Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok! A joslók olyanok, mint amikor meg szokott jönni? Mert ha igen, akkor volt már kettő. Na ne ijedjetek meg, nem egymás után, hanem 1 nap különbséggel. Ez normális a 34.héten?
A lagziba többen mondták, hogy lejjebb ment a pocakom.
Holnap teszek képet, mert most apácska gépén van.

Én csak azért parázok, mert nagyon sokmindenünk nincs, többek között még kiságy se. Összepakolva se vagyok, mert abból is sokminden kell. Egy olyan hálóingem sincs pl. ami legalább elől gombos lenne.


Üdv az újaknak, engem is jelölhettek: Némethné Kertész Ildi vagyok.
És örülök Nektek, hogy csatlakoztatok!

Tesók(Gabi, Andesz) Édesek a fiaitok!!! És szép a konyha is!

Bessy! Örülök a jó eredményeknek. Zorka szépen fejlődik!

Anna! Remélem jobban vagy már. (Szép a neved!!)

Enikő! Köszi a leírást, remélem nem lesz rá soha szükségem.

Vicuska! Nagyon örülök!! Alig várom már a zebrás teszted!

Nati! Sokat gondolok Rátok! Mesélj, mi volt NST-n?

Na megyek, összeírom még mit kellene s.o.s. venni, bár még nem szeretnék szülni. Bencus kibírhatna még minimum két hetet.
Na majd elbeszélgetek a kis huncuttal.

Mindenkinek pussz
n.k.ildi
 
 


Na laptető :? basszus
Vendég
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a nyaralásból. Jó volt de Barnika már csütörtökön mondta menjünk haza, így pénteken reggeli után haza is jöttünk. :)
Sokat pancsiztunk. Képzeljétek, fél emelet után is úgy prüszkölök mint egy fujtatós kiskutya, és le kell ülnöm. Ennyire nem bírok semmit. Ez normális?

Szent ég hogy mennyit írtatok! Reggel óta olvaslak Benneteket! Nesze neked munkanap ;)

Alíz: Én is türelmetlen vagyok és gyakran rossz a kedvem. Nagyon szép kismami vagy! :)
Nekem is azt mondják ne aggódjak a kilók miatt, de olyan nehéz.
Én kezdek már depis is lenni miatta :) Nem tetszem magamnak, bár nekem a melleim is óriásiak.
Nem kell az államiba járni. A választott dokid is igazolhatja hogy megvolt a kötelező UH. nekem a Bácskai doki csinálja a kötelező UH-kat magánrendelésben. Beleír a kiskönyvbe és kész.
Blaskó doki azért mondja, hogy egy idősebb tapasztaltabb doki végezze az UH-t. Mondjuk én amúgy is a Bácskai dokihoz jártam így meg tök jó hogy Blaskó doki nem sértődik meg ezen, meg én is ragaszkodok a Bácskai dokihoz mert jó szeme van nagyon!
Remélem nem nyúltál félre mert akkor én is.

Hátonfekvés: A baba nyomhatja a gerincnél lévő főereket vagy mi. Én nem is tudtam különben elájultam volna.
Én úgy tudom hogy amúgy is csöndben és csukott szemmel kell nyomni függetlenül hogy szemüveges-e az ember vagy nem.


Nibcsike: Irgum-burgum voltatok benn múlt héten amikor mi nyaraltunk :) Lánynévvel teljes káoszban vagyunk.
Nagyon édi Gergő baba. Olyan édesen alszik :)

Ani: Az a kép szenzációs! Nagyon édi Roni baba :) Fülbemászó? Én kimentem egyik este pipilni és egy jól meghízott fújjj csótánnyal nézhettem farkasszemet, aki a villany hatására visszamászott a vízóraszekrénybe. Felújítás során az is meglesz csinálva hogy senki se be …
Én attól írtózok.
Pihenőszék az a szobahordó? Én kapásból abba fogom tenni a Manócskát. Lehet azt vízszintesre is állítani. Kengurut és használtam miután tartotta afejét de olyan nehéz volt hogy nem igazán vált be nekem.
Aranyérrel a proktológiára kell menni. Tök aranyos ott a doki! ;)

Kriszti: Szia! Lehet hogy csak éhes a babóca. Nem minden baba eszik annyit amennyi a nagy könyvbe le van írva! Barni is amikor 100 körül kellett volna ennie 200-at simán benyomott és aludt 3 órát utána. Védőnő meg mondta az nagyon sok. Ezért fog fájni a pocija blablabla …
Nekem is hányszor volt hogy nem tudtam megvígasztalni a kisfiamat. Juj. Ott voltam felvettem mindent csináltam és ő csak sírt. Az kiborító tudom. Ha minden lelete OK, akkor vagy éhes vagy szomjas… vagy pocija fáj?
Foga nem lehet hogy jön? Remélem hamarosan rendeződik majd a helyzet
Jól sikerültek a képek. Az a popsi mutogatók meg a kidőlös a kedvencem :) Milyen volt a torta? Nyamm… Én már 3 hete nem szem édességet :)

Judy:
Ti már nyaraltok ezek szerint. De jó! Nagyon jó pihenést!!!
A Balcsis képek szuperek. Látszik hogy jól értitek magatokat :)

Gabi: Nagyon jók a képek a keresztelőről. Örülök hogy jól sikerült Noel zabálni való, és te is nagyon nagyon csini voltál :)
A karoddal jobbulást! Mennyire tudod pihentetni?
Isteniek a videók!!!! Nagyon édi hangja van a kis Noelnek. :)

Ágica: Sajnálom hogy ezen keresztül kellette mennetek, az ilyen sosem könnyű. Vígasztaljon hogy Dorka valószínűleg már túl van rajta, „csak” neked lesz még egy darabig rossz.

Nati: Miket olvasok? Szülni szeretnél? De édi vagy … Kis bújcsi apácskával? :) Nagyon szép a szoba! Irigykedek… Nálunk nem hiszem hogy ilyen szép gyerekszoba lesz.

Kriszti, Ildi: Boldog házassági évfordulót !!!

Anna, Vikcy, Csehi, Szofika. Sziasztok! :)

Andesz: Nem lesz gond. ha már te irányítasz akkor már nem fogsz tőle félni. (csak egy kicsit, de azért van ott az oktató :) )
Nagyon klassz lett az étkező. Bencus édes pofa, kis huncutka!:)

Vikcy: Én is úgy tudom igen hogy nem lehet választott szülésznőd ha nincs fogadott orvosod. Én Bódás Szilviát kértem el szülésznőnek, ha gondolod az ő elérhetőségét meg tudom küldeni priviben. Mintha ő említette volna hogy eseleg meg lehet oldani.

Nati, Enikő: Sajnálom a rémálmokat! Nati ez a két pipi közötti szöveg édes volt, kicsit megmosolyogtam :)

Livi: Szia! Nagyon sajnálom szörnyű lehetett. A 2. babaprojekthez sok sikert :)
Én az első babámat 11. héten vesztettem el. Ha nem külföldön vagyunk épp akkor talán meg lehetett volna menteni de ezt már nem tudjuk meg. Most várom a 2. babámat.

Vicuska: Drukk!!! :) Hamarosan babucik lesznek a pociba.

Egyelőre most ennyit kicsit elfáradtam, valamit meg dolgozni is kéne :)
Majd még jövök :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Orsi, Viki, belöltelek Benneteket iwiw-en. Szép kismamik vagytok!!

Tündi! Örülök, hogy sikeresen megérkzetetek nyaralásból. Az természetes persze, hogy fáradsz. Ezzel én is pont íggy vagyok.
Képeket kérünk ám. Barni élvezte?
Azét sokat ne dolgozz pihi után is jár ám a pihi!!
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Végeztem a visszaolvasással. Hát nem semmi, milyen termékeny egy hétvége volt. Pedig akkor általában tényleg pangás szokott lenni. Jövő héten valószínűleg nem leszünk itthon, nem is tudom, mikor fogok majd tudni visszaolvasni!

Először is: Üdv a Legújabb Újaknak! :D Engem is lehet jelölni iwiw-en. Somogyfoki Enikőként megtaláltok.

Livi, gyere csak, örülök, hogy gyarapodik a topic. Sajnálom nagyon, ami veled/veletek történt. Mennek a drukkok, hogy minél előbb legyen baba!

Anna, nektek pedig gratula a harmadik babához. Mi is ilyen szép nagy családot szeretnénk – vagy még nagyobbat! :D Majd meglátjuk, hogyan alakul az életünk. Neked is köszönöm a tippeket. Utánanéztem a hordozónak, amit írtál. Nagyon tetszik, de azt hiszem, ez nekünk kicsit drága – még használtan is. De majd ez is kialakul, még várok, hátha kapunk azt is. Remélem a gyomorgörcseid elmúltak.

Chrissyy, hogy éreztétek magatokat anyóséknál? (ne haragudj, de nem tudom, hogy köztetek milyen viszony van) Nem tudnál feltenni videót Martinkáról?

Vicuska, hajrá a szurikkal, most már lassan csak 1 hét van! Nagyon várjuk a csíkos képet!

Vikcy, majd tegyél fel képet a gyerekszobáról, ha már kész! A párod egyébként is szokott csinálni bútorokat?

Nati, köszönöm szépen még egyszer a sok-sok infot. Néhány bőrkinövésem nekem is van, a hasam tetején, de én nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, igaz, nagyon-nagyon picik. Nem akarom elkiabálni, de egyelőre úgy néz ki, hogy az egyik szemölcs (ha egyáltalán az volt…) elmúlt magától, és a másik is kezd visszahúzódni.
Húúú, most nézem, hogy már csak 5 napod van hátra! Mi volt ma NST-n?

Ildi, akkor lehet, hogy nekem is csak elírta a Schwarczi? Az előző két szűrővizsgálatot is ő csinálta, mindkétszer azt írta, hogy hátsó. Hát nem tudom…

Andesz, gratulálok az elhatározáshoz. Nagyon ügyes vagy, szuper lett az előszobátok. Nagyon szeretem az ilyen színeket. Bencus egyszerűen tüneményes. A hosszú szempilláitól meg el lehet olvadni! Patrik „tanította” grimaszolni, vagy magától jött rá?

Bessy, gratulálok a jó eredményekhez! Te hova jársz védőnénihez? Hihetetlen, hogy már lassan félidős leszel!

Gabi, nagyon jók a videók. Sógornőmnek is voltak gondjai a fogacskákkal, mindhárom gyerkőcnél. Ha jól emlékszem, ő azt csinálta, hogy amikor megharapták a gyerekek, rögtön ráütött a szájukra – persze csak akkor, ha látszott rajtuk, hogy direkt, szórakozásból harapdálják. Elsőre elég ijesztőnek hangzik, de gyorsan leszoktak róla. Noel már majdnem 8 kg? Hát nem semmi!

Judy, ugyan már elmentetek, de azért jó nyaralást és szép időt kívánok!

Ani, édesek lehettek a fiúk együtt. Apának is meséltem, neki is nagyon tetszett a Nyálcimanó név. Remélem, csak az idő miatt volt nyügi Roni baba, és ma már jobban lesz. Hogyhogy a polgárdi okmányirodába mentek/mentetek iratokat csináltatni?

Ibi, mi a helyzet a kiütésekkel? Elmúltak már? Rájöttél, hogy mitől lehet?

Ildi, a te Bencusod is várni fog. Csak ne aggódj!

Roni, lehet, hogy a papucs-ügy már megoldódott, de azért leírom: nálunk kb. az egész családnak a Metro-ból származik a papucsa. Bio Foot márkájú, bőr papucs. Ha utcait keresel, azt is lehet néha találni, egész jó áron.

Tündi, majd tegyél fel képeket a nyaralásról! Sajnálom, hogy előbb hazajöttetek, de azért úgy látom, jól éreztétek magatokat. Írtad, hogy „Nem tetszem magamnak, bár nekem a melleim is óriásiak.” Megkérdezhetem, hogy mekkorák? (akár priviben is) Mert nekem állandó melltartó vásárlási problémáim vannak.

Ágica, hogy vagytok? Dorka jobban van már?

Szilviről, Katáról, Tandról tudtok valamit?

Remélem, most senkit sem hagytam ki.


Hétvégén voltunk szüleimnél, olyan rossz hazajönni. Nincs honvágyam, csak nagyon hiányzik a nagy udvar, a kert… Szombaton mentünk, mert jöttek keresztszüleim is, akikkel nagyon ritkán találkozunk, mert Sárváron laknak. (utoljára 2 éve szeptemberben, az esküvőnkön láttam őket). Persze keresztanyám kicsit kiakasztott, osztotta az észt a gyereknevelésről. Jó, igaz, hogy van tapasztalata bőven (5 gyerek van és eddig 10 unokája), de akkor is. Amin legjobban kibuktam: szopi után rögtön dugjam be a kiságyba a gyerkőcöt, mert akkor csak el fogom kényeztetni. Hát én sem szándékoztam egész nap cipelni magammal, de azért egy kis babusgatás nem árt. Végülis nem csak egy – ahogy apa mondaná – tejcsárda leszek!

Fiú nevekkel még mindig gondban vagyunk, továbbra is kérek ötleteket.

A Babó sokat mocorog, most szint egész nap, hajnalban is sokszor felébredek rá. Úgyhogy teljesen megnyugodtam, a múlt hét eleji „mozdulatlanság” biztosan az időjárástól volt.

Na megyek, keresek valami ebédet.
Délután megyünk apával szőnyeget vadászni, drukkoljatok, hogy végre találjunk. Már rengeteg helyen néztük, de vagy nem volt abban a méretben, vagy nem volt hozzá kis szőnyeg, vagy drága volt…

Puszilok Mindenkit!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Andesz
Nagyon jó lett az elöszobátok! :)

Gabi
Jó szomszédjaitok vannak!Ti nem féltek? :shock:
Nagyon aranyos Noelbaba,szép a súlya is! :)

Tündike
Muszály volt bemennünk a céghez mert már igy is tök sokat vártunk a Tb-kártya miatt és a papirmunkát megkellett csinálnunk mert apácska péntekig volt szabin.De még majd megyünk! :D

Ágica
Hogy vagytok?

Nati
Irj majd, hogy mi volt Nst-n! :D Várom a hireket!Most van egy jó hidegfront, picifiad nemgondolja....?

Gergőt megint megviseli ez a hidegfront, egész délelött fent volt,nézelödött, meg picit nyügi volt.Szopizni sem akart rendesen. :( Most elaludt, ma kellett volna vinnem méreckedni, de volt itt a védönőnk és mondtam neki ha nem muszály akkor nem viszem, majd inkább szerdán.
Ma vagyunk három hetesek!Hogy megy az idő!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ildi: Barni igen élvezte a pancsizást, majd holnap teszek fel képeket is:)
Jó lenne pihenni, de pl hétvégén sem volt túl sok lelki erőm semmihez, most is csak aludnék.

Enikő: Hát hogy mekkora? Kinőttem a 95 D-t azt hiszem bár a méretekkel mindig is bajban voltam. Mellettünk volt egy jó kis Triumpf nevű bolt, bár megszűnt és ott vettem anno melltartót de igazából egyik sem az igazi :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikö
Már múllik a kiütés.Szerintem a szoptatósteától, de nembiztos.Az orvos azt mondta változtassak mosóport, öblitöt, hagyjam abba a teát.Eddig még csak a teát hagytam abba, de azóta nem jött több kiütés, és ami van az meg múllik már.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kriszti,
Mennyi mindent tanult Martinka ezalatt a pár nap alatt!!!! Hihetetlen!!!! És még mindig olyan nyűgős vagy már azért javul a helyzet??

Lívi,
Mit és hol dolgozol? Jó korán kezdtél!!!!! Tudsz munka közben netezni? Engem is érdekelne, hogy mi történt a babátokkal, ha nem túl fájdalmas pirvátban megírhatod!
Az nst az szívhangvizsgálat, a 36. héttől kell járni hetente, s aztán a kiírt naptól pedig már naponta. Én már 32.-től járok, mert 3-as érettségű (meszes) volt a méhlepény a 32. héten és féltek, hogy nem látja el megfelelően Bencét. Aztán látod, még mindig egyben vagyok, pedig a 33. héten még a szülés is megindult…

Andesz,
Ez gyönyörű lett!!!! Hirtelen be se tudom azonosítani… Ez az étkező garnitúra eddig is ott volt???? A szekrény rémlik, de az asztal nem…
Bence tüneményes, úgy meggyömöszölném!!!!!!! Nagyon cukik ezek a grimaszok!!!!

Bessy,
Ez szuper, akkor túl vagytok a „nehezén”, most már szinte csak a fele van hátra és ezek szerint genetikailag minden rendben!!!! Csak így tovább!!!!


Enikő,
Köszi a masszázst!!! Nekem szerencsére nem fáj (kopp-kopp-kopp) csak van… De elmentem és szükség esetén előveszem!!!!
Anyósodéknál nincs udvar, vagy ott nem szeretsz kimenni?? Hát igen, ezektől a jótanácsoktól én is írtózok… nekem az anyósom mondta, hogy majd szól a védőnőnek ne járjon naponta, elvégre itt van ő, aki már felnevelt két gyereket, ő is tud nekem segíteni…
De az egyik barátnőm olyan aranyos volt, azt mondta, szóljak rá nyugodtan, senkit nem lehet annyira megbántani, hogy másnap ne kopogjon ismét a baba miatt…

Gabi,
Nem semmi, mennyit hízott Noel!!! De annyira szép kisfiú, meg sem látszik rajta – ne értsd félre, csak azt akarom mondani, hogy olyan kis formás. Szép hosszú combú, kezű: biztos kosaras lesz!!!!

Anna,
Jobban vagy már??? Éjszaka eszemben voltál, mert nekem meg egész végig hányingerem volt… De szerencsére elmúlt!!

Tündi,
Szia, de jó, hogy megjöttetek!!! Hirtelen mentél el, hiányoltunk!!!
A fújtatás ilyen – én már nem is tudok beszélni és menni egyszerre… De lesz még jobb is és rosszabb is.

Ágicáról és Dorkáról tudtok valamit??? Jobban vannak már???

Vikcy,
Én is nagyon kíváncsi vagyok a bútorokra, rakjál ám fel képet róla!!! A párod kerítést is szokott készíteni?? (ez itt a business helye).

Ani,
Hogy a Ti kis drága Nyálcimanótok???? Nagyon cuki ez az elnevezés!!! Mi is majd ilyeneket fogunk kitalálni????

Lányok, Szilvi írt sms-t a hétvégén, szombaton költöznek és most keres otthonra gépet, de onnan már majd tud netezni. Szerintem hamarosan visszatérnek a gombolyagok és keresgélhetjük a fonalat mi is 

Ibi,
Gratula a 3 hetetsséghez!!! Tényleg repül az idő!!!!! Otthon nincs mérlegetek (lehet, ti tettétek jól!!!! ) Remélem Gergő hamar megnyugszik az idő miatt!!!!
Bencusnak meg se kottyan ez az időjárásváltozás… remélem ha megszületik is ilyen hatással lesz rá!!!!
Örülök, hogy múlnak a kiütések, furi, hogy tényleg a tea okozhatta… A homeós bogyókat elkezdted??

Nst-n minden rendben volt. Nem volt előttem senki, mindennel végeztem kb 40 perc alatt (ez nagyon-nagyon csúcsidő!!!!). Bencust egész végig nyomkodni kellett, így 3-4 mozgást kicsikartam belőle, de jó lett a görbe. Aztán BB is jött azonnal, megvizsgált, megpiszkálta a nyákdugót (ami itthon kb fél órája el is távozott )))))))))))))))))))) Apa annyira izgatott volt, hogy nem is akart dolgozni menni, pedig mondtam neki, hogy ettől még napok lehetnek hátra). Én kicsikartam BB-ből egy uh-t is  - áramlás jó, Bencus kb 3 kg, méhszáj 2222-es, tehát 1,5-2 cm-re van nyitva minden . Szerdától receptre van felírva az összebújás, és akár napi 2*5 homeós golyócskát is szedhetek, elvileg az is erősítheti. Pénteken megyek magzatvízvizsgálatra, ha addig nem történne semmi, aztán szombattól naponta nst…

Olyan izgatott vagyok én is, ebéd után se tudtam aludni… pedig mindig szoktam egy-egy órácskát, mert különben használhatatlan vagyok. De most annyi, de annyi adrenalin van bennem….
Vendég
 


Halihó!

Most csak gyorsan hatalmas drukkokat szeretnék kérni Vikikééknek. Levike sajna korházba került bélhuruttal. Nagyon izgulok értük. Lehet hogy a fertőzőre kerül Levi és akkor Vikike nem követheti. :(
Vikike is hányt egyszer, de nagyon remélem hogy csak az idegtől, vagy ha fertőzés is volt gyorsan végig ment rajta.
Kérlek csajok gondoljatok rájuk.

Megpróbálok visszaolvasni....

madiani
 
 


Ah, Ani, nagyon drukkolok Vikikééknek és Levinek!!! Remélem nem túl komoly és hamar rendbe jönnek!!!
mitől lehet??? Fertőzés??? Remélem Vikike nem kapta el!!!! Gyere és majd hozz híreket felőlük!!!
Vendég
 


Jaj hát már megint mennyit írtatok. :)

Nati, köszike, Roni nagyon jól aludt este, és úgy tünik ma se lesz már gond. Sztem mindenki talál ki valamilyen becézgetést. Anycám kicsi kincsemnek szólítja. Talán én vagyok egyedül aki Ronizza. :) Örülök hogy minden rendbe volt és hogy ilyen gyorsan végeztél.

Chrissy, mennyi mindent tud már Martin, azta.

Livi, köszi a privit, visszajelöltelek.

Bessy, köszike. Nem feltétlen kell majd olyan sokszor pisilni járni. Én 2x mentem esténként. Gratulálok a csodás eredményekhez, így lesz ez végig.

Andesz, csodálatos lett az előszobátok, nagyon teccik. Bence csodálatos.

Enikő, köszi az aranyers tippet, de úgy néz ki rendeződik a helyzetem. Azért mentünk Polgárdiba mert ott nincs senki, fél óra alatt végeztünk. :) Ne is foglalkozz senkivel, Ő a te gyermeked lesz úgy neveled, kényeszteted ahogy akarod. Akinek meg nem teccik meg kell mondani hogy szüljön magának és foglalkozzon azzal. Fiú nevek, nekem nagyon teccik a Patrik, na meg a Richárd. :) Ettől függetlenül ha a kistesó is fiú lesz Ádám lesz (a fiú neveket apácska választotta). Drukk a szőnyegválasztáshoz, nekünk is nehéz volt megtalálni az igazit.

Anna, jobban vagy már?

Gabi, hát igen, biztos az időjárásváltozás miatt volt nyügi. Sebaj, átvészeltük, és ezután is átfogjuk. Nagyon szépen gyarapszik Noel (bár nem tudom mennyit kell neki 8) )

Különben lehet azt érezte, hogy én is nyügi voltam, ugyanis ma végre megjött (csináltam tesztet is: negatív :) ) Nem olyan erős a mensi, de azért kell az eü betét. Most azért nagyon örülök pirianyónak. (gondolom Vicuska hozzám küldte az összeset :) )

Ildi, nekem pontosan ilyenek voltak a jóslóim, mensis görcsölgetések, de nem túl erősek. Nem kell izgulnod, nem szülsz még, hetekig lehetnek még ilyenek. Bár én azért azt tanácsolom minnél elöbb szerezzétek be a dolgokat, mert ha netalán mégis jönne, ne maradjon minden a párodra abba a 3 napba.

Tündi, de jó hogy jöttél. Hiányoztál. Láttom mindenre figyeltél. Köszönöm a válaszokat. Majd rakok képet a pihiszékről, ezt sajna nem lehet vízszintig dönteni. :) Én is utálom a csótányokat, de gyerekkkoromba (panelba laktunk) anycám megtanította hogy hogyan kenjem szét a papucsommal a tapétán. :) Örülök hogy jól sikerült a nyaralás, feltétlen kérünk képeket is. Fujtatás, én alig kaptam levegőt az utólsó trimeszterbe.

Ibi, remélem nálatok is enyhül a front hatása. Sztem tuti a teától volt a kiütés, edd a bogyeszokat, esetleg igyál alkoholmentes sörikét.

madiani
 
 


Itt a kép a pihiszékről. Most is abban ül és püföli a macikat, nagyon teccik neki. Igaz bekakilt és érezni is, de még kicsit hagyom, mert nagyon élvezi.

Kép

madiani
 
 


Köszi csajok! :wink: :D

Gabi
Szép súlya van Noelnek, gratulálok! :D

Ildi
Szerintem mielőbb szerezzétek be a hiányzó cuccokat. :o :D Bár, Bencus azért várjon még legalább 2 hetet. :wink: A legutóbbi körúton miket sikerült beszereznetek?

Tündi
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat :D Barnikának csak nem honvágya volt? Várjuk a képeket. :D

Enikő
Soponyán lakunk, a védőnő is itt van :D Igen, számomra is hihetetlen, hogy lassan itt a félidő. :shock: :lol:
Nekem nagyon tetszik a Zalán név. Csak azért nem ezt választottuk, mert apa vezetékneve "ka"-ra végződik, és akkor kazal-án lenne a gyerek neve :roll: :lol: :lol: :lol:
Szerintem szép még a Marcell, Kristóf

Nati
Akkor összebújni apával! :wink: :oops: :D

Drukkolok Vikikééknek! Szegény Levike :( Remélem, nem olyan komoly, mint amilyennek most látszik. Nagyon szorítok.
Ani
Amint tudsz valamit róluk megírod?
Nagyon aranyos Roni, hogy figyel :D
bessy76
 
 


Sziasztok!
nagyon aranyosak vagytok, hogy aggódtatok értem, köszi mindenkinek! Elmúlt a gyomorgörcsöm. Szerintem a paradicsomszósztól volt! Holnap ígérem mindenkinek írok, és válaszolok, de ma a párom itthon van és vele vagyok!!! Két nap meló, egy nap szabi! Holnap írok mindenkinek, mindent.
Nati,
Izgulok érted! De szerintem holnapig nem lesz semmi :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Hello mindenkinek!

Gyorsan benézek, mert eljött apukám, és sajnos ritkán látom, de míg a konyhában falatozik a husilevesemből, addig tudok írni, mert ahogy ismerem apumat, lesz pár repeta-köre.... :lol: :lol:

Enikő! Sikerült a szőnyeg? Mi is anno mikor a párommal megvettük a lakást, sok helyen néztünk szőnyeget, főleg ilyen nagyáruházakban, végül egy eldugott kis lakberendezés-boltban kaptunk árban és színben megfelelőt...(ajánlani nem tudom a boltocskát, azóta sajnos megszűnt...)

Nati! Nyákdugó el?? :shock: :shock: Itt már tényleg nincs sok hátra!!! Igen, a munkahelyről tudok netezni, bár csak óvatosan, a főnököm nem szereti. Egy multicégnél dolgozom adminisztrátorként.

Tündike! Látom 25. hetes vagy, meddig dolgozol még?

Bocsi, ha nem reagálok vkinek, tényleg nagyon sokan lettünk hirtelen, ami remélem nem baj..... :wink:
Vendég
 


Ildi,
én a helyedben mindenképp szólnék a dokinak vagy a szülésznőnek. Nekem két napig volt jóslóm, s utána indult a szülés. Nem ijesztegetni akarlak, de amikor ártatlanul mondtam a védőnőnek, hogy mi volt, lehurrogott, hogy jóslók a 36. hét után vannak... Attól, hogy szólsz nekik és megkérdezed az ő véleményüket még nem lesz semmi, max megvizsgálnak és pihit javasolnak, meg hogy emeld a magnézim adagodat (max 6-ra / nap).

Anna,
örülök, hogy elmúltak a görcsök, akkor a pari pürét kerüld el egy darabig!!!!

Ani,
nagyon jó ez a pihenőszék!!!! És milyen cuki benne Roni!!!! Megint le kell írjam, hogy mennyit változott születéséhez képest!!! Meg se ismerném!!!!

Livi,
te mindennap főzöl otthon?

Bessy,
Zalán nekem is tetszik, de a Marcell is!! Nálunk még volt a Benedek, Gellért, Levente, Barnabás, Ábel, Márk, Gergő.

Mi is szőnyeget keresünk, ha valaki tud akciósan 170*230-asat vagy hasonlót, szóljon légyszi!!! Köszi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na képzeljétek, vettünk szőnyeget. Pontosabban még csak megrendeltük, mert nem volt méretben. Egy 200*290-est és 2 db 80*150-est (az ágy két oldalára). Összesen fizetünk érte 39900 Ft-ot. Szerintem ez egész jó ár. Itt is akció van, még a héten biztosan. (eredetileg csak a nagy szőnyeg került volna ennyibe!!!)

Nati, Szfváron vettük, a Fecskeparton a Korona boltbázisnál. A bolt neve: Só Szőnyegház. (Lehet, hogy ez neked nem sokat mond: a lényeg az, hogy nincs messze tőlünk. Arra a laktanya felé van, amerre jöttél értem a talikor)

Akciós szőnyeget lehet még kapni a Diego-ban (Seregélyesi út), és a Domex-nél is (Sárbogárdi út). Utóbbinál szerintem nagyobb volt a választék.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Halihó!

Nati: Finishben? De jó :) Izgulok nagyon!

Levinek jobbulást! Szegényke!
Vikike: Megy a drukk!!!

Ani: :) Én a padlón kenem szét őket onnan fel is lehet mosni :) Tapétán is másznak ezek?? Én a másodikban vagyok és brutális. Tényleg pillanatok alatt kifáradok de ez van. Kezdem elfogadni :)
A mi pihiszékünkönk nincs ilyen felülakasztó vagy mi amin a játékok vannak. Ez szupi kis szék, bár határozottan Roi teszik sokkal vonzóbbá :)

Bessy: Úgy néz ki hogy Barnusnak tényleg honvágya volt :) Úgy tűnik elég neki ennyi, de nekünk is az volt.

Livi: Még a szeptembert is végig gyúrom aztán irány haza és lakásrendezés :)

Jut eszembe: Mi kanapét is keresünk. Kicsi de egy emberke elférjen rajta ha aludni kell, egyszerű legyen... Szóval egy mutatós kis darab egy kis lakásba.
:)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Néhány kép:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Voltam Vikiéknél. Ma este még bent kell maradjanak mert Levi ismét belázasodott. Nagyon hősiesen viseli, nem nyügösködik csak fekszik arany szive. Kicsit sírdogált ha az egyik nővérke bejött, de amúgy semmi hiszti. Csajok a szívem szakadt meg amikor láttam, tudom hogy nem sok esély van rá, de remélem Roni nem lesz soha nagyon beteg. Vikike jól van, csak kicsit fáradt.

Köszönöm mindenkinek a dícséretet. Pedig csak a pihiszék miatt raktam fel a képet. Ha szerettek képeket nézegetni, nem olyan régen frissítettem a webtárhelyet.

Anna, első a család! Jössz amikor tudsz. Akkor mostanság kerülnöd kell a parit, pedig most lesz szezonja.

Ildi, igaza lehet Natinak, szólj a dokinak, az a biztos.

Enikő, nagyon jó áron vettétek a szőnyeget.

Tündi, :) :) :) Na igen anycám is anno amikor meglátta mit csinálok majd a haját tépte. Mert ugye ő azt mutatta hogy kell szétnyomni (a szekrény oldalán), de azt nem mondta hogy a tapétán nem szabad. :)

Nati, elment a nyákdugó :shock: Jaj képzeld: mikor mentem Vikihez benéztem Mártiékhoz (szomszéd), mondtam neki hogy megyek a korházba látogatóba. Egyből azt kérdezte hogy csak nem megszült a Nati? Mondtam neki hogy Bencus megvárja az ő kis Danijukat. :) Neki elvileg még 9 napja van. Na jó......csak vicceltem ám. Nagyon szeretném ha már mehetnék hozzátok látogatóba.

madiani
 
 



Sziasztok!
Mindenkinek köszi a kedves dicséreteket.A bababútorok még nincsenek készen.Sajnos :cry: de még van idönk.Amint készen lesz teszek fel képeket.Ma voltam fogorvosnál.Sajna nagyon elhanyagoltam a fogaim és most sok munka van velük.Ma gyökérkezeltek egyet meg sok fogkövet szedtek le és eléggé fáj most. :( De nagyon izgatott vagyok már mert 10 hete voltam utoljára uhn.Remélem már látni fogjuk hogy mi lesz.(Fiú vagy Lány) :D
Mindenkit visszajelölök iwiwen.Holnap doki után jelentkezek.
Ja a párom mindenféle bútorokat csinál leginkább konyha bútorokat szokott keritést nem igazán.De csak másodállásban bútorozik mert egyébként rendör bácsi itt a tópart körül.
Mindenkinek jó éjszakát vagyis lehet ma már nem jön senki ugyhogy jó reggelt.



vikcy6
Pákozd
 
 


Hali Csajok!

Először is, üdv az újaknak! (bár nekik én leszek most új, mivel elég rég jöttem)

Egy kicsit magunkról: Gréti megkapta a 4 hónapos oltást ma, és annyira ügyi volt, hogy nem is sírt! (utána meg is puszilgattam!! :lol: ) Gréti paraméterei, amit ma mértek: 7780 g; 65 cm.
Egyébként küzdök a hülye bürokráciával. Tele e hócipőm a gyámhivatallal, illetve minden ezzel kapcsolatos dologgal. Jobbra-balra küldözgetnek, mindenhol visszapattanok, hogy még ilyen, meg olyan papírt szerezzek be, stb. Szerencsére Csipetke nagyon jól bírja a kiképzést, és mindenhol türelmesen várja ki a sorunkat! Csak mellékesen megjegyzem, hogy szerintem nem a gyerekek érdekeit védi a gyámhivatal, hanem csak a szülőket készítik ki. Képzeljétek a "gyerek pénzét" nem vehetem fel olyan dolgokra, mint a napi megélhetés (számlák kifizetése), taníttatása (pl a tankönyvek kifizetése), ... stb. Szerintetek?
Múlt héten hétvégén megvolt az első ottalvós hétvége az anyósoméknál. Hát mit ne mondjak lelkileg engem megviselt egy kicsit. Nagyon furi volt a Bazsim volt szobájában aludni nélküle. Pedig anyósomék mindent megtettek, hogy jól érezzük magunkat Grétivel.

Egy kicsit visszaolvasok, hogy be tudjak kapcsolódni a témákba, aztán majd jövök!

Kép
tand
 
 


Sziasztok!!!

Na most tudok írni,Jobban van Dorka, ma már átaludta az éjszakát, előző éjszakáink borzalmasak voltak, állandóan felsírt álmában szegénykém…
Hát a kórházi lét borzasztó volt számomra, 7-re beértünk, de ugye 8 előtt nem kezdik el a műtéteket, Dorkát 8,05 perckor bevitték, betolták egy nagy üres terembe, marhára hangulatos volt, előtte kapott egy kúpot amitől megnyugszik, persze Ő ugyanúgy futkározott ott, rá nem hatott :D aztán jött egy pasi aki elvitte, ügyesen lekezelte a helyzetet, Dorkának a kezében egy rajz volt, s rajzolt rá, így el is engedte hogy vigye, majd az ajtónál hátranéz a kicsikém, s lekerekedett szájjal mondja Anya Apa is?? jajj szörnyű volt s csukódott az ajtó… majd kint várakozunk, ami szinte csak a folyosó, ,persze 3 szék van a várakozó szülőknek, szóval borzalmas állapotok vannak ott. Olyan 9 körül egyszer csak megmozdul az ajtó, s tolják ki a kicsimet, azt hittük megszakad a szívünk, én egyből elsírtam magam mikor megláttam, hát próbáltam erős lenni, nem ment… Zsolt is utólag mondta, hogy küszködött nagyon a könnyeivel, miattunk maradt erős, Dorka sírt és olyan fura pózban volt, már fel volt öltöztetve, a kezében tű, és remegett közben, persze mondogattam neki, hogy itt van már anyu, de attól a magas szar ágytól nem tudtam megfogni a kezét sem, majd miután már a szobához értünk, kivettem, de csak bújt, bújt… én meg sírtam apucival :( remegett nagyon, alig bírt mozogni, majd elaludt szegénykém, 12-ig aludt, utána még nehezen mozgott, de már jól vagyunk s az a lényeg, , szerintem a kórházban a keze jobban fájt amit este 8-ig nem szedtek ki, mármint a tűt, már többször szóltam, de csak este…meg enni nem ehetett , én sem ettem, mert mikor meglátta sirvafakadt, csak teát, és leves levet ihatott, na az éjszakánk iszonyú volt, rohadt lassan telt az idő, én majdnem leestem az ágyról, folyamatosan figyeltem a manót…
Szóval röviden ennyi, már jól van, aktívan dumál, mozog, ja és nagyon örült a barbynak, azzal mentünk mindenhová, még wc-re is :D

Holnap megpróbálok irni Nektek, üdv az újaknak!Jó sokat irtatok :-)

Köszönöm mégegyszer, hogy gondoltatok ránk, nagyon jólesett!!!! :oops:


Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Hú, mennyit írtatok! Tényleg furi, hogy hétvégén ilyen forgalom volt.

Judy, Enikő, Nati, Ildi, Bessy,
én sem tudom hogyan tudott ilyen pózban aludni, de ha neki így jó...

Ani,
Örülök, hogy már minden rendben Ronival. Tényleg jó kis alvókája van.

Nati,
Én is örülök a lehűlésnek, pedig nem is vagyok terhes. Én nem kenegettem a mellem szülés előtt és semmi baja nincs. Változó, hogy hogyan találja fel magát. Ha ott vagyok vele a szobába, akkor elvan, rám se bagózik, eljátszik, néha azért odajön, odabújik, ad puszit, mászik rajtam aztán továbbáll. De ha kimegyek vmiért akkor összedől a világ és alig lehet megvígasztalni. Főzni úgy főzök, hogy csimpaszkodik bennem.
Nagyon sokat gondolok rád, már mennék én is látogatni téged.

Andesz,
Örülök, hogy megtetted az első lépést a jogosítvány megszerzése felé. Nagyon szép lett az előszoba. És hát a csillagszemű Bencus... Képtelenség betelni vele!

Roni,
A háton fekvést azért nem ajánlják, mert olyankor a baba egy fő ütőeret nyom, amitől kevesebb oxigén jut hozzá. Nekem volt olyan uh-n, hogy feküdtem és rosszul lettem emiatt. Oldalra fordultam és egyből jobb lett. Mivel én szemüveges vagyok, nekem kellett kérnem orvosi papírt a szemésztől, hogy szülhetek természetes úton. De mindenkéépen be kell csukni a szemet, ha nyomni kell.

Enikő,
Én a vége felé már négykézláb porszívóztam, de leért a hasam a földre. Apa jókat nevetett rajtam, meg mindig úgy szólított, hogy "anya, gurulj ide". Anyós: ők általában szurkálják egymást otthon és mi ehhez nem vagyunk hozzászokva, mégha viccből is csinálják. Mindig rájukszólunk. Elvagyunk velük, ha rövid ideig vagyunk, akkor jó. Hosszabb távon nem, mert mindig a sarkunkba vannak, mindenbe beleszólnak, okoskodnak, de mi nem hagyjuk, akkor megsértődik, de pár perc után visszajön, mintha semmi sem történt volna. Mindig azzal jön, hogy ő felnevelt 4 gyereket. De abba az időbe más volt.

Anna,
Gratulálok a harmadik babához és ahhoz is, hogy Pannát ilyen gyorsan szülted meg. Mi is dilemmázunk, hogy mennyi korkülönbség legyen a lurkók között. Igaz mi még 2-t szeretnénk, de majd meglátjuk. Remélem jobban vagy már.

Bessy,
Gratulálok a jó eredményekhez. Nem érzed még a pocaklakót mozogni? Már lassan te is félidős leszel. Repül az idő.

Gabi,
Nagyon kis édes Noel a videón is és a képeken is. Szép kis súlya van már, ügyes srác. Eljön majd az idő, mikor Noel is ilyenekt fog csinálni. Holnapra boldog hófordulót Noelnak, lehet csak este tudok majd jönni. Igen, aranyos Martinka, pláne mikor magától csinálja és várja, hogy megdicsérjük, vagy mondjuk hozzá a mondókát. És ahogy elkezdjük, már fülig ér a szája.

Ildi,
Normális a jósló a 34.héten, csak napi 10-nél ne legyen több. Nekem is voltak anno.

Tündike,
De jó, hogy újra itt vagy közöttünk. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, szupik a képek is. Köszönöm szépen a kedves szavakat, nagyon jól estek. A fogán még nem látok semmit, de mindent gyűr a szájába és ha véletlenül beüti, akkor nagyon tud sírni, jobban, mintha mást ütné be. Köszönjük a köszöntést is. A torta gesztenyés volt. Amiket írtál, kipróbáltam már mindent és úgy is sírt. Ezért nem tudom mitől van, ha kapott enni, inni, tiszta a pelus, bekentem az ínyét, stb.

Nibcsike,
Gratulálok a 3 hetességhez. Most szültél és nemsokára egy hónapos lesz Gergő babátok.

Ani! Mondd meg Vikikének, hogy sokat gondolok rájuk és küldöm a gyógypuszikat Levikének. Mielőbbi felépülést nekik!

Pelus: nekünk 10 db van itthon, de az elején éppen elég volt. Martin sokatt bukott, nem győztük mosni. A dokihoz is 2-t vittem, egyet alá, egyet amin nézték. Most már nem nagyon kell. De jobb, ha több van, mint kevesebb.
Martin ma nagyon jól elvolt, meg is lepődtem rajta. Tegnap este fél9 körül tettem le és reggel 8 után ébredt csak fel. Szopizott és játszott, meg ugrabugrált rajtunk, pedig mi még lustizni akartunk. Aztán reggeliztünk, naná, hogy kunyizott abból is. És már majdnem dél volt, mentünk volna ebédelni, erre 11.55-kor bekumott és 2-kor kelt fel. Nem szokott ennyit aludni, pláne nem evés előtt. Mikor felkelt, nézem az órát, azt hittem rosszul látok. Ebédelt, aztán a kimentünk sétálni és akkor meg a jégkrémből kunyizott. Hozott a mamám palacsintát, abból is evett. Vacsizott, fürdött, szopizott és alszik. Pár napja nem kel fel éjjel, így csak 4x eszik napközbe. A folyadék az megy neki, cumisüvegből nem kell neki, csak a csőrös poharából iszik. Párszor már ivott egyedül is, elvette tőlünk.
A héten csak így esténként tudok jönni, mert apa éjszakás.

Bocsi, akit kihagytam, de hirtelen jó sokan lettünk, ami nem baj.

Jó éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


Tand,
Sajnálom, hogy még mindig nics vége. De kitartást!!!Örülök, hogy Gréti ilyen ügyi csaj volt a szurinál, szépek a paraméterei is. Szomorúan olvastam a hétvégét anyósodéknál. Elég furi az, hogy nem veheted fel a gyerek pénzét arra, amire szükség lenne. Nincs igazság Mo-n.

Ágica,
Örülök, hogy minden rendben veletek és, hogy Dorka is jól van. Elhiszem, hogy nem lehetett könnyű. Gyere, ahogy tudsz. Most Dorka az első.
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Köszönöm a dícséreteket lányok! :D
Levikének nagyon sok drukk,hogy minél elöbb meggyógyuljon,és Vikikének kitartás!
Ágica!
Örülök,hogy Dorka már jól van! :D
Chrissy!
Látod,csak jobbak lesznek a nappalok :D Lehet,hogy tényleg a foga dolgozik ennyire :roll:
Puszi Martinkának :)
Tand!
Kitartás!Nagyon nehéz lehet ez az egész!
Sok erőt kívánok!
Grétiről rakhatnál majd képet,ha lesz időd! :)
Natikám!
Millió-millió drukkkkkkk!!!!! :D :D :D
Ja,és tényleg jó megfigyelő vagy,átrendeztük az étkezőt,így egy kicsit nagyobb a hely! :D
Írtad,hogy már pihenhetnék,hááát,szerintem mostanában nem fogok,valószínű,jövöhéttől,indul a kressz,minden nap 16-20 óráig,és vasárnap már vizsga :shock:
Ja,meg még,ha belefér,a külső szigetelést is csináljuk a házon,és jó lenne a keresztelőre végezni!
Na,meghát ugye majd arra is készülni kell,mert 40en leszünk,az egyik ismink zenész,Ő fog zenélni,remélem jó buli lesz! :D
Ani!
Nagyon édi Roni!
Jó az a pihenőszék! :D
Na,bocsi akihez most nem írtam,majd délután jövök! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


33.hét Kép

Az ígért pocifotó. Bocsi, ha túl pici a kép, de nem szeretném, ha velem lenne tele az oldal.

Joslók: Schwarczi éppen szabin van. :( , de Anikónak akkor szólok. bár eddig összesen kétszer volt, és nem egy napon. Ez azért jó.

Nati! Én nem szedek semmi magnéziumot. Kéne? Vagy miket kell szedni így a terhesség vége felé? Én csak za elevit-et szedem, semmi mást.

Vikikénak és Levinek drukk, hogy minél előbb jobban legyenek.

Ágica! Örülök, hogy Dorka jobban van. Remélejük ez már így is marad.

Tand! Kitartás. Gondolok Rátok sokat. Grétiről dobhatnál képet.

Tündi! Hát az az utolsó kiskirályos kép nagyon király Barniról. Ez a kedvencem.

Bessy! Ilyen kisebb dolgokat vettünk múltkor(ágynemű, bimbóvédő, szopis melltartó, textilpalus, fürdőlepedő - pár oldallal előrébb leírtam bővebben) Zorka nődögél a pociban? Tehetnél Te is képet a pocidról.

Nati! Te is tehetnél még egy utolsó képet a pocakodról. Ani is miután feltette az utolsót, utánna szült.
Szőnyegek nagyon szépek vannak a diégo-ban. Mi is ott vettük.

Enikő! Grat a szőnyeghez! Mikorra jön meg?
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Kriszti: Akkor nagyon jó volt a tegnapi napotok :) Néha meg tudják lepni a csöppségek az anyukájukat :)

Ani: Barnit ano lemértem az ajtófélfánál. Vonalat rajzoltam és megmértem. Ő is akarta, erre én odaadtam a tollat neki mert hát természetesen engedem. Elmentem a mérőszalagért, mire visszaértem az étkező fala (tapéta) tele volt vonalakkal. Épp készültem enyje-bejnyézni mire rájöttem hogy nem tisztáztam a fiammal hogy hova is szabad rajzolni így leszidnom sem fair. :) Ugyanez vonatkozott amikor a tapétát letépte a kisszobában. Még sosem lett neki mondva hogy nem szabad, szóval... Mondjuk kétszer nem fordult elő. Miután tisztáztuk nem csinálta :)
Egyébként tényleg: honnan kellene tudniuk szegénykéknek? :)

Tand: Nagyon bátor Gréti baba. Kiegyensúlyozott kishölgy lehet :) Sajnálom ezt a büröktárciai felfordulást, remélem azért minél előbb túlleszel rajta.

Ágica: Örülök hogy Dorka jobban van! Sok sok puszit küldök neki!!!

Levike hogy lehet ma? levikének is sok sok gyógypuszit küldök. Ha valaki tud róluk valamit írjon ám!

Ma kicsit fáj a pockóm. Nyomja a baba a méhszájamat, de az olyan erős hogy akkor sem fogja kiengedni amikor ki kéne, vagy csak alig. :) (tapasztalatból tudom)
Mozgolódik a kicsi rendesen. Régen voltam UH-n, és valamelyik nap azon gondolkodtam hogy nincs sok szünet a két UH között? És ha gáz van? Mikor van a kövi kötelező UH?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ja, Ani! Gyönyörű szép Ronibaba(nyálcimanó- ez a szó...megjegyzem én is :lol: :lol: )
n.k.ildi
 
 


Ildi: Szép nagy pocid van :) Te sem állsz másból "csak" pociból :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hello csajok. Elveszett bárányka jelentkezik :lol:

Üdv az újaknak!! :P Jó helyre jöttetek!! Már csak egy nagyobb házat kell találni, ahol legközelebb összejöhetünk! :lol: :lol: :lol: Ennyien már nem férünk el olyan könnyen.... :P

Ani, mi újság Vikikéékkel???? :roll: Jobban van már Levi? viki nem beteg?? :roll:

Gyönyörűek a gyerkőcök!! Ide is tegyetek fel pár fotót, hadd legyen itt is fent, ne csak a saját oldalon!!

Nati, most nézem, hogy 4 nap van vissza.... és nyákdugó sehol.... húúúúúúú, ez kezd komollyá válni!!! Gondolom BB sem véletlenül nyúlkált/ túrkált a megfelelő helyen :wink: Bármi van, azonnal sömi!!! :wink:

Vicuska, nagyon örülök, hogy beindult a dolog!! Már látni szeretném a csíkos tesztedet!!! :D

Judy, bár már nem olvasol, de jó pihit nektek.

Tündike, a lihegéssel már én is találkoztam a terhesség "elején". Sokszor megálltam, kifújtam magam, pedig nem voltam / vagyok egy kifulladós fajta.

Asszem még visszabújok aludni, az éjszaka katasztrófa volt. :?

Geri ma éjjel 9 után fél 2-kor ébredt, onnantól kezdve viszont ÓRÁNKÉNT!! :shock: Nem tudom, mi lehet vele, kb. 1 hete "megzakkant" az éjszakai alvókája, sokszor 2 óránként ébred. De nem éhes, csak nyüszög... És pár napja már a saját szobájában, a saját ágyikójában alszik... Eddig mellettem aludt a gurulós mózesben!

Dobok pár képet (ja, néztem, nem csak nekünk van fürdőszivacsunk. A másik, ami még nagyon bejött (ez is lesz a képeken) a fürdető ülőke. Ezen nagyon biztonságban érzi magát.)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok,
most rohanok ügyeket intézni, csak gyors helyzetjelentés :P még egyben, újabb nyákdugó darabok vettek búcsút tőlünk ma reggel :wink: , de semmi egyéb.
Jövők, ha hazajöttem!
szép napot!
Nati
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, hogy neked mekkora pocakod van! :shock: Nekem azt mondta Schwarczi, hogy a 34. hétig szedjek magneB6-ot, utána már ne.

Kata, nagyon édesek a képek Geri babáról. Főleg a szunyás.

Ani, sok-sok gyógypuszit küldök Levinek, Vikinek pedig kitartást.

Ágica, Dorkának is! Hogy vagytok?

Chrissyy, neked is köszi a pelus tippet. Hogy milyen jó alvókája van Martinkának! :lol:

Tand, meddig fog ez még tartani? Remélem, már nem sokáig nyúznak benneteket. Szép méretei vannak Grétinek.

Tündi, jók a képek. Azért egy pocifotót te is dobhatnál... Egyik unokatesóm férje kárpitos, csinálnak kanapékat is. Polgárdin van bútorboltjuk, egész jó áron dolgozik. Sok fehérvári bútorüzletbe is szállítanak, csak hát ők ugye ráteszik a hasznukat. Szóval szerintem érdemes elzarándokolni Polgárdiba, annyira nincs messze. Ha érdekel, küldök több infot is.

Nati, azért te csak óvatosan rohangálj. Udvar van itt is, de iszonyatosan pici. Én hozzá vagyok szokva a nagy kerthez, és hiányzik nagyon.

Andesz, neked aztán van kitartásod! A 40 fő csak a "szűk" család?


Szőnyeg valószínűleg jövő héten jön meg. VAgy két hét múlva. Mindegy, nem sürgős.
Képzeljétek, végre megvannak a nevek: ha kislány, akkor Eszter, ha kisfiú, akkor pedig Dániel lesz a neve. Ani, beleraknád a tábliba?
A "futottak még" kategória volt: Gabriella, Flóra és Zsófia, valamint Bálint, Barnabás, Gergő, Máté, Márton és Marcell.

Ja, és kaptunk egy újabb dolgot: egy műanyag járókát. Ez is kibírt már három gyerkőcöt, és semmi baja sincs, szóval egész jó minőségű lehet.

Megyek, rendet rakok kicsit, holnap délelőtt jön a védőnéni. Most beszéltem vele, mondta, hogy hoz magával egy gyakornokot is.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Dobok én is pocakképet, hétfőn készült.

Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jó reggelt!

Huha, egy éjszakát nem voltam és mennyit írtatok. Most pórszívóznom kéne (amíg alszik a prücsök), de inkább nektek írok, mert nagyon lemaradok azt meg nem szeretem.

Viki, feltétlen jelentkezz UH után, nagyon drukkolok hogy kiderüljön a neme.

Tand, mondtam már párszor, de nagyon stramm kiscsajszid van. Adj légyszi a nevembe is sok-sok puszikát neki. Nagyon ügyes volt. Nagyon sajnálom hogy így megszívatnak a hülye bürokrácia miatt, remélem minnél elöbb túl lesztek rajta. Ez a pénzes dolog meg felháborító.

Ágicám, örülök hogy már jobban vagytok. Pussz nektek.

Chrissy, ilyen kis kunyizós Martin? :) Néha maikor fagyit eszünk apával itthon, mondom neki hogy jövőre ez már nem lesz ilyen eccerű.

Andesz, köszike.

Ildi, nagyon cép vagy, de tényleg. A magnéziumot nem kötelezően kell szedni, ha sokat keményedig vagy görcsöl a pocid akkor szokták ajánlani max. 3x2 egy nap. Én pl csak akkor szedtem ha nagyon keményedett a hasam (siettem a vonatra). A 36. héttől viszont már nem ajánlatos szedni mert visszatartja a szülést is. Köszönöm a dícséretet.

Tündi, nagyon teccet amit leírtál. Tudatos anyuka vagy. Remélem én is tudok majd ilyen higgadtan végigondolva viselkedni. Ne izgulj nincs semmi gond a kis Tündéreddel. Sztem azért van ilyen ritkán, mert nincs szükség rá ha a védőnő is havonta egyszer lát legalább, na meg te is figyeled a jeleket. 28-32 hét között van neked a következő kötelező UH.

Kata, sziiiiia, de jó hogy jöttél. Miközben olvastalak már épp írni akartam hogy te is rakhatnál fel képet. Még jó hogy végig néztem. Csodálatos Gerid. Mennyit változott. Nekünk is van fürdető ülökénk. Azt mikortól használjátok? Az a bealvós kép haláli, nagyon teccik. Kicserélhetem a tábliba valamelyiket? Melyiket? Talán az elsőt, vagy az alvósat ha neked is jó.

Nati, tülkön ülök már....

Nya akkor elösször is köszi mindenkinek a dícséreteket. Látom mindenkinek bejön a Nyálcimanó elnevezés, nyugodtan alaklmazzátok.
Este arra ébredtem hogy köhög a drága, mert a kis öklét csutra benyomta a szájába. Folyik a nyála mint a fene. Remélem még nem fogzik, bár nem láttam az inyét beduzadva.
Van itthon sárga és őszibarackunk. Mikortól lehet adni a piciknek, mert gondoltam hogy pürésítem és lefagyasztom, hátha télen már eheti.

Vikikééket most próbáltam telón hívni, nem vette fel. Biztos vizit van, ha tudok valamit azonnal írok.

madiani
 
 


Enikő, nagyon cép a pocid :) Gyönyörű neveket választotatok, javítom a tábliba.

Hívott Vikike, ma talán hazamehetnek. Holnap még vissza kell menniük hogy a doki megnézze. Sajna még éjjel is volt láza, de ma már (hallottam is) talán jobban van. Vikikének nagyon fáradt volt a hangja, de azt mondta hogy jól van.

madiani
 
 


Kata: Geri baba egy tünemény!
Azt az ülökéset mikortól lehet használni? Gondotam rá hogy veszek én is egyet, csak félek nem fogom tudni használni.
Vannak olyna napok amikor szegénykék valahogynem tudnak aludni. Remélem a mai éjaszakátok pihentetőbb lesz.

Enikő: Küldj kérlek több infót róluk. WEB oldaluk van esetleg?
Pocakfotó készült de szerintem nem sokat nőtt a pockóm, majd délután feteszek egyet.
De szép pocid van. Én lehet csinálok egy szembenit is ahol látszik hogy nem csak előre nő az én pocóm.
Jól látom sehol terhességi csík? :) Tetszenek a választott nevek :)

Ani: Az még legalább 3 hét... Hüpp... Hétfőn megyek a Blaskó dokihoz lehet hogy megkérem hogy azért kukkancson rá ha lehet. Végülis kifizetem.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!!!!! :D

Ma reggel érkeztem haza, ez a utsó hetem!!!!!Már csak 4 nap és VÉGE!!!!!HURRÁ!!!Baromira nem volt kedvem bejönni, tök fölöslegesen vagyok itt, nincs semmi melóm már, átadtam amit tudtam az utódomnak. Szóavl csak malmozok. Nem is tudom, minek vállaltam be ezt a hetet?! :roll: :evil:

Na mindegy, így legalább van egy kis időm írni. Jó sokat termeltetek.

Nati, még egyben??Hihetetlen Bencus baba!Nagyon szorítok. Múltkor elfelejtettem válaszolni arra, hogy mi alapján választottam szülésznőt. A szomszédom adott egy telószámot, akinél ő szült és meg volt vele elégedve. De ő sajna már dolgozik ott, és ő ajánlotta a kolléganőjét. Én is nagyon örülök, hogy megvolt a kölcsönös szimpátia. Remélem ez így is marad. Köszi a tanácsot aszemmel és a papuccal kapcsolatban.

Livi, üdv itt!Nem fogod megbánni, hogy jöttél!!Őszintén sajnálom, ami veled történt!!Drukkolok, hogy most minden jól sikerüljön, és jól is fog!!!!

Vicuska, Hajrá!!!!!!!

Bessy, gratulálok a jó eredményekhez!!!!!

Kata, Gabi, Andesz, Ani, nagyon édesek ezek a pici fiúk!!!

Enikő, köszi a papucs tippet! Mindenképpen jól jön!!!!Bár igaz, tényleg megoldódott, mert Siófokon a Sióban vettem egyet. (Dr. Batz) 6000-re le volt árazva!!!!Nagyon kényelmes, újjközé dugható, nem nyomja a lábfejemet, nem dagad be a lábam!Szóval szupi.
Szép nagy a pocód!!!!!!!

Tündi, de jó hogy jöttél!!! :D Köszi a dicsit, és a vígaszt is! A melleim nekem is nagyok!!!De te se keseredj el, már túl vagy a félidőn, és most erről szól minden. Kisebb nem leszek mostanában. Nagyon jók a fotók!látom, nem raktál olyat, amin te is rajta vagy! :wink:
A dokis dolgot még nem tudom. Egy kicsit el voltam keseredve, mikor írtam, mert mindenki írásából az abszolút megelégedést olvastam ki, mert azok az alapvető infókat mindig megosztották a kismamikkal. De igazából majd csak akkor fogok tudni róla véleményt alkotni, ha már túl vagyok a szülésen. A szülésznőm az mondta, hogy nagyon jó.

Ildi, hogy mekkora pocód van már!!!!!Azt a mindenit!!!!Még azért maradjon a kisfiad a pociban. :wink: Ha ez vígasztal, mi még semminek sem álltunk neki. Nagyon utsó pillanatra hagytunk mindent. Se szoba, se babacucc. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy annyi mindenki ígért mindent, hogy addig amíg nem kapjuk meg őket, nem vásárolgatok. A szoba felújításának jövőhéten állunk neki.

Chrissy, köszi a tanácsot. Édes lehetett Martinka, ahogy pogit süt!!!

A legújabb bajom a kezeim. Akkorák és annyira fájnak az újjaim illetve a csuklóm, hogy úgy érzem leszaknak. Nem tudok fogni, semmi komolyabbat csinálni. Mi tegyek csajok? Mert ez kezd nagyon fájdalmas lenni, hogy éjszaka is erre ébredek, hogy lezsibbadnak. :cry: :cry:

Bocsánat, ha valakinek nem írtam. :oops:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Még egy kérdés:

Szoktatok érezni vagy éreztetek alul, a hüvelynél néha szúró érzést, Általában akkor fordul elő amikor a babóca mocorog. Biztos piszkál valamit, de nem tudom, hogy ez az érzés normális-e?
Előre is köszi a válaszokat,

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Lányok: Terhestorna után érdeklődnék. Mikortól van a CSNK-ba, vagy hol van délután? 2-ig dolgozom. Mit kell vinni a tornára?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Úristen, már 60 nap alatt vagyok!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Beszéltem Anikóval. Ő is mondta a magnéziumot, napi egyet, ha megint van joslóm. Persze azt is mondta, hogy ha sűrűbben jön, akkor menejek be. A napi egy az ma is megvolt amúgy.
ja, és azt mondta, hogy mivel kisBence az Uh szerint nem 34, hanem majdnem 36 hetesnek felel meg, így természetes a josló. :)
Kiváncsi vagyok. Azért kisBence még 2 hetet minimum maradj a pocikámba!
(Szerintem fog is, mert rengeteget mozog. Nekem a 10mozgás 10perc alatt megvan, vagyis majdnem mondhatom, hogy alig alszik, annyit feszítgeti magát itt benn -) azt mondják, rossz alvó lesz, ha már a pociban ebnnyit mozog. :(

Szerintetek normális ez a rengeteg mozgás?


Ani! Nagyon aranyos és kedves vagy. Én nem tartom magam szépnek(elég ha a férjem annak tart). mostmár sokan mondják, hogy kezd dagadni az arcom is. :(
Baracktémában nem tudok szólni, de nekem fagyaszthatsz le, én ehetek ilyet. :)

Remélem Vikikéék tényleg hazamehetnek, és tudnak pihizni.

Enikő! Szép neveket választottatok. Úgy megnézném az arcotokat, mikor kibújik a picurotok, és közli a doki a nemét. :)
Tényleg! Apás szülés lesz? Szép a pocid!!!!

Kata! Írtó édes Geri baba is.
n.k.ildi
 
 


Alíz: Az én szülésznőm is dícsérte a dokit. Mondjuk az én helyzetem más, mivel én amúgy is a Bácskaihoz megyek UH-ra és ő tényleg mindent elmond, bár magánrendelésre járok, de én benne bízok.
CSNK-ban a Vas Aleftyinánál voltam az elején UH-n és ő mindent megmutatott meg elmondott. rendes volt amin meglepődtem mert jorábban már vizsgált és az durva volt egy kissé.
Az egyik képen ott vagyok a Barni mögött :)
Éjszaka nekem szokott a lában begörcsölni meg elzsibbadnia kezem is, de ennyire nem ahogy Te leírtad.
Nem tudom :(
Alul meg én sajnos más bibivel küzdök. Azt hiszem viszérnek nevezik. :oops:

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Alíz! Köszi a pocidícséretet! Holnap talizunk szülésfelkészítőn!
A kezedhez nem tudok szólni. Nem vizesedik? Tényleg, a lábunkat fel kell polcolni, a kezünkkel mit lehet csinálni? Felemelni? :)
Szúrni sem szokott a pocim, így ehhez sem tudok hozzászólni.
Bizony, 60 nap alatt vagy, de ne aggódj!! Előbb én jövök még, meg hát Nati!
Tényleg! Próbálgatod a nem háton alvást?

Tündi! Pontosan nem emlékszem, hogy mit mondott Erika, de talán mintha azt, hogy szeptemberben lesz újra torna a CsNK-ba. :(
Poló kell, meg egy kényelmes gatyó amúgy, meg zokni.
n.k.ildi
 
 


Tündi, ha mész Blaskóhoz magánredelésre az csak természetes hogy megnézzétek a pincurt. Nekem mindig volt UH ha magánba mentem a dokimhoz.

Alíz, sajna se a kezedre se szurka piszára nem tudok mit írni.

Ildi, :) :D

madiani
 
 


Tündi, szívem szerint én is a Bácskaihoz jártam volna!!!Csak úgy gondoltam, hogy inkább olyan dokihoz járok, akinél szülök is, ha már fogadtam. Láttam, hogy ott vagy, de hát pont ez az!!! :wink: Barnika mögött, eltakarva! :wink: :D

Ildi, megyek holnap, akkor talizunk!Tudom, hogy Ti vagytok előbb, de annyira furi ennyire közel lenni hozzá! Végülis nem a pocim szúr, hanem a hüvelyemnél. Ezt olyan hülyén lehet leírni, nem is lehet talán, de a lényeg, nem a hasamban érzem, hanem alul a nemi szervemen belül. Mintha piszkálna valamit odalenn......

Terhestornára én nem jutottam el. A CSNK-ról ezek szerint lecsúsztam, de van egy másik hely, ahol fizetni kell és keddenként van 17 órától.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Tündi
Jók a fotók! Látszik Barnikán, hogy nagyon élvezte a vizet. :D Az ijászos és a kis királyos is tündéri :D

Vicky
Remélem, megmutatja magát a picúrod! Nagyon kíváncsi vagyok! :D

Tand
Gratulálok a kis hősies Grétihez! :wink: Nagyon ügyes volt az oltáson! Szépek a paraméterei is, szinte egyformák Noellel. :wink: :D :D A pénzes, meg a többi dolgot sajnálom :( eszméletlen, hogy mi van ebben az országban :o :evil:

Ágica
Örülök, hogy most már jól van Dorka. Nagyon nehéz lehetett a kórházban...

Chrissy
Köszi! :D
Milyen ügyi volt Martinka, hogy ennyit aludt :) kívánom, hogy egyre gyakrabban legyen ilyen nyugis napotok :wink: :D
Még sajna nem érzem mozogni a babót. :)

Ildi
Nagyon szép nagy már a pocód. :wink: :D Most, hogy olvastalak, leesett, hogy tényleg megírtad már korábban, hogy miket vettetek. Bocsi :oops: :D Délután csináltatok apával képet. :)

Kata
Gyönyörű a kisfiad! Mindig ilyen jókedvű kisfickó? :D

Enikő
Nagyon szép neveket választottatok! Nagyon szép a pocid! :D

Vikike
Örülök, hogy hazamehettek és, hogy Levi jobban van! Kiderült, hogy mitől kaphatta a hurutot?

Alíz
Köszi!
Az uccsó hétre kitartást! Biztos nagyon lassan fog eltelni :wink: :lol:

Tündi
Barninak rendbe jött már teljesen a torka meg a kukija?
bessy76
 
 


Ildi, próbálgatom a nem háton alvást, de sajna nem tudom, hogy megy-e, mikor alszom? :D Próbálok oldalt fekve elaludni, de néha olyan jó és kényelmes érzés egy ici picit háton nyújtózkodni...

Alíz

KépKép
roni0422
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?