakom fel, majd legközelebb már helyesen lesz.

Roni, teljesen kiakadt, tiszta nyügi volt. Megfürdettem szopizott kicsit ( 1 órája evett :shock: ) és elaludt a kezembe. Lefektettem, sztem csak éjszaka fog felkelni. Pedig fáradt nem lehet, sokat aludt ma. Remélem nincs baja.

madiani
 
 

 
 

sziasztok,

Vicuska,


Az utolsó teszted nagyon szép erős. Nem lesz itt semmi probléma. :lol: :lol:
Másik topicban olastam, hogy a saját dokid küldött egy sms-t és érdekődött felőled. Végülis elmentél hozzá uhu-ra???

Tündike,

Én inkább nem mondanék semmit a magyar eü-ről, mert csak felhúznám magam. Magyarul elküldtek a sunyiba. :evil: :evil: :evil: :evil:

Ani,

Ne aggódj, tudod, hogy a gyerkőöknek sem minden nap egyforma. Hol nyügösebbek, hol kevésbé.
Barbika pl állandóan 2 óráként szopizik és már harap is a fogínyével.A mellem jelenleg olyan álapotban van, mint szülés után. Nem győzöm kenegetni, nagyon fáj. Még mindig csak szopizik, majd holnap jön a védőnő és megbeszéljük, hogy mivel kezdjük a hozzátáplálást.

Orsi,

Már csak 8 nap. :shock: :shock: :shock:
Gondolom izgulsz már és nagyon várod a nagy napot. :lol: :lol: :lol:

Gabi,

Hány óra körül lehet menni a talira???

Chrissy,

Az én fiaim ugy ismerkedtek a homokkal, hogy mindig megették. Martinka nem kóstólta még meg?? :lol: :lol:

Ildi,

Én is mindig fekve szoptatok, így csináltam a fiuknál is. Sokkal kényelmesebb nekd is és a babának is. Persze ha vagyunk valahol akkor ülve, de itthon és anyunál mindig fekszek. :lol: :lol:

Mindenkinek köszönöm a 6 hónapos gratulációkat.
Képzeljétek, Barbika ma 4 kézlábra állt, és elkezdett előre hátra rugózni. Anyira édes volt, szerintem hamarosan mászni is fog.
:lol: :lol: :lol: :lol: Akkor lesz ám annyi a fiuk játékainak.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ani,

Beírnád majd a tábliba, hogy szeptember 17 - 6 hónapos kontroll. (ami majdnem 7 hónapos lesz :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


lányom bebújt a fotel és a szekrény mőgé. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Még néhány kép.

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Csehi: Na ezt nem értem én sem hogy 2000 aztán 3000 aztán 2000. Amig 000-ra végződik nincs gáz. :)

Vicuska: Ilyen rendes dokid van? Küldöt SMS-t? Az igen :)

Judy: Kvázi, de azért erre reagálni fogok. Válaszát szívesen tudomásul venném ha az a valódi problémával fogalkozna ... stb...
teszem ezt a lehető legudvariasabban, sorok között úgyis tud olvasni remélem.
Nagyon ügy Barbika :) De jó kis mászi mászi megindul :)
Ez a csaj egy tündér! :) Nagyon sokat nőtt!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


judy: Barbika nagyon édes kiscsaj :) Egy picit izgulok, de nem annyira. Majd megy magától minden :)

tündi: így van, addig nincs gáz míg 000 a vége. Én sem érteme ezt az ugrándozást. Eleinte nekem 2000 volt aztán kb. a 6.hónaptól 1000 .Aztán a 36.héten meg 2111. Szóval .....hmmmm... én sem értem. De mindegy is amíg nincs gond :)

Kép
csehi77
 
 


:)
Lányok ezt olvastam az egyik topikban:
"Amint kezdődik a fájás, el kell lazulni, mint egy nagy rakás takony, tudatosan! "
Én röhögtem ezen a takony dolgon nagyon :) Nem ide vág de tetszett.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép

Judy!
gyönyörű szép Barbika! :lol: és milyen nagy már :wink:

igen, nekem van a legrendesebb dokim a világon! :P :P :P
de nem mertem, félek hogy még nem látszódna semmi, majd holnapután kiderül Tapolcán :roll: :wink:

teljesen bedagadt a torkom, pedig már nincs is mandulám, alig tudok nyelni+nagyon fáj a fülem is :( :( :(
lehet vmi yógyit bevenni ilyenkor?(ha esetleg babás vagyok?) :roll:
Vendég
 


De nagy a pangás! Ki merre van? Beee... :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vicuska: Várom már a pénteket én is Veletek együtt :) Mitől fájhat a torkod? Mivel édi dokid van szerintem kérdezd meg tőle hogy bevehetsz-e valamit ha esetleg babás lennél ahogy Te írtad :D
Ki is az az édi doki? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike! :lol:
aki Szilvinek meg Bessynek meg Ágicának meg Melusnak :P :P :P


Andesz!
:wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Halihó!

Csak gyors bekukk.

A talira természetesen megyünk, olyan 1/2 2-körül érkezünk. Ha valakinek még szüksége lenne fuvarra, nyugodtan jelentkezzen (a telefonszámom küldöm priviben, ha kell). Ja és eddig szerintem még nem írtam gesztenyés kiflit viszek.

Holnap találkozunk! :wink:

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Tündike! Látom megvan a nevetek? Szép nevet választottatok.

Tand! Örülök, hogy jöttök a talira, már kiváncsi vagyok a kis hercegnődre!

Judy! Nagyon szép nagy baba lett Barbika! Hamarosan bizony mászni fog. Igen, megkóstolta ő is a homokot. Meg a kavicsokat is szedegetem ki a szájából.

Vicuska! Már csak 2-t kell aludni és megtudjuk hányan laknak a pocidban. De izgi, várom már veletek együtt. Sajna nem tudom mit lehet bevenni, de ha van a közeledbe gyógyszertár, ott biztos tudnak segíteni, kérdezd meg.
Vendég
 


Kriszti: Az nem biztos hogy nem változik még de szerintem marad Bianka a Manócska. Bár már néha ez sem tetszik :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike! Ezt nektek kell eldöntenetek, de sztem szép név, nekem tetszik a Bianka. Bár még majdnem 10 hetetek van eldönteni. Mi a szülés napja előtt 1 nappal fixáltuk le, hogy Martin lesz.
Vendég
 


Kriszti: Jól döntöttetek, annyira édi Martinka és anév teljesen illik hozzá. Gondolom a Bianka névhez is máskélpp fogok már hozzáállni ha látom hozzá a kis pofit is :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi! Szerintem is szép név a Bianka. Nálunk volt az oviba is, és egy tüneményes kislánykát hívtak így.

Vicuska! Már csak két nap. :lol: :lol:
Én bioparox-ot meg tantum verde-t ettem még fájt a torkim. Ezt lehet babásan is szedni.

Judy! Gyönyörű Barbai babátok van!!!!! És mekkorát nőt. Hihetetlen. Mintha csak most mentek volna értetek a drukkok a szüléshez.

Chrissy! Édes lehet Martinka, ahogy homokozgat, játszadozik, ismerkedik a természet kincseivel. Tegyél képet Róla.

Orsi! Mához egy hétre vagy kiírva. Nagyon nagyon drukkolok!!!
Szerintem a héten meglesz a babócátok.
Tessék mostantól nagyon sokat pihenni, hogy kipihenten menj, ne úgy, mint én. :lol:
n.k.ildi
 
 


Ja, Ani! Köszönöm, hogy beírtad/beírod.


Már 10naposak vagyunk. :)
n.k.ildi
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok ám, csak elég sok minden összejött. Drukk a kicsi Szofi miatt, apa is itthon volt 3 napot, hazajött a fiam is(végre), de készülök a holnapi napra, várom már, hogy találkozzunk! Viszem a 2 gyerkőcöt, de apa dolgozik, úgyhogy Ő nem jön. Talán még jó híreket is tudok majd mondani, megyek délelőtt a Schwarczihoz uh-ra, hátha befordult ez a bestia.
Örülök, hogy mindenki jól és egyben van még! Pláne a leendő(vagy már)kismamánknak Vicusnak! Drukkolok péntekre!
Orsi,
majd rádcsörgök kicsit később a holnapi nap miatt. Most végeztem a takarítással, nagyon odalettem! Kiválogattam egy pár babócaholmit is, de még el kell pakolnom.

Azt szeretném megkérdezni Tőletek, nincs e valakinek egy pár napra egy kölcsön kis sport babakocsija. Eladtam ami a Pannának volt, az újat meg csak a jövő héten kapjuk meg! Nagyon vigyáznék rá, ha valaki ki tudna segíteni egy pár napra!!!

Hát igazság szerint nekünk sincs már túl sok időnk hátra, de azért remélem Orsika előbb megszül, mint én!! De látod, milyen jól kitart! Hiába mondta a doki, hogy most már szülhetsz!!!

Olvastam ma egy cikket a faros szülésról, nem sok jót írtak! Elég veszélyes a babára nézve, ha nincs a doki toppon! Gyorsan kell cselekednie, ha itt az idő. Remélem, ha mégis úgy alakul, hogy popival jön a kiscsaj, Schwarczi ott lesz a toppon! Azt mondta csinált már ilyet!

A kalácsot holnap reggel süti meg anya, de ha nem gond a pogi lemarad. Ücsit viszek így is!!! A pogira(a doki miatt)már nem lenne idő, ma meg muszáj volt takarítanom!

Enikő,
igaz írtam már, de nekünk tényleg van egy tök jó hordozónk egy BéBé Confort Elios Safe Side. Vadi új, talán 2x ült benne Panna, mert a mi babakocsinkhoz másik kellett. Ha érdekel érdemes lenne megnézned! 12ezer forintot szeretnék érte kapni! De tényleg új, és garantáltan sérülésmentes!(még karcmentes is)Jó könnyű a hordozó is, és az autóba is könnyen be lehet kötni!

Judy,
Ez a kiscsaj elbűvölő!!! Majd holnap jól megnézem! Remélem hozod a skacokat is!?

Bocsi, ha valakit kihagytam, alig látok! Délután mindig rámjön az álmosság! Alszom is minden délután 1-2 órát!
Pusza
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

11 órától a kórházban dekkoltam.. :evil: Ma volt az első NST-m. Kb 2 óra volt mire bejutottam. Iszonyú lassan ment. Aztán nem volt doki, aki kiértékelje, mert aki ott volt elment ebédelni, az én dokim meg pont akkor ment műteni. Aztán végülis megjött a műszakban lévő Berzsenyi doki, és kiértékelte a vizsgálatot.
A lényeg: minden a legnagyobb rendben. Vizelet, vérnyomás, szívhang okés. Aztán mivel most kellett az utsó UH-t is megcsinálni, úgy volt a dokim megcsinálja. Vártunk rá kb másfél órát, de nem jött ki a műtőből. Hozzáteszem, senki nem tudta megmondani, hol van..... :shock: Aztán hazajöttem egy kicsit és újra visszamentem. Végre megtaláltam a dokimat, és megcsinálta az UH-t is.
Becsült súly: 3300 gramm, BPD 90 mm, Has 89 mm, jó szívhang, placenta fundusban, I. stádium, átlagos magzatvíz. Fejvégű fekvésű.

Bocs,ha hosszú voltam.

Ildi, már nagyon várom, és izgulok is, mikor jön el a nagy nap!

Judy, tündéri a kislányod!

Vicuska, nagyon szorítok péntekre!Szerintem csak olyan gyógyit vegyél be, amire a dokid is áment mondott, vagy amit kismamik is szedhetnek. Ezt a gyógyszertárban is meg tudják mondani. Én septofort szedtem a torkomra, és ahogy Ildi is írta, bioparoxot. Azért minél előbbi jobbulást kívánok!

Mikortól lehet érkezni a talira?
Már csak ketten vannak előttem...... :shock: :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


ildi:köszi a drukkot, és pihenek amennyit csak tudok. Remélem veletek minden rendben.

szofika: várom a hívásod.Remélem befordul kismanócska :)

Roni: hát az NST a kórházban már csak ilyen :( katasztrófa. Ott töltheted az egész napodat. Most gondolj bele,ha nem születik meg a manó időben akkor ezt mindennap végig kell majd csinálni....brrr....bele sem merek gondolni :shock:

Kép
csehi77
 
 


Alíz sajnálom hogy ilyen sokáig elhúzódtak a vizsgálatok, de akkor minden szupi :) 3300 g az igen! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Orsi, ezek szerint még egyben! :wink: Most pedig te vagy már a soros! :wink: Nagyon izgulok!!!!Na azt nem akarom, hogy mindennap kelljen járni!Isten ments!HOgy érzed magad?Érzel valamit?

Tündi, igen, egy kicsit megdöbbentem a súlyán, mondtam is a dokinak, hogy nem szeretnék úgy járni, mint az unokatesóm.....4 kiló 62 dkg :shock: :shock:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Alíz! Örülök a jó eredményeknek és sajnálom, hogy ennyit kellett várakoznod.

Tündike! Biztos más lesz majd a névhez arcot párosítani, ez így igaz.

Ildi! Sajna mindig itthon marad a fényképező, ha megyünk a játszóra. De majd egyszer csak nem felejtem el.
Pár kép neked, meg a többieknek is:

Hintázás:


Kép Kép

Papa nagy halaival:

Kép
Vendég
 


Jó éjszakát mindenkinek, már nagyon várom a holnapi napot!

Orsi! Sokat gondolok rátok, kiváncsi vagyok mikor akar kibújni a drága. Remélem a kis pocaklakód kibírja még a holnapot, a tavalyi tali előtti estén szültem én. :( Minden bajom volt, hogy nem tudtam elmenni, de azért a tali után páran bejöttek hozzám. Mégegyszer és utólag is köszönöm nekik, sosem fogom elfelejteni, aranyosak vagytok/voltatok.
Vendég
 


Csak gyorsan írok!

Csajok én déltől gondoltam az érkezést :wink:

Jó éjszakát mindenkinek!Holnap talizunk!
Puszi
Vendég
 


Lányok.

csak egy fél pillanatra jöttem, holnap ugyis talizunk.
Muszáj elmondanom a nagy hírt.

Barbikának áttört az első fogacskája. :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan édes, büszkén mutogatta este a fürdetésnél. Majd meg zabáltam. :lol: :lol: :lol: :lol:


Jó éjt holnapig!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pár napja nemtudtam feljönni a babanetes oldalra, nemtudom miért!?Mert csak egy üres oldal jött be mindig! :( (Upc-s net!) :( Remélem hamarosan lesz Digi!

Andesz
Gratulálok a vizsgádhoz! :) Ügyi vagy!

Tündike
A Férjecskédnek is gratulálok!Hova jár suliba? :)
Nekem az a tapasztalatom, hogy a dokik megvédik egymást akár igazuk van akár nem!Összetartanak! :(

Vicuska
GRATULÁLOK!Péntekre mennek a drukkok!

Ani
Olyan nekünk is volt, hogy 1,5-2 óránként szopizott a Gergő, és közben nyűgi volt.Nemtudom miért volt de egy-két nap múlva megszünt magától.

Enikö
Szép rucikat kaptál és jó sokat!Mi is sok rucit kaptunk, volt olyan amit rá se tudtam adni a Gergőre mert már ki is nőtte! :)

Judy
Nagyon édes Barbika!Gratulálok az első ki fogacskájához! :) Megszenvedte nagyon?

Crissy
Nagyon édes Martinka is! :P Szép nagyok a halacskák!

Rólunk:Voltunk a védőbe méreckedni 5520g most a Gergő.Hétfőn megyünk az első oltásra!Már félek elöre hogy fogja viselni!
Szép idöt kivánok a talihoz!!!Nagyon sajnálom, hogy mi nemtudunk ott lenni!Biztos nagyon jó lesz!
Mi mindjárt indulunk Felsőszölnökre és csak vasárnap érünk haza.Kiváncsi vagyok hogy a fiúnk hogy fogja viselni!Majd hozok képeket az esküvöről!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, mert ma költözünk már végre haza.

Köszi mindenkinek a megnyugtatást, azóta minden rendben van.

Judy, gratulálok az első fogacskához! Nagyon szupik a képek. Javítani fogom a táblit.

Ibi, nem kell félni az oltástól, minden rendben lesz. Ügyes nagy fiad van. Jó bulizást nektek.

Chrissy, nagyon jók a képek, az első egyenesen haláli.

Alíz, sajnálom hogy sokáig tartott a vizsgálat, de a lényeg hogy minden rendben van.

Anna, drukkolok hogy beforduljon már a kiscsaj. (lehet már túl is vagy a vizsgálaton)

Tündi, nagyon szép nevet választottatok, javítani fogom.

Vicuska, már csak 1-et kell aludnunk.

madiani
 
 


Ani: Olyan bizonytalan vagyok vagy mégsem? Elizabet név is elkezdett játszani ... :) Egyelőre igen marad Bianka, így szólítgatom hgy szokjuk mindketten :)

Nibcsike: Ne légy megijedve mert akkor Gergőke is meg fog ijedni. Pici szúrás, bár attól függ szeritem ki adja, de nem lesz gond! :)
Képek Gergő babáról?

Kriszti: Martinka még mindig tüneményes egy manus :) Azt hiszem szedheted majd le róla a csajokat :)

Judy: Gartu a fogacskához!!! Emlékszem mi is hogy örültünk neki.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ma hallom a hírt hogy sunyiba már keresik a hölgyet a helyemre. Nem kellemes főleg hogy nem mondanak nekem semmit. :(
Telefont is vissza kell adnom mivel céges szerintem de arról sem szóltak még.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Chrissyy vagyok...

Alíznak elfolyt reggel a magzatvíze, mentek a kórházba. Ha tudok még valamit, írni fogok.

Annának meg befordult Szofikája.

Judy! Gratula Barbikának az első fogacskához.
Vendég
 


Alíznak könnyű, gyors és sima szülést kívánok! :)
Mégsem nagy az a baba 3300 g az optimális :) Épp azt néztem nem-e korai még, hetek számában az lenne de a súlya a babának megvan hozzá :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Gondoltam még bekukkantok...

Alíz!!Együtt drukkolunk neked majd Bodajkon!!!Meg persze addig is!


Anna!Látod,Szofika szót fogadott! :D

Judy!Én is gratulálok a fogacskához!Mi is nagyon örültünk,amikor végre áttört,Martinka 8 hónapos volt.

Martinka még alszik,előbb lefektettem mint szoktam,de nem volt gond,mert ma korán kelt.

Találkozunk a talin!!
Vendég
 


Huuu
Alíznak millió billió drukk, könnyű gyors szülést kívánok!

Orsi, Anna csak beelőzött benneteket valaki :)
Szinte az összes tali alkalmával született egy baba :D

Tündi, hát elhiszem hogy nehéz választanod. Az Elizabet is nagyon szép! Sajnálom hogy ilyen hátulról támados a melóhelyed. Nem értem miért nem lehet ezt emberségesen, hisz tudod hogy kell valaki helyetted. Áhhhhh... bosszantó

Anna, gartula a forduláshoz.

Vikike hívott 3/4 1-kor, hogy Levike elaludt, sztem 3 körül kel, így fél 4-4 felé tudunk indulni. Jó időnk lett, sietünk ahogy tudunk. Meg ne egyétek Anna kakaós kalácsát, meg szeretném kostálni :D ;)
Pussz

madiani
 
 


Alíz!!! Millió drukk Neked! Bár lehet azóta már zokogsz Te is s boldogságtól, mert megvan a kicsi fiatok.

Chrissy! Nagyon nagyon édes kis pasi Martinka!!

Anna! LÁtod, Neked is majdnem az utolsó pillanatban, de befordult a kislánykád. Gratulálok!

Judy! Neked is, illetve Barbikának az első pici fogacskához. Ha sikerülne lefotóznod, mikor már nagyobb lesz, szívesen megnézném képen.

Ibi! Drukk az oltáshoz. Ügyes lesz Gergő hidd el!

Orsi! Vigyázni magadra nagyon!!!!

Csajszik! Jó talit Nektek. Már páran jót beszélgettek.
Remélem fényképeztek sokat.
Mikor lesz a következő tali? Már szeretnék nagyon talizni Veletek. Arra már Alíz is tud jönni, meg én is viszem Bencust.

Ja, egy kép igazolásképp, hogy nem tudok ottlenni. :

Kép

Szerintetek szeretek szopizni?
Már 3346gramm vagyok. :)
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:

Alíz írt sms-t: 17.22-kor császárral 3200 gr és 53 cm-rel megszületett Hunor Csaba.


Alíz: Gratulálok Csabihoz, sok erőt, egészésget, boldogságot és rengeteg tejecskét valamint gyors felépülést kívánunk!!!
Vendég
 


Alíz nagyon sok boldogságot, örömet, sok tejcit egészséget kívánok Nektek :)
Gratula és majd gyere amint tudsz és mesélj! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


ALÍZ!

Gratulálok!!!Sok boldogságot,gyors felépülést,sok tejcit kívánok!!!!


Csajok!Mégegyszer köszönjük a vendéglátást,nagyon finomat főztetek,le a kalappal előttetek,hogy így megszerveztétek a talit!

Martinka pelusából 17 db kavicsot szedtem ki,úgy belejött a dobálózásba! :lol: :lol:

Gabi!Anyósod is aranyos volt,kicsit beszélgettünk. :D
Vendég
 


Lányok! De figyelmetlen vagyok. Természetesen én is köszönöm a szíves vendglátást főzést és szervezést. Nagyon ügyik voltatok, fini volt minden, jó volt beszélgetni és babázni :)

Alexa: Kavics a pelusban sztorin jót nevettem :) Haza is kell munició :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Alíz, gratulálok! Mielöbbi felépülést, sok boldogságot, egészséget és rengeteg tejecskét kívánok. Amint tudsz gyere, várunk a képekkel.

Mindenkinek nagyon köszi a talit (Gabiék, Andeszék, Chrissyék), nagyon jól éreztem magam, fincsi volt a halászlé, és az a süti ......nyam-nyam.
Jut eszembe, Anna: volt abból a kakaókrémesből még amikor odaértünk? Nem láttam....meg akartam kérdezni, de mindig elfelejttem.
Gabi, nagyon szép a házatok, és gyönyörű a kilátás.
Szóval a lényeg: minden szupi volt, köszike. Várom a képeket!

Vicuskám, kérlek holnap gyere amint tudsz, sőt ha akarsz és tudsz küldhetnél nekem egy sömit. Elküldöm privibe a számom. Persze nem muszály... ;) Annyira izgulok!

Pussz mindenkinek, jó éjt!

madiani
 
 


sziasztok,

Alíz,

GRATULÁLOK KICSI FIATOK SZÜLETÉSÉHEZ, GYORS FELÉPÜLÉST ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNOK!


Gabi, Andesz, Chrissy,

Köszönjük a vendéglátást, jól éreztük magunkat, kaja fincsi volt, sütik még fincsibbek. :lol: :lol: :lol:
Jó volt újra látni benneteket. :lol: :lol:

Képeket itt találjátok.

http://picasaweb.google.com/kiralyneveg ... KoMzH66Vqo

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Nagyon jól éreztük magunkat és köszönjük a vendéglátást. Kicsit szégyenlem, hogy nem segítettem összepakolni, ezért ezer bocs!!!!
Örülök, hogy megismertelek Titeket személyesen is! :D :D :D

Alíz,
gratulálunk az egész családom nevében Csabikához(hát löttek a közös szobának), de majd legközelebb! :D

Ani,
Ott volt a konyhában tepsiben a kalács!!! Majd felteszem a receptet valamelyik nap, mert kérték a csajok! De ha szeretnéd, van itthon belőle egy kicsi, felajánlom! Vagy esetleg, ha legközelebb sütünk, viszek Nektek!

Gabi,
Tényleg nagyon jó helyen laktok, csak az a sziklafal.....Még mindig kiráz a hideg, ha eszembe jut az a vásott Gaskó kölyök!

Ha esetleg lesz idő holnap megyek a kórházba nst-re, lehet meglátogatom Alízt(megírná valaki a teljes nevét!!!)
Kérek én is képeket! Meg szeretném mutatni apának!
Főleg a kalácsosat, ahogy Tand eszeget! :D :D :D

Tand,
Kérem a gesztenyés kifli receptet! Nagyon fini volt, pedig én nem is szeretem a gesztenyét!

Ildi,
Hát nagyon örülök, hogy meggondolta magát a kis bestia. Remélem a szülésig már így is marad!
Aranyos a tejcis pofis kép!

Bessy,
Még egyszer köszönöm, hogy elvittél minket! :D

Orsi,
[b]Hogy vagy????????????????????????
[/b]


Alexa,
Látod jó, szófogadó pocaklakóm van, csak maradjon mostmár így!!!

Judy,
A fiúk megbeszéltek valami találkozót szombatra! Arra kért Gaskó, hogy adj a fiaidhoz elérhetőséget, hogy pontosítsanak. Még szerencse, hogy itt Fehérváron nincs mire felmászni!!!

Remélem nem hagytam ki senkit, de a kellemes jó éjt szól mindenkinek, babának, mamának, papának!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Tudom mit felejtettem el!

Tündi,
A Te kisfiadnak is augusztus 19-én van a szülinapja, mint az én páromnak! Örülni fog a felesége, ha olyan tulajdonságai lesznek, mint a páromnak!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Alíz!!!
Hatalmas gratula Csabikához :D Gyors felépülést,és sok-sok tejcsit kívánok!!!

Vicuska!
Millió-billió drukk holnapra,várunk a jó hírekkel!
:D :D :D
A tali tényleg szupi volt,Chrissy,köszönjük a segítségeteket,és a Te rendi óvóbácsi férjednek is köszi mindent :D :D :D :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Alíz, gratulálok Csabikához, mielőbbi felépülést és rengeteg tejcit kívánok!
Titkon még reménykedtem, hogy mi majd együtt szülünk, de látom, ez már nem valósul meg... :lol:

Én is nagyon köszönöm minden szervezőnek a talit, fincsi volt minden!

Tündike, neked köszönöm a fuvart!

Alexa, csak nem építkeztek??? :wink:

Ani, sajnálhatod, hogy nem ettél a kalácsből, nagyon-nagyon fincsi volt!!!!

Judy, köszi a képeket!
Remélem, mindenki felpakolássza valahova, amit készített!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


sziasztok,

Vicuska,

MILLIÓ DRUKK MÁRA! :lol: :lol: :lol:

Anna,

Az én telómon tudja elérni Bazsit. :lol: :lol: :lol: Elküldöm a számom priviben.
Mit akarnak csinálni?? Olyat találjanak ki, hogy én egyedül nem engedem el Bazsit még sehova. Ahhoz még kicsi. Remélem megértessz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?