Új privát üzeneted érkezett!

Laptető.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Na erre varrjatok gombot. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


hú, már bánom, hogy szóba hoztam a sulit... :roll: felejtsétek el, nem ide tartozó téma!
Judy, lehet hogy tényleg ez volt, és emiatt halványodik a csíkocska! Amúgy szerintem senkinek se mész az agyára, itt mindenki azért van h megdumálhassunk "női témákat" és hogy segítsünk egymásnak!
Nibcsike??
Vendég
 


Sziasztok!

Judy,köszi,hogy leírtad,hogy nálatok hogy ment a bilizés!Kicsit félek tőle.Aztán lehet,hogy simán megy majd! :)
Mostmár szerintem megnyugodhatsz,ha halványul a csík, csak nem fog hírtelen megerősödni! :wink:

Rakok pár képet:

SZUNDI
Kép

KIS SZERELŐM
Kép

PANCSOLÓ KISLEGÉNY
Kép

BÚJÓCSKA
Kép

RAJZOLÁS
Kép Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nati, látod látod milyen gyorsan elment ez a 2 hét, mit neked még 2 nap :)
Igen 160 képet rendeltünk, de ebből nem mind a mien na meg minden képből 5 rendeltem mert hát kell a nagyiknak a dédinek meg a férjem testvérének, nya meg nekünk.

Judy kedves, na gyorsan tessék ezt befejezni! Mi azért vagyunk hogy meghallgassunk. Nagyon örülök a halványodásnak, ez biztos jel, na meg a görcsölgetés is a mensi jele. Tudta a szervezeted hogy még nem kell baba, majd 3-4 év múlva.

Márti, nem akarunk ám bántini, na meg erőltetni se a dolgot. Ez a te döntésed lesz!

Alexa, nagyon jók a képek. A szerelős egyszerűen szupi. Pont ma vettünk Levinek szerszámos készletet névnapjára, mert ő is kiveszi az apja kezéből a csavarhúzót. :)

madiani
 
 


Ani!!Hol vettétek a szerelős készletet??Mi is arra gondoltunk,hogy kellene Martinkának!! :D
Vendég
 


Alexa, a plazaba a játékboltba. Sajna nem nagy választék van, és ami van az se nagy szám, sztem elég gagyi. Ja és 3 éves kortól ajánlott, tehát elvileg nem is jó. Majd Vikire bízom hogy odaadják e neki, esetleg nem minden részét. Vettünk is neki mellé még Duplo legó autót (bár apácskám ki se bírta volna ha nem vehet, meg van őrülve a legóért, még jó hogy fiúnk született)

madiani
 
 


Gabi,
bocsi, de csak most jöttem...

Borax 9ch: napi 3-5*5 golyócska: aftákkal kírésrt fogínygyulladás esetén, ha az így apróbb érintésre is fájdalmat okoz, ezért a baba elutasítja a szopást és a cumit.

Chamomilla vulgaris 15 ch, félóránként-óránként 5 golyócska: egyébként jó baba, de a fogzás ingerlékennyé teszi. egyik arcfele piros és meleg a msáik sápadt és hideg. Előfordulhat hasmenés. Állapota javul, ha karba veszik, ringatják.

Podophyllum peltatum 9 ch, kakilások után 5 golyócska: fogzás idején reggel jelentkező hasmenés, heves gyomorkorgással. összeszorítja a fogínyét. fájdalma enyhül, ha hasra van fordítva.

Ezeket találtam... Nem tudom tudtam-e segíteni, remélem igen! Kitartás a kis csodabogárhoz, remélem hamarosan meglesz az a kis fogacska!!!!

Judy,
ne viccelj már, mi tényleg azért vagyunk itt, hogy mindenkinek drukkoljunk ahhoz, amiért szüksége van. Örülök, hogy halványodik!!! Tessék tájékoztatni minket a további fejleményekről!!!!

Alexa,
édes egy kis Martinkád van, tudod-e? A szundi és a pancsi fantasztikus, nagyon boldog kis lurkó!!!!

Ani,
látom, azért nektek van hol gyakorolnotok! Kíváncsi vagyok Levinek mikor lesz először klassz játszótárs Roni!!! Szokta simizni???

Márti,
bocsi, ha beleszóltunk!!! Természetesen a döntés a tied és mi abban is támogatunk, ha otthagyod a sulit!!!! Veled vagyunk!!!!

Ibi,
hogy vagytok?????????????, Nagyon sokat gondolok rátok!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mi újság Ibivel? Már nagyon kíváncsi vagyok! Remélem már ő is kezében tarthatja a babóját!

Judy
Nyugodtan osszad meg velünk a parádat, azért vagyunk! Mi talán segíteni tudunk egymásnak azzal, ha leírjuk a véleményünket az éppen aktuális témáról. Aztán mindenki annyit hasznosít, illetve fogad meg belőle amennyit jónak gondol. Szerintem ez így jól is van!

Márti
Még jó multkor akartam kérdezni, hogy emlegetted a Mónit és Bulcsút, Ők nem a garzonházban laknak? Bulcsú nem március 22-én született?

Alexa
Nagyon édi Martinka! Nálam a fürcsizős kép viszi a prímet, nagyon jól elkaptátok a pillanatot!

Említettétek a bölcsit, hát igen én is beadtam már a jelentkezésünket! Minket egyből azzal fogadtak, hogy ugye 2010-re gondoltam, ugye? Én az Ybl bölcsibe nyomulok. Arról sokan azt mondták, hogy jó. Mondjuk nekem azt mondta a bölcsivezető, hogy elég nagy az esélyem, mivel egyedülálló vagyok, sőt ugye még az apukának sem tudom "elpasszolni" a gyereket.

Magunkról: holnap jönnek anyósomék. Hát ilyenkor elég vegyes érzések kavarognak bennem! Tök érdekes, mert telefonon, meg skype-on tök simán tudok velük dumálni, de személyesen teljesen más. Mondjuk nem is amikor itt vannak akkor van a gond, hanem amikor elmennek, a szívem szakad meg, ahogy könnyes szemmel nézik az unokájukat.
Na de ennyi elég is a hülyeségemből!

Tényleg aki tudott, illetve tud szoptatni anyukák, ti mikortól kezdtetek el enni borsót, babot, illetve a 'k' betűsöket?

Most már én is elteszem magam holnapra. Szép álmokat mindenkinek!

Kép
tand
 
 


Sziasztok

Nati drága!
Köszönöm az infókat.Végül volt egy kis időm és körbenéztem a neten.Tegnap elmentünk az ügyeletes gyógyiba,mert mondtam,hogy még egy ilyen éjszakát már nem bírok ki.Viborcul kúpot vettünk,ez egy olyan homeos kúp amiben többféle hatóanyag van,olyanoknak akik nem tudják eldönteni az általad leírtak közül,hogy nekik melyik lenne a legmegfelelőbb.Nagyon jókat írtak a neten erről a kúpról.Vettünk azért Chamomilla 15 Ch-t is,de ebből egyelőre még nem adok neki.Este adtam neki kúpot,és egy kicsit jobb is volt az éjszakánk.Most csak 2x kellett átmennem hozzá.10-4-ig sikerült egyhuzamban aludnunk :D .
TEGNAP AMÚGY KIBÚJT A MÁSODIK FOGACSKÁNK IS!!! :D
Hát nem tudom csajok,remélem nem fogunk mindegyikkel így megszenvedni.
Amúgy hogy érzed magad?Keményedések?Görcsök?


Alexa
Édes Martinka,igazi kis huncut kiskölök.Jól megtudnám dögönyözni :D .Nagyon aranyos a szerelős kép.

Tand
Szerintem már nyugodtan ehetsz mindenfélét,én is kb ilyenkor lettem bátrabb.Előszőr azért ne olyan sokat(mondjuk fél tányérral) és figyeld azért Grétit,hogy nem okoz e nála problémát.

Judy
Ne szórakozz már,persze,hogy érdekelnek a dolgaid,ezért vagyunk mindannyian itt,hogy elmondhassuk egymásnak minden gondunkat bajunkat örömünket.Remélem tényleg úgy van ahogy írtad és a természet tudja a dolgát.

Ibi
Remélem Gergő baba már nem várat sokat magára!



Bölcsi:
Remélem nem köveztek meg érte,de nekem az a véleményem,hogy akinek van rá lehetősége az maradjon 3 évig otthon a picijével!Én anyaként szeretnék részese lenni,minden új mozzanatának a kisfiamnak.Úgy gondolom ez az időszak mindkettőnk számára nagyon fontos és ez nem ér meg pár 10 ezer forint plusszot.Olyan hamar elmegy majd ez az időszak és csak azon vesszük észre magunkat,hogy már felnőtt a gyerekünk.
Persze megértem és tudom vannak akik nem választhatnak és nincs más megoldás el kell menniük dolgozni.
Én biztos itthon maradok vele.


Képzeljétek,lezs kiskecskénk.Kb jövőhéten ellik az anyakecske,már nagyon várom.Már pár éve tartunk kecskéket mindig volt ellés is-ilyenkor bábáskodni szoktunk náluk.Röhej de a szülőágyon is az jutott eszembe,hogyha egy kecske végig tudja csinálni akkor én is :D .Most már csak egy anyakecskénk van,ezt is a tej miatt hagytuk meg,de ha lesz kislány kecskéje akkor az egyiket megtartjuk.Tavaj ez a kecske hármat ellett,de sajna korán jöttek és egy se maradt meg.Idén szerintem csak kettő lesz.

Puszika
Vendég
 


Gabi, kiskecske! De jóóó!!! :D
Ani, Nati, nem bántott meg senki, csak tényleg nem ide való téma volt, sokkal bonyolultabb ez mint ahogy le tudnám írni, szóval akit érdekel részletesen, annak írok kisregényt... :)
Andi, igen, Ő az a Bulcsú... :D Szóval Ti is ismeritek egymást?? Akkor tényleg kellene az a közös séta, akár 6-osban is. Együtt oltják amúgy a babáinkat, 15-én :) Nem tudod, megműtötték már a Bulcsút??
Vendég
 


sziasztok,

Ibiről még semmi hír?????????? :shock: :shock: Szegény, nem irigylem, ha még nem szült meg és bent van....

Gabi,
örülök, hogy kibújt a második fogacskátok és hogy találtál homeos kúpot. Ami nekem van könyv abban csak a boiron cég termékei vannak, tehát nem teljes sajnos...
Jó hogy vannak kecskéitek!! Sajtot is szoktatok csinálni? VAgy csak a tejcsit isszátok? Én kicsit idegenkedek a kecsketejtől de gondolom csak meg kell szokni

Andi,
remélem már jobban vagy és anyósék is elmentek. Biztos nehéz lehet neked minden egyes ilyen látogatás, de le a kalappal előtted, nagyon szépen tartod magad, még ha néha eltörik is a mécses. De hát egy ilyen zabálnivaló Gréti baba mellett nem is lehet másként :wink:

Mi reggel megint görcsökre ébredtünk, még a gyogyik sem hatottak, 11-kor már nagyon úgy nézett ki megyünk a kórházba, mert folyamatosan fájt a hasam (fura mód most köldöktől felfelé :shock: ). Aztán vettem egy jóóóóó hosszúúúú meleg fürdőt, és utána aludni is bírtam, s láss csodát, azóta csak néha fájdogál a pocim. Fél ötig ki se bújtam az ágyból, nem tudom éjszaka mit csinálok :shock: De legalább Bencus megvárta BB-t, most már tényleg bármikor jöhet :wink: örömmel várjuk! Persze nem akarom őt sürgetni, maradjon még bent ameddig jónak látja :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nati, :) Görcsölgetés? Nagyon kíváncsi vagyok Bence meddig marad még a pocoban. Levi és Roni biztos nagyon jó játszópajtásak lesznek. Levi nagyon szeretné simizni, de még ugye nem tud olyan finoman hozzányúlni, így nem engedjük neki, csak ha fogjuk a kis kezét. Idővel ő is megtanulja hogy óvatossan kell hozzányúlni.

Tand, én a kezdetektől fogva ettem mindent (na jó talán babot nem), igaz mindenből csak keveset. Nagyon ritkán gyötri Ronit a szélgörcs, de az lehet attól is hogy nagyon mohon eszik és sok levegőt nyel. Persze az is fontos hogy nem egy hasfájós gyerek.

Gabi, gratula a második fogacskához :). Remélem a többi már könnyeben jön majd ki. Dehogy kövezünk meg a véleményed miatt, :) Sztem itt mindannyian maradnánk a lurkókkal az oviig, ha tehetnénk. Sajna viszont a pénz nagy úr tud lenni. Mindent meg akarunk neki adni, ahoz meg dolgozni kell. Ez van sajna, ilyen világba élünk. Amúgy egyetértek veled! A kecsketejtől én is idegenkedek, dehát városi leány vagyok. A tehéntejből is csak azt iszom meg aminek se íze se bűze (magyarul semmi köze a tejhez :D)

Márti, engem igazán érdekelne, ha megírnád megköszönném, de nem erőszak ám!

madiani
 
 


Rólunk:
Roni a múlt héten 120g-ot hízott, e héten meg 280g-ot (talán jók leszünk súlyügyileg).
Sztem a tejem is több lett (szedem a homeos bogyeszt), mert tovább szopizik és elég gyakran bukik is a végén (túleheti magát). Viszont még mindig nem ritkult az evések száma, percre pontosan 3 óránként kéri a cicit, este is.
Kaptok pár képet és nekiállok táblit frissíteni.

Kép Kép Kép meleg van!!!
Kép beájult kajci után

madiani
 
 


Képzeljétel, ma rá sem lehet ismerni Grétire. Szinte egész nap nyügi, és össze-vissza kajál. Este a fürcsi után nem evett egy kortyot sem, inkább elaludt apukám kezében. Ez is tök furi, mert kézben nem nagyon szokott aludni. Mindegy, azóta is alszik, igaz elég nyugtalanul. Kíváncsi leszek, hogy hánykor fog felébredni enni, mert ugye este fél kilenc után csak reggel fél 8 - 8 körül szokott enni, addig egyhuzamban alszik, de most este fél hétkor evett utoljára.

Márti
Bulcsút és az anyukáját még a kórházból ismerem. Az utolsó éjszakára a szobatársaink voltak. Én azóta nem is találkoztam velük. Mi baja van bulcúnak, hogy műteni kell?

Gabi
De jó, hogy kibújt a második fogacskátok is!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kecske? Igaz én sem iszom meg a kecske tejet, de azt hallottam, hogy nagyon egészséges.

Ani
Holnap megy Vikike dokihoz? Add át neki a mi drukkjainkat, és mondd meg, hogy kiváncsian várjuk a beszámolóval!

Ibiről nincs hír?

Kép
tand
 
 


Tand, lehet valami a levegőben. Roni is furin viselkedik ma, nagyon nyugtalanul alszik most is.
Feltétlen átadom Vikinek a drukkokat és köszi a nevében is.

madiani
 
 


Ani
Nagyon cuki Roni! Milyen hosszúak a kezei meg a lábai!

Kép
tand
 
 


:D
Hát igen...
Képzeld/képzeljétek: Nem is meséltem hogy anycámmal sétáltak és egy vadidegen bácsi a babakocsiba benézve azt mondta hogy táncos lesz. Nem tudjuk honnan vette, de érdekes. Ja és azt hitte hogy anyu az anyucija :)

madiani
 
 



Na amilyen lüke vagyok a kismamis táblit se jól csináltam (fordítva vannak a drukk szerint). Mindegy, kiigazodtok így is rajta remélem.

Natinak, Vikinek holnapra drukk. Ibinek meg folyamatosan megy az enerdzsi. Ja és mintha Ágica is azt mondta volna hogy holnap megy a 12 hetes kötelező UH-ra, neki is millió drukk. (jó van ám.....ezt se javítottam, inkább lefekszem, úgy látszik fáradt vagyok)

madiani
 
 



Sziasztok,

Gabi,

Gratula a fogacskákhoz. :lol: kiváncsi vagyok barbikának mikor nő ki az első. Egyre joban rágja az öklét.

Kecsketejet én sem innám meg, csakugy mint Ani én is csak a bolti "semmi köze a tejhez" tejet iszom meg. (pedig gyerekkoromban falun laktunk és a fölözött tehéntejet ittam :shock: )

Nati,

Örülök, hogy elmultak a görcsök. Minnél tovább marad Bencus a pocakodban annál jobb. De a lényeg, hogy megvárta BB-t. :lol: :lol:

Ani,

Az én drukkjaimat is add át Vikikének légyszi, és mondd meg neki, hgy mindenképpen jelezzen, hogy mi volt. :lol: :lol:
Nagyon szépen nődögél Roni és szupik a képek is. :lol:

Alexaa,

Nagyon édes Martinka. :lol: :lol: Még a végén valami építészmérnök lesz belőle, olyan áhítattal rajzolgat. :lol: :lol:

Tand,

Én babot és káposztát még nem mertem enni, de a többi kaját már nem válogatom meg. :lol: :lol: Eddig még nem panaszkodott Barbika. :lol: :lol:

Márti,

Engem érdekelne, hogy téged mi inspirál arra, hogy abbahagyd a sulit, mert ugye én is megtettem, és kiváncsi vagyok, hogy másnak mi az indoka.
Persze csak ha nem gond.
Ja és nekem is mindenki azt mondta, hogy nagy hülye vagyok. De nem érdekelt. Inkább szültem még gyereket. Nekem ez fontosabb. :lol: :lol:

Bölcsi:

Ha tehetném én sem adnám be, de sajna GYES-ből nem tudunk megélni. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én havi 150 000ft-ot adok fel a postán, illetve vonnak le a számlámról. Ehhez kevés a GYES.
A párom fizujából élünk.

Ma délután voltunk Velecén fürcsizni. Barbikát próbáltam bevinni a vízbe, de csak a lába ért bele és elkezdett sírni, hogy hideg víz. Így inkább csak a parton voltunk vele felváltva, de így is élvezte a mai napot. Na meg én is, végre fürödtem egy jót, tavaly ugy sem tehettem meg. :lol: :lol:

Nálam még mindig nincs piri, bár a pocakom még mindig görcsölget egy kicsit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ne hari, nem voltunk itthon. Ibi tegnap írt este sms-t, " Eddig rendben van minden! Néha egy kicsit görcsölgetek de még semmi! Csak már a Gergő jöhetne! Ha lesz valami változás, sms-ezek!"

Puszi mindenkinek, jó éjszakát!
Vendég
 


Szia mindenki!

Az Ibolya férje vagyok.
Köszöni a drukkolást, de még sajnos Gergőke nagyon jól érzi magát ott ahol van!! Nem akar még kint körbenézni... :-(

Az orvos (Dr. Csetényi Zs.) egybe nem engedi haza már őket, odafigyel, csak ő vizsgálja, rendszeren érdeklődik, ellenőrzi az NST-t, szerintem nagyon normális....


Köszönöm, SZIA mindenkinek! :lol:

Zsolt

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ani,
szuper jók lettek a képek és mennyit nőtt Roni baba!!! Látod, milyen gyorsan szaporodik a súlya!!!! :P Mégiscsak előkerült az a mérleg a szekrény aljából???? :wink: :oops:

Ibi,
drukk-drukk-drukk!!!!! Reméljük Gergő bármikor megérkezik!!!!

Judy,
de jó, hogy voltatok Velencén!!!! Barbika lány, biztos hideg neki a hideg víz :wink: Örülök a görcseidnek, csak így tovább!!!

Vikike, tőlem is megy a drukk, most nézem, hogy már több, mint félidős vagy!!! Hogy repül az idő!!! Gyere és mesélj!!!

Andi,
kíváncsi vagyok Gréti hogy bírja az éjszakát. Jó kis alvókája van, ha végig alussza!!!!

Van egy kérdésem aranyérrel kapcsolatban :oops: :shock:
Nekem kb 2 hete jött elő, és egyre durvább... spertit használok, de fabatkát sem ér, a szülésznő azt mondtam, hogy majd szülés után rendberakom :shock: . De egyre nagyobb a dudor és már fáj is és viszket is... :shock: Bocsi, hogy így leírtam, de tud valaki segíteni vagy volt valaki hasonló cipőben????
Köszi előre is!!!!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok

Ez a Viburcol kúp egy isten! :D Napok óta előszőr aludt nyugodtan Noel este fél 9-től reggel 5-ig és az éjjel meg se mukkant.Már el is felejtettem milyen jó aludni éjszaka.Be is durrant reggelre a cickóm és a hónóm alatt nagyon fáj :? ,remélem nem lesz rosszabb.

Megkönnyebbülve olvasom,hogy nem köveztek meg a bölcsis véleményemért.Nem akartam senkit megbántani vele,nem azért írtam.Mi se állunk fényesen anyagilag,de majd összehúzzuk a nadrágszíjjat és lesz vhogy.Azt tudom,bárhogy is lesz Noel minden tőlünk telhetőt megkap,nem fog nélkülözni.

A kecsketejet én se iszom meg,csak kakaónak.Sütibe meg pudingnak elhasználjuk,úgy már teljesen jó.Amúgy nagyon-nagyon egészséges.Allergiásoknak főleg.Pont a gyerek miatt hagytuk meg ezt az egy kecskét,hogy majd legyen kecsketej.Általában egy fejés olyan 2-2,5 liter tejet jelent.Most rá vagyunk kattanva a sajtgyártásra,találtam is egy topikot ahol szuper jókat írnak-már alig várom,hogy kipróbálhassuk.Eddig túrót csináltunk csak,de az is nagyon fincsi volt.
Amúgy úgy néz ki lehet már ma elletünk.Tegnap este már nagyon gyanús volt a kecske,kereste magának a helyet,feküdt még akkor is amikor bementem hozzá és már kezd letőgyelni is.

Nati
Sokat gondolok Rád!Most már bármikor jöhet Bence.Talán már jobb is lenne neki idekinnt,mint odabent. :wink:

Zsolt
Köszönjük a híreket Ibiről.Reméljük ,hogy most már nem kell sokat várni és a karotokban foghatjátok Gergő bébit.Mennek a drukkok Ibinek!

Ani
Örülök,hogy Roni szépen hízik,látod nem kell idegeskedni,tudja ő a dolgát.Látszik rajta,hogy jó husiban van,sokat nőtt már.Nagyon édes a képeken,nem is tudom eldönteni,melyik kép tetszik a legjobban mindegyik nagyon jó! :wink: Szóval akkor táncos lesz? :D Nem neked jósolta meg annak idején valaki,hogy kisfiú lesz,vagy azt hogy babát vársz?-azis bejött :wink:

Tand
Sajnálom,hogy Gréti nyügike volt tegnap,remélhetőleg nincs semmi és csak az időjárás végett volt.Remélem azért az éjszakátok jó volt.

Nati
Sajna aranyérről nem tudok semmit,vagyis akarom mondani szerencsére nem tudok róla.Biztos nagyon kellemetlen és fájdalmas lehet,talán a többiek tudnak segíteni.

Chrissyy
Neked is köszi az infókat Ibiről!
Hol voltatok?

Judy
Reméljük pirianyó hamarosan megérkezik!
Szóval Barbika nem csípte a vizet?Édes,eltudom képzelni akkor,hogy tiltakozott.

Vicuskával mi lehet?Már nagyon régen írt.
Vendég
 


Ja és mindenkinek köszönjük a gratulációt a fogacskákhoz :wink:
Vendég
 


Ibi (férje), köszike az infót! :) nagyon drukkolunk!
Nati, lehet, hogy már jóslóid vannak? :) Aranyér: hát, neke nem az lett, hanem berepedt ott belül, állítólag a szülésnél megerőltettem, aztán volt egy "keményebb szállítmány" és akkor történt, azóta meg nagyon fájt mikor újabb szállítmány érkezett (na jó virágnyelven beszélek) szóval 3 hete elmentem vele dokihoz és írt fel kúpot meg krémet amit gyógyszertárban kevernek, szóval neve nincs, de szinte azonnal segített, pedig aranyérre van igazából...szóval vmi sebgyógyító izé. Nyugodtan menj el sztem dokihoz, ne kínlódj! Így is épp elég rossz lesz (ha lesz, de talán nem kell) a gátsebed, meg ugy szülés után még durvább az aranyér. A sperti szart se ér, már bocsi :) nekem se meg másnak se használt akit én ismerek... :)
Ani, Judy, mindjárt írok csak ez hosszú történet...
Andi, Ati baba is megváltozott. Éjjel már 3-4 napja cicit kér 3-4 óránként (eddig volt hogy kibírt 7-8-at is) meg minthanem venné észre h éjszaka van és nem nappal! Játszani akar, meg ilyenek, pedig ugyanúgy csinálunk mindent. Nappal ha elalszik ,rengeteget bír durmolni, van hogy én ébresztem már fel, hogy ne aludjon annyit, főleg nem késő du., mert akkor ugye éjjel nem alszik...ááá. Szóval nem tudom mi van a picikkel, biztos a meleg az oka...
Ani, tényleg hosszúlábú-kezű Ronibaba! :D Gyönyörű! Ja, tábliba: oltás 15-én!
Alexa, Martinka is nagyon cuki!!
Vendég
 


Gabi, bocs, én is gratula! A többit is látod már? :)
Vendég
 


Márti
Engem is érdekel ám a sulis dolog :wink:
Neked is köszi.A többit még nem látom,elvileg most a két felső középső metsző fog jönni,ott még nem érzem keménynek az inyét. :roll:
Vendég
 


Márti
Ati baba biztos nem éhes,nem azért ébred meg.Lehet,hogy csak szomjas vagy a meleg gyötri.Ilyenkor mindenki arra gondol,hogy esetleg kevés a tej?De pl,én hiába adtam neki este is főzit akkor se aludt tovább,csak addig mint amikor csak cicit kapott.

Ja képzeljétek!Szombaton lesz az érettségi találkozónk,már nagyon várom!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak nagyon elfoglalt napjaim voltak múlt 7en.

Olvastam, hogy terhesség alatt vannak fura álmai az embernek. Hát Nekem volt. Schwarczival álmodtam...kicsit közelebb kerültünk egymáshoz....
Még reggel is ennek a hatása alatt voltam.

KicBencénk szerintem keresi a helyét, mert sokat ficánkol. Sőt szerintem múlt héten volt, hogy keresztbe feküdt, mert nagyon feszített.
Most megy egyfolytában csuklik a kis Drága.

Ani! Roni baba még mindig egyszerűen csodaszép baba.
Veseköveddel mizujs? Remélem sokat iszol. mondjuk muszáj a meleg miatt is, meg a szopi miatt is.
Ibi! Drukkolok ezerrel!

Nati! Sajnálom az aranyered. Szerintem is jobb, ha dolki megnézi, hogy mire mész szülni, rendbe legyen.
Rád is sokat gondolok, és örülök, hogy ilyen jól kibírta a pociban a kis Lakód!
Drukk Neked mára!

Márti! Szerintem is a meleg miatt lehetnek ilyenek a kicsik. Azért remélem visszaáll gyorsan az eddigi napirendetek.

Gabi! Én is gratula a második kis fogacskához!

Chrissy! Köszi az infot Ibiről. Ti hogy vagytok?

Vikikének is drukk. Majd gondolok Rád este!
n.k.ildi
 
 


Ildi
:D ez jó.Szóval olyan jó volt,hogy még reggel is a hatása alatt voltál :lol: :lol: :lol: Hú ha ezt Schwarczi olvassa :roll: :roll: :roll: még bele is pirul :oops: .Amúgy fogtok még vele egész közel kerülni egymáshoz... :roll: elég bensőséges lesz.... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Alexa: Nagyon édi Martinka. Jók a képek :) A biliztetéstől nem kell félni, jó móka :)

Gabi: Gratula a második fogacskához. Ahogy én emlkészem az első két fogacska volt nehéz, a többi annyira nem. Jobban viselte valahogy a Manócsk.

Ani: Roni baba egyre szebb!!! 3 óránként kéri az jó. Barnus anno volt hogy fél óránként kérte, éjjel meg 3-4 öránként.
Mintababád van :)

Nati, Viki, Ágica : Megy a HATALMAS drukk !!! :)

Nati: Nekem belső aranyerem volt de én elmentem dokihoz, mert a vény nélkül kapható gyógyszerek azok csak elfedték a bibit, de segíteni nem segítettek. El kéne menned dokihoz vele, ha más nem háziorvoshoz. Ő is fel tud írni neked rá megfelelő gyógyszert, kúpot vagy kenőcsöt.

Márti: Engem is érdekelne a sulis sztori :)

Judy: örülök hogy úgy néz ki hogy téves volt a riasztás :) Azért lesz vérvétel ?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ne de csajok! :) Milyenkis vehemensek vagytok :D

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Rólunk: Barnust tegnap elvittük az ügyeletre. A kis Huncutka mondta hogy fája torka, megnéztem és csúnya hólyagok díszetik :( Dokinő mondta vírusos aphtás a torka.
Ráadásul képzeljátek el, még le is van nőva egy kicsit a nyelve azért nem beszél tisztán. Ma megyünk 3 körül a doktrnőhöz megnézni a torkát, nyelvét és kukiját.
Nyelvecskéjét bbódításban kell kezelni mert állítólag védekezne :( Jaj!!! + a kuki Bőgni tudnék.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gabi! Hát azért reménykedem, hogy nem olvassa.... fura lenne egy hét múlva a szemébe nézni
Csúnya dolog, de tényleg élvezetes álom volt. Majd erre gondolok szülés közben, mikor ránézek, ...aztán nemhogy semmi fájdalmam nem lesz, de még jól is fog esni.. :lol: :lol:

Tündi! Nagyon fogok majd Rátok gondolni. Az mit jelent amúgy, hogy bódításban nézik?
n.k.ildi
 
 


Ildi: Nem tudom. Nem altatás de nem is ébren. Kérdés. Érez-e akkor fájdalmat vagy nem. Kelleni kell mert különben védekezne a Kincsem... Jaj...
Nem is tudom kitől tudnám ezt megkérdezni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, sajnálom :( remélem ok lesz minden!
Ildi :D :D ha hiszed ha nem....és is álmodtam vele, bár az nem volt ennyire mélyenszántó :D hehe..pedig nem is jön be mint pasi.
Vendég
 


Sziasztok,

Ibi férje,

Köszi az infókat, folyamatosan gondolunk rá és drukkolunk nektek, hogy mielőbb kibújjon kis szemefényetek. :lol: :lol:

Nati,

Sajnálom ezt az aranyér gondot, nekem már Bazsi születése óta van. Barbika születése után is begyulladt, de olyan szinten, hogy ordítani tudtam volna. Én azt mondom, ha lehet még most kezelgesd, mert sajna a szülés után, főleg ha szoptatsz nem használhatsz akármit, nekem csak a Reparon krémet engedélyezték, ami meg olyan mint halottnak a csók. Hetekig tartott mire rendbejött nagy kínok közepette. Van most ez az új Mastu krém és kúpp. Szerintem kérdezz rá, hogy terhesség alatt használhatod-e.

Márti,

Várom a privit. :lol:

Ildi,

Ezzel az álom dologgal nem vagy egyedül. Ha én mesélni tudnék..... :lol: :lol:
Rettentő sokszor jött elő álmomban az én dokim is a terhesség alatt. Mégszülés után is hetekig megjelent.
Szerintem ez teljesen természetes, mert ilyenkor szerintem az orvosod az az ember aki a legközelebb van hozzád. :lol: :lol:

Tündike,

Szegény Barnika, istenem mi is keresztülmentünk Danikávak ilyen aphtás hólyagokon mandulakivétel után. Annyira fájt neki, hogy állandóan sírdogált és nem evett. Folyadékot is nehezen tudtunk beletömni. Ecsetelnünk kellett, de az meg marhára csípte. Remélem hamar rendbejön szegényke. :cry: :cry:

Reméljük a kis kukiját is a bódítás alatt fogják nézni, mert az sem kellemes dolog. Gondolok rátok 3-kor.

Gabi,

Húúú... ez nagyon izgi n imádom az ilyen talikat. Nekünk tavaly volt a 15. érettségi talink. :shock: :shock: :shock:
Nagyon jól sikerült. Veszel valami csini ruhát???? :lol: :lol:

Úgy döntöttem, ha a héten nem jön piri, azért megnézetem magam a dokimmal. nehogy valami gáz legyen odabent. Jobb a békesség.

Képzeljétek anyukám nagyon roszul van tegnap óta. Nem tud felkelni, mert annyira szédül, még felülni sem, mert akkor meg hányingere is van. Tegnap hányt is.Csak fekszik szegény és nyöszörög. Vérnyomás 170. Én már mondtam tegnap is hogy hívjunk dokit, de nem akart. Aztán most beszéltem vele, nem javult a helyzet és ráparancsoltam, hogy hívják ki a dokit, mert ez nem játék. És ráadául még azt is mondta, hogy olyan mintha egy mázsás teher lenne a fejében és az nyomná belűlről szét. Délután megyünk kis hozzájuk, remélem jobban lesz. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Márti: Remélem semmi komoly nincs anyukáddal. Jobbulást neki és írd meg majd mi volt!

3-kor csak megnézi a doktornő hogy melyikkel mi lesz a teendő, de én már magánrendeléseket keresgélek, meg megpróbálok minél több infót megszerezni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy, sajnálom anyukádat, jobbulást kívánok neki! Ezzel tényleg nem ér viccelni, nehogy nagyobb baj legyen! Aranyos a vonalzód... :D
amúgy lehet inkább leírom ide a sztorit, páran már kértétek...szóval megírom és bemásolom amint Ati hagyja, hogy rajta kívül mással is fogalkozzam :D Ma akarja bepótolni, hogy tegnap nem zavart meg minket apuval...kétszer is... :oops: :oops: :wink: :lol:
más: anyukámék tök kiakasztottak, nagyon jól tudják, hogy jövő nyáron már rohangál a kertben az unokájuk, erre csakazértis mérgező növényeket vettek, mondván hogy "el lehet magyarázni neki, hogy ne nyúljon hozzá" ja, egy 3 éves is hozzányúl, főleg ha tiltják kíváncsiságból, de véletlenül is, aztán mehetünk a kórházba! Marhajó...apuci úgy berágott, hogy kijelentette: amint mászik vagy jár a gyerek, nem viszi oda amíg ki nem írtják az összes mérgező dögöt.
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Kép

Elveszett bárányka jelen! 8)

Gabesz! :P
köszi a hiányolást :lol: biztos klassz lesz az érettségi tali.De jó, hogy van kecskétek, nem kell üvet nyírnotok :wink:

Márti! :P
szerintem gondold át jól a suli otthagyást...viszont ha nem szereted akkor hagyd.... :roll:

Trundike!:P
szegény Barnika :( , drukk 3-ra

Judy! :P
most akkor mi van? :roll: szerdán nézetsz hcg-t?
a vonalzódon 3 évet jelent a 4.bébiprojekt? :roll: :lol:
anyiukáddal remélem semmi komoly.... :?

Ildi! :P
ezek az álmok...... :oops: :wink:

Nati! :P
most már szülhetsz, BB itthon van 8)

Alexa! :P
Martinka micsoda nagyfiú már :D

Nibcsibe! :P
drukkolok non-stop :wink: :wink: :wink:

Chrissy! :P
klasszak a velencei tavi képek 8)

Ani! :P
nagyon édes Roni baba! :D

Roni! :P
remélem jobban vagy :roll:

Enikő! :P
drukk a holnapi államvizsgához!!!!!!!!!!!!!! :D

Andi! :P
Gréta baba olyan szépséges......nevezhetnéd szépségversenyre :P

Ágica, Vikike! :P
drukk nektek mára a dokikhoz 8)

Krixta!? :P
remélem megoldódnak a gondok..... :roll: 8) és vajon mi lett a zebrás teszttel? :roll: :P

Szilvi, Kata, Andesz! :P
neketek is üdv :lol:

nekem ma végre megjött pirkó anyó :lol:
ha elmúlik, kell mennem Tapolcára, és felirják az első szurikat :lol: , és kezdődik a stimu :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre ideértem, reggel óta olvasgtalak benneteket, de csak most értem a dolgok végére, és végre Roni baba is alszik (elég nyügi ma).

Judy, nagyon édi a vonalzód. 1158 nap? Az hány év? ;) Már voltatok Barbival a nagy vízbe? Mikortól lehet? Nekünk is a 3. évtől lesz anyagi problémánk, a GYES nagyon kevés. Anyukádnak meg azt üzenem hogy ezzel nem szabad játszani! Hívjon dokit! Ha nincs nagy baj max potyára jött az orvos, annyi gond legyen. Apám is eljátszotta ezt velünk a cukrával, és milyen jó hogy kihívtuk a dokit.

Chrissy, dehogy haragszunk, köszi az infót.

Zsolt, Ibi, köszönjük a helyzetjelentést, nagyon drukkolunk nektek!

Nati, köszi. :) a mérleg a szekrény aljában van, de védőnéni kérte hogy hetente mérjük ha lehet és írjuk egy füzetbe. Tehát az ő kedvéért írogatjuk, na jó azért én is kíváncsi voltam ám. :) Sajna aranyérbe nem tudok segíteni. Nekem is van egy kis gondom "ott", de nem vészes. Én is megerőltettem szülésnél mint Márti, de aranyerem tuti nincs mert Bea (szülésznő) mondta hogy nem jött ki.

Gabi, örülök hogy már sokkal jobb éjszakátok volt. Kérlek jegyezd meg jól a kúp nevét, hátha szükség lesz rá nekünk is majd. Igen jól emlékszel, nekem mondta egy gyerek hogy baba, baba pedig nem tudták hogy állapotos vagyok. Aztán meg Chrissy jósolta meg hogy fiú lesz. Viszont ha a bácsi jóslata beválik Apácskám kitépi egyenként az összes haját, ugyanis ő orvost vagy ügyvédet szeretne faragni a fiából. :D

Márti, köszi neked is. Javítom a táblit, és várjuk a kisregényt :) Úgy látszik ez az idő nagyon megzavarja a lurkókat. A mérgező növényekről sokat nem tudok, de anyuméknál is biztos van mert rengeteg növényük van. Igaz nekik mentségükre van hogy közel 10 éve ültették. Azért figyelemmel lehettek volna Atikára a nagyszülők.

Ildi, ezek az álmok....:) Nekem is voltak furcsák, de Schwarczival nem álmodtam. Különben nem akarlak elkeseríteni, de szülés közbe nem hiszem hogy tudsz majd erre gondolni. Vesköveim azóta nem jelentkeztek. A 6 hetes kontrol után felkeresek egy urológust és megnézetem azért biztos ami biztos. Sok folyadékot iszom ígyis-úgyis, mert a szopiztatáshoz az bizony nagyon kell.

Tündi, mintababa, ez jó. Na azért ne kiabáljuk el, ma elég nyügi volt eddig. Nagyon sajnálom Barnit hogy ennyi szürnyűség történik vele. Remélem mihamarabb meggyógyul és fütyivel nyelvecskével se lesz gond. A fütyi miatt már most paráim vannak nekem is.

Vikit azonnal felhívom és átadom mindannyiótok drukkját, nagyon kedvesek vagytok.

madiani
 
 


Szia Vicuska,

De jó, hogy jelentkeztél. Én azért mindig elolvasom ám, hogy mi van veled. :wink: :wink: :wink:

Örülök, hogy megjött piri, az azt jelenti, hogy nemsokára te is babázol. 8akkor remélem egy kicsit többet jössz majd közénk is) :lol: :lol:

Most az van, hogy várom pirit. Ha nem jön meg a héten azért elmegyek egy uh-ra, nehogy baj legyen, mert lehet volt valami, de nem maradt meg.

Ige egy kicsit több mint 3 évet jelöl a vonalzóm. Persze ez majd függ még attól, hogy sikerül-e házat vagy nagyobb lakást vennünk, meg attól is hogy mennyi hitelünk lesz akkortájt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vicuskám :) :) :) :) :)
Juhéééééééééj, indul a project.

Kriszta???? Ha tudsz jelentkezz!
Kata, merre vagy?

madiani
 
 


Szijjasztok! :D
Szijjja Vicuska! :D
Remélem hamar bebabásodsz,és többet jössz végre közénk!!! 8) :D
Judy!
Bátor csaj vagy,hogy be mersz még egy 4.gyereket vállalni!
Remélem anyukádnál semmi komoly nem lesz!
Ő kincsesi? :D
Na jelentem a Mi szobánk vissza van pakolva,és szerintem nagyon szép :D
Majd rakok képet!
Ma nekiálltam festeni a gyerekszobát,mármint a rajzot,amit Gabi felrajzolt! :D
Ja,mégegyszer köszi Tesó! :D
Egy csomó mindent szeretnék Nektek írni,de most nincs időm,majd jövök később! :)
Ibi!
Drukkkkkkkkkkk!!!!!!!
Nati!
Hogy vagy? :roll: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Judy!
Vicuskával kapcsolatban ugyanazt írtuk! :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ani,

A dokit nem értük el, apu hívta az ügyeletet. Azt mondták jönnek. Mi is pakolunk és megyünk, hátha kell segítség.

Andesz,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi,

Ez szerintem nem bátorság kérdése, hanem sok-sok szereteté. :lol: :lol: Imádom őket és gondold el milyen jó lesz nekik ha felnőttek lesznek. Szép nagy családjuk lesz és mindig számíthatnak egymásra. :lol: :lol:
ANyagilag meg meg lehet oldani. Az ember sok mindenről le tud mondani ha akar.
Párom egyenlőre még óckodik, de 3 év alatt sok víz lefolyik még a dunán. Barbika ellen is óckodott, most meg imádja, főleg hogy kislány. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tündi!Sajnálom,hogy így összejött most minden Barnikánál!Jobbulást!!Amikor megszületett,nem látták,hogy le van nőve a nyelve?Nekünk azonnal mondták,és 6 hetes korában felcsípték.
A bódítás azt jelenti,hogy nem csinálnak mély altatást mint az igazi nagy műtéteknél,csak kisebb adag altatót kap,mivel rövid beavatkozásról van szó.Felébredni nem fog közben,ne félj!De reméljük,nem kell semmihez sem bódítani!!! :wink:

Nati!Nekem is kijött az aranyerem szülésnél.Kaptam rá a patikában kenőcsöt,de sajnos már nem emlékszem a nevére. :oops:

Ildi!Nahát-nahát!! :lol: :lol: :lol:

Judy!Drukk a pirihez!Jó lehetett a Velencei-tónál!!
Majd írj,hogy mi van anyukáddal,elég ijesztő amit írtál!

Ani!Nagyon helyes Roni,örülök,hogy több a tejcid!! :D
Vettünk szerelőkészletet Martinkának,már mindent megszerelt itthon! :lol: :lol:

Márti!Mérgező növények tényleg nem jók,nemrég volt a híradóban,hogy az egyik óvoda udvarán ,mérgező bokrok voltak,és a gyerekek megették a bogyóikat! :shock: Pár kisgyereket korházba is szállítottak! :shock: Nem értem,hogy ültethetnek pont egy ovi udvarára ilyet!! :shock:

Zsolti!Köszi az infót Ibiről!Megy a drukk! :D

Gabi!Én sem kövezlek meg ,hogy otthon maradsz 3 évig,szerintem is ez a legjobb!Én is így terveztem,de lehet,hogy havi 60 órában visszamegyek dolgozni.Durván ez heti 1 napot jelent egy hónapban(mert 12 órában dolgozom),azt kibírjuk.A pénz meg kicsit így több lesz.Persze még semmi sem biztos,még nem voltam bent a melóhelyemen.
Megszülettek a kiskecskék?

Nati!Látod,már betöltötted a 36.hetet,gondolom nyugodtabb vagy!!

Vicuska,örülök,hogy jelentkeztél,néha meglestelek amott! :oops:

Megvettük a bilit Martinkának.Szerencsére nem idegenkedik tőle!Ez már jó!!Képzeljétek,először ráhasalt!! :lol: :lol: :lol: Majdnem meghaltunk a nevetéstől,hogy milyen figurákat csinált!!Mostmár szépen rátolat,lecsücsül. :D
Vendég
 


Natinak,Vikinek,Ágicának drukk!!!

Tand!Lehet,hogy a mai frontot érezte Gréti!Milyen volt az éjszakátok?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?