Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Atticy és Nonóka! Sok boldogságot egy újabb hóforduló alkalmából :lol:

Timcike!

Mi nem cumizunk, azért köszi :wink:


Encu!

Te vagy mostanság fejfájos, nem? Na átragasztottad :twisted: :wink:

Majd meglátod, ne nevess rajtunk, te is fogsz cipekedni :lol: Egy táska ruha, egy táska pelenkázós cucc, egy táska kajás cucc és egy táska játék. Plusz a bébihordozó. Mi így néztünk ki ma :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol:

Apám apjánál, azaz a dédipapáéknál voltunk. Ők akartak ide jönni de inkább mi mentünk. Sosem szabadultunk volna tőlük, meg már ők is öregek, így tisztességesebb volt ha mi megyünk. Képzeljétek, jó fej az öreg majd hanyatt dobtam magam, mondja hogy mindent kihúz a konektorból hogy ne legyen elektroszmog, még a szobabicajból is kiszedte az elemet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ma nem leszek sokat, még kattingatok egy kicsit aztán visszanézek és elköszönök bagolytesóka :wink: megyek apa mellé az ágyikóba :roll: :lol: :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


most elég gyorsan váltott új oldalra, nem?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hűűűűű asszem apa álmosodik, gyorsan bebújok mellé ........ szép álmokat tesó :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Szia Bagolytesó!

Én is csak bepillantok, nincs jó napom...asszem korán elteszem magam (apa mellé :) )

De még holnap pótolhatunk ;)

Jó éjt mindenkinek! (Tesó)

Kép
Kép
encu
 
 


ti aztan viszitek a frontot.Ez igen... :lol: 8)

Koszonjuk szepen momcsi.Sebaj,ha nem kell a cumi,remelem masnak csak lesz ra szuksege... :roll: :wink:


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szep almokat mindenkinek.Atticy minden honap fordulojan meglep engem valamivel.Most pl.azzal lepett meg,h.a hatan akar akudni.Eddig az Istennek se akart csak a pocikajan.Most meg matol,a hatan.Kivancsi vagyok,meddig fog igy aludni,marmint,h.hany oraig. :roll: 10-ediken koltozunk.Mar alig varom. 8) :wink:

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szép reggelt!

Alszik a család, engem meg kivetett az ágy :?

Tessék ma sokan és sokat írni :wink:

Kép


Érbesztő topik!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó reggelt!

Móni, hogyhogy nem tudsz aludni? Gondolom mostanára már mindenki felkelt nálatok!
Mi is korán keltünk, szokás szerint, már el is vittem Szilárdot az oviba. Képzeljétek tegnap meg rámszólt amikor mentem érte, hogy legközelebb később menjek, mert ő nem tudta kijátszani magát. Tegnap persze szintén nem aludt ebéd után az oviban sem, csak nagyon ritkán alszik, pedig még szüksége lenne rá. De szerintem ma ez a hülye idő biztos elnyomja. :)

Encu, ha jobb idő lesz majd esetleg valamikor sétálhatnánk :) Tegnap felugrottam ugyanis anyuékhoz néhány játékot ottfelejtettünk, és mondtam is nekik, hogy én többször már nem vagyok hajlandó megmászni a harmadik emeletet :( Abszolút nem esett jól...

Mindenkinek szép napot!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Aranyos Szilárd :lol: Hánykor is mentél érte :lol: ?

Tegnap nekünk sem nagyon megt az alvás, :? , én is reménykedem ebben a borongós időben, de eddig semmi, sőt tele van energiával a Ricsi :lol: Pedig ilyenkor már horpasztani szokott megint :lol:

Én tudtam volna igazság szerint még aludni csak befeküdt a helyemre a Ricsi. 5,30-kor kelt aztán gyorsan cici és visszaaludt és betettem magunk közé, elmentem wc-re és mire visszaértem már a helyemen fetrengett így én már leszorultam az ágyról. Aztán fel is ébredtem.

Na talán kezd álmosodni a Ricsi, beindult a hiszti, megyek altatni :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szép jó reggelt!

Móni!
nagyon édi lehet Ricsi ahogy kitúr a helyedről! :lol:
Mi is korán keltünk,de én alig térek magamhoz!
Most egy fokkal jobb éccakánk volt, bát képzeljétek Flóra éhes volt éjszaka! :roll:
Kénytelen voltam tápit adni neki!

Encu!
Neked milyen volt az éjszakád?

Timci!
Sok boldog hófordulót kívánok nektek! :lol:

Na felébredt a lyányom menek!

Kép
gabriel79
 
 


Tegnap már 3 előtt odaértem, de ma csak 3 után fogok menni, de lehet hogy ma meg azt mondja, hogy miért ilyen későn mentem :lol:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Kiváncsi leszek ma hogy fogad :lol: Akkor ti most az Sztkshoz jártok?


Encu!!!!!!!!

Mostmár tessék felkelni :lol:


Gabó!

Ez nagyon jó hír, hogy jobb az éccaka :wink:



úúúhhh, mennem kell

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Lányok! Egész megleptetek! ;) Hogy mennyit írtatok már így korán reggel..nem győztem olvasni :D

Barbi, a séta nagyon jó ötlet!! :) Közben meg beszélgethetünk arról, hogy milyen jó lett volna a kismamajóga ;);) :D Mondjuk a mai napot eddig asszem kihúzhatjuk, gondolom te sem szeretsz esőben sétálni :roll: A Szilárd meg nagyon érett kis egyéniség lehet ;)

Gabó, az éjszakám gyakori ébredéses volt, meg igen csúnyán fájt jobb oldalon középen valahol a pocakom :( Egész meg voltam ijedve...még jó, hogy a kisfiam élénken ficánkolt. Amikor aludtam, akkor viszont mélyen aludtam, szóval elvileg kipihentem magam, gyakorlatilag meg simán vissza tudnék bújni ;)
Flóra baba - el is hiszem, hogy megéhezett, ha már többedik napja ment a pocija.. :shock: De nagyon ari azokkal a kis gyöngyszem fogacskáival :):)

Móni! Már téged is nagyon megismernélek (mint újdonsült tesómat :D ), meg a Ricsit is. Gabó is mesélt a Flóráról, és tündéri kiscsaj, a te fiacskád meg szerintem élőben még huncutabb, mint a képeken ;)

Már várom nagyon a talit, csak Gabó pihizze ki magát kicsit...és nyújtsa be az igényeket :lol:

Hideg van kinnt? Én még nem dugtam ki az orrom... :oops:

Kép
Kép
encu
 
 


Móni, itt vagyok mán, no :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


0 ♠6ccéoi uioujoijkljk f ctzztgh


Még én sem voltam kint :roll: Bizti hüvi!

Amúgy szép reggelt! Grófúr itt ül az ölemben így most többre nem futja :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu, hát az eső az tényleg nem a kedvencem... :( Éjszaka most én meg hanyattfekve alszom, reggelre meg beszakad a hátam, és éjszakai felkelésnél, meg nekem az oldalam szokott fájni, mintha meghúztam volna. Nem könnyű már az alvás :(

Móni, de most jutott eszembe, hogy az SZTK-nál két ovi is van :lol: , mi abba járunk aminek olyan nagyon szupi udvara van, és sárga az épület (Csokonai u.)

Gabó, akkor ezek szerint össze fogja szedni magát a Flóra, ha egyáltalán fogyott valamicskét :) Ja, csatlakoztam én is a rajongókhoz, megvettem az újságot, tündéri a kiscsaj :D

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi! Én is ébredek mostanában hanyatt fekve...bár azt olvastam, hogy ez nem jó, mert a méh ránehezedik vmi főütőérre, és okozhat rosszullétet. Próbálom kerülni, meg próbaálok többet a bal oldalamon aludni...olyankor jobban is ficereg a kicsi. Akkor nem egyedi az oldalfájdalmam? Lehet, hogy feszül a méh.. Nem, nem egyszerű..és még csak most jön a neheze, nem? :shock: :shock:
Szilárddal hogy bírtad a vége felé?

Ti, többi anyukák? Mikortól volt igaz "para" az alvás? :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Szilárddal elég jól aludtam, nem volt rossz a fekvés, egész nap feküdtem az utolsó hónapban :roll: És a baloldalamon tudtam feküdni, mert mindig a jobboldalon feküdt, nem fészkelődött ennyit, vagy nem volt helye szegénykémnek. Most is jobb a baloldalamon feküdni, de nem bírom sokáig, és mindig hanyatt ébredek...tudom, hogy nem túl jó. :oops: Valahogy csak átvészeljük :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok lányok!

Nagy nehezen én is magamhoz térek annyira, hogy fel bírjak ébredni a fárasztó éjszaka után! Nagyon rosszul aludtam, egész éjszaka feszült és keményedett a pocakom, ehhez csak hab volt a tortán, hogy elkészült tegnp délután az új hálószobánk, és délután át is költözködtünk, mivel a férjem szerint nem bitorolhatjuk tovább a gyerekszobát! :roll: Olyan jól lemértük az új szoba méreteit meg az ágy és az éjjeliszekrészek szélességét amikor kiderült, hogy ketten vannak, hogy tegnapra vagy a szoba lett kisebb, vagy a bútorok nőttek meg! A szoba közepére berakott ágy mellé a két éjjeliszekrény csak keresztben fér be, így nem lehet kinyitni az ajtaját! :oops:
Tegnap voltunk a Schöpf-Méreiben babalesőben! A fej átmérőjük keresztben 35 és 34 mm, hosszában 46 és 43 mm, haskörfogatuk 119 és 103 mm, combcsontjuk 20 és 17 mm, a súlyuk pedig 190 és 160 g. AQz, hogy ez hosszra mit jelent sajnos nem derült ki! :? A doktornő szerint 15 hetesek, a z UH szerint 16 hetesek. Ezek után kiváncsi leszek, hogy mit fog mondani holnap a saját orvosom! Majd nem vallom be, hogy csináltak már a héten egy UH-t, hogy ő is megcsinálja, és akkor talán lesz friss képünk a Pocaklakókról! :wink:
rnecsi
 
 


Barbi...asszem kénytelenek vagyunk ;);)

Csilla! Üdv újra közöttünk!! Szépen nőnek a babócáid, kíváncsi vagyok, mit mond holnap a dokid :) Látom te is UH függő vagy..én is minden lehetőséget kihasználok arra, hogy meglessem a kisfiam. A nemeket még nem tudjátok? Lassan lehetne látni elvileg. Tök izgi lehet neked :D

Kép
Kép
encu
 
 


Csilla, tényleg szép nagyok a babócáid, ahhoz képest, hogy ketten vannak, biztos már a pocid is jó nagy. Ha kapsz képet próbáld meg feltenni. Akkor most bejelentkeztél a munkaügyiben, vagy mit döntöttetek?

Kép

Kép
sbarbi
 
 


gabi-köszönjük szépen!!!! :wink:
Sajna nem vált be a háton való alvás.Éjjel megébredt és a pocijára kellett fektetnem,ugy aludt reggel 7-ig.



KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Natessék! Most meg mindenki elűnt ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Hát ez már véééérlázító! Tesó!! Hát te sem tartod a frontot velem??? :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Deeeeeeeee itt vagyok, csak most ezerrel licitálok a tesz-veszen, 1 ft-okért rucit a Ricsinek :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, akkor ez esetben értem, miért hanyagolsz :D:D:D:D HAjrá!!

Kép
Kép
encu
 
 


Utána jövök ha még alszik a Ricsi :wink:

Köszi a megértésed :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Menten agybajt kapok, behalt a tesz-vesz :evil: :evil: :evil: :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla!

Üdv újra itt! :wink: Hát ha nagyobbnak mérték őket mint amennyi idős vagy az azt jelenti hogy nagyon jól elvannak odabent, és nőnek mint a bolondgomba :wink:






Volt valami kérdés :roll: :roll: :roll: ja alvás : hát az gáz de már nincs sok hátra aztán még ennyi sem lesz az alvásból :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


-Győzike rosszul van szigetelve!

-Miért?

-Mert állandóan beázik! :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni..én úgy látom,hogy a Csilla babói kisebbek, de javíts ki :D:D:D
Igaz, én csak a vonalzót és a leírtakat nézem...:)

Asszem én is körülnézek egyik nap a Tesz-Veszen ;)

Kép
Kép
encu
 
 


ÁÁÁÁÁ a vonalzóra én rá sem néztem, amit írt az alapján írtam, a doki szerint15 az uh sz. 16 hetesek :roll: :roll: :roll: 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hááát, igen, Tesó ...én ilyen kis alapos vagyok ;););)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Ismét itt! :lol:
Igen Encu, jól látod, hogy kicsit le vannak maradva a korukhoz képest, de majd megnőnek kint, ha bent nem akarnak! :wink:
Móni!
Találtál valami használhatót a tesz-veszen, vagy csak nézelődtél?
Normális az, hogy már tegnap éjszaka úgy tudtam csak aludni, hogy a csípőm alá tettem egy kispárnát? Addig amíg nem volt ott csak forogtam, felkeltem többször fészkelődni. Mikor reggel elindult dolgozni a párom kínomban begyürtem a fenekem alá a kispárnáját és úgy aludtam mint akit lelőttek! :roll: Kicsit korainak tartom még ezt az éjszakai szenvedést! :cry:
rnecsi
 
 


Csilla! Nem csodálom, hogy fáj a csípőd...nagyot kell nyíljon most ott az a rész, sajna el kell viselni. Még az egy jó megoldás, ha kispárnát teszel a térdeid közé. Nekem legalábbis bevált. A szoptatóspárna nem...túl nagy volt :( Egyébként szerencsére az Uh tévedhet, én már átéltem ezt, meg még szerintem sokan mások is, hogy egyik alábecsüli, másik túlbecsüli a korát. A lényeg, hogy egészségesen, vitamindúsan egyél, akkor mindent megkapnak, ami kell :) És mégsem tőled veszik el ;)
Az meg tuti, hogy neked még sokkal nehezebb lesz a vége felé, nagypocakos ;)

Tesó, merre vagy? :D

Többiek???

Kép
Kép
encu
 
 


Szia tesó!

Itt a tesó párja.A moni éppen a tronörököst eteti, en meg a tolmács vagyok. :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Tesópárja, örülök, hogy ha közvetve is, de tudok kommunikálni kitartó virrasztótársammal ;) Egyébként tök jó, hogy egy apuka is keveredik közénk :) De hát asszem nem vagyunk már újak neked ;) :D
Jó étvágyat a kis Ricsinek!! :P

Kép
Kép
encu
 
 


helllllóóóóó, itt vagyok :lol:

Ricsinek teli a pocija és beájult :lol: Lassan én is, holnap jönnek anyámék, hajat festünk.... szóval rá kell készülnöm. Korán nekiállok reggel pakolni mert ma elmaradt :roll:


Csípőfájás: :evil: fú az nekem nagyon fájt, utáltam, főleg a végén, alig bírtam menni úgy fájt :evil: Meg a végén már állandóan úgy éreztem hogy kiszakad lefele belőlem a gyerek, nagyon fájt :evil: Kitartás Csilla!!!! Ami most bosszantó az 9 hónap mulva szép emlék lesz :wink:

Én is kispárnáztam, vettünk az ikeában és 3 kispárnával aludtam, egy a derekamnál, egy a hasamnál és egy a térdeim között . Most is kettővel alszok, azok már a fejem alatt vannak, egy meg a Ricsi szopis párnája lett. Illetve ha köztünk alszik a Ricsi akkor az egyik párna kikerül a fejem alól a lábunkhoz elzárni az utat mert különben lemászna a Ricsi :lol:

Ja, de ciki, jól benéztem én ezt az időt :oops: :oops: :oops: hát ezer bocsi Csilla :oops: :oops: :lol: Na de ne agyalj a méreteken, az ikrek nem 2500-2900 gramm között szoktak megszületni???

Tényleg, tudtál már valamit hasznosítani/tanulni abból a rengeteg tananyagból amit vittem? :lol:

Tesz-vesz: hú már rengeteg dolgot vásároltunk, nagyon jók! Egyszer befürödtünk a hintával de szerencsére visszaadták a pénzünket, én bátran ajánlom. Jól meg kell nézni mit írnak a termékről, lehet kérdezni és ha tetszik akkr lehet licitálni. Pár forintért egész ruhatárat beszereztünk a Ricsinek. Most babakocsit nézek, azok között is van baromi jó nagyon olcsón. Akarok egyolyat aminek kemény az ülő része, mert a mostaninak nem és azon nem tud telibe ülni a Ricsi.


És végül Tesó!

Jó éccakát, álmos vagyok! Szia, ma nem éccakázok


Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni...háát, nem tudom, mi lesz így velem...;)
Jó éccakát!!

Kép
Kép
encu
 
 


Jóreggelt!

Hát, asszem még ilyen sem volt, hogy én fektetem és én keltem a topikot ;) Merre vagytok lányok? Bár mondjuk meg tudnám érteni, ha mindenki valami sarokban gubbasztana csudajó kedvében, olyan kis helyes idő van kint.. :shock: :lol:
Szegény kis Zeusz (a yorkink) tegnap már majdhogynem bekönyörögte magát melegedni...mi lesz itt télen? Egyszerre lenne bent egy kajla kölökkutya, meg egy újszülöttt ;) Mondtam is tegnap Apának, hogy venni kell neki valami kis kötött cuccot, hogy meg ne fázzon. Majdnem kiakadt :D De mikor elmondtam, hogy egy kicsit csöves, alkeszszerű cuccra gondoltam (na, el tudjátok képzelni? :D:D:D ), akkor már tetszett neki is az ötlet. Sztem jófej lenne benne a Zeusz :D

Móni, megirigyeltem a viccedet (jót mulattam rajta), én is bedobok egyet, amin tegnap fetrengtem:

- Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a buszmegállóban vettem észre, hogy nincs rajtam alsógatya!!
- Az semmi! Én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy fogkefe lóg ki a fejemből. De nem is ez a félelmetes.
- HAnem??
- Hanem például egy medve!!!

:D:D:D:D

Gabó, Csilla, Barbi!!! Zsuzsa, Niki.... MERRE VAGYTOK?

Tesó?!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Encu, hát hogyhogy már felkeltél? Tényleg marha hideg van :( Ennek örömére reggel a férjem bekapcsolta nekem a fűtést, megne fázzak itthon :) Úgyhogy ki sem dugom már ma az orrom ebből a jó melegből. Reggel Szilárdra is már ráadtam a dzsekis mellényét, amit tegnap szereztem be a Tescoban, tök vagány kissrác benne. :)

Többiek? Mindenki jól van?

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak egy laza vérvételre kellett mennem korán reggel! :x De alakulhat a pocakom, mert már nem kérdezték meg, hogy kismama vagyok-e! :lol: Kép

Kinéztem a Plusban egy fürdőszobai hősugárzót, de mire odaértem elfogyott! Mindíg így járok, ha venni akarok valami konkrét dolgot! :x
rnecsi
 
 


Barbi!
És én mégis kénytelen vagyok kimozdulni... :shock: Fúúj :(

Csilla, helyes kis poci alakul nálad!! ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Lányok!! Ennyire nem rossz még az idő!! ;):D

Kép
Kép
encu
 
 


Most nézem! Tök ciki! A fenekem ugyanakkora mint a pocakom! :oops: :roll: :oops: :roll:
rnecsi
 
 


Csilla! Szerintem rossz szögből fényképeztél!! :D Nem nagy a popsid, hanem formás. Jó, hogy nem voltál/vagy hányós, mint én...nekem esett össze a fenekem az elején..de most megint szép gömbölyű :):):)

Kép
Kép
encu
 
 


Remélem kicsit alábbhagy az eső délután, mert mennem kell a dokihoz Érdre és nagyon nem szeretnék esőben vezetni! Nem régen kaptuk az autót ajándékba a férjem nagypapájától, eddig mindig Viktor vezette. A legutóbb már átmentem vele Érdig, de akkor nem esett az eső. Ma lementem az SZTKba, hogy vizes uton is szokjam egy kicsit! :roll:
A legnagyobb baj az, hogy eddig elvoltam a nyári ruhácskákban, de ma szembesültem azzal, hogy nincs olyan nadrág, ami elég meleg és bele is férek! Hol lehet kapni elfogadható áron a környéken kismama nadrágot?
rnecsi
 
 


Csilla, én a Tescoban vettem lenvászon nacit és egy farmarnacit elfogadhaó áron. A lottózó melletti ruhásnál. Egész jók.

Kép
Kép
encu
 
 


Leányzók!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Mindenki alszik ebben az esős időben?
Biztos nyügösek a gyerköcök, azért nem jönnek a többiek! :roll:
rnecsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?