Új privát üzeneted érkezett!

Vikcy! Nem jött át a privi, küldd el légyszi mégegyszer. Vagy Orsién nézz meg és jelölj be te. Köszike!
Vendég
 


Sziasztok,

Gyorsan visszaolvastam, de annyit írtatok, hogy képtelenség mindenre emlékezni.

Üdv az újaknak, Szofikának külön örülök, hogy végre lesz a csapatban mégegy 3 gyerekes anyuka. :lol: :lol: :lol:

Nati,

Nagyon szép lett a gyerekszoba, remélem ha nekünk is lesz házunk és a lurkóknak külön szobájuk, majd én is ilyen szépen ki tudom majd pingálni. :lol: :lol: :lol:

Andesz,

Teljesen normális, hogy parázol a vezetéstől, én is féltem, de nagyon hamar el fog múlni az érzés és imádni fogos a "száguldást"

Chrissy,

Hát nem semmi, hogy a fiad milyen pózokban tud elaludni. :shock:
Nagyon édes. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Alíz,

Aztán ha otthon leszel használd ám ki a pihit, mert utána pár 10 évig nem lesz rá igazán alkalmad. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Judy, igen-igen, köszi!!! Ott a tapasztalat, úgyhogy hiszek neked! :D :D :D Hát nem lesz egyszerű, teljesen más szerep. De megéri. :wink:

Ja, van gépem......

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Jó reggelt!

Anycámék most hívtak :( Tegnap du. feltörték a faházukat, hajnalig a rendőrségen ültek. :evil: A hülye tolvaj elvitte anyám össze iratát a szar telefonja miatt. A kistáskájába volt minden és felkapta a tolvaj. Szerencséjükre a pénzt eldugták azt nem találták meg, na meg az autó kulcsa náluk volt, így azt nem vitték. Szerencse még a szerencsétlenségbe hogy anycám itthon felejtette a kocsi forgalmiját (még jó hogy utközbe nem állítota meg öket a rendőr :D ). Szóval jönnek haza. Úgy sajnálom őket, pedig jól érezték magukat. Anyu kijelentette hogy abba az országba ő többet nem megy :( Nagyon ideges, fáradt és fél is mert azzal riogatták őket hogy a következő az lesz hogy lelopják a kocsi kerekeit. Ja és figyelmeztette őket a rendőr hogy cseréljenek zárat (elllopták a lakáskulcsot is, és mivel a lakcímkártya is a táskába volt.....). Na de elég ennyi rossz hír mára.

Megint szar idő van, de délutánra megint meleget mond.

Kisfiam tegnap délután fél 4-kor evett, 6 óra felé elaludt, és csak fél 11-kor kelt fel. Ha jól számolom ez 7 óra evés nélkül. Csak az volt a baj hogy ezt nem éjszaka csinálta. Azért este is aludt ám, és természetesen 3 óránként kelt. :shock: Most is alszik, jó kis alvókája van mi?

Ibi, látom neked is sokt szabadidőd van, Gergő engedi hogy jöjj hozzánk :) Ez nagyon jó, maradjon is így. Képet szerintem azért nem tudsz beszúrni mert nagy a méret, meg van szabva hogy max hány pixel lehet. oda szokták írni apró bettükkel.

madiani
 
 


Jó reggelt,

Ani,

Nagyon sajnálom anyukádékat. Hihetetlen, hogy milyen pofátlan emberek vannak.
Ne haragudjatok, de az ilyeneket kellene tojással dobálni, nem a melegekkel foglalkozni. :evil: :evil: :evil: :evil:

Na, akkor dobok pár képet a balcsis hétvégéről. Azt ne nézzétek milyen kövér vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

üdv az újaknak, örülök, hogy "gyarapodunk"! Nekem is lehet küldeni priviben iwiw-es elérhetőséget!

Andesz, vágj bele,ne félj! (mondja egy jogsi nélküli) :wink:

Chrissyy, tüneményes Martinka, hogy bír egy kisgyerek ilyen pózban elaludni???

Alíz, kitartást ahhoz az egy héthez, lassan fognak mászni a percek, de most már legalább biztosan tudod, hogy hol a vége!

Nibcsike, most nézem a vonalzódat: hihetetlen, hogy már ekkora a fiatok, pedig mintha tegnap született volna!

Ani, nagyon édes a vonalzód! Sajnálom a szüleidet! Így elrontani egy nyaralást! Igaza van Judynak!

Judy, nagyon jók a képek! Látszik, hogy jól éreztétek magatokat! És a fiúknak milyen jó színe van! Melyik stradon voltatok?

Gabi, kezeddel van valami változás?

Lányok, akkor most kb. hány textil pelus kell? Apa még jövő héten dolgozik, utána szerintem mi is elindulunk beszerzési körútra. Szerencsére ruhácskákat nem kell vennünk, unokatesóm már hónapok óta mondja, hogy ott állnak náluk zsákszámra a ruhák, nehogy vegyek bármit is, meg nemrég a sógornőm is szólt, hogy az ő ruhácskáikra is számíthatunk. (mindkét helyen 3-3 gyerkőc van, úgyhogy biztosan van ruha bőven). Azért a múltkor a turkiban nem tudtam ellenállni a két kisrucinak :wink:
Ezen kívül kapunk még babakocsit, kiságyat, pelenkázót, aminek állítólag akkora a szekrénye, hogy az összes babaruha bele fog férni... Majd meglátjuk. Babahordozót majd venni kell. Ki milyen típusút használ? (csak olyan írjon, aki meg is van vele elégedve, mert mi elég sokat fogjuk használni)

Tegnap voltam CSNK-ban (3. UH és vérvétel papírok): no levegő, a tömeg viszont annál nagyobb, ott voltam fél 8 után, a néni azt mondta, hogy Sch. fél 9-9 körül érkezik meg. Gondoltam, azt még kibírom, vittem magammal könyvet - amit a nagy várakozásban sikerült is kiolvasni. Fél 11-re oda is ért... Már eléggé el voltam csigázva, persze a kérdéseimet is elfelejtettem addigra...
És mérges is voltam, mert két pasi égő cigivel flangált az épületben. :evil:

Akkor a kérdéseket nektek teszem fel - úgyis van itt szülésznő is, igaz Gabi? :wink: meg persze sok tapasztalt Anyuka és Kismami!
1. hétfőn még koponyavégű fekvést írtak a papíromra, tegnap meg medencevégűt. Akkor ezek szerint felesleges volt az öröm, hogy már megfordult?
2. A "HAS" rövidítés mit jelent az ultrahangon?
3. Eddig a placentára mindig azt írták: hátsó falon tapad. Most meg mellső fal van írva. Ez mit jelent? Mitől van máshol? És mi az , hogy "0. stad."?
4. Lett egy (vagy kettő?) szemölcs a kezemen egyik napról a másikra. Elmenjek vele bőrgyógyászhoz vagy amíg baba van a pocakban úgysem csinál vele semmit?


Azt hiszem, ennyi kérdés elég lesz mára! Jól megdolgoztatlak Benneteket! :lol: :wink:

Puszi Mindenkinek

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Hű, de sokat írtatok!!!!

Ani,
Nagyon jó az új vonalzód!!!! Látom, Roni hamar fog vezetni tanulni :P .
Köszi a pelusos tippet, nem gondoltam volna, hogy ennyi kell…. Azt hiszem kimosom a használtakat is…
Mi az a kocsikabát??????
Döbbenetes ami anyukádékkal történt!!!! És ők végig a házban voltak? Vagy „csak” a táskáját hagyta otthon???? Iszonyat, szegények!!! Meddig maradtak volna??

Ildi,
Jó sok mindent vettetek!!!! Majd fotózd le őket, kíváncsi vagyok rájuk!!!
Nekem szerencsére nem fáj semmim, csak ha fel kell kelni valahonnan, akkor alig birok megmozdulni. Éjszaka is tudok aludni, csak 6-7-szer kell felkelnem pisilni és nagyon melegem van, mindig megizzadok… ez az összes éjszakai élményem (szerencsére). Ja, és horkolok, mint egy varacskos disznó…. :cry:
A medencefájdalom lehet, hogy el fog múlni, elképzelhető, hogy nyomja a babó valamelyik ideget…

Andesz,
Az előszoba lesz az utolsó igaz? S akkor kész az egész ház festése?? Nagyon ügyesek vagytok!!!!! Biztos szépek lettetek!!!!

Gabi,
Mi volt a dokinál??? Ha tünetmentes az epilepsziád, akkor miért nem lehet jogsid???? Nem is nagyon szeretnél vagy az orvos nem engedi???

Vicuska,
Ma indul a mandula!!!!!!! Nagyon drukkolok nektek, gyere és mesélj majd a részletekről!!!!!!!!!!

Ágica,
Hogy vagytok??? Dorka hogy viselte? Minden rendben???

Viki,
Édes kis pocilakótok van nektek is!!! Eddig nem mutogatta magát a kis csöppség??? Gondolom izgultok, hogy fiú vagy kislány :P . Nálunk is Bence lesz :P . Sikerült a dokival beszélni, el tud vállalni???
Anno még az volt, hogy a 18. hétig kell dokit választani, mert egy nagy könyvbe kell írniuk a dokinak. De lehet, hogy ez időközben megváltozott!!! Tégy egy próbát, szerintem a szülésznő nagyon fontos!!!

Csehi,
Hát, neked sincs már sok hátra!!!! Hogy érzed magad? Vannak „kellemetlen” tünetek?
Aranyos vagy, hogy izgulsz, már nagyon túl szeretnék lenni rajta, várom a kis porontyunkat, hogy a kezemben tarthassam :P . De ahogy Ani is írta, kapjátok majd az infót!!!!

Alíz,
Szuper, hogy kedves a szülésznőd!!! Te mi alapján választottad??? Jó balcsizást nektek!!!!! Aztán már csak egy hét, és jöhet a rákészülés!!!!

Ibi,
Köszi a drukkokat, már én is nagyon várom!!!! Mesélj egy kicsit az élményeidről. Nem muszály az egészet leírni, csak nagyvonalakban, aztán majd leírod az egészet szépen, kereken!!! Miért lett császár? Mennyi idő után döntöttek amellet??? A szülésznő végig veled volt? Mert Csetényi lent volt az uh-n, pont akkor mizériáztak velem egész délelőtt az nst és az uh miatt… nem is gondoltam volna, hogy te meg pont szülsz!!!! Bocs, hogy nem kerestelek meg, de délután dél kettőkor végeztünk reggel óta és már nagyon kivoltam….

Kriszti,
Csúcs Martinka, hihetetlen tényleg, hogy milyen poziciókban tud aludni :P .

Judy,
Szuperek a képek!!!!! Nagyon vagányak a srácok!!! És Barbika nyelvnyújtogatós képe is zabálnivaló!!!!! Úgy látom ezt nagyon imádják a picik!!!!
Az alakod miatt meg ne aggódj, majd én fogyózok veled szülés után… van „néhány” kiló, amit le kellene majd dobnom magamról….

Tudom lányok ti nem, de én nagyon örülök a lehülésnek. Jó-jó, az esőt én se szeretem, de ez a kellemes 20 fok nekem mennyei… Tegnap olyan hiszti voltam, mint még soha. Egész nap kőkemény volt a pocim, Bence alig mozgott, melegem volt, nem kaptam levegőt – csak hisztiztem Apának, hogy szülni szeretnék!!!!! Mára már kicsit jobb a helyzet, de most Mariann vidéki kiruccanása miatt jó lenne, ha most meg kihúzni Bencus hétfőig… Ahhhhhhhhh, mintha tudnám irányítani a kis lurkót :shock: .
Apával úgy döntöttünk, semmire nem kérjük meg, rábízzuk, hogy mikor szeretne kibújni :wink: .
Vendég
 


Ja igen, és megkérdeztük kedden a doktorbácsit, hogy fürödhetek-e? Azt mondta, hogy nyugodtan, használjam ki a lehetőséget, amíg csak lehet!
Ennek örömére szerdán találtam is egy kismami fürdőrucit. Apa röhögött, mikor meglátott benne, azt mondta, hogy olyan vagyok mint egy gombóc.
Lányok, ugye lesz még strandidő a nyáron? Nem szeretném, ha feleslegesen dobtuk volna ki a pénzt... :roll:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nati, akkor én nem szólok semmit. Nekem éjjelente 2-3-szor kell pisilni, de ettől is nyügi vagyok! Mi lesz velem később?? És mostanában mindig "rémálmaim" vannak, amik elég hosszúak.
Most éjjel például azt álmodtam, hogy Apa elhagyott minket (már nem csak a Babó volt meg, hanem a kistesója is), meg az egyik tesómat is a pasija (nekik álmomban már 4 gyerekük volt, a valóságban pedig egy sincs) Szörnyű volt! Egy anyaotthonban laktunk!

Kitartás, meg fogjátok várni a szülésznénit!
Fogyival engem is megvárhatnátok... Úgy 20 kg lemehetne majd rólam nyugodtan...

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


szia Enikő,
nekem is forgolódott még a 30. hét körül, de azt hiszem a 33 után már nem, s azóta fejvégű. Szóval ne aggódj!!!
A 0. stáduim nagyon jóóóóóóóóóóóóóó, azt jelenti, hogy még nem kezdett el meszesedni, tehát tökéletes a baba ellátása (ha még emlékszel, nekem a 32-en már 3-mas volt, ami már az eléggé meszeset jelenti...).
Hát a HAS, az nem a hasa?? Nem tudom.
s hogy hogy lett hátsó faliból mellső fali... :shock: :shock: azt hittem, ez csak a várandóság elején tud változni, ilyekor már nem... ehhez sem értek sajna!!!!
A szemölcs - fogalmam sincs... :cry:

Nekem pedig képzeljétek a cicim környékén (cickók, hónalj, has teteje) pici apró kis bőrkinövések jöttek ki vagy 10-20 db. Olyan gombostű fejnyi nagyságú és olyan "lógosak". Találkoztatok már ilyennel????
Én szülés után gondoltam hogy elmegyek egy bőrgyogyihoz....
Vendég
 


Ja, a rémálmok, hát azokkal már jóbarátok lettünk, azért nem is említettem :P :P :P Két pisi között olyan rémségeket tudok álmodni, hogy Apa csak néz, mikor némelyiket elmesélem neki... iszonyat!!!!!

Lesz még nyár, tuti fogod használni!!!! Most csak van egy kis lehülés, hogy én jobban érezzem magam :oops: :P , aztán mihelyst megszültem, jön a jóidő, mert Ti meg azt szeretitek :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!


Roni: Örülök,hogy jelentkeztél, izgultam érted :)

Madiani: Sajnálom a szüleidet, nagyon rossz élmény lehetett nekik :(

tnati: persze,hogy izgulok, azért egy baba születése nagyon izgalmas dolog :) Hát igen már nekem sincs sok hátra :) Kellemetlen tünetek ? Csak annyi,hogy elég gyorsan elfáradok, egy kicsit lusta lettem :oops: ,meg hát utálom az éjszakákat, van amikor 4-5-ször is pisilnem kell :( szörnyűséges :lol:

Kép
csehi77
 
 


Viki, Csehi bejelöltelek bennetket!!! :wink:
Vendég
 


tnati : oksi akkor megyek is iwiwre s visszajelöllek :)

Kép
csehi77
 
 


Ma is szép időre ébredtünk. Na jó, én sem bánom, hogy hűvösebb van.

Nati! Akkor én meg sem szólalok, mert én max 3szor megyek ki éjszaka pisilni. Igaz emelett 2szer felébredek, hogy melegem van, 2szer azért, mert elkezdett fájni a hátam, és fordulni kéne, a maradék időben meg oldalba bököm apácskát, hogy halkitsa le a horkolóját, meg simizgetem kisBencét, ha véletlen úgy dönt, hogy velem együtt Ő is felébred, és pihi helyett mocorogni van kedve.
A cicisolgot nem tudom. lehet már készül a szopiztatásra. Tényleg Te kenegeted már bimbóápolóval? Mert amit én vettem, azt írták, már a terhesség utolsó heteiben el kell kezdeni kenegetni, hogy felkészüljön a cickó az igénybevételre.

Ibi! Hát nem sok van hátra Nekem sem, valóban. Az a helyzet, hogy picit félek is, mert még mindig nincs befordulva a KisManó, és azt mondta Schwarczi, ha nem is fog, akkor Nekem is császár lesz.
Félek tőle nagyon, pedig még nem voltam terhes, mindig is így szerettem volna szülni. De most megváltozott.

Enikő! Hű, jó sok mindent kaptok. Ez tök jó. A tapadást én sem értem, bár nekem is volt az elején, hogy Schwarczi a CSNK-ban elírta. Egyszer hátsó volt, egyszer mellső.
Kérdezz rá, hogy akkor most hol tapad?

Nekem a lábujjamon van 3db 1mm nagyságú szemölcs. Vettem herbáriában vérehulló fecskefüvet, azt használhatják kismamik( apapírja szerint is, meg az ott dolgozók szerint is), azzal kenegetem esténként, be is kötöm, és szépen elmúlik. Ha gondolod, próbáld ki. A lényeg, hogy csak a szemölcsre lehet tenni, az ép felületre még véletlen se.
A 0-as stádium az tényleg jó. Semmi meszesedésed nincs. Nekem a 27.-ik héten 0-ás volt még, de mondta a doki, hogy már egy picurka meszesedést lát. Azóta már szerintem tuti 1-es vagy kettes lehet Nekem.
Ja, fürcsi! Amíg nem vagy nyitva(na ez rémesen hangzik) lehet fürödni. Én is megvettem a Brendonba 16e -ért a fürdőruhát, egy hétig használtam, most meg a szekréynt nyomja, mivel én már nem fürödhetek. :(
Na de majd a kistesónál.....!!

Viki, orsi, engem is jelölhettek iwiw-en.
Orsi! Hát bőven van esély, hogy talizunk a kórházban. Legalább tudunk beszélgetni napközben.

Gabi! Mi volt dokinál??

Most akkor én is kérdezek: Ugye mivel napont avgy 15ször járok pisilni, nap végére mindig tiszta pisiszagú a bugyim. Pedig mindig alaposan megtörlöm magam. Ez normális? Sőt valamikor egy picurkát sárga csík is van rajta.
Légyszi aki tudja írja meg, hogy ez nem gond-e, vagy húzzak el minél előbb dokihoz.
Na meg amitől parázok, hogy folyik a magzatvizem. Úgy vennék ilyen magzatvízszivárgást kimutató betétet, de ahol eddig érdeklődtem, sehol nem lehet kapni.

Judy! Szuperek a képek. Barbika nagyon tüneményes, meg hát a fiúk is. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Chrissy! Csúcsédes Martinka. most mondd meg, ez kényelmes nekik így aludni?

Ani! Hát őszintén sajnálom az anyukádéket. Undorító, hogy milyen emberek vannak.
Annak viszont örülök, hogy Ronidnak ilyen jó alvókája van. Maradjon is meg neki!!
Tényleg! Remélem iszogatsz sokat!!
n.k.ildi
 
 


Ildi,
én pár hete megint használok tisztasági betétet és van, hogy napi 2-t (bár az ritka). Szerintem ez normális, hogy ennyi wc-re járásnál, hacsak nem fürdesz meg mindegyik után, látszata marad a dolognak, minden "törölközés" ellenére. Én azért vagyok nyugodt, mert BB a vizsgálatok során sem mondta, hogy lenne vmi folyásom, vagy gond... És úgy tudom a magzatvíz meg víz jellegű, színetlen, szagtalan...
De hátha a tapasztaltabbak többet tudnak :wink:

A cickómat még nem kenegetem, én is olvastam, de aztán senki nem mondta, hogy kezdjem el kenegetni, így nem is tettem :wink: . Majd ha Bencus elkezdi megszopizni rákezdek :P
Vendég
 


Köszi mindenkinek az együttérzést. :)

Vicuska, ejött a nagy nap. :D

Judy, fantasztikusak a képek, biztos nagyon jól éreztétek magatokat.

Enikő, köszi a vonalzó dícséretet. :) Nekünk úgy 25 db textilpelusunk van, ez lehet kicsit soknak hangzik, de simán kell ennyi. Ebből úgy 5 db mintás van, azt szoktam a dokihoz meg ilyen helyekre vinni. Biztos nagyon sok jó cuccot kaptok. Mi is sokat kaptunk de sajna nem sok mindent tudtunk belőle használni mert Viki Levije úgye téli gyerek és inkább meleg cuccai voltak. Babahordóra nem is tudom mit mondjak. A mienk Peg Perego nagyon biztonságos, de iszonyú nehéz. Ha csak a kocsiba lesz akkor szívből ajánlom, de ha abba akarod cipelni a lurkót akkor nem. Sajnálom hogy olyan sokat kellett várnod a CSNK-ba. Miért nem du. jársz időpontra? Akkor talán gyorsabb. Úgy tünik akkor babócád visszafordult, de ne izgulj még van helye forgolódni. Nem tudom így fejből mi a HAS, de majd otthon megnézem. A mellső és hátsó falira én se tudok mit írni, tudtommal az ilyenkor már nem változhat. Az érettsége, vagy inkább hogy nem érett az pedig nagyon szupi. Szemölcsre én se tudok semmit.

Nati, köszi neked is. Az tuti hogy amint lehet beíratom autóssuliba. :) Kocsikabát: kis elölgombos pulcsi. Nem tudom másképp leírni. Nyári babáknak egész kis vékonyka, télieknek vastagabb. itt egy link: http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... kab%c3%a1t
Anyáék épp túráztak és este mentek vissza. Otthagyta a kistáskáját mert hátizsákkal mentek. Csak az útlevelét vitte magával. Keddig maradtak volna.

Csajok, ne sírjatok a sok felkelés miatt, ez egy darabig még így lesz. Persze lehet nagyon nagy szerencsétek, nem úgy mint nekem. De az vigasztaljon benneteket hogy a fájdalmak teljesen megszünnek, bár ha jól belegondolok, jön helyettük másik (aranyér, cicfájdalom). Na de lehet hogy csak én jártam így. :)

Ildi, köszike. Sajna a bugyis dologra nem tudok mit írni. Nekem nem volt ilyen. Köszike, rengeteget iszom és kilószám eszem a dinnyét.

madiani
 
 


Sziasztok!

Vagyok, már elég lazán veszem idebenn a dolgokat. :D

Ildi, nekem is van egy kis sárga csík a tisztasági betéten. Azt mondta a doki, hogy amíg színtelen és szagtalan no probléma. A Schwarcitól, mikor nála jártam és mondtam neki, hogy egy kicsit erősebb a fehér folyásom, erre ő kedvesen azt válaszolta: hát azért mert terhes...ez így annyira nem poén, de amikor ott ültem, és ő vehemensen ezt mondta, az volt. A Blaskó meg Klion írt fel. Na tessék. Úgy látszik orvosa válagotja. Hozzáteszem, semmit nem változott. Használj tisztasági betétet. Én úgy oldom még meg ezt a dolgot, hogy naponta többször megzuhanyoztatom. :wink:
Az alvás kérdéssel hasonlóan vagyok, bár nekem nincsenek rémálmaim szerencsére, de! a pisi, nálam is már 3-szor jelentkezik éjszakánként. A horkolás dettó!!! :D

Ani, sajnálom ami a szüleiddel történt, hihetetlen milyen világban élünk!!!Reméljük szerencsésen hazaérnek majd! Ja és köszi a pelenka tippet, hasznosítani fogom.

Enikő, én sajna nem tudok hozzászólni, mert engem eleve így is kevés infóval látnak el a dokik. De lesz jó idő, már ma is az lesz/van. :oops: :D

Tegnap este még az agyamban volt, hogy mit is akarok kérdezni tőletek, de mára elfelejtettem....

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Judy, szupik a képek!!!Nem Szabadifürdőn voltatok????Ott van az a nagy csúszda!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


madiani : sajna az aranyérprobléma nálam már rég megvan, úgyhogy nekem az meg sem fog kottyanni :)

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok! :D
Megtettem az első lépést:ma voltam alkalmassági vizsgán a dokkernál,és alkalmas vagyok :D
Szerdán megyünk beiratkozni :D

Judy!
Nagyon szuperek a képek,nagyon szép gyerekeid vannak! :D
Ani!
Sajnálom anyukádékat,hihetetlen milyen emberek vannak :twisted:
Ildi!
Szerintem sincs semmi baj,ilyenkor sajnos nem úgy zárnak a "dolgok"odalent!
Na puszi,majd még írok,csak ezer a dolgom :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


eszembe jutottak a kérdések... vagy legalábbis egy részük 8)

1. Miért nem tanácsolják a 30. hét után a háton fekvést? Csak mert én ugyanúgy tudok feküdni, mint eddig, nincs kényelmetlenségem belőle, és bogyó is mozog, úgy mintha oldalt feküdnék.
2. Azt hallottam, hogy ha valakinak rossz a szeme, szemüveges amikor beindul a szülés és nyomni kell, ne nyissa ki a szemét, mert elpattanhat az ér. Mi igaz ebből?(csak mert eddig nekem egyik doki sem mondta ezt)

A többit elfelejtettem..... :oops:

Megyek enni. Mindjárt vége a melónak!!!Elszakadt a papucsom.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Andesz, akkor rajta, volán mögé :) :) :)

Alíz, nem csak azoknak kell becsuknia a szemét akiknek rossz, hanem mindenkinek. Úgyanis a nagy erőlködéstől tényleg elpattanhat az ér. Valakinek még az arcán is, úgy néz ki szülés után mint akit megvertek. Ha nem csuknád be mondani fogja a doki is és a szülésznő is hogy azzonnal csukdbe.

madiani
 
 


Ezt előre nem mondják mert elég rémisztő, de ott mondani fogják nyugika.
Hátonfekvésnél meg valami eret nyom a pici, emiatt nem lehet. Megjegyzem én is sokat feküdtem háton.

madiani
 
 


Sziasztok!

Na hősisen megküzdöttem a porszívóval. Hétről hétre nehezebben megy! Mi lesz velem a végére???

Ani, Schwarczi mondta, hogy csütörtökön délelőtt menjek. Mintha nyáron nem lennének délutáni rendelések... Kösz a tippet a babahordóra. Kocsiban biztos sokat lesz (minden héten megyünk szüleimhez), kézben cipeléshez szerintem csak néha kell majd. Még meglátjuk.

Csehi, köszönöm, hogy visszajelöltél.

Nati, Ildi: köszönöm a kimerítő válaszokat.

Ildi, ilyen drága a Brendonos fürdőruci??? :shock: Akkor mi olcsón megúsztuk: a C&A-ban 6000 Ft volt. Igaz, a színe annyira nem tetszik (terepzöld), de most nem érdekel! :lol:

Jövő héten találkozok a védőnénivel és ha minden igaz, a szülésznénivel is, majd megkérdezem, hogy akkor most mi a helyzet a tapadással...

Folytatom a takarítást: most a fürdőszobára mérek csapást!!!

Kellemes hétvégét mindenkinek! Szerintem majd csak vasárnap vagy hétfőn jövök!

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok Lányok!

Ez most kissé OFF lesz, de a Babanet csapata nevében örülnénk neki, ha minél többen eljönnétek július 26-án a Babanet-Kölöknet talira.

Ha van kedvetek, nézzetek át a Tali topikjába!

Részletes információt pedig itt olvashattok!

Várunk Mindenkit sok szeretettel:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ani, köszi a gyors a választ!!!

Nem találtam magamnak papucsot. :cry: Eleve széles a lábfejem, hát még most!Olyan ujjbedugósat kerestem, de nem találtam. Szívem szerint gyógypapucsot vennék, de nincs szívem 17 ezer forintot kiadni érte!!!Ti hol vásároltatok?Köszi

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ani,
hát azért nem mindegy hogy kedd vagy péntek... azért remélem a papírokat sikerült idejében beszerezni és a rendőr se állítja meg őket hazáig!!!
25 db nekem első hallásra soknak tűnik, de jó, hogy írtad, mert legalább szedegetek még össze :wink:
Aranyered javulgat? Hat rá a krém???

Alíz,
Ani már válaszolt :P Még annyit érdemes megkérdezned ha hordasz kontaktlencsét, hogy szülhetsz-e abban? Bizonyos dioptria feleltt nem javasolják.
Én sholl papucsot vettem, vesztemre olyat, ami 2 számmal nagyobb az eredeti méretemnél, de nem állítható a teteje. Ki is nőttem :twisted: Ma már csak apa strandpapucsa és egy ősrégi állítható papucs jön rám. Az ujj belebújósat szerintem feletsd el, mert dagadni fog még a lábad, ujjad és nem fogod tudni hordani!!! Legalább is nekem ez a tapasztalatom...

Andesz,
hát ez szuper!!!!! Látod, megy ez, lassan már kocsival jössz a legközelebbi talira :wink:

Ani,
köszi a linket, már akkor tudom miről van szó :oops: Ilyenünk van szerencsére, csak még az elnevezésekkel kell tisztába jönnöm :shock: :oops:

Gabi,
minden rendben???? Jól vagytok????

Köszi lányok a dícséreteket a szobára, nekünk is nagyon tetszik és remélem, hogy majd a kis pöcsös is szeretni fogja!!!!!!
Vendég
 


Enikő, bocsika ezt nem tudtam.

Nati, a múltkor kérdezted hogy evés után alvás vagy játék jön. Akkor azt írtam hogy alvás, mostanára ez felcserélődött. Gondoltam leírom hogy tud nem mindig úgy van ahogy a nagykönyvbe meg van írva, minden gyerek más. És látod? Még úgyanaz a gyerek is egyszer így csinálja egyszer úgy.
Különben milyen a Suttógó? Sokan mondták már hogy nagyon jó könyv.

madiani
 
 


Nati, a Szlovák rendőrségen adtak nekik papírt ami igazólja a lopást, így haza tudjanak jönni, na meg az útlevelük megvan.
Lehet hogy soknak tűnik és lehet hogy sok is. Kérdezzük meg a többieket kinek mennyi van textilpelusból?
Kata, Judy......stb? Várjuk a számokat.
Ha gondolod ne vegyél többet, akkor is tudsz még beszerezni ha már látod hogy kell e vagy sem. Na meg erre bárkit megkérhetsz hogy vegyen még.
Hát az aranyerem még megvan sajna, nem igazán javúl. (bár nem is tudom mennyi idő alatt kell elmúlnia) Anycámnak is volt szülés útán, azt mondta sokára múlt el.

madiani
 
 


Roni rendesen elkezdet nyálazni. Apácska ott fexik mellette és törölgeti, közbe meg azt mondogatja neki hogy Nyálcimanó, ez a szó Roninak nagyon teccik és nagyokat kacag rajta. Tök édesek. :D

madiani
 
 


Sziasztok Csajok

Ne haragudjatok,hogy nem jelentkeztem,de szerettem,volna visszaolvasni és reagálni a dolgokra,de nem volt rá időm.

Csak azért írok,hogy minden ok.A derekamat megröntgenezték és megállapították,hogy egy kicsit kopottak a csigolyák ezért lehet a fájdalom,azt mondták tornázzak és használjak rá flektor tapaszt,ha fáj.A kezemet nem bántották,azt mondta a dokinő,hogy széjjelnyomják ezt a ganglion nevű dudort az inhüvelyen,de az nagyon fájdalmas,ezért próbáljam meg arra is a tapaszt és fáslizzam be hátha visszhúzódik.
Holnap talán már tudok írni.

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Nati!
Nekem 13 db új textilpelusom volt,és kaptunk jó pár(szerintem olyan 10 db)használtat,de én is egyfolytában használom Őket!
Sokat gondolok Rád/Rátok! :D
Igen,már csak az előszoba,meg az előtér vár rám,ez már hamar megy :D
Ani!
Ez nagyon jó,hogy Nyálcimanó :D teccik :lol: :lol: :lol:
Ja,és nagyon tuti az új vonalzótok! :D
Lehet Nekem is ilyet kéne csinálnom Magamnak?! :lol:
Vicuska!
Mi újság? :roll: :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Gabi! Örülök, hogy minden ok. Azért pihentesd a derekad és a kezed, ha tudod. Várunk, jössz, ahogy tudsz.

Ani! Sajnálom, ami a szüleiddel történt. Édesek lehetnek a fiúk.

Judy! Klasszak a képek, biztos jól éreztétek magatokat!

Bocsika, de Martinka nagyon nyűgi, apa pecázni van ismét és csak holnap jön haza délelőtt, később még megpróbálok írni.
Vendég
 


Gabi. hu ez a csigolyás dolog nem hangzik túl jól. Remélem az a tapasz használ majd.

Andesz, rajta csinálj te is vonalzót. Pl. hogy mikkorra lesz meg a jogsid. :wink: vagy a fiúknak. Ha képet akarsz beszúrni, regisztrálni kell, de nem bonyolult.

Chrissy, jössz amikor tudsz, Martin az első!

madiani
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek jó hétvégét!Szép idönk lesz a hétvégén.
Sajnos nem sikerült beszélnem a dokival mert két hétig szabadságon van.Mindegy majd lesz valahogy.
Mindenkit visszajelöltem az iwiwen akit nem jelöljön meg.Eigner Viktória
Mindenkinek szép napot és hétvégét!
Én megyek anyukámékhoz a hétvégére.



vikcy6
Pákozd
 
 


Szia Vikcy,neked is szép napot :)

Kép
csehi77
 
 


Szia Vikcy,neked is szép napot :)

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok! :P

köszi csajok, tegnap este meg volt az első szuri :lol:
túléltem :lol:
most minden nap kell szúrnom a 3.napig, akkor kell visszamennem Tapolcára :wink:

Nagyon jók a képek!mindenkié! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Egy ideje már olvaslak titeket, és most szeretnék csatlakozni is hozzátok. Mindenki nagyon szimpatikus, és nagyon jó ötleteket, tanácsokat stb. lehet találni.
Rólam: sajnos idén márciusban 19 hetes terhesen vesztettem el a kisfiamat, egyszerűen elfolyt a magzatvíz, megindult a szülés, és már nem tudták visszatartani :cry:
Akkoriban is olvastalak már benneteket, de a legdepisebb állapotomban nem lett volna szerencsés csatlakoznom a fórumhoz...
Most már kicsit jobban vagyok (feldolgozni sosem lehet) és 4 hónap várakozás után úgy döntöttünk a párommal, hogy nekiállunk a 2. babaprojectnek :)
Látom, itt már jó kis csapat jött össze, remélem, beleférek..... :D
Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Szia livi!

Üdv közöttünk. Persze,hogy beférsz ebbe a jó kis csapatba :) Nagyon sajnálom ami veled történt, annak örülök,hogy már jobban vagy. És drukkolok,hogy minél előbb összejöjjön a baba :lol:

Én 2006-ban 9 hetesen veszítettem el a babánkat, de most már lassan megszületik a mi kis babócánk!!! :)

Kitartást neked

Kép
csehi77
 
 


Szia csehi77!

No, ilyen sikertörténetet szeretek olvasni , ez kell a lelkemnek.
Ti is gondolom, már nagyon várjátok a kislányotokat.
Nekem az volt a legnehezebb, hogy 7 hetes terhesen eljöttem táppénzre (3 műszakban dolgozom, nem tetszett a babának az éjszakázás) teljesen berendezkedtem az anyaságra, és hirtelen visszatért minden a régibe, vissza kellett mennem melózni. És csak kóvályogtam bent a cégnél, és az kattogott bennem, mi a fenét keresek én itt......no, de eljön az én időm, kitartok, köszönöm a biztatást!!!
Vendég
 


Üdv az újaknak! :lol:

Csehit és Vikcyt még nem is üdvözöltem! :oops: 8)

Livi!
szia :P , nagyon sajnálom ami történt veled.... :(
remélem a 2.projekt sikeres lesz! :D
akkor együtt indulunk a zebrás tesztért, mert én is még csak a projekten dolgozok :oops: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Vicuska!

Nagyon "elvetemült" vagyok ám, mert a táppénzem alatt képes voltam végigolvasni a "babaproject előtt álló szfváriak" fórumot, mind a kétszázvalahány oldalt, nagy ráérősen...... :D :D
Ezáltal tudom, hogy a te kálváriád se semmi, és nagyon szorítok a mielőbbi sikerért! Nekünk 8 hónap próbálkozás után sikerült a kisfiunk, de ezalatt ( miután havonta teszteltem vagy hármat) bennem is voltak mindig kételyek, hogy "mi lesz máááár!!". Mivel nagyon rendszertelenül menstruálok 14 éves korom óta, nálam is elég nehéz a teherbeesés.
Mindenesetre pozitívum, hogy van több ismerősöm, aki Pesten a Kaáliba járt, és boldog kismama, még ha sok idegeskedés, idő, és várakozás is ráment.
Vendég
 


Üdv neked is Vicuska! sok sikert a babaprojekthez :)

Livi: így van, ez jó hozzáállás :) most már biztosan minden rendben lesz és hamarosan babázhattok :) :) :)

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Viki, sajnálom hogy nem tudtad elintézni a dokit, remélem még sikerül.

Vicuska, szia :) :) :) akkor hétfőn mész Tapolcára? Mennek a drukkok!

Szia Livi, üdv köztünk. Szóval olavsgattál minket... :) akkor nem kell mondanom hogy ha szeretnél bekerülni a tábliba, lécci küld az adatokat. Sajnálom ami veletek történ, de amint olvashatad is, sajnos nem vagy egyedül a fórumba. Nézzük a pozitív oldalát, itt mindenki babásodik előbb-utóbb. Vicuskával együtt fogtok szülni áprilisba. :D

madiani
 
 



Madiani: nagyon szép kisbaba Roni,gratulálok hozzá :)

Kép
csehi77
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?