Új privát üzeneted érkezett!

Mimi:

Fanninak Nagyon Boldog Névnapot Kívánok! :lol:
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


No, sziasztok...

Igen, valószínű, hogy Ti laktok majd hozzánk a legközelebb, Mangora:) Tök jó:)
Hú, tök szörnyű lehetett...még jó, hogy arra sétáltatok...szerencsére én nem vagyok ilyen pánikos...sajnos már többször kiderült... (suliba ahol dolgozom, ott adódnak érdekes sztorik...)...mondjuk fene tudja, hogy hogy reagálnék, ha a saját gyerekemről van szó és nem egy tanítványról....

Csütörtökön vagy jövő héten megyünk az ügyvédhez és szerződünk...aztán már csak a jó idő kell és kezdődhet a bozót irtás és az építkezés:)

Szerencsére jobban vagyok sokkal, ez a csonkovács, tényleg csodákra képes:)

Szép napot Nektek...remélem Érden is így süt a nap, mint itt nálunk:)

:lol:

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Enyém gyerek is köhög. Egy napot már volt is oviban, ma már itthon van!!

Orsi!
Mgkérdeztem a szomszédot, ők méhészeti boltban szokták venni, de csak 5kilós a legkisebb kiszerelés, nekik most sajnos nincs a tavalyi maradékot leadták. Olyan június környékén szoktak ők venni.
Szigetszentmiklóson van a bolt, de van Sz.fehérváron is.
Sajnálom, hogy csak ennyit tudtam segíteni!!!

A.
Vendég
 

 
 

Mimi!
Fanninak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Most csak ennyire jöttem, mert leesik a fejem!

Legyetek jók!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 



Fanninak boldog névnapot!!!

Vendég
 


Sziasztok!

No mégiscsak itt, 20 percre már nem fekszem le... :?

Segítsetek Nekem! Hátha van jó ötlet, mert én kifogytam.
Gézu altatása eddig a következőképp zajlott:
Mese, lámpaoltás, mellette ülök egy fotelban és elalszik.
Most ezek órás-másfél órás huzavonákká alakultak.
Volt már mese megvonás, esti dvd-s mese megvonás, szép szó, kemény hangnem, jutalom színezős kép...
Tegnap délben már nagyon kiborultam, este egész jól elaludt, választottunk, nyomtattunk is színezőt, ki is színeztük ma délelőtt kettesben, míg Réka aludt.
Most délben megint cirkusz volt, pedig szép türelmesen álltam hozzá, meséltünk, addig csukta is a szemét, aztán kijelentette, hogy nem csukja be a szemét! :evil: Ja, mindezt a nappali kanapéján, gondoltam jó fej anyuci leszek, és ne legyen féltékeny Rékára, mert ő itt van kint a mózesban.
Miután láttam, hogy hülyére vesz, beraktam az ágyába... Sírás... kijött, hogy csukja a szemét, ez tartott egy percig, aztán hiába kértem, szólítottam fel, közölte, hogy nem... Mondom akkor menjen a szobájába... Nem... Beraktam... Sírás, kijön, hogy csukja a szemét. Mondtam, hogy nem, mert az előbb is ezt ígérte. Közben szopizott Réka, Géza föl a kanapéra, nagy nehezen többszöri szólásra csukta a szemét és elaludt. Elegem van a harcokból, utálom, hogy gonosz, kiabálós anyuka lettem. :cry:

Tudom, hogy elcsesztem, hogy nem egyedül alszik el, de gondolom akkor is kimászkálna a szobából mindenféle indokkal. :? :oops:
És tudom, hogy türelem, meg ez tesóféltékenység lehet, vagy bünti, amiért eltűntem a kórházba... de kezdem feladni, nem látom, hol a játszma vége. :( Szóval minden ötletet szívesen veszek!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Érd -Parkvárosi anyuka vagyok 2 éves kisfiammal itthon. Keresek családi napközit,ami jó,lelkiismeretes óvonénikkel. Talán tudtok segíteni,mert már mindent átnéztem és nem igazán találok megfelelőt. Ha van valami ajánlásotok azt nagyon megköszönöm.
És még egy!Tudtok-e Parkvárosban játszóteret? Mert sehol a közelben nem találunk.
manoturka
 
 


Sziasztok!

Fanninak Boldog névnapot!

Tegnap milyen aktívak voltatok!Én reggel annyira ideges voltam,hogy rám jött a hányinger.Párom meg tartotta a pelenkás vödröt. :) A titkosba majd bővebben.
Dorina is kiidegel már napok óta.Arra tippelek,mint Mimi Szabival kapcsolatban...Kevés vagyok Neki.Tegnap 2kor elindultam fogorvoshoz,már alig vártam,hogy lelépjek otthonról.Utána meg nem siettem haza,úgyis alvásidő volt.Kicsit kiszellőztettem a fejem.Jaaaaaj,de jó volt. :roll:

Mimi!Nekem miért nem küldtek csomagot???? :shock: Írtam is Nekik,bár nem hinném,hogy ennyi idő után adnának.

Érden minden hónapban van baba-börze.1000ft az asztal.

Orsi!Megkérdezem Anyut a viasszal kapcsolatban.
Nekem ok a szombat!Már nagyon várom!Csináljunk megint táblit,ki mit visz?

Lini!Találtál homeopatát?

Juti!Az valóban nem rossz hízás!

Mia!Én pont így gondolkodom az ölbebabáról,mint Te!Én is inkább mellébújtam.Így is meg volt a testkontaktus.Apa többször fölkapdosta,a mai napig el is várja Tőle.Én már el se bírnám.Szoktunk picibabást játszani,Ő a síró baba,nekem meg meg kell vígasztalni. :)
Patrik tényleg lányos!Nagy szerszámmal! :wink:

Mangora!Szegény Anyuka!Húú,mikor Dorci leesett a teraszról!Annyira kiabáltam,hogy a szomszéd is kijött.Majd írjál,mi volt a hematológián!

Manoturka!
Játszóterek:Kalotaszeg u.
Bem téri játszótér
Bodzafa téri játszótér
Volt érdligeti strand területén lévő játszótér
Béke téri játszótér (lakótelep)
József téri játszótér
Bádogos utcai. játszótér
Fügefa utcai pálya (Alsóerdősor utcánál)

Napköziben nem tudok sajna segíteni.Ennyit tudok csak:
http://erd.lap.hu/iskolak_ovodak/13739548


Dolli!
Sajna semmi ötletem. :( Annyit tudok,hogy biztosan nem a Te hibád,mert Dorinánál is előfordult ilyen.2 óra altatás,20 perc alvás.Gondolom dacból csinálják.Próbáld a megszokott menetrend szerint fektetni.Vagy úgy csináltad?Vagy azt mondani,hogy menjen be a szobába,nem kell aludni,csak kicsit pihenni.Aztán lehet elnyomja az álom.Nekünk kisebb a házunk,de Apa volt,hogy meg se hallotta,mikor Dorci sírt.Nem is értem.Olyan is volt,hogy együtt sírtam már a gyerekkel.Elég nehéz időszak volt,de ez a 2 éves kor sem könnyű. :?
Hasfájásra:
(Egy blogról kimásolva)
× Először is vannak ugye a gyógyszertárban kapható cseppek és szuszpenziók, amik a (mohó) szopi során nyelt légbuborékok kihajtásában hivatottak segíteni. Recept nélkül kaphatóak.

1. INFACOL szuszpenzió - újszülött kortól adható, mivel nem szívódik fel a belekben, így mellékhatása sincs.
2. ESPUMISAN cseppek - szintén a kezdetektől adható, nem szívódik fel.
3. SAB SIMPLEX szuszpenzió - újszülött kortól, szopi előtt, vagy közben.
4. GRIPE WATER (angolvíz) - 1 hónapos kor után adható. Hascsikarás elleni gyógyvíz. Szintén a légbuborékok megszűntetésében segít, ill. megnyugatja a görcsös hasizmokat.
5. Papaverin - receptre kapható, görcsoldó.

× Segítségünkre lehet a meleg jótékony hatása.
6. Jó meleg vizes textilpelus a pocakra.
7. Cseresznyemag párna. - A magok rendkívül jó tartják a hőt és csak fokozatosan engedik ki magukból. Sütőben vagy mikroban kell megmelegíteni és a fájó pocakra tenni.

× A következő próbálkozás a masszázs lehet.
8. Babamasszázs hasfájásra. - Ezt inkább nagyobb, 2-3 hós babáknál javasolják.
9. BABYNOS hasmasszázs krém - Ánizs és kömény tartalmú krém hasfájós babáknak.
10. BABYNOS cseppek - 3 hónapos kor után. Felfújódás, görcsök, emésztési zavarok megszűntetésére.

× Egyebek:
11. Szélcső - A hőmérővel ellentétben nem veszélyes, és nem szokhat hozzá a baba. Ellenben a felesleges gázokat frankón kiűzi.

× Homeopátia:
12. CHAMOMILLA VULGARIS 15 CH (napi 2-4x5 golyó) - A csecsemő élesen sír, nyugtalan, egyik arcfele piros. Széklete zöldes, spenótszerű. Állapota este rosszabb, csak a ringatás nyugtatja meg.
13. COLOCYNTHIS 9-15 CH (óránként 5 golyó) - Görcsös hasfájás esetén, ha a panaszok a has masszírozására enyhülnek.
14. DIOSCOREA 9 CH (óránként 5 golyó) - Hirtelen kialakuló, periodikusan visszatérő görcsök, melyek hátradőlve és a hát masszírozására enyhülnek

× Teák.
15. Édeskömény tea. - Segíti az emésztést, szélhajtó. (De sajnos sok babánál még rosszabbá teszi a helyzetet.)
16. Kamilla tea. - Székrekedés ellen néhány korty.
17. MECSEK tea - édeskömény és kamilla keveréke.

* Kiegészítés: az első és legfontosabb persze az Anyuka étkezése. Kerülni kell a puffasztó ételeket, úgymint bab, lencse, borsó, karfiol, karalábé, kukorica, borsó, sárgaborsó, gyümölcsök közül az aprómagvasok, mint eper, málna, kiwi, puffaszthat a cseresznye is. Minimálisra kell csökkenteni a tejtermékek fogyasztását. Kerülni kell a csípős ételeket is. Gondot okozhatnak a citrusfélék, a hagyma, fokhagyma, paradicsom.

Persze vannak olyan mázlisták, akik bármit ehetnek, a picinek semmi problémát nem okoz:) Ki kell tapasztalni, melyik baba mit bír/nem bír.

Aki Liberot használ és nem gyűjti a vonalkódot,megdobna vele?

Kép
tierno
 
 


Hajni!Mi újság Veletek?Nagyon ritkán jösz :( Dorinának is hiányoztok.Az egyik babáját elnevezte Lilinek :) Na,majd szombaton kirugunk a hámból! :)

Kép
tierno
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszöni a Fanni Nektek! :lol:
Már jó 1-2órája átadtam az üzit neki..csak most sikerül írnom :lol:

Dolli!
Nehéz dió...én lehet pár napig nem erőltetném a nappali alvást.Majdcsak eldől 1x Gézu.Ok!! Tudom ez sem megoldás..De most Ő a nagytesó és lehet úgy érzi,nem kell már aludnia.
Amúgy a Fanni ennyi idősen már nagyon nem akart aludni.
Vagy esetleg feküdjetek le együtt hármasban.Hátha az segít.
És nyugi!
Rékánál már tapasztaltabb leszel,és nem fogod elrontani :wink:
Én is okultam a FAnniból és a Szabi is és a Regi is egyedül mese nélkül alszik el..bár a Regi cicin de egye fene :lol:

Mia!
Nekem nagyon úgy rémlik,hogy a gripe waterra angolul az van írva,hogy 5ml/day ,bár én nem tudok angolul de a per napot értettem.
A magyar leírása teljesen nem jó!!AZt írja 5mili /egy kávés kanál.No az 5m az kb 2-3-4 teás kanál,és ki tudja mennyi mokkás.No meg mokkás vagy milyen kávés kanál??Mert nálunk a kávés az a picike mokkás kanál :lol:
Amúgy mindenhol 1hótól írja,én sehol nem láttam 2hetes kortól.És emlékszem,hogy Te is kb 1hós kortól adtad :lol: (ugye milyen rég volt már az??)

Kriszta!
Húú szegény gyerek.
Én jártam már így ismerős gyerekével.Ráadásul én vigyáztam a kisfiúra.Bekocsikázott a mozgó hinta alá,és felrepedt a feje.
Ömlött a fejéből a vér,a Fanni sírva hozta a Bazsikát,aki annyira nem is sírt,viszont merő vér volt a feje.Na kocsiba be és irány az ügyelet...Ott meg kinevettek,mert kb 1cm-es volt a seb és mély sem volt.Viszont a fejseb iszonyat tud vérezni,vagyis iszonyat rémisztő tud lenni egy kb kisebb vágás mint a háziasszonyok mindennapi konyhai sérülése :lol:

Szia Manotura!Üdv köztünk!
Azt hiszem Brigi már mindenre adott választ :lol:
Amúgy merre laksz ?

mimi12
 
 


csak 1 perc:

Brigi: csütörtökön egy turi? :lol: :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

Mimi, Fanninak mi is boldog névnapot kívánunk!!!

Manotura, Parkvárosban merrefelé kerestek játszót? A Fényező u-ban is van egy jó :wink:
Ovira tipp: http://5mp.eu/web.php?a=manofalva&o=FqqD653EzI
(én ezt néztem ki, de még nem jártam ott)

Mimi, a Grippe etetésenként 5 ml (igaz, ez nem egy kávéskanálnyi mennyiség) és 6 hetes kortól lehet, mint már írtam (van itthon, úgyhogy tudom :wink: ) Mi is még használjuk!

Szombati bulira elkéretőztem apától és el lettem engedve :wink: Csak annyit mondott, hogy ne bűntessenek meg a parkolás miatt, mert legutóbb tilosban parkoltam :D:D:D De mondtam neki, hogy csak Orsiékig megyünk :)

Brigi, Dorci :( Kell is néha a kikapcsolódás!!! Megértelek!!!

Kérdeztétek milyen taársast játszottuk. A neve Alhambra és ez ilyen városépítős stratégiai játék, nagyon megszerettük!!!

Dolli, sajna nekem nincs ötletem, de szerintem az a legfontosabb, hogy mindig következetes legyél Gézuval és úgy megszokja a változást.Persze gondolom reagálni mindig másképp fog és azt nehéz elviselni! Sok erőt küldök neked és kitartás!!!
Réka-pocak hogy van???

Hematológián minden rendben! Nem is értették miért küldtek minket :D:D:D Még jó, hogy a kórházban a zárójelentésbe is beleírták a problémát, mert különben el sem hitték volna, hogy nem én találtam ki :lol:
DE EGY DRÁMA VOLT AZ EGÉSZ! Azt leszámítva, hogy 3 órát ott voltunk, képzeljétek, hogy negyedszerre sikerült Marcit úgy megszúrniuk, hogy jöjjön is vér :( Már megint csupa véraláfutás az egész gyerek :( ÉS KÉPZELJÉTEK, szegénykém majdnem elájult az első két próbálkozás után :roll: :roll: :roll: és persze tök sikertelen volt a kísérlet! Olyan fal fehér volt még a kis szája is, hogy csuda :shock: :shock: :shock: Én még ilyet nem is láttam, de mindig csípkedtem az arcát, meg kaját próbáltam bele adagolni, így kicsit magához tért és utána folytatták a kísérletezést :twisted: Apjára ütött, ő is ugyanilyen szarul viseli a vérvételt...:(

Hol vagytok mindannyian??? Ma alig volt/van itt valaki!!!

Na, léptem, mert kicsit hulla vagyok!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


sziasztok! :)
Ma aktiv napunk volt! Delelott torna Orsinal, amitol szetestem de nagyon jol ereztem magam! Vegig vihogtuk a torna DVD-t!



Kriszti: Az Ocsmanyt a Brendonban vettem, szerintem van masik uzletekben, mi az Arkadban vettuk. Ha jarok Brendonban megnezem neked. Vagy elmegyunk egyutt :D

Nedves pizsi:Ismeros a helyzet. Marci azert eleg jol turte a helyzetet. :D:D:D Latom lelki szemeim elott ahogy osszehuzza a pici piros szajat es szomorkodik, atoltozes utan pedig megelegedetten szundizik el ismet. Annyira edes!!! :D

Mimi: Fanninak en is boldog nevnapot kivanok :)

bogen: majd megyunk mi is kertet rendezni hozzatok! ;) Vannak a forumban nagy kerteszeink. En nem ertek hozza, de szivesen segitek :D


Dolli: Nem toltal el semmit! Az hogy Gezu ragaszkodobb meg hogy nem egyedul aludt el eddig ez nem hiba. Csak ugye most a Rekababa erkezesevel Gezunak felborult a jol megszokott kis napirendje hogy anya mem csak vele foglalkozik.
En fogalmam sincs hogy tudnam megoldani de ugy olvastam hogy ez rendezodni fog. (HIGYJUNK NEKIK!) :D
Nem vagy rossz anyuka, sot!!!! Lattam ahogy Gezuval foglalkoztal, az a sok-sok szeretet ami benned van!!!!!



manoturka:Szeretettel udvozlunk kozottunk! Sajnos en nem vagyok "otthon" az ovi kerdesben.
Egy evig laktuk Parkvarosban, ott epult egy uj jatszoter a Riminyaki utnal, viszont szerintem nagyon poros. Mimi tud mindenfele jo dolgot Parkvarosban, o biztosan fog tudni ajanlani mindenfelet!
:)
Jaaaaaaaaaa, most jutottam el Brigi uzeneteig, megirt mindent. Nem is tudtam hogy ennyi jatszoter van! :D


Brigi: hu, tenyleg minden honapban van? Olcso az asztal is! Kene menni, tobben! Jo buli lenne es meg is gazdagodnank :D:D:D:D:D

Siros baba-mama jatek: Csucs!! :D:D:D

Libero: van nekunk most egy csomival. Vagjam csak le a kodot rola? (Elhozom akkor a buliba, jo?)

BULI: Tenyleg, ki mit visz? Ezt fontos lenne tudni. :)


Mimi: Aham, mi az angol Gripe Water-t vettuk anno, ott 5ml/nap, hulyesegeket irtam, elnezest :(. Kiprobaltam kimertem hogy pont egy teli kupakkal kell tenni a kajaba egy alkalommal. (Mi a kajaba tettuk.) Egyebkent olvastam most rola a Neten mert erdekelt hogy a kulonbozo gyarto cegek mit irnak, hat voltak kulonbsegek!!! Tobben csak egy honapos kortol ajanljak, de az "eredeti"-t gyarto ceg 2 hetes kortol.......Meg hat ehez hozza kell tennem, az amcsik nagyon sok mindent mashogy csinalnak mint az europaiak. A canadaiakkal ugyen ez a helyzet na most mondja meg az ember mi a jo!!! :D

De tenyleg az Infacol volt az elso es eloszor nagyon jol szuperalt!




HASFAJAS: talaltam egy oldalt ahol van egy video errol! Dolli nezd meg, mutatjak a hasfajos babot, a jeleit, hogy viselkedik a baba es beadjak neki a videon a cuccost es felveszik ahogy megnyugszik. :D
http://www.coliccalm.com/baby_infant_ne ... atment.htm

sünciboglya
 
 


[b][b]Kriszti: [/b][/b]Parkolocedula :D:D:D:D:D

Azt az Alhambra-t szivesen kiprobalnam, hallottam mar masokto is hogy tok jo! :)

Atugorhatok a pelusokkal hozzatok? Csak bedobom es megyek is... :D Csak hogy tudd hasznalni oket ;)

sünciboglya
 
 


Kriszti: most olvasom a Hematologias sztorit. Hat azert nem semmi hogy mik vannak !!!!!! :(

De vegul is Marcival minden OK? Rendezodott a zarojelentesben feltuntetett problema? (Akkor megvartatok az eredmenyeket?)
Szegenyke! Ez szornyu lehetett ahogy keresik a pici venajat. :(
Emlexem, a korhazban szuletes utan Patriknak a fejebe (!!!) volt vezetve az infuzio.

Na lassan furdetes, oszt' pihi!

yok legyetek ha nem jonnek ma mar!... ;)

sünciboglya
 
 


Mia!
Na ugye.Isten biza én leírtam az irományomat és utána itt filóztam,hogy uristen...lehet nem is jól emlékszem.
Amúgy nekem is angolul volt ráírva,és ez rémlett :wink:
De végeredményben..csodaszerek praktikák ide vagy oda..a Fanninak 4-5hós koráig fájt a hasa..
Jó hír!!!Már nem szokott neki fájni,már nem kelt éjszaka,nem kell hurcolni ringatni :lol: :lol:
SZóval nyugi csajok!!!Csak pár év :lol:

mimi12
 
 


Mimi: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Jó reggelt...
Úgy tűnik, hogy kezd kialakulni a teljes igényünk az alaprajzot tekintve, de mindig belekötünk valamibe és szegény építész nyomasztjuk:)

A kertrendezést köszi csajok, de ha minden igaz az is benne van az árban:) Majd persze meglátjuk...de szavatokon foglak Titeket:)

Tekiroll:

Az altatás nálunk dettó ugyanígy zajlik, a különbség az, hogy még a testvérféltékenységre sem foghatom....és ráadásul még azt sem hiszem, hogy "elrontás" kérdése. A fiamat már csecsemő korában rászoktattam az egyedül alvásra, aztán ez jól is múködött, kb 21 hónapos koráig, akkor már ott kellett feküdni mellette, az ágya mellett a földön...de elaludt 15 perc alatt.
Most pár hónapja (2-3 hónapja) pedig tényleg 1-1,5 óra az altatás, és igen, én is kiabálok, veszekszem...és nagyon utálom az egészet.
Ebéd után szörnyebb a helyzet, este apjával legalább nyugton fekszik az ágyban...de akkor is nyűglődik 1 órát...ráadásul éjjelente van, hogy fel is ébred...elkezdett rosszat álmodni...
Szóval én is ezzel a problémával kűzdök...nem tudom igazán mi a megoldás.... :oops: :oops: :oops:


Na, köszi a játszótér listát:) Ez nekem is jól jön...a Bem téren hol van játszótér??? Arra pedig már jártam és mégsem fedeztem fel...
A Bádogos utcait pedig mindenképp megkeresem, ha legközelebb megyünk Érdre...valószínű jövőhéten...

No, készülünk és megyeünk vásárolni, mert üres a hűtő:)

Kép
bogen
 
 


Jaj, csajok! Nagyon köszi a biztatásokat (Mimi! Neked külön is! :lol: ) meg az ötleteket hasfájás és az altatás ügyben is! :D
Tegnap este tűrhető volt az alvás, bár kellett kicsit játszmázni, de fél óra alatt elaludt! :D No de majd jön a délutáni harc!

Mimi! Ha hagyom ébren, akkor 3-4 felé fog kidőlni, akkor meg az este is elcsúszik. :? Most gizda vagyok egyébként, 1 órát hagyom csak du aludni, hogy kifáradjon estére. Éjjel egyébként keveset alszik nagyon, ezért tuti szüksége van a délutáni alvásra is. Tegnap már összeakadtak a szemei, mégis szórakázott! Pedig ha tudná, milyen jó dolog a délutáni alvás! :lol:

Mia! De ari vagy! Látnál csak most, milyen hárpia anyuci lettem! :oops: :(
Jó ez a hasfájós videó... Mondjuk Réka 10x ekkora hangerővel nyomatja! :? De mindig bevonulok vele olyankor a felettünk lakó hálószobája alá, hadd élvezzék ők is! :lol: :oops:

ma éjjel képzeljétek, nem volt ordítás!!!! Igaz, hogy kétóránként evett, meg volt, hogy fent voltam vele 1 órát is, mire visszaaludt, de legalább nem tűnt hasfájósnak. És ugye tegnap nem ittam szopis teát! Kíváncsi leszek a mai éjjelre.
Elgondolkodtam, hogy ha a tejtermékeket is el kell hagynom, akkor mit fogok enni? :roll: Tejet direkt nem iszom, de sajt, túró, joghurt nélkül nem tudok élni. Én nem eszem kenyérfélét, krumplit, tésztát... Fejvakarós smiley

Bogen! Akkor lehet, hogy ez korosztályos probléma? :roll: Néha mi is ébredünk éjjel Gézuhoz, mert rosszat álmodik. Ma éjjel is sírdogált, pótolta Rékát! :wink:

Elalvást eddig én sem gondoltam, hogy elrontottam, mert én is utálok egyedül elaludni, ezért nem is várom el, hogy ő szívesen aludjon egyedül... de most lényegesen egyszerűbb lenne a dolog, ha így működne.

Orsi! Hol vagy? Orsi, hol vagy, merre csavarogsz? :D

De jó akik már tornázgatnak! Nekem el lehet vajon kezdeni 6. hét előtt? Már ha lesz rá energiám... :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jó reggelt!

Dolli: kitartás! Lassan majd kialakulnak a dolgok de le a kalappal, nagyon ügyes vagy!!! Jól mondja Mimi csak pár év és már egész más jellegű gondjaink lesznek a gyerkőkkel. :wink:

Szilvi: bakker frászt kaptam a biciklis e-mailtól. :oops: :wink: Jól fel is hangosítottam Lili meg akkorát ugrott szegény. :lol:

Egyébként nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar eljön az idő de Lili unatkozik. :shock: Bejárta már az egész lakást legalább ezerszer így már semmi nem érdekes. A játékait már mind unja. Tegnap már végig négykézlábaztam vele a lakást, hogy lekössem.
Ma meg megyünk Liniékhez, hogy játszhasson a két Lili.
De jöhetne már a jó idő, játszóterezni akarunk!!!!!! :evil:

JAni most hívott, pont Pécs felé van fuvarban és azt mondja, hogy ott már szakad a hó!!!! :shock: :shock: :x

NA megint nem tudom mit akartam még.
JA igen:
Apósom! :evil: Tegnap itthon volt, mondom neki, hogy végre alszik Lili. Erre bekapcsolta a mosógépet + BEMENT A SZOBÁJÁBA PORSZÍVÓZNI!!!! Nem sok kellett, hogy utána menjek és felrúgjam!!!! Nem tud várni fél órát????? :evil:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


sziasztok!:)

Mar alig vartam hogy jojjon a kajam mara.... de megvan.:) Most valaszthatok mit ebedelek, tobb fele is van. :D A maradek apae ;)

bogen: Kertrendezes benne az arban? WOW Az allati jo!!!!!
Milyen lesz a hazterv? Marmint milyen alaku? Meselj. ;)

Dolli: Bevonulas a felettetek lako szobajahoz! GURULOK a rohogestol! :D:D:D:D:D A nemes bosszu! :D:D:D:D:D:D Edzodjon a beste szomszed!!! ;)


Kaja: Haaaaaat nehez tejtermek nelkul, ez teny. :(:(:( Sajt helyett lehet tofut, ha meg tudod enni, es szoja vagy zabtejszin a tejfol helyett.( Asszm a zab jobb.) Mi mindig ezekkel fozunk. Vagy: a vanilias rizstej alllllllati fincsi. Csak ne lenne olyan marha draga. :( De naggggyon szupi shake-eket lehet gyartani vele. :D

En vettem mar eleg sokszor laktozmentes tejfolt, fincsi szerintem az is. :) Es! A laktozmentes turo is eheto, csak eleg nehezkes beszerezni. :S

Ja, a Yoja-nak vannak mindenfele keszitmenyei, joghurt is. A natur fincsi, az izesitettek is, tobb izben van. :)

Torna: Kerlek maradt a popsidon es vard ki a 6 hetet! Most tisztulsz meg a szerencsetlen, agyon-nyuzott mehed probalja visszanyerni regi onmagat. :D Adj neki egy kis idot. :D:D:D
Dolli a nyuzsi :)

Szilvi: En nem tudtam megnyitni a biciklis fajlt :(:(:( TUroba, pedig nagyon erdekelne milyen. ;) ;)

Hajni: Pecs fele ho????? JAaaaaaaaaaaaaaaaaj, pedig mi delutan setat terveztunk!




Megyek is, eljarom az "esooszlato vudutancomat" a szexisebb fajtat, hatha elmenekul a ho amikor meglatja :D:D:D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Hajni: Szerintem aposod fel sem fogja hogy mi van. Ferfiak.....

Kép APOS :D

sünciboglya
 
 


Egy tudatos választópolgár:

http://www.youtube.com/watch?v=dnx84ACOwy4

Egy magyar választópolgár, aki a kétperces riportban bemutatja, hogyan lehet minél több szóval minél kevesebbet mondani.

jövök még.................
Vendég
 


Dolli!

A spárban van mindenféle laktoz mentes cucc és nem drága.És a pannonia sajtot is lehet.
Tudom,mert a Reginek véres volt a kakija a tejről.Mármint amit én ettem,az őt csapta ki.Én tejet nem is nagyon iszom,inkább a tejföl a sajt ami a minden napjainkhoz hozzá tartozik.
Szóval ha gond van,akkor ott a sparos.Viszont hogy a tej okoz e hasfájást azt nem tudom??
Mellesleg kis mennyiségben mindent kell enni,mert a szervezetünket sem pukaszthatjuk le!!!Márpedig ha minden vitamint megvonunk,akkor mi is kikészülünk.
Gézu alvását értem ám én :wink:
A Szabi is igényli az alvást.Tök érdekes mert a FAnni ennyi idősen már rég nem aludt,a Szabi meg alszik 3órákat nappal is.Viszont éjszaka ő is felkel :roll:
Lehet nappal kevesebbet kéne már aludnia???
ÁÁÁ ha nem alszik akkor is felkel.Tegnap meg másfél órát aludt és így is felkelt.ÁÁÁ majd 14évesen már talán ő is aludni fog :lol:

mimi12
 
 


ZsAndi :lol: :lol:

mimi12
 
 


zsAndi: video : :shock: :mrgreen: :D

sünciboglya
 
 


Zsandi! Ez brutál volt! :lol:

Mimi! Értem ám én, hogy érted Te! :lol:
Huh! 3 órát alszik Szabi napközben? Éjjel mennyit alszik?
Pannónia mehet? De jó, az pont van itthon! :)

Mia doktornéni! Igenis! :) Pedig belekukkoltam amit Anditól kaptam BA dvd-be! :D (hű, de magyarul volt! Vetekszem a videós bácsival! :lol: ) Ennyit tesz, hogy sikerült 5 órát 3 részletben aludnom! Pörögnék ezerrel! :D
Akkor a laktózmentesek mehetnek?

Hajni! Köszi! :D Néhány év múlva már apuka feladata lesz, hogy elhajtsa a fiúkat a háztól! :lol:
Após! Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Vagy grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Én is ugranék!!! Neki, nem rá! :lol:

Megyek, asszem ma hülye vagyok! :oops:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Na, azért jó tudni, hogy másnál is "örök" probléma ez az alváskérdés...lehet, hogy tényleg csak a "korral jár":) :P :P :P
Jó lenne, ha nem kéne állandóan harcolni...ma vmi csoda volt Balázzsal. 30 perc alatt úgy elaludt, hogy csak pilláztam...nem kellett neki mesélni, nem kellett vele veszekedni...lehet, hogy csak ki kellett beszélni?

Jó csajok, azért ne legyetek elszállva a kertrendezéstől...semmi extrát nem tartalmaz, csak annyit, hogy szépen kitakarítják az építkezés után és befüvesítik az egészet...én meg majd jól ültetek virágot bele, meg fákat bokrokat...aztán apránként ráér a többi:)

Itt kalkulálgatok a havi törlesztőnkkel, meg azzal, hogy mi mennyi lehet? Mennyi egy szippantás? És milyen időközönként szoktak megtellni a ciszternák? Szerintem kb 15 m3 lesz a miénk?!

Jaj, hó...hát péntekig mondják a havazást, de utána már tényleg jó idő lesz...reméljük Pécsen kieste magát:)

Na, este még benézek...most meg megyek dolgozni, míg alszik Balázs, mert nagyon el vagyok maradva a munkámmal...

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Az alvás nálunk is örökké téma volt. Sokszor tovább tartott az altatás, mint az alvás.
Dorina mikor másfél éves volt mindig kérdeték tőle mikor alszol mondta keeettőőőőő óóórrakkkkor de ezt kicsit tájszólással mondta és tényleg mindig kettő óra volt mire elaludt, persze addigra jó fáradt volt. Vihettem én 1kor aludni akor egytől kettőig altatás volt!!!!

Sajnos el kell szaladnom az Auchanba, bár apa a múltkori hűtős eset óta azt mondja soha többet nem megyünk az auchanba.

Olyan álomkóros vagyok ma:((( Délelőtt munka volt, most meg csak kóválygok, pedig át akarnám rendezni a gardróbot, de ez lehet várat magára holnapig!!!

Kertrendezés:
Nálunk nagyon aktuális lenne a kocsibeállót megcsinálni, de azzal együtt nagykaput is kell cserélni úgyhogy majd meglátjuk, hogy lesz rá keret!!!

Gabusz!
Anyósod meggyógyult???


Kellemes délutánt mindenkinek!!!
Vendég
 


Dolli: latom ma jobban vagy! :D Csak igy tovabb :D:D:D:D


en meg L kicsit aludni, szetesik a fejem :( Puszka!

sünciboglya
 
 


Dolli:
[quote]A írta:pós! Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Vagy grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Én is ugranék!!! Neki, nem rá!

Végül is nem olyan rossz pasi.... csak ne lenne ennyire önző! :evil:

Basszus Lányok Lili olyan önálló lett. Most először kivette a kezemből a cumit és egyedül ette meg a tápit ebédre! :shock: Nekem meg tiszta könnybe lábadt a szemem.... :oops: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni!
Pont tegnap említettelek a páromnak.Ha jól rémlik Te jegyezted meg ,hogy nemrég Lili még csak feküdt,most meg mászik ezerrel.
Na tegnap ezt én is megjegyeztem.A Regi 2-3hete csak feküdt a hátán hasán és úgy játszott,most meg bejárja a lakást :lol:

No nekem meg kéne kicsit ganéznom és vasalnom :roll:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Mia! Olyan jó lenne már együtt sétálni, de igaz hogy a hó nem ért el ide, de akkora szél van, hogy még engem is elfúj :twisted:
Pelus ráér szombaton, ha addig tényleg nem tudunk összefutni!
Mit tornáztatok???
Nekem is kéne megint, mióta pa itthon van,azóta nem volt, mert helyette megy a főzés...
Na, de most lehet hogy nekiesem így ebéd után :D:D:D

Hajni, após :twisted: :twisted: :twisted:
Én azt utálom nagyon, hogy Nagyi mindig pont etetés közben kezd el Marcihoz beszélni. Jópofizni akar vele, de könyörgöm, miért nem lehet azt a szegény gyereket enni hagyni??? :roll: :roll: :roll: Attól, hogy ő utál enni, másnak még lehetne, nem? PEdig Marci pont abban a korban van, hogy minden jobban érdekni, mint a kajálás és forgatja a fejét közben mint a ringlispil :D:D:D (hogy kell ezt leírni??? :D:D:D)

Bogen, ha jól csinálják a ciszternát, akkor nem kell sokszor szívni, nálunk nem is emlékszem mikor volt utoljára... :lol: Amúgy elég drága, mert itt Érden élik ki magukat a szippantósok, akik máshol már nem tudják :D:D:D

Dolli, szerintem se tornázz előbb!!! Ez a részletekben való alvás nagyon ismerős!!! Sokszor úgy érzem ennél már az is jobb lenne,ha nem is aludnék :D:D:D
De ma le kell kopogjam )kopp-kopp-kopp) Marci egész jól aludt éjjel, csak egyszer kelt kajálni! Viszont az alvás/altatás kérdés nem korosztályos probléma! Ti itt leírtátok, hogy mennyi idő, erre tegnap este is meg éjjel is alig akart Marci elaludni... :roll:

Szilvi, nekem nem jött át a vírusírtó miatt a fájl :(

Na, ugrott a torna, ébred Marnó, úgyhoyg mennem kell!

Pussz!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Sziasztok!

Mangora!Szegény Marci! :( Elvileg akkor nem is kellett volna megszurkálniuk?

Mia!Igen,csak a kódra lenne szükségem!Köszi!
Frontint szedtem a kórházban.Nagyon jó!Azt mondták,nem lehet rászokni.Tényleg?
Én arra gondoltam,hogy csinálhatnánk koktélt.

Bogen!Az is valami,ha befüvesítik!Akkor ezek olcsón dolgoznak!

Szilvi!Bubó hogy van?

Dolli!ÁÁÁ,kizárt,hogy hárpia legyél!Te olyan nyugodt,csöndes vagy!De én tényleg egy hárpia vagyok!Párom szokta is mondani Dorinának,hogy csak nagy rajtam a nyomás! :) Komolyan mondom,Dorina megkergült.Vagyis olyan,mintha nem forogna egy kereke.Mert amúgy szépen eljátszik,nagyon aranyos tud lenni,de pillanatok alatt kikel magából,őrjöng eltorzult fejjel,aztán mintha mise történt volna...
Akkor lehet,hogy a tea a ludas?
Már én is úgy tornáznék!Olyan úszógumim van,mint állat!De sajna nem bírok. :(

Hajni!Mikor leraktuk a telót,azt mondta Dorci rád,hogy Öcsi néni. :)
Apósod. :evil: Miért nem szóltál rá?Én erre allergiás vagyok,mikor nem hagyják a gyereket aludni!Párom is hányszor fölkeltette már!

Arra jutottam,hogy Dorinát beiratom a Dörmibe.Heti 1-2 alkalomra délig.Mondjuk még megbeszélem párommal. :)
Jaa,kocsink még szerelőnél.Nem lehet javítani. :? Szombaton meg átutaltam a pénzt a banknak,hétfő óta meg mindennap telefonálnak páromnak.Azt mondták utaljuk át mégegyszer,mert nem kapták meg.Hülyék ezek?Van átfutási idő is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tierno 2010.03.10 15:45-kor.

Kép
tierno
 
 


Sziasztok

Megvagyunk mi is...az éjszakáink eddig nagyon jók, kopp-kopp...ma pl este 8-kor fürdés evés és utána 4-ig aludt, aztán meg fél nyolcig..
azóta viszont :roll: :roll:

Dolli
akkor lehet hogy a szopis tea volt a ludas...én a héten kezdtem el inni, de lehet hogy én is abbahagyom...
Neked hogy van tejed ha nem is eszel szénhidrátot???én nagyon kívánom :roll: :roll: tegnap meggyes és túrós rétest faltam...
torna, na igen....ma felporszívóztam a lakást torna gyanánt :lol: :lol:
alvás....hát én nem tudok tanácsot adni, pedig biztos volt nálunk is játszma...de én már csak a szépre és jóra emlékszem...tényleg azon gondolkodtam hogy én már nem is emlékszem hogy a fiúk bömböltek-e anno....mert most úgy érzem hogy ennyit tutira nem....pedig biztos csak ai idő megszépítette---
hisztis kis banyócám van :lol: :lol:

ne haragudjatok hogy nem írok mindenkinek, de puszi....

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Most keltunk, a fejem szetszakad apro darabokra...
Gyerek nyuszzorog. A nyomorult fronthatas lehet.

bogen: pocegodor: a merete jo amit elkepzeltetek. Nakunk az elozo hazban ahol laktunk 16m3 volt es amig ott laktunk (1 ev) sosem telt meg. (Meg kell itt jegyeznem hogy amikor epitettek, a betontomboket "jo messzire" tettek egymastol... nem csoda hogy nem telt meg a csori pocegodor soha, elszivarott a szomszed meggyfai ala.....

EGyebkent "normalisan" 3 honap korul szokta kihuzni egy kisebb emeszto, ahogy hallottam innen-onnan. Itt a szipoka 10-15 korul van.

Tenyleg, hogy lehet az hogy nekunk a Pal utcaban VAN CSATORNA??? (mert hogy csatornadijat fizetunk, csak ebbol tudom.) Letezik ez?


zsAndi: en is kb. olyan vagyok mint a tikkadt oszi legy. :(

sünciboglya
 
 


Kriszti:
Jaj ne is mondd, annyira faj egesz nap a fejem, majd' leesik a helyerol!
Holnap meg havat es hideget mond errefele is.... nem tudom hogy lesz igy seta... :(

Torna: Fittball tornat csinaltunk, Orsi vett +1 labdat igy egyutt tudtuk csinalni. :D:D:D:D:D:D
A "fogatlan buzi" videora tornaztunk, de ez inkabb ilyen bugyogo-rohogo-gurulva-sirva-vihogas volt. :D:D:D:D
30 percet nyomtuk, nekem eleg intenziv volt, Orsinak meg sem kottyant, de a rohogestol o is kifradt, ha mastol nem is. ;)

Patrik meg szepen elvolt Bogival addig. :) Bogi nagyon profi bebiszityo!!! Mar most!
Odafekudt Patrik melle es ugyan azt csinalta mint Patrik. Nagyon edesek voltunk!

Torna utan pedig Orsi ismet remekelt egy tuti ebedet, hulyere zabaltam magam! Asszem kikonyorgom Orsitol hogy adoptaljon engem ;););) elferek valamelyik sarokban. :D:D:D:D

Szippantosok: Hehe, bevizualtam az aberralt szityost ahogy kieli magat :D:D:D:D:D De telleg, mashol nem tudnak mar kaszalni igy jooooool megvagjak az embereket itt. :(
De megis olyan muris volt ahogy leirtad, lelki szemeim elott megjelent a borostas, kisse elhizott szaki, amint kiguvvadt szemekkel aratja a forintokat a szippantas utan es kozben nyalogatja a cserepes szaja szelet :mrgreen:



Brigi: Frontin: tenyleg jo, en sajnos meg most sem tudok elaludni nelkule. :( Hogy nem lehet raszokni? Hat annyi ido alatt nem....... de ahogy en szedem olyan mennyisegektol mar igen. Meg vigyazni kell majd amikor csokkentek. Fokozatosan kene de en valahogy megakadtam az 1mg-nal estere. Nappal szinte sosem kell, talan 3x vettem be 0.25mg-ot amiota kijottem a gyogyobol. De ez az esti elalvas nehez eset. Majd akkor lehet elhagynom amikor a tobbi cuccot csokkentik. Asszsem majusban. :D De en elvagyok igy is. :D
Frontinnal mindent ki lehet birni..... Barki barmit csinalhat en csak jopofan vigyorgok ki a fejembol. :D Na jo, ez a tobbi cuccnak tudhato igazan be, nem a frontinnak... :D Jofej tablettak + Leszarom tabletta ;);) A tuti mix.

Judy: Ma iszonyat ido van, babod is biztos azt erzi.... Viszont az ejjeli alvashoz gratula :D


En mara bucsut intek, legyetek jok es aludjatok jol! :D Minel tobbet! :D

Asszem fejbeverem magam egy szeklabbal, hatha elall a fejfajas ;)

Puszka

sünciboglya
 
 


Juti, Brigi, Mia, tényleg front van, Marci is tiszta gyagya :lol: Már majd elhull a fáradtságtól, de nem hajlandó elaludni és egész nap szinte csak fél órákat aludt és alig evett...
Most apjával tv-t néznek :D:D:D

Juti, gratula az éjszakához! Még így is inkább ezt választom! ALudjon jól babó éjjel és inkább nappal legyen aktív, mint fordítva!

Dolli, örülök hogy jobb volt az éjszaka, már az is haladás, hogy nem volt egész éjjel sírás!

Na, mára ennyi, én is elhullok!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Na, alakulnak a dolgok körülöttünk is...újra és újra módosítás alá kerül a tervrajz, mert az önkormányzattal egyeztet közben az építész.
Most úgy néz ki, hogy kb négyzet alakú lesz a ház, amiben benne van a garázs is ... meg terasz is. De majd ha lesz végleges, az önkormányzati egyeztetés után, akkor úgyis az orrotok alá dugom majd:)

Pöce ügyben nem igazán tudom mi a jó megoldás...nem tudjátok, hogy erre a környékre (Szirtes utca) kb mikor ér ide a csatorna? Vagy mit lehet erről tudni? Mikor kezdik el? Mi a terv?

Örülök, hogy nem ért ide a havazás...bár még bármi lehet péntekig...sajnos. Nagyon várom már a jó időt.

Ti, korosztályos anyukák (2,5 év körüli gyerkőcösök): Hogy álltok a szobatisztasággal? Nálunk ez nagyon nem akar működni, bár nem is erőltetem a dolgot...nagyon bízom a nyárban:)

No, jó éjt: Bogi

Kép
bogen
 
 


Találtam egy ilyen infót pöce ügyben az érdcenter oldalán:


Polgármester úr a Vizközmű-társulattal kapcsolatos információk mellett kitért a jelenlegi tényadatokra is: ma kb. 3 millió köbméter víz fogy el egy évben a városban, ebből 600 ezer köbméter kerül a szennyvíztisztítóba a jelenlegi csatornázottság mellett, a szippantással elszállított mennyiség pedig kb. 30-50 ezer köbméter. Ennek következménye, hogy több mint 2 millió köbméter szennyvíz belefolyik, szétfolyik a földbe. A környezetterhelés csökkentésének érdekében ezért azt tervezi a város, hogy a szippantás díját csökkenti – első körben a 2100 forintos köbméter árat 1600 forintra mérsékelve, majd a jövő évtől 1000-1200 forintos ár meghatározásával, úgy, hogy figyelembe veszik az elfogyasztott víz mennyiségét is és ennek arányában meghatározva a szennyvízelszállítás díját, mennyiségét.

Kép
bogen
 
 


Juti!Az igen! :wink: Akkor jó kislány Blanka baba! :)

Mia!Létezhet,hogy van csatorna!A mi utcánkban pl a társasháznak van, másnak nincs.
Ki az a fogatlan buzi? :shock:
Kéne nekem is Frontint szedni. :roll: Olyan jó volt vele aludni.Na,meg sokszor parázok is.

Mára és holnapra azt írják,hogy kettősfront alakítja az időjárást. Hatására kimerültség, fáradékonyság, ingerlékenység jelentkezhet.

Bogen!
Szobatisztaság:Én bíztam benne,hogy nyáron szobatiszta lesz Dorci,de szerintem akkor még kicsi volt hozzá.Mostanában álltunk jobban rá.Naponta többször ráültetem a Wc-re,mikor szól.Eddig csak 1x kakált bele.Most vettem egy Bilikönyvet,amit csak a Wc-n olvasunk.
http://www.pagony.hu/lookinside.php?id=11280
A Suttogóban volt,hogy naponta többször kell ráültetni,először mikor felébred reggel azonnal,aztán evés-ivás után azt hiszem fél órával.De én nem így csinálom.Amikor eszembe jut,vagy szól,akkor megyünk.Olvastam valahol,hogy egy csaj fél óránként biliztette a gyereket.Na,azért nem fogok a fürdőszobába beköltözni. :?
Ne izgulj,nem vagytok elmaradva egyáltalán. :wink:


Johnsont használ valaki?Van valami fürdetőm,meg talán olaj.Szívesen megválnék tőle.

Kép
tierno
 
 


Többiek hol vannak?Orsi?Gabi Veletek mi újság?
Dorina poci jobban van?

Kép
tierno
 
 


Kép sziasztok, megis jottem :D

:D:D:D:D:D

Kerdeztetek mi van Orsival. Minden OK, csak ezen a heten beindult nala a tavaszi zsongas, mindent egyszerre akar csinalni es persze rengeteg dolog van amit lehet csinalni. :) Igy most kicsit lejjebb vette az Internetes logast. :D (Megjegyzem jol teszi mert igy legalabb nem tolodik a hazimunka mint nalam. :mrgreen:

Jah es uzenet a bulival kapcsolatban:

1. - Legyen rendes kaja is vagy csak ragcsi es nasi?
2. - A fuvarozasba be tud segiteni Orsi, en, (meg volt meg valaki csak azt elfelejtettem.) Bocsi :)
3. - Kartya kell!!! Meg tarsasjatek, hozzon mindenki akinek van! (UNO kartyat emlitett Orsi,nem tudom mi az, de azt mondta, ti majd tudjatok.)
4. - Ki jon az After Party-ba? Orsi es en tuti! Tobbiek?
5. - Igyunk-e alkoholt? Ki mit szeretne?


Szoval varjuk soxeretettel az 5 pontra a valaszokat!
Hat ennyi.:)

- - - - - - - - - - - - - - -


Kriszti: remelem a holnap nem fejfajast fog hozni mert ezer dolgom lenne, a HADA sajnos elmarad jovo hetre. :( Nem fer bele a progiba! :(
Ti mentek ezen a heten setalni a szep parkba? - en szeretnek, bar ez is ugye idojaras fuggo...



Bogi: kezd izgis lenni a hazterv, mar furdal a kivancsisag. :) Eredetileg a mienk is teglalap lett volna de tul szelesre csinaltam. (Sajat terv) Nekunk utolag elvett az Onkormanyzat a telkunkbol hosszaban vegig masfel metert igy keskenyebb a telek, ujra kellett csinalni mindent.


Errol jut eszembe, majd szet robbant a borsonyi agyam a mai nappal. Ugye ez a telkes ize a levalasztassal 1 honapot vett igenybe hogy jovahagyjak. Meg is lett eppen ma. Az am, de a valasztasok miatt NEM LEHET A LAKCIMMEL babralni amig nics meg a valasztas vege. Aprilis vegen tudnak csak hatarozatot adni es epitesi engedelyt!!!! KESZ VAGYOK TELJESEN !!!!!!!!!!!!! Asszem megyek es fejbelovom magam egy romlott heringes konzervvel !!!!

De azert jokedvem van am! ;)
:mrgreen:

Csatorna: haaaaaaaat, itt eddig csak igeretek voltak, meg fizetni kell a reszleteket szepen. Ennyi. Idopontok mindig valtoznak de semmi konkret eddig nincs sajnos. Illetve mindig mas van. En mar kovetni sem tudom. :(

Ho: ne is mondd, holnapra irjak hogy lesz, nekem meg nyari gummancs van fenn... ilyenkor szobafogsag van nalunk. Pfffffff!


szippantas arak:
WOW! Ez jo hir!!!!! Remeljuk meg is valosul... ;) Erd egy erdekes hely am ilyen szempontbol.
Jaaaaaaaaj csak az Uszodat adnak mar at vegre, amit elkezdtek es csak all ott uresen :(:(:(

Tudtok errol valami ujat?



Brigi: fogatlan buzi: nemtom a nevet, annyit lehet rola tudni hogy a testnevelesi egyetemen tanit (vagy vegzett?) jo par eve es azota is oktat. A Fitt ballt csinalja, de nagyon jo az urge, csak rohejes ahogy tancikal. :D Szoval ahogy megmutatja es a lanyok a hatterben csinaljak allati jo, megmozgat teljesen csak muris. :D Nem baj, a arohogestol a hasizom is fejlodik. :D

FOGYTAM EGY KILOT !!!!! :D:D:D:D
Uszunk Orsival, tornazunk is naluk (meg en otthon +1x hetente) megy a diet, persze nincs sanyargatas csak esszel eszem (Csoki tilos, hehehe.)

Szoval lanyok, nyaron a strandon mar nem balnakent szeretnek megmutatkozni. Mondjuk icipici feher elefantbebi jo lenne. :D

Faj a hasizmom...... de legalabb erzem hogy van....... :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:

BILIKONYV!!!!!!!!!!! Naggggyon jooooooooo!!! :D:DD:D:D:D

En is a Suttogos modszerrel szimpizek, anno anyu is ugy csinalta. :) En masfel evesen tuti szobatiszta voltam. Balesetek nelkul. Persze ott ugye akkor meg az volt hogy a bolcsibe 1 evesen ugy lehetett menni hogy ugy-ahogy szobatista a gyerek..... hat regi vilag mas volt. most jo kis pelusok vannak, az ember nem gurizik annyit a mosassal, kifozessel, vasalassal, stb.... igy nincs motivalva a szulo kulonosebben hogy bilirecsapja a gyereket naponta tobbszor.
Azert en meg fogom probalni.;) Majd meglatjuk hova jutunk. :D


Johnson: eppen most lettem arra is allergias!!!!!!!!! Mar semmilyen sampont, tusfurdot nem birok! MI A TUROVAL MOSSAK HAJAT??????? Az ecetet probaltam, de nagyon budos, irtozom ejjel erezni a hajamon. :(

Na elszllingozok, kivakarom Patrikot az agybol egy etetes erejeig. :)
Joejt mindenkinek!!! puszka

sünciboglya
 
 


Mia, csak gyorsan Orsinak válaszok a kérdéseire :D

1. HA mindenki fogyni szeretne, akkor még nasi sem kéne :lol:
2. Fuvart vállalok Parkvárosból indulva :wink:
3. Nekünk csak olyanok vannak, miket kevesen kell játszani! Valakinek van Activityje? Meg Orsi említett karaokeet is 8)
(UNO-t persze hogy ismerjük :) )
4. Afterre én nem megyek, annyira még nem vagyok kipihent :D:D:D
5. Ha vezetek, nem ihatok :(

Jó éjt!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Egy kérdés erejéig még vissza!

Miért van az, hogy Marci megnyugszik bármekkora is a hisztije a tv-re???? Valakinek van erről tapasztalata???

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mia!

Johnsont gyereknek gondoltam,de én nem sok jót hallottam róla,ezért ki se akarom próbálni.Az olaj szárította a bőrét.Valakinek hátha bejött.

Csalánsampon
A csalánlevél kitűnő hatással van a korpás hajra, szabályozza a fejbőr zsírtermelését, így a zsíros hajra is ajánlható, mindemellett megelőzi a hajhullást.
Hozzávalók: 500 gramm csalántinktúra, 10 gramm hamuzsír, 750 ml desztillált víz, 50 gramm káliszappan.

Tápláló tojássampon
Egy csésze kézmeleg vízbe lassan keverjünk bele egy tojássárgáját. A keveréket hajmosáskor jó alaposan dörzsöljük be a fejbőrünkbe. Ugyanúgy kell öblíteni és szárítani, mint sampon után.

Tojás–citrom sampon
Egy citrom levét keverjük össze egy tojássárgájával, és használjuk a fenti módon. Természetes fényt ad a hajnak.

Olívaszappanos sampon
A sampon alapja bőrkímélő és kellemes illatú: 1 teáskanál olívaszappan-forgács, 100 ml víz, gyógynövénykivonat vagy illatos olajok tetszés szerint.
Forraljuk fel a vizet, majd vegyük le a tűzről az edényt. A szappanforgácsot oldjuk fel a vízben, hűtsük ki és adjunk hozzá néhány csepp gyógynövénykivonatot.

ZSÍROS HAJRA, készítsünk mentás sampont. Fél pohár vízzel forrázzunk le kétmaréknyi mentalevelet, majd hagyjuk állni húsz percig. Ezután az egészet jól rázzuk össze egy flakonban. Mossuk meg vele a hajunkat, majd langyos vízzel alaposan öblítsük le.

ZSÍROS HAJRA sárgarépa pakolást is készíthetünk. Egy sárgarépát reszeljünk le, majd egyenletesen kenjük rá a nedves hajunkra, és hagyjuk a pakolást tizenöt percig hatni. Ezután jól öblítsük le.

SZÁRAZ HAJRA a régi bevált tojáskúra. Egy tálban keverjünk össze egy tojást és egy doboz tejfölt. Habosítsuk fel, majd kenjük fel a hajunkra. Öt percig kell rajtahagynunk, majd bő vízzel öblítsük le. Ettől puha, és fényes lesz a hajad.

SZÁRAZ HAJRA avokádós pakolás. Egy avoádót vágjunk ketté, vájjuk ki a húsát, és paszírozzuk össze. Ezt kenjük fel a nedves hajunkra, hagyjuk rajta tíz percig, majd bő vízzel mossuk le.

Hát,igen régen azért előbb lettek szobatiszták a gyerekek.Na meg a mai pelusokban a gyerekek sem érzik magukat kényelmetlenül.A Bilikönyvet Ranschburg Jenő is ajánlja,azért gondoltam,talán segít valamit.Nekem nagyon szimpi az az ember.

Az -1kg-t 1 nap alatt érted el?Mennyi ment már le?Majd én leszek a bálna. :wink:

Válaszaim:
1:Részemről elég a rágcsa.
2:Ha beférek habtestemmel valahova... :oops: de már megnéztem a busz menetrendet is,8 körül lennék ott.
3:Nincs társasunk,csak a Gazdálkodj Okosan!.Esetleg kártya is van valahol.
4:Én nagyon mennék!!!!!! :P De nem tudom,a hasam miatt mi lenne a jó.Legfeljebb lenézek,aztán hazamegyek.50-50%
5:Ha Kép,akkor szükségem lenne vodka-narancsra. :D Amúgy megiszom a vizet is. :)

Kérdésem:
Ki mit visz/vigyen?????

Megyek,írok a titkosba egy regényt. :oops: Jó éjt!

Kép
tierno
 
 


Mangora!Szerintem eltereli a figyelmét vele.A tv nagyon érdekes tud ám lenni! :wink:
Az Activity jó lenne.

Kép
tierno
 
 


Kriszti: a tv-vel csak óvatossan. Nekünk is megy itthon éjjel nappal mert egyébként belegajdulok a csöndbe. DE! Voltunk a védő néninél és mondta, hogy Lilit 1 éves kora körül elküldi szemészetre. Az a tapasztalata, hogy az elmúlt években már az egy éves babáknál előjönnek a szemproblémák. Kérdeztem miért? Hát a tv miatt. Nem bírja a szemük a vibrálást, a hirtelen fényhatásokat. Mondjuk ez logikus. Szóval mi este már kikapcsoljuk, csak napközben megy de akkor észre sem veszi mert fenn van a szekrény tetején.

Buli: úgy tűnik ezt én most kihagyom. :( Hülye fejjel csak tegnap szóltam Janinak erre kiderült, hogy ő már két hete lebeszélt egy bulit a haverjaival. Hát erre mit mondjak? Mondjuk amióta Lili megérkezett CSAK egyszer volt bulizni. Röhögtünk is, hogy Lilivel megfordultak a dolgok, én megyek majd minden hónapban.... :oops: :wink: :shock:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Én vagyok az első?????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Hahhhhhóóóóóóóó!!!!!!
Hóóóóóóó?????
Bakker kinéztem az ablakon és 3 cm hó esett! :evil: :evil: :evil: :evil:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Csak egy gyors!!!

Mangora!

Anno nekünk is azt mondták, hogy 1 éves korig nuku tv!!! Csak kikapcsolva, hisz a villogó fény sem a szemének sem az idegrendszerének nem tesz jót!!!

A reklámoknak pedig ahogy megtanulja a zenéjét azonnal oda kapja a fejét és el sem lehet terelni a figyelmét!!!!

Szóval óvatosan a tv-vel!!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?